Domácí soutěže

reklama

A2A - Městská soutěž mužů

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1004HradištěSlavia 3: 0 ( 0: 0)30
ŽK: 1:2
A2A1005VS Plzeň AVochov6:2 (4:1)60
Branky: Hrdlička Petr 2, Marek Pavel, Pavlíček Michal, Bláha Tomáš, Haišman Jiří - Hostička Jiří, Tauš Radim; Rozhodčí: Žák O., Adamčík, Schveinert; ŽK: 0:2
A2A1001Dýšina BVS Plzeň B6:0 (4:0)25
Branky: Šnajdr Vít, Tlustý Vlastimil, Šnajdr Jan, Pašek Petr, Krpejš Michal, Karel Jan
A2A1002Plzenec BLetná B 5: 0 ( 2: 0)30
ŽK: 0:2
A2A1003Union BLitice B5:4 (3:3)18
Branky: Kučera Luboš, Teocharis Roman, Londa Lukáš, Šimůnek Marek, Krásný Jan - Jareš Petr 2, Brůha Michal, Koloros Ondřej; Rozhodčí: Žák A.; ŽK: 1:5
A2A1006PrazdrojKošutka B1:3 (0:1)40
Branky: Klekner Roman - Vokáč Stanislav, Stupka Lukáš, Bureš Jan; ŽK: 1:1
A2A1007Bolevec BSlovan Spoje B3:3 (2:2)30PK 5:4
Branky: Pelnář Michal, Čejka Lukáš, Matoušek Lukáš - Bulant David, Hrdlička Jiří, Ráb Michal; Rozhodčí: Kříž Luk.; ŽK: 1:2
A2A0401Dýšina BSlavia4:5 (2:2)30
Branky: Makovička Petr 3, Pěč Jiří - Pittner Tomáš 2, Bledý Ladislav, Dubský Jiří, Švec Petr; Rozhodčí: Žák O.; ŽK: 0:3; ČK: Fiala Josef - 0



      * červeně označené výsledky jsou neoficiální

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Vochov10811 40: 1925 ( 13)
2.Košutka B10802 44: 1324 ( 9)
3.VS Plzeň A10802 44: 2024 ( 6)
4.Bolevec B10622 56: 2721 1( 2)
5.Slovan Spoje B10541 42: 2521 2( 4)
6.Plzenec B10523 44: 2418 1( 2)
7.Prazdroj10523 33: 2417 ( -1)
8.Slavia10424 22: 3715 1( 2)
9.Union B10325 29: 3313 2( -7)
10.Hradiště10316 23: 2911 1( -8)
11.Letná B10226 14: 449 1( -4)
12.Dýšina B10208 24: 326 ( -9)
13.Litice B10208 17: 486 ( -6)
14.VS Plzeň B100010 10: 670 (-12)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2A1101Slovan Spoje BDýšina B02.11. 14:00NE
A2A1102Košutka BBolevec B01.11. 14:00SO
A2A1103VochovPrazdroj02.11. 14:00NE
A2A1104SlaviaVS Plzeň A01.11. 14:00SOhř. Hradiště
A2A1105Litice BHradiště02.11. 14:00NE
A2A1106Letná BUnion B02.11. 14:00NE
A2A1107VS Plzeň BPlzenec B02.11. 14:00NE



OFS Plzeň-město
Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Tel: 377 245 377, 377 457 923
Fax: 377 457 582, 377 447 419
  Adresář
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Komise mládeže
Delegace rozhodčích na přátelská utkání
Materiály ke stažení ročník 2013 - 2014
Výkonný výbor
Valná hromada OFS PM - usnesení
Termínová listina a rozlosování
Komise rozhodčích
 
Úřední zprávy
26.10.2014Úřední zpráva 22.10.2014
16.10.2014Úřední zpráva 15.10.2014
16.10.2014Trenérská licence "C"
9.10.2014Úřední zpráva 8.10.2014
2.10.2014Úřední zpráva 1.10.2014
2.10.2014Úřední zpráva 24.9.2014
2.10.2014Úřední zpráva 17.9.2014
15.9.2014Úřední zpráva 10.9.2014
15.9.2014Úřední zpráva 3.9.2014
31.8.2014Úřední zpráva 27.8.2014
31.8.2014Úřední zpráva 13.8.2014
19.9.2013Členství - elektronická přihláška
6.9.2013Pohár OFS PM
23.10.2012Směrnice FAČR pro výměnu registračních průkazů
2.3.2012Informace k členství
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate