Branky: Boček Petr 2 - Kotala Jakub, Pavlík Libor, Čech Antonín, Hruška Richard, Havrlant Jiří; Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav; ŽK: 0 - Hruška Richard, Pavlík Libor, Čech Antonín
C1A0102
Kylešovice
Štěpánkovice
3:1(1:1)
35
Branky: Vala Jiří, Prášil Martin, Fruncek Jiří - Jašek Václav; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Návrat Petr - Václavík Jan, Benek David; ČK: 0 - Benek Patrik
C1A0103
Hněvošice
Holasovice
2:3(2:1)
29
Branky: Šteyer David, Šafarčík Pavel - Černý Ondřej, Holčapek Michal, Blažek Leopold; Rozhodčí: Banetka Antonín
C1A0104
Slavkov
Háj v/S
3:4(2:1)
20
Branky: Trunčík Martin 2, Ulrich Lukáš - Količ Petr 2, Havlík Michal; Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: Konopka Robin, Vavrla Daniel - Havlík Michal, Štefek Daniel; ČK: 0 - Havlík Michal
C1A0105
Stěbořice
Hlavnice
6:0(2:0)
30
Branky: Paleta Martin 3, Dietrich Martin, Otipka Martin, Fiedler Jakub; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A0106
Bolatice
Oldřišov
2:3(2:2)
20
Branky: Solich Josef, Obrusník Martin - Pardy Pavel 2, Hanke Ondřej; Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: Obrusník Martin, Bohuš Matěj - Pardy Pavel, Pardy Marek
C1A0107
Chlebičov
Vávrovice
1:0(0:0)
40
Branky: Batko Martin; Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Kozelský Daniel, Paleta Ivo - Šenk Tomáš, Repaský Martin
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0201
Pustá Polom
Vávrovice
1:3(1:1)
30
Branky: Hruška Richard - Otipka Jiří 3; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Gelnar Marcel, Hruška Richard - Repaský Martin
C1A0202
Oldřišov
Chlebičov
1:9(1:3)
20
Branky: Samek Lukáš - Przyczko David 2, Ŕehulka David 2, Batko Martin 2, Zedník Vojtěch 2, Havlický Rudolf; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A0203
Hlavnice
Bolatice
3:3(1:1)
25
Branky: Ochrana David, Elbl Pavel, Hendrych Daniel - Jízdný Lukáš 2, Kurka David; Rozhodčí: Lazecký Vojtěch; ŽK: Martinček Petr - Solich Josef
C1A0204
Háj v/S
Stěbořice
4:2(4:1)
30
Branky: Rychtář Jaromír, Havlík Michal, Folta Martin, Štefek Daniel - Graca Dalibor, Burda David; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Bančík Jiří, Persich Vojtěch - Burda David, Král Martin
C1A0205
Holasovice
Slavkov
9:1(5:0)
25
Branky: Černý Ondřej 3, Matýsek Jiří 3, Bordovský Vojtěch, Valášek Jakub, Paleta David - Kreisl Adam; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Dehner Michal, Černý Ondřej, Drosdek Patrik - Onderka Jan, Muroň Richard, Ulrich Lukáš
C1A0206
Štěpánkovice
Hněvošice
8:0(2:0)
30
Branky: Jašek Václav 2, Grigarčík David 2, Grigarčík Lukáš, Wollný Adam, Benek David, Kožušník Daniel; Rozhodčí: Moravec Roman; ŽK: Kožušník Daniel - 0
C1A0207
Vřesina
Kylešovice
4:2(3:2)
20
Branky: Boček Petr, Čech Vítězslav, Rončka Filip, Duda Milan - Prášil Martin 2; Rozhodčí: Trochta Karel; ŽK: Boček Petr - Prášil Martin
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0301
Kylešovice
Pustá Polom
8:2(3:2)
10
Branky: Prášil Martin 3, Fruncek Jiří 2, Návrat Petr 2, Pešl Martin - Gelnar Marcel, Zapletal Josef; Rozhodčí: Hrubý Heinz
C1A0302
Hněvošice
Vřesina
0:3
20
kontumace
Rozhodčí: Burda Miroslav; ČK: Šteyer David - Čech Vítězslav
C1A0303
Slavkov
Štěpánkovice
1:5(0:2)
40
Branky: Trunčík Martin - Benek Patrik 2, Wollný Adam, Axman Vítek, Kožušník Daniel; Rozhodčí: Hruška David; ŽK: Ulrich Lukáš - Wollný Adam
C1A0304
Stěbořice
Holasovice
4:1(2:1)
30
Branky: Komárek David 3, Graca Dalibor - Matýsek Roman; Rozhodčí: Kukla Antonín
C1A0305
Bolatice
Háj v/S
1:8(1:4)
20
Branky: Švan Vojtěch - Havlík Michal 3, Folta Martin 2, Štefek Daniel, Persich Vojtěch, Bančík Jiří; Rozhodčí: Čech Radim
C1A0306
Chlebičov
Hlavnice
4:0(2:0)
30
Branky: Havlický Rudolf 2, Batko Martin 2; Rozhodčí: Oriečšík Petr; ŽK: Otlík Jakub, Hrčka Matyáš - Hendrych Daniel
C1A0307
Vávrovice
Oldřišov
4:0(0:0)
25
Branky: Richlý Martin 2, Šenk Tomáš, Hanel Ivo; Rozhodčí: Těžký Michal
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0401
Pustá Polom
Oldřišov
2:3(0:3)
15
Branky: Gelnar Marcel, Čech Antonín - Satka David 2, Černý Jonáš; Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Bubík Pavel - Pardy Pavel
C1A0402
Hlavnice
Vávrovice
1:7(0:2)
30
Branky: Fuksa Otto - Richlý Martin 2, Farkaš Jakub 2, Otipka Jiří, Otipka Jan; Rozhodčí: Zazvonil Jiří; ŽK: 0 - Richlý Martin, Farkaš Jakub
C1A0403
Háj v/S
Chlebičov
3:5(2:4)
45
Branky: Havlík Michal, Folta Martin, Količ Petr - Przyczko David 2, Hrčka Matyáš, Paleta Ivo, Kozelský Daniel; Rozhodčí: Kryštof Zdeněk; ŽK: Štefek Daniel, Folta Martin - 0
C1A0404
Holasovice
Bolatice
5:1(1:1)
40
Branky: Černý Ondřej 2, Holčapek Michal 2, Tomopulos Radomír - Solich Josef; Rozhodčí: Hruška David; ŽK: 0 - Rataj Lukáš
C1A0405
Štěpánkovice
Stěbořice
0:9(0:4)
30
Branky: Komárek David 2, Fiedler Jakub 2, Dietrich Martin, Krusberský Vojtěch, Graca Dalibor, Burda David; Rozhodčí: Šnek Lukáš; ŽK: Grigarčík Lukáš, Benek Patrik - 0
C1A0406
Vřesina
Slavkov
5:0(1:0)
20
Branky: Rončka Filip 3, Boček Petr, Čech Vítězslav; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Kalvas Martin, Mašíček Tomáš - Konopka Robin, Kreisl Adam
C1A0407
Kylešovice
Hněvošice
8:2(5:1)
30
Branky: Návrat Petr 3, Prášil Martin 2, Mahr Ondřej, Vala Jiří, Nagy Patrik - Švančar Robin 2; Rozhodčí: Těžký Michal
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0501
Hněvošice
Pustá Polom
1:6(1:3)
40
Branky: Šteyer David - Kotala Jakub 2, Dulanský Vít, Budiš Jindřich, Zapletal Josef, Hruška Richard; Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: Mrovec Jan - Čech Antonín
C1A0502
Slavkov
Kylešovice
2:2(0:2)
30
Branky: Konopka Robin, Mutzenpichler Michal - Rücker Robin, Ležák Vladan; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A0503
Stěbořice
Vřesina
0:0(0:0)
70
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Radek Tomáš, Král Martin, Dietrich Martin, Paleta Martin, Premus Roman - Mašíček Tomáš, Lampart Jan, Gajda Martin; ČK: Dietrich Martin - 0
C1A0504
Bolatice
Štěpánkovice
0:10(0:3)
60
Branky: Benek David 6, Wollný Adam 2, Benek Patrik 2; Rozhodčí: Prasek Martin
C1A0505
Chlebičov
Holasovice
2:0(1:0)
10
Branky: Przyczko David, Batko Martin; Rozhodčí: Hennig Antonín; ŽK: Hrčka Matyáš - Dehner Michal, Brigula Jan
C1A0506
Vávrovice
Háj v/S
7:2(3:2)
21
Branky: Richlý Martin 2, Otipka Jiří 2, Repaský Martin, Otipka Jan, Rolný Miroslav - Rzidský Jakub, Štefek Daniel; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Richlý Martin - Bilík Stanislav; ČK: Repaský Martin - Rychtář Jaromír
C1A0507
Oldřišov
Hlavnice
8:0(4:0)
30
Branky: Glabasňa Tomáš 3, Pardy Pavel 2, Latton Adam 2, Samek Lukáš; Rozhodčí: Záloha Miroslav; ŽK: Pardy Tomáš - 0
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0601
Pustá Polom
Hlavnice
6:0(3:0)
30
Branky: Kotala Jakub 2, Zapletal Josef 2, Bubík Pavel, Hruška Richard; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Pavlík Libor - Elbl Pavel
C1A0602
Háj v/S
Oldřišov
4:4(2:2)
20
Branky: Rychtář Jaromír, Havlík Michal, Štefek Daniel, Količ Petr - Pardy Tomáš, Hanke Ondřej, Jarkuliš Ondra, Samek Lukáš; Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Folta Martin - Pardy Marek, Bielak Lukáš
C1A0603
Holasovice
Vávrovice
0:3(0:2)
13
Branky: Otipka Jiří 2, Vavrinčík Michal; Rozhodčí: Machů Lubomír; ŽK: Tomopulos Christos, Holčapek Michal - Richlý Martin
C1A0604
Štěpánkovice
Chlebičov
2:0(0:0)
30
Branky: Benek Patrik, Jašek Václav; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: 0 - Hrčka Matyáš, Schneider Jan, Rácz Martin
C1A0605
Vřesina
Bolatice
3:2(3:1)
30
Branky: Boček Petr 2, Pientka Tomáš - Kurka David, Obrusník Martin
C1A0606
Kylešovice
Stěbořice
3:4(2:1)
30
Branky: Návrat Petr 2, Mahr Ondřej - Fiedler Martin 2, Dietrich Martin, Komárek David; Rozhodčí: Bukovský Josef; ŽK: Ležák Vladan, Prášil Martin - Radek Tomáš, Černý Jakub; ČK: 0 - Černý Jakub
C1A0607
Hněvošice
Slavkov
0:12(0:6)
26
Branky: Kreisl Adam 4, Ulrich Lukáš 2, Ruso Ondřej 2, Hon Jakub, Muroň Richard, Hruška Petr; Rozhodčí: Hruška Martin
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0701
Slavkov
Pustá Polom
2:7(2:4)
10
Branky: Kreisl Adam, Ulrich Lukáš - Gelnar Marcel 2, Zapletal Josef 2, Dulanský Vít, Budiš Jindřich, Hruška Richard; Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Vavrla Daniel, Kostřiba Radek - Čech Antonín, Gelnar Marcel, Hruška Richard
C1A0702
Stěbořice
Hněvošice
14:0(9:0)
21
Branky: Paleta Martin 6, Graca Dalibor 3, Dietrich Martin 2, Vašiček Tomáš, Král Martin, Fiedler Martin; Rozhodčí: Kukla Antonín
C1A0703
Bolatice
Kylešovice
1:7(1:5)
10
Branky: Kurka David - Vala Jiří 3, Prášil Martin 2, Rücker Robin, Pešl Martin; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: Krettek Jiří, Kurka David - Mahr Ondřej
C1A0704
Chlebičov
Vřesina
2:2(1:0)
5
Branky: Kozelský Daniel, Rácz Martin - Pientka Tomáš, Rončka Filip; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A0705
Vávrovice
Štěpánkovice
2:0(0:0)
10
Branky: Otipka Jiří, Hanel David; Rozhodčí: Frélich Pavel; ŽK: Otipka Jiří, Richlý Martin - Grygarčík Petr, Benek Patrik, Jašek Václav
C1A0706
Oldřišov
Holasovice
4:2(0:1)
35
Branky: Jarkuliš Ondra 2, Glabasňa Tomáš, Latton Adam - Matýsek Jiří 2; Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Wagner Richard, Bielak Lukáš, Pardy Pavel - Tomopulos Christos, Valášek Jakub
C1A0707
Hlavnice
Háj v/S
0:6(0:5)
10
Branky: Količ Petr 2, Bilík Stanislav, Havlík Michal, Folta Martin, Štefek Daniel; Rozhodčí: Hennig Antonín; ŽK: Fuksa Otto, Elbl Pavel - 0
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0801
Pustá Polom
Háj v/S
3:0(3:0)
20
Branky: Hruška Richard 2, Hendrych Jiří; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Dulanský Vít, Gelnar Marcel, Hruška Richard - 0; ČK: Dulanský Vít - 0
C1A0802
Holasovice
Hlavnice
2:2(1:1)
28
Branky: Matýsek Jiří, Drosdek Patrik - Šimíček Pavel, Ondraček Lukáš; Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Dehner Michal, Matýsek Jiří, Valášek Jakub - Kirschner Lukáš, Ochrana David, Elbl Pavel
C1A0803
Štěpánkovice
Oldřišov
0:1(0:0)
30
Branky: Samek Lukáš; Rozhodčí: Christoph Dušan; ŽK: Benek Patrik, Benek David - Pardy Marek, Černý Jonáš
C1A0804
Vřesina
Vávrovice
1:2(1:2)
30
Branky: Lampart Jan - Otipka Jiří 2; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Pientka Tomáš, Petraš Patrik - Otipka Jiří, Repaský Martin, Otipka Jan, Levák Petr
C1A0805
Kylešovice
Chlebičov
2:1(1:0)
20
Branky: Prášil Martin, Návrat Petr - Schneider Jan; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Kostka David, Prášil Martin, Weber Zbyněk - Schneider Jan, Paleta Ivo
C1A0806
Hněvošice
Bolatice
2:9(0:5)
20
Branky: Mrovec Jan 2 - Švan Vojtěch 4, Kocur Lukáš 2, Duda Tomáš 2, Krettek Jiří; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Petrovský Lukáš - 0
C1A0807
Slavkov
Stěbořice
3:2(1:1)
20
Branky: Kreisl Adam, Ulrich Lukáš, Ruso Ondřej - Paleta Martin, Fiedler Jakub; Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: 0 - Fiedler Jakub, Radek Tomáš; ČK: 0 - Fiedler Jakub
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A0901
Stěbořice
Pustá Polom
2:0(1:0)
42
Branky: Dietrich Martin 2; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Krusberský Vojtěch, Fiedler Martin - Pavlík Libor
C1A0902
Bolatice
Slavkov
2:6(2:3)
15
Branky: Obrusník Martin 2 - Ruso Ondřej 2, Kreisl Adam, Ulrich Lukáš, Hruška Petr, Trunčík Martin; Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Bortlík Ondřej - Kreisl Adam, Mutzenpichler Michal
C1A0903
Chlebičov
Hněvošice
21:1(10:0)
15
Branky: Batko Martin 6, Hrčka Matyáš 3, Harazim Martin 2, Ŕehulka David 2, Kozelský Daniel 2, Schneider Jan 2, Zedník Vojtěch 2, Havlický Rudolf, Rácz Martin - Kubiczek Marek; Rozhodčí: Prasek Beno
C1A0904
Vávrovice
Kylešovice
4:1(3:1)
10
Branky: Otipka Jiří 2, Richlý Martin, Vavrinčík Michal - Návrat Petr; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Repaský Martin, Rolný Miroslav, Richlý Martin - Návrat Petr, Marec František
C1A0905
Oldřišov
Vřesina
4:1(3:0)
30
Branky: Glabasňa Tomáš 2, Pardy Pavel, Samek Lukáš - Boček Petr; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Pardy Tomáš, Steuer Michal - Ender Václav; ČK: Glabasňa Tomáš - 0
C1A0906
Hlavnice
Štěpánkovice
3:1(1:0)
10
Branky: Elbl Pavel, Střilka Emil, Hendrych Daniel - Kožušník Daniel; Rozhodčí: Bukovský Josef
C1A0907
Háj v/S
Holasovice
2:1(1:1)
20
Branky: Havlík Michal, Količ Petr - Matýsek Jiří; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Rychtář Jaromír, Štefek Daniel - Dehner Michal, Tomopulos Christos
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1001
Pustá Polom
Holasovice
2:1(1:1)
10
Branky: Dulanský Vít, Zapletal Josef - Černý Ondřej; Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: 0 - Dehner Michal, Dehner David
C1A1002
Štěpánkovice
Háj v/S
1:3(1:0)
30
Branky: Benek Patrik - Štefek Daniel 2, Rychtář Radim; Rozhodčí: Šafařík Pavel
C1A1003
Vřesina
Hlavnice
3:0(2:0)
15
Branky: Boček Petr, Čech Vítězslav, Kalvas Martin; Rozhodčí: Hrubý Heinz
C1A1004
Kylešovice
Oldřišov
5:2(3:1)
20
Branky: Nagy Libor, Vala Jiří, Fruncek Jiří, Rücker Robin, Kostka David - Satka David 2; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Nagy Patrik, Návrat Petr, Fruncek Jiří, Prášil Martin - Wagner Richard
C1A1005
Hněvošice
Vávrovice
0:14(0:8)
30
Branky: Richlý Martin 4, Otipka Jiří 4, Rolný Miroslav 2, Šenk Tomáš, Schneider Roman, Otipka Jan, Schoppik David; Rozhodčí: Hrubý Heinz
C1A1006
Slavkov
Chlebičov
2:4(0:4)
10
hlášeno pozdě
Branky: Ulrich Lukáš, Hruška Petr - Harazim Martin, Kozelský Daniel, Schneider Jan, Zedník Vojtěch; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Onderka Jan, Galus František, Ulrich Lukáš - Rácz Martin
C1A1007
Stěbořice
Bolatice
7:0(0:0)
52
Branky: Fiedler Martin 2, Dietrich Martin, Vašiček Tomáš, Komárek David, Graca Dalibor, Král Martin; Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Dietrich Martin - Solich Josef, Zajíček Michal
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1101
Bolatice
Pustá Polom
3:0(1:0)
20
Branky: Kurka David, Kocur Lukáš, Obrusník Martin; Rozhodčí: Šnek Lukáš; ŽK: Hartoš Rostislav, Duda Tomáš - Gelnar Marcel, Pavlík Libor
C1A1102
Chlebičov
Stěbořice
3:2(1:2)
5
Branky: Ŕehulka David, Tesař Daniel, Batko Martin - Vašiček Tomáš, Paleta Martin; Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Zedník Vojtěch, Hrčka Matyáš - Radek Tomáš, Fiedler Jakub; ČK: 0 - Fiedler Jakub
C1A1103
Vávrovice
Slavkov
9:2(4:0)
15
Branky: Šenk Tomáš 3, Otipka Jiří 3, Rolný Miroslav 2, Schneider Roman - Ulrich Lukáš, Hruška Petr; Rozhodčí: Čala Tomáš; ŽK: Otipka Jiří, Richlý Martin - Onderka Jan
C1A1104
Oldřišov
Hněvošice
10:0(6:0)
20
Branky: Samek Lukáš 3, Steuer Michal 2, Satka David 2, Wagner Richard, Hanke Ondřej, Latton Adam; Rozhodčí: Christoph Dušan; ŽK: Pardy Marek - Hartman Martin
C1A1105
Hlavnice
Kylešovice
2:6(1:2)
15
Branky: Haleš Daniel 2 - Vala Jiří 3, Prášil Martin 2, Návrat Petr; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Pekárek Jan, Haleš Daniel - 0
C1A1106
Háj v/S
Vřesina
1:7(0:1)
30
Branky: Rychtář Jaromír - Boček Petr 2, Pientka Tomáš 2, Kalvas Martin 2, Petraš Patrik; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Štefek Daniel, Bančík Jiří - Lampart Jan
C1A1107
Holasovice
Štěpánkovice
1:3(0:1)
25
Branky: Blažek Leopold - Benek David, Jašek Václav, Fichna Jakub; Rozhodčí: Führich Vladislav
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1201
Pustá Polom
Štěpánkovice
2:2(1:2)
10
Branky: Budiš Jindřich, Hendrych Jiří - Benek Patrik, Benek David; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A1202
Vřesina
Holasovice
10:3(6:0)
25
Branky: Boček Petr 3, Pientka Tomáš 2, Kalvas Martin 2, Čech Vítězslav, Rončka Filip, Lampart Jan - Matýsek Roman, Bordovský Vojtěch, Holčapek Michal; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: 0 - Richter Lukáš
C1A1203
Kylešovice
Háj v/S
8:2(4:1)
20
Branky: Prášil Martin 3, Rücker Robin 3, Vala Jiří, Fruncek Jiří - Količ Petr 2; Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: 0 - Folta Martin
C1A1204
Hněvošice
Hlavnice
0:3(0:1)
20
Branky: Pekárek Jan 2, Schuster Radek; Rozhodčí: Štábl Milan; ŽK: Matýsek Filip - Schuster Radek, Melich Ladislav, Martinček David; ČK: Stříbný Patrik - 0
C1A1205
Slavkov
Oldřišov
2:2(1:1)
20
Branky: Muroň Richard, Kreisl Adam - Glabasňa Tomáš, Samek Lukáš; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Hon Jakub, Onderka Jan, Mutzenpichler Michal - Bielak Lukáš, Pardy Marek, Hanke Ondřej, Samek Lukáš; ČK: Mutzenpichler Michal - 0
C1A1206
Stěbořice
Vávrovice
1:1(0:1)
10
Branky: Dietrich Martin - Otipka Jiří; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Radek Tomáš, Dietrich Martin - Šenk Tomáš, Repaský Martin, Rolný Miroslav, Farkaš Jakub; ČK: Fiedler Martin - Šenk Tomáš, Richlý Martin
C1A1207
Bolatice
Chlebičov
0:8(0:3)
10
Branky: Kozelský Daniel 2, Hrčka Matyáš, Harazim Martin, Ŕehulka David, Otlík Jakub, Batko Martin; Rozhodčí: Čech Radim; ŽK: Rataj Lukáš - 0
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1301
Chlebičov
Pustá Polom
4:3(2:0)
30
Branky: Paleta Ivo 2, Ŕehulka David 2 - Kotala Jakub, Bubík Pavel, Čech Antonín; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Ŕehulka David, Havlický Rudolf - Gelnar Marcel, Hruška Richard; ČK: 0 - Gelnar Marcel
C1A1302
Vávrovice
Bolatice
3:0(2:0)
27
Branky: Richlý Martin, Šenk Tomáš, Rolný Miroslav; Rozhodčí: Těžký Michal; ŽK: 0 - Labuda Přemysl, Rycka Martin, Kurka David; ČK: Richlý Martin - 0
C1A1303
Oldřišov
Stěbořice
2:3(0:0)
20
Branky: Pardy Pavel, Samek Lukáš - Šmalec Ondřej 2, Paleta Martin; Rozhodčí: Novotný Pavel; ŽK: 0 - Radek Tomáš, Dietrich Martin; ČK: 0 - Dietrich Martin
C1A1304
Hlavnice
Slavkov
4:1(3:1)
10
Branky: Schuster Radek 2, Vítek Pavel, Fuksa Otto - Muroň Richard; Rozhodčí: Frélich Pavel; ŽK: Schuster Radek, Martinček Petr, Elbl Pavel - Hon Jakub, Machel Marek
C1A1305
Háj v/S
Hněvošice
10:0(4:0)
20
Branky: Havlík Michal 6, Rychtář Jaromír, Folta Martin, Štefek Daniel, Persich Vojtěch; Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Rzidský Jakub - 0
C1A1306
Holasovice
Kylešovice
2:1(0:0)
55
Branky: Blažek Leopold 2 - Ležák Vladan; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Drosdek Patrik - 0
C1A1307
Štěpánkovice
Vřesina
3:1(3:1)
30
Branky: Benek Patrik, Benek David, Kramář Lukáš - Čech Vítězslav; Rozhodčí: Porubek Václav; ŽK: Kučera Petr, Axman Vítek - Gajda Martin, Ender Václav; ČK: Kučera Petr - Gajda Martin, Ender Václav
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1401
Pustá Polom
Vřesina
0:1(0:0)
20
Branky: Čech Vítězslav; Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: Čech Antonín, Pavlík Libor, Bubík Pavel - 0
C1A1402
Štěpánkovice
Kylešovice
1:1(1:0)
30
Branky: Benek Patrik - Návrat Petr; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: Harazim Tomáš, Benek Patrik - Návrat Petr
C1A1403
Holasovice
Hněvošice
8:0(3:0)
30
Branky: Bordovský Vojtěch 2, Blažek Leopold 2, Černý Ondřej, Holčapek Michal, Antala Vilém, Richter Lukáš; Rozhodčí: Porubek Jaroslav
Branky: Graca Dalibor, Kokošek Roman; Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: 0 - Vašiček Tomáš
C1A1406
Oldřišov
Bolatice
3:0
kontumace
Rozhodčí: Nekvalifikovaný
C1A1407
Vávrovice
Chlebičov
2:1(1:0)
50
Branky: Otipka Jiří, Otipka Jan - Batko Martin; Rozhodčí: Hruška David; ŽK: Richlý Martin - Otlík Jakub
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1501
Vávrovice
Pustá Polom
4:2(1:1)
80
Branky: Richlý Martin, Otipka Jiří, Rolný Miroslav, Vavrinčík Michal - Zapletal Josef, Bubík Pavel; Rozhodčí: Frank Jiří; ŽK: Farkaš Jakub, Schoppik David, Repaský Martin - Čech Antonín, Kotala Jakub
C1A1502
Chlebičov
Oldřišov
2:1(1:0)
55
Branky: Ŕehulka David, Sýkora Václav - Samek Lukáš; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Kozelský Daniel, Ŕehulka David - Pardy Pavel, Glabasňa Tomáš
C1A1503
Bolatice
Hlavnice
6:4(2:3)
15
Branky: Jízdný Lukáš 2, Kurka David, Janík Josef, Duda Tomáš, Obrusník Martin - Haleš Daniel 3, Schuster Radek; Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Kocián Filip, Janík Josef - Schuster Radek
C1A1504
Stěbořice
Háj v/S
6:2(1:2)
55
Branky: Dietrich Martin 3, Komárek David, Burda David, Otipka Filip - Štefek Daniel 2; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Radek Tomáš - Bančík Jiří; ČK: 0 - Bančík Jiří
C1A1505
Slavkov
Holasovice
3:4(0:2)
10
Branky: Hruška Petr 2, Muroň Richard - Černý Ondřej 2, Blažek Leopold 2; Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: Ulrich Lukáš - 0
C1A1506
Hněvošice
Štěpánkovice
0:5(0:2)
20
Branky: Harazim Tomáš, Benek Patrik, Axman Vítek, Grigarčík David, Grygarčík Petr; Rozhodčí: Weiss Jiří
C1A1507
Kylešovice
Vřesina
3:1(1:0)
30
nehlášeno
Branky: Prášil Martin, Marec František, Ležák Vladan - Boček Petr; Rozhodčí: Führich Vladislav
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1601
Pustá Polom
Kylešovice
2:3(1:2)
33
Branky: Budiš Jindřich, Zapletal Josef - Prášil Martin 2, Fruncek Jiří; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Zapletal Josef, Hruška Richard - Prášil Martin, Weber Zbyněk
C1A1602
Vřesina
Hněvošice
8:0(3:0)
20
Branky: Boček Petr 3, Čech Vítězslav 3, Pientka Tomáš, Rončka Filip; Rozhodčí: Markovský Tomáš
C1A1603
Štěpánkovice
Slavkov
2:3(0:1)
40
Branky: Jašek Václav, Grygarčík Petr - Ruso Ondřej, Trunčík Martin; Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Kramář Lukáš, Benek Patrik - Knopp David; ČK: 0 - Hon Jakub
C1A1604
Holasovice
Stěbořice
0:3(0:1)
20
Branky: Dietrich Martin, Komárek David, Otipka Martin; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Dehner Michal, Dehner David, Bordovský Vojtěch, Drosdek Patrik - 0
C1A1605
Háj v/S
Bolatice
9:1(6:0)
15
Branky: Rychtář Radim 3, Havlík Michal 2, Dyntar Tadeáš 2, Folta Martin, Bančík Jiří - Kurka David; Rozhodčí: Hladík Miroslav
C1A1606
Hlavnice
Chlebičov
1:6(1:4)
10
Branky: Ochrana David - Batko Martin 3, Ŕehulka David, Kozelský Daniel, Rácz Martin; Rozhodčí: Machů Lubomír; ŽK: Hendrych Daniel - Hrčka Matyáš
C1A1607
Oldřišov
Vávrovice
2:4
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1701
Oldřišov
Pustá Polom
1:0(0:0)
30
Branky: Jarkuliš Ondra; Rozhodčí: Těšina Ondřej; ŽK: Pardy Marek - Dulanský Vít, Lichý Tomáš
C1A1702
Vávrovice
Hlavnice
2:1(0:0)
30
Branky: Rolný Miroslav, Volf Ondřej - Pavelek Antonín; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Rolný Miroslav - Elbl Pavel
C1A1703
Chlebičov
Háj v/S
3:1(1:0)
15
Branky: Ŕehulka David, Batko Martin, Kozelský Daniel - Štefek Daniel; Rozhodčí: Mikošek Stanislav; ŽK: Otlík Jakub - Persich Vojtěch, Rzidský Jakub
C1A1704
Bolatice
Holasovice
1:2(1:0)
20
Branky: Kurka David - Blažek Leopold; Rozhodčí: Moravec Roman; ŽK: 0 - Holčapek Michal
C1A1705
Stěbořice
Štěpánkovice
0:0(0:0)
35
Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Kokošek Roman - Jašek Václav, Axman Vítek, Nevřela Jakub; ČK: Fiedler Martin - 0
C1A1706
Slavkov
Vřesina
2:2(1:0)
20
Branky: Muroň Richard 2 - Kalvas Martin, Ožana Dominik; Rozhodčí: David Tomáš; ŽK: Galus František - 0; ČK: Galus František - 0
C1A1707
Hněvošice
Kylešovice
2:6(1:2)
20
Branky: Hanzlík Richard, Wiltavský Tomáš - Vala Jiří 2, Nagy Libor, Fruncek Jiří, Návrat Petr, Kostka David; Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: 0 - Ležák Vladan
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1801
Pustá Polom
Hněvošice
10:0(5:0)
20
Branky: Zapletal Josef 3, Kotala Jakub 2, Bubík Pavel 2, Hruška Richard 2, Čech Antonín; Rozhodčí: Němec Jaroslav
C1A1802
Kylešovice
Slavkov
8:0(4:0)
20
Branky: Rücker Robin 3, Vala Jiří 2, Návrat Petr 2, Prášil Martin; Rozhodčí: Pretsch Adam
C1A1803
Vřesina
Stěbořice
1:2(0:1)
30
Branky: Pientka Tomáš - Otipka Martin, Fiedler Jakub; Rozhodčí: Polák Aleš; ŽK: 0 - Vašiček Tomáš
C1A1804
Štěpánkovice
Bolatice
4:0(2:0)
40
Branky: Benek Patrik 3, Jašek Václav; Rozhodčí: Šnek Lukáš; ŽK: Grigarčík Lukáš - 0
C1A1805
Holasovice
Chlebičov
0:3(0:1)
30
Branky: Hrčka Matyáš, Paleta Ivo, Otlík Jakub; Rozhodčí: Kryštof Zdeněk; ŽK: Dehner Michal, Dehner David - Paleta Ivo
C1A1806
Háj v/S
Vávrovice
1:3(1:2)
60
Branky: Štefek Daniel - Richlý Martin, Schneider Roman, Rolný Miroslav; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Rychtář Radim, Rzidský Jakub - Richlý Martin, Otipka Jiří
C1A1807
Hlavnice
Oldřišov
0:2(0:1)
25
Branky: Glabasňa Tomáš, Jarkuliš Ondra; Rozhodčí: Nekvalifikován
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A1901
Hlavnice
Pustá Polom
3:0
30
kontumace
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Vítek Pavel, Otypka Vilém - Gelnar Marcel; ČK: 0 - Gelnar Marcel
C1A1902
Oldřišov
Háj v/S
1:1(1:1)
43
Branky: Glabasňa Jan - Količ Petr; Rozhodčí: Boček Valter; ŽK: Wagner Richard, Pardy Pavel - Rychtář Radim, Folta Martin; ČK: Wagner Richard - Rychtář Radim
C1A1903
Vávrovice
Holasovice
3:1(2:1)
25
Branky: Schneider Roman, Otipka Jiří, Rolný Miroslav - Černý Ondřej; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: 0 - Blažek Leopold
C1A1904
Chlebičov
Štěpánkovice
3:1(1:0)
25
Branky: Hrčka Matyáš 2, Batko Martin - Wollný Adam; Rozhodčí: Ulička Michal; ŽK: Hrčka Matyáš, Seifried Franta - Wollný Adam, Axman Vítek
C1A1905
Bolatice
Vřesina
0:7(0:3)
20
Branky: Pientka Tomáš 3, Ender Václav 2, Rončka Filip, Ožana Dominik; Rozhodčí: Porubek Václav; ŽK: 0 - Čech Vítězslav; ČK: 0 - Čech Vítězslav
C1A1906
Stěbořice
Kylešovice
6:3(4:0)
30
Branky: Dietrich Martin 3, Vašiček Tomáš, Otipka Martin, Fiedler Jakub - Fruncek Jiří 2, Prášil Martin; Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Otipka Martin - Ležák Vladan
C1A1907
Slavkov
Hněvošice
14:3(9:1)
21
Branky: Ulrich Lukáš 3, Hruška Petr 3, Trunčík Martin 3, Ruso Ondřej 2, Konopka Robin, Kreisl Adam, Galus František - Šteyer David, Kubiczek Marek, Šafarčík Pavel; Rozhodčí: Těžký Michal
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2001
Pustá Polom
Slavkov
7:0(2:0)
20
Branky: Dulanský Vít 2, Budiš Jindřich 2, Kotala Jakub, Zapletal Josef, Hann Daniel; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: 0 - Onderka Jan, Hon Jakub, Ulrich Lukáš
C1A2002
Hněvošice
Stěbořice
1:8(0:4)
35
Branky: Šafarčík Pavel - Otipka Martin 2, Fiedler Jakub 2, Komárek David, Paleta Martin, Šmalec Ondřej; Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: 0 - Paleta Martin
C1A2003
Kylešovice
Bolatice
8:0(6:0)
25
Branky: Návrat Petr 4, Vala Jiří 2, Prášil Martin, Fruncek Jiří; Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: 0 - Jízdný Lukáš
C1A2004
Vřesina
Chlebičov
2:3(1:3)
20
Branky: Boček Petr, Čech Vítězslav - Tesař Daniel, Batko Martin, Kozelský Daniel; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: 0 - Zedník Vojtěch, Schneider Jan
C1A2005
Štěpánkovice
Vávrovice
0:3(0:0)
30
Branky: Farkaš Jakub 2, Rolný Miroslav; Rozhodčí: Orieščík Petr; ŽK: Grigarčík David, Benek Patrik, Axman Vítek - Otipka Jiří, Šenk Tomáš, Richlý Martin, Farkaš Jakub
C1A2006
Holasovice
Oldřišov
3:3(1:1)
20
Branky: Matýsek Roman, Černý Ondřej, Bordovský Vojtěch - Samek Lukáš 2, Glabasňa Tomáš; Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: Richter Lukáš - Wagner Richard
C1A2007
Háj v/S
Hlavnice
0:2(0:1)
30
Branky: Pavelek Antonín, Haleš Daniel; Rozhodčí: Fiedler Jakub
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2101
Háj v/S
Pustá Polom
2:0(1:0)
20
Branky: Rychtář Radim 2; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Vodička Jakub - 0
C1A2102
Hlavnice
Holasovice
1:1(0:0)
45
Branky: Haleš Daniel - Blažek Leopold; Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Ochrana David - Dehner Michal
C1A2103
Oldřišov
Štěpánkovice
2:3(0:0)
60
Branky: Samek Lukáš, Samson Marek - Benek Patrik, Jašek Václav, Imrich Martin; Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Jarkuliš Ondra, Pardy Marek, Hanke Ondřej, Glabasňa Tomáš - Benek Patrik, Grigarčík Lukáš, Ludwig Patrik
C1A2104
Vávrovice
Vřesina
4:3(2:2)
40
Branky: Šenk Tomáš, Schneider Roman, Otipka Jan, Schoppik David - Pientka Tomáš 3; Rozhodčí: Němec Jaroslav
C1A2105
Chlebičov
Kylešovice
1:2(0:1)
15
Branky: Kozelský Daniel - Prášil Martin, Návrat Petr; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: 0 - Návrat Petr, Kostka David, Vala Jiří
C1A2106
Bolatice
Hněvošice
2:0(1:0)
40
Branky: Kurka David 2; Rozhodčí: Porubek Václav
C1A2107
Stěbořice
Slavkov
5:1(3:1)
90
Branky: Paleta Martin, Otipka Martin, Fiedler Jakub, Machovský Matěj, Havlásek Karel - Ruso Ondřej; Rozhodčí: Lichovník Roman; ŽK: Kokošek Roman - 0
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2201
Pustá Polom
Stěbořice
1:6(0:1)
10
Branky: Hruška Richard - Komárek David 2, Burda David, Otipka Martin, Fiedler Jakub, Kokošek Roman; Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Hendrych Jiří, Hruška Richard - Kokošek Roman
C1A2202
Slavkov
Bolatice
5:1(4:0)
20
Branky: Ulrich Lukáš 3, Muroň Richard, Kreisl Adam - Kurka David; Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav; ŽK: Knopp David, Kreisl Adam - Solich Josef, Krettek Jiří; ČK: 0 - Magera Jiří
C1A2203
Hněvošice
Chlebičov
2:6(0:5)
30
Branky: Šafarčík Pavel 2 - Ŕehulka David 2, Batko Martin 2, Hrčka Matyáš, Schneider Jan; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: 0 - Kozelský Daniel, Paleta Ivo
C1A2204
Kylešovice
Vávrovice
0:0(0:0)
23
Rozhodčí: David Tomáš; ŽK: Palička Michal - Otipka Jiří, Farkaš Jakub
C1A2205
Vřesina
Oldřišov
2:2(0:1)
20
Branky: Boček Petr, Pientka Tomáš - Hanke Ondřej, Samek Lukáš; Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Čech Vítězslav, Ender Václav - Samek Lukáš, Hanke Ondřej, Pardy Marek
C1A2206
Štěpánkovice
Hlavnice
2:1(2:0)
35
Branky: Benek Patrik, Jašek Václav - Elbl Pavel; Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Fichna Jakub - Pekárek Jan
C1A2207
Holasovice
Háj v/S
6:0(2:0)
25
Branky: Černý Ondřej 2, Blažek Leopold 2, Drosdek Patrik, Antala Vilém; Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: 0 - Rychtář Jaromír, Folta Martin, Rzidský Jakub
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2301
Holasovice
Pustá Polom
3:2(1:0)
25
Branky: Černý Ondřej 2, Blažek Leopold - Zapletal Josef, Hruška Richard; Rozhodčí: Bechný Petr; ŽK: Dehner David - Kotala Jakub
C1A2302
Háj v/S
Štěpánkovice
3:3(0:1)
20
Branky: Rychtář Jaromír 2, Količ Petr - Benek Patrik, Axman Vítek, Grigarčík David; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A2303
Hlavnice
Vřesina
1:4(1:2)
35
Branky: Haleš Daniel - Boček Petr, Pientka Tomáš, Kalvas Martin, Ender Václav; Rozhodčí: Banetka Antonín
C1A2304
Oldřišov
Kylešovice
1:5(0:4)
20
Branky: Wagner Richard - Návrat Petr 2, Prášil Martin, Fruncek Jiří, Pešl Martin; Rozhodčí: Prasek Martin; ŽK: Pardy Pavel, Samek Lukáš - Ležák Vladan, Pešl Martin
C1A2305
Vávrovice
Hněvošice
18:0(8:0)
30
Branky: Otipka Jiří 6, Rolný Miroslav 5, Richlý Martin 3, Schneider Roman 2, Šenk Tomáš, Schoppik David; Rozhodčí: Hrubý Heinz
C1A2306
Chlebičov
Slavkov
10:3(6:2)
20
Branky: Harazim Martin 2, Ŕehulka David 2, Kubín Michal, Otlík Jakub, Sýkora Václav, Tesař Daniel, Batko Martin, Kozelský Daniel - Ulrich Lukáš 3; Rozhodčí: Šumbera Václav; ŽK: 0 - Onderka Jan, Kreisl Adam
C1A2307
Bolatice
Stěbořice
4:7(4:3)
30
Branky: Kurka David 2 - Fiedler Martin 2, Paleta Martin, Burda David, Otipka Martin, Fiedler Jakub, Kokošek Roman; Rozhodčí: Moravec Roman
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2401
Pustá Polom
Bolatice
7:4(4:1)
30
Branky: Kotala Jakub 2, Zapletal Josef 2, Bubík Pavel 2, Hruška Richard - Kurka David 2, Solich Josef, Slanina Petr; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A2402
Stěbořice
Chlebičov
1:2(0:1)
40
Branky: Komárek David - Harazim Martin, Ŕehulka David; Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Komárek David, Radek Tomáš - 0
C1A2403
Slavkov
Vávrovice
0:6(0:1)
20
Branky: Otipka Jiří 4, Otipka Jan, Vavrinčík Michal; Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Ulrich Lukáš - Otipka Jiří, Repaský Martin, Rolný Miroslav; ČK: Ulrich Lukáš - Repaský Martin
C1A2404
Hněvošice
Oldřišov
0:7(0:5)
20
Branky: Glabasňa Tomáš 2, Pardy Pavel, Hanke Ondřej, Bielak Lukáš, Latton Adam, Svoboda Adam; Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Kubánek Ondřej, Stříbný Patrik - 0
C1A2405
Kylešovice
Hlavnice
9:0(4:0)
30
Branky: Vala Jiří 3, Nagy Patrik 2, Prášil Martin, Fruncek Jiří, Návrat Petr, Kostka David; Rozhodčí: Hruška David; ŽK: Fruncek Jiří - 0
C1A2406
Vřesina
Háj v/S
5:2(3:0)
20
Branky: Boček Petr 3, Pientka Tomáš, Lampart Jan - Folta Martin, Štefek Daniel; Rozhodčí: Němec Jaroslav
C1A2407
Štěpánkovice
Holasovice
1:2(1:0)
20
Branky: Axman Vítek - Holčapek Michal, Blažek Leopold; Rozhodčí: Porubek Václav
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2501
Štěpánkovice
Pustá Polom
1:4(1:2)
20
Branky: Fichna Jakub - Zapletal Josef 3, Bubík Pavel; Rozhodčí: Šnek Lukáš; ŽK: Adamec Michal - Zapletal Josef
C1A2502
Holasovice
Vřesina
1:2(1:1)
30
Branky: Holčapek Michal - Pyszko Petr 2; Rozhodčí: Führich Vladislav
C1A2503
Háj v/S
Kylešovice
4:5(1:3)
20
Branky: Štefek Daniel 2, Rychtář Radim, Količ Petr - Vala Jiří 2, Fruncek Jiří, Rücker Robin, Ležák Vladan; Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Bančík Jiří, Rychtář Radim - Ležák Vladan, Nagy Libor
C1A2504
Hlavnice
Hněvošice
16:1(5:0)
30
Branky: Haleš Daniel 4, Elbl Pavel 3, Pekárek Jan 3, Fuksa Otto 2, Ochrana David, Vítek Pavel, Haas Pavel, Kaván Jakub - Mrovec Jan; Rozhodčí: David Tomáš
C1A2505
Oldřišov
Slavkov
3:0(1:0)
30
Branky: Wagner Richard 2, Samek Lukáš; Rozhodčí: Záloha Miroslav; ŽK: Bielak Lukáš - Onderka Jan, Ulrich Lukáš, Trunčík Martin
C1A2506
Vávrovice
Stěbořice
4:3(2:0)
30
Branky: Otipka Jan 2, Otipka Jiří, Vavrinčík Michal - Vašiček Tomáš, Komárek David, Fiedler Jakub; Rozhodčí: Hruška David; ŽK: Richlý Martin - Otipka Martin, Král Martin, Kokošek Roman; ČK: Richlý Martin - Otipka Martin
C1A2507
Chlebičov
Bolatice
5:0(3:0)
10
Branky: Batko Martin 2, Kubín Michal, Tesař Daniel, Schneider Jan; Rozhodčí: Bukovský Josef
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C1A2601
Pustá Polom
Chlebičov
5:2(3:1)
10
Branky: Zapletal Josef 2, Souček Vojtěch, Bubík Pavel, Hruška Richard - Kubín Michal, Tesař Daniel; Rozhodčí: Kryštof Zdeněk; ŽK: Souček Vojtěch - Hrčka Matyáš, Harazim Martin; ČK: Souček Vojtěch - 0
C1A2602
Bolatice
Vávrovice
0:6(0:4)
30
Branky: Otipka Jiří 4, Schneider Roman, Rolný Miroslav; Rozhodčí: Čech Radim; ŽK: 0 - Richlý Martin
C1A2603
Stěbořice
Oldřišov
2:2(2:1)
70
Branky: Dietrich Martin, Kokošek Roman - Samek Lukáš, Svoboda Adam; Rozhodčí: Lichovník Roman; ŽK: Kokošek Roman - Glabasňa Jan, Hanke Ondřej, Pardy Marek; ČK: 0 - Pardy Marek
C1A2604
Slavkov
Hlavnice
3:5(1:3)
50
Branky: Onderka Jan 2, Ruso Ondřej - Haleš Daniel 2, Haas Pavel 2, Ochrana David; Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Onderka Jan, Ruso Ondřej - 0
C1A2605
Hněvošice
Háj v/S
4:2(0:0)
10
Branky: Šafarčík Pavel 3, Stříbný Jan - Havlík Michal, Dyntar Tadeáš; Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Stříbný Patrik - Rychtář Radim; ČK: 0 - Folta Martin
C1A2606
Kylešovice
Holasovice
6:0(3:0)
45
Branky: Prášil Martin 3, Vala Jiří, Fruncek Jiří, Kostka David; Rozhodčí: Šupola Robert; ŽK: Kostka David - Dehner Michal, Antala Vilém, Drosdek Patrik; ČK: Vala Jiří - 0
C1A2607
Vřesina
Štěpánkovice
4:0(2:0)
10
Branky: Boček Petr 3, Pientka Tomáš; Rozhodčí: Hrubý Heinz