Branky: Vacek Zdeněk, Černušák Tomáš, Mizerák Radek, Fait Ladislav - Čapek Petr, Severa Ladislav; Rozhodčí: Raplík Lukáš, Kunc František, Svoboda Petr; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Richtr David - Čapek Petr, Stříteský Petr, Severa Martin, Rožek Zdeněk
A3B0102
Jablonné n. O.
K. Horka
2:2(1:1)
280
Branky: Kaška Marek, Kyllar Jan - Juřík Pavel, Bulva Jakub; Rozhodčí: Beneš David, Depeš Michal, Kotyza Václav; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Kyllar Jan, Čermák Petr, Štruml Jakub - Jukl David
A3B0103
Ústí n. O. B
Sebranice
2:0(1:0)
Branky: Vacek Filip, Kolář David; Rozhodčí: Komínek Lukáš, Adamský Karel, Šejna Jiří; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Skalický Ondřej - Kalánek Pavel, Horníček Jan
A3B0104
Verměřovice
Cerekvice
2:1(2:0)
50
Branky: Ptáček Pavel, Kmeť Michal - Motl Pavel; Rozhodčí: Scheib Jan, Habrda Miroslav, Papáček Libor; ŽK: Pražák Marek, Sklenář Tomáš - 0
A3B0105
M. Třebová B
Řetová
4:3(1:2)
80
Branky: Kalus Ondřej, Sedláček Michal, Štěpánek Petr, Zobač Martin - Holínka Jan 2, Bohunek Tomáš; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, Schejbal Pavel, Kunc František; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: David Milan - Vencl Lukáš, Vaňous Jaroslav
A3B0106
Janov
Libchavy
3:1(2:1)
120
Branky: Kramář Michal 2, Knap Vladimír - Donát Tomáš; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Horníček Evžen, OKR; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Bureš Patrik - Donát Tomáš, Karpíšek David, Beneš Michal, Váně Lukáš
A3B0107
Polička B
Kunčina
1:1(1:1)
90
Branky: Petrásek Filip - Tlustoš Jaromír; Rozhodčí: Papáček Libor, Habrda Miroslav, Jansa Adam; ŽK: Dittrich Jaroslav, Klein Vojtěch, Findejs Ondřej - Tlustoš Jaromír, Pagáč Tomáš, Brychta Tomáš, Pařil František; ČK: Kovář Miroslav - 0
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0201
Čistá
Kunčina
3:7(2:2)
150
Branky: Čapek Petr 2, Padělek Martin - Hlubinka Zdeněk 2, Potáček Martin, Tlustoš Jaromír, Spálenský Jan, Brychta Tomáš, Pagáč Tomáš; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, Lukes Zdeněk, Řehák Tomáš; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Boštík Jan, Kmošek Jaroslav - 0
A3B0202
Libchavy
Polička B
1:2(0:1)
120
Branky: Blažek Jaroslav - Kysilko Michal, Kučera David; Rozhodčí: Bačina David, Mrázek Aleš, Šimek Zdeněk; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Ďuriš Daniel - Rattanong Soutchay
A3B0203
Řetová
Janov
2:1(0:0)
250
Branky: Vaňous Jaroslav, Bohunek Tomáš - Bureš Patrik; Rozhodčí: Mrázek Aleš, Štěrba Jaroslav, Depeš Michal; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Bohunek Tomáš, Bače Lukáš, Sedláček Stanislav - Knap Vladimír
A3B0204
Cerekvice
M. Třebová B
2:0(1:0)
50
Branky: Lorenc Zdeněk, Vomáčka Petr; Rozhodčí: Beneš David, Zerzán Miloš, Zavřel Aleš; Delegát: Školout František; ŽK: Lorenc Zdeněk, Pražák Roman - Kalus Ondřej, Polák Robin
A3B0205
Sebranice
Verměřovice
1:3(0:2)
200
Branky: Zahoran Pavol - Sklenář Jiří, Smejkal Jakub, Sklenář Tomáš; Rozhodčí: Kunc František, Saňák Jan, Schejbal Pavel; ŽK: Zahoran Pavol, Kalánek Pavel - 0
A3B0206
K. Horka
Ústí n. O. B
1:1(0:1)
80
Branky: Jukl David - Jansa Adam; Rozhodčí: Papáček Libor, Komínek Lukáš, Raplík Lukáš; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Letocha Marek, Juřík Pavel - Kolář David; ČK: Letocha Marek - Krátký Jakub
A3B0207
Lanškroun B
Jablonné n. O.
4:1(2:1)
200
Branky: Šišan Radim 2, Fait Ladislav 2 - Kaška Marek; Rozhodčí: Kotyza Václav, Adamský Karel, Habrda Miroslav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Fait Ladislav, Stasiowski Pavel, Šilar David - Ulbrich Marek, Štruml Jakub
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0301
Jablonné n. O.
Čistá
1:0(0:0)
220
Branky: Štruml Jakub; Rozhodčí: Svoboda Petr, Zerzán Miloš, Laik; ŽK: Štruml Jakub, Kyllar Jan - Stříteský Petr, Čapek Lukáš, Severa Martin, Čapek Petr, Zerzán Jan
A3B0302
Ústí n. O. B
Lanškroun B
4:0(1:0)
60
Branky: Kukla Michal 3, Skalický Ondřej; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš, Beneš David, Šimek Zdeněk; ŽK: 0 - Hrabáček Lukáš, Černý Milan, Mizerák Radek
A3B0303
Verměřovice
K. Horka
1:0(0:0)
70
Branky: Černaj Jan; Rozhodčí: Depeš Michal, Filip Jan, Pavlas Jiří; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Černaj Jan, Smejkal Jakub - Mach Jaroslav, Zábrana Tomáš, Skalický Martin
A3B0304
M. Třebová B
Sebranice
2:2(1:1)
100
Branky: Štěpánek Petr, David Milan - Zahoran Pavol, Malý Jiří; Rozhodčí: Halva Radek, Štěrba Jaroslav, Růžička Jiří; ŽK: Novotný Radek, Müller Kamil, Polák Robin - Malý Jiří, Klusoň Tomáš, Horníček Jan
A3B0305
Janov
Cerekvice
3:0(1:0)
100
Branky: Knap Vladimír 2, Kramář Michal; Rozhodčí: Vašek Josef, Lukášek Jiří, Vaško Milan; ŽK: Zvěřina Lukáš, Johan Petr, Bureš Patrik - Schauer Jan; ČK: 0 - Pachta Ladislav
A3B0306
Polička B
Řetová
3:2(1:0)
100
Branky: Bureš Pavel, Rattanong Soutchay, Kysilko Michal - Müller Radoslav, Fater Matěj; Rozhodčí: Kunc František, Nekvinda David, OKR; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Mihulka Tomáš - Fater Matěj
A3B0307
Kunčina
Libchavy
3:3(1:2)
150
Branky: Švanda Ladislav, Tlustoš Jaromír, Pagáč Tomáš - Kopfštein Milan, Ďuriš Daniel, Donát Tomáš; Rozhodčí: Jelínek Jiří, Kotyza Václav, OKR; ŽK: Švanda Ladislav - Pinkava Martin, Vítek Jakub, Beneš Michal
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0401
Čistá
Libchavy
0:1(0:1)
120
Branky: Váně Lukáš; Rozhodčí: Suchomel Karel, Ujec Jiří, Morávek David; ŽK: Kmošek Jaroslav - Donát Tomáš, Paukert Tomáš, Stejskal Michal, Hájek David
A3B0402
Řetová
Kunčina
3:1(3:1)
250
Branky: Fater Vladislav, Fater Matěj, Bohunek Tomáš - Drahoš Petr; Rozhodčí: Štourač Vladimír, Felkl Petr, Papáček Libor; Delegát: Sůra Pavel; ŽK: Fater Matěj, Fater Vladislav, Voleský Roman, Sedláček Stanislav - Švanda Ladislav, Potáček Martin, Pagáč Tomáš, Pánik Marcel; ČK: 0 - Pešava Zdeněk
A3B0403
Cerekvice
Polička B
0:0(0:0)
70
Rozhodčí: Seidl Drahomír, Habrda Miroslav, Heger Michal; Delegát: Cápay Libor; ŽK: 0 - Mihulka Tomáš, Jílek Tomáš, Stoklásek Petr
A3B0404
Sebranice
Janov
1:0(0:0)
250
Branky: Malý Jiří; Rozhodčí: Kotyza Václav, Papáček Libor, Depeš Michal; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Kysilka Martin, Klusoň Tomáš, Patočka Tomáš, Chadima Jan, Horníček Jan - Benko Jan, Zvěřina Antonín, Bureš Patrik; ČK: Klusoň Tomáš - 0
A3B0405
K. Horka
M. Třebová B
3:2(1:1)
80
Branky: Škáva Jakub, Bulva Jakub, Nekvinda David - Kalus Ondřej, Polák Robin; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš, Vaněk Tomáš, Štěrba Jaroslav; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Jukl David, Juřík Pavel - Polák Robin, Doseděl Vladislav; ČK: 0 - Polák Robin
A3B0406
Lanškroun B
Verměřovice
3:0(1:0)
200
Branky: Petruň Pavel, Černušák Tomáš, Fait Ladislav; Rozhodčí: Růžička Jiří, Hořínek Lukáš, OKR; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Vacek Libor, Farkaš Martin - Černaj Jan, Pražák Marek, Smejkal Jakub, Sklenář Jiří, Sklenář Tomáš; ČK: Vacek Libor - 0
A3B0407
Jablonné n. O.
Ústí n. O. B
1:1(1:0)
210
Branky: Čermák Petr - Falta Marek; Rozhodčí: Horníček Evžen, Bačina David, Řehák Jaroslav; ŽK: Čermák Petr, Beneš Petr, Kyllar Jan - Skalický Ondřej, Záleský Dominik
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0501
Ústí n. O. B
Čistá
3:1(1:0)
54
Branky: Kolář David, Ráb Michal, Záleský Dominik - Čapek Lukáš; Rozhodčí: Felkl Petr, Bezdíček Tomáš, Depeš Michal; ŽK: Skalický Ondřej - Severa Martin
A3B0502
Verměřovice
Jablonné n. O.
1:1(1:1)
200
Branky: vlastní - Štruml Jakub; Rozhodčí: Heger Michal, Kunc František, Bednář Jaroslav; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Černaj Jan, Pražák Marek, Sklenář Tomáš - Štruml Jakub, Beneš Petr, Tomek Marcel, Špaček Jakub
A3B0503
M. Třebová B
Lanškroun B
1:2(1:1)
120
Branky: Sedláček Michal - Černušák Tomáš 2; Rozhodčí: Vašek Josef, Vaško Milan, Lukášek Jiří; ŽK: David Milan, Müller Kamil, Trefil Martin, Staněk Tomáš - Macháček Ondřej, Richtr David, Krystl Jiří; ČK: Müller Kamil - 0
A3B0504
Janov
K. Horka
1:2(1:1)
150
Branky: Bureš Patrik - Zábrana Tomáš, Juřík Pavel; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav, Kolbaba Pavel, OKR CR; ŽK: Bureš Patrik, Zvěřina Lukáš - Juřík Pavel, Skalický Martin
A3B0505
Polička B
Sebranice
1:2(0:1)
100
Branky: Jílek Tomáš - Zahoran Pavol, Malý Jiří; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Šejna Jiří, Depeš Michal; ŽK: Jílek Tomáš, Bureš Pavel, Kysilko Michal - Horníček Jan
A3B0506
Kunčina
Cerekvice
4:2(3:0)
150
Branky: Potáček Martin, Pařil František, Brychta Tomáš, Pagáč Tomáš - Uher Daniel, Šeda Martin; Rozhodčí: Kotyza Václav, Pavlas Jiří, Filip Jan; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Pagáč Tomáš, Potáček Martin - David Jan, Pražák Roman, Lorenc Zdeněk; ČK: 0 - Pražák Roman
A3B0507
Libchavy
Řetová
4:1(2:1)
150
Branky: Váně Lukáš 2, Keprta Daniel, Vaňous Petr - Lehký Michal; Rozhodčí: Papáček Libor, Horníček Evžen, Vaněk Tomáš; Delegát: Gála Jaroslav; ŽK: Kopfštein Milan, Stejskal Michal, Blažek Jaroslav - Fater Matěj, Bače Lukáš
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0601
Čistá
Řetová
2:1(0:0)
120
Branky: Pavlák Petr 2 - Fater Matěj; Rozhodčí: Šejna Jiří, Jelínek Jiří, Depeš Michal; ŽK: Padělek Martin, Čapek Lukáš, Zerzán Jan, Severa Ladislav - Fater Matěj, Müller Radoslav, Lehký Michal, Vašina Filip; ČK: Severa Ladislav - 0
A3B0602
Cerekvice
Libchavy
2:3(0:3)
40
Branky: Bajzík Ladislav, Motl Pavel - Keprta Daniel 2, Stejskal Michal; Rozhodčí: Vodrážka Dan, Habrda Miroslav, Papáček Libor; ŽK: Bajzík Ladislav, Lorenc Zdeněk - Keprta Daniel, Beneš Michal, Čermák Zdeněk
A3B0603
Sebranice
Kunčina
0:3(0:3)
100
Branky: Tlustoš Jaromír 2, Hlubinka Zdeněk; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš, Řehák Jaroslav, Novák Tomáš; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Vopařil Jiří, Opršál Marek - Tlustoš Jaromír
A3B0604
K. Horka
Polička B
1:1(0:1)
60
Branky: Bulva Jakub - Bureš Pavel; Rozhodčí: Kunc František, Hořínek Lukáš, Heger Michal; ŽK: Jukl David, Křivánek Ondřej - Kysilko Michal, Scheib Jan, Harašta Jan
A3B0605
Lanškroun B
Janov
2:1(0:0)
100
Branky: Fait Ladislav, Marek Jiří - Bureš Patrik; Rozhodčí: Bačina David, Seidl Drahomír, Vaněk Tomáš; Delegát: Machala Jaroslav; ŽK: Macháček Ondřej, Richtr David, Mizerák Radek - Záleský Pavel, Zvěřina Antonín, Novotný Filip
A3B0606
Jablonné n. O.
M. Třebová B
2:5(1:2)
200
Branky: Vaníček Martin, Hubálek Martin - Neumann Jaroslav 2, Winkler Ondřej, Polák Robin, Zobač Martin; Rozhodčí: Saňák Jan, Beneš David, Valenta Jan; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Beneš Petr, Polzer Václav - Zobač Martin, Doseděl Vladislav, Fikr Zdeněk, Kalus Ondřej, Komoň Tomáš, Rázl Jan; ČK: 0 - Komoň Tomáš
A3B0607
Ústí n. O. B
Verměřovice
0:2(0:0)
50
Branky: Sklenář Jiří, Kvapil Jan; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Jelínek Jiří, Bačina David; ŽK: Jansa Adam - Mikyska Josef
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0701
Verměřovice
Čistá
2:1(1:0)
50
Branky: Kvapil Jan, Kmeť Michal - Čapek Lukáš; Rozhodčí: Kotyza Václav, Šejna Jiří, Jansa Adam; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Kvapil Jan, Sklenář Tomáš - Čapek Lukáš, Tomášek Miroslav, Padělek Martin
A3B0702
M. Třebová B
Ústí n. O. B
5:1(3:0)
100
Branky: Polák Robin, Sedláček Michal, Štěpánek Petr, David Milan, Frisch Jiří - Falta Marek; Rozhodčí: Bačina David, Raplík Lukáš, Růžička Jiří; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Müller Kamil - Falta Marek, Kaláb Josef
A3B0703
Janov
Jablonné n. O.
3:2(1:1)
60
Branky: Wejda Vlastimil, Novotný Filip, Bureš Patrik - Beneš Petr 2; Rozhodčí: Vodrážka Dan, Horníček Evžen, Louženský Jan; ŽK: Pešina František, Zvěřina Lukáš, Šváb Lukáš - Kyllar Jan, Čermák Petr
A3B0704
Polička B
Lanškroun B
1:0(0:0)
50
Branky: Král Vojtěch; Rozhodčí: Halva Radek, Štěrba Jaroslav, Brychta Ondřej; ŽK: 0 - Mizerák Radek
A3B0705
Kunčina
K. Horka
1:3(1:0)
100
Branky: Hlubinka Zdeněk - Jiroušek Filip 2, Škáva Jakub; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Horníček Evžen, Kunc František; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Harvánek Ondřej, Švanda Ladislav - Škáva Jakub, Letocha Marek, Nekvinda David, Mach Jaroslav, Bulva Jakub, Juřík Pavel
A3B0706
Libchavy
Sebranice
4:0(3:0)
100
Branky: Kopfštein Milan, Stejskal Michal, Ďuriš Daniel, Váně Lukáš; Rozhodčí: Braun Martin, Schmeiser Kamil, Bednář Jaroslav; ŽK: Kopfštein Milan, Louda Vojtěch - Bednář Lukáš, Horníček Jan, Horníček Zdeněk, Jireček Tomáš
A3B0707
Řetová
Cerekvice
3:3(1:2)
150
Branky: Sedláček Stanislav, Fater Matěj, Voleský Roman - Kubatka David, Bajzík Ladislav, Motl Pavel; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, Hořínek Lukáš, Brychta Ondřej; ŽK: Fater Matěj, Fater Vladislav, Bohunek Tomáš - David Jan, Pražák Roman
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0801
Čistá
Cerekvice
1:0(1:0)
160
Branky: Nepraš Dušan; Rozhodčí: Heger Michal, Schejbal Pavel, Jansa Adam; Delegát: Valenta Petr; ŽK: 0 - Adamský Jiří, Lorenc Zdeněk
A3B0802
Sebranice
Řetová
4:3(2:1)
180
Branky: Mitáš Pavel 2, Zahoran Pavol, Malý Jiří - Lehký Michal, Müller Radoslav, Holínka Jan; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Horníček Evžen, Mrázek Aleš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Zahoran Pavol, Chadima Jan, Horníček Jan - Fater Vladislav, Bohunek Tomáš; ČK: 0 - Fater Vladislav
A3B0803
K. Horka
Libchavy
0:0(0:0)
80
Rozhodčí: Papáček Libor, Kunc František, Depeš Michal; Delegát: Lang Zdeněk; ŽK: Jukl David, Křivánek Ondřej - Donát Tomáš, Keprta Daniel, Vaňous Petr, Stejskal Michal, Machálek Petr
A3B0804
Lanškroun B
Kunčina
0:1(0:0)
80
Branky: Hlubinka Zdeněk; Rozhodčí: Beneš David, Řehák Jaaroslav, Depeš Michal; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Popelář Stanislav, Kristek David - Tlustoš Jaromír, Švanda Ladislav, Pagáč Tomáš
A3B0805
Jablonné n. O.
Polička B
3:0(2:0)
190
Branky: Kaška Marek, Čermák Petr, Čada Jan; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Komínek Lukáš, Kotyza Václav; ŽK: Čermák Petr, Čada Jan, Lička Martin, Špaček Jakub - Kovář Miroslav, Stodola Zdeněk, Kysilko Michal
A3B0806
Ústí n. O. B
Janov
1:1(1:0)
60
Branky: Ráb Michal - Bureš Patrik; Rozhodčí: Bednář Jaroslav, Saňák Jan, Šimek Zdeněk; ŽK: Repa Jan - Bureš Patrik, Zvěřina Antonín, Knap Vladimír
A3B0807
Verměřovice
M. Třebová B
3:0
kontumace
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B0901
M. Třebová B
Čistá
1:1(1:0)
60
Branky: Štěpánek Petr - Pavlák Petr; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, Řehák Tomáš, Habrda Miroslav; ŽK: Müller Kamil, Kolář Pavel - Rožek Zdeněk, Zerzán Jan
A3B0902
Janov
Verměřovice
1:0(1:0)
60
Branky: Bureš Patrik; Rozhodčí: Beneš David, Hořínek Lukáš, Šimek Zdeněk; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Zvěřina Antonín, Novotný Filip - Černaj Jan
A3B0903
Polička B
Ústí n. O. B
2:2(1:0)
50
Branky: Král Vojtěch, Scheib Jan - Repa Jan, Ráb Michal; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš, Řehák Jaroslav, Habrda Miroslav; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Findejs Ondřej - Vacek Filip
A3B0904
Kunčina
Jablonné n. O.
3:1(2:0)
133
Branky: Potáček Martin, Hlubinka Zdeněk, Spálenský Jan - Kyllar Jan; Rozhodčí: Papáček Libor, Šejna Jiří, Růžička Jiří; ŽK: 0 - Kyllar Jan, Tomek Marcel
A3B0905
Libchavy
Lanškroun B
4:0(1:0)
110
Branky: Lžíčař Petr 2, Kopfštein Milan, vlastní; Rozhodčí: Kunc František, Andrle Tomáš, Kotyza Václav; ŽK: Lžíčař Petr, Hájek David - Popelář Stanislav, Mizerák Radek
A3B0906
Řetová
K. Horka
4:6(1:5)
150
Branky: Chudý Roman, Müller Radoslav, Sedláček Stanislav, Holínka Jan - Juřík Pavel 2, Škáva Jakub, Jukl David, Richter Michal, Bulva Jakub; Rozhodčí: Bačina David, Schmeiser Kamil, Depeš Michal; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Holínka Jan, Vaňous Jaroslav - Škáva Jakub
A3B0907
Cerekvice
Sebranice
1:0(1:0)
70
Branky: Bajzík Ladislav; Rozhodčí: Kolbaba Pavel, Vaško Milan, Lukášek Jiří; Delegát: Zahálka Břetislav; ŽK: 0 - Zahoran Pavol, Kalánek Pavel
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1001
Čistá
Sebranice
1:0(1:0)
150
Branky: Háněl Patrik; Rozhodčí: Vašek Josef, Bačina David, Lukášek Jiří; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Boštík Jan, Čapek Lukáš, Zerzán Jan - Patočka Tomáš, Vopařil Jiří
A3B1002
K. Horka
Cerekvice
6:2(1:1)
150
Branky: Škáva Jakub 2, Letocha Marek, Jiroušek Filip, Juřík Pavel, Nekvinda David - Bajzík Ladislav, Lorenc Zdeněk; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Zerzán Miloš, Bezdíček Tomáš; ŽK: Letocha Marek, Mach Jaroslav - Lorenc Zdeněk, Kovařík Radek, Vostrčil Jakub
A3B1003
Lanškroun B
Řetová
6:1(3:1)
100
Branky: Mizerák Radek 2, Petruň Pavel, Šišan Radim, Popelář Stanislav, vlastní - Müller Radoslav; Rozhodčí: Bednář Jaroslav, Saňák Jan, Papáček Libor; Delegát: Zahálka Břetislav; ŽK: Popelář Stanislav, Šilar David, Vodák Karel, Jaroš Jaroslav - Müller Radoslav, Sedláček Stanislav, Fater Matěj; ČK: 0 - Sedláček Stanislav
A3B1004
Jablonné n. O.
Libchavy
3:1(2:1)
250
Branky: Štruml Jakub, Kaška Marek, Čermák Petr - Váně Lukáš; Rozhodčí: Zerzán Miloš, Svoboda Petr, Řehák Jaroslav; ŽK: Solar Oldřich - Vinzenz Jakub, Stejskal Michal, Martinák Jakub
A3B1005
Ústí n. O. B
Kunčina
1:2(0:1)
110
Branky: Kaláb Josef - Tlustoš Jaromír, vlastní; Rozhodčí: Pavlas Jiří, Lukes Zdeněk, Filip Jan; ŽK: Jansa Adam, Ptáček Tomáš - Brychta Tomáš, Švanda Ladislav, Hlubinka Zdeněk, Potáček Martin, Pagáč Tomáš; ČK: 0 - Brychta Tomáš
A3B1006
Verměřovice
Polička B
1:0(0:0)
50
Branky: Chládek Martin; Rozhodčí: Komínek Lukáš, Řehák Tomáš, Valenta Jan; ŽK: Faltus Milan - Pavliš Martin, Jílek Tomáš, Klein Vojtěch, Kučera David, Kysilko Michal, Scheib Jan
A3B1007
M. Třebová B
Janov
4:1(0:1)
60
Branky: Linhart Jiří 3, Novák Tomáš - vlastní; Rozhodčí: Jansa Adam, Beneš David, Kunc František; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Müller Kamil, Polák Robin, Trefil Martin, Fikr Zdeněk - Zvěřina Antonín
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1101
Janov
Čistá
3:1(0:0)
200
Branky: Johan Petr, Knap Vladimír, Bureš Patrik - Severa Ladislav; Rozhodčí: Brychta Ondřej, Andrle Tomáš, Halva Radek; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Bureš Patrik, Kramář Michal, Wejda Vlastimil, Novotný Filip - Kadidlo Jan, Rožek Zdeněk
A3B1102
Polička B
M. Třebová B
1:0(1:0)
45
Branky: Kučera David; Rozhodčí: Šejna Jiří, Lukášek Jiří, Sochor Tomáš; ŽK: Kučera David - Müller Kamil, David Milan
A3B1103
Kunčina
Verměřovice
2:1(1:1)
210
Branky: Hlubinka Zdeněk, Tlustoš Jaromír - vlastní; Rozhodčí: Svoboda Petr, Bezdíček Tomáš, Kunc František; ŽK: Harvánek Ondřej, Švanda Ladislav, Zeman Robert, Spálenský Michal - Pražák Lukáš, Černaj Jan, Sklenář Jiří, Chládek Martin
A3B1104
Libchavy
Ústí n. O. B
0:2(0:1)
150
Branky: Ráb Richard, Langer Patrik; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, Heger Michal, Zerzán Miloš; Delegát: Cápay Libor; ŽK: Karpíšek David, Stejskal Michal, Lžíčař Petr - Vacek Filip
A3B1105
Řetová
Jablonné n. O.
4:1(2:0)
150
Branky: Müller Radoslav, Fater Matěj, Vašina Filip, Holínka Jan - Štruml Jakub; Rozhodčí: Kotyza Václav, Valenta Jan, Bačina David; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Müller Radoslav, Vencl Lukáš, Fater Vladislav - Šlahora Jan
A3B1106
Cerekvice
Lanškroun B
1:5(1:2)
50
Branky: Vostrčil Jakub - Fait Ladislav 2, Krejsar Lukáš, Farkaš Martin, Vacek Libor; Rozhodčí: Scheib Jan, Beneš David, Depeš Michal; Delegát: Vaniš František; ŽK: Pražák Roman - Vacek Libor, Macháček Ondřej, Popelář Stanislav, Mizerák Radek
A3B1107
Sebranice
K. Horka
1:1(1:0)
150
Branky: Opršál Marek - Jukl David; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Papáček Libor, Jelínek Jiří; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: 0 - Škáva Jakub
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1201
Čistá
K. Horka
1:1(1:0)
120
Branky: Pavlák Petr - Jiroušek Filip; Rozhodčí: Braun Martin, Papáček Libor, Svoboda Petr; Delegát: Školout František; ŽK: Čapek Lukáš, Padělek Martin, Háněl Patrik - Letocha Marek, Jukl David, Zábrana Tomáš, Nekvinda David
A3B1202
Lanškroun B
Sebranice
5:0(3:0)
100
Branky: Černušák Tomáš 2, Krejsar Lukáš, Mizerák Radek, Fait Ladislav; Rozhodčí: Schmeiser Kamil, Řehák Jaroslav, Bačina David; ŽK: Krajči Radek - Zahoran Pavol, Mitáš Pavel, Horníček Zdeněk, Kučera Petr
A3B1203
Jablonné n. O.
Cerekvice
6:1(4:1)
220
Branky: Čermák Petr 2, Ulbrich Marek 2, Kaška Marek, Vaníček Martin - Uher Daniel; Rozhodčí: Valenta Jan, Saňák Jan, Depeš Michal; ŽK: Prokopec David, Lička Martin - Pražák Roman, Kubatka David
A3B1204
Ústí n. O. B
Řetová
0:0(0:0)
100
Rozhodčí: Kvaček Jan, Kotyza Václav, Mrázek Aleš; ŽK: Jansa Adam, Falta Marek, Štantejský Robin - Vencl Lukáš
A3B1205
Verměřovice
Libchavy
0:1(0:1)
60
Branky: Kopfštein Milan; Rozhodčí: Mrázek Aleš, Kotyza Václav, Jansa Adam; ŽK: Černaj Jan - 0
A3B1206
M. Třebová B
Kunčina
2:3(1:2)
200
Branky: Huryta Václav, Polák Robin - Drahoš Petr, Spálenský Jan, Zeman Robert; Rozhodčí: Felkl Petr, Scheib Jan, Kunc František; Delegát: Cach Přemysl; ŽK: Müller Kamil, Kalus Ondřej, David Milan, Fikr Zdeněk - Brychta Tomáš, Švanda Ladislav
A3B1207
Janov
Polička B
1:1(0:0)
120
Branky: Johan Petr - Klein Vojtěch; Rozhodčí: Novák Tomáš, Svědiroh Miroslav, OKR; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Johan Petr, Šváb Lukáš, Novotný Filip, Knap Vladimír - Bureš Pavel, Dittrich Jaroslav
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1301
Polička B
Čistá
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Papáček Libor, Kunc František, Jačisko Jakub; Delegát: Drábek Drahoslav; ŽK: Jílek Tomáš, Vondra Miroslav, Klein Vojtěch, Kučera David - Čapek Lukáš, Rožek Zdeněk, Kadidlo Jan
A3B1302
Kunčina
Janov
4:0(2:0)
111
Branky: Potáček Martin 2, Hlubinka Zdeněk, Brychta Tomáš; Rozhodčí: Horníček Evžen, Hořínek Lukáš, Štěrba Jaroslav; Delegát: Baťa Tomáš; ŽK: Švanda Ladislav - Peřina Jiří, Zvěřina Antonín
A3B1303
Libchavy
M. Třebová B
3:0(0:0)
60
Branky: Felgr Petr, Ďuriš Daniel, Keprta Daniel; Rozhodčí: Bednář Jaroslav, Pavlas Jiří, Řehák Tomáš; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Keprta Daniel, Louda Vojtěch, Kopfštein Milan, Vinzenz Jakub - Matoušek Petr, Fikr Zdeněk, Kalus Ondřej
A3B1304
Řetová
Verměřovice
4:2(2:1)
100
Branky: Fater Matěj 2, Voleský Roman, Holínka Jan - Sklenář Jiří, Sklenář Tomáš; Rozhodčí: Depeš Michal, Šejna Jiří, Růžička Jiří; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Sedláček Stanislav, Fater Vladislav - Černaj Jan
A3B1305
Cerekvice
Ústí n. O. B
1:3(0:0)
50
Branky: Pražák Roman - Rejda Sebastian, Ráb Michal, Langer Patrik; Rozhodčí: Vaško Milan, Kutřín Jaroslav, Svědiroh Miroslav; ŽK: Lorenc Zdeněk - Ptáček Tomáš, Kalousek Petr
A3B1306
Sebranice
Jablonné n. O.
0:1(0:0)
Branky: Beneš Petr; Rozhodčí: Komínek Lukáš, Jelínek Jiří, Brychta Ondřej; ŽK: Patočka Tomáš, Chadima Jan, Mitáš Pavel - Šlahora Jan, Solar Oldřich
A3B1307
K. Horka
Lanškroun B
3:0(1:0)
60
Branky: Jukl David 2, Škáva Jakub; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Depeš Michal, OKR; ŽK: Mach Jaroslav, Juřík Pavel - Hrabáček Lukáš, Macháček Ondřej, Popelář Stanislav, Mizerák Radek; ČK: 0 - Macháček Ondřej
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1401
Čistá
Lanškroun B
5:2(0:0)
100
Branky: Pavlák Petr 4, Severa Ladislav - Vacek Zdeněk, Vacek Libor; Rozhodčí: Orálek Kamil, OFS PA, OFS PA; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: 0 - Šišan Radim, Černušák Tomáš, Marek Jiří
A3B1402
K. Horka
Jablonné n. O.
1:1(1:0)
50
Branky: Mach Jaroslav - Špaček Jakub; Rozhodčí: Halva Radek, OFS SY, OFS SY
A3B1403
Sebranice
Ústí n. O. B
2:1(1:0)
150
Branky: Zahoran Pavol, Malý Jiří - Ráb Richard; Rozhodčí: Lukášek Jiří, OFS CR, OFS CR; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Karal Marek - Ráb Richard
A3B1404
Cerekvice
Verměřovice
4:1(2:0)
100
Branky: Šeda Radek 2, Lorenc Zdeněk, Schauer Jan - Sklenář Tomáš; Rozhodčí: Schejbal Pavel, OFS SY, OFS SY; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Lorenc Zdeněk - Pražák Marek
Branky: Sklenář Jiří, Kmeť Michal - Malý Jiří; Rozhodčí: Růžička Jiří, Zerzán Miloš st., Řehák Jaroslav; ŽK: 0 - Chadima Jan, Kalánek Pavel
A3B1506
Ústí n. O. B
K. Horka
3:2(1:0)
150
Branky: Motl Pavel 2, Ráb Richard - Mach Jaroslav, Skalický Martin; Rozhodčí: Pokorný Roman, Řehák Jaroslav, Růžička Jiří; ŽK: Motl Pavel, Grunta Přemysl - Mach Jaroslav, Letocha Marek
A3B1507
Jablonné n. O.
Lanškroun B
2:0(1:0)
370
Branky: Čermák Petr, Lička Martin; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, Pavlas Jiří, Bednář Jaroslav; ŽK: Čermák Petr, Vaníček Martin, Kaška Marek - Mizerák Radek, Farkaš Martin
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1601
Čistá
Jablonné n. O.
0:0(0:0)
100
Rozhodčí: Vaško Milan, Mrázek Aleš, Vašek Josef; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Boštík Jan - Krejčí Filip
A3B1602
Lanškroun B
Ústí n. O. B
1:0(0:0)
120
Branky: Šišan Radim; Rozhodčí: Kunc František, Brychta Ondřej, Heger Michal; ŽK: Vacek Libor - Grunta Přemysl, Falta Marek, Rejda Sebastian, Ráb Michal
A3B1603
K. Horka
Verměřovice
3:1(1:1)
60
Branky: Skalický Martin, Škáva Jakub, Bulva Jakub - Sklenář Jiří; Rozhodčí: Bednář Jaroslav, Andrle Tomáš, Kotyza Václav; ŽK: Bulva Jakub, Skalický Martin, Nekvinda David, Jiroušek Filip, Richter Michal - Černaj Jan, Tlapák Jaroslav
A3B1604
Sebranice
M. Třebová B
1:0(1:0)
150
Branky: Kalánek Pavel; Rozhodčí: Halva Radek, Štěpánek Pavel, OFS UO; ŽK: Červ Jakub, Horníček Jan - 0
A3B1605
Cerekvice
Janov
3:0(2:0)
110
Branky: Jandera Dušan, Bureš Jiří, Schauer Jan; Rozhodčí: Čapek Jan, Suchomel Karel, Hrdý Pavel; Delegát: Cach Přemysl; ŽK: Schauer Jan, Jandera Dušan, Pražák Roman - Popelka Michal, Pirkl Pavel, Bureš Patrik, Knap Vladimír
A3B1606
Řetová
Polička B
1:1(0:1)
100
Branky: Špatenka Miroslav - Vondra Miroslav; Rozhodčí: Bednář F. st., Bednář F. ml., Papáček Libor; Delegát: Gála Jaroslav; ŽK: Voleský Roman, Bače Tomáš, Volf David - Stoklásek Petr, Stodola Zdeněk, Kučera David
A3B1607
Libchavy
Kunčina
0:2(0:1)
90
Branky: Hlubinka Zdeněk, Drahoš Petr; Rozhodčí: Felkl Petr, Horníček Evžen, Jačisko Jakub; ŽK: Lněnička Dušan, Stejskal Michal, Dostál Jan - Tlustoš Jaromír, Zeman Robert
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1701
Libchavy
Čistá
2:3(2:1)
80
Branky: Stejskal Michal, Váně Lukáš - Severa Ladislav 2, Háněl Patrik; Rozhodčí: Bednář František st., Horníček Evžen, OKR UO; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Vaňous Petr, Karpíšek David - Padělek Martin, Vopařil Lukáš, Rožek Zdeněk, Zerzán Jan, Severa Martin, Čapek Lukáš
A3B1702
Kunčina
Řetová
3:0(2:0)
160
Branky: Tlustoš Jaromír 2, Spálenský Jan; Rozhodčí: Jačisko Jakub, Kunc František, Hořínek Lukáš; Delegát: Kopecký Václav; ŽK: Spálenský Jan, Spálenský Michal - Hůlka Patrik, Sedláček Stanislav, Vencl Lukáš, Fater Matěj
A3B1703
Polička B
Cerekvice
0:3(0:1)
30
Branky: Schauer Jan 2, Lorenc Zdeněk; Rozhodčí: Jansa Adam, Papáček Libor, Halva Radek; Delegát: Gála Jaroslav; ŽK: Stoklásek Petr, Novák Martin - Pražák Roman, Oliva Karel
A3B1704
Janov
Sebranice
0:3(0:3)
100
Branky: Zahoran Pavol 2, Malý Jiří; Rozhodčí: Ziegler Vratislav, Mrázek Aleš, Volný Bohuslav; ŽK: Zvěřina Antonín, Knap Vladimír - Prokůpek Vojtěch, Kučera Petr
A3B1705
M. Třebová B
K. Horka
0:1(0:0)
50
Branky: Bulva Jakub; Rozhodčí: Depeš Michal, Štěrba Jaroslav, Brychta Ondřej; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Huryta Václav, Šatník Petr - Nekvinda David, Škáva Jakub, Skalický Martin
A3B1706
Verměřovice
Lanškroun B
3:0(1:0)
50
Branky: Ptáček Pavel, Faltus Milan, Kmeť Michal; Rozhodčí: Schejbal Pavel, Heger Michal, Habrda Miroslav; ČK: 0 - Hrabáček Lukáš
A3B1707
Ústí n. O. B
Jablonné n. O.
3:0(2:0)
100
Branky: Šebrle Martin, Ráb Richard, Jansa Adam; Rozhodčí: Sita Jaroslav, Saňák Jan, Beneš David; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Skalický Ondřej - Solar Oldřich
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1801
Čistá
Ústí n. O. B
1:3(1:2)
120
Branky: vlastní - Motl Pavel, Kalousek Petr, Ráb Michal; Rozhodčí: Havránek Martin, Pešek Martin, Smitka Michal; ŽK: Vopařil Lukáš, Severa Ladislav, Zerzán Jan - Grunta Přemysl, Novák Jiří
A3B1802
Jablonné n. O.
Verměřovice
2:1(1:1)
450
Branky: Kaška Marek, Čermák Petr - Sklenář Jiří; Rozhodčí: Kotyza Václav, Lukes Zdeněk, Komínek Lukáš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Čermák Petr, Solar Oldřich - Pražák Lukáš, Faltus Milan
A3B1803
Lanškroun B
M. Třebová B
3:0(3:0)
100
Branky: Vacek Zdeněk, Fait Ladislav, Smrkal David; Rozhodčí: Louženský Jan, Vaněk Tomáš, Pagáč Ladislav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Fait Ladislav, Richtr David, Popelář Stanislav - Fikr Zdeněk, Trefil Martin
A3B1804
K. Horka
Janov
0:4(0:1)
70
Branky: Bureš Patrik 2, Knap Vladimír, Kramář Michal; Rozhodčí: Zerzán Miloš ml., Zerzán Miloš st., Řehák Jaroslav; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Mach Jaroslav, Škáva Jakub, Juřík Pavel, Skalický Martin - Knap Vladimír
A3B1805
Sebranice
Polička B
1:2(1:1)
230
Branky: Malý Jiří - Dobeš Miroslav, Kysilko Michal; Rozhodčí: Kunc František, Svoboda Petr, Růžička Jiří; ŽK: 0 - Leinweber Marek, Kučera David
A3B1806
Cerekvice
Kunčina
2:2(1:1)
120
Branky: Pražák Roman, Šeda Radek - Pešava Zdeněk, Brychta Tomáš; Rozhodčí: Sochor Tomáš, Vaško Milan, Vašek Josef; Delegát: Gála Jaroslav; ŽK: Pražák Roman, Jandera Dušan, Pytlík David, Schauer Jan - Švanda Ladislav, Potáček Martin; ČK: 0 - Švanda Ladislav
A3B1807
Řetová
Libchavy
2:1(1:1)
350
Branky: Vaňous Jaroslav, Bohunek Tomáš - Dostál Jan; Rozhodčí: Scheib Jan, Jačisko Jakub, Šimek Zdeněk ml.; ŽK: Bohunek Tomáš, Gloser Jiří, Fater Matěj - Keprta Daniel, Paukert Tomáš, Vítek Jakub
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B1901
Řetová
Čistá
2:3(1:1)
200
Branky: Vencl Lukáš, Bohunek Tomáš - Pavlák Petr 3; Rozhodčí: Pagáč Ladislav, Čech Karel, Felkl Petr; ŽK: Hůlka Patrik, Gloser Jiří, Sedláček Stanislav, Špatenka Miroslav, Vaňous Jaroslav - Rožek Zdeněk
A3B1902
Libchavy
Cerekvice
0:3
kontumace
Rozhodčí: Bačina David, Andrle Tomáš, Mrázek Aleš
A3B1903
Kunčina
Sebranice
3:1(2:1)
150
Branky: Tlustoš Jaromír, Spálenský Jan, Zeman Robert - vlastní; Rozhodčí: Sita Jaroslav, Řehák Tomáš, Heger Michal; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: 0 - Patočka Tomáš, Horníček Jan
A3B1904
Polička B
K. Horka
1:0(0:0)
50
Branky: Kučera David; Rozhodčí: Habrda Miroslav, Šejna Jiří, OFS SY; ŽK: Kysilko Michal - Mach Jaroslav, Jiroušek Filip; ČK: Kysilko Michal - 0
A3B1905
Janov
Lanškroun B
3:3(1:2)
80
Branky: Bureš Patrik, Kubíček Jiří, Kramář Michal - Fait Ladislav, Krajči Radek, Kyral Daniel; Rozhodčí: Depeš Michal, Papáček Libor, Seidl Drahomír; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Bureš Patrik, Zvěřina Lukáš, Pirkl Pavel, Hájek Marek - Kyral Daniel, Urban Bernard, Paukert Jan
A3B1906
M. Třebová B
Jablonné n. O.
0:1(0:0)
100
Branky: Solar Oldřich; Rozhodčí: Řehák Jaroslav, Horníček Evžen, Růžička Jiří; ŽK: Polák Robin, Cink Petr - Prokopec David
A3B1907
Verměřovice
Ústí n. O. B
2:5(1:2)
40
Branky: Sklenář Jiří 2 - Motl Pavel, Rejda Sebastian, Ráb Michal, Jansa Adam, Skalický Ondřej; Rozhodčí: Mariánus Karel, Šlor Robert, Čad Jiří; Delegát: Honl Zdeněk
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2001
Čistá
Verměřovice
0:0(0:0)
80
Rozhodčí: Pokorný Roman, Schmeiser Kamil, Bačina David; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Rožek Zdeněk, Čapek Petr - Mikyska Josef, Chládek Martin
A3B2002
Ústí n. O. B
M. Třebová B
3:1(1:0)
70
Branky: Vacek Filip, Ráb Richard, Ráb Michal - Novotný Radek; Rozhodčí: Jačisko Jakub, Šimek Zdeněk, Habrda Miroslav; Delegát: Petera Josef; ŽK: 0 - David Milan
A3B2003
Jablonné n. O.
Janov
3:1(2:0)
220
Branky: Čermák Petr 2, Štruml Jakub - Pešina Jakub; Rozhodčí: Sita Jaroslav, Lukes Zdeněk, Jelínek Jiří; ŽK: 0 - Zvěřina Lukáš, Bureš Patrik, Knap Vladimír
A3B2004
Lanškroun B
Polička B
0:1(0:1)
200
Branky: Leinweber Marek; Rozhodčí: Růžička Jiří, Řehák Jaroslav, Zerzán Miloš; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Černý Milan, Vacek Libor, Vacek Zdeněk - Dobeš Miroslav, Bureš Pavel, Stodola Zdeněk, Klein Ondřej, Harašta Jan
A3B2005
K. Horka
Kunčina
0:3(0:1)
60
Branky: Hlubinka Zdeněk, Pařil František, Tlustoš Jaromír; Rozhodčí: Felkl Petr, Mrázek Aleš, Louženský Jan; ŽK: Mach Jaroslav - Potáček Martin, Spálenský Michal
A3B2006
Sebranice
Libchavy
1:3(1:1)
150
Branky: Malý Jiří - Lžíčař Petr 2, Karpíšek David; Rozhodčí: Seidl Drahomír, Svoboda Petr, Řehák Jaroslav; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Klusoň Tomáš - Lžíčař Petr, Martinec Michal, Donát Tomáš
A3B2007
Cerekvice
Řetová
2:1(2:0)
90
Branky: Lorenc Zdeněk, Šeda Martin - Vencl Lukáš; Rozhodčí: Ziegler Vratislav, Volný Bohuslav, Horníček Evžen; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Schauer Jan - Sedláček Stanislav, Bače Lukáš, Fater Matěj, Voleský Roman; ČK: 0 - Fater Matěj
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2101
Cerekvice
Čistá
1:0(0:0)
120
Branky: Růžek Jaroslav; Rozhodčí: Havránek Martin, Volný Bohuslav, Poláček Libor; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Pražák Roman, Šeda Radek, Schauer Jan - Zerzán Jan, Severa Martin
A3B2102
Řetová
Sebranice
3:2(2:2)
100
Branky: Vencl Lukáš, Vaňous Jaroslav, Holínka Jan - Zahoran Pavol, Horníček Zdeněk; Rozhodčí: Šlor Robert, Vodrážka Dan, Bačina David; ŽK: Vencl Lukáš, Vaňous Jaroslav, Sedláček Stanislav, Fater Vladislav - Horníček Zdeněk, Chadima Jan, Červ Jakub
A3B2103
Libchavy
K. Horka
0:1(0:1)
90
Branky: Škáva Jakub; Rozhodčí: Scheib Jan, Zerzán Miloš, Řehák Jaroslav; ŽK: Paukert Tomáš, Karpíšek David, Stejskal Michal - Mach Jaroslav, Zábrana Tomáš, Jiroušek Filip, Skalický Martin
A3B2104
Kunčina
Lanškroun B
3:4(2:2)
100
Branky: Švanda Ladislav, Pešava Zdeněk, Spálenský Jan - Petruň Pavel 3, Doležal Ondřej; Rozhodčí: Halva Radek, Seidl Drahomír, Štěrba Jaroslav; ŽK: Drahoš Petr - 0
A3B2105
Polička B
Jablonné n. O.
2:1(0:0)
120
Branky: Leinweber Marek, Pavliš Martin - Solar Oldřich; Rozhodčí: Bačina David, Mrázek Aleš, Brychta Ondřej; Delegát: Baťa Tomáš; ŽK: Dobiáš Jan - Lička Martin, Krejčí Filip
A3B2106
Janov
Ústí n. O. B
4:2(3:2)
150
Branky: Bureš Patrik 2, Zvěřina Antonín, Knap Vladimír - Skalický Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Saňák Jan, Kunc František; ŽK: Zvěřina Antonín, Knap Vladimír, Pirkl Pavel, Johan Petr - Jansa Adam, Kalousek Petr
A3B2107
M. Třebová B
Verměřovice
3:1(2:1)
70
Branky: Kalus Ondřej, Polák Robin, Muselík Aleš - Kmeť Michal; Rozhodčí: Sochor Tomáš, Lukášek Jiří, Scheib Jan; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Staněk Tomáš - Pražák Marek, Sklenář Tomáš
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2201
Čistá
M. Třebová B
2:1(2:0)
30
Branky: Nepraš Dušan, Čapek Petr - Fikr Zdeněk; Rozhodčí: Jansa Adam, Jelínek Jiří, Jačisko Jakub; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Kadidlo Jan, Severa Martin - Fikr Zdeněk, Polák Robin
A3B2202
Verměřovice
Janov
2:1(1:0)
17
Branky: Pražák Marek 2 - Bureš Patrik; Rozhodčí: Heger Michal, Brychta Ondřej, Kunc František; ŽK: Tlapák Jaroslav, Sklenář Tomáš, Sklenář Jiří - Pešina František
A3B2203
Ústí n. O. B
Polička B
4:0(3:0)
60
Branky: Felgr Petr, Kalousek Petr, Langer Patrik, Skalický Ondřej; Rozhodčí: Bednář Jaroslav, Filip Jan, Mariánus Karel; ŽK: 0 - Rattanong Soutchay
A3B2204
Jablonné n. O.
Kunčina
4:1(2:0)
220
Branky: Lička Martin 2, Čermák Petr, Krejčí Filip - Tlustoš Jaromír; Rozhodčí: Růžička Jiří, Vaněk Tomáš, Valenta Jan; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Čermák Petr, Solar Oldřich - Švanda Ladislav, Pagáč Tomáš, Šir David; ČK: 0 - Harvánek Ondřej
A3B2205
Lanškroun B
Libchavy
1:2(1:1)
150
Branky: Komínek Lukáš - Donát Tomáš, Váně Lukáš; Rozhodčí: Kunc František, Saňák Jan, Pavlas Jiří; ŽK: 0 - Váně Lukáš, Louda Vojtěch, Keprta Daniel
A3B2206
K. Horka
Řetová
1:4(1:1)
30
Branky: Mach Jaroslav - Bohunek Tomáš 2, Volf David, Hanuš Tomáš; Rozhodčí: Seidl Drahomír, Schejbal Pavel, Svoboda Petr; ŽK: 0 - Bohunek Tomáš
A3B2207
Sebranice
Cerekvice
3:2(0:2)
80
Branky: Mitáš Pavel 2, Kučera Petr - Růžek Jaroslav, Pražák Roman; Rozhodčí: Saňák Jan, Pavlas Jiří, Komínek Lukáš; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Zahoran Pavol, Horníček Jan, Vopařil Jiří - Jandera Dušan, Šeda Radek
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2301
Sebranice
Čistá
1:0(1:0)
100
Branky: Kalánek Pavel; Rozhodčí: Felkl Petr, Mrázek Aleš, Růžička Jiří; Delegát: Reinberg Pavel; ŽK: Zahoran Pavol, Patočka Tomáš - Zerzán Jan, Severa Martin, Čapek Lukáš; ČK: Zahoran Pavol - 0
A3B2302
Cerekvice
K. Horka
0:0(0:0)
55
Rozhodčí: Hrdý Pavel, Ziegler Vratislav, Čapek Jan; Delegát: Kembický Tomáš; ŽK: Pražák Roman - Nekvinda David, Škáva Jakub, Juřík Pavel; ČK: Jetmar Václav - 0
A3B2303
Řetová
Lanškroun B
2:6(1:6)
150
Branky: Bohunek Tomáš 2 - Vacek Zdeněk 2, Petruň Pavel, Černušák Tomáš, Vacek Libor, Smrkal David; Rozhodčí: Zerzán Miloš, Zerzán Miloš, Řehák Jaroslav; Delegát: Honl Zdeněk; ŽK: Bohunek Tomáš - Vacek Libor, Macháček Ondřej
A3B2304
Libchavy
Jablonné n. O.
3:0(2:0)
80
Branky: Stejskal Michal, Martinák Jakub, Váně Lukáš; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Bednář Jaroslav, Mariánus Karel; Delegát: Faltus Jaroslav; ŽK: Martinák Jakub - Vaníček Martin
A3B2305
Kunčina
Ústí n. O. B
2:1(0:0)
150
Branky: Spálenský Jan 2 - Nágl Adam; Rozhodčí: Beneš David, Kotyza Václav, Raplík Lukáš; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Tlustoš Jaromír, Švanda Ladislav, Brychta Ondřej - Skalický Ondřej, Novák Jiří, Repa Jan
A3B2306
Polička B
Verměřovice
5:4(4:3)
20
Branky: Dobeš Miroslav 3, Scheib Jan 2 - Tlapák Jaroslav 2, Pražák Marek, vlastní; Rozhodčí: Zita Miloslav, Kutřín Jaroslav, Trocha Adam; ŽK: 0 - Chládek Martin
A3B2307
Janov
M. Třebová B
1:3(0:2)
50
Branky: Johan Petr - Polák Robin 2, Staněk Tomáš; Rozhodčí: Šejna Jiří, Bednář F. st., Depeš Michal; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Zvěřina Lukáš, Novotný Filip, Kubíček Jiří - Staněk Tomáš, Muselík Aleš
Branky: Staněk Tomáš 2; Rozhodčí: Mariánus Karel, Beneš David, Jansa Adam; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: Kubálek Radek, Štěpánek Petr, Rázl Jan, Trefil Martin - Novák Martin, Kysilko Michal
A3B2403
Verměřovice
Kunčina
0:2(0:2)
40
Branky: Spálenský Jan, Spálenský Michal; Rozhodčí: Smitka Michal, Filip Jan, Zerzán Miloš; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Šípek Pavel - Pešava Zdeněk
A3B2404
Ústí n. O. B
Libchavy
1:2(1:1)
200
Branky: Ráb Richard - Váně Lukáš, Vaňous Petr; Rozhodčí: Čad Jiří, Orálek Kamil, Trocha Adam; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: 0 - Martinák Jakub
A3B2405
Jablonné n. O.
Řetová
1:1(1:0)
250
Branky: Bednář Miroslav - Holínka Jan; Rozhodčí: Bednář František st., Depeš Michal, Mariánus Karel; Delegát: Kopecký Václav; ŽK: Ulbrich Marek - Gloser Jiří, Sedláček Stanislav, Bače Lukáš, Hanuš Tomáš, Vaňous Jaroslav; ČK: 0 - Gloser Jiří
A3B2406
Lanškroun B
Cerekvice
3:2(2:2)
120
Branky: Vacek Zdeněk, Černušák Tomáš, Vacek Libor - Bajzík Ladislav, Vostrčil Jakub; Rozhodčí: Bednář Jaroslav, Filip Jan, Kotyza Václav; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Vacek Zdeněk, Mizerák Radek - Jandera Dušan, Růžek Jaroslav, Schauer Jan, Pytlík David
A3B2407
K. Horka
Sebranice
1:1(0:1)
60
Branky: Bubela Martin - Malý Jiří; Rozhodčí: Papáček Libor, Bednář František, Depeš Michal; Delegát: Šimek Zdeněk; ŽK: Nekvinda David - Malý Jiří, Kysilka Martin, Chadima Jan, Kalánek Pavel, Červ Jakub, Horníček Jan, Vopařil Jiří; ČK: Jiroušek Filip - Kalánek Pavel
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2501
K. Horka
Čistá
3:2(2:0)
50
Branky: Bubela Martin, Mach Jaroslav, Škáva Jakub - Padělek Martin, Severa Ladislav; Rozhodčí: Řehák Tomáš, Saňák Jan, Kunc František; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Mach Jaroslav - Čapek Lukáš; ČK: Juřík Pavel - Čapek Lukáš
Rozhodčí: Braun Martin, Morávek David, Čad Jiří; Delegát: Valenta Petr; ŽK: Jandera Dušan - Solar Oldřich, Štruml Jakub, Hubálek Milan
A3B2504
Řetová
Ústí n. O. B
3:3(2:0)
250
Branky: Bohunek Tomáš 2, Holínka Jan - Kalousek Petr 2, Vomočil Jakub; Rozhodčí: Felkl Petr, Mrázek Aleš, Šejna Jiří; Delegát: Gála Jaroslav; ŽK: Holínka Jan, Sedláček Stanislav - Kalousek Petr, Jansa Adam, Štantejský Robin, Kopecký Matouš; ČK: 0 - Novák Jiří
A3B2505
Libchavy
Verměřovice
1:3(0:2)
80
Branky: Váně Lukáš - Kmeť Michal 2, Sklenář Tomáš; Rozhodčí: Halva Radek, Seidl Drahomír, Vaněk Tomáš; Delegát: Suchý Miloš; ŽK: 0 - Sklenář Jiří
A3B2506
Kunčina
M. Třebová B
2:4(1:1)
120
Branky: Spálenský Jan, Crha Luboš - Staněk Tomáš 3, Rázl Jan; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, Hořínek Lukáš, Sita Jaroslav; Delegát: Braun Karel; ŽK: Hutira Jaroslav, Hlubinka Zdeněk - Rázl Jan, Fikr Zdeněk
A3B2507
Polička B
Janov
2:4(1:2)
40
Branky: Král Vojtěch, Stodola Zdeněk - Knap Vladimír 2, Bureš Patrik, Kramář Michal; Rozhodčí: Vašek Josef, Lukášek Jiří, Štěpánek Pavel; Delegát: Baťa Tomáš; ŽK: Bureš Pavel - Bureš Patrik, Zvěřina Antonín
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A3B2601
Čistá
Polička B
8:2(4:1)
100
Branky: Pavlák Petr 4, Nepraš Dušan 2, Zerzán Jan, Severa Ladislav - Stodola Zdeněk, Findejs Ondřej; Rozhodčí: Poláček Libor, Hrdý Pavel, Kutřín Jaroslav; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Zerzán Jan, Čapek Petr - Kysilko Michal; ČK: 0 - Dittrich Jaroslav
A3B2602
Janov
Kunčina
2:2(1:0)
150
Branky: Šváb Lukáš, Hájek Marek - Hlubinka Zdeněk, Tlustoš Jaromír; Rozhodčí: Mariánus Karel, Šejna Jiří, Depeš Michal; Delegát: Kabát Miroslav; ŽK: Zvěřina Lukáš, Wejda Vlastimil, Bureš Patrik - Tlustoš Jaromír, Švanda Ladislav, Pařil František, Spálenský Michal
A3B2603
M. Třebová B
Libchavy
2:3(1:2)
50
Branky: Staněk Tomáš, Rázl Jan - Martinec Michal 2, Ďuriš Daniel; Rozhodčí: Sita Jaroslav, Krajčí Radek, Řehák Tomáš; Delegát: Kristek Josef; ŽK: Fikr Zdeněk, Kalus Ondřej - Paukert Tomáš
A3B2604
Verměřovice
Řetová
1:0(0:0)
100
Branky: Sklenář Jiří; Rozhodčí: Jansa Adam, Beneš David, Depeš Michal; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Pražák Marek - Gloser Jiří, Fater Matěj
A3B2605
Ústí n. O. B
Cerekvice
3:1(1:1)
50
Branky: Vacek Filip, Ráb Richard, Langer Patrik - Lorenc Zdeněk; Rozhodčí: Kunc František, Papáček Libor, Horníček Evžen; Delegát: Smejkal Zdeněk; ŽK: Motl Pavel - Růžek Jaroslav, Šeda Radek
A3B2606
Jablonné n. O.
Sebranice
1:0(0:0)
250
Branky: Lička Martin; Rozhodčí: Saňák Jan, Kotyza Václav, Bednář Jaroslav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Lička Martin, Vaníček Martin, Kyllar Jan - Jiráň Petr, Chadima Jan, Červ Jakub, Horníček Zdeněk, Malý Jiří, Kučera Petr
A3B2607
Lanškroun B
K. Horka
4:2(4:0)
120
Branky: Petruň Pavel, Kristek David, Černušák Tomáš, Smrkal David - Letocha Marek, Mach Jaroslav; Rozhodčí: Dodatečně, Filip Jan, OFS UO; Delegát: Petera Josef