Branky: Lehečka Jakub 2 - Novák Zdeněk; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 0 - Troch Roman
A1A0102
Luby B
Bolešiny
3:1(1:1)
100
Branky: Smolík Pavel, Voráček Přemysl - Zahálka Pavel, vlastní; Rozhodčí: Mazanec Marek; ŽK: Sýkora Filip, Voráček Josef, Voráček Přemysl - Kolář David, Roháč Petr
A1A0103
Horažďovice B
Velký Bor
1:0(0:0)
60
Branky: Lávička Miroslav; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Jánský Radek, Šedivý Michal - Červený Tomáš
A1A0104
Nezamyslice
Chanovice
4:1(2:0)
70
Branky: Aschenbrenner Jan 3, Velkoborský Tomáš - Polena Michal; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Pánek Jaromír - Skuhravý Ondřej, Šebek Jan
A1A0105
Sušice B
Týnec
9:0(7:0)
50
Branky: Varga Imrich 4, Klíma Tomáš 2, Hanula David, Halas Marek, Skuhra Jiří; Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: 0 - Kubový Petr
A1A0106
Vrhaveč
Hrádek
2:0(1:0)
50
Branky: Švátora Jiří, Jandečka Tomáš; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Mayer Vít, Hrach David - Kutil Libor, Holeček Václav
A1A0107
Běšiny
Janovice
5:4(4:3)
80
Branky: Kolář Zdeněk ml. 3, Vacovský Milan, Vališ Jaroslav - Urban Miroslav 3, Kološ David; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Kolář Zdeněk ml., Madera Radovan, Vališ Jaroslav - Hájek Jakub
2.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0201
Mochtín B
Janovice
1:9(0:5)
40
Branky: Kolárik Lukáš - Müller Jan 3, Urban Miroslav 3, Slivoň Václav, Suk Tomáš, Kološ David; Rozhodčí: Habada Vladislav
A1A0202
Hrádek
Běšiny
2:0(1:0)
60
Branky: Kutil Libor, Mareš Karel; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: Kodýdek Zdeněk, Holeček Václav - Kolář Zdeněk ml., Mayer David, Madera Radovan
A1A0203
Týnec
Vrhaveč
1:3(0:2)
40
Branky: Havránek Lukáš - Minařík Michal 2, Reitmajer Petr ml.; Rozhodčí: Bína Roman; ŽK: Havránek Lukáš - Hrach Václav, Mayer Vít
A1A0204
Chanovice
Sušice B
2:2(1:1)
70
PK: 4 : 3
Branky: Polena Michal, Skuhravý Ondřej - Blažek Lukáš, Varga Imrich; Rozhodčí: Bureš Michal; ŽK: Skuhravý Ondřej, Ladman František, Vivatenko Jurij - 0; ČK: Klásek Vojtěch - 0
A1A0205
Velký Bor
Nezamyslice
2:2(0:2)
100
PK: 4 : 2
Branky: Vlček Jakub 2 - Hupka Michal, Soutor Martin; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: Vlček Jakub, Netušil Jiří, Turek Václav, Voráč František, Šimanovský Robert - Pánek Jaromír, Ritter František, Musil Ondřej, Jeřábek Josef
A1A0206
Bolešiny
Horažďovice B
1:1(0:0)
60
PK 4 : 5
Branky: Pojar Stanislav - Pařil Jan; Rozhodčí: Dolejš Jiří
A1A0207
Žel. Ruda
Luby B
1:1(0:0)
80
PK 7 : 6
Branky: Greiner David - Smolík Vladislav; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK: 0 - Smolík Vladislav, Havlovic Marek; ČK: 0 - Smolík Vladislav
3.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0301
Luby B
Mochtín B
0:0(0:0)
100
PK 3 : 1
Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: Smolík Vladislav - Voráč Jan, Šťastný Jakub
A1A0302
Žel. Ruda
Horažďovice B
3:6(2:3)
100
Branky: Bechyně Petr, Greiner David, Velacký Pavel - Koc Ondřej 6; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: Máca Věroslav, Loos Martin, Vörös Adam, Malý Jiří, Kazmirčík David - Šedivý Michal
A1A0303
Nezamyslice
Bolešiny
5:0(3:0)
80
Branky: Soutor Martin 2, Hanzlík Josef, Hupka Michal, Aschenbrenner Jan; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Pánek Jaromír - Slováček David, Juřina Roman, Jandík Zdeněk
A1A0304
Sušice B
Velký Bor
2:1(0:1)
120
Branky: Varga Imrich 2 - Šimanovský Robert; Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: 0 - Netušil Jiří, Turek Václav
A1A0305
Vrhaveč
Chanovice
2:2(2:2)
60
PK 6 : 5
Branky: Reitmajer Petr, Minařík Michal - Pavlovský David, Skuhravý Ondřej; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Reitmajer Petr, Jandečka Tomáš - Ladman František
A1A0306
Běšiny
Týnec
2:1(0:0)
50
Branky: Kolář Zdeněk ml., Vališ Miroslav - König Lukáš; Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: Vališ Miroslav, Mayer David, Matějka Václav - Kubový Petr, Šindelář Jiří, Mužík Radek; ČK: Vališ Miroslav - 0
A1A0307
Janovice
Hrádek
3:0(2:0)
70
Branky: Urban Miroslav 2, Kološ David; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Hájek Jakub, Mach Antonín, Müller Jan - Oliva Jan, Kolář Miroslav, Kojzar David, Holeček Václav
4.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0401
Mochtín B
Hrádek
0:3(0:2)
30
Branky: Holeček Radek 2, Kutil Libor; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Šťastný Jakub - Mareš Karel, Kolář Miroslav, Kojzar David, Jiřina Karel
A1A0402
Týnec
Janovice
1:5(0:0)
40
Branky: Kubový Petr - Hájek Matěj 2, Urban Miroslav 2, Kološ David; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Šindelář Jiří - Urban Miroslav, Hájek Matěj, Hájek Jakub, Suk Tomáš
A1A0403
Chanovice
Běšiny
3:1(0:0)
90
Branky: Srb Ondřej 2, Polena Michal - Vališ Jaroslav; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: Polena Michal, Vivatenko Jurij, Skuhravý Ondřej, Pavlovský David - Kolář Zdeněk ml., Madera Radovan
A1A0404
Velký Bor
Vrhaveč
0:2(0:0)
80
Branky: Minařík Michal, Reitmajer Petr ml.; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: 0 - Hrach Václav, Mundl Karel
A1A0405
Bolešiny
Sušice B
0:0(0:0)
60
PK 1 : 2
Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Babka Ondřej - Bešta Jiří, Sachr Jaroslav
A1A0406
Žel. Ruda
Nezamyslice
1:3(0:1)
50
Branky: Loos Martin - Hupka Michal, Aschenbrenner Jan, Soutor Martin; Rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: Trejbal Alois - Soutor Martin
A1A0407
Luby B
Horažďovice B
3:1(2:1)
100
Branky: Pikhart Radek, Křížek Miroslav ml. - Pintíř Radek, vlastní; Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: Papay Petr, Voráček Josef - Jedlička Dalibor
5.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0501
Horažďovice B
Mochtín B
2:2(2:1)
60
PK 5:4
Branky: Lávička Miroslav, Koc Ondřej - Voráč Jan 2; Rozhodčí: Kurc Lubomír
A1A0502
Nezamyslice
Luby B
2:2(1:1)
50
PK 2:4
Branky: Pánek Jaromír, Aschenbrenner Jan - Šůs Miroslav, Papay Petr; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 0 - Šůs Miroslav
A1A0503
Sušice B
Žel. Ruda
1:1(1:1)
80
PK.4:5
Branky: Šimeček Jaroslav - Greiner David; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Mataše Martin, Hanula David, Blažek Lukáš, Hubáček Pavel, Šlais Martin - Greiner David, Duda Jaroslav, Trejbal Alois
A1A0504
Vrhaveč
Bolešiny
2:0(1:0)
60
Branky: Potužník Jan, Minařík Michal; Rozhodčí: Bureš Michal; ŽK: Jandečka Tomáš - Jandík Josef, Zahálka Pavel
A1A0505
Běšiny
Velký Bor
4:3(2:0)
30
Branky: Matějka Václav 2, Mayer Filip 2 - Šimanovský Robert 2, Hoda Roman; Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: Kolář Zdeněk ml., Madera Radovan - Netušil Jiří, Vlček Jakub, Červený Tomáš
A1A0506
Janovice
Chanovice
5:1(0:1)
70
Branky: Urban Miroslav 2, Valečka Václav, Hájek Matěj, Kološ David - Polena Michal; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Müller Jan, Diviš Roland, Mikulec Petr - Ladman František
A1A0507
Hrádek
Týnec
8:1(3:0)
50
Branky: Kutil Libor 2, Kolář Miroslav 2, Petrželka František, Holeček Radek, Adamec Tomáš, Matějka Ondřej - Fajt Zbyněk; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana, Cihlář Jan, Petržilka Jiří; ŽK: Holeček Václav - Fajt Zbyněk, Kubový Pavel; ČK: 0 - Kubový Pavel
6.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0601
Mochtín B
Týnec
4:0(0:0)
40
Branky: Voráč Jan 2, Rubáš Jakub 2; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: Sysel Petr - 0
A1A0602
Chanovice
Hrádek
5:0(2:0)
80
Branky: Polena Michal 2, Šedivý Milan, Polena Josef, Srb Ondřej; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: Polena Josef - Mareš Karel, Oliva Jan, Liška Pavel, Matějka Ondřej, Kodýdek Jan, Švelch Jakub
A1A0603
Velký Bor
Janovice
4:2(4:1)
80
Branky: Šimanovský Robert 2, Kulhánek Štěpán, Vlček Jakub - Valečka Václav, Kološ David; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Zoubek Tomáš - Hájek Jakub, Mach Antonín, Mikulec Petr, Diviš Roland
A1A0604
Bolešiny
Běšiny
2:3(1:2)
50
Branky: Roháč Petr, Šmolc Jiří - Kolář Zdeněk ml. 2, Mayer David; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: Hess Petr, Roháč Jan - Kolář Zdeněk ml., Mayer Filip, Madera Radovan, Stach Ladislav, Brůha Milan, Vališ Jaroslav; ČK: 0 - Mayer Filip
A1A0605
Žel. Ruda
Vrhaveč
3:0(2:0)
60
Branky: Duda Jaroslav 2, Hájek Vítězslav; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Hájek Vítězslav, Greiner David - 0
A1A0606
Luby B
Sušice B
5:2(1:0)
80
Branky: Voráček Josef 4, Sydorenko Vasyl - Hubáček Pavel, Farták Josef; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK: Voráček Josef, Smolík Vladislav, Švec Radek, Čížek Aleš - Sachr Jaroslav, Mataše Martin, Blažek Lukáš, Šlais Martin
A1A0607
Horažďovice B
Nezamyslice
2:0(1:0)
60
Branky: Mičkal Petr 2; Rozhodčí: Javorský Josef, Hessová Tereza, Koura Radim; ŽK: Nauš Josef, Jánský Pavel - Pánek Jaromír, Aschenbrenner Jan
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0701
Nezamyslice
Mochtín B
4:0(1:0)
60
Branky: Musil Ondřej 2, Hupka Michal, Soutor Martin; Rozhodčí: Abraham Josef
A1A0702
Sušice B
Horažďovice B
1:1(1:1)
60
PK 2:4
Branky: Kalný Martin - Forman Michael ml.; Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: 0 - Forman Jakub
A1A0703
Vrhaveč
Luby B
0:1(0:0)
80
Branky: Nešpor Jakub; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Pressl Ondřej, Mundl Karel, Hrach Václav, Minařík Michal, Reitmajer Petr ml., Skřivánek Matěj, Mayer Vít - Johánek Marek, Papay Petr; ČK: 0 - Johánek Marek
A1A0704
Běšiny
Žel. Ruda
1:1(1:0)
50
PK 7:8
Branky: Vališ Miroslav - Loos Martin; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Malát Lukáš, Vališ Jaroslav - Greiner David
A1A0705
Janovice
Bolešiny
0:4(0:0)
50
Branky: Roháč Jan 3, Hess Petr; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 0 - Juřina Roman, Mazanec Jaroslav
A1A0706
Hrádek
Velký Bor
2:0(0:0)
100
Branky: Kutil Libor, Kolář Miroslav; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: Kolář Miroslav, Kodýdek Zdeněk, Kojzar David - Kodýdek Pavel, Turek Václav, Šimanovský Robert, Hoda Roman
A1A0707
Týnec
Chanovice
1:2(0:2)
40
Branky: Kubový Petr - Šedivý Milan, Srb Ondřej; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Hamhalter Petr, Jelínek Lukáš, Fait Ondřej - Pavlovský David
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0801
Mochtín B
Chanovice
2:1(0:1)
50
Branky: Sysel Petr, Rubáš Jakub, vlastní; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Šťastný Jakub - Ladman František, Vivatenko Jurij, Pavlovský David, Prýmas Jaroslav; ČK: Žiak Milan - 0
A1A0802
Velký Bor
Týnec
3:0(2:0)
90
Branky: Šimanovský Robert 2, Červený Tomáš; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: 0 - Kubový Petr
A1A0803
Bolešiny
Hrádek
2:2(1:1)
50
PK 4:3
Branky: Zahálka Pavel, Hess Petr - Holeček Radek 2; Rozhodčí: Blaheta Josef
A1A0804
Žel. Ruda
Janovice
1:1(0:1)
50
PK 2:4
Branky: Lehečka Jakub - Urban Miroslav; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Velacký Pavel - Šobek Petr ml., Müller Jan, Valečka Václav, Suk Tomáš
A1A0805
Luby B
Běšiny
5:0(1:0)
100
Branky: Sydorenko Vasyl 2, Nešpor Jakub 2, Čížek Aleš; Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: Švátora Karel, Smolík Vladislav, Voráček Přemysl, Havlovic Marek - Kolář Zdeněk ml., Madera Radovan, Bulka Radek, Matějka Václav
A1A0806
Horažďovice B
Vrhaveč
6:2(5:1)
50
Branky: Koc Ondřej 2, Forman Michael ml. 2, Greger Martin, Zdichynec Lukáš - Jandečka Tomáš 2; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: 0 - Skřivánek Matěj
A1A0807
Nezamyslice
Sušice B
0:0(0:0)
70
PK 1:3
Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: Pánek Jaromír - Marek Tomáš, Blažek Lukáš, Chmelík Petr
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A0901
Sušice B
Mochtín B
4:1(2:0)
80
Branky: Hubáček Pavel, Bešta Jiří, Chudý Jan, Klíma Tomáš - Zahradník Václav; Rozhodčí: Mazanec Marek; ŽK: 0 - Šťastný Jakub, Žiak Milan
A1A0902
Vrhaveč
Nezamyslice
2:1(2:0)
50
Branky: Jiřinec Pavel, Jandečka Tomáš - Drýk Martin; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: Pacner Jindřich, Hrach David - Ritter Martin, Pánek Jaromír
A1A0903
Běšiny
Horažďovice B
2:4(0:2)
50
Branky: Holub Radek, Šedivý Michal - Forman Michael ml. 3, Forman Jakub; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Madera Radovan, Matějka Václav, Vališ Jaroslav - Forman Michael ml., Forman Jakub, Jánský Radek, Greger Martin, Petržilka Jakub
A1A0904
Janovice
Luby B
1:1(0:0)
70
PK 4:2
Branky: Urban Miroslav - Voráček Přemysl; Rozhodčí: Bína Roman, Mazanec Marek, Špindlerová Zuzana; ŽK: Mach Antonín - Křížek Miroslav ml., Šůs Miroslav, Sydorenko Vasyl
A1A0905
Hrádek
Žel. Ruda
1:1(0:1)
80
PK 5:3
Branky: Kutil Libor - Bechyně Petr; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 0 - Greiner David
A1A0906
Týnec
Bolešiny
1:1(1:1)
60
PK 4:2
Branky: Havránek Lukáš - Hess Petr; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Šindelář Jiří - Mazanec Jaroslav
A1A0907
Chanovice
Velký Bor
2:2(0:1)
150
PK 4:3
Branky: Polena Michal, Prýmas Jaroslav - Šimanovský Robert, Červený Tomáš; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Šedivý Milan - Šimanovský Robert, Kodýdek Pavel, Kulhánek Ondřej, Bala Petr
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1001
Mochtín B
Velký Bor
2:2(1:1)
30
PK 4:3
Branky: Zahradník Václav, Voráč Jan - Šimanovský Robert, Zoubek Tomáš; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Voráč Jan, Potužník Jan - Bláha Vladislav
A1A1002
Bolešiny
Chanovice
1:5(0:3)
40
Branky: Šmolc Jiří - Polena Michal 3, Šedivý Milan, Srb Ondřej; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Zahálka Pavel - Srb Ondřej, Šedivý Milan, Ladman František
A1A1003
Týnec
Žel. Ruda
3:4(2:0)
40
Branky: Kubový Petr, Presl Libor, Fišr Michal - Greiner David 2, Loos Martin, Duda Jaroslav; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: Kubový Petr - Velacký Pavel, Trejbal Alois
A1A1004
Luby B
Hrádek
0:0(0:0)
PK 3:4
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Havlovic Marek, Nešpor Jakub - Kodýdek Zdeněk, Kojzar David, Kutil Libor, Švelch Jakub, Holeček Václav
A1A1005
Horažďovice B
Janovice
2:2(2:1)
20
PK 5:4
Branky: Forman Michael ml., Mičkal Petr - Mach Antonín, Kološ David; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Andrle Richard, Forman Jakub, Jánský Pavel - Mach Antonín, Urban Miroslav, Holý Radek; ČK: Andrle Richard - Urban Miroslav
A1A1006
Nezamyslice
Běšiny
4:1(3:1)
40
Branky: Aschenbrenner Jan 2, Hupka Michal, Jiřík Josef - Mayer Filip; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Hupka Michal, Kubovec Vojtěch - Madera Radovan, Mayer David, Stach Ladislav
A1A1007
Sušice B
Vrhaveč
1:0(1:0)
70
Branky: Klíma Tomáš; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Klíma Tomáš, Krátký Antonín - Reitmajer Petr ml.
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1101
Vrhaveč
Mochtín B
4:0(1:0)
60
Branky: Potužník Jan, Švátora Jiří, Vacovský Lukáš, Vejskal Tomáš; Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: 0 - Potužník Jan
A1A1102
Běšiny
Sušice B
2:0(1:0)
20
Branky: Vacovský Milan, Vališ Miroslav; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 0 - Chmelík Petr, Hubáček Pavel, Žežulka Václav
A1A1103
Janovice
Nezamyslice
3:2(2:0)
50
Branky: Urban Miroslav 2, Hájek Matěj - Kočí Václav 2; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Hájek Jakub, Macura Jiří - Kočí Václav, Hupka Michal; ČK: Mach Antonín - 0
A1A1104
Hrádek
Horažďovice B
1:4(1:4)
100
Branky: Moravec Jiří - Forman Michael ml. 2, Koc Ondřej, Mičkal Petr; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: Kodýdek Zdeněk, Holeček Václav - Forman Michael ml.
A1A1105
Týnec
Luby B
0:2(0:1)
50
Branky: Sydorenko Vasyl, Čížek Aleš; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Šindelář Jiří - Smolík Vladislav
A1A1106
Chanovice
Žel. Ruda
0:2(0:1)
80
Branky: Bechyně Petr, Trejbal Alois; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Ladman František, Polena Josef - Greiner David, Němec Stanislav; ČK: 0 - Greiner David
A1A1107
Velký Bor
Bolešiny
2:4(0:3)
100
Branky: Zoubek Tomáš, Kulhánek Štěpán - Hess Petr 2, Roháč Jan, Zahálka Pavel; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Netušil Jiří, Němec Jan, Václavek Michal - Kolář David, Pojar Stanislav, Babka Ondřej
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1201
Mochtín B
Bolešiny
6:1(5:0)
90
Branky: Novák Zdeněk 2, Křivánek Josef, Plánička Zdeněk, Potužník Jan, Flodr Jiří - Martínek Aleš; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: Nováček Václav - 0
A1A1202
Žel. Ruda
Velký Bor
0:1(0:1)
80
Branky: Václavík Jiří; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Kačírek František, Kroupa Luboš, Hanzlík Pavel, Mareš Jiří, Malý Jiří, Bechyně Petr - Kába Rostislav, Zoubek Tomáš, Šimanovský Patrik, Červený Tomáš
A1A1203
Luby B
Chanovice
4:3(1:1)
60
Branky: Papay Petr 2, Heřman Štěpán, Smolík Pavel - Polena Michal, Šebek Jan, Zoubek Václav; Rozhodčí: Abraham Josef
A1A1204
Horažďovice B
Týnec
7:0(3:0)
40
Branky: Koc Ondřej 3, Forman Michael ml. 2, Andrle Richard, Jůda Tomáš; Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: Turek Jiří, Jánský Pavel, Jůda Tomáš, Forman Jakub, Jánský Radek - Kubový Pavel; ČK: 0 - Kubový Pavel
A1A1205
Hrádek
Nezamyslice
2:3(1:0)
120
Branky: Kutil Libor, Holeček Václav - Musil Ondřej 2, Velkoborský Tomáš; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: 0 - Ritter Martin, Ritter František, Aschenbrenner Jan, Jeřábek Josef, Rejšek Karel, Jiřík Josef
A1A1206
Sušice B
Janovice
1:0(0:0)
70
Branky: Šimeček Jaroslav; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Varga Imrich - Hořejší Luděk, Müller Jan, Hájek Matěj
A1A1207
Vrhaveč
Běšiny
1:0(1:0)
60
Branky: Reitmajer Petr ml.; Rozhodčí: Harmady Miloš, Mazanec Marek, Míšek Tomášo; ŽK: Mundl Karel, Pacner Jindřich - Vališ Jaroslav, Brůha Milan
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1301
Běšiny
Mochtín B
3:4(1:3)
30
Branky: Vacovský Milan, Mayer Filip, Vališ Jaroslav, vlastní - Křivánek Josef, Novák Zdeněk, Voráč Jan; Rozhodčí: Křen Jiří; ŽK: 0 - Křivánek Josef, Sysel Petr
A1A1302
Janovice
Vrhaveč
1:0(0:0)
50
Branky: Slivoň Václav; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Mach Antonín - Mundl Karel
A1A1303
Hrádek
Sušice B
1:4(0:3)
150
Branky: Kodýdek Zdeněk, vlastní - Varga Imrich 2, Fuchs Tomáš; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: Holeček Václav - 0
A1A1304
Týnec
Nezamyslice
3:4(0:2)
60
Branky: Mužík Radek, Janoušek Karel, Fajt Zbyněk - Musil Ondřej 2, Aschenbrenner Jan, Jeřábek Josef; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Topinka Jan, Šindelář Jiří - 0
A1A1305
Chanovice
Horažďovice B
3:3(1:2)
60
PK 4 : 3
Branky: Pavlovský David, Polena Michal, Šebek Jan - Augustín Pavel, Nauš Josef, Forman Jakub; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Ladman František, Vivatenko Jurij - Jánský Radek, Šedivý Michal
A1A1306
Velký Bor
Luby B
2:4(1:2)
60
Branky: Šimanovský Robert - Smolík Pavel 2, Javorský Josef 2, vlastní; Rozhodčí: Bureš Michal; ŽK: Václavek Michal, Brůha Antonín - Sýkora Filip, Johánek Marek
A1A1307
Bolešiny
Žel. Ruda
3:2(2:0)
60
Branky: Hodl Jiří, Hess Martin, Šmolc Jiří - Loos Martin, Lehečka Jakub; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: Martínek Aleš, Roháč Petr - Mareš Jiří, Velacký Pavel
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1401
Mochtín B
Žel. Ruda
1:3(0:1)
50
Branky: Sysel Petr - Kazmirčík David 2, Vetrák Roman; Rozhodčí: Harmady Miloš; ŽK: Sysel Petr - Vetrák Roman, Malý Jiří
A1A1402
Bolešiny
Luby B
2:4(1:3)
50
Branky: Roháč Jan, Jandík Zdeněk - Bešta Jiří 2, Sydorenko Vasyl, Voráček Přemysl; Rozhodčí: Cihlář Jan; ŽK: Zahálka Pavel, Šmolc Jiří - Sydorenko Vasyl, Švec Radek
A1A1403
Velký Bor
Horažďovice B
1:5(0:3)
120
Branky: Kulhánek Ondřej - Chod Oldřich, Janouškovec Jiří, Forman Michael ml., Mičkal Petr, Sova Jan; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Netušil Jiří - Forman Michael ml., Lávička Miroslav
A1A1404
Chanovice
Nezamyslice
1:1(0:1)
150
PK 5:6
Branky: Ladman František - Hupka Michal; Rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: Harenčák Jiří, Beránek Daniel - Kubovec Josef
A1A1405
Týnec
Sušice B
1:4(1:1)
30
Branky: Ryba Tomáš - Marek Tomáš 2, Blažek Lukáš, Chmelík Petr; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: 0 - Mataše Martin
A1A1406
Hrádek
Vrhaveč
1:0(1:0)
Branky: Adamec Tomáš; Rozhodčí: Švátora Petr; ŽK: Kodýdek Zdeněk, Holeček Radek, Kojzar David - Reitmajer Petr ml.
A1A1407
Janovice
Běšiny
3:1(2:0)
50
Branky: Slivoň Václav 2, Hájek Matěj - Vališ Miroslav; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Hájek Jakub, Suk Tomáš - Matějka Václav
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1501
Janovice
Mochtín B
2:1(1:1)
30
NT
Branky: Slivoň Václav 2 - Schejbal Jakub; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: Suk Tomáš, Kotlan Daniel - Schejbal Jakub, Bejvl Jakub
A1A1502
Běšiny
Hrádek
1:3(0:2)
15
Branky: Vališ Jaroslav - Drahoš Marián 2, Kojzar David; Rozhodčí: Hessová Tereza, Špindlerová Zuzana, Bína Roman; ŽK: Vališ Jaroslav, Kolář Zdeněk ml. - Kolář Miroslav, Adamec Tomáš, Holeček Václav; ČK: Kolář Zdeněk ml. - 0
A1A1503
Vrhaveč
Týnec
4:1(2:1)
50
Branky: Potužník Jan, Minařík Michal, Krýsl Alois, Jandečka Tomáš - Visinger Petr; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: Mundl Karel - 0
A1A1504
Sušice B
Chanovice
1:4(0:3)
50
Branky: Varga Imrich - Srb Ondřej 2, Polena Michal 2; Rozhodčí: Lažánek Karel; ČK: Sachr Jaroslav - Šedivý Milan
A1A1505
Nezamyslice
Velký Bor
0:3(0:1)
80
NT
Branky: Kodýdek Pavel 2, Vlček Jakub; Rozhodčí: Bína Roman; ŽK: Drýk Martin - 0
A1A1506
Horažďovice B
Bolešiny
3:1(2:1)
50
NT
Branky: Mičkal Petr 2, Sova Jan - Hess Petr; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Janouškovec Jiří - Babka Ondřej, Juřina Roman
A1A1507
Luby B
Žel. Ruda
2:3(1:1)
70
Branky: Sydorenko Vasyl, Voráček Přemysl - Greiner David 2, Kazmirčík David; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Voráček Přemysl, Kodeš Petr, Koželuh Vojtěch, Smolík Vladislav - Vetrák Roman, Trejbal Alois, Bechyně Petr
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1601
Mochtín B
Luby B
2:3(1:1)
30
Branky: Nováček Václav, Voráč Jan - Bešta Jiří 2, Voráček Josef; Rozhodčí: Říha Zdeněk; ŽK: Bejvl Jakub, Potužník Jan - Voráček Josef
A1A1602
Horažďovice B
Žel. Ruda
3:0(2:0)
40
Branky: Nauš Josef 2, Forman Michael ml.; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 0 - Lehečka Jakub, Malý Jiří
A1A1603
Bolešiny
Nezamyslice
1:2(1:2)
50
Branky: Koželuh Jan - Musil Ondřej, Soutor Martin; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Martínek Aleš, Farný Radek - 0
A1A1604
Velký Bor
Sušice B
3:1(1:0)
70
Branky: Šimanovský Robert, Červený Tomáš, Kulhánek Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 0 - Šlais Martin
A1A1605
Chanovice
Vrhaveč
1:0(0:0)
50
Branky: Šebek Jan; Rozhodčí: Štefan Radek; ŽK: Skuhravý Ondřej - Vejskal Tomáš, Taitl Lukáš, Mayer Vít
A1A1606
Týnec
Běšiny
1:0(0:0)
30
Branky: Topinka Jan; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Šindelář Jiří - Kolář Zdeněk ml.
A1A1607
Hrádek
Janovice
1:0(1:0)
40
Branky: Franěk Pavel; Rozhodčí: Štefan Radek; ŽK: Kodýdek Zdeněk - Holý Radek
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1701
Hrádek
Mochtín B
3:0(2:0)
50
Branky: Adamec Tomáš, Franěk Pavel, Kojzar David; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Švelch Jakub - Křivánek Josef
A1A1702
Janovice
Týnec
5:1(1:1)
40
Branky: Slivoň Václav, Macura Jiří, Šobek Petr ml., Kološ David, Urban Miroslav - Topinka Jan; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: Müller Jan, Suk Tomáš - 0
A1A1703
Běšiny
Chanovice
1:2(0:0)
20
Branky: Ceplecha Martin - Polena Michal, Beránek Daniel; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Mayer David, Stach Ladislav, Vališ Jaroslav - Polena Michal, Pavlovský Lukáš, Ladman František; ČK: Mayer David, Stach Ladislav - Pavlovský Lukáš
A1A1704
Vrhaveč
Velký Bor
2:1(0:0)
50
Branky: Krýsl Alois 2 - Červený Tomáš; Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: Reitmajer Petr ml. - Šimanovský Robert
A1A1705
Sušice B
Bolešiny
6:0(1:0)
50
Branky: Varga Imrich 3, Chmelík Petr, Bešta Jiří, Tonner Miroslav; Rozhodčí: Říha Zdeněk; ŽK: Varga Imrich, Hubáček Pavel, Novák Jakub - 0
A1A1706
Nezamyslice
Žel. Ruda
0:2(0:2)
60
Branky: Greiner David, Kazmirčík David; Rozhodčí: Bína Roman; ŽK: Kubovec Vojtěch - Loos Martin, Vetrák Roman
A1A1707
Horažďovice B
Luby B
6:0(2:0)
50
Branky: Forman Michael ml. 3, Nauš Josef, Pařil Jan, Sova Jan; Rozhodčí: Abraham Josef
18.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1801
Mochtín B
Horažďovice B
1:4(1:1)
40
Branky: Voráč Jan - Sova Jan 2, Šedivý Michal, Macoun Daniel; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: Šup Ondřej, Šťastný Jakub, Kloupar Michal - Macoun Daniel
A1A1802
Luby B
Nezamyslice
5:2(3:0)
40
Branky: Bešta Jiří 3, Pikhart Radek, Pivoňka Marek - Musil Ondřej, Soutor Martin; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Havlovic Marek, Voráček Přemysl - Pánek Jaromír, Ritter František
A1A1803
Žel. Ruda
Sušice B
4:4(1:3)
120
PK 3:5
Branky: Greiner David 2, Malý Jiří, Loos Martin - Hubáček Pavel, Blažek Lukáš, Varga Imrich, Halas Marek; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Greiner David, Mareš Jiří - Chmelík Petr, Šlais Martin; ČK: Greiner David - 0
A1A1804
Bolešiny
Vrhaveč
1:0(0:0)
50
Branky: Jandík Zdeněk; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 0 - Potužník Jan, Reitmajer Petr ml., Krýsl Alois
A1A1805
Velký Bor
Běšiny
0:1(0:0)
60
Branky: Vítovec Jindřich; Rozhodčí: Štefan Radek; ŽK: Kodýdek Pavel, Netušil Jiří - Madera Radovan, Malát Lukáš; ČK: 0 - Madera Radovan
A1A1806
Chanovice
Janovice
7:1(3:1)
120
Branky: Polena Michal 3, Polena Josef, Srb Ondřej, Šulc Jiří, Klásek Jakub - Urban Miroslav; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Ladman František - Müller Jan, Holý Radek, Hájek Matěj; ČK: 0 - Müller Jan
A1A1807
Týnec
Hrádek
0:4(0:3)
20
Branky: Adamec Tomáš 3, Franěk Pavel; Rozhodčí: Habada Vladislav
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A1901
Týnec
Mochtín B
3:3(2:2)
40
PK 5:4
Branky: Hromada Tomáš, Hamhalter Petr, Topinka Jan - Novák Zdeněk 2, Bejvl Jakub; Rozhodčí: Říha Zdeněk; ŽK: Topinka Jan, Mráz Miroslav, Havránek Lukáš - Švátora Petr
A1A1902
Hrádek
Chanovice
0:2(0:1)
80
Branky: Polena Michal, Šulc Jiří; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Švelch Jakub - Polena Michal
A1A1903
Janovice
Velký Bor
1:0(0:0)
50
Branky: Valečka Václav; Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 0 - Stejskal Karel, Netušil Jiří, Šimanovský Robert
A1A1904
Běšiny
Bolešiny
1:2(1:1)
50
Branky: Mayer Filip - Farný Radek, Moravčík Michal; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK: Malát Lukáš, Bulka Radek - Moravčík Michal, Stupka Tomáš
A1A1905
Vrhaveč
Žel. Ruda
2:1(0:0)
50
Branky: Minařík Michal, Taitl Lukáš - Greiner David; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: Skřivánek Matěj - Greiner David, Kazmirčík David
A1A1906
Sušice B
Luby B
0:2(0:1)
50
Branky: Šnour Daniel, Nešpor Jakub; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: Šlais Martin, Gill Karel, Chmelík Petr, Novák Jakub - Smolík Pavel; ČK: Šlais Martin - 0
A1A1907
Nezamyslice
Horažďovice B
3:5(2:3)
40
Branky: Musil Ondřej, Hupka Michal, Jiřík Josef - Janouškovec Jiří, Forman Michael ml., Mičkal Petr, Sova Jan, Greger Tomáš; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Kubovec Vojtěch st., Pánek Jaromír - 0
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A2001
Mochtín B
Nezamyslice
3:5(1:4)
50
Branky: Šťastný Jakub 2, Novák Zdeněk - Musil Ondřej 2, Soutor Martin 2, Aschenbrenner Jan; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Novák Zdeněk, Šup Ondřej, Sysel Petr - Pánek Jaromír
A1A2002
Horažďovice B
Sušice B
4:3(0:2)
50
Branky: Nauš Josef 3, Forman Michael ml. - Chmelík Petr, Varga Imrich, Tonner Miroslav; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: Turek Jiří, Chod Oldřich, Sova Jan - Chmelík Petr, Hubáček Pavel, Mataše Martin
A1A2003
Luby B
Vrhaveč
3:0(2:0)
100
Branky: Sydorenko Vasyl 2, Nešpor Jakub; Rozhodčí: Štefan Radek; ŽK: 0 - Vejskal Tomáš, Reitmajer Petr
A1A2004
Žel. Ruda
Běšiny
3:2(2:2)
80
Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 0 - Mayer David, Mayer Filip, Stach Ladislav
A1A2005
Bolešiny
Janovice
1:3(0:2)
50
Branky: Hess Petr - Müller Jan, Holý Radek, Urban Miroslav; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Kolář Michal, Pitel Jiří, Farný Radek - Urban Miroslav
A1A2006
Velký Bor
Hrádek
0:2(0:1)
100
Branky: Drahoš Marián 2; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Soukup Lukáš, Kulhánek Ondřej, Kulhánek Štěpán - Kojzar David
A1A2007
Chanovice
Týnec
5:4(4:2)
80
Branky: Šedivý Milan 2, Pavlovský Lukáš, Polena Michal, Šulc Jiří - Topinka Jan 2, Mužík Radek, Hromada Tomáš; Rozhodčí: Štefan Radek; ŽK: 0:2
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A2101
Chanovice
Mochtín B
3:1(1:1)
80
Branky: Ladman František, Polena Michal, Šebek Jan - Nováček Václav; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Skuhravý Ondřej - Šup Ondřej, Křivánek Josef
A1A2102
Týnec
Velký Bor
1:1(0:1)
50
PK 6 : 5
Branky: Fait Ondřej - Němec Jan; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Hromada Tomáš, König Lukáš - 0
A1A2103
Hrádek
Bolešiny
1:1(0:1)
110
PK 5 : 4
Branky: Franěk Pavel - Kolář David; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Oliva Jaroslav, Kutil Libor, Holeček Václav - Zahálka Pavel; ČK: 0 - Zahálka Pavel
A1A2104
Janovice
Žel. Ruda
3:3(2:0)
50
PK 2 : 4
Branky: Slivoň Václav, Müller Jan, Urban Miroslav - Kazmirčík David 2, Duda Jaroslav; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Diviš Roland, Hájek Matěj - 0; ČK: 0 - Kazmirčík David
A1A2105
Běšiny
Luby B
2:2(1:1)
50
PK 2 : 3
Branky: Vacovský Milan, Mayer Filip - Bešta Jiří, Voráček Přemysl; Rozhodčí: Říha Zdeněk, Koura Radim, Mazanec Marek; ŽK: Vacovský Milan, Vališ Jaroslav - Voráček Přemysl, Křížek Miroslav ml., Voráček Josef, Pivoňka Marek
A1A2106
Vrhaveč
Horažďovice B
2:2(1:1)
40
PK 3 : 2
Branky: Krýsl Alois, Reitmajer Petr ml. - Janouškovec Jiří, Zdichynec Lukáš; Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: Reitmajer Petr ml., Krýsl Alois, Taitl Lukáš, Jandečka Tomáš, Malenka Lukáš - Brůha Antonín, Forman Jakub, Sova Jan
A1A2107
Sušice B
Nezamyslice
3:2(2:0)
70
Branky: Varga Imrich 2, Žežulka Václav - Musil Ondřej 2; Rozhodčí: Říha Zdeněk; ŽK: Sachr Jaroslav - Kočí Václav
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A2201
Mochtín B
Sušice B
3:0(0:0)
50
Branky: Kolárik Lukáš 2, Bejvl Jakub; Rozhodčí: Habada Vladislav
A1A2202
Nezamyslice
Vrhaveč
1:3(1:2)
50
Branky: Ritter Martin - Reitmajer Petr ml. 2, Jandečka Tomáš; Rozhodčí: Harmady Miloš; ŽK: 1:2
A1A2203
Horažďovice B
Běšiny
2:1(2:0)
50
Branky: Forman Michael ml., Sova Jan - Kolář Zdeněk ml.; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: 0 - Stach Ladislav
A1A2204
Luby B
Janovice
4:1(0:1)
50
Branky: Bešta Jiří 3, Švec Radek - Hájek Matěj; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Bešta Jiří, Novák Václav - Macura Jiří
A1A2205
Žel. Ruda
Hrádek
1:1(0:1)
120
PK 2:4
Branky: Duda Jaroslav - Franěk Pavel; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: Bechyně Petr - Kodýdek Zdeněk, Kolář Miroslav
A1A2206
Bolešiny
Týnec
3:2(2:1)
40
Branky: Hess Petr, Rajšl Ladislav, Farný Radek - Fajt Zbyněk, Topinka Jan; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK: Hess Petr, Rajšl Ladislav - Kubový Pavel, Šindelář Jiří, Hrudička Jindřich; ČK: Rajšl Ladislav - Pytel Tibor
A1A2207
Velký Bor
Chanovice
0:0(0:0)
160
PK 5:4
Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: 0 - Polena Josef
23.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A2301
Velký Bor
Mochtín B
0:2(0:2)
70
Branky: Kul Jan, Voráč Jan; Rozhodčí: Abraham Josef
A1A2302
Chanovice
Bolešiny
9:1(1:0)
90
Branky: Polena Michal 3, Šulc Jiří 3, Ladman František 2, Polena Josef - Farný Radek; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Polena Michal - Farný Radek, Kolář Michal, Roháč Petr, Babka Ondřej
A1A2303
Žel. Ruda
Týnec
6:0(1:0)
80
Branky: Nguyen Hynek 3, Duda Jaroslav, Steinbach Josef, Zelenka František; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Nguyen Hynek - 0
A1A2304
Hrádek
Luby B
2:1(2:0)
50
Branky: Franěk Pavel, Kojzar David - Sydorenko Vasyl; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: Adamec Tomáš, Kutil Libor, Holeček Václav - Papay Petr
A1A2305
Janovice
Horažďovice B
1:0(1:0)
80
Branky: Valečka Václav; Rozhodčí: Bureš Michal; ŽK: Kološ David, Urban Miroslav, Suk Tomáš - Janouškovec Jiří, Forman Jakub, Lávička Miroslav, Forman Michael ml.
A1A2306
Běšiny
Nezamyslice
3:0(0:0)
50
Branky: Ceplecha Martin, Mayer Filip, Vališ Jaroslav; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: Madera Radovan, Mayer David - 0
A1A2307
Vrhaveč
Sušice B
3:0(2:0)
100
Branky: Potužník Jan, Vejskal Tomáš, Lorenc Libor; Rozhodčí: Blaheta Josef
24.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A2401
Mochtín B
Vrhaveč
3:2(1:0)
60
Branky: Cihlář Jaroslav 2, Novák Zdeněk - Krýsl Alois, Jandečka Tomáš; Rozhodčí: Bína Roman; ŽK: Novák Zdeněk, Šup Ondřej, Sysel Petr - Vejskal Tomáš
A1A2402
Sušice B
Běšiny
2:2(1:0)
30
PK 9 : 8
Branky: Tonner Miroslav, Skuhra Jiří - Kolář Zdeněk ml., Mayer Filip; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: Tonner Miroslav - Madera Radovan, Vališ Jaroslav
A1A2403
Nezamyslice
Janovice
2:2(0:2)
30
PK 4 : 5
Branky: Vinický Radek, Jiřík Josef - Slivoň Václav, Valečka Václav; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Jiřík Josef - Jůzek David, Urban Miroslav, Suk Tomáš
A1A2404
Horažďovice B
Hrádek
4:0(3:0)
50
Branky: Janouškovec Jiří 2, Chod Oldřich, Forman Michael ml.; Rozhodčí: Abraham Josef
A1A2405
Luby B
Týnec
7:0(2:0)
50
Branky: Sydorenko Vasyl 3, Bešta Jiří, Smolík Pavel, Voráček Josef, Švec Radek; Rozhodčí: Habada Vladislav
A1A2406
Žel. Ruda
Chanovice
0:0(0:0)
40
PK 6 : 5
Rozhodčí: Říha Zdeněk; ŽK: Malý Jiří - Ladman František
A1A2407
Bolešiny
Velký Bor
1:1(0:0)
80
PK 6 : 5
Branky: Pitel Jiří - Turek Václav; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Pitel Jiří, Kolář David - Netušil Jiří, Soukup Lukáš, Červený Tomáš
25.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A2501
Bolešiny
Mochtín B
2:1(1:0)
90
Branky: Farný Radek 2 - Žiak Milan; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: Pitel Jiří, Zahálka Pavel - Dolejš Jiří, Sysel Petr
A1A2502
Velký Bor
Žel. Ruda
10:1(6:1)
80
Branky: Bláha Vladislav 2, Kulhánek Štěpán 2, Vlček Jakub 2, Stejskal Karel 2, Kodýdek Pavel, Červený Tomáš - Greiner David; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Červený Tomáš, Turek Václav - 0
A1A2503
Chanovice
Luby B
3:1(2:0)
80
Branky: Polena Michal 2, Polena Josef - Sydorenko Vasyl; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Skuhravý Ondřej - 0
A1A2504
Týnec
Horažďovice B
1:7(0:4)
30
Branky: Topinka Jan - Forman Michael ml. 4, Janouškovec Jiří 2, Ondrejíčka Martin; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: 0 - Turek Jiří, Forman Jakub
A1A2505
Nezamyslice
Hrádek
0:5(0:3)
70
Branky: Holeček Radek 2, Franěk Pavel 2, Kutil Libor; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Hupka Michal - Kutil Libor
A1A2506
Janovice
Sušice B
0:4(0:3)
30
Branky: vlastní - Marek Tomáš, Mataše Martin, Varga Imrich; Rozhodčí: Říha Zdeněk; ŽK: Jelínek Pavel, Urban Miroslav, Hájek Matěj - Mataše Martin, Halas Marek
A1A2507
Běšiny
Vrhaveč
1:2(0:0)
50
Branky: Stach Ladislav - Lorenc Libor, Mundl Karel; Rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: Brůha Milan - Vejskal Tomáš, Jandečka Tomáš
26.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A1A2601
Mochtín B
Běšiny
0:1(0:0)
80
pozdě hlášený výsledek
Branky: Ceplecha Martin; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: Zahradník Václav - Vítovec Jindřich
A1A2602
Vrhaveč
Janovice
2:3(1:1)
70
Branky: Skřivánek Matěj, Reitmajer Petr ml. - Urban Miroslav 2, Valečka Václav; Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: Vejskal Tomáš, Krýsl Alois - Mandák Radek, Kološ David
A1A2603
Sušice B
Hrádek
2:1(1:0)
120
Branky: Hubáček Pavel, Klíma Tomáš - Holeček Radek; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: Hubáček Pavel, Sachr Jaroslav, Fuchs Tomáš, Blažek Lukáš, Mataše Martin - Holeček Radek, Kodýdek Zdeněk, Kolář Miroslav, Kutil Libor, Brabec Jiří
A1A2604
Nezamyslice
Týnec
3:0(3:0)
kont. hosté se nedostavili
Rozhodčí: Koura Radim
A1A2605
Horažďovice B
Chanovice
3:1(2:1)
80
Branky: Janouškovec Jiří, Sova Jan, Šašek Martin - Šebek Jan; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana
A1A2606
Luby B
Velký Bor
1:3(1:0)
80
Branky: Turek Václav, Soukup Lukáš, Vlček Jakub, vlastní; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: Papay Petr - Soukup Lukáš
A1A2607
Žel. Ruda
Bolešiny
5:0(1:0)
100
Branky: Greiner David 2, Lehečka Jakub, Říha Karel, Novotný Ondřej; Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 0 - Zahálka Pavel