Branky: Pešek Martin 3, Holomek Michal, Pelikán Dominik, vlastní - Gremlica Lukáš; Rozhodčí: Vašek Josef; ŽK: Bíško Patrik - 0
E1A0504
Holice
V. Mýto
0:1(0:1)
50
Branky: Pirkl Tomáš; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: Faltýnek Rudolf - 0; ČK: Komárek Filip - 0
E1A0505
Ústí n. O.
Litomyšl
1:3(0:1)
50
Branky: Fikejz Michal - Petr Patrik 2, Mikulecký Lukáš; Rozhodčí: Bednář Jaroslav; ŽK: Bechynka Martin - Krejbich Daniel
E1A0506
Přelouč
FK Pardubice B
0:1(0:0)
40
Branky: Praus Petr; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A0507
Dolní Újezd
Luže
2:3(1:1)
50
Branky: Mokrejš Filip, Drahoš Pavel - Koliska Jaroslav, Koukal David, Študent Petr; Rozhodčí: Zerzán Miloš
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0601
M. Třebová
Luže
2:1(0:0)
20
Branky: Kumstýř Marek, Macek Tomáš - Kopecký Marek; Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: 0 - Jankovský David
E1A0602
FK Pardubice B
Dolní Újezd
3:0(0:0)
30
Branky: Rezek Ondřej, Buš Tomáš, Hruška Jiří; Rozhodčí: Cápay Libor
E1A0603
Litomyšl
Přelouč
4:0(2:0)
30
Branky: Mikulecký Lukáš 2, Vejrych Jaroslav, Štarman Martin; Rozhodčí: Habrda Miroslav
E1A0604
V. Mýto
Ústí n. O.
4:2(3:1)
80
Branky: Novák David 3, Prešinský Vojtěch - Procházka Jáchym, Chalupník Tomáš; Rozhodčí: OKR
E1A0605
Č. Třebová
Holice
1:3(0:2)
20
Branky: Gremlica Lukáš - Faltýnek Rudolf, Stárek Jiří, Launa Antonín; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: 0 - Faltýnek Rudolf
E1A0606
Jablonné n. O.
Hlinsko
2:1(1:1)
40
Branky: Tejkl Michal, Uher Jan - Pětník Tomáš; Rozhodčí: Beneš David; ŽK: Dušek Bronislav - 0
E1A0607
Třemošnice
Choceň
3:2(1:1)
40
Branky: Šťastný Adam 2, Podaný Lukáš - Novotný Matouš, vlastní; Rozhodčí: Smitka Michal; ŽK: 0 - Kopecký Ondřej
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0701
Choceň
M. Třebová
4:1(0:1)
30
Branky: Novotný Matouš 2, Gregar Jan, Šafek Dominik - Havlíček Filip; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Hricuš Martin - 0
E1A0702
Hlinsko
Třemošnice
0:1(0:0)
35
Branky: Šťastný Adam; Rozhodčí: Vašek Josef; ŽK: Pešek Martin - 0
E1A0703
Holice
Jablonné n. O.
0:2(0:0)
30
Branky: Dušek Bronislav, Machačný David; Rozhodčí: Pagáč Ladislav; ŽK: 0 - Uher Jan
E1A0704
Ústí n. O.
Č. Třebová
2:3(0:2)
50
Branky: Procházka Jáchym, Chalupník Tomáš - Sponer Patrik, Šindelář Daniel, Stolín Jiří; Rozhodčí: Kylar Roman; ŽK: Hubálek Nikolas, Saučuk Jaroslav, Bechynka Martin - Sponer Patrik, Stolín Jiří, Kulhavý David
E1A0705
Přelouč
V. Mýto
0:7(0:4)
23
Branky: Prešinský Vojtěch 2, Síč Michal 2, Nádvorník Tadeáš, Sháněl Michael, vlastní; Rozhodčí: Ziegler Vratislav
E1A0706
Dolní Újezd
Litomyšl
5:7(0:4)
70
Branky: Frank David 2, Stráník Dominik, Kučera Filip, Kulhavý Dominik - Mikulecký Lukáš 3, Valenta Antonín 2, Vejrych Jaroslav 2; Rozhodčí: Laik
E1A0707
Luže
FK Pardubice B
0:8(0:7)
40
Branky: Šebek Vojtěch 3, Makovich Ivan, Buš Tomáš, Krejcar Adam, Kutnyj Vojtěch, Klapka Ondřej; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0801
M. Třebová
FK Pardubice B
0:1(0:0)
20
Branky: Buš Tomáš; Rozhodčí: Chládek Miroslav; ŽK: 0 - Makovich Ivan
E1A0802
Litomyšl
Luže
9:0(4:0)
30
Branky: Vejrych Jaroslav 4, Valenta Antonín 2, Mikulecký Lukáš, Karal Marek, Bureš Ondřej; Rozhodčí: Kaplan Jiří
E1A0803
V. Mýto
Dolní Újezd
6:1(2:1)
40
Branky: Půlpán Lukáš 2, Pirkl Tomáš 2, Síč Michal, Němec Šimon - Kučera Filip; Rozhodčí: Hunal Jaroslav
E1A0804
Č. Třebová
Přelouč
2:5(2:2)
30
Branky: Klazar Leoš, Bartek Petr - Fencl Marcel 2, Chaloupský Lukáš, Bouška René, Václavek Petr; Rozhodčí: Jelínek Jiří
E1A0805
Jablonné n. O.
Ústí n. O.
2:3(0:1)
100
Branky: Uher Jan, Bednář Martin - Procházka Jan 2, Chalupník Tomáš; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: Krejsa Lukáš - 0
E1A0806
Třemošnice
Holice
1:0(0:0)
37
Branky: Bém Lukáš; Rozhodčí: Ziegler Vratislav
E1A0807
Choceň
Hlinsko
3:2(3:1)
25
Branky: Šafek Dominik 2, Novotný Matouš - Pelikán Dominik 2; Rozhodčí: Horníček Evžen
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0901
Hlinsko
M. Třebová
7:1(5:1)
20
Branky: Pešek Martin 3, Holomek Michal 2, Pelikán Dominik, Klika Vojtěch - Jančák Martin; Rozhodčí: Lukášek Jiří
E1A0902
Holice
Choceň
2:5(2:3)
30
Branky: Pech Matěj, Stárek Jiří - Šafek Dominik 2, Gregar Jan, Kopecký Ondřej, Novotný Matouš; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav; ŽK: Říha Filip - 0
E1A0903
Ústí n. O.
Třemošnice
1:0(1:0)
30
Branky: Procházka Jáchym; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Bechynka Martin - Šindelář Petr, Lebduška Marek
E1A0904
Přelouč
Jablonné n. O.
0:2(0:1)
20
Branky: Kapusta Jiří, Uher Jan; Rozhodčí: Cápay Libor
E1A0905
Dolní Újezd
Č. Třebová
4:1(1:1)
30
Branky: Kučera Filip 3, Štarman Petr - Šindelář Daniel; Rozhodčí: Vaněk Tomáš
E1A0906
Luže
V. Mýto
0:16(0:4)
20
Branky: Novák David 5, Pirkl Tomáš 5, Půlpán Lukáš 3, Martinec Jakub 3; Rozhodčí: Šlor Robert
E1A0907
FK Pardubice B
Litomyšl
0:2(0:1)
20
Branky: Vejrych Jaroslav, Švec Martin; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav; ŽK: Karvánek Jan, Praus Petr - Karal Marek
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1001
M. Třebová
Litomyšl
0:5(0:2)
20
Branky: Mikulecký Lukáš, Karal Marek, Valenta Antonín, Vejrych Jaroslav, Štarman Martin; Rozhodčí: Kylar Roman
E1A1002
V. Mýto
FK Pardubice B
7:1(5:1)
50
Branky: Novák David 5, Martinec Jakub 2 - Rezek Ondřej; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A1003
Č. Třebová
Luže
3:0(1:0)
30
Branky: Šindelář Daniel, Bartek Petr, Gremlica Lukáš; Rozhodčí: Chládek Miroslav; ŽK: 0 - Kropáček Michal, Šmaha Martin
E1A1004
Jablonné n. O.
Dolní Újezd
1:0(0:0)
40
Branky: Kapusta Jiří; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: 0 - Frank David; ČK: 0 - Frank David
E1A1005
Třemošnice
Přelouč
1:1(0:1)
30
Branky: Šťastný Adam - Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A1006
Choceň
Ústí n. O.
0:2(0:1)
30
Branky: Šalda Michal, Chalupník Tomáš; Rozhodčí: Bednář Jaroslav; ŽK: Buben Jaromír - 0; ČK: 0 - Bruthans Tadeáš
E1A1007
Hlinsko
Holice
7:1(3:0)
20
Branky: Vařečka Jan 2, Pešek Martin, Pelikán Dominik, Holas Štěpán, Klika Vojtěch, Vašek Kryštof - vlastní; Rozhodčí: Felkl Petr; ŽK: Holas Štěpán - Faltýnek Rudolf
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1101
Holice
M. Třebová
2:5(1:3)
40
Branky: Kaplan Lukáš, Launa Antonín - Roháček David 2, Navrátil Filip, Frisch Jiří, Macek Tomáš; Rozhodčí: Schmeiser Kamil
E1A1102
Ústí n. O.
Hlinsko
2:3(2:2)
20
Branky: Šalda Michal, Procházka Jan - Holomek Michal 2, Pelikán Marek; Rozhodčí: Hunal Jaroslav; ŽK: Bechynka Martin - 0
E1A1103
Přelouč
Choceň
1:2(1:1)
20
Branky: Chaloupský Lukáš - Beznoska Jan, Kopecký Ondřej; Rozhodčí: Čad Jiří; ŽK: Vašíček Matěj - 0
E1A1104
Dolní Újezd
Třemošnice
1:4(0:2)
16
Branky: Kučera Filip - Šťastný Adam 2, Široký Jan, Mejtský Tomáš; Rozhodčí: Schejbal Pavel; ŽK: Stráník Dominik - 0
E1A1105
Luže
Jablonné n. O.
1:5(0:0)
40
Branky: Dostál Ondřej - Dušek Bronislav 2, Kapusta Jiří, Čada Jan, Tejkl Michal; Rozhodčí: Pokorný Roman
E1A1106
FK Pardubice B
Č. Třebová
3:0(1:0)
20
Branky: Makovich Ivan, Panchártek Filip, Jindra Jan; Rozhodčí: Ujec Jiří
E1A1107
Litomyšl
V. Mýto
5:1(2:0)
50
Branky: Valenta Antonín 2, Mikulecký Lukáš, Bureš Ondřej, Vejrych Jaroslav - Novák David; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: 0 - Sháněl Michael, Martinec Jakub
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1201
M. Třebová
V. Mýto
0:5(0:3)
30
Branky: Novák David 4, Němec Šimon; Rozhodčí: OKR; ŽK: Stupka Zdeněk - 0
E1A1202
Č. Třebová
Litomyšl
1:4(1:3)
30
Branky: Kulhavý David - Mikulecký Lukáš 2, Karal Marek, Vejrych Jaroslav; Rozhodčí: Bednář Jaroslav
E1A1203
Jablonné n. O.
FK Pardubice B
2:1(1:0)
60
Branky: Čada Jan, Uher Jan - Panchártek Filip; Rozhodčí: Valenta Jan
E1A1204
Třemošnice
Luže
9:1(4:1)
40
Branky: Podaný Lukáš 3, Šťastný Adam 2, Lebduška Marek 2, Lebduška Josef, Filip Michal - Kropáček Michal; Rozhodčí: Cápay Libor; ŽK: 0 - Kropáček Michal
E1A1205
Choceň
Dolní Újezd
0:4(0:2)
40
Branky: Kučera Filip 3, Drahoš Pavel; Rozhodčí: Horníček Evžen; ŽK: Buben Jaromír - Stráník Dominik
E1A1206
Hlinsko
Přelouč
0:3(0:1)
50
Branky: Vašíček Matěj, Fencl Marcel, Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: Havel Stanislav; ŽK: Pelikán Marek - 0
E1A1207
Holice
Ústí n. O.
2:1(1:1)
50
Branky: Faltýnek Rudolf, Matoušek Martin - Krátký Matěj; Rozhodčí: Řehák Jaroslav; ŽK: Faltýnek Rudolf - Chalupník Tomáš
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1301
Ústí n. O.
M. Třebová
1:2(1:0)
30
Branky: Chalupník Tomáš - Roháček David, Stupka Zdeněk; Rozhodčí: Beneš David; ŽK: Bechynka Martin - 0
E1A1302
Přelouč
Holice
0:0(0:0)
63
Rozhodčí: Ziegler Vratislav
E1A1303
Dolní Újezd
Hlinsko
5:2(3:2)
50
Branky: Frank David 2, Kučera Filip 2, Drahoš Pavel - Pelikán Dominik 2; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: Frank David - Starý David
E1A1304
Luže
Choceň
1:0(0:0)
40
Branky: Jankovský David; Rozhodčí: Felkl Petr; ŽK: Jankovský David - Nedvídek Petr
E1A1305
FK Pardubice B
Třemošnice
7:2(4:1)
30
Branky: Bulis Patrik 2, Doležal Petr 2, Šebek Vojtěch, Siska Jan, Klapka Ondřej - Šindelář Petr, Češka Josef; Rozhodčí: OKR; ŽK: Hrebenar Jakub - 0
E1A1306
Litomyšl
Jablonné n. O.
4:1(3:0)
35
Branky: Mikulecký Lukáš 2, Valenta Antonín, Ondráček Daniel - Čada Jan; Rozhodčí: Hořínek Lukáš
E1A1307
V. Mýto
Č. Třebová
9:0(3:0)
60
Branky: Pirkl Tomáš 2, Martinec Jakub 2, Prešinský Vojtěch, Novák David, Mandík Milan, Sháněl Michael, Nekl Ondřej; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: Novák David, Špinar Jan - Lukáš Jakub
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1401
M. Třebová
Č. Třebová
2:3(2:1)
20
Branky: Navrátil Filip, Macek Tomáš - Antes Aleš 2, Šindelář Daniel; Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: Navrátil Filip, Sedlák Jiří - 0
E1A1402
V. Mýto
Jablonné n. O.
2:0(2:0)
30
Branky: Pirkl Tomáš 2; Rozhodčí: Hunal Jaroslav
E1A1403
Litomyšl
Třemošnice
1:0(1:0)
25
Branky: Tomšů Lukáš; Rozhodčí: Raplík Lukáš
E1A1404
FK Pardubice B
Choceň
3:1(1:0)
40
Branky: Rezek Ondřej, Šlégr Jan, Kutnyj Vojtěch - Mikulík Marcel; Rozhodčí: Ujec Jiří
E1A1405
Luže
Hlinsko
1:4(0:1)
25
Branky: Kropáček Michal - Šmatlán Dominik 3, Marek Michal; Rozhodčí: Štourač Vladimír
E1A1406
Dolní Újezd
Holice
4:0(1:0)
60
Branky: Vrabec Matěj 2, Drahoš Pavel 2; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: Prokop Patrik - Truhlář Antonín, Pech Matěj
E1A1407
Přelouč
Ústí n. O.
2:2(2:2)
40
Branky: Mach Lukáš, Chaloupský Lukáš - Fikejz Michal, Bechynka Martin; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: Mach Lukáš - Šalda Michal, Procházka Jan
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1501
Přelouč
M. Třebová
8:1(5:1)
24
Branky: Provazník Matěj 3, Vašíček Matěj 2, Fencl Marcel 2, Bolek Štěpán - Sedlák Jiří; Rozhodčí: Ziegler Vratislav
E1A1502
Ústí n. O.
Dolní Újezd
1:3(1:1)
30
Branky: Vondra Josef - Frank David, Vrabec Matěj, Drahoš Pavel; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Procházka Jan - Tobek Jaroslav
E1A1503
Holice
Luže
0:2(0:0)
40
Branky: Janeček David, Kopecký Marek; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: Stárek Jiří - Janeček David
E1A1504
Hlinsko
FK Pardubice B
0:6(0:3)
30
Branky: Lébl Martin 4, Svatoň Tomáš, Šlégr Jan; Rozhodčí: Vašek Josef
E1A1505
Choceň
Litomyšl
0:0(0:0)
Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A1506
Třemošnice
V. Mýto
6:1(1:0)
100
Branky: Lebduška Marek 3, Šťastný Adam 2, Mejtský Tomáš - Pirkl Tomáš; Rozhodčí: Havel Stanislav
E1A1507
Jablonné n. O.
Č. Třebová
1:9(0:6)
30
Branky: Uher Jan - Habrman Vojtěch 2, Šindelář Daniel 2, Voleský Patrik 2, Nešický Jakub, Klazar Leoš, Müller Patrik; Rozhodčí: Beneš David
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1601
M. Třebová
Jablonné n. O.
2:0(2:0)
20
Branky: Macek Tomáš, Štaffa Jaromír; Rozhodčí: Brychta Ondřej
E1A1602
Č. Třebová
Třemošnice
7:3(4:1)
30
Branky: Nešický Jakub 3, Voleský Patrik 2, Habrman Vojtěch, Klazar Leoš - Šťastný Adam, Češka Josef, Mikyska Tomáš; Rozhodčí: Kylar Roman; ŽK: Voleský Patrik, Šindelář Daniel - Šindelář Petr
E1A1603
V. Mýto
Choceň
3:0(2:0)
100
Branky: Novák David 3; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: 0 - Grulich Petr, Nedvídek Petr
E1A1604
Litomyšl
Hlinsko
4:0(2:0)
30
Branky: Vejrych Jaroslav 2, Bureš Ondřej, Švec Martin; Rozhodčí: OKR
E1A1605
FK Pardubice B
Holice
2:1(1:1)
52
Branky: Čáň Dominik, Gašpar Jiří - Stárek Jiří; Rozhodčí: Fojtík Martin
E1A1606
Luže
Ústí n. O.
3:3(1:1)
30
Branky: Kropáček Michal 3 - Šalda Michal, Chalupník Tomáš, Bruthans Tadeáš; Rozhodčí: Havel Stanislav; ŽK: 0 - Bechynka Martin
E1A1607
Dolní Újezd
Přelouč
1:1(0:1)
30
Branky: Kučera Filip - Bolek Štěpán; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1701
Dolní Újezd
M. Třebová
1:1(0:1)
100
Branky: Drahoš Pavel - Navrátil Filip; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: 0 - Smolík Lukáš
E1A1702
Přelouč
Luže
1:4(0:1)
25
Branky: Mach Lukáš - Kopecký Marek 2, Chour Josef, Jiráň Jakub; Rozhodčí: Čech Karel
E1A1703
Ústí n. O.
FK Pardubice B
2:1(0:1)
30
Branky: Chalupník Tomáš, Jetmar Matěj - Rezek Ondřej
E1A1704
Holice
Litomyšl
1:4(1:2)
20
Branky: Matoušek Martin - Valenta Antonín 2, Vejrych Jaroslav 2; Rozhodčí: Hunal Jaroslav
E1A1705
Hlinsko
V. Mýto
0:3(0:3)
30
Branky: Pirkl Tomáš, Sháněl Michael, Lněnička Tomáš; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav; ŽK: 0 - Špinar Jan, Kavka Martin
E1A1706
Choceň
Č. Třebová
0:1(0:0)
30
Branky: Lukáš Jakub; Rozhodčí: Horníček Evžen; ŽK: Hricuš Martin, Beznoska Jan, Kopecký Ondřej - Šindelář Daniel
E1A1707
Třemošnice
Jablonné n. O.
4:1(4:0)
30
Branky: Šťastný Adam, Lebduška Marek, Svoboda Vít, Šindelář Petr - Uher Jan; Rozhodčí: Smitka Michal
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1801
M. Třebová
Třemošnice
1:5(1:4)
20
Branky: Jančák Martin - Podaný Lukáš 2, Šťastný Adam, Svoboda Vít, Bém Lukáš; Rozhodčí: Raplík Lukáš
E1A1802
Jablonné n. O.
Choceň
2:6(1:2)
60
Branky: Uher Jan, Křivohlávek Jakub - Grulich Petr 2, Kopecký Ondřej 2, Beznoska Jan, Ďuráč Patrik; Rozhodčí: Saňák Jan
E1A1803
Č. Třebová
Hlinsko
5:0(3:0)
30
Branky: Nešický Jakub 3, Voleský Patrik, Jankele Ondřej; Rozhodčí: Řehák Tomáš
E1A1804
V. Mýto
Holice
3:0(0:0)
40
Branky: Novák David 2, Pirkl Tomáš; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš; ŽK: 0 - Komárek Filip
E1A1805
Litomyšl
Ústí n. O.
2:2(1:1)
30
Branky: Vejrych Jaroslav, Tomšů Lukáš - Bechynka Martin, Vondra Josef; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Švec Martin - Bechynka Martin; ČK: 0 - Hubálek Nikolas
E1A1806
FK Pardubice B
Přelouč
5:1(2:0)
50
Branky: Lébl Martin, Gašpar Jiří, Kantor Miroslav, Doležal Petr, Fikejs Petr - Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: OKR
E1A1807
Luže
Dolní Újezd
2:3(1:0)
20
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1901
Luže
M. Třebová
4:1(2:0)
20
Branky: Tesař Vojtěch 2, Brdíčko Martin, Ludvík Michal - Navrátil Filip; Rozhodčí: Štěpánek Pavel
E1A1902
Dolní Újezd
FK Pardubice B
0:2(0:1)
Branky: Gašpar Jiří, Jindra Jan; Rozhodčí: Laik; ŽK: Frank David - Gašpar Jiří, Nguyen Phuc Thinh
E1A1903
Přelouč
Litomyšl
2:7(0:3)
20
Branky: Fencl Marcel 2 - Mikulecký Lukáš 3, Vejrych Jaroslav 2, Švec Martin, Šulc Marek; Rozhodčí: Čapek Jan
E1A1904
Ústí n. O.
V. Mýto
1:5(1:2)
30
Branky: Krátký Matěj - Novák David 3, Martinec Jakub 2; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: Procházka Jan - 0
E1A1905
Holice
Č. Třebová
1:0(0:0)
30
Branky: Truhlář Antonín; Rozhodčí: Sůra Pavel; ČK: 0 - Tölg Jiří
E1A1906
Hlinsko
Jablonné n. O.
1:0(1:0)
35
Branky: Vašek Kryštof; Rozhodčí: OKR
E1A1907
Choceň
Třemošnice
3:0(3:0)
50
Branky: Mikulík Marcel 2, Šafek Dominik; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2001
M. Třebová
Choceň
1:2(1:0)
50
Branky: Navrátil Filip - Kubový Martin 2; Rozhodčí: OKR
E1A2002
Třemošnice
Hlinsko
3:1(2:1)
20
Branky: Šťastný Adam, Podaný Lukáš, Mikyska Tomáš - Pětník Tomáš; Rozhodčí: Kolbaba Pavel
E1A2003
Jablonné n. O.
Holice
1:3(1:1)
30
Branky: Čada Jan - Matoušek Martin 3; Rozhodčí: Komínek Lukáš
E1A2004
Č. Třebová
Ústí n. O.
7:1(5:1)
50
Branky: Jankele Ondřej 3, Müller Patrik 2, Voleský Patrik 2 - Chalupník Tomáš; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Bechynka Martin, Šalda Michal
E1A2005
V. Mýto
Přelouč
9:0(5:0)
100
Branky: Novák David 3, Nekl Ondřej 3, Mandík Milan, Pirkl Tomáš, Vanat Radek; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: Jandák Dominik - Heblík Lukáš, Fencl Marcel, Chaloupský Lukáš
E1A2006
Litomyšl
Dolní Újezd
3:1(2:0)
50
Branky: Vejrych Jaroslav 2, Valenta Antonín - Boštík Jan; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A2007
FK Pardubice B
Luže
10:1(5:0)
20
Branky: Rezek Ondřej 3, Lébl Martin 2, Kantor Miroslav 2, Jindra Jan, Klapka Ondřej, Jančura Lukáš - Janeček David; Rozhodčí: Mrkvička Martin; ŽK: Šlégr Jan - 0
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2101
FK Pardubice B
M. Třebová
3:0(1:0)
25
Branky: Šebek Vojtěch, Kaštánek Petr, Klapka Ondřej; Rozhodčí: Novák Tomáš
E1A2102
Luže
Litomyšl
0:2(0:0)
50
Branky: Vejrych Jaroslav, Švec Martin; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: Danzer Lukáš - 0
E1A2103
Dolní Újezd
V. Mýto
2:8(0:5)
50
Branky: Frank David, Kučera Filip - Novák David 4, Pirkl Tomáš 3, Sháněl Michael; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A2104
Přelouč
Č. Třebová
0:4(0:1)
20
Branky: Voleský Patrik 2, Tribula Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Cápay Libor; ŽK: Chaloupský Lukáš - Voleský Patrik
E1A2105
Ústí n. O.
Jablonné n. O.
3:3(1:3)
50
Branky: Bechynka Martin 2, Chalupník Tomáš - Krejsa Lukáš 2, Kapusta Jiří; Rozhodčí: Beneš David; ŽK: Bechynka Martin - 0
E1A2106
Holice
Třemošnice
2:2(2:1)
20
Branky: Pech Matěj 2 - Šťastný Adam, Svoboda Vít; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Novák Josef, Vaňásek Roman - Musil Jakub, Lebduška Marek
E1A2107
Hlinsko
Choceň
3:1(1:0)
30
Branky: Pešek Martin, Holomek Michal, Pětník Tomáš - Šafek Dominik; Rozhodčí: OKR
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2201
M. Třebová
Hlinsko
4:0(3:0)
22
Branky: Sedlák Jiří 2, Goš Petr, Navrátil Filip; Rozhodčí: Hořínek Lukáš; ŽK: 0 - Pelikán Marek
E1A2202
Choceň
Holice
5:2(4:2)
30
Branky: Fikejz Tomáš 2, Hricuš Martin, Gregar Jan, Kopecký Ondřej - Pech Matěj, Novák Josef; Rozhodčí: Kaplan Jiří; ŽK: 0 - Komárek Filip
E1A2203
Třemošnice
Ústí n. O.
4:1(3:1)
40
Branky: Šťastný Adam 2, Lebduška Marek 2 - Chalupník Tomáš; Rozhodčí: Havel Stanislav
E1A2204
Jablonné n. O.
Přelouč
2:2(0:1)
40
Branky: Krejsa Lukáš, Křivohlávek Jakub - Mach Lukáš 2; Rozhodčí: OKR
E1A2205
Č. Třebová
Dolní Újezd
12:2(8:1)
50
Branky: Voleský Patrik 4, Nešický Jakub 2, Habrman Vojtěch 2, Klazar Leoš 2, Šindelář Daniel, Müller Patrik - Kučera Filip, Lněnička Pavel; Rozhodčí: Brychta Ondřej
E1A2206
V. Mýto
Luže
12:0(5:0)
20
Branky: Martinec Jakub 3, Novák David 2, Mandík Milan 2, Sháněl Michael 2, Půlpán Lukáš, Pirkl Tomáš, Jandák Dominik; Rozhodčí: Mrkvička Martin
E1A2207
Litomyšl
FK Pardubice B
6:1(2:1)
40
Branky: Vejrych Jaroslav 2, Mikulecký Lukáš, Krejbich Daniel, Valenta Antonín, Petr Patrik - Gašpar Jiří; Rozhodčí: Felkl Petr
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2301
Litomyšl
M. Třebová
3:0(2:0)
20
Branky: Karal Marek, Vejrych Jaroslav, Švec Martin; Rozhodčí: Zavřel Aleš
E1A2302
FK Pardubice B
V. Mýto
2:3(1:1)
50
Branky: Kantor Miroslav, Siska Jan - Novák David 2, Sháněl Michael; Rozhodčí: Halda Petr; ŽK: Krejcar Adam - Novák David
E1A2303
Luže
Č. Třebová
0:5(0:3)
50
Branky: Nešický Jakub 2, Voleský Patrik 2, Habrman Vojtěch; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A2304
Dolní Újezd
Jablonné n. O.
2:0(1:0)
60
Branky: Frank David, Drahoš Pavel; Rozhodčí: Svoboda Petr
E1A2305
Přelouč
Třemošnice
1:0(1:0)
34
Branky: Chaloupský Lukáš; Rozhodčí: Čech Karel; ČK: Kymlička Ondřej - 0
E1A2306
Ústí n. O.
Choceň
1:0(0:0)
50
Branky: Bechynka Martin; Rozhodčí: Jelínek Jiří; ŽK: Šalda Michal - Hanus Aleš, Dočkal Michal, Grulich Petr, Šafek Dominik
E1A2307
Holice
Hlinsko
0:3(0:0)
36
Branky: Vašek Kryštof 3; Rozhodčí: Fojtík Martin
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2401
M. Třebová
Holice
1:1(1:0)
50
Branky: Jančák Martin - Matoušek Martin; Rozhodčí: Brychta Ondřej
E1A2402
Hlinsko
Ústí n. O.
5:1(3:0)
20
Branky: Pešek Martin 3, Pětník Tomáš, Gregor Michal - Procházka Jan; Rozhodčí: Felkl Petr; ŽK: Gregor Michal - Bruthans Tadeáš
E1A2403
Choceň
Přelouč
0:0(0:0)
30
Rozhodčí: Zavřel Aleš
E1A2404
Třemošnice
Dolní Újezd
1:0(1:0)
50
Branky: Bém Lukáš; Rozhodčí: Štourač Vladimír
E1A2405
Jablonné n. O.
