Branky: Faltus Filip - Boštík Michal 2, Šalda Erik; Rozhodčí: Saňák Jan; ŽK: Filip Radim - Velínský Vojtěch, Musil Jakub
E2B0103
Dolní Újezd
FC Jiskra
1:3
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0202
Libchavy
Dolní Újezd
12:1(6:1)
40
Branky: Lukeš Michal 3, Boštík Michal 2, Šalda Erik 2, Sýkora Daniel 2, Pinkava Tomáš, Felgr Adam, Šrom Michael - Kopecký Michal; Rozhodčí: Bednář Jaroslav; ŽK: 0 - Bauer Michal
E2B0203
Polička
Jablonné n. O.
0:11(0:7)
30
Branky: Filip Radim 4, Nastoupil Daniel 3, Barnet Adam 2, Moravec Filip, Ryšavý Aleš; Rozhodčí: OKR
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0302
Dolní Újezd
Polička
3:3(1:0)
50
Branky: Kladiva Jakub 2, Mokrejš Jakub - Šaver Matěj, Zezula Adam, Lajžner David; Rozhodčí: Scheib Jan; ŽK: Jireček Michal - 0
E2B0303
FC Jiskra
Libchavy
3:0(3:0)
25
Branky: Macek Adam 3; Rozhodčí: Saňák Jan
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0402
Polička
FC Jiskra
0:3(0:2)
10
Branky: Boura Jaroslav, Borovička Erik, Tomek Luboš; Rozhodčí: Raplík Lukáš
E2B0403
Jablonné n. O.
Dolní Újezd
2:1(2:1)
40
Branky: Ryšavý Aleš, Filip Radim - Lněnička Štěpán; Rozhodčí: Depeš Michal
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0502
FC Jiskra
Jablonné n. O.
1:1(1:0)
30
Branky: Macek Adam - Barnet Adam; Rozhodčí: OKR
E2B0503
Libchavy
Polička
11:1(7:1)
30
Branky: Boštík Michal 3, Lukeš Michal 3, Šalda Erik 2, Velínský Vojtěch, Felgr Adam, Chládek Dominik - Kozel David; Rozhodčí: Jelínek Jiří
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0602
Libchavy
Jablonné n. O.
4:0(0:0)
30
Branky: Pinkava Tomáš 2, Boštík Michal, Vogl Martin; Rozhodčí: Horníček Evžen
E2B0603
FC Jiskra
Dolní Újezd
0:1(0:1)
20
Branky: Kopecký Michal; Rozhodčí: Saňák Jan
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0702
Dolní Újezd
Libchavy
0:4(0:2)
30
Branky: Šalda Erik 2, Pinkava Tomáš, Boštík Michal; ŽK: 0 - Pinkava Tomáš
E2B0703
Jablonné n. O.
Polička
2:1(0:0)
20
Branky: Barnet Adam, Filip Radim - Velech Tomáš; Rozhodčí: Heger Michal; ŽK: 0 - Cacek Jan
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0802
Polička
Dolní Újezd
0:4(0:1)
25
Branky: Kopecký Michal 3, Jireček Michal; Rozhodčí: OKR; ŽK: Trnka Pavel - 0
E2B0803
Libchavy
FC Jiskra
4:2(0:1)
30
Branky: Kubíček Jakub 2, Felgr Adam, Šrom Michael - Verner Kristián, Tomek Luboš; Rozhodčí: Papáček Libor
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B0902
FC Jiskra
Polička
11:0(8:0)
20
Branky: Macek Adam 5, Dostál Martin 2, Verner Kristián 2, Bula Vladimír, Boura Jaroslav; Rozhodčí: OKR
E2B0903
Dolní Újezd
Jablonné n. O.
2:0(1:0)
30
Branky: Mokrejš Jakub, Kopecký Michal; Rozhodčí: Scheib Jan; ŽK: Štancl Josef - 0
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1002
Jablonné n. O.
FC Jiskra
1:0(0:0)
60
Branky: Moravec Filip; Rozhodčí: Saňák Jan; ŽK: 0 - Macek Adam
E2B1003
Polička
Libchavy
0:5(0:2)
30
Branky: Pinkava Tomáš, Boštík Michal, Sýkora Daniel, Musil Jakub, Felgr Adam; Rozhodčí: OKR; ŽK: Trnka Pavel, Vojta Radim - 0
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1102
Jablonné n. O.
Libchavy
0:5(0:1)
20
Branky: Pinkava Tomáš 2, Boštík Michal 2, Šalda Erik; Rozhodčí: Jačisko Jakub
E2B1103
Dolní Újezd
FC Jiskra
5:0(1:0)
20
Branky: Mokrejš Jakub 3, Jireček Michal, Kopecký Michal; Rozhodčí: OKR SY; ČK: 0 - Šnevajs Tomáš
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1202
Libchavy
Dolní Újezd
3:1(1:1)
30
Branky: Boštík Michal, Lukeš Michal, Felgr Adam - Kladiva Jakub; Rozhodčí: Bednář František st.
E2B1203
Polička
Jablonné n. O.
0:3(0:0)
20
Branky: Barnet Adam 2, Moravec Filip; Rozhodčí: Sochor Tomáš; ŽK: 0 - Barnet Adam
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1302
Dolní Újezd
Polička
7:0(4:0)
50
Branky: Zindulka Jiří 2, Mokrejš Jakub 2, Jireček Michal, Madejewský Jakub, Kopecký Michal; Rozhodčí: Scheib Jan
E2B1303
FC Jiskra
Libchavy
1:2(1:0)
50
Branky: Boura Jaroslav - Boštík Michal 2; Rozhodčí: OFS UO; ŽK: Macek Adam - Lukeš Michal
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1402
Polička
FC Jiskra
0:6(0:3)
30
Branky: Boura Jaroslav 3, Borovička Erik 2, Tomek Luboš; Rozhodčí: OFS SY
E2B1403
Jablonné n. O.
Dolní Újezd
1:2(0:2)
40
Branky: Saikhan Bat - Bauer Michal, Zindulka Jiří; Rozhodčí: Filip Jan; ŽK: 0 - Štancl Josef, Jireček Michal
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1502
FC Jiskra
Jablonné n. O.
1:3(1:1)
60
Branky: Hlad Josef - Barnet Adam 3; Rozhodčí: OFS UO; ŽK: Kopecký Jaroslav, Antl Daniel - 0
E2B1503
Libchavy
Polička
4:0
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1602
Libchavy
Jablonné n. O.
3:1(1:0)
27
Branky: Šrom Michael 2, Tesařík Jakub - Barnet Adam; Rozhodčí: Jačisko Jakub; ŽK: Chládek Dominik - Horský Daniel
E2B1603
FC Jiskra
Dolní Újezd
3:3(1:0)
30
Branky: Hlad Josef 2, Borovička Erik - Kopecký Michal 3; Rozhodčí: Pavlas Jiří; ŽK: 0 - Jireček Michal
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1702
Dolní Újezd
Libchavy
0:9(0:6)
30
Branky: Felgr Adam 3, Boštík Michal 2, Lukeš Michal 2, Pinkava Tomáš, Vogl Martin; Rozhodčí: Zerzán Miloš
E2B1703
Jablonné n. O.
Polička
3:1(2:1)
30
Branky: Moravec Filip, Faltejsek Tomáš, Filip Radim - Šmíd Libor; Rozhodčí: Krajčí Radek
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1802
Polička
Dolní Újezd
3:6(1:3)
70
Branky: Čori Patrik, Šmíd Libor, Lajžner David - Kopecký Michal 3, Kladiva Jakub 2, Zindulka Jiří; Rozhodčí: OFS SY
E2B1803
Libchavy
FC Jiskra
3:0(1:0)
50
Branky: Boštík Michal 2, Sýkora Daniel; Rozhodčí: Horníček Evžen
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B1902
FC Jiskra
Polička
3:0(2:0)
60
Branky: Bula Vladimír, Hlad Josef, Borovička Erik; Rozhodčí: OFS UO
E2B1903
Dolní Újezd
Jablonné n. O.
3:1(1:0)
55
Branky: Kladiva Jakub 2, Zindulka Jiří - Fogl Martin; Rozhodčí: OFS SY; ŽK: Kopecký Michal, Madejewský Jakub - Moravec Filip
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
E2B2002
Jablonné n. O.
FC Jiskra
2:1(2:0)
80
Branky: Barnet Adam, Filip Radim - Kolomý Daniel; Rozhodčí: Kotyza Václav; ŽK: 0 - Macek Adam
E2B2003
Polička
Libchavy
0:9(0:5)
20
Branky: Boštík Michal 2, Šalda Erik 2, Felgr Adam 2, Pinkava Tomáš, Musil Jakub, Šrom Michael; Rozhodčí: Růžička Jiří; ŽK: 0 - Pinkava Tomáš