Branky: Tuch Farid - Sedlák David; Rozhodčí: Bačina David; ŽK: Vopařil Michael - Sedlák David, Kolář Jiří
C2B0102
Jablonné n. O.
Horní Újezd
8:0(4:0)
60
Branky: Uher Jan 3, Špaček Jakub, Vaníček Kryštof, Čada Jan, Krejsa Lukáš, Bednář Martin; Rozhodčí: Zerzán Miloš
C2B0103
Jehnědí/Sloupnice
Morašice/Cerekvice
5:2(3:0)
50
Branky: Pilař Matěj 2, Neugebauer Tomáš, Zastoupil Marek, Mahurský Vladislav - Lněnička Roman, Pitra Jan; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Kusý Jan
C2B0104
Žichlínek
Řetová/Ústí B
6:2(3:0)
50
Branky: Vondráček Jan 2, Balvín František 2, Glocar Radim, Antes Aleš - Falta Šimon, Štika Josef; Rozhodčí: Jelínek Jiří
C2B0106
Polička/Pomezí
Kunčina
3:1(1:0)
50
Branky: Punar Karel 2, Kučera Jakub - Kaláb Leoš; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Radimecký Filip, Fafílek Viktor
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0201
Radiměř
Kunčina
2:0(1:0)
20
Branky: Mach Zdeněk, Kreiner Jaroslav; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Samek Jakub
C2B0202
Libchavy
Polička/Pomezí
2:7(1:2)
50
Branky: Šalda Michal, Kovář Martin - Šejnoha Patrik 3, Stodola Daniel 2, Skoumal Vojtěch, Šimek Matěj; Rozhodčí: Jelínek Jiří; ŽK: Šalda Michal - Skoumal Vojtěch
C2B0204
Morašice/Cerekvice
Žichlínek
1:1(1:0)
40
Branky: Sokol Michal - Kamaryt Lukáš; Rozhodčí: Heger Michal
C2B0205
Horní Újezd
Jehnědí/Sloupnice
2:2(0:0)
50
Branky: Prokop Patrik, Kladiva Jakub - Schneider Martin, Pilař Matěj; Rozhodčí: OKR; ŽK: Frank Vojtěch, Lněnička Pavel - 0
C2B0206
Proseč
Jablonné n. O.
2:10(2:5)
20
Branky: Vopařil Michael, Klát Stanislav - Špaček Jakub 5, Filip Jiří 2, Vaníček Kryštof, Doleček Jakub, Uher Jan; Rozhodčí: Sochor Tomáš; ŽK: Tuch Farid, Kubík Jiří - Špaček Jakub, Uher Jan, Vaníček Kryštof; ČK: Zelenka Patrik - 0
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0301
Jablonné n. O.
Radiměř
0:3
kontumace
Rozhodčí: Filip Jan; ŽK: 1:3; ČK: 0:1
C2B0302
Jehnědí/Sloupnice
Proseč
3:1(2:0)
40
Branky: Pilař Matěj 3 - Vopařil Michael; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš; ŽK: Schneider Martin - Vopařil Michael, Vopařil Šimon; ČK: Schneider Martin - 0
C2B0303
Žichlínek
Horní Újezd
1:3(0:1)
30
Branky: Suchomel Jan - Kučera Filip 2, Lněnička Vojtěch; Rozhodčí: Kylar Roman; ŽK: Kamaryt Lukáš - Kulhavý Dominik, Lněnička Pavel, Kmošek Jan
C2B0305
Polička/Pomezí
Řetová/Ústí B
4:0(2:0)
60
Branky: Harašta Petr 2, Svoboda Jarmil, Stodola Daniel; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: Stodola Daniel - Markl Jan
C2B0306
Kunčina
Libchavy
3:5(3:3)
33
Branky: Samek Jakub, Radimecký Filip, Šir David - Novák Vladimír 3, Kovář Martin, Hledík Jan; Rozhodčí: Filip Jan; ŽK: Šir David, Kalina Dominik - Šalda Michal, Rejent Pavel, Chládek Dominik
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0401
Radiměř
Libchavy
3:1(3:0)
30
Branky: Vach Ondřej 2, Vorlíček David - Václavek Jan; Rozhodčí: OKR
C2B0402
Řetová/Ústí B
Kunčina
5:1(1:0)
20
Branky: Chalupník Tomáš 3, Falta Šimon, Fikejz Michal - Kaláb Leoš; Rozhodčí: Řehák Tomáš
C2B0403
Morašice/Cerekvice
Polička/Pomezí
2:5(2:2)
20
Branky: Tašner Patrik, Sokol Michal - Harašta Petr 3, Stodola Daniel 2; Rozhodčí: Růžička Jiří; ŽK: Novotný Pavel - 0
C2B0405
Proseč
Žichlínek
6:2(5:1)
35
Branky: Vopařil Michael 2, Koutný Viktor 2, Klát Stanislav, Hromádka Ondřej - Balvín František, Glocar Radim; Rozhodčí: Sochor Tomáš; ŽK: Hromádka Ondřej, Tuch Farid - 0
C2B0406
Jablonné n. O.
Jehnědí/Sloupnice
8:2(5:0)
20
Branky: Turner Jakub 2, Vaníček Kryštof 2, Špaček Jakub, Matějka Marek, Čada Jan, Uher Jan - Zachař Filip, Zastoupil Marek; Rozhodčí: Beneš David
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0501
Jehnědí/Sloupnice
Radiměř
5:0(2:0)
50
Branky: Pilař Matěj 3, Fikejz Tomáš, Vondra Josef; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
C2B0502
Žichlínek
Jablonné n. O.
1:2(0:0)
40
Branky: Al Zouri Alex - Špaček Jakub 2; Rozhodčí: Jelínek Jiří; ŽK: Bambušek Pavel - 0
C2B0504
Polička/Pomezí
Horní Újezd
3:2(2:1)
30
Branky: Stodola Daniel, Harašta Petr, Sláma Ladislav - Kmošek Jan, Šplíchal Bohumil; Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: Ptáček Denis - Vostřel František
C2B0505
Kunčina
Morašice/Cerekvice
0:2(0:1)
30
Branky: Vít Jan, Kusý Jan; ŽK: 0 - Novotný Pavel, Lněnička Roman
C2B0506
Libchavy
Řetová/Ústí B
1:4(1:2)
Branky: Motyčka Filip - Chalupník Tomáš 3, Kopecký Matouš; Rozhodčí: Bednář Jaroslav; ŽK: Felgr Adam - Kopecký Matouš, Provazník Radek
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0601
Radiměř
Řetová/Ústí B
12:2(3:1)
20
Branky: Vach Ondřej 4, Sedlák David 2, Škranc Adam 2, Vorlíček David 2, Kolář Jiří, Janečka Petr - Falta Šimon 2; Rozhodčí: Scheib Jan
C2B0602
Morašice/Cerekvice
Libchavy
2:1(0:1)
30
Branky: Pitra Jan, Novotný Pavel - Šalda Michal; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: Novotný Pavel - Šalda Michal
C2B0603
Horní Újezd
Kunčina
4:1(1:0)
55
Branky: Kmošek Jan 2, Hladík Stanislav 2 - Scholze Patrik; Rozhodčí: OKR; ŽK: Tobek Jaroslav - Scholze Patrik
C2B0604
Proseč
Polička/Pomezí
0:3(0:0)
40
Branky: Štoudek Bohuslav, Svoboda Jarmil, Harašta Petr; Rozhodčí: Andrle Tomáš
C2B0606
Jehnědí/Sloupnice
Žichlínek
4:0(1:0)
40
Branky: Fikejz Tomáš 2, Beneš Dominik, Kostka Martin; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš; ŽK: Schneider Martin - Suchomel Jan, Valenta Aleš, Kamaryt Lukáš
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0701
Žichlínek
Radiměř
2:1(0:1)
30
Branky: Suchomel Jan, Antes Aleš - Kreiner Jaroslav; Rozhodčí: Kylar Roman; ŽK: 0 - Škranc Adam, Mach Zdeněk
C2B0703
Polička/Pomezí
Jablonné n. O.
0:2(0:1)
30
Branky: Špaček Jakub 2; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: 0 - Špaček Jakub
C2B0704
Kunčina
Proseč
0:3(0:1)
25
Branky: Vopařil Michael 3; Rozhodčí: Růžička Jiří
C2B0705
Libchavy
Horní Újezd
2:1(1:0)
20
Branky: Boštík Jaroslav 2 - Frank Vojtěch; Rozhodčí: Kotyza Václav; ŽK: Boštík Jaroslav, Novák Vladimír, Chládek Dominik - 0
C2B0706
Řetová/Ústí B
Morašice/Cerekvice
1:5(0:2)
20
Branky: Kunst Daniel - Novotný Pavel 2, Pitra Jan, Tobiášek Pavel, Štancl Dominik; Rozhodčí: Depeš Michal; ŽK: 0 - Lněnička Roman, Vít Jan
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0801
Radiměř
Morašice/Cerekvice
0:2(0:0)
50
Branky: Pitra Jan, Novotný Pavel; Rozhodčí: Saňák Jan; ŽK: Vach Ondřej - Pitra Jan
C2B0802
Horní Újezd
Řetová/Ústí B
6:1(2:1)
100
Branky: Kmošek Jan 3, Prokop Patrik 2, Boštík Marek - Falta Šimon; Rozhodčí: OFS UO; ŽK: Láznický Jan - Kolář Jan, Vencl Ivoš, Sršeň Patrik
C2B0803
Proseč
Libchavy
4:2(3:0)
29
Branky: Tměj Jan 2, Tuch Farid, Hromádka Ondřej - Kovář Martin, Lukeš Michal; Rozhodčí: Zavřel Aleš; ŽK: 0 - Šalda Michal
C2B0804
Jablonné n. O.
Kunčina
2:0(1:0)
50
Branky: Špaček Jakub 2; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
C2B0805
Jehnědí/Sloupnice
Polička/Pomezí
2:3(1:2)
30
Branky: Zachař Filip 2 - Svoboda Jarmil, Stodola Daniel, Harašta Petr; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: Kostka Martin - Svoboda Jarmil
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B0902
Polička/Pomezí
Žichlínek
5:2(3:1)
40
Branky: Harašta Petr 3, Svoboda Jarmil, Stodola Daniel - Kamaryt Lukáš, Falta Jakub; Rozhodčí: Sochor Tomáš, Lukášek Jiří, Laik; ŽK: Stodola Daniel - Bambušek Pavel
C2B0903
Kunčina
Jehnědí/Sloupnice
0:2(0:1)
30
Branky: Neugebauer Tomáš, Zastoupil Marek; Rozhodčí: Kunc František; ŽK: Richter Robin - 0
C2B0904
Libchavy
Jablonné n. O.
0:4(0:2)
20
Branky: Turner Jakub, Filip Jiří, Čada Jan, Tejkl Michal; Rozhodčí: Zerzán Miloš
C2B0905
Řetová/Ústí B
Proseč
4:8(2:4)
30
Branky: Ráb Michal 2, Chalupník Tomáš 2 - Zelenka Patrik 2, Vopařil Michael 2, Tuch Farid, Halouska Stanislav, Hromádka Ondřej, Kubík Jiří; Rozhodčí: Bačina David
C2B0906
Morašice/Cerekvice
Horní Újezd
2:2(0:0)
60
Branky: Pitra Jan, Kusý Jan - Lněnička Vojtěch, Kmošek Jan; Rozhodčí: Svoboda Petr; ŽK: Konečný Vratislav, Novotný Pavel - Lněnička Vojtěch, Kulhavý Dominik
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1001
Radiměř
Horní Újezd
0:1(0:1)
30
Branky: Lněnička Vojtěch; Rozhodčí: OKR
C2B1002
Proseč
Morašice/Cerekvice
3:2(2:1)
50
Branky: Zelenka Patrik, Kusý Miroslav, Vopařil Šimon - Pitra Jan 2; Rozhodčí: Štourač Vladimír; ŽK: Vopařil Michael - Lněnička Roman
C2B1003
Jablonné n. O.
Řetová/Ústí B
11:2(8:1)
70
Branky: Špaček Jakub 3, Kuvik Marek 2, Turner Jakub 2, Vaníček Kryštof 2, Čada Jan, Uher Jan - Chalupník Tomáš, Štika Pavel; Rozhodčí: Saňák Jan; ŽK: Kuvik Marek, Uher Jan, Uher Marek - Falta Šimon
C2B1004
Jehnědí/Sloupnice
Libchavy
2:2(0:1)
40
Branky: Pilař Matěj, Mahurský Vladislav - Pinkava Tomáš, Jariš Pavel; Rozhodčí: Seidl Drahomír; ŽK: Najman David - 0
C2B1005
Žichlínek
Kunčina
1:1(0:1)
20
Branky: Hořava Dominik - Scholze Patrik; Rozhodčí: Jačisko Jakub; ŽK: Kamaryt Lukáš - Grubr Milan
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1101
Polička/Pomezí
Radiměř
4:0(4:0)
30
Branky: Stodola Daniel 2, Harašta Petr 2; Rozhodčí: Horníček Evžen; ŽK: Andrle Adam - Kolář Jiří
C2B1103
Libchavy
Žichlínek
3:0(1:0)
40
Branky: Boštík Jaroslav 2, Lukeš Michal; Rozhodčí: Řehák Tomáš
C2B1104
Řetová/Ústí B
Jehnědí/Sloupnice
7:1(3:1)
30
Branky: Ráb Michal 3, Chalupník Tomáš 3, Langer Tomáš - Vodvárka Jakub; Rozhodčí: Růžička Jiří; ŽK: 0 - Zastoupil Marek
C2B1105
Morašice/Cerekvice
Jablonné n. O.
0:6(0:2)
25
Branky: Turner Jakub 2, Špaček Jakub, Čada Jan, Tejkl Michal, Uher Jan; Rozhodčí: Sochor Tomáš; ŽK: Mikulecký Tomáš, Tašner Patrik, Pitra Jan, Novotný Pavel, Kusý Jan - 0; ČK: Kusý Jan - 0
C2B1106
Horní Újezd
Proseč
4:4(0:1)
30
Branky: Kmošek Jan 3, Prokop Patrik - Koutný Viktor 2, Tměj Jan, Vopařil Michael; Rozhodčí: OKR; ŽK: Tobek Jaroslav, Havlík Vojtěch - Kusý Miroslav
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1201
Radiměř
Proseč
2:4(1:2)
20
Branky: Kreiner Jaroslav, Vach Ondřej - Tuch Farid, Tměj Jan, Zelenka Patrik, Hromádka Ondřej; Rozhodčí: Scheib Jan
C2B1202
Horní Újezd
Jablonné n. O.
0:3
C2B1203
Morašice/Cerekvice
Jehnědí/Sloupnice
1:3(0:3)
30
Branky: Lněnička Roman - Pilař Matěj 2, Zastoupil Marek; Rozhodčí: Růžička Jiří
C2B1204
Řetová/Ústí B
Žichlínek
3:0
kontumace
C2B1206
Kunčina
Polička/Pomezí
0:3
kontumace
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1301
Kunčina
Radiměř
1:3(0:2)
35
Branky: Šir David - Chronc Otakar, Janků Filip, Ficker Tomáš; Rozhodčí: Hořínek Lukáš; ŽK: 0 - Chronc Otakar
C2B1302
Polička/Pomezí
Libchavy
1:0(0:0)
20
Branky: Skoumal Vojtěch; Rozhodčí: Halva Radek
C2B1304
Žichlínek
Morašice/Cerekvice
5:4(4:3)
Branky: Glocar Radim 3, Antes Aleš 2 - Novotný Pavel 2, Kusý Jan 2; Rozhodčí: Komínek Lukáš; ŽK: Suchomel Jan, Doležal Michal - Kusý Jan, Jošt Jakub, Lněnička Roman
C2B1305
Jehnědí/Sloupnice
Horní Újezd
3:2(1:0)
50
Branky: Mikulecký Martin, Pilař Matěj, Fikejz Tomáš - Frank Vojtěch, Kusý Martin; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
C2B1306
Jablonné n. O.
Proseč
2:0(0:0)
50
Branky: Zima Adam, Uher Jan; Rozhodčí: Jačisko Jakub; ŽK: 0 - Kusý Miroslav
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1401
Radiměř
Jablonné n. O.
2:4(0:1)
30
Branky: Kreiner Jaroslav 2 - Tejkl Michal 2, Faltus Tomáš, Čada Jan; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: Janků Filip - Špaček Jakub
C2B1402
Proseč
Jehnědí/Sloupnice
5:1(5:1)
30
Branky: Koutný Viktor 2, Zelenka Patrik, Vopařil Šimon, Kubík Jiří - Bednář Patrik; Rozhodčí: Vašek Josef; ŽK: 0 - Pilař Matěj
C2B1403
Horní Újezd
Žichlínek
1:0(1:0)
50
Branky: Kučera Filip; Rozhodčí: OKR SY; ŽK: Prokop Patrik - Hořava Dominik, Krejčířík Jakub
C2B1405
Řetová/Ústí B
Polička/Pomezí
1:5(0:3)
50
Branky: Falta Šimon - Stodola Daniel 3, Svoboda Jarmil, Harašta Petr; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: Sršeň Patrik - Groulík Zdeněk, 8Andrle Adam, Šejnoha Patrik
C2B1406
Libchavy
Kunčina
4:2(0:2)
60
Branky: Jariš Pavel 2, Motyčka Filip, Boštík Jaroslav - Kalina Dominik, Šejnoha Martin; Rozhodčí: Kotyza Václav; ŽK: Novák Vladimír, Svatoš Michal, Václavek Jan - Kalina Dominik, Čabák Michal, Kobza Martin
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1501
Libchavy
Radiměř
1:0(0:0)
30
Branky: Jariš Pavel; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Rejent Pavel - Janků Filip, Vach Ondřej
C2B1502
Kunčina
Řetová/Ústí B
1:4(0:2)
36
Branky: Šir David - Štika Josef, Provazník Radek, Maier Miroslav, Langer Vojtěch; Rozhodčí: Heger Michal
C2B1503
Polička/Pomezí
Morašice/Cerekvice
5:0(2:0)
80
Branky: Stodola Daniel 4, Harašta Petr; Rozhodčí: Schejbal Pavel
C2B1505
Žichlínek
Proseč
0:4(0:2)
30
Branky: Zelenka Patrik 2, Tměj Jan, Vopařil Michael; Rozhodčí: Jačisko Jakub
C2B1506
Jehnědí/Sloupnice
Jablonné n. O.
0:2(0:1)
53
Branky: Faltus Tomáš, Čada Jan; Rozhodčí: Louženský Jan; ŽK: 0 - Špaček Jakub
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1601
Radiměř
Jehnědí/Sloupnice
4:0(2:0)
20
Branky: Mach Zdeněk, Krejčí Radek, Vorlíček David, Kolář Jiří; Rozhodčí: Scheib Jan; ŽK: 0 - Zastoupil Marek
C2B1602
Jablonné n. O.
Žichlínek
3:2(2:0)
80
Branky: Špaček Jakub, Uher Marek, Čada Jan - Vondráček Jan, Doležal Michal; Rozhodčí: Sita Jaroslav; ŽK: Čada Jan - Suchomel Jan, Krejčířík Jakub
C2B1604
Horní Újezd
Polička/Pomezí
0:4(0:2)
20
Branky: Balabán David, Stodola Daniel, Šejnoha Patrik, Andrle Adam; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav
C2B1605
Morašice/Cerekvice
Kunčina
4:0(2:0)
30
Branky: Novotný Pavel 2, Pitra Jan, Tobiášek Pavel; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: 0 - Radimecký Filip
C2B1606
Řetová/Ústí B
Libchavy
1:2(1:1)
30
Branky: Chalupník Tomáš - Pinkava Tomáš, Felgr Adam; Rozhodčí: Jansa Adam
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1701
Řetová/Ústí B
Radiměř
2:0(1:0)
50
Branky: Fikejz Michal, Langer Tomáš; Rozhodčí: OFS UO; ŽK: 0 - Vach Ondřej
C2B1702
Libchavy
Morašice/Cerekvice
7:1(3:1)
50
Branky: Boštík Jaroslav 4, Pinkava Tomáš, Bočkoroš Michal, Rejent Pavel - Kusý Jan; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
C2B1703
Kunčina
Horní Újezd
1:2(1:2)
20
Branky: Scholze Patrik - Kučera Filip, Tobek Jaroslav; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav; ŽK: Radimecký Filip, Šir David - Kusý Martin
C2B1704
Polička/Pomezí
Proseč
6:4(3:2)
50
Branky: Stodola Daniel 3, Balabán David, Sláma Ladislav, Vojta František - Vopařil Michael 2, Tměj Jan, Talačko Pavel; Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: Groulík Zdeněk, Šejnoha Patrik - Halouska Stanislav
C2B1706
Žichlínek
Jehnědí/Sloupnice
2:0(1:0)
40
Branky: Doležal Michal, Glocar Radim; Rozhodčí: Bednář Jaroslav; ŽK: Doležal Michal - Lenoch Václav, Zastoupil Marek
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1801
Radiměř
Žichlínek
0:3(0:2)
30
Branky: Doležal Michal, Glocar Radim, Antes Aleš; Rozhodčí: Jačisko Jakub; ŽK: 0 - Doležal Michal, Krejčířík Jakub
C2B1803
Jablonné n. O.
Polička/Pomezí
2:0(1:0)
50
Branky: Čada Jan, Uher Jan; Rozhodčí: Valenta Jan; ŽK: Krejsa Lukáš - Ptáček Denis, Harašta Petr, Andrle Adam, Kučera Jakub
C2B1804
Proseč
Kunčina
6:0(2:0)
30
Branky: Vopařil Michael 4, Zelenka Patrik, Hromádka Ondřej; Rozhodčí: OFS UO
C2B1805
Horní Újezd
Libchavy
0:2(0:1)
50
Branky: Jariš Pavel, Kovář Martin; Rozhodčí: OFS SY; ŽK: Tobek Jaroslav, Kučera Filip - Jariš Pavel
C2B1806
Morašice/Cerekvice
Řetová/Ústí B
1:1(0:1)
20
Branky: Tměj Václav - Langer Tomáš; Rozhodčí: Papáček Libor
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B1901
Morašice/Cerekvice
Radiměř
1:4(0:0)
30
Branky: Novotný Pavel - Mach Zdeněk 2, Vorlíček David, Kolář Jiří; Rozhodčí: Svoboda Petr
C2B1902
Řetová/Ústí B
Horní Újezd
0:3(0:2)
50
Branky: Kučera Filip 2, Tobek Jaroslav; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
C2B1903
Libchavy
Proseč
0:2(0:0)
43
Branky: Vopařil Michael, Klát Stanislav; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: 0 - Tuch Farid
C2B1904
Kunčina
Jablonné n. O.
1:3(1:1)
50
Branky: Radimecký Filip - Špaček Jakub, Čada Jan, Krejsa Lukáš; Rozhodčí: Raplík Lukáš; ŽK: Scholze Patrik - Kuvik Marek
C2B1905
Polička/Pomezí
Jehnědí/Sloupnice
11:1(3:1)
50
Branky: Voráč Tomáš 3, Stodola Daniel 2, Šejnoha Patrik 2, Balabán David, Svoboda Jarmil, Valíček Dominik, Andrle Adam - Absolon David; Rozhodčí: Sochor Tomáš; ŽK: Šejnoha Patrik, Valíček Dominik - 0
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B2002
Žichlínek
Polička/Pomezí
1:2(0:2)
30
Branky: Doležal Michal - Svoboda Jarmil, Kučera Jakub; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Krejčířík Jakub - Lánský Jan, Groulík Zdeněk, Voráč Tomáš, Stodola Daniel; ČK: Vondráček Jan - 0
C2B2003
Jehnědí/Sloupnice
Kunčina
4:0(2:0)
50
Branky: Neugebauer Tomáš 2, Mikulecký Martin, Pilař Matěj; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
C2B2004
Jablonné n. O.
Libchavy
4:1(2:1)
60
Branky: Špaček Jakub, Turner Jakub, Čada Jan, Uher Jan - Boštík Jaroslav; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Turner Jakub - Lukeš Michal
C2B2005
Proseč
Řetová/Ústí B
3:1(2:0)
40
Branky: Zelenka Patrik 2, Hromádka Ondřej - Falta Šimon; Rozhodčí: Scheib Jan
C2B2006
Horní Újezd
Morašice/Cerekvice
1:1(0:0)
30
Branky: Kučera Filip - Lněnička Roman; Rozhodčí: OFS SY; ŽK: Kučera Filip, Láznický Jan - 0; ČK: Kučera Filip - 0
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B2101
Horní Újezd
Radiměř
5:0(2:0)
40
Branky: Boštík Marek 2, Prokop Patrik 2, Hladík Stanislav; Rozhodčí: OFS SY; ŽK: Prokop Patrik, Kmošek Jan - Kolář Jiří
C2B2102
Morašice/Cerekvice
Proseč
0:2(0:1)
40
Branky: Kubík Jiří 2; Rozhodčí: Scheib Jan
C2B2103
Řetová/Ústí B
Jablonné n. O.
0:8(0:4)
60
Branky: Krejsa Lukáš 2, Špaček Jakub, Turner Jakub, Faltus Tomáš, Tejkl Michal, Dušek Bronislav, Uher Jan; Rozhodčí: Šejna Jiří
C2B2104
Libchavy
Jehnědí/Sloupnice
11:1(5:0)
40
Branky: Lukeš Michal 4, Pinkava Tomáš, Kotrla Tomáš, Václavek Jan, Boštík Jaroslav, Šalda Michal, Žídek Radim, Chládek Dominik - Pilař Matěj; Rozhodčí: Vaněk Tomáš; ŽK: 0 - Pilař Matěj
C2B2105
Kunčina
Žichlínek
0:8(0:8)
50
Branky: Antes Aleš 5, Suchomel Jan, Valenta Aleš, Krejčířík Jakub; Rozhodčí: Sita Jaroslav; ŽK: Šabacký Jakub, Scholze Patrik, Grubr Milan - Doležal Michal
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
C2B2201
Radiměř
Polička/Pomezí
0:6(0:1)
50
Branky: Stodola Daniel 4, Valíček Dominik, Vojta František; Rozhodčí: Scheib Jan; ŽK: Kolář Jiří - Stodola Daniel, Groulík Zdeněk
C2B2203
Žichlínek
Libchavy
0:4(0:3)
30
Branky: Václavek Jan 2, Jariš Pavel, Hledík Jan; Rozhodčí: Řehák Tomáš; ŽK: Krejčířík Jakub, Doležal Michal - 0
C2B2204
Jehnědí/Sloupnice
Řetová/Ústí B
1:2(1:1)
50
Branky: Křivánek Jan - Maier Miroslav, Jetmar Matěj; Rozhodčí: OFS UO
C2B2205
Jablonné n. O.
Morašice/Cerekvice
10:0(4:0)
50
Branky: Špaček Jakub 3, Čada Jan 2, Matějka Marek, Filip Jiří, Doleček Jakub, Krejsa Lukáš, Uher Jan; Rozhodčí: Bednář Jaroslav
C2B2206
Proseč
Horní Újezd
6:3(3:1)
40
Branky: Hromádka Ondřej 2, Tuch Farid, Zelenka Patrik, Trunec Jakub, Koutný Viktor - Kmošek Jan 2, Boštík Marek; Rozhodčí: Štěpánek Pavel; ŽK: Tuch Farid - Láznický Jan, Lněnička Vojtěch