|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A1A - Moravskoslezská fotbalová liga - MSFL
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Jakubčovice | 30 | 17 | 10 | 3 | 49: 21 | 61 | ( 16) |
|
2. | DOSTA Bystrc | 30 | 13 | 11 | 6 | 35: 26 | 50 | ( 5) |
|
3. | Dolní Benešov | 30 | 14 | 6 | 10 | 47: 41 | 48 | ( 3) |
|
4. | Třinec | 30 | 13 | 8 | 9 | 44: 34 | 47 | ( 2) |
|
5. | Lipová | 30 | 13 | 8 | 9 | 49: 33 | 47 | ( -1) |
|
6. | Uničov | 30 | 13 | 7 | 10 | 35: 28 | 46 | ( 4) |
|
7. | Znojmo | 30 | 11 | 10 | 9 | 47: 36 | 43 | ( -2) |
|
8. | Zlín B | 30 | 11 | 9 | 10 | 35: 33 | 42 | ( -3) |
|
9. | Baník Ostrava B | 30 | 11 | 7 | 12 | 35: 36 | 40 | ( -5) |
|
10. | Břeclav | 30 | 11 | 7 | 12 | 36: 41 | 40 | ( -5) |
|
11. | Slovácko B | 30 | 9 | 10 | 11 | 38: 38 | 37 | ( -8) |
|
12. | Vítkovice B | 30 | 8 | 11 | 11 | 33: 42 | 35 | (-10) |
|
13. | Jihlava B | 30 | 8 | 9 | 13 | 36: 47 | 33 | (-12) |
|
14. | Hranice | 30 | 7 | 8 | 15 | 23: 33 | 29 | (-16) |
|
15. | Kohoutovice | 30 | 4 | 15 | 11 | 19: 38 | 27 | (-18) |
|
16. | Bystřice p. H. | 30 | 5 | 8 | 17 | 21: 55 | 23 | (-22) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Jakubčovice | 15 | 9 | 6 | 0 | 30: 10 | 33 |
|
2. | Třinec | 15 | 9 | 3 | 3 | 25: 13 | 30 |
|
3. | Lipová | 16 | 8 | 5 | 3 | 29: 15 | 29 |
|
4. | Slovácko B | 15 | 8 | 4 | 3 | 28: 15 | 28 |
|
5. | Znojmo | 15 | 7 | 6 | 2 | 26: 12 | 27 |
|
6. | Dolní Benešov | 15 | 8 | 1 | 6 | 22: 17 | 25 |
|
7. | Břeclav | 15 | 7 | 4 | 4 | 21: 15 | 25 |
|
8. | Vítkovice B | 15 | 6 | 6 | 3 | 24: 21 | 24 |
|
9. | Uničov | 14 | 7 | 2 | 5 | 19: 14 | 23 |
|
10. | Zlín B | 15 | 6 | 4 | 5 | 17: 12 | 22 |
|
11. | DOSTA Bystrc | 15 | 6 | 3 | 6 | 20: 20 | 21 |
|
12. | Hranice | 15 | 5 | 5 | 5 | 17: 15 | 20 |
|
13. | Baník Ostrava B | 15 | 5 | 3 | 7 | 16: 18 | 18 |
|
14. | Kohoutovice | 15 | 3 | 9 | 3 | 10: 14 | 18 |
|
15. | Bystřice p. H. | 15 | 4 | 5 | 6 | 14: 14 | 17 |
|
16. | Jihlava B | 15 | 3 | 6 | 6 | 16: 23 | 15 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | DOSTA Bystrc | 15 | 7 | 8 | 0 | 15: 6 | 29 |
|
2. | Jakubčovice | 15 | 8 | 4 | 3 | 19: 11 | 28 |
|
3. | Uničov | 16 | 6 | 5 | 5 | 16: 14 | 23 |
|
4. | Dolní Benešov | 15 | 6 | 5 | 4 | 25: 24 | 23 |
|
5. | Baník Ostrava B | 15 | 6 | 4 | 5 | 19: 18 | 22 |
|
6. | Zlín B | 15 | 5 | 5 | 5 | 18: 21 | 20 |
|
7. | Lipová | 14 | 5 | 3 | 6 | 20: 18 | 18 |
|
8. | Jihlava B | 15 | 5 | 3 | 7 | 20: 24 | 18 |
|
9. | Třinec | 15 | 4 | 5 | 6 | 19: 21 | 17 |
|
10. | Znojmo | 15 | 4 | 4 | 7 | 21: 24 | 16 |
|
11. | Břeclav | 15 | 4 | 3 | 8 | 15: 26 | 15 |
|
12. | Vítkovice B | 15 | 2 | 5 | 8 | 9: 21 | 11 |
|
13. | Slovácko B | 15 | 1 | 6 | 8 | 10: 23 | 9 |
|
14. | Hranice | 15 | 2 | 3 | 10 | 6: 18 | 9 |
|
15. | Kohoutovice | 15 | 1 | 6 | 8 | 9: 24 | 9 |
|
16. | Bystřice p. H. | 15 | 1 | 3 | 11 | 7: 41 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Lipová | --- | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 2:1 | 1:5 | 1:4 | 1:2 | 2:0 | 0:0 | 5:0 | 0:0 | 4:0 | 2:0 | 3:0 | 4:1 |
|
2. | Hranice | 2:0 | --- | 0:2 | 0:1 | 1:1 | 1:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | 4:2 | 0:1 | 1:2 | 2:0 | 2:0 |
|
3. | DOSTA Bystrc | 0:3 | 1:0 | --- | 1:1 | 0:1 | 4:2 | 0:2 | 4:2 | 0:1 | 2:1 | 2:1 | 0:2 | 4:0 | 0:2 | 2:2 | 0:0 |
|
4. | Uničov | | 1:0 | 0:1 | --- | 1:2 | 0:1 | 0:2 | 1:1 | 2:1 | 3:0 | 1:1 | 2:4 | 3:1 | 3:0 | 1:0 | 1:0 |
|
5. | Znojmo | 1:2 | 3:0 | 1:2 | 1:1 | --- | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 2:0 | 3:3 | 3:0 | 4:0 |
|
6. | Dolní Benešov | 0:2 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | --- | 1:1 | 0:3 | 4:1 | 2:0 | 2:1 | 4:3 | 4:1 | 1:2 | 0:1 | 2:0 |
|
7. | Jakubčovice | 3:0 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 3:2 | 2:2 | --- | 3:1 | 2:2 | 0:0 | 0:0 | 3:0 | 5:0 | 1:0 | 0:0 | 3:2 |
|
8. | Třinec | 2:0 | 2:0 | 0:0 | 0:3 | 4:2 | 1:1 | 3:0 | --- | 0:1 | 0:0 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | 4:2 | 2:3 |
|
9. | Zlín B | 1:0 | 2:1 | 0:0 | 2:0 | 2:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | --- | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 3:0 | 1:1 | 1:1 | 2:3 |
|
10. | Kohoutovice | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 0:4 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 2:4 | --- | 0:0 | 1:1 | 1:1 | 1:0 | 2:1 | 0:0 |
|
11. | Vítkovice B | 2:1 | 2:1 | 2:4 | 0:2 | 2:2 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 2:2 | 1:2 | --- | 1:0 | 4:1 | 1:1 | 0:0 | 3:2 |
|
12. | Jihlava B | 0:6 | 1:1 | 0:1 | 1:1 | 0:2 | 1:1 | 1:0 | 3:2 | 1:1 | 0:0 | 0:1 | --- | 5:0 | 0:3 | 2:2 | 1:2 |
|
13. | Bystřice p. H. | 0:0 | 0:1 | 0:0 | 1:3 | 3:3 | 3:0 | 0:1 | 0:0 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | 1:3 | --- | 0:1 | 1:0 | 0:0 |
|
14. | Baník Ostrava B | 2:2 | 1:0 | 0:1 | 2:0 | 1:1 | 1:3 | 0:1 | 1:2 | 2:0 | 4:2 | 0:1 | 0:2 | 1:1 | --- | 1:0 | 0:2 |
|
15. | Slovácko B | 4:2 | 0:1 | 0:0 | 1:3 | 1:0 | 5:3 | 1:2 | 1:1 | 1:0 | 4:0 | 2:0 | 3:0 | 1:1 | 2:2 | --- | 2:0 |
|
16. | Břeclav | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 1:2 | 1:1 | 2:2 | 0:1 | 3:2 | 1:0 | 2:1 | 3:0 | 0:2 | 1:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Jakubčovice | 15 | 11 | 4 | 0 | 27: 9 | 37 |
|
2. | Dolní Benešov | 15 | 8 | 3 | 4 | 28: 17 | 27 |
|
3. | Uničov | 15 | 7 | 4 | 4 | 16: 13 | 25 |
|
4. | DOSTA Bystrc | 15 | 6 | 6 | 3 | 20: 17 | 24 |
|
5. | Baník Ostrava B | 15 | 7 | 3 | 5 | 20: 17 | 24 |
|
6. | Jihlava B | 15 | 5 | 7 | 3 | 20: 14 | 22 |
|
7. | Zlín B | 15 | 6 | 4 | 5 | 15: 15 | 22 |
|
8. | Třinec | 15 | 6 | 2 | 7 | 22: 25 | 20 |
|
9. | Lipová | 15 | 5 | 4 | 6 | 19: 20 | 19 |
|
10. | Slovácko B | 15 | 5 | 4 | 6 | 17: 18 | 19 |
|
11. | Znojmo | 15 | 4 | 6 | 5 | 23: 21 | 18 |
|
12. | Břeclav | 15 | 5 | 2 | 8 | 16: 25 | 17 |
|
13. | Vítkovice B | 15 | 2 | 7 | 6 | 15: 22 | 13 |
|
14. | Kohoutovice | 15 | 1 | 9 | 5 | 11: 16 | 12 |
|
15. | Hranice | 15 | 2 | 6 | 7 | 9: 15 | 12 |
|
16. | Bystřice p. H. | 15 | 2 | 5 | 8 | 11: 25 | 11 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lipová | 15 | 8 | 4 | 3 | 30: 13 | 28 |
|
2. | Třinec | 15 | 7 | 6 | 2 | 22: 9 | 27 |
|
3. | DOSTA Bystrc | 15 | 7 | 5 | 3 | 15: 9 | 26 |
|
4. | Znojmo | 15 | 7 | 4 | 4 | 24: 15 | 25 |
|
5. | Jakubčovice | 15 | 6 | 6 | 3 | 22: 12 | 24 |
|
6. | Břeclav | 15 | 6 | 5 | 4 | 20: 16 | 23 |
|
7. | Vítkovice B | 15 | 6 | 4 | 5 | 18: 20 | 22 |
|
8. | Uničov | 15 | 6 | 3 | 6 | 19: 15 | 21 |
|
9. | Dolní Benešov | 15 | 6 | 3 | 6 | 19: 24 | 21 |
|
10. | Zlín B | 15 | 5 | 5 | 5 | 20: 18 | 20 |
|
11. | Slovácko B | 15 | 4 | 6 | 5 | 21: 20 | 18 |
|
12. | Hranice | 15 | 5 | 2 | 8 | 14: 18 | 17 |
|
13. | Baník Ostrava B | 15 | 4 | 4 | 7 | 15: 19 | 16 |
|
14. | Kohoutovice | 15 | 3 | 6 | 6 | 8: 22 | 15 |
|
15. | Bystřice p. H. | 15 | 3 | 3 | 9 | 10: 30 | 12 |
|
16. | Jihlava B | 15 | 3 | 2 | 10 | 16: 33 | 11 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0101 | Lipová | Břeclav | 4:1 | | |
ŽK: Keluc Lubomír - Demjanovič Marek, Prajka Jiří |
|
|
A1A0102 | Hranice | Slovácko B | 2:0 | | |
ŽK: Pekný Tomáš - Vrága Michal, Moravčík Jan; ČK: 0 - Moravčík Jan |
|
|
A1A0103 | DOSTA Bystrc | Baník Ostrava B | 0:2 | | |
ŽK: Franzberger František, Janíček Martin, Veselovský Tomáš - Lisický Petr |
|
|
A1A0104 | Uničov | Bystřice p. H. | 3:1 | | |
ŽK: Vaverčák Luděk - 0 |
|
|
A1A0105 | Znojmo | Jihlava B | 0:0 | | |
ŽK: Čerstvý Lukáš, Yonov Todor, Hazucha Pavel - Flekal Jan |
|
|
A1A0106 | Dolní Benešov | Vítkovice B | 2:1 | | |
ŽK: Husovský Richard - Polónyi Lukáš, Lebica Miroslav |
|
|
A1A0107 | Jakubčovice | Kohoutovice | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Kučera Ondřej, Karásek Jan, Veselý Jan, Němec Libor, Čejka Petr |
|
|
A1A0108 | Třinec | Zlín B | 0:1 | | |
ŽK: Maceček Karel - Galandr Lukáš, Hrnčiřík Jakub |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0201 | Břeclav | Zlín B | 0:1 | | |
ŽK: Novák Rudolf, Urbánek Luděk, Chorvatovič Richard - Čelůstka Marek, Elšík Pavel, Galandr Lukáš |
|
|
A1A0202 | Kohoutovice | Třinec | 1:1 | | |
ŽK: Karásek Jan, Veselý Jan - 0 |
|
|
A1A0203 | Vítkovice B | Jakubčovice | 1:1 | | |
ŽK: Kunc Pavel, Bajer Lukáš, Švancer Leoš, Lebica Miroslav - Jahoda Roman |
|
|
A1A0204 | Jihlava B | Dolní Benešov | 1:1 | | |
ŽK: Komínek David, Wasserbauer Štěpán - Štýbar Filip; ČK: 0 - Golinský Erik |
|
|
A1A0205 | Bystřice p. H. | Znojmo | 3:3 | | |
ŽK: Kobylík Jiří - Yonov Todor, Třasoň Miroslav, Popelka Milan |
|
|
A1A0206 | Baník Ostrava B | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Buček Antonín, Drozd Pavel, Husárik Radim - Vaverčák Luděk, Látal Aleš |
|
|
A1A0207 | Slovácko B | DOSTA Bystrc | 0:0 | | |
ŽK: Moravčík Jan - Jirásek Ladislav; ČK: Spazier Petr - 0 |
|
|
A1A0208 | Lipová | Hranice | 1:1 | | |
ŽK: Bayer Martin - Machač Lukáš |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0301 | Hranice | Břeclav | 2:0 | | |
ŽK: Vaculín Viktor, Bosák Libor, Pulkert Ondřej - Novák Rudolf, Vajbar Kamil; ČK: 0 - Novák Rudolf |
|
|
A1A0302 | DOSTA Bystrc | Lipová | 0:3 | | |
ŽK: Franzberger František, Nechvátal Lukáš, Robotka Jan, Zedníček Stanislav - Krejčíř Pavel, Pulkert Martin, Hrubý Vladimír |
|
|
A1A0303 | Uničov | Slovácko B | 1:0 | | |
ŽK: Látal Aleš, Martinka Libor - Svoboda Lukáš, Pospíšil Martin |
|
|
A1A0304 | Znojmo | Baník Ostrava B | 3:3 | | |
ŽK: Dítě Lubomír, Hazucha Pavel, Bajer Lukáš, Jiříkovský Lukáš, Čerstvý Lukáš - Pavlík Petr, Zachoval Kamil, Racko Filip, Helštýn Petr |
|
|
A1A0305 | Dolní Benešov | Bystřice p. H. | 4:1 | | |
ŽK: Štýbar Filip - Švrček Filip, Barot Josef |
|
|
A1A0306 | Jakubčovice | Jihlava B | 3:0 | | |
ŽK: Schreier Jan - Wasserbauer Štěpán, Flekal Jan, Peška Vladimír; ČK: 0 - Kopic Milan |
|
|
A1A0307 | Třinec | Vítkovice B | 2:1 | | |
ŽK: Vyskočil Michal, Kořínek Kamil - Rusnok Tomáš, Vojáček Aleš, Vávra Jakub |
|
|
A1A0308 | Zlín B | Kohoutovice | 1:0 | | |
ŽK: Galandr Lukáš, Janča Petr - Vlček Petr, Stopka Jaroslav, Macík Milan |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0401 | Břeclav | Kohoutovice | 3:2 | | |
ŽK: Demjanovič Marek - Stopka Jaroslav, Pokorný Ondřej, Hašek Jaroslav; ČK: 0 - Karásek Jan |
|
|
A1A0402 | Vítkovice B | Zlín B | 2:2 | | |
ŽK: Lukšík Martin, Švancer Leoš - Kořínek Aleš, Čelůstka Marek |
|
|
A1A0403 | Jihlava B | Třinec | 3:2 | | |
ŽK: Bratršovský Daniel, Wasserbauer Štěpán, Lovětínský Michal, Holý Jan - Hupka Michael, Maceček Karel, Martinčík Ivan |
|
|
A1A0404 | Bystřice p. H. | Jakubčovice | 0:1 | | |
ŽK: Malík Martin - Jašůrek Bronislav, Hanus František |
|
|
A1A0405 | Baník Ostrava B | Dolní Benešov | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Březovský Aleš |
|
|
A1A0406 | Slovácko B | Znojmo | 1:0 | | |
ŽK: Ondrůšek Miroslav, Vybíral Tomáš, Moravčík Jan - Adámek Michal, Třasoň Miroslav |
|
|
A1A0407 | Lipová | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Krejčíř Pavel, Pulkert Martin - Vojáček Jan, Šalamoun Martin, Vaverčák Luděk, Látal Aleš |
|
|
A1A0408 | Hranice | DOSTA Bystrc | 0:2 | | |
ŽK: Vaculín Viktor, Kufa Martin - Janíček Martin, Ševčík Michal; ČK: 0 - Nechvátal Lukáš |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0501 | DOSTA Bystrc | Břeclav | 0:0 | | |
ŽK: Veselovský Tomáš - Kauer Ivo, Subota Bohdan, Donneberger Pavel, Prajka Jiří; ČK: 0 - Poredský Miroslav |
|
|
A1A0502 | Uničov | Hranice | 1:0 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Hrdlovič Tomáš, Látal Aleš, Martinka Libor - Bosák Libor |
|
|
A1A0503 | Znojmo | Lipová | 1:2 | | |
ŽK: Čerstvý Lukáš, Venkov Viktor, Bajer Lukáš, Jaroš Mojmír - Krejčíř Pavel, Bayer Martin, Marek Lukáš, Dragon Petr; ČK: Dítě Lubomír - 0 |
|
|
A1A0504 | Dolní Benešov | Slovácko B | 0:1 | | |
ŽK: Christoph Dušan, Návrat Tomáš, Husovský Richard - Malchárek Pavel, Duda Zdeněk, Moravčík Jan |
|
|
A1A0505 | Jakubčovice | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: Molnár David - Buček Antonín, Cigánek Petr |
|
|
A1A0506 | Třinec | Bystřice p. H. | 1:0 | | |
ŽK: Kroker Jan - Kotas Pavel, Vinklar Zbyněk, Hošťálek Marek, Barot Josef, Švrček Filip, Valoušek Milan |
|
|
A1A0507 | Zlín B | Jihlava B | 1:2 | | |
ŽK: Ditrich Radim, Valášek Josef - Kopic Milan, Peška Vladimír |
|
|
A1A0508 | Kohoutovice | Vítkovice B | 0:0 | | |
ŽK: Karásek Jan, Stopka Jaroslav, Macík Milan, Buršík Tomáš - Švec Martin |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0601 | Břeclav | Vítkovice B | 1:0 | | |
ŽK: Kauer Ivo, Demjanovič Marek, Pekárek Miroslav - Macíček Pavel, Švancer Leoš, Pražák David, Švec Martin |
|
|
A1A0602 | Jihlava B | Kohoutovice | 0:0 | | |
ŽK: Wasserbauer Štěpán, Vávra Michal, Holý Jan - Stopka Jaroslav, Pokorný Ondřej |
|
|
A1A0603 | Bystřice p. H. | Zlín B | 1:2 | | |
ŽK: Kotas Pavel, Zapletal Dušan - Galandr Lukáš |
|
|
A1A0604 | Baník Ostrava B | Třinec | 1:2 | | |
ŽK: Buček Antonín, Buček David, Helštýn Petr - Cieslar Zdeněk; ČK: Kosmák Adam - 0 |
|
|
A1A0605 | Slovácko B | Jakubčovice | 1:2 | | |
ŽK: Kúdela Ondřej, Tesařík Richard - 0 |
|
|
A1A0606 | Lipová | Dolní Benešov | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Březovský Aleš |
|
|
A1A0607 | Hranice | Znojmo | 1:1 | | |
ŽK: Bosák Libor, Černotský Petr - Hazucha Pavel, Třasoň Miroslav |
|
|
A1A0608 | DOSTA Bystrc | Uničov | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Hrdlovič Tomáš, Večeřa Michal |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0701 | Uničov | Břeclav | 1:0 | | |
|
|
A1A0702 | Znojmo | DOSTA Bystrc | 1:2 | | |
ŽK: Yonov Todor, Hazucha Pavel, Minarech Matúš, Furch František - Janíček Martin, Ryšavý Bohdan, Nechvátal Lukáš, Zedníček Stanislav |
|
|
A1A0703 | Dolní Benešov | Hranice | 1:0 | | |
ŽK: Březovský Aleš, Kubík Michael, Husovský Richard - Vaculín Viktor, Segeťa Lukáš, Bosák Libor |
|
|
A1A0704 | Jakubčovice | Lipová | 3:0 | | |
ŽK: Molnár David, Svatonský Jan - Fiala Vlastimil, Bayer Martin |
|
|
A1A0705 | Třinec | Slovácko B | 4:2 | | |
ŽK: Vyskočil Michal - 0 |
|
|
A1A0706 | Zlín B | Baník Ostrava B | 1:1 | | |
ŽK: Ditrich Radim - Zachoval Kamil |
|
|
A1A0707 | Kohoutovice | Bystřice p. H. | 1:1 | | |
ŽK: Karásek Jan - Kobylík Jiří, Kotas Pavel |
|
|
A1A0708 | Vítkovice B | Jihlava B | 1:0 | | |
ŽK: Švancer Leoš - Bratršovský Daniel, Kopic Milan |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0801 | Břeclav | Jihlava B | 2:1 | | |
ŽK: Poredský Miroslav, Novák Rudolf - Bratršovský Daniel, Wasserbauer Štěpán, Brabec Vít, Vácha Vladimír |
|
|
A1A0802 | Bystřice p. H. | Vítkovice B | 2:0 | | |
ŽK: Vinklar Zbyněk, Barot Josef, Kobylík Jiří - Lebica Miroslav, Kušnír Ondřej |
|
|
A1A0803 | Baník Ostrava B | Kohoutovice | 4:2 | | |
ŽK: Joukl Petr - Macík Milan |
|
|
A1A0804 | Slovácko B | Zlín B | 1:0 | | |
ŽK: Ondrůšek Miroslav, Tesařík Richard, Polách Tomáš - Vavruša Marek, Čelůstka Marek |
|
|
A1A0805 | Lipová | Třinec | 1:2 | | |
ŽK: Papica Vilém, Bayer Martin - Vyskočil Michal, Maceček Karel, Cieslar Zdeněk, Malíř Pavel |
|
|
A1A0806 | Hranice | Jakubčovice | 0:2 | | |
ŽK: Dostál Ondřej, Bosák Libor - Kuděla Radek |
|
|
A1A0807 | DOSTA Bystrc | Dolní Benešov | 4:2 | | |
ŽK: Jirásek Ladislav, Zedníček Stanislav - Štýbar Filip, Christoph Dušan, Kubík Michael, Štefek Roman, Husovský Richard; ČK: 0 - Štýbar Filip |
|
|
A1A0808 | Uničov | Znojmo | 1:2 | | |
ŽK: Novosad Petr, Krpec Stanislav - Venkov Viktor, Bajer Lukáš, Třasoň Miroslav |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0901 | Znojmo | Břeclav | 4:0 | | |
ŽK: Šuráň Michal - Kauer Ivo, Poredský Miroslav, Vajbar Kamil |
|
|
A1A0902 | Dolní Benešov | Uničov | 0:1 | | |
ŽK: Návrat Tomáš - Laštůvka Miroslav |
|
|
A1A0903 | Jakubčovice | DOSTA Bystrc | 1:1 | | |
ŽK: Jašurek Bronislav, Baránek Jan - Janíček Martin, Kadeřábek Václav, Jirásek Ladislav, Nechvátal Lukáš, Zedníček Stanislav, Lang David, Veselovský Tomáš |
|
|
A1A0904 | Třinec | Hranice | 2:0 | | |
ŽK: Vyskočil Michal, Jakus Tomáš - Vaculín Viktor, Pekný Tomáš, Bosák Libor |
|
|
A1A0905 | Zlín B | Lipová | 1:0 | | |
ŽK: Hrnčiřík Jakub, Valášek Josef - Bayer Martin |
|
|
A1A0906 | Kohoutovice | Slovácko B | 2:1 | | |
ŽK: Pokorný Ondřej, Buršík Tomáš, Karásek Jan, Sýkora Radek - Vrága Michal, Švejnoha Martin, Laga Petr |
|
|
A1A0907 | Vítkovice B | Baník Ostrava B | 1:1 | | |
ŽK: Macíček Pavel - Buček David, Mišinský Vladimír, Prokeš Hynek |
|
|
A1A0908 | Jihlava B | Bystřice p. H. | 5:0 | | |
ŽK: Bartoš Pavel, Pacholík Michal, Flekal Jan - Kotas Tomáš, Minář Radim, Olša Martin, Hošťálek Marek; ČK: 0 - Barot Josef |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1001 | Břeclav | Bystřice p. H. | 3:0 | | |
ŽK: Poredský Miroslav, Prajka Jiří - Valoušek Dalibor, Trňák Jiří; ČK: 0 - Trňák Jiří |
|
|
A1A1002 | Baník Ostrava B | Jihlava B | 0:2 | | |
ŽK: Zachoval Kamil, Mišinský Vladimír - Pacholík Michal |
|
|
A1A1003 | Slovácko B | Vítkovice B | 2:0 | | |
ŽK: Petržela Milan, Švejnoha Martin - Jašíček Michal, Bajer Lukáš, Švancer Leoš, Vávra Jakub |
|
|
A1A1004 | Lipová | Kohoutovice | 0:0 | | |
ŽK: Suchánek Pavel, Keluc Lubomír - Stopka Jaroslav |
|
|
A1A1005 | Hranice | Zlín B | 1:1 | | |
ŽK: Dostál Ondřej, Pekný Tomáš - Vavruša Marek, Hrnčiřík Jakub, Marčík Lukáš |
|
|
A1A1006 | DOSTA Bystrc | Třinec | 4:2 | | |
ŽK: Janíček Martin - Svozil Martin, Malíř Pavel, Martinčík Ivan |
|
|
A1A1007 | Uničov | Jakubčovice | 0:2 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Vaverčák Luděk, Laštůvka Miroslav - Pospěch Jiří |
|
|
A1A1008 | Znojmo | Dolní Benešov | 2:0 | | |
ŽK: Štrombach Josef - Skupeň Jan, Duda Zdeněk, Březovský Aleš, Návrat Tomáš, Müller Radomír |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1101 | Dolní Benešov | Břeclav | 2:0 | | |
Rozhodčí: Zelinka, Hájek, Marek; Delegát: Kubalák; ŽK: Březovský Aleš - Demjanovič Marek, Novák Rudolf |
|
|
A1A1102 | Jakubčovice | Znojmo | 3:2 | | |
Rozhodčí: Boček L., Boček Vl., Kaláb; Delegát: Laca; ŽK: Mikula David, Opic Martin, Hanus František - Čerstvý Lukáš, Ynovov Todor, Třasoň Miroslav, Valnoha Zdeněk; ČK: 0 - Dítě Lubomír |
|
|
A1A1103 | Třinec | Uničov | 0:3 | | |
Rozhodčí: Dvořáček, Kocián, Fojt; Delegát: Legierský; ŽK: Maceček Karel - Kuba Roman, Laštůvka Miroslav |
|
|
A1A1104 | Zlín B | DOSTA Bystrc | 0:0 | | |
Rozhodčí: Boček Vl., Boček L., Páral; Delegát: Valošek; ŽK: Vavruša Marek - Robotka Jan, Nechvátal Lukáš |
|
|
A1A1105 | Kohoutovice | Hranice | 0:0 | | |
Rozhodčí: Dobrovolný, Tomášek, Nádvorník; Delegát: Juránek; ŽK: Čejka Petr - Pekný Tomáš, Maňák Josef |
|
|
A1A1106 | Vítkovice B | Lipová | 2:1 | | |
Rozhodčí: Pochylý, Mikel, Prokop; Delegát: Dofek; ŽK: Vávra Jakub, Fojtík Lukáš - Lukšík Filip |
|
|
A1A1107 | Jihlava B | Slovácko B | 2:2 | | |
Rozhodčí: Adámková, Vidlák, Černý; Delegát: Žilka; ŽK: 0 - Vrága Michal, Pospíšil Martin |
|
|
A1A1108 | Bystřice p. H. | Baník Ostrava B | 0:1 | | |
Rozhodčí: Vysloužil, Kondler, Páral; Delegát: Nogol; ŽK: Hošťálek Marek - Buček Antonín, Galajda Michal, Lisický Petr, Švec Rostislav; ČK: Kotas Tomáš, Hošťálek Marek - 0 |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1201 | Břeclav | Baník Ostrava B | 0:2 | | |
ŽK: Šimeček Roman, Novák Rudolf, Šlancar Zdeněk, Prajka Jiří - Buček David |
|
|
A1A1202 | Slovácko B | Bystřice p. H. | 1:1 | | |
ŽK: Diviš Jaroslav, Laga Petr, Kúdela Ondřej - 0; ČK: Diviš Jaroslav - 0 |
|
|
A1A1203 | Lipová | Jihlava B | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Čermák Ivan, Vávra Michal |
|
|
A1A1204 | Hranice | Vítkovice B | 1:1 | | |
ŽK: Dostál Ondřej, Vaculín Viktor, Segeťa Lukáš - Švancer Leoš, Švec Martin |
|
|
A1A1205 | DOSTA Bystrc | Kohoutovice | 2:1 | | |
ŽK: Směja Radomír, Robotka Jan, Janíček Martin - Břežný Daniel, Hašek Jaroslav, Veselý Jan, Čejka Petr; ČK: 0 - Hašek Jaroslav |
|
|
A1A1206 | Uničov | Zlín B | 2:1 | | |
ŽK: Hrdlovič Tomáš - Valášek Josef |
|
|
A1A1207 | Znojmo | Třinec | 1:0 | | |
ŽK: Venkov Viktor, Minarech Matúš - Cieslar Zdeněk, Sedlák Petr |
|
|
A1A1208 | Dolní Benešov | Jakubčovice | 1:1 | | |
ŽK: Štýbar Filip, Březovský Aleš - Molnár David |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1301 | Jakubčovice | Břeclav | 3:2 | | |
ŽK: Mikula David, Hanus František, Svatonský Jan, Opic Martin - Galla David, Švrčina Radek, Subota Bohdan, Šlancar Zdeněk, Kauer Ivo |
|
|
A1A1302 | Třinec | Dolní Benešov | 1:1 | | |
ŽK: Maceček Karel - Štýbar Filip, Christoph Dušan, Březovský Aleš, Spruch Michal, Štefek Roman |
|
|
A1A1303 | Zlín B | Znojmo | 2:0 | | |
ŽK: Kořínek Aleš, Ditrich Radim - 0 |
|
|
A1A1304 | Kohoutovice | Uničov | 0:0 | | |
ŽK: Drábek Michal, Pokorný Ondřej, Buršík Tomáš - Hrdlovič Tomáš, Večeřa Michal |
|
|
A1A1305 | Vítkovice B | DOSTA Bystrc | 2:4 | | |
ŽK: Bajer Lukáš, Švec Martin - Ševčík Michal; ČK: Bajer Lukáš, Švec Martin - 0 |
|
|
A1A1306 | Jihlava B | Hranice | 1:1 | | |
ŽK: Peška Vladimír - Vaculín Viktor, Pekný Tomáš, Bosák Libor |
|
|
A1A1307 | Bystřice p. H. | Lipová | 0:0 | | |
ŽK: Kotas Pavel - Papica Vilém, Fiala Vlastimil |
|
|
A1A1308 | Baník Ostrava B | Slovácko B | 1:0 | | |
ŽK: Buček David, Zachoval Kamil, Švrček Michal, Lesák Michal, Kučerňák Roman - Laga Petr; ČK: Buček David - 0 |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1401 | Břeclav | Slovácko B | 1:1 | | |
ŽK: Chorvatovič Richard, Šlancar Zdeněk - Malchárek Pavel |
|
|
A1A1402 | Lipová | Baník Ostrava B | 2:0 | | |
ŽK: Běhalík Jaroslav, Pazdera Leoš - Mišinský Vladimír |
|
|
A1A1403 | Hranice | Bystřice p. H. | 0:1 | | |
ŽK: Vaculín Viktor, Bosák Libor - Minář Radim, Olša Martin, Kobylík Jiří |
|
|
A1A1404 | DOSTA Bystrc | Jihlava B | 0:2 | | |
ŽK: Nechvátal Lukáš - Bratršovský Daniel, Kopic Milan, Vácha Vladimír, Vávra Michal |
|
|
A1A1405 | Uničov | Vítkovice B | 1:1 | | |
ŽK: Vojáček Jan, Šalamoun Martin, Vaverčák Luděk, Hrdlovič Tomáš, Laštůvka Miroslav - Macíček Pavel, Kisel Ivo, Vávra Jakub |
|
|
A1A1406 | Znojmo | Kohoutovice | 1:1 | | |
ŽK: Yonov Tudor, Jiříkovský Lukáš - Drápela Michal, Macík Milan, Fencák Peter, Čejka Petr, Buršík Tomáš, Veselý Jan; ČK: 0 - Karásek Jan |
|
|
A1A1407 | Dolní Benešov | Zlín B | 4:1 | | |
ŽK: Christoph Dušan, Spruch Michal, Kubík Michael - Novák Otakar, Elšík Pavel, Bielik Martin |
|
|
