|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A3B - ARCH Global IV.třída sk.B muži
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Otice "B" | 22 | 16 | 2 | 4 | 96: 22 | 50 | ( 17) |
|
2. | Větřkovice | 22 | 14 | 5 | 3 | 69: 33 | 47 | ( 14) |
|
3. | Chvalíkovice "B" | 22 | 12 | 2 | 8 | 46: 42 | 38 | ( 5) |
|
4. | Klokočov | 22 | 10 | 7 | 5 | 41: 41 | 37 | ( 4) |
|
5. | Sosnová | 22 | 10 | 5 | 7 | 58: 60 | 35 | ( 2) |
|
6. | Deportivo Opava | 22 | 10 | 4 | 8 | 51: 52 | 34 | ( 1) |
|
7. | Melč | 22 | 10 | 2 | 10 | 47: 54 | 32 | ( -1) |
|
8. | Holasovice "B" | 22 | 7 | 4 | 11 | 42: 53 | 25 | ( -8) |
|
9. | Dolní Životice | 22 | 7 | 2 | 13 | 40: 63 | 23 | (-10) |
|
10. | Moravice | 22 | 6 | 4 | 12 | 27: 47 | 22 | (-11) |
|
11. | Štáblovice | 22 | 4 | 4 | 14 | 32: 46 | 16 | (-17) |
|
12. | Radkov | 22 | 4 | 3 | 15 | 37: 73 | 15 | (-18) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Otice "B" | 11 | 10 | 0 | 1 | 69: 11 | 30 |
|
2. | Větřkovice | 11 | 8 | 2 | 1 | 43: 18 | 26 |
|
3. | Sosnová | 11 | 7 | 3 | 1 | 32: 19 | 24 |
|
4. | Klokočov | 11 | 6 | 5 | 0 | 27: 15 | 23 |
|
5. | Deportivo Opava | 11 | 7 | 1 | 3 | 25: 19 | 22 |
|
6. | Melč | 11 | 7 | 0 | 4 | 27: 17 | 21 |
|
7. | Chvalíkovice "B" | 11 | 6 | 1 | 4 | 18: 11 | 19 |
|
8. | Holasovice "B" | 11 | 5 | 4 | 2 | 25: 22 | 19 |
|
9. | Dolní Životice | 11 | 5 | 1 | 5 | 23: 25 | 16 |
|
10. | Štáblovice | 11 | 3 | 3 | 5 | 22: 21 | 12 |
|
11. | Radkov | 11 | 4 | 0 | 7 | 24: 31 | 12 |
|
12. | Moravice | 11 | 3 | 2 | 6 | 15: 27 | 11 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Větřkovice | 11 | 6 | 3 | 2 | 26: 15 | 21 |
|
2. | Otice "B" | 11 | 6 | 2 | 3 | 27: 11 | 20 |
|
3. | Chvalíkovice "B" | 11 | 6 | 1 | 4 | 28: 31 | 19 |
|
4. | Klokočov | 11 | 4 | 2 | 5 | 14: 26 | 14 |
|
5. | Deportivo Opava | 11 | 3 | 3 | 5 | 26: 33 | 12 |
|
6. | Sosnová | 11 | 3 | 2 | 6 | 26: 41 | 11 |
|
7. | Melč | 11 | 3 | 2 | 6 | 20: 37 | 11 |
|
8. | Moravice | 11 | 3 | 2 | 6 | 12: 20 | 11 |
|
9. | Dolní Životice | 11 | 2 | 1 | 8 | 17: 38 | 7 |
|
10. | Holasovice "B" | 11 | 2 | 0 | 9 | 17: 31 | 6 |
|
11. | Štáblovice | 11 | 1 | 1 | 9 | 10: 25 | 4 |
|
12. | Radkov | 11 | 0 | 3 | 8 | 13: 42 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | Dolní Životice | --- | 2:0 | 2:0 | 3:0 | 3:0 | 2:2 | 0:3 | 3:4 | 2:3 | 3:0 | 2:6 | 1:7 |
|
2. | Moravice | 0:3 | --- | 2:2 | 4:1 | 1:4 | 0:2 | 2:1 | 1:4 | 3:4 | 0:0 | 2:1 | 0:5 |
|
3. | Radkov | 1:3 | 2:3 | --- | 2:1 | 1:2 | 2:5 | 3:1 | 1:4 | 2:3 | 5:3 | 2:4 | 3:2 |
|
4. | Holasovice "B" | 3:2 | 1:1 | 3:2 | --- | 4:4 | 1:1 | 2:1 | 2:2 | 4:1 | 1:2 | 3:2 | 1:4 |
|
5. | Melč | 6:1 | 1:2 | 5:0 | 3:2 | --- | 0:2 | 2:1 | 0:3 | 5:4 | 3:0 | 1:2 | 1:0 |
|
6. | Větřkovice | 3:1 | 3:1 | 7:3 | 2:1 | 7:0 | --- | 4:0 | 4:2 | 6:6 | 1:1 | 5:1 | 1:2 |
|
7. | Štáblovice | 4:1 | 1:1 | 5:2 | 1:4 | 3:3 | 2:3 | --- | 1:2 | 2:0 | 2:3 | 1:1 | 0:1 |
|
8. | Chvalíkovice "B" | 2:0 | 1:0 | 6:0 | 0:1 | 2:1 | 0:2 | 1:0 | --- | 1:1 | 0:1 | 5:2 | 0:3 |
|
9. | Sosnová | 5:1 | 2:1 | 3:1 | 5:2 | 1:4 | 2:1 | 2:2 | 6:2 | --- | 2:1 | 3:3 | 1:1 |
|
10. | Klokočov | 2:2 | 2:1 | 0:0 | 3:2 | 3:1 | 2:2 | 2:0 | 5:1 | 3:1 | --- | 3:3 | 2:2 |
|
11. | Deportivo Opava | 4:3 | 1:2 | 2:2 | 4:2 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 2:3 | 4:2 | 1:3 | --- | 1:0 |
|
12. | Otice "B" | 8:0 | 4:0 | 7:1 | 4:1 | 10:1 | 2:5 | 5:0 | 6:1 | 9:1 | 8:0 | 6:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Otice "B" | 11 | 9 | 0 | 2 | 54: 10 | 27 |
|
2. | Větřkovice | 11 | 7 | 3 | 1 | 34: 17 | 24 |
|
3. | Melč | 11 | 6 | 2 | 3 | 30: 17 | 20 |
|
4. | Chvalíkovice "B" | 11 | 6 | 1 | 4 | 25: 23 | 19 |
|
5. | Sosnová | 11 | 4 | 3 | 4 | 28: 36 | 15 |
|
6. | Holasovice "B" | 11 | 4 | 2 | 5 | 20: 23 | 14 |
|
7. | Deportivo Opava | 11 | 4 | 2 | 5 | 24: 32 | 14 |
|
8. | Klokočov | 11 | 4 | 2 | 5 | 22: 32 | 14 |
|
9. | Dolní Životice | 11 | 4 | 1 | 6 | 22: 32 | 13 |
|
10. | Radkov | 11 | 3 | 2 | 6 | 21: 35 | 11 |
|
11. | Štáblovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 19: 27 | 8 |
|
12. | Moravice | 11 | 2 | 2 | 7 | 14: 29 | 8 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Otice "B" | 11 | 7 | 2 | 2 | 42: 12 | 23 |
|
2. | Větřkovice | 11 | 7 | 2 | 2 | 35: 16 | 23 |
|
3. | Klokočov | 11 | 6 | 5 | 0 | 19: 9 | 23 |
|
4. | Deportivo Opava | 11 | 6 | 2 | 3 | 27: 20 | 20 |
|
5. | Sosnová | 11 | 6 | 2 | 3 | 30: 24 | 20 |
|
6. | Chvalíkovice "B" | 11 | 6 | 1 | 4 | 21: 19 | 19 |
|
7. | Moravice | 11 | 4 | 2 | 5 | 13: 18 | 14 |
|
8. | Melč | 11 | 4 | 0 | 7 | 17: 37 | 12 |
|
9. | Holasovice "B" | 11 | 3 | 2 | 6 | 22: 30 | 11 |
|
10. | Dolní Životice | 11 | 3 | 1 | 7 | 18: 31 | 10 |
|
11. | Štáblovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 13: 19 | 8 |
|
12. | Radkov | 11 | 1 | 1 | 9 | 16: 38 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0101 | Dolní Životice | Otice "B" | 1:7 (0:5) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: 0 - Pavelek Ladislav |
|
|
A3B0102 | Moravice | Deportivo Opava | 2:1 (0:1) | | |
Rozhodčí: Štábl Milan; ŽK: 0 - Martinek Aleš |
|
|
A3B0103 | Radkov | Klokočov | 5:3 (4:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0104 | Holasovice "B" | Sosnová | 4:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Tomopulos Christos, Bialý Jiří - Soušek Josef, Kornas Josef, Moravec Dalibor, Venglář Michal, Kaštovský Michael |
|
|
A3B0105 | Melč | Chvalíkovice "B" | 0:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0106 | Větřkovice | Štáblovice | 4:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Žurek Jiří |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0201 | Otice "B" | Štáblovice | 5:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Stanke Vladimír |
|
|
A3B0202 | Chvalíkovice "B" | Větřkovice | 0:2 (0:2) | | |
Rozhodčí: Polák Aleš; ŽK: Rýž Ondřej, Tvrdý Zbyněk, Fischer Pavel - 0 |
|
|
A3B0203 | Sosnová | Melč | 1:4 (1:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0204 | Klokočov | Holasovice "B" | 3:2 (2:1) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0205 | Deportivo Opava | Radkov | 2:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Zavřel Jonáš - Vymětal Miroslav; ČK: Čadecký Tomáš - 0 |
|
|
A3B0206 | Dolní Životice | Moravice | 2:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Elbl Martin, Kunc Robin - Hruška Lukáš, Keller Josef |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0301 | Moravice | Otice "B" | 0:5 (0:3) | | nehlášeno |
Rozhodčí: Porubek Jaroslav; ŽK: Pavelek Jan - 0 |
|
|
A3B0302 | Radkov | Dolní Životice | 1:3 (1:2) | | |
Rozhodčí: Trochta Karel; ŽK: 0 - Gróman Rostislav, Kunc Robin |
|
|
A3B0303 | Holasovice "B" | Deportivo Opava | 3:2 (2:1) | | |
Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: Rychta René, Kischner Tomáš - 0 |
|
|
A3B0304 | Melč | Klokočov | 3:0 (1:0) | | nehlášeno |
Rozhodčí: Hruška Martin |
|
|
A3B0305 | Větřkovice | Sosnová | 6:6 (4:4) | | |
Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav; ŽK: 0 - Vrtěl Jan, Bláha Filip |
|
|
A3B0306 | Štáblovice | Chvalíkovice "B" | 1:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Vaněk Daniel - Hendrych Petr, Müller Jakub |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0401 | Otice "B" | Chvalíkovice "B" | 6:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Stanke Vladimír |
|
|
A3B0402 | Sosnová | Štáblovice | 2:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Bukovský Josef |
|
|
A3B0403 | Klokočov | Větřkovice | 2:2 (1:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0404 | Deportivo Opava | Melč | 2:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Beneš Martin, Martinek Aleš - Schrom Martin |
|
|
A3B0405 | Dolní Životice | Holasovice "B" | 3:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Weiss Jiří; ŽK: Kunc Robin - 0; ČK: 0 - Dehner Lukáš |
|
|
A3B0406 | Moravice | Radkov | 2:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0501 | Radkov | Otice "B" | 3:2 (0:2) | | |
Rozhodčí: Bačkovský Pavel; ŽK: Hrubý Zbyněk, Hefka Martin - Bukovský David |
|
|
A3B0502 | Holasovice "B" | Moravice | 1:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Stanke Vladimír |
|
|
A3B0503 | Melč | Dolní Životice | 6:1 (4:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Swiech Petr - Kunc Robin; ČK: 0 - Gróman Rostislav |
|
|
A3B0504 | Větřkovice | Deportivo Opava | 5:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Trochta Karel; ŽK: 0 - Vaculík Petr |
|
|
A3B0505 | Štáblovice | Klokočov | 2:3 (1:1) | | |
Rozhodčí: Němec Jaroslav; ŽK: Kříž Tomáš - Hryn Rostislav |
|
|
A3B0506 | Chvalíkovice "B" | Sosnová | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0601 | Otice "B" | Sosnová | 9:1 (4:0) | | |
Rozhodčí: Porubek Jaroslav; ŽK: 0 - Kaštovský Radek |
|
|
A3B0602 | Klokočov | Chvalíkovice "B" | 5:1 (4:1) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0603 | Deportivo Opava | Štáblovice | 2:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0604 | Dolní Životice | Větřkovice | 2:2 (2:1) | | |
Rozhodčí: Bukovský Josef |
|
|
A3B0605 | Moravice | Melč | 1:4 (0:4) | | |
Rozhodčí: Biegun Matěj; ŽK: Pavelek Jan, Curylo Pavel, Curylo Vítězslav - 0 |
|
|
A3B0606 | Radkov | Holasovice "B" | 2:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0701 | Holasovice "B" | Otice "B" | 1:4 (1:3) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0702 | Melč | Radkov | 5:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Lebeda Jiří - Černohorský Kamil, Kudla Jiří, Bek Michal |
|
|
A3B0703 | Větřkovice | Moravice | 3:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Potenský Milan, Ferenc Radim, Kahaja Daniel - Werner Lukáš |
|
|
A3B0704 | Dolní Životice | Štáblovice | 0:3 (0:0) | | |
Rozhodčí: Bukovský Josef; ŽK: Elbl Martin - Jasoněk Petr |
|
|
A3B0705 | Chvalíkovice "B" | Deportivo Opava | 5:2 (5:1) | | |
Rozhodčí: Štábl Milan; ŽK: Neumann Eduard, Mrázek Jan - Vaculík Petr; ČK: Neuman Eduard - 0 |
|
|
A3B0706 | Sosnová | Klokočov | 2:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: 0 - Pařenica Lukáš |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0801 | Otice "B" | Klokočov | 8:0 (4:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: 0 - Pařenica Lukáš, Schober Roman |
|
|
A3B0802 | Deportivo Opava | Sosnová | 4:2 (2:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín |
|
|
A3B0803 | Dolní Životice | Chvalíkovice "B" | 3:4 (2:2) | | |
Rozhodčí: Bukovský Josef |
|
|
A3B0804 | Moravice | Štáblovice | 2:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: 0 - Jasoněk Petr, |
|
|
A3B0805 | Radkov | Větřkovice | 2:5 (1:4) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B0806 | Holasovice "B" | Melč | 4:4 (0:1) | | |
Rozhodčí: Porubek Jaroslav; ŽK: 0 - Machura Václav |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B0901 | Melč | Otice "B" | 1:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Štábl Milan; ŽK: Rusňák Martin, Hoferek Josef - Rezner Tomáš, Kořistka Daniel, Havel Dušan, Pavelek Ladislav; ČK: Machura Václav - 0 |
|
|
A3B0902 | Větřkovice | Holasovice "B" | 2:1 (2:1) | | |
Rozhodčí: Machů Lubomír; ŽK: 0 - Tomopulos Christos, Antala Vilém |
|
|
A3B0903 | Štáblovice | Radkov | 5:2 (0:1) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Hronec Jan - 0 |
|
|
A3B0904 | Moravice | Chvalíkovice "B" | 1:4 (1:3) | | |
Rozhodčí: Hrubý Heinz |
|
|
A3B0905 | Sosnová | Dolní Životice | 5:1 (2:1) | | |
Rozhodčí: Weiss Jiří; ŽK: Stavinoha Zdeněk, Stavinoha Roman, Soušek Josef - Essler Michal, Kunc Robin; ČK: 0 - Kunc Robin |
|
|
A3B0906 | Klokočov | Deportivo Opava | 3:3 (2:2) | | |
Rozhodčí: Hruška Martin; ŽK: 0 - Vaculík Petr |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1001 | Otice "B" | Deportivo Opava | 6:1 (2:0) | | |
Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Dlouhý Václav, Rezner Tomáš - Vaculík Petr, Berousek Štěpán |
|
|
A3B1002 | Dolní Životice | Klokočov | 3:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Hruška David; ŽK: Essler Michal, Barteska Martin - Mader Petr; ČK: 0 - Mader Petr |
|
|
A3B1003 | Moravice | Sosnová | 3:4 (1:2) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Terber Petr - Soušek Josef, Bláha Filip |
|
|
A3B1004 | Radkov | Chvalíkovice "B" | 1:4 (1:1) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1005 | Holasovice "B" | Štáblovice | 2:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Weiss Jiří; ŽK: 0 - Nohel Petr, Jedlička Rostislav, Jasoněk Petr, Kotásek Petr, Kříž Tomáš; ČK: 0 - Kříž Tomáš |
|
|
A3B1006 | Melč | Větřkovice | 0:2 (0:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1101 | Větřkovice | Otice "B" | 1:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Hrubý Heinz; ŽK: Kutnik Stanislav, Potenský Milan, Šrámek Martin - Kořistka Daniel, Rezner Tomáš, Smuda Michael, Luzar Hynek, Škrobánek Martin; ČK: Kutnik Stanislav - 0 |
|
|
A3B1102 | Štáblovice | Melč | 3:3 (0:1) | | |
Rozhodčí: Václavík Josef; ŽK: Hronec Jan - Rusňák Martin |
|
|
A3B1103 | Chvalíkovice "B" | Holasovice "B" | 0:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Polák Aleš; ŽK: Belás Michal, Hendrych Petr - Opatřil Lukáš, Manderla Petr |
|
|
A3B1104 | Sosnová | Radkov | 3:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: Kaštovský Michael, Bláha Filip, Chabroň Roman - 0 |
|
|
A3B1105 | Klokočov | Moravice | 2:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Ondreáš Jakub - Keller Josef |
|
|
A3B1106 | Deportivo Opava | Dolní Životice | 4:3 (3:2) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Zavřel Jonáš - Pumr Miroslav, Továrek Jan |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1201 | Otice "B" | Dolní Životice | 8:0 (5:0) | | |
Rozhodčí: Sáňka Adam; ŽK: 0 - Elbl Martin |
|
|
A3B1202 | Deportivo Opava | Moravice | 1:2 (0:1) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Kalus Pavel - Kocián Aleš |
|
|
A3B1203 | Klokočov | Radkov | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1204 | Sosnová | Holasovice "B" | 5:2 (2:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1205 | Chvalíkovice "B" | Melč | 2:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: Belás Michal - Václavík Tomáš |
|
|
A3B1206 | Štáblovice | Větřkovice | 2:3 (1:0) | | |
Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Beinhauer Jakub, Kříž Tomáš, Štibraný Kamil - Kahaja Daniel, Pretsch David, Kopl Stanislav |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1301 | Štáblovice | Otice "B" | 0:1 (0:1) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1302 | Větřkovice | Chvalíkovice "B" | 4:2 (3:0) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Kutnik Stanislav, Lichovník Roman - 0; ČK: Lichovník Roman - 0 |
|
|
A3B1303 | Melč | Sosnová | 5:4 (3:1) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1304 | Holasovice "B" | Klokočov | 1:2 (0:0) | | |
Rozhodčí: Weiss Jiří |
|
|
A3B1305 | Radkov | Deportivo Opava | 2:4 (1:3) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1306 | Moravice | Dolní Životice | 0:3 (0:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1401 | Otice "B" | Moravice | 4:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Hladík Miroslav; ŽK: Smuda Michael - 0 |
|
|
A3B1402 | Dolní Životice | Radkov | 2:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: Šmajstrla Jan, Kunc Robin, Radek Roman - 0 |
|
|
A3B1403 | Deportivo Opava | Holasovice "B" | 4:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Latoň Jiří; ŽK: Zavřel Jonáš, Vaculík Petr, Trkan Martin - 0 |
|
|
A3B1404 | Klokočov | Melč | 3:1 (2:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1405 | Sosnová | Větřkovice | 2:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Weiss Jiří; ŽK: 0 - Gintar Miroslav |
|
|
A3B1406 | Chvalíkovice "B" | Štáblovice | 1:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Těžký Michal; ŽK: 0 - Hronec Jan |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1501 | Chvalíkovice "B" | Otice "B" | 0:3 (0:3) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: 0 - Pospíšil Jiří |
|
|
A3B1502 | Štáblovice | Sosnová | 2:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Hennig Antonín; ŽK: Jasoněk Petr, Beinhauer Jakub - 0 |
|
|
A3B1503 | Větřkovice | Klokočov | 1:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: Kahaja Daniel - Pařenica Lukáš |
|
|
A3B1504 | Melč | Deportivo Opava | 1:2 (0:0) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: Chromý Jaroslav, Mazánek Jiří - Kalus Pavel |
|
|
A3B1505 | Holasovice "B" | Dolní Životice | 3:2 (2:1) | | |
Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav; ŽK: Herber Jan - Továrek Jan, Radek Roman |
|
|
A3B1506 | Radkov | Moravice | 2:3 (1:2) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: 0 - Hruška Lukáš, Chovanec Vítězslav, Chytrý Ondřej, Svrčina Petr |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1601 | Otice "B" | Radkov | 7:1 (6:0) | | |
Rozhodčí: Němec Jaroslav |
|
|
A3B1602 | Moravice | Holasovice "B" | 4:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Těžký Michal; ŽK: Keller Josef - 0; ČK: 0 - Slučiak Petr |
|
|
A3B1603 | Dolní Životice | Melč | 3:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Továrek Jan - 0 |
|
|
A3B1604 | Deportivo Opava | Větřkovice | 2:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Beneš Martin, Vaculík Petr - Lichovník Roman, Fischer Pavel, Vašátko Pavel |
|
|
A3B1605 | Klokočov | Štáblovice | 2:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Válek Jaromír |
|
|
A3B1606 | Sosnová | Chvalíkovice "B" | 6:2 (1:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1701 | Sosnová | Otice "B" | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1702 | Chvalíkovice "B" | Klokočov | 0:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Střižík David - 0 |
|
|
A3B1703 | Štáblovice | Deportivo Opava | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav |
|
|
A3B1704 | Větřkovice | Dolní Životice | 3:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Plaček Vladimír; ŽK: 0 - Essler Michal |
|
|
A3B1705 | Melč | Moravice | 1:2 (0:0) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Mazánek Jiří - Hruška Lukáš |
|
|
A3B1706 | Holasovice "B" | Radkov | 3:2 (1:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1801 | Otice "B" | Holasovice "B" | 4:1 (3:0) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín |
|
|
A3B1802 | Radkov | Melč | 1:2 (1:2) | | |
Rozhodčí: Prasek Beno; ŽK: 0 - Mazánek Jiří |
|
|
A3B1803 | Moravice | Větřkovice | 0:2 (0:2) | | |
Rozhodčí: Pretsch Adam; ŽK: Curylo Pavel, Navrátil Jan - Vavroš Aleš |
|
|
A3B1804 | Štáblovice | Dolní Životice | 4:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kořínek David; ŽK: Kříž Tomáš, Beinhauer Jakub, Tesař Radek - 0; ČK: Kříž Tomáš - Plocek Jiří, Barteska Martin |
|
|
A3B1805 | Deportivo Opava | Chvalíkovice "B" | 2:3 (2:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1806 | Klokočov | Sosnová | 3:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B1901 | Klokočov | Otice "B" | 2:2 (1:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1902 | Sosnová | Deportivo Opava | 3:3 (1:2) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B1903 | Chvalíkovice "B" | Dolní Životice | 2:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Válek Jaromír |
|
|
A3B1904 | Štáblovice | Moravice | 1:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján; ŽK: Beinhauer Jakub, Vaněk Daniel - Oprštěný Stanislav |
|
|
A3B1905 | Větřkovice | Radkov | 7:3 (6:2) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín |
|
|
A3B1906 | Melč | Holasovice "B" | 3:2 (0:1) | | |
Rozhodčí: Bukovský Josef; ŽK: Schrom Martin - Tomopulos Christos |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B2001 | Otice "B" | Melč | 10:1 (4:0) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín |
|
|
A3B2002 | Holasovice "B" | Větřkovice | 1:1 (0:0) | | |
Rozhodčí: Šumbera Václav; ŽK: Dehner David, Dehner Michal - Kahaja Daniel; ČK: Dehner David - 0 |
|
|
A3B2003 | Radkov | Štáblovice | 3:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín |
|
|
A3B2004 | Chvalíkovice "B" | Moravice | 1:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín |
|
|
A3B2005 | Dolní Životice | Sosnová | 2:3 (1:0) | | |
Rozhodčí: Führich Vladislav; ŽK: Pumr Miroslav - Vrtěl Jan |
|
|
A3B2006 | Deportivo Opava | Klokočov | 1:3 (1:0) | | |
Rozhodčí: Banetka Antonín; ŽK: Beneš Martin - 0 |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B2101 | Deportivo Opava | Otice "B" | 1:0 (1:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B2102 | Klokočov | Dolní Životice | 2:2 (2:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B2103 | Sosnová | Moravice | 2:1 (1:0) | | |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B2104 | Chvalíkovice "B" | Radkov | 6:0 (2:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: Kuzník David - 0 |
|
|
A3B2105 | Štáblovice | Holasovice "B" | 1:4 (1:0) | | |
Rozhodčí: Kukla Antonín; ŽK: 0 - Volný Tomáš, Schreier Aleš |
|
|
A3B2106 | Větřkovice | Melč | 7:0 (5:0) | | |
Rozhodčí: Hrubý Heinz |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3B2201 | Otice "B" | Větřkovice | 2:5 (1:3) | | |
Rozhodčí: Frélich Pavel; ŽK: Pavelek Ladislav, Dlouhý Václav, Škrobánek Martin - Fischer Pavel, Kahaja Daniel |
|
|
A3B2202 | Melč | Štáblovice | 2:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Pinček Milan; ŽK: Vícha Tomáš, Stupeň Ondřej - Grohmann Jiří, Kubín Ondřej |
|
|
A3B2203 | Holasovice "B" | Chvalíkovice "B" | 2:2 (1:1) | | |
Rozhodčí: Pivovarčík Miroslav; ŽK: Klein Jakub - 0 |
|
|
A3B2204 | Radkov | Sosnová | 2:3 (1:1) | | nehlášeno |
Rozhodčí: Nekvalifikován |
|
|
A3B2205 | Moravice | Klokočov | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Migota Tomáš; ŽK: Oprštěný Stanislav, Chovanec Vítězslav - Hryn Rostislav |
|
|
A3B2206 | Dolní Životice | Deportivo Opava | 2:6 (0:2) | | |
Rozhodčí: Puffler Ján |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 586 | 4.4 |
Branky domácí | 350 | 2.7 |
Branky hosté | 236 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Deportivo Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Dolní Životice | 0 | 0 | 0 |
|
Holasovice "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Chvalíkovice "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Klokočov | 0 | 0 | 0 |
|
Melč | 0 | 0 | 0 |
|
Moravice | 0 | 0 | 0 |
|
Otice "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Radkov | 0 | 0 | 0 |
|
Sosnová | 0 | 0 | 0 |
|
Štáblovice | 0 | 0 | 0 |
|
Větřkovice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Opava |
Vodárenská 18, 747 07 Opava Tel: 553 625 474 Fax: 553 625 319 |
|
|