Branky: Voleský Patrik 2, Jankele Ondřej; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen; ŽK: Šmídek Jan, Bechynka Martin - 0
F1A0102
Litomyšl
Třemošnice
4:0(2:0)
50
Branky: Mikulecký Lukáš, Bárta Jan, Švec Martin, Petr Patrik; Rozhodčí: ODEHNAL Zdeněk
F1A0103
Svitavy
FK Pardubice C
0:2(0:1)
60
Branky: Škareda Vojtěch, Hrebenar Jakub; Rozhodčí: BRYCHTA Ondřej
F1A0104
Hlinsko
FC Junior
5:0(3:0)
20
Branky: Bureš Martin, Holomek Michal, Pelikán Marek, Plachý Milan, Vašek Kryštof; Rozhodčí: SEIBERT Daniel
F1A0105
AFK Chrudim B
Rosice n. L.
4:0(2:0)
30
Branky: Peřina Jaroslav 2, Zavřel Adam, Petrlík Jiří; Rozhodčí: PAGÁČ Ladislav
F1A0106
Horní Újezd
Přelouč
5:0(2:0)
50
Branky: Frank David, Štarman Petr, Mokrejš Filip, Lněnička Pavel, Sokol Michal; Rozhodčí: OKR; ŽK: Rejman Jakub - Plavec Patrik
F1A0107
Lanškroun
Choceň
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: ADAMSKÝ Karel
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0201
Č. Třebová
Choceň
1:0(1:0)
40
Branky: Cindr Daniel; Rozhodčí: CHLÁDEK Miroslav
F1A0202
Přelouč
Lanškroun
7:1(2:0)
40
Branky: Plavec Patrik 5, Chaloupský Lukáš, Kopiš Dominik - Šípek Jakub; Rozhodčí: VOLNÝ Bohuslav
F1A0203
Rosice n. L.
Horní Újezd
0:7(0:4)
25
Branky: Štarman Petr 3, Frank David, Nadvorník Michal, Drahoš Pavel, Vanat Michal; Rozhodčí: ŠLOR Robert
F1A0204
FC Junior
AFK Chrudim B
1:5(0:3)
30
Branky: Dostál Ondřej - Pavliš Vojtěch 2, Vašulín Daniel 2, Peřina Jaroslav; Rozhodčí: BEDNÁŘ Robin
F1A0205
FK Pardubice C
Hlinsko
16:1(8:0)
30
Branky: Makovich Ivan 3, Klapka Ondřej 3, Čáň Dominik 2, Hrebenar Jakub 2, Vladyka Daniel 2, Nikodém Jan 2, Vencl Tomáš, Šlégr Jan - Pelikán Dominik; Rozhodčí: BOUZ Tomáš; ŽK: Nikodém Jan - 0
F1A0206
Třemošnice
Svitavy
0:5(0:2)
34
Branky: Kalas Tomáš 3, Čížek Filip, Mužík Ladislav; Rozhodčí: SMITKA Michal
F1A0207
Ústí n. O.
Litomyšl
2:2(1:1)
70
Branky: Šmídek Jan, Bruthans Tadeáš - Mikulecký Lukáš, Karal Marek; Rozhodčí: KNOLL Luděk, KNOLL Luděk
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0301
Litomyšl
Č. Třebová
4:2(4:0)
50
Branky: Bureš Ondřej 2, Karal Marek, Valenta Antonín - Müller Patrik, Tribula Tomáš; Rozhodčí: BRYCHTA Ondřej
F1A0302
Svitavy
Ústí n. O.
5:0(1:0)
Branky: Kalas Tomáš 2, Slezák Tomáš, Petržela Vojtěch, Mužík Ladislav; Rozhodčí: Laik
F1A0303
Hlinsko
Třemošnice
6:0(3:0)
36
Branky: Holomek Michal 2, Pelikán Marek 2, Bureš Martin, Pelikán Dominik; Rozhodčí: LUKÁŠEK Jiří
F1A0304
AFK Chrudim B
FK Pardubice C
2:3(1:2)
40
Branky: Stránský Josef, Kopecký Tomáš - Doležal Petr 3; Rozhodčí: FELKL Petr
F1A0305
Horní Újezd
FC Junior
2:0(1:0)
50
Branky: Frank David 2; Rozhodčí: ŠTOURAČ Vladimír
F1A0306
Lanškroun
Rosice n. L.
2:0(2:0)
100
Branky: Vu Antonín, Šípek Jakub; Rozhodčí: FILIP Jan
F1A0307
Choceň
Přelouč
0:1(0:1)
50
Branky: Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0401
Č. Třebová
Přelouč
3:0(1:0)
100
Branky: Jemelka Daniel, Šindelář Daniel, Voleský Patrik; Rozhodčí: ŠEJNA Jiří
F1A0402
Rosice n. L.
