Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


C1A - Česká liga dorostu U 19 A

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Příbram302424134: 3074( 29)
2.Most302127 85: 3165( 20)
3.Motorlet Praha301866 76: 3760( 15)
4.DUKLA Praha301848122: 6658( 13)
5.Kladno301569 85: 5051( 6)
6.Sokolov3014610 76: 5048( 3)
7.Ústí nad Labem3014511 84: 7247( 2)
8.MAS Táborsko3013611 56: 6445( 0)
9.SKP Č.Budějovice3012612 49: 5242( -3)
10.Doubravka3012414 56: 6840( -5)
11.VO© a SO© Roudnice n.L.309417 59:10231(-14)
12.Písek308715 34: 7231(-14)
13.Karlovy Vary308319 46: 9527(-18)
14.Rokycany308121 50: 8125(-20)
15.Beroun308121 47:13125(-20)
16.Litvínov305322 29: 8718(-27)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Příbram151401 80: 1142
2.Most151212 42: 1537
3.Ústí nad Labem151032 50: 2733
4.Motorlet Praha15951 37: 1032
5.DUKLA Praha151014 67: 3931
6.Kladno15942 57: 2431
7.Sokolov15933 55: 2330
8.MAS Táborsko15915 32: 3028
9.SKP Č.Budějovice15753 26: 2026
10.Doubravka15726 34: 3023
11.VO© a SO© Roudnice n.L.15717 30: 3922
12.Písek15627 20: 2820
13.Karlovy Vary15618 31: 3819
14.Beroun15618 32: 4619
15.Rokycany155010 25: 3315
16.Litvínov15339 19: 3812


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Příbram151023 54: 1932
2.Most15915 43: 1628
3.Motorlet Praha15915 39: 2728
4.DUKLA Praha15834 55: 2727
5.Kladno15627 28: 2620
6.Sokolov15537 21: 2718
7.MAS Táborsko15456 24: 3417
8.Doubravka15528 22: 3817
9.SKP Č.Budějovice15519 23: 3216
10.Ústí nad Labem15429 34: 4514
11.Písek15258 14: 4411
12.Rokycany153111 25: 4810
13.VO© a SO© Roudnice n.L.152310 29: 639
14.Karlovy Vary152211 15: 578
15.Litvínov152013 10: 496
16.Beroun152013 15: 856


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Litvínov--- 0:0 1:2 1:4 3:0 0:0 1:4 3:2 0:3 2:5 1:7 0:3 2:2 2:1 2:3 1:2
2.Sokolov8:0 --- 8:1 5:3 6:1 5:2 2:0 1:1 3:2 0:1 3:4 1:3 3:3 3:0 6:1 1:1
3.Beroun3:0 0:5 --- 0:3 1:6 2:4 4:0 2:5 3:0 1:7 5:2 2:4 1:6 5:3 2:0 1:1
4.Motorlet Praha0:2 1:1 5:0 --- 0:0 1:0 3:1 1:1 1:0 2:1 1:1 0:0 3:0 7:0 7:2 5:1
5.Rokycany3:1 0:1 2:1 1:2 --- 3:4 2:1 5:1 1:4 1:3 5:1 0:2 1:5 1:5 0:1 0:1
6.Doubravka2:3 2:0 4:1 0:2 4:0 --- 1:2 2:2 0:2 0:3 4:1 2:1 5:4 2:7 5:1 1:1
7.SKP Č.Budějovice1:0 1:1 7:1 0:2 2:0 3:2 --- 3:0 0:3 2:2 1:1 3:2 0:4 2:2 1:0 0:0
8.MAS Táborsko2:1 1:0 5:2 2:5 3:4 0:1 2:1 --- 2:1 1:6 4:4 2:1 1:2 2:1 2:0 3:1
9.Most6:1 1:3 4:0 1:0 4:1 3:0 4:0 3:1 --- 2:1 2:1 2:2 0:4 2:1 5:0 3:0
10.Příbram5:0 3:1 10:0 1:2 4:1 6:0 5:0 4:0 2:0 --- 6:0 4:1 5:4 6:2 8:0 11:0
11.VO© a SO© Roudnice n.L.3:0 2:0 5:1 3:1 3:0 4:1 0:2 2:3 0:3 0:7 --- 1:6 1:10 1:3 2:2 3:0
12.Kladno1:0 2:0 12:0 4:2 5:2 5:2 2:1 2:3 0:4 2:2 7:1 --- 3:3 2:2 8:0 2:2
13.DUKLA Praha4:0 7:4 13:1 3:3 3:2 1:3 1:3 4:1 1:8 1:4 8:2 4:1 --- 6:2 6:3 5:2
14.Ústí nad Labem3:1 5:0 3:0 1:6 4:3 2:2 4:3 1:3 2:2 4:3 9:0 3:1 1:0 --- 2:2 6:1
15.Karlovy Vary5:0 1:2 2:4 3:0 2:4 3:0 1:5 0:0 1:7 1:6 6:4 0:1 1:2 3:2 --- 2:1
16.Písek3:1 1:3 4:1 2:4 4:1 0:1 0:0 1:1 0:4 0:3 1:0 2:0 0:6 1:3 1:0 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Motorlet Praha151131 45: 1536
2.Most151113 51: 1434
3.Příbram151023 59: 2132
4.SKP Č.Budějovice15933 33: 1930
5.Kladno15834 46: 2527
6.DUKLA Praha15825 60: 3926
7.Doubravka15735 31: 3124
8.MAS Táborsko15717 29: 3422
9.Ústí nad Labem15636 38: 3721
10.Sokolov15546 34: 2719
11.Písek15546 13: 2819
12.VO© a SO© Roudnice n.L.15429 29: 4814
13.Rokycany154110 23: 3813
14.Beroun153111 25: 6810
15.Litvínov152211 11: 428
16.Karlovy Vary152112 24: 657


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Příbram151401 75: 942
2.DUKLA Praha151023 62: 2732
3.Most151014 34: 1731
4.Sokolov15924 42: 2329
5.Ústí nad Labem15825 46: 3526
6.Kladno15735 39: 2524
7.Motorlet Praha15735 31: 2224
8.MAS Táborsko15654 27: 3023
9.Karlovy Vary15627 22: 3020
10.VO© a SO© Roudnice n.L.15528 30: 5417
11.Doubravka15519 25: 3716
12.Beroun155010 22: 6315
13.Rokycany154011 27: 4312
14.SKP Č.Budějovice15339 16: 3312
15.Písek15339 21: 4412
16.Litvínov153111 18: 4510



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0101LitvínovPísek1:2 
C1A0102SokolovKarlovy Vary6:1 
C1A0103BerounÚstí nad Labem5:3 
C1A0104Motorlet PrahaDUKLA Praha3:0 
C1A0105RokycanyKladno0:2 
C1A0106DoubravkaVO© a SO© Roudnice n.L.4:1 
C1A0107SKP Č.BudějovicePříbram2:2 
C1A0108MAS TáborskoMost2:1 


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0201PísekMost0:4 
C1A0202PříbramMAS Táborsko4:0 
C1A0203VO© a SO© Roudnice n.L.SKP Č.Budějovice0:2 
C1A0204KladnoDoubravka5:2 
C1A0205DUKLA PrahaRokycany3:2 
C1A0206Ústí nad LabemMotorlet Praha1:6 
C1A0207Karlovy VaryBeroun2:4 
C1A0208LitvínovSokolov0:0 


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0301SokolovPísek1:1 
C1A0302BerounLitvínov3:0 
C1A0303Motorlet PrahaKarlovy Vary7:2 
C1A0304RokycanyÚstí nad Labem1:5 
C1A0305DoubravkaDUKLA Praha5:4 
C1A0306SKP Č.BudějoviceKladno3:2 
C1A0307MAS TáborskoVO© a SO© Roudnice n.L.4:4 
C1A0308MostPříbram2:1 


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0401PísekPříbram0:3 
C1A0402VO© a SO© Roudnice n.L.Most0:3 
C1A0403KladnoMAS Táborsko2:3 
C1A0404DUKLA PrahaSKP Č.Budějovice1:3 
C1A0405Ústí nad LabemDoubravka2:2 
C1A0406Karlovy VaryRokycany2:4 
C1A0407LitvínovMotorlet Praha1:4 
C1A0408SokolovBeroun8:1 


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0501BerounPísek1:1 
C1A0502Motorlet PrahaSokolov1:1 
C1A0503RokycanyLitvínov3:1 
C1A0504DoubravkaKarlovy Vary5:1 
C1A0505SKP Č.BudějoviceÚstí nad Labem2:2 
C1A0506MAS TáborskoDUKLA Praha1:2 
C1A0507MostKladno2:2 
C1A0508PříbramVO© a SO© Roudnice n.L.6:0 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0601PísekVO© a SO© Roudnice n.L.1:0 
C1A0602KladnoPříbram2:2 
C1A0603DUKLA PrahaMost1:8 
C1A0604Ústí nad LabemMAS Táborsko1:3 
C1A0605Karlovy VarySKP Č.Budějovice1:5 
C1A0606LitvínovDoubravka0:0 
C1A0607SokolovRokycany6:1 
C1A0608BerounMotorlet Praha0:3 


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0701Motorlet PrahaPísek5:1 
C1A0702RokycanyBeroun2:1 
C1A0703DoubravkaSokolov2:0 
C1A0704SKP Č.BudějoviceLitvínov1:0 
C1A0705MAS TáborskoKarlovy Vary2:0 
C1A0706MostÚstí nad Labem2:1 
C1A0707PříbramDUKLA Praha5:4 
C1A0708VO© a SO© Roudnice n.L.Kladno1:6 


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0801PísekKladno2:0 
C1A0802DUKLA PrahaVO© a SO© Roudnice n.L.8:2 
C1A0803Ústí nad LabemPříbram4:3 
C1A0804Karlovy VaryMost1:7 
C1A0805LitvínovMAS Táborsko3:2 
C1A0806SokolovSKP Č.Budějovice2:0 
C1A0807BerounDoubravka2:4 
C1A0808Motorlet PrahaRokycany0:0 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A0901RokycanyPísek0:1 
C1A0902DoubravkaMotorlet Praha0:2 
C1A0903SKP Č.BudějoviceBeroun7:1 
C1A0904MAS TáborskoSokolov1:0 
C1A0905MostLitvínov6:1 
C1A0906PříbramKarlovy Vary8:0 
C1A0907VO© a SO© Roudnice n.L.Ústí nad Labem1:3 
C1A0908KladnoDUKLA Praha3:3 


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1001PísekDUKLA Praha0:6 
C1A1002Ústí nad LabemKladno3:1 
C1A1003Karlovy VaryVO© a SO© Roudnice n.L.6:4 
C1A1004LitvínovPříbram2:5 
C1A1005SokolovMost3:2 
C1A1006BerounMAS Táborsko2:5 
C1A1007Motorlet PrahaSKP Č.Budějovice3:1 
C1A1008RokycanyDoubravka3:4 


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1101DoubravkaPísek1:1 
C1A1102SKP Č.BudějoviceRokycany2:0 
C1A1103MAS TáborskoMotorlet Praha2:5 
C1A1104MostBeroun4:0 
C1A1105PříbramSokolov3:1 
C1A1106VO© a SO© Roudnice n.L.Litvínov3:0 
C1A1107KladnoKarlovy Vary8:0 
C1A1108DUKLA PrahaÚstí nad Labem6:2 


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1201PísekÚstí nad Labem1:3 
C1A1202Karlovy VaryDUKLA Praha1:2 
C1A1203LitvínovKladno0:3 
C1A1204SokolovVO© a SO© Roudnice n.L.3:4 
C1A1205BerounPříbram1:7 
C1A1206Motorlet PrahaMost1:0 
C1A1207RokycanyMAS Táborsko5:1 
C1A1208DoubravkaSKP Č.Budějovice1:2 


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1301SKP Č.BudějovicePísek0:0 
C1A1302MAS TáborskoDoubravka0:1 
C1A1303MostRokycany4:1 
C1A1304PříbramMotorlet Praha1:2 
C1A1305VO© a SO© Roudnice n.L.Beroun5:1 
C1A1306KladnoSokolov2:0 
C1A1307DUKLA PrahaLitvínov4:0 
C1A1308Ústí nad LabemKarlovy Vary2:2 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1401PísekKarlovy Vary1:0 
C1A1402LitvínovÚstí nad Labem2:1 
C1A1403SokolovDUKLA Praha3:3 
C1A1404BerounKladno2:4 
C1A1405Motorlet PrahaVO© a SO© Roudnice n.L.1:1 
C1A1406RokycanyPříbram1:3 
C1A1407DoubravkaMost0:2 
C1A1408SKP Č.BudějoviceMAS Táborsko3:0 


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1501MAS TáborskoPísek3:1 
C1A1502MostSKP Č.Budějovice4:0 
C1A1503PříbramDoubravka6:0 
C1A1504VO© a SO© Roudnice n.L.Rokycany3:0 
C1A1505KladnoMotorlet Praha4:2 
C1A1506DUKLA PrahaBeroun13:1 
C1A1507Ústí nad LabemSokolov5:0 
C1A1508Karlovy VaryLitvínov5:0 


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1601PísekLitvínov3:1 
C1A1602Karlovy VarySokolov1:2 
C1A1603Ústí nad LabemBeroun3:0 
C1A1604DUKLA PrahaMotorlet Praha3:3 
C1A1605KladnoRokycany5:2 
C1A1606VO© a SO© Roudnice n.L.Doubravka4:1 
C1A1607PříbramSKP Č.Budějovice5:0 
C1A1608MostMAS Táborsko3:1 


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1701MostPísek3:0 
C1A1702MAS TáborskoPříbram1:6 
C1A1703SKP Č.BudějoviceVO© a SO© Roudnice n.L.1:1 
C1A1704DoubravkaKladno2:1 
C1A1705RokycanyDUKLA Praha1:5 
C1A1706Motorlet PrahaÚstí nad Labem7:0 
C1A1707BerounKarlovy Vary2:0 
C1A1708SokolovLitvínov8:0 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1801PísekSokolov1:3 
C1A1802LitvínovBeroun1:2 
C1A1803Karlovy VaryMotorlet Praha3:0 
C1A1804Ústí nad LabemRokycany4:3 
C1A1805DUKLA PrahaDoubravka1:3 
C1A1806KladnoSKP Č.Budějovice2:1 
C1A1807VO© a SO© Roudnice n.L.MAS Táborsko2:3 
C1A1808PříbramMost2:0 


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A1901PříbramPísek11:0 
C1A1902MostVO© a SO© Roudnice n.L.2:1 
C1A1903MAS TáborskoKladno2:1 
C1A1904SKP Č.BudějoviceDUKLA Praha0:4 
C1A1905DoubravkaÚstí nad Labem2:7 
C1A1906RokycanyKarlovy Vary0:1 
C1A1907Motorlet PrahaLitvínov0:2 
C1A1908BerounSokolov0:5 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2001PísekBeroun4:1 
C1A2002SokolovMotorlet Praha5:3 
C1A2003LitvínovRokycany3:0 
C1A2004Karlovy VaryDoubravka3:0 
C1A2005Ústí nad LabemSKP Č.Budějovice4:3 
C1A2006DUKLA PrahaMAS Táborsko4:1 
C1A2007KladnoMost0:4 
C1A2008VO© a SO© Roudnice n.L.Příbram0:7 


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2101VO© a SO© Roudnice n.L.Písek3:0 
C1A2102PříbramKladno4:1 
C1A2103MostDUKLA Praha0:4 
C1A2104MAS TáborskoÚstí nad Labem2:1 
C1A2105SKP Č.BudějoviceKarlovy Vary1:0 
C1A2106DoubravkaLitvínov2:3 
C1A2107RokycanySokolov0:1 
C1A2108Motorlet PrahaBeroun5:0 


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2201PísekMotorlet Praha2:4 
C1A2202BerounRokycany1:6 
C1A2203SokolovDoubravka5:2 
C1A2204LitvínovSKP Č.Budějovice1:4 
C1A2205Karlovy VaryMAS Táborsko0:0 
C1A2206Ústí nad LabemMost2:2 
C1A2207DUKLA PrahaPříbram1:4 
C1A2208KladnoVO© a SO© Roudnice n.L.7:1 


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2301KladnoPísek2:2 
C1A2302VO© a SO© Roudnice n.L.DUKLA Praha1:10 
C1A2303PříbramÚstí nad Labem6:2 
C1A2304MostKarlovy Vary5:0 
C1A2305MAS TáborskoLitvínov2:1 
C1A2306SKP Č.BudějoviceSokolov1:1 
C1A2307DoubravkaBeroun4:1 
C1A2308RokycanyMotorlet Praha1:2 


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2401PísekRokycany4:1 
C1A2402Motorlet PrahaDoubravka1:0 
C1A2403BerounSKP Č.Budějovice4:0 
C1A2404SokolovMAS Táborsko1:1 
C1A2405LitvínovMost0:3 
C1A2406Karlovy VaryPříbram1:6 
C1A2407Ústí nad LabemVO© a SO© Roudnice n.L.9:0 
C1A2408DUKLA PrahaKladno4:1 


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2501DUKLA PrahaPísek5:2 
C1A2502KladnoÚstí nad Labem2:2 
C1A2503VO© a SO© Roudnice n.L.Karlovy Vary2:2 
C1A2504PříbramLitvínov5:0 
C1A2505MostSokolov1:3 
C1A2506MAS TáborskoBeroun5:2 
C1A2507SKP Č.BudějoviceMotorlet Praha0:2 
C1A2508DoubravkaRokycany4:0 


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2601PísekDoubravka0:1 
C1A2602RokycanySKP Č.Budějovice2:1 
C1A2603Motorlet PrahaMAS Táborsko1:1 
C1A2604BerounMost3:0 
C1A2605SokolovPříbram0:1 
C1A2606LitvínovVO© a SO© Roudnice n.L.1:7 
C1A2607Karlovy VaryKladno0:1 
C1A2608Ústí nad LabemDUKLA Praha1:0 


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2701Ústí nad LabemPísek6:1 
C1A2702DUKLA PrahaKarlovy Vary6:3 
C1A2703KladnoLitvínov1:0 
C1A2704VO© a SO© Roudnice n.L.Sokolov2:0 
C1A2705PříbramBeroun10:0 
C1A2706MostMotorlet Praha1:0 
C1A2707MAS TáborskoRokycany3:4 
C1A2708SKP Č.BudějoviceDoubravka3:2 


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2801PísekSKP Č.Budějovice0:0 
C1A2802DoubravkaMAS Táborsko2:2 
C1A2803RokycanyMost1:4 
C1A2804Motorlet PrahaPříbram2:1 
C1A2805BerounVO© a SO© Roudnice n.L.5:2 
C1A2806SokolovKladno1:3 
C1A2807LitvínovDUKLA Praha2:2 
C1A2808Karlovy VaryÚstí nad Labem3:2 


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A2901Karlovy VaryPísek2:1 
C1A2902Ústí nad LabemLitvínov3:1 
C1A2903DUKLA PrahaSokolov7:4 
C1A2904KladnoBeroun12:0 
C1A2905VO© a SO© Roudnice n.L.Motorlet Praha3:1 
C1A2906PříbramRokycany4:1 
C1A2907MostDoubravka3:0 
C1A2908MAS TáborskoSKP Č.Budějovice2:1 


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C1A3001PísekMAS Táborsko1:1 
C1A3002SKP Č.BudějoviceMost0:3 
C1A3003DoubravkaPříbram0:3 
C1A3004RokycanyVO© a SO© Roudnice n.L.5:1 
C1A3005Motorlet PrahaKladno0:0 
C1A3006BerounDUKLA Praha1:6 
C1A3007SokolovÚstí nad Labem3:0 
C1A3008LitvínovKarlovy Vary2:3 



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem10884.5
Branky domácí6372.7
Branky hosté4511.9
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Beroun000
Doubravka000
DUKLA Praha000
Karlovy Vary000
Kladno000
Litvínov000
MAS Táborsko000
Most000
Motorlet Praha000
Písek000
Příbram000
Rokycany000
SKP Č.Budějovice000
Sokolov000
Ústí nad Labem000
VO© a SO© Roudnice n.L.000



Zpět na archiv soutěľí

Adresáře
Sloľení ŘKČ
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Archiv soutěľí

Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Tresty hráčů
Obsazení rozhodčími

Informace FS
Adresář a dresy oddílů r.2015/2016
Losovací čísla a úřední začátky
Termínová listina - PODZIM 2015
Tiskopisy ŘKČ 2015
Přihláąka do soutěľe r.2015/2016
 
Disciplinární komise
6.8.2015Řádné zasedání DK ze dne 5.8.2015
23.7.2015Řádné zasedání DK ze dne 22.7.2015
2.7.2015Řádné zasedání DK ze dne 1.7.2015
25.6.2015Řádné zasedání DK ze dne 24.6.2015
17.6.2015Řádné zasedání DK ze dne 17.6.2015
11.6.2015Řádné zasedání DK ze dne 10.6.2015
4.6.2015Řádné zasedání DK ze dne 3.6.2015
28.5.2015Řádné zasedání DK ze dne 27.5.2015
21.5.2015Řádné zasedání DK ze dne 20.5.2015
14.5.2015Řádné zasedání DK ze dne 13.5.2015
 
Řídící komise
20.3.2015Zápis Řídící komise pro Čechy č.4
18.12.2014Zápis Řídící komise pro Čechy č.3
4.11.2014Zápis Řídící komise pro Čechy č.2
21.10.2014Zápis Řídící komise pro Čechy č.1
 
STK
5.8.2015Farmy RKČ pro sout.roč.2015/2016
30.7.2015Zápis STK ŘKČ č.1
22.7.2015PŘEHLED FAREM SR 2015-2016 ŘKČ
2.7.2015Soutěľní protokol Farmy ŘKČ
25.6.2015DOPLNĚNÍ ČFL NA DVACET DRU®STEV
19.6.2015BERGROVA TABULKA PRO 20 DRU®STEV
19.6.2015Zápis STK ŘKČ Č. 34
15.6.2015BARÁ® U 19 + OBSAZENÍ
15.6.2015VÝSLEDKY BARÁ®E 2015
10.6.2015Dodatek k zápisu STK ŘKČ č.33
 
Komise rozhodčích
22.7.2015Listiny R a DFA ŘKČ 2015/2016
10.6.2015Komuniké KR 16-14/15
3.6.2015Workshop RO+DFA 9.6.
28.5.2015Komuniké KR 15-14/15
18.5.2015Fyzické prověrky
16.5.2015Smutná zpráva
8.5.2015Komuniké KR 14-14/15
3.5.2015Komuniké KR 13-14/15
16.4.2015Komuniké KR 12-14/15
2.4.2015Komuniké KR 11-14/15
 
Úřední zprávy
6.5.2015Změna sekretáře mládeľe - SK Kladno
9.4.2015Změna sekretáře - SK Sokol Brozany
2.4.2015Změna sekretáře - FK Hvězda Cheb
13.3.2015Změna NP - FK Slavoj ®atec-Občanské sdruľení
25.2.2015Změna barvy dresů - FK Slavoj Vyąehrad
18.2.2015Změna sekretáře mládeľe - Fotbalový klub Pardubice a.s.
6.2.2015Změna sekretáře a zasílání poąty oddílu - Fotbalový klub Dobrovice
5.2.2015Změna zasílání poąty a bankovního spojení - FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s.
16.1.2015Změna sekretáře a zasílání poąty oddílu - Tělocvičná jednota Sokol ®Ivanice
12.1.2015Změna čísla účtu - FK Pěnčín-Turnov
 

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate