|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F2B - I. třída mladšího žactva skupina B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Letohrad | 22 | 21 | 1 | 0 | 114: 9 | 64 | ( 31) |
|
2. | Ústí n. O. | 22 | 18 | 2 | 2 | 108: 27 | 56 | ( 23) |
|
3. | Litomyšl | 22 | 13 | 4 | 5 | 54: 32 | 43 | ( 10) |
|
4. | Jablonné n. O. | 22 | 13 | 3 | 6 | 66: 38 | 42 | ( 9) |
|
5. | Horní Jelení | 22 | 12 | 1 | 9 | 74: 62 | 37 | ( 4) |
|
6. | Žamberk | 22 | 11 | 3 | 8 | 39: 40 | 36 | ( 3) |
|
7. | Svitavy B | 22 | 11 | 2 | 9 | 57: 42 | 35 | ( 2) |
|
8. | Dolní Újezd | 22 | 8 | 1 | 13 | 43: 59 | 25 | ( -8) |
|
9. | Sebranice | 22 | 5 | 2 | 15 | 20: 58 | 17 | (-16) |
|
10. | Zámrsk | 22 | 4 | 3 | 15 | 19: 49 | 15 | (-18) |
|
11. | Králíky | 22 | 2 | 2 | 18 | 37:129 | 8 | (-25) |
|
12. | Řetová | 22 | 1 | 2 | 19 | 19:105 | 5 | (-28) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Letohrad | 11 | 10 | 1 | 0 | 50: 5 | 31 |
|
2. | Ústí n. O. | 11 | 10 | 0 | 1 | 50: 15 | 30 |
|
3. | Litomyšl | 11 | 9 | 0 | 2 | 29: 13 | 27 |
|
4. | Jablonné n. O. | 11 | 7 | 2 | 2 | 36: 19 | 23 |
|
5. | Žamberk | 11 | 7 | 2 | 2 | 24: 12 | 23 |
|
6. | Horní Jelení | 11 | 7 | 0 | 4 | 38: 29 | 21 |
|
7. | Svitavy B | 11 | 5 | 1 | 5 | 27: 19 | 16 |
|
8. | Dolní Újezd | 11 | 4 | 1 | 6 | 25: 31 | 13 |
|
9. | Zámrsk | 11 | 3 | 3 | 5 | 10: 19 | 12 |
|
10. | Sebranice | 11 | 3 | 1 | 7 | 11: 31 | 10 |
|
11. | Králíky | 11 | 1 | 0 | 10 | 22: 71 | 3 |
|
12. | Řetová | 11 | 0 | 2 | 9 | 11: 53 | 2 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Letohrad | 11 | 11 | 0 | 0 | 64: 4 | 33 |
|
2. | Ústí n. O. | 11 | 8 | 2 | 1 | 58: 12 | 26 |
|
3. | Jablonné n. O. | 11 | 6 | 1 | 4 | 30: 19 | 19 |
|
4. | Svitavy B | 11 | 6 | 1 | 4 | 30: 23 | 19 |
|
5. | Litomyšl | 11 | 4 | 4 | 3 | 25: 19 | 16 |
|
6. | Horní Jelení | 11 | 5 | 1 | 5 | 36: 33 | 16 |
|
7. | Žamberk | 11 | 4 | 1 | 6 | 15: 28 | 13 |
|
8. | Dolní Újezd | 11 | 4 | 0 | 7 | 18: 28 | 12 |
|
9. | Sebranice | 11 | 2 | 1 | 8 | 9: 27 | 7 |
|
10. | Králíky | 11 | 1 | 2 | 8 | 15: 58 | 5 |
|
11. | Zámrsk | 11 | 1 | 0 | 10 | 9: 30 | 3 |
|
12. | Řetová | 11 | 1 | 0 | 10 | 8: 52 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | Dolní Újezd | --- | 3:1 | 3:0 | 1:4 | 1:7 | 1:4 | 0:5 | 1:1 | 10:0 | 2:3 | 3:0 | 0:6 |
|
2. | Sebranice | 1:2 | --- | 1:0 | 0:1 | 0:2 | 0:2 | 0:9 | 3:1 | 2:2 | 1:7 | 3:0 | 0:5 |
|
3. | Zámrsk | 0:3 | 0:0 | --- | 3:0 | 2:0 | 1:2 | 0:1 | 1:1 | 0:3 | 1:1 | 2:0 | 0:8 |
|
4. | Žamberk | 1:0 | 3:0 | 1:0 | --- | 6:1 | 0:0 | 0:5 | 0:2 | 7:2 | 1:0 | 4:1 | 1:1 |
|
5. | Horní Jelení | 4:0 | 4:0 | 2:0 | 3:0 | --- | 1:5 | 0:4 | 5:2 | 8:1 | 1:8 | 7:1 | 3:8 |
|
6. | Svitavy B | 2:0 | 4:0 | 3:1 | 0:3 | 3:4 | --- | 2:4 | 1:1 | 6:0 | 0:1 | 5:0 | 1:5 |
|
7. | Letohrad | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 4:0 | 7:1 | 8:1 | --- | 2:2 | 4:1 | 5:0 | 8:0 | 3:0 |
|
8. | Litomyšl | 2:0 | 1:0 | 3:2 | 4:1 | 3:1 | 2:0 | 1:2 | --- | 3:1 | 4:0 | 4:1 | 2:5 |
|
9. | Králíky | 4:5 | 2:5 | 6:2 | 1:2 | 2:8 | 4:5 | 0:16 | 1:7 | --- | 1:5 | 1:4 | 0:12 |
|
10. | Jablonné n. O. | 5:3 | 4:0 | 4:2 | 5:2 | 3:3 | 1:0 | 0:4 | 1:2 | 7:1 | --- | 5:1 | 1:1 |
|
11. | Řetová | 1:4 | 0:3 | 1:2 | 2:2 | 3:7 | 0:9 | 1:9 | 0:4 | 2:2 | 0:4 | --- | 1:7 |
|
12. | Ústí n. O. | 5:1 | 3:0 | 3:0 | 5:0 | 3:2 | 5:2 | 0:5 | 4:2 | 9:2 | 3:1 | 10:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Letohrad | 11 | 10 | 1 | 0 | 68: 6 | 31 |
|
2. | Ústí n. O. | 11 | 9 | 1 | 1 | 59: 15 | 28 |
|
3. | Jablonné n. O. | 11 | 7 | 1 | 3 | 34: 18 | 22 |
|
4. | Litomyšl | 11 | 6 | 3 | 2 | 24: 17 | 21 |
|
5. | Žamberk | 11 | 6 | 1 | 4 | 31: 23 | 19 |
|
6. | Svitavy B | 11 | 6 | 0 | 5 | 29: 18 | 18 |
|
7. | Horní Jelení | 11 | 6 | 0 | 5 | 35: 41 | 18 |
|
8. | Dolní Újezd | 11 | 4 | 1 | 6 | 20: 31 | 13 |
|
9. | Zámrsk | 11 | 2 | 2 | 7 | 10: 28 | 8 |
|
10. | Sebranice | 11 | 2 | 1 | 8 | 7: 33 | 7 |
|
11. | Králíky | 11 | 1 | 2 | 8 | 22: 65 | 5 |
|
12. | Řetová | 11 | 0 | 1 | 10 | 11: 55 | 1 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Letohrad | 11 | 11 | 0 | 0 | 46: 3 | 33 |
|
2. | Ústí n. O. | 11 | 9 | 1 | 1 | 49: 12 | 28 |
|
3. | Litomyšl | 11 | 7 | 1 | 3 | 30: 15 | 22 |
|
4. | Jablonné n. O. | 11 | 6 | 2 | 3 | 32: 20 | 20 |
|
5. | Horní Jelení | 11 | 6 | 1 | 4 | 39: 21 | 19 |
|
6. | Svitavy B | 11 | 5 | 2 | 4 | 28: 24 | 17 |
|
7. | Žamberk | 11 | 5 | 2 | 4 | 8: 17 | 17 |
|
8. | Dolní Újezd | 11 | 4 | 0 | 7 | 23: 28 | 12 |
|
9. | Sebranice | 11 | 3 | 1 | 7 | 13: 25 | 10 |
|
10. | Zámrsk | 11 | 2 | 1 | 8 | 9: 21 | 7 |
|
11. | Řetová | 11 | 1 | 1 | 9 | 8: 50 | 4 |
|
12. | Králíky | 11 | 1 | 0 | 10 | 15: 64 | 3 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0101 | Dolní Újezd | Ústí n. O. | 0:6 | | |
|
|
F2B0102 | Sebranice | Řetová | 3:0 | | |
|
|
F2B0103 | Zámrsk | Jablonné n. O. | 1:1 | | |
|
|
F2B0104 | Žamberk | Králíky | 7:2 | | |
|
|
F2B0105 | Horní Jelení | Litomyšl | 5:2 | | |
|
|
F2B0106 | Svitavy B | Letohrad | 2:4 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0201 | Ústí n. O. | Letohrad | 0:5 | | |
|
|
F2B0202 | Litomyšl | Svitavy B | 2:0 | | |
|
|
F2B0203 | Králíky | Horní Jelení | 2:8 | | |
|
|
F2B0204 | Jablonné n. O. | Žamberk | 5:2 | | |
|
|
F2B0205 | Řetová | Zámrsk | 1:2 | | |
|
|
F2B0206 | Dolní Újezd | Sebranice | 3:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0301 | Sebranice | Ústí n. O. | 0:5 | | |
|
|
F2B0302 | Zámrsk | Dolní Újezd | 0:3 | | |
|
|
F2B0303 | Žamberk | Řetová | 4:1 | | |
|
|
F2B0304 | Horní Jelení | Jablonné n. O. | 1:8 | | |
|
|
F2B0305 | Svitavy B | Králíky | 6:0 | | |
|
|
F2B0306 | Letohrad | Litomyšl | 2:2 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0401 | Ústí n. O. | Litomyšl | 4:2 | | |
|
|
F2B0402 | Králíky | Letohrad | 0:16 | | |
|
|
F2B0403 | Jablonné n. O. | Svitavy B | 1:0 | | |
|
|
F2B0404 | Řetová | Horní Jelení | 3:7 | | |
|
|
F2B0405 | Dolní Újezd | Žamberk | 1:4 | | |
|
|
F2B0406 | Sebranice | Zámrsk | 1:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0501 | Zámrsk | Ústí n. O. | 0:8 | | |
|
|
F2B0502 | Žamberk | Sebranice | 3:0 | | |
|
|
F2B0503 | Horní Jelení | Dolní Újezd | 4:0 | | |
|
|
F2B0504 | Svitavy B | Řetová | 5:0 | | |
|
|
F2B0505 | Letohrad | Jablonné n. O. | 5:0 | | |
|
|
F2B0506 | Litomyšl | Králíky | 3:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0601 | Ústí n. O. | Králíky | 9:2 | | |
|
|
F2B0602 | Jablonné n. O. | Litomyšl | 1:2 | | |
|
|
F2B0603 | Řetová | Letohrad | 1:9 | | |
|
|
F2B0604 | Dolní Újezd | Svitavy B | 1:4 | | |
|
|
F2B0605 | Sebranice | Horní Jelení | 0:2 | | |
|
|
F2B0606 | Zámrsk | Žamberk | 3:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0701 | Žamberk | Ústí n. O. | 1:1 | | |
|
|
F2B0702 | Horní Jelení | Zámrsk | 2:0 | | |
|
|
F2B0703 | Svitavy B | Sebranice | 4:0 | | |
|
|
F2B0704 | Letohrad | Dolní Újezd | 3:0 | | |
|
|
F2B0705 | Litomyšl | Řetová | 4:1 | | |
|
|
F2B0706 | Králíky | Jablonné n. O. | 1:5 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0801 | Ústí n. O. | Jablonné n. O. | 3:1 | | |
|
|
F2B0802 | Řetová | Králíky | 2:2 | | |
|
|
F2B0803 | Dolní Újezd | Litomyšl | 1:1 | | |
|
|
F2B0804 | Sebranice | Letohrad | 0:9 | | |
|
|
F2B0805 | Zámrsk | Svitavy B | 1:2 | | |
|
|
F2B0806 | Žamberk | Horní Jelení | 6:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B0901 | Horní Jelení | Ústí n. O. | 3:8 | | |
|
|
F2B0902 | Svitavy B | Žamberk | 0:3 | | |
|
|
F2B0903 | Letohrad | Zámrsk | 3:0 | | |
|
|
F2B0904 | Litomyšl | Sebranice | 1:0 | | |
|
|
F2B0905 | Králíky | Dolní Újezd | 4:5 | | |
|
|
F2B0906 | Jablonné n. O. | Řetová | 5:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1001 | Ústí n. O. | Řetová | 10:0 | | |
|
|
F2B1002 | Dolní Újezd | Jablonné n. O. | 2:3 | | |
|
|
F2B1003 | Sebranice | Králíky | 2:2 | | |
|
|
F2B1004 | Zámrsk | Litomyšl | 1:1 | | |
|
|
F2B1005 | Žamberk | Letohrad | 0:5 | | |
|
|
F2B1006 | Horní Jelení | Svitavy B | 1:5 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1101 | Svitavy B | Ústí n. O. | 1:5 | | |
|
|
F2B1102 | Letohrad | Horní Jelení | 7:1 | | |
|
|
F2B1103 | Litomyšl | Žamberk | 4:1 | | |
|
|
F2B1104 | Králíky | Zámrsk | 6:2 | | |
|
|
F2B1105 | Jablonné n. O. | Sebranice | 4:0 | | |
|
|
F2B1106 | Řetová | Dolní Újezd | 1:4 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1201 | Ústí n. O. | Dolní Újezd | 5:1 | | |
|
|
F2B1202 | Řetová | Sebranice | 0:3 | | |
|
|
F2B1203 | Jablonné n. O. | Zámrsk | 4:2 | | |
|
|
F2B1204 | Králíky | Žamberk | 1:2 | | |
|
|
F2B1205 | Litomyšl | Horní Jelení | 3:1 | | |
|
|
F2B1206 | Letohrad | Svitavy B | 8:1 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1301 | Letohrad | Ústí n. O. | 3:0 | | |
|
|
F2B1302 | Svitavy B | Litomyšl | 1:1 | | |
|
|
F2B1303 | Horní Jelení | Králíky | 8:1 | | |
|
|
F2B1304 | Žamberk | Jablonné n. O. | 1:0 | | |
|
|
F2B1305 | Zámrsk | Řetová | 2:0 | | |
|
|
F2B1306 | Sebranice | Dolní Újezd | 1:2 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1401 | Ústí n. O. | Sebranice | 3:0 | | |
|
|
F2B1402 | Dolní Újezd | Zámrsk | 3:0 | | |
|
|
F2B1403 | Řetová | Žamberk | 2:2 | | |
|
|
F2B1404 | Jablonné n. O. | Horní Jelení | 3:3 | | |
|
|
F2B1405 | Králíky | Svitavy B | 4:5 | | |
|
|
F2B1406 | Litomyšl | Letohrad | 1:2 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1501 | Litomyšl | Ústí n. O. | 2:5 | | |
|
|
F2B1502 | Letohrad | Králíky | 4:1 | | |
|
|
F2B1503 | Svitavy B | Jablonné n. O. | 0:1 | | |
|
|
F2B1504 | Horní Jelení | Řetová | 7:1 | | |
|
|
F2B1505 | Žamberk | Dolní Újezd | 1:0 | | |
|
|
F2B1506 | Zámrsk | Sebranice | 0:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1601 | Ústí n. O. | Zámrsk | 3:0 | | |
|
|
F2B1602 | Sebranice | Žamberk | 0:1 | | |
|
|
F2B1603 | Dolní Újezd | Horní Jelení | 1:7 | | |
|
|
F2B1604 | Řetová | Svitavy B | 0:9 | | |
|
|
F2B1605 | Jablonné n. O. | Letohrad | 0:4 | | |
|
|
F2B1606 | Králíky | Litomyšl | 1:7 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1701 | Králíky | Ústí n. O. | 0:12 | | |
|
|
F2B1702 | Litomyšl | Jablonné n. O. | 4:0 | | |
|
|
F2B1703 | Letohrad | Řetová | 8:0 | | |
|
|
F2B1704 | Svitavy B | Dolní Újezd | 2:0 | | |
|
|
F2B1705 | Horní Jelení | Sebranice | 4:0 | | |
|
|
F2B1706 | Žamberk | Zámrsk | 1:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1801 | Ústí n. O. | Žamberk | 5:0 | | |
|
|
F2B1802 | Zámrsk | Horní Jelení | 2:0 | | |
|
|
F2B1803 | Sebranice | Svitavy B | 0:2 | | |
|
|
F2B1804 | Dolní Újezd | Letohrad | 0:5 | | |
|
|
F2B1805 | Řetová | Litomyšl | 0:4 | | |
|
|
F2B1806 | Jablonné n. O. | Králíky | 7:1 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B1901 | Jablonné n. O. | Ústí n. O. | 1:1 | | |
|
|
F2B1902 | Králíky | Řetová | 1:4 | | |
|
|
F2B1903 | Litomyšl | Dolní Újezd | 2:0 | | |
|
|
F2B1904 | Letohrad | Sebranice | 3:0 | | |
|
|
F2B1905 | Svitavy B | Zámrsk | 3:1 | | |
|
|
F2B1906 | Horní Jelení | Žamberk | 3:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2001 | Ústí n. O. | Horní Jelení | 3:2 | | |
|
|
F2B2002 | Žamberk | Svitavy B | 0:0 | | |
|
|
F2B2003 | Zámrsk | Letohrad | 0:1 | | |
|
|
F2B2004 | Sebranice | Litomyšl | 3:1 | | |
|
|
F2B2005 | Dolní Újezd | Králíky | 10:0 | | |
|
|
F2B2006 | Řetová | Jablonné n. O. | 0:4 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2101 | Řetová | Ústí n. O. | 1:7 | | |
|
|
F2B2102 | Jablonné n. O. | Dolní Újezd | 5:3 | | |
|
|
F2B2103 | Králíky | Sebranice | 2:5 | | |
|
|
F2B2104 | Litomyšl | Zámrsk | 3:2 | | |
|
|
F2B2105 | Letohrad | Žamberk | 4:0 | | |
|
|
F2B2106 | Svitavy B | Horní Jelení | 3:4 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2B2201 | Ústí n. O. | Svitavy B | 5:2 | | |
|
|
F2B2202 | Horní Jelení | Letohrad | 0:4 | | |
|
|
F2B2203 | Žamberk | Litomyšl | 0:2 | | |
|
|
F2B2204 | Zámrsk | Králíky | 0:3 | | |
|
|
F2B2205 | Sebranice | Jablonné n. O. | 1:7 | | |
|
|
F2B2206 | Dolní Újezd | Řetová | 3:0 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 650 | 4.9 |
Branky domácí | 333 | 2.5 |
Branky hosté | 317 | 2.4 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Dolní Újezd | 0 | 0 | 0 |
|
Horní Jelení | 0 | 0 | 0 |
|
Jablonné n. O. | 0 | 0 | 0 |
|
Králíky | 0 | 0 | 0 |
|
Letohrad | 0 | 0 | 0 |
|
Litomyšl | 0 | 0 | 0 |
|
Řetová | 0 | 0 | 0 |
|
Sebranice | 0 | 0 | 0 |
|
Svitavy B | 0 | 0 | 0 |
|
Ústí n. O. | 0 | 0 | 0 |
|
Zámrsk | 0 | 0 | 0 |
|
Žamberk | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|