Luže
5:1(2:0)
30
Branky: Krejsa Lukáš 2, Čada Jan, Uher Jan, Bednář Martin - Vamberský Filip; Rozhodčí: Beneš David; ŽK: Kapusta Jiří - Jankovský David
E1A2406
Č. Třebová
FK Pardubice B
1:1(1:1)
30
Branky: Voleský Patrik - Jindra Jan; Rozhodčí: Pavlas Jiří
E1A2407
V. Mýto
Litomyšl
6:2(3:2)
200
Branky: Novák David 2, Sháněl Michael 2, Pirkl Tomáš, Němec Šimon - Karal Marek 2; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: Síč Michal - Karal Marek, Koukola Lukáš
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2501
V. Mýto
M. Třebová
6:0(3:0)
30
Branky: Novák David 4, Martinec Jakub 2; Rozhodčí: Kaplan Jiří
E1A2502
Litomyšl
Č. Třebová
2:9(1:3)
80
Branky: Mikulecký Lukáš, Švec Martin - Voleský Patrik 4, Nešický Jakub, Habrman Vojtěch, Klazar Leoš, Šindelář Daniel, Jankele Ondřej; Rozhodčí: Heger Michal; ŽK: Soukup Tomáš, Karal Marek - 0; ČK: 0 - Imrich Kryštof
E1A2503
FK Pardubice B
Jablonné n. O.
4:1(2:1)
40
Branky: Jech Marek 2, Hrnčíř Štěpán, Šmíd Nicolas - Kunc Martin; Rozhodčí: Vodrážka Dan
E1A2504
Luže
Třemošnice
2:8(1:2)
25
Branky: Brdíčko Martin, Dostál Ondřej - Šťastný Adam 3, Lebduška Marek 3, Bém Lukáš, Mejtský Tomáš; Rozhodčí: Vašek Josef
E1A2505
Dolní Újezd
Choceň
1:4(0:3)
30
Branky: Nadvorník Michal - Gregar Jan, Kopecký Ondřej, Ďuráč Patrik, Dočkal Michal; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A2506
Přelouč
Hlinsko
6:1(3:1)
63
Branky: Fencl Marcel 2, Mach Lukáš, Chaloupský Lukáš, Novák Pavel, Heblík Lukáš - Marek Michal; Rozhodčí: Čech Karel
E1A2507
Ústí n. O.
Holice
0:5(0:3)
30
Branky: Stárek Jiří 2, Pech Matěj, Matoušek Martin, Launa Antonín; Rozhodčí: Jelínek Jiří
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2601
M. Třebová
Ústí n. O.
1:2(0:1)
20
Branky: Jančák Martin - Kvapil Max, Chalupník Tomáš; Rozhodčí: Hořínek Lukáš
E1A2602
Holice
Přelouč
1:6(0:2)
50
Branky: Truhlář Antonín - Fencl Marcel 3, Mach Lukáš, Chaloupský Lukáš, vlastní; Rozhodčí: Sůra Pavel
E1A2603
Hlinsko
Dolní Újezd
1:6(0:2)
60
Branky: Pelikán Marek - Drahoš Pavel 2, Frank David, Vostřel František, Mokrejš Filip, Kulhavý Dominik; Rozhodčí: Kvaček Jan
E1A2604
Choceň
Luže
2:1(1:0)
40
Branky: Ďuráč Patrik 2 - Brdíčko Martin; Rozhodčí: Horníček Evžen
E1A2605
Třemošnice
FK Pardubice B
2:0(0:0)
40
Branky: Šťastný Adam, Mejtský Tomáš; Rozhodčí: OKR
E1A2606
Jablonné n. O.
Litomyšl
2:8(0:5)
30
Branky: Krejsa Lukáš, Bednář Martin - Vejrych Jaroslav 3, Mikulecký Lukáš, Karal Marek, Krejbich Daniel, Valenta Antonín, Šulc Marek; Rozhodčí: Beneš David; ŽK: Bednář Martin - Ondráček Daniel
E1A2607
Č. Třebová
V. Mýto
5:0(2:0)
50
Branky: Nešický Jakub 3, Jemelka Daniel, Voleský Patrik; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: Voleský Patrik, Bambušek Pavel, Kulhavý David - Síč Michal