|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C2B - DIADORA soutěž dorostu sk.B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Kylešovice | 22 | 21 | 1 | 0 | 125: 15 | 64 | ( 31) |
|
2. | Suché Lazce | 22 | 17 | 2 | 3 | 74: 22 | 53 | ( 20) |
|
3. | Těškovice | 22 | 14 | 4 | 4 | 75: 31 | 46 | ( 13) |
|
4. | Hradec n/M | 22 | 14 | 3 | 5 | 75: 28 | 45 | ( 12) |
|
5. | Budišov n/B | 22 | 14 | 1 | 7 | 77: 39 | 43 | ( 10) |
|
6. | Litultovice | 22 | 12 | 1 | 9 | 73: 55 | 37 | ( 4) |
|
7. | Zlatníky | 22 | 8 | 2 | 12 | 59: 54 | 26 | ( -7) |
|
8. | Velké Heraltice | 22 | 7 | 3 | 12 | 41: 80 | 24 | ( -9) |
|
9. | Komárov | 22 | 6 | 3 | 13 | 63: 76 | 21 | (-12) |
|
10. | Palhanec | 22 | 3 | 4 | 15 | 30: 89 | 13 | (-20) |
|
11. | Kyjovice | 22 | 0 | 4 | 18 | 14:106 | 4 | (-29) |
|
12. | Jakartovice | 22 | 0 | 4 | 18 | 26:137 | 4 | (-29) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kylešovice | 11 | 10 | 1 | 0 | 72: 5 | 31 |
|
2. | Suché Lazce | 11 | 10 | 0 | 1 | 45: 13 | 30 |
|
3. | Litultovice | 11 | 8 | 1 | 2 | 37: 20 | 25 |
|
4. | Hradec n/M | 11 | 7 | 2 | 2 | 45: 14 | 23 |
|
5. | Těškovice | 11 | 7 | 2 | 2 | 32: 11 | 23 |
|
6. | Budišov n/B | 11 | 7 | 0 | 4 | 44: 18 | 21 |
|
7. | Velké Heraltice | 11 | 5 | 1 | 5 | 25: 24 | 16 |
|
8. | Zlatníky | 11 | 4 | 1 | 6 | 35: 28 | 13 |
|
9. | Komárov | 11 | 3 | 2 | 6 | 41: 41 | 11 |
|
10. | Palhanec | 11 | 2 | 2 | 7 | 18: 43 | 8 |
|
11. | Kyjovice | 11 | 0 | 2 | 9 | 6: 45 | 2 |
|
12. | Jakartovice | 11 | 0 | 2 | 9 | 13: 57 | 2 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kylešovice | 11 | 11 | 0 | 0 | 53: 10 | 33 |
|
2. | Suché Lazce | 11 | 7 | 2 | 2 | 29: 9 | 23 |
|
3. | Těškovice | 11 | 7 | 2 | 2 | 43: 20 | 23 |
|
4. | Hradec n/M | 11 | 7 | 1 | 3 | 30: 14 | 22 |
|
5. | Budišov n/B | 11 | 7 | 1 | 3 | 33: 21 | 22 |
|
6. | Zlatníky | 11 | 4 | 1 | 6 | 24: 26 | 13 |
|
7. | Litultovice | 11 | 4 | 0 | 7 | 36: 35 | 12 |
|
8. | Komárov | 11 | 3 | 1 | 7 | 22: 35 | 10 |
|
9. | Velké Heraltice | 11 | 2 | 2 | 7 | 16: 56 | 8 |
|
10. | Palhanec | 11 | 1 | 2 | 8 | 12: 46 | 5 |
|
11. | Kyjovice | 11 | 0 | 2 | 9 | 8: 61 | 2 |
|
12. | Jakartovice | 11 | 0 | 2 | 9 | 13: 80 | 2 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Jakartovice | --- | 1:5 | 2:4 | 0:10 | 2:4 | 4:4 | 0:8 | 1:5 | | 0:1 | 2:2 | 0:8 | 1:6 | |
|
2. | Kylešovice | 13:0 | --- | 9:0 | 7:2 | 10:0 | 6:0 | 7:1 | 0:0 | | 4:1 | 7:0 | 2:1 | 7:0 | |
|
3. | Velké Heraltice | 9:0 | 0:4 | --- | 2:1 | 1:3 | 3:0 | 2:4 | 1:1 | | 1:6 | 3:2 | 0:3 | 3:0 | |
|
4. | Litultovice | 7:1 | 0:5 | 3:0 | --- | 5:2 | 6:0 | 1:1 | 3:1 | | 1:4 | 4:2 | 4:2 | 3:2 | |
|
5. | Komárov | 12:4 | 2:3 | 7:4 | 1:3 | --- | 3:3 | 1:6 | 1:3 | | 5:6 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | |
|
6. | Kyjovice | 0:0 | 0:5 | 1:3 | 2:4 | 1:8 | --- | 1:6 | 0:6 | | 1:8 | 0:0 | 0:2 | 0:3 | |
|
7. | Těškovice | 5:1 | 0:3 | 2:2 | 4:1 | 3:1 | 9:0 | --- | 2:1 | | 0:0 | 5:0 | 1:2 | 1:0 | |
|
8. | Suché Lazce | 9:0 | 0:7 | 3:0 | 4:1 | 2:1 | 11:0 | 4:2 | --- | | 4:0 | 5:1 | 1:0 | 2:1 | |
|
9. | volno | | | | | | | | | --- | | | | | |
|
10. | Budišov n/B | 8:0 | 1:6 | 8:0 | 4:3 | 7:1 | 5:0 | 2:3 | 0:2 | | --- | 5:0 | 1:3 | 3:0 | |
|
11. | Palhanec | 4:4 | 0:5 | 2:2 | 2:8 | 2:1 | 5:1 | 0:6 | 0:3 | | 0:3 | --- | 1:3 | 2:7 | |
|
12. | Hradec n/M | 5:1 | 3:5 | 10:1 | 5:0 | 1:0 | 5:0 | 1:1 | 0:3 | | 3:1 | 11:1 | --- | 1:1 | |
|
13. | Zlatníky | 8:2 | 3:5 | 9:0 | 4:3 | 1:1 | 4:0 | 1:5 | 1:4 | | 2:3 | 1:2 | 1:3 | --- | |
|
14. | volno | | | | | | | | | | | | | | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kylešovice | 11 | 11 | 0 | 0 | 81: 5 | 33 |
|
2. | Suché Lazce | 11 | 8 | 1 | 2 | 37: 15 | 25 |
|
3. | Hradec n/M | 11 | 7 | 2 | 2 | 36: 15 | 23 |
|
4. | Budišov n/B | 11 | 7 | 1 | 3 | 32: 20 | 22 |
|
5. | Těškovice | 11 | 6 | 3 | 2 | 28: 16 | 21 |
|
6. | Litultovice | 11 | 5 | 1 | 5 | 32: 29 | 16 |
|
7. | Velké Heraltice | 11 | 4 | 3 | 4 | 27: 31 | 15 |
|
8. | Zlatníky | 11 | 4 | 1 | 6 | 24: 26 | 13 |
|
9. | Komárov | 11 | 2 | 2 | 7 | 38: 47 | 8 |
|
10. | Palhanec | 11 | 1 | 3 | 7 | 14: 44 | 6 |
|
11. | Kyjovice | 11 | 0 | 3 | 8 | 10: 49 | 3 |
|
12. | Jakartovice | 11 | 0 | 2 | 9 | 15: 77 | 2 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kylešovice | 11 | 10 | 1 | 0 | 44: 10 | 31 |
|
2. | Suché Lazce | 11 | 9 | 1 | 1 | 37: 7 | 28 |
|
3. | Těškovice | 11 | 8 | 1 | 2 | 47: 15 | 25 |
|
4. | Hradec n/M | 11 | 7 | 1 | 3 | 39: 13 | 22 |
|
5. | Budišov n/B | 11 | 7 | 0 | 4 | 45: 19 | 21 |
|
6. | Litultovice | 11 | 7 | 0 | 4 | 41: 26 | 21 |
|
7. | Zlatníky | 11 | 4 | 1 | 6 | 35: 28 | 13 |
|
8. | Komárov | 11 | 4 | 1 | 6 | 25: 29 | 13 |
|
9. | Velké Heraltice | 11 | 3 | 0 | 8 | 14: 49 | 9 |
|
10. | Palhanec | 11 | 2 | 1 | 8 | 16: 45 | 7 |
|
11. | Jakartovice | 11 | 0 | 2 | 9 | 11: 60 | 2 |
|
12. | Kyjovice | 11 | 0 | 1 | 10 | 4: 57 | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B0102 | Kylešovice | Zlatníky | 7:0 (6:0) | | |
Rozhodčí: Meier Milan |
|
|
C2B0103 | Velké Heraltice | Hradec n/M | 0:3 (0:1) | | |
Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Schuster Radek, Rašo Miroslav - Beinhauer Jakub, Scholtz Lukáš |
|
|
C2B0104 | Litultovice | Palhanec | 4:2 (1:2) | | |
Rozhodčí: Kryštof Zdeněk |
|
|
C2B0105 | Komárov | Budišov n/B | 5:6 (1:2) | | |
Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: Kubesa Josef, Kalus Tomáš, Šubert Michal - Modelský Michal |
|
|
|
C2B0107 | Těškovice | Suché Lazce | 2:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Hrubý Hainz |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
C2B0203 | Budišov n/B | Kyjovice | 5:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Migota Tomáš |
|
|
C2B0204 | Palhanec | Komárov | 2:1 (2:1) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Ružička Vladan, Zavisiak David - 0 |
|
|
C2B0205 | Hradec n/M | Litultovice | 5:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Vícha Jan - 0; ČK: 0 - Kunc Robin |
|
|
C2B0206 | Velké Heraltice | Zlatníky | 3:0 | | kontumace |
|
|
C2B0207 | Kylešovice | Jakartovice | 13:0 (6:0) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B0302 | Velké Heraltice | Jakartovice | 9:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Schuster Radek, Blažej Eduard - 0 |
|
|
C2B0303 | Litultovice | Zlatníky | 3:2 (1:2) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Leifert Jan, Radek Jan - 0 |
|
|
C2B0304 | Komárov | Hradec n/M | 3:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: 0 - Hronec Jan, Beinhauer Jakub |
|
|
C2B0305 | Kyjovice | Palhanec | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David |
|
|
C2B0306 | Těškovice | Budišov n/B | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Solnický Vojtěch, Vinkler Antonín, Vavrečka Vojtěch - Votoček David |
|
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B0402 | Budišov n/B | Suché Lazce | 0:2 (0:2) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Buček Lukáš - Rak Rostislav, Peterek Jan; ČK: 0 - Diehel Daniel |
|
|
C2B0403 | Palhanec | Těškovice | 0:6 (0:2) | | |
Rozhodčí: Bukovský Josef |
|
|
C2B0404 | Hradec n/M | Kyjovice | 5:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Válek Jaromír |
|
|
C2B0405 | Komárov | Zlatníky | 3:4 (0:4) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Tichý Adam, Laovský Michal - Morys Václav, Bala Marek |
|
|
C2B0406 | Jakartovice | Litultovice | 0:10 (0:6) | | |
Rozhodčí: Machů Lubomír; ŽK: Schreiber Rostislav, Just Tomáš - Tyburec Lukáš, Riedel Tomáš, Prusek Daniel, Tengler Jiří |
|
|
C2B0407 | Kylešovice | Velké Heraltice | 9:0 (6:0) | | |
Rozhodčí: Burda Miroslav; ŽK: 0 - Rašo Miroslav, Vlček Jan, Premus Tomáš |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B0502 | Litultovice | Kylešovice | 0:5 (0:2) | | |
Rozhodčí: Hennig Antonín |
|
|
C2B0503 | Komárov | Jakartovice | 12:4 (4:3) | | |
Rozhodčí: Cigán Jakub |
|
|
C2B0504 | Kyjovice | Zlatníky | 0:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Pinček Milan |
|
|
C2B0505 | Těškovice | Hradec n/M | 1:2 (1:0) | | |
Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Vyležík Václav, Vavrečka Vojtěch - 0 |
|
|
C2B0506 | Suché Lazce | Palhanec | 5:1 (3:1) | | |
Rozhodčí: Kukla Antoník |
|
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
C2B0603 | Hradec n/M | Suché Lazce | 0:3 (0:1) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Feilhauer Ondřej, Beinhauer Jakub - 0; ČK: 0 - Chalupa Jakub |
|
|
C2B0604 | Těškovice | Zlatníky | 1:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Vaněk David - Morys Václav, Špiller Daniel |
|
|
C2B0605 | Jakartovice | Kyjovice | 4:4 (1:2) | | |
Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: Schreiber Rostislav, Just Tomáš - Zarychta Vojtěch, Poslušný Honzík, Pretsch Marek |
|
|
C2B0606 | Kylešovice | Komárov | 10:0 (4:0) | | |
Rozhodčí: Bukovský Josef |
|
|
C2B0607 | Velké Heraltice | Litultovice | 2:1 (0:1) | | |
Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: Kačeriak David, Staňo Radim, Melich Ladislav, Rašo Miroslav - Radek Jan; ČK: 0 - Kunc Robin |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B0702 | Komárov | Velké Heraltice | 7:4 (3:2) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: 0 - Schuster Radek |
|
|
C2B0703 | Kyjovice | Kylešovice | 0:5 (0:3) | | |
Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav; ŽK: Pětník Václav - 0 |
|
|
C2B0704 | Těškovice | Jakartovice | 5:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Dluhoš Jiří - Šimon Ondřej |
|
|
C2B0705 | Suché Lazce | Zlatníky | 2:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Čala Tomáš; ŽK: Martikán Jiří, Mikšík Martin - 0 |
|
|
|
C2B0707 | Budišov n/B | Palhanec | 5:0 (4:0) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B0802 | Hradec n/M | Budišov n/B | 3:1 | | |
|
|
|
C2B0804 | Jakartovice | Suché Lazce | 1:5 (1:1) | | |
Rozhodčí: Černaj Daniel; ŽK: Šimon Ondřej, Kupka Daniel - Slavík Jiří, Halška František, Peterek Václav, Rak Rostislav, Vaněk Jiří, Martikán Jiří |
|
|
C2B0805 | Kylešovice | Těškovice | 7:1 (2:1) | | |
Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Vala Lukáš, Pešl Martin - Vinkler Antonín, Kubesa Karel |
|
|
C2B0806 | Velké Heraltice | Kyjovice | 3:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Záloha Miroslav; ŽK: Vítek Pavel, Melich Ladislav, Rašo Miroslav - 0 |
|
|
C2B0807 | Litultovice | Komárov | 5:2 (1:0) | | |
Rozhodčí: Čala Tomáš; ŽK: Tyburec Lukáš, Raschka Jan - Šubert Michal, Novák Daniel |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B0902 | Kyjovice | Litultovice | 2:4 (2:3) | | |
Rozhodčí: Machů Lubomír |
|
|
C2B0903 | Těškovice | Velké Heraltice | 2:2 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kryštof Zdeněk |
|
|
C2B0904 | Suché Lazce | Kylešovice | 0:7 (0:2) | | |
Rozhodčí: Hennig Antonín; ŽK: 0 - Návrat Petr |
|
|
|
C2B0906 | Budišov n/B | Zlatníky | 3:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Pinček Milan |
|
|
C2B0907 | Palhanec | Hradec n/M | 1:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: 0 - Hronec Jan, Dušek Radek |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1002 | Palhanec | Zlatníky | 2:7 (1:4) | | nehlášeno |
Rozhodčí: Kukla Antoník; ŽK: 0 - Mocek Václav |
|
|
C2B1003 | Jakartovice | Budišov n/B | 0:1 (0:1) | | |
Rozhodčí: Neděla Martin; ŽK: Just Tomáš - Kalivoda Tomáš |
|
|
|
C2B1005 | Velké Heraltice | Suché Lazce | 1:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Čala Tomáš; ŽK: 0 - Halška František, Vaněk Jiří |
|
|
C2B1006 | Litultovice | Těškovice | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Černaj Daniel; ŽK: Radek Jan - Solnický Vojtěch, Juchelka Daniel, Vyležík Marek |
|
|
C2B1007 | Komárov | Kyjovice | 3:3 (2:1) | | |
Rozhodčí: Stanke Vladimír |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1102 | Těškovice | Komárov | 3:1 (0:1) | | |
Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Vyležík Václav, Kudrna Viktor, Dluhoš Jiří, Vavrečka Vojtěch - Novák Daniel, Šubert Michal, Novák Jan |
|
|
C2B1103 | Suché Lazce | Litultovice | 4:1 (2:0) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Slavík Jiří, Rak Rostislav, Mikšík Martin - Tyburec Lukáš |
|
|
|
C2B1105 | Budišov n/B | Kylešovice | 1:6 (1:3) | | |
Rozhodčí: Válek Jaromír |
|
|
C2B1106 | Palhanec | Jakartovice | 4:4 (2:2) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Sykora Matěj - Kožušník Adam, Just Tomáš, Šimon Lukáš |
|
|
C2B1107 | Hradec n/M | Zlatníky | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Těžký Michal; ČK: 0 - Baranek Martin |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1202 | Jakartovice | Hradec n/M | 0:8 (0:4) | | |
Rozhodčí: Zazvonil Jiří; ŽK: Schreiber Rostislav - 0 |
|
|
C2B1203 | Kylešovice | Palhanec | 7:0 (1:0) | | hlášeno pozdě |
Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Prášil Martin - Ružička Vladan |
|
|
C2B1204 | Velké Heraltice | Budišov n/B | 1:6 (0:4) | | |
ŽK: Melich Ladislav, Schuster Radek, Rašo Miroslav, Kačeriak David - Modelský Roman, Modelský Michal |
|
|
|
C2B1206 | Komárov | Suché Lazce | 1:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: 0 - Buksa Robert |
|
|
C2B1207 | Kyjovice | Těškovice | 1:6 (1:5) | | |
Rozhodčí: Burda Miroslav |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1302 | Suché Lazce | Kyjovice | 11:0 (6:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antoník |
|
|
|
C2B1304 | Budišov n/B | Litultovice | 4:3 (2:2) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Modelský Roman - Rucký Lubomír; ČK: 0 - Kunc Robin |
|
|
C2B1305 | Palhanec | Velké Heraltice | 2:2 (0:0) | | |
Rozhodčí: Hrubý Hainz; ŽK: 0 - Melich Ladislav, Rašo Miroslav, Haleš Daniel, |
|
|
C2B1306 | Hradec n/M | Kylešovice | 3:5 (2:2) | | |
Rozhodčí: Kaštovský Ondřej |
|
|
C2B1307 | Jakartovice | Zlatníky | 1:6 (1:2) | | |
Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: 0 - Pavlíček Vojtěch |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1402 | Zlatníky | Kylešovice | 3:5 (2:3) | | |
Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: 0 - Fruncek Jiří |
|
|
C2B1403 | Hradec n/M | Velké Heraltice | 10:1 (5:1) | | |
Rozhodčí: Frélich Pavel; ŽK: Beinhauer Jakub - Haleš Daniel, Vlček Jan, Pavelek Antonín |
|
|
C2B1404 | Palhanec | Litultovice | 2:8 (2:4) | | nehlášeno |
ŽK: Stodůlka Lukáš - Kunc Robin, Dörrer Tomáš, Tyburec Lukáš, Raschka Jan |
|
|
C2B1405 | Budišov n/B | Komárov | 7:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav |
|
|
|
C2B1407 | Suché Lazce | Těškovice | 4:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Pretsch Adam |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
C2B1503 | Kyjovice | Budišov n/B | 1:8 (0:3) | | |
Rozhodčí: Kryštof Zdeněk |
|
|
C2B1504 | Komárov | Palhanec | 3:2 (2:1) | | |
Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: 0 - Stodůlka Lukáš, Nagy Martin |
|
|
C2B1505 | Litultovice | Hradec n/M | 4:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Zazvonil Jiří; ŽK: Kunc Robin - Hronec Jan |
|
|
C2B1506 | Zlatníky | Velké Heraltice | 9:0 (5:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: 0 - Schreiber Karel, Schuster Radek |
|
|
C2B1507 | Jakartovice | Kylešovice | 1:5 (0:1) | | |
Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Werdich Patrik - Bolacký Marek |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1602 | Jakartovice | Velké Heraltice | 2:4 (0:2) | | |
Rozhodčí: Čech Zdeněk |
|
|
C2B1603 | Zlatníky | Litultovice | 4:3 (2:2) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav |
|
|
C2B1604 | Hradec n/M | Komárov | 1:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Schlehofer Petr; ŽK: Petřík Lukáš, Hellebrand Martin - Hřivnáč Michal |
|
|
C2B1605 | Palhanec | Kyjovice | 5:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Škroch Jiří |
|
|
C2B1606 | Budišov n/B | Těškovice | 2:3 (1:1) | | |
Rozhodčí: Kořínek David |
|
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1702 | Suché Lazce | Budišov n/B | 4:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Vaněk Jiří - 0 |
|
|
C2B1703 | Těškovice | Palhanec | 5:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno |
|
|
C2B1704 | Kyjovice | Hradec n/M | 0:2 (0:1) | | |
Rozhodčí: Machů Lubomír |
|
|
C2B1705 | Zlatníky | Komárov | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Válek Jaromír |
|
|
C2B1706 | Litultovice | Jakartovice | 7:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Ulička Michal; ŽK: Kunc Robin - 0 |
|
|
C2B1707 | Velké Heraltice | Kylešovice | 0:4 (0:2) | | |
Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: Melich Ladislav - Návrat Petr |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B1802 | Kylešovice | Litultovice | 7:2 (5:1) | | nehlášeno |
Rozhodčí: Zazvonil Jiří |
|
|
C2B1803 | Jakartovice | Komárov | 2:4 (1:3) | | |
|
|
C2B1804 | Zlatníky | Kyjovice | 4:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Čech Zdeněk; ŽK: 0 - Pretsch Adam |
|
|
C2B1805 | Hradec n/M | Těškovice | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Hronec Jan - 0 |
|
|
C2B1806 | Palhanec | Suché Lazce | 0:3 | | kontumace |
|
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
C2B1903 | Suché Lazce | Hradec n/M | 1:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Rak Rostislav, Vaněk Jiří - Beinhauer Jakub |
|
|
C2B1904 | Zlatníky | Těškovice | 1:5 (0:2) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Mocek Václav - Dluhoš Jiří, Vavrečka Vojtěch |
|
|
C2B1905 | Kyjovice | Jakartovice | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kryštof Zdeněk |
|
|
C2B1906 | Komárov | Kylešovice | 2:3 (1:2) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Čech Aleš - Bendík Martin |
|
|
C2B1907 | Litultovice | Velké Heraltice | 3:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Kunc Robin - Rašo Miroslav, Fojtík Michal, Kačeriak David; ČK: 0 - Rašo Miroslav |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B2002 | Velké Heraltice | Komárov | 1:3 (0:1) | | |
Rozhodčí: Ulička Michal; ŽK: Blažej Eduard - Kubesa Josef |
|
|
C2B2003 | Kylešovice | Kyjovice | 6:0 (3:0) | | |
Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: 0 - Pretsch Marek |
|
|
C2B2004 | Jakartovice | Těškovice | 0:8 (0:3) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav |
|
|
C2B2005 | Zlatníky | Suché Lazce | 1:4 (0:2) | | |
Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: 0 - Slavík Jiří, Mikšík Martin |
|
|
|
C2B2007 | Palhanec | Budišov n/B | 0:3 (0:1) | | |
Rozhodčí: Cigán Jakub |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B2102 | Budišov n/B | Hradec n/M | 1:3 (0:0) | | |
Rozhodčí: Meier Milan; ŽK: Kuric Jan - Beinhauer Jakub, Včelka Martin, Rampáček Milan |
|
|
|
C2B2104 | Suché Lazce | Jakartovice | 9:0 (4:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín |
|
|
C2B2105 | Těškovice | Kylešovice | 0:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Pretsch Adam |
|
|
C2B2106 | Kyjovice | Velké Heraltice | 1:3 (0:3) | | |
Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: Malovaný Tomáš - 0 |
|
|
C2B2107 | Komárov | Litultovice | 1:3 (1:0) | | |
Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: Kalus Tomáš - Tyburec Lukáš, Doležel Ondřej; ČK: 0 - Doležel Ondřej |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B2202 | Litultovice | Kyjovice | 6:0 (3:0) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír |
|
|
C2B2203 | Velké Heraltice | Těškovice | 2:4 (2:2) | | |
Rozhodčí: Kozelský Daniel; ŽK: 0 - Vavrečka Vojtěch |
|
|
C2B2204 | Kylešovice | Suché Lazce | 0:0 (0:0) | | hlášeno pozdě |
Rozhodčí: Herich Marcel; ŽK: Ležák Vladan - Rak Rostislav |
|
|
|
C2B2206 | Zlatníky | Budišov n/B | 2:3 (1:2) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav |
|
|
C2B2207 | Hradec n/M | Palhanec | 11:1 (5:1) | | |
Rozhodčí: Frélich Pavel |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B2302 | Zlatníky | Palhanec | 1:2 (0:2) | | |
Rozhodčí: Kolečkář Antonín; ŽK: Říčný Pavel - 0 |
|
|
C2B2303 | Budišov n/B | Jakartovice | 8:0 (3:0) | | |
Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: Levák Aleš - Postřimovský Kevin |
|
|
|
C2B2305 | Suché Lazce | Velké Heraltice | 3:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín |
|
|
C2B2306 | Těškovice | Litultovice | 4:1 (2:0) | | |
Rozhodčí: Lazecký Vojtěch; ŽK: Krayzel Jakub - Doležel Ondřej |
|
|
C2B2307 | Kyjovice | Komárov | 1:8 (1:2) | | |
Rozhodčí: Kryštof Zdeněk |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B2402 | Komárov | Těškovice | 1:6 (1:2) | | nehlášeno |
Rozhodčí: Frélich Pavel; ŽK: Hoza Jan - Vaněk David, Vavrečka Vojtěch |
|
|
C2B2403 | Litultovice | Suché Lazce | 3:1 (2:0) | | |
Rozhodčí: Václavík Josef |
|
|
|
C2B2405 | Kylešovice | Budišov n/B | 4:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav |
|
|
C2B2406 | Jakartovice | Palhanec | 2:2 (1:0) | | |
Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Kupka Daniel, Postřimovský Kevin, Dostál Josef - 0 |
|
|
C2B2407 | Zlatníky | Hradec n/M | 1:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B2502 | Hradec n/M | Jakartovice | 5:1 (3:1) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Hronec Jan - Šimon Lukáš |
|
|
C2B2503 | Palhanec | Kylešovice | 0:5 (0:3) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno |
|
|
C2B2504 | Budišov n/B | Velké Heraltice | 8:0 (3:0) | | |
Rozhodčí: Bačkovský Pavel; ŽK: Modelský Michal - Lesňák Jan, Rašo Miroslav, Schuster Radek, Pavelek Antonín |
|
|
|
C2B2506 | Suché Lazce | Komárov | 2:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Hrubý Heinz |
|
|
C2B2507 | Těškovice | Kyjovice | 9:0 (4:0) | | |
Rozhodčí: Cigán Jakub |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2B2602 | Kyjovice | Suché Lazce | 0:6 (0:3) | | |
Rozhodčí: Kryštof Zdeněk |
|
|
|
C2B2604 | Litultovice | Budišov n/B | 1:4 (1:4) | | |
Rozhodčí: Václavík Josef |
|
|
C2B2605 | Velké Heraltice | Palhanec | 3:2 (1:0) | | |
Rozhodčí: Kozelský Daniel; ŽK: Lesňák Jan - 0 |
|
|
C2B2606 | Kylešovice | Hradec n/M | 2:1 (0:1) | | |
Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: 0 - Melecký Jakub |
|
|
C2B2607 | Zlatníky | Jakartovice | 8:2 (6:0) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 732 | 5.5 |
Branky domácí | 413 | 3.1 |
Branky hosté | 319 | 2.4 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Budišov n/B | 0 | 0 | 0 |
|
Hradec n/M | 0 | 0 | 0 |
|
Jakartovice | 0 | 0 | 0 |
|
Komárov | 0 | 0 | 0 |
|
Kyjovice | 0 | 0 | 0 |
|
Kylešovice | 0 | 0 | 0 |
|
Litultovice | 0 | 0 | 0 |
|
Palhanec | 0 | 0 | 0 |
|
Suché Lazce | 0 | 0 | 0 |
|
Těškovice | 0 | 0 | 0 |
|
Velké Heraltice | 0 | 0 | 0 |
|
Zlatníky | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Opava |
Vodárenská 18, 747 07 Opava Tel: 553 625 474 Fax: 553 625 319 |
|
|