Branky: Palina Patrik, Ivanov Vassil - Karela Tomáš; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Bidman Jan - Koki Bohuslav, Biath Daniel
A2B0102
Řečany B
Rohoznice
2:6(1:2)
32
Branky: Veselý Petr 2 - Ilovský Tomáš 3, Hlaváček Aleš 2, Černík Tomáš; Rozhodčí: Školout František
A2B0103
Rybitví
Lány
6:2(4:1)
60
Branky: Levai Jan 4, Klusáček Luděk, Sup Jiří - Kožený Aleš, Krpata Lukáš; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Levai Jan, Sup Jiří - Vrtáček David
A2B0104
Semín A
Kolesa
2:1(1:1)
50
Branky: Panchártek Michal, Minařík Tomáš - Minařík Petr; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Žáček Pavel, Doležal David - Minařík Petr, Zářecký Lukáš
A2B0105
Újezd B
Srch B
1:0(0:0)
40
Branky: Hývl Lukáš; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Vohralík Martin, Huňáček Jan - Slabý Petr
A2B0106
St. Čívice
Lipoltice
0:6(0:4)
50
Branky: Černohous Rudolf 2, Oliva Petr 2, Plavec Jiří, Flégr Josef; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Zeman Milan - Kožený Radek
A2B0107
L. Bohdaneč
Přelovice B
3:5(1:2)
200
Branky: Machala Adam 2, Kvapil Sebastián - Hladík Ladislav 3, Šprojcar Petr, Šimák Ondřej; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Cincibuch Patrik - Šimák Ondřej
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0201
Křičeň A
Přelovice B
4:2(2:1)
80
Branky: Pavlištík Tomáš, Biath Daniel, Gloza Filip, Koki Bohuslav - Pohanka Tomáš 2; Rozhodčí: Šindler Josef
A2B0202
Lipoltice
L. Bohdaneč
3:2(3:0)
80
Branky: Švejda Pavel 2, Oliva Petr - Kalinin Aljoša 2; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Oliva Petr, Ročín Pavel - Zackl Jakub, Machala Adam
A2B0203
Srch B
St. Čívice
1:6(0:2)
50
Branky: Biško Jaroslav - Horáček Petr 2, Záruba Patrik 2, Málek Jan, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Nikl Vít, Tryner Michal - Vrtáček Luboš
A2B0204
Kolesa
Újezd B
6:1(2:1)
30
Branky: Zářecký Lukáš 2, Kurka Jan 2, Němec Přemysl, Musil Pavel - Šanda Zdeněk; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Vaníček Štěpán
A2B0205
Lány
Semín A
1:3(0:2)
40
Branky: Beneš Ondřej - Vokál Tomáš 2, Smolík Tomáš; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Vohradník Jaroslav - Žáček Pavel, Vojáček Jakub
A2B0206
Rohoznice
Rybitví
0:1(0:0)
60
Branky: Levai Jan; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Staroba Michal - Levai Jan, Klečka Jakub
A2B0207
St. Ždánice
Řečany B
2:0(0:0)
80
Branky: Koutník Zdeněk 2; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Bidman Jan, Bidman Tomáš, Svejštil Jakub - Křivka Petr, Blažek Martin
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0301
Řečany B
Křičeň A
3:3(2:0)
60
Branky: Kalina Lukáš, Tichý Tomáš, Tichý Šimon - Hanzl Lukáš 2, Koki Bohuslav; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Pirkl Zdeněk - Karela Tomáš, Malý Petr
A2B0302
Rybitví
St. Ždánice
0:1(0:0)
80
Branky: Rezler Patrik; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Šáravec Václav, Steklý Roman, Levai Jan, Doušek Jaroslav - Svejštil Jakub, Palina Patrik, Bidman Jan
A2B0303
Semín A
Rohoznice
1:1(1:1)
30
Branky: Vokál Tomáš - Hlaváček Aleš; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Gabriel Radek - Staroba Michal
A2B0304
Újezd B
Lány
4:3(2:2)
50
Branky: Hladík Petr 3, Zima Jiří - Vohradník Jaroslav 3; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Šebek Daniel, Bosman Adam, Petříček Jiří - 0
A2B0305
St. Čívice
Kolesa
1:2(0:0)
30
Branky: Záruba Patrik - Strnad Pavel, Pokorný Jiří; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Kopa Vít, Völkl František, Kvapil Martin - Fofoňka Jan, Sůra Václav
A2B0306
L. Bohdaneč
Srch B
6:0(3:0)
70
Branky: Kalinin Aljoša 3, Ginter Jaroslav, Izera Jan, Machala Adam; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Ryšavý Tadeáš, Blažej David - Bárta Tomáš
A2B0307
Přelovice B
Lipoltice
2:1(2:0)
60
Branky: Řehák Vladimír, Šimák Ondřej - Ročín Pavel; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Šimák Ondřej - Doležílek Michal
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0401
Křičeň A
Lipoltice
0:1(0:1)
89
Branky: Švejda Pavel; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Půlpán Libor, Karela Tomáš - Černohous Rudolf
A2B0402
Srch B
Přelovice B
1:3(0:1)
40
Branky: Hurta Michal - Hladík Ladislav 2, Šprync Adam; Rozhodčí: Louženský Jan; ŽK: Vodochodský Marek, Slabý Petr - Pracz Tomasz
A2B0403
Kolesa
L. Bohdaneč
2:5(1:2)
40
Branky: Strnad Pavel 2 - Ginter Jaroslav 2, Žurek Zdeněk, Kalinin Aljoša, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Fofoňka Jan, Sůra Václav, Kocman Jakub - Izera Jan
A2B0404
Lány
St. Čívice
5:2(2:0)
50
Branky: Vohradník Jaroslav 3, Tichý Adam 2 - Záruba Patrik, Mzyk Daniel; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Gajdošík Matěj, Horák Zbyněk - Vrtáček Luboš, Málek Jan
A2B0405
Rohoznice
Újezd B
4:1(1:1)
60
Branky: Ilovský Tomáš, Staroba Michal, Štěpánek Jan, Metelka Ondřej - Zahradník Milan; Rozhodčí: Šindler Josef
A2B0406
St. Ždánice
Semín A
3:1(2:0)
70
Branky: Palina Patrik, Svejštil Jakub, Valenta Tomáš - Vokál Tomáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Palina Patrik - Minařík Tomáš, Doležal David; ČK: 0 - Minařík Tomáš
A2B0407
Řečany B
Rybitví
1:3(1:2)
100
Branky: Kalina Lukáš - Levai Jan 2, Čada Martin; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Kalina Lukáš, Křivka Petr, Nekola Martin, Naňka Václav - Fistr Martin
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0501
Rybitví
Křičeň A
0:1(0:1)
60
Branky: Karela Tomáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Tichý Petr - Karela Tomáš, Pavlištík Tomáš
A2B0502
Semín A
Řečany B
1:1(1:0)
50
Branky: Vojáček Jakub - Kalina Lukáš; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Barták Milan, Smolík Tomáš - Tichý Tomáš, Nekola Martin; ČK: Barták Milan - 0
A2B0503
Újezd B
St. Ždánice
3:2(2:1)
70
Branky: Vohralík Martin 2, Hataš Jan - Koutník Zdeněk 2; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: 0 - Ptáček Roman
A2B0504
St. Čívice
Rohoznice
2:2(1:1)
50
Branky: Málek Jan, Vrtáček Luboš - Staroba Michal, Skoupý Jakub; Rozhodčí: Málek Pavel; ŽK: Málek Jan - Skoupý Jakub, Černík Tomáš
A2B0505
L. Bohdaneč
Lány
3:2(0:2)
150
Branky: Kalinin Aljoša 2, Ginter Jaroslav - Šedivý Petr, Tichý Adam; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Zackl Jakub - 0; ČK: 0 - Čumpl Michal
A2B0506
Přelovice B
Kolesa
1:6(1:1)
80
Branky: Hladík Vít - Němec Přemysl 2, Strnad Stanislav, Strnad Pavel, Zářecký Lukáš, Kurka Jan; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: 0 - Strnad Stanislav, Zářecký Michal
A2B0507
Lipoltice
Srch B
8:0(3:0)
80
Branky: Švejda Pavel 4, Plavec Jiří 2, Oliva Petr 2; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: 0 - Levínský Jiří, Bárta Tomáš
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0601
Křičeň A
Srch B
6:1(4:0)
25
Branky: Biath Daniel 2, Koki Bohuslav 2, Hynek Tomáš, vlastní - Víšek Martin; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Rejfek Tomáš - 0
A2B0602
Kolesa
Lipoltice
4:2(2:1)
30
Branky: Strnad Pavel, Fábera Jaroslav, Zářecký Lukáš, vlastní - Hladík Milan, Švejda Pavel; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Sůra Václav - 0
A2B0603
Lány
Přelovice B
3:1(2:1)
30
Branky: Vohradník Jaroslav 2, Šrám Jakub - Šprync Adam; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Horák Zbyněk - Bartoš Patrik, Hladík Martin
A2B0604
Rohoznice
L. Bohdaneč
0:9(0:6)
100
Branky: Ginter Jaroslav 3, Hanza Jaromír, Žurek Zdeněk, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša, Ryšavý Tadeáš, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Skoupý Jakub, Školník Stanislav - 0
A2B0605
St. Ždánice
St. Čívice
4:4(3:4)
120
Branky: Ptáček Roman 2, Vosyka Jan, Palina Patrik - Málek Jan 2, Vojtíšek Radek, Völkl František; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Ptáček Roman, Pleskot René - Zeman Milan
A2B0606
Řečany B
Újezd B
5:1(1:0)
50
Branky: Veselý Petr 3, Nekola Martin, Tichý Tomáš - Sirůček Daniel; Rozhodčí: Čapek Bohuslav
A2B0607
Rybitví
Semín A
1:1(0:1)
50
Branky: Levai Jan - Devera Filip; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Řehák Jindřich - Devera Filip, Smolík Tomáš, Gabriel Radek, Vencl Martin
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0701
Semín A
Křičeň A
1:4(1:1)
40
Branky: Devera Filip - Koki Bohuslav 2, Malý Petr, Kopáč Petr; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: 0 - Hynek Tomáš, Pavlištík Tomáš
A2B0702
Újezd B
Rybitví
3:3(2:0)
40
Branky: Vohralík Martin, Bosman Adam, Rozsévač Michal - Klusáček Luděk, Tichý Petr, Čada Martin; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Bosman Adam, Petříček Jiří - Merkl JIří, Vlk Ondřej
A2B0703
St. Čívice
Řečany B
1:2(1:2)
40
Branky: Málek Jan - Nekola Martin, Foršt Jan; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Málek Jan, Záruba Patrik, Motyčka Michal - 0
A2B0704
L. Bohdaneč
St. Ždánice
3:1(2:1)
220
Branky: Žurek Zdeněk, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša - Pleskot René; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Hron Matěj - Bidman Jan
A2B0705
Přelovice B
Rohoznice
0:3(0:2)
85
Branky: Hlaváček Aleš, Staroba Michal, Školník Stanislav; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: 0 - Dvořák Stanislav
A2B0706
Lipoltice
Lány
2:1(0:0)
100
Branky: Oliva Petr, Švejda Pavel - Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Kopa David, Tamchyna Josef - Kožený Aleš, Gajdošík Matěj
A2B0707
Srch B
Kolesa
6:1(2:1)
70
Branky: Hlaváč Ondřej 2, Horyna Radek 2, Levínský Jiří, Kala Daniel - Strnad Pavel; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Kala Daniel, Brož Jaroslav - Moravec Roman, Minařík Petr
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0801
Křičeň A
Kolesa
6:1(3:1)
60
Branky: Karela Tomáš 2, Hanzl Lukáš 2, Malý Petr, Koki Bohuslav - Strnad Pavel; Rozhodčí: Rokyta Václav
A2B0802
Lány
Srch B
5:2(2:1)
30
Branky: Vohradník Jaroslav 2, Zezulka Pavel, Vaňátko Jan, Horák Zbyněk - Hocque Richard, Kala Daniel; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Tichý Adam - Hlaváč Ondřej
A2B0803
Rohoznice
Lipoltice
1:6(1:1)
60
Branky: Hlaváček Aleš - Oliva Petr 2, Švejda Pavel 2, Plavec Jiří, Černohous Rudolf; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Skoupý Jakub, Holanec Michal - Tamchyna Josef, Ročín Pavel
A2B0804
St. Ždánice
Přelovice B
2:2(0:2)
120
Branky: Palina Patrik, Pleskot Ondřej - Šprinc Rostislav, Malý Michal; Rozhodčí: Laik
A2B0805
Řečany B
L. Bohdaneč
1:9(0:4)
60
Branky: Veselý Petr - Žurek Zdeněk 2, Cincibuch Patrik 2, Kalinin Aljoša 2, Hanza Jaromír, Hron Matěj, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Charvát Jaroslav; ŽK: Veselý Petr - Kalinin Aljoša
A2B0806
Rybitví
St. Čívice
2:0(1:0)
60
Branky: Klusáček Luděk, Hunka Dušan; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Klusáček Luděk, Merkl JIří, Tichý Petr, Bořil Tomáš - Motyčka Michal, Kvapil Martin
A2B0807
Semín A
Újezd B
1:2(1:1)
30
Branky: Vokál Jan - Strnad Martin, Sirůček Daniel; Rozhodčí: Laik
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0901
Újezd B
Křičeň A
2:0(0:0)
56
Branky: Hataš Jan, Bosman Adam; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Strnad Martin, Rozsévač Michal - Hackenberg Petr, Karela Tomáš; ČK: 0 - Hackenberg Petr
A2B0902
St. Čívice
Semín A
3:2(2:0)
20
Branky: Vojtíšek Radek 2, Vrtáček Luboš - Devera Filip 2; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Kvapil Martin, Suchý Jan, Mzyk Daniel, Horáček Petr - Barták Milan; ČK: Vrtáček Luboš, Horáček Petr - 0
A2B0903
L. Bohdaneč
Rybitví
6:1(3:0)
152
Branky: Žurek Zdeněk 2, Hanza Jaromír, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša, Machala Adam - Čada Martin; Rozhodčí: Svoboda Aleš, Hamrník Miroslav, Syrůček Oldřich; ŽK: Ryšavý Tadeáš, Hron Matěj - Tichý Petr, Fistr Martin
A2B0904
Přelovice B
Řečany B
1:2(1:1)
40
Branky: Šprojcar Petr - Veselý Petr, Matoušek Ondřej; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Strejc Jan - Matoušek Ondřej, Špirňák Peter
A2B0905
Lipoltice
St. Ždánice
2:0(1:0)
80
Branky: Kožený Radek, Flégr Josef; Rozhodčí: Šindler Josef
A2B0906
Srch B
Rohoznice
4:2(1:1)
60
Branky: Hocque Richard 2, Víšek Martin, Hurta Michal - Dvořák Josef, Hlaváček Aleš; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Levínský Jiří, Hlaváč Ondřej - Flégr David
A2B0907
Kolesa
Lány
0:2(0:1)
20
Branky: Vohradník Jaroslav, Tichý Adam; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Kolařík Martin, Zářecký Lukáš, Strnad Stanislav - Horák Zbyněk
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1001
Křičeň A
Lány
6:3(5:0)
60
Branky: Karela Tomáš 3, Půlpán Libor, Koki Bohuslav, Hynek Tomáš - Bárta Tomáš, Vohradník Jaroslav, Tichý Adam; Rozhodčí: Charvát Jaroslav; ŽK: Rejfek Tomáš, Pavlištík Tomáš - Vohradník Jaroslav, Šedivý Petr
A2B1002
Rohoznice
Kolesa
1:1(1:0)
30
Branky: Skoupý Jakub - Zářecký Michal; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Metelka Ondřej - Zářecký Michal, Musil Pavel
A2B1003
St. Ždánice
Srch B
1:4(1:2)
100
Branky: Šmíd Denis - Levínský Jiří 2, Hocque Richard, Mužík Lukáš; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Ptáček Roman, Bartoš Kamil - Hurta Michal, Doležal Marek, Tomyška Michal; ČK: Ptáček Roman - 0
A2B1004
Řečany B
Lipoltice
1:5(0:1)
40
Branky: Kalina Lukáš - Švejda Pavel 2, Oliva Petr, Doležílek Jakub, Kožený Petr; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil
A2B1005
Rybitví
Přelovice B
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Fistr Martin, Bok Petr - Černík Ondřej, Pohanka Tomáš
A2B1006
Semín A
L. Bohdaneč
1:4(1:2)
40
Branky: Smolík Tomáš - Kopřiva Jakub, Izera Jan, Kalinin Aljoša, Hron Matěj; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Vojáček Jakub, Gabriel Radek, Kosina Radek - Zackl Jakub, Machala Adam
A2B1007
Újezd B
St. Čívice
5:0(3:0)
30
Branky: Hataš Jan 3, Zima Jiří, Hladík Petr; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Mzyk Daniel, Suchý Jan
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1101
St. Čívice
Křičeň A
0:6(0:1)
30
Branky: Koki Bohuslav 3, Biath Daniel 2, Karela Tomáš; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: 0 - Karela Tomáš
A2B1102
L. Bohdaneč
Újezd B
3:1(0:1)
100
Branky: Zackl Jakub, Izera Jan, Kalinin Aljoša - Rusín Tomáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Zackl Jakub, Ryšavý Tadeáš, Štěpánek Jiří - Šebek Daniel
A2B1103
Přelovice B
Semín A
0:0(0:0)
60
Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Hladík Vít, Hladík Ladislav, Šimák Ondřej, Strejc Jan, Pohanka Tomáš - Vencl Martin, Kosina Radek; ČK: 0 - Vencl Martin
A2B1104
Lipoltice
Rybitví
2:0(1:0)
50
Branky: Oliva Petr, Švejda Pavel; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: 0 - Klečka Jakub
A2B1105
Srch B
Řečany B
2:1(2:0)
40
Branky: Jahl Michal, Levínský Jiří - Veselý Petr; Rozhodčí: Baracz Tomáš
A2B1106
Kolesa
St. Ždánice
2:1(1:1)
30
Branky: Zářecký Lukáš, Kolařík Martin - Lakatos Pavel; Rozhodčí: Blažek David; ŽK: Kolařík Martin, Minařík Petr - Bidman Tomáš, Bartoš Kamil; ČK: Minařík Petr - Bidman Jan
A2B1107
Lány
Rohoznice
5:0(4:0)
40
Branky: Vohradník Jaroslav 3, Tichý Adam 2; Rozhodčí: Šlor Robert; ŽK: Kožený Aleš, Bárta Tomáš - Skoupý Jakub, Metelka Ondřej, Hlaváček Aleš, Štěpánek Jan
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1201
Křičeň A
Rohoznice
2:1(1:0)
90
Branky: Půlpán Libor, Koki Bohuslav - Štěpánek Jan; Rozhodčí: Klempíř Jiří
A2B1202
St. Ždánice
Lány
1:3(1:1)
40
Branky: Bartoš Kamil - Vohradník Jaroslav 3; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Ptáček Roman - Horák Zbyněk, Tomiška Milan
A2B1203
Řečany B
Kolesa
0:1(0:1)
20
Branky: Kurka Jan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Matoušek Ondřej - Musil Pavel, Němec Přemysl, Strnad Stanislav
A2B1204
Rybitví
Srch B
5:0(1:0)
50
Branky: Sup Jiří 3, Klusáček Luděk, Řehák Jindřich; Rozhodčí: Čermák Jiří
A2B1205
Semín A
Lipoltice
0:5(0:2)
30
Branky: Švejda Pavel 3, Kožený Radek, Kopa David; Rozhodčí: Pražák František; ŽK: Vencl Martin - Tamchyna Josef
A2B1206
Újezd B
Přelovice B
1:1(0:1)
30
Branky: Petříček Jakub - vlastní; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Moravec Lukáš - Šprinc Rostislav
A2B1207
St. Čívice
L. Bohdaneč
1:7(1:3)
60
Branky: Horáček Petr - Cincibuch Patrik 2, Machala Adam 2, Kopřiva Jakub, Hron Matěj, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Horáček Petr, Suchý Jan, Motyčka Michal - Machala Adam, Kalinin Aljoša
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1301
L. Bohdaneč
Křičeň A
3:3(1:2)
80
Branky: Machala Adam 2, Kalinin Aljoša - Karela Tomáš, Koki Bohuslav, vlastní; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Hron Matěj, Zackl Jakub - Karela Tomáš, Kopáč Petr, Hynek Tomáš, Malý Petr; ČK: Zackl Jakub - 0
A2B1302
Přelovice B
St. Čívice
1:2(0:2)
50
Branky: Hladík Ladislav - Vojtíšek Radek, Motyčka Michal; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Pracz Tomasz - 0
A2B1303
Lipoltice
Újezd B
2:2(1:0)
50
Branky: Švejda Pavel 2 - Zima Jiří, Vohralík Martin; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Tamchyna Josef, Plavec Jiří, Polanecký Vladimír - Rozsévač Michal
A2B1304
Srch B
Semín A
4:3(4:2)
40
Branky: Hocque Richard 2, Horyna Radek, Víšek Martin - Vokál Tomáš, Kalousek Michal, Pokorný Jan; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Tomyška Michal - Kalousek Michal, Vojáček Jakub, Vokál Ondřej
A2B1305
Kolesa
Rybitví
2:0(2:0)
20
Branky: Strnad Pavel, Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Strnad Stanislav - Čada Martin, Fistr Martin, Klusáček Luděk, Šáravec Václav
A2B1306
Lány
Řečany B
4:0(1:0)
30
Branky: Vašíček Ladislav, Zezulka Pavel, Horák Zbyněk, Šrám Jakub; Rozhodčí: Ledajaks Josef
A2B1307
Rohoznice
St. Ždánice
3:0(2:0)
70
Branky: Dvořák Stanislav, Holanec Michal, Ilovský Tomáš; Rozhodčí: Ziegler Vratislav; ŽK: Skoupý Jakub, Štěpánek Jan, Metelka Ondřej - Palina Patrik, Koutník Zdeněk, Vosyka Jan, Turanský Tomáš
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1401
Křičeň A
St. Ždánice
0:1(0:1)
50
Branky: Militký Tomáš; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Karela Tomáš - Zdichynec Tomáš, Hák Ondřej
A2B1402
Rohoznice
Řečany B
4:0(2:0)
20
Branky: Holanec Michal 2, Nešpor Miroslav, Štěpánek Jan; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Dvořák Stanislav - Naňka Václav
A2B1403
Lány
Rybitví
1:2(1:0)
40
Branky: Völkl František - Levai Jan, Hunka Dušan; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Völkl František, Tomiška Milan, Lintner Jakub - Tichý Petr
A2B1404
Kolesa
Semín A
3:1(1:1)
30
Branky: Tamchyna Leoš, Zářecký Lukáš, Fofoňka Jan - Smolík Tomáš; Rozhodčí: Šindler Josef
A2B1405
Srch B
Újezd B
3:1(1:0)
60
Branky: Horyna Radek 2, Hurta Michal - Vohralík Martin; ŽK: 0 - Šebek Daniel, Miláček Ondřej
A2B1406
Lipoltice
St. Čívice
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Doležílek Michal, Polanecký Vladimír - Kulhánek Stanislav, Záruba Patrik
A2B1407
Přelovice B
L. Bohdaneč
1:2(1:0)
30
Branky: Řehák Vladimír - Machala Adam 2; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Pracz Tomasz, Šprinc Rostislav - Machala Adam, Hron Matěj, Hanza Jaromír
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1501
Přelovice B
Křičeň A
3:6(1:5)
40
Branky: Hladík Ladislav, Vrba Tomáš, Šprinc Rostislav - Karela Tomáš 2, Biath Daniel 2, Koki Bohuslav 2; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: Pracz Tomasz, Uhlíř Pavel, Černík Ondřej - Hackenberg Petr
A2B1502
L. Bohdaneč
Lipoltice
5:1(2:1)
160
Branky: Machala Adam 2, Zackl Jakub, Izera Jan, Hron Matěj - Hejcman Michal; Rozhodčí: Čermák Jiří, Schmeiser Kamil, Cirkl Petr; ŽK: Machala Adam - Ročín Pavel, Švejda Pavel; ČK: 0 - Ročín Pavel, Doležílek Michal
A2B1503
St. Čívice
Srch B
4:2(1:1)
30
Branky: Zeman Milan, Horáček Petr, Málek Jan, Vojtíšek Radek - Víšek Martin, Doležal Marek; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: Málek Jan, Horáček Petr, Mzyk Daniel, Suchý Jakub, Vrtáček David - Slabý Petr
A2B1504
Újezd B
Kolesa
5:1(0:1)
40
Branky: Rusín Tomáš 2, Zima Jiří, Vohralík Martin, Bosman Adam - Němec Přemysl; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Rusín Tomáš, Šebek Daniel, Huňáček Jan - Havlas Aleš, Kolařík Martin, Strnad Stanislav; ČK: 0 - Strnad Stanislav
A2B1505
Semín A
Lány
2:4(1:1)
30
Branky: Vokál Ondřej, Minařík Tomáš - Kožený Aleš 2, Zezulka Pavel, Völkl František; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Vokál Ondřej, Vencl Martin - Tichý Adam, Bárta Tomáš
Branky: Matoušek Ondřej 2 - Rychter David; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Nekola Martin, Moravec Michael, Hajn David, Křivka Petr - Bidman Jan, Zdichynec Tomáš, Hák Ondřej
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1601
Křičeň A
Řečany B
2:0(1:0)
55
Branky: Půlpán Martin, Karela Tomáš; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Hynek Tomáš - Hajn David
A2B1602
St. Ždánice
Rybitví
1:1(1:1)
80
Branky: Palina Patrik - Levai Jan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Bartoš Kamil, Hák Ondřej, Militký Tomáš - Fistr Martin, Řehák Jindřich
A2B1603
Rohoznice
Semín A
4:2(2:1)
30
Branky: Holanec Michal, Ilovský Tomáš, Staroba Michal, vlastní - Kalousek Michal, Vojáček Jakub; Rozhodčí: Svoboda Aleš
A2B1604
Lány
Újezd B
3:1(1:1)
50
Branky: Völkl František 2, Horák Zbyněk - Šebek Daniel; Rozhodčí: Triandafilu Spiros
A2B1605
Kolesa
St. Čívice
3:1(2:1)
20
Branky: Zářecký Lukáš, Minařík Petr, vlastní - Kulhánek Stanislav; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Musil Pavel, Havlas Aleš, Pokorný Jiří - 0
A2B1606
Srch B
L. Bohdaneč
3:5(1:3)
45
Branky: Hlaváč Ondřej, Hocque Richard, Tměj Jakub - Machala Adam 2, Svatoň Ondřej, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Doležal Marek - Ryšavý Tadeáš
A2B1607
Lipoltice
Přelovice B
2:1(1:0)
73
Branky: Oliva Petr, Švejda Pavel - Kaderka Radek; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kopa David - 0
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1701
Lipoltice
Křičeň A
2:0(2:0)
80
Branky: Černohous Rudolf, Oliva Petr; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Černohous Rudolf, Doležílek Michal, Hejcman Michal - Kopáč Petr
A2B1702
Přelovice B
Srch B
5:0(1:0)
50
Branky: Pracz Tomasz 3, Hladík Ladislav, Šimák Ondřej; Rozhodčí: Charvát Jaroslav; ŽK: Balada Matěj - Tomyška Michal
A2B1703
L. Bohdaneč
Kolesa
8:0(5:0)
143
Branky: Svatoň Ondřej 3, Machala Adam 2, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša, Antoch Pavel; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kalinin Aljoša, Izera Jan - 0
A2B1704
St. Čívice
Lány
2:2(1:0)
60
Branky: Záruba Patrik, Vojtíšek Radek - Völkl František, Tichý Adam; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Mzyk Daniel, Málek Jan, Kulhánek Stanislav - Čumpl Michal, Horák Zbyněk
A2B1705
Újezd B
Rohoznice
7:4(2:0)
50
Branky: Zima Jiří 2, Rozsévač Ondřej 2, Huňáček Jan 2, Vohralík Martin - Školník Stanislav 2, Skoupý Jakub, Metelka Ondřej; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: 0 - Černík Tomáš, Ilovský Tomáš, Francl Zbyněk, Nesládek Petr
A2B1706
Semín A
St. Ždánice
1:0(1:0)
70
Branky: Vokál Ondřej; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Gabriel Radek - Bartoš Kamil
A2B1707
Rybitví
Řečany B
3:1(0:1)
50
Branky: Klusáček Luděk, Bořil Tomáš, Levai Jan - Pirkl Zdeněk; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Bok Petr - 0
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1801
Křičeň A
Rybitví
3:0(1:0)
60
Branky: Koki Bohuslav 2, Biath Daniel; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Půlpán Libor, Malý Petr - Peterka Radek
A2B1802
Řečany B
Semín A
2:0(1:0)
70
Branky: Veselý Petr, Mokříž Radek; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Tichý Tomáš - 0
A2B1803
St. Ždánice
Újezd B
3:2(1:2)
90
Branky: Hák Ondřej 2, Palina Patrik - Zima Jiří, Šebek Daniel; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Rychter David - Moravec Lukáš, Kolman Lubomír; ČK: 0 - Rambousek Tomáš
A2B1804
Rohoznice
St. Čívice
1:2(1:0)
63
Branky: Holanec Michal - Horáček Petr, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Skoupý Jakub, Školník Stanislav, Nešpor Miroslav - Mzyk Daniel, Zeman Milan, Vrtáček David
A2B1805
Lány
L. Bohdaneč
1:4(1:3)
50
Branky: Völkl František - Svatoň Ondřej, Izera Jan, Kalinin Aljoša, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Bouška Jakub; ŽK: Völkl František, Tichý Adam - Machala Adam
A2B1806
Kolesa
Přelovice B
2:3(1:1)
15
Branky: Němec Vojtěch, Zářecký Lukáš - Hladík Ladislav, Černík Ondřej, Malý Michal; Rozhodčí: Rambousek Miloš
A2B1807
Srch B
Lipoltice
4:2(3:1)
60
Branky: Maivald Jakub 2, Bárta Tomáš, Hurta Michal - Švejda Pavel 2; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: 0 - Ročín Pavel
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1901
Srch B
Křičeň A
2:0(1:0)
40
Branky: Horyna Radek, Mužík Lukáš; Rozhodčí: Binka Erik; ŽK: Víšek Martin - Kopáč Petr, Koki Bohuslav
A2B1902
Lipoltice
Kolesa
6:1(2:0)
50
Branky: Švejda Pavel 5, Doležílek Michal - Němec Vojtěch; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Doležílek Michal - 0
A2B1903
Přelovice B
Lány
4:0(1:0)
60
Branky: Hladík Ladislav 2, Doležal Petr, Čapek Ondřej; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Šimák Ondřej - Kožený Aleš
A2B1904
L. Bohdaneč
Rohoznice
3:2(1:0)
120
Branky: Svatoň Ondřej 2, Kvapil Sebastián - Holanec Michal, Staroba Michal; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Zackl Jakub - Skoupý Jakub
A2B1905
St. Čívice
St. Ždánice
5:6(1:3)
80
Branky: Málek Jan 2, Horáček Petr, Málek Lukáš, Kvapil Martin - Koutník Zdeněk 2, Rychter David, Zdichynec Tomáš, Hák Ondřej, Militký Tomáš; Rozhodčí: Charvát Jaroslav; ŽK: Mzyk Daniel, Kulhánek Stanislav - Militký Tomáš; ČK: Mzyk Daniel, Vrtáček David, Vrtáček Luboš - Hák Ondřej
A2B1906
Újezd B
Řečany B
3:0(1:0)
42
Branky: Huňáček Jan 2, Vohralík Martin; Rozhodčí: Školout František
A2B1907
Semín A
Rybitví
2:1(0:1)
90
Branky: Devera Filip, Minařík Tomáš - Klečka Jakub; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Minařík Tomáš, Huňáček Rostislav - Klečka Jakub, Bok Petr, Merkl JIří, Těšitel Michal
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2001
Křičeň A
Semín A
5:1(3:0)
50
Branky: Karela Tomáš 2, Koki Bohuslav 2, Malý Petr - Kalousek Michal; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Hanzl Lukáš - Smolík Tomáš, Žáček Pavel
A2B2002
Rybitví
Újezd B
11:0(5:0)
50
Branky: Levai Jan 5, Novotný Tomáš 3, Řehák Jindřich, Vlk Ondřej, Hunka Dušan; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: 0 - Firbas Jiří
A2B2003
Řečany B
St. Čívice
3:1(2:1)
40
Branky: Veselý Petr, Křivka Jaroslav, Moravec Michael - Horáček Petr; Rozhodčí: Málek Pavel; ŽK: Veselý Petr, Hajn David - Horáček Petr, Kulhánek Stanislav, Kvapil Martin
A2B2004
St. Ždánice
L. Bohdaneč
0:6(0:2)
100
Branky: Svatoň Ondřej 2, Kalinin Aljoša 2, Machala Adam, Jezdinský Tomáš; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Bidman Tomáš, Bartoš Kamil, Rezler Patrik - Machala Adam, Zackl Jakub
A2B2005
Rohoznice
Přelovice B
5:0(3:0)
80
Branky: Holanec Michal 2, Ilovský Tomáš, Staroba Michal, Metelka Ondřej; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Holanec Michal, Nešpor Miroslav - Hladík Ladislav, Mrštík Josef
A2B2006
Lány
Lipoltice
0:1(0:0)
40
Branky: Bureš Radek; Rozhodčí: Ledajaks Josef
A2B2007
Kolesa
Srch B
2:1(0:0)
15
Branky: Němec Přemysl, Němec Vojtěch - Nikl Vít; Rozhodčí: Triandafilu Spiros
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2101
Kolesa
Křičeň A
2:4(2:1)
10
Branky: Fábera Jaroslav, Fofoňka Jan - Malý Petr, Karela Tomáš, Koki Bohuslav, Hynek Tomáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Minařík Petr, Němec Přemysl - Koki Bohuslav, Kopáč Petr, Biath Daniel
A2B2102
Srch B
Lány
4:1(2:1)
50
Branky: Víšek Martin 2, Maivald Jakub 2 - Baranj Miroslav; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Viselka Andrej
A2B2103
Lipoltice
Rohoznice
2:1(2:0)
80
Branky: Švejda Pavel 2 - Štěpánek Tomáš; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Kopa David - Dvořák Josef, Dvořák Stanislav
A2B2104
Přelovice B
St. Ždánice
1:0(0:0)
60
Branky: Pracz Tomasz; Rozhodčí: Čapek Bohuslav
A2B2105
L. Bohdaneč
Řečany B
9:2(5:1)
90
Branky: Svatoň Ondřej 3, Machala Adam 2, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša, Hron Matěj, Jezdinský Tomáš - Veselý Petr, Šlajs Ondřej; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: 0 - Veselý Petr, Hrubeš Martin
A2B2106
St. Čívice
Rybitví
2:4(1:2)
40
Branky: Horáček Petr, Málek Jan - Levai Jan 2, Munka Dušan 2; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Mzyk Daniel - Fistr Martin
A2B2107
Újezd B
Semín A
0:0(0:0)
30
Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Kolman Lubomír - Žáček Pavel, Vencl Martin, Živný René
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2201
Křičeň A
Újezd B
5:1(2:0)
40
Branky: Malý Petr 2, Karela Tomáš 2, Koki Bohuslav - Vohralík Martin; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: 0 - Zima Jiří, Moravec Lukáš
A2B2202
Semín A
St. Čívice
1:0(1:0)
80
Branky: Smolík Tomáš; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Černý Václav, Václavek Josef - Křivka Aleš, Mzyk Daniel; ČK: 0 - Málek Jan
A2B2203
Rybitví
L. Bohdaneč
1:6(0:3)
80
Branky: Peterka Radek - Machala Adam 3, Svatoň Ondřej 2, Kalinin Aljoša; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Fistr Martin - 0
A2B2204
Řečany B
Přelovice B
8:1(3:1)
40
Branky: Matoušek Ondřej 3, Moravec Miloš 3, Flieger Pavel, Kobera Michal - Pracz Tomasz; Rozhodčí: Pražák František; ŽK: 0 - Šimák Radek
A2B2205
St. Ždánice
Lipoltice
2:1(2:0)
100
Branky: Hák Ondřej, Pleskot Ondřej - Hejcman Michal; Rozhodčí: Rambousek Miloš
A2B2206
Rohoznice
Srch B
1:3(1:2)
60
Branky: Ilovský Tomáš - Hocque Richard, Horyna Radek, Nikl Vít; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Skoupý Jakub - 0
A2B2207
Lány
Kolesa
1:0(1:0)
40
Branky: Völkl František; Rozhodčí: Laksar Petr; ŽK: 0 - Kolařík Martin
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2301
Lány
Křičeň A
0:5(0:1)
30
Branky: Koki Bohuslav 2, Ginter Jaroslav, Malý Petr, Biath Daniel; Rozhodčí: Klempíř Jiří
A2B2302
Kolesa
Rohoznice
5:0(1:0)
20
Branky: Němec Vojtěch 2, Zářecký Lukáš 2, Fofoňka Jan; Rozhodčí: Stratil Pavel; ŽK: Kolařík Martin - Černík Tomáš, Holanec Michal
A2B2303
Srch B
St. Ždánice
1:3(0:1)
50
Branky: Kusý Milan - Svejštil Jakub, Militký Tomáš, Lakatos Pavel; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Kusý Milan, Horyna Radek, Tomyška Michal, Chocholouš Martin, Novotný Lukáš - 0
A2B2304
Lipoltice
Řečany B
2:4(1:0)
30
Branky: Kopa David, Bureš Radek - Kasal Leoš 3, Tichý Tomáš; Rozhodčí: Cirkl Petr; ŽK: Kožený Petr - 0
A2B2305
Přelovice B
Rybitví
2:0(1:0)
70
Branky: Pracz Tomasz, Šprync Adam; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Šimák Ondřej - Klečka Jakub
A2B2306
L. Bohdaneč
Semín A
6:0(3:0)
50
Branky: Svatoň Ondřej 4, Machala Adam 2; Rozhodčí: Mariánus Karel; Delegát: Machala Jaroslav; ŽK: Zackl Jakub, Kalinin Aljoša - Václavek Josef
A2B2307
St. Čívice
Újezd B
3:2(2:0)
30
Branky: Horáček Petr 2, Kulhánek Stanislav - Rusín Tomáš 2; Rozhodčí: Pražák František; ŽK: Suchý Jan - Bosman Adam, Kalina Jan
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2401
Křičeň A
St. Čívice
4:4(1:3)
60
Branky: Malý Petr, Karela Tomáš, Šedivý Radek, Koki Bohuslav - Kulhánek Stanislav, Málek Jan, Vojtíšek Radek, Kvapil Martin; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Karela Tomáš, Hackenberg Petr, Rejfek Tomáš - Mzyk Daniel, Kopa Vít
A2B2402
Újezd B
L. Bohdaneč
3:1(1:1)
34
Branky: Hataš Jan 3 - Hron Matěj; Rozhodčí: Školout František; ŽK: 0 - Čada Martin, Žurek Zdeněk, Kalinin Aljoša, Machala Adam
A2B2403
Semín A
Přelovice B
4:2(3:1)
60
Branky: Vokál Ondřej, Kalousek Michal, Devera Filip, Vojáček Jakub - Šprync Adam, vlastní; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Kalousek Michal, Vencl Martin - Pracz Tomasz
A2B2404
Rybitví
Lipoltice
1:0(0:0)
30
Branky: Levai Jan; Rozhodčí: Jakoubek Jiří
A2B2405
Řečany B
Srch B
4:0(3:0)
40
Branky: Křivka Jaroslav 2, Veselý Petr, Bank Filip; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Bank Filip, Křivka Petr - Horyna Radek, Doležal Tomáš
A2B2406
St. Ždánice
Kolesa
0:2(0:1)
60
Branky: Němec Přemysl, Němec Vojtěch; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Militký Tomáš - Strnad Stanislav
A2B2407
Rohoznice
Lány
1:0(1:0)
30
Branky: vlastní; Rozhodčí: Kubát Tomáš; ŽK: Štěpánek Jan, Staroba Michal - 0
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2501
Rohoznice
Křičeň A
0:2(0:2)
60
Branky: Malý Petr, Biath Daniel; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Skoupý Jakub - Kopáč Petr
A2B2502
Lány
St. Ždánice
4:2(3:0)
40
Branky: Baranj Miroslav, Völkl František, Tichý Adam, Heřman Jan - Svejštil Jakub, Militký Tomáš; Rozhodčí: Binka Erik; ŽK: Völkl František, Zezulka Pavel - 0
A2B2503
Kolesa
Řečany B
4:0(1:0)
40
Branky: Strnad Pavel 2, Němec Vojtěch, Kurka Jan; Rozhodčí: Stratil Pavel; ŽK: Minařík Petr - Živný Martin, Tichý Martin
A2B2504
Srch B
Rybitví
1:5(0:1)
53
Branky: Novotný Lukáš - Levai Jan 4, Hunka Dušan; Rozhodčí: Kubát Tomáš; ŽK: Doležal Tomáš, Horyna Radek, Šmíd Michal - Levai Jan
A2B2505
Lipoltice
Semín A
1:0(1:0)
80
Branky: Doležílek Michal; Rozhodčí: Oulický Václav; ŽK: Doležílek Michal, Kopa David, Hejcman Michal - Černý Václav, Žáček Pavel
A2B2506
Přelovice B
Újezd B
2:4(2:1)
80
Branky: Hladík Ladislav, Doležal Petr - Rozsévač Ondřej 2, Strnad Martin, Petříček Jiří; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Šprync Adam, Rejduga Antonín - Novák František
A2B2507
L. Bohdaneč
St. Čívice
5:1(0:0)
105
Branky: Žurek Zdeněk 2, Hron Matěj 2, Kvapil Sebastián - Mzyk Daniel; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kvapil Sebastián, Ryšavý Tadeáš, Kalinin Aljoša, Zackl Jakub, Antoch Pavel - Kulhánek Stanislav, Záruba Patrik, Horáček Petr
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2601
Křičeň A
L. Bohdaneč
5:4(0:4)
150
Branky: Koki Bohuslav 3, Malý Petr, Biath Daniel - Svatoň Ondřej, Čada Martin, Izera Jan, Hron Matěj; Rozhodčí: Vávra Petr, Vencl Ondřej, Ledajaks Josef; ŽK: Hynek Tomáš, Kopáč Petr - Čada Martin
A2B2602
St. Čívice
Přelovice B
11:2(7:2)
20
Branky: Horáček Petr 3, Málek Jan 3, Čihák Jiří, Křivka Libor, Kulhánek Stanislav, Mzyk Daniel, Kvapil Martin - Pracz Tomasz, Mádr David; Rozhodčí: Vávra Petr
A2B2603
Újezd B
Lipoltice
4:3(2:2)
50
Branky: Huňáček Jan 2, Strnad Martin, Hývl Lukáš - Doležílek Michal 2, Švejda Pavel; Rozhodčí: Baracz Tomáš
A2B2604
Semín A
Srch B
5:1(3:1)
50
Branky: Minařík Tomáš 2, Hrůša Lukáš, Černý Václav, Vosáhlo Šimon - Horyna Radek; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Hrůša Lukáš, Žáček Pavel - 0
A2B2605
Rybitví
Kolesa
4:2(0:2)
20
Branky: Levai Jan 3, Klečka Jakub - Sůra Václav, Zářecký Michal; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: Šáravec Václav - Fábera Jaroslav, Strnad Pavel
A2B2606
Řečany B
Lány
3:3(1:2)
60
Branky: Tichý Martin 2, Pirkl Zdeněk - Tichý Adam 2, Vašíček Ladislav; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Rajnet Ondřej, Bank Filip - Vohradník Jaroslav
A2B2607
St. Ždánice
Rohoznice
2:0(2:0)
60
Branky: Koutník Zdeněk, Hák Ondřej; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Skoupý Jakub