|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C1A - Krajský přebor starší dorost
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Nový Jičín | 30 | 24 | 3 | 3 | 85: 25 | 75 | ( 30) |
|
2. | Slavia Opava | 30 | 21 | 3 | 6 | 86: 37 | 66 | ( 21) |
|
3. | MFK Karviná B | 30 | 21 | 1 | 8 | 127: 34 | 64 | ( 19) |
|
4. | Krnov | 30 | 18 | 3 | 9 | 85: 44 | 57 | ( 12) |
|
5. | Ostrava-Jih | 30 | 15 | 3 | 12 | 72: 55 | 48 | ( 3) |
|
6. | Dolní Benešov | 30 | 14 | 6 | 10 | 77: 56 | 48 | ( 3) |
|
7. | Třinec B | 30 | 14 | 3 | 13 | 60: 45 | 45 | ( 0) |
|
8. | Poruba | 30 | 12 | 2 | 16 | 64: 66 | 38 | ( -7) |
|
9. | Slavoj Bruntál - St.Město | 30 | 12 | 2 | 16 | 49:108 | 38 | ( -7) |
|
10. | Heřmanice | 30 | 10 | 8 | 12 | 47: 45 | 38 | ( -7) |
|
11. | Slavia Orlová | 30 | 9 | 7 | 14 | 80:119 | 34 | (-11) |
|
12. | Havířov B | 30 | 9 | 3 | 18 | 48:103 | 30 | (-15) |
|
13. | Brušperk | 30 | 9 | 3 | 18 | 64: 97 | 30 | (-15) |
|
14. | HÁJEK a SYNOVÉ | 30 | 8 | 4 | 18 | 56: 71 | 28 | (-17) |
|
15. | Kravaře | 30 | 8 | 3 | 19 | 53: 86 | 27 | (-18) |
|
16. | Olympia Bruntál | 30 | 7 | 4 | 19 | 39:101 | 25 | (-20) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | MFK Karviná B | 15 | 14 | 0 | 1 | 79: 17 | 42 |
|
2. | Nový Jičín | 15 | 13 | 0 | 2 | 49: 14 | 39 |
|
3. | Slavia Opava | 15 | 12 | 2 | 1 | 54: 14 | 38 |
|
4. | Krnov | 15 | 10 | 2 | 3 | 42: 11 | 32 |
|
5. | Třinec B | 15 | 9 | 1 | 5 | 30: 17 | 28 |
|
6. | Ostrava-Jih | 15 | 8 | 2 | 5 | 36: 26 | 26 |
|
7. | Havířov B | 15 | 8 | 1 | 6 | 31: 36 | 25 |
|
8. | Kravaře | 15 | 7 | 1 | 7 | 39: 39 | 22 |
|
9. | Heřmanice | 15 | 5 | 6 | 4 | 27: 19 | 21 |
|
10. | Slavia Orlová | 15 | 6 | 3 | 6 | 36: 54 | 21 |
|
11. | Poruba | 15 | 6 | 2 | 7 | 24: 26 | 20 |
|
12. | Dolní Benešov | 15 | 5 | 4 | 6 | 31: 28 | 19 |
|
13. | Slavoj Bruntál - St.Město | 15 | 6 | 1 | 8 | 25: 55 | 19 |
|
14. | Brušperk | 15 | 5 | 3 | 7 | 40: 40 | 18 |
|
15. | HÁJEK a SYNOVÉ | 15 | 5 | 1 | 9 | 34: 39 | 16 |
|
16. | Olympia Bruntál | 15 | 5 | 0 | 10 | 25: 55 | 15 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Nový Jičín | 15 | 11 | 3 | 1 | 36: 11 | 36 |
|
2. | Dolní Benešov | 15 | 9 | 2 | 4 | 46: 28 | 29 |
|
3. | Slavia Opava | 15 | 9 | 1 | 5 | 32: 23 | 28 |
|
4. | Krnov | 15 | 8 | 1 | 6 | 43: 33 | 25 |
|
5. | MFK Karviná B | 15 | 7 | 1 | 7 | 48: 17 | 22 |
|
6. | Ostrava-Jih | 15 | 7 | 1 | 7 | 36: 29 | 22 |
|
7. | Slavoj Bruntál - St.Město | 15 | 6 | 1 | 8 | 24: 53 | 19 |
|
8. | Poruba | 15 | 6 | 0 | 9 | 40: 40 | 18 |
|
9. | Třinec B | 15 | 5 | 2 | 8 | 30: 28 | 17 |
|
10. | Heřmanice | 15 | 5 | 2 | 8 | 20: 26 | 17 |
|
11. | Slavia Orlová | 15 | 3 | 4 | 8 | 44: 65 | 13 |
|
12. | HÁJEK a SYNOVÉ | 15 | 3 | 3 | 9 | 22: 32 | 12 |
|
13. | Brušperk | 15 | 4 | 0 | 11 | 24: 57 | 12 |
|
14. | Olympia Bruntál | 15 | 2 | 4 | 9 | 14: 46 | 10 |
|
15. | Kravaře | 15 | 1 | 2 | 12 | 14: 47 | 5 |
|
16. | Havířov B | 15 | 1 | 2 | 12 | 17: 67 | 5 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Nový Jičín | --- | 4:1 | 3:0 | 5:0 | 2:0 | 3:2 | 7:2 | 1:2 | 2:0 | 5:2 | 2:1 | 3:1 | 3:0 | 5:1 | 4:1 | 0:1 |
|
2. | Olympia Bruntál | 0:7 | --- | 0:6 | 0:1 | 1:5 | 0:3 | 6:3 | 0:1 | 0:8 | 1:5 | 4:3 | 6:3 | 3:2 | 3:1 | 1:4 | 0:3 |
|
3. | Slavoj Bruntál - St.Město | 0:3 | 0:4 | --- | 3:2 | 1:5 | 3:0 | 2:9 | 3:0 | 2:2 | 0:4 | 1:12 | 3:1 | 0:4 | 3:0 | 1:7 | 3:2 |
|
4. | Havířov B | 0:2 | 3:0 | 1:1 | --- | 3:1 | 1:2 | 5:3 | 1:4 | 3:1 | 0:7 | 1:6 | 5:1 | 3:2 | 2:0 | 0:4 | 3:2 |
|
5. | Poruba | 1:1 | 0:1 | 1:2 | 5:0 | --- | 2:0 | 1:3 | 3:0 | 2:0 | 1:2 | 0:9 | 1:0 | 0:3 | 4:1 | 0:1 | 3:3 |
|
6. | Slavia Opava | 0:0 | 5:0 | 9:0 | 11:1 | 3:0 | --- | 8:3 | 1:1 | 1:0 | 3:2 | 1:0 | 3:1 | 5:1 | 2:1 | 1:0 | 1:4 |
|
7. | Slavia Orlová | 0:4 | 2:0 | 1:2 | 5:3 | 1:11 | 3:6 | --- | 1:1 | 3:1 | 4:5 | 2:0 | 4:2 | 2:2 | 3:3 | 3:2 | 2:12 |
|
8. | Heřmanice | 0:1 | 7:1 | 6:1 | 1:1 | 1:2 | 3:1 | 0:0 | --- | 1:1 | 2:0 | 0:5 | 0:2 | 2:0 | 1:1 | 2:2 | 1:1 |
|
9. | Třinec B | 0:1 | 0:0 | 0:3 | 2:0 | 1:3 | 1:3 | 5:2 | 1:0 | --- | 5:2 | 1:0 | 8:0 | 2:0 | 1:0 | 3:2 | 0:1 |
|
10. | Krnov | 1:2 | 6:1 | 3:0 | 8:1 | 0:2 | 2:2 | 5:0 | 3:0 | 2:0 | --- | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 6:1 | 2:0 | 0:1 |
|
11. | MFK Karviná B | 3:0 | 6:0 | 5:0 | 6:0 | 6:4 | 1:3 | 7:1 | 3:2 | 4:0 | 2:1 | --- | 13:0 | 6:2 | 6:0 | 4:1 | 7:3 |
|
12. | Brušperk | 2:4 | 4:2 | 12:1 | 2:2 | 1:0 | 2:5 | 5:5 | 4:3 | 1:3 | 0:4 | 1:3 | --- | 1:1 | 2:1 | 1:2 | 2:4 |
|
13. | HÁJEK a SYNOVÉ | 0:2 | 3:3 | 0:1 | 5:0 | 7:3 | 0:2 | 4:6 | 2:0 | 2:10 | 0:1 | 2:0 | 1:3 | --- | 5:1 | 1:4 | 2:3 |
|
14. | Kravaře | 1:4 | 5:0 | 6:2 | 2:1 | 3:1 | 0:2 | 3:3 | 0:3 | 4:1 | 3:4 | 0:4 | 5:2 | 0:3 | --- | 5:4 | 2:5 |
|
15. | Ostrava-Jih | 2:4 | 0:0 | 2:4 | 7:3 | 3:0 | 0:1 | 5:2 | 2:1 | 1:2 | 5:2 | 1:1 | 1:4 | 2:0 | 3:1 | --- | 2:1 |
|
16. | Dolní Benešov | 1:1 | 1:1 | 4:1 | 5:2 | 7:3 | 2:0 | 2:2 | 1:2 | 0:1 | 2:2 | 0:4 | 2:4 | 2:1 | 1:2 | 1:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Slavoj Bruntál - St.Město | 15 | 12 | 0 | 3 | 36: 21 | 36 |
|
2. | Nový Jičín | 15 | 11 | 1 | 3 | 41: 16 | 34 |
|
3. | Krnov | 15 | 10 | 3 | 2 | 48: 25 | 33 |
|
4. | MFK Karviná B | 15 | 10 | 1 | 4 | 63: 15 | 31 |
|
5. | Slavia Opava | 15 | 9 | 1 | 5 | 45: 24 | 28 |
|
6. | Třinec B | 15 | 8 | 1 | 6 | 43: 23 | 25 |
|
7. | Poruba | 15 | 7 | 2 | 6 | 43: 31 | 23 |
|
8. | Ostrava-Jih | 15 | 7 | 2 | 6 | 34: 26 | 23 |
|
9. | Heřmanice | 15 | 5 | 5 | 5 | 26: 27 | 20 |
|
10. | Havířov B | 15 | 6 | 2 | 7 | 29: 51 | 20 |
|
11. | Dolní Benešov | 15 | 5 | 3 | 7 | 36: 29 | 18 |
|
12. | Kravaře | 15 | 5 | 1 | 9 | 28: 44 | 16 |
|
13. | HÁJEK a SYNOVÉ | 15 | 3 | 2 | 10 | 28: 42 | 11 |
|
14. | Brušperk | 15 | 3 | 2 | 10 | 24: 58 | 11 |
|
15. | Olympia Bruntál | 15 | 3 | 0 | 12 | 20: 68 | 9 |
|
16. | Slavia Orlová | 15 | 2 | 2 | 11 | 36: 80 | 8 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Nový Jičín | 15 | 13 | 2 | 0 | 44: 9 | 41 |
|
2. | Slavia Opava | 15 | 12 | 2 | 1 | 41: 13 | 38 |
|
3. | MFK Karviná B | 15 | 11 | 0 | 4 | 64: 19 | 33 |
|
4. | Dolní Benešov | 15 | 9 | 3 | 3 | 41: 27 | 30 |
|
5. | Slavia Orlová | 15 | 7 | 5 | 3 | 44: 39 | 26 |
|
6. | Ostrava-Jih | 15 | 8 | 1 | 6 | 38: 29 | 25 |
|
7. | Krnov | 15 | 8 | 0 | 7 | 37: 19 | 24 |
|
8. | Třinec B | 15 | 6 | 2 | 7 | 17: 22 | 20 |
|
9. | Brušperk | 15 | 6 | 1 | 8 | 40: 39 | 19 |
|
10. | Heřmanice | 15 | 5 | 3 | 7 | 21: 18 | 18 |
|
11. | HÁJEK a SYNOVÉ | 15 | 5 | 2 | 8 | 28: 29 | 17 |
|
12. | Olympia Bruntál | 15 | 4 | 4 | 7 | 19: 33 | 16 |
|
13. | Poruba | 15 | 5 | 0 | 10 | 21: 35 | 15 |
|
14. | Kravaře | 15 | 3 | 2 | 10 | 25: 42 | 11 |
|
15. | Havířov B | 15 | 3 | 1 | 11 | 19: 52 | 10 |
|
16. | Slavoj Bruntál - St.Město | 15 | 0 | 2 | 13 | 13: 87 | 2 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0101 | Nový Jičín | Dolní Benešov | 0:1 | | |
|
|
C1A0102 | Olympia Bruntál | Ostrava-Jih | 1:4 | | |
|
|
C1A0103 | Slavoj Bruntál - St.Město | Kravaře | 3:0 | | |
|
|
C1A0104 | Havířov B | HÁJEK a SYNOVÉ | 3:2 | | |
|
|
C1A0105 | Poruba | Brušperk | 1:0 | | |
|
|
C1A0106 | Slavia Opava | MFK Karviná B | 1:0 | | |
|
|
C1A0107 | Slavia Orlová | Krnov | 4:5 | | |
|
|
C1A0108 | Heřmanice | Třinec B | 1:1 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0201 | Dolní Benešov | Třinec B | 0:1 | | |
|
|
C1A0202 | Krnov | Heřmanice | 3:0 | | |
|
|
C1A0203 | MFK Karviná B | Slavia Orlová | 7:1 | | |
|
|
C1A0204 | Brušperk | Slavia Opava | 2:5 | | |
|
|
C1A0205 | HÁJEK a SYNOVÉ | Poruba | 7:3 | | |
|
|
C1A0206 | Kravaře | Havířov B | 2:1 | | |
|
|
C1A0207 | Ostrava-Jih | Slavoj Bruntál - St.Město | 2:4 | | |
|
|
C1A0208 | Nový Jičín | Olympia Bruntál | 4:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0301 | Olympia Bruntál | Dolní Benešov | 0:3 | | |
|
|
C1A0302 | Slavoj Bruntál - St.Město | Nový Jičín | 0:3 | | |
|
|
C1A0303 | Havířov B | Ostrava-Jih | 0:4 | | |
|
|
C1A0304 | Poruba | Kravaře | 4:1 | | |
|
|
C1A0305 | Slavia Opava | HÁJEK a SYNOVÉ | 5:1 | | |
|
|
C1A0306 | Slavia Orlová | Brušperk | 4:2 | | |
|
|
C1A0307 | Heřmanice | MFK Karviná B | 0:5 | | |
|
|
C1A0308 | Třinec B | Krnov | 5:2 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0401 | Dolní Benešov | Krnov | 2:2 | | |
|
|
C1A0402 | MFK Karviná B | Třinec B | 4:0 | | |
|
|
C1A0403 | Brušperk | Heřmanice | 4:3 | | |
|
|
C1A0404 | HÁJEK a SYNOVÉ | Slavia Orlová | 4:6 | | |
|
|
C1A0405 | Kravaře | Slavia Opava | 0:2 | | |
|
|
C1A0406 | Ostrava-Jih | Poruba | 3:0 | | |
|
|
C1A0407 | Nový Jičín | Havířov B | 5:0 | | |
|
|
C1A0408 | Olympia Bruntál | Slavoj Bruntál - St.Město | 0:6 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0501 | Slavoj Bruntál - St.Město | Dolní Benešov | 3:2 | | |
|
|
C1A0502 | Havířov B | Olympia Bruntál | 3:0 | | |
|
|
C1A0503 | Poruba | Nový Jičín | 1:1 | | |
|
|
C1A0504 | Slavia Opava | Ostrava-Jih | 1:0 | | |
|
|
C1A0505 | Slavia Orlová | Kravaře | 3:3 | | |
|
|
C1A0506 | Heřmanice | HÁJEK a SYNOVÉ | 2:0 | | |
|
|
C1A0507 | Třinec B | Brušperk | 8:0 | | |
|
|
C1A0508 | Krnov | MFK Karviná B | 1:0 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0601 | Dolní Benešov | MFK Karviná B | 0:4 | | |
|
|
C1A0602 | Brušperk | Krnov | 0:4 | | |
|
|
C1A0603 | HÁJEK a SYNOVÉ | Třinec B | 2:10 | | |
|
|
C1A0604 | Kravaře | Heřmanice | 0:3 | | |
|
|
C1A0605 | Ostrava-Jih | Slavia Orlová | 5:2 | | |
|
|
C1A0606 | Nový Jičín | Slavia Opava | 3:2 | | |
|
|
C1A0607 | Olympia Bruntál | Poruba | 1:5 | | |
|
|
C1A0608 | Slavoj Bruntál - St.Město | Havířov B | 3:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0701 | Havířov B | Dolní Benešov | 3:2 | | |
|
|
C1A0702 | Poruba | Slavoj Bruntál - St.Město | 1:2 | | |
|
|
C1A0703 | Slavia Opava | Olympia Bruntál | 5:0 | | |
|
|
C1A0704 | Slavia Orlová | Nový Jičín | 0:4 | | |
|
|
C1A0705 | Heřmanice | Ostrava-Jih | 2:2 | | |
|
|
C1A0706 | Třinec B | Kravaře | 1:0 | | |
|
|
C1A0707 | Krnov | HÁJEK a SYNOVÉ | 1:1 | | |
|
|
C1A0708 | MFK Karviná B | Brušperk | 13:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0801 | Dolní Benešov | Brušperk | 2:4 | | |
|
|
C1A0802 | HÁJEK a SYNOVÉ | MFK Karviná B | 2:0 | | |
|
|
C1A0803 | Kravaře | Krnov | 3:4 | | |
|
|
C1A0804 | Ostrava-Jih | Třinec B | 1:2 | | |
|
|
C1A0805 | Nový Jičín | Heřmanice | 1:2 | | |
|
|
C1A0806 | Olympia Bruntál | Slavia Orlová | 6:3 | | |
|
|
C1A0807 | Slavoj Bruntál - St.Město | Slavia Opava | 3:0 | | |
|
|
C1A0808 | Havířov B | Poruba | 3:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0901 | Poruba | Dolní Benešov | 3:3 | | |
|
|
C1A0902 | Slavia Opava | Havířov B | 11:1 | | |
|
|
C1A0903 | Slavia Orlová | Slavoj Bruntál - St.Město | 1:2 | | |
|
|
C1A0904 | Heřmanice | Olympia Bruntál | 7:1 | | |
|
|
C1A0905 | Třinec B | Nový Jičín | 0:1 | | |
|
|
C1A0906 | Krnov | Ostrava-Jih | 2:0 | | |
|
|
C1A0907 | MFK Karviná B | Kravaře | 6:0 | | |
|
|
C1A0908 | Brušperk | HÁJEK a SYNOVÉ | 1:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1001 | Dolní Benešov | HÁJEK a SYNOVÉ | 2:1 | | |
|
|
C1A1002 | Kravaře | Brušperk | 5:2 | | |
|
|
C1A1003 | Ostrava-Jih | MFK Karviná B | 1:1 | | |
|
|
C1A1004 | Nový Jičín | Krnov | 5:2 | | |
|
|
C1A1005 | Olympia Bruntál | Třinec B | 0:8 | | |
|
|
C1A1006 | Slavoj Bruntál - St.Město | Heřmanice | 3:0 | | kontumace |
|
|
C1A1007 | Havířov B | Slavia Orlová | 5:3 | | |
|
|
C1A1008 | Poruba | Slavia Opava | 2:0 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1101 | Slavia Opava | Dolní Benešov | 1:4 | | |
|
|
C1A1102 | Slavia Orlová | Poruba | 1:11 | | |
|
|
C1A1103 | Heřmanice | Havířov B | 1:1 | | |
|
|
C1A1104 | Třinec B | Slavoj Bruntál - St.Město | 0:3 | | |
|
|
C1A1105 | Krnov | Olympia Bruntál | 6:1 | | |
|
|
C1A1106 | MFK Karviná B | Nový Jičín | 3:0 | | |
|
|
C1A1107 | Brušperk | Ostrava-Jih | 1:2 | | |
|
|
C1A1108 | HÁJEK a SYNOVÉ | Kravaře | 5:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1201 | Dolní Benešov | Kravaře | 1:2 | | |
|
|
C1A1202 | Ostrava-Jih | HÁJEK a SYNOVÉ | 2:0 | | |
|
|
C1A1203 | Nový Jičín | Brušperk | 3:1 | | |
|
|
C1A1204 | Olympia Bruntál | MFK Karviná B | 4:3 | | |
|
|
C1A1205 | Slavoj Bruntál - St.Město | Krnov | 0:4 | | |
|
|
C1A1206 | Havířov B | Třinec B | 3:1 | | |
|
|
C1A1207 | Poruba | Heřmanice | 3:0 | | |
|
|
C1A1208 | Slavia Opava | Slavia Orlová | 8:3 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1301 | Slavia Orlová | Dolní Benešov | 2:12 | | |
|
|
C1A1302 | Heřmanice | Slavia Opava | 3:1 | | |
|
|
C1A1303 | Třinec B | Poruba | 1:3 | | |
|
|
C1A1304 | Krnov | Havířov B | 8:1 | | |
|
|
C1A1305 | MFK Karviná B | Slavoj Bruntál - St.Město | 5:0 | | |
|
|
C1A1306 | Brušperk | Olympia Bruntál | 4:2 | | |
|
|
C1A1307 | HÁJEK a SYNOVÉ | Nový Jičín | 0:2 | | |
|
|
C1A1308 | Kravaře | Ostrava-Jih | 5:4 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1401 | Dolní Benešov | Ostrava-Jih | 1:2 | | |
|
|
C1A1402 | Nový Jičín | Kravaře | 5:1 | | |
|
|
C1A1403 | Olympia Bruntál | HÁJEK a SYNOVÉ | 3:2 | | |
|
|
C1A1404 | Slavoj Bruntál - St.Město | Brušperk | 3:1 | | |
|
|
C1A1405 | Havířov B | MFK Karviná B | 1:6 | | |
|
|
C1A1406 | Poruba | Krnov | 1:2 | | |
|
|
C1A1407 | Slavia Opava | Třinec B | 1:0 | | |
|
|
C1A1408 | Slavia Orlová | Heřmanice | 1:1 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1501 | Heřmanice | Dolní Benešov | 1:1 | | |
|
|
C1A1502 | Třinec B | Slavia Orlová | 5:2 | | |
|
|
C1A1503 | Krnov | Slavia Opava | 2:2 | | |
|
|
C1A1504 | MFK Karviná B | Poruba | 6:4 | | |
|
|
C1A1505 | Brušperk | Havířov B | 2:2 | | |
|
|
C1A1506 | HÁJEK a SYNOVÉ | Slavoj Bruntál - St.Město | 0:1 | | |
|
|
C1A1507 | Kravaře | Olympia Bruntál | 5:0 | | |
|
|
C1A1508 | Ostrava-Jih | Nový Jičín | 2:4 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1601 | Dolní Benešov | Nový Jičín | 1:1 | | |
|
|
C1A1602 | Ostrava-Jih | Olympia Bruntál | 0:0 | | |
|
|
C1A1603 | Kravaře | Slavoj Bruntál - St.Město | 6:2 | | |
|
|
C1A1604 | HÁJEK a SYNOVÉ | Havířov B | 5:0 | | |
|
|
C1A1605 | Brušperk | Poruba | 1:0 | | |
|
|
C1A1606 | MFK Karviná B | Slavia Opava | 1:3 | | |
|
|
C1A1607 | Krnov | Slavia Orlová | 5:0 | | |
|
|
C1A1608 | Třinec B | Heřmanice | 1:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1701 | Třinec B | Dolní Benešov | 0:1 | | |
|
|
C1A1702 | Heřmanice | Krnov | 2:0 | | |
|
|
C1A1703 | Slavia Orlová | MFK Karviná B | 2:0 | | |
|
|
C1A1704 | Slavia Opava | Brušperk | 3:1 | | |
|
|
C1A1705 | Poruba | HÁJEK a SYNOVÉ | 0:3 | | |
|
|
C1A1706 | Havířov B | Kravaře | 2:0 | | |
|
|
C1A1707 | Slavoj Bruntál - St.Město | Ostrava-Jih | 1:7 | | |
|
|
C1A1708 | Olympia Bruntál | Nový Jičín | 0:7 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1801 | Dolní Benešov | Olympia Bruntál | 1:1 | | |
|
|
C1A1802 | Nový Jičín | Slavoj Bruntál - St.Město | 3:0 | | |
|
|
C1A1803 | Ostrava-Jih | Havířov B | 7:3 | | |
|
|
C1A1804 | Kravaře | Poruba | 3:1 | | |
|
|
C1A1805 | HÁJEK a SYNOVÉ | Slavia Opava | 0:2 | | |
|
|
C1A1806 | Brušperk | Slavia Orlová | 5:5 | | |
|
|
C1A1807 | MFK Karviná B | Heřmanice | 3:2 | | |
|
|
C1A1808 | Krnov | Třinec B | 2:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1901 | Krnov | Dolní Benešov | 0:1 | | |
|
|
C1A1902 | Třinec B | MFK Karviná B | 1:0 | | |
|
|
C1A1903 | Heřmanice | Brušperk | 0:2 | | |
|
|
C1A1904 | Slavia Orlová | HÁJEK a SYNOVÉ | 2:2 | | |
|
|
C1A1905 | Slavia Opava | Kravaře | 2:1 | | |
|
|
C1A1906 | Poruba | Ostrava-Jih | 0:1 | | |
|
|
C1A1907 | Havířov B | Nový Jičín | 0:2 | | |
|
|
C1A1908 | Slavoj Bruntál - St.Město | Olympia Bruntál | 0:4 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2001 | Dolní Benešov | Slavoj Bruntál - St.Město | 4:1 | | |
|
|
C1A2002 | Olympia Bruntál | Havířov B | 0:1 | | |
|
|
C1A2003 | Nový Jičín | Poruba | 2:0 | | |
|
|
C1A2004 | Ostrava-Jih | Slavia Opava | 0:1 | | |
|
|
C1A2005 | Kravaře | Slavia Orlová | 3:3 | | |
|
|
C1A2006 | HÁJEK a SYNOVÉ | Heřmanice | 2:0 | | |
|
|
C1A2007 | Brušperk | Třinec B | 1:3 | | |
|
|
C1A2008 | MFK Karviná B | Krnov | 2:1 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2101 | MFK Karviná B | Dolní Benešov | 7:3 | | |
|
|
C1A2102 | Krnov | Brušperk | 2:0 | | |
|
|
C1A2103 | Třinec B | HÁJEK a SYNOVÉ | 2:0 | | |
|
|
C1A2104 | Heřmanice | Kravaře | 1:1 | | |
|
|
C1A2105 | Slavia Orlová | Ostrava-Jih | 3:2 | | |
|
|
C1A2106 | Slavia Opava | Nový Jičín | 0:0 | | |
|
|
C1A2107 | Poruba | Olympia Bruntál | 0:1 | | |
|
|
C1A2108 | Havířov B | Slavoj Bruntál - St.Město | 1:1 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2201 | Dolní Benešov | Havířov B | 5:2 | | |
|
|
C1A2202 | Slavoj Bruntál - St.Město | Poruba | 1:5 | | |
|
|
C1A2203 | Olympia Bruntál | Slavia Opava | 0:3 | | |
|
|
C1A2204 | Nový Jičín | Slavia Orlová | 7:2 | | |
|
|
C1A2205 | Ostrava-Jih | Heřmanice | 2:1 | | |
|
|
C1A2206 | Kravaře | Třinec B | 4:1 | | |
|
|
C1A2207 | HÁJEK a SYNOVÉ | Krnov | 0:1 | | |
|
|
C1A2208 | Brušperk | MFK Karviná B | 1:3 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2301 | Brušperk | Dolní Benešov | 2:4 | | |
|
|
C1A2302 | MFK Karviná B | HÁJEK a SYNOVÉ | 6:2 | | |
|
|
C1A2303 | Krnov | Kravaře | 6:1 | | |
|
|
C1A2304 | Třinec B | Ostrava-Jih | 3:2 | | |
|
|
C1A2305 | Heřmanice | Nový Jičín | 0:1 | | |
|
|
C1A2306 | Slavia Orlová | Olympia Bruntál | 2:0 | | |
|
|
C1A2307 | Slavia Opava | Slavoj Bruntál - St.Město | 9:0 | | |
|
|
C1A2308 | Poruba | Havířov B | 5:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2401 | Dolní Benešov | Poruba | 7:3 | | |
|
|
C1A2402 | Havířov B | Slavia Opava | 1:2 | | |
|
|
C1A2403 | Slavoj Bruntál - St.Město | Slavia Orlová | 2:9 | | |
|
|
C1A2404 | Olympia Bruntál | Heřmanice | 0:1 | | |
|
|
C1A2405 | Nový Jičín | Třinec B | 2:0 | | |
|
|
C1A2406 | Ostrava-Jih | Krnov | 5:2 | | |
|
|
C1A2407 | Kravaře | MFK Karviná B | 0:4 | | |
|
|
C1A2408 | HÁJEK a SYNOVÉ | Brušperk | 1:3 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2501 | HÁJEK a SYNOVÉ | Dolní Benešov | 2:3 | | |
|
|
C1A2502 | Brušperk | Kravaře | 2:1 | | |
|
|
C1A2503 | MFK Karviná B | Ostrava-Jih | 4:1 | | |
|
|
C1A2504 | Krnov | Nový Jičín | 1:2 | | |
|
|
C1A2505 | Třinec B | Olympia Bruntál | 0:0 | | |
|
|
C1A2506 | Heřmanice | Slavoj Bruntál - St.Město | 6:1 | | |
|
|
C1A2507 | Slavia Orlová | Havířov B | 5:3 | | |
|
|
C1A2508 | Slavia Opava | Poruba | 3:0 | | kontumace |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2601 | Dolní Benešov | Slavia Opava | 2:0 | | |
|
|
C1A2602 | Poruba | Slavia Orlová | 1:3 | | |
|
|
C1A2603 | Havířov B | Heřmanice | 1:4 | | |
|
|
C1A2604 | Slavoj Bruntál - St.Město | Třinec B | 2:2 | | |
|
|
C1A2605 | Olympia Bruntál | Krnov | 1:5 | | |
|
|
C1A2606 | Nový Jičín | MFK Karviná B | 2:1 | | |
|
|
C1A2607 | Ostrava-Jih | Brušperk | 1:4 | | |
|
|