A1A1408 | Jakubčovice | Třinec | 3:1 | | |
ŽK: Molnár David, Baránek Jan - Pindor Jakub, Vyskočil Michal; ČK: 0 - Malíř Pavel |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1501 | Třinec | Břeclav | 2:3 | | |
ŽK: Vyskočil Michal, Jakus Tomáš, Martinčík Ivan, Sedlák Petr - Galla David, Vajbar Kamil |
|
|
A1A1502 | Zlín B | Jakubčovice | 0:1 | | |
ŽK: Elšík Pavel - 0 |
|
|
A1A1503 | Kohoutovice | Dolní Benešov | 1:2 | | |
ŽK: Lorenc Jan, Karásek Jan, Brychta Jiří - Christoph Dušan, Müller Radomír |
|
|
A1A1504 | Vítkovice B | Znojmo | 2:2 | | |
ŽK: Macíček Pavel, Kisel Ivo - Čerstvý Lukáš, Venkov Viktor |
|
|
A1A1505 | Jihlava B | Uničov | 1:1 | | |
ŽK: Vorel Michal, Komínek David - Hrdlovič Tomáš, Novosad Petr |
|
|
A1A1506 | Bystřice p. H. | DOSTA Bystrc | 0:0 | | |
ŽK: Hošťálek Marek, Barot Josef, Zapletal Dušan - Michal Ivo |
|
|
A1A1507 | Baník Ostrava B | Hranice | 1:0 | | |
ŽK: Drozd Pavel - Segeťa Lukáš, Machač Lukáš, Pekný Tomáš |
|
|
A1A1508 | Slovácko B | Lipová | 4:2 | | |
ŽK: Moravčík Jan - Uvízl Tomáš, Lukšík Filip |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1601 | Břeclav | Lipová | 1:2 (0:0) | | |
Branky: vlastní - Hrubý Vladimír, Kuba Roman; Rozhodčí: Šalata, Zelinka, Dudek; Delegát: Poláček; ŽK: Galla David, Vymyslický Igor, Demjanovič Marek - Roupec Jan, Hrubý Vladimír, Balcárek Břetislav; ČK: Demjanovič Marek - 0 |
|
|
A1A1602 | Slovácko B | Hranice | 0:1 | | |
Branky: Pekný Tomáš; Rozhodčí: Marek, Černý, Adámková; Delegát: Prokeš; ŽK: 0 - Pekný Tomáš, Michálek Aleš |
|
|
A1A1603 | Baník Ostrava B | DOSTA Bystrc | 0:1 (0:0) | 55 | |
Branky: Michal Ivo; Rozhodčí: Vysloužil, Lakomý, Kaláb; Delegát: Brtníček; ŽK: Lisický Petr, Pavlík Petr, Zachoval Kamil - Janíček Martin, Nechvátal Lukáš; ČK: 0 - Matoušek Zdeněk |
|
|
A1A1604 | Bystřice p. H. | Uničov | 1:3 | | |
Branky: Mokrejš Jan - Vaníček Zdeněk, Sokol Richard, Laštůvka Miroslav; Rozhodčí: Dobrovolný, Nádvorník, Beneš Jiří; Delegát: Jančák; ŽK: 0 - Poštulka Michal, Řehák Radek |
|
|
A1A1605 | Jihlava B | Znojmo | 0:2 | | |
Branky: Minarech Matúš 2; Rozhodčí: Hulcký, Hájek, Fojt; Delegát: Nevrlý; ŽK: Komínek David, Wasserbauer Štěpán, Vojtíšek Pavel - Štrombach Josef, Podzemský Lukáš |
|
|
A1A1606 | Vítkovice B | Dolní Benešov | 1:1 | | |
Branky: Mikulenka Tomáš - Broulík Aleš; Rozhodčí: Straka Mar, Pustějovský, Býma; Delegát: Čechák; ŽK: 0 - Müller Radomír, Štefek Roman |
|
|
A1A1607 | Kohoutovice | Jakubčovice | 1:0 | | |
Branky: Čejka Petr; Rozhodčí: Kubíček, Chramcov, Marek; Delegát: Spišák; ŽK: Stopka Jaroslav, Buriánek Tomáš - Mikula David |
|
|
A1A1608 | Zlín B | Třinec | 0:1 | | |
Branky: Vyskočil Michal; Rozhodčí: Kondler, Boček Vl., Dorušák; Delegát: Valůšek; ŽK: Čelůstka Marek, Dobeš Roman - Vyskočil Michal, Lachowicz Jiří, Cieslar Zdeněk, Kořínek Kamil |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1701 | Zlín B | Břeclav | 2:3 | | |
Branky: Janča Petr, Čelůstka Marek - Veselý Jan 2, Pekárek Miroslav; ŽK: Čelůstka Marek, Vavruša Marek - Veselý Jan, Vymyslický Igor, Subota Bohdan |
|
|
A1A1702 | Třinec | Kohoutovice | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Hašek Jaroslav, Čejka Petr |
|
|
A1A1703 | Jakubčovice | Vítkovice B | 0:0 | | |
ŽK: Doležal Karel, Molnár David, Jahoda Roman, Baránek Jan - Červenka Jiří, Pražák David, Macíček Pavel, Pavlík Jaroslav |
|
|
A1A1704 | Dolní Benešov | Jihlava B | 4:3 | | |
ŽK: Štefek Roman - 0 |
|
|
A1A1705 | Znojmo | Bystřice p. H. | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Švrček Filip |
|
|
A1A1706 | Uničov | Baník Ostrava B | 3:0 | | |
ŽK: Kopecký Michal, Krpec Stanislav - Cesnek Martin |
|
|
A1A1707 | DOSTA Bystrc | Slovácko B | 2:2 | | |
ŽK: Janíček Martin, Draškov Ivelin, Nechvátal Lukáš - Vrága Michal |
|
|
A1A1708 | Hranice | Lipová | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Uvízl Tomáš, Kuba Roman, Balcárek Břetislav |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1801 | Břeclav | Hranice | 1:0 | | |
Rozhodčí: Dobrovolný, Nádvorník, Beneš Jar.; Delegát: Brtníček; ŽK: Poredský Miroslav, Svozil Martin - Štěpán Pavel, Kufa Martin; ČK: 0 - Jašíček Michal |
|
|
A1A1802 | Lipová | DOSTA Bystrc | 1:1 | | |
Rozhodčí: Czene, Lakomý, Proske; Delegát: Prokeš; ŽK: Suchánek Pavel - Janíček Martin |
|
|
A1A1803 | Slovácko B | Uničov | 1:3 | | |
Rozhodčí: Vysloužil, Boček Vl., Páral; Delegát: Šimon; ŽK: 0 - Látal Aleš |
|
|
A1A1804 | Baník Ostrava B | Znojmo | 1:1 | | |
Rozhodčí: Pochylý, Straka Mar, Býma; Delegát: Kondziolka; ŽK: Zachoval Kamil, Pavlík Petr - Jaroš Mojmír |
|
|
A1A1805 | Bystřice p. H. | Dolní Benešov | 3:0 | | |
Rozhodčí: Marek, Černý, Dudek; Delegát: Rosický; ŽK: 0 - Březovský Aleš, Müller Radomír |
|
|
A1A1806 | Jihlava B | Jakubčovice | 1:0 | | |
Rozhodčí: Chramcov, Zelinka, Sojka; Delegát: Petřivý; ŽK: Wasserbauer Štěpán, Chlup Jiří, Peška Vladimír - Molnár David, Hanus František |
|
|
A1A1807 | Vítkovice B | Třinec | 2:1 | | |
Rozhodčí: Picmaus, Šalata, Bednář; Delegát: Kubalák; ŽK: Lukšík Martin, Fujerik Lukáš, Vávra Jakub - 0 |
|
|
A1A1808 | Kohoutovice | Zlín B | 2:4 | | |
Rozhodčí: Pustějovský, Jahoda, Kondler; Delegát: Bajer; ŽK: Macík Milan, Čejka Petr - Čelůstka Marek, Elšík Pavel; ČK: Pokorný Ondřej - 0 |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1901 | Kohoutovice | Břeclav | 0:0 | | |
Rozhodčí: Hulcký, Chramcov, Paták; Delegát: Babušník; ŽK: Macík Milan, Buriánek Tomáš - Gajdoš Jiří, Veselý Jan |
|
|
A1A1902 | Zlín B | Vítkovice B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Teplý, Fojt, Černý; Delegát: Poláček; ŽK: Vavruša Marek, Dobeš Jiří, Elšík Pavel, Burša Tomáš, Marčík Lukáš - Rusnok Tomáš, Macíček Pavel; ČK: Elšík Pavel - 0 |
|
|
A1A1903 | Třinec | Jihlava B | 2:0 | | |
Rozhodčí: Czene, Picmaus, Bednář; Delegát: Dreiseitel; ŽK: Vyskočil Michal - Wasserbauer Štěpán |
|
|
A1A1904 | Jakubčovice | Bystřice p. H. | 5:0 | | |
Rozhodčí: Pustějovský, Šalata, Býma; Delegát: Kubalák; ŽK: Hanus František - Barot Josef, Darebník Martin, Galandr Lukáš; ČK: 0 - Galandr Lukáš |
|
|
A1A1905 | Dolní Benešov | Baník Ostrava B | 1:2 | | |
Rozhodčí: Boček Vl., Kondler, Kratochvíl; Delegát: Holík; ŽK: Hrubý Filip, Spruch Michal - Racko Filip, Zachoval Kamil |
|
|
A1A1906 | Znojmo | Slovácko B | 3:0 | | |
Rozhodčí: Hájek, Fojt, Adámková; Delegát: Rosický; ŽK: Čerstvý Lukáš - Švejnoha Martin, Vrága Michal, Čtvrtníček Ondřej |
|
|
A1A1907 | Lipová | Uničov | 0:0 | | |
Rozhodčí: Jahoda, Šalata, Dudek; Delegát: Petřivý SD1; ŽK: Lukšík Filip - Laštůvka Miroslav; ČK: 0 - Svozil Jaroslav |
|
|
A1A1908 | DOSTA Bystrc | Hranice | 1:0 | | |
Rozhodčí: Straka Mar, Kubíček, Býma; Delegát: Zahradníček; ŽK: Robotka Jan, Michal Ivo, Jirásek Ladislav, Nechvátal Lukáš, Zedníček Stanislav - Anastazovský Ondřej, Pekný Tomáš; ČK: 0 - Anastazovský Ondřej |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2001 | Břeclav | DOSTA Bystrc | 1:1 | | |
Rozhodčí: Zelinka, Marek, Adámková; Delegát: Semerád; ŽK: Vymyslický Igor, Kauer Ivo, Urbánek Luděk, Veselý Jan - Směja Radomír, Robotka Jan, Nechvátal Lukáš, Draškov Ivelin; ČK: Subota Bohdan - 0 |
|
|
A1A2002 | Hranice | Uničov | 0:1 | | |
Rozhodčí: Chramcov, Hulcký, Paták; Delegát: Holík; ŽK: Michálek Aleš - Vaníček Zdeněk, Novosad Petr |
|
|
A1A2003 | Lipová | Znojmo | 2:1 | | |
Rozhodčí: Kubíček, Straka Mar, Páral; Delegát: Šula; ŽK: Papica Vilém, Kuba Roman - Yonov Todor, Hazucha Pavel, Jaroš Mojmír; ČK: 0 - Podzemský Lukáš |
|
|
A1A2004 | Slovácko B | Dolní Benešov | 5:3 | | |
Rozhodčí: Kondler, Jahoda, Dorušák; Delegát: Laca; ŽK: Břežný Daniel, Kowalík Jiří - Skupeň Jan, Christoph Dušan, Duda Zdeněk, Březovský Aleš, Kubík Michael, Müller Radomír; ČK: 0 - Christoph Dušan, Duda Zdeněk |
|
|
A1A2005 | Baník Ostrava B | Jakubčovice | 0:1 | | |
Rozhodčí: Pochylý, Lakomý, Pustějovský; Delegát: Matyáš; ŽK: Cesnek Martin, Zachoval Kamil - Hanus František |
|
|
A1A2006 | Bystřice p. H. | Třinec | 0:0 | | |
Rozhodčí: Fojt, Černý, Beneš Jiří; Delegát: Kondziolka; ŽK: Švrček Filip - Martinčík Ivan |
|
|
A1A2007 | Jihlava B | Zlín B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Černý, Dobrovolný, Beneš Jar.; Delegát: Zahradníček; ŽK: Tulis Petr, Komínek David, Wasserbauer Štěpán - Pazdera Lukáš, Dobeš Jiří; ČK: 0 - Pazdera Lukáš |
|
|
A1A2008 | Vítkovice B | Kohoutovice | 1:2 | | |
Rozhodčí: Šalata, Picmaus, Czene; Delegát: Káňa; ŽK: Lebica Miroslav - Pokorný Ondřej, Stopka Jaroslav, Buriánek Tomáš, Sýkora Radek |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2101 | Vítkovice B | Břeclav | 3:2 | | |
Branky: Macíček Pavel, Kunc Pavel, Kroker Jan - Galla David, Veselý Jan; ŽK: Prčík Milan, Bajer Lukáš - Vajbar Kamil, Vymyslický Igor, Šimeček Roman, Demjanovič Marek |
|
|
A1A2102 | Kohoutovice | Jihlava B | 1:1 | | |
ŽK: Pokorný Ondřej - Bratršovský Daniel, Janíček Kamil, Flekal Jan |
|
|
A1A2103 | Zlín B | Bystřice p. H. | 3:0 | | |
ŽK: Čelůstka Marek, Valášek Josef - Trochta Vlastimil, Barot Josef, Malík Martin, Švrček Filip, Huf Tomáš |
|
|
A1A2104 | Třinec | Baník Ostrava B | 2:0 | | |
ŽK: Szmek Radek, Maceček Karel, Vyskočil Michal - Prokeš Hynek, Cesnek Martin |
|
|
A1A2105 | Jakubčovice | Slovácko B | 0:0 | | |
ŽK: Doležal Karel - Tesařík Richard, Filipský Petr, Duda Zdeněk |
|
|
A1A2106 | Dolní Benešov | Lipová | 0:2 | | |
ŽK: Březovský Aleš, Slíž Martin, Juchelka Michal, Müller Radomír - Hrubý Vladimír, Kuba Roman |
|
|
A1A2107 | Znojmo | Hranice | 3:0 | | |
ŽK: Dítě Lubomír, Kováč Gregor - Anastazovský Ondřej, Machač Lukáš, Kubica Lubomír |
|
|
A1A2108 | Uničov | DOSTA Bystrc | 0:1 | | |
ŽK: Vaníček Zdeněk - Nechvátal Lukáš, Látal Zdeněk |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2201 | Břeclav | Uničov | 1:0 | | |
ŽK: Vymyslický Igor, Subota Bohdan - Laštůvka Miroslav |
|
|
A1A2202 | DOSTA Bystrc | Znojmo | 0:1 | | |
ŽK: Směja Radomír, Michal Ivo - Čerstvý Lukáš, Yonov Todor, Hazucha Pavel, Adámek Michal, Minarech Matúš, Dítě Marek |
|
|
A1A2203 | Hranice | Dolní Benešov | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Březovský Aleš, Juchelka Michal, Návrat Tomáš, Müller Radomír |
|
|
A1A2204 | Lipová | Jakubčovice | 1:4 | | |
ŽK: Kovář Michal, Mazouch Tomáš - Baránek Jan, Schreier Jan, Škopek Bohuslav |
|
|
A1A2205 | Slovácko B | Třinec | 1:1 | | |
ŽK: Tesařík Richard, Stýskala Petr - Hupka Michael |
|
|
A1A2206 | Baník Ostrava B | Zlín B | 2:0 | | |
ŽK: Lesák Michal, Staněk Zdeněk, Husárik Radim - Čelůstka Marek, Janča Petr |
|
|
A1A2207 | Bystřice p. H. | Kohoutovice | 2:0 | | |
ŽK: Barot Josef, Švrček Filip, Valoušek Milan - Čejka Petr, Buriánek Tomáš |
|
|
A1A2208 | Jihlava B | Vítkovice B | 0:1 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2301 | Jihlava B | Břeclav | 1:2 | | |
Rozhodčí: Vysloužil, Boček Vl., Nádvorník; Delegát: Spišák; ŽK: Pacholík Michal, Chlup Jiří, Šplíchal Josef - Galla David, Vajbar Kamil, Demjanovič Marek, Veselý Jan |
|
|
A1A2302 | Vítkovice B | Bystřice p. H. | 4:1 | | |
Rozhodčí: Hájek, Marek, Boček L.; Delegát: Zahradníček; ŽK: Prčík Milan, Macíček Pavel - 0 |
|
|
A1A2303 | Kohoutovice | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
Rozhodčí: Lakomý, Pustějovský, Kaláb; Delegát: Prokeš; ŽK: 0 - Petr Radek, Cesnek Martin |
|
|
A1A2304 | Zlín B | Slovácko B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Picmaus, Šalata, Býma; Delegát: Kuba; ŽK: 0 - Kúdela Ondřej, Obal Rudolf |
|
|
A1A2305 | Třinec | Lipová | 2:0 | | |
Rozhodčí: Šalata, Czene, Picmaus; Delegát: Matyáš |
|
|
A1A2306 | Jakubčovice | Hranice | 2:0 | | |
Rozhodčí: Pochylý, Páral, Dudek; Delegát: Čechák; ŽK: Molnár David, Krohmer Jiří, Schreier Jan - Michálek Aleš, Pekný Tomáš, Kufa Martin |
|
|
A1A2307 | Dolní Benešov | DOSTA Bystrc | 0:1 | | |
Rozhodčí: Jahoda, Kondler, Dorušák; Delegát: Kubalák; ŽK: Christoph Dušan, Slíž Martin - Ryšavý Bohdan |
|
|
A1A2308 | Znojmo | Uničov | 1:1 | | |
Rozhodčí: Fojt, Zelinka, Beneš Jiří; Delegát: Babušník; ŽK: Minarech Matúš, Štrombach Josef, Podzemský Lukáš - Vaníček Zdeněk, Zavadil Daniel, Laštůvka Miroslav, Sokol Richard |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2401 | Břeclav | Znojmo | 3:0 | | |
ŽK: Subota Bohdan, Poredský Miroslav, Chorvatovič Richard - Yonov Todor, Polický Tomáš, Kováč Gregor, Podzemský Lukáš; ČK: 0 - Polický Tomáš |
|
|
A1A2402 | Uničov | Dolní Benešov | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Kubík Michael, Müller Radomír; ČK: Poštulka Michal - 0 |
|
|
A1A2403 | DOSTA Bystrc | Jakubčovice | 0:2 | | |
ŽK: Ryšavý Bohdan, Nechvátal Lukáš, Látal Zdeněk - Krohmer Jiří |
|
|
A1A2404 | Hranice | Třinec | 1:0 | | |
ŽK: Michálek Aleš, Pekný Tomáš, Kubica Lubomír - Martinčík Ivan, Cieslar Zdeněk, Ceplák Miroslav |
|
|
A1A2405 | Lipová | Zlín B | 2:0 | | |
ŽK: Papica Vilém, Král Martin, Kovář Michal, Pazdera Leoš - Jelínek Jan, Valášek Josef, Zapletal Václav |
|
|
A1A2406 | Slovácko B | Kohoutovice | 4:0 (0:-1) | | |
ŽK: Petržela Milan - Stopka Jaroslav, Buriánek Tomáš, Čejka Petr |
|
|
A1A2407 | Baník Ostrava B | Vítkovice B | 0:1 | | |
ŽK: Lesák Michal, Zapalač Petr, Švrček Michal, Helštýn Petr - Pražák David, Macíček Pavel, Bajer Lukáš, Kroker Jan; ČK: Cesnek Martin - 0 |
|
|
A1A2408 | Bystřice p. H. | Jihlava B | 1:3 | | |
ŽK: Valoušek Milan, Zapletal Dušan, Kotas Tomáš - Wasserbauer Štěpán, Kopic Milan |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2501 | Bystřice p. H. | Břeclav | 0:0 | | |
ŽK: Barot Josef, Darebník Martin - 0 |
|
|
A1A2502 | Jihlava B | Baník Ostrava B | 0:3 | | |
ŽK: Bratršovský Daniel, Wasserbauer Štěpán - Zapalač Petr, Prokeš Hynek; ČK: Bratršovský Daniel - 0 |
|
|
A1A2503 | Vítkovice B | Slovácko B | 0:0 | | |
ŽK: Prčík Milan - Kubáň Lukáš; ČK: 0 - Kubáň Lukáš |
|
|
A1A2504 | Kohoutovice | Lipová | 0:0 | | |
ŽK: Jiříkovský Lukáš, Buršík Tomáš - Suchánek Pavel, Mazouch Tomáš; ČK: 0 - Uvízl Tomáš |
|
|
A1A2505 | Zlín B | Hranice | 2:1 | | |
ŽK: Dunda Michal - Anastazovský Ondřej, Bušina Vojtěch |
|
|
A1A2506 | Třinec | DOSTA Bystrc | 0:0 | | |
ŽK: Pindor Jakub - Janíček Martin, Robotka Jan |
|
|
A1A2507 | Jakubčovice | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Pospěch Jiří - Poštulka Michal, Řehák Radek, Látal Aleš, Laštůvka Miroslav, Kratochvíl Václav |
|
|
A1A2508 | Dolní Benešov | Znojmo | 1:0 | | |
ŽK: Christoph Dušan, Vojáček Lumír, Kubík Michael - Šuráň Michal, Adámek Michal, Kováč Gregor, Podzemský Lukáš |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2601 | Břeclav | Dolní Benešov | 1:2 | | |
ŽK: Vymyslický Igor, Kauer Ivo, Veselý Jan - Březovský Aleš, Vojáček Lumír |
|
|
A1A2602 | Znojmo | Jakubčovice | 1:1 | | |
ŽK: Jaroš Mojmír - Molnár David; ČK: 0 - Plánička Jakub, Molnár David |
|
|
A1A2603 | Uničov | Třinec | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Martinčík Ivan, Cieslar Zdeněk, Vyskočil Michal |
|
|
A1A2604 | DOSTA Bystrc | Zlín B | 0:1 | | |
ŽK: Janíček Martin, Nechvátal Lukáš, Ševčík Michal, Ryšavý Bohdan - Elšík Pavel, Zapletal Václav |
|
|
A1A2605 | Hranice | Kohoutovice | 1:1 | | |
ŽK: Anastazovský Ondřej, Trupl Tomáš - Buršík Tomáš, Sýkora Radek |
|
|
A1A2606 | Lipová | Vítkovice B | 5:0 | | |
ŽK: Krejčíř Pavel, Král Martin, Mazouch Tomáš - Hejdušek Tomáš, Kisel Ivo, Mikulenka Tomáš, Vávra Jakub |
|
|
A1A2607 | Slovácko B | Jihlava B | 3:0 | | |
ŽK: Kubáň Lukáš, Filipský Petr - 0 |
|
|
A1A2608 | Baník Ostrava B | Bystřice p. H. | 1:1 | | |
ŽK: David Richard - Barot Josef, Kotas Pavel, Kotas Tomáš |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2701 | Baník Ostrava B | Břeclav | 0:2 | | |
Rozhodčí: Fojt, Hájek, Adámková; Delegát: Kubalák; ŽK: Kosmák Adam, Cigánek Petr - Šlancar Zdeněk, Demjanovič Marek |
|
|
A1A2702 | Bystřice p. H. | Slovácko B | 1:0 | | |
Rozhodčí: Picmaus, Šalata, Dudek; Delegát: Spišák; ŽK: 0 - Čtvrtníček Ondřej |
|
|
A1A2703 | Jihlava B | Lipová | 0:6 | | |
Rozhodčí: Nádvorník, Dobrovolný, Sojka; Delegát: Poláček; ŽK: Wasserbauer Štěpán, Šplíchal Josef, Vácha Vladimír - 0 |
|
|
A1A2704 | Vítkovice B | Hranice | 2:1 | | |
Rozhodčí: Zelinka, Fojt, Černý; Delegát: Křižák; ŽK: Kroker Jan - Štěpán Pavel, Michálek Aleš, Machač Lukáš |
|
|
A1A2705 | Kohoutovice | DOSTA Bystrc | 0:0 | | |
Rozhodčí: Kondler, Boček Vl., Kratochvíl; Delegát: Petřivý; ŽK: Krajíček Marcel, Hašek Jaroslav, Stopka Jaroslav, Macík Milan - Srb Pavel, Janíček Martin; ČK: Stopka Jaroslav - 0 |
|
|
A1A2706 | Zlín B | Uničov | 2:0 | | |
Rozhodčí: Kubíček, Straka Mar, Býma; Delegát: Nevrlý; ŽK: Čelůstka Marek, Holub Ondřej - Sokol Richard |
|
|
A1A2707 | Třinec | Znojmo | 4:2 | | |
Rozhodčí: Páral, Lakomý, Kaláb; Delegát: Juránek; ŽK: Martinčík Ivan, Maceček Karel, Cieslar Zdeněk, Vyskočil Michal - Podzemský Lukáš |
|
|
A1A2708 | Jakubčovice | Dolní Benešov | 2:2 | | |
Rozhodčí: Chramcov, Hulcký, Paták; Delegát: Zahradníček; ŽK: Jahoda Roman - Březovský Aleš |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2801 | Břeclav | Jakubčovice | 1:1 | | |
Rozhodčí: Hulcký, Paták, Chramcov; Delegát: Nevrlý; ŽK: Galla David, Šlancar Zdeněk, Kauer Ivo, Veselý Jan - Krohmer Jiří |
|
|
A1A2802 | Dolní Benešov | Třinec | 0:3 | | |
Rozhodčí: Czene, Picmaus, Proske; Delegát: Kuba; ŽK: Šrom Jakub - Szmek Radek |
|
|
A1A2803 | Znojmo | Zlín B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Marek, Zelinka, Kaláb; Delegát: Semerád; ŽK: Yonov Todor, Šuráň Michal, Kováč Gregor - Kovařík Jiří, Dobeš Jiří |
|
|
A1A2804 | Uničov | Kohoutovice | 3:0 | | |
Rozhodčí: Býma, Kubíček, Straka Mar; Delegát: Nogol; ŽK: Novosad Petr - Buriánek Tomáš |
|
|
A1A2805 | DOSTA Bystrc | Vítkovice B | 2:1 | | |
Rozhodčí: Šalata, Jahoda, Kondler; Delegát: Šula; ŽK: Směja Radomír - Pavlík Jaroslav, Macíček Pavel, Bajer Lukáš, Kroker Jan |
|
|
A1A2806 | Hranice | Jihlava B | 4:2 | | |
Rozhodčí: Boček Vl., Vysloužil, Boček L.; Delegát: Jančák; ŽK: Kufa Martin - Kremín Jaroslav, Maňhal Zdeněk, Chlup Jiří |
|
|
A1A2807 | Lipová | Bystřice p. H. | 4:0 | | |
Rozhodčí: Hájek, Fojt, Adámková; Delegát: Kondziolka; ŽK: Král Martin, Mazouch Tomáš, Juřátek Radoslav, Kuba Roman - Barot Josef, Ondroušek Roman, Zapletal Dušan, Valoušek Dalibor |
|
|
A1A2808 | Slovácko B | Baník Ostrava B | 2:2 | | |
Rozhodčí: Nádvorník, Dobrovolný, Kučerík; Delegát: Kolesa; ŽK: Čtvrtníček Ondřej - Husárik Radim, Blažek Radim |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2901 | Slovácko B | Břeclav | 2:0 | | |
ŽK: Pacl Martin - Galla David, Vymyslický Igor |
|
|
A1A2902 | Baník Ostrava B | Lipová | 2:2 | | |
|
|
A1A2903 | Bystřice p. H. | Hranice | 0:1 | | |
ŽK: Barot Josef, Švrček Filip - Bušina Vojtěch; ČK: 0 - Žmolík Dušan |
|
|
A1A2904 | Jihlava B | DOSTA Bystrc | 0:1 | | |
ŽK: Bratršovský Daniel, Kovařík Jan - Slanina Aleš, Látal Zdeněk, Nechvátal Lukáš |
|
|
A1A2905 | Vítkovice B | Uničov | 0:2 | | |
ŽK: Pikulík Vlastimil, Macíček Pavel, Kroker Jan, Besta Marek - Látal Aleš, Laštůvka Miroslav |
|
|
A1A2906 | Kohoutovice | Znojmo | 0:4 | | |
ŽK: Pokorný Ondřej, Macík Milan, Buriánek Tomáš, Čejka Petr - 0; ČK: Macík Milan - 0 |
|
|
A1A2907 | Zlín B | Dolní Benešov | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Rohel Pavel, Broulík Aleš |
|
|
A1A2908 | Třinec | Jakubčovice | 3:0 | | |
ŽK: Hupka Michael, Ceplák Miroslav - 0 |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A3001 | Břeclav | Třinec | 2:2 | | |
Rozhodčí: Hájek, Černý, Beneš Jiří; Delegát: Prokeš; ŽK: Vajbar Kamil, Vymyslický Igor, Urbánek Luděk - Martinčík Ivan, Lachowicz Jiří, Malíř Pavel, Vyskočil Michal |
|
|
A1A3002 | Jakubčovice | Zlín B | 2:2 | | |
Rozhodčí: Adámková, Fojt, Bednář; Delegát: Káňa; ŽK: Svatonský Jan - Podolan Zdeněk, Čelůstka Marek, Valášek Josef |
|
|
A1A3003 | Dolní Benešov | Kohoutovice | 2:0 | | |
Rozhodčí: Páral, Boček Vl., Boček L.; Delegát: Nevrlý; ŽK: Hrubý Filip, Broulík Aleš - Stopka Jaroslav, Hanák Martin, Buriánek Tomáš |
|
|
A1A3004 | Znojmo | Vítkovice B | 2:1 | | |
Rozhodčí: Kondler, Dobrovolný, Dorušák; Delegát: Petřivý; ŽK: Dítě Lubomír, Czucz Štefan, Jaroš Mojmír - Macíček Pavel, Bajer Lukáš, Vávra Jakub, Kisel Ivo |
|
|
A1A3005 | Uničov | Jihlava B | 2:4 | | |
Rozhodčí: Šalata, Picmaus, Dudek; Delegát: Valošek; ŽK: Vojáček Jan, Svozil Jaroslav, Látal Aleš - Bratršovský Daniel, Šplíchal Josef |
|
|
A1A3006 | DOSTA Bystrc | Bystřice p. H. | 4:0 | | |
Rozhodčí: Pochylý, Chramcov, Hulcký; Delegát: Poláček; ŽK: Janíček Martin, Látal Zdeněk - Barot Josef, Valoušek Milan, Darebník Martin |
|
|
A1A3007 | Hranice | Baník Ostrava B | 1:2 | | |
Rozhodčí: Lakomý, Pustějovský, Jahoda; Delegát: Zahradníček; ŽK: Jašíček Michal - 0 |
|
|
A1A3008 | Lipová | Slovácko B | 3:0 | | |
Rozhodčí: Straka Mar, Kubíček, Býma; Delegát: Spišák |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ |
Jméno | Oddíl | Počet |
|
Veselý Jan | Břeclav | 3 |
|
Minarech Matúš | Znojmo | 2 |
|
Broulík Aleš | Dolní Benešov | 1 |
|
Čejka Petr | Kohoutovice | 1 |
|
Čelůstka Marek | Zlín B | 1 |
|
Galla David | Břeclav | 1 |
|
Hrubý Vladimír | Lipová | 1 |
|
Janča Petr | Zlín B | 1 |
|
Kroker Jan | Vítkovice B | 1 |
|
Kuba Roman | Lipová | 1 |
|
Kunc Pavel | Vítkovice B | 1 |
|
Laštůvka Miroslav | Uničov | 1 |
|
Macíček Pavel | Vítkovice B | 1 |
|
Michal Ivo | DOSTA Bystrc | 1 |
|
Mikulenka Tomáš | Vítkovice B | 1 |
|
Mokrejš Jan | Bystřice p. H. | 1 |
|
Pekárek Miroslav | Břeclav | 1 |
|
Pekný Tomáš | Hranice | 1 |
|
Sokol Richard | Uničov | 1 |
|
Vaníček Zdeněk | Uničov | 1 |
|
Vyskočil Michal | Třinec | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 582 | 2.4 |
Branky domácí | 334 | 1.4 |
Branky hosté | 248 | 1.0 |
Diváků | 55 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava B | 55 | 0 | 55 |
|
Břeclav | 0 | 0 | 0 |
|
Bystřice p. H. | 0 | 0 | 0 |
|
Dolní Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
DOSTA Bystrc | 0 | 55 | 55 |
|
Hranice | 0 | 0 | 0 |
|
Jakubčovice | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava B | 0 | 0 | 0 |
|
Kohoutovice | 0 | 0 | 0 |
|
Lipová | 0 | 0 | 0 |
|
Slovácko B | 0 | 0 | 0 |
|
Třinec | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice B | 0 | 0 | 0 |
|
Zlín B | 0 | 0 | 0 |
|
Znojmo | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|