|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
D2E - MSDD - skupina "E" - mladší dorost
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Opava "B" | 26 | 21 | 2 | 3 | 102: 20 | 65 | ( 26) |
|
2. | Uničov | 26 | 19 | 2 | 5 | 79: 41 | 59 | ( 20) |
|
3. | Hranice | 26 | 17 | 5 | 4 | 78: 35 | 56 | ( 17) |
|
4. | Dolní Benešov | 26 | 17 | 0 | 9 | 80: 41 | 51 | ( 12) |
|
5. | Havířov | 26 | 15 | 3 | 8 | 69: 48 | 48 | ( 9) |
|
6. | Frýdek-Místek B | 26 | 13 | 5 | 8 | 40: 34 | 44 | ( 5) |
|
7. | Jeseník | 26 | 10 | 3 | 13 | 48: 52 | 33 | ( -6) |
|
8. | Karviná | 26 | 9 | 6 | 11 | 52: 55 | 33 | ( -6) |
|
9. | Bystřice p.H. | 26 | 9 | 6 | 11 | 54: 45 | 33 | ( -6) |
|
10. | Val. Meziříčí | 26 | 8 | 4 | 14 | 35: 66 | 28 | (-11) |
|
11. | Valašský FC | 26 | 6 | 5 | 15 | 32: 72 | 23 | (-16) |
|
12. | Zábřeh | 26 | 6 | 4 | 16 | 42: 61 | 22 | (-17) |
|
13. | Heřmanice | 26 | 3 | 3 | 20 | 19: 87 | 12 | (-27) |
|
14. | Nový Jičín | 26 | 2 | 6 | 18 | 30:103 | 12 | (-27) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Uničov | 13 | 12 | 0 | 1 | 46: 14 | 36 |
|
2. | Opava "B" | 13 | 11 | 1 | 1 | 59: 5 | 34 |
|
3. | Hranice | 13 | 10 | 2 | 1 | 43: 16 | 32 |
|
4. | Dolní Benešov | 13 | 10 | 0 | 3 | 41: 13 | 30 |
|
5. | Frýdek-Místek B | 13 | 9 | 2 | 2 | 24: 10 | 29 |
|
6. | Havířov | 13 | 8 | 2 | 3 | 32: 21 | 26 |
|
7. | Val. Meziříčí | 13 | 6 | 2 | 5 | 21: 32 | 20 |
|
8. | Bystřice p.H. | 13 | 5 | 2 | 6 | 36: 21 | 17 |
|
9. | Karviná | 13 | 4 | 5 | 4 | 28: 23 | 17 |
|
10. | Jeseník | 13 | 5 | 2 | 6 | 27: 28 | 17 |
|
11. | Zábřeh | 13 | 3 | 3 | 7 | 22: 26 | 12 |
|
12. | Valašský FC | 13 | 3 | 3 | 7 | 17: 36 | 12 |
|
13. | Nový Jičín | 13 | 2 | 3 | 8 | 20: 46 | 9 |
|
14. | Heřmanice | 13 | 2 | 0 | 11 | 10: 43 | 6 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Opava "B" | 13 | 10 | 1 | 2 | 43: 15 | 31 |
|
2. | Hranice | 13 | 7 | 3 | 3 | 35: 19 | 24 |
|
3. | Uničov | 13 | 7 | 2 | 4 | 33: 27 | 23 |
|
4. | Havířov | 13 | 7 | 1 | 5 | 37: 27 | 22 |
|
5. | Dolní Benešov | 13 | 7 | 0 | 6 | 39: 28 | 21 |
|
6. | Bystřice p.H. | 13 | 4 | 4 | 5 | 18: 24 | 16 |
|
7. | Karviná | 13 | 5 | 1 | 7 | 24: 32 | 16 |
|
8. | Jeseník | 13 | 5 | 1 | 7 | 21: 24 | 16 |
|
9. | Frýdek-Místek B | 13 | 4 | 3 | 6 | 16: 24 | 15 |
|
10. | Valašský FC | 13 | 3 | 2 | 8 | 15: 36 | 11 |
|
11. | Zábřeh | 13 | 3 | 1 | 9 | 20: 35 | 10 |
|
12. | Val. Meziříčí | 13 | 2 | 2 | 9 | 14: 34 | 8 |
|
13. | Heřmanice | 13 | 1 | 3 | 9 | 9: 44 | 6 |
|
14. | Nový Jičín | 13 | 0 | 3 | 10 | 10: 57 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Jeseník | --- | 0:1 | 1:3 | 1:3 | 4:2 | 2:1 | 5:1 | 5:3 | 1:4 | 1:1 | 2:0 | 2:5 | 2:3 | 1:1 |
|
2. | Frýdek-Místek B | 2:1 | --- | 1:0 | 2:0 | 1:0 | 3:2 | 2:2 | 3:0 | 2:0 | 0:1 | 4:0 | 0:0 | 4:2 | 0:2 |
|
3. | Karviná | 0:4 | 3:1 | --- | 3:3 | 1:1 | 0:2 | 5:0 | 7:1 | 1:5 | 0:0 | 2:2 | 0:1 | 5:2 | 1:1 |
|
4. | Uničov | 0:1 | 2:0 | 4:1 | --- | 3:1 | 1:0 | 3:1 | 5:0 | 5:2 | 3:1 | 3:0 | 4:3 | 7:4 | 6:0 |
|
5. | Bystřice p.H. | 0:2 | 3:3 | 1:2 | 0:1 | --- | 3:2 | 0:1 | 8:0 | 3:3 | 3:1 | 10:0 | 0:1 | 1:3 | 4:2 |
|
6. | Zábřeh | 1:2 | 1:1 | 1:2 | 2:3 | 0:1 | --- | 1:1 | 4:0 | 1:3 | 4:4 | 3:1 | 0:1 | 1:5 | 3:2 |
|
7. | Valašský FC | 3:2 | 0:1 | 3:2 | 0:2 | 1:2 | 1:1 | --- | 1:1 | 1:3 | 1:7 | 1:1 | 2:11 | 0:2 | 3:1 |
|
8. | Nový Jičín | 1:1 | 5:1 | 2:4 | 2:8 | 1:1 | 1:5 | 0:3 | --- | 1:5 | 0:6 | 1:1 | 3:6 | 0:3 | 3:2 |
|
9. | Havířov | 2:0 | 1:2 | 3:1 | 1:5 | 2:2 | 3:1 | 5:3 | 2:2 | --- | 2:1 | 6:0 | 1:2 | 2:1 | 2:1 |
|
10. | Hranice | 4:2 | 3:1 | 2:2 | 1:1 | 2:4 | 7:1 | 2:0 | 5:1 | 6:1 | --- | 4:2 | 2:1 | 2:0 | 3:0 |
|
11. | Heřmanice | 1:6 | 0:3 | 0:4 | 3:5 | 0:3 | 1:3 | 2:0 | 3:0 | 0:6 | 0:2 | --- | 0:7 | 0:3 | 0:1 |
|
12. | Opava "B" | 5:0 | 3:0 | 8:1 | 6:0 | 1:1 | 9:0 | 3:1 | 8:0 | 2:0 | 0:1 | 6:0 | --- | 4:1 | 4:0 |
|
13. | Dolní Benešov | 4:0 | 2:1 | 3:1 | 4:2 | 5:0 | 1:0 | 8:1 | 4:0 | 3:1 | 2:3 | 1:2 | 0:1 | --- | 4:1 |
|
14. | Val. Meziříčí | 1:0 | 1:1 | 3:1 | 2:0 | 3:0 | 3:2 | 0:1 | 2:2 | 1:4 | 3:7 | 1:0 | 1:4 | 0:10 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Opava "B" | 13 | 12 | 0 | 1 | 61: 8 | 36 |
|
2. | Uničov | 13 | 10 | 2 | 1 | 47: 23 | 32 |
|
3. | Hranice | 13 | 8 | 3 | 2 | 40: 16 | 27 |
|
4. | Havířov | 13 | 8 | 1 | 4 | 36: 22 | 25 |
|
5. | Dolní Benešov | 13 | 8 | 0 | 5 | 49: 23 | 24 |
|
6. | Frýdek-Místek B | 13 | 6 | 2 | 5 | 18: 20 | 20 |
|
7. | Bystřice p.H. | 13 | 6 | 1 | 6 | 27: 22 | 19 |
|
8. | Jeseník | 13 | 5 | 2 | 6 | 26: 25 | 17 |
|
9. | Zábřeh | 13 | 4 | 2 | 7 | 23: 38 | 14 |
|
10. | Karviná | 13 | 3 | 3 | 7 | 21: 23 | 12 |
|
11. | Valašský FC | 13 | 3 | 3 | 7 | 22: 47 | 12 |
|
12. | Val. Meziříčí | 13 | 2 | 3 | 8 | 17: 45 | 9 |
|
13. | Heřmanice | 13 | 2 | 1 | 10 | 9: 43 | 7 |
|
14. | Nový Jičín | 13 | 1 | 3 | 9 | 18: 59 | 6 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Opava "B" | 13 | 9 | 2 | 2 | 41: 12 | 29 |
|
2. | Hranice | 13 | 9 | 2 | 2 | 38: 19 | 29 |
|
3. | Uničov | 13 | 9 | 0 | 4 | 32: 18 | 27 |
|
4. | Dolní Benešov | 13 | 9 | 0 | 4 | 31: 18 | 27 |
|
5. | Frýdek-Místek B | 13 | 7 | 3 | 3 | 22: 14 | 24 |
|
6. | Havířov | 13 | 7 | 2 | 4 | 33: 26 | 23 |
|
7. | Karviná | 13 | 6 | 3 | 4 | 31: 32 | 21 |
|
8. | Val. Meziříčí | 13 | 6 | 1 | 6 | 18: 21 | 19 |
|
9. | Jeseník | 13 | 5 | 1 | 7 | 22: 27 | 16 |
|
10. | Bystřice p.H. | 13 | 3 | 5 | 5 | 27: 23 | 14 |
|
11. | Valašský FC | 13 | 3 | 2 | 8 | 10: 25 | 11 |
|
12. | Zábřeh | 13 | 2 | 2 | 9 | 19: 23 | 8 |
|
13. | Nový Jičín | 13 | 1 | 3 | 9 | 12: 44 | 6 |
|
14. | Heřmanice | 13 | 1 | 2 | 10 | 10: 44 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0101 | Jeseník | Val. Meziříčí | 1:1 | | |
Rozhodčí: Ol KFS, Kratochvíl, Ol KFS; ŽK: Šmíro Vladimír, Heger Alois - Poruba Jakub |
|
|
D2E0102 | Frýdek-Místek B | Dolní Benešov | 4:2 | | |
Rozhodčí: MS KFS, Šrut, MS KFS; ŽK: Mitrenga Radek, Mach Jindřich - 0 |
|
|
D2E0103 | Karviná | Opava "B" | 0:1 | | |
Rozhodčí: MS KFS, Tacina, MS KFS; ŽK: Stebel Radek, Jursa Tomáš - 0 |
|
|
D2E0104 | Uničov | Heřmanice | 3:0 | | |
Rozhodčí: Ol KFS, Drápal, Ol KFS |
|
|
D2E0105 | Bystřice p.H. | Hranice | 3:1 | | |
Rozhodčí: Zl KFS, Mikula, Zl KFS; ŽK: 0 - Bagar Michal |
|
|
D2E0106 | Zábřeh | Havířov | 1:3 | | |
Rozhodčí: Ol KFS, Kondler, Ol KFS; ŽK: Odstrčil Lukáš, Němec Adam - Pohludka Lukáš, Purma Pavel, Pastucha Michael; ČK: 0 - Pastucha Michael |
|
|
D2E0107 | Valašský FC | Nový Jičín | 1:1 | | |
Rozhodčí: Zl KFS, Picmaus, Zl KFS; ŽK: Kulišťák Ondřej - Brtníček Aleš |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0201 | Val. Meziříčí | Nový Jičín | 2:2 | | |
ŽK: Gorej V9t, Minarčik David, Orság Michal - Veselka Martin |
|
|
D2E0202 | Havířov | Valašský FC | 5:3 | | |
|
|
D2E0203 | Hranice | Zábřeh | 7:1 | | |
ŽK: Sucháček Adam - Valný Martin, Šafář David, Hrubý Roman |
|
|
D2E0204 | Heřmanice | Bystřice p.H. | 0:3 | | |
ŽK: Ondruš David, Bialek Jan - Doležal Marek |
|
|
D2E0205 | Opava "B" | Uničov | 6:0 | | |
ŽK: Boháč Tomáš - Škulavík Zdeněk, Kačala Pavel, Fišara Jan |
|
|
D2E0206 | Dolní Benešov | Karviná | 3:1 | | |
ŽK: Šopor Tomáš - Lepka Stanislav |
|
|
D2E0207 | Jeseník | Frýdek-Místek B | 0:1 | | |
ŽK: Janáček Michal - Vašenda Jan |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0301 | Frýdek-Místek B | Val. Meziříčí | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Výmola Martin |
|
|
D2E0302 | Karviná | Jeseník | 0:4 | | |
ŽK: Žyla Petr - Brezniak Vojtěch, Novák Vladimír, Janáček Michal |
|
|
D2E0303 | Uničov | Dolní Benešov | 7:4 | | |
ŽK: 0 - Štefek Robin, Stříbný Lukáš, Jařab Marek, Blažek Jiří |
|
|
D2E0304 | Bystřice p.H. | Opava "B" | 0:1 | | |
|
|
D2E0305 | Zábřeh | Heřmanice | 3:1 | | |
ŽK: Odstrčil Lukáš, Obšil Daniel - Hovorka Radomír, Šebek Martin |
|
|
D2E0306 | Valašský FC | Hranice | 1:7 | | |
ŽK: 0 - Staněk Lukáš |
|
|
D2E0307 | Nový Jičín | Havířov | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Orlický Ivan, Schovajsa Marek |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0401 | Val. Meziříčí | Havířov | 1:4 | | |
ŽK: Labaj Ondřej - Horák Jan, Orlický Ivan; ČK: 0 - Snopek Jiří |
|
|
D2E0402 | Hranice | Nový Jičín | 5:1 | | |
ŽK: Perutka Josef - Sopuch Jan, Kolek Ondřej, Stromšík Jakub, Hanzelka Jakub |
|
|
D2E0403 | Heřmanice | Valašský FC | 2:0 | | |
|
|
D2E0404 | Opava "B" | Zábřeh | 9:0 | | |
ŽK: Chmel Robin, Wirth René, Chudý Jan - Hořava Jakub |
|
|
D2E0405 | Dolní Benešov | Bystřice p.H. | 5:0 | | |
ŽK: Štefek Robin - Šimčík Petr |
|
|
D2E0406 | Jeseník | Uničov | 1:3 | | |
ŽK: Novák Vladimír - 0 |
|
|
D2E0407 | Frýdek-Místek B | Karviná | 1:0 | | |
ŽK: Škorik Ondřej, Křiva Šimon, Milata Petr - Knötig Tomáš |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0501 | Karviná | Val. Meziříčí | 1:1 | | |
ŽK: Stebel Radek - Vaigl Jan |
|
|
D2E0502 | Uničov | Frýdek-Místek B | 2:0 | | |
ŽK: Gulajev Radek - Palica Lukáš, Lužný Martin; ČK: 0 - Lamoš Martin |
|
|
D2E0503 | Bystřice p.H. | Jeseník | 0:2 | | |
ŽK: Doležal Marek, Dubec Jakub - Wator Daniel |
|
|
D2E0504 | Zábřeh | Dolní Benešov | 1:5 | | |
ŽK: Obšil Daniel - Štefek Robin, Hrubý Václav |
|
|
D2E0505 | Valašský FC | Opava "B" | 2:11 | | |
ŽK: 0 - Weiss Karel |
|
|
D2E0506 | Nový Jičín | Heřmanice | 1:1 | | |
ŽK: Brtníček Aleš - Šebek Martin, Křikava Antonín, Fröhlich Patrik; ČK: Pavelka Marcel - Fröhlich Patrik |
|
|
D2E0507 | Havířov | Hranice | 2:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0601 | Val. Meziříčí | Hranice | 3:7 | | |
ŽK: Poruba Jakub - 0 |
|
|
D2E0602 | Heřmanice | Havířov | 0:6 | | |
ŽK: Šebek Martin - Przywara Petr |
|
|
D2E0603 | Opava "B" | Nový Jičín | 8:0 | | |
ŽK: 0 - Kolek Ondřej |
|
|
D2E0604 | Dolní Benešov | Valašský FC | 8:1 | | |
|
|
D2E0605 | Jeseník | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: Novák Vladimír, Wator Daniel, Ščudla Petr - Valný Martin, Obšil Daniel, Prokeš Jan |
|
|
D2E0606 | Frýdek-Místek B | Bystřice p.H. | 1:0 | | |
ŽK: Kohut Marek - Doležal Marek |
|
|
D2E0607 | Karviná | Uničov | 3:3 | | |
ŽK: 0 - Krestýn Jiří |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0701 | Uničov | Val. Meziříčí | 6:0 | | |
|
|
D2E0702 | Bystřice p.H. | Karviná | 1:2 | | |
ŽK: Chrástecký Jiří - 0 |
|
|
D2E0703 | Zábřeh | Frýdek-Místek B | 1:1 | | |
ŽK: Hořava Jakub, Němec Adam - 0 |
|
|
D2E0704 | Valašský FC | Jeseník | 3:2 | | |
ŽK: 0 - Brezniak Vojtěch |
|
|
D2E0705 | Nový Jičín | Dolní Benešov | 0:3 | | |
ŽK: Kučerík Patrik, Sopuch Jan, Hanzelka Jakub - 0 |
|
|
D2E0706 | Havířov | Opava "B" | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Košárek Patrik |
|
|
D2E0707 | Hranice | Heřmanice | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Curus Jakub |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0801 | Val. Meziříčí | Heřmanice | 1:0 | | |
ŽK: Orság Michal, Vašek Lukáš - Ondruš David, Curus Jakub |
|
|
D2E0802 | Opava "B" | Hranice | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Jeřábek Václav, Perutka Josef; ČK: Kratochvil Ivo - 0 |
|
|
D2E0803 | Dolní Benešov | Havířov | 3:1 | | |
ŽK: Machačík Adam, Blažek Jiří - Pastucha Michael, Kučerák Rene, Przywara Petr; ČK: Blažek Jiří - 0 |
|
|
D2E0804 | Jeseník | Nový Jičín | 5:3 | | |
ŽK: 0 - Matýsek Jiří, Stromšík Jakub |
|
|
D2E0805 | Frýdek-Místek B | Valašský FC | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Pavlíček Lukáš, Křiva Aleš |
|
|
D2E0806 | Karviná | Zábřeh | 0:2 | | |
ŽK: Šindler Michal - Obšil Daniel, Prokeš Jan |
|
|
D2E0807 | Uničov | Bystřice p.H. | 3:1 | | |
ŽK: Strnad Milan - Chrástecký Jiří, Josinek Lukáš, Kužel Miroslav |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E0901 | Bystřice p.H. | Val. Meziříčí | 4:2 | | |
ŽK: Chrástecký Jiří, Vávra Jan - Žilinský Zbyněk |
|
|
D2E0902 | Zábřeh | Uničov | 2:3 | | |
ŽK: Teffer Tomáš - 0 |
|
|
D2E0903 | Valašský FC | Karviná | 3:2 | | |
ŽK: 0 - Knötig Tomáš |
|
|
D2E0904 | Nový Jičín | Frýdek-Místek B | 5:1 | | |
ŽK: Bartoň Lukáš, Pavelka Marcel - Mach Jindřich, Kohut Marek, Křiva Šimon, Virág Miloš; ČK: 0 - Lamoš Martin |
|
|
D2E0905 | Havířov | Jeseník | 2:0 | | |
|
|
D2E0906 | Hranice | Dolní Benešov | 2:0 | | |
ŽK: Bagar Michal, Král Michal, Zavadil Roman - Harazim David, Šopor Tomáš |
|
|
D2E0907 | Heřmanice | Opava "B" | 0:7 | | |
ŽK: Košák Michal, Fröhlich Patrik - 0 |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1001 | Val. Meziříčí | Opava "B" | 1:4 | | |
ŽK: Polách Petr, Výmola Martin, Orság Michal - Nevřela Vít, Chmel Robin |
|
|
D2E1002 | Dolní Benešov | Heřmanice | 1:2 | | |
ŽK: Škroch Marek, Grigarčík Michal, Wanke Jan, Svačina David - Košák Michal, Hovorka Radomír, Sikora Jan, Šebek Martin, Orel Adam |
|
|
D2E1003 | Jeseník | Hranice | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Jeřábek Václav, Bagar Michal |
|
|
D2E1004 | Frýdek-Místek B | Havířov | 2:0 | | |
ŽK: Goroš Kamil, Mandičak Jan, Palica Lukáš - Mikulec Martin |
|
|
D2E1005 | Karviná | Nový Jičín | 7:1 | | |
ŽK: Žyla Petr, Čermák Michal - Kolek Ondřej |
|
|
D2E1006 | Uničov | Valašský FC | 3:1 | | |
ŽK: Krestýn Jiří, Svačina Michal, Gulajev Radek - Strkáč Jakub |
|
|
D2E1007 | Bystřice p.H. | Zábřeh | 3:2 | | |
ŽK: Tureček Michal, Baďura Josef - Valný Martin, Krasula Lukáš, Beran Marek |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1101 | Zábřeh | Val. Meziříčí | 3:2 | | |
ŽK: Němec Adam, Šafář David - Gorej V9t, Poruba Jakub, Minarčik David |
|
|
D2E1102 | Valašský FC | Bystřice p.H. | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Vávra Jan |
|
|
D2E1103 | Nový Jičín | Uničov | 2:8 | | |
|
|
D2E1104 | Havířov | Karviná | 3:1 | | |
ŽK: Pastucha Michael, Mikulec Martin - Knötig Tomáš |
|
|
D2E1105 | Hranice | Frýdek-Místek B | 3:1 | | |
|
|
D2E1106 | Heřmanice | Jeseník | 1:6 | | |
ŽK: Šebek Martin, Orel Adam - Novák Vladimír, Wator Daniel |
|
|
D2E1107 | Opava "B" | Dolní Benešov | 4:1 | | |
ŽK: Kozák Libor - Štefek Robin, Svačina David, Šopor Tomáš |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1201 | Val. Meziříčí | Dolní Benešov | 0:10 | | |
ŽK: 0 - Machačík Adam |
|
|
D2E1202 | Jeseník | Opava "B" | 2:5 | | |
ŽK: Andráško Pavol - Prášil Jan, Kozák Libor |
|
|
D2E1203 | Frýdek-Místek B | Heřmanice | 4:0 | | |
ŽK: Goroš Kamil, Mach Jindřich - Sikora Jan, Šebek Martin |
|
|
D2E1204 | Karviná | Hranice | 0:0 | | |
ŽK: Lepka Stanislav, Jursa Tomáš, Paciorek Jan - 0 |
|
|
D2E1205 | Uničov | Havířov | 5:2 | | |
ŽK: Svačina Michal - Maslák David |
|
|
D2E1206 | Bystřice p.H. | Nový Jičín | 8:0 | | |
ČK: 0 - Hanzelka Jakub |
|
|
D2E1207 | Zábřeh | Valašský FC | 1:1 | | |
ŽK: Valný Martin, Teffer Tomáš - Pavlíček Lukáš |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1301 | Valašský FC | Val. Meziříčí | 3:1 | | |
ŽK: Šrámek Bronislav - Vašek Lukáš, Orság Michal |
|
|
D2E1302 | Nový Jičín | Zábřeh | 1:5 | | |
ŽK: Bár Tomáš - Hořava Jakub |
|
|
D2E1303 | Havířov | Bystřice p.H. | 2:2 | | |
ŽK: Kolek Jan - Chrástecký Jiří, Josinek Lukáš |
|
|
D2E1304 | Hranice | Uničov | 1:1 | | |
ŽK: Perutka Josef, Staněk Lukáš - Strnad Milan, Svačina Michal |
|
|
D2E1305 | Heřmanice | Karviná | 0:4 | | |
ŽK: Křikava Antonín - Lepka Stanislav, Javornický Dušan |
|
|
D2E1306 | Opava "B" | Frýdek-Místek B | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Vyvial Miroslav |
|
|
D2E1307 | Dolní Benešov | Jeseník | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Žemba Petr, Křupala Adam, Novák Vladimír |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1401 | Val. Meziříčí | Jeseník | 1:0 | | |
ŽK: Polách Petr, Poruba Jakub, Minarčik David, Žilinský Zbyněk - Novák Vladimír, Kročil Jaroslav |
|
|
D2E1402 | Dolní Benešov | Frýdek-Místek B | 2:1 | | |
ŽK: Grigarčík Michal - Mach Jindřich, Kohut Marek |
|
|
D2E1403 | Opava "B" | Karviná | 8:1 | | |
|
|
D2E1404 | Heřmanice | Uničov | 3:5 | | |
ŽK: Curus Jakub, Sikora Jan, Křikava Antonín, Fröhlich Patrik - Kačala Pavel, Buřval Jiří; ČK: Curus Jakub - 0 |
|
|
D2E1405 | Hranice | Bystřice p.H. | 2:4 | | |
ŽK: Herman Petr - Zehnálek Robin, Kušík Martin |
|
|
D2E1406 | Havířov | Zábřeh | 3:1 | | |
ŽK: Orlický Ivan - 0 |
|
|
D2E1407 | Nový Jičín | Valašský FC | 0:3 | | |
ŽK: Opálka Petr, Brtníček Aleš, Matýsek Jiří, Bár Tomáš - Slovák Martin, Raždík Libor |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1501 | Nový Jičín | Val. Meziříčí | 3:2 | | |
ŽK: Opálka Petr, Brtníček Aleš, Veselka Martin, Hanzelka Jakub - Orság Michal; ČK: Opálka Petr - 0 |
|
|
D2E1502 | Valašský FC | Havířov | 1:3 | | |
|
|
D2E1503 | Zábřeh | Hranice | 4:4 | | |
ŽK: Stryk Martin, Obšil Daniel - Herman Petr |
|
|
D2E1504 | Bystřice p.H. | Heřmanice | 10:0 | | |
ŽK: 0 - Curus Jakub, Fröhlich Patrik, Smolka Rostislav |
|
|
D2E1505 | Uničov | Opava "B" | 4:3 | | |
|
|
D2E1506 | Karviná | Dolní Benešov | 5:2 | | |
|
|
D2E1507 | Frýdek-Místek B | Jeseník | 2:1 | | |
ŽK: Slavík Pavel, Habernal Ondřej - Brezniak Vojtěch, Ščudla Petr, Vinkler Martin; ČK: 0 - Zifcsák Petr, Ščudla Petr |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1601 | Val. Meziříčí | Frýdek-Místek B | 1:1 | | |
|
|
D2E1602 | Jeseník | Karviná | 1:3 | | |
ŽK: Ščudla Petr - Lepka Stanislav, Žyla Petr |
|
|
D2E1603 | Dolní Benešov | Uničov | 4:2 | | |
ŽK: Jařab Marek, Šopor Tomáš - 0; ČK: Hrubý Václav - 0 |
|
|
D2E1604 | Opava "B" | Bystřice p.H. | 1:1 | | |
|
|
D2E1605 | Heřmanice | Zábřeh | 1:3 | | |
ŽK: Curus Jakub, Křikava Antonín, Valošek Radek - Teffer Tomáš, Prokeš Jan |
|
|
D2E1606 | Hranice | Valašský FC | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Pavlíček Lukáš, Kulišťák Ondřej |
|
|
D2E1607 | Havířov | Nový Jičín | 2:2 | | |
ŽK: Cachel Jan, Ivan Ondřej - Sopuch Jan, Hykš Aleš, Kolek Ondřej |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1701 | Havířov | Val. Meziříčí | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Vašek Lukáš, Poruba Jakub |
|
|
D2E1702 | Nový Jičín | Hranice | 0:6 | | |
|
|
D2E1703 | Valašský FC | Heřmanice | 1:1 | | |
ŽK: Slovák Martin - Košák Michal, Curus Jakub, Ondruš David |
|
|
D2E1704 | Zábřeh | Opava "B" | 0:1 | | |
ŽK: Klemš Stanislav - Kubný Petr, Nevřela Vít |
|
|
D2E1705 | Bystřice p.H. | Dolní Benešov | 1:3 | | |
ŽK: Tureček Michal, Zehnálek Robin - Benda Marek, Machačík Adam, Mauler Richard |
|
|
D2E1706 | Uničov | Jeseník | 0:1 | | |
ŽK: Kyselý Martin - Novák Vladimír, Ščudla Petr |
|
|
D2E1707 | Karviná | Frýdek-Místek B | 3:1 | | |
ŽK: Knötig Tomáš, Žyla Petr - 0 |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1801 | Val. Meziříčí | Karviná | 3:1 | | |
ŽK: Orság Michal - Pacanovský Jaroslav, Jursa Tomáš |
|
|
D2E1802 | Frýdek-Místek B | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Kolos Miroslav - Buřval Jiří, Kyselý Martin, Gulajev Radek |
|
|
D2E1803 | Jeseník | Bystřice p.H. | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Tureček Michal |
|
|
D2E1804 | Dolní Benešov | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: Šopor Tomáš - Schertler Ondřej, Hořava Jakub, Prokeš Jan |
|
|
D2E1805 | Opava "B" | Valašský FC | 3:1 | | |
|
|
D2E1806 | Heřmanice | Nový Jičín | 3:0 | | |
ŽK: Košák Michal, Valošek Radek - Kučerík Patrik, Brtníček Aleš, Matýsek Jiří, Kolek Ondřej |
|
|
D2E1807 | Hranice | Havířov | 6:1 | | |
ŽK: Rebenda Tomáš, Marszalek Robin - Cachel Jan |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E1901 | Hranice | Val. Meziříčí | 3:0 | | |
ŽK: Král Michal, Pančochář Jan, Staněk Lukáš - Drda Pavel, Poruba Jakub, Orság Michal, Gorej V9t |
|
|
D2E1902 | Havířov | Heřmanice | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Curus Jakub |
|
|
D2E1903 | Nový Jičín | Opava "B" | 3:6 | | |
ŽK: Matýsek Jiří - 0 |
|
|
D2E1904 | Valašský FC | Dolní Benešov | 0:2 | | |
ŽK: Slovák Martin, Karban Jiří - Šopor Tomáš, Harazim David, Škroch Marek |
|
|
D2E1905 | Zábřeh | Jeseník | 1:2 | | |
ŽK: Hořava Jakub, Hrubý Roman - 0 |
|
|
D2E1906 | Bystřice p.H. | Frýdek-Místek B | 3:3 | | |
ŽK: Šimčík Petr, Benda Marek - Tesař Martin, Habernal Josef, Mach Jindřich, Kolos Miroslav |
|
|
D2E1907 | Uničov | Karviná | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Štěpnička Jan, Šindler Michal, Jursa Tomáš |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E2001 | Val. Meziříčí | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Gorej V9t - 0 |
|
|
D2E2002 | Karviná | Bystřice p.H. | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Chrástecký Jiří |
|
|
D2E2003 | Frýdek-Místek B | Zábřeh | 3:2 | | |
ŽK: Mach Jindřich - 0 |
|
|
D2E2004 | Jeseník | Valašský FC | 5:1 | | |
ŽK: Novák Vladimír, Zifcsák Petr, Maceček Jan - Bartoň Radek, Karban Tomáš |
|
|
D2E2005 | Dolní Benešov | Nový Jičín | 4:0 | | |
ŽK: Šopor Tomáš - Stromšík Jakub, Gebauer Robin, Matýsek Jiří, Novák Ondřej, Opálka Petr |
|
|
D2E2006 | Opava "B" | Havířov | 2:0 | | |
ŽK: Kratochvil Ivo - 0 |
|
|
D2E2007 | Heřmanice | Hranice | 0:2 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E2101 | Heřmanice | Val. Meziříčí | 0:1 | | |
ŽK: Bialek Jan - Poruba Jakub |
|
|
D2E2102 | Hranice | Opava "B" | 2:1 | | |
ŽK: Král Michal, Sucháček Adam, Biskup Lukáš - Dluhoš Marek |
|
|
D2E2103 | Havířov | Dolní Benešov | 2:1 | | |
ŽK: Maleňák Marek - Harazim David; ČK: Cachel Jan - Šopor Tomáš |
|
|
D2E2104 | Nový Jičín | Jeseník | 1:1 | | |
ŽK: Hanzelka Jakub, Kolek Ondřej - Heger Alois |
|
|
D2E2105 | Valašský FC | Frýdek-Místek B | 0:1 | | |
ŽK: Kulišťák Ondřej, Veselý Jiří - Tesař Martin |
|
|
D2E2106 | Zábřeh | Karviná | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Skácelík Martin, Gorecki Stanislav |
|
|
D2E2107 | Bystřice p.H. | Uničov | 0:1 | | |
ŽK: Šimčík Petr, Tureček Michal, Vávra Jan - Rössl Jan, Kačala Pavel |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E2201 | Val. Meziříčí | Bystřice p.H. | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Vávra Jan |
|
|
D2E2202 | Uničov | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Němec Adam, Prokeš Jan, Sembol Tomáš |
|
|
D2E2203 | Karviná | Valašský FC | 5:0 | | |
ŽK: Žyla Petr - Kalod Robin |
|
|
D2E2204 | Frýdek-Místek B | Nový Jičín | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Opálka Petr, Brtníček Aleš, Gebauer Robin, Hanzelka Jakub, Kolek Ondřej; ČK: 0 - Hanzelka Jakub |
|
|
D2E2205 | Jeseník | Havířov | 1:4 | | |
ŽK: Novák Vladimír, Zifcsák Petr, Ščudla Petr - 0 |
|
|
D2E2206 | Dolní Benešov | Hranice | 2:3 | | |
ŽK: Hrubý Václav - Bagar Michal, Pančochář Jan |
|
|
D2E2207 | Opava "B" | Heřmanice | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Košák Michal, Curus Jakub, Jaščišák Jan, Orel Adam |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E2301 | Opava "B" | Val. Meziříčí | 4:0 | | |
|
|
D2E2302 | Heřmanice | Dolní Benešov | 0:3 | | |
ŽK: Košák Michal, Křikava Antonín - Stříbný Lukáš, Kocur Václav, Blažek Jiří |
|
|
D2E2303 | Hranice | Jeseník | 4:2 | | |
ŽK: Rebenda Tomáš - Zifcsák Petr, Wator Daniel |
|
|
D2E2304 | Havířov | Frýdek-Místek B | 1:2 | | |
ŽK: Przywara Petr, Kolek Jan - Škorik Ondřej |
|
|
D2E2305 | Nový Jičín | Karviná | 2:4 | | |
ŽK: Brtníček Aleš, Sopuch Jan - Pacanovský Jaroslav |
