Domácí soutěže

reklama

A2B - Divize B

1. kolo 10.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0101LitolLibiš09.08. 17:00SO
A2B0102Horní MěcholupyNový Bor10.08. 17:00NE
A2B0103KrupkaNové Strašecí09.08. 17:00SO
A2B0104KladnoŽatec09.08. 10:15SO
A2B0105SoušÚvaly09.08. 17:00SO
A2B0106LitoměřiceNeratovice-Byškovice09.08. 14:00SO
A2B0107LovosiceMotorlet Praha09.08. 10:15SO
A2B0108LoKo ChomutovBrozany09.08. 17:00SO


2. kolo 17.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0201LibišBrozany16.08. 10:15SO
A2B0202Motorlet PrahaLoKo Chomutov16.08. 17:00SOUMT
A2B0203Neratovice-ByškoviceLovosice17.08. 17:00NE
A2B0204ÚvalyLitoměřice17.08. 17:00NE
A2B0205ŽatecSouš17.08. 17:00NE
A2B0206Nové StrašecíKladno16.08. 17:00SO
A2B0207Nový BorKrupka16.08. 17:00SO
A2B0208LitolHorní Měcholupy16.08. 17:00SO


3. kolo 24.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0301Horní MěcholupyLibiš24.08. 17:00NE
A2B0302KrupkaLitol23.08. 17:00SO
A2B0303KladnoNový Bor23.08. 10:15SO
A2B0304SoušNové Strašecí23.08. 17:00SOUMT
A2B0305LitoměřiceŽatec23.08. 14:00SO
A2B0306LovosiceÚvaly23.08. 10:15SO
A2B0307LoKo ChomutovNeratovice-Byškovice24.08. 17:00NE
A2B0308BrozanyMotorlet Praha24.08. 17:00NE


4. kolo 31.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0401LibišMotorlet Praha30.08. 10:15SO
A2B0402Neratovice-ByškoviceBrozany31.08. 17:00NE
A2B0403ÚvalyLoKo Chomutov31.08. 17:00NE
A2B0404ŽatecLovosice31.08. 17:00NE
A2B0405Nové StrašecíLitoměřice30.08. 17:00SO
A2B0406Nový BorSouš30.08. 17:00SO
A2B0407LitolKladno30.08. 17:00SO
A2B0408Horní MěcholupyKrupka31.08. 17:00NE


5. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0501KrupkaLibiš06.09. 17:00SO
A2B0502KladnoHorní Měcholupy06.09. 10:15SO
A2B0503SoušLitol06.09. 17:00SOUMT
A2B0504LitoměřiceNový Bor06.09. 14:00SO
A2B0505LovosiceNové Strašecí06.09. 10:15SO
A2B0506LoKo ChomutovŽatec17.09. 17:00ST
A2B0507BrozanyÚvaly07.09. 17:00NE
A2B0508Motorlet PrahaNeratovice-Byškovice06.09. 17:30SOUMT


6. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0601LibišNeratovice-Byškovice13.09. 10:15SO
A2B0602ÚvalyMotorlet Praha14.09. 17:00NE
A2B0603ŽatecBrozany14.09. 17:00NE
A2B0604Nové StrašecíLoKo Chomutov13.09. 17:00SO
A2B0605Nový BorLovosice13.09. 17:00SO
A2B0606LitolLitoměřice13.09. 17:00SO
A2B0607Horní MěcholupySouš14.09. 17:00NE
A2B0608KrupkaKladno13.09. 17:00SO


7. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0701KladnoLibiš20.09. 10:15SO
A2B0702SoušKrupka20.09. 16:30SOUMT
A2B0703LitoměřiceHorní Měcholupy20.09. 14:00SO
A2B0704LovosiceLitol20.09. 10:15SO
A2B0705LoKo ChomutovNový Bor20.09. 10:30SO
A2B0706BrozanyNové Strašecí21.09. 16:30NE
A2B0707Motorlet PrahaŽatec20.09. 16:30SOUMT
A2B0708Neratovice-ByškoviceÚvaly21.09. 16:30NE


8. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0801LibišÚvaly27.09. 10:15SO
A2B0802ŽatecNeratovice-Byškovice28.09. 16:30NE
A2B0803Nové StrašecíMotorlet Praha27.09. 16:30SO
A2B0804Nový BorBrozany27.09. 16:30SO
A2B0805LitolLoKo Chomutov27.09. 14:30SO
A2B0806Horní MěcholupyLovosice28.09. 16:30NE
A2B0807KrupkaLitoměřice27.09. 16:30SO
A2B0808KladnoSouš27.09. 10:15SO


9. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0901SoušLibiš04.10. 16:00SOUMT
A2B0902LitoměřiceKladno04.10. 14:00SO
A2B0903LovosiceKrupka04.10. 10:15SO
A2B0904LoKo ChomutovHorní Měcholupy04.10. 10:30SO
A2B0905BrozanyLitol05.10. 16:00NE
A2B0906Motorlet PrahaNový Bor04.10. 16:00SOtráva
A2B0907Neratovice-ByškoviceNové Strašecí05.10. 16:00NE
A2B0908ÚvalyŽatec05.10. 16:00NE


10. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1001LibišŽatec11.10. 10:15SO
A2B1002Nové StrašecíÚvaly11.10. 16:00SO
A2B1003Nový BorNeratovice-Byškovice11.10. 16:00SO
A2B1004LitolMotorlet Praha11.10. 16:00SO
A2B1005Horní MěcholupyBrozany12.10. 16:00NE
A2B1006KrupkaLoKo Chomutov11.10. 16:00SO
A2B1007KladnoLovosice11.10. 10:15SO
A2B1008SoušLitoměřice11.10. 16:00SOUMT


11. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1101LitoměřiceLibiš18.10. 14:00SO
A2B1102LovosiceSouš18.10. 10:15SO
A2B1103LoKo ChomutovKladno18.10. 10:30SO
A2B1104BrozanyKrupka19.10. 15:30NE
A2B1105Motorlet PrahaHorní Měcholupy18.10. 15:30SOtráva
A2B1106Neratovice-ByškoviceLitol19.10. 15:30NE
A2B1107ÚvalyNový Bor19.10. 15:30NE
A2B1108ŽatecNové Strašecí19.10. 15:30NE


12. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1201LibišNové Strašecí25.10. 10:15SO
A2B1202Nový BorŽatec25.10. 14:30SO
A2B1203LitolÚvaly25.10. 14:30SO
A2B1204Horní MěcholupyNeratovice-Byškovice26.10. 14:30NE
A2B1205KrupkaMotorlet Praha25.10. 14:30SO
A2B1206KladnoBrozany25.10. 10:15SO
A2B1207SoušLoKo Chomutov25.10. 14:30SOUMT
A2B1208LitoměřiceLovosice25.10. 14:00SO


13. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1301LovosiceLibiš01.11. 10:15SO
A2B1302LoKo ChomutovLitoměřice01.11. 10:30SO
A2B1303BrozanySouš02.11. 14:00NE
A2B1304Motorlet PrahaKladno01.11. 14:00SOtráva
A2B1305Neratovice-ByškoviceKrupka02.11. 14:00NE
A2B1306ÚvalyHorní Měcholupy02.11. 14:00NE
A2B1307ŽatecLitol02.11. 14:00NE
A2B1308Nové StrašecíNový Bor01.11. 14:00SO


14. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1401LibišNový Bor08.11. 10:15SO
A2B1402LitolNové Strašecí08.11. 14:00SO
A2B1403Horní MěcholupyŽatec09.11. 14:00NE
A2B1404KrupkaÚvaly08.11. 14:00SO
A2B1405KladnoNeratovice-Byškovice08.11. 10:15SO
A2B1406SoušMotorlet Praha08.11. 14:00SOUMT
A2B1407LitoměřiceBrozany08.11. 14:00SO
A2B1408LovosiceLoKo Chomutov09.11. 10:15NE


15. kolo 16.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1501LoKo ChomutovLibiš15.11. 13:30SO
A2B1502BrozanyLovosice16.11. 13:30NE
A2B1503Motorlet PrahaLitoměřice15.11. 13:30SOUMT
A2B1504Neratovice-ByškoviceSouš16.11. 13:30NE
A2B1505ÚvalyKladno16.11. 13:30NE
A2B1506ŽatecKrupka16.11. 13:30NE
A2B1507Nové StrašecíHorní Měcholupy15.11. 13:30SO
A2B1508Nový BorLitol15.11. 13:30SO


16. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1601LibišLitol . . 00:00
A2B1602Nový BorHorní Měcholupy . . 00:00
A2B1603Nové StrašecíKrupka . . 00:00
A2B1604ŽatecKladno . . 00:00
A2B1605ÚvalySouš . . 00:00
A2B1606Neratovice-ByškoviceLitoměřice . . 00:00
A2B1607Motorlet PrahaLovosice . . 00:00
A2B1608BrozanyLoKo Chomutov . . 00:00


17. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1701BrozanyLibiš . . 00:00
A2B1702LoKo ChomutovMotorlet Praha . . 00:00
A2B1703LovosiceNeratovice-Byškovice . . 00:00
A2B1704LitoměřiceÚvaly . . 00:00
A2B1705SoušŽatec . . 00:00
A2B1706KladnoNové Strašecí . . 00:00
A2B1707KrupkaNový Bor . . 00:00
A2B1708Horní MěcholupyLitol . . 00:00


18. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1801LibišHorní Měcholupy . . 00:00
A2B1802LitolKrupka . . 00:00
A2B1803Nový BorKladno . . 00:00
A2B1804Nové StrašecíSouš . . 00:00
A2B1805ŽatecLitoměřice . . 00:00
A2B1806ÚvalyLovosice . . 00:00
A2B1807Neratovice-ByškoviceLoKo Chomutov . . 00:00
A2B1808Motorlet PrahaBrozany . . 00:00


19. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1901Motorlet PrahaLibiš . . 00:00
A2B1902BrozanyNeratovice-Byškovice . . 00:00
A2B1903LoKo ChomutovÚvaly . . 00:00
A2B1904LovosiceŽatec . . 00:00
A2B1905LitoměřiceNové Strašecí . . 00:00
A2B1906SoušNový Bor . . 00:00
A2B1907KladnoLitol . . 00:00
A2B1908KrupkaHorní Měcholupy . . 00:00


20. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2001LibišKrupka . . 00:00
A2B2002Horní MěcholupyKladno . . 00:00
A2B2003LitolSouš . . 00:00
A2B2004Nový BorLitoměřice . . 00:00
A2B2005Nové StrašecíLovosice . . 00:00
A2B2006ŽatecLoKo Chomutov . . 00:00
A2B2007ÚvalyBrozany . . 00:00
A2B2008Neratovice-ByškoviceMotorlet Praha . . 00:00


21. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2101Neratovice-ByškoviceLibiš . . 00:00
A2B2102Motorlet PrahaÚvaly . . 00:00
A2B2103BrozanyŽatec . . 00:00
A2B2104LoKo ChomutovNové Strašecí . . 00:00
A2B2105LovosiceNový Bor . . 00:00
A2B2106LitoměřiceLitol . . 00:00
A2B2107SoušHorní Měcholupy . . 00:00
A2B2108KladnoKrupka . . 00:00


22. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2201LibišKladno . . 00:00
A2B2202KrupkaSouš . . 00:00
A2B2203Horní MěcholupyLitoměřice . . 00:00
A2B2204LitolLovosice . . 00:00
A2B2205Nový BorLoKo Chomutov . . 00:00
A2B2206Nové StrašecíBrozany . . 00:00
A2B2207ŽatecMotorlet Praha . . 00:00
A2B2208ÚvalyNeratovice-Byškovice . . 00:00


23. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2301ÚvalyLibiš . . 00:00
A2B2302Neratovice-ByškoviceŽatec . . 00:00
A2B2303Motorlet PrahaNové Strašecí . . 00:00
A2B2304BrozanyNový Bor . . 00:00
A2B2305LoKo ChomutovLitol . . 00:00
A2B2306LovosiceHorní Měcholupy . . 00:00
A2B2307LitoměřiceKrupka . . 00:00
A2B2308SoušKladno . . 00:00


24. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2401LibišSouš . . 00:00
A2B2402KladnoLitoměřice . . 00:00
A2B2403KrupkaLovosice . . 00:00
A2B2404Horní MěcholupyLoKo Chomutov . . 00:00
A2B2405LitolBrozany . . 00:00
A2B2406Nový BorMotorlet Praha . . 00:00
A2B2407Nové StrašecíNeratovice-Byškovice . . 00:00
A2B2408ŽatecÚvaly . . 00:00


25. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2501ŽatecLibiš . . 00:00
A2B2502ÚvalyNové Strašecí . . 00:00
A2B2503Neratovice-ByškoviceNový Bor . . 00:00
A2B2504Motorlet PrahaLitol . . 00:00
A2B2505BrozanyHorní Měcholupy . . 00:00
A2B2506LoKo ChomutovKrupka . . 00:00
A2B2507LovosiceKladno . . 00:00
A2B2508LitoměřiceSouš . . 00:00


26. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2601LibišLitoměřice . . 00:00
A2B2602SoušLovosice . . 00:00
A2B2603KladnoLoKo Chomutov . . 00:00
A2B2604KrupkaBrozany . . 00:00
A2B2605Horní MěcholupyMotorlet Praha . . 00:00
A2B2606LitolNeratovice-Byškovice . . 00:00
A2B2607Nový BorÚvaly . . 00:00
A2B2608Nové StrašecíŽatec . . 00:00


27. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2701Nové StrašecíLibiš . . 00:00
A2B2702ŽatecNový Bor . . 00:00
A2B2703ÚvalyLitol . . 00:00
A2B2704Neratovice-ByškoviceHorní Měcholupy . . 00:00
A2B2705Motorlet PrahaKrupka . . 00:00
A2B2706BrozanyKladno . . 00:00
A2B2707LoKo ChomutovSouš . . 00:00
A2B2708LovosiceLitoměřice . . 00:00


28. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2801LibišLovosice . . 00:00
A2B2802LitoměřiceLoKo Chomutov . . 00:00
A2B2803SoušBrozany . . 00:00
A2B2804KladnoMotorlet Praha . . 00:00
A2B2805KrupkaNeratovice-Byškovice . . 00:00
A2B2806Horní MěcholupyÚvaly . . 00:00
A2B2807LitolŽatec . . 00:00
A2B2808Nový BorNové Strašecí . . 00:00


29. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2901Nový BorLibiš . . 00:00
A2B2902Nové StrašecíLitol . . 00:00
A2B2903ŽatecHorní Měcholupy . . 00:00
A2B2904ÚvalyKrupka . . 00:00
A2B2905Neratovice-ByškoviceKladno . . 00:00
A2B2906Motorlet PrahaSouš . . 00:00
A2B2907BrozanyLitoměřice . . 00:00
A2B2908LoKo ChomutovLovosice . . 00:00


30. kolo . .

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B3001LibišLoKo Chomutov . . 00:00
A2B3002LovosiceBrozany . . 00:00
A2B3003LitoměřiceMotorlet Praha . . 00:00
A2B3004SoušNeratovice-Byškovice . . 00:00
A2B3005KladnoÚvaly . . 00:00
A2B3006KrupkaŽatec . . 00:00
A2B3007Horní MěcholupyNové Strašecí . . 00:00
A2B3008LitolNový Bor . . 00:00



Řídící komise pro Čechy
Diskařská 2431/4, 160 17 Praha 6
P.O. BOX 11
Tel:
Jan Hořejší (vedoucí sekretář)
233 029 142
Jaroslava Švecová (sekretářka)
233 029 138
Fax: 233 029 128
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - JARO 2015
Adresáře oddílů ŘKČ r.2014/2015
RMS sout.roč.2014-2015 - text
Přihláška do soutěže r.2014/2015
Termínová listina - PODZIM 2014
Tiskopisy ŘKČ 2014
 
Disciplinární komise
23.10.2014Řádné zasedání DK ze dne 22.10.2014
16.10.2014Řádné zasedání DK ze dne 15.10.2014
9.10.2014Řádné zasedání DK ze dne 8.10.2014
2.10.2014Řádné zasedání DK ze dne 1.10.2014
25.9.2014Řádné zasedání DK ze dne 24.9.2014
18.9.2014Řádné zasedání DK ze dne 17.9.2014
11.9.2014Řádné zasedání DK ze dne 10.9.2014
4.9.2014Řádné zasedání DK ze dne 3.9.2014
28.8.2014Řádné zasedání DK ze dne 27.8.2014
21.8.2014Řádné zasedání DK ze dne 20.8.2014
 
Řídící komise
21.10.2014Zápis Řídící komise pro Čechy č.1
27.6.2014Zápis ŘKČ č.6
27.6.2014Zápis ŘKČ č.5
27.3.2014Zápis ŘKČ č.4
13.11.2013Zápis ŘKČ č.3
26.8.2013Zápis ŘKČ č.1 a č.2
 
STK
23.10.2014Zápis STK ŘKČ č.11
16.10.2014Zápis STK ŘKČ č.10
9.10.2014Zápis STK ŘKČ č.9
2.10.2014Zápis STK ŘKČ č.8
25.9.2014Zápis STK ŘKČ č.7
18.9.2014Zápis STK ŘKČ č.6
11.9.2014Zápis STK ŘKČ č.5
4.9.2014Zápis STK ŘKČ č.4
28.8.2014Zápis STK ŘKČ č.3
21.8.2014PRAVIDLA PRO SOUTĚŽE MLÁDEŽE SCM a SpSM 2014/2015
 
Komise rozhodčích
17.10.2014Komuniké KR 6-14/15
5.10.2014Komuniké KR 5-14/15
18.9.2014Komuniké KR 4-14/15
8.9.2014Komuniké KR 3-14/15
27.8.2014Workshop DFA
21.8.2014Komuniké KR 2-14/15
11.8.2014Komuniké KR 1-14/15
21.7.2014Zásílání ZOU Pohár FAČR
20.7.2014Letní semináře RO a DFA
25.6.2014Listiny RO a DFA 2014/2015
 
Úřední zprávy
22.9.2014Změna sekretáře oddílu a zasílání pošty - Povltavská FA
17.9.2014Oprava mob.čísla telefonu - sekretář FK Litoměřice
8.9.2014Nové telefonní spojení - Fotbalový klub FC PÍSEK
4.9.2014Oprava oficiálního názvu klubu - Fotbalový klub Bohemians Praha a.s.
3.9.2014Bankovní spojení - 1.FC Karlovy Vary
15.8.2014Změna barvy dresů - Fotbalový klub FC Písek
11.8.2014Oprava oficiálního názvu klubu - C1A U 19
11.8.2014Změna barvy dresů - 1.FC Karlovy Vary
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate