|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F2E - MSŽD - skupina "E" - mladší žáci
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Přerov | 22 | 17 | 4 | 1 | 76: 13 | 55 | ( 22) |
|
2. | Baník Ostrava B | 22 | 18 | 0 | 4 | 84: 21 | 54 | ( 21) |
|
3. | Bílovec | 22 | 16 | 4 | 2 | 57: 15 | 52 | ( 19) |
|
4. | Jeseník | 22 | 15 | 4 | 3 | 73: 20 | 49 | ( 16) |
|
5. | HFK Olomouc | 22 | 10 | 3 | 9 | 40: 31 | 33 | ( 0) |
|
6. | Uničov | 22 | 10 | 2 | 10 | 45: 22 | 32 | ( -1) |
|
7. | FC HN Ostrava | 22 | 8 | 5 | 9 | 27: 32 | 29 | ( -4) |
|
8. | Hranice | 22 | 8 | 4 | 10 | 53: 51 | 28 | ( -5) |
|
9. | Vítkovice B | 22 | 7 | 0 | 15 | 45: 69 | 21 | (-12) |
|
10. | Sigma Olomouc B | 22 | 6 | 2 | 14 | 44: 57 | 20 | (-13) |
|
11. | Havířov | 22 | 3 | 0 | 19 | 18:108 | 9 | (-24) |
|
12. | Bruntál | 22 | 0 | 0 | 22 | 12:135 | 0 | (-33) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Přerov | 11 | 10 | 1 | 0 | 40: 5 | 31 |
|
2. | Baník Ostrava B | 11 | 10 | 0 | 1 | 51: 11 | 30 |
|
3. | Bílovec | 11 | 8 | 3 | 0 | 31: 8 | 27 |
|
4. | Jeseník | 11 | 8 | 2 | 1 | 33: 8 | 26 |
|
5. | Uničov | 11 | 6 | 2 | 3 | 27: 12 | 20 |
|
6. | HFK Olomouc | 11 | 5 | 2 | 4 | 19: 14 | 17 |
|
7. | Hranice | 11 | 5 | 1 | 5 | 31: 24 | 16 |
|
8. | FC HN Ostrava | 11 | 4 | 2 | 5 | 11: 16 | 14 |
|
9. | Sigma Olomouc B | 11 | 3 | 1 | 7 | 21: 29 | 10 |
|
10. | Vítkovice B | 11 | 3 | 0 | 8 | 19: 26 | 9 |
|
11. | Havířov | 11 | 1 | 0 | 10 | 8: 59 | 3 |
|
12. | Bruntál | 11 | 0 | 0 | 11 | 8: 63 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Bílovec | 11 | 8 | 1 | 2 | 26: 7 | 25 |
|
2. | Baník Ostrava B | 11 | 8 | 0 | 3 | 33: 10 | 24 |
|
3. | Přerov | 11 | 7 | 3 | 1 | 36: 8 | 24 |
|
4. | Jeseník | 11 | 7 | 2 | 2 | 40: 12 | 23 |
|
5. | HFK Olomouc | 11 | 5 | 1 | 5 | 21: 17 | 16 |
|
6. | FC HN Ostrava | 11 | 4 | 3 | 4 | 16: 16 | 15 |
|
7. | Uničov | 11 | 4 | 0 | 7 | 18: 10 | 12 |
|
8. | Hranice | 11 | 3 | 3 | 5 | 22: 27 | 12 |
|
9. | Vítkovice B | 11 | 4 | 0 | 7 | 26: 43 | 12 |
|
10. | Sigma Olomouc B | 11 | 3 | 1 | 7 | 23: 28 | 10 |
|
11. | Havířov | 11 | 2 | 0 | 9 | 10: 49 | 6 |
|
12. | Bruntál | 11 | 0 | 0 | 11 | 4: 72 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | FC HN Ostrava | --- | 3:2 | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 2:3 | 3:1 | 0:1 | 0:0 | 0:2 | 0:2 | 0:5 |
|
2. | Hranice | 0:0 | --- | 1:7 | 1:5 | 7:0 | 4:3 | 11:0 | 1:2 | 4:2 | 0:3 | 1:0 | 1:2 |
|
3. | Přerov | 3:0 | 1:1 | --- | 1:0 | 3:0 | 8:1 | 9:0 | 4:0 | 4:2 | 3:1 | 1:0 | 3:0 |
|
4. | Baník Ostrava B | 3:0 | 6:0 | 3:1 | --- | 10:0 | 4:1 | 9:0 | 3:2 | 7:2 | 4:2 | 2:1 | 0:2 |
|
5. | Havířov | 1:6 | 1:5 | 0:6 | 0:6 | --- | 2:7 | 4:0 | 0:5 | 0:4 | 0:6 | 0:5 | 0:9 |
|
6. | Vítkovice B | 1:2 | 1:2 | 0:3 | 3:6 | 4:0 | --- | 6:0 | 1:2 | 1:4 | 0:5 | 1:0 | 1:2 |
|
7. | Bruntál | 1:5 | 1:5 | 0:4 | 0:7 | 4:5 | 1:2 | --- | 1:8 | 0:7 | 0:10 | 0:8 | 0:2 |
|
8. | HFK Olomouc | 1:1 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:0 | 5:2 | 5:0 | --- | 1:0 | 2:3 | 1:0 | 0:2 |
|
9. | Sigma Olomouc B | 1:2 | 4:2 | 0:6 | 1:3 | 4:5 | 2:3 | 5:1 | 3:0 | --- | 0:5 | 0:1 | 1:1 |
|
10. | Jeseník | 3:0 | 5:1 | 1:1 | 0:1 | 4:0 | 6:2 | 9:2 | 1:1 | 1:0 | --- | 2:0 | 1:0 |
|
11. | Uničov | 0:0 | 3:2 | 1:5 | 0:1 | 6:0 | 5:1 | 5:0 | 1:0 | 5:1 | 1:1 | --- | 0:1 |
|
12. | Bílovec | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 4:0 | 4:1 | 6:0 | 2:0 | 5:1 | 2:2 | 2:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Přerov | 11 | 11 | 0 | 0 | 50: 4 | 33 |
|
2. | Bílovec | 11 | 9 | 1 | 1 | 37: 9 | 28 |
|
3. | Baník Ostrava B | 11 | 8 | 0 | 3 | 44: 11 | 24 |
|
4. | Jeseník | 11 | 7 | 2 | 2 | 40: 10 | 23 |
|
5. | HFK Olomouc | 11 | 6 | 2 | 3 | 24: 14 | 20 |
|
6. | Hranice | 11 | 5 | 1 | 5 | 31: 27 | 16 |
|
7. | FC HN Ostrava | 11 | 5 | 1 | 5 | 19: 19 | 16 |
|
8. | Vítkovice B | 11 | 4 | 0 | 7 | 28: 37 | 12 |
|
9. | Uničov | 11 | 3 | 1 | 7 | 19: 15 | 10 |
|
10. | Sigma Olomouc B | 11 | 2 | 0 | 9 | 20: 42 | 6 |
|
11. | Havířov | 11 | 2 | 0 | 9 | 13: 70 | 6 |
|
12. | Bruntál | 11 | 0 | 0 | 11 | 7: 74 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Baník Ostrava B | 11 | 10 | 0 | 1 | 40: 10 | 30 |
|
2. | Jeseník | 11 | 8 | 2 | 1 | 33: 10 | 26 |
|
3. | Bílovec | 11 | 7 | 3 | 1 | 20: 6 | 24 |
|
4. | Uničov | 11 | 7 | 1 | 3 | 26: 7 | 22 |
|
5. | Přerov | 11 | 6 | 4 | 1 | 26: 9 | 22 |
|
6. | Sigma Olomouc B | 11 | 4 | 2 | 5 | 24: 15 | 14 |
|
7. | HFK Olomouc | 11 | 4 | 1 | 6 | 16: 17 | 13 |
|
8. | FC HN Ostrava | 11 | 3 | 4 | 4 | 8: 13 | 13 |
|
9. | Hranice | 11 | 3 | 3 | 5 | 22: 24 | 12 |
|
10. | Vítkovice B | 11 | 3 | 0 | 8 | 17: 32 | 9 |
|
11. | Havířov | 11 | 1 | 0 | 10 | 5: 38 | 3 |
|
12. | Bruntál | 11 | 0 | 0 | 11 | 5: 61 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0101 | FC HN Ostrava | Bílovec | 0:5 | | |
|
|
F2E0102 | Hranice | Uničov | 1:0 | | |
|
|
F2E0103 | Přerov | Jeseník | 3:1 | | |
|
|
F2E0104 | Baník Ostrava B | Sigma Olomouc B | 7:2 | | |
|
|
F2E0105 | Havířov | HFK Olomouc | 0:5 | | |
|
|
F2E0106 | Vítkovice B | Bruntál | 6:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0201 | Bílovec | Bruntál | 6:0 | | |
|
|
F2E0202 | HFK Olomouc | Vítkovice B | 5:2 | | |
ŽK: 0 - Kania Zdeněk |
|
|
F2E0203 | Sigma Olomouc B | Havířov | 4:5 | | |
|
|
F2E0204 | Jeseník | Baník Ostrava B | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Macej Patrik |
|
|
F2E0205 | Uničov | Přerov | 1:5 | | |
ŽK: Kuba Martin, Vojáček Milan - Greč Jan; ČK: 0 - Greč Jan |
|
|
F2E0206 | FC HN Ostrava | Hranice | 3:2 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0301 | Hranice | Bílovec | 1:2 | | |
|
|
F2E0302 | Přerov | FC HN Ostrava | 3:0 | | |
|
|
F2E0303 | Baník Ostrava B | Uničov | 2:1 | | |
|
|
F2E0304 | Havířov | Jeseník | 0:6 | | |
|
|
F2E0305 | Vítkovice B | Sigma Olomouc B | 1:4 | | |
|
|
F2E0306 | Bruntál | HFK Olomouc | 1:8 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0401 | Bílovec | HFK Olomouc | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Holásek Jan |
|
|
F2E0402 | Sigma Olomouc B | Bruntál | 5:1 | | |
|
|
F2E0403 | Jeseník | Vítkovice B | 6:2 | | |
ŽK: 0 - Augustýnek Daniel |
|
|
F2E0404 | Uničov | Havířov | 6:0 | | |
|
|
F2E0405 | FC HN Ostrava | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: Karol Patrik - 0 |
|
|
F2E0406 | Hranice | Přerov | 1:7 | | |
ŽK: Kus Tomáš - 0 |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0501 | Přerov | Bílovec | 3:0 | | |
|
|
F2E0502 | Baník Ostrava B | Hranice | 6:0 | | |
ŽK: Tic Jakub - Žabíček Václav |
|
|
F2E0503 | Havířov | FC HN Ostrava | 1:6 | | |
|
|
F2E0504 | Vítkovice B | Uničov | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Slavíček Martin |
|
|
F2E0505 | Bruntál | Jeseník | 0:10 | | |
ŽK: Skřivánek Lukáš - 0 |
|
|
F2E0506 | HFK Olomouc | Sigma Olomouc B | 1:0 | | |
ŽK: Čtvrtlík Ondřej - 0 |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0601 | Bílovec | Sigma Olomouc B | 5:1 | | |
ŽK: Rek Tomáš - 0 |
|
|
F2E0602 | Jeseník | HFK Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Šnajdr Michael |
|
|
F2E0603 | Uničov | Bruntál | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Mucha Dominik |
|
|
F2E0604 | FC HN Ostrava | Vítkovice B | 2:3 | | |
|
|
F2E0605 | Hranice | Havířov | 7:0 | | |
|
|
F2E0606 | Přerov | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0701 | Baník Ostrava B | Bílovec | 0:2 | | |
|
|
F2E0702 | Havířov | Přerov | 0:6 | | |
|
|
F2E0703 | Vítkovice B | Hranice | 1:2 | | |
ŽK: Augustýnek Daniel - 0 |
|
|
F2E0704 | Bruntál | FC HN Ostrava | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Kubala Tomáš |
|
|
F2E0705 | HFK Olomouc | Uničov | 1:0 | | |
ŽK: Žák Jan, Drmola Tomáš, Hornich David - 0 |
|
|
F2E0706 | Sigma Olomouc B | Jeseník | 0:5 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0801 | Bílovec | Jeseník | 2:2 | | |
|
|
F2E0802 | Uničov | Sigma Olomouc B | 5:1 | | |
|
|
F2E0803 | FC HN Ostrava | HFK Olomouc | 0:1 | | |
ŽK: Moučka Matěj - 0 |
|
|
F2E0804 | Hranice | Bruntál | 11:0 | | |
|
|
F2E0805 | Přerov | Vítkovice B | 8:1 | | |
|
|
F2E0806 | Baník Ostrava B | Havířov | 10:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E0901 | Havířov | Bílovec | 0:9 | | |
|
|
F2E0902 | Vítkovice B | Baník Ostrava B | 3:6 | | |
|
|
F2E0903 | Bruntál | Přerov | 0:4 | | |
|
|
F2E0904 | HFK Olomouc | Hranice | 1:1 | | |
|
|
F2E0905 | Sigma Olomouc B | FC HN Ostrava | 1:2 | | |
|
|
F2E0906 | Jeseník | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Zahradníček Tomáš, Vlček Ondřej |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1001 | Bílovec | Uničov | 2:1 | | |
|
|
F2E1002 | FC HN Ostrava | Jeseník | 0:2 | | |
|
|
F2E1003 | Hranice | Sigma Olomouc B | 4:2 | | |
ŽK: Sencovici Patrk - 0 |
|
|
F2E1004 | Přerov | HFK Olomouc | 4:0 | | |
|
|
F2E1005 | Baník Ostrava B | Bruntál | 9:0 | | |
|
|
F2E1006 | Havířov | Vítkovice B | 2:7 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1101 | Vítkovice B | Bílovec | 1:2 | | |
|
|
F2E1102 | Bruntál | Havířov | 4:5 | | |
ŽK: Brdička Tomáš - Zupko Pavel, Poloch Kamil |
|
|
F2E1103 | HFK Olomouc | Baník Ostrava B | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Byrtus Oldřich |
|
|
F2E1104 | Sigma Olomouc B | Přerov | 0:6 | | |
|
|
F2E1105 | Jeseník | Hranice | 5:1 | | |
ŽK: Vavrač Jan - 0 |
|
|
F2E1106 | Uničov | FC HN Ostrava | 0:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1201 | Bílovec | FC HN Ostrava | 2:0 | | |
|
|
F2E1202 | Uničov | Hranice | 3:2 | | |
ŽK: Richter Martin - Grygar Roman |
|
|
F2E1203 | Jeseník | Přerov | 1:1 | | |
|
|
F2E1204 | Sigma Olomouc B | Baník Ostrava B | 1:3 | | |
|
|
F2E1205 | HFK Olomouc | Havířov | 1:0 | | |
|
|
F2E1206 | Bruntál | Vítkovice B | 1:2 | | |
ŽK: Brdička Tomáš - 0 |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1301 | Bruntál | Bílovec | 0:2 | | |
Rozhodčí: Jahoda, MS KFS, MS KFS |
|
|
F2E1302 | Vítkovice B | HFK Olomouc | 1:2 | | |
Rozhodčí: Býma, MS KFS, MS KFS; ŽK: Gomola Matěj - Majda Tomáš |
|
|
F2E1303 | Havířov | Sigma Olomouc B | 0:4 | | |
Rozhodčí: Dudek, MS KFS, MS KFS |
|
|
F2E1304 | Baník Ostrava B | Jeseník | 4:2 | | |
Rozhodčí: Šrut, MS KFS, MS KFS |
|
|
F2E1305 | Přerov | Uničov | 1:0 | | |
Rozhodčí: Boček Vl., Ol KFS, Ol KFS |
|
|
F2E1306 | Hranice | FC HN Ostrava | 0:0 | | |
Rozhodčí: Seidl, Ol KFS, Ol KFS |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1401 | Bílovec | Hranice | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Sencovici Patrk |
|
|
F2E1402 | FC HN Ostrava | Přerov | 0:0 | | |
|
|
F2E1403 | Uničov | Baník Ostrava B | 0:1 | | |
|
|
F2E1404 | Jeseník | Havířov | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Jašek František |
|
|
F2E1405 | Sigma Olomouc B | Vítkovice B | 2:3 | | |
|
|
F2E1406 | HFK Olomouc | Bruntál | 5:0 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1501 | HFK Olomouc | Bílovec | 0:2 | | |
Rozhodčí: Dömisch, Ol KFS, Ol KFS |
|
|
F2E1502 | Bruntál | Sigma Olomouc B | 0:7 | | |
Rozhodčí: Zelník, MS KFS, MS KFS |
|
|
F2E1503 | Vítkovice B | Jeseník | 0:5 | | |
Rozhodčí: Czene, MS KFS, MS KFS |
|
|
F2E1504 | Havířov | Uničov | 0:5 | | |
