Domácí soutěže

reklama
Datum poslední aktualizace : 25.10.2014 16:20

A1A - Krajský přebor mužů

12. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1201Koloveč26.10.KřenŠiškaAubrecht
HolýšovNE 14:30Štökl
1202Hor.Bříza25.10.PálekŠtöklBláha
HoražďoviceSO 14:30Ruda
1203Rozvadov25.10.VocelkaBurdaHavránek
Domažlice BSO 14:30Kafka
1204Rokycany B26.10.KastlLegoMrázek
ZručNE 14:30Červený
1205Přeštice25.10.HodekSchneiderMrázek
H. TýnSO 14:30König Mich.
1206Dynamo ZČE25.10.S R NS R NŠnajdr
ČerniceSO 10:15S R N
1207Rapid25.10.KračmerHavránekLecjaks
VejprniceSO 14:30Kostelník
1208Bolevec25.10.VolfLhotákKrejčí
ChotíkovSO 14:30Bogdan

13. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1301Chotíkov01.11.HájekHomrHamouz J.
KolovečSO 14:00Schneider
1302Vejprnice01.11.ČervenýŠtöklLangmajer
BolevecSO 14:00Šimek Fra.
1303Černice01.11.ČermákKafkaMareška
RapidSO 14:00Vocelka
1304H. Týn02.11.ŠiškaBogdanAubrechtUMT H.Týn
Dynamo ZČENE 14:00Burda
1305Zruč01.11.KličkaPetržílkaMüller
PřešticeSO 14:00Petrželka
1306Domažlice B01.11.LhotákVolfKopřivaUMT
Rokycany BSO 14:00Pálek
1307Horažďovice02.11.BínaŠtöklHavlík
RozvadovNE 14:00Mazán
1308Holýšov02.11.HavránekHodekKrejčí
Hor.BřízaNE 14:00Duda Mir.

A2A - I.A.třída

11. kolo - 19.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1103Staňkov28.10.König Mich.Janda Mar.Hamouz J.
Ch. PlanáÚT 15:00Lukáš

12. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1202Žichovice26.10.Janda Mar.LhotákKopřiva
NýřanyNE 14:30Duda Vác.
1203Křimice25.10.Janda Dav.FilingerMareškahř. S.Vochov!
LhotaSO 14:30Jonáš
1204Sl.Mýto26.10.RudaSchneiderRauch
ŽihleNE 14:30Vocelka
1205Nýrsko25.10.ŠiškaPetrželkaŠtolka
LubySO 14:30Mazanec
1206Ch. Planá25.10.ŠlajsMezeraHavlík
PačejovSO 14:30Jílek
1207Svéradice26.10.MezeraČernýHarmady
StaňkovNE 14:30Sladký
1208Stod25.10.ValentaHomrHudeček
NepomukSO 14:30Černý

13. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1301Nepomuk01.11.ŠpotákBínaHarmady
Senco BSO 14:00Hálek
1302Staňkov01.11.Janda Dav.Duda Mir.Rauch
StodSO 14:00Šlajs
1303Pačejov01.11.Janda Mar.ŠkardaHajšman
SvéradiceSO 14:00Doksanský
1304Luby01.11.PohančeníkPlzákJirsa
Ch. PlanáSO 14:00Fanfule A.
1305Žihle01.11.Duda Vác.KřenBartošekUMT
NýrskoSO 10:30Orlík
1306Lhota02.11.ReznichenkoLhotákHamouz R.hř. TJ Dobřany
Sl.MýtoNE 14:00Lego
1307Nýřany01.11.ValentaBurdaSvoboda
KřimiceSO 14:00König Mich.
1308Ch. Újezd02.11.SladkýČervenýHavránekHorní Jadruž
ŽichoviceNE 14:00Majerčík

A3A - I.B.třída A

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Milavče25.10.Hromka
M.TouškovSO 14:30
1002Merklín26.10.PetržílkaBínaMüller
KlenčíNE 11:30Hovorka
1003Přimda25.10.Kašpar
KdyněSO 14:30
1005Stříbro25.10.BínaŠkarda
BezdružiceSO 14:30Hessová
1006Tlumačov26.10.Duda Mir.Fanfule A.
Koloveč BNE 13:00Fanfule L.
1007Dl. Újezd25.10.Liškutín
PostřekovSO 14:30

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Postřekov02.11.VocelkaHomr
MilavčeNE 14:00Kastl
1102Koloveč B02.11.HájekÚnějovice
Dl. ÚjezdNE 14:00
1103Bezdružice01.11.KrauzMajerčík
TlumačovSO 14:00Hromka
1105Kdyně01.11.Koura
MeclovSO 14:00
1106Klenčí01.11.HovorkaMazanec
PřimdaSO 14:00Pressl
1107M.Touškov01.11.ChejlavaŠlauf
MerklínSO 14:00Kanta

A3B - I.B.třída B

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Košutka26.10.SitarčíkKrauz
ChanoviceNE 14:30Kanta
1002Žákava25.10.Komanec
ŠtěnoviceSO 14:30
1003Strážov26.10.Schwarz
ChlumčanyNE 14:30
1004St. Smolivec25.10.Duda Vác.
Přeštice BSO 14:30
1005Sp.Poříčí25.10.Čermák
MěčínSO 14:30
1007Blovice25.10.Orlík
Dl. VesSO 14:30

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Dl. Ves01.11.Velíšek
KošutkaSO 14:00
1102Mochtín02.11.Kříž Luk.
BloviceNE 14:00
1104Přeštice B02.11.Fanfule L.Pohančeník
Sp.PoříčíNE 10:15Fanfule A.
1105Chlumčany02.11.Fanfule A.Fanfule L.
St. SmolivecNE 14:00Pohančeník
1106Štěnovice01.11.Reiprich
StrážovSO 14:00
1107Chanovice01.11.Pena
ŽákavaSO 14:00

A3C - I.B.třída C

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Plasy26.10.Filinger
KaznějovNE 14:30
1002St. Plzenec25.10.PenaŠimek Lub.
RadniceSO 14:30Kanta
1003Hrádek25.10.Doksanský
Dynamo ZČE BSO 14:30
1004Tlučná25.10.Kvasnička
ZbirohSO 14:30
1005Volduchy25.10.König Vla.
Sl.Mýto BSO 14:30
1006Raková25.10.PresslKlička
KraloviceSO 14:30Hájek
1007Chrást25.10.Lukáš
PříkosiceSO 14:30

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Příkosice01.11.Plundrich
PlasySO 14:00
1102Kralovice01.11.Kvasnička
ChrástSO 14:00
1103Sl.Mýto B01.11.KostelníkKomanec
RakováSO 14:00Sitarčík
1104Zbiroh01.11.Černý
VolduchySO 14:00
1105Dynamo ZČE B01.11.Liškutín
TlučnáSO 14:00
1106Radnice01.11.Ježek
HrádekSO 14:00
1107Kaznějov01.11.Ruda
St. PlzenecSO 14:00

C1A - Krajský přebor staršího dorostu

9. kolo - 19.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0901SŠ Plzeň29.10.Volf
DomažliceST 10:00

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Domažlice26.10.ŠpotákUMT
H. TýnNE 09:00
1002Tachov25.10.Fanfule A.
KlatovySO 10:00
1003Senco26.10.BurešUMT
Dynamo ZČENE 10:00
1004Přeštice28.10.Křen
VejprniceÚT 10:00
1005Rokycany26.10.Bogdanhř. UMT Čechova ulice
SŠ PlzeňNE 10:00

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Rokycany02.11.Volfhř. UMT Čechova ulice
DomažliceNE 10:00
1102SŠ Plzeň01.11.Schveinert
PřešticeSO 10:00
1103Vejprnice02.11.Kafka
SencoNE 10:00
1104Dynamo ZČE02.11.Mareš
TachovNE 11:45
1105Klatovy02.11.Říha
H. TýnNE 10:00

13. kolo - 16.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1305Dynamo ZČE28.10.Hodek
KlatovyÚT 10:00

C2A - Krajská soutěž dorostu A

12. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1201Košutka26.10.Kanta
M.TouškovNE 10:00
1202Hor.Bříza25.10.KrauzUMT
NýřanySO 10:00
1203Union Plzeň25.10.Ježek
StříbroSO 12:00
1205Kožlany26.10.Reiprich
BezdružiceNE 10:00
1206Smíchov26.10.Volf
ČerniceNE 12:00
1207Rapid25.10.Havránek
HrádekSO 11:30
1208Spoje25.10.Lejsek
KraloviceSO 11:30

13. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1301Kralovice01.11.Kvasnička
KošutkaSO 11:00
1302Hrádek02.11.Šlajs
SpojeNE 10:00
1303Černice02.11.Orlík
RapidNE 11:00
1304Bezdružice02.11.Nesvadba
SmíchovNE 10:00
1306Stříbro01.11.Mezera
Sl.MýtoSO 10:00
1307Nýřany01.11.König Mich.
Union PlzeňSO 10:00
1308M.Touškov02.11.Škarda
Hor.BřízaNE 14:00

C2B - Krajská soutěž dorostu B

11. kolo - 19.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1103Staňkov28.10.Štöklhř. Krchleby!
HoražďoviceÚT 10:30

12. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1201Žákava26.10.Havránek
SušiceNE 10:15
1202Nepomuk26.10.Klička
BloviceNE 10:00
1203Holýšov28.10.Pohančeníkhř. Hradec u Stoda!
MrákovÚT 10:00
1204Luby25.10.Koura
ChotěšovSO 10:00
1205Nýrsko25.10.Petrželka
HradešiceSO 12:00
1206Horažďovice25.10.Hovorka
PostřekovSO 10:00
1207Mochtín25.10.Brůha
StaňkovSO 10:00
1208Stod26.10.Homrhř. Hradec u Stoda !
MerklínNE 10:00

13. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1301Merklín01.11.Šimek Lub.
ŽákavaSO 14:00
1302Staňkov02.11.Kanta
StodNE 10:00
1303Postřekov02.11.Kastl
MochtínNE 10:00
1304Hradešice02.11.Brůha
HoražďoviceNE 14:00
1305Chotěšov01.11.Hessová
NýrskoSO 10:00
1306Mrákov01.11.Fanfule L.
LubySO 10:00
1307Blovice02.11.Hucl
HolýšovNE 11:00
1308Sušice01.11.ŘíhaUMT
NepomukSO 10:00

D1A - Krajský přebor mladšího dorostu

9. kolo - 19.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0901SŠ Plzeň29.10.Volf
DomažliceST 12:15

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Domažlice26.10.ŠpotákUMT
H. TýnNE 11:15
1002Tachov25.10.Fanfule A.
KlatovySO 12:15
1003Senco26.10.BurešUMT
Dynamo ZČENE 12:15
1004Přeštice28.10.Křen
VejprniceÚT 12:15
1005Rokycany26.10.Bogdanhř. UMT Čechova ulice
SŠ PlzeňNE 12:15

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Rokycany02.11.Volfhř. UMT Čechova ulice
DomažliceNE 12:15
1102SŠ Plzeň01.11.Schveinert
PřešticeSO 12:15
1103Vejprnice02.11.Kafka
SencoNE 12:15
1104Dynamo ZČE02.11.Mareš
TachovNE 14:00
1105Klatovy02.11.Říha
H. TýnNE 12:15

13. kolo - 16.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1305Dynamo ZČE28.10.Hodek
KlatovyÚT 12:15

E1A - Krajský přebor starších žáků

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Blšany25.10.Reiprich
VejprniceSO 10:00
1002Klatovy25.10.Velíšekhř. B.Stříbro - obr.pořadí!
StříbroSO 10:00
1003Smíchov25.10.Nesvadba
HoražďoviceSO 10:00
1004Luby26.10.Pressl
Dynamo ZČENE 10:00
1005Přeštice26.10.Kafka
NýrskoNE 10:00
1006Senco25.10.Mareš
KošutkaSO 10:00
1007Tachov26.10.Majerčík
DomažliceNE 10:00
1008Sušice26.10.ŘíhaUMT
NepomukNE 10:00

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Nepomuk02.11.Pena
BlšanyNE 10:00
1102Domažlice01.11.SchwarzUMT
SušiceSO 09:00
1103Košutka01.11.Frgal
TachovSO 10:00
1104Nýrsko01.11.Jakš
SencoSO 10:00
1105Dynamo ZČE02.11.Picekhř. SKP Rapid Sport!
PřešticeNE 12:15
1106Horažďovice01.11.Brůha
LubySO 10:00
1107Stříbro02.11.Černý
SmíchovNE 10:00
1108Vejprnice01.11.Nesvadba
KlatovySO 10:00

13. kolo - 16.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1304Dynamo ZČE28.10.Šlaufhř. SKP Rapid Sport!
TachovÚT 10:00

E2A - Krajská soutěž žáků

9. kolo - 19.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
0901Staňkov28.10.Lukáš
KlatovyÚT 10:00

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Klatovy26.10.Pena
MrákovNE 10:00
1002H. Týn25.10.Fanfule L.UMT H.Týn!
RapidSO 12:00
1003Meclov25.10.Pohančeníkhřiště Třebnice
KdyněSO 12:00
1004Sl.Mýto26.10.Čubr
ZbirohNE 10:00
1005Blovice25.10.Orlík
KasejoviceSO 11:30
1006Staňkov25.10.Červený
HolýšovSO 11:30

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Holýšov02.11.Hodek
KlatovyNE 12:00
1102Kasejovice01.11.Bogdan
StaňkovSO 11:30
1103Zbiroh02.11.Schneider
BloviceNE 10:30
1104Kdyně02.11.Schwarz
Sl.MýtoNE 14:00
1105Rapid01.11.Mareš
MeclovSO 10:00
1106Mrákov02.11.Hájek
H. TýnNE 11:15

F1A - Krajský přebor žáků mladší

10. kolo - 26.10.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1001Blšany25.10.Reiprich
VejprniceSO 11:45
1002Klatovy25.10.Velíšekhř. B.Stříbro - obr.pořadí!
StříbroSO 11:45
1003Smíchov25.10.Nesvadba
HoražďoviceSO 11:45
1004Luby26.10.Pressl
Dynamo ZČENE 11:45
1005Přeštice26.10.Kafka
NýrskoNE 11:45
1006Senco25.10.Mareš
KošutkaSO 11:45
1007Tachov26.10.Majerčík
DomažliceNE 11:45
1008Sušice26.10.ŘíhaUMT
NepomukNE 11:45

11. kolo - 02.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1101Nepomuk02.11.Pena
BlšanyNE 11:45
1102Domažlice01.11.SchwarzUMT
SušiceSO 10:45
1103Košutka01.11.Frgal
TachovSO 11:45
1104Nýrsko01.11.Jakš
SencoSO 11:45
1105Dynamo ZČE02.11.Picekhř. SKP Rapid Sport!
PřešticeNE 14:00
1106Horažďovice01.11.Brůha
LubySO 11:45
1107Stříbro02.11.Černý
SmíchovNE 11:45
1108Vejprnice01.11.Nesvadba
KlatovySO 11:45

13. kolo - 16.11.2014

Záp. DomácíDatumHlavníAsistent 1DelegátHřiště
Hosté R4Asistent 2Tech.Poznámka
1304Dynamo ZČE28.10.Šlaufhř. SKP Rapid Sport!
TachovÚT 11:45


Plzeňský KFS
Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Tel./fax: 377245108
E-mail: pkfs@seznam.cz
č.ú. 35-9037020217/0100
  Adresáře
Výkonný výbor a složení komisí
  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Archiv soutěží
Adresář klubů
 


Informace FS
REGISTRACE
Sekretariát
Změny v obsazení rozhodčích a obsazení republ. soutěží
Ostatní
 
Disciplinární komise
23.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 22.10.2014
15.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 15.10.2014
8.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 8. 10. 2014
1.10.2014Tresty jednotlivců ze dne 1. 10. 2014
24.9.2014Tresty jednotlivců ze dne 24. 9. 2014
17.9.2014Tresty jednotlivců ze dne 17.9.2014
12.9.2014Tresty jednotlivců ze dne 12. 9. 2014
10.9.2014Tresty jednotlivců ze dne 10. 9. 2014
5.9.2014Tresty jednotlivců ze dne 4. 9. 2014
4.9.2014Tresty jednotlivců ze dne 3. 9. 2014
 
Úřední zprávy
23.10.2014TL - jaro 2015 PKFS
18.10.2014FOTO: Bolevec - Koloveč
12.10.2014FOTO: Košutka - Štěnovice
6.10.2014REGISTRACE - změna provozní doby registračního oddělení PKFS
4.10.2014FOTO: Černice - Rozvadov
3.10.2014Tiskopisy, dokumenty ke stažení
1.10.2014Oznámení UEFA B licence PKFS
27.9.2014FOTO: SK ZČE - Rapid Plzeň
23.9.2014FOTO: Přeštice - SK ZČE
16.9.2014UPOZORNĚNÍ
 

  Ostatní informace
Archiv starších zpráv
Soubory ke stažení
Stránky klubů - odkazy
Burza: koupím/prodám/vyměním
Vybavení lékárniček
Video - Audio
FINCENTRUM
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate