Domácí soutěže

reklama

A2B - Divize B

1. kolo 10.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0101LitolLibiš09.08. 17:00SO
A2B0102Horní MěcholupyNový Bor10.08. 17:00NE
A2B0103KrupkaNové Strašecí09.08. 17:00SO
A2B0104KladnoŽatec09.08. 10:15SO
A2B0105SoušÚvaly09.08. 17:00SO
A2B0106LitoměřiceNeratovice-Byškovice09.08. 14:00SO
A2B0107LovosiceMotorlet Praha09.08. 10:15SO
A2B0108LoKo ChomutovBrozany09.08. 17:00SO


2. kolo 17.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0201LibišBrozany16.08. 10:15SO
A2B0202Motorlet PrahaLoKo Chomutov16.08. 17:00SOUMT
A2B0203Neratovice-ByškoviceLovosice17.08. 17:00NE
A2B0204ÚvalyLitoměřice17.08. 17:00NE
A2B0205ŽatecSouš17.08. 17:00NE
A2B0206Nové StrašecíKladno16.08. 17:00SO
A2B0207Nový BorKrupka16.08. 17:00SO
A2B0208LitolHorní Měcholupy16.08. 17:00SO


3. kolo 24.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0301Horní MěcholupyLibiš24.08. 17:00NE
A2B0302KrupkaLitol23.08. 17:00SO
A2B0303KladnoNový Bor23.08. 10:15SO
A2B0304SoušNové Strašecí23.08. 17:00SOUMT
A2B0305LitoměřiceŽatec23.08. 14:00SO
A2B0306LovosiceÚvaly23.08. 10:15SO
A2B0307LoKo ChomutovNeratovice-Byškovice24.08. 17:00NE
A2B0308BrozanyMotorlet Praha24.08. 17:00NE


4. kolo 31.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0401LibišMotorlet Praha30.08. 10:15SO
A2B0402Neratovice-ByškoviceBrozany31.08. 17:00NE
A2B0403ÚvalyLoKo Chomutov31.08. 17:00NE
A2B0404ŽatecLovosice31.08. 17:00NE
A2B0405Nové StrašecíLitoměřice30.08. 17:00SO
A2B0406Nový BorSouš30.08. 17:00SO
A2B0407LitolKladno30.08. 17:00SO
A2B0408Horní MěcholupyKrupka31.08. 17:00NE


5. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0501KrupkaLibiš06.09. 17:00SO
A2B0502KladnoHorní Měcholupy06.09. 10:15SO
A2B0503SoušLitol06.09. 17:00SOUMT
A2B0504LitoměřiceNový Bor06.09. 14:00SO
A2B0505LovosiceNové Strašecí06.09. 10:15SO
A2B0506LoKo ChomutovŽatec17.09. 17:00ST
A2B0507BrozanyÚvaly07.09. 17:00NE
A2B0508Motorlet PrahaNeratovice-Byškovice06.09. 17:30SOUMT


6. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0601LibišNeratovice-Byškovice13.09. 10:15SO
A2B0602ÚvalyMotorlet Praha14.09. 17:00NE
A2B0603ŽatecBrozany14.09. 17:00NE
A2B0604Nové StrašecíLoKo Chomutov13.09. 17:00SO
A2B0605Nový BorLovosice13.09. 17:00SO
A2B0606LitolLitoměřice13.09. 17:00SO
A2B0607Horní MěcholupySouš14.09. 17:00NE
A2B0608KrupkaKladno13.09. 17:00SO


7. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0701KladnoLibiš20.09. 10:15SO
A2B0702SoušKrupka20.09. 16:30SOUMT
A2B0703LitoměřiceHorní Měcholupy20.09. 14:00SO
A2B0704LovosiceLitol20.09. 10:15SO
A2B0705LoKo ChomutovNový Bor20.09. 10:30SO
A2B0706BrozanyNové Strašecí21.09. 16:30NE
A2B0707Motorlet PrahaŽatec20.09. 16:30SOUMT
A2B0708Neratovice-ByškoviceÚvaly21.09. 16:30NE


8. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0801LibišÚvaly27.09. 10:15SO
A2B0802ŽatecNeratovice-Byškovice28.09. 16:30NE
A2B0803Nové StrašecíMotorlet Praha27.09. 16:30SO
A2B0804Nový BorBrozany27.09. 16:30SO
A2B0805LitolLoKo Chomutov27.09. 14:30SO
A2B0806Horní MěcholupyLovosice28.09. 16:30NE
A2B0807KrupkaLitoměřice27.09. 16:30SO
A2B0808KladnoSouš27.09. 10:15SO


9. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B0901SoušLibiš04.10. 16:00SOUMT
A2B0902LitoměřiceKladno04.10. 14:00SO
A2B0903LovosiceKrupka04.10. 10:15SO
A2B0904LoKo ChomutovHorní Měcholupy04.10. 10:30SO
A2B0905BrozanyLitol05.10. 16:00NE
A2B0906Motorlet PrahaNový Bor04.10. 16:00SOtráva
A2B0907Neratovice-ByškoviceNové Strašecí05.10. 16:00NE
A2B0908ÚvalyŽatec05.10. 16:00NE


10. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1001LibišŽatec11.10. 10:15SO
A2B1002Nové StrašecíÚvaly11.10. 16:00SO
A2B1003Nový BorNeratovice-Byškovice11.10. 16:00SO
A2B1004LitolMotorlet Praha11.10. 16:00SO
A2B1005Horní MěcholupyBrozany12.10. 16:00NE
A2B1006KrupkaLoKo Chomutov11.10. 16:00SO
A2B1007KladnoLovosice11.10. 10:15SO
A2B1008SoušLitoměřice11.10. 16:00SOUMT


11. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1101LitoměřiceLibiš18.10. 14:00SO
A2B1102LovosiceSouš18.10. 10:15SO
A2B1103LoKo ChomutovKladno18.10. 10:30SO
A2B1104BrozanyKrupka19.10. 15:30NE
A2B1105Motorlet PrahaHorní Měcholupy18.10. 15:30SOtráva
A2B1106Neratovice-ByškoviceLitol19.10. 15:30NE
A2B1107ÚvalyNový Bor19.10. 15:30NE
A2B1108ŽatecNové Strašecí19.10. 15:30NE


12. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1201LibišNové Strašecí25.10. 10:15SO
A2B1202Nový BorŽatec25.10. 14:30SO
A2B1203LitolÚvaly25.10. 14:30SO
A2B1204Horní MěcholupyNeratovice-Byškovice26.10. 14:30NE
A2B1205KrupkaMotorlet Praha25.10. 14:30SO
A2B1206KladnoBrozany25.10. 10:15SO
A2B1207SoušLoKo Chomutov25.10. 14:30SOUMT
A2B1208LitoměřiceLovosice25.10. 14:00SO


13. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1301LovosiceLibiš01.11. 10:15SO
A2B1302LoKo ChomutovLitoměřice01.11. 10:30SO
A2B1303BrozanySouš02.11. 14:00NE
A2B1304Motorlet PrahaKladno01.11. 14:00SOtráva
A2B1305Neratovice-ByškoviceKrupka02.11. 14:00NE
A2B1306ÚvalyHorní Měcholupy02.11. 14:00NE
A2B1307ŽatecLitol02.11. 14:00NE
A2B1308Nové StrašecíNový Bor01.11. 14:00SO


14. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1401LibišNový Bor08.11. 10:15SO
A2B1402LitolNové Strašecí08.11. 14:00SO
A2B1403Horní MěcholupyŽatec09.11. 14:00NE
A2B1404KrupkaÚvaly08.11. 14:00SO
A2B1405KladnoNeratovice-Byškovice08.11. 10:15SO
A2B1406SoušMotorlet Praha08.11. 14:00SOUMT
A2B1407LitoměřiceBrozany08.11. 14:00SO
A2B1408LovosiceLoKo Chomutov09.11. 10:15NE


15. kolo 16.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1501LoKo ChomutovLibiš15.11. 13:30SO
A2B1502BrozanyLovosice15.11. 13:30SO
A2B1503Motorlet PrahaLitoměřice15.11. 13:30SOUMT
A2B1504Neratovice-ByškoviceSouš16.11. 13:30NE
A2B1505ÚvalyKladno16.11. 13:30NE
A2B1506ŽatecKrupka16.11. 13:30NE
A2B1507Nové StrašecíHorní Měcholupy15.11. 13:30SO
A2B1508Nový BorLitol15.11. 13:30SO


16. kolo 08.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1601LibišLitol07.03. 10:15SO
A2B1602Nový BorHorní Měcholupy07.03. 14:30SO
A2B1603Nové StrašecíKrupka07.03. 14:30SO
A2B1604ŽatecKladno08.03. 14:30NE
A2B1605ÚvalySouš08.03. 14:30NE
A2B1606Neratovice-ByškoviceLitoměřice08.03. 14:30NE
A2B1607Motorlet PrahaLovosice07.03. 14:30SOUMT
A2B1608BrozanyLoKo Chomutov08.03. 14:30NE


17. kolo 15.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1701BrozanyLibiš15.03. 14:30NE
A2B1702LoKo ChomutovMotorlet Praha14.03. 10:30SO
A2B1703LovosiceNeratovice-Byškovice14.03. 10:15SO
A2B1704LitoměřiceÚvaly14.03. 14:00SO
A2B1705SoušŽatec14.03. 14:30SO
A2B1706KladnoNové Strašecí14.03. 10:15SO
A2B1707KrupkaNový Bor14.03. 14:30SOUMT
A2B1708Horní MěcholupyLitol15.03. 14:30NE


18. kolo 22.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1801LibišHorní Měcholupy21.03. 10:15SO
A2B1802LitolKrupka21.03. 15:00SO
A2B1803Nový BorKladno21.03. 15:00SO
A2B1804Nové StrašecíSouš21.03. 15:00SO
A2B1805ŽatecLitoměřice22.03. 15:00NE
A2B1806ÚvalyLovosice22.03. 15:00NE
A2B1807Neratovice-ByškoviceLoKo Chomutov22.03. 15:00NE
A2B1808Motorlet PrahaBrozany21.03. 15:00SOUMT


19. kolo 29.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B1901Motorlet PrahaLibiš28.03. 15:00SOUMT
A2B1902BrozanyNeratovice-Byškovice29.03. 15:00NE
A2B1903LoKo ChomutovÚvaly28.03. 10:30SO
A2B1904LovosiceŽatec28.03. 10:15SO
A2B1905LitoměřiceNové Strašecí28.03. 14:00SO
A2B1906SoušNový Bor28.03. 15:00SOBraňany
A2B1907KladnoLitol28.03. 10:15SO
A2B1908KrupkaHorní Měcholupy28.03. 15:00SO


20. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2001LibišKrupka04.04. 10:15SO
A2B2002Horní MěcholupyKladno03.04. 16:30
A2B2003LitolSouš04.04. 16:30SOSlovan Lysá nad Labem
A2B2004Nový BorLitoměřice04.04. 16:30SOUMT
A2B2005Nové StrašecíLovosice29.04. 17:00ST
A2B2006ŽatecLoKo Chomutov05.04. 16:30NEUMT
A2B2007ÚvalyBrozany22.04. 17:00ST
A2B2008Neratovice-ByškoviceMotorlet Praha05.04. 16:30NE


21. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2101Neratovice-ByškoviceLibiš12.04. 16:30NE
A2B2102Motorlet PrahaÚvaly11.04. 16:30SOUMT
A2B2103BrozanyŽatec12.04. 16:30NE
A2B2104LoKo ChomutovNové Strašecí11.04. 10:30SO
A2B2105LovosiceNový Bor11.04. 10:15SO
A2B2106LitoměřiceLitol11.04. 14:00SO
A2B2107SoušHorní Měcholupy11.04. 16:30SOBraňany
A2B2108KladnoKrupka11.04. 10:15SO


22. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2201LibišKladno18.04. 10:15SO
A2B2202KrupkaSouš18.04. 17:00SO
A2B2203Horní MěcholupyLitoměřice19.04. 17:00NE
A2B2204LitolLovosice18.04. 17:00SOSlovan Lysá nad Labem
A2B2205Nový BorLoKo Chomutov18.04. 17:00SO
A2B2206Nové StrašecíBrozany18.04. 17:00SO
A2B2207ŽatecMotorlet Praha19.04. 17:00NE
A2B2208ÚvalyNeratovice-Byškovice19.04. 17:00NE


23. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2301ÚvalyLibiš26.04. 17:00NE
A2B2302Neratovice-ByškoviceŽatec26.04. 17:00NE
A2B2303Motorlet PrahaNové Strašecí25.04. 17:00SOUMT
A2B2304BrozanyNový Bor26.04. 17:00NE
A2B2305LoKo ChomutovLitol25.04. 10:30SO
A2B2306LovosiceHorní Měcholupy25.04. 10:15SO
A2B2307LitoměřiceKrupka25.04. 14:00SO
A2B2308SoušKladno25.04. 17:00SOBraňany


24. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2401LibišSouš02.05. 10:15SO
A2B2402KladnoLitoměřice02.05. 10:15SO
A2B2403KrupkaLovosice02.05. 17:00SO
A2B2404Horní MěcholupyLoKo Chomutov03.05. 17:00NE
A2B2405LitolBrozany02.05. 17:00SOSlovan Lysá nad Labem
A2B2406Nový BorMotorlet Praha02.05. 17:00SO
A2B2407Nové StrašecíNeratovice-Byškovice02.05. 17:00SO
A2B2408ŽatecÚvaly03.05. 17:00NE


25. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2501ŽatecLibiš10.05. 17:00NE
A2B2502ÚvalyNové Strašecí10.05. 17:00NE
A2B2503Neratovice-ByškoviceNový Bor10.05. 17:00NE
A2B2504Motorlet PrahaLitol09.05. 16:00SOUMT
A2B2505BrozanyHorní Měcholupy10.05. 17:00NE
A2B2506LoKo ChomutovKrupka09.05. 10:30SO
A2B2507LovosiceKladno09.05. 10:15SO
A2B2508LitoměřiceSouš09.05. 14:00SO


26. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2601LibišLitoměřice16.05. 10:15SO
A2B2602SoušLovosice16.05. 17:00SOSouš
A2B2603KladnoLoKo Chomutov16.05. 10:15SO
A2B2604KrupkaBrozany16.05. 17:00SO
A2B2605Horní MěcholupyMotorlet Praha15.05. 18:00
A2B2606LitolNeratovice-Byškovice16.05. 17:00SOSlovan Lysá nad Labem
A2B2607Nový BorÚvaly16.05. 17:00SO
A2B2608Nové StrašecíŽatec16.05. 17:00SO


27. kolo 24.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2701Nové StrašecíLibiš23.05. 17:00SO
A2B2702ŽatecNový Bor24.05. 17:00NE
A2B2703ÚvalyLitol24.05. 17:00NE
A2B2704Neratovice-ByškoviceHorní Měcholupy24.05. 17:00NE
A2B2705Motorlet PrahaKrupka23.05. 17:00SOUMT
A2B2706BrozanyKladno24.05. 17:00NE
A2B2707LoKo ChomutovSouš23.05. 10:30SO
A2B2708LovosiceLitoměřice23.05. 10:15SO


28. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2801LibišLovosice30.05. 10:15SO
A2B2802LitoměřiceLoKo Chomutov30.05. 14:00SO
A2B2803SoušBrozany30.05. 17:00SOSouš
A2B2804KladnoMotorlet Praha30.05. 10:15SO
A2B2805KrupkaNeratovice-Byškovice30.05. 17:00SO
A2B2806Horní MěcholupyÚvaly31.05. 17:00NE
A2B2807LitolŽatec30.05. 17:00SOSlovan Lysá nad Labem
A2B2808Nový BorNové Strašecí30.05. 17:00SO


29. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B2901Nový BorLibiš06.06. 17:00SO
A2B2902Nové StrašecíLitol06.06. 17:00SO
A2B2903ŽatecHorní Měcholupy07.06. 17:00NE
A2B2904ÚvalyKrupka07.06. 17:00NE
A2B2905Neratovice-ByškoviceKladno07.06. 17:00NE
A2B2906Motorlet PrahaSouš06.06. 17:00SOUMT
A2B2907BrozanyLitoměřice07.06. 17:00NE
A2B2908LoKo ChomutovLovosice07.06. 17:00NE


