Branky: Novák David 3, Trnka Lukáš, Martinec Jakub; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk
E1A0102
Hlinsko
M. Třebová
5:0(2:0)
30
Branky: Pavliš David 3, Gregor Lukáš, Pelikán Dominik; Rozhodčí: Štourač Vladimír
E1A0103
FC Junior
AFK Chrudim B
1:2(1:0)
80
Branky: Dolanský Pavel - Dušek Ondřej, Zavřel Adam; Rozhodčí: Kudyn Milan
E1A0104
Letohrad
Ústí n. O.
9:0(6:0)
50
Branky: Valenta Patrik 3, Slodičák Petr 3, Skotálek Jan 2, Procházka Jakub; Rozhodčí: Filip Jan
E1A0105
Přelouč
FK Pardubice C
2:0(1:0)
78
Branky: Doležálek Filip, Moravec Radek; Rozhodčí: Ziegler Vratislav; ŽK: Fencl Marcel - 0
E1A0106
SK Chrudim
Polička
0:7(0:1)
20
Branky: Stodola Daniel 2, Harašta Petr 2, Holeš Roman 2, Mach Michal; Rozhodčí: OKR; ŽK: Hanáček Ondřej - 0
E1A0107
Choceň
Litomyšl
4:0(1:0)
40
Branky: Sklenář David 3, Fikejz Václav; Rozhodčí: Vacková Nikola
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0201
V. Mýto
Litomyšl
8:2(4:1)
50
Branky: Novák David 3, Martinec Jakub 3, Doležal Jan, Wimmer Filip - Krejbich Daniel, Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: 0 - Krejbich Daniel, Kohák Martin
E1A0202
Polička
Choceň
0:2(0:2)
15
Branky: Hanus Michal, Kubíček Dominik; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A0203
FK Pardubice C
SK Chrudim
9:1(5:0)
20
Branky: Mrštík Daniel 3, Stejskal Jan 2, Fotul Daniel, Bulis Patrik, Karvánek Jan, Buš Tomáš - Procházka Michal; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav
E1A0204
Ústí n. O.
Přelouč
2:0(2:0)
30
Branky: Langer Patrik, Procházka Jáchym; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk; ŽK: Skalický Ondřej - Moravec Radek
E1A0205
AFK Chrudim B
Letohrad
3:1(1:0)
25
Branky: Rybička Petr 2, Stránský Josef - Škorpil Marek; Rozhodčí: Vašek Josef
E1A0206
M. Třebová
FC Junior
1:5(1:3)
20
Branky: Oravec Marek - Dolanský Pavel 3, Mužíček Petr, Koukal David; Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: 0 - Mužíček Petr
E1A0207
Č. Třebová
Hlinsko
1:0(0:0)
50
Branky: Trčka Ondřej; Rozhodčí: Hunal Jaroslav; ŽK: Trčka Ondřej, Markl Jan - 0
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0301
Hlinsko
V. Mýto
2:2(1:1)
50
Branky: Zach Daniel, Holomek Michal - Martinec Jakub 2; Rozhodčí: Šlor Robert; ŽK: Pavliš David - Martinec Jakub; ČK: Cach Adam - 0
E1A0302
FC Junior
Č. Třebová
0:5(0:3)
50
Branky: Voleský Patrik 2, Bočkaj Karel, Pospíšil Daniel, Šindelář Daniel; Rozhodčí: Štourač Vladimír
E1A0303
Letohrad
M. Třebová
9:0(5:0)
30
Branky: Valenta Patrik 4, Stejskal Jakub, Veselý Michal, Boštík Jaroslav, Slodičák Petr, Skotálek Jan; Rozhodčí: Řehák Tomáš
E1A0304
Přelouč
AFK Chrudim B
2:5(2:3)
50
Branky: Vašíček Michal, Moravec Radek - Zrůst Tomáš, Uhlíř Jiří, Holeček Filip, Kopecký David, Elich Karel; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: 0 - Zavřel Adam
E1A0305
SK Chrudim
Ústí n. O.
1:5(0:3)
30
Branky: Dvorský Jaroslav - Motyčka Filip, Langer Patrik, Řehoř Patrik, Šalda Michal, Langr Stanislav; Rozhodčí: Kudyn Milan; ŽK: Rohlík Jan - Langer Patrik
E1A0306
Choceň
FK Pardubice C
4:0(2:0)
30
Branky: Sklenář David 3, Gregar Jan; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: Hanus Michal - Pšenička Jiří, Fotul Daniel, Pánek Filip, Karvánek Jan, Laksar Petr
E1A0307
Litomyšl
Polička
3:1(1:1)
80
Branky: Krejbich Daniel, Vejrych Jaroslav, Bárta Jan - Holeš Roman; Rozhodčí: Šejna Jiří
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0401
V. Mýto
Polička
7:0(4:0)
74
Branky: Novák David 2, Trnka Lukáš, Wimmer Filip, Šlégr Tomáš, Pirkl Tomáš, Martinec Jakub; Rozhodčí: Ziegler Vratislav, Cápay Libor; ŽK: Šlégr Tomáš - 0
E1A0402
FK Pardubice C
Litomyšl
3:1(2:0)
60
Branky: Pánek David, Fidler Richard, Sokol Matěj - Bednář Marek; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A0403
Ústí n. O.
Choceň
0:2(0:1)
40
Branky: Fikejz Václav, Prachař Ondřej; Rozhodčí: Pavlas Jiří
E1A0404
AFK Chrudim B
SK Chrudim
8:0(7:0)
30
Branky: Zrůst Tomáš 3, Pilař Tomáš, Tlapák Patrik, Zavřel Adam, Stránský Josef, Kozák Radim; Rozhodčí: Seibert Daniel
E1A0405
M. Třebová
Přelouč
1:3(0:2)
20
Branky: Kršák Josef - Linhart Jan, Moravec Radek, Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: Brychta Ondřej
E1A0406
Č. Třebová
Letohrad
0:4(0:2)
40
Branky: Valenta Patrik 2, Procházka Jakub, Pirkl Jiří; Rozhodčí: OKR
E1A0407
Hlinsko
FC Junior
2:0(0:0)
30
Branky: Zach Daniel, Gregor Lukáš; Rozhodčí: Kolbaba Pavel; ŽK: 0 - Flídr Dominik, Semelka Michal, Dolanský Pavel
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0501
FC Junior
V. Mýto
1:5(0:3)
30
Branky: Semelka Michal - Novák David 2, Doležal Jan, Wimmer Filip, vlastní; Rozhodčí: Pešek Martin; ŽK: 0 - Šlégr Tomáš, Mandík Milan
E1A0502
Letohrad
Hlinsko
3:2(2:0)
30
Branky: Veselý Michal, Valenta Patrik, Skotálek Jan - Zach Daniel 2; Rozhodčí: Vaněk Tomáš
E1A0503
Přelouč
Č. Třebová
0:6(0:4)
27
Branky: Pospíšil Daniel 2, Bočkaj Karel, Markl Jan, Sponer Patrik, Voleský Patrik; Rozhodčí: Ziegler Vratislav
E1A0504
SK Chrudim
M. Třebová
1:7(1:2)
30
Branky: Krajíček Jiří - Popelka Tomáš 2, Dokoupil Jan, Čabák Michal, Ševčík Jakub, Stupka Zdeněk, Vykydal David; Rozhodčí: Štourač Vladimír; ŽK: Procházka Michal, Podlaha Roman - 0
E1A0505
Choceň
AFK Chrudim B
0:2(0:1)
50
Branky: Tlapák Patrik, Kozák Radim; Rozhodčí: Řehák Jaroslav; ŽK: 0 - Tlapák Patrik, Elich Karel
E1A0506
Litomyšl
Ústí n. O.
5:0(2:0)
20
Branky: Valenta Antonín 3, Kopecký Roman, Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: Kaplan Jiří
E1A0507
Polička
FK Pardubice C
3:2(1:2)
50
Branky: Harašta Petr 2, Pazdera Vojtěch - Kejmar Václav, Buš Tomáš; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk; ŽK: 0 - Šlégr Jan
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0601
V. Mýto
FK Pardubice C
3:3(1:2)
30
Branky: Wimmer Filip, Novák David, Martinec Jakub - Shejbal Jiří, Kohák Martin, Fotul Daniel; Rozhodčí: Havel Stanislav
E1A0602
Ústí n. O.
Polička
1:0(0:0)
50
Branky: Langer Patrik; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk; ŽK: Krumer Jan - Lánský Jan
E1A0603
AFK Chrudim B
Litomyšl
6:0(2:0)
30
Branky: Zrůst Tomáš 3, Zavřel Adam 2, Stránský Josef; Rozhodčí: Štourač Vladimír; ŽK: 0 - Kopecký Roman
E1A0604
M. Třebová
Choceň
0:4(0:3)
15
Branky: Prachař Ondřej 2, Gregar Jan, Kubíček Dominik; Rozhodčí: Brychta Ondřej
E1A0605
Č. Třebová
SK Chrudim
12:0(3:0)
50
Branky: Pospíšil Daniel 5, Müller Patrik 2, Bočkaj Karel, Trčka Ondřej, Kovář Ondřej, Klazar Leoš, Šindelář Daniel; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A0606
Hlinsko
Přelouč
4:3(3:2)
30
Branky: Nevole Matouš, Pavliš David, Cach Adam, Holomek Michal - Vašíček Michal 2, Ruprecht Daniel; Rozhodčí: Lukášek Jiří
E1A0607
FC Junior
Letohrad
0:4(0:1)
30
Branky: Valenta Patrik 2, Slodičák Petr, Skotálek Jan; Rozhodčí: Starý Dominik
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0701
Letohrad
V. Mýto
2:1(1:0)
60
Branky: Valenta Patrik 2 - Trnka Lukáš; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: Stejskal Jakub - Bureš Martin
E1A0702
Přelouč
FC Junior
2:1(1:0)
30
Branky: Ruprecht Daniel, Moravec Radek - Dolanský Pavel; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: 0 - Felkl Petr
E1A0703
SK Chrudim
Hlinsko
0:10(0:5)
30
Branky: Pavliš David 3, Zach Daniel 2, Cach Adam 2, Nevole Matouš, Zavřel Petr, Pětník Tomáš; Rozhodčí: Pokorný Roman
E1A0704
Choceň
Č. Třebová
1:2(1:1)
50
Branky: Ješina František - Pospíšil Daniel, Voleský Patrik; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk
E1A0705
Litomyšl
M. Třebová
2:1(1:0)
20
Branky: Bednář Marek, Švec Martin - Šir David; Rozhodčí: Řehák Tomáš
E1A0706
Polička
AFK Chrudim B
1:2(1:0)
20
Branky: Harašta Petr - Zrůst Tomáš 2; Rozhodčí: Odehnal Zdeněk; ŽK: Kučera Jakub - 0
E1A0707
FK Pardubice C
Ústí n. O.
6:1(2:0)
30
Branky: Buš Tomáš 3, Svatoň Tomáš, Kocián Jakub, Zelinka Denis - Koráb Michal; Rozhodčí: Pešek Martin; ŽK: Kocián Jakub - 0
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0801
V. Mýto
Ústí n. O.
5:0(3:0)
20
Branky: Martinec Jakub 2, Trnka Lukáš, Doležal Jan, Prešinský Vojtěch; Rozhodčí: Kaplan Jiří; ŽK: 0 - Procházka Jan
E1A0802
AFK Chrudim B
FK Pardubice C
6:0(3:0)
30
Branky: Zrůst Tomáš 3, Šprongl Michael, Tlapák Patrik, Zavřel Adam; Rozhodčí: Starý Dominik; ŽK: Dušek Ondřej, Elich Karel - Zelenka Lukáš
E1A0803
M. Třebová
Polička
2:1(0:1)
30
Branky: Navrátil Filip, Stupka Zdeněk - vlastní; Rozhodčí: Heger Michal
E1A0804
Č. Třebová
Litomyšl
3:2(2:0)
20
Branky: Pospíšil Daniel, Kovář Ondřej, Klazar Leoš - Kopecký Roman, Karal Marek; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: Pospíšil Daniel - Chadima Jan
E1A0805
Hlinsko
Choceň
1:2(1:1)
20
Branky: Cach Adam - Prachař Ondřej, Gregar Jan; Rozhodčí: Smitka Michal; ŽK: Pelikán Marek - Střílek Tomáš
E1A0806
FC Junior
SK Chrudim
10:0(2:0)
40
Branky: Flídr Dominik 4, Dolanský Pavel 2, Novotný Jiří 2, Semelka Michal, Scheidl Patrik; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Felkl Petr - 0
E1A0807
Letohrad
Přelouč
6:0(1:0)
30
Branky: Tuleja Miroslav 2, Slodičák Petr 2, Valenta Patrik, Boštík Jaroslav; Rozhodčí: Řehák Tomáš
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0901
Přelouč
V. Mýto
3:3(3:2)
37
Branky: Moravec Radek 2, Linhart Jan - Wimmer Filip, Novák David, Martinec Jakub; Rozhodčí: Ziegler Vratislav; ŽK: 0 - Trnka Lukáš
E1A0902
SK Chrudim
Letohrad
0:16(0:8)
20
Branky: Tuleja Miroslav 6, Boštík Jaroslav 2, Slodičák Petr 2, Stejskal Dominik 2, Švestka Jiří, Stejskal Jakub, Procházka Jakub, Toman Matěj; Rozhodčí: Kudyn Milan
E1A0903
Choceň
FC Junior
1:3(1:2)
30
Branky: Gregar Jan - Dolanský Pavel 2, Koukal David; Rozhodčí: Zavřel Aleš
E1A0904
Litomyšl
Hlinsko
0:4(0:3)
30
Branky: Zach Daniel 2, Pavliš David, Pavliš Vojtěch; Rozhodčí: Kaplan Jiří
E1A0905
Polička
Č. Třebová
4:1(1:0)
20
Branky: Harašta Petr 4 - Müller Patrik; Rozhodčí: Schejbal Pavel
E1A0906
FK Pardubice C
M. Třebová
1:3(0:1)
40
Branky: Vladyka Daniel - Navrátil Filip 2, Šir David; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A0907
Ústí n. O.
AFK Chrudim B
2:0(2:0)
20
Branky: Procházka Jáchym 2; Rozhodčí: Bouz Tomáš; ŽK: 0 - Tlapák Patrik, Zavřel Adam, Karal Pavel
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1001
V. Mýto
AFK Chrudim B
2:1(2:1)
80
Branky: Novák David 2 - Tlapák Patrik; Rozhodčí: Svoboda Petr
E1A1002
M. Třebová
Ústí n. O.
0:2(0:1)
30
Branky: Procházka Jáchym 2; Rozhodčí: Odehnal Zdeněk
E1A1003
Č. Třebová
FK Pardubice C
2:3(0:2)
60
Branky: Pospíšil Daniel, Kovář Ondřej - Kovář Daniel 2, Papšík Jakub; Rozhodčí: Chládek Miroslav; ŽK: Trčka Ondřej - 0
E1A1004
Hlinsko
Polička
5:1(1:1)
50
Branky: Cach Adam 2, Nevole Matouš, Pavliš David, Zach Daniel - Chvojka Radek; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav; ŽK: Pelikán Dominik - 0
E1A1005
FC Junior
Litomyšl
1:8(1:4)
30
Branky: Janeček David - Kohák Martin 4, Bednář Marek, Krejbich Daniel, Vejrych Jaroslav, Folta Vojtěch; Rozhodčí: Jeřábek Břetislav
E1A1006
Letohrad
Choceň
0:1(0:0)
60
Branky: Prachař Ondřej; Rozhodčí: OKR
E1A1007
Přelouč
SK Chrudim
12:0(8:0)
30
Branky: Ruprecht Daniel 3, Vašíček Michal 2, Pokorný Jan, Linhart Jan, Molnár Marek, Ptáček Michal, Moravec Radek, Mach Lukáš, Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: Čech Karel
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1101
SK Chrudim
V. Mýto
0:15(0:8)
30
Branky: Martinec Jakub 3, Doležal Jan 2, Wimmer Filip 2, Novák David 2, Vanat Radek 2, Svatoš Jan, Prešinský Vojtěch, Nádvorník Tadeáš, Půlpán Lukáš; Rozhodčí: Kvaček Jan
E1A1102
Choceň
Přelouč
0:1(0:1)
40
Branky: Ruprecht Daniel; Rozhodčí: Halva Radek
E1A1103
Litomyšl
Letohrad
1:3(0:1)
30
Branky: Kohák Martin - Procházka Jakub 2, Valenta Patrik; Rozhodčí: Kaplan Jiří
E1A1104
Polička
FC Junior
0:1(0:1)
15
Branky: Dolanský Pavel; Rozhodčí: Schejbal Pavel
E1A1105
FK Pardubice C
Hlinsko
2:6(0:3)
40
Branky: Molek Martin 2 - Zach Daniel 3, Nevole Matouš, Pavliš David, Cach Adam; Rozhodčí: Vodrážka Dan
E1A1106
Ústí n. O.
Č. Třebová
2:0(1:0)
30
Branky: Langer Patrik, Procházka Jáchym; Rozhodčí: Schejbal Pavel; ŽK: Řehoř Patrik - Šindelář Daniel, Markl Jan
E1A1107
AFK Chrudim B
M. Třebová
4:2(3:2)
40
Branky: Dušek Ondřej 3, Kozák Radim - Popelka Tomáš 2; Rozhodčí: Mrázek Aleš; ŽK: 0 - Popelka Tomáš
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1201
V. Mýto
M. Třebová
8:0(4:0)
20
Branky: Novák David 4, Svatoš Jan, Doležal Jan, Wimmer Filip, Síč Michal; Rozhodčí: Gála Jaroslav
E1A1202
Č. Třebová
AFK Chrudim B
0:6(0:4)
30
Branky: Tlapák Patrik 2, Dušek Ondřej, Uhlíř Jiří, Stránský Josef, Kozák Radim; Rozhodčí: Filip Jan
E1A1203
Hlinsko
Ústí n. O.
1:0(0:0)
25
Branky: Nevole Matouš; Rozhodčí: Lukášek Jiří; ŽK: Gregor Lukáš - Fikejz Michal
E1A1204
FC Junior
FK Pardubice C
3:1(1:1)
10
Branky: Dolanský Pavel 3 - Mrštík Daniel; Rozhodčí: Lukášek Jiří
E1A1205
Letohrad
Polička
5:0(1:0)
Branky: Valenta Patrik 2, Škorpil Marek, Slodičák Petr, Skotálek Jan; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A1206
Přelouč
Litomyšl
4:6(0:4)
20
Branky: Linhart Jan 2, Molnár Marek, Moravec Radek - Bednář Marek 3, Kohák Martin, Valenta Antonín, Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: Cápay Libor; ŽK: 0 - Karal Marek
E1A1207
SK Chrudim
Choceň
0:12(0:5)
30
Branky: Dočkal Michal 5, Prachař Ondřej 3, Fikejz Václav, Ješina František, Gregar Jan, Kopecký Ondřej; Rozhodčí: Pagáč Ladislav
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1301
Choceň
V. Mýto
0:3(0:2)
30
Branky: Novák David 3; Rozhodčí: Kaplan Jiří
E1A1302
Litomyšl
SK Chrudim
7:0(2:0)
30
Branky: Kohák Martin 4, Kopecký Roman, Mikulecký Lukáš, Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: Petrila Roman
E1A1303
Polička
Přelouč
0:0(0:0)
18
Rozhodčí: Hořínek Lukáš
E1A1304
FK Pardubice C
Letohrad
1:5(1:2)
40
Branky: Sokol Matěj - Škorpil Marek, Procházka Jakub, Veselý Michal, Valenta Patrik, Skotálek Jan; Rozhodčí: Pešek Martin; ŽK: Vladyka Daniel - Tuleja Miroslav
E1A1305
Ústí n. O.
FC Junior
0:2(0:1)
20
Branky: Rohlík Miroslav, Koukal David; Rozhodčí: Jadrný Tomáš
E1A1306
AFK Chrudim B
Hlinsko
2:2(2:1)
50
Branky: Tlapák Patrik 2 - Zach Daniel, Cach Adam; Rozhodčí: Fojtík Martin
E1A1307
M. Třebová
Č. Třebová
2:2(0:0)
15
Branky: Oravec Marek, Ševčík Jakub - Šalda Marek 2; Rozhodčí: Brychta Ondřej
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1401
V. Mýto
Č. Třebová
4:0(1:0)
60
Branky: Trnka Lukáš 3, Sháněl Michael; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: 0 - Markl Jan
E1A1402
M. Třebová
Hlinsko
0:0(0:0)
20
Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: 0 - Gregor Lukáš
E1A1403
AFK Chrudim B
FC Junior
4:0(3:0)
40
Branky: Dušek Ondřej 2, Zrůst Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Kolbaba Pavel
E1A1404
Ústí n. O.
Letohrad
2:2(1:1)
40
Branky: Koráb Michal, Vomočil Jakub - Pavel Lukáš, Skotálek Jan; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A1405
FK Pardubice C
Přelouč
4:0(1:0)
30
Branky: Koblížek Jan 2, Uhlíř Jan 2; Rozhodčí: Halda Petr
E1A1406
Polička
SK Chrudim
8:4(4:0)
18
Branky: Stodola Daniel 3, Pazdera Aleš 2, Harašta Petr, Horníček Pavel, Chvojka Radek - Plecitý Jakub 3, Doudová Jana; Rozhodčí: Havel Stanislav
E1A1407
Litomyšl
Choceň
1:0(0:0)
20
Branky: Bednář Marek; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: 0 - Ješina František
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1501
Litomyšl
V. Mýto
1:6(1:2)
40
Branky: Valenta Antonín - Novák David 2, Pirkl Tomáš 2, Novotný Matěj, Wimmer Filip; Rozhodčí: Hunal Jaroslav
E1A1502
Choceň
Polička
3:1(2:1)
40
Branky: Prachař Ondřej 2, Mlej Milan - Stodola Daniel; Rozhodčí: Jadrný Tomáš; ŽK: Ješina František, Fikejz Václav - 0
E1A1503
SK Chrudim
FK Pardubice C
0:6(0:3)
20
Branky: Fotul Daniel 2, Šlégr Jan 2, Mrštík Daniel, Staněk Martin; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav
E1A1504
Přelouč
Ústí n. O.
3:2(1:0)
25
Branky: Linhart Jan, Molnár Marek, vlastní - Koráb Michal, Vomočil Jakub; Rozhodčí: Cápay Libor; ŽK: 0 - Vomočil Jakub
E1A1505
Letohrad
AFK Chrudim B
1:2(1:1)
50
Branky: Procházka Jakub - Dušek Ondřej, Zrůst Tomáš; Rozhodčí: Řehák Tomáš; ŽK: 0 - Elich Karel
E1A1506
FC Junior
M. Třebová
0:0(0:0)
36
Rozhodčí: Havel Stanislav
E1A1507
Hlinsko
Č. Třebová
5:0(2:0)
50
Branky: Nevole Matouš 2, Zach Daniel, Cach Adam, Pavliš Vojtěch; Rozhodčí: Vašek Josef; ŽK: 0 - Bočkaj Karel, Trčka Ondřej
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1601
V. Mýto
Hlinsko
5:1(3:1)
30
Branky: Trnka Lukáš 2, Pirkl Tomáš 2, Svatoš Jan - Nevole Matouš; Rozhodčí: Kaplan Jiří
E1A1602
Č. Třebová
FC Junior
2:0(1:0)
54
Branky: Pospíšil Daniel 2; Rozhodčí: Kylar Roman; ŽK: 0 - Jankovský David
E1A1603
M. Třebová
Letohrad
4:0(3:0)
20
Branky: Popelka Tomáš 2, Roháček David 2; Rozhodčí: Heger Michal
E1A1604
AFK Chrudim B
Přelouč
2:1(0:0)
40
Branky: Zrůst Tomáš 2 - Linhart Jan; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Zrůst Tomáš - Chaloupský Lukáš, Doležálek Filip
E1A1605
Ústí n. O.
SK Chrudim
7:1(3:0)
30
Branky: Koráb Michal 2, Langer Patrik 2, Krumer Jan, Pirkl Vlastislav, Procházka Jáchym - Procházka Michal; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: 0 - Jedlička Vojtěch
E1A1606
FK Pardubice C
Choceň
0:2(0:2)
20
Branky: Fikejz Václav 2; Rozhodčí: Poláček Libor
E1A1607
Polička
Litomyšl
0:1(0:1)
18
Branky: Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: Halva Radek
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1701
Polička
V. Mýto
2:2(2:1)
18
Branky: Kalášek Martin, Harašta Petr - Novotný Matěj, Novák David; Rozhodčí: Vašek Josef; ŽK: 0 - Bureš Martin
E1A1702
Litomyšl
FK Pardubice C
0:6(0:2)
30
Branky: Pánek David 2, Čáň Dominik, Buš Tomáš, Vávra Lukáš, Jirásek Jakub; Rozhodčí: Habrda Miroslav
E1A1703
Choceň
Ústí n. O.
0:3(0:2)
40
Branky: Procházka Jáchym 2, Vomočil Jakub; Rozhodčí: Jadrný Tomáš; ŽK: 0 - Motyčka Filip
E1A1704
SK Chrudim
AFK Chrudim B
0:8(0:3)
10
Branky: Kozák Radim 2, Zrůst Tomáš 2, Uhlíř Jiří, Tlapák Patrik, Zavřel Adam, Elich Karel; Rozhodčí: Kříž Jindřich; ŽK: 0 - Tlapák Patrik
E1A1705
Přelouč
M. Třebová
2:1(1:0)
30
Branky: Linhart Jan, Moravec Radek - Hanák Tomáš; Rozhodčí: Fojtík Martin
E1A1706
Letohrad
Č. Třebová
0:5(0:2)
80
Branky: Kovář Ondřej 2, Sponer Patrik 2, Trčka Ondřej; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: 0 - Šalda Marek, Markl Jan
E1A1707
FC Junior
Hlinsko
1:1(1:1)
50
Branky: Semelka Michal - Gregor Lukáš; Rozhodčí: Kaplan Jiří
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1801
V. Mýto
FC Junior
2:0(0:0)
50
Branky: Wimmer Filip, Novák David; Rozhodčí: Petrila Roman; ŽK: 0 - Šmaha Martin
E1A1802
Hlinsko
Letohrad
2:0(1:0)
40
Branky: Nevole Matouš, Gregor Lukáš; Rozhodčí: Kolbaba Pavel; ŽK: Pelikán Marek, Holas Štěpán, Čabák Marek - 0
E1A1803
Č. Třebová
Přelouč
0:1(0:0)
30
Branky: Linhart Jan; Rozhodčí: Řehák Tomáš; ŽK: Bočkaj Karel - 0
E1A1804
M. Třebová
SK Chrudim
5:2(2:2)
30
Branky: Navrátil Filip 3, Popelka Tomáš, Hanák Tomáš - Procházka Michal, Jirásek Petr; Rozhodčí: Nekvinda David
E1A1805
AFK Chrudim B
Choceň
1:2(0:1)
50
Branky: Kozák Radim - Prachař Ondřej 2; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav; ŽK: Karal Pavel - Fikejz Václav
E1A1806
Ústí n. O.
Litomyšl
5:1(3:1)
50
Branky: Procházka Jáchym 2, Krumer Jan, Langer Patrik, Skalický Ondřej - Valenta Antonín; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: Krumer Jan - 0
E1A1807
FK Pardubice C
Polička
4:3(2:2)
30
Branky: Sokol Matěj 2, Vladyka Daniel, Šlégr Jan - Kalášek Martin, Pazdera Aleš, Stodola Daniel; Rozhodčí: Hajn David; ŽK: Šlégr Jan - 0
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1901
FK Pardubice C
V. Mýto
0:2(0:1)
40
Branky: Novák David, Sháněl Michael; Rozhodčí: Sůra Pavel
E1A1902
Polička
Ústí n. O.
0:3(0:1)
30
Branky: Krumer Jan, Kopecký Matouš, Fikejz Michal; Rozhodčí: Andrle Tomáš
E1A1903
Litomyšl
AFK Chrudim B
2:1(2:1)
50
Branky: Valenta Antonín, Vejrych Jaroslav - Zavřel Adam; Rozhodčí: Raplík Lukáš; ŽK: 0 - Elich Karel, Tlapák Patrik
E1A1904
Choceň
M. Třebová
0:4(0:0)
30
Branky: Morávek Martin 2, Roháček David, Sedlák Jiří; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: 0 - Hanák Tomáš
E1A1905
SK Chrudim
Č. Třebová
0:4(0:2)
30
Branky: Pospíšil Daniel 3, Dvořák Tomáš; Rozhodčí: Halda Petr; ŽK: Rohlík Jan - 0
E1A1906
Přelouč
Hlinsko
3:0(2:0)
20
Branky: Pokorný Jan, Vašíček Michal, Linhart Jan; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Sochor Tomáš
E1A1907
Letohrad
FC Junior
1:1(0:1)
30
Branky: Procházka Jakub - Dolanský Pavel; Rozhodčí: Habrda Miroslav
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2001
V. Mýto
Letohrad
4:1(2:0)
40
Branky: Wimmer Filip 2, Pirkl Tomáš, Sháněl Michael - Švercl Martin; Rozhodčí: OKR
E1A2002
FC Junior
Přelouč
2:0(1:0)
30
Branky: Mužíček Petr, Jankovský David; Rozhodčí: Lukášek Jiří; ŽK: Šmaha Martin - Vašíček Matěj
E1A2003
Hlinsko
SK Chrudim
3:0
kontumace
E1A2004
Č. Třebová
Choceň
2:2(2:2)
50
Branky: Šalda Marek, Pospíšil Daniel - Fikejz Václav, Prachař Ondřej; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Fikejz Václav; ČK: 0 - Fikejz Václav
E1A2005
M. Třebová
Litomyšl
1:4(1:2)
30
Branky: Král Bohdan - Kopecký Roman, Valenta Antonín, Vejrych Jaroslav, vlastní; Rozhodčí: Petrila Roman
E1A2006
AFK Chrudim B
Polička
3:1(1:0)
50
Branky: Zavřel Adam 2, Zrůst Tomáš - Stodola Daniel; Rozhodčí: Vodrážka Dan
E1A2007
Ústí n. O.
FK Pardubice C
4:1(0:1)
30
Branky: Procházka Jáchym 2, Krumer Jan, Skalický Ondřej - Sokol Matěj; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: 0 - Mrštík Daniel
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2101
Ústí n. O.
V. Mýto
1:1(1:0)
20
Branky: Langer Patrik - Wimmer Filip; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: Langer Patrik, Šalda Michal - Wimmer Filip
E1A2102
FK Pardubice C
AFK Chrudim B
1:0(0:0)
50
Branky: Mrštík Daniel; Rozhodčí: Čad Jiří
E1A2103
Polička
M. Třebová
2:0(1:0)
20
Branky: Pazdera Aleš, Stodola Daniel; Rozhodčí: Zerzán Miloš
E1A2104
Litomyšl
Č. Třebová
2:3(1:1)
20
Branky: Kopecký Roman, Bednář Marek - Pospíšil Daniel 3; Rozhodčí: Schejbal Pavel; ŽK: 0 - Pospíšil Daniel, Bočkaj Karel
E1A2105
Choceň
Hlinsko
1:4(0:4)
10
Branky: Prachař Ondřej - Pavliš David 2, Nevole Matouš, Gregor Lukáš; Rozhodčí: Sůra Pavel
E1A2106
SK Chrudim
FC Junior
0:3(0:0)
50
Branky: Dolanský Pavel 2, Čáp Michal; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav; ŽK: Podlaha Roman, Rohlík Jan - 0
E1A2107
Přelouč
Letohrad
4:1(2:0)
20
Branky: Vašíček Michal 2, Linhart Jan, Molnár Marek - Boštík Jaroslav; Rozhodčí: Cápay Libor; ŽK: Bolek Štěpán - Tuleja Miroslav
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2201
V. Mýto
Přelouč
2:1(1:0)
40
Branky: Trnka Lukáš 2 - Molnár Marek; Rozhodčí: Schmeiser Kamil
E1A2202
Letohrad
SK Chrudim
5:1(1:1)
40
Branky: Škorpil Marek, Stejskal Jakub, Procházka Jakub, Hlava Kamil, Skotálek Jan - Podlaha Roman; Rozhodčí: Pavlas Jiří
E1A2203
FC Junior
Choceň
1:3(0:0)
25
Branky: Dolanský Pavel - Prachař Ondřej, Gregar Jan, Novotný Matouš; Rozhodčí: Neubauer Stanislav; ŽK: Mužíček Petr - 0
E1A2204
Hlinsko
Litomyšl
4:1(1:0)
40
Branky: Pavliš Vojtěch 2, Nevole Matouš, Cach Adam - Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: Lukášek Jiří
E1A2205
Č. Třebová
Polička
2:3(0:1)
40
Branky: Kovář Ondřej, Voleský Patrik - Stodola Daniel 3; Rozhodčí: OKR
E1A2206
M. Třebová
FK Pardubice C
4:2(1:0)
30
Branky: Morávek Martin 2, Hanák Tomáš, Oravec Marek - Kantor Miroslav, vlastní; Rozhodčí: Svoboda Petr
E1A2207
AFK Chrudim B
Ústí n. O.
2:1(2:1)
50
Branky: Dušek Ondřej, Tlapák Patrik - Procházka Jáchym; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2301
AFK Chrudim B
V. Mýto
0:1(0:0)
50
Branky: Wimmer Filip; Rozhodčí: Seibert Daniel
E1A2302
Ústí n. O.
M. Třebová
4:3(1:1)
50
Branky: Krumer Jan, Vomočil Jakub, Pirkl Vlastislav, Procházka Jáchym - Popelka Tomáš, Hanák Tomáš, Ševčík Jakub; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Hanák Tomáš, Selinger Tomáš
E1A2303
FK Pardubice C
Č. Třebová
2:6(1:2)
33
Branky: Mrštík Daniel, Fotul Daniel - Trčka Ondřej 2, Sponer Patrik 2, Šalda Marek, Bočkaj Karel; Rozhodčí: Ziegler Vratislav; ŽK: Laksar Petr - 0
E1A2304
Polička
Hlinsko
0:1(0:0)
20
Branky: Zach Daniel; Rozhodčí: Halva Radek
E1A2305
Litomyšl
FC Junior
2:5(0:3)
20
Branky: Bednář Marek, Valenta Antonín - Valenta Pavel 2, Semelka Michal, Nežádal Jiří, Kropáček Michal; Rozhodčí: Hořínek Lukáš
E1A2306
Choceň
Letohrad
1:3(1:1)
30
Branky: Fikejz Václav - Škorpil Marek, Stejskal Dominik, Skotálek Jan; Rozhodčí: Vaněk Tomáš
E1A2307
SK Chrudim
Přelouč
1:1(1:0)
30
Branky: Pilař Tomáš - Molnár Marek; Rozhodčí: Kolbaba Pavel
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2401
V. Mýto
SK Chrudim
3:0(1:0)
30
Branky: Svatoš Jan, Novák David, Martinec Jakub; Rozhodčí: Hunal Jaroslav
E1A2402
Přelouč
Choceň
1:5(0:4)
30
Branky: Molnár Marek - Prachař Ondřej 3, Gregar Jan, Kubíček Dominik; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A2403
Letohrad
Litomyšl
2:2(0:1)
50
Branky: Procházka Jakub, Švercl Martin - Vejrych Jaroslav 2; Rozhodčí: OKR; ŽK: Švestka Jiří - 0
E1A2404
FC Junior
Polička
2:1(1:1)
30
Branky: Mužíček Petr, Felkl Petr - Stansburg Maya Sophie; Rozhodčí: Felkl Petr
E1A2405
Hlinsko
FK Pardubice C
4:0(3:0)
10
Branky: Zach Daniel 2, Pavliš David, Cach Adam; Rozhodčí: Gála Jaroslav
E1A2406
Č. Třebová
Ústí n. O.
1:6(0:3)
30
Branky: Čikl Adam - Procházka Jáchym 4, Langer Patrik 2; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk; ŽK: Bočkaj Karel - Krumer Jan
E1A2407
M. Třebová
AFK Chrudim B
1:1(0:0)
23
Branky: Popelka Tomáš - Zavřel Adam; Rozhodčí: Brychta Ondřej
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2501
M. Třebová
V. Mýto
0:3(0:1)
30
Branky: Novák David 2, Šlégr Tomáš; Rozhodčí: Brychta Ondřej
E1A2502
AFK Chrudim B
Č. Třebová
3:3(0:2)
47
Branky: Tlapák Patrik 2, Zrůst Tomáš - Sponer Patrik 2, Markl Jan; Rozhodčí: Starý Dominik; ŽK: 0 - Sponer Patrik, Markl Jan, Šalda Marek
E1A2503
Ústí n. O.
Hlinsko
2:1(2:0)
60
Branky: Koráb Michal, Vomočil Jakub - Pavliš David; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: Pavliš David - Nevole Matouš; ČK: 0 - Nevole Matouš
E1A2504
FK Pardubice C
FC Junior
2:0(2:0)
50
Branky: Černík Jakub, Čáň Dominik; Rozhodčí: Neubauer Stanislav
E1A2505
Polička
Letohrad
1:1(1:0)
18
Branky: Pazdera Vojtěch - Procházka Jakub; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A2506
Litomyšl
Přelouč
2:5(1:2)
30
Branky: Šulc Marek, Folta Vojtěch - Molnár Marek 2, Vašíček Michal, Linhart Jan, Moravec Radek; Rozhodčí: Dvořák Zdeněk
E1A2507
Choceň
SK Chrudim
1:0(1:0)
20
Branky: Prachař Ondřej; Rozhodčí: Kaplan Jiří; ŽK: 0 - Machač Milan
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2601
V. Mýto
Choceň
2:1(1:1)
50
Branky: Trnka Lukáš, Wimmer Filip - Prachař Ondřej; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A2602
SK Chrudim
Litomyšl
2:7(1:2)
30
Branky: Machač Milan, Steiner Petr - Vejrych Jaroslav 3, Bednář Marek 2, Mikulecký Lukáš, Valenta Antonín; Rozhodčí: Starý Dominik
E1A2603
Přelouč
Polička
2:0(1:0)
50
Branky: Vašíček Michal, Moravec Radek; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A2604
Letohrad
FK Pardubice C
6:2(2:2)
66
Branky: Valenta Patrik 2, Tuleja Miroslav, Stejskal Jakub, Hlava Kamil, Skotálek Jan - Černík Jakub 2; Rozhodčí: Valenta Jan; ŽK: Skotálek Jan - Shejbal Jiří, Bartaloš Dan
E1A2605
FC Junior
Ústí n. O.
2:1(1:1)
50
Branky: Talácko Václav, Kropáček Michal - Langer Patrik; Rozhodčí: Pokorný Roman
E1A2606
Hlinsko
AFK Chrudim B
4:1(2:1)
40
Branky: Gregor Lukáš 2, Pavliš David, Zach Daniel - Rybička Petr; Rozhodčí: Vašek Josef
E1A2607
Č. Třebová
M. Třebová
3:1(2:1)
30
Branky: Markl Jan 2, Voleský Patrik - Sedlák Jiří; Rozhodčí: Řehák Tomáš; ŽK: 0 - Roháček David