Domácí soutěže

reklama
Datum poslední aktualizace : 02.03.2015 11:44

A1A - Krajský přebor mužů

16. kolo - 08.03.2015

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1601Koloveč08.03.HomrŠiškaLangmajer
RozvadovNE 14:30Maroušek
1602Hor.Bříza07.03.LhotákSchneiderŠtolka
Rokycany BSO 14:30Šimek Fra.
1603Holýšov08.03.HodekPálekMüller
PřešticeNE 14:30Kafka
1604Horažďovice08.03.LegoDuda Mir.Bartošek
Dynamo ZČENE 14:30Reznichenko
1605Domažlice B07.03.KličkaMazánLecjaksUMT
RapidSO 14:30Bína
1606Zruč07.03.BogdanHodekHavránekUMT
BolevecSO 14:30Janda Mar.
1607H. Týn08.03.BurdaČernýAubrechthř.UMT Masar.ulice
ChotíkovNE 14:30Mezera
1608Černice07.03.KastlŠtöklMrázekUMT Luč.ulice+UO
VejprniceSO 17:30Volf

A2A - I.A.třída

16. kolo - 08.03.2015

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1601Senco B06.03.Janda Mar.Duda Mir.Bláha
KřimicePÁ 18:00Schneider
1602Žichovice08.03.Duda Vác.KohoutHudeček
Sl.MýtoNE 14:30Kulhánek
1603Ch. Újezd07.03.KafkaKrauzJirsaHorní Jadruž
NýrskoSO 14:30Nesvadba
1604Nýřany07.03.PresslPetrželkaHavlík
Ch. PlanáSO 14:30Kanta
1605Lhota07.03.ŠiškaHomrHarmadyhř. UMT S.Doubravka
SvéradiceSO 13:00Šálková
1606Žihle07.03.MazanecHájekKopřivaUMT
StodSO 14:30Petržílka
1607Luby08.03.ŠauflováŠpindlerováSvoboda
NepomukNE 14:30Hessová
1608Pačejov07.03.VocelkaŠlaufBartošek
StaňkovSO 14:30Šimek Lub.

C2A - Krajská soutěž dorostu A

16. kolo - 08.03.2015

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1601Košutka07.03.ReiprichUMT Zruč!
Union PlzeňSO 12:00
1602Hor.Bříza07.03.Šimek Fra.UMT
Sl.MýtoSO 10:00
1603M.Touškov07.03.Chejlava
KožlanySO 10:30
1605Stříbro06.03.Burdahř. UMT B.Stříbro
RapidPÁ 18:00
1607Bezdružice08.03.Bureš M.
KraloviceNE 10:00
1608Černice08.03.König Mich.náhr. hřiště Černice
HrádekNE 11:30

C2B - Krajská soutěž dorostu B

16. kolo - 08.03.2015

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1601Žákava08.03.Kašpar
HolýšovNE 10:15
1602Nepomuk08.03.Komanec
LubyNE 10:00
1603Sušice07.03.HessováUMT
NýrskoSO 12:00
1604Blovice08.03.Ruda
HoražďoviceNE 11:30
1605Mrákov07.03.Hálek
MochtínSO 10:00
1606Chotěšov07.03.Kanta
StodSO 10:00
1607Hradešice08.03.Brůha
MerklínNE 10:00
1608Postřekov08.03.Pohančeníkhř. T.Chodov
StaňkovNE 10:00

E1A - Krajský přebor starších žáků

29. kolo - 08.03.2015

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
2901Smíchov08.03.Kříž Luk.hř. UMT H. Bříza!
BlšanyNE 09:00
2902Klatovy07.03.Hovorka
LubySO 10:00
2903Vejprnice07.03.Orlík
PřešticeSO 10:00
2904Stříbro07.03.Sirovýhř. S.Doubravka - obr.pořadí
SencoSO 10:00
2905Horažďovice07.03.Brůha
TachovSO 10:00
2906Dynamo ZČE08.03.ŠtöklSK Plzeň 1894
SušiceNE 12:45
2907Nýrsko07.03.Rubáš
NepomukSO 10:00
2908Košutka08.03.FilingerUMT Zruč + UO
DomažliceNE 16:00

F1A - Krajský přebor žáků mladší

29. kolo - 08.03.2015

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
2901Smíchov08.03.Kříž Luk.hř. UMT H. Bříza!
BlšanyNE 10:45
2902Klatovy07.03.Hovorka
LubySO 11:45
2903Vejprnice07.03.Orlík
PřešticeSO 11:45
2904Stříbro07.03.Sirovýhř. S.Doubravka -obr.pořadí
SencoSO 11:45
2905Horažďovice07.03.Brůha
TachovSO 11:45
2906Dynamo ZČE08.03.ŠtöklSK Plzeň 1894
SušiceNE 14:30
2907Nýrsko07.03.Rubáš
NepomukSO 11:45
2908Košutka08.03.FilingerUMT Zruč + UO
DomažliceNE 17:45


Plzeňský KFS
Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Tel./fax: 377245108
E-mail: pkfs@seznam.cz
č.ú. 35-9037020217/0100
  Adresáře
Výkonný výbor a složení komisí
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Archiv soutěží
Adresář klubů
 


Informace FS
REGISTRACE
Sekretariát
Změny v obsazení rozhodčích a obsazení republ. soutěží
Ostatní
 
Disciplinární komise
13.2.2015Tresty jednotlivců ze dne 13. 2. 2015
19.11.2014Tresty jednotlivců ze dne 19. 11. 2014
12.11.2014Tresty jednotlivců ze dne 12. 11. 2014
5.11.2014Tresty jednotlivců ze dne 5. 11. 2014
29.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 29. 10. 2014
23.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 22.10.2014
15.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 15.10.2014
8.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 8. 10. 2014
1.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 1. 10. 2014
24.9.2014Tresty jednotlivců ze dne 24. 9. 2014
 
Úřední zprávy
28.2.2015Výsledky II. kola Poháru PKFS
28.2.2015FOTO: XII. REPREZENTAĆNÍ PLES PKFS
19.2.2015FOTO: VH PKFS
14.2.2015FOTO: SP. Poříčí - Raková
14.2.2015FOTO: Rokycany B - Lhota
13.2.2015Registrace - provozní doba - 17. 2. - 6. 4. 2015
1.2.2015FOTO: Senco - Koloveč
31.1.2015FOTO: Chlumčany - Holýšov
24.1.2015FOTO: SK ZČE - Mýto
17.1.2015FOTO: Rapid - Stod
 

  Ostatní informace
Archiv starších zpráv
Soubory ke stažení
Stránky klubů - odkazy
Burza: koupím/prodám/vyměním
Vybavení lékárniček
Video - Audio
FINCENTRUM
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate