Domácí soutěže


reklama

A1A - Přebor muži - KOT STEEL

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0101Hradec n/MVřesina1:1 
A1A0102JakartoviceKobeřice "B"5:0 
A1A0103Suché LazceSlužovice1:3 
A1A0104Malé HošticePustá Polom "B"1:5 
A1A0105HněvošiceStěbořice0:5 
A1A0106ŽimroviceDolní Benešov "B"2:0 
A1A0107SkřipovLitultovice2:1 


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0201VřesinaLitultovice3:0 
A1A0202Dolní Benešov "B"Skřipov4:2 
A1A0203StěbořiceŽimrovice4:6 
A1A0204Pustá Polom "B"Hněvošice1:0 
A1A0205SlužoviceMalé Hoštice0:5 
A1A0206JakartoviceSuché Lazce2:0 
A1A0207Hradec n/MKobeřice "B"1:2 


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0301Kobeřice "B"Vřesina1:2 
A1A0302Suché LazceHradec n/M2:2  nehlášeno
A1A0303Malé HošticeJakartovice2:1 
A1A0304HněvošiceSlužovice2:0 
A1A0305ŽimrovicePustá Polom "B"3:1 
A1A0306SkřipovStěbořice3:0 
A1A0307LitultoviceDolní Benešov "B"1:0 


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0401VřesinaDolní Benešov "B"4:1 
A1A0402StěbořiceLitultovice4:2 
A1A0403Pustá Polom "B"Skřipov2:1 
A1A0404SlužoviceŽimrovice1:2 
A1A0405HněvošiceJakartovice0:1 
A1A0406Hradec n/MMalé Hoštice4:1 
A1A0407Kobeřice "B"Suché Lazce3:1 


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0501Suché LazceVřesina0:4 
A1A0502Malé HošticeKobeřice "B"1:2 
A1A0503HněvošiceHradec n/M4:2 
A1A0504ŽimroviceJakartovice1:1 
A1A0505SkřipovSlužovice4:1 
A1A0506LitultovicePustá Polom "B"4:2 
A1A0507StěbořiceDolní Benešov "B"4:3 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0601VřesinaStěbořice5:4 
A1A0602Pustá Polom "B"Dolní Benešov "B"2:1 
A1A0603SlužoviceLitultovice3:3 
A1A0604JakartoviceSkřipov6:0 
A1A0605Hradec n/MŽimrovice1:3 
A1A0606Kobeřice "B"Hněvošice1:1 
A1A0607Suché LazceMalé Hoštice2:2 


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0701Malé HošticeVřesina3:1 
A1A0702HněvošiceSuché Lazce5:1 
A1A0703ŽimroviceKobeřice "B"0:0 
A1A0704SkřipovHradec n/M5:1 
A1A0705LitultoviceJakartovice0:2 
A1A0706Dolní Benešov "B"Služovice4:1 
A1A0707StěbořicePustá Polom "B"4:1 


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0801VřesinaPustá Polom "B"1:1 
A1A0802SlužoviceStěbořice0:2 
A1A0803JakartoviceDolní Benešov "B"4:0 
A1A0804Hradec n/MLitultovice5:4 
A1A0805Kobeřice "B"Skřipov0:1 
A1A0806Suché LazceŽimrovice1:4 
A1A0807Malé HošticeHněvošice3:0 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A0901HněvošiceVřesina0:0 
A1A0902ŽimroviceMalé Hoštice6:1 
A1A0903SkřipovSuché Lazce2:0 
A1A0904LitultoviceKobeřice "B"1:0 
A1A0905Dolní Benešov "B"Hradec n/M2:2 
A1A0906StěbořiceJakartovice4:1 
A1A0907Pustá Polom "B"Služovice1:0 


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1001VřesinaSlužovice2:4 
A1A1002JakartovicePustá Polom "B"1:3 
A1A1003Hradec n/MStěbořice1:0 
A1A1004Kobeřice "B"Dolní Benešov "B"1:1 
A1A1005Suché LazceLitultovice1:4 
A1A1006Malé HošticeSkřipov2:1 
A1A1007HněvošiceŽimrovice0:1 


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1101ŽimroviceVřesina3:1 
A1A1102SkřipovHněvošice1:3 
A1A1103LitultoviceMalé Hoštice2:1 
A1A1104Dolní Benešov "B"Suché Lazce5:1 
A1A1105StěbořiceKobeřice "B"3:0 
A1A1106Pustá Polom "B"Hradec n/M1:2 
A1A1107SlužoviceJakartovice1:0 


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1201VřesinaJakartovice3:0 
A1A1202Hradec n/MSlužovice4:2 
A1A1203Kobeřice "B"Pustá Polom "B"2:2 
A1A1204Suché LazceStěbořice2:1 
A1A1205Malé HošticeDolní Benešov "B"1:2 
A1A1206HněvošiceLitultovice4:3 
A1A1207ŽimroviceSkřipov5:2 


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1301SkřipovVřesina1:3 
A1A1302LitultoviceŽimrovice3:1 
A1A1303Dolní Benešov "B"Hněvošice1:2 
A1A1304StěbořiceMalé Hoštice3:0 
A1A1305Pustá Polom "B"Suché Lazce5:0 
A1A1306SlužoviceKobeřice "B"1:1 
A1A1307JakartoviceHradec n/M3:1 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1401VřesinaHradec n/M0:3 
A1A1402Kobeřice "B"Jakartovice5:1 
A1A1403SlužoviceSuché Lazce0:1 
A1A1404Pustá Polom "B"Malé Hoštice3:0 
A1A1405StěbořiceHněvošice8:1 
A1A1406Dolní Benešov "B"Žimrovice0:3 
A1A1407LitultoviceSkřipov3:1  hlášeno pozdě


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1501LitultoviceVřesina3:3 
A1A1502SkřipovDolní Benešov "B"3:1 
A1A1503ŽimroviceStěbořice2:2 
A1A1504HněvošicePustá Polom "B"0:3 
A1A1505Malé HošticeSlužovice5:0 
A1A1506Suché LazceJakartovice2:3 
A1A1507Kobeřice "B"Hradec n/M2:1 


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1601VřesinaKobeřice "B"7:0 
A1A1602Hradec n/MSuché Lazce2:1 
A1A1603JakartoviceMalé Hoštice4:3 
A1A1604SlužoviceHněvošice2:4 
A1A1605Pustá Polom "B"Žimrovice0:0 
A1A1606StěbořiceSkřipov2:2 
A1A1607Dolní Benešov "B"Litultovice4:2 


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1701Dolní Benešov "B"Vřesina5:3 
A1A1702LitultoviceStěbořice3:2 
A1A1703SkřipovPustá Polom "B"0:3 
A1A1704ŽimroviceSlužovice4:2 
A1A1705JakartoviceHněvošice5:2 
A1A1706Malé HošticeHradec n/M0:1 
A1A1707Suché LazceKobeřice "B"3:1 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1801VřesinaSuché Lazce1:2 
A1A1802Kobeřice "B"Malé Hoštice2:1 
A1A1803Hradec n/MHněvošice2:1 
A1A1804JakartoviceŽimrovice0:2 
A1A1805SlužoviceSkřipov1:2 
A1A1806Pustá Polom "B"Litultovice3:3 
A1A1807Dolní Benešov "B"Stěbořice2:3 


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A1901StěbořiceVřesina4:0 
A1A1902Dolní Benešov "B"Pustá Polom "B"1:2 
A1A1903LitultoviceSlužovice2:0  hlášeno pozdě
A1A1904SkřipovJakartovice1:2 
A1A1905ŽimroviceHradec n/M2:0 
A1A1906HněvošiceKobeřice "B"0:0 
A1A1907Malé HošticeSuché Lazce4:1 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2001VřesinaMalé Hoštice3:3 
A1A2002Suché LazceHněvošice4:2 
A1A2003Kobeřice "B"Žimrovice1:4 
A1A2004Hradec n/MSkřipov3:7 
A1A2005JakartoviceLitultovice1:1 
A1A2006SlužoviceDolní Benešov "B"4:0 
A1A2007Pustá Polom "B"Stěbořice0:1 


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2101Pustá Polom "B"Vřesina2:0 
A1A2102StěbořiceSlužovice4:1 
A1A2103Dolní Benešov "B"Jakartovice6:0 
A1A2104LitultoviceHradec n/M3:1 
A1A2105SkřipovKobeřice "B"1:1 
A1A2106ŽimroviceSuché Lazce5:1 
A1A2107HněvošiceMalé Hoštice1:7 


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2201VřesinaHněvošice1:2 
A1A2202Malé HošticeŽimrovice3:2 
A1A2203Suché LazceSkřipov6:1 
A1A2204Kobeřice "B"Litultovice2:1 
A1A2205Hradec n/MDolní Benešov "B"2:0 
A1A2206JakartoviceStěbořice1:4 
A1A2207SlužovicePustá Polom "B"1:2 


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2301SlužoviceVřesina1:2 
A1A2302Pustá Polom "B"Jakartovice0:1 
A1A2303StěbořiceHradec n/M5:2 
A1A2304Dolní Benešov "B"Kobeřice "B"2:0 
A1A2305LitultoviceSuché Lazce2:1 
A1A2306SkřipovMalé Hoštice2:0 
A1A2307ŽimroviceHněvošice3:0 


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2401VřesinaŽimrovice0:2 
A1A2402HněvošiceSkřipov3:4 
A1A2403Malé HošticeLitultovice3:0 
A1A2404Suché LazceDolní Benešov "B"2:2 
A1A2405Kobeřice "B"Stěbořice2:4 
A1A2406Hradec n/MPustá Polom "B"1:1 
A1A2407JakartoviceSlužovice0:2 


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2501JakartoviceVřesina2:1 
A1A2502SlužoviceHradec n/M0:1 
A1A2503Pustá Polom "B"Kobeřice "B"2:1 
A1A2504StěbořiceSuché Lazce4:0 
A1A2505Dolní Benešov "B"Malé Hoštice2:1 
A1A2506LitultoviceHněvošice3:0 
A1A2507SkřipovŽimrovice0:3 


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A1A2601VřesinaSkřipov2:2 
A1A2602ŽimroviceLitultovice1:0 
A1A2603HněvošiceDolní Benešov "B"1:1 
A1A2604Malé HošticeStěbořice1:4 
A1A2605Suché LazcePustá Polom "B"2:1 
A1A2606Kobeřice "B"Služovice3:0 
A1A2607Hradec n/MJakartovice2:1 



OFS Opava
Vodárenská 18, 747 07 Opava
Tel: 553 625 474
Fax: 553 625 319
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Informační servis FAČR
Zřízení registrace v rámci MS KFS v Ostravě
Pohár FAČR - okresní kola: "O POHÁR MĚSTA OPAVY"
Oficiální partneři OFS Opava
Oficiální partneři OFS Opava projektu: POMOZTE POSTIŽENÝM DĚTEM
Termínová listina
Rozpis soutěží OFS Opava
Archivace
Soubory ke stažení
 
Úřední zprávy
10.7.2014Schválené materiály z jednání Losovacího aktivu OFS Opava dne 10.7.2014 pro SR 2014/2015
30.6.2014Rozhodnutí STK
27.6.2014Rozhodnutí ekonomické komise
26.6.2014Rozhodnutí DK - odpočty za ŽK
26.6.2014Rozhodnutí DK
1.7.2013Informace komise rozhodčích
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann Chance 
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální sázkový partner
SYNOT ligy
Chance  generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Impuls BigBoard
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola G4S
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate