Branky: Chodera Zdeněk, Brožovský Pavel - Žák Patrik; Rozhodčí: Kaščák Vladimír; ŽK: 0:2
7.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0701
Blovice B
Seč
2:1(1:0)
70
Branky: Korda Miroslav 2 - Švehla Karel; Rozhodčí: Javorský; ŽK: 2:2
A2B0702
Nepomuk B
Dvorec B
8:2(6:0)
50
Branky: Slach Jiří 3, Svoboda Tomáš 2, Baran Michal, Vosyka Václav, Tomka Marek - Končel Pavel 2; Rozhodčí: Pašek Milan; ŽK: 1:2
A2B0703
Žákava B
Neurazy
6:1(2:0)
60
Branky: Kotora Jindřich 3, Bláha Petr 2, Huňáček Aleš - Brabec Lukáš; Rozhodčí: Němec Michal; ŽK: 2:1
A2B0704
Smolivec B
Klášter
3:0(2:0)
50
Branky: Krejčík Stanislav 2, Stupka Lukáš; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 1:1
A2B0705
Sp. Poříčí B
Nezbavětice
0:3(0:1)
100
Branky: Fajfrlík Vlastimil 2, Koubek Jiří; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ČK: Otec Petr - 0
A2B0706
Chlum
Losiná B
2:1(2:0)
20
Branky: Šašek Roman, Beneš David - Šlais Vlastimil; Rozhodčí: Kulhánek Milan; ŽK: 1:1; ČK: Knebl Pavel - Drahoňovský Marek
8.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0801
Seč
Losiná B
0:1(0:1)
35
Branky: Mádr Tomáš; Rozhodčí: Škoda Pavel; ŽK: 1:2
A2B0802
Nezbavětice
Chlum
3:1(2:1)
60
Branky: Koubek Jiří, Šebek Václav, Plzák Ondřej - Arzberger David; Rozhodčí: Mudra Zdeněk; ŽK: 1:4
A2B0803
Klášter
Sp. Poříčí B
5:2(2:1)
20
Branky: Velíšek Petr 3, Langer Petro, Baumruk Lukáš - Šesták Martin, Heřman Václav; Rozhodčí: Langmajer Ladislav; ŽK: 1:1
A2B0804
Neurazy
Smolivec B
1:1(1:1)
20
Branky: Král Jiří - Dražan Karel; Rozhodčí: Kaščák Vladimír
A2B0805
Dvorec B
Žákava B
3:2(0:0)
40
Branky: Dušek Miroslav 2, Müller Zdeněk - Kotora Jindřich, Bláha Petr; Rozhodčí: Kulhánek Milan; ŽK: 1:2; ČK: 0 - Kotora Jindřich, Kozák Daniel, Šilhánek Tomáš
A2B0806
Blovice B
Nepomuk B
2:9(1:5)
70
Branky: Jílek Miroslav, Korda Miroslav - Baran Michal 5, Noháček Radek 2, Slach Jiří, Tomka Marek; Rozhodčí: Duda Václav; ŽK: 2:0
9.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B0901
Nepomuk B
Seč
3:0(2:0)
50
Branky: Baran Michal 2, Wallenfels Pavel; Rozhodčí: Šiška Pavel; ŽK: 1:0; ČK: 0 - Plamínek Zdeněk
A2B0902
Žákava B
Blovice B
2:4(1:3)
60
Branky: Kotora Jindřich 2 - Balvín Miroslav 2, Sladký Petr, Korda Miroslav; Rozhodčí: Hnojský Roman; ŽK: 1:0; ČK: Krňoul Vladimír - Kovanda Jaroslav
A2B0903
Smolivec B
Dvorec B
3:2(1:2)
50
Branky: Kub Petr 2, Strejc Jan - Šrachta Petr, Havlíček Ondřej; Rozhodčí: Langmajer Ladislav; ŽK: 2:2; ČK: Trhlík František - 0
A2B0904
Sp. Poříčí B
Neurazy
4:2(2:1)
100
Branky: Louda Jiří 2, Homolka Václav, vlastní - Uzel Jiří 2; Rozhodčí: Helget Václav
A2B0905
Chlum
Klášter
3:7(1:5)
40
Branky: Velíšek Miroslav, Klement Petr, Šlajs Martin - Valíček Jaroslav 2, Brejcha Jiří, Langer Petro, Velíšek Petr, Hnízdil Marek, Baumruk Lukáš; Rozhodčí: Němec Michal; ŽK: 3:1
A2B0906
Losiná B
Nezbavětice
1:2(1:2)
10.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1001
Seč
Nezbavětice
3:1(0:0)
Branky: Plojhar Martin 2, Eret Stanislav - Čimera Radek; Rozhodčí: Pajma Radek; ŽK: 3:3; ČK: 0 - Dinebier Jan
A2B1002
Klášter
Losiná B
2:1(1:1)
40
Branky: Murín Ján 2 - Šlais Vlastimil; Rozhodčí: Pašek Milan; ŽK: 1:3
A2B1003
Neurazy
Chlum
3:3(1:2)
30
Branky: Tříska Václav, Brabec Lukáš, vlastní - Klement Petr 2, Szorád Marek; Rozhodčí: Pašek Milan; ŽK: 2:4
A2B1004
Dvorec B
Sp. Poříčí B
0:2(0:2)
30
Branky: Louda Jiří, Fiala Miroslav; Rozhodčí: Škoda Pavel; ŽK: 1:2
A2B1005
Blovice B
Smolivec B
1:0(1:0)
100
Branky: Žák Patrik; Rozhodčí: Volf Michal; ŽK: 2:1; ČK: Boček Pavel, Korda Miroslav - 0
A2B1006
Nepomuk B
Žákava B
6:2(3:1)
30
Branky: Baran Marek 2, Slach Jiří, Svoboda Tomáš, Wallenfels Pavel, Baran Michal - Kozák Daniel, Conde Sekou; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 1:1
11.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1101
Žákava B
Seč
2:2(1:2)
50
Branky: Conde Sekou, Saro Vojtěch - Plojhar Martin 2; Rozhodčí: Pešek Petr; ŽK: 1:3; ČK: 0 - Eret Stanislav
A2B1102
Smolivec B
Nepomuk B
0:1(0:1)
40
Branky: Vokurka Lukáš; Rozhodčí: Křen Jiří; ŽK: 1:2
A2B1103
Sp. Poříčí B
Blovice B
4:1(1:0)
80
Branky: Heřman Václav 2, Homolka Václav, Fiala Miroslav - Kovanda Jaroslav; Rozhodčí: Němec Michal; ŽK: 3:3
A2B1104
Chlum
Dvorec B
2:2(1:2)
25
Branky: Velíšek Miroslav, Ball Charles - Sedláček Roman, Havlíček Ondřej; Rozhodčí: Hnojský Roman; ŽK: 1:4
A2B1105
Losiná B
Neurazy
1:0(1:0)
28
Branky: Šlais Vlastimil; Rozhodčí: Duda Václav; ŽK: 2:2
A2B1106
Nezbavětice
Klášter
2:0(1:0)
60
Branky: Česal Miroslav, Šebek Václav; Rozhodčí: Kohout Miroslav; ŽK: 3:3
12.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1201
Seč
Klášter
0:2(0:2)
60
Branky: Hnízdil Marek 2; Rozhodčí: Pašek Milan; ŽK: 0:1
A2B1202
Nezbavětice
Neurazy
1:3(0:1)
56
Branky: Koubek Jiří - Kůs Václav 2, Brabec Lukáš; Rozhodčí: Velíšek Jiří; ŽK: 2:1
A2B1203
Losiná B
Dvorec B
2:2(1:0)
56
Branky: Kašpar Zdeněk, Marouš Michal - Trhlík Luboš, Havlíček Ondřej; Rozhodčí: Svoboda Alois; ŽK: 3:4; ČK: 0 - Trhlík Luboš
A2B1204
Chlum
Blovice B
3:6(1:4)
40
Branky: Wagner Michal 2, Calta Václav - Větrovec Radek 3, Matoušek Tomáš 2, Feja Tomáš; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 0:2
A2B1205
Sp. Poříčí B
Nepomuk B
2:1(2:1)
50
Branky: Louda Jiří, Valenta Jakub - Wallenfels Pavel; Rozhodčí: Pešek Petr, Bláha Vladimír, Janouch Pavel; ŽK: 0:2
A2B1206
Smolivec B
Žákava B
2:0(0:0)
30
Branky: Panýrek Michal, Nachtman Pavel; Rozhodčí: Langmajer Ladislav; ŽK: 2:3
13.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1301
Smolivec B
Seč
1:4(1:1)
40
Branky: Trhlík František - Plojhar Martin 2, Vetchý Kamil, Česal Petr; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 1:1
A2B1302
Žákava B
Sp. Poříčí B
0:1(0:1)
80
Branky: Karas Jakub; Rozhodčí: Havel Ondřej
A2B1303
Nepomuk B
Chlum
2:0(1:0)
77
Branky: Schröpfer Jaromír, vlastní; Rozhodčí: Křen Jiří; ŽK: 3:2
A2B1304
Blovice B
Losiná B
2:2(1:1)
40
Branky: Klement Petr, Balvín Miroslav - Lepší Milan, Matulka David; Rozhodčí: Langmajer Ladislav; ČK: Kovanda Jaroslav - 0
A2B1305
Dvorec B
Nezbavětice
0:2(0:1)
35
Branky: Fajfrlík Vlastimil, Tomana Vladimír; Rozhodčí: Komanec Petr; ČK: Panc Petr - 0
A2B1306
Neurazy
Klášter
4:0(2:0)
60
Branky: Martínek Michael 2, Bouzek Jaroslav, Brabec Lukáš; Rozhodčí: Křen Jiří
14.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1401
Seč
Neurazy
4:2(1:0)
40
Branky: Vetchý Kamil, Pergl Václav, Česal Petr, Calta Jan - Hanzlík Pavel, Bureš Michal; Rozhodčí: Janouch Pavel; ŽK: 2:1
A2B1402
Klášter
Dvorec B
1:1(1:1)
55
Branky: Velíšek Petr - Panc Petr; Rozhodčí: Langmajer Ladislav; ŽK: 1:0
A2B1403
Nezbavětice
Blovice B
0:4(0:3)
60
Branky: Balvín Miroslav, Jílek Miroslav, Heřman Miloš, Matoušek Tomáš; Rozhodčí: Škoda Pavel; ŽK: 2:3
A2B1404
Losiná B
Nepomuk B
1:4(1:4)
50
Branky: Zeman Dalibor - Martínek Jindřich, Slach Jiří, Švec Jindřich, Janoch Václav; Rozhodčí: Křen Jiří; ŽK: 1:1
A2B1405
Chlum
Žákava B
2:2(1:2)
50
Branky: Šindelář Pavel, Wagner Michal - Kotora Jindřich, Jiřík Martin; Rozhodčí: Volf Michal; ČK: 0 - Král Dušan
A2B1406
Sp. Poříčí B
Smolivec B
4:0(1:0)
60
Branky: Heřman Václav 2, Šamšula Michal, Šroubek Josef; Rozhodčí: Pešek Petr; ŽK: 1:1
15.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1501
Sp. Poříčí B
Seč
4:2(1:1)
75
Branky: Louda Jiří 2, Hodek Aleš, Fiala Miroslav - Calta Jan, Kurakh Vitaliy; Rozhodčí: Němec Michal
A2B1502
Smolivec B
Chlum
1:1(1:0)
40
Branky: Trhlík František - Wagner Michal; Rozhodčí: Langmajer Ladislav; ŽK: 2:1
A2B1503
Žákava B
Losiná B
1:2(0:1)
60
Branky: Hladík Antonín - Šlais Vlastimil, Albl Tomáš; Rozhodčí: Havel Ondřej; ŽK: 1:2
A2B1504
Nepomuk B
Nezbavětice
0:0(0:0)
50
Rozhodčí: Volf Michal; ŽK: 3:2
A2B1505
Blovice B
Klášter
1:1(0:0)
50
Branky: Agapkin Michal - Hnízdil Marek; Rozhodčí: Lukáš Kamil
A2B1506
Dvorec B
Neurazy
1:0(0:0)
50
Branky: Brožovský Petr; Rozhodčí: Reznichenko Vladimír; ŽK: 0:2
16.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1601
Seč
Dvorec B
1:3(0:2)
40
Branky: Calta Jan - Chodera Zdeněk 2, Končel Pavel; Rozhodčí: Král Václav
A2B1602
Neurazy
Blovice B
4:0(0:0)
50
Branky: Brabec Lukáš 3, Vladař Josef; Rozhodčí: Orlík Vladimír; ŽK: 1:1
A2B1603
Klášter
Nepomuk B
1:7(0:2)
50
Branky: Loukota Tomáš - Šlehubr František 2, Wallenfels Pavel 2, Schröpfer Jaromír, Slach Jiří, Kolařík Pavel; Rozhodčí: Mudra Zdeněk; ŽK: 1:2
A2B1604
Nezbavětice
Žákava B
1:3(0:3)
40
Branky: Tomana Vladimír - Bláha Petr, Zoubek Marek, Soukup Ondřej; Rozhodčí: Šimek Luboš, Kaščák Vladimír, Lejsek Pavel; ŽK: 0:1
A2B1605
Losiná B
Smolivec B
1:0(1:0)
30
Branky: Mádr Tomáš; Rozhodčí: Němec Michal; ŽK: 1:2
A2B1606
Chlum
Sp. Poříčí B
2:2(0:2)
39
Branky: Šašek Roman, Knebl Pavel - Šesták Martin, Louda Jiří; Rozhodčí: Svoboda Alois; ŽK: 1:1
17.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1701
Chlum
Seč
1:4(0:3)
70
Branky: Ernest Vladimír - Šujan Tomáš 2, Plojhar Martin 2; Rozhodčí: Orlík Vladimír; ŽK: 1:2
A2B1702
Sp. Poříčí B
Losiná B
6:1(2:1)
50
Branky: Heřman Václav 2, Louda Jiří, Tofl Tomáš, Krejčí Marcel, Novák Josef - Velíšek Čestmír; Rozhodčí: Kohout Miroslav
A2B1703
Smolivec B
Nezbavětice
1:5(0:2)
34
Branky: Trhlík František - Fajfrlík Vlastimil, Česal Miroslav, Tomana Vladimír, Čimera Radek, Gavora Milan; Rozhodčí: Svoboda Alois; ŽK: 1:3; ČK: Krejčí Václav - 0
A2B1704
Žákava B
Klášter
3:0(0:0)
70
Branky: Winkelhöfer Jan, Skala Michal, Skala Petr; Rozhodčí: Křen Jiří
A2B1705
Nepomuk B
Neurazy
6:1(4:0)
31
Branky: Wallenfels Pavel 2, Martínek Jindřich, Slach Jiří, Svoboda Tomáš, Kalabza Josef - Bouzek Jaroslav; Rozhodčí: Komanec Petr; ŽK: 0:4
Branky: Lukáš David, Matoušek Tomáš; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 0:2
A2B1802
Dvorec B
Nepomuk B
2:2(0:1)
50
Branky: Greguš Miroslav, Tomaščík Zdeněk - Březák Vladimír, Březák Martin; Rozhodčí: Szikszay Ladislav; ŽK: 2:2
A2B1803
Neurazy
Žákava B
5:0(3:0)
50
Branky: Brabec Lukáš 4, Bouzek Jaroslav; Rozhodčí: Škoda Pavel; ŽK: 1:1; ČK: 0 - Vrba Martin
A2B1804
Klášter
Smolivec B
2:2(1:1)
50
Branky: Macháček Václav, Velíšek Petr - Trhlík František, Šíma David; Rozhodčí: Křen Jiří; ŽK: 2:0
A2B1805
Nezbavětice
Sp. Poříčí B
3:2(2:0)
80
Branky: Fajfrlík Vlastimil, Tomana Vladimír, Gavora Milan - Bláha Ondřej, Fiala Miroslav; Rozhodčí: Szikszay Ladislav
A2B1806
Losiná B
Chlum
1:1(0:1)
Branky: Karl Tomáš - Wagner Michal; Rozhodčí: Šiška Pavel; ŽK: 2:3
19.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B1901
Losiná B
Seč
0:0(0:0)
58
Rozhodčí: Svoboda Alois; ČK: 0 - Plamínek Zdeněk
A2B1902
Chlum
Nezbavětice
1:1(0:0)
50
Branky: Šašek Roman - Koubek Jiří; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 2:0
A2B1903
Sp. Poříčí B
Klášter
7:0(7:0)
50
Branky: Hodek Aleš 2, Novák Josef 2, Šesták Martin, Varga Lukáš, Heřman Václav; Rozhodčí: Šimek Luboš; ŽK: 0:1
A2B1904
Smolivec B
Neurazy
0:1(0:0)
30
Branky: Martínek Michael; Rozhodčí: Lejsek Pavel; ŽK: 0:2
A2B1905
Žákava B
Dvorec B
2:2(1:1)
85
Branky: Kotora Jindřich 2 - Brožovský Petr, Dušek Miroslav; Rozhodčí: Král Václav; ŽK: 3:3
A2B1906
Nepomuk B
Blovice B
2:1(0:1)
120
Branky: Junek Jan, Vokurka Lukáš - Větrovec Radek; Rozhodčí: Lehečka Josef; ŽK: 1:2
20.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2001
Seč
Nepomuk B
2:2(1:2)
85
Branky: Šujan Tomáš, Calta Jan - Šlehubr František, Vosyka Václav; Rozhodčí: Havel Ondřej; ŽK: 0:1
A2B2002
Blovice B
Žákava B
6:1(2:0)
60
Branky: Balvín Miroslav 2, Matoušek Tomáš 2, Zdvořáček Aleš, Fischer Jakub - Skala Michal; Rozhodčí: Kulhánek Milan
A2B2003
Dvorec B
Smolivec B
0:1(0:1)
70
Branky: Spour Vladimír; Rozhodčí: Křen Jiří
A2B2004
Neurazy
Sp. Poříčí B
1:3(1:2)
40
Branky: Brabec Lukáš - Šesták Martin, Louda Jiří, Novák Josef; Rozhodčí: Lehečka Josef
A2B2005
Klášter
Chlum
6:2(5:0)
52
Branky: Valíček Jaroslav 2, Velíšek Petr 2, Hnízdil Marek 2 - Gellan Tomáš, Wagner Michal; Rozhodčí: Svoboda Alois; ŽK: 2:1; ČK: 0 - Eret Stanislav
A2B2006
Nezbavětice
Losiná B
6:4(3:1)
65
Branky: Tomana Vladimír 2, Gavora Milan 2, Plzák Ondřej, Šebek Petr - Zeman Dalibor, Valeš Jan, Velíšek Čestmír, vlastní; Rozhodčí: Velíšek Jiří; ŽK: 2:1
21.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2101
Nezbavětice
Seč
5:0(2:0)
50
Branky: Plzák Ondřej 2, Gavora Milan 2, Šebek Václav; Rozhodčí: Pešek Petr; ŽK: 1:2
A2B2102
Losiná B
Klášter
4:4(3:0)
35
Branky: Valeš Jan 2, Mádr Tomáš, Karl Tomáš - Hnízdil Marek 2, Strolený Marek, Velíšek Petr; Rozhodčí: Král Václav; ŽK: 2:1
A2B2103
Chlum
Neurazy
1:2(1:1)
25
Branky: Heřman Lukáš - Bouzek Jaroslav, Vladař Josef; Rozhodčí: Němec Michal; ŽK: 3:2
A2B2104
Sp. Poříčí B
Dvorec B
0:0(0:0)
62
Rozhodčí: Svoboda Alois
A2B2105
Smolivec B
Blovice B
0:5(0:4)
13
Branky: Lukáš David 4, Matoušek Tomáš; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 2:1
A2B2106
Žákava B
Nepomuk B
1:3(0:2)
30
Branky: Boukal Matěj - Schröpfer Jaromír, Baran Marek, Vokurka Lukáš; Rozhodčí: Langmajer Ladislav; ŽK: 1:2
22.kolo
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
A2B2201
Seč
Žákava B
7:3(4:1)
Branky: Plojhar Martin 3, Šujan Tomáš 2, Calta Jan 2 - Kotora Jindřich 3
A2B2202
Nepomuk B
Smolivec B
3:2(1:0)
40
Branky: Martínek Jindřich, Slach Jiří, Wallenfels Pavel - Trhlík František, Karlík Ondřej
A2B2203
Blovice B
Sp. Poříčí B
6:1(4:0)
70
Branky: Jílek Miroslav 2, Boček Pavel, Větrovec Radek, Lukáš David, Matoušek Tomáš - Šesták Martin; Rozhodčí: Křen Jiří; ŽK: 3:2
A2B2204
Dvorec B
Chlum
3:1(1:0)
30
Branky: Havlíček Ondřej 2, Dušek Miroslav - Šašek Roman; Rozhodčí: Duda Václav; ŽK: 0:2
A2B2205
Neurazy
Losiná B
4:1(2:1)
10
Branky: Novák Václav, Bouzek Jaroslav, Bureš Michal, Vladař Josef - Karl Tomáš; Rozhodčí: Duchek Richard; ŽK: 0:1
A2B2206
Klášter
Nezbavětice
3:4(2:1)
40
Branky: Velíšek Petr, Hnízdil Marek, Kozák Tomáš - Čimera Radek 2, Fajfrlík Vlastimil, Šebek Václav; Rozhodčí: Lehečka Josef; ŽK: 2:0