Choceň
0:2(0:1)
30
Branky: Šafek Dominik 2; Rozhodčí: HAJN David
F1A0403
FC Junior
Lanškroun
1:3(1:1)
30
Branky: Felkl Petr - Šípek Jakub 2, Marek Michal; Rozhodčí: KUTŘÍN Jaroslav; ŽK: 0 - Marek Michal
F1A0404
FK Pardubice C
Horní Újezd
5:0(2:0)
30
Branky: Gašpar Jiří 2, Škareda Vojtěch, Makovich Ivan, Řehák Marek; Rozhodčí: KUTŘÍN Jaroslav
F1A0405
Třemošnice
AFK Chrudim B
2:1(0:0)
40
Branky: Šindelář Petr, Malý Michal - Petrlík Jiří; Rozhodčí: BEDNÁŘ Robin
F1A0406
Ústí n. O.
Hlinsko
3:0(2:0)
50
Branky: Saučuk Jaroslav 2, Bruthans Tadeáš; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen; ŽK: Novák Vladimír - 0
F1A0407
Litomyšl
Svitavy
4:2(2:0)
50
Branky: Vejrych Jaroslav 2, Krejbich Daniel, Ondráček Daniel - Kalas Tomáš, Mužík Ladislav; Rozhodčí: ZAVŘEL Aleš
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0501
Svitavy
Č. Třebová
3:0(1:0)
100
Branky: Kalas Tomáš, Mooz Pavel, Mužík Ladislav; Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk
F1A0502
Hlinsko
Litomyšl
2:10(1:5)
Branky: Bureš Martin, Holomek Michal - Karal Marek 3, Mikulecký Lukáš 2, Švec Martin 2, Petr Patrik 2, Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: FELKL Petr
F1A0503
AFK Chrudim B
Ústí n. O.
1:2(1:1)
40
Branky: Vašulín Daniel - Procházka Jan, Procházka Jáchym; Rozhodčí: PRAŽÁK Martin
F1A0504
Horní Újezd
Třemošnice
1:2(1:1)
34
Branky: Sokol Michal - Šťastný Adam 2; Rozhodčí: HOŘÍNEK Lukáš
F1A0505
Lanškroun
FK Pardubice C
0:6(0:2)
50
Branky: Buš Tomáš 2, Nikodém Jan 2, Šprongl Michael, Makovich Ivan; Rozhodčí: SCHEJBAL Pavel
F1A0506
Choceň
FC Junior
1:0(0:0)
56
Branky: Vondra Josef; Rozhodčí: NEKVINDA Jiří
F1A0507
Přelouč
Rosice n. L.
0:0(0:0)
20
Rozhodčí: ČECH Karel
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0601
Č. Třebová
Rosice n. L.
6:0(4:0)
34
Branky: Voleský Patrik 4, Müller Patrik, Ezr Oldřich; Rozhodčí: VALENTA Jan
F1A0602
FC Junior
Přelouč
0:5(0:3)
35
Branky: Plavec Patrik 2, Heblík Lukáš 2, Kopiš Dominik; Rozhodčí: HAVEL Stanislav
F1A0603
FK Pardubice C
Choceň
4:1(0:0)
20
Branky: Škareda Vojtěch, Makovich Ivan, Řehák Marek, Buš Tomáš - Gregar Jan; Rozhodčí: HALDA Petr
F1A0604
Třemošnice
Lanškroun
3:2(2:0)
30
Branky: Šťastný Adam, Šindelář Petr, Filip Michal - Marek Michal, Krejčířík Jakub; Rozhodčí: HAJN David
F1A0605
Ústí n. O.
Horní Újezd
1:0(0:0)
30
Branky: Pávek Ondřej; Rozhodčí: ZIKA Ondřej
F1A0606
Litomyšl
AFK Chrudim B
2:0(0:0)
50
Branky: Vejrych Jaroslav, Bárta Jan; Rozhodčí: SVOBODA Petr
F1A0607
Svitavy
Hlinsko
7:0(3:0)
50
Branky: Vrabec Matěj 2, Čížek Filip, Kalas Tomáš, Pinter David, Mooz Pavel, Mužík Ladislav; Rozhodčí: KNOLL Luděk; ŽK: Vacek Martin - 0
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0701
Hlinsko
Č. Třebová
0:7(0:3)
25
Branky: Voleský Patrik 3, Šindelář Daniel 2, Tölg Jiří, Cindr Daniel; Rozhodčí: VAŠEK Josef; ŽK: Pelikán Dominik - 0
F1A0702
AFK Chrudim B
Svitavy
1:4(1:2)
30
Branky: Stránský Josef - Kovář Matouš 2, Kalas Tomáš, Petržela Vojtěch; Rozhodčí: BOUZ Tomáš; ŽK: 0 - Vacek Martin
F1A0703
Horní Újezd
Litomyšl
0:8(0:3)
50
Branky: Karal Marek 4, Mikulecký Lukáš, Bureš Ondřej, Vejrych Jaroslav, Bárta Jan; Rozhodčí: SCHEJBAL Pavel
F1A0704
Lanškroun
Ústí n. O.
2:1(1:1)
50
Branky: Krejčířík Jakub 2 - Chalupník Tomáš; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen
F1A0705
Choceň
Třemošnice
1:0(1:0)
30
Branky: Beznoska Jan; Rozhodčí: SVOBODA Petr; ŽK: Kopecký Ondřej, Vondra Josef - Šťastný Radek
F1A0706
Přelouč
FK Pardubice C
0:7(0:2)
30
Branky: Vojíř David 3, Kysilka Martin 2, Makovich Ivan, Řehák Marek; Rozhodčí: HAJN David
F1A0707
Rosice n. L.
FC Junior
2:0(1:0)
20
Branky: Jonáš Jan 2; Rozhodčí: VODRÁŽKA Dan
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0801
Č. Třebová
FC Junior
4:0(1:0)
50
Branky: Šindelář Daniel, Müller Patrik, Voleský Patrik, Popelka Matěj; Rozhodčí: ADAMSKÝ Karel
F1A0802
FK Pardubice C
Rosice n. L.
8:0(4:0)
30
Branky: Vencl Tomáš 2, Čáň Dominik, Škareda Vojtěch, Maivald Tomáš, Šprongl Michael, Řehák Marek, Kysilka Martin; Rozhodčí: GREGOR Jan; ŽK: Šlégr Jan - 0
F1A0803
Třemošnice
Přelouč
3:1(2:0)
25
Branky: Šťastný Adam 3 - Plavec Patrik; Rozhodčí: LUKÁŠEK Jiří; ŽK: 0 - Chaloupský Lukáš
F1A0804
Ústí n. O.
Choceň
4:2(2:0)
30
Branky: Chalupník Tomáš 2, Procházka Jáchym, Novák Vladimír - Kubíček Dominik, Kučera Jakub; Rozhodčí: HABRDA Miroslav
F1A0805
Litomyšl
Lanškroun
6:1(2:0)
40
Branky: Ondráček Daniel 3, Vejrych Jaroslav 2, Bureš Ondřej - Šípek Jakub; Rozhodčí: VACHUTKA Dušan
F1A0806
Svitavy
Horní Újezd
4:0(2:0)
40
Branky: Čížek Filip, Kalas Tomáš, Mooz Pavel, Petržela Vojtěch; Rozhodčí: VAŠKO Milan
F1A0807
Hlinsko
AFK Chrudim B
0:6(0:0)
65
Branky: Formáček David 3, Peřina Jaroslav, Kazda Petr, Grygar Adam; Rozhodčí: KVAČEK Jan
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A0901
AFK Chrudim B
Č. Třebová
0:3(0:1)
50
Branky: Voleský Patrik 2, Šindelář Daniel; Rozhodčí: KUTŘÍN Jaroslav
F1A0902
Horní Újezd
Hlinsko
4:2(2:0)
100
Branky: Frank David, Štarman Petr, Drahoš Pavel, Sokol Michal - Pelikán Dominik, Holas Štěpán; Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk
F1A0903
Lanškroun
Svitavy
0:2(0:1)
70
Branky: Vrabec Matěj, vlastní; Rozhodčí: ILLE Viktor; ŽK: Kristek Josef - 0
F1A0904
Choceň
Litomyšl
2:2(1:1)
30
Branky: Gregar Jan, Hanus Michal - Bárta Jan, Šulc Marek; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen
F1A0905
Přelouč
Ústí n. O.
1:0(0:0)
25
Branky: Fencl Marcel; Rozhodčí: VODRÁŽKA Dan
F1A0906
Rosice n. L.
Třemošnice
1:0(1:0)
40
Branky: Nekovařík Filip; Rozhodčí: PAGÁČ Ladislav
F1A0907
FC Junior
FK Pardubice C
0:4(0:2)
50
Branky: Kantor Miroslav 2, Šprongl Michael, Jančura Lukáš; Rozhodčí: SVOBODA Petr
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1001
Č. Třebová
FK Pardubice C
1:0(0:0)
37
Branky: Tribula Tomáš; Rozhodčí: VALENTA Jan, FILIP Jan
F1A1002
Třemošnice
FC Junior
0:1(0:0)
30
Branky: Jankovský David; Rozhodčí: VOLNÝ Bohuslav
F1A1003
Ústí n. O.
Rosice n. L.
2:0(1:0)
30
Branky: Procházka Jan, Orlando Manuel; Rozhodčí: CHLÁDEK Miroslav
F1A1004
Litomyšl
Přelouč
8:1(4:0)
30
Branky: Vejrych Jaroslav 3, Karal Marek, Bureš Ondřej, Bárta Jan, Ondráček Daniel, Petr Patrik - Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: SLABÝ Jiří; ŽK: 0 - Chaloupský Lukáš
F1A1005
Svitavy
Choceň
8:0(2:0)
100
Branky: Kalas Tomáš 4, Pinter David, Slezák Tomáš, Vrabec Matěj, Mooz Pavel; Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk
F1A1006
Hlinsko
Lanškroun
4:0(2:0)
30
Branky: Bureš Martin, Pelikán Marek, Pelikán Dominik, Gregor Michal; Rozhodčí: HALDA Petr
F1A1007
AFK Chrudim B
Horní Újezd
3:1
40
Branky: Kazda Petr 2, Pekař Jakub - Mokrejš Filip; Rozhodčí: PRAŽÁK Martin
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1101
Horní Újezd
Č. Třebová
0:9(0:4)
50
Branky: Voleský Patrik 4, Müller Patrik 2, Šindelář Daniel, Kulhavý David, Jankele Ondřej; Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk
F1A1102
Lanškroun
AFK Chrudim B
1:2(0:0)
20
Branky: Lechnýř Zdeněk - Petrlík Jiří, Vymetal Petr; Rozhodčí: HABRDA Miroslav
F1A1103
Choceň
Hlinsko
3:1(1:0)
40
Branky: Gregar Jan, Hanus Michal, vlastní - Bureš Martin; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen
F1A1104
Přelouč
Svitavy
0:8(0:6)
30
Branky: Slezák Tomáš 4, Kovář Matouš 2, Vrabec Matěj, Mužík Ladislav; Rozhodčí: VOLNÝ Bohuslav; ŽK: Chaloupský Lukáš - 0
F1A1105
Rosice n. L.
Litomyšl
0:4(0:3)
30
Branky: Karal Marek 2, Mikulecký Lukáš, Valenta Antonín; Rozhodčí: PRAŽÁK Martin
F1A1106
FC Junior
Ústí n. O.
0:0(0:0)
15
Rozhodčí: NEUBAUER Stanislav; ŽK: 0 - Novák Vladimír
F1A1107
FK Pardubice C
Třemošnice
1:0(0:0)
50
Branky: Bydžovský Tomáš; Rozhodčí: KAMENICKÝ Dušan; ŽK: 0 - Šindelář Petr
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1201
Č. Třebová
Třemošnice
5:0(2:0)
30
Branky: Jankele Ondřej 2, Jemelka Daniel, Šindelář Daniel, Kulhavý David; Rozhodčí: PAVLAS Jiří
F1A1202
Ústí n. O.
FK Pardubice C
0:3(0:0)
15
Branky: Šprongl Michael, Řehák Marek, Vojíř David; Rozhodčí: FILIP Jan
F1A1203
Litomyšl
FC Junior
2:0(0:0)
50
Branky: Karal Marek, Petr Patrik; Rozhodčí: SVOBODA Petr
F1A1204
Svitavy
Rosice n. L.
4:0(2:0)
80
Branky: Slezák Tomáš 2, Mooz Pavel, Mužík Ladislav; Rozhodčí: SVOBODA Petr
F1A1205
Hlinsko
Přelouč
2:2(0:2)
20
Branky: Pelikán Dominik, Holas Štěpán - Chaloupský Lukáš, Plavec Patrik; Rozhodčí: KUTŘÍN Jaroslav
F1A1206
AFK Chrudim B
Choceň
1:4(0:0)
30
Branky: Vašulín Daniel - Hanus Michal 2, Gregar Jan, Kopecký Ondřej; Rozhodčí: KUDYN Milan
F1A1207
Horní Újezd
Lanškroun
1:1(1:1)
25
Branky: Štarman Petr - Lechnýř Zdeněk; Rozhodčí: HAVEL Stanislav
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1301
Lanškroun
Č. Třebová
0:7(0:2)
30
Branky: Voleský Patrik 3, Müller Patrik 2, Tölg Jiří, Tribula Tomáš; Rozhodčí: PAVLAS Jiří
F1A1302
Choceň
Horní Újezd
3:0(1:0)
50
Branky: Bárta Jan, Dočkal Michal, vlastní; Rozhodčí: ŠEJNA Jiří, CHLÁDEK Miroslav
F1A1303
Přelouč
AFK Chrudim B
4:2(3:2)
50
Branky: Plavec Patrik 3, Chaloupský Lukáš - Kopecký Tomáš, Vašulín Daniel; Rozhodčí: HAJN David
F1A1304
Rosice n. L.
Hlinsko
0:3(0:2)
30
Branky: Bureš Martin, Pelikán Dominik, Marek Michal; Rozhodčí: Laik
F1A1305
FC Junior
Svitavy
0:4(0:2)
65
Rozhodčí: HAVEL Stanislav
F1A1306
FK Pardubice C
Litomyšl
4:0(1:0)
30
Branky: Škareda Vojtěch, Makovich Ivan, Hrebenar Jakub, Vojíř David; Rozhodčí: POLÁČEK Libor
F1A1307
Třemošnice
Ústí n. O.
1:0(1:0)
25
Branky: Šťastný Adam; Rozhodčí: NEKVINDA Jiří
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1401
Č. Třebová
Ústí n. O.
2:0(1:0)
50
Branky: Šindelář Daniel, Voleský Patrik; Rozhodčí: ADAMSKÝ Karel
F1A1402
Třemošnice
Litomyšl
2:0(1:0)
70
Branky: Šťastný Adam, Mejtský Tomáš; Rozhodčí: HAVEL Stanislav
F1A1403
FK Pardubice C
Svitavy
2:3(1:2)
60
Branky: Praus Petr, Nikodém Jan - Mužík Ladislav 2, Petržela Vojtěch; Rozhodčí: HAVEL Stanislav
F1A1404
FC Junior
Hlinsko
1:0(1:0)
46
Branky: Chmelík Radek; Rozhodčí: OKR
F1A1405
Rosice n. L.
AFK Chrudim B
2:1(0:0)
50
Branky: Lébl Martin 2 - Lánský Jan; Rozhodčí: FRANC David
F1A1406
Přelouč
Horní Újezd
7:1(3:1)
20
Branky: Heblík Lukáš 3, Fencl Marcel, Chaloupský Lukáš, Plavec Patrik, Kopiš Dominik - Kučera Filip; Rozhodčí: ČAD Jiří
F1A1407
Choceň
Lanškroun
3:1(2:1)
30
Branky: Gregar Jan, Beznoska Jan, Šafek Dominik - Knápek Martin; Rozhodčí: JADRNÝ Tomáš
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1501
Choceň
Č. Třebová
0:0(0:0)
40
Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen
F1A1502
Lanškroun
Přelouč
0:3(0:0)
30
Branky: Chaloupský Lukáš, Plavec Patrik, Hudec Tomáš; Rozhodčí: ŘEHÁK Tomáš
F1A1503
Horní Újezd
Rosice n. L.
1:1(1:0)
30
Branky: Nadvorník Michal - Bohuněk Patrik; Rozhodčí: VACKOVÁ Nikola
F1A1504
AFK Chrudim B
FC Junior
1:0(1:0)
30
Branky: Grygar Adam; Rozhodčí: HAVEL Stanislav
F1A1505
Hlinsko
FK Pardubice C
1:5(1:2)
20
Branky: Bureš Martin - Vladyka Daniel 2, Škareda Vojtěch, Rezek Ondřej, Nikodém Jan; Rozhodčí: ŠTOURAČ Vladimír
F1A1506
Svitavy
Třemošnice
6:0(2:0)
50
Branky: Kalas Tomáš 5, Vrabec Matěj; Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk
F1A1507
Litomyšl
Ústí n. O.
7:0(5:0)
30
Branky: Valenta Antonín 2, Vejrych Jaroslav 2, Mikulecký Lukáš, Krejbich Daniel, Šulc Marek; Rozhodčí: HABRDA Miroslav
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1601
Č. Třebová
Litomyšl
3:1(3:0)
30
Branky: Voleský Patrik 2, Jankele Ondřej - Ondráček Daniel; Rozhodčí: CHLÁDEK Miroslav
F1A1602
Ústí n. O.
Svitavy
1:3(0:0)
30
Branky: Chalupník Tomáš - Kalas Tomáš 2, Slezák Tomáš; Rozhodčí: VALENTA Jan; ŽK: Bruthans Tadeáš - 0
F1A1603
Třemošnice
Hlinsko
0:0(0:0)
40
Rozhodčí: CACH Přemysl
F1A1604
FK Pardubice C
AFK Chrudim B
1:0(0:0)
25
Branky: Vladyka Daniel; Rozhodčí: VODRÁŽKA Dan
F1A1605
FC Junior
Horní Újezd
1:0(1:0)
15
Branky: Kopecký Marek; Rozhodčí: LUKÁŠEK Jiří
F1A1606
Rosice n. L.
Lanškroun
1:0(1:0)
25
Branky: Bohuněk Patrik; Rozhodčí: KLÍMA Miroslav; ŽK: Lébl Martin - 0
F1A1607
Přelouč
Choceň
0:2(0:0)
31
Branky: Kopecký Ondřej, Šafek Dominik; Rozhodčí: VOLNÝ Bohuslav
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1701
Přelouč
Č. Třebová
1:2(1:0)
40
Branky: Chaloupský Lukáš - Müller Patrik, Voleský Patrik; Rozhodčí: BUDINSKÝ Jan; ŽK: Provazník Matěj - 0
F1A1702
Choceň
Rosice n. L.
4:0(2:0)
26
Branky: Gregar Jan, Kopecký Ondřej, Šafek Dominik, Vondra Josef; Rozhodčí: NEKVINDA Jiří; ŽK: 0 - Lébl Martin
F1A1703
Lanškroun
FC Junior
0:1(0:1)
35
Branky: Dostál Ondřej; Rozhodčí: SCHEJBAL Pavel
F1A1704
Horní Újezd
FK Pardubice C
0:8(0:4)
28
Branky: Karvánek Jan 2, Nikodém Jan 2, Vladyka Daniel, Žoček Martin, Praus Petr, Fikejs Petr; Rozhodčí: NEKVINDA Jiří
F1A1705
AFK Chrudim B
Třemošnice
1:2(1:0)
50
Branky: Vymetal Petr - Šťastný Adam, Krčmář Jan; Rozhodčí: POKORNÝ Roman
F1A1706
Hlinsko
Ústí n. O.
3:0(1:0)
30
Branky: Bureš Martin, Gregor Michal, Holomek Michal; Rozhodčí: BOUZ Tomáš; ŽK: 0 - Bruthans Tadeáš; ČK: 0 - Pávek Ondřej
F1A1707
Svitavy
Litomyšl
4:0(0:0)
50
Branky: Slezák Tomáš 2, Kalas Tomáš, Mužík Ladislav; Rozhodčí: ŘEHÁK Jaroslav
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1801
Č. Třebová
Svitavy
3:0(1:0)
60
Branky: Voleský Patrik 2, Müller Patrik; Rozhodčí: VODRÁŽKA Dan, ŠLOR Robert, SURA Pavel; ŽK: Voleský Patrik - 0
F1A1802
Litomyšl
Hlinsko
5:1(1:1)
80
Branky: Mikulecký Lukáš, Bureš Ondřej, Valenta Antonín, Vejrych Jaroslav, Šulc Marek - Pelikán Dominik; Rozhodčí: VACKOVÁ Nikola
F1A1803
Ústí n. O.
AFK Chrudim B
1:1(0:0)
45
Branky: Chalupník Tomáš - Dolák Martin; Rozhodčí: JADRNÝ Tomáš
F1A1804
Třemošnice
Horní Újezd
1:0(1:0)
47
Branky: Mejtský Tomáš; Rozhodčí: ZIEGLER Vratislav; ŽK: Mejtský Tomáš - 0
F1A1805
FK Pardubice C
Lanškroun
10:0(7:0)
40
Branky: Vávra Lukáš 3, Hrebenar Jakub 2, Buš Tomáš 2, Nikodém Jan 2, Karvánek Jan; Rozhodčí: HALDA Petr
F1A1806
FC Junior
Choceň
1:2(0:1)
80
Branky: Kolář Miloš - Šafek Dominik 2; Rozhodčí: KVAČEK Jan
F1A1807
Rosice n. L.
Přelouč
1:4(0:4)
40
Branky: Jonáš Jan - Plavec Patrik 2, Mach Lukáš, Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: KUTŘÍN Jaroslav
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A1901
Rosice n. L.
Č. Třebová
0:11(0:6)
20
Branky: Voleský Patrik 4, Tölg Jiří, Cindr Daniel, Šindelář Daniel, Müller Patrik, Horák Jan, Jankele Ondřej, Sejkora Lukáš; Rozhodčí: SMITKA Michal
F1A1902
Přelouč
FC Junior
1:0(1:0)
40
Branky: Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: VOLNÝ Bohuslav; ŽK: Chaloupský Lukáš - 0
F1A1903
Choceň
FK Pardubice C
1:3(0:3)
15
Branky: Hanus Michal - Kantor Miroslav, Nikodém Jan, Jirka Miroslav; Rozhodčí: HABRDA Miroslav
F1A1904
Lanškroun
Třemošnice
0:0(0:0)
13
Rozhodčí: VALENTA Jan
F1A1905
Horní Újezd
Ústí n. O.
4:3(2:1)
30
Branky: Drahoš Pavel 2, Štarman Petr, vlastní - Řehoř Patrik, Chalupník Tomáš, Bruthans Tadeáš; Rozhodčí: Laik; ŽK: 0 - Fikejz Michal, Bechynka Martin
F1A1906
AFK Chrudim B
Litomyšl
0:6(0:4)
30
Branky: Vejrych Jaroslav 3, Mikulecký Lukáš 2, Valenta Antonín; Rozhodčí: MACHALA Jaroslav
F1A1907
Hlinsko
Svitavy
2:3(1:1)
25
Branky: Bureš Martin, Pelikán Dominik - Čížek Filip, Kalas Tomáš, Mužík Ladislav; Rozhodčí: VAŠEK Josef
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A2001
Č. Třebová
Hlinsko
3:2(1:1)
50
Branky: Müller Patrik 3 - Bureš Martin, Pětník Tomáš; Rozhodčí: ŠEJNA Jiří; ŽK: 0 - Gregor Michal, Bíško Patrik
F1A2002
Svitavy
AFK Chrudim B
4:1(2:0)
50
Branky: Kalas Tomáš 2, Kocián Jakub, Slezák Tomáš - Grygar Adam; Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk
F1A2003
Litomyšl
Horní Újezd
4:2(0:2)
30
Branky: Valenta Antonín 2, Soukup Tomáš, Petr Patrik - Drahoš Pavel 2; Rozhodčí: ODEHNAL Zdeněk
F1A2004
Ústí n. O.
Lanškroun
1:1(0:1)
30
Branky: Pávek Ondřej - Dvořák Denis; Rozhodčí: FILIP Jan; ŽK: 0 - Knápek Martin
F1A2005
Třemošnice
Choceň
1:0(1:0)
30
Branky: Mejtský Tomáš; Rozhodčí: POLÁČEK Libor
F1A2006
FK Pardubice C
Přelouč
0:0(0:0)
80
Rozhodčí: SURA Pavel
F1A2007
FC Junior
Rosice n. L.
2:0(1:0)
20
Branky: Felkl Petr, Dostál Jiří; Rozhodčí: KUDYN Milan; ŽK: 0 - Lébl Martin
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A2101
FC Junior
Č. Třebová
1:4(0:2)
30
Branky: Jiráň Jakub - Jankele Ondřej 2, Šindelář Daniel, Voleský Patrik; Rozhodčí: GÁLA Jaroslav
F1A2102
Rosice n. L.
FK Pardubice C
0:5(0:0)
20
Branky: Rek Jakub 2, Škareda Vojtěch, Vladyka Daniel, Fejl Dominik; Rozhodčí: ČECH Karel
F1A2103
Přelouč
Třemošnice
2:1(0:0)
30
Branky: Plavec Patrik 2 - Filip Michal; Rozhodčí: HALDA Petr
F1A2104
Choceň
Ústí n. O.
2:1(2:0)
30
Branky: Kopecký Ondřej, Kubíček Dominik - Pošepný Milan; Rozhodčí: KAPLAN Jiří
F1A2105
Lanškroun
Litomyšl
0:3(0:0)
30
Branky: Vejrych Jaroslav, Šulc Marek, Petr Patrik; Rozhodčí: HABRDA Miroslav
F1A2106
Horní Újezd
Svitavy
0:6(0:5)
30
Branky: Slezák Tomáš 2, Mužík Ladislav 2, Kalas Tomáš, Mooz Pavel; Rozhodčí: DVOŘÁK Zdeněk
F1A2107
AFK Chrudim B
Hlinsko
4:5(2:3)
30
Branky: Kazda Petr 2, Pekař Jakub, Cežuch Martin - Bureš Martin, Pelikán Marek, Pelikán Dominik, Pětník Tomáš, Vašek Kryštof; Rozhodčí: SVĚDIROH Miroslav
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A2201
Č. Třebová
AFK Chrudim B
3:0(0:0)
50
Branky: Šindelář Daniel, Voleský Patrik, Jankele Ondřej; Rozhodčí: JADRNÝ Tomáš
F1A2202
Hlinsko
Horní Újezd
8:0(3:0)
25
Branky: Bureš Martin 3, Pětník Tomáš 2, Holomek Michal, Pelikán Dominik, Vraspír Roman; Rozhodčí: HAVEL Stanislav
F1A2203
Svitavy
Lanškroun
4:0(2:0)
40
Branky: Kalas Tomáš, Slezák Tomáš, Mooz Pavel, Petržela Vojtěch; Rozhodčí: BRYCHTA Ondřej
F1A2204
Litomyšl
Choceň
6:1(3:0)
20
Branky: Šulc Marek 2, Krejbich Daniel, Valenta Antonín, Vejrych Jaroslav, Miklová Kateřina - Gregar Jan; Rozhodčí: KNOLL Luděk
F1A2205
Ústí n. O.
Přelouč
0:0(0:0)
20
Rozhodčí: VACKOVÁ Nikola
F1A2206
Třemošnice
Rosice n. L.
1:1(0:1)
30
Branky: Šťastný Adam - Lébl Martin; Rozhodčí: VAŠEK Josef
F1A2207
FK Pardubice C
FC Junior
3:0(3:0)
15
Branky: Škareda Vojtěch, Praus Petr, Nikodém Jan; Rozhodčí: KLÍMA Miroslav; ŽK: 0 - Koliska Jaroslav
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A2301
FK Pardubice C
Č. Třebová
3:0(1:0)
50
Branky: Karvánek Jan 2, Gašpar Jiří; Rozhodčí: ŠLOR Robert; ŽK: 0 - Voleský Patrik
F1A2302
FC Junior
Třemošnice
1:0(1:0)
40
Branky: Dostál Ondřej; Rozhodčí: ANDRLE Tomáš
F1A2303
Rosice n. L.
Ústí n. O.
1:1(1:0)
Branky: Lébl Martin - Bruthans Tadeáš; Rozhodčí: ŠLOR Robert; ŽK: Lébl Martin, Holub Daniel - 0; ČK: Lébl Martin - 0
F1A2304
Přelouč
Litomyšl
0:5(0:3)
30
Branky: Valenta Antonín 2, Bureš Ondřej, Vejrych Jaroslav, Bárta Jan; Rozhodčí: VOLNÝ Bohuslav
F1A2305
Choceň
Svitavy
1:8(0:3)
30
Branky: Vondra Josef - Čížek Filip 2, Mužík Ladislav 2, Slezák Tomáš, Bubák Aleš, Mooz Pavel, Šperka Vojtěch; Rozhodčí: FELKL Petr
F1A2306
Lanškroun
Hlinsko
1:5(0:1)
40
Branky: Hajzler Svatopluk - Pelikán Dominik 2, Bureš Martin, Pelikán Marek, Marek Michal; Rozhodčí: FILIP Jan
F1A2307
Horní Újezd
AFK Chrudim B
5:3(2:1)
15
Branky: Štarman Petr 3, Kučera Filip, Bednář David - Kopecký Tomáš, Petrlík Jiří, Vašulín Daniel; Rozhodčí: SCHEJBAL Pavel
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A2401
Č. Třebová
Horní Újezd
8:0(4:0)
30
Branky: Šindelář Daniel 2, Ezr Oldřich 2, Voleský Patrik 2, Tölg Jiří, Bartek Petr; Rozhodčí: KYLAR Roman; ŽK: Tölg Jiří - 0
F1A2402
AFK Chrudim B
Lanškroun
7:1(3:1)
20
Branky: Kozák Radim 2, Petrlík Jiří 2, Zrůst Tomáš, Slavík Jakub, Vašulín Daniel - Dvořák Denis; Rozhodčí: CÁPAY Libor; ŽK: Kopecký Tomáš - 0
F1A2403
Hlinsko
Choceň
2:2(2:0)
50
Branky: Pelikán Marek, Pelikán Dominik - Kopecký Ondřej 2; Rozhodčí: HAVEL Stanislav; ŽK: Dvořák Lukáš - Žaba František
F1A2404
Svitavy
Přelouč
2:1(0:0)
45
Branky: Kalas Tomáš, Slezák Tomáš - Fencl Marcel; Rozhodčí: HOŘÍNEK Lukáš
F1A2405
Litomyšl
Rosice n. L.
12:0(6:0)
50
Branky: Švec Martin 4, Bureš Ondřej 3, Valenta Antonín 2, Karal Marek, Soukup Tomáš, Miklová Kateřina; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen
F1A2406
Ústí n. O.
FC Junior
0:0(0:0)
30
Rozhodčí: FILIP Jan
F1A2407
Třemošnice
FK Pardubice C
0:3(0:1)
40
Branky: Škareda Vojtěch, Praus Petr, Siska Jan; Rozhodčí: HALDA Petr; ŽK: 0 - Praus Petr
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A2501
Třemošnice
Č. Třebová
1:3(0:2)
50
Branky: Forman Tomáš - Voleský Patrik 3; Rozhodčí: CACH Přemysl
F1A2502
FK Pardubice C
Ústí n. O.
6:2(5:0)
50
Branky: Buš Tomáš 2, Škareda Vojtěch, Řehák Marek, Vladyka Daniel, Gašpar Jiří - Pirkl Vlastislav, Chalupník Tomáš; Rozhodčí: FRANC David
F1A2503
FC Junior
Litomyšl
0:5(0:2)
40
Branky: Bureš Ondřej 2, Karal Marek, Šulc Marek, vlastní; Rozhodčí: KŘÍŽ Jindřich
F1A2504
Rosice n. L.
Svitavy
0:8(0:4)
50
Branky: Čížek Filip 3, Kalas Tomáš 2, Mooz Pavel 2, Bubák Aleš; Rozhodčí: POLÁČEK Libor
F1A2505
Přelouč
Hlinsko
2:2(2:0)
30
Branky: Plavec Patrik, Kot Miloš - Bureš Martin, Holomek Michal; Rozhodčí: HAJN David; ŽK: Chaloupský Lukáš - 0
F1A2506
Choceň
AFK Chrudim B
3:1(1:0)
30
Branky: Gregar Jan, Kopecký Ondřej, Šafek Dominik - Vašulín Daniel; Rozhodčí: HORNÍČEK Evžen
F1A2507
Lanškroun
Horní Újezd
3:0(1:0)
30
Branky: Hajzler Svatopluk 2, Tovtik Radek; Rozhodčí: KYLAR Roman; ŽK: Vu Antonín - Tobek Jaroslav
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
F1A2601
Č. Třebová
Lanškroun
8:0(5:0)
40
Branky: Voleský Patrik 4, Šindelář Daniel, Ezr Oldřich, Jankele Ondřej, Sejkora Lukáš; Rozhodčí: CHLÁDEK Miroslav
F1A2602
Horní Újezd
Choceň
2:4(0:2)
15
Branky: Nadvorník Michal, Kučera Filip - Gregar Jan, Šafek Dominik, Dočkal Michal, Novotný Matouš; Rozhodčí: GÁLA Jaroslav
F1A2603
AFK Chrudim B
Přelouč
0:2(0:0)
30
Branky: Chaloupský Lukáš, Hudec Tomáš; Rozhodčí: CACH Přemysl
F1A2604
Hlinsko
Rosice n. L.
6:0(6:0)
25
Branky: Pelikán Marek 3, Bureš Martin, Holas Štěpán, Gregor Michal; Rozhodčí: VAŠEK Josef
F1A2605
Svitavy
FC Junior
4:0(1:0)
40
Branky: Slezák Tomáš 2, Vrabec Matěj, Mooz Pavel; Rozhodčí: KAPLAN Jiří
F1A2606
Litomyšl
FK Pardubice C
1:7(0:4)
50
Branky: Šulc Marek - Bydžovský Tomáš 4, Gašpar Jiří, Nikodém Jan, Zelenka Jan; Rozhodčí: SVOBODA Petr