|
|
D2E2306 | Valašský FC | Uničov | 0:2 | | |
ŽK: Karban Jiří, Slovák Martin - Kyselý Martin |
|
|
D2E2307 | Zábřeh | Bystřice p.H. | 0:1 | | |
ŽK: Obšil Daniel - 0 |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E2401 | Val. Meziříčí | Zábřeh | 3:2 | | |
ŽK: Orság Michal, Štefánik Adam - Hořava Jakub, Teffer Tomáš, Šafář David; ČK: 0 - Obšil Daniel |
|
|
D2E2402 | Bystřice p.H. | Valašský FC | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Pavlíček Lukáš, Winter Tomáš, Boruta Adam |
|
|
D2E2403 | Uničov | Nový Jičín | 5:0 | | |
ŽK: Kačala Pavel, Hrdlovič Patrik - Matýsek Jiří |
|
|
D2E2404 | Karviná | Havířov | 1:5 | | |
ŽK: Stračánek Radovan, Knötig Tomáš - Pastucha Michael, Koler Karel; ČK: Žyla Petr - 0 |
|
|
D2E2405 | Frýdek-Místek B | Hranice | 0:1 | | |
ŽK: Mach Jindřich - Bagar Michal, Král Michal, Zavadil Roman, Herman Petr, Biskup Lukáš, Marszalek Robin; ČK: 0 - Marszalek Robin |
|
|
D2E2406 | Jeseník | Heřmanice | 2:0 | | |
ŽK: Brezniak Vojtěch, Žemba Petr, Ščudla Petr - 0 |
|
|
D2E2407 | Dolní Benešov | Opava "B" | 0:1 | | |
ŽK: Blažek Jiří - Nevřela Vít, Kubný Petr |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E2501 | Dolní Benešov | Val. Meziříčí | 4:1 | | |
ŽK: Mauler Richard, Harazim David, Kocur Václav - Valach Jakub, Orság Michal |
|
|
D2E2502 | Opava "B" | Jeseník | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Žmolík Lubomír |
|
|
D2E2503 | Heřmanice | Frýdek-Místek B | 0:3 | | |
ŽK: Křikava Antonín - Míček Richard |
|
|
D2E2504 | Hranice | Karviná | 2:2 | | |
ŽK: Král Michal, Staněk Lukáš, Perutka Josef - Gorecki Stanislav, Egermajer Jan |
|
|
D2E2505 | Havířov | Uničov | 1:5 | | |
ŽK: Šefčík Jakub - Rössl Jan, Kačala Pavel, Dlugoš Petr, Dušek Radomír, Macák Jan |
|
|
D2E2506 | Nový Jičín | Bystřice p.H. | 1:1 | | |
ŽK: Opálka Petr, Gebauer Robin - Šimčík Petr, Tureček Michal |
|
|
D2E2507 | Valašský FC | Zábřeh | 1:1 | | |
ŽK: Boruta Adam - Beran Marek |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2E2601 | Val. Meziříčí | Valašský FC | 0:1 | | |
|
|
D2E2602 | Zábřeh | Nový Jičín | 4:0 | | |
ŽK: Šafář David - 0 |
|
|
D2E2603 | Bystřice p.H. | Havířov | 3:3 | | |
ŽK: Benda Marek - Orlický Ivan |
|
|
D2E2604 | Uničov | Hranice | 3:1 | | |
ŽK: Gulajev Radek - Jeřábek Václav, Bagar Michal, Král Michal, Herman Petr |
|
|
D2E2605 | Karviná | Heřmanice | 2:2 | | |
|
|
D2E2606 | Frýdek-Místek B | Opava "B" | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Schwan Kryštof |
|
|
D2E2607 | Jeseník | Dolní Benešov | 2:3 | | |
ŽK: Brezniak Vojtěch, Domes Michal, Zifcsák Petr, Ščudla Petr, Ivanič Michal - Šopor Tomáš; ČK: Ščudla Petr - 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 760 | 4.2 |
Branky domácí | 426 | 2.3 |
Branky hosté | 334 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Bystřice p.H. | 0 | 0 | 0 |
|
Dolní Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek B | 0 | 0 | 0 |
|
Havířov | 0 | 0 | 0 |
|
Heřmanice | 0 | 0 | 0 |
|
Hranice | 0 | 0 | 0 |
|
Jeseník | 0 | 0 | 0 |
|
Karviná | 0 | 0 | 0 |
|
Nový Jičín | 0 | 0 | 0 |
|
Opava "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Val. Meziříčí | 0 | 0 | 0 |
|
Valašský FC | 0 | 0 | 0 |
|
Zábřeh | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|