Branky: Matýsek Tomáš 2 - Droppa Jan; Rozhodčí: Migota T.; ŽK: Dehner Michal - Petrovský Lukáš, Droppa Jan; ČK: 0 - Švančar Robin
C1A0102
Stěbořice
Štěpánkovice
4:4(3:1)
15
Branky: Graca Vojtěch, Komárek David, Graca Dalibor, Paleta Martin - Jurček Lukáš, Grigarčík Lukáš, Benek Patrik, Benek David; Rozhodčí: Zazvonil J.; ŽK: Graca Vojtěch, Komárek David - Wollný Adam, Benek Patrik; ČK: 0 - Benek Patrik
C1A0103
Háj ve Slezsku
Bolatice
4:2(2:1)
30
Branky: Prokša Ondřej 2, Bilík Stanislav, Havlík Michal - Balarin Ondřej, Langer Petr; Rozhodčí: Prasek B.; ŽK: Bančík Martin, Havlík Michal, Rychtář Radim - Mrkva Jakub; ČK: Bančík Martin - 0
C1A0104
Slavkov
Hať
0:3
kontumace
Rozhodčí: Pinček st.
C1A0105
Vávrovice
Bohuslavice
7:2(4:1)
30
Branky: Otipka Jiří 3, Richlý Martin 2, Fifeger Petr, Šenk Tomáš - Lampa Jan, Bažan Petr; Rozhodčí: Bukovský J.; ŽK: Otipka Jiří - Dominik Ivo, Kolig Vojtěch; ČK: 0 - Dominik Ivo
C1A0106
Vřesina
Pustá Polom
1:2(0:1)
20
Branky: Pašek David - Kotala Jakub, Dulanský Ondřej; Rozhodčí: Meier Milan
C1A0107
Chlebičov
Mokré Lazce
3:0(3:0)
20
Branky: Leifert Lukáš, Piskoř Lukáš, Paleta Ivo; Rozhodčí: Bukovský J.
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0201
Hněvošice
Mokré Lazce
1:1(1:1)
20
Branky: Stříbný Patrik - Hořínek Jakub; Rozhodčí: Hennig Antonín; ŽK: Petrovský Lukáš, Stříbný Patrik - Hořínek Jakub
C1A0202
Pustá Polom
Chlebičov
1:3(1:2)
20
Branky: Kubala Adam - Kubín Michal, Leifert Lukáš, Ŕehulka David; Rozhodčí: Bačkovský Pavel; ŽK: 0 - Piskoř Lukáš
C1A0203
Bohuslavice
Vřesina
1:5(0:4)
60
Branky: Bažan Petr - Bačo Michal 2, Čech Vítězslav 2, Frydrych Jakub; Rozhodčí: Weiss Jiří; ŽK: Dominik Ivo, Kopka Václav, Radošovský Tomáš, Theuer Martin - Čech Vítězslav, Pyszko Jiří
C1A0204
Vávrovice
Hať
5:1(2:0)
20
Branky: Kuzník Pavel 2, Richlý Martin, Otipka Jiří, Otipka Jan - Chmelař Radek
C1A0205
Bolatice
Slavkov
6:1(3:1)
30
Branky: Balarin Ondřej 5, Kurka David - Borunský Marek; Rozhodčí: Novotný Pavel; ŽK: Balarin Ondřej, Mrkva Jakub, Krettek Jiří - Vícha Tomáš; ČK: 0 - Muroň Richard
C1A0206
Štěpánkovice
Háj ve Slezsku
6:0(3:0)
20
Branky: Jurček Lukáš 3, Benek Patrik 3; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Benek Patrik - 0
C1A0207
Holasovice
Stěbořice
2:3(1:0)
20
Branky: Matýsek Tomáš 2 - Paleta Martin 2, Graca Vojtěch; Rozhodčí: Žůrek Jiří; ŽK: Matějek Vítek, Tomopulos Christos - Král Martin
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0301
Stěbořice
Hněvošice
11:0(5:0)
20
Branky: Graca Dalibor 4, Paleta Martin 3, Graca Vojtěch 2, Burda David, Otipka Martin; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A0302
Háj ve Slezsku
Holasovice
3:4(3:2)
20
Branky: Prokša Ondřej 2, Rzidský Jakub - Matýsek Jiří 3, Bordovský Vojtěch; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A0303
Slavkov
Štěpánkovice
3:2(0:0)
30
Branky: Vícha Tomáš 2, Hon Jakub - Benek Patrik, Jašek Václav; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A0304
Vávrovice
Bolatice
1:1(0:0)
45
Branky: Otipka Jiří - Kocur Lukáš; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Otipka Jiří, Šenk Tomáš - Mrkva Jakub, Poremba Michal
C1A0305
Vřesina
Hať
4:0(3:0)
30
Branky: Bačo Michal 3, Petraš Patrik; Rozhodčí: Gola Lukáš; ŽK: Pyszko Jiří - Adamčík Martin; ČK: 0 - Adamčík Martin
C1A0306
Chlebičov
Bohuslavice
6:0(5:0)
20
Branky: Kubín Michal 2, Ŕehulka David 2, Leifert Lukáš, Piskoř Lukáš; Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: Piskoř Lukáš, Paleta Ivo, Ŕehulka David - Tomaschek Martin, Dominik Ivo, Janoš Vojtěch; ČK: 0 - Kocur Jakub
C1A0307
Mokré Lazce
Pustá Polom
1:2(1:1)
17
Branky: Komár Radek - Sláma Petr, Kotala Jakub; Rozhodčí: Adamčík Petr; ŽK: Komár Radek, Hořínek Jakub, Vícha Tomáš - 0
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0401
Hněvošice
Pustá Polom
1:3(0:2)
20
Branky: Matýsek Filip - Kubala David, Sláma Petr, Bubík Pavel; ŽK: 0 - Gelnar Marcel, Kubala Adam
C1A0402
Bohuslavice
Mokré Lazce
5:2(2:1)
25
Branky: Theuer Martin 2, Lampa Jan, Kopka Václav, Janoš Vojtěch - Komár Radek, Putanko Radek; Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: Dominik Ivo, Radošovský Tomáš, Theuer Martin, Kopka Václav - Komár Radek, Hořínek Jakub; ČK: 0 - Komár Radek
C1A0403
Hať
Chlebičov
3:1(2:0)
30
Branky: Chmelař Radek, Mikula Martin, Olecký Filip - Satka David; Rozhodčí: Záloha Miroslav; ŽK: 0 - Schneider Jan
C1A0404
Bolatice
Vřesina
3:2(3:2)
30
Branky: Balarin Ondřej 2, Švan Vojtěch - Pientka Tomáš 2; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: Balarin Ondřej, Boček Petr, Kurka David - Čech Vítězslav, Pašek David, Petraš Patrik, Rončka Filip
C1A0405
Štěpánkovice
Vávrovice
1:4(0:1)
30
Branky: Benek David - Repaský Martin, Šenk Tomáš, Otipka Jiří, Rolný Miroslav; Rozhodčí: Šafařík Pavel; ŽK: Harazim Tomáš, Grygarčík Petr, Jurček Lukáš - Richlý Martin, Bartusek Roman, Farkaš Jakub
C1A0406
Holasovice
Slavkov
0:3(0:1)
56
Branky: Vícha Tomáš 2, Hejzlar Vojtěch; Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: Matýsek Roman - 0
C1A0407
Stěbořice
Háj ve Slezsku
4:3(1:2)
20
Branky: Graca Dalibor 2, Graca Vojtěch, Komárek David - Závodný Michal 2, Prokša Ondřej; Rozhodčí: Bukovský Josef
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0501
Háj ve Slezsku
Hněvošice
12:1(3:0)
13
Branky: Prokša Ondřej 5, Havlík Michal 3, Holý Josef 2, Folta Martin, Štefek Daniel - Droppa Jan; Rozhodčí: Neděla Martin; ŽK: Štefek Daniel - Stříbný Jakub
C1A0502
Slavkov
Stěbořice
4:3(0:3)
30
nehlášeno
Branky: Kvarčák Filip 3, Kostřiba Radek - Graca Vojtěch 3; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A0503
Vávrovice
Holasovice
3:1(2:0)
30
Branky: Otipka Jiří 2, Repaský Martin - Klein Jakub; Rozhodčí: Machů Lubomír
C1A0504
Vřesina
Štěpánkovice
2:4(0:1)
30
Branky: Rončka Filip 2 - Jašek Václav 2, Jurček Lukáš, Benek Patrik
C1A0505
Chlebičov
Bolatice
2:1(1:0)
30
Branky: Elek Marek, Leifert Lukáš - Švan Vojtěch; Rozhodčí: Orieščík Petr; ŽK: 0 - Mrkva Jakub, Boček Petr; ČK: 0 - Mrkva Jakub, Boček Petr
C1A0506
Mokré Lazce
Hať
0:4(0:2)
18
Branky: Vepřek Pavel 2, Olecký Filip 2; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Wicherek Martin, Vícha Tomáš - 0; ČK: Falhar Tomáš, Pavelek Lukáš, Seyfrid Lukáš - Chmelař Radek
C1A0507
Pustá Polom
Bohuslavice
4:1(2:1)
20
Branky: Bubík Pavel 2, Kubala Adam, Kubala David - Janoš Vojtěch; Rozhodčí: Černaj Daniel
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0601
Hněvošice
Bohuslavice
1:0(1:0)
23
Branky: Šteyer David; Rozhodčí: Gelnar Ondřej; ŽK: Štencel Stanislav - 0
C1A0602
Hať
Pustá Polom
1:1(0:0)
Branky: Chmelař Radek - Kotala Jakub; Rozhodčí: Boček Valter; ŽK: Chmelař Radek - Dulanský Vít, Gelnar Marcel
C1A0603
Bolatice
Mokré Lazce
4:0(3:0)
30
Branky: Hartoš Rostislav 2, Boček Petr, Švan Vojtěch; Rozhodčí: Záloha Miroslav; ŽK: Poremba Michal - Horohleď Martin
C1A0604
Štěpánkovice
Chlebičov
2:4(2:1)
50
Branky: Jurček Lukáš 2 - Paleta Ivo 2, Leifert Lukáš, Ŕehulka David; Rozhodčí: Herich Marcel; ŽK: Benek Patrik - 0
C1A0605
Holasovice
Vřesina
2:5(1:3)
25
Branky: Matýsek Tomáš, Matýsek Roman - Pašek David, Pokorný Robin, Boček Petr, Petraš Patrik, Rončka Filip; Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: Dehner David, Matýsek Jiří - Boček Petr, Čech Vítězslav
C1A0606
Stěbořice
Vávrovice
5:1(5:0)
30
Branky: Graca Vojtěch 2, Graca Dalibor, Paleta Martin, Fiedler Jakub - Mrusek Jakub; Rozhodčí: Burda Miroslav; ŽK: Král Martin - Šenk Tomáš, Richlý Martin
C1A0607
Háj ve Slezsku
Slavkov
5:1(1:0)
18
Branky: Holý Josef 2, Prokša Ondřej, Havlík Michal, Štefek Daniel - Kostřiba Radek; Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: Rychtář Radim, Bilík Stanislav - Tesař Daniel, Vícha Tomáš, Muroň Richard; ČK: Rychtář Radim - Vícha Tomáš
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0701
Slavkov
Hněvošice
3:0(1:0)
20
Branky: Vícha Tomáš 2, Kvarčák Filip; Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Kostřiba Radek, Franěk Adam - Petrovský Lukáš, Stříbný Jakub, Droppa Jan, Hlawenka Martin; ČK: 0 - Petrovský Lukáš
C1A0702
Vávrovice
Háj ve Slezsku
3:2(1:0)
30
Branky: Otipka Jiří 2, Šenk Tomáš - Havlík Michal, Persich Vojtěch; Rozhodčí: Weiss Jiří; ŽK: Richlý Martin - Folta Martin; ČK: Richlý Martin - 0
C1A0703
Vřesina
Stěbořice
8:0(4:0)
30
Branky: Bačo Michal 3, Pašek David 2, Rončka Filip 2, Pientka Tomáš; Rozhodčí: Hrubý Hainz
C1A0704
Chlebičov
Holasovice
2:2(0:0)
35
Branky: Piskoř Lukáš, Ŕehulka David - Matýsek Tomáš, Matýsek Jiří; Rozhodčí: Kryštof Zdeněk; ŽK: 0 - Kaňok Miroslav; ČK: 0 - Kaňok Miroslav
C1A0705
Mokré Lazce
Štěpánkovice
6:2(5:0)
24
Branky: Vavrečka Jan 2, Slívka Ondřej 2, Pospěch David, Putanko Radek - Jašek Václav 2; Rozhodčí: Adamčík Petr; ŽK: Putanko Radek - Grigarčík David, Benek Patrik
C1A0706
Pustá Polom
Bolatice
2:0(1:0)
20
Branky: Sláma Petr, Havrlant Jan; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Kubala Adam - Langer Petr
C1A0707
Bohuslavice
Hať
2:3(1:2)
40
Branky: Radošovský Tomáš, Dominik Petr - Vepřek Pavel 2, Mikula Martin; Rozhodčí: Herich Marcel; ŽK: Dominik Ivo, Benek Matěj - Kořonek Tomáš
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0801
Hněvošice
Hať
0:8(0:3)
25
Branky: Vepřek Pavel 2, Olecký Filip 2, Fiala Tadeáš, Gazdík Tomáš, Novotný Jakub, Mikula Martin; Rozhodčí: Zazvonil Jiří; ŽK: 0 - Štěpán Vojtěch
C1A0802
Bolatice
Bohuslavice
6:1(1:0)
50
Branky: Švan Vojtěch 3, Bortlík Ondřej 2, Obrusník Robin - Diehel Jan; Rozhodčí: Novotný Pavel; ŽK: Boček Petr - Lampa Jan, Bažan Petr
C1A0803
Štěpánkovice
Pustá Polom
3:1(1:1)
30
Branky: Jurček Lukáš, Benek David, Jašek Václav - Gelnar Marcel; Rozhodčí: Čech Radim; ŽK: 0 - Kubala Adam, Kubala David
C1A0804
Holasovice
Mokré Lazce
4:1(3:0)
15
Branky: Kaňok Miroslav 2, Matějek Vítek, Klein Jakub - Wicherek Martin; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Dehner Michal, Tomopulos Christos - Vícha Tomáš
C1A0805
Stěbořice
Chlebičov
3:2(1:1)
30
Branky: Graca Dalibor 2, Fiedler Jakub - Leifert Lukáš 2; Rozhodčí: Záloha Miroslav
C1A0806
Háj ve Slezsku
Vřesina
1:3(1:1)
50
Branky: Havlík Michal - Frydrych Jakub, Pientka Tomáš, Rončka Filip; Rozhodčí: Fichna Jakub; ŽK: 0 - Pyszko Jiří, Čech Vítězslav, Petraš Patrik; ČK: 0 - Pyszko Jiří
C1A0807
Slavkov
Vávrovice
1:6(0:3)
38
Branky: Kvarčák Filip - Kuzník Pavel 2, Richlý Martin 2, Otipka Jiří, Rolný Miroslav; Rozhodčí: Bačkovský Pavel; ŽK: Klement Adam, Vícha Tomáš - Šenk Tomáš, Rolný Miroslav
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0901
Vávrovice
Hněvošice
5:1(2:0)
28
Branky: Rolný Miroslav 2, Richlý Martin, Otipka Jan, Schoppik David - Stříbný Jakub; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Richlý Martin, Bartusek Roman - Petrovský Lukáš, Hartmann Jaroslav, Červeňák Petr
C1A0902
Vřesina
Slavkov
4:2(1:1)
50
Branky: Pientka Tomáš 2, Pašek David, Bačo Michal - Kvarčák Filip, Vícha Tomáš
C1A0903
Chlebičov
Háj ve Slezsku
2:2(2:1)
20
Branky: Piskoř Lukáš, Ŕehulka David - Prokša Ondřej, Ventulík Jan; Rozhodčí: Václavík Josef
C1A0904
Mokré Lazce
Stěbořice
2:5(0:4)
15
Branky: Pospěch David, Putanko Radek - Graca Dalibor 3, Graca Vojtěch; Rozhodčí: Kukla Antoník
C1A0905
Pustá Polom
Holasovice
3:3(2:2)
13
Branky: Sláma Petr 2, Havrlant Jan - Kaňok Miroslav 2, Matýsek Tomáš; Rozhodčí: Adamčík Petr; ŽK: 0 - Dehner David
C1A0906
Bohuslavice
Štěpánkovice
0:3(0:2)
30
Branky: Benek Patrik, Benek David, Jašek Václav; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Dominik Ivo, Radošovský Tomáš - Jašek Václav, Jurček Lukáš
C1A0907
Hať
Bolatice
1:0(0:0)
20
Branky: Plaček David; Rozhodčí: Čech Radim; ŽK: Kořonek Tomáš, Štěpán Vojtěch - Poremba Michal
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1001
Hněvošice
Bolatice
3:3(2:1)
30
Branky: Červeňák Petr, Šteyer David, Hartman Martin - Balarin Ondřej, Boček Petr, Langer Petr; Rozhodčí: Bukovský Josef; ŽK: Petrovský Lukáš, Hartman Martin, Mrovec Jan - Švan Vojtěch, Langer Petr, Poremba Michal
C1A1002
Štěpánkovice
Hať
0:3(0:2)
30
Branky: Olecký Filip 2, Mikula Martin; Rozhodčí: Šafařík Pavel; ŽK: Benek David - Lampart Tomáš
C1A1003
Holasovice
Bohuslavice
3:1(1:0)
50
Branky: Matýsek Jiří 2, Matějek Vítek - Dominik Ivo; Rozhodčí: Hruška David
C1A1004
Stěbořice
Pustá Polom
3:1(1:0)
30
Branky: Graca Vojtěch, Paleta Martin, Král Martin - Havrlant Jan; Rozhodčí: Kukla Antoník; ŽK: 0 - Čech Antonín; ČK: 0 - Čech Antonín
C1A1005
Háj ve Slezsku
Mokré Lazce
2:0(1:0)
10
nehlášeno
Branky: Bilík Stanislav, Havlík Michal; Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav; ŽK: Holý Josef - Putanko Radek, Hořínek Jakub
C1A1006
Slavkov
Chlebičov
2:2(2:0)
15
Branky: Kvarčák Filip, Konopka Robin - Kubín Michal, Leifert Lukáš; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Muroň Richard, Lyčka Jakub, Vícha Tomáš - Piskoř Lukáš, Leifert Lukáš, Havlický Rudolf
C1A1007
Vávrovice
Vřesina
0:3(0:2)
20
Branky: Frydrych Jakub 2, Rončka Filip; Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: 0 - Čech Vítězslav, Bačo Michal, Pašek David; ČK: Bartusek Roman - Petraš Patrik
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1101
Vřesina
Hněvošice
6:2(3:0)
30
Branky: Boček Petr 3, Pyszko Jiří, Čech Vítězslav, Pientka Tomáš - Wiltavský Tomáš 2; Rozhodčí: Zazvonil Jiří; ŽK: 0 - Hartmann Jaroslav
C1A1102
Chlebičov
Vávrovice
3:2(0:2)
15
Branky: Kubín Michal, Piskoř Lukáš, Vavrečka Pavel - Schneider Roman, Farkaš Jakub; Rozhodčí: Kryštof Zdeněk; ŽK: Vavrečka Pavel - Šenk Tomáš, Otipka Jan; ČK: 0 - Otipka Jan
C1A1103
Mokré Lazce
Slavkov
0:5(0:2)
20
Branky: Kvarčák Filip 2, Světlík Jakub 2, Franěk Adam; Rozhodčí: Prasek Beno
C1A1104
Pustá Polom
Háj ve Slezsku
1:6(0:4)
9
Branky: Sláma Petr - Prokša Ondřej 5, Havlík Michal; Rozhodčí: Adamčík Petr; ŽK: Gelnar Marcel, Kubala Adam - Rychtář Radim
C1A1105
Bohuslavice
Stěbořice
0:7(0:4)
20
Branky: Graca Dalibor 3, Paleta Martin 3; Rozhodčí: Weiss Jiří; ŽK: Dominik Ivo - Graca Vojtěch
C1A1106
Hať
Holasovice
5:1(3:1)
30
Branky: Mikula Martin 2, Plaček David, Chmelař Radek, Machala Jiří - Klein Jakub; Rozhodčí: Záloha Miroslav; ŽK: Štěpán Vojtěch - 0
C1A1107
Bolatice
Štěpánkovice
7:1(4:0)
45
Branky: Balarin Ondřej 2, Boček Petr 2, Obrusník Robin, Langer Petr, Švan Vojtěch - Grigarčík Lukáš; Rozhodčí: Boček Valter; ŽK: Kocur Lukáš, Boček Petr - Benek Patrik; ČK: 0 - Benek Patrik
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1201
Hněvošice
Štěpánkovice
2:4(1:4)
23
Branky: Droppa Jan, Šafarčík Pavel - Benek Patrik 2, Nevřela Jakub, Benek David; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Droppa Jan, Stříbný Patrik - Harazim Tomáš, Václavík Jan
C1A1202
Holasovice
Bolatice
4:2(2:1)
20
Branky: Matýsek Jiří 2, Kaňok Miroslav, Klein Jakub - Boček Petr, Poremba Michal; Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Dehner David - Boček Petr
C1A1203
Stěbořice
Hať
1:6(0:3)
25
Branky: Komárek David - Plaček David 3, Chmelař Radek, Mikula Martin, Machala Jiří; Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: 0 - Gazdík Tomáš, Chmelař Radek, Mikula Martin; ČK: 0 - Kořonek Tomáš
C1A1204
Háj ve Slezsku
Bohuslavice
4:0(2:0)
11
Branky: Prokša Ondřej, Rychtář Jaromír, Havlík Michal, Rzidský Jakub; Rozhodčí: Neděla Martin; ŽK: Rychtář Radim, Prokša Ondřej - Radošovský Tomáš, Theuer Martin, Kopka Václav, Dominik Petr
C1A1205
Slavkov
Pustá Polom
2:6(1:1)
20
nehlášeno
Branky: Vícha Tomáš 2 - Zapletal Josef 2, Kubala Adam, Sláma Petr, Dulanský Vít, Hendrych Jiří; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav
C1A1206
Vávrovice
Mokré Lazce
3:0
kontumace
Rozhodčí: Hladík Miroslav
C1A1207
Vřesina
Chlebičov
1:1(1:0)
45
Branky: Pientka Tomáš - Piskoř Lukáš; Rozhodčí: Kryštof Zdeněk; ŽK: Káňa Martin, Boček Petr - Vavrečka Pavel, Piskoř Lukáš
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1301
Chlebičov
Hněvošice
12:0(5:0)
12
Branky: Zedník Vojtěch 4, Ŕehulka David 3, Kubín Michal 2, Satka David 2, Sýkora Václav; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Otlík Jakub - Petrovský Lukáš, Hartmann Jaroslav; ČK: 0 - Hartmann Jaroslav
C1A1302
Mokré Lazce
Vřesina
1:4(0:3)
10
Branky: Vícha Tomáš - Frydrych Jakub 2, Lampart Jakub, Pientka Tomáš; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A1303
Pustá Polom
Vávrovice
0:2(0:0)
25
Branky: Richlý Martin, Farkaš Jakub; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Sláma Petr - Šenk Tomáš, Richlý Martin, Otipka Jan
C1A1304
Bohuslavice
Slavkov
4:3(2:2)
20
Branky: Lampa Jan, Kopka Václav, Janoš Vojtěch, Kopka Petr - Tesař Daniel 2, Konopka Robin; Rozhodčí: Orieščík Petr; ŽK: Dominik Ivo, Radošovský Tomáš - 0; ČK: 0 - Kostřiba Radek
C1A1305
Hať
Háj ve Slezsku
4:1(3:0)
20
Branky: Plaček David 2, Gazdík Tomáš, Olecký Filip - Prokša Ondřej; Rozhodčí: Novotný Pavel; ŽK: Gazdík Tomáš - Bančík Martin, Folta Martin
C1A1306
Bolatice
Stěbořice
2:1(1:1)
30
Branky: Boček Petr, Kurka David - Graca Dalibor; Rozhodčí: Moravec Roman
C1A1307
Štěpánkovice
Holasovice
3:2(1:1)
30
Branky: Jurček Lukáš, Grigarčík Lukáš, Benek Patrik - Matýsek Jiří 2; Rozhodčí: Žurek Jiří; ŽK: 0 - Dehner David
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1401
Hněvošice
Holasovice
6:1(4:1)
10
Branky: Šafarčík Pavel 2, Droppa Jan, Šteyer David, Hartman Martin, Stříbný Patrik - Matýsek Jiří; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Stříbný Jakub - 0
C1A1402
Štěpánkovice
Stěbořice
1:1(0:1)
40
Branky: Jašek Václav - Kokošek Roman; Rozhodčí: Šnek Lukáš; ŽK: Benek David - Graca Vojtěch
C1A1403
Bolatice
Háj ve Slezsku
6:8(2:4)
30
Branky: Balarin Ondřej 3, Langer Petr, Menssner Tobias, Obrusník Martin - Prokša Ondřej 4, Vlašánek Radek 3, Havlík Michal; Rozhodčí: Moravec Roman; ŽK: 0 - Folta Martin
C1A1404
Hať
Slavkov
4:0(3:0)
60
Branky: Plaček David 3, Olecký Filip; Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Kořonek Tomáš, Mikula Martin - Onderka Jan
C1A1405
Bohuslavice
Vávrovice
2:1(1:1)
30
Branky: Kopka Václav, Janoš Vojtěch - Farkaš Jakub; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Theuer Martin, Janoš Vojtěch - Bartusek Roman, Repaský Martin
C1A1406
Pustá Polom
Vřesina
2:1(1:1)
15
Branky: Kubala David, Dulanský Vít - Boček Petr; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: 0 - Boček Petr
C1A1407
Mokré Lazce
Chlebičov
1:4(0:1)
15
Branky: Slívka Ondřej - Leifert Lukáš 2, Richter Jakub 2; Rozhodčí: Čech Zdeněk
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1501
Mokré Lazce
Hněvošice
3:5(1:3)
20
Branky: Vícha Tomáš 2, Slívka Ondřej - Droppa Jan 2, Stříbný Patrik 2, Šteyer David; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Vícha Tomáš - Petrovský Lukáš, Wiltavský Tomáš, Kubánek Ondřej
C1A1502
Chlebičov
Pustá Polom
2:1(1:1)
10
Branky: Harazim Martin, Ŕehulka David - Pavlík Libor; Rozhodčí: Orieščík Petr
C1A1503
Vřesina
Bohuslavice
3:1(1:1)
40
Branky: Lampart Jakub, Bačo Michal, Čech Vítězslav - Radošovský Tomáš
C1A1504
Hať
Vávrovice
3:3(1:1)
30
Branky: Plaček David 2, Lampart Tomáš - Otipka Jiří, Otipka Jan, Schoppik David; Rozhodčí: Novotný Pavel; ŽK: Adamčík Martin, Štěpán Vojtěch, Chmelař Radek - Otipka Jiří
C1A1505
Slavkov
Bolatice
2:2(1:2)
20
Branky: Borunský Marek, Konopka Robin - Obrusník Robin, Kurka David; Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Onderka Jan, Kreisl Adam - Solich Josef
C1A1506
Háj ve Slezsku
Štěpánkovice
3:7(2:4)
15
nehlášeno
Branky: Folta Martin, Štefek Daniel, Ventulík Jan - Jurček Lukáš 2, Benek Patrik 2, Wollný Adam, Jašek Václav, Grigarčík David; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Michalík Lukáš - Fichna Jakub
C1A1507
Stěbořice
Holasovice
8:1(4:1)
40
Branky: Fiedler Jakub 3, Graca Vojtěch 2, Vašiček Tomáš, Burda David, Kokošek Roman - Matýsek Jiří; Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: 0 - Dehner David, Matýsek Roman
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1601
Hněvošice
Stěbořice
1:5(0:3)
20
Branky: Droppa Jan - Graca Vojtěch 2, Graca Dalibor, Paleta Martin, Burda David; Rozhodčí: Philipp Marek; ŽK: Červeňák Petr - 0
C1A1602
Holasovice
Háj ve Slezsku
1:3(1:2)
20
Branky: Paleta David - Prokša Ondřej, Kaspřík Ondřej, Folta Martin; Rozhodčí: Frélich Pavel; ŽK: Dehner Michal - Rychtář Jaromír, Inspektor Michal
C1A1603
Štěpánkovice
Slavkov
2:1(2:0)
30
Branky: Jurček Lukáš, Benek David - Kostřiba Radek
C1A1604
Bolatice
Vávrovice
1:2(1:2)
50
Branky: Kurka David - Fifeger Petr, Richlý Martin; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: 0 - Šenk Tomáš, Bartusek Roman
C1A1605
Hať
Vřesina
2:1(1:0)
70
Branky: Plaček David - Bačo Michal; Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Chmelař Radek - Bačo Michal, Petraš Patrik
C1A1606
Bohuslavice
Chlebičov
1:5(0:5)
20
Branky: Janoš Vojtěch - Leifert Lukáš 2, Havlický Rudolf, Ŕehulka David, Seifried Franta; Rozhodčí: Ulička Michal; ŽK: Kopka Václav, Lampa Jan - Piskoř Lukáš
C1A1607
Pustá Polom
Mokré Lazce
3:0
kontumace
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1701
Pustá Polom
Hněvošice
9:0(3:0)
17
Branky: Dulanský Vít 3, Čech Antonín 3, Sláma Petr, Kotala Jakub, Bubík Pavel; Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: 0 - Hanzlík Jan, Švančar Robin
C1A1702
Mokré Lazce
Bohuslavice
0:1(0:1)
2
Branky: Diehel Jan; Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Holčapek Ondřej, Horohleď Martin, Seyfrid Lukáš - Dominik Ivo, Diehel Jan; ČK: Holčapek Ondřej, Horohleď Martin - 0
C1A1703
Chlebičov
Hať
3:2(1:2)
20
Branky: Elek Marek, Kubín Michal, Richter Jakub - Plaček David 2; Rozhodčí: Kolečkář Antonín; ŽK: 0 - Chmelař Radek; ČK: 0 - Chmelař Radek
C1A1704
Vřesina
Bolatice
3:0
kontumace
C1A1705
Vávrovice
Štěpánkovice
3:1(1:1)
20
Branky: Kuzník Pavel 2, - Jurček Lukáš; Rozhodčí: Hennig Antonín; ŽK: Repaský Martin, Šenk Tomáš - Wollný Adam, Benek David, Halfar David
C1A1706
Slavkov
Holasovice
2:4(1:2)
20
Branky: Světlík Jakub, Vícha Tomáš - Matýsek Jiří 2, Matýsek Tomáš, Matějek Vítek; Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: Kvarčák Filip - Dehner Michal, Černý Ondřej, Dehner David
C1A1707
Háj ve Slezsku
Stěbořice
1:2(1:1)
20
Branky: Rychtář Radim - Graca Vojtěch, Paleta Martin; Rozhodčí: Führich Vladislav
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1801
Hněvošice
Háj ve Slezsku
1:4(0:2)
25
Branky: Němec Michael - Prokša Ondřej 4; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Stříbný Jakub - Král Václav
C1A1802
Stěbořice
Slavkov
2:1(0:0)
40
Branky: Graca Vojtěch, Graca Dalibor - Borunský Marek; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A1803
Holasovice
Vávrovice
3:0(2:0)
30
Branky: Matýsek Jiří 2, Dehner Michal; Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Dehner Michal, Tomopulos Christos, Dehner David, Kaňok Miroslav - Šenk Tomáš, Otipka Jan, Rolný Miroslav
C1A1804
Štěpánkovice
Vřesina
0:0(0:0)
30
Rozhodčí: Novotný Pavel; ŽK: Jašek Václav - Pyszko Jiří
C1A1805
Bolatice
Chlebičov
0:5(0:3)
25
Branky: Kubín Michal 2, Elek Marek, Leifert Lukáš, Tesař Daniel; Rozhodčí: Šumbera Václav; ŽK: Boček Petr, Balarin Ondřej - Hrčka Matyáš, Leifert Lukáš; ČK: Mrkva Jakub, Boček Petr - 0
C1A1806
Hať
Mokré Lazce
7:1(5:1)
30
Branky: Plaček David 3, Mikula Martin 2, Chmelař Radek, Lampart Tomáš - Hořínek Jakub; Rozhodčí: Moravec Roman
C1A1807
Bohuslavice
Pustá Polom
1:3(0:1)
20
Branky: Kopka Václav - Kubala David, Zapletal Josef, Bubík Pavel; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Bažan Petr - 0
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1901
Bohuslavice
Hněvošice
0:0(0:0)
35
Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: 0 - Petrovský Lukáš, Hartman Martin
C1A1902
Pustá Polom
Hať
2:4(1:3)
10
Branky: Kubala David, Čech Antonín - Lampart Tomáš 2, Plaček David, Olecký Filip; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Sláma Petr - Chmelař Radek, Gazdík Tomáš
C1A1903
Mokré Lazce
Bolatice
0:6(0:2)
15
Branky: Balarin Ondřej 5, Kurka David; Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: Vavrečka Jan, Rádek Tomáš - Balarin Ondřej
C1A1904
Chlebičov
Štěpánkovice
0:3
10
kontumace
Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: 0 - Halfar David, Harazim Tomáš, Benek Patrik, Benek David
C1A1905
Vřesina
Holasovice
2:0(2:0)
30
Branky: Pašek David, Čech Vítězslav; Rozhodčí: Škroch Jiří; ŽK: Káňa Martin, Ender Václav - Dehner Michal
C1A1906
Vávrovice
Stěbořice
3:3(1:0)
15
Branky: Richlý Martin, Otipka Jiří, Otipka Jan - Graca Vojtěch 2, Fiedler Jakub; Rozhodčí: Herich Marcel; ŽK: Richlý Martin - Burda David, Graca Vojtěch
C1A1907
Slavkov
Háj ve Slezsku
3:1(2:0)
10
Branky: Kvarčák Filip, Borunský Marek, Vícha Tomáš - Štefek Daniel; Rozhodčí: Bukovský Josef
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2001
Hněvošice
Slavkov
2:4(0:3)
30
Branky: Droppa Jan, Němec Michael - Vícha Tomáš 2, Borunský Marek, Kostřiba Radek; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A2002
Háj ve Slezsku
Vávrovice
3:2(1:2)
30
Branky: Prokša Ondřej 2, Rychtář Radim - Otipka Jiří 2; Rozhodčí: Hruška David; ŽK: 0 - Richlý Martin; ČK: 0 - Richlý Martin
C1A2003
Stěbořice
Vřesina
1:2(1:1)
30
Branky: Graca Dalibor - Bačo Michal, Rončka Filip; Rozhodčí: Němec Jaroslav
C1A2004
Holasovice
Chlebičov
3:0(0:1)
30
kontumace
Branky: Matýsek Tomáš - Leifert Lukáš 2; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Dehner Michal - 0
C1A2005
Štěpánkovice
Mokré Lazce
6:0(2:0)
30
Branky: Benek Patrik 3, Jurček Lukáš 2, Fichna Jakub; Rozhodčí: Šnek Lukáš
C1A2006
Bolatice
Pustá Polom
2:3(1:1)
50
Branky: Langer Petr, Poremba Michal - Sláma Petr, Bubík Pavel, Hendrych Jiří; Rozhodčí: Porubek Václav; ŽK: 0 - Kubala David, Kubala Adam
C1A2007
Hať
Bohuslavice
3:0(2:0)
30
Branky: Plaček David 2, Mikula Martin; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: 0 - Dominik Ivo, Lampa Jan, Radošovský Tomáš, Novák Lukáš, Janoš Jan
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2101
Hať
Hněvošice
8:0(6:0)
30
Branky: Olecký Filip 3, Fiala Tadeáš, Plaček David, Gazdík Tomáš, Štěpán Vojtěch, Chmelař Radek; Rozhodčí: Šnek Lukáš
C1A2102
Bohuslavice
Bolatice
2:3(2:2)
25
Branky: Kopka Václav, Janoš Vojtěch - Obrusník Robin, Balarin Ondřej, Mrkva Jakub; Rozhodčí: Zazvonil Jiří; ŽK: Radošovský Tomáš, Kopka Václav - Balarin Ondřej, Obrusník Robin
C1A2103
Pustá Polom
Štěpánkovice
1:3(0:1)
15
Branky: Kubala Adam - Jurček Lukáš, Wollný Adam, Benek David; Rozhodčí: Čech Zdeněk; ŽK: 0 - Jašek Václav
C1A2104
Mokré Lazce
Holasovice
0:5(0:3)
10
Branky: Bordovský Vojtěch 3, Matýsek Jiří, Dehner Michal; Rozhodčí: Frélich Pavel; ŽK: Rádek Tomáš - 0
C1A2105
Chlebičov
Stěbořice
2:6(1:3)
30
Branky: Kubín Michal, Piskoř Lukáš - Graca Vojtěch 2, Komárek David, Burda David, Otipka Martin, Fiedler Jakub; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A2106
Vřesina
Háj ve Slezsku
2:0(0:0)
45
Branky: Bačo Michal 2; Rozhodčí: Kryštof Zdeněk
C1A2107
Vávrovice
Slavkov
5:4(4:2)
30
Branky: Schoppik David 2, Kuzník Pavel, Otipka Jiří, Rolný Miroslav - Hos Jiří, Kvarčák Filip, Borunský Marek, Hon Jakub; Rozhodčí: Burda Miroslav; ŽK: Otipka Jiří, Farkaš Jakub - Borunský Marek
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2201
Hněvošice
Vávrovice
0:0(0:0)
30
Rozhodčí: Bukovský Josef; ŽK: Šteyer David - Farkaš Jakub, Richlý Martin
C1A2202
Slavkov
Vřesina
6:0(5:0)
12
Branky: Borunský Marek 3, Kostřiba Radek 2, Konopka Robin; Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Klement Adam, Kostřiba Radek - 0
C1A2203
Háj ve Slezsku
Chlebičov
1:0(1:0)
15
Branky: Prokša Ondřej; Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Holý Josef, Prokša Ondřej, Folta Martin, Rzidský Jakub - Piskoř Lukáš, Kubín Michal; ČK: Rychtář Radim, Rzidský Jakub - 0
C1A2204
Stěbořice
Mokré Lazce
15:0(10:0)
20
Branky: Otipka Martin 3, Fiedler Jakub 3, Graca Vojtěch 2, Paleta Martin 2, Burda David 2, Vašiček Tomáš, Graca Dalibor, Peiker Tomáš; Rozhodčí: Válek Jaromír
C1A2205
Holasovice
Pustá Polom
1:0(0:0)
30
Branky: Bordovský Vojtěch; Rozhodčí: Machů Lubomír
C1A2206
Štěpánkovice
Bohuslavice
5:1(2:0)
35
Branky: Benek David 3, Benek Patrik, Jašek Václav - Benek Matěj; Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Wollný Adam, Jurček Lukáš - Theuer Martin
C1A2207
Bolatice
Hať
1:7(0:3)
20
Branky: Kurka David - Olecký Filip 3, Plaček David 2, Mikula Martin 2; Rozhodčí: Christoph Dušan; ŽK: Mrkva Jakub, Balarin Ondřej - 0
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2301
Bolatice
Hněvošice
9:0(6:0)
20
Branky: Balarin Ondřej 5, Kurka David 2, Obrusník Martin, Kocián Filip; Rozhodčí: Čech Radim; ŽK: Poremba Michal - Droppa Jan, Petrovský Lukáš
C1A2302
Hať
Štěpánkovice
3:0(1:0)
30
Branky: Plaček David, Štěpán Vojtěch, Olecký Filip; Rozhodčí: Šnek Lukáš
C1A2303
Bohuslavice
Holasovice
1:2(0:2)
20
Branky: Theuer Martin - Matějek Vítek, Černý Ondřej; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A2304
Pustá Polom
Stěbořice
2:5(1:0)
10
Branky: Kubala Adam, Kotala Jakub - Graca Vojtěch 2, Daněk Jakub 2, Fiedler Martin; Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: Kubala David - 0
C1A2305
Mokré Lazce
Háj ve Slezsku
1:14(0:10)
20
Branky: Horohleď Martin - Prokša Ondřej 6, Folta Martin 3, Štefek Daniel 3, Pohaněl Pavel, Havlík Michal; Rozhodčí: Němec Jaroslav
C1A2306
Chlebičov
Slavkov
3:2(0:1)
10
Branky: Elek Marek, Leifert Lukáš, Ŕehulka David - Franěk Adam, Kostřiba Radek; Rozhodčí: Philipp Marek; ŽK: Leifert Lukáš, Richter Jakub - Kvarčák Filip, Kreisl Adam
C1A2307
Vřesina
Vávrovice
5:1(4:1)
30
Branky: Boček Petr 2, Bačo Michal, Pientka Tomáš; Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: 0 - Otipka Jan
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2401
Hněvošice
Vřesina
0:6(0:1)
30
Branky: Frydrych Jakub 2, Bačo Michal, Boček Petr, Pientka Tomáš, Pyszko Petr; Rozhodčí: Hruška David
C1A2402
Vávrovice
Chlebičov
5:0(2:0)
30
Branky: Otipka Jiří 3, Kuzník Pavel, Rolný Miroslav; Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: Šenk Tomáš, Kuzník Pavel, Rolný Miroslav, Schneider Roman - 0
C1A2403
Slavkov
Mokré Lazce
17:0(4:0)
20
Branky: Vícha Tomáš 4, Kvarčák Filip 3, Kostřiba Radek 3, Muroň Richard 3, Klement Adam, Borunský Marek, Ruský Štěpán, Kreisl Adam; Rozhodčí: Burda Miroslav; ČK: 0 - Röhlich Roland
C1A2404
Háj ve Slezsku
Pustá Polom
0:3(2:1)
20
kontumace
Branky: Prokša Ondřej, Havlík Michal, Folta Martin - Kubala David, Dulanský Vít, Gelnar Marcel, Bubík Pavel; Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Rychtář Radim - Dulanský Vít, Kubala David
C1A2405
Stěbořice
Bohuslavice
3:0(2:0)
20
Branky: Graca Vojtěch, Beil Jiří, Komárek David; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Graca Vojtěch - Theuer Martin, Kopka Petr, Janoš Vojtěch
C1A2406
Holasovice
Hať
0:0(0:0)
31
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: 0 - Plaček David
C1A2407
Štěpánkovice
Bolatice
5:0(3:0)
30
Branky: Benek David 2, Jašek Václav 2, Jurček Lukáš; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: 0 - Boček Petr
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2501
Štěpánkovice
Hněvošice
2:0
C1A2502
Bolatice
Holasovice
1:1(0:1)
30
Branky: Balarin Ondřej - Matýsek Jiří; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: Balarin Ondřej, Kurka David - Dehner Michal, Tomopulos Christos, Dehner David, Bordovský Vojtěch
C1A2503
Hať
Stěbořice
3:2(1:1)
40
Branky: Mikula Martin, Lampart Tomáš - Komárek David, Graca Dalibor; Rozhodčí: Záloha Miroslav; ŽK: Adamčík Martin, Lampart Tomáš, Plaček David - Král Martin
C1A2504
Bohuslavice
Háj ve Slezsku
0:4(0:2)
30
hlášeno pozdě
Branky: Prokša Ondřej 2, Havlík Michal, Folta Martin; Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Lampa Jan, Diehel Jan - Ventulík Jan
C1A2505
Pustá Polom
Slavkov
2:1(0:1)
20
Branky: Kubala Adam, Sláma Petr - Borunský Marek; Rozhodčí: Philipp Marek; ŽK: Gelnar Marcel, Kubala Adam - Muroň Richard
C1A2506
Mokré Lazce
Vávrovice
0:12(0:4)
12
Branky: Fifeger Petr 2, Bartusek Roman 2, Repaský Martin 2, Richlý Martin 2, Schoppik David 2, Schneider Roman, Otipka Jan; Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: 0 - Šenk Tomáš, Richlý Martin
C1A2507
Chlebičov
Vřesina
2:5(0:1)
10
Branky: Leifert Lukáš, Ŕehulka David - Pyszko Jiří 2, Boček Petr 2, Bačo Michal; Rozhodčí: Václavík Josef
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2601
Hněvošice
Chlebičov
1:3(1:1)
30
Branky: Droppa Jan - Ŕehulka David 2, Richter Jakub; Rozhodčí: Bukovský Josef; ŽK: Petrovský Lukáš, Šteyer David, Droppa Jan - Seifried Franta; ČK: 0 - Sýkora Václav
C1A2602
Vřesina
Mokré Lazce
3:0
kontumace
Rozhodčí: Hrubý Heinz
C1A2603
Vávrovice
Pustá Polom
1:1(0:1)
20
Branky: Rolný Miroslav - Zapletal Josef; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Otipka Jiří, Kuzník Pavel - Pavlík Libor
C1A2604
Slavkov
Bohuslavice
6:0(3:0)
30
Branky: Konopka Robin 2, Klement Adam, Borunský Marek, Kostřiba Radek, Muroň Richard; Rozhodčí: Hruška David
C1A2605
Háj ve Slezsku
Hať
1:2(1:1)
20
Branky: Prokša Ondřej - Gazdík Tomáš, Chmelař Radek; Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: Folta Martin - 0
C1A2606
Stěbořice
Bolatice
2:1(1:1)
20
Branky: Vašiček Tomáš, Fiedler Martin - Obrusník Robin; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: 0 - Poremba Michal
C1A2607
Holasovice
Štěpánkovice
2:2(2:1)
45
Branky: Matýsek Jiří 2 - Benek David, Jašek Václav; Rozhodčí: Banetka Antonín; ČK: 0 - Imrich Martin