30. kolo 14.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A2B3001LibišLoKo Chomutov13.06. 10:15SO
A2B3002LovosiceBrozany13.06. 10:15SO
A2B3003LitoměřiceMotorlet Praha13.06. 14:00SO
A2B3004SoušNeratovice-Byškovice13.06. 17:00SOSouš
A2B3005KladnoÚvaly13.06. 10:15SO
A2B3006KrupkaŽatec13.06. 17:00SO
A2B3007Horní MěcholupyNové Strašecí14.06. 17:00NE
A2B3008LitolNový Bor13.06. 17:00SOSlovan Lysá nad Labem



Řídící komise pro Čechy
Diskařská 2431/4, 160 17 Praha 6
P.O. BOX 11
Tel:
Jan Hořejší (vedoucí sekretář)
233 029 142
Jaroslava Švecová (sekretářka)
233 029 138
Fax: 233 029 128
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Adresáře oddílů ŘKČ r.2014/2015
Termínová listina - PODZIM 2015
Tiskopisy ŘKČ 2015
Přihláška do soutěže r.2015/2016
Termínová listina - JARO 2015
RMS sout.roč.2014-2015 - text
 
Disciplinární komise
21.5.2015Řádné zasedání DK ze dne 20.5.2015
14.5.2015Řádné zasedání DK ze dne 13.5.2015
7.5.2015Řádné zasedání DK ze dne 6.5.2015
30.4.2015Řádné zasedání DK ze dne 29.4.2015
24.4.2015Mimořádné zasedání DK ze dne 24.4.2015
23.4.2015Řádné zasedání DK ze dne 22.4.2015
17.4.2015Mimořádné zasedání DK ze 17.4.2015
16.4.2015Řádné zasedání DK ze dne 15.4.2015
9.4.2015Řádné zasedání DK ze dne 8.4.2015
2.4.2015Řádné zasedání DK ze dne 1.4.2015
 
Řídící komise
20.3.2015Zápis Řídící komise pro Čechy č.4
18.12.2014Zápis Řídící komise pro Čechy č.3
4.11.2014Zápis Řídící komise pro Čechy č.2
21.10.2014Zápis Řídící komise pro Čechy č.1
 
STK
21.5.2015Zápis STK ŘKČ č.30
14.5.2015Zápis STK ŘKČ č.29
7.5.2015Zápis STK ŘKČ č.28
30.4.2015Zápis STK ŘKČ č.27
23.4.2015Zápis STK ŘKČ č.26
16.4.2015Zápis STK ŘKČ č.25
9.4.2015Zápis STK ŘKČ č.24
2.4.2015Zápis STK ŘKČ č.23
26.3.2015Zápis STK ŘKČ č.22
19.3.2015Zápis STK ŘKČ č.21
 
Komise rozhodčích
18.5.2015Fyzické prověrky
16.5.2015Smutná zpráva
8.5.2015Komuniké KR 14-14/15
3.5.2015Komuniké KR 13-14/15
16.4.2015Komuniké KR 12-14/15
2.4.2015Komuniké KR 11-14/15
19.3.2015Komuniké KR 10-14/15
8.12.2014Komuniké KR 9-14/15
14.11.2014Komuniké KR 8-14/15
30.10.2014Komuniké KR 7-14/15
 
Úřední zprávy
6.5.2015Změna sekretáře mládeže - SK Kladno
9.4.2015Změna sekretáře - SK Sokol Brozany
2.4.2015Změna sekretáře - FK Hvězda Cheb
13.3.2015Změna NP - FK Slavoj Žatec-Občanské sdružení
25.2.2015Změna barvy dresů - FK Slavoj Vyšehrad
18.2.2015Změna sekretáře mládeže - Fotbalový klub Pardubice a.s.
6.2.2015Změna sekretáře a zasílání pošty oddílu - Fotbalový klub Dobrovice
5.2.2015Změna zasílání pošty a bankovního spojení - FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s.
16.1.2015Změna sekretáře a zasílání pošty oddílu - Tělocvičná jednota Sokol ŽIvanice
12.1.2015Změna čísla účtu - FK Pěnčín-Turnov
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate