Branky: Šplíchal Jan - Kavka Martin 4, Nekl Ondřej 4, Prušek Jiří, Lněnička Tomáš, Surma Jan; Rozhodčí: Habrda Miroslav
E1A0105
Litomyšl
Choceň
4:0(0:0)
30
Branky: Tomšů Lukáš 2, Folta Vojtěch 2; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav
E1A0106
M. Třebová
Přelouč
2:0(0:0)
25
Branky: Mikšánek David, Hájek Jan; Rozhodčí: Heger Michal
E1A0107
Pardubičky
Lanškroun
8:0(3:0)
Branky: Krajhanzl Miroslav 3, Maršálek Jakub 2, Hátle Ondřej, Havelka Martin, Chýle Lukáš; Rozhodčí: Šlor Robert
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0201
Třemošnice
Lanškroun
8:1(3:1)
37
Branky: Oswald Patrik 3, Malý Jakub 3, Menšík Lukáš 2 - Falta Jakub; Rozhodčí: Ziegler Vratislav; ŽK: 0 - Kyselo Robin
E1A0202
Přelouč
Pardubičky
0:6(0:2)
30
Branky: Svoboda Tomáš 2, Krajhanzl Miroslav, Chýle Lukáš, Lauterkranc Petr, Maršálek Jakub; Rozhodčí: Čapek Jan
E1A0203
Choceň
M. Třebová
1:0
E1A0204
V. Mýto
Litomyšl
11:1(6:0)
50
Branky: Lněnička Tomáš 4, Nekl Ondřej 3, Štanglica Šimon 2, Kavka Martin 2 - Klofanda Tomáš; Rozhodčí: Bačina David
E1A0205
Holice
Letohrad
4:2(3:1)
80
Branky: Křtěn Filip 2, Rožek Emanuel, Morávek Václav - Pávek Jakub 2; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Prešek Pavel - 0
E1A0206
Hlinsko
Ústí n. O.
0:1(0:1)
35
Branky: Pavlásek Jan; Rozhodčí: Vašek Josef; ŽK: Hloušek Zdeněk - 0
E1A0207
FK Pardubice B
Č. Třebová
14:0(7:0)
30
Branky: Teplý Richard 4, Švadlenka Jan 3, Švec Lukáš 3, Večeřílek Jan 3, Hellinger Jan; Rozhodčí: Pokorný Roman
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0301
Č. Třebová
Třemošnice
3:3(2:1)
50
Branky: Krása Martin, Motl Lubomír, Vaňous Patrik - Daniel Petr 2, Malý Jakub; Rozhodčí: Řehák Jaroslav
E1A0302
Ústí n. O.
FK Pardubice B
0:5(0:1)
60
Branky: Rambousek Adam 2, Teplý Richard, Suchochleb Rostislav, Born Lukáš; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš
E1A0303
Letohrad
Hlinsko
1:3(0:2)
50
Branky: Pávek Jakub - Sajfr Lukáš 2, Rys Tomáš; Rozhodčí: Kotyza Václav
E1A0304
Litomyšl
Holice
0:3(0:0)
100
Branky: Křtěn Filip 2, Rožek Emanuel; Rozhodčí: Bačina David
E1A0305
M. Třebová
V. Mýto
1:7(0:3)
30
Branky: Kolář Karel - Nekl Ondřej 2, Gregar Dominik, Lněnička Tomáš, Kavka Martin, Nguyen Van, Liška Jakub; Rozhodčí: Růžička Jiří
E1A0306
Pardubičky
Choceň
2:0(0:0)
30
Branky: Havelka Martin, Krajhanzl Miroslav; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Krajhanzl Miroslav - 0
E1A0307
Lanškroun
Přelouč
4:2(1:1)
30
Branky: Marek Matěj 2, Bako Adam, Falta Jakub - Voženílek Vojtěch, Jelínek Jaroslav; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: 0 - Klusák Robin
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0401
Třemošnice
Přelouč
9:0(5:0)
40
Branky: Oswald Patrik 5, Šimon Vlastimil 3, Malý Jakub; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav; ŽK: Menšík Lukáš - Hudec Tomáš
E1A0402
Choceň
Lanškroun
3:0(1:0)
50
Branky: Novák Daniel 2, Beneš Dominik; Rozhodčí: OKR; ŽK: 0 - Kyselo Robin
E1A0403
V. Mýto
Pardubičky
1:1(1:1)
40
Branky: Nekl Ondřej - Zelenka Jan; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A0404
Holice
M. Třebová
8:0(1:0)
50
Branky: Rožek Emanuel 3, Kroutil Ondřej 2, Křtěn Filip 2, Černý David; Rozhodčí: Hrdý Pavel
E1A0405
Hlinsko
Litomyšl
5:0(4:0)
30
Branky: Hloušek Zdeněk 3, Zub David 2; Rozhodčí: Lukášek Jiří; ŽK: 0 - Tomšů Lukáš
E1A0406
FK Pardubice B
Letohrad
5:0(2:0)
40
Branky: Švec Lukáš 2, Rambousek Adam, Born Lukáš, Večeřílek Jan; Rozhodčí: Ujec Jiří
E1A0407
Č. Třebová
Ústí n. O.
3:0(3:0)
40
Branky: Herclík Filip, Sejkora Lukáš, Vaňous Patrik; Rozhodčí: Kunc František
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0501
Ústí n. O.
Třemošnice
0:3(0:0)
30
Branky: Šimon Vlastimil 2, Oswald Patrik; Rozhodčí: Papáček Libor; ŽK: Maier Miroslav - 0
E1A0502
Letohrad
Č. Třebová
1:4(0:3)
30
Branky: Šplíchal Jan - Motl Lubomír 3, Sejkora Lukáš; Rozhodčí: Řehák Tomáš
E1A0503
Litomyšl
FK Pardubice B
1:6(0:4)
50
Branky: Folta Vojtěch - Sytko Jakub 3, Jankele Ondřej 2, Čuchal Jiří; Rozhodčí: Zerzán Miloš
E1A0504
M. Třebová
Hlinsko
0:6(0:2)
30
Branky: Klika Vojtěch 3, Hloušek Zdeněk, Marek Vladimír, Zub David; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav
E1A0505
Pardubičky
Holice
1:0(0:0)
55
Branky: Zelenka Jan; Rozhodčí: Vodrážka Dan
E1A0506
Lanškroun
V. Mýto
0:8(0:3)
60
Branky: Pekárek Jakub 2, Nekl Ondřej 2, Lněnička Tomáš, Kavka Martin, Němec Šimon, Nguyen Van; Rozhodčí: Kylar Roman; ŽK: 0 - Nguyen Van
E1A0507
Přelouč
Choceň
3:0(0:0)
30
Branky: Fujdl Tomáš 2, Hudec Tomáš; Rozhodčí: Hrdý Pavel
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0601
Třemošnice
Choceň
3:1(3:0)
40
Branky: Malý Jakub 2, Šimon Vlastimil - Chaloupka Adam; Rozhodčí: Zita Miloslav
E1A0602
V. Mýto
Přelouč
6:0(3:0)
40
Branky: Gregar Dominik 2, Kavka Martin 2, Štanglica Šimon, Lněnička Tomáš; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš; ŽK: Kavka Martin - Jelínek Jaroslav
E1A0603
Holice
Lanškroun
4:1(2:1)
45
Branky: Skutil Michal, Kroutil Ondřej, Rožek Emanuel, Křtěn Filip - Jílek Lukáš; Rozhodčí: Mrázek Aleš
E1A0604
Hlinsko
Pardubičky
0:0(0:0)
30
Rozhodčí: Vašek Josef; ŽK: 0 - Krajhanzl Miroslav
E1A0605
FK Pardubice B
M. Třebová
23:0(12:0)
40
Branky: Machatý Dan 7, Novotný Filip 4, Rambousek Adam 3, Švec Lukáš 3, Tuťálek Matěj, Nepivoda Michal, Sýkora Michal, Hrečín Jonáš, Pařízek Jakub, Švadlenka Jan; Rozhodčí: Morávek David
E1A0606
Č. Třebová
Litomyšl
4:2(2:0)
25
Branky: Pecháček Šimon, Špatenka Vojtěch, Motl Lubomír, Broulík Jan - Horák Luděk, Tomšů Lukáš; Rozhodčí: Kunc František
E1A0607
Ústí n. O.
Letohrad
0:1
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0701
Letohrad
Třemošnice
3:0(2:0)
65
Rozhodčí: Bednář Jaroslav
E1A0702
Litomyšl
Ústí n. O.
3:0(2:0)
10
Branky: Švec Václav, Blajda David, Folta Vojtěch; Rozhodčí: Raplík Lukáš
E1A0703
M. Třebová
Č. Třebová
1:5(1:3)
45
Branky: Kolář Karel - Motl Lubomír 3, Špatenka Vojtěch, Sejkora Lukáš; Rozhodčí: Kunc František
E1A0704
Pardubičky
FK Pardubice B
1:2(1:1)
30
Branky: Dojčán Jan - Rambousek Adam, Jankele Ondřej; Rozhodčí: Orálek Kamil; ŽK: 0 - Šebek Leoš
E1A0705
Lanškroun
Hlinsko
2:2(0:0)
50
Branky: Bako Adam, Kyselo Robin - Klika Vojtěch 2; Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: Marek Matyáš - 0
E1A0706
Přelouč
Holice
0:4(0:2)
50
Branky: Černý David, Prešek Pavel, Rožek Emanuel, Morávek Václav; Rozhodčí: Zita Miloslav
E1A0707
Choceň
V. Mýto
1:1(0:1)
30
Branky: Novák Daniel - Stolín Karel; Rozhodčí: Jansa Adam; ŽK: 0 - Rejman Jakub
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0801
Třemošnice
V. Mýto
1:7(1:4)
35
Branky: Malý Jakub - Kavka Martin 3, Štanglica Šimon, Lněnička Tomáš, Surma Jan, Němec Šimon; Rozhodčí: Čapek Jan; ŽK: Oswald David, Menšík Lukáš - 0
E1A0802
Holice
Choceň
2:0(1:0)
60
Branky: Křtěn Filip 2; Rozhodčí: Bačina David
E1A0803
Hlinsko
Přelouč
4:1(1:0)
30
Branky: Klika Vojtěch 2, Kučková Kateřina, Sajfr Lukáš - Růžek Michal; Rozhodčí: Vaško Milan; ŽK: 0 - Pliva Martin
E1A0804
FK Pardubice B
Lanškroun
13:0(6:0)
40
Branky: Šebek Leoš 4, Pařízek Jakub 2, Sýkora Michal, Úlehla Jaroslav, Rambousek Adam, Jankele Ondřej, Dostál Vladimír, Born Lukáš, Švec Lukáš; Rozhodčí: Zita Miloslav; ŽK: 0 - Marek Matyáš
E1A0805
Č. Třebová
Pardubičky
2:3(1:2)
40
Branky: Sejkora Lukáš, Motl Lubomír - Krajhanzl Miroslav 3; Rozhodčí: Bednář Jaroslav
E1A0806
Ústí n. O.
M. Třebová
7:0(5:0)
35
Branky: Krátký Matěj 4, Švec Ondřej, Pošepný Milan, Jetmar Matěj; Rozhodčí: Jelínek Jiří
E1A0807
Letohrad
Litomyšl
0:4(0:2)
50
Branky: Švec Václav 2, Tomšů Lukáš, Folta Vojtěch; Rozhodčí: Filip Jan; ŽK: 0 - Tomšů Lukáš
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A0901
Litomyšl
Třemošnice
3:3(1:3)
20
Branky: Bačík Ondřej, Tomšů Lukáš, Folta Vojtěch - Kosina Josef, Oswald Patrik, Malý Jakub; Rozhodčí: Raplík Lukáš; ŽK: 0 - Oswald Patrik, Konečný Jaroslav
E1A0902
M. Třebová
Letohrad
4:1(2:1)
30
Branky: Lebiš Libor 3, Racl Michal - Šplíchal Jan; Rozhodčí: Brychta Ondřej; ŽK: 0 - Jeřábek Matěj
E1A0903
Pardubičky
Ústí n. O.
6:0(4:0)
30
Branky: Wagner Gabriel 3, Krajhanzl Miroslav, Chýle Lukáš, Svoboda Tomáš; Rozhodčí: Šlor Robert
E1A0904
Lanškroun
Č. Třebová
3:2(1:2)
50
Branky: Marek Matyáš, Bako Adam, Marek Matěj - Klumpar Kryštof 2; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A0905
Přelouč
FK Pardubice B
1:3(0:0)
30
Branky: Norek Matěj - Sytko Jakub, Rambousek Adam, Born Lukáš; Rozhodčí: OKR
E1A0906
Choceň
Hlinsko
3:0
kontumace
E1A0907
V. Mýto
Holice
3:4(2:2)
30
Branky: Nekl Ondřej 2, Stolín Karel - Křtěn Filip 4; Rozhodčí: Jansa Adam; ŽK: 0 - Motyčka Tomáš
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1001
Třemošnice
Holice
2:4(2:0)
83
Branky: Málek Ondřej, Malý Jakub - Shejbal Jakub 2, Moravec Vojtěch, Křtěn Filip; Rozhodčí: Ziegler Vratislav
E1A1002
Hlinsko
V. Mýto
1:2(1:0)
40
Branky: Klika Vojtěch - Kavka Martin, Nekl Ondřej; Rozhodčí: Lukášek Jiří; ŽK: Zub David - Nguyen Van
E1A1003
FK Pardubice B
Choceň
5:0(2:0)
20
Branky: Šebek Leoš, Úlehla Jaroslav, Hrečín Jonáš, Hellinger Jan, Švec Lukáš; Rozhodčí: Felkl Petr
Branky: Krátký Matěj 3, Saňák Vojtěch, Pavlásek Jan; Rozhodčí: Bednář Jaroslav; ŽK: Saňák Vojtěch - Marek Matyáš
E1A1006
Letohrad
Pardubičky
2:2(1:1)
50
Branky: Velínský Vojtěch, Kořínek Jaroslav - Maršálek Jakub, Wagner Gabriel; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A1007
Litomyšl
M. Třebová
7:1(1:0)
30
Branky: Tomšů Lukáš 3, Folta Vojtěch 2, Kadidlo Matěj, Bačík Ondřej - Lebiš Libor; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: 0 - Neumann Pavel
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1101
M. Třebová
Třemošnice
1:4(1:2)
20
Branky: Lebiš Libor - Šimon Vlastimil 2, Daniel Petr, Malý Jakub; Rozhodčí: Brychta Ondřej
E1A1102
Pardubičky
Litomyšl
2:0(2:0)
30
Branky: Bělohlávek Jan, Chýle Tomáš; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A1103
Lanškroun
Letohrad
2:5(1:4)
30
Branky: Marek Matyáš 2 - Boštík Michal, Pávek Jakub, Kořínek Jaroslav, Martínek Jaroslav, Filip Michal; Rozhodčí: Jačisko Jakub; ŽK: 0 - Šplíchal Jan
E1A1104
Přelouč
Ústí n. O.
0:3(0:1)
60
Branky: Krátký Matěj, Pošepný Milan, Langer Vojtěch; Rozhodčí: Čech Karel
E1A1105
Choceň
Č. Třebová
4:1(1:0)
20
Branky: Sklenář Michal 4 - Motl Lubomír; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A1106
V. Mýto
FK Pardubice B
4:1(1:1)
50
Branky: Gregar Dominik, Kavka Martin, Nekl Ondřej, Stolín Karel - Sytko Jakub; Rozhodčí: Řehák Jaroslav; ŽK: Nguyen Van - 0
E1A1107
Holice
Hlinsko
7:1(2:0)
15
Branky: Křtěn Filip 3, Skoumal Vladimír 2, Skutil Michal, Shejbal Jakub - Rys Tomáš; Rozhodčí: Smitka Michal; ŽK: Prešek Pavel - Nevole David
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1201
Třemošnice
Hlinsko
2:2(1:1)
70
Branky: Malý Jakub, Menšík Lukáš - Solnička Tomáš, Nevole David; Rozhodčí: Volný Bohuslav
E1A1202
FK Pardubice B
Holice
2:1(1:1)
46
Branky: Tuťálek Matěj, Večeřílek Jan - Křtěn Filip; Rozhodčí: OKR; ŽK: Večeřílek Jan - 0
E1A1203
Č. Třebová
V. Mýto
4:3(2:1)
30
Branky: Motl Lubomír 2, Pecháček Šimon, Krása Martin - Surma Jan, Kavka Martin, Nekl Ondřej; Rozhodčí: Jansa Adam; ŽK: 0 - Němec Šimon, Gregar Dominik
E1A1204
Ústí n. O.
Choceň
6:2(4:0)
60
Branky: Pavlásek Jan 2, Saňák Vojtěch, Paukert Martin, Krátký Matěj, Langer Vojtěch - Sklenář Michal, Kaplan Petr; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A1205
Letohrad
Přelouč
3:0(2:0)
50
Branky: Kořínek Jaroslav 2, Velínský Vojtěch; Rozhodčí: Řehák Tomáš
E1A1206
Litomyšl
Lanškroun
2:0(0:0)
30
Branky: Tomšů Lukáš, Folta Vojtěch; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav
E1A1207
M. Třebová
Pardubičky
0:3(0:2)
25
Branky: Kubík Lukáš 2, Blažek Petr; Rozhodčí: Kunc František
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1301
Pardubičky
Třemošnice
4:2(3:0)
50
Branky: Havelka Martin, Bělohlávek Jan, Wagner Gabriel, Svoboda Tomáš - Šír Tomáš, Malý Jakub; Rozhodčí: Orálek Kamil
E1A1302
Lanškroun
M. Třebová
3:0(1:0)
60
Branky: Boščík Matěj 2, Skalický Michal; Rozhodčí: Saňák Jan
E1A1303
Přelouč
Litomyšl
1:2(0:1)
40
Branky: Jelínek Jaroslav - Folta Vojtěch 2; Rozhodčí: Pagáč Ladislav; ŽK: 0 - Blajda David
E1A1304
Choceň
Letohrad
2:0
E1A1305
V. Mýto
Ústí n. O.
6:1(1:0)
50
Branky: Štanglica Šimon 2, Gregar Dominik 2, Pekárek Jakub, Kavka Martin - Pavlásek Jan; Rozhodčí: Bezdíček Tomáš
E1A1306
Holice
Č. Třebová
3:1(1:0)
45
Branky: Skutil Michal, Křtěn Filip, vlastní - Jakš Dominik; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav; ŽK: 0 - Broulík Jan
E1A1307
Hlinsko
FK Pardubice B
1:4(0:1)
40
Branky: Klika Vojtěch - Rek Jakub 2, Šebek Leoš, Rambousek Adam; Rozhodčí: Vašek Josef
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1401
Třemošnice
FK Pardubice B
1:2(0:1)
30
Branky: Oswald Patrik - Formáček Tomáš 2; Rozhodčí: Kolbaba Pavel
E1A1402
Hlinsko
Č. Třebová
5:2(1:1)
35
Branky: Hloušek Zdeněk 2, Klika Vojtěch, Sajfr Lukáš, Zub David - Flídr Jan 2; Rozhodčí: Vašek Josef
E1A1403
Holice
Ústí n. O.
6:0(2:0)
30
Branky: Shejbal Jakub 2, Skutil Michal, Morávek Václav, Moravec Jakub, Křtěn Filip; Rozhodčí: Braun Martin; ŽK: 0 - Maier Miroslav
E1A1404
V. Mýto
Letohrad
2:0(0:0)
30
Branky: Gregar Dominik, Surma Jan; Rozhodčí: Bednář František st.; ŽK: Gregar Dominik - Šplíchal Jan
E1A1405
Choceň
Litomyšl
0:10(0:6)
40
Branky: Tomšů Lukáš 3, Horák Luděk 2, Kadidlo Matěj, Vomočil Radek, Klofanda Tomáš, Blajda David, Jireček Josef; Rozhodčí: OFS UO
E1A1406
Přelouč
M. Třebová
3:0
E1A1407
Lanškroun
Pardubičky
0:8(0:3)
50
Branky: Wagner Gabriel 3, Maršálek Jakub 2, Chýle Tomáš, Havlíček Adam, Svoboda Tomáš; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: 0 - Svoboda Tomáš
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1501
Lanškroun
Třemošnice
1:1(1:1)
50
Branky: Bako Adam - Šmídl Roman; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Šembera David - 0; ČK: Kolomý Adam - Menšík Lukáš
E1A1502
Pardubičky
Přelouč
5:1(1:0)
40
Branky: Wagner Gabriel 2, Svoboda Tomáš 2, Bělohlávek Jan - Jelínek Jaroslav; Rozhodčí: Pagáč Ladislav
E1A1503
M. Třebová
Choceň
1:1(1:1)
35
Branky: Lebiš Libor - Sklenář Michal; Rozhodčí: Kunc František
E1A1504
Litomyšl
V. Mýto
10:3(3:0)
20
Branky: Tomšů Lukáš 3, Kadidlo Matěj 2, Folta Vojtěch 2, Horák Luděk, Flídr Tomáš, Jireček Josef - Pekárek Jakub, Surma Jan, Nekl Ondřej; Rozhodčí: Raplík Lukáš; ŽK: 0 - Nekl Ondřej
E1A1505
Letohrad
Holice
1:0(0:0)
50
Branky: Filip Michal; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: 0 - Shejbal Jakub
E1A1506
Ústí n. O.
Hlinsko
1:4(0:2)
30
Branky: Pavlásek Jan - Klika Vojtěch 4; Rozhodčí: Růžička Jiří; ŽK: Krátký Matěj, Wohner Marek - 0
E1A1507
Č. Třebová
FK Pardubice B
4:7(2:5)
40
Branky: Motl Lubomír 2, Flídr Jan, Vaňous Patrik - Teplý Richard 3, Hellinger Jan 2, Švec Lukáš 2; Rozhodčí: Depeš Michal; ŽK: Řehák Sedrik, Deml Jan - Švec Lukáš, Večeřílek Jan
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1601
Třemošnice
Č. Třebová
4:3(2:1)
35
Branky: Jelínek Milan, Lacina Ondřej, Malý Jakub, Krča Jakub - Klumpar Kryštof, Gregor Matěj, Motl Lubomír; Rozhodčí: Zita Miloslav; ŽK: Oswald Patrik - 0
E1A1602
FK Pardubice B
Ústí n. O.
10:0(5:0)
35
Branky: Born Lukáš 3, Večeřílek Jan 2, Tuťálek Matěj, Teplý Richard, Švadlenka Jan, Zahradník Matěj, Cempírek David; Rozhodčí: Hrdý Pavel
E1A1603
Hlinsko
Letohrad
3:0
kontumace
E1A1604
Holice
Litomyšl
4:1(1:0)
30
Branky: Skutil Michal 3, Morávek Václav - Tomšů Lukáš; Rozhodčí: Louženský Jan; ŽK: 0 - Šauer Jiří
E1A1605
V. Mýto
M. Třebová
12:0(6:0)
20
Branky: Nekl Ondřej 5, Stolín Karel 3, Kavka Martin 2, Pekárek Jakub, Rejman Jakub; Rozhodčí: Štěrba Jaroslav
E1A1606
Choceň
Pardubičky
0:3
kontumace
E1A1607
Přelouč
Lanškroun
3:0
kontumace
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1701
Přelouč
Třemošnice
3:6(1:2)
40
Branky: Voženílek Vojtěch, Fujdl Tomáš, Růžek Michal - Malý Jakub 4, Lacina Ondřej, Daniel Petr; Rozhodčí: OKR PA; ŽK: 0 - Oswald Patrik
E1A1702
Lanškroun
Choceň
4:0
E1A1703
Pardubičky
V. Mýto
0:6(0:4)
20
Branky: Pekárek Jakub 2, Gregar Dominik 2, Rejman Jakub, Liška Jakub; Rozhodčí: OKR PA
E1A1704
M. Třebová
Holice
0:6(0:4)
Branky: Křtěn Filip 4, Shejbal Jakub, Moravec Vojtěch; Rozhodčí: OKR SY
E1A1705
Litomyšl
Hlinsko
8:2(3:2)
40
Branky: Flídr Tomáš 2, Tomšů Lukáš 2, Folta Vojtěch 2, Kadidlo Matěj, Švec Václav - Hloušek Zdeněk, Klika Vojtěch; Rozhodčí: Scheib Jan
E1A1706
Letohrad
FK Pardubice B
1:3
E1A1707
Ústí n. O.
Č. Třebová
2:2
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1801
Třemošnice
Ústí n. O.
2:1(2:1)
50
Branky: Jelínek Milan, Malý Jakub - Jetmar Matěj; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav
E1A1802
Č. Třebová
Letohrad
2:3(2:2)
80
Branky: Klumpar Kryštof, Motl Lubomír - Kořínek Jaroslav, Filip Michal, Šplíchal Jan; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A1803
FK Pardubice B
Litomyšl
1:1(1:1)
60
Branky: Večeřílek Jan - Šmíd Jan; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Večeřílek Jan - 0
E1A1804
Hlinsko
M. Třebová
5:0(2:0)
50
Branky: Klika Vojtěch 2, Hloušek Zdeněk, Nevole David, Zub David; Rozhodčí: Pešek Martin
E1A1805
Holice
Pardubičky
4:2(2:0)
50
Branky: Křtěn Filip 2, Zběhlík Jiří, Skutil Michal - Zelenka Jan 2; Rozhodčí: Čech Karel; ŽK: Kroutil Ondřej - Augustini Nikolas
E1A1806
V. Mýto
Lanškroun
6:1(1:0)
40
Branky: Pekárek Jakub 2, Nekl Ondřej 2, Gregar Dominik, Stolín Karel - Totušek Josef; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Pekárek Jakub - 0
E1A1807
Choceň
Přelouč
3:1(0:1)
20
Branky: Sklenář Michal 2, Mareš Tomáš - Rázek Stanislav; Rozhodčí: Mrázek Aleš
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A1901
Choceň
Třemošnice
0:3(0:1)
20
Branky: Lacina Ondřej, Daniel Petr, Malý Jakub; Rozhodčí: Bednář F. st.; ŽK: 0 - Miřejovský David
E1A1902
Přelouč
V. Mýto
1:0(0:0)
60
Branky: Fujdl Tomáš; Rozhodčí: OFS PA; ŽK: 0 - Gregar Dominik
E1A1903
Lanškroun
Holice
0:2
E1A1904
Pardubičky
Hlinsko
7:0(3:0)
50
Branky: Wagner Gabriel 3, Horák Tomáš, Vaverka David, Havelka Martin, Vanický Jiří; Rozhodčí: Čad Jiří
E1A1905
M. Třebová
FK Pardubice B
0:8(0:4)
30
Branky: Teplý Richard 2, Machatý Dan 2, Švec Lukáš 2, Sýkora Michal, Dostál Vladimír; Rozhodčí: Kunc František
E1A1906
Litomyšl
Č. Třebová
3:1(1:1)
30
Branky: Tomšů Lukáš 2, Folta Vojtěch - Flídr Jan; Rozhodčí: Růžička Jiří
E1A1907
Letohrad
Ústí n. O.
0:0
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2001
Třemošnice
Letohrad
0:2(0:1)
30
Branky: Boštík Michal, Boura Jaroslav; Rozhodčí: Havránek Martin; ŽK: Malý Jakub, Menšík Lukáš - 0
E1A2002
Ústí n. O.
Litomyšl
0:4(0:1)
40
Branky: Tomšů Lukáš 2, Horák Luděk, Blajda David; Rozhodčí: Kotyza Václav
E1A2003
Č. Třebová
M. Třebová
7:0(3:0)
40
Branky: Klumpar Kryštof, Špatenka Vojtěch, Křepela Radim, Flídr Jan, Fohl Dominik, Fric Šimon, Sejkora Lukáš; Rozhodčí: Bednář Jaroslav
E1A2004
FK Pardubice B
Pardubičky
1:2(0:1)
50
Branky: Večeřílek Jan - Augustini Nikolas, Wagner Gabriel; Rozhodčí: Pokorný Roman
E1A2005
Hlinsko
Lanškroun
4:0(2:0)
40
Branky: Solnička Tomáš, Hloušek Zdeněk, Klika Vojtěch, Zub David; Rozhodčí: Scheib Jan; ŽK: 0 - Marek Matyáš
E1A2006
Holice
Přelouč
4:0(4:0)
20
Branky: Shejbal Jakub 2, Skutil Michal, Křtěn Filip; Rozhodčí: Trocha Adam; ŽK: Prešek Pavel - Hudec Tomáš, Pliva Martin
E1A2007
V. Mýto
Choceň
8:1(3:0)
50
Branky: Vaněk Tomáš 5, Pekárek Jakub, Surma Jan, Rejman Jakub - Sklenář Michal; Rozhodčí: Svoboda Petr
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2101
V. Mýto
Třemošnice
4:0(3:0)
50
Branky: Nekl Ondřej 2, Němec Šimon, Vaněk Tomáš; Rozhodčí: Zerzán Miloš
E1A2102
Choceň
Holice
1:1(0:1)
30
Branky: Mareš Tomáš - Shejbal Jakub; Rozhodčí: Růžička Jiří
E1A2103
Přelouč
Hlinsko
2:3(1:1)
40
Branky: Německý Martin, Fujdl Tomáš - Solnička Tomáš 2, Klika Vojtěch; Rozhodčí: Hrdý Pavel
E1A2104
Lanškroun
FK Pardubice B
0:6(0:2)
50
Branky: Blažek Filip 2, Peleška Petr 2, Švadlenka Jan, Zahradník Matěj; Rozhodčí: Komínek Lukáš; ŽK: Marek Matyáš, Boščík Daniel - Blažek Filip, Zahradník Matěj
E1A2105
Pardubičky
Č. Třebová
2:2(2:1)
50
Branky: Vaverka David, Wagner Gabriel - Klumpar Kryštof, Sejkora Lukáš; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Wagner Gabriel - Hýbl Vojtěch
E1A2106
M. Třebová
Ústí n. O.
0:9(0:8)
50
Branky: Krátký Matěj 4, Kvapil Max 2, Paukert Martin, Maier Miroslav, Pavlásek Jan; Rozhodčí: Krajčí Radek
E1A2107
Litomyšl
Letohrad
1:0(1:0)
30
Branky: Folta Vojtěch; Rozhodčí: Jačisko Jakub
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2201
Třemošnice
Litomyšl
1:6(1:1)
33
Branky: Menšík Lukáš - Folta Vojtěch 3, Šulc Radim 2, Tomšů Lukáš; Rozhodčí: Ziegler Vratislav
E1A2202
Letohrad
M. Třebová
3:2(2:0)
30
Branky: Pávek Jakub, Dvorský Dan, Schőn Ondřej - Neumann Pavel, Lebiš Libor; Rozhodčí: OFS UO; ŽK: 0 - Neumann Pavel, Kolář Karel
E1A2203
Ústí n. O.
Pardubičky
3:1(2:0)
20
Branky: Krátký Matěj 2, Langer Vojtěch - Dojčán Jan; Rozhodčí: Zerzán Miloš
E1A2204
Č. Třebová
Lanškroun
3:1(2:0)
30
Branky: Motl Lubomír 3 - Boščík Daniel; Rozhodčí: Sita Jaroslav; ŽK: Klumpar Kryštof - Kyselo Robin; ČK: 0 - Kučera Tomáš
E1A2205
FK Pardubice B
Přelouč
3:4(1:3)
43
Branky: Pařízek Jakub 2, Hellinger Jan - Oliva Dominik 2, Rázek Stanislav, Růžek Michal; Rozhodčí: Čad Jiří
E1A2206
Hlinsko
Choceň
3:2(0:0)
40
Branky: Klika Vojtěch 2, Zub David - Sklenář Michal, Mareš Tomáš; Rozhodčí: Zita Miloslav; ŽK: Nevole David - Zachař Jan
E1A2207
Holice
V. Mýto
3:2(0:2)
30
Branky: Křtěn Filip 2, Skutil Michal - Pekárek Jakub, Liška Jakub; Rozhodčí: Trocha Adam; ŽK: 0 - Surma Jan
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2301
Holice
Třemošnice
4:2(3:1)
20
Branky: Skutil Michal, Morávek Václav, Moravec Vojtěch, Křtěn Filip - Šír Tomáš, Daniel Petr; Rozhodčí: Svědiroh Miroslav; ŽK: 0 - Šír Tomáš
E1A2302
V. Mýto
Hlinsko
4:3(4:0)
50
Branky: Gregar Dominik, Nekl Ondřej, Liška Jakub, Vaněk Tomáš - Solnička Tomáš, Rys Tomáš, Klika Vojtěch; Rozhodčí: Šejna Jiří
E1A2303
Choceň
FK Pardubice B
1:9(1:4)
30
Branky: Mareš Tomáš - Machatý Dan 3, Švec Lukáš 2, Teplý Richard, Úlehla Jaroslav, Born Lukáš, vlastní; Rozhodčí: Halva Radek
E1A2304
Přelouč
Č. Třebová
1:3(0:3)
65
Branky: Hudec Tomáš - Flídr Jan, Krása Martin, Motl Lubomír; Rozhodčí: Halda Petr; ŽK: Hudec Tomáš, Klusák Robin - Motl Lubomír
E1A2305
Lanškroun
Ústí n. O.
0:3(0:1)
50
Branky: Krátký Matěj, Pošepný Milan, Jetmar Matěj; Rozhodčí: Řehák Tomáš; ŽK: 0 - Wohner Marek
E1A2306
Pardubičky
Letohrad
1:0(1:0)
40
Branky: Dojčán Jan; Rozhodčí: Čapek Jan
E1A2307
M. Třebová
Litomyšl
1:6(0:2)
30
Branky: Šmerda Jan - Tomšů Lukáš 3, Folta Vojtěch 2, Švec Václav; Rozhodčí: Papáček Libor
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2401
Třemošnice
M. Třebová
4:0(1:0)
30
Branky: Oswald Patrik 2, Lacina Ondřej, Daniel Petr; Rozhodčí: Kutřín Jaroslav
E1A2402
Litomyšl
Pardubičky
5:1(2:0)
30
Branky: Tomšů Lukáš 2, Švec Václav, Chleboun Čeněk, Šulc Radim - Zelenka Jan; Rozhodčí: Řehák Tomáš
E1A2403
Letohrad
Lanškroun
5:2(1:0)
50
Branky: Filip Michal 3, Kořínek Jaroslav, Šplíchal Jan - Kyselo Robin 2; Rozhodčí: Habrda Miroslav; ŽK: Schőn Ondřej - 0
E1A2404
Ústí n. O.
Přelouč
2:4(1:1)
20
Branky: Krátký Matěj 2 - Voženílek Vojtěch 2, Jelínek Jaroslav, Oliva Dominik; Rozhodčí: Sita Jaroslav; ŽK: Wohner Marek - 0
E1A2405
Č. Třebová
Choceň
5:1(2:0)
60
Branky: Flídr Jan 2, Pecháček Šimon, Fric Šimon, Motl Lubomír - Mareš Tomáš; Rozhodčí: Saňák Jan
E1A2406
FK Pardubice B
V. Mýto
2:2(1:2)
30
Branky: Peleška Petr 2 - Řehák Jaroslav, Nekl Ondřej; Rozhodčí: Mrkvička Martin; ŽK: Úlehla Jaroslav - Vaněk Tomáš
E1A2407
Hlinsko
Holice
4:3(1:2)
20
Branky: Klika Vojtěch 2, Hloušek Zdeněk, Sajfr Lukáš - Křtěn Filip 3; Rozhodčí: Kolbaba Pavel; ŽK: Zub David, Nevole David - Prešek Pavel, Motyčka Tomáš
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2501
Hlinsko
Třemošnice
2:4(0:3)
35
Branky: Solnička Tomáš, Zub David - Malý Jakub 3, Forman Tomáš; Rozhodčí: Vašek Josef
E1A2502
Holice
FK Pardubice B
1:9(0:2)
30
Branky: Moravec Vojtěch - Švec Lukáš 3, Teplý Richard 2, Hellinger Jan, Machatý Dan, Čuchal Jiří, Večeřílek Jan; Rozhodčí: Bednář František ml.
E1A2503
V. Mýto
Č. Třebová
3:5(0:1)
32
Branky: Pekárek Jakub 2, Gregar Dominik - Špatenka Vojtěch 2, Sejkora Lukáš 2, Deml Jan; Rozhodčí: Louženský Jan
E1A2504
Choceň
Ústí n. O.
2:2(0:0)
30
Branky: Sklenář Michal 2 - Maier Miroslav, Krátký Matěj; Rozhodčí: Seidl Drahomír; ŽK: Voda Matěj - 0
E1A2505
Přelouč
Letohrad
1:2(0:1)
30
Branky: Jelínek Jaroslav - Filip Michal 2; Rozhodčí: Šlor Robert; ŽK: 0 - Schőn Ondřej
E1A2506
Lanškroun
Litomyšl
1:7(0:4)
50
Branky: Boščík Matěj - Tomšů Lukáš 3, Švec Václav 2, Folta Vojtěch 2; Rozhodčí: OFS UO
E1A2507
Pardubičky
M. Třebová
3:1(1:1)
50
Branky: Havelka Martin 2, Wagner Gabriel - Racl Michal; Rozhodčí: Morávek David
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E1A2601
Třemošnice
Pardubičky
1:3(1:2)
25
Branky: Oswald Patrik - Wagner Gabriel 2, Chýle Tomáš; Rozhodčí: Sochor Tomáš; ŽK: Oswald Patrik - 0
E1A2602
M. Třebová
Lanškroun
0:5(0:1)
72
Branky: Rohla Jaroslav 2, Tesař Domin, Marek Matyáš, Boščík Daniel; Rozhodčí: OFS UO
E1A2603
Litomyšl
Přelouč
7:0(3:0)
50
Branky: Horák Luděk 4, Švec Václav, Tomšů Lukáš, Folta Vojtěch; Rozhodčí: Jansa Adam
E1A2604
Letohrad
Choceň
2:0(1:0)
50
Branky: Pávek Jakub, Filip Michal; Rozhodčí: Šejna Jiří; ŽK: 0 - Suchánek Jan
E1A2605
Ústí n. O.
V. Mýto
1:5(0:1)
20
Branky: Krátký Matěj - Gregar Dominik 2, Němec Šimon, Nekl Ondřej, Stolín Karel; Rozhodčí: Sita Jaroslav
E1A2606
Č. Třebová
Holice
4:4(2:2)
40
Branky: Klumpar Kryštof 2, Flídr Jan 2 - Shejbal Jakub 2, Prešek Pavel, Moravec Jakub; Rozhodčí: Krajčí Radek
E1A2607
FK Pardubice B
Hlinsko
11:1(6:0)
30
Branky: Dostál Vladimír 2, Rek Jakub 2, Švec Lukáš 2, Říha Jakub, Švadlenka Jan, Machatý Dan, Peleška Petr, Večeřílek Jan - Zub David; Rozhodčí: Pokorný Roman; ŽK: 0 - Nevole David