|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2B - Seznam.cz - Česká divize starších žáků B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Slavoj Podolí | 26 | 22 | 1 | 3 | 97: 33 | 67 | ( 28) |
|
2. | Sokolov | 26 | 20 | 2 | 4 | 92: 30 | 62 | ( 23) |
|
3. | Ústí nad Labem | 26 | 15 | 4 | 7 | 70: 47 | 49 | ( 10) |
|
4. | JUNIOR Děčín | 26 | 15 | 3 | 8 | 65: 34 | 48 | ( 9) |
|
5. | Teplice B | 26 | 14 | 4 | 8 | 82: 52 | 46 | ( 7) |
|
6. | Rakovník | 26 | 14 | 3 | 9 | 52: 32 | 45 | ( 6) |
|
7. | Bohemians 1905 B | 26 | 12 | 5 | 9 | 79: 65 | 41 | ( 2) |
|
8. | Meteor Praha | 26 | 10 | 0 | 16 | 39: 50 | 30 | ( -9) |
|
9. | Karlovy Vary | 26 | 9 | 1 | 16 | 58: 90 | 28 | (-11) |
|
10. | Kladno B | 26 | 8 | 4 | 14 | 32: 77 | 28 | (-11) |
|
11. | Roudnice n.L. | 26 | 7 | 3 | 16 | 53: 93 | 24 | (-15) |
|
12. | Junior Praha | 26 | 5 | 5 | 16 | 34: 67 | 20 | (-19) |
|
13. | Most B | 26 | 6 | 2 | 18 | 46: 80 | 20 | (-19) |
|
14. | Neratovice-Byškovice | 26 | 5 | 3 | 18 | 42: 91 | 18 | (-21) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Slavoj Podolí | 13 | 13 | 0 | 0 | 53: 11 | 39 |
|
2. | Sokolov | 13 | 12 | 0 | 1 | 54: 14 | 36 |
|
3. | Ústí nad Labem | 13 | 10 | 1 | 2 | 42: 18 | 31 |
|
4. | Rakovník | 13 | 10 | 1 | 2 | 36: 13 | 31 |
|
5. | JUNIOR Děčín | 13 | 9 | 1 | 3 | 44: 16 | 28 |
|
6. | Teplice B | 13 | 8 | 3 | 2 | 50: 22 | 27 |
|
7. | Meteor Praha | 13 | 8 | 0 | 5 | 26: 18 | 24 |
|
8. | Roudnice n.L. | 13 | 7 | 2 | 4 | 34: 28 | 23 |
|
9. | Kladno B | 13 | 7 | 2 | 4 | 22: 22 | 23 |
|
10. | Bohemians 1905 B | 13 | 5 | 4 | 4 | 33: 30 | 19 |
|
11. | Karlovy Vary | 13 | 6 | 1 | 6 | 34: 37 | 19 |
|
12. | Junior Praha | 13 | 5 | 2 | 6 | 21: 27 | 17 |
|
13. | Neratovice-Byškovice | 13 | 4 | 2 | 7 | 22: 39 | 14 |
|
14. | Most B | 13 | 2 | 1 | 10 | 26: 49 | 7 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Slavoj Podolí | 13 | 9 | 1 | 3 | 44: 22 | 28 |
|
2. | Sokolov | 13 | 8 | 2 | 3 | 38: 16 | 26 |
|
3. | Bohemians 1905 B | 13 | 7 | 1 | 5 | 46: 35 | 22 |
|
4. | JUNIOR Děčín | 13 | 6 | 2 | 5 | 21: 18 | 20 |
|
5. | Teplice B | 13 | 6 | 1 | 6 | 32: 30 | 19 |
|
6. | Ústí nad Labem | 13 | 5 | 3 | 5 | 28: 29 | 18 |
|
7. | Rakovník | 13 | 4 | 2 | 7 | 16: 19 | 14 |
|
8. | Most B | 13 | 4 | 1 | 8 | 20: 31 | 13 |
|
9. | Karlovy Vary | 13 | 3 | 0 | 10 | 24: 53 | 9 |
|
10. | Meteor Praha | 13 | 2 | 0 | 11 | 13: 32 | 6 |
|
11. | Kladno B | 13 | 1 | 2 | 10 | 10: 55 | 5 |
|
12. | Neratovice-Byškovice | 13 | 1 | 1 | 11 | 20: 52 | 4 |
|
13. | Junior Praha | 13 | 0 | 3 | 10 | 13: 40 | 3 |
|
14. | Roudnice n.L. | 13 | 0 | 1 | 12 | 19: 65 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Sokolov | --- | 3:1 | 3:4 | 2:1 | 3:1 | 7:0 | 5:1 | 1:0 | 1:0 | 5:0 | 10:1 | 4:1 | 7:4 | 3:0 |
|
2. | Bohemians 1905 B | 0:0 | --- | 2:4 | 2:2 | 1:1 | 5:3 | 4:2 | 0:4 | 3:3 | 5:3 | 1:2 | 2:3 | 5:2 | 3:1 |
|
3. | Most B | 2:4 | 0:4 | --- | 3:4 | 0:5 | 6:2 | 2:7 | 0:5 | 1:2 | 4:2 | 3:3 | 1:4 | 3:4 | 1:3 |
|
4. | Slavoj Podolí | 4:2 | 4:0 | 3:1 | --- | 2:0 | 3:0 | 9:1 | 5:3 | 1:0 | 2:1 | 6:0 | 3:2 | 8:0 | 3:1 |
|
5. | Rakovník | 1:1 | 2:1 | 1:0 | 2:3 | --- | 6:1 | 3:1 | 3:0 | 2:0 | 5:0 | 4:0 | 1:4 | 2:1 | 4:1 |
|
6. | Roudnice n.L. | 0:3 | 3:8 | 2:2 | 3:1 | 0:2 | --- | 4:0 | 3:5 | 2:0 | 3:3 | 4:0 | 4:2 | 5:2 | 1:0 |
|
7. | Karlovy Vary | 2:9 | 2:5 | 0:6 | 2:5 | 4:2 | 8:2 | --- | 0:0 | 1:2 | 3:0 | 4:0 | 3:4 | 3:1 | 2:1 |
|
8. | Teplice B | 1:3 | 3:3 | 4:0 | 2:4 | 2:0 | 8:2 | 9:1 | --- | 2:2 | 4:2 | 4:0 | 4:1 | 3:3 | 4:1 |
|
9. | JUNIOR Děčín | 1:0 | 6:1 | 3:0 | 1:2 | 1:2 | 8:1 | 1:0 | 3:4 | --- | 5:0 | 6:3 | 1:1 | 5:1 | 3:1 |
|
10. | Junior Praha | 1:2 | 2:5 | 3:0 | 1:7 | 0:0 | 2:1 | 1:3 | 5:2 | 0:4 | --- | 3:0 | 1:1 | 1:0 | 1:2 |
|
11. | Kladno B | 1:4 | 3:7 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | 4:1 | 4:2 | 1:2 | 0:2 | 1:1 | --- | 1:1 | 2:1 | 1:0 |
|
12. | Ústí nad Labem | 2:0 | 5:4 | 6:0 | 2:4 | 2:0 | 4:3 | 4:2 | 2:0 | 2:3 | 1:1 | 4:0 | --- | 4:0 | 4:1 |
|
13. | Neratovice-Byškovice | 0:7 | 1:5 | 3:0 | 0:6 | 0:3 | 1:1 | 6:2 | 3:7 | 2:3 | 1:0 | 1:1 | 2:3 | --- | 2:1 |
|
14. | Meteor Praha | 1:3 | 1:2 | 0:3 | 0:4 | 3:0 | 3:2 | 1:2 | 4:0 | 1:0 | 1:0 | 5:0 | 2:1 | 4:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sokolov | 13 | 11 | 1 | 1 | 50: 10 | 34 |
|
2. | Slavoj Podolí | 13 | 11 | 0 | 2 | 54: 15 | 33 |
|
3. | Ústí nad Labem | 13 | 7 | 3 | 3 | 34: 25 | 24 |
|
4. | Rakovník | 13 | 7 | 2 | 4 | 29: 16 | 23 |
|
5. | JUNIOR Děčín | 13 | 6 | 3 | 4 | 22: 14 | 21 |
|
6. | Meteor Praha | 13 | 7 | 0 | 6 | 24: 19 | 21 |
|
7. | Bohemians 1905 B | 13 | 5 | 3 | 5 | 40: 35 | 18 |
|
8. | Roudnice n.L. | 13 | 6 | 0 | 7 | 31: 44 | 18 |
|
9. | Kladno B | 13 | 4 | 2 | 7 | 11: 33 | 14 |
|
10. | Teplice B | 13 | 3 | 4 | 6 | 29: 29 | 13 |
|
11. | Junior Praha | 13 | 4 | 1 | 8 | 17: 39 | 13 |
|
12. | Most B | 13 | 4 | 0 | 9 | 27: 34 | 12 |
|
13. | Karlovy Vary | 13 | 3 | 1 | 9 | 21: 50 | 10 |
|
14. | Neratovice-Byškovice | 13 | 2 | 2 | 9 | 20: 46 | 8 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Slavoj Podolí | 13 | 11 | 1 | 1 | 43: 18 | 34 |
|
2. | Teplice B | 13 | 11 | 0 | 2 | 53: 23 | 33 |
|
3. | Sokolov | 13 | 9 | 1 | 3 | 42: 20 | 28 |
|
4. | JUNIOR Děčín | 13 | 9 | 0 | 4 | 43: 20 | 27 |
|
5. | Ústí nad Labem | 13 | 8 | 1 | 4 | 36: 22 | 25 |
|
6. | Bohemians 1905 B | 13 | 7 | 2 | 4 | 39: 30 | 23 |
|
7. | Rakovník | 13 | 7 | 1 | 5 | 23: 16 | 22 |
|
8. | Karlovy Vary | 13 | 6 | 0 | 7 | 37: 40 | 18 |
|
9. | Kladno B | 13 | 4 | 2 | 7 | 21: 44 | 14 |
|
10. | Neratovice-Byškovice | 13 | 3 | 1 | 9 | 22: 45 | 10 |
|
11. | Meteor Praha | 13 | 3 | 0 | 10 | 15: 31 | 9 |
|
12. | Most B | 13 | 2 | 2 | 9 | 19: 46 | 8 |
|
13. | Junior Praha | 13 | 1 | 4 | 8 | 17: 28 | 7 |
|
14. | Roudnice n.L. | 13 | 1 | 3 | 9 | 22: 49 | 6 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0101 | Sokolov | Meteor Praha | 3:0 | | |
|
|
E2B0102 | Bohemians 1905 B | Neratovice-Byškovice | 5:2 | | |
|
|
E2B0103 | Most B | Ústí nad Labem | 1:4 | | |
|
|
E2B0104 | Slavoj Podolí | Kladno B | 6:0 | | |
|
|
E2B0105 | Rakovník | Junior Praha | 5:0 | | |
|
|
E2B0106 | Roudnice n.L. | JUNIOR Děčín | 2:0 | | |
|
|
E2B0107 | Karlovy Vary | Teplice B | 0:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0201 | Meteor Praha | Teplice B | 4:0 | | |
|
|
E2B0202 | JUNIOR Děčín | Karlovy Vary | 1:0 | | |
|
|
E2B0203 | Junior Praha | Roudnice n.L. | 2:1 | | |
|
|
E2B0204 | Kladno B | Rakovník | 1:0 | | |
|
|
E2B0205 | Ústí nad Labem | Slavoj Podolí | 2:4 | | |
|
|
E2B0206 | Neratovice-Byškovice | Most B | 3:0 | | |
|
|
E2B0207 | Sokolov | Bohemians 1905 B | 3:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0301 | Bohemians 1905 B | Meteor Praha | 3:1 | | |
|
|
E2B0302 | Most B | Sokolov | 2:4 | | |
|
|
E2B0303 | Slavoj Podolí | Neratovice-Byškovice | 8:0 | | |
|
|
E2B0304 | Rakovník | Ústí nad Labem | 1:4 | | |
|
|
E2B0305 | Roudnice n.L. | Kladno B | 4:0 | | |
|
|
E2B0306 | Karlovy Vary | Junior Praha | 3:0 | | |
|
|
E2B0307 | Teplice B | JUNIOR Děčín | 2:2 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0401 | Meteor Praha | JUNIOR Děčín | 1:0 | | |
|
|
E2B0402 | Junior Praha | Teplice B | 5:2 | | |
|
|
E2B0403 | Kladno B | Karlovy Vary | 4:2 | | |
|
|
E2B0404 | Ústí nad Labem | Roudnice n.L. | 4:3 | | |
|
|
E2B0405 | Neratovice-Byškovice | Rakovník | 0:3 | | |
|
|
E2B0406 | Sokolov | Slavoj Podolí | 2:1 | | |
|
|
E2B0407 | Bohemians 1905 B | Most B | 2:4 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0501 | Most B | Meteor Praha | 1:3 | | |
|
|
E2B0502 | Slavoj Podolí | Bohemians 1905 B | 4:0 | | |
|
|
E2B0503 | Rakovník | Sokolov | 1:1 | | |
|
|
E2B0504 | Roudnice n.L. | Neratovice-Byškovice | 5:2 | | |
|
|
E2B0505 | Karlovy Vary | Ústí nad Labem | 3:4 | | |
|
|
E2B0506 | Teplice B | Kladno B | 4:0 | | |
|
|
E2B0507 | JUNIOR Děčín | Junior Praha | 5:0 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0601 | Meteor Praha | Junior Praha | 1:0 | | |
|
|
E2B0602 | Kladno B | JUNIOR Děčín | 0:2 | | |
|
|
E2B0603 | Ústí nad Labem | Teplice B | 2:0 | | |
|
|
E2B0604 | Neratovice-Byškovice | Karlovy Vary | 6:2 | | |
|
|
E2B0605 | Sokolov | Roudnice n.L. | 7:0 | | |
|
|
E2B0606 | Bohemians 1905 B | Rakovník | 1:1 | | |
|
|
E2B0607 | Most B | Slavoj Podolí | 3:4 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0701 | Slavoj Podolí | Meteor Praha | 3:1 | | |
|
|
E2B0702 | Rakovník | Most B | 1:0 | | |
|
|
E2B0703 | Roudnice n.L. | Bohemians 1905 B | 3:8 | | |
|
|
E2B0704 | Karlovy Vary | Sokolov | 2:9 | | |
|
|
E2B0705 | Teplice B | Neratovice-Byškovice | 3:3 | | |
|
|
E2B0706 | JUNIOR Děčín | Ústí nad Labem | 1:1 | | |
|
|
E2B0707 | Junior Praha | Kladno B | 3:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0801 | Meteor Praha | Kladno B | 5:0 | | |
|
|
E2B0802 | Ústí nad Labem | Junior Praha | 1:1 | | |
|
|
E2B0803 | Neratovice-Byškovice | JUNIOR Děčín | 2:3 | | |
|
|
E2B0804 | Sokolov | Teplice B | 1:0 | | |
|
|
E2B0805 | Bohemians 1905 B | Karlovy Vary | 4:2 | | |
|
|
E2B0806 | Most B | Roudnice n.L. | 6:2 | | |
|
|
E2B0807 | Slavoj Podolí | Rakovník | 2:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B0901 | Rakovník | Meteor Praha | 4:1 | | |
|
|
E2B0902 | Roudnice n.L. | Slavoj Podolí | 3:1 | | |
|
|
E2B0903 | Karlovy Vary | Most B | 0:6 | | |
|
|
E2B0904 | Teplice B | Bohemians 1905 B | 3:3 | | |
|
|
E2B0905 | JUNIOR Děčín | Sokolov | 1:0 | | |
|
|
E2B0906 | Junior Praha | Neratovice-Byškovice | 1:0 | | |
|
|
E2B0907 | Kladno B | Ústí nad Labem | 1:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1001 | Meteor Praha | Ústí nad Labem | 2:1 | | |
|
|
E2B1002 | Neratovice-Byškovice | Kladno B | 1:1 | | |
|
|
E2B1003 | Sokolov | Junior Praha | 5:0 | | |
|
|
E2B1004 | Bohemians 1905 B | JUNIOR Děčín | 3:3 | | |
|
|
E2B1005 | Most B | Teplice B | 0:5 | | |
|
|
E2B1006 | Slavoj Podolí | Karlovy Vary | 9:1 | | |
|
|
E2B1007 | Rakovník | Roudnice n.L. | 6:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1101 | Roudnice n.L. | Meteor Praha | 1:0 | | |
|
|
E2B1102 | Karlovy Vary | Rakovník | 4:2 | | |
|
|
E2B1103 | Teplice B | Slavoj Podolí | 2:4 | | |
|
|
E2B1104 | JUNIOR Děčín | Most B | 3:0 | | |
|
|
E2B1105 | Junior Praha | Bohemians 1905 B | 2:5 | | |
|
|
E2B1106 | Kladno B | Sokolov | 1:4 | | |
|
|
E2B1107 | Ústí nad Labem | Neratovice-Byškovice | 4:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1201 | Meteor Praha | Neratovice-Byškovice | 4:1 | | |
|
|
E2B1202 | Sokolov | Ústí nad Labem | 4:1 | | |
|
|
E2B1203 | Bohemians 1905 B | Kladno B | 1:2 | | |
|
|
E2B1204 | Most B | Junior Praha | 4:2 | | |
|
|
E2B1205 | Slavoj Podolí | JUNIOR Děčín | 1:0 | | |
|
|
E2B1206 | Rakovník | Teplice B | 3:0 | | |
|
|
E2B1207 | Roudnice n.L. | Karlovy Vary | 4:0 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1301 | Karlovy Vary | Meteor Praha | 2:1 | | |
|
|
E2B1302 | Teplice B | Roudnice n.L. | 8:2 | | |
|
|
E2B1303 | JUNIOR Děčín | Rakovník | 1:2 | | |
|
|
E2B1304 | Junior Praha | Slavoj Podolí | 1:7 | | |
|
|
E2B1305 | Kladno B | Most B | 1:0 | | |
|
|
E2B1306 | Ústí nad Labem | Bohemians 1905 B | 5:4 | | |
|
|
E2B1307 | Neratovice-Byškovice | Sokolov | 0:7 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1401 | Meteor Praha | Sokolov | 1:3 | | |
|
|
E2B1402 | Neratovice-Byškovice | Bohemians 1905 B | 1:5 | | |
|
|
E2B1403 | Ústí nad Labem | Most B | 6:0 | | |
|
|
E2B1404 | Kladno B | Slavoj Podolí | 2:1 | | |
|
|
E2B1405 | Junior Praha | Rakovník | 0:0 | | |
|
|
E2B1406 | JUNIOR Děčín | Roudnice n.L. | 8:1 | | |
|
|
E2B1407 | Teplice B | Karlovy Vary | 9:1 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1501 | Teplice B | Meteor Praha | 4:1 | | |
|
|
E2B1502 | Karlovy Vary | JUNIOR Děčín | 1:2 | | |
|
|
E2B1503 | Roudnice n.L. | Junior Praha | 3:3 | | |
|
|
E2B1504 | Rakovník | Kladno B | 4:0 | | |
|
|
E2B1505 | Slavoj Podolí | Ústí nad Labem | 3:2 | | |
|
|
E2B1506 | Most B | Neratovice-Byškovice | 3:4 | | |
|
|
E2B1507 | Bohemians 1905 B | Sokolov | 0:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1601 | Meteor Praha | Bohemians 1905 B | 1:2 | | |
|
|
E2B1602 | Sokolov | Most B | 3:4 | | |
|
|
E2B1603 | Neratovice-Byškovice | Slavoj Podolí | 0:6 | | |
|
|
E2B1604 | Ústí nad Labem | Rakovník | 2:0 | | |
|
|
E2B1605 | Kladno B | Roudnice n.L. | 4:1 | | |
|
|
E2B1606 | Junior Praha | Karlovy Vary | 1:3 | | |
|
|
E2B1607 | JUNIOR Děčín | Teplice B | 3:4 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1701 | JUNIOR Děčín | Meteor Praha | 3:1 | | |
|
|
E2B1702 | Teplice B | Junior Praha | 4:2 | | |
|
|
E2B1703 | Karlovy Vary | Kladno B | 4:0 | | |
|
|
E2B1704 | Roudnice n.L. | Ústí nad Labem | 4:2 | | |
|
|
E2B1705 | Rakovník | Neratovice-Byškovice | 2:1 | | |
|
|
E2B1706 | Slavoj Podolí | Sokolov | 4:2 | | |
|
|
E2B1707 | Most B | Bohemians 1905 B | 0:4 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1801 | Meteor Praha | Most B | 0:3 | | |
|
|
E2B1802 | Bohemians 1905 B | Slavoj Podolí | 2:2 | | |
|
|
E2B1803 | Sokolov | Rakovník | 3:1 | | |
|
|
E2B1804 | Neratovice-Byškovice | Roudnice n.L. | 1:1 | | |
|
|
E2B1805 | Ústí nad Labem | Karlovy Vary | 4:2 | | |
|
|
E2B1806 | Kladno B | Teplice B | 1:2 | | |
|
|
E2B1807 | Junior Praha | JUNIOR Děčín | 0:4 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B1901 | Junior Praha | Meteor Praha | 1:2 | | |
|
|
E2B1902 | JUNIOR Děčín | Kladno B | 6:3 | | |
|
|
E2B1903 | Teplice B | Ústí nad Labem | 4:1 | | |
|
|
E2B1904 | Karlovy Vary | Neratovice-Byškovice | 3:1 | | |
|
|
E2B1905 | Roudnice n.L. | Sokolov | 0:3 | | |
|
|
E2B1906 | Rakovník | Bohemians 1905 B | 2:1 | | |
|
|
E2B1907 | Slavoj Podolí | Most B | 3:1 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2001 | Meteor Praha | Slavoj Podolí | 0:4 | | |
|
|
E2B2002 | Most B | Rakovník | 0:5 | | |
|
|
E2B2003 | Bohemians 1905 B | Roudnice n.L. | 5:3 | | |
|
|
E2B2004 | Sokolov | Karlovy Vary | 5:1 | | |
|
|
E2B2005 | Neratovice-Byškovice | Teplice B | 3:7 | | |
|
|
E2B2006 | Ústí nad Labem | JUNIOR Děčín | 2:3 | | |
|
|
E2B2007 | Kladno B | Junior Praha | 1:1 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2101 | Kladno B | Meteor Praha | 1:0 | | |
|
|
E2B2102 | Junior Praha | Ústí nad Labem | 1:1 | | |
|
|
E2B2103 | JUNIOR Děčín | Neratovice-Byškovice | 5:1 | | |
|
|
E2B2104 | Teplice B | Sokolov | 1:3 | | |
|
|
E2B2105 | Karlovy Vary | Bohemians 1905 B | 2:5 | | |
|
|
E2B2106 | Roudnice n.L. | Most B | 2:2 | | |
|
|
E2B2107 | Rakovník | Slavoj Podolí | 2:3 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2201 | Meteor Praha | Rakovník | 3:0 | | |
|
|
E2B2202 | Slavoj Podolí | Roudnice n.L. | 3:0 | | |
|
|
E2B2203 | Most B | Karlovy Vary | 2:7 | | |
|
|
E2B2204 | Bohemians 1905 B | Teplice B | 0:4 | | |
|
|
E2B2205 | Sokolov | JUNIOR Děčín | 1:0 | | |
|
|
E2B2206 | Neratovice-Byškovice | Junior Praha | 1:0 | | |
|
|
E2B2207 | Ústí nad Labem | Kladno B | 4:0 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2301 | Ústí nad Labem | Meteor Praha | 4:1 | | |
|
|
E2B2302 | Kladno B | Neratovice-Byškovice | 2:1 | | |
|
|
E2B2303 | Junior Praha | Sokolov | 1:2 | | |
|
|
E2B2304 | JUNIOR Děčín | Bohemians 1905 B | 6:1 | | |
|
|
E2B2305 | Teplice B | Most B | 4:0 | | |
|
|
E2B2306 | Karlovy Vary | Slavoj Podolí | 2:5 | | |
|
|
E2B2307 | Roudnice n.L. | Rakovník | 0:2 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2401 | Meteor Praha | Roudnice n.L. | 3:2 | | |
|
|
E2B2402 | Rakovník | Karlovy Vary | 3:1 | | |
|
|
E2B2403 | Slavoj Podolí | Teplice B | 5:3 | | |
|
|
E2B2404 | Most B | JUNIOR Děčín | 1:2 | | |
|
|
E2B2405 | Bohemians 1905 B | Junior Praha | 5:3 | | |
|
|
E2B2406 | Sokolov | Kladno B | 10:1 | | |
|
|
E2B2407 | Neratovice-Byškovice | Ústí nad Labem | 2:3 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2501 | Neratovice-Byškovice | Meteor Praha | 2:1 | | |
|
|
E2B2502 | Ústí nad Labem | Sokolov | 2:0 | | |
|
|
E2B2503 | Kladno B | Bohemians 1905 B | 3:7 | | |
|
|
E2B2504 | Junior Praha | Most B | 3:0 | | |
|
|
E2B2505 | JUNIOR Děčín | Slavoj Podolí | 1:2 | | |
|
|
E2B2506 | Teplice B | Rakovník | 2:0 | | |
|
|
E2B2507 | Karlovy Vary | Roudnice n.L. | 8:2 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2B2601 | Meteor Praha | Karlovy Vary | 1:2 | | |
|
|
E2B2602 | Roudnice n.L. | Teplice B | 3:5 | | |
|
|
E2B2603 | Rakovník | JUNIOR Děčín | 2:0 | | |
|
|
E2B2604 | Slavoj Podolí | Junior Praha | 2:1 | | |
|
|
E2B2605 | Most B | Kladno B | 3:3 | | |
|
|
E2B2606 | Bohemians 1905 B | Ústí nad Labem | 2:3 | | |
|
|
E2B2607 | Sokolov | Neratovice-Byškovice | 7:4 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 841 | 4.6 |
Branky domácí | 497 | 2.7 |
Branky hosté | 344 | 1.9 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Bohemians 1905 B | 0 | 0 | 0 |
|
JUNIOR Děčín | 0 | 0 | 0 |
|
Junior Praha | 0 | 0 | 0 |
|
Karlovy Vary | 0 | 0 | 0 |
|
Kladno B | 0 | 0 | 0 |
|
Meteor Praha | 0 | 0 | 0 |
|
Most B | 0 | 0 | 0 |
|
Neratovice-Byškovice | 0 | 0 | 0 |
|
Rakovník | 0 | 0 | 0 |
|
Roudnice n.L. | 0 | 0 | 0 |
|
Slavoj Podolí | 0 | 0 | 0 |
|
Sokolov | 0 | 0 | 0 |
|
Teplice B | 0 | 0 | 0 |
|
Ústí nad Labem | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|