|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C2A - Krajská soutěž dorost sk.A - BULY ARÉNA
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Rýmařov | 26 | 19 | 3 | 4 | 82: 39 | 60 | ( 21) |
|
2. | Strahovice | 26 | 17 | 4 | 5 | 84: 32 | 55 | ( 16) |
|
3. | Vítkov | 26 | 13 | 6 | 7 | 88: 54 | 45 | ( 6) |
|
4. | Odry | 26 | 13 | 5 | 8 | 69: 55 | 44 | ( 5) |
|
5. | Stará Bělá | 26 | 13 | 2 | 11 | 78: 54 | 41 | ( 2) |
|
6. | Svinov | 26 | 10 | 8 | 8 | 57: 45 | 38 | ( -1) |
|
7. | Vrbno p. P. | 26 | 12 | 1 | 13 | 77: 78 | 37 | ( -2) |
|
8. | Polanka | 26 | 11 | 1 | 14 | 63: 91 | 34 | ( -5) |
|
9. | Suchdol | 26 | 9 | 5 | 12 | 48: 75 | 32 | ( -7) |
|
10. | Budišov n. B. | 26 | 9 | 3 | 14 | 69: 86 | 30 | ( -9) |
|
11. | Studénka | 26 | 9 | 3 | 14 | 42: 64 | 30 | ( -9) |
|
12. | Hradec n. M. | 26 | 9 | 1 | 16 | 42: 65 | 28 | (-11) |
|
13. | Město Albrechtice | 26 | 6 | 5 | 15 | 45: 72 | 23 | (-16) |
|
14. | Klimkovice | 26 | 6 | 5 | 15 | 50: 84 | 23 | (-16) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Rýmařov | 13 | 11 | 0 | 2 | 49: 17 | 33 |
|
2. | Stará Bělá | 13 | 10 | 0 | 3 | 50: 18 | 30 |
|
3. | Vítkov | 13 | 9 | 2 | 2 | 51: 21 | 29 |
|
4. | Strahovice | 13 | 8 | 3 | 2 | 51: 17 | 27 |
|
5. | Odry | 13 | 7 | 2 | 4 | 35: 27 | 23 |
|
6. | Studénka | 13 | 7 | 1 | 5 | 25: 16 | 22 |
|
7. | Hradec n. M. | 13 | 7 | 1 | 5 | 30: 24 | 22 |
|
8. | Svinov | 13 | 5 | 5 | 3 | 29: 20 | 20 |
|
9. | Polanka | 13 | 6 | 1 | 6 | 33: 35 | 19 |
|
10. | Vrbno p. P. | 13 | 6 | 0 | 7 | 41: 41 | 18 |
|
11. | Město Albrechtice | 13 | 4 | 5 | 4 | 27: 25 | 17 |
|
12. | Budišov n. B. | 13 | 5 | 1 | 7 | 34: 44 | 16 |
|
13. | Suchdol | 13 | 4 | 3 | 6 | 30: 44 | 15 |
|
14. | Klimkovice | 13 | 3 | 2 | 8 | 25: 35 | 11 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Strahovice | 13 | 9 | 1 | 3 | 33: 15 | 28 |
|
2. | Rýmařov | 13 | 8 | 3 | 2 | 33: 22 | 27 |
|
3. | Odry | 13 | 6 | 3 | 4 | 34: 28 | 21 |
|
4. | Vrbno p. P. | 13 | 6 | 1 | 6 | 36: 37 | 19 |
|
5. | Svinov | 13 | 5 | 3 | 5 | 28: 25 | 18 |
|
6. | Suchdol | 13 | 5 | 2 | 6 | 18: 31 | 17 |
|
7. | Vítkov | 13 | 4 | 4 | 5 | 37: 33 | 16 |
|
8. | Polanka | 13 | 5 | 0 | 8 | 30: 56 | 15 |
|
9. | Budišov n. B. | 13 | 4 | 2 | 7 | 35: 42 | 14 |
|
10. | Klimkovice | 13 | 3 | 3 | 7 | 25: 49 | 12 |
|
11. | Stará Bělá | 13 | 3 | 2 | 8 | 28: 36 | 11 |
|
12. | Studénka | 13 | 2 | 2 | 9 | 17: 48 | 8 |
|
13. | Hradec n. M. | 13 | 2 | 0 | 11 | 12: 41 | 6 |
|
14. | Město Albrechtice | 13 | 2 | 0 | 11 | 18: 47 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Hradec n. M. | --- | 3:1 | 1:2 | 3:2 | 0:2 | 3:0 | 2:1 | 0:2 | 1:1 | 1:0 | 5:0 | 4:5 | 2:4 | 5:4 |
|
2. | Stará Bělá | 4:0 | --- | 6:1 | 1:2 | 3:1 | 2:1 | 8:2 | 6:1 | 6:2 | 1:4 | 6:1 | 3:1 | 4:0 | 0:2 |
|
3. | Rýmařov | 3:0 | 4:1 | --- | 1:3 | 0:4 | 3:1 | 5:1 | 6:2 | 8:0 | 2:1 | 3:0 | 3:1 | 7:2 | 4:1 |
|
4. | Odry | 3:1 | 2:1 | 2:2 | --- | 3:1 | 3:0 | 10:1 | 0:5 | 1:0 | 0:3 | 4:0 | 2:3 | 4:4 | 1:6 |
|
5. | Strahovice | 1:2 | 3:1 | 3:3 | 0:2 | --- | 5:1 | 7:3 | 4:2 | 5:0 | 0:0 | 9:2 | 8:0 | 5:0 | 1:1 |
|
6. | Město Albrechtice | 2:1 | 1:2 | 1:1 | 1:1 | 0:3 | --- | 2:3 | 5:0 | 1:2 | 3:2 | 4:3 | 4:4 | 0:0 | 3:3 |
|
7. | Polanka | 3:1 | 5:5 | 0:2 | 4:3 | 1:4 | 6:4 | --- | 0:5 | 1:5 | 2:3 | 0:1 | 2:0 | 6:0 | 3:2 |
|
8. | Vrbno p. P. | 3:1 | 5:4 | 2:5 | 2:4 | 0:4 | 7:1 | 1:3 | --- | 2:3 | 1:4 | 5:3 | 2:7 | 5:1 | 6:1 |
|
9. | Suchdol | 2:1 | 0:6 | 5:2 | 2:2 | 2:4 | 5:2 | 3:4 | 1:5 | --- | 1:1 | 1:1 | 5:4 | 2:4 | 1:8 |
|
10. | Svinov | 4:1 | 0:1 | 1:2 | 3:3 | 2:2 | 5:2 | 6:1 | 2:4 | 0:0 | --- | 0:0 | 3:2 | 0:0 | 3:2 |
|
11. | Studénka | 1:0 | 4:0 | 0:1 | 4:1 | 0:1 | 1:2 | 3:2 | 3:0 | 1:0 | 4:0 | --- | 1:5 | 2:3 | 1:1 |
|
12. | Budišov n. B. | 3:1 | 4:2 | 0:8 | 1:6 | 1:2 | 3:2 | 2:4 | 3:3 | 1:2 | 3:5 | 3:0 | --- | 7:5 | 3:4 |
|
13. | Klimkovice | 2:3 | 2:2 | 0:2 | 6:2 | 0:4 | 0:1 | 2:3 | 2:5 | 1:3 | 4:2 | 1:5 | 3:1 | --- | 2:2 |
|
14. | Vítkov | 10:0 | 3:2 | 1:2 | 0:3 | 3:1 | 4:1 | 5:2 | 5:2 | 3:0 | 3:3 | 7:1 | 2:2 | 5:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Rýmařov | 13 | 9 | 1 | 3 | 33: 23 | 28 |
|
2. | Odry | 13 | 8 | 3 | 2 | 44: 24 | 27 |
|
3. | Stará Bělá | 13 | 8 | 0 | 5 | 44: 24 | 24 |
|
4. | Strahovice | 13 | 7 | 3 | 3 | 37: 18 | 24 |
|
5. | Vítkov | 13 | 6 | 4 | 3 | 44: 27 | 22 |
|
6. | Vrbno p. P. | 13 | 7 | 1 | 5 | 46: 36 | 22 |
|
7. | Hradec n. M. | 13 | 7 | 0 | 6 | 26: 26 | 21 |
|
8. | Suchdol | 13 | 6 | 1 | 6 | 28: 31 | 19 |
|
9. | Polanka | 13 | 6 | 0 | 7 | 26: 45 | 18 |
|
10. | Budišov n. B. | 13 | 5 | 2 | 6 | 38: 48 | 17 |
|
11. | Svinov | 13 | 3 | 6 | 4 | 23: 22 | 15 |
|
12. | Studénka | 13 | 4 | 1 | 8 | 19: 36 | 13 |
|
13. | Město Albrechtice | 13 | 1 | 3 | 9 | 19: 40 | 6 |
|
14. | Klimkovice | 13 | 0 | 3 | 10 | 18: 45 | 3 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Rýmařov | 13 | 10 | 2 | 1 | 49: 16 | 32 |
|
2. | Strahovice | 13 | 10 | 1 | 2 | 47: 14 | 31 |
|
3. | Vítkov | 13 | 7 | 2 | 4 | 44: 27 | 23 |
|
4. | Svinov | 13 | 7 | 2 | 4 | 34: 23 | 23 |
|
5. | Klimkovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 32: 39 | 20 |
|
6. | Stará Bělá | 13 | 5 | 2 | 6 | 34: 30 | 17 |
|
7. | Studénka | 13 | 5 | 2 | 6 | 23: 28 | 17 |
|
8. | Město Albrechtice | 13 | 5 | 2 | 6 | 26: 32 | 17 |
|
9. | Odry | 13 | 5 | 2 | 6 | 25: 31 | 17 |
|
10. | Polanka | 13 | 5 | 1 | 7 | 37: 46 | 16 |
|
11. | Vrbno p. P. | 13 | 5 | 0 | 8 | 31: 42 | 15 |
|
12. | Budišov n. B. | 13 | 4 | 1 | 8 | 31: 38 | 13 |
|
13. | Suchdol | 13 | 3 | 4 | 6 | 20: 44 | 13 |
|
14. | Hradec n. M. | 13 | 2 | 1 | 10 | 16: 39 | 7 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0101 | Hradec n. M. | Vítkov | 5:4 | | |
|
|
C2A0102 | Stará Bělá | Klimkovice | 4:0 | | |
|
|
C2A0103 | Rýmařov | Budišov n. B. | 3:1 | | |
|
|
C2A0104 | Odry | Studénka | 4:0 | | |
|
|
C2A0105 | Strahovice | Svinov | 0:0 | | |
|
|
C2A0106 | Město Albrechtice | Suchdol | 1:2 | | |
|
|
C2A0107 | Polanka | Vrbno p. P. | 0:5 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0201 | Vítkov | Vrbno p. P. | 5:2 | | |
|
|
C2A0202 | Suchdol | Polanka | 3:4 | | |
|
|
C2A0203 | Svinov | Město Albrechtice | 5:2 | | |
|
|
C2A0204 | Studénka | Strahovice | 0:1 | | |
|
|
C2A0205 | Budišov n. B. | Odry | 1:6 | | |
|
|
C2A0206 | Klimkovice | Rýmařov | 0:2 | | |
|
|
C2A0207 | Hradec n. M. | Stará Bělá | 3:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0301 | Stará Bělá | Vítkov | 0:2 | | |
|
|
C2A0302 | Rýmařov | Hradec n. M. | 3:0 | | |
|
|
C2A0303 | Odry | Klimkovice | 4:4 | | |
|
|
C2A0304 | Strahovice | Budišov n. B. | 8:0 | | |
|
|
C2A0305 | Město Albrechtice | Studénka | 4:3 | | |
|
|
C2A0306 | Polanka | Svinov | 2:3 | | |
|
|
C2A0307 | Vrbno p. P. | Suchdol | 2:3 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0401 | Vítkov | Suchdol | 3:0 | | |
|
|
C2A0402 | Svinov | Vrbno p. P. | 2:4 | | |
|
|
C2A0403 | Studénka | Polanka | 3:2 | | |
|
|
C2A0404 | Budišov n. B. | Město Albrechtice | 3:2 | | |
|
|
C2A0405 | Klimkovice | Strahovice | 0:4 | | |
|
|
C2A0406 | Hradec n. M. | Odry | 3:2 | | |
|
|
C2A0407 | Stará Bělá | Rýmařov | 6:1 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0501 | Rýmařov | Vítkov | 4:1 | | |
|
|
C2A0502 | Odry | Stará Bělá | 2:1 | | |
|
|
C2A0503 | Strahovice | Hradec n. M. | 1:2 | | |
|
|
C2A0504 | Město Albrechtice | Klimkovice | 0:0 | | |
|
|
C2A0505 | Polanka | Budišov n. B. | 2:0 | | |
|
|
C2A0506 | Vrbno p. P. | Studénka | 5:3 | | |
|
|
C2A0507 | Suchdol | Svinov | 1:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0601 | Vítkov | Svinov | 3:3 | | |
|
|
C2A0602 | Studénka | Suchdol | 1:0 | | |
|
|
C2A0603 | Budišov n. B. | Vrbno p. P. | 3:3 | | |
|
|
C2A0604 | Klimkovice | Polanka | 2:3 | | |
|
|
C2A0605 | Hradec n. M. | Město Albrechtice | 3:0 | | |
|
|
C2A0606 | Stará Bělá | Strahovice | 3:1 | | |
|
|
C2A0607 | Rýmařov | Odry | 1:3 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0701 | Odry | Vítkov | 1:6 | | |
|
|
C2A0702 | Strahovice | Rýmařov | 3:3 | | |
|
|
C2A0703 | Město Albrechtice | Stará Bělá | 1:2 | | |
|
|
C2A0704 | Polanka | Hradec n. M. | 3:1 | | |
|
|
C2A0705 | Vrbno p. P. | Klimkovice | 5:1 | | |
|
|
C2A0706 | Suchdol | Budišov n. B. | 5:4 | | |
|
|
C2A0707 | Svinov | Studénka | 0:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0801 | Vítkov | Studénka | 7:1 | | |
|
|
C2A0802 | Budišov n. B. | Svinov | 3:5 | | |
|
|
C2A0803 | Klimkovice | Suchdol | 1:3 | | |
|
|
C2A0804 | Hradec n. M. | Vrbno p. P. | 0:2 | | |
|
|
C2A0805 | Stará Bělá | Polanka | 8:2 | | |
|
|
C2A0806 | Rýmařov | Město Albrechtice | 3:1 | | |
|
|
C2A0807 | Odry | Strahovice | 3:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A0901 | Strahovice | Vítkov | 1:1 | | |
|
|
C2A0902 | Město Albrechtice | Odry | 1:1 | | |
|
|
C2A0903 | Polanka | Rýmařov | 0:2 | | |
|
|
C2A0904 | Vrbno p. P. | Stará Bělá | 5:4 | | |
|
|
C2A0905 | Suchdol | Hradec n. M. | 2:1 | | |
|
|
C2A0906 | Svinov | Klimkovice | 0:0 | | |
|
|
C2A0907 | Studénka | Budišov n. B. | 1:5 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1001 | Vítkov | Budišov n. B. | 2:2 | | |
|
|
C2A1002 | Klimkovice | Studénka | 1:5 | | |
|
|
C2A1003 | Hradec n. M. | Svinov | 1:0 | | |
|
|
C2A1004 | Stará Bělá | Suchdol | 6:2 | | |
|
|
C2A1005 | Rýmařov | Vrbno p. P. | 6:2 | | |
|
|
C2A1006 | Odry | Polanka | 10:1 | | |
|
|
C2A1007 | Strahovice | Město Albrechtice | 5:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1101 | Město Albrechtice | Vítkov | 3:3 | | |
|
|
C2A1102 | Polanka | Strahovice | 1:4 | | |
|
|
C2A1103 | Vrbno p. P. | Odry | 2:4 | | |
|
|
C2A1104 | Suchdol | Rýmařov | 5:2 | | |
|
|
C2A1105 | Svinov | Stará Bělá | 0:1 | | |
|
|
C2A1106 | Studénka | Hradec n. M. | 1:0 | | |
|
|
C2A1107 | Budišov n. B. | Klimkovice | 7:5 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1201 | Vítkov | Klimkovice | 5:2 | | |
|
|
C2A1202 | Hradec n. M. | Budišov n. B. | 4:5 | | |
|
|
C2A1203 | Stará Bělá | Studénka | 6:1 | | |
|
|
C2A1204 | Rýmařov | Svinov | 2:1 | | |
|
|
C2A1205 | Odry | Suchdol | 1:0 | | |
|
|
C2A1206 | Strahovice | Vrbno p. P. | 4:2 | | |
|
|
C2A1207 | Město Albrechtice | Polanka | 2:3 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1301 | Polanka | Vítkov | 3:2 | | |
|
|
C2A1302 | Vrbno p. P. | Město Albrechtice | 7:1 | | |
|
|
C2A1303 | Suchdol | Strahovice | 2:4 | | |
|
|
C2A1304 | Svinov | Odry | 3:3 | | |
|
|
C2A1305 | Studénka | Rýmařov | 0:1 | | |
|
|
C2A1306 | Budišov n. B. | Stará Bělá | 4:2 | | |
|
|
C2A1307 | Klimkovice | Hradec n. M. | 2:3 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1401 | Vítkov | Hradec n. M. | 10:0 | | |
|
|
C2A1402 | Klimkovice | Stará Bělá | 2:2 | | |
|
|
C2A1403 | Budišov n. B. | Rýmařov | 0:8 | | |
|
|
C2A1404 | Studénka | Odry | 4:1 | | |
|
|
C2A1405 | Svinov | Strahovice | 2:2 | | |
|
|
C2A1406 | Suchdol | Město Albrechtice | 5:2 | | |
|
|
C2A1407 | Vrbno p. P. | Polanka | 1:3 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1501 | Vrbno p. P. | Vítkov | 6:1 | | |
|
|
C2A1502 | Polanka | Suchdol | 1:5 | | |
|
|
C2A1503 | Město Albrechtice | Svinov | 3:2 | | |
|
|
C2A1504 | Strahovice | Studénka | 9:2 | | |
|
|
C2A1505 | Odry | Budišov n. B. | 2:3 | | |
|
|
C2A1506 | Rýmařov | Klimkovice | 7:2 | | |
|
|
C2A1507 | Stará Bělá | Hradec n. M. | 4:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1601 | Vítkov | Stará Bělá | 3:2 | | |
|
|
C2A1602 | Hradec n. M. | Rýmařov | 1:2 | | |
|
|
C2A1603 | Klimkovice | Odry | 6:2 | | |
|
|
C2A1604 | Budišov n. B. | Strahovice | 1:2 | | |
|
|
C2A1605 | Studénka | Město Albrechtice | 1:2 | | |
|
|
C2A1606 | Svinov | Polanka | 6:1 | | |
|
|
C2A1607 | Suchdol | Vrbno p. P. | 1:5 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1701 | Suchdol | Vítkov | 1:8 | | |
|
|
C2A1702 | Vrbno p. P. | Svinov | 1:4 | | |
|
|
C2A1703 | Polanka | Studénka | 0:1 | | |
|
|
C2A1704 | Město Albrechtice | Budišov n. B. | 4:4 | | |
|
|
C2A1705 | Strahovice | Klimkovice | 5:0 | | |
|
|
C2A1706 | Odry | Hradec n. M. | 3:1 | | |
|
|
C2A1707 | Rýmařov | Stará Bělá | 4:1 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1801 | Vítkov | Rýmařov | 1:2 | | |
|
|
C2A1802 | Stará Bělá | Odry | 1:2 | | |
|
|
C2A1803 | Hradec n. M. | Strahovice | 0:2 | | |
|
|
C2A1804 | Klimkovice | Město Albrechtice | 0:1 | | |
|
|
C2A1805 | Budišov n. B. | Polanka | 2:4 | | |
|
|
C2A1806 | Studénka | Vrbno p. P. | 3:0 | | kontumace |
|
|
C2A1807 | Svinov | Suchdol | 0:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A1901 | Svinov | Vítkov | 3:2 | | |
|
|
C2A1902 | Suchdol | Studénka | 1:1 | | |
|
|
C2A1903 | Vrbno p. P. | Budišov n. B. | 2:7 | | |
|
|
C2A1904 | Polanka | Klimkovice | 6:0 | | |
|
|
C2A1905 | Město Albrechtice | Hradec n. M. | 2:1 | | |
|
|
C2A1906 | Strahovice | Stará Bělá | 3:1 | | |
|
|
C2A1907 | Odry | Rýmařov | 2:2 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A2001 | Vítkov | Odry | 0:3 | | |
|
|
C2A2002 | Rýmařov | Strahovice | 0:4 | | |
|
|
C2A2003 | Stará Bělá | Město Albrechtice | 2:1 | | |
|
|
C2A2004 | Hradec n. M. | Polanka | 2:1 | | |
|
|
C2A2005 | Klimkovice | Vrbno p. P. | 2:5 | | |
|
|
C2A2006 | Budišov n. B. | Suchdol | 1:2 | | |
|
|
C2A2007 | Studénka | Svinov | 4:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A2101 | Studénka | Vítkov | 1:1 | | |
|
|
C2A2102 | Svinov | Budišov n. B. | 3:2 | | |
|
|
C2A2103 | Suchdol | Klimkovice | 2:4 | | |
|
|
C2A2104 | Vrbno p. P. | Hradec n. M. | 3:1 | | |
|
|
C2A2105 | Polanka | Stará Bělá | 5:5 | | |
|
|
C2A2106 | Město Albrechtice | Rýmařov | 1:1 | | |
|
|
C2A2107 | Strahovice | Odry | 0:2 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A2201 | Vítkov | Strahovice | 3:1 | | |
|
|
C2A2202 | Odry | Město Albrechtice | 3:0 | | kontumace |
|
|
C2A2203 | Rýmařov | Polanka | 5:1 | | |
|
|
C2A2204 | Stará Bělá | Vrbno p. P. | 6:1 | | |
|
|
C2A2205 | Hradec n. M. | Suchdol | 1:1 | | |
|
|
C2A2206 | Klimkovice | Svinov | 4:2 | | |
|
|
C2A2207 | Budišov n. B. | Studénka | 3:0 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A2301 | Budišov n. B. | Vítkov | 3:4 | | |
|
|
C2A2302 | Studénka | Klimkovice | 2:3 | | |
|
|
C2A2303 | Svinov | Hradec n. M. | 4:1 | | |
|
|
C2A2304 | Suchdol | Stará Bělá | 0:6 | | |
|
|
C2A2305 | Vrbno p. P. | Rýmařov | 2:5 | | |
|
|
C2A2306 | Polanka | Odry | 4:3 | | |
|
|
C2A2307 | Město Albrechtice | Strahovice | 0:3 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A2401 | Vítkov | Město Albrechtice | 4:1 | | |
|
|
C2A2402 | Strahovice | Polanka | 7:3 | | |
|
|
C2A2403 | Odry | Vrbno p. P. | 0:5 | | |
|
|
C2A2404 | Rýmařov | Suchdol | 8:0 | | |
|
|
C2A2405 | Stará Bělá | Svinov | 1:4 | | |
|
|
C2A2406 | Hradec n. M. | Studénka | 5:0 | | |
|
|
C2A2407 | Klimkovice | Budišov n. B. | 3:1 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A2501 | Klimkovice | Vítkov | 2:2 | | |
|
|
C2A2502 | Budišov n. B. | Hradec n. M. | 3:1 | | |
|
|
C2A2503 | Studénka | Stará Bělá | 4:0 | | |
|
|
C2A2504 | Svinov | Rýmařov | 1:2 | | |
|
|
C2A2505 | Suchdol | Odry | 2:2 | | |
|
|
C2A2506 | Vrbno p. P. | Strahovice | 0:4 | | |
|
|
C2A2507 | Polanka | Město Albrechtice | 6:4 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2A2601 | Vítkov | Polanka | 5:2 | | |
|
|
C2A2602 | Město Albrechtice | Vrbno p. P. | 5:0 | | |
|
|
C2A2603 | Strahovice | Suchdol | 5:0 | | |
|
|
C2A2604 | Odry | Svinov | 0:3 | | |
|
|
C2A2605 | Rýmařov | Studénka | 3:0 | | kontumace |
|
|
C2A2606 | Stará Bělá | Budišov n. B. | 3:1 | | |
|
|
C2A2607 | Hradec n. M. | Klimkovice | 2:4 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 894 | 4.9 |
Branky domácí | 510 | 2.8 |
Branky hosté | 384 | 2.1 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Budišov n. B. | 0 | 0 | 0 |
|
Hradec n. M. | 0 | 0 | 0 |
|
Klimkovice | 0 | 0 | 0 |
|
Město Albrechtice | 0 | 0 | 0 |
|
Odry | 0 | 0 | 0 |
|
Polanka | 0 | 0 | 0 |
|
Rýmařov | 0 | 0 | 0 |
|
Stará Bělá | 0 | 0 | 0 |
|
Strahovice | 0 | 0 | 0 |
|
Studénka | 0 | 0 | 0 |
|
Suchdol | 0 | 0 | 0 |
|
Svinov | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkov | 0 | 0 | 0 |
|
Vrbno p. P. | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Moravskoslezský KFS |
nám. Sv.Čecha 10, 702 00 Ostrava
Tel: 596 625 757, 596 626 790
Fax: 596 625 757, 596 626 790 |
|
|