|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F1A - OP Domažlicka mladších žáků
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | FK Holýšov | 26 | 23 | 1 | 2 | 199: 17 | 70 | ( 31) |
|
2. | Okula Nýrsko | 25 | 20 | 2 | 3 | 218: 23 | 62 | ( 23) |
|
3. | TJ Mrákov | 25 | 19 | 3 | 3 | 109: 20 | 60 | ( 24) |
|
4. | TJ Klatovy B | 25 | 17 | 4 | 4 | 154: 43 | 55 | ( 19) |
|
5. | Sl. Koloveč | 25 | 18 | 1 | 6 | 186: 40 | 55 | ( 16) |
|
6. | Start Luby | 25 | 15 | 4 | 6 | 139: 38 | 49 | ( 13) |
|
7. | Dyn.H. Týn | 26 | 11 | 2 | 13 | 75: 44 | 35 | ( -4) |
|
8. | SK Kdyně | 25 | 11 | 0 | 14 | 73: 80 | 33 | ( -3) |
|
9. | St. Bělá | 24 | 9 | 2 | 13 | 100: 96 | 29 | (-10) |
|
10. | Poběžovice | 24 | 8 | 1 | 15 | 45:140 | 25 | (-11) |
|
11. | Sl. Kvíčovice | 24 | 5 | 1 | 18 | 41:208 | 16 | (-20) |
|
12. | Sp. Klenčí | 24 | 4 | 2 | 18 | 30:132 | 14 | (-22) |
|
13. | S.Kout | 25 | 1 | 1 | 23 | 10:294 | 4 | (-35) |
|
14. | 1.FC H.Týn | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:229 | 3 | (-33) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FK Holýšov | 13 | 11 | 1 | 1 | 111: 9 | 34 |
|
2. | Okula Nýrsko | 13 | 10 | 1 | 2 | 120: 11 | 31 |
|
3. | TJ Mrákov | 12 | 9 | 2 | 1 | 62: 6 | 29 |
|
4. | Sl. Koloveč | 13 | 9 | 1 | 3 | 98: 18 | 28 |
|
5. | TJ Klatovy B | 12 | 9 | 1 | 2 | 87: 19 | 28 |
|
6. | Start Luby | 12 | 7 | 2 | 3 | 71: 18 | 23 |
|
7. | SK Kdyně | 12 | 7 | 0 | 5 | 39: 24 | 21 |
|
8. | St. Bělá | 13 | 6 | 1 | 6 | 75: 52 | 19 |
|
9. | Dyn.H. Týn | 13 | 6 | 0 | 7 | 34: 29 | 18 |
|
10. | Poběžovice | 12 | 4 | 1 | 7 | 24: 47 | 13 |
|
11. | Sl. Kvíčovice | 12 | 4 | 0 | 8 | 32:100 | 12 |
|
12. | Sp. Klenčí | 12 | 2 | 1 | 9 | 14: 54 | 7 |
|
13. | S.Kout | 13 | 1 | 1 | 11 | 9:138 | 4 |
|
14. | 1.FC H.Týn | 12 | 1 | 0 | 11 | 11: 92 | 3 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FK Holýšov | 13 | 12 | 0 | 1 | 88: 8 | 36 |
|
2. | Okula Nýrsko | 12 | 10 | 1 | 1 | 98: 12 | 31 |
|
3. | TJ Mrákov | 13 | 10 | 1 | 2 | 47: 14 | 31 |
|
4. | Sl. Koloveč | 12 | 9 | 0 | 3 | 88: 22 | 27 |
|
5. | TJ Klatovy B | 13 | 8 | 3 | 2 | 67: 24 | 27 |
|
6. | Start Luby | 13 | 8 | 2 | 3 | 68: 20 | 26 |
|
7. | Dyn.H. Týn | 13 | 5 | 2 | 6 | 41: 15 | 17 |
|
8. | SK Kdyně | 13 | 4 | 0 | 9 | 34: 56 | 12 |
|
9. | Poběžovice | 12 | 4 | 0 | 8 | 21: 93 | 12 |
|
10. | St. Bělá | 11 | 3 | 1 | 7 | 25: 44 | 10 |
|
11. | Sp. Klenčí | 12 | 2 | 1 | 9 | 16: 78 | 7 |
|
12. | Sl. Kvíčovice | 12 | 1 | 1 | 10 | 9:108 | 4 |
|
13. | 1.FC H.Týn | 13 | 0 | 0 | 13 | 14:137 | 0 |
|
14. | S.Kout | 12 | 0 | 0 | 12 | 1:156 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Sl. Koloveč | --- | 9:0 | 2:0 | 27:0 | 3:3 | 3:1 | 15:0 | 15:0 | 0:2 | 0:1 | 6:0 | 6:3 | 10:2 | 2:6 |
|
2. | Poběžovice | 0:5 | --- | 0:2 | 10:0 | 0:7 | 0:12 | 3:2 | 3:3 | 0:9 | 1:3 | 3:0 | | 3:0 | 1:4 |
|
3. | Dyn.H. Týn | 1:7 | 3:0 | --- | 7:0 | 2:4 | 0:1 | 9:1 | 2:1 | 1:2 | 1:2 | 5:2 | 1:6 | 2:0 | 0:3 |
|
4. | S.Kout | 1:16 | 1:7 | 0:7 | --- | 0:25 | 0:12 | 3:1 | 0:6 | 0:15 | 0:9 | 3:3 | 1:8 | 0:16 | 0:13 |
|
5. | Okula Nýrsko | 12:0 | 26:1 | 4:0 | 14:0 | --- | 4:2 | 16:0 | 11:0 | 0:2 | 1:2 | 12:1 | 8:0 | 9:0 | 3:3 |
|
6. | Start Luby | 0:2 | 3:0 | 1:0 | 20:0 | 1:2 | --- | 14:0 | | 0:10 | 0:0 | 16:0 | 9:1 | 5:1 | 2:2 |
|
7. | 1.FC H.Týn | 1:7 | 1:3 | 0:13 | 7:1 | 0:13 | 0:8 | --- | 0:4 | 0:12 | 0:13 | 0:1 | | 1:6 | 1:11 |
|
8. | Sp. Klenčí | 1:8 | 2:3 | 0:4 | 3:0 | 0:8 | 1:6 | | --- | 0:9 | 1:5 | 5:1 | 1:1 | 0:2 | 0:7 |
|
9. | FK Holýšov | 3:5 | 18:0 | 2:0 | 14:0 | 2:0 | 4:0 | 26:0 | 12:0 | --- | 4:3 | 17:0 | 5:0 | 3:0 | 1:1 |
|
10. | TJ Mrákov | 1:0 | 6:0 | 0:0 | 11:0 | | 3:3 | 10:0 | 4:0 | 1:2 | --- | 9:1 | 3:0 | 10:0 | 4:0 |
|
11. | Sl. Kvíčovice | 0:19 | 3:4 | 1:12 | | 1:25 | 1:13 | 3:0 | 4:2 | 0:10 | 2:4 | --- | 6:2 | 1:5 | 10:4 |
|
12. | St. Bělá | 0:18 | 11:2 | 2:2 | 22:0 | 2:3 | 3:6 | 6:1 | 12:0 | 2:9 | 0:1 | | --- | 4:2 | 0:7 |
|
13. | SK Kdyně | 2:1 | | 2:1 | 7:0 | 0:5 | 0:3 | 5:0 | 2:0 | 1:5 | 0:2 | 17:0 | 3:1 | --- | 0:6 |
|
14. | TJ Klatovy B | | 10:1 | 1:0 | 14:0 | 1:3 | 1:1 | 16:8 | 13:0 | 3:1 | 4:2 | 15:0 | 1:3 | 8:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FK Holýšov | 13 | 11 | 0 | 2 | 101: 12 | 33 |
|
2. | TJ Klatovy B | 13 | 10 | 2 | 1 | 86: 15 | 32 |
|
3. | Okula Nýrsko | 13 | 10 | 1 | 2 | 118: 10 | 31 |
|
4. | TJ Mrákov | 13 | 10 | 1 | 2 | 67: 14 | 31 |
|
5. | Sl. Koloveč | 13 | 9 | 0 | 4 | 101: 30 | 27 |
|
6. | Start Luby | 13 | 8 | 2 | 3 | 79: 27 | 26 |
|
7. | St. Bělá | 13 | 7 | 0 | 6 | 77: 39 | 21 |
|
8. | SK Kdyně | 13 | 6 | 0 | 7 | 48: 42 | 18 |
|
9. | Dyn.H. Týn | 13 | 5 | 0 | 8 | 40: 29 | 15 |
|
10. | Poběžovice | 13 | 5 | 0 | 8 | 22: 56 | 15 |
|
11. | Sp. Klenčí | 13 | 3 | 0 | 10 | 16: 78 | 9 |
|
12. | Sl. Kvíčovice | 13 | 2 | 1 | 10 | 16:136 | 7 |
|
13. | S.Kout | 13 | 1 | 1 | 11 | 7:170 | 4 |
|
14. | 1.FC H.Týn | 13 | 0 | 0 | 13 | 6:126 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FK Holýšov | 13 | 12 | 1 | 0 | 98: 5 | 37 |
|
2. | Okula Nýrsko | 12 | 10 | 1 | 1 | 100: 13 | 31 |
|
3. | TJ Mrákov | 12 | 9 | 2 | 1 | 42: 6 | 29 |
|
4. | Sl. Koloveč | 12 | 9 | 1 | 2 | 85: 10 | 28 |
|
5. | Start Luby | 12 | 7 | 2 | 3 | 60: 11 | 23 |
|
6. | TJ Klatovy B | 12 | 7 | 2 | 3 | 68: 28 | 23 |
|
7. | Dyn.H. Týn | 13 | 6 | 2 | 5 | 35: 15 | 20 |
|
8. | SK Kdyně | 12 | 5 | 0 | 7 | 25: 38 | 15 |
|
9. | Poběžovice | 11 | 3 | 1 | 7 | 23: 84 | 10 |
|
10. | Sl. Kvíčovice | 11 | 3 | 0 | 8 | 25: 72 | 9 |
|
11. | St. Bělá | 11 | 2 | 2 | 7 | 23: 57 | 8 |
|
12. | Sp. Klenčí | 11 | 1 | 2 | 8 | 14: 54 | 5 |
|
13. | 1.FC H.Týn | 12 | 1 | 0 | 11 | 19:103 | 3 |
|
14. | S.Kout | 12 | 0 | 0 | 12 | 3:124 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0101 | Sl. Koloveč | TJ Klatovy B | 2:6 (0:3) | | |
Branky: 2 - Rád Michal 3, Chasin Vitalij 2, Žiak Milan |
|
|
F1A0102 | Poběžovice | SK Kdyně | 3:0 | | kontumace |
|
|
F1A0103 | Dyn.H. Týn | St. Bělá | 1:6 (0:2) | | |
|
|
F1A0104 | S.Kout | Sl. Kvíčovice | 3:3 (1:0) | | |
|
|
F1A0105 | Okula Nýrsko | TJ Mrákov | 1:2 (0:2) | | |
|
|
F1A0106 | Start Luby | FK Holýšov | 0:10 (0:5) | 20 | |
Branky: 10 |
|
|
F1A0107 | 1.FC H.Týn | Sp. Klenčí | 0:4 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0201 | TJ Klatovy B | Sp. Klenčí | 13:0 (10:0) | | |
|
|
F1A0202 | FK Holýšov | 1.FC H.Týn | 26:0 (11:0) | | |
|
|
F1A0203 | TJ Mrákov | Start Luby | 3:3 (2:1) | | |
|
|
F1A0204 | Sl. Kvíčovice | Okula Nýrsko | 1:25 (0:13) | | |
|
|
F1A0205 | St. Bělá | S.Kout | 22:0 (12:0) | | |
|
|
F1A0206 | SK Kdyně | Dyn.H. Týn | 2:1 (0:1) | | |
|
|
F1A0207 | Sl. Koloveč | Poběžovice | 9:0 (2:0) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0301 | Poběžovice | TJ Klatovy B | 1:4 (0:2) | 50 | |
Branky: Bláha, Cahsin Vitalij, Rád Michal, Zedek |
|
|
F1A0302 | Dyn.H. Týn | Sl. Koloveč | 1:7 (0:1) | | |
|
|
F1A0303 | S.Kout | SK Kdyně | 0:16 (0:6) | | |
|
|
F1A0304 | Okula Nýrsko | St. Bělá | 8:0 (4:0) | | |
Branky: Bureš T. 3, Györgi, Hvězda, Kvítek, Macháček, Švehla |
|
|
F1A0305 | Start Luby | Sl. Kvíčovice | 16:0 (8:0) | | |
|
|
F1A0306 | 1.FC H.Týn | TJ Mrákov | 0:13 (0:6) | | |
|
|
F1A0307 | Sp. Klenčí | FK Holýšov | 0:9 (0:3) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0401 | TJ Klatovy B | FK Holýšov | 3:1 (2:1) | | |
|
|
F1A0402 | TJ Mrákov | Sp. Klenčí | 4:0 (2:0) | | |
|
|
F1A0403 | Sl. Kvíčovice | 1.FC H.Týn | 3:0 (3:0) | | pro malý počet hráčů ukončeno |
|
|
F1A0404 | St. Bělá | Start Luby | 3:6 (2:2) | | |
|
|
F1A0405 | SK Kdyně | Okula Nýrsko | 0:5 (0:2) | | |
|
|
F1A0406 | Sl. Koloveč | S.Kout | 27:0 (17:0) | | |
|
|
F1A0407 | Poběžovice | Dyn.H. Týn | 0:2 (0:0) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0501 | Dyn.H. Týn | TJ Klatovy B | 0:3 (0:1) | | |
Branky: 3 |
|
|
F1A0502 | S.Kout | Poběžovice | 1:7 (1:1) | | |
|
|
F1A0503 | Okula Nýrsko | Sl. Koloveč | 12:0 (5:0) | | |
|
|
F1A0504 | Start Luby | SK Kdyně | 5:1 (3:0) | 30 | |
|
|
F1A0505 | St. Bělá | 1.FC H.Týn | 11:1 (7:1) | | |
|
|
F1A0506 | Sp. Klenčí | Sl. Kvíčovice | 5:1 (4:0) | | |
|
|
F1A0507 | FK Holýšov | TJ Mrákov | 4:3 (0:1) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0601 | TJ Klatovy B | TJ Mrákov | 4:2 (2:1) | | |
|
|
F1A0602 | Sl. Kvíčovice | FK Holýšov | 0:10 (0:6) | | |
|
|
F1A0603 | St. Bělá | Sp. Klenčí | 12:0 (5:0) | | |
|
|
F1A0604 | SK Kdyně | 1.FC H.Týn | 5:0 (3:0) | | |
|
|
F1A0605 | Sl. Koloveč | Start Luby | 3:1 (1:1) | | |
|
|
F1A0606 | Poběžovice | Okula Nýrsko | 0:7 (0:2) | | |
|
|
F1A0607 | Dyn.H. Týn | S.Kout | 7:0 (4:0) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0701 | S.Kout | TJ Klatovy B | 0:13 (0:13) | | nedohráno pro malý počet hráčů |
|
|
F1A0702 | Okula Nýrsko | Dyn.H. Týn | 4:0 (2:0) | | |
|
|
F1A0703 | Start Luby | Poběžovice | 3:0 | | kontumačně |
|
|
F1A0704 | 1.FC H.Týn | Sl. Koloveč | 1:7 (0:3) | | |
|
|
F1A0705 | Sp. Klenčí | SK Kdyně | 0:2 (0:0) | | |
|
|
F1A0706 | FK Holýšov | St. Bělá | 5:0 (2:0) | | |
|
|
F1A0707 | TJ Mrákov | Sl. Kvíčovice | 9:1 (4:0) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0801 | TJ Klatovy B | Sl. Kvíčovice | 15:0 (10:0) | | |
|
|
F1A0802 | St. Bělá | TJ Mrákov | 0:1 | | |
|
|
F1A0803 | SK Kdyně | FK Holýšov | 1:5 (0:1) | | |
|
|
F1A0804 | Sl. Koloveč | Sp. Klenčí | 15:0 (6:0) | | |
|
|
F1A0805 | Poběžovice | 1.FC H.Týn | 3:2 (2:0) | | |
|
|
F1A0806 | Dyn.H. Týn | Start Luby | 0:1 (0:0) | | |
|
|
F1A0807 | S.Kout | Okula Nýrsko | 0:25 (0:14) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0901 | Okula Nýrsko | TJ Klatovy B | 3: 3 ( 2: 1) | | |
|
|
F1A0902 | Start Luby | S.Kout | 20: 0 (10: 0) | | |
|
|
F1A0903 | 1.FC H.Týn | Dyn.H. Týn | 0:13 ( 0: 3) | | |
|
|
F1A0904 | Sp. Klenčí | Poběžovice | 2: 3 ( 1: 3) | | |
|
|
F1A0905 | FK Holýšov | Sl. Koloveč | 3: 5 ( 0: 2) | | |
|
|
F1A0906 | TJ Mrákov | SK Kdyně | 10: 0 ( 2: 0) | | |
|
|
F1A0907 | Sl. Kvíčovice | St. Bělá | 6: 2 ( 3: 0) | | |
|
* červeně označené výsledky jsou neoficiální
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1001 | TJ Klatovy B | St. Bělá | 1:3 (1:2) | | |
|
|
F1A1002 | SK Kdyně | Sl. Kvíčovice | 17:0 (8:0) | | |
|
|
F1A1003 | Sl. Koloveč | TJ Mrákov | 0:1 (0:1) | | |
|
|
F1A1004 | Poběžovice | FK Holýšov | 0:9 (0:5) | | |
|
|
F1A1005 | Dyn.H. Týn | Sp. Klenčí | 2:1 (0:1) | | |
|
|
F1A1006 | S.Kout | 1.FC H.Týn | 3:1 (1:1) | | |
|
|
F1A1007 | Okula Nýrsko | Start Luby | 4:2 (2:0) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1101 | Start Luby | TJ Klatovy B | 2:2 (1:1) | | |
|
|
F1A1102 | 1.FC H.Týn | Okula Nýrsko | 0:13 (0:5) | | |
|
|
F1A1103 | Sp. Klenčí | S.Kout | 3:0 (0:0) | | |
|
|
F1A1104 | FK Holýšov | Dyn.H. Týn | 2:0 (0:0) | | |
|
|
F1A1105 | TJ Mrákov | Poběžovice | 6:0 (3:0) | | |
|
|
F1A1106 | Sl. Kvíčovice | Sl. Koloveč | 0:19 (0:10) | | |
|
|
F1A1107 | St. Bělá | SK Kdyně | 4:2 (3:0) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1201 | TJ Klatovy B | SK Kdyně | 8:0 (4:0) | | |
|
|
F1A1202 | Sl. Koloveč | St. Bělá | 6:3 (2:2) | | |
|
|
F1A1203 | Poběžovice | Sl. Kvíčovice | 3:0 | | kontumace |
|
|
F1A1204 | Dyn.H. Týn | TJ Mrákov | 1:2 (1:1) | | |
|
|
F1A1205 | S.Kout | FK Holýšov | 0:15 (0:7) | | |
|
|
F1A1206 | Okula Nýrsko | Sp. Klenčí | 11:0 (7:0) | | |
|
|
F1A1207 | Start Luby | 1.FC H.Týn | 14:0 (5:0) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1301 | 1.FC H.Týn | TJ Klatovy B | 1:11 (0:7) | | |
|
|
F1A1302 | Sp. Klenčí | Start Luby | 1:6 (1:4) | | |
|
|
F1A1303 | FK Holýšov | Okula Nýrsko | 2:0 (1:0) | | |
|
|
F1A1304 | TJ Mrákov | S.Kout | 11:0 (7:0) | | |
|
|
F1A1305 | Sl. Kvíčovice | Dyn.H. Týn | 1:12 (1:3) | | |
|
|
F1A1306 | St. Bělá | Poběžovice | 11:2 (4:0) | | |
|
|
F1A1307 | SK Kdyně | Sl. Koloveč | 2:1 (1:0) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
|
F1A1403 | St. Bělá | Dyn.H. Týn | 2:2 | | |
|
|
|
|
F1A1406 | FK Holýšov | Start Luby | 4:0 | | |
|
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1501 | Sp. Klenčí | TJ Klatovy B | 0:7 (0:4) | | |
|
|
F1A1502 | 1.FC H.Týn | FK Holýšov | 0:12 (0:8) | | |
|
|
F1A1503 | Start Luby | TJ Mrákov | 0:0 (0:0) | | |
Rozhodčí: Koura Radim |
|
|
F1A1504 | Okula Nýrsko | Sl. Kvíčovice | 12:1 (10:0) | | |
Rozhodčí: Sládek Petr |
|
|
F1A1505 | S.Kout | St. Bělá | 1:8 (0:2) | | |
|
|
F1A1506 | Dyn.H. Týn | SK Kdyně | 2:0 (1:0) | | |
|
|
F1A1507 | Poběžovice | Sl. Koloveč | 0:5 (0:4) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1601 | TJ Klatovy B | Poběžovice | 10:1 (6:1) | | |
Rozhodčí: Lávička Ladislav |
|
|
F1A1602 | Sl. Koloveč | Dyn.H. Týn | 2:0 (1:0) | | |
|
|
F1A1603 | SK Kdyně | S.Kout | 7:0 (5:0) | | |
|
|
F1A1604 | St. Bělá | Okula Nýrsko | 2:3 (0:2) | | |
|
|
F1A1605 | Sl. Kvíčovice | Start Luby | 1:13 (0:3) | | |
|
|
F1A1606 | TJ Mrákov | 1.FC H.Týn | 10:0 (7:0) | | |
|
|
F1A1607 | FK Holýšov | Sp. Klenčí | 12:0 (6:0) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1701 | FK Holýšov | TJ Klatovy B | 1:1 (1:0) | | |
|
|
F1A1702 | Sp. Klenčí | TJ Mrákov | 1:5 (1:2) | | |
|
|
F1A1703 | 1.FC H.Týn | Sl. Kvíčovice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
F1A1704 | Start Luby | St. Bělá | 9:1 (5:0) | | |
|
|
F1A1705 | Okula Nýrsko | SK Kdyně | 9:0 (2:0) | | |
|
|
F1A1706 | S.Kout | Sl. Koloveč | 1:16 (1:4) | | |
|
|
F1A1707 | Dyn.H. Týn | Poběžovice | 3:0 | | kontumace |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1801 | TJ Klatovy B | Dyn.H. Týn | 1:0 (1:0) | | |
|
|
F1A1802 | Poběžovice | S.Kout | 10:0 (6:0) | | |
|
|
F1A1803 | Sl. Koloveč | Okula Nýrsko | 3:3 (0:1) | | |
|
|
F1A1804 | SK Kdyně | Start Luby | 0:3 (0:1) | | |
|
|
F1A1805 | St. Bělá | 1.FC H.Týn | 6:1 (3:0) | | |
|
|
F1A1806 | Sl. Kvíčovice | Sp. Klenčí | 4:2 (3:0) | | |
|
|
F1A1807 | TJ Mrákov | FK Holýšov | 1:2 (0:1) | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1901 | TJ Mrákov | TJ Klatovy B | 4:0 (1:0) | | |
|
|
F1A1902 | FK Holýšov | Sl. Kvíčovice | 17:0 (4:0) | | |
|
|
F1A1903 | Sp. Klenčí | St. Bělá | 1:1 (1:1) | | |
|
|
F1A1904 | 1.FC H.Týn | SK Kdyně | 1:6 (0:3) | | |
|
|
F1A1905 | Start Luby | Sl. Koloveč | 0:2 (0:2) | | |
|
|
F1A1906 | Okula Nýrsko | Poběžovice | 26:1 (11:0) | | |
|
|
F1A1907 | S.Kout | Dyn.H. Týn | 0:7 (0:2) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2001 | TJ Klatovy B | S.Kout | 14:0 (5:0) | | |
|
|
F1A2002 | Dyn.H. Týn | Okula Nýrsko | 2:4 (0:1) | | |
|
|
F1A2003 | Poběžovice | Start Luby | 0:12 (0:7) | | |
|
|
F1A2004 | Sl. Koloveč | 1.FC H.Týn | 15:0 (7:0) | | |
|
|
F1A2005 | SK Kdyně | Sp. Klenčí | 2:0 (1:0) | | |
|
|
F1A2006 | St. Bělá | FK Holýšov | 2:9 (0:5) | | |
|
|
F1A2007 | Sl. Kvíčovice | TJ Mrákov | 2:4 (0:2) | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2101 | Sl. Kvíčovice | TJ Klatovy B | 10:4 (6:1) | | |
|
|
F1A2102 | TJ Mrákov | St. Bělá | 3:0 (1:0) | | |
|
|
F1A2103 | FK Holýšov | SK Kdyně | 3:0 | | kontumace |
|
|
F1A2104 | Sp. Klenčí | Sl. Koloveč | 1:8 (0:2) | | |
|
|
F1A2105 | 1.FC H.Týn | Poběžovice | 1:3 (1:3) | | |
|
|
F1A2106 | Start Luby | Dyn.H. Týn | 1:0 (1:0) | | |
|
|
F1A2107 | Okula Nýrsko | S.Kout | 14:0 (9:0) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2201 | TJ Klatovy B | Okula Nýrsko | 1:3 (1:2) | | |
|
|
F1A2202 | S.Kout | Start Luby | 0:12 (0:6) | | |
|
|
F1A2203 | Dyn.H. Týn | 1.FC H.Týn | 9:1 (3:0) | | |
|
|
F1A2204 | Poběžovice | Sp. Klenčí | 3:3 (2:1) | | |
|
|
F1A2205 | Sl. Koloveč | FK Holýšov | 0:2 (0:1) | | |
|
|
F1A2206 | SK Kdyně | TJ Mrákov | 0:2 (0:1) | | |
|
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2301 | St. Bělá | TJ Klatovy B | 0:7 (0:3) | | |
|
|
F1A2302 | Sl. Kvíčovice | SK Kdyně | 1:5 (0:2) | | |
|
|
F1A2303 | TJ Mrákov | Sl. Koloveč | 1:0 | | |
|
|
F1A2304 | FK Holýšov | Poběžovice | 18:0 (8:0) | | |
|
|
F1A2305 | Sp. Klenčí | Dyn.H. Týn | 0:4 (0:2) | | |
|
|
F1A2306 | 1.FC H.Týn | S.Kout | 7:1 (4:0) | | |
|
|
F1A2307 | Start Luby | Okula Nýrsko | 1:2 (0:0) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2401 | TJ Klatovy B | Start Luby | 1:1 | | |
Rozhodčí: Koura Radim |
|
|
F1A2402 | Okula Nýrsko | 1.FC H.Týn | 16:0 (8:0) | | |
Rozhodčí: Špindlerová Zuzana |
|
|
F1A2403 | S.Kout | Sp. Klenčí | 0:6 | | |
|
|
F1A2404 | Dyn.H. Týn | FK Holýšov | 1:2 | | |
|
|
F1A2405 | Poběžovice | TJ Mrákov | 1:3 (0:2) | | |
|
|
F1A2406 | Sl. Koloveč | Sl. Kvíčovice | 6:0 | | |
|
|
F1A2407 | SK Kdyně | St. Bělá | 3:1 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2501 | SK Kdyně | TJ Klatovy B | 0:6 | | |
|
|
F1A2502 | St. Bělá | Sl. Koloveč | 0:18 | | |
|
|
F1A2503 | Sl. Kvíčovice | Poběžovice | 3:4 | | |
|
|
F1A2504 | TJ Mrákov | Dyn.H. Týn | 0:0 | | |
|
|
F1A2505 | FK Holýšov | S.Kout | 14:0 | | |
|
|
F1A2506 | Sp. Klenčí | Okula Nýrsko | 0:8 (0:2) | | |
|
|
F1A2507 | 1.FC H.Týn | Start Luby | 0:8 (0:2) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2601 | TJ Klatovy B | 1.FC H.Týn | 16:8 (7:0) | | |
|
|
|
F1A2603 | Okula Nýrsko | FK Holýšov | 0:2 | | |
|
|
F1A2604 | S.Kout | TJ Mrákov | 0:9 (0:4) | | |
|
|
F1A2605 | Dyn.H. Týn | Sl. Kvíčovice | 5:2 (3:2) | | |
|
|
|
F1A2607 | Sl. Koloveč | SK Kdyně | 10:2 (7:0) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ |
Jméno | Oddíl | Počet |
|
Rád Michal | TJ Klatovy B | 4 |
|
Bureš T. | Okula Nýrsko | 3 |
|
Chasin Vitalij | TJ Klatovy B | 2 |
|
Bláha | TJ Klatovy B | 1 |
|
Cahsin Vitalij | TJ Klatovy B | 1 |
|
Györgi | Okula Nýrsko | 1 |
|
Hvězda | Okula Nýrsko | 1 |
|
Kvítek | Okula Nýrsko | 1 |
|
Macháček | Okula Nýrsko | 1 |
|
Švehla | Okula Nýrsko | 1 |
|
Zedek | TJ Klatovy B | 1 |
|
Žiak Milan | TJ Klatovy B | 1 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
| | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 1404 | 8.1 |
Branky domácí | 787 | 4.5 |
Branky hosté | 617 | 3.5 |
Diváků | 100 | 1 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
1.FC H.Týn | 0 | 0 | 0 |
|
Dyn.H. Týn | 0 | 0 | 0 |
|
FK Holýšov | 0 | 20 | 20 |
|
Okula Nýrsko | 0 | 0 | 0 |
|
Poběžovice | 50 | 0 | 50 |
|
S.Kout | 0 | 0 | 0 |
|
SK Kdyně | 0 | 30 | 30 |
|
Sl. Koloveč | 0 | 0 | 0 |
|
Sl. Kvíčovice | 0 | 0 | 0 |
|
Sp. Klenčí | 0 | 0 | 0 |
|
St. Bělá | 0 | 0 | 0 |
|
Start Luby | 50 | 0 | 50 |
|
TJ Klatovy B | 0 | 50 | 50 |
|
TJ Mrákov | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Klatovy |
Denisova 93/I, 339 01 Klatovy
Tel: 602 185 732
|
|
|