Branky: Havran Jaroslav 2, Svoboda Karel - Bažant Michal 2; Rozhodčí: Filip Jan, Chládek Miroslav, Řehák Tomáš; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: 0 - Bažant Michal, Kubát Ondřej, Kolman Roman
A2A0104
Cerekvice n. L.
Letohrad B
4:0(1:0)
120
Branky: Vondra Josef, Růžek Jaroslav, Svoboda Ivo, Souček Jan; Rozhodčí: Gála Jaroslav, Odehnal Zdeněk, Hořínek Lukáš; ŽK: Adamský Jiří, Růžička Jiří - Černohous Petr
A2A0105
Přelouč
Moravany
1:0(1:0)
150
Branky: Koch Filip; Rozhodčí: Kolbaba Pavel, Kvaček Jan, Volný Bohuslav; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Heřmánek Petr, Ulrych Aleš, Váša Jiří - Lukas Jaroslav, Veselý Lukáš
A2A0106
Staré Hradiště
Morašice
2:3(1:2)
100
Branky: Pecháček Martin, Götz David - Ropek František, Jetmar Václav, vlastní; Rozhodčí: Pešek Martin, Čech Karel, Pavlas Jan; Delegát: Cápay Libor; ŽK: Pecháček Martin, Götz David, Pitterle Jan, Hejhal Zbyněk - Jokeš Josef
A2A0107
Slatiňany
Litomyšl
1:1(0:0)
50
Branky: Dostál Martin - Sršeň Michal; Rozhodčí: Bouz Tomáš, Lukášek Jiří, Havel Stanislav; ŽK: Pour Lukáš, Jeřábek Břetislav, Opavský Martin - Sršeň Michal, Bednář Zdeněk
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0201
Choceň B
Litomyšl
2:2(1:2)
80
Branky: Nedvěd Pavel, Krejza Luboš - Kroupa Libor, Černý Marek; Rozhodčí: Machala Jaroslav, Halda Petr, Suchomel Karel; ŽK: Kučera Roman, Mikulecký Pavel, Novák Jiří - 0
A2A0202
Morašice
Slatiňany
0:2(0:1)
150
Branky: Kořínek Miroslav, Zdražil Jiří; Rozhodčí: Vodrážka Dan, Morávek David, Svědiroh Miroslav; ŽK: Kopecký Josef, Štancl Václav, Jokeš Josef, Jetmar Václav, Válek Bohumil - Zdražil Jiří, Slavík Tomáš
A2A0203
Moravany
Staré Hradiště
2:1(0:0)
160
Branky: Hynek Josef, Madák Tomáš - Pecháček Martin; Rozhodčí: Volný Bohuslav, Bleša Oldřich, Cach Přemysl; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Hynek Josef, Fišer Tomáš, Půlpán Bohuslav, Veselý Lukáš - Götz David
A2A0204
Letohrad B
Přelouč
3:2(1:1)
100
Branky: Černohous Jiří 2, Svoboda Tomáš - Ulrych Aleš, Cichra Radim; Rozhodčí: Adamský Karel, Svoboda Petr, Andrle Tomáš; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Svoboda Jiří, Gerža Lukáš - Cichra Radim, Váša Jiří, Dušek Jan, Hladík Lukáš
A2A0205
Valy
Cerekvice n. L.
1:1(0:0)
100
Branky: Bažant Václav - Svoboda Ivo; Rozhodčí: Kvaček Jan, Lukášek Jiří, Havel Stanislav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Bažant Václav, Polák Richard, Petrlík Miloslav - Coufal Marek, Jandera Dušan, Schauer Jan; ČK: 0 - Jandera Dušan
A2A0206
M. Třebová
Dolní Újezd
0:1(0:1)
100
Branky: Vomáčka Jan; Rozhodčí: Šejna Jiří, Jadrný Tomáš, Horníček Evžen; ŽK: Strouhal Jiří, Švanda Ladislav, Šatník Roman - Pachta Ladislav, Svoboda Karel
A2A0207
Načešice
H. Městec
1:3(0:0)
200
Branky: Tamchyna Michal - Volejník Jan 2, Chudomel Roman; Rozhodčí: Halda Petr, Vodrážka Dan, Ziegler Vratislav; ŽK: Petřík Jiří - Šafránek Michal, Hlaváč Jakub, Tiler Michal
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0301
H. Městec
Choceň B
3:0(1:0)
200
Branky: Salfický David, Hamsa Jakub, Hlaváč Jakub; Rozhodčí: Svoboda Petr, Cach Přemysl, Mrázek Aleš; Delegát: Cápay Libor; ŽK: 0 - Horyna Václav
A2A0302
Dolní Újezd
Načešice
1:1(0:0)
120
Branky: Frňka Martin - Jirásek Miloslav; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Lukes Zdeněk, Chládek Miroslav; ŽK: Pachta Ladislav, Čejka Jiří - Petřík Jiří, Chudomel Radek
A2A0303
Cerekvice n. L.
M. Třebová
1:0(1:0)
220
Branky: Souček Jan; Rozhodčí: Zavřel Aleš, Zerzán Miloš, Kaplan Jiří; ŽK: Souček Jan, Adamský Jiří - Dohnal Adam, Šatník Petr, Strouhal Jiří
A2A0304
Přelouč
Valy
4:3(0:3)
300
Branky: Koch Filip 2, Ulrych Aleš, Cichra Radim - Bažant Michal 2, Kubát Ondřej; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Morávek David, Suchomel Karel; ŽK: Dušek Jan, Heřmánek Petr, Jezdinský Jiří - Doležal Aleš
A2A0305
Staré Hradiště
Letohrad B
4:0(2:0)
110
Branky: Götz David 2, Kostka Vlastislav, Tesner Štěpán; Rozhodčí: Vodrážka Dan, Schmeiser Kamil, Machala Jaroslav; ŽK: 0 - Hynek Michal
Branky: Dušek Jan, Koch Filip, vlastní; Rozhodčí: Havel Stanislav, Halda Petr, Zavřel Aleš; ŽK: Koch Filip, Jezdinský Jiří - Chmelík Radek, Petřík Jiří, Chudomel Radek
A2A0504
Staré Hradiště
M. Třebová
2:0(1:0)
110
Branky: Deutsch Pavel, Tesner Štěpán; Rozhodčí: Sůra Pavel, Svědiroh Miroslav, Kutřín Jaroslav; ŽK: Tamchyna Petr - Dohnal Adam, Fikr Zdeněk; ČK: 0 - Rázl Jan
A2A0505
Slatiňany
Valy
0:1(0:1)
100
Branky: Bažant Michal; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Poláček Libor, Kvaček Jan; ŽK: Kořínek Miroslav, Kovařík Václav - Kačírek Michal
A2A0506
Litomyšl
Letohrad B
1:1(0:0)
Branky: Bednář Zdeněk - Svoboda Tomáš; Rozhodčí: Cach Přemysl, Svoboda Petr, Štourač Vladimír; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Bednář Zdeněk, Košín Martin - Svoboda Jiří, Hynek Michal
A2A0507
Morašice
Moravany
4:2(1:1)
100
Branky: Kuta Petr, Burián Martin, Jetmar Václav, Vomáčka Petr - Půlpán Bohuslav, Lukas Jaroslav; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Zerzán Miloš, Horníček Evžen; ŽK: Klement Milan - Fišer Tomáš, Veselý Lukáš
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0601
Choceň B
Moravany
0:1(0:0)
50
Branky: Půlpán Bohuslav; Rozhodčí: Halva Radek, Habrda Miroslav, Dvořák Zdeněk; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Dostál Ondřej, Šulc Roman - Kubík Daniel, Madák Tomáš, Veselý Lukáš
A2A0602
Letohrad B
Morašice
1:1(0:1)
100
Branky: Šponar Pavel - Burián Martin; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Lukes Zdeněk, Chládek Miroslav; ŽK: Svoboda Jiří, Černohous Petr - Burián Martin, Kubeš Jiří; ČK: Černohous Petr - 0
A2A0603
Valy
Litomyšl
1:1(0:1)
100
Branky: Bažant Michal - Pavlák Petr; Rozhodčí: Vodrážka Dan, Bouz Tomáš, Halda Petr; Delegát: Blažek Zdeněk; ŽK: Kačírek Michal, Kubát Ondřej, Bažant Václav, Kolman Roman - 0
A2A0604
M. Třebová
Slatiňany
2:1(1:0)
100
Branky: Doseděl Vladislav, Rockwood Michal - Trňák Vladislav; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Hořínek Lukáš, Svoboda Petr; ŽK: Švanda Ladislav, Šatník Roman - Jeřábek Břetislav, Sokol David, Myška Petr
A2A0605
Načešice
Staré Hradiště
1:1(1:1)
80
Branky: Jirásek Miloslav - Tamchyna Petr; Rozhodčí: Svoboda Petr, Jeřábek Břetislav, Šlor Robert; ŽK: Jirásek Miloslav, Marek Přemysl, Jirásek Danek - Tamchyna Petr, Deutsch Pavel, Řeháček Stanislav, Götz David
A2A0606
H. Městec
Přelouč
1:1(0:0)
360
Branky: Salfický David - Jezdinský Jiří; Rozhodčí: Andrle Tomáš, Schejbal Pavel, Pagáč Ladislav; ŽK: Salfický Martin, Vojtěch Tomáš - Hladík Lukáš, Heřmánek Petr
A2A0607
Dolní Újezd
Cerekvice n. L.
1:2(0:1)
300
Branky: Kuta Pavel - Svoboda Ivo, Jandera Dušan; Rozhodčí: Ujec Jiří, Čech Karel, Schmeiser Kamil; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Kučera Miroslav, Frňka Martin - Svoboda Ivo, Jandera Dušan, Růžička Jiří, Schauer Jan
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0701
Cerekvice n. L.
Choceň B
8:0(5:0)
150
Branky: Svoboda Ivo 4, Vondra Josef 2, Růžička Jiří, Coufal Marek; Rozhodčí: Šejna Jiří, Pavlas Jiří, Řehák Tomáš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Růžička Jiří - Krejza Luboš, Zachař Miloš
A2A0702
Přelouč
Dolní Újezd
3:1(1:0)
160
Branky: Hladík Lukáš, Cichra Radim, Koch Filip - Vomáčka Jan; Rozhodčí: Bouz Tomáš, Poláček Libor, Pavlas Jan; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Koch Filip, Dušek Jan, Jezdinský Jiří, Ulrych Aleš - Částek Jan
A2A0703
Staré Hradiště
H. Městec
0:4(0:3)
135
Branky: Svoboda Michal 2, Salfický David, Chudomel Roman; Rozhodčí: Ujec JIří, Adamský Karel, Šlor Robert; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: 0 - Chudomel Roman
A2A0704
Slatiňany
Načešice
1:1(0:1)
70
Branky: Hlušička Jiří - Jirásek Miloslav; Rozhodčí: Pešek Martin, Havel Stanislav, Lukášek Jiří; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Havel Tomáš - Jirásek Miloslav, Petřík Jiří
A2A0705
Litomyšl
M. Třebová
1:0(1:0)
100
Branky: Košín Martin; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Zavřel Aleš, Řehák Jaroslav; ŽK: 0 - Staněk Tomáš, Strouhal Jiří
A2A0706
Morašice
Valy
0:0(0:0)
70
Rozhodčí: Volný Bohuslav, Obajdin Jan, Zerzán Miloš; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Ropek Martin - Mzyk Daniel
A2A0707
Moravany
Letohrad B
5:0(3:0)
100
Branky: Švadlenka Libor 2, Rataj Tomáš 2, Půlpán Bohuslav; Rozhodčí: Sůra Pavel, Schmeiser Kamil, Suchomel Karel; ŽK: Kopečný Petr, Imramovský Aleš, Hynek Josef - Svoboda Tomáš
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0801
Choceň B
Letohrad B
1:1(0:1)
50
Branky: Kučera Roman - Šponar Pavel; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Chládek Miroslav, Brychta Ondřej; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Šulc Roman - Černohous Jiří
Branky: Salfický David, Chudomel Roman - Myška Petr; Rozhodčí: Pešek Martin, Morávek David, Vodrážka Dan; ŽK: Salfický David, Šafránek Michal, Hamsa Jakub, Vojtěch Tomáš - Trňák Vladislav
A2A0806
Dolní Újezd
Staré Hradiště
4:0(1:0)
150
Branky: Vomáčka Jan, Heinisch Pavel, Částek Jan, Frňka Martin; Rozhodčí: Bleša Oldřich, Pešek Martin, Zerzán Miloš; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Pachta Ladislav - 0
A2A0807
Cerekvice n. L.
Přelouč
1:0(0:0)
300
Branky: Svoboda Ivo; Rozhodčí: Svoboda Petr, Habrda Miroslav, Halva Radek; Delegát: Valenta Petr; ŽK: 0 - Jezdinský Jiří, Cichra Radim
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A0901
Přelouč
Choceň B
3:0(2:0)
170
Branky: Koch Filip, Janecký Josef, Novák Jakub; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Lukes Zdeněk, Volný Bohuslav; ŽK: Koch Filip, Hladík Lukáš - Synek David
A2A0902
Staré Hradiště
Cerekvice n. L.
1:5(1:3)
100
Branky: Tesner Štěpán - Svoboda Ivo 2, Souček Jan 2, Vondra Josef; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Havel Stanislav, Vašek Josef; Delegát: Dimmer František; ŽK: Deutsch Pavel, Smutný Jan, Götz David - Vondra Josef; ČK: Tamchyna Petr - 0
A2A0903
Slatiňany
Dolní Újezd
2:0(1:0)
50
Branky: Jeřábek Břetislav, Zdražil Jiří; Rozhodčí: Svoboda Petr, Schejbal Pavel, Smitka Michal; ŽK: Opavský Martin - Čejka Jiří
A2A0904
Litomyšl
H. Městec
1:1(0:0)
100
Branky: Sršeň Michal - Chudomel Roman; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Filip Jan, Zerzán Miloš; Delegát: Rohlík Jan; ŽK: Radimecký Martin - Hlaváč Jakub
A2A0905
Morašice
Načešice
1:0(1:0)
100
Branky: Válek Bohumil; Rozhodčí: Suchomel Karel, Schmeiser Kamil, Fojtík Martin; Delegát: Valenta Petr
A2A0906
Moravany
M. Třebová
2:3(0:1)
120
Branky: Švadlenka Libor, Lukas Jaroslav - Šatník Petr, Staněk Tomáš, Rockwood Michal; Rozhodčí: Andrle Tomáš, Habrda Miroslav, Řehák Jaroslav
A2A0907
Letohrad B
Valy
2:1(0:1)
60
Branky: Kvapil Jan, Černohous Jiří - Mzyk Daniel; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Filip Jan, Kaplan Jiří; ŽK: Svoboda Jiří - 0
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1001
Choceň B
Valy
0:2(0:0)
50
Branky: Kubát Ondřej, Bažant Michal; Rozhodčí: Schejbal Pavel, Habrda Miroslav, Horníček Evžen; ŽK: 0 - Šutovec Jakub, Petrlík Miloslav, Půlpán Martin
A2A1002
M. Třebová
Letohrad B
3:4(2:1)
110
Branky: Šatník Petr, Strouhal Jiří, Staněk Tomáš - Moník Jaroslav, Dostál Tomáš, Matoulek Martin, vlastní; Rozhodčí: Pešek Martin, Poláček Libor, Řehák Jaroslav; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Strouhal Jiří - Hynek Michal
A2A1003
Načešice
Moravany
3:1(1:0)
100
Branky: Jirásek Miloslav 2, Hladina Jan - Kubík Daniel; Rozhodčí: Šejna Jiří, Smitka Michal, Horníček Evžen; ŽK: Marek Přemysl, Chudomel Radek - Křenek David, Lukas Jaroslav, Veselý Lukáš
A2A1004
H. Městec
Morašice
1:0(0:0)
200
Branky: Hamsa Jakub; Rozhodčí: Bouz Tomáš, Halda Petr, Štourač Vladimír; Delegát: Cápay Libor; ŽK: Salfický Martin, Chudomel Roman, Hlaváč Jakub, Salfický David - Vodehnal Michal, Válek Bohumil, Škoda Zdeněk
A2A1005
Dolní Újezd
Litomyšl
2:0(1:0)
180
Branky: Vomáčka Jan, Frňka Martin; Rozhodčí: Gála Jaroslav, Kvaček Jan, Cach Přemysl; ŽK: Kolčava Jan - Drahoš Zbyněk, Radimecký Martin, Černý Marek; ČK: 0 - Radimecký Martin
A2A1006
Cerekvice n. L.
Slatiňany
1:1(0:0)
220
Branky: Vondra Josef - Ficek Jan; Rozhodčí: Halva Radek, Hořínek Lukáš, Odehnal Zdeněk; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Smola Jan - Ficek Jan, Havel Tomáš, Opavský Martin
A2A1007
Přelouč
Staré Hradiště
0:1(0:0)
150
Branky: Smutný Jan; Rozhodčí: Vodrážka Dan, Fryš Milan, Seibert Daniel; Delegát: Hojsík Petr; ŽK: 0 - Tesner Štěpán
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1101
Staré Hradiště
Choceň B
4:1(2:0)
110
Branky: Tesner Štěpán 2, Kouba Michal, Deutsch Pavel - Synek David; Rozhodčí: Volný Bohuslav, Halda Petr, Morávek David; ŽK: 0 - Novotný Pavel
A2A1102
Slatiňany
Přelouč
1:1(0:1)
100
Branky: Zdražil Jiří - Koch Filip; Rozhodčí: Andrle Tomáš, Jadrný Tomáš, Poláček Libor; Delegát: Cápay Libor
A2A1103
Litomyšl
Cerekvice n. L.
1:2(0:1)
150
Branky: Holec Ivo - Vondra Josef, Růžička Jiří; Rozhodčí: Lukášek Jiří, Vaško Milan, Havel Stanislav; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Kolek Tomáš, Bednář Zdeněk - Coufal Marek, Souček Jan
A2A1104
Morašice
Dolní Újezd
0:0(0:0)
200
Rozhodčí: Šejna Jiří, Filip Jan, Dvořák Zdeněk; Delegát: Rohlík Jan; ŽK: Kopecký Josef, Ropek Martin - Kuchta Jan, Kučera Miroslav
A2A1105
Moravany
H. Městec
1:2(1:1)
150
Branky: Lukas Jaroslav - Salfický David, Tiler Michal; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Pavlas Jiří, Chládek Miroslav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Hynek Josef - Tiler Michal, Hlaváč Jakub
A2A1106
Letohrad B
Načešice
2:4(2:0)
100
Branky: Hynek Michal 2 - Jirásek Miloslav 2, Jirásek Danek, Chudomel Radek; Rozhodčí: Havel Stanislav, Kvaček Jan, Vašek Josef; ŽK: Hynek Michal, Černohous Petr, Šponar Pavel - Tomčík Michal; ČK: Lux Jiří - 0
A2A1107
Valy
M. Třebová
2:3(2:0)
80
Branky: Bažant Michal, Kutílek Jan - Šatník Petr 2, Rockwood Michal; Rozhodčí: Gála Jaroslav, Smitka Michal, Bouz Tomáš; ŽK: Kubát Ondřej, Kolman Roman - Šatník Petr, Rockwood Michal
Branky: Jirásek Miloslav, Petřík Jiří - Bažant Michal 3, Kubát Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Adamský Karel, Pešek Martin, Řehák Jaroslav; ŽK: Petřík Jiří, Jirásek Aleš, Hladina Jan, Bříza František - Hačko Pavel
A2A1203
H. Městec
Letohrad B
3:0(1:0)
210
Branky: Volejník Jan, Salfický David, Svoboda Michal; Rozhodčí: Šlor Robert, Fryš Milan, Ujec Jiří; ŽK: Šafránek Michal, Hamsa Jakub - Černohous Petr, Hynek Michal
A2A1204
Dolní Újezd
Moravany
2:0(1:0)
150
Branky: Svoboda Karel, Vomáčka Jan; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Pavlas Jiří, Odehnal Zdeněk; ŽK: Částek Jan, Čejka Jiří - Hynek Josef, Kříž Tomáš, Lukas Jaroslav; ČK: 0 - Veselý Lukáš
A2A1205
Cerekvice n. L.
Morašice
0:0(0:0)
340
Rozhodčí: Pavlas Jiří, Schejbal Pavel, Kylar Roman; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Růžička Jiří - Kopecký Josef, Klement Milan, Válek Bohumil
A2A1206
Přelouč
Litomyšl
2:1(0:1)
120
Branky: Koch Filip, Janecký Josef - Holec Ivo; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Svědiroh Miroslav, Pavlas Jan; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Koch Filip, Heřmánek Petr - Drahoš Zbyněk
A2A1207
Staré Hradiště
Slatiňany
2:1(1:1)
120
Branky: Vykoukal Petr, Götz David - Dostál Martin; Rozhodčí: Mrázek Aleš, Schmeiser Kamil, Čech Karel; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Tesner Štěpán - Jeřábek Břetislav, Trňák Vladislav, Myška Petr
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1301
Slatiňany
Choceň B
9:1(4:0)
80
Branky: Ficek Jan 2, Sokol David 2, Myška Petr, Jeřábek Břetislav, Opavský Martin, Dostál Martin, Trňák Vladislav - Novák Jiří; Rozhodčí: Vodrážka Dan, Pešek Martin, Gála Jaroslav; ŽK: 0 - Krejza Luboš, Šulc Roman
A2A1302
Litomyšl
Staré Hradiště
1:0(0:0)
50
Branky: Pavlák Petr; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Chládek Miroslav, Valenta Jan; ŽK: Drahoš Zbyněk, Šibrava Jiří - Vykoukal Petr, Götz David
A2A1303
Morašice
Přelouč
0:0(0:0)
100
Rozhodčí: Brychta Ondřej, Hořínek Lukáš, Odehnal Zdeněk; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Kopecký Josef - Váša Jiří, Koch Filip
A2A1304
Moravany
Cerekvice n. L.
3:3(2:1)
180
Branky: Hynek Josef, Půlpán Bohuslav, Sekyra Rudolf - Vondra Josef, Jandera Dušan, Souček Jan; Rozhodčí: Andrle Tomáš, Zerzán Miloš, Mrázek Aleš; Delegát: Blažek Zdeněk; ŽK: Hynek Josef, Kulhánek Michal, Kříž Tomáš - Smola Jan; ČK: Lukas Jaroslav - 0
A2A1305
Letohrad B
Dolní Újezd
1:1(1:0)
80
Branky: Matoulek Martin - Kromichal Karel; Rozhodčí: Poláček Libor, Cach Přemysl, Pagáč Ladislav; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Svoboda Jiří - Svoboda Karel, Kučera Miroslav
A2A1306
Valy
H. Městec
0:6(0:3)
150
Branky: Salfický David 2, Volejník Jan, Štefanča Richard, Hlaváč Jakub, Vojtěch Tomáš; Rozhodčí: Cach Přemysl, Suchomel Karel, Volný Bohuslav; Delegát: Cápay Libor; ŽK: Petrlík Miloslav - Hamsa Jakub
A2A1307
M. Třebová
Načešice
5:0(2:0)
100
Branky: Šatník Petr 2, Aberle Martin, Staněk Tomáš, Maleňák David; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Schejbal Pavel, Svoboda Petr; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: Staněk Tomáš - Novák Jiří
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1401
Choceň B
Načešice
3:1(0:0)
30
Branky: Fikejz Miroslav, Nedvěd Pavel, Synek David - Tomčík Michal; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Filip Jan, Hunal Jaroslav; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Fikejz Miroslav, Synek David, Šulc Roman, Kubec Petr, Dostál David - Tomčík Michal, Tamchyna Michal, Marek Přemysl, Chudomel Radek; ČK: 0 - Tamchyna Michal
A2A1402
M. Třebová
H. Městec
0:1(0:0)
170
Branky: Salfický David; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Lukes Zdeněk, Papáček Libor; Delegát: Kopecký Václav; ŽK: Fikr Zdeněk, Strouhal Jiří - Raba Pavel, Hamsa Jakub, Hlaváč Jakub; ČK: Strouhal Jiří - 0
A2A1403
Valy
Dolní Újezd
3:1(1:0)
100
Branky: Bažant Michal 2, Kolman Roman - Vomáčka Jan; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Šejna Jiří, Seibert Daniel; Delegát: Dimmer František; ŽK: Doležal Aleš, Betlach Jan, Budínský Petr - Havran Jaroslav, Veselík Petr, Novák Martin
A2A1404
Letohrad B
Cerekvice n. L.
1:4(1:1)
100
Branky: Kvapil Jan - Dostál Marcel 2, Vondra Josef, Zahálka Petr; Rozhodčí: Pešek Martin, Poláček Libor, Štourač Vladimír; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Svoboda Jiří, Hynek Michal - 0
A2A1405
Moravany
Přelouč
1:0(1:0)
150
Branky: Novák Vít; Rozhodčí: Havel Stanislav, Kvaček Jan, Lukášek Jiří; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Hynek Josef, Půlpán Bohuslav - Ročín Igor
A2A1406
Morašice
Staré Hradiště
2:1(1:1)
80
Branky: Kuta Pavel, Vomáčka Petr - Tesner Štěpán; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Cach Přemysl, Felkl Petr; ŽK: Jetmar Václav - Habivský Martin, Hudec Marek, Vykoukal Petr
A2A1407
Litomyšl
Slatiňany
2:0(0:0)
80
Branky: Holec Ivo, Sršeň Michal; Rozhodčí: Gála Jaroslav, Nekvinda Jiří, Vašek Josef; ŽK: Bednář Zdeněk, Košín Martin, Zeman Jaroslav - Trňák Vladislav
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1501
Litomyšl
Choceň B
4:1(2:1)
120
Branky: Holec Ivo, Zeman Jaroslav, Černý Marek, Urban Pavel - Synek David; Rozhodčí: Lukášek Jiří, Kvaček Jan, Havel Stanislav; ŽK: 0 - Nedvěd Pavel, Čáslavka Milan
A2A1502
Slatiňany
Morašice
0:0(0:0)
100
Rozhodčí: Volný Bohuslav, Fojtík Martin, Poláček Libor; Delegát: Dimmer František; ŽK: Trňák Vladislav - Kubeš Jiří, Jetmar Václav
A2A1503
Staré Hradiště
Moravany
1:2(0:1)
130
Branky: Tesner Štěpán - Kulhánek Michal, Kříž Tomáš; Rozhodčí: Šejna Jiří, Schmeiser Kamil, Habrda Miroslav; ŽK: Řeháček Stanislav - Imramovský Aleš, Hynek Josef, Fišer Tomáš
A2A1504
Přelouč
Letohrad B
1:0(0:0)
90
Branky: Ročín Igor; Rozhodčí: Neubauer Stanislav, Šlor Robert, Vašek Josef; Delegát: Blažek Zdeněk; ŽK: Ročín Igor, Poříz Štěpán, Váša Jiří, Hladík Lukáš, Novotný Richard, Ulrych Aleš - Hynek Michal, Šponar Pavel, Černohous Petr; ČK: Dušek Jan - Černohous Petr
A2A1505
Cerekvice n. L.
Valy
2:0(1:0)
160
Branky: Vondra Josef, Souček Jan; Rozhodčí: Bouz Tomáš, Gála Jaroslav, Bleša Oldřich; ŽK: Růžička Jiří - Petrlík Miloslav, Trupl Lukáš, Budínský Petr, Bažant Michal
A2A1506
Dolní Újezd
M. Třebová
0:0(0:0)
150
Rozhodčí: Vodrážka Dan, Schmeiser Kamil, Šlor Robert; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Fulík Pavel - Staněk Tomáš, Potáček Martin
Branky: Šulc Roman, Nedvěd Pavel, Synek David - Volejník Martin, Štefanča Richard; Rozhodčí: Šlor Robert, Suchomel Karel, Fryš Milan; ŽK: Šulc Roman, Lesák Adam - Salfický Martin, Svoboda Michal, Hlaváč Jakub
A2A1602
Načešice
Dolní Újezd
1:2(1:0)
60
Branky: Chmelík Radek - Vomáčka Jan, Heinisch Pavel; Rozhodčí: Pešek Martin, Halda Petr, Gála Jaroslav; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Hladina Jan - Mandlík Radek, Nádvorník Martin
A2A1603
M. Třebová
Cerekvice n. L.
2:0(1:0)
150
Branky: Večeřa Michal 2; Rozhodčí: Andrle Tomáš, Schejbal Pavel, Odehnal Zdeněk; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: Staněk Tomáš - Zahálka Petr, Zeman Jaroslav
A2A1604
Valy
Přelouč
2:1(1:1)
130
Branky: Bažant Václav 2 - Cichra Radim; Rozhodčí: Sůra Pavel, Ujec Jiří, Svědiroh Miroslav; Delegát: Lang Zdeněk; ŽK: Bažant Václav, Veselý Pavel, Betlach Jan, Budínský Petr, Bažant Michal - Váša Jiří, Koch Filip; ČK: Budínský Petr, Bažant Michal - 0
A2A1605
Letohrad B
Staré Hradiště
0:1(0:1)
50
Branky: Tesner Štěpán; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Lukes Zdeněk, Chládek Miroslav; Delegát: Kopecký Václav; ŽK: 0 - Bílek Josef, Pitterle Jan
A2A1606
Moravany
Slatiňany
2:1(0:1)
150
Branky: Švadlenka Libor, Lukas Jaroslav - Zdražil Jiří; Rozhodčí: Svoboda Petr, Hořínek Lukáš, Mrázek Aleš; ŽK: Záleský Adam - Zdražil Jiří
A2A1607
Morašice
Litomyšl
0:3(0:3)
150
Branky: Urban Pavel 2, Košín Martin; Rozhodčí: Šejna Jiří, Sůra Pavel, Horníček Evžen; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Ropek Martin, Kuta Pavel - 0
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1701
Morašice
Choceň B
3:0(1:0)
50
Branky: Klement Milan, Jetmar Václav, Škoda Zdeněk; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Brychta Ondřej, Heger Michal; ŽK: Kubeš Jiří, Jokeš Josef - Dostál Ondřej; ČK: 0 - Šulc Roman
Branky: Kořínek Miroslav, Dostál Martin - Hynek Michal; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Kolbaba Pavel, Felkl Petr; Delegát: Blažek Zdeněk; ŽK: Procházka Tomáš, Sokol David, Trňák Vladislav, Opavský Martin - Pokorný Matouš, Lorenc Martin
A2A1704
Staré Hradiště
Valy
1:0(1:0)
150
Branky: Urbanec Miloslav; Rozhodčí: Havel Stanislav, Čech Karel, Pavlas Jan; ŽK: Tesner Štěpán, Kouba Michal - Trupl Lukáš
A2A1705
Přelouč
M. Třebová
1:2(1:0)
80
Branky: Cichra Radim - Večeřa Michal 2; Rozhodčí: Zerzán Miloš, Halda Petr, Štourač Vladimír; Delegát: Smitka František; ŽK: 0 - Winkler Ondřej
A2A1706
Cerekvice n. L.
Načešice
4:0(2:0)
180
Branky: Jandera Dušan 3, Růžička Jiří; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Chládek Miroslav, Horníček Evžen; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Horníček Jan, Zahálka Petr - Marek Přemysl
A2A1707
Dolní Újezd
H. Městec
0:0(0:0)
150
Rozhodčí: Filip Jan, Svoboda Petr, Kylar Roman; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Havran Jaroslav, Kolčava Jan - Salfický Martin, Volejník Martin, Hamsa Jakub, Zwolski Roman; ČK: 0 - Volejník Jan
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1801
Choceň B
Dolní Újezd
1:4(0:1)
50
Branky: Novotný Pavel - Mandlík Radek 3, Klusoň Ondřej; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Andrle Tomáš, Horníček Evžen; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Bárta Tomáš - Fulík Pavel, Kolčava Jan
A2A1802
H. Městec
Cerekvice n. L.
2:2(1:2)
415
Branky: Volejník Martin, Salfický David - Jandera Dušan, Souček Jan; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav, Vodrážka Dan, Čech Karel; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Volejník Martin, Šafránek Michal, Hamsa Jakub - Horníček Jan, Zahálka Petr, Smola Jan, Dostál Marcel; ČK: Salfický Martin - 0
A2A1803
Načešice
Přelouč
1:2(1:2)
100
Branky: Hladina Jan - Cichra Radim 2; Rozhodčí: Bouz Tomáš, Čad Jiří, Fojtík Martin; Delegát: Lang Zdeněk; ŽK: Hladina Jan, Petřík Jiří - Hladík Lukáš, Koch Filip, Kocourek Jiří; ČK: 0 - Koch Filip
A2A1804
M. Třebová
Staré Hradiště
2:0(1:0)
150
Branky: Večeřa Michal, Kučerňák Michal; Rozhodčí: Svoboda Petr, Kaplan Jiří, Jelínek Jiří; ČK: 0 - Deutsch Pavel
A2A1805
Valy
Slatiňany
4:0(2:0)
100
Branky: Bažant Michal 2, Kolman Roman, Betlach Jan; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Šejna Jiří, Šlor Robert; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Betlach Jan, Kolman Roman, Trupl Lukáš, Budínský Petr - Zdražil Ondřej, Stejskal Milan, Opavský Martin, Pour Lukáš; ČK: Mzyk Daniel - 0
A2A1806
Letohrad B
Litomyšl
1:1(0:0)
81
Branky: Svoboda Tomáš - Radimecký Martin; Rozhodčí: Ujec Jiří, Morávek David, Šlor Robert; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Hynek Michal, Kvapil Jan - Vaníček Ondřej
A2A1807
Moravany
Morašice
2:3(2:1)
125
Branky: Hynek Josef, Fišer Tomáš - Škoda Zdeněk 3; Rozhodčí: Neubauer Stanislav, Cach Přemysl, Smitka Michal; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Hynek Josef, Skalický Ondřej, Kubík Daniel, Půlpán Bohuslav, Veselý Lukáš - Klement Milan; ČK: Půlpán Bohuslav - Jetmar Václav
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A1901
Moravany
Choceň B
5:0(3:0)
140
Branky: Záleský Adam 2, Hynek Josef, Fišer Tomáš, Lukas Jaroslav; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Poláček Libor, Pešek Martin; Delegát: Cápay Libor; ŽK: Záleský Adam - Dostál Ondřej
A2A1902
Morašice
Letohrad B
3:3(1:1)
60
Branky: Kuta Pavel, Vomáčka Petr, vlastní - Kabourek Tomáš 2, Matoulek Martin; Rozhodčí: Gála Jaroslav, Bouz Tomáš, Mrázek Aleš; ŽK: Vomáčka Petr, Válek Bohumil - 0
A2A1903
Litomyšl
Valy
1:1(0:0)
50
Branky: Košín Martin - Kubát Ondřej; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Dvořák Zdeněk, Řehák Jaroslav; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Radimecký Martin, Němec Josef, Černý Marek - Petrlík Miloslav, Kačírek Michal, Budínský Petr, Bažant Michal
A2A1904
Slatiňany
M. Třebová
1:6(0:2)
80
Branky: Ficek Jan - Večeřa Michal 3, Strouhal Jiří, Kučerňák Michal, Linhart Jiří; Rozhodčí: Sůra Pavel, Pagáč Ladislav, Lukášek Jiří; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Zdražil Ondřej - 0
A2A1905
Staré Hradiště
Načešice
3:2(3:2)
135
Branky: Kouba Michal, Tesner Štěpán, Smutný Jan - Tamchyna Michal, Marek Přemysl; Rozhodčí: Volný Bohuslav, Kutřín Jaroslav, Halda Petr; ŽK: Smutný Jan, Vykoukal Petr - Strhouhal Tomáš, Drahý Ondřej, Jirásek Danek
A2A1906
Přelouč
H. Městec
1:1(0:1)
120
Branky: Ulrych Aleš - Štefanča Richard; Rozhodčí: Pešek Martin, Suchomel Karel, Pavlas Jan; Delegát: Rohlík Jan; ŽK: Ulrych Aleš, Dušek Jan, Hladík Lukáš, Kocourek Jiří - Hamsa Ondřej, Salfický David; ČK: 0 - Raba Pavel
A2A1907
Cerekvice n. L.
Dolní Újezd
2:1(1:0)
250
Branky: Vondra Josef, Dostál Marcel - Vomáčka Jan; Rozhodčí: Šejna Jiří, Halva Radek, Schejbal Pavel; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Vondra Josef, Drahoš Zbyněk, Souček Jan, Smola Jan - Částek Jan, Svoboda Karel, Klusoň Ondřej
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2001
Choceň B
Cerekvice n. L.
1:5(0:1)
150
Branky: Novotný Pavel - Drahoš Zbyněk 2, Vondra Josef, Jandera Dušan, Růžička Jiří; Rozhodčí: Svoboda Petr, Habrda Miroslav, Kaplan Jiří
A2A2002
Dolní Újezd
Přelouč
4:2(1:0)
150
Branky: Svoboda Karel 2, Havran Jaroslav, Doubek Lukáš - Koch Filip 2; Rozhodčí: Heger Michal, Odehnal Zdeněk, Hořínek Lukáš; Delegát: Kišš Ivo; ŽK: Novák Martin, Heinisch Pavel - Koch Filip
A2A2003
H. Městec
Staré Hradiště
1:0(1:0)
190
Branky: Štefanča Richard; Rozhodčí: Jeřábek Břetislav, Cach Přemysl, Nekvinda Jiří; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Salfický Martin, Hlaváč Jakub - Urbanec Miloslav, Stefanov Radim; ČK: Hamsa Jakub - Smutný Jan
A2A2004
Načešice
Slatiňany
1:1(0:1)
60
Branky: Bříza František - Opavský Martin; Rozhodčí: Havel Stanislav, Vaško Milan, Vašek Josef; ŽK: Chmelík Radek, Strhouhal Tomáš, Drahý Ondřej, Marek Přemysl, Chudomel Radek - Dostál Martin, Zdražil Ondřej, Trňák Vladislav
A2A2005
M. Třebová
Litomyšl
2:3(1:2)
70
Branky: Večeřa Michal 2 - Adamča Michal, Černý Marek, Malý Petr; Rozhodčí: Neubauer Stanislav, Smitka Michal, Poláček Libor; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Staněk Tomáš, Huryta Václav, Potáček Martin - Šibrava Jiří, Holec Ivo
A2A2006
Valy
Morašice
1:0(1:0)
80
Branky: Budínský Petr; Rozhodčí: Pešek Martin, Kutřín Jaroslav, Volný Bohuslav; ŽK: Budínský Petr, Kačírek Michal, Jeřábek Lubomír, Procházka Jiří - Škoda Zdeněk, Klement Milan
A2A2007
Letohrad B
Moravany
0:0(0:0)
40
Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Habrda Miroslav, Andrle Tomáš; Delegát: Vrba Zdeněk
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2101
Letohrad B
Choceň B
9:0(3:0)
60
Branky: Kabourek Tomáš 3, Řehák Jan 2, Hynek Michal, Kvapil Jan, Svoboda Tomáš, Kříž Martin; Rozhodčí: Cach Přemysl, Suchomel Karel, Vodrážka Dan; ŽK: 0 - Novotný Jan
A2A2102
Moravany
Valy
0:2(0:0)
80
Branky: Bažant Michal 2; Rozhodčí: Volný Bohuslav, Obajdin Jan, Čech Karel; ŽK: Lukas Jaroslav, Záleský Adam, Madák Tomáš - Bažant Michal, Trupl Lukáš, Budínský Petr, Kolman Roman
A2A2103
Morašice
M. Třebová
0:2(0:2)
60
Branky: Staněk Tomáš, Kučerňák Michal; Rozhodčí: Vaško Milan, Kvaček Jan, Lukášek Jiří; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Ropek Martin, Vomáčka Petr - Potáček Martin
A2A2104
Litomyšl
Načešice
1:0(0:0)
80
Branky: Košín Martin; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Lukes Zdeněk, Valenta Jan; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Kolek Tomáš, Bednář Zdeněk - 0
A2A2105
Slatiňany
H. Městec
2:2(2:1)
100
Branky: Zdražil Jiří, Dostál Martin - Salfický David, Hlaváč Jakub; Rozhodčí: Šejna Jiří, Zerzán Miloš, Mrázek Aleš; ŽK: Zdražil Jiří, Trňák Vladislav - Raba Pavel, Šafránek Michal, Salfický Martin, Svoboda Michal
A2A2106
Staré Hradiště
Dolní Újezd
0:2(0:1)
110
Branky: Fulík Pavel, Novák Martin; Rozhodčí: Horníček Evžen, Schmeiser Kamil, Pagáč Ladislav; Delegát: Cápay Libor; ŽK: Urbanec Miloslav, Habivský Martin - 0
A2A2107
Přelouč
Cerekvice n. L.
2:2(2:2)
125
Branky: Ročín Igor, Cichra Radim - Vondra Josef, Drahoš Zbyněk; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Kutřín Jaroslav, Řehák Jaroslav; Delegát: Dimmer František; ŽK: Dušek Jan, Koch Filip - Drahoš Zbyněk, Smola Jan
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2201
Choceň B
Přelouč
1:4(1:3)
50
Branky: Novotný Pavel - Cichra Radim 2, Heřmánek Petr, Koch Filip; Rozhodčí: Hořínek Lukáš, Zerzán Miloš, Horníček Evžen; Delegát: Smejkal Zdeněk
A2A2202
Cerekvice n. L.
Staré Hradiště
3:0(1:0)
150
Branky: Zahálka Petr 2, Vondra Josef; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Schejbal Pavel, Papáček Libor; Delegát: Suchý Miloš
A2A2203
Dolní Újezd
Slatiňany
3:2(1:1)
90
Branky: Vomáčka Martin, Havran Jaroslav, Fulík Pavel - Sokol David, Zdražil Jiří; Rozhodčí: Bouz Tomáš, Jadrný Tomáš, Svědiroh Miroslav; ŽK: Havran Jaroslav, Vomáčka Martin, Fulík Pavel - Stejskal Milan, Ficek Jan, Pour Lukáš
A2A2204
H. Městec
Litomyšl
0:2(0:1)
275
Branky: Košín Martin, Černý Marek; Rozhodčí: Čech Karel, Obajdin Jan, Volný Bohuslav; Delegát: Lang Zdeněk
A2A2205
Načešice
Morašice
1:1(0:1)
40
Branky: Tomčík Michal - Vomáčka Petr; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Poláček Libor, Smitka Michal; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Chmelík Radek, Marek Přemysl - 0
A2A2206
M. Třebová
Moravany
2:1(2:0)
141
Branky: Aberle Martin, Kučerňák Michal - Krpata Tomáš; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Pavlas Jiří, Kylar Roman; ŽK: Hányš Roman - Půlpán Bohuslav
A2A2207
Valy
Letohrad B
2:2(1:0)
100
Branky: Bažant Václav, Bažant Michal - Svoboda Jiří, Dostál Tomáš; Rozhodčí: Sůra Pavel, Halda Petr, Čad Jiří; Delegát: Dimmer František; ŽK: Trupl Lukáš, Doležal Aleš, Kolman Roman, Petrlík Miloslav - Svoboda Jiří, Hynek Michal
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2301
Valy
Choceň B
4:0(1:0)
100
Branky: Bažant Václav, Kubát Ondřej, Budínský Petr, Bažant Michal; Rozhodčí: Havel Stanislav, Ziegler Vratislav, Cápay Libor; Delegát: Rohlík Jan; ŽK: Petrlík Miloslav - Šulc Roman
A2A2302
Letohrad B
M. Třebová
1:3(0:2)
70
Branky: Řehák Jan - Kučerňák Michal 3; Rozhodčí: Svoboda Petr, Jadrný Tomáš, Dvořák Zdeněk; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Hynek Michal, Svoboda Tomáš - 0
A2A2303
Moravany
Načešice
6:0(2:0)
150
Branky: Hynek Josef 2, Krpata Tomáš 2, Kříž Tomáš, Novák Vít; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Schejbal Pavel, Gála Jaroslav; ŽK: Veselý Lukáš - Tamchyna Michal, Petřík Jiří
A2A2304
Morašice
H. Městec
1:1(1:1)
150
Branky: Vomáčka Petr - Hlaváč Jakub; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Lukes Zdeněk, Řehák Tomáš; Delegát: Kišš Ivo; ŽK: Jetmar Václav - Hlaváč Jakub, Raba Pavel, Hamsa Jakub
A2A2305
Litomyšl
Dolní Újezd
2:1(1:0)
300
Branky: Košín Martin, Černý Marek - Svoboda Karel; Rozhodčí: Lukášek Jiří, Vaško Milan, Kvaček Jan; Delegát: Kopecký Václav; ŽK: Radimecký Martin, Kolek Tomáš, Bednář Zdeněk - Fulík Pavel, Heinisch Pavel, Frňka Martin
A2A2306
Slatiňany
Cerekvice n. L.
2:2(2:2)
100
Branky: Ficek Jan, Opavský Martin - Zahálka Petr, Souček Jan; Rozhodčí: Volný Bohuslav, Bouz Tomáš, Felkl Petr; Delegát: Lang Zdeněk; ŽK: 0 - Souček Jan
A2A2307
Staré Hradiště
Přelouč
1:3(0:2)
80
Branky: Stefanov Radim - Novotný Richard, Koch Filip, Novák Jakub; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Sůra Pavel, Šlor Robert; ŽK: Kouba Michal - Váša Jiří
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2401
Choceň B
Staré Hradiště
2:2(2:0)
50
Branky: Nedvěd Pavel, Novotný Pavel - Lexman Petr, Stefanov Radim; Rozhodčí: Neubauer Stanislav, Cach Přemysl, Smitka Michal; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Bárta Tomáš, Novotný Jan - Hejhal Zbyněk
A2A2402
Přelouč
Slatiňany
3:2(2:1)
100
Branky: Koch Filip 3 - Ficek Jan, Opavský Martin; Rozhodčí: Svoboda Petr, Zerzán Miloš, Kaplan Jiří; Delegát: Kišš Ivo; ŽK: Koch Filip, Beránek Martin, Novák Jakub - Stejskal Milan, Zdražil Ondřej, Havel Tomáš
A2A2403
Cerekvice n. L.
Litomyšl
5:1(3:0)
250
Branky: Zahálka Petr 3, Vondra Josef, Smola Jan - Sršeň Michal; Rozhodčí: Andrle Tomáš, Šejna Jiří, Brychta Ondřej; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Vondra Josef, Jandera Dušan, Drahoš Zbyněk, Růžička Jiří - Radimecký Martin, Holec Ivo
A2A2404
Dolní Újezd
Morašice
2:1(1:0)
250
Branky: Havran Jaroslav 2 - Lorenc Zdeněk; Rozhodčí: Gála Jaroslav, Kutřín Jaroslav, Jadrný Tomáš; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Částek Jan, Svoboda Karel, Částek Miroslav - Lorenc Zdeněk
A2A2405
H. Městec
Moravany
2:0(0:0)
250
Branky: Salfický David, Hlaváč Jakub; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Štourač Vladimír, Cápay Libor; Delegát: Smitka František; ŽK: Hlaváč Jakub, Hamsa Jakub, Volejník Martin - Imramovský Aleš, Kříž Tomáš
A2A2406
Načešice
Letohrad B
2:0(1:0)
40
Branky: Tamchyna Michal, Hladina Jan; Rozhodčí: Suchomel Karel, Ujec Jiří, Kolbaba Pavel; ŽK: Petřík Jiří, Marek Přemysl - Kříž Martin
A2A2407
M. Třebová
Valy
2:0(1:0)
100
Branky: Strouhal Jiří, Kučerňák Michal; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Schejbal Pavel, Andrle Tomáš; ŽK: 0 - Trupl Lukáš
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2501
M. Třebová
Choceň B
5:0(3:0)
100
Branky: Kučerňák Michal 2, Strouhal Jiří, Staněk Tomáš, Čermák Michal; Rozhodčí: Pešek Martin, Dvořák Zdeněk, Papáček Libor; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Strouhal Jiří, Aberle Martin - Tošovský Martin
A2A2502
Valy
Načešice
1:2(0:0)
100
Branky: Bažant Michal - Tamchyna Michal, vlastní; Rozhodčí: Halva Radek, Pavlas Jan, Felkl Petr; ŽK: Veselý Pavel, Trupl Lukáš, Bažant Václav - 0
A2A2503
Letohrad B
H. Městec
2:4(1:2)
50
Branky: Matoulek Martin 2 - Salfický David, Svoboda Michal, Hlaváč Jakub, Svoboda David; Rozhodčí: Horníček Evžen, Hunal Jaroslav, Vaněk Tomáš; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: 0 - Salfický David, Salfický Martin, Volejník Jan; ČK: Hynek Michal - 0
A2A2504
Moravany
Dolní Újezd
0:1(0:1)
100
Branky: Vomáčka Martin; Rozhodčí: Sůra Pavel, Ujec Jiří, Morávek David; Delegát: Rohlík Jan; ŽK: Madák Tomáš - Vomáčka Martin, Klusoň Tomáš, Frňka Martin; ČK: Kubík Daniel - 0
A2A2505
Morašice
Cerekvice n. L.
1:1(1:0)
150
Branky: Ropek Martin - Vondra Josef; Rozhodčí: Bouz Tomáš, Jeřábek Břetislav, Bleša Oldřich; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Ropek Martin - Jandera Dušan, Dostál Marcel
A2A2506
Litomyšl
Přelouč
1:1(1:1)
150
Branky: Košín Martin - Ulrych Aleš; Rozhodčí: KKFS, KKFS, KKFS; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Košín Martin, Hašek Martin - Hladík Lukáš, Koch Filip
A2A2507
Slatiňany
Staré Hradiště
1:1(0:1)
70
Branky: vlastní - Stefanov Radim; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Lukes Zdeněk, Pokorný Roman; ŽK: Trňák Vladislav - Vykoukal Petr
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2A2601
Choceň B
Slatiňany
0:7(0:5)
50
Branky: Zdražil Jiří 3, Ficek Jan, Dostál Martin, Trňák Vladislav, vlastní; Rozhodčí: Halva Radek, Schejbal Pavel, Horníček Evžen; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Šulc Roman, Mikulecký Pavel - Trňák Vladislav, Jeřábek Břetislav
A2A2602
Staré Hradiště
Litomyšl
1:1(0:1)
100
Branky: Deutsch Pavel - Vaníček Ondřej; Rozhodčí: Šejna Jiří, Jelínek Jiří, Lukes Zdeněk; Delegát: Dimmer František; ŽK: Stefanov Radim - Vaníček Ondřej, Bednář Zdeněk
A2A2603
Přelouč
Morašice
3:2(3:1)
100
Branky: Cichra Radim, Koch Filip, Volejník Petr - Škoda Zdeněk, Válek Bohumil; Rozhodčí: Fryš Milan, Halda Petr, Fojtík Martin; ŽK: 0 - Holomek Tomáš
A2A2604
Cerekvice n. L.
Moravany
6:0(2:0)
150
Branky: Vondra Josef 3, Zahálka Petr, Horníček Jan, Souček Jan; Rozhodčí: Sůra Pavel, Ujec Jiří, Pagáč Ladislav; ŽK: Benko Jan - Půlpán Bohuslav, Veselý Lukáš
A2A2605
Dolní Újezd
Letohrad B
0:4(0:1)
100
Branky: Řehák Jan, Svoboda Jiří, Kříž Martin, Dvořáček Michal; Rozhodčí: Kolbaba Pavel, Havel Stanislav, Felkl Petr; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Veselík Petr, Částek Jan - Voleský Michal, Matějíček Ivo, Matoulek Martin