Branky: Fater Vladislav; Rozhodčí: Franc David, Suchomel Karel, Svědiroh Miroslav; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Fater Vladislav, Janda Jakub, Fater Matěj - Jílek Daniel, Žukovský Petr
A3B0102
Polička B
Sloupnice
5:0(3:0)
150
Branky: Dittrich Jaroslav, Král Vojtěch, Adamča Michal, Čípa Jiří, Rattanong Soutchay; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Andrle Tomáš, Heger Michal; ŽK: 0 - Černý Jiří
A3B0103
Svitavy B
Sebranice
2:0(2:0)
150
Branky: Urban Lukáš 2; Rozhodčí: Horníček Evžen, Zerzán Miloš, Vacková Nikola; ŽK: Brandejs Pavel - Opršál Marek, Patočka Tomáš, Betlach Jaromír, Nezbeda Josef
A3B0104
Králíky-Č. Voda
Ústí n. O. B
2:2(0:1)
150
Branky: Hinkelmann Michal, Ježek Josef - Zachař René, Marek Jan; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Filip Jan, Horníček Evžen; ŽK: Ježek Josef, Pasker Jakub - Felgr Petr, Novák Jiří
Branky: Sklenář Jiří, Smejkal Jakub; Rozhodčí: Svoboda Petr, Brychta Ondřej, Vacková Nikola; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Strnad Stanislav, Sekanina Miroslav, Křižanovský Lukáš, Zábrana Tomáš - Sklenář Jiří
A3B0107
Lanškroun B
Semanín
2:0(1:0)
200
Branky: Celý Lukáš, Vaško Ladislav; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Habrda Miroslav, Šejna Jiří; ŽK: Šilar Martin, Macháček Ondřej, Šnír Petr, Šebrle Radek - Bednár Miroslav, Švihálek Michal, Dvořák Michal; ČK: 0 - Švihálek Michal
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0201
V. Mýto B
Semanín
3:1(2:1)
150
Branky: Chadima David, Sejkora Petr, Dvořák Martin - Flídr David; Rozhodčí: Pavlas Jan, Schmeiser Kamil, Pemlová Monika; ŽK: Podroužek Jiří, Svoboda Jiří - Bednár Miroslav, Štarman Michal, Macek Patrik, Dvořák Michal; ČK: Svoboda Jiří - 0
A3B0202
Verměřovice
Lanškroun B
0:2(0:1)
90
Branky: Šebrle Radek, Savych Petro; Rozhodčí: Pokorný Roman, Šejna Jiří, Chládek Miroslav; ŽK: Sklenář Tomáš - Šebrle Radek
A3B0203
Pomezí
Rychnov n. M.
3:2(1:2)
150
Branky: Češka Radek, Nespěšný Michal, Roušar Lukáš - Hlubinka Zdeněk 2; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Pokorný Roman, Raplík Lukáš; ŽK: Ševčík Leoš - Grochol Martin, Zábrana Tomáš
A3B0204
Ústí n. O. B
Březová n. S.
2:1(1:0)
Branky: Zachař René, Motl Pavel - Bednář Aleš; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Mrázek Aleš, Vacková Nikola; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Salinger Michal, Novák Jiří, Dostál Jan - Ehrenberger Josef, Králíček Milan, Kučera Martin; ČK: Saňák Jan - 0
A3B0205
Sebranice
Králíky-Č. Voda
2:2(2:1)
200
Branky: Karlík Jan, Patočka Tomáš - Šmolík Jiří, vlastní; Rozhodčí: Nekvinda Jiří, Machala Jaroslav, Vacková Nikola; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Neumeister Michal, Horníček Jan - Makar Jiří
A3B0206
Sloupnice
Svitavy B
2:1(1:1)
70
Branky: Kupka Petr, Wasserbauer Stanislav - Frolo Michal; Rozhodčí: Seibert Daniel, Schejbal Pavel, Hořínek Lukáš; Delegát: Hamrník Miroslav; ŽK: Kupka Petr - Frolo Michal, Kyncl Ivo, Skalický Martin; ČK: Dostál Ondřej - 0
A3B0207
Č. Třebová B
Polička B
2:2(1:1)
50
Branky: Vyhnánek Milan, vlastní - Kučera Ondřej, Čípa Jiří; Rozhodčí: Havel Stanislav, Vaško Milan, Kvaček Jan; ŽK: Adamec David, Bárta Lukáš - 0; ČK: 0 - Vopařil Jan
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0301
Polička B
V. Mýto B
1:2(0:1)
70
Branky: Kučera Ondřej - Svoboda Jiří, Dvořák Martin; Rozhodčí: Heger Michal, Brychta Ondřej, Raplík Lukáš; ŽK: Kučera Ondřej, Stoklásek Petr - Chadima David
A3B0302
Svitavy B
Č. Třebová B
5:1(1:1)
90
Branky: Kabát Jaroslav, Jukl David, Chlup Jakub, Frolo Michal, Hynek Tomáš - Vyhnánek Milan; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Adamský Karel, Šejna Jiří; ŽK: Jukl David, Kyncl Ivo - Fučík Michal, Adamec David, Plocek Jan
A3B0303
Králíky-Č. Voda
Sloupnice
2:0(1:0)
150
Branky: Makar Jiří, Khol Pavel; Rozhodčí: Horníček Evžen, Řehák Jaroslav, Kylar Roman; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Khol Pavel, Šmolík Jiří - Šplíchal Richard, Černý Jiří
A3B0304
Březová n. S.
Sebranice
2:0(2:0)
150
Branky: Schuppler Martin, Ehrenberger Radek; Rozhodčí: Mrázek Aleš, Svoboda Petr, OKR; ŽK: Bednář Aleš - 0
A3B0305
Rychnov n. M.
Ústí n. O. B
2:1(2:1)
80
Branky: Hlubinka Zdeněk, Černušák Tomáš - Zachař René; Rozhodčí: Pokorný Roman, Štourač Vladimír, Heger Michal; ŽK: Černušák Tomáš, Křižanovský Lukáš, Matějka Filip - Šebrle Martin
A3B0306
Lanškroun B
Pomezí
1:0(1:0)
60
Branky: Mizerák Michal; Rozhodčí: Nekvinda Jiří, Pavlas Jan, Kudyn Milan; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Savych Petro - Roušar Lukáš, Nespěšný Michal
A3B0307
Semanín
Verměřovice
0:2(0:1)
300
Branky: Sklenář Jiří, Kmeť Michal; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Schejbal Pavel, Kylar Roman; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Petr Roman, Švihálek Michal - 0
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0401
V. Mýto B
Verměřovice
4:0(1:0)
50
Branky: Štancl Petr 2, Jílek Daniel, Sedlák Tomáš; Rozhodčí: Klíma Miroslav, Cápay Libor, Ziegler Vratislav; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Koblížek Petr - 0
A3B0402
Pomezí
Semanín
5:0(1:0)
150
Branky: Jožák Jiří 2, Nespěšný Michal, Čejka Petr, Roušar Lukáš; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Vacková Nikola, OKR; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Nespěšný Michal, Češka Radek, Pecina Petr - Herynek Tomáš
A3B0403
Ústí n. O. B
Lanškroun B
1:1(1:0)
50
Branky: Motl Pavel - Savych Petro; Rozhodčí: Seibert Daniel, Schmeiser Kamil, Pavlas Jiří; ŽK: Kopecký Vlastimil, Zachař René - Celý Lukáš, Petruň Pavel
A3B0404
Sebranice
Rychnov n. M.
3:0(1:0)
100
Branky: Jireček Tomáš, Kalánek Pavel, Horníček Jan; Rozhodčí: Pavlas Jan, Kříž Jindřich, Klíma Miroslav; ŽK: Horníček Jan, Jireček Tomáš, Nezbeda Josef, Betlach Jaromír - Grochol Martin
A3B0405
Sloupnice
Březová n. S.
1:2(1:1)
80
Branky: Wasserbauer Stanislav - Schuppler Martin, Jež Dalibor; Rozhodčí: Vašek Josef, Chládek Miroslav, Heger Michal; ŽK: Šplíchal Jan, Dostál Ondřej, Štarman Luděk, Motyčka Martin, Mikulecký Martin - Schuppler Martin
Branky: Mužík Jiří 3, Navrátil Petr 2, Kučera Ondřej, Dobiáš Jan, Mihulka Tomáš; Rozhodčí: Halva Radek, Mrázek Aleš, Nekvinda Jiří; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Mihulka Tomáš - Chlup Jakub, Skalický Martin; ČK: 0 - Jukl David
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0501
Svitavy B
V. Mýto B
3:0(2:0)
50
Branky: Stenzl Pavel, Skalický Martin, Křížek Michal; Rozhodčí: Vašek Josef, Lukášek Jiří, Vaško Milan; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: 0 - Podroužek Jiří
A3B0502
Králíky-Č. Voda
Polička B
4:1(1:0)
63
Branky: Šmolík Jiří 2, Hinkelmann Michal, Ježek Josef - Scheib Petr; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk, Šejna Jiří, Vaněk Tomáš; Delegát: Šimek Zdeněk
A3B0503
Březová n. S.
Č. Třebová B
4:3(1:1)
120
Branky: Bednář Aleš, Schuppler Martin, Ehrenberger Radek, Jež Dalibor - Morkes Michal 2, Fater Matěj; Rozhodčí: Horníček Evžen, Kaplan Jiří, Raplík Lukáš; ŽK: Ehrenberger Radek, Bednář Aleš - Fučík Michal
A3B0504
Rychnov n. M.
Sloupnice
2:0(1:0)
120
Branky: Hlubinka Zdeněk 2; Rozhodčí: Kudyn Milan, Svoboda Petr, Řehák Jaroslav; ŽK: Křižanovský Lukáš, Lubas Martin - Dostál Ondřej, Eliáš Václav, Šplíchal Richard
A3B0505
Lanškroun B
Sebranice
0:1(0:0)
100
Branky: Karlík Jan; Rozhodčí: Heger Michal, Papáček Libor, Hunal Jaroslav; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Šebrle Radek - Chadima Jan, Nezbeda Josef, Jireček Tomáš, Patočka Jan
A3B0506
Semanín
Ústí n. O. B
3:2(2:2)
60
Branky: Šimek Michal 2, Dvořák Michal - Dušek Zdeněk 2; Rozhodčí: Pagáč Ladislav, Fojtík Martin, Vacková Nikola; ŽK: Síbrt David, Albert Radek - Kalousek Jan, Zachař René, Procházka Vojtěch
A3B0507
Verměřovice
Pomezí
4:1(0:1)
50
Branky: Sklenář Jiří, Marek Petr, Smejkal Jakub, vlastní - Nespěšný Michal; Rozhodčí: Šlor Robert, Franc David, Pagáč Ladislav; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Sklenář Tomáš - Svoboda Radek
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0601
V. Mýto B
Pomezí
1:1(1:0)
50
Branky: Kysilko Lukáš - Nespěšný Michal; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Horníček Evžen, Havel Stanislav; Delegát: Hojsík Petr; ŽK: Krýda Jiří, Novák Martin, Stloukal Jiří - Jožák Jiří, Krajíček Lukáš
A3B0602
Ústí n. O. B
Verměřovice
0:0(0:0)
120
Rozhodčí: Papáček Libor, Habrda Miroslav, Dvořák Zdeněk; Delegát: Hamrník Miroslav; ŽK: Kopecký Vlastimil, Kalousek Jan, Dostál Jan - 0
A3B0603
Sebranice
Semanín
3:0(1:0)
Branky: Nezbeda Josef 2, Kalánek Pavel; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Ziegler Vratislav, Cápay Libor; ŽK: Neumeister Michal - Petr Roman, Bednár Miroslav, Dvořák Michal; ČK: 0 - Petr Roman
A3B0604
Sloupnice
Lanškroun B
1:1(1:0)
60
Branky: Šplíchal Richard - Šnír Petr; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Vacková Nikola, Kaplan Jiří; ŽK: Šplíchal Richard, Černý Jiří - 0
A3B0605
Č. Třebová B
Rychnov n. M.
4:1(4:1)
150
Branky: Myšák Lubomír 2, Macko Jaroslav, Fater Vladislav - Onderka Jan; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Zerzán Miloš, Šejna Jiří; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Fater Vladislav - Pánik Marcel, Grochol Martin, Lubas Martin
A3B0606
Polička B
Březová n. S.
2:2(1:1)
150
Branky: Kučera Ondřej, Stodola Zdeněk - Bárta Vlastimil 2; Rozhodčí: Kylar Roman, Odehnal Zdeněk, Nekvinda David; ŽK: Kučera Ondřej, Vopařil Jan, Švec František, Navrátil Petr - Bárta Vlastimil, Schuppler Martin
A3B0607
Svitavy B
Králíky-Č. Voda
0:1(0:0)
125
Branky: Paulus David; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Řehák Tomáš, Heger Michal; ŽK: Kyncl Ivo, Juřík Pavel - Janků Jiří, Hinkelmann Michal
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0701
Králíky-Č. Voda
V. Mýto B
3:1(2:1)
150
Branky: Ježek Josef 2, Pasker Jakub - Žukovský Petr; Rozhodčí: Halva Radek, Papáček Libor, Vaněk Tomáš; ŽK: Khol Pavel, Musil Pavel - Šikl Ladislav, Krýda Jiří, Kysilko Lukáš; ČK: 0 - Šikl Ladislav
A3B0702
Březová n. S.
Svitavy B
3:1(1:1)
120
Branky: Králíček Milan, Ehrenberger Radek, Bárta Vlastimil - Křížek Michal; Rozhodčí: Fojtík Martin, Svoboda Petr, Heger Michal; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: 0 - Kyncl Ivo
A3B0703
Rychnov n. M.
Polička B
1:2(0:0)
80
Branky: Křižanovský Lukáš - Král Vojtěch, Stodola Zdeněk; Rozhodčí: Horníček Evžen, Hořínek Lukáš, Hunal Jaroslav; ŽK: 0 - Mihulka Tomáš, Čípa Jiří, Kučera Ondřej
A3B0704
Lanškroun B
Č. Třebová B
1:0(1:0)
150
Branky: Mizerák Michal; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk, Jadrný Tomáš, Filip Jan
A3B0705
Semanín
Sloupnice
2:1(2:0)
100
Branky: Švihálek Michal, Dvořák Michal - Motyčka Martin; Rozhodčí: Kylar Roman, Kaplan Jiří, Raplík Lukáš; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Dvořák Michal, Altenburger Rostislav, Bednár Miroslav - Šplíchal Jan, Kupka Petr, Eliáš Václav, Mikulecký Martin, Šplíchal Richard, Černý JIří
A3B0706
Verměřovice
Sebranice
2:1(1:1)
100
Branky: Sklenář Jiří, Kmeť Michal - Červ Jakub; Rozhodčí: Franc David, Pagáč Ladislav, Seibert Daniel; ŽK: Sklenář Tomáš, Růžička Zdeněk, Tlapák Jaroslav, Smejkal Jakub - Chadima Jan, Nezbeda Josef
A3B0707
Pomezí
Ústí n. O. B
3:2(2:1)
130
Branky: Nespěšný Michal, Roušar Lukáš, Krajíček Lukáš - Zachař René, Dušek Zdeněk; Rozhodčí: Klíma Miroslav, Vodrážka Dan, Petrila Roman; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: Češka Radek - 0
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0801
V. Mýto B
Ústí n. O. B
0:2(0:2)
50
Branky: Šebrle Martin, Falta Petr; Rozhodčí: Kylar Roman, Dvořák Zdeněk, Kaplan Jiří; ŽK: Pospíšil Vojtěch, Svoboda Jiří - 0
A3B0802
Sebranice
Pomezí
3:2(1:1)
200
Branky: Karlík Jan 2, Kalánek Pavel - Nespěšný Michal 2; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Vaško Milan, OKR; ŽK: Kalánek Pavel, Nezbeda Josef, Horníček Jan - Coufal David, Šedý Vladimír, Svoboda Radek, Krajíček Lukáš
A3B0803
Sloupnice
Verměřovice
2:1(1:1)
50
Branky: Motyčka Martin, Černý Jiří - Kmeť Michal; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Vacková Nikola, Zerzán Miloš; Delegát: Hojsík Petr; ŽK: Motyčka Martin, Kupka Petr, Štarman Luděk, Wasserbauer Stanislav - 0
A3B0804
Č. Třebová B
Semanín
2:1(1:0)
100
Branky: Rejsa Marek, Adamec David - Dvořák Michal; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Pavlas Jiří, OKR; ŽK: Rejsa Marek, Adamec David, Hurt Ondřej - Síbrt David, Kovář Miroslav; ČK: Hamerník Jaroslav - 0
A3B0805
Polička B
Lanškroun B
0:0(0:0)
Rozhodčí: Vašek Josef, Havel Stanislav, Kvaček Jan; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Švec Tomáš, Stodola Zdeněk - Kristek David
A3B0806
Svitavy B
Rychnov n. M.
1:3(1:2)
50
Branky: Křížek Michal - Hlubinka Zdeněk 2, Pánik Marcel; Rozhodčí: Papáček Libor, Nekvinda David, Petrila Roman; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: 0 - Marek Petr, Grochol Martin; ČK: Uchytil Pavel - Křižanovský Lukáš
A3B0807
Králíky-Č. Voda
Březová n. S.
1:4(0:1)
100
Branky: Ježek Josef - Ehrenberger Radek 2, Bednář Aleš, Králíček Milan; Rozhodčí: Andrle Tomáš, Řehák Jaroslav, Horníček Evžen; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Janků Jiří, Hinkelmann Michal - Ehrenberger Radek, Bárta Vlastimil
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0901
Březová n. S.
V. Mýto B
9:1(4:1)
80
Branky: Ehrenberger Radek 4, Bednář Aleš 2, Bárta Vlastimil 2, Berka Milan - Žukovský Petr; Rozhodčí: Pagáč Ladislav, Pavlas Jan, Hořínek Lukáš; ŽK: Schuppler Martin - Koblížek Petr, Bis Michael, Šikl Ladislav, Krýda Jiří
A3B0902
Rychnov n. M.
Králíky-Č. Voda
1:2(0:0)
100
Branky: Marek Petr - Pasker Jakub, Ježek Josef; Rozhodčí: Heger Michal, Chládek Miroslav, OKR; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Marek Petr, Grochol Martin - Khol Pavel
A3B0903
Lanškroun B
Svitavy B
2:2(1:1)
100
Branky: Šebrle Radek 2 - Stenzl Pavel, Křížek Michal; Rozhodčí: Horníček Evžen, Vaněk Tomáš, Vacková Nikola; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Šebrle Radek, Richtr David, Šenkýř Jan, Močkor Jiří - Kyncl Ivo, Skalický Martin
A3B0904
Semanín
Polička B
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Franc David, Fojtík Martin, Hunal Jaroslav; ŽK: Síbrt David, Štarman Michal, Chyla Petr - Mužík Jiří
A3B0905
Verměřovice
Č. Třebová B
7:0(2:0)
70
Branky: Sklenář Jiří 2, Tlapák Jaroslav 2, Smejkal Jakub, Kmeť Michal, Marek Martin; Rozhodčí: Kylar Roman, Vacková Nikola, Papáček Libor; ŽK: Růžička Zdeněk - Rejsa Marek, Fater Vladislav
A3B0906
Pomezí
Sloupnice
2:0(1:0)
100
Branky: Pecina Petr, Jožák Jiří; Rozhodčí: Kříž Jindřich, Ujec Jiří, OKR; ŽK: Coufal David - Wasserbauer Stanislav
A3B0907
Ústí n. O. B
Sebranice
1:0(0:0)
60
Branky: Motl Pavel; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Hořínek Lukáš, Bouz Tomáš; Delegát: Hojsík Petr; ŽK: Kolář David, Šebrle Martin, Dostál Jan - Schüch Robert, Chadima Jan, Neumeister Michal
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1001
V. Mýto B
Sebranice
3:3(2:1)
60
Branky: Krýda Miroslav, Novák Martin, Žukovský Petr - Nezbeda Josef, Opršál Marek, Červ Jakub; Rozhodčí: Cápay Libor, Ziegler Vratislav, Vacková Nikola; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Krýda Miroslav, Krýda Jiří - Nezbeda Josef, Neumeister Michal, Horníček Jan; ČK: Šikl Ladislav - 0
A3B1002
Sloupnice
Ústí n. O. B
1:1(0:1)
150
Branky: Černý Jiří - Dostál Jan; Rozhodčí: Papáček Libor, Dvořák Zdeněk, OKR; ŽK: Wasserbauer Stanislav, Šplíchal Richard - Šebrle Martin
A3B1003
Č. Třebová B
Pomezí
0:1(0:0)
100
Branky: Coufal David; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Svoboda Petr, Chládek Miroslav; ŽK: Fater Vladislav - Pecina Jiří, Šedý Vladimír, Nespěšný Michal
A3B1004
Polička B
Verměřovice
1:1(1:0)
100
Branky: Stodola Zdeněk - Sklenář Jiří; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Jadrný Tomáš, Vacková Nikola; ŽK: Kučera Ondřej - Marek Martin
A3B1005
Svitavy B
Semanín
3:0(2:0)
100
Branky: Skalický Martin, Křížek Michal, Chlup Jakub; Rozhodčí: Pokorný Roman, Kaplan Jiří, Řehák Jaroslav; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Jukl David - Chyla Petr, Dvořák Michal, Macek Patrik; ČK: 0 - Chyla Petr
A3B1006
Králíky-Č. Voda
Lanškroun B
2:2(1:1)
230
Branky: Khol Pavel, Paulus David - Šebrle Radek, Celý Lukáš; Rozhodčí: Mrázek Aleš, Filip Jan, Šejna Jiří; ŽK: Pasker Jakub - Šebrle Radek
A3B1007
Březová n. S.
Rychnov n. M.
2:0(2:0)
100
Branky: Bárta Vlastimil, Mikolín Pavel; Rozhodčí: Kudyn Milan, Svoboda Petr, Nekvinda David; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: Bárta Vlastimil, Müller Robin - Grochol Martin
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1101
Rychnov n. M.
V. Mýto B
3:1(0:1)
50
Branky: Černušák Tomáš 2, Pánik Marcel - Jirout Vojtěch; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk, Pavlas Jiří, Řehák Tomáš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: 0 - Krýda Jiří
A3B1102
Lanškroun B
Březová n. S.
0:3(0:0)
200
Branky: Králíček Milan, Ehrenberger Radek, Bárta Vlastimil; Rozhodčí: Franc David, Ujec Jiří, Pagáč Ladislav; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Celý Lukáš, Macháček Ondřej, Šenkýř Jan, Vacek Libor, Šebrle Radek - Bárta Vlastimil
A3B1103
Semanín
Králíky-Č. Voda
1:2(0:1)
50
Branky: Macek Patrik - Paulus David, Ježek Josef; Rozhodčí: Vašek Josef, Kaplan Jiří, Papáček Libor
A3B1104
Verměřovice
Svitavy B
6:2(2:1)
80
Branky: Václavek Ondřej 3, Sklenář Jiří 2, Mikyska Josef - Jukl David, Frolo Michal; Rozhodčí: Heger Michal, Adamský Karel, Petrila Roman; ŽK: Mikyska Josef - Kyncl Ivo
A3B1105
Pomezí
Polička B
3:3(1:2)
200
Branky: Jožák Jiří 2, Nespěšný Michal - Kučera Ondřej, Stodola Zdeněk, Mužík Jiří; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Odehnal Zdeněk, Hořínek Lukáš; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Červený Jindřich - Kučera Ondřej, Mihulka Tomáš, Stejskal Mirek
Branky: Grepl Filip 3, Plačko Tomáš - Červ Jakub; Rozhodčí: Seibert Daniel, Dvořák Zdeněk, Filip Jan; ŽK: Plačko Tomáš - Horníček Jan, Jireček Tomáš
A3B1203
Polička B
Ústí n. O. B
1:3(0:2)
50
Branky: Petr Ondřej - Macek David 3; Rozhodčí: Heger Michal, Chládek Miroslav, Papáček Libor; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Mihulka Tomáš - 0
A3B1204
Svitavy B
Pomezí
2:0(0:0)
100
Branky: Křížek Michal, Chlup Jakub; Rozhodčí: Halva Radek, Habrda Miroslav, Svoboda Petr; ŽK: Chlup Jakub, Kavalír Milan, Kyncl Ivo - Svoboda Radek
A3B1205
Králíky-Č. Voda
Verměřovice
3:1(1:0)
100
Branky: Ježek Josef 2, Musil Pavel - Kmeť Michal; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Dvořák Zdeněk, Horníček Evžen; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Khol Pavel, Hinkelmann Michal - 0
A3B1206
Březová n. S.
Semanín
3:0(1:0)
100
Branky: Králíček Milan, Ehrenberger Radek, Bárta Vlastimil; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Gála Jaroslav, Brychta Ondřej; ŽK: Bednář Aleš - Kochánek Petr
A3B1207
Rychnov n. M.
Lanškroun B
0:2(0:0)
150
Branky: Šebrle Radek, Celý Lukáš; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Hořínek Lukáš, Odehnal Zdeněk; ŽK: Marek Petr - Šebrle Radek, Richtr David
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1301
Lanškroun B
V. Mýto B
3:2(1:0)
180
Branky: Savych Petro 2, Bartoš Petr - Šikl Ladislav, Halsbach Filip; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Dvořák Zdeněk, Kaplan Jiří; ŽK: Bartoš Petr, Šilar Martin - Matoušek Radek, Krýda Jiří, Kysilko Lukáš; ČK: Wendlig Zdeněk - Krýda Jiří
A3B1302
Semanín
Rychnov n. M.
5:1(3:0)
55
Branky: Dvořák Michal 3, Švihálek Michal, Šimek Michal - Pánik Marcel; Rozhodčí: Mrázek Aleš, Horníček Evžen, Hunal Jaroslav; ŽK: Švihálek Michal, Chyla Petr, Macek Patrik - Pánik Marcel, Grochol Martin, Zábrana Tomáš, Sekanina Miroslav, Lubas Martin; ČK: 0 - Černušák Tomáš
A3B1303
Verměřovice
Březová n. S.
2:5(1:1)
100
Branky: Tlapák Jaroslav 2 - Bednář Aleš 2, Kučera Martin, Králíček Milan, Mikolín Pavel; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Kylar Roman, Papáček Libor
A3B1304
Pomezí
Králíky-Č. Voda
1:0(0:0)
100
Branky: Češka Radek; Rozhodčí: Papáček Libor, Šejna Jiří, Nekvinda David; ŽK: Šedý Vladimír - Paulus David
A3B1305
Ústí n. O. B
Svitavy B
2:0(1:0)
60
Branky: Kolář David, Macek David; Rozhodčí: Kříž Jindřich, Gála Jaroslav, Jadrný Tomáš; ŽK: Kalousek Jan, Novák Jiří - Skalický Martin
A3B1306
Sebranice
Polička B
1:0(0:0)
230
Branky: Karlík Jan; Rozhodčí: Vašek Josef, Štourač Vladimír, OKR; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Neumeister Michal, Horníček Jan, Jireček Tomáš - Vondra Miroslav, Kučera Ondřej, Klein Ondřej
A3B1307
Sloupnice
Č. Třebová B
1:1(1:0)
50
Branky: Motyčka Martin - Adamec David; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Halva Radek, OKR; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Šplíchal Jan - Adamec David, Abt Tomáš, Mikeš František, Fater Vladislav
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1401
V. Mýto B
Č. Třebová B
1:2(0:1)
50
Branky: Kysilko Lukáš - Grepl Filip 2; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Jadrný Tomáš, Svoboda Petr; Delegát: Novotný Radek; ŽK: Glencner Tomáš - Mikeš František, Hejl Nikola, Hurt Ondřej
A3B1402
Sloupnice
Polička B
1:2(1:1)
100
Branky: Štarman Luděk - Dittrich Jaroslav, Kučera Ondřej; Rozhodčí: Heger Michal, Raplík Lukáš, Andrle Tomáš; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Štarman Luděk, Kupka Petr, Dostál Ondřej - Stodola Zdeněk
A3B1403
Sebranice
Svitavy B
2:4(2:3)
100
Branky: Opršál Marek, Kalánek Pavel - Stenzl Pavel, Chlup Jakub, Frolo Michal, Juřík Pavel; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Horníček Evžen, Hořínek Lukáš; ŽK: Opršál Marek, Neumeister Michal, Chadima Jan - Kyncl Ivo
A3B1404
Ústí n. O. B
Králíky-Č. Voda
1:3(1:2)
60
Branky: Ráb Richard - Janků Jiří, Paulus David, Ježek Josef; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Řehák Jaroslav, OKR; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Jiroušek Martin - 0
A3B1405
Pomezí
Březová n. S.
0:4(0:3)
100
Branky: Ehrenberger Radek, Logara Vanja, Sauer Libor, Jež Dalibor; Rozhodčí: Kylar Roman, Chládek Miroslav, OKR; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Nespěšný Michal - 0
A3B1406
Verměřovice
Rychnov n. M.
4:2(2:1)
50
Branky: Nastoupil Milan, Kmeť Michal, Marek Martin, Černaj Jan - Pánik Marcel 2; Rozhodčí: Papáček Libor, Habrda Miroslav, Hunal Jaroslav; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Nastoupil Milan, Kmeť Michal, Jirouš Martin - Marek Petr, Křižanovský Lukáš, Grochol Martin; ČK: 0 - Grochol Martin
A3B1407
Semanín
Lanškroun B
2:0(2:0)
60
Branky: Flídr David, Dvořák Michal; Rozhodčí: Valenta Jan, Šimek Zdeněk, Hock David; ŽK: Altenburger Rostislav, Bednár Miroslav, Švihálek Michal - Šenkýř Jan, Smrkal David, Močkor Jiří
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1501
Semanín
V. Mýto B
2:1(2:1)
100
Branky: Šimek Michal, Dvořák Michal - Kysilko Lukáš; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Kylar Roman, Pavlas Jiří; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Švihálek Michal - Kysilko Lukáš, Till Lukáš, Šikl Ladislav, Glencner Tomáš, Svoboda Jiří
A3B1502
Lanškroun B
Verměřovice
0:2(0:2)
100
Branky: Sklenář Jiří, Kmeť Michal; Rozhodčí: Nekvinda David, Andrle Tomáš, Jadrný Tomáš; Delegát: Koutný Jaroslav; ŽK: Kristek David, Richtr David - 0
A3B1503
Rychnov n. M.
Pomezí
2:0(0:0)
80
Branky: Pánik Marcel, Šmída Jakub; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Svoboda Petr, Brychta Ondřej; ŽK: Křižanovský Lukáš - Kotouček Miroslav, Roušar Lukáš, Nespěšný Jan
A3B1504
Březová n. S.
Ústí n. O. B
0:1(0:0)
120
Branky: Ráb Richard; Rozhodčí: Heger Michal, Odehnal Zdeněk, Hořínek Lukáš; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Rada Milan, Ehrenberger Radek - Ráb Richard, Novák Jiří, Zachař René
A3B1505
Králíky-Č. Voda
Sebranice
3:1(1:0)
280
Branky: Makar Jiří, Pasker Jakub, Ježek Josef - Malý Jiří; Rozhodčí: Kylar Roman, Hořínek Lukáš, Petrila Roman; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Makar Jiří, Ježek Josef, Makar Jaroslav, Khol Pavel, Paulus David - Nezbeda Josef, Kárský Jiří, Opršál Marek; ČK: 0 - Neumeister Michal
A3B1506
Svitavy B
Sloupnice
1:0(0:0)
200
Branky: Savočka David; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Šejna Jiří, Jelínek Jiří; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Kyncl Ivo, Stenzl Pavel - Šplíchal Jan, Eliáš Václav, Wasserbauer Stanislav; ČK: 0 - Šplíchal Jan
A3B1507
Polička B
Č. Třebová B
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Horníček Evžen, Vaněk Tomáš, Halva Radek; ŽK: Kučera Ondřej, Stodola Zdeněk - Fučík Michal, Urbanec Radek; ČK: 0 - Fučík Michal
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1601
V. Mýto B
Polička B
2:0(1:0)
50
Branky: Matula Jaroslav, Sejkora Petr; Rozhodčí: Papáček Libor, Gála Jaroslav, Kaplan Jiří; ŽK: Glencner Tomáš, Svoboda Jiří - Stoklásek Petr
A3B1602
Č. Třebová B
Svitavy B
3:0(1:0)
100
Branky: Hurt Ondřej 2, Abt Filip; Rozhodčí: Felkl Petr, Štourač Vladimír, Kylar Roman; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Hejl Nikola, Fater Vladislav - Kyncl Ivo, Juřík Pavel
A3B1603
Sloupnice
Králíky-Č. Voda
1:0(1:0)
120
Branky: Mansfeld Pavel; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Zerzán Miloš, Habrda Miroslav; Delegát: Dostál Václav; ŽK: Kupka Petr, Motyčka Martin - Janků Jiří, Paulus David, Pasker Jakub
A3B1604
Sebranice
Březová n. S.
1:0(0:0)
200
Branky: Horníček Zdeněk; ŽK: Patočka Tomáš, Chadima Jan - Rada Milan, Kučera Martin
A3B1605
Ústí n. O. B
Rychnov n. M.
2:0(1:0)
100
Branky: Zachař René, Ráb Richard; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Vaněk Tomáš, Pavlas Jiří; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: 0 - Švercl Marek
A3B1606
Pomezí
Lanškroun B
5:0(1:0)
100
Branky: Krajíček Lukáš 2, Roušar Michal, Kotouček Miroslav, Coufal David; Rozhodčí: Vašek Josef, Raplík Lukáš, Petrila Roman; ŽK: 0 - Šenkýř Jan
A3B1607
Verměřovice
Semanín
1:0(1:0)
100
Branky: Sklenář Jiří; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Řehák Tomáš, Svoboda Petr; ŽK: Černaj Jan, Václavek Ondřej - Bednár Miroslav; ČK: 0 - Brejcha Martin
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1701
Verměřovice
V. Mýto B
2:0(0:0)
30
Branky: Sklenář Jiří, Kmeť Michal; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Petrila Roman, Raplík Lukáš; ŽK: Faltus Milan, Kmeť Vladimír, Tlapák Jaroslav - Till Lukáš, Krýda Jiří
A3B1702
Semanín
Pomezí
2:1(1:1)
70
Branky: Špatenka Roman, Švihálek Michal - Jožák Jiří; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk, Papáček Libor, OKR; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Šimek Michal - Češka Radek, Svoboda Radek
A3B1703
Lanškroun B
Ústí n. O. B
0:3(0:2)
150
Branky: Macek David 2, Novák Jiří; Rozhodčí: Horníček Evžen, Chládek Miroslav, Dvořák Zdeněk; ŽK: Šenkýř Jan, Fait Ladislav, Šebrle Radek - Kalousek Jan
A3B1704
Rychnov n. M.
Sebranice
2:2(1:1)
120
Branky: Hlubinka Zdeněk 2 - Karlík Jan, Malý Jiří; Rozhodčí: Nekvinda Jiří, Vašek Josef, OKR; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Hlubinka Zdeněk, Marek Petr, Křižanovský Lukáš, Lubas Martin, Švanda Ladislav - Malý Jiří, Chadima Jan, Nezbeda Josef, Horníček Zdeněk, Jireček Tomáš
A3B1705
Březová n. S.
Sloupnice
9:1(3:0)
200
Branky: Bednář Aleš 3, Ehrenberger Radek 2, Logara Vanja 2, Beránek Michal, Jež Dalibor - Černý Jiří; Rozhodčí: Pagáč Ladislav, Pokorný Roman, OKR; ŽK: Bednář Aleš - Eliáš Václav
A3B1706
Králíky-Č. Voda
Č. Třebová B
2:0(1:0)
200
Branky: Hinkelmann Michal, Šmolík Jiří; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Kaplan Jiří, OKR; ŽK: 0 - Hurt Ondřej
A3B1707
Svitavy B
Polička B
3:0
150
kontumace
Branky: Kabát Jaroslav - Kučera Ondřej, Král Vojtěch, Netolický Roman; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Jadrný Tomáš, Andrle Tomáš; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Kyncl Ivo, Jukl David - Kučera Ondřej, Scheib Petr, Kovář Miroslav
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1801
V. Mýto B
Svitavy B
1:4(0:2)
50
Branky: Chleboun Jiří - Frolo Michal 3, Juřík Pavel; Rozhodčí: Cápay Libor, Ziegler Vratislav, Nekvinda Jiří; Delegát: Kopecký Václav; ŽK: Krýda Jiří, Chadima David - 0; ČK: Chadima David - 0
A3B1802
Polička B
Králíky-Č. Voda
1:1(0:1)
50
Branky: Navrátil Petr - Ježek Josef; Rozhodčí: Heger Michal, Kylar Roman, Habrda Miroslav; Delegát: Novotný Radek; ŽK: Dobiáš Jan - Starý Roman, Khol Pavel
A3B1803
Č. Třebová B
Březová n. S.
0:3(0:0)
Branky: Bednář Aleš, Sauer Libor, vlastní; Rozhodčí: Fojtík Martin, Mrázek Aleš, Řehák Tomáš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Kocanda Martin, Fater Vladislav, Červ Jakub - Rada Milan; ČK: Fater Matěj - 0
A3B1804
Sloupnice
Rychnov n. M.
1:1(0:0)
120
Branky: Černý Jiří - Hlubinka Zdeněk; Rozhodčí: Pavlas Jan, Štourač Vladimír, Bleša Oldřich; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Černý Jiří - Křižanovský Lukáš, Švercl Marek, Černušák Tomáš, Lubas Martin
A3B1805
Sebranice
Lanškroun B
0:0(0:0)
150
Rozhodčí: Felkl Petr, Mrázek Aleš, Štourač Vladimír; ŽK: Patočka Tomáš, Haupt Jiří - Macháček Ondřej, Šilar Martin, Šenkýř Jan, Mizerák Roman
A3B1806
Ústí n. O. B
Semanín
4:0(2:0)
80
Branky: Ráb Richard 2, Novák Jiří, Motl Pavel; Rozhodčí: Jadrný Tomáš, Schmeiser Kamil, Šejna Jiří; ŽK: Salinger Michal - 0
A3B1807
Pomezí
Verměřovice
0:0(0:0)
60
Rozhodčí: Seibert Daniel, Lukášek Jiří, Havel Stanislav; ŽK: Mička Michal - Kmeť Michal
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1901
Pomezí
V. Mýto B
4:0(2:0)
90
Branky: Krajíček Lukáš 2, Mička Michal, Nespěšný Michal; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Felkl Petr, Raplík Lukáš; Delegát: Koutný Jaroslav
A3B1902
Verměřovice
Ústí n. O. B
3:0(3:0)
60
Branky: Kmeť Michal 2, Sklenář Tomáš; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Horníček Evžen, Hunal Jaroslav; ŽK: Kmeť Michal - Dostál Jan
A3B1903
Semanín
Sebranice
1:0(0:0)
100
Branky: Dvořák Michal; Rozhodčí: Havel Stanislav, Kolbaba Pavel, OKR; ŽK: Mazal Jiří, Šimek Michal - Chadima Jan, Patočka Tomáš
Branky: Fučík Michal; Rozhodčí: Heger Michal, Kaplan Jiří, Petrila Roman; ŽK: Švercl Marek - Hejl Nikola, Fater Vladislav
A3B1906
Březová n. S.
Polička B
1:0(1:0)
130
Branky: Ehrenberger Radek; Rozhodčí: Vašek Josef, Nekvinda Jiří, Nekvinda David; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Králíček Milan, Grmela Adam - Vondra Miroslav, Kučera Ondřej
A3B1907
Králíky-Č. Voda
Svitavy B
1:0(0:0)
300
Branky: Ježek Josef; Rozhodčí: Papáček Libor, Filip Jan, Jadrný Tomáš; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Makar Jaroslav, Khol Pavel, Janků Jiří, Paulus David, Hlava Jakub - Švec Michal, Savočka David, Frolo Michal
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2001
V. Mýto B
Králíky-Č. Voda
3:4(3:1)
50
Branky: Kysilko Lukáš, Chadima David, Hofman Tomáš - Khol Pavel, Janků Jiří, Paulus David, Ježek Josef; Rozhodčí: Ujec Jiří, Bleša Oldřich, Seibert Daniel; Delegát: Novotný Radek; ŽK: 0 - Paulus David
A3B2002
Svitavy B
Březová n. S.
1:3(1:2)
100
Branky: Stenzl Pavel - Bednář Aleš, Králíček Milan, Ehrenberger Radek; Rozhodčí: Horníček Evžen, Hunal Jaroslav, Vaněk Tomáš; ŽK: Švec Michal, Chlup Jakub, Skalický Martin, Juřík Pavel - 0
A3B2003
Polička B
Rychnov n. M.
4:1(2:0)
80
Branky: Mužík Jiří 3, Findejs Ondřej - Grochol Martin; Rozhodčí: Halva Radek, Jadrný Tomáš, Vaněk Tomáš; Delegát: Kristek Josef; ŽK: 0 - Grochol Martin, Šmída Jakub
A3B2004
Č. Třebová B
Lanškroun B
1:1(0:0)
80
Branky: Pešina Jakub - Šenkýř Jan; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Šejna Jiří, OKR; ŽK: Urbanec Radek - Stasiowski Pavel
A3B2005
Sloupnice
Semanín
0:2(0:0)
70
Branky: Špatenka Roman, Šimek Michal; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Papáček Libor, Řehák Jaroslav; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Mansfeld Pavel, Šplíchal Jan, Eliáš Václav - Švihálek Michal, Chyla Petr
A3B2006
Sebranice
Verměřovice
1:1(1:0)
100
Branky: Kalánek Pavel - Kmeť Michal; Rozhodčí: Pavlas Jan, Kříž Jindřich, Svědiroh Miroslav; ŽK: Kalánek Pavel, Klusoň Tomáš, Chadima Jan - Marek Martin, Sklenář Jiří
Branky: Motl Pavel, Dostál Jan, Macek David, Ráb Richard; Rozhodčí: Pavlas Jan, Morávek David, Vaněk Tomáš; Delegát: Novotný Radek; ŽK: 0 - Krýda Jiří
A3B2102
Pomezí
Sebranice
2:0(0:0)
60
Branky: Češka Radek, Mička Michal; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Jadrný Tomáš, Svoboda Petr; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Mička Michal, Nespěšný Michal - Opršál Marek, Jireček Tomáš; ČK: 0 - Jireček Tomáš
A3B2103
Verměřovice
Sloupnice
0:0(0:0)
Rozhodčí: Štěpánek Pavel, Dvořák Zdeněk, OKR; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Marek Martin, Tlapák Jaroslav - Mikulecký Martin, Štarman Luděk
A3B2104
Semanín
Č. Třebová B
2:3(1:0)
80
Branky: Flídr David, Šimek Michal - Urbanec Radek 2, Kubásek Michal; Rozhodčí: Schejbal Pavel, Hořínek Lukáš, Raplík Lukáš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Altenburger Rostislav, Švihálek Michal - 0
A3B2105
Lanškroun B
Polička B
4:2(2:0)
100
Branky: Mizerák Michal 2, Richtr Michal, Macháček Ondřej - Kučera Ondřej, Král Vojtěch; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk, Šejna Jiří, Horníček Evžen; ŽK: 0 - Švec Tomáš
A3B2106
Rychnov n. M.
Svitavy B
3:1(1:1)
70
Branky: Hlubinka Zdeněk 2, Černušák Tomáš - Gregor Filip; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Hunal Jaroslav, Brychta Ondřej; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Černušák Tomáš, Grochol Martin, Sekanina Pavel, Švanda Ladislav - Chlup Jakub, Skalický Martin, Stenzl Pavel; ČK: 0 - Chlup Jakub
A3B2107
Březová n. S.
Králíky-Č. Voda
4:1(3:0)
100
Branky: Bednář Aleš 2, Kučera Martin, Ehrenberger Radek - Paulus David; Rozhodčí: Gála Jaroslav, Raplík Lukáš, Petrila Roman; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Mikolín Pavel - Janků Jiří
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2201
V. Mýto B
Březová n. S.
0:2(0:0)
50
Branky: Kučera Martin, Bednář Aleš; Rozhodčí: Felkl Petr, Čad Jiří, Neubauer Stanislav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Krýda Jiří, Vágner Aleš - Beránek Michal
A3B2202
Králíky-Č. Voda
Rychnov n. M.
2:4(2:3)
300
Branky: Ježek Josef 2 - Černušák Tomáš 2, Švercl Marek, Křižanovský Lukáš; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk, Valenta Jan, OKR; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Janků Jiří, Šmolík Jiří - Křižanovský Lukáš
A3B2203
Svitavy B
Lanškroun B
2:2(1:1)
90
Branky: Jukl David 2 - Šebrle Radek, Mizerák Roman; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Schmeiser Kamil, OKR; ŽK: 0 - Mizerák Roman, Vacek Libor
A3B2204
Polička B
Semanín
3:1(1:0)
60
Branky: Stodola Zdeněk 2, Netolický Roman - Brejcha Martin; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Havel Stanislav, Felkl Petr; Delegát: Vrba Zdeněk; ŽK: Stodola Zdeněk, Stoklásek Petr - Pekník Filip, Bednár Miroslav; ČK: Vondra Miroslav - Švihálek Michal
A3B2205
Č. Třebová B
Verměřovice
1:0(0:0)
80
Branky: Vyhnánek Milan; Rozhodčí: Nekvinda David, Raplík lukáš, OKR; ŽK: Mikeš František - Černaj Jan
A3B2206
Sloupnice
Pomezí
1:5(0:3)
100
Branky: Štarman Luděk - Nespěšný Michal 4, Nespěšný Jan; Rozhodčí: Heger Michal, Habrda Miroslav, OKR; ŽK: Mansfeld Pavel, Dostál Ondřej - Pecina Petr
A3B2207
Sebranice
Ústí n. O. B
4:3(3:1)
80
Branky: Haupt Jiří, Nezbeda Josef, Kalánek Pavel, Malý Jiří - Motl Pavel 2, Salinger Michal; Rozhodčí: Pokorný Roman, Zerzán Miloš, Kutřín Jaroslav; ŽK: Malý Jiří, Kysilka Martin - Kopecký Vlastimil, Kolář David, Flídr Petr, Dostál Jan, Novák Jiří
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2301
Sebranice
V. Mýto B
1:2(1:1)
80
Branky: Malý Jiří - Svoboda Jiří, Šeda Martin; Rozhodčí: Odehnal Zdeněk, Raplík Lukáš, Petrila Roman; Delegát: Smitka František; ŽK: Nezbeda Josef, Opršál Marek - Bis Michael, Kysilko Lukáš
A3B2302
Ústí n. O. B
Sloupnice
3:0(3:0)
100
Branky: Kopecký Vlastimil, Motl Pavel, Ráb Richard; Rozhodčí: Kylar Roman, Habrda Miroslav, OKR
A3B2303
Pomezí
Č. Třebová B
4:2(3:2)
80
Branky: Drobný Pavel, Mička Michal, Roušar Lukáš, Šedý Vladimír - Hejl Nikola, Fučík Michal; Rozhodčí: Pokorný Roman, Nekvinda David, OKR; ŽK: Šedý Vladimír, Roušar Lukáš, Stýblo Milan, Nespěšný Michal - Fučík Michal, Kocanda Martin, Adamec David
A3B2304
Verměřovice
Polička B
1:0(1:0)
50
Branky: Černaj Jan; Rozhodčí: Pagáč Ladislav, Vodrážka Dan, OKR; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Kmeť Vladimír, Pražák Marek - Kovář Miroslav, Kučera Ondřej, Stodola Zdeněk
A3B2305
Semanín
Svitavy B
0:1(0:1)
50
Branky: Savočka David; Rozhodčí: Čad Jiří, Papáček Libor, OKR; ŽK: 0 - Kavalír Milan, Juřík Pavel
A3B2306
Lanškroun B
Králíky-Č. Voda
2:2(2:2)
100
Branky: Smrkal David 2 - Ježek Josef, Šmolík Jiří; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Horníček Evžen, Řehák Jaroslav; Delegát: Novotný Radek; ŽK: 0 - Valčík Roman, Janků Jiří, Khol Pavel, Hlava Jakub, Mlčůch Martin, Pařízek Jaroslav
A3B2307
Rychnov n. M.
Březová n. S.
0:5(0:1)
80
Branky: Bednář Aleš 2, Prudil Tomáš, Beránek Michal, Jež Dalibor; Rozhodčí: Mrázek Aleš, Kaplan Jiří, Vašek Josef; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Sekanina Miroslav, Marek Petr, Grochol Martin, Švercl Marek, Pospíšil Petr, Švanda Ladislav - Bednář Aleš
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2401
V. Mýto B
Rychnov n. M.
6:1(6:0)
50
Branky: Štancl Petr 3, Sedlák Tomáš 2, Valášek Vratislav - Šmída Jakub; Rozhodčí: Fojtík Martin, Pešek Martin, Hunal Jaroslav; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Šeda Martin, Šikl Ladislav - Onderka Jan, Švercl Marek; ČK: 0 - Švercl Marek
A3B2402
Březová n. S.
Lanškroun B
7:0(3:0)
100
Branky: Bednář Aleš 5, Kučera Martin, Ehrenberger Radek; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Vaněk Tomáš, Halva Radek
A3B2403
Králíky-Č. Voda
Semanín
3:0(1:0)
120
Branky: Makar Jiří, Pasker Jakub, Šmolík Jiří; Rozhodčí: Šejna Jiří, Papáček Libor, OKR; ŽK: Šmolík Jiří, Pasker Jakub - Flídr David; ČK: Makar Jaroslav - 0
Branky: Štarman Luděk - Kalánek Pavel, Radiměřský Karel; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Valenta Jan, OKR; ŽK: Černý Jiří - Nezbeda Josef
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2501
Sloupnice
V. Mýto B
0:3(0:1)
100
Branky: Štancl Petr 2, Dvořák Martin; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Kaplan Jiří, Jadrný Tomáš; Delegát: Kišš Ivo; ŽK: Motyčka Martin, Šplíchal Richard - Chadima David; ČK: 0 - Matula Jaroslav
A3B2502
Sebranice
Č. Třebová B
2:1(2:0)
80
Branky: Horníček Zdeněk, Kalánek Pavel - Hurt Ondřej; Rozhodčí: Vašek Josef, Štourač Vladimír, Raplík Lukáš; ŽK: Neumeister Michal, Jireček Tomáš - Strnad Josef, Fater Matěj; ČK: Jireček Tomáš - 0
A3B2503
Ústí n. O. B
Polička B
4:2(2:0)
40
Branky: Ráb Richard 2, Grunta Přemysl, Macek David - Dittrich Jaroslav, Čípa Jiří; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Schejbal Pavel, Šejna Jiří; ŽK: Salinger Michal, Kopecký Vlastimil, Motl Pavel - 0
A3B2504
Pomezí
Svitavy B
0:0(0:0)
110
Rozhodčí: Pagáč Ladislav, Svědiroh Miroslav, Seibert Daniel; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Svoboda Radek, Nespěšný Michal, Coufal David - Skalický Martin
A3B2505
Verměřovice
Králíky-Č. Voda
2:2(2:0)
60
Branky: Kmeť Michal, Václavek Ondřej - Ježek Josef 2; Rozhodčí: Kylar Roman, Habrda Miroslav, OKR; ŽK: Václavek Ondřej - Starý Roman, Hlava Jakub, Paulus David, Makar Jiří
A3B2506
Semanín
Březová n. S.
1:5(0:1)
80
Branky: Šimek Michal - Kučera Martin 4, Ehrenberger Radek; Rozhodčí: Felkl Petr, Cach Přemysl, Gála Jaroslav
A3B2507
Lanškroun B
Rychnov n. M.
2:0(1:0)
200
Branky: Farkaš Martin, Dvořáček Marek; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Habrda Miroslav, Svoboda Petr; Delegát: Novotný Radek; ŽK: 0 - Marek Petr, Grochol Martin, Pospíšil Petr, Pánik Marcel, Švanda Ladislav, Hlubinka Zdeněk; ČK: Vaško Ladislav - Křižanovský Lukáš
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2601
V. Mýto B
Lanškroun B
1:1(0:0)
50
Branky: Jílek Daniel - Savych Petro; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Schmeiser Kamil, Řehák Jaroslav; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Chadima David - 0
A3B2602
Rychnov n. M.
Semanín
3:3(2:1)
130
Branky: Marek Petr, Švanda Ladislav, Černušák Tomáš - Šimek Michal 2, Švihálek Michal; Rozhodčí: Jeřábek Břetislav, Neubauer Stanislav, Mrázek Aleš; Delegát: Kopecký Václav
A3B2603
Březová n. S.
Verměřovice
1:0(0:0)
100
Branky: Logara Vanja; Rozhodčí: Hunal Jaroslav, Kaplan Jiří, OKR; ŽK: 0 - Tlapák Jaroslav
A3B2604
Králíky-Č. Voda
Pomezí
3:4(1:2)
70
Branky: Makar Jiří, Khol Pavel, Hlava Jakub - Nespěšný Michal 2, Drobný Pavel, Krajíček Lukáš; Rozhodčí: Papáček Libor, OKR, Laik; ŽK: Hlava Jakub, Makar Jiří, Šmolík Jiří - Krajíček Lukáš
A3B2605
Svitavy B
Ústí n. O. B
2:4(1:2)
110
Branky: Stenzl Pavel, Savočka David - Kopecký Vlastimil, Kalousek Jan, Macek David, Ráb Richard; Rozhodčí: Heger Michal, Brychta Ondřej, Nekvinda David; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Kyncl Ivo, Jukl David - Salinger Michal, Novák Jiří; ČK: Kyncl Ivo - 0
A3B2606
Polička B
Sebranice
2:1(0:1)
180
Branky: Navrátil Petr, Pavliš Martin - Karlík Jan; Rozhodčí: Kaplan Jiří, Horníček Evžen, Laik; ŽK: Stoklásek Petr, Stejskal Mirek - Neumeister Michal
A3B2607
Č. Třebová B
Sloupnice
3:0(1:0)
80
Branky: Urbanec Radek 2, Vyhnánek Milan; Rozhodčí: Kylar Roman, Papáček Libor, Řehák Tomáš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: 0 - Černý Jiří