Domácí soutěže

reklama

A3A - I.B třída východ

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A2404PěnčínV. Hamry B 5: 0 ( 2: 0)60
Branky: Mrklas Luboš, Mastník Ondřej, Matějček Pavel, Šikola Luboš, Balásek Petr; Rozhodčí: Halama Miroslav, Malena Martin, Jirák Jiří; ŽK: Mrklas Luboš- 0
A3A2405ZásadaSmržovka 2: 0 ( 1: 0)30DK
Branky: Feri Štefan, Blažek Petr; ČK: 0 - Vokuš Zdeněk
A3A2401Ž. Brod BPlavy 6: 0 ( 0: 0)40
Branky: Šefr Marek 3, Kameník Filip, Podstavek Martin, Kysela Tomáš; Rozhodčí: Švec Martin, Hrbáček Jan, Miklovič Karel; ŽK: Kameník Filip, Kopal Vladimír, Kotlár Martin- 0
A3A2402Mšeno BDržkov 2: 3 ( 2: 1)30
Branky: Švorc Lukáš 2 - Vaníček Matěj 2, Linhart Tomáš; Rozhodčí: Lopuszynski Michal, Brož Antonín, Frýda Lukáš; ŽK: Regenermel Jan, Plaček Karel, Vejprava Martin, Sekerák Jiří - Batěk David, Čermák Karel ml.
A3A2403JeníšoviceRokytnice 0: 0 100
Rozhodčí: Rympler Roman, Bukvička Dušan, Dytrt Josef; ŽK: Pekař Petr, Bernard Leoš - Málek Jindřich
A3A2406RychnovJilemnice 2: 1 ( 0: 1)50
Branky: Nedelchev Atanas Krast, Kalina Jakub - vlastní; Rozhodčí: Prinz Zbyněk, Bohatý Ondřej, Linhart Martin; ŽK: Petr Ondřej, Procházka Martin, Scholz Michael, Jindra Jaroslav - Šimek Ladislav, Kubina Šimon, Bergemann Jakub, Mašek Jakub
A3A2407H. BrannáRovensko 1: 2 ( 1: 0)100DK
Branky: Jón Tomáš - Koudelka Zbyněk 2; Rozhodčí: Vydra Jan, Jacik Ondřej, Maruška Radek



      * červeně označené výsledky jsou neoficiální

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Pěnčín221903 62: 3457 ( 24)
2.Držkov221525 71: 4247 ( 14)
3.Rovensko221426 51: 2944 ( 11)
4.Plavy221147 52: 4137 ( 1)
5.Jeníšovice22958 58: 4532 ( -1)
6.Smržovka22949 42: 3931 ( 1)
7.Mšeno B229211 64: 6029 ( -4)
8.V. Hamry B228311 38: 4227 ( -6)
9.H. Branná227312 42: 4724 ( -6)
10.Rokytnice226610 29: 4524 ( -6)
11.Jilemnice226511 29: 4123 (-10)
12.Ž. Brod B227213 52: 7423 (-10)
13.Zásada226412 30: 5822 (-11)
14.Rychnov225413 31: 5419 (-20)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2501H. BrannáŽ. Brod B24.05. 17:00NET
A3A2502RovenskoRychnov23.05. 17:00SOT
A3A2503JilemniceZásada23.05. 17:00SOT
A3A2504SmržovkaPěnčín24.05. 17:00NET
A3A2505V. Hamry BJeníšovice24.05. 17:00NE
A3A2506RokytniceMšeno B23.05. 17:00SOT
A3A2507DržkovPlavy23.05. 17:00SOT








Liberecký KFS
Palác Syner, Rumunská 655/9, 46001 Liberec
Tel: 486 100 031
Fax: 486 100 030
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Přihlášky do SR 2015 - 2016
Pohár LKFS 2015 - aktualizováno 21.5.2015
Schválená termínová listina pro jaro 2015
Seznam všech oddílů Libereckého KFS po okresech
Rozpis soutěží 2014 - 2015
Soubory a tiskopisy 2014 ke stažení
Historie
Valná hromada
 
Výkonný výbor
9.3.2014Komuniké VV 2014
11.2.2014Komuniké VV 2013
 
Disciplinární komise
21.5.2015Úřední zpráva DK 24/1415 z 21.5.2015
14.5.2015Úřední zpráva DK 23/1415 z 14.5.2015
7.5.2015Úřední zpráva DK 22/1415 z 7.5.2015
30.4.2015Úřední zpráva DK 21/1415 z 30.4.2015
23.4.2015Úřední zpráva DK 20/1415 z 23.4.2015
16.4.2015Úřední zpráva DK 19/1415 z 14.4.2015
9.4.2015Úřední zpráva DK 18/1415 z 9.4.2015
2.4.2015Úřední zpráva DK 17/1415 z 2.4.2015
26.3.2015Úřední zpráva DK 16/1415 z 26.3.2015
19.3.2015Úřední zpráva DK 15/1415 z 19.3.2015
 
Hospodářská komise
20.2.2015Úřední zpráva HK 01/2015
10.10.2014Úřední zpráva HK 05/2014
8.8.2014Úřední zpráva HK 04/2014
18.7.2014Úřední zpráva HK 03/2014
 
STK
21.5.2015Úřední zpráva STK 24/1415 z 21.5.2015
14.5.2015Úřední zpráva STK 23/1415 z 14.5.2015
7.5.2015Úřední zpráva STK 22/1415 z 7.5.2015
30.4.2015Úřední zpráva STK 21/1415 z 30.4.2015
23.4.2015Úřední zpráva STK 20/1415 z 23.4.2015
16.4.2015Úřední zpráva STK 19/1415 z 16.4.2015
10.4.2015Úřední zpráva STK 18/1415 z 10.4.2015
2.4.2015Úřední zpráva STK 17/1415 z 2.4.2015
27.3.2015Úřední zpráva STK 16/1415 z 26.3.2015
19.3.2015Úřední zpráva STK 15/1415 z 19.3.2015
 
Komise mládeže
24.2.2015Turnaje mládeže v roce 2015
1.10.2014Termíny školení trenérů licence B a C
16.9.2014Formuláře přihlášky na studium trenérské licence UEFA "B" a "C"
22.8.2014Září 2014 - měsíc náborů mladých fotbalistů
 
Fotoreportáže
16.3.2008Setkání se zástupci T-Mobile
13.4.2007Zápas výběrů OFS Jablonec a Semily, ročník 1995
17.3.20074. VH LKFS
 
Úřední zprávy
24.10.2014Rozhodnutí ORK LKFS 01/14 z 16.10.2014
23.9.2007Rozhodnutí ORK LKFS 0407
27.1.2005Rozhodnutí ORK LKFS 0204
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate