|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A5A - Krajský přebor
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Horažďovice | 30 | 24 | 4 | 2 | 84: 20 | 76 | ( 31) |
|
2. | Sokol Manětín | 30 | 21 | 3 | 6 | 91: 33 | 66 | ( 21) |
|
3. | Rapid Plzeň | 30 | 17 | 7 | 6 | 63: 39 | 58 | ( 13) |
|
4. | Chanovice | 30 | 15 | 5 | 10 | 52: 37 | 50 | ( 5) |
|
5. | FC Rokycany | 30 | 13 | 9 | 8 | 46: 35 | 48 | ( 3) |
|
6. | TJ Přeštice | 30 | 14 | 5 | 11 | 48: 41 | 47 | ( 2) |
|
7. | SK ZČE Plzeň | 30 | 12 | 6 | 12 | 37: 36 | 42 | ( -3) |
|
8. | Jiskra Domažlice | 30 | 12 | 6 | 12 | 44: 63 | 42 | ( -3) |
|
9. | M. Touškov | 30 | 12 | 5 | 13 | 43: 50 | 41 | ( -4) |
|
10. | Staňkov | 30 | 12 | 4 | 14 | 38: 49 | 40 | ( -5) |
|
11. | TJ Sušice | 30 | 12 | 4 | 14 | 37: 35 | 40 | ( -5) |
|
12. | ZKZ H. Bříza | 30 | 8 | 9 | 13 | 35: 46 | 33 | (-12) |
|
13. | TJ Klatovy B | 30 | 9 | 5 | 16 | 42: 53 | 32 | (-13) |
|
14. | Slavoj Mýto | 30 | 9 | 1 | 20 | 40: 73 | 28 | (-17) |
|
15. | S. Blovice | 30 | 5 | 5 | 20 | 28: 70 | 20 | (-25) |
|
16. | Okula Nýrsko | 30 | 5 | 2 | 23 | 28: 76 | 17 | (-28) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Horažďovice | 15 | 12 | 2 | 1 | 40: 8 | 38 |
|
2. | Sokol Manětín | 15 | 12 | 1 | 2 | 52: 16 | 37 |
|
3. | TJ Přeštice | 15 | 10 | 3 | 2 | 32: 16 | 33 |
|
4. | Rapid Plzeň | 15 | 9 | 3 | 3 | 28: 19 | 30 |
|
5. | Chanovice | 15 | 9 | 3 | 3 | 35: 17 | 30 |
|
6. | Staňkov | 15 | 9 | 3 | 3 | 25: 15 | 30 |
|
7. | SK ZČE Plzeň | 15 | 9 | 2 | 4 | 21: 12 | 29 |
|
8. | TJ Sušice | 15 | 9 | 1 | 5 | 21: 13 | 28 |
|
9. | Jiskra Domažlice | 15 | 8 | 4 | 3 | 27: 27 | 28 |
|
10. | M. Touškov | 15 | 8 | 3 | 4 | 24: 18 | 27 |
|
11. | FC Rokycany | 15 | 7 | 5 | 3 | 24: 15 | 26 |
|
12. | TJ Klatovy B | 15 | 8 | 2 | 5 | 26: 13 | 26 |
|
13. | Slavoj Mýto | 15 | 7 | 1 | 7 | 23: 35 | 22 |
|
14. | ZKZ H. Bříza | 15 | 5 | 4 | 6 | 23: 22 | 19 |
|
15. | S. Blovice | 15 | 5 | 1 | 9 | 18: 36 | 16 |
|
16. | Okula Nýrsko | 15 | 4 | 2 | 9 | 23: 32 | 14 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Horažďovice | 15 | 12 | 2 | 1 | 44: 12 | 38 |
|
2. | Sokol Manětín | 15 | 9 | 2 | 4 | 39: 17 | 29 |
|
3. | Rapid Plzeň | 15 | 8 | 4 | 3 | 35: 20 | 28 |
|
4. | FC Rokycany | 15 | 6 | 4 | 5 | 22: 20 | 22 |
|
5. | Chanovice | 15 | 6 | 2 | 7 | 17: 20 | 20 |
|
6. | TJ Přeštice | 15 | 4 | 2 | 9 | 16: 25 | 14 |
|
7. | M. Touškov | 15 | 4 | 2 | 9 | 19: 32 | 14 |
|
8. | ZKZ H. Bříza | 15 | 3 | 5 | 7 | 12: 24 | 14 |
|
9. | Jiskra Domažlice | 15 | 4 | 2 | 9 | 17: 36 | 14 |
|
10. | SK ZČE Plzeň | 15 | 3 | 4 | 8 | 16: 24 | 13 |
|
11. | TJ Sušice | 15 | 3 | 3 | 9 | 16: 22 | 12 |
|
12. | Staňkov | 15 | 3 | 1 | 11 | 13: 34 | 10 |
|
13. | TJ Klatovy B | 15 | 1 | 3 | 11 | 16: 40 | 6 |
|
14. | Slavoj Mýto | 15 | 2 | 0 | 13 | 17: 38 | 6 |
|
15. | S. Blovice | 15 | 0 | 4 | 11 | 10: 34 | 4 |
|
16. | Okula Nýrsko | 15 | 1 | 0 | 14 | 5: 44 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Slavoj Mýto | --- | 0:4 | 3:2 | 1:1 | 2:0 | 0:1 | 2:8 | 0:5 | 1:0 | 3:0 | 2:0 | 1:2 | 3:1 | 2:4 | 1:7 | 2:0 |
|
2. | TJ Sušice | 1:0 | --- | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 2:1 | 2:3 | 0:1 | 1:0 | 0:2 | 4:1 | 1:0 | 2:0 | 0:1 | 1:2 | 3:1 |
|
3. | SK ZČE Plzeň | 1:0 | 2:0 | --- | 1:2 | 1:0 | 3:0 | 0:2 | 1:2 | 0:0 | 1:0 | 0:1 | 3:2 | 3:2 | 2:1 | 0:0 | 3:0 |
|
4. | FC Rokycany | 1:2 | 1:1 | 1:1 | --- | 2:1 | 3:0 | 2:1 | 1:1 | 3:3 | 2:0 | 1:1 | 1:2 | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 1:2 |
|
5. | TJ Přeštice | 3:2 | 1:0 | 2:0 | 2:5 | --- | 2:0 | 4:1 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 3:1 | 1:3 | 5:0 |
|
6. | Okula Nýrsko | 4:2 | 1:3 | 0:0 | 1:3 | 1:2 | --- | 1:4 | 0:4 | 4:1 | 1:5 | 1:2 | 0:1 | 3:0 | 3:1 | 1:2 | 2:2 |
|
7. | Sokol Manětín | 2:1 | 5:2 | 2:3 | 1:0 | 0:0 | 7:1 | --- | 3:2 | 7:2 | 5:1 | 1:0 | 3:0 | 6:0 | 2:0 | 1:3 | 7:1 |
|
8. | Rapid Plzeň | 2:3 | 0:0 | 4:2 | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 1:2 | --- | 5:1 | 2:0 | 2:2 | 2:1 | 3:1 | 2:1 | 1:1 | 0:4 |
|
9. | TJ Klatovy B | 4:1 | 1:0 | 1:1 | 3:0 | 3:2 | 3:0 | 0:0 | 1:2 | --- | 0:2 | 4:0 | 0:1 | 4:0 | 1:0 | 1:3 | 0:1 |
|
10. | M. Touškov | 3:2 | 1:0 | 0:1 | 2:2 | 4:1 | 2:1 | 0:2 | 1:3 | 2:0 | --- | 2:2 | 3:1 | 2:1 | 0:0 | 0:2 | 2:0 |
|
11. | ZKZ H. Bříza | 4:2 | 3:2 | 1:0 | 0:1 | 0:2 | 3:0 | 1:2 | 3:3 | 1:1 | 3:0 | --- | 0:2 | 1:1 | 1:2 | 2:4 | 0:0 |
|
12. | Chanovice | 4:0 | 0:1 | 6:2 | 0:2 | 3:1 | 4:1 | 1:0 | 2:2 | 3:1 | 3:2 | 0:0 | --- | 0:0 | 6:0 | 0:3 | 3:2 |
|
13. | S. Blovice | 3:1 | 2:2 | 0:4 | 1:2 | 1:2 | 3:0 | 0:7 | 0:3 | 2:1 | 0:1 | 2:0 | 0:4 | --- | 2:1 | 0:5 | 2:3 |
|
14. | Staňkov | 4:1 | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 4:0 | 2:2 | 0:2 | 0:3 | 2:1 | 2:0 | 3:0 | 1:1 | --- | 0:3 | 2:1 |
|
15. | Horažďovice | 1:0 | 3:1 | 1:0 | 2:1 | 3:0 | 5:0 | 1:0 | 1:1 | 5:0 | 6:1 | 0:2 | 0:0 | 2:1 | 6:1 | --- | 4:0 |
|
16. | Jiskra Domažlice | 1:0 | 1:0 | 0:0 | 1:1 | 2:4 | 2:0 | 0:5 | 5:4 | 4:3 | 3:3 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 1:6 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Horažďovice | 15 | 12 | 1 | 2 | 32: 9 | 37 |
|
2. | Sokol Manětín | 15 | 10 | 2 | 3 | 41: 15 | 32 |
|
3. | TJ Přeštice | 15 | 8 | 4 | 3 | 27: 15 | 28 |
|
4. | Rapid Plzeň | 15 | 8 | 4 | 3 | 30: 19 | 28 |
|
5. | TJ Sušice | 15 | 8 | 3 | 4 | 24: 12 | 27 |
|
6. | FC Rokycany | 15 | 7 | 6 | 2 | 25: 17 | 27 |
|
7. | SK ZČE Plzeň | 15 | 8 | 1 | 6 | 23: 15 | 25 |
|
8. | Jiskra Domažlice | 15 | 6 | 3 | 6 | 25: 36 | 21 |
|
9. | Staňkov | 15 | 6 | 1 | 8 | 20: 22 | 19 |
|
10. | Chanovice | 15 | 5 | 3 | 7 | 17: 24 | 18 |
|
11. | ZKZ H. Bříza | 15 | 4 | 4 | 7 | 18: 25 | 16 |
|
12. | M. Touškov | 15 | 4 | 4 | 7 | 20: 29 | 16 |
|
13. | S. Blovice | 15 | 4 | 2 | 9 | 14: 30 | 14 |
|
14. | TJ Klatovy B | 15 | 3 | 4 | 8 | 19: 32 | 13 |
|
15. | Okula Nýrsko | 15 | 3 | 1 | 11 | 17: 33 | 10 |
|
16. | Slavoj Mýto | 15 | 2 | 1 | 12 | 16: 35 | 7 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Horažďovice | 15 | 12 | 3 | 0 | 52: 11 | 39 |
|
2. | Sokol Manětín | 15 | 11 | 1 | 3 | 50: 18 | 34 |
|
3. | Chanovice | 15 | 10 | 2 | 3 | 35: 13 | 32 |
|
4. | Rapid Plzeň | 15 | 9 | 3 | 3 | 33: 20 | 30 |
|
5. | M. Touškov | 15 | 8 | 1 | 6 | 23: 21 | 25 |
|
6. | FC Rokycany | 15 | 6 | 3 | 6 | 21: 18 | 21 |
|
7. | Jiskra Domažlice | 15 | 6 | 3 | 6 | 19: 27 | 21 |
|
8. | Staňkov | 15 | 6 | 3 | 6 | 18: 27 | 21 |
|
9. | Slavoj Mýto | 15 | 7 | 0 | 8 | 24: 38 | 21 |
|
10. | TJ Klatovy B | 15 | 6 | 1 | 8 | 23: 21 | 19 |
|
11. | TJ Přeštice | 15 | 6 | 1 | 8 | 21: 26 | 19 |
|
12. | ZKZ H. Bříza | 15 | 4 | 5 | 6 | 17: 21 | 17 |
|
13. | SK ZČE Plzeň | 15 | 4 | 5 | 6 | 14: 21 | 17 |
|
14. | TJ Sušice | 15 | 4 | 1 | 10 | 13: 23 | 13 |
|
15. | Okula Nýrsko | 15 | 2 | 1 | 12 | 11: 43 | 7 |
|
16. | S. Blovice | 15 | 1 | 3 | 11 | 14: 40 | 6 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0101 | Slavoj Mýto | Jiskra Domažlice | 2:0 | | |
|
|
A5A0102 | TJ Sušice | Horažďovice | 1:2 | | |
|
|
A5A0103 | SK ZČE Plzeň | Staňkov | 2:1 | | |
|
|
A5A0104 | FC Rokycany | S. Blovice | 1:0 | | |
|
|
A5A0105 | TJ Přeštice | Chanovice | 1:1 | | |
|
|
A5A0106 | Okula Nýrsko | ZKZ H. Bříza | 1:2 | | |
|
|
A5A0107 | Sokol Manětín | M. Touškov | 5:1 | | |
|
|
A5A0108 | Rapid Plzeň | TJ Klatovy B | 5:1 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0201 | Jiskra Domažlice | TJ Klatovy B | 4:3 | | |
|
|
A5A0202 | M. Touškov | Rapid Plzeň | 1:3 | | |
|
|
A5A0203 | ZKZ H. Bříza | Sokol Manětín | 1:2 | | |
|
|
A5A0204 | Chanovice | Okula Nýrsko | 4:1 | | |
|
|
A5A0205 | S. Blovice | TJ Přeštice | 1:2 | | |
|
|
A5A0206 | Staňkov | FC Rokycany | 1:1 | | |
|
|
A5A0207 | Horažďovice | SK ZČE Plzeň | 1:0 | | |
|
|
A5A0208 | Slavoj Mýto | TJ Sušice | 0:4 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0301 | TJ Sušice | Jiskra Domažlice | 3:1 | | |
|
|
A5A0302 | SK ZČE Plzeň | Slavoj Mýto | 1:0 | | |
|
|
A5A0303 | FC Rokycany | Horažďovice | 2:0 | | |
|
|
A5A0304 | TJ Přeštice | Staňkov | 3:1 | | |
|
|
A5A0305 | Okula Nýrsko | S. Blovice | 3:0 | | |
|
|
A5A0306 | Sokol Manětín | Chanovice | 3:0 | | |
|
|
A5A0307 | Rapid Plzeň | ZKZ H. Bříza | 2:2 | | |
|
|
A5A0308 | TJ Klatovy B | M. Touškov | 0:2 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0401 | Jiskra Domažlice | M. Touškov | 3:3 | | |
|
|
A5A0402 | ZKZ H. Bříza | TJ Klatovy B | 1:1 | | |
|
|
A5A0403 | Chanovice | Rapid Plzeň | 2:2 | | |
|
|
A5A0404 | S. Blovice | Sokol Manětín | 0:7 | | |
|
|
A5A0405 | Staňkov | Okula Nýrsko | 4:0 | | |
|
|
A5A0406 | Horažďovice | TJ Přeštice | 3:0 | | |
|
|
A5A0407 | Slavoj Mýto | FC Rokycany | 1:1 | | |
|
|
A5A0408 | TJ Sušice | SK ZČE Plzeň | 1:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0501 | SK ZČE Plzeň | Jiskra Domažlice | 3:0 | | |
|
|
A5A0502 | FC Rokycany | TJ Sušice | 1:1 | | |
|
|
A5A0503 | TJ Přeštice | Slavoj Mýto | 3:2 | | |
|
|
A5A0504 | Okula Nýrsko | Horažďovice | 1:2 | | |
|
|
A5A0505 | Sokol Manětín | Staňkov | 2:0 | | |
|
|
A5A0506 | Rapid Plzeň | S. Blovice | 3:1 | | |
|
|
A5A0507 | TJ Klatovy B | Chanovice | 0:1 | | |
|
|
A5A0508 | M. Touškov | ZKZ H. Bříza | 2:2 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0601 | Jiskra Domažlice | ZKZ H. Bříza | 2:0 | | |
|
|
A5A0602 | Chanovice | M. Touškov | 3:2 | | |
|
|
A5A0603 | S. Blovice | TJ Klatovy B | 2:1 | | |
|
|
A5A0604 | Staňkov | Rapid Plzeň | 0:2 | | |
|
|
A5A0605 | Horažďovice | Sokol Manětín | 1:0 | | |
|
|
A5A0606 | Slavoj Mýto | Okula Nýrsko | 0:1 | | |
|
|
A5A0607 | TJ Sušice | TJ Přeštice | 1:1 | | |
|
|
A5A0608 | SK ZČE Plzeň | FC Rokycany | 1:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0701 | FC Rokycany | Jiskra Domažlice | 1:2 | | |
|
|
A5A0702 | TJ Přeštice | SK ZČE Plzeň | 2:0 | | |
|
|
A5A0703 | Okula Nýrsko | TJ Sušice | 1:3 | | |
|
|
A5A0704 | Sokol Manětín | Slavoj Mýto | 2:1 | | |
|
|
A5A0705 | Rapid Plzeň | Horažďovice | 1:1 | | |
|
|
A5A0706 | TJ Klatovy B | Staňkov | 1:0 | | |
|
|
A5A0707 | M. Touškov | S. Blovice | 2:1 | | |
|
|
A5A0708 | ZKZ H. Bříza | Chanovice | 0:2 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0801 | Jiskra Domažlice | Chanovice | 2:0 | | |
|
|
A5A0802 | S. Blovice | ZKZ H. Bříza | 2:0 | | |
|
|
A5A0803 | Staňkov | M. Touškov | 2:1 | | |
|
|
A5A0804 | Horažďovice | TJ Klatovy B | 5:0 | | |
|
|
A5A0805 | Slavoj Mýto | Rapid Plzeň | 0:5 | | |
|
|
A5A0806 | TJ Sušice | Sokol Manětín | 2:3 | | |
|
|
A5A0807 | SK ZČE Plzeň | Okula Nýrsko | 3:0 | | |
|
|
A5A0808 | FC Rokycany | TJ Přeštice | 2:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A0901 | TJ Přeštice | Jiskra Domažlice | 5:0 | | |
|
|
A5A0902 | Okula Nýrsko | FC Rokycany | 1:3 | | |
|
|
A5A0903 | Sokol Manětín | SK ZČE Plzeň | 2:3 | | |
|
|
A5A0904 | Rapid Plzeň | TJ Sušice | 0:0 | | |
|
|
A5A0905 | TJ Klatovy B | Slavoj Mýto | 4:1 | | |
|
|
A5A0906 | M. Touškov | Horažďovice | 0:2 | | |
|
|
A5A0907 | ZKZ H. Bříza | Staňkov | 1:2 | | |
|
|
A5A0908 | Chanovice | S. Blovice | 0:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1001 | Jiskra Domažlice | S. Blovice | 1:1 | | |
|
|
A5A1002 | Staňkov | Chanovice | 3:0 | | |
|
|
A5A1003 | Horažďovice | ZKZ H. Bříza | 0:2 | | |
|
|
A5A1004 | Slavoj Mýto | M. Touškov | 3:0 | | |
|
|
A5A1005 | TJ Sušice | TJ Klatovy B | 1:0 | | |
|
|
A5A1006 | SK ZČE Plzeň | Rapid Plzeň | 1:2 | | |
|
|
A5A1007 | FC Rokycany | Sokol Manětín | 2:1 | | |
|
|
A5A1008 | TJ Přeštice | Okula Nýrsko | 2:0 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1101 | Okula Nýrsko | Jiskra Domažlice | 2:2 | | |
|
|
A5A1102 | Sokol Manětín | TJ Přeštice | 0:0 | | |
|
|
A5A1103 | Rapid Plzeň | FC Rokycany | 2:1 | | |
|
|
A5A1104 | TJ Klatovy B | SK ZČE Plzeň | 1:1 | | |
|
|
A5A1105 | M. Touškov | TJ Sušice | 1:0 | | |
|
|
A5A1106 | ZKZ H. Bříza | Slavoj Mýto | 4:2 | | |
|
|
A5A1107 | Chanovice | Horažďovice | 0:3 | | |
|
|
A5A1108 | S. Blovice | Staňkov | 2:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1201 | Jiskra Domažlice | Staňkov | 2:0 | | |
|
|
A5A1202 | Horažďovice | S. Blovice | 2:1 | | |
|
|
A5A1203 | Slavoj Mýto | Chanovice | 1:2 | | |
|
|
A5A1204 | TJ Sušice | ZKZ H. Bříza | 4:1 | | |
|
|
A5A1205 | SK ZČE Plzeň | M. Touškov | 1:0 | | |
|
|
A5A1206 | FC Rokycany | TJ Klatovy B | 3:3 | | |
|
|
A5A1207 | TJ Přeštice | Rapid Plzeň | 2:0 | | |
|
|
A5A1208 | Okula Nýrsko | Sokol Manětín | 1:4 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1301 | Sokol Manětín | Jiskra Domažlice | 7:1 | | |
|
|
A5A1302 | Rapid Plzeň | Okula Nýrsko | 1:0 | | |
|
|
A5A1303 | TJ Klatovy B | TJ Přeštice | 3:2 | | |
|
|
A5A1304 | M. Touškov | FC Rokycany | 2:2 | | |
|
|
A5A1305 | ZKZ H. Bříza | SK ZČE Plzeň | 1:0 | | |
|
|
A5A1306 | Chanovice | TJ Sušice | 0:1 | | |
|
|
A5A1307 | S. Blovice | Slavoj Mýto | 3:1 | | |
|
|
A5A1308 | Staňkov | Horažďovice | 0:3 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1401 | Jiskra Domažlice | Horažďovice | 1:6 | | |
|
|
A5A1402 | Slavoj Mýto | Staňkov | 2:4 | | |
|
|
A5A1403 | TJ Sušice | S. Blovice | 2:0 | | |
|
|
A5A1404 | SK ZČE Plzeň | Chanovice | 3:2 | | |
|
|
A5A1405 | FC Rokycany | ZKZ H. Bříza | 1:1 | | |
|
|
A5A1406 | TJ Přeštice | M. Touškov | 1:1 | | |
|
|
A5A1407 | Okula Nýrsko | TJ Klatovy B | 4:1 | | |
|
|
A5A1408 | Sokol Manětín | Rapid Plzeň | 3:2 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1501 | Rapid Plzeň | Jiskra Domažlice | 0:4 | | |
|
|
A5A1502 | TJ Klatovy B | Sokol Manětín | 0:0 | | |
|
|
A5A1503 | M. Touškov | Okula Nýrsko | 2:1 | | |
|
|
A5A1504 | ZKZ H. Bříza | TJ Přeštice | 0:2 | | |
|
|
A5A1505 | Chanovice | FC Rokycany | 0:2 | | |
|
|
A5A1506 | S. Blovice | SK ZČE Plzeň | 0:4 | | |
|
|
A5A1507 | Staňkov | TJ Sušice | 1:0 | | |
|
|
A5A1508 | Horažďovice | Slavoj Mýto | 1:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1601 | Jiskra Domažlice | Slavoj Mýto | 1:0 | | |
|
|
A5A1602 | Horažďovice | TJ Sušice | 3:1 | | |
|
|
A5A1603 | Staňkov | SK ZČE Plzeň | 2:0 | | |
|
|
A5A1604 | S. Blovice | FC Rokycany | 1:2 | | |
|
|
A5A1605 | Chanovice | TJ Přeštice | 3:1 | | |
|
|
A5A1606 | ZKZ H. Bříza | Okula Nýrsko | 3:0 | | |
|
|
A5A1607 | M. Touškov | Sokol Manětín | 0:2 | | |
|
|
A5A1608 | TJ Klatovy B | Rapid Plzeň | 1:2 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1701 | TJ Klatovy B | Jiskra Domažlice | 0:1 (0:0) | | odloženo |
|
|
A5A1702 | Rapid Plzeň | M. Touškov | 2:0 | | |
|
|
A5A1703 | Sokol Manětín | ZKZ H. Bříza | 1:0 (0:0) | | odloženo |
|
|
A5A1704 | Okula Nýrsko | Chanovice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A5A1705 | TJ Přeštice | S. Blovice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A5A1706 | FC Rokycany | Staňkov | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A5A1707 | SK ZČE Plzeň | Horažďovice | 0:0 | | |
|
|
A5A1708 | TJ Sušice | Slavoj Mýto | 1:0 (0:0) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1801 | Jiskra Domažlice | TJ Sušice | 1:0 | | ODLOŽENO |
|
|
A5A1802 | Slavoj Mýto | SK ZČE Plzeň | 3:2 (2:1) | | |
|
|
A5A1803 | Horažďovice | FC Rokycany | 2:1 | | |
|
|
A5A1804 | Staňkov | TJ Přeštice | 1:0 (0:0) | | nedohráno |
|
|
A5A1805 | S. Blovice | Okula Nýrsko | 3:0 (1:0) | 200 | |
|
|
A5A1806 | Chanovice | Sokol Manětín | 1:0 | | |
|
|
A5A1807 | ZKZ H. Bříza | Rapid Plzeň | 3:3 (1:2) | | |
|
|
A5A1808 | M. Touškov | TJ Klatovy B | 2:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A1901 | M. Touškov | Jiskra Domažlice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A5A1902 | TJ Klatovy B | ZKZ H. Bříza | 4:0 (2:0) | | |
|
|
A5A1903 | Rapid Plzeň | Chanovice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A5A1904 | Sokol Manětín | S. Blovice | 6:0 (3:0) | | ODLOŽENO |
|
|
A5A1905 | Okula Nýrsko | Staňkov | 3:1 (1:1) | | |
|
|
A5A1906 | TJ Přeštice | Horažďovice | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A5A1907 | FC Rokycany | Slavoj Mýto | 1:2 (1:2) | | |
|
|
A5A1908 | SK ZČE Plzeň | TJ Sušice | 2:0 (1:0) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2001 | Jiskra Domažlice | SK ZČE Plzeň | 0:0 | | |
|
|
A5A2002 | TJ Sušice | FC Rokycany | 2:0 | | |
|
|
A5A2003 | Slavoj Mýto | TJ Přeštice | 2:0 | | |
|
|
A5A2004 | Horažďovice | Okula Nýrsko | 5:0 | | |
|
|
A5A2005 | Staňkov | Sokol Manětín | 2:2 | | |
|
|
A5A2006 | S. Blovice | Rapid Plzeň | 0:3 | | |
|
|
A5A2007 | Chanovice | TJ Klatovy B | 3:1 | | |
|
|
A5A2008 | ZKZ H. Bříza | M. Touškov | 3:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2101 | ZKZ H. Bříza | Jiskra Domažlice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A5A2102 | M. Touškov | Chanovice | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A5A2103 | TJ Klatovy B | S. Blovice | 4:0 (1:0) | | |
|
|
A5A2104 | Rapid Plzeň | Staňkov | 2:1 (2:0) | | |
|
|
A5A2105 | Sokol Manětín | Horažďovice | 1:3 (1:2) | | |
|
|
A5A2106 | Okula Nýrsko | Slavoj Mýto | 4:2 (2:0) | | |
|
|
A5A2107 | TJ Přeštice | TJ Sušice | 1:0 (0:0) | | |
Branky: Biedermann; Rozhodčí: Šimek; ČK: Procházka - 0 |
|
|
A5A2108 | FC Rokycany | SK ZČE Plzeň | 1:1 (0:0) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2201 | Jiskra Domažlice | FC Rokycany | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A5A2202 | SK ZČE Plzeň | TJ Přeštice | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A5A2203 | TJ Sušice | Okula Nýrsko | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A5A2204 | Slavoj Mýto | Sokol Manětín | 2:8 (1:3) | | |
|
|
A5A2205 | Horažďovice | Rapid Plzeň | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A5A2206 | Staňkov | TJ Klatovy B | 0:3 | | |
|
|
A5A2207 | S. Blovice | M. Touškov | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A5A2208 | Chanovice | ZKZ H. Bříza | 0:0 (0:0) | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2301 | Chanovice | Jiskra Domažlice | 3:2 (1:1) | | |
|
|
A5A2302 | ZKZ H. Bříza | S. Blovice | 1:1 (0:1) | | nehráno |
|
|
A5A2303 | M. Touškov | Staňkov | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A5A2304 | TJ Klatovy B | Horažďovice | 1:3 (1:1) | | |
|
|
A5A2305 | Rapid Plzeň | Slavoj Mýto | 2:3 (2:2) | | |
|
|
A5A2306 | Sokol Manětín | TJ Sušice | 5:2 (2:1) | | |
|
|
A5A2307 | Okula Nýrsko | SK ZČE Plzeň | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A5A2308 | TJ Přeštice | FC Rokycany | 2:5 (1:1) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2401 | Jiskra Domažlice | TJ Přeštice | 2:4 | | |
|
|
A5A2402 | FC Rokycany | Okula Nýrsko | 3:0 | | |
|
|
A5A2403 | SK ZČE Plzeň | Sokol Manětín | 0:2 | | |
|
|
A5A2404 | TJ Sušice | Rapid Plzeň | 0:1 | | |
|
|
A5A2405 | Slavoj Mýto | TJ Klatovy B | 1:0 | | |
|
|
A5A2406 | Horažďovice | M. Touškov | 6:1 | | |
|
|
A5A2407 | Staňkov | ZKZ H. Bříza | 2:0 | | |
|
|
A5A2408 | S. Blovice | Chanovice | 0:4 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2501 | S. Blovice | Jiskra Domažlice | 2:3 (0:2) | | |
|
|
A5A2502 | Chanovice | Staňkov | 6:0 (2:0) | | |
|
|
A5A2503 | ZKZ H. Bříza | Horažďovice | 2:4 (2:2) | | |
|
|
A5A2504 | M. Touškov | Slavoj Mýto | 3:2 (2:2) | | |
|
|
A5A2505 | TJ Klatovy B | TJ Sušice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A5A2506 | Rapid Plzeň | SK ZČE Plzeň | 4:2 (2:1) | | |
|
|
A5A2507 | Sokol Manětín | FC Rokycany | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A5A2508 | Okula Nýrsko | TJ Přeštice | 1:2 (1:1) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2601 | Jiskra Domažlice | Okula Nýrsko | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A5A2602 | TJ Přeštice | Sokol Manětín | 4:1 (1:0) | | |
|
|
A5A2603 | FC Rokycany | Rapid Plzeň | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A5A2604 | SK ZČE Plzeň | TJ Klatovy B | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A5A2605 | TJ Sušice | M. Touškov | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A5A2606 | Slavoj Mýto | ZKZ H. Bříza | 2:0 (2:0) | | |
|
|
A5A2607 | Horažďovice | Chanovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A5A2608 | Staňkov | S. Blovice | 1:1 (1:1) | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2701 | Staňkov | Jiskra Domažlice | 2:1 | | |
|
|
A5A2702 | S. Blovice | Horažďovice | 0:5 | | |
|
|
A5A2703 | Chanovice | Slavoj Mýto | 4:0 | | |
|
|
A5A2704 | ZKZ H. Bříza | TJ Sušice | 3:2 (2:1) | | |
|
|
A5A2705 | M. Touškov | SK ZČE Plzeň | 0:1 | | |
|
|
A5A2706 | TJ Klatovy B | FC Rokycany | 3:0 | | |
|
|
A5A2707 | Rapid Plzeň | TJ Přeštice | 1:0 | | |
|
|
A5A2708 | Sokol Manětín | Okula Nýrsko | 7:1 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2801 | Jiskra Domažlice | Sokol Manětín | 0:5 | | |
|
|
A5A2802 | Okula Nýrsko | Rapid Plzeň | 0:4 | | |
|
|
A5A2803 | TJ Přeštice | TJ Klatovy B | 2:0 | | |
|
|
A5A2804 | FC Rokycany | M. Touškov | 2:0 | | |
|
|
A5A2805 | SK ZČE Plzeň | ZKZ H. Bříza | 0:1 | | |
|
|
A5A2806 | TJ Sušice | Chanovice | 1:0 | | |
|
|
A5A2807 | Slavoj Mýto | S. Blovice | 3:1 | | |
|
|
A5A2808 | Horažďovice | Staňkov | 6:1 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A2901 | Horažďovice | Jiskra Domažlice | 4:0 | | |
|
|
A5A2902 | Staňkov | Slavoj Mýto | 4:1 | | |
|
|
A5A2903 | S. Blovice | TJ Sušice | 2:2 | | |
|
|
A5A2904 | Chanovice | SK ZČE Plzeň | 6:2 | | |
|
|
A5A2905 | ZKZ H. Bříza | FC Rokycany | 0:1 | | |
|
|
A5A2906 | M. Touškov | TJ Přeštice | 4:1 | | |
|
|
A5A2907 | TJ Klatovy B | Okula Nýrsko | 3:0 | | |
|
|
A5A2908 | Rapid Plzeň | Sokol Manětín | 1:2 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A5A3001 | Jiskra Domažlice | Rapid Plzeň | 5:4 | | |
|
|
A5A3002 | Sokol Manětín | TJ Klatovy B | 7:2 | | |
|
|
A5A3003 | Okula Nýrsko | M. Touškov | 1:5 | | |
|
|
A5A3004 | TJ Přeštice | ZKZ H. Bříza | 1:1 | | |
|
|
A5A3005 | FC Rokycany | Chanovice | 1:2 | | |
|
|
A5A3006 | SK ZČE Plzeň | S. Blovice | 3:2 | | |
|
|
A5A3007 | TJ Sušice | Staňkov | 0:1 | | |
|
|
A5A3008 | Slavoj Mýto | Horažďovice | 1:7 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ |
Jméno | Oddíl | Počet |
|
Biedermann | TJ Přeštice | 1 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 756 | 3.2 |
Branky domácí | 442 | 1.8 |
Branky hosté | 314 | 1.3 |
Diváků | 200 | 1 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
FC Rokycany | 0 | 0 | 0 |
|
Horažďovice | 0 | 0 | 0 |
|
Chanovice | 0 | 0 | 0 |
|
Jiskra Domažlice | 0 | 0 | 0 |
|
M. Touškov | 0 | 0 | 0 |
|
Okula Nýrsko | 0 | 200 | 200 |
|
Rapid Plzeň | 0 | 0 | 0 |
|
S. Blovice | 200 | 0 | 200 |
|
SK ZČE Plzeň | 0 | 0 | 0 |
|
Slavoj Mýto | 0 | 0 | 0 |
|
Sokol Manětín | 0 | 0 | 0 |
|
Staňkov | 0 | 0 | 0 |
|
TJ Klatovy B | 0 | 0 | 0 |
|
TJ Přeštice | 0 | 0 | 0 |
|
TJ Sušice | 0 | 0 | 0 |
|
ZKZ H. Bříza | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Klatovy |
Denisova 93/I, 339 01 Klatovy
Tel: 602 185 732
|
|
|