C1A2608 | Kravaře | HÁJEK a SYNOVÉ | 0:3 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2701 | Kravaře | Dolní Benešov | 2:5 | | |
|
|
C1A2702 | HÁJEK a SYNOVÉ | Ostrava-Jih | 1:4 | | |
|
|
C1A2703 | Brušperk | Nový Jičín | 2:4 | | |
|
|
C1A2704 | MFK Karviná B | Olympia Bruntál | 6:0 | | |
|
|
C1A2705 | Krnov | Slavoj Bruntál - St.Město | 3:0 | | |
|
|
C1A2706 | Třinec B | Havířov B | 2:0 | | |
|
|
C1A2707 | Heřmanice | Poruba | 1:2 | | |
|
|
C1A2708 | Slavia Orlová | Slavia Opava | 3:6 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2801 | Dolní Benešov | Slavia Orlová | 2:2 | | |
|
|
C1A2802 | Slavia Opava | Heřmanice | 1:1 | | |
|
|
C1A2803 | Poruba | Třinec B | 2:0 | | |
|
|
C1A2804 | Havířov B | Krnov | 0:7 | | |
|
|
C1A2805 | Slavoj Bruntál - St.Město | MFK Karviná B | 1:12 | | |
|
|
C1A2806 | Olympia Bruntál | Brušperk | 6:3 | | |
|
|
C1A2807 | Nový Jičín | HÁJEK a SYNOVÉ | 3:0 | | |
|
|
C1A2808 | Ostrava-Jih | Kravaře | 3:1 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2901 | Ostrava-Jih | Dolní Benešov | 2:1 | | |
|
|
C1A2902 | Kravaře | Nový Jičín | 1:4 | | |
|
|
C1A2903 | HÁJEK a SYNOVÉ | Olympia Bruntál | 3:3 | | |
|
|
C1A2904 | Brušperk | Slavoj Bruntál - St.Město | 12:1 | | |
|
|
C1A2905 | MFK Karviná B | Havířov B | 6:0 | | |
|
|
C1A2906 | Krnov | Poruba | 0:2 | | |
|
|
C1A2907 | Třinec B | Slavia Opava | 1:3 | | |
|
|
C1A2908 | Heřmanice | Slavia Orlová | 0:0 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A3001 | Dolní Benešov | Heřmanice | 1:2 | | |
|
|
C1A3002 | Slavia Orlová | Třinec B | 3:1 | | |
|
|
C1A3003 | Slavia Opava | Krnov | 3:2 | | |
|
|
C1A3004 | Poruba | MFK Karviná B | 0:9 | | |
|
|
C1A3005 | Havířov B | Brušperk | 5:1 | | |
|
|
C1A3006 | Slavoj Bruntál - St.Město | HÁJEK a SYNOVÉ | 0:4 | | |
|
|
C1A3007 | Olympia Bruntál | Kravaře | 3:1 | | |
|
|
C1A3008 | Nový Jičín | Ostrava-Jih | 4:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 862 | 4.5 |
Branky domácí | 487 | 2.5 |
Branky hosté | 375 | 2.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Brušperk | 0 | 0 | 0 |
|
Dolní Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
HÁJEK a SYNOVÉ | 0 | 0 | 0 |
|
Havířov B | 0 | 0 | 0 |
|
Heřmanice | 0 | 0 | 0 |
|
Kravaře | 0 | 0 | 0 |
|
Krnov | 0 | 0 | 0 |
|
MFK Karviná B | 0 | 0 | 0 |
|
Nový Jičín | 0 | 0 | 0 |
|
Olympia Bruntál | 0 | 0 | 0 |
|
Ostrava-Jih | 0 | 0 | 0 |
|
Poruba | 0 | 0 | 0 |
|
Slavia Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Slavia Orlová | 0 | 0 | 0 |
|
Slavoj Bruntál - St.Město | 0 | 0 | 0 |
|
Třinec B | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Moravskoslezský KFS |
nám. Sv.Čecha 10, 702 00 Ostrava
Tel: 596 625 757, 596 626 790
Fax: 596 625 757, 596 626 790 |
|
|