Rozhodčí: Hess, MS KFS, MS KFS; ŽK: Gabčo Milan - 0 |
|
|
F2E1505 | Baník Ostrava B | FC HN Ostrava | 3:0 | | |
Rozhodčí: Proske, MS KFS, MS KFS |
|
|
F2E1506 | Přerov | Hranice | 1:1 | | |
Rozhodčí: Kypr, Ol KFS, Ol KFS |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1601 | Bílovec | Přerov | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Pavelka David |
|
|
F2E1602 | Hranice | Baník Ostrava B | 1:5 | | |
|
|
F2E1603 | FC HN Ostrava | Havířov | 2:0 | | |
|
|
F2E1604 | Uničov | Vítkovice B | 5:1 | | |
|
|
F2E1605 | Jeseník | Bruntál | 9:2 | | |
|
|
F2E1606 | Sigma Olomouc B | HFK Olomouc | 3:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1701 | Sigma Olomouc B | Bílovec | 1:1 | | |
|
|
F2E1702 | HFK Olomouc | Jeseník | 2:3 | | |
ŽK: Žák Jan, Holásek Jan - 0 |
|
|
F2E1703 | Bruntál | Uničov | 0:8 | | |
|
|
F2E1704 | Vítkovice B | FC HN Ostrava | 1:2 | | |
|
|
F2E1705 | Havířov | Hranice | 1:5 | | |
|
|
F2E1706 | Baník Ostrava B | Přerov | 3:1 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1801 | Bílovec | Baník Ostrava B | 2:1 | | |
ŽK: Papuga David - Byrtus Oldřich |
|
|
F2E1802 | Přerov | Havířov | 3:0 | | |
|
|
F2E1803 | Hranice | Vítkovice B | 4:3 (3:-1) | | |
|
|
F2E1804 | FC HN Ostrava | Bruntál | 3:1 | | |
|
|
F2E1805 | Uničov | HFK Olomouc | 1:0 | | |
|
|
F2E1806 | Jeseník | Sigma Olomouc B | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Němeček David |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E1901 | Jeseník | Bílovec | 1:0 | | |
Rozhodčí: Sebök, Ol KFS, Ol KFS |
|
|
F2E1902 | Sigma Olomouc B | Uničov | 0:1 | | |
Rozhodčí: Dömisch, Ol KFS, Ol KFS |
|
|
F2E1903 | HFK Olomouc | FC HN Ostrava | 1:1 | | |
Rozhodčí: Antoníček, Ol KFS, Ol KFS |
|
|
F2E1904 | Bruntál | Hranice | 1:5 | | |
Rozhodčí: Urban, MS KFS, MS KFS; ŽK: Michalčík Miroslav, Zapp Jakub - 0 |
|
|
F2E1905 | Vítkovice B | Přerov | 0:3 | | |
Rozhodčí: Juřička, MS KFS, MS KFS |
|
|
F2E1906 | Havířov | Baník Ostrava B | 0:6 | | |
Rozhodčí: Tobola, MS KFS, MS KFS; ŽK: 0 - Kaša Filip, Byrtus Oldřich, Ollender Jan, Kundrátek Patrik |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E2001 | Bílovec | Havířov | 4:0 | | |
|
|
F2E2002 | Baník Ostrava B | Vítkovice B | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Vacarda Milan |
|
|
F2E2003 | Přerov | Bruntál | 9:0 | | |
|
|
F2E2004 | Hranice | HFK Olomouc | 1:2 | | |
|
|
F2E2005 | FC HN Ostrava | Sigma Olomouc B | 0:0 | | |
ŽK: Kozelský Marek - 0 |
|
|
F2E2006 | Uničov | Jeseník | 1:1 | | |
ŽK: Demeter Radek, Kuba Martin - Mirčevský Michal |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E2101 | Uničov | Bílovec | 0:1 | | |
|
|
F2E2102 | Jeseník | FC HN Ostrava | 3:0 | | |
|
|
F2E2103 | Sigma Olomouc B | Hranice | 4:2 | | |
ŽK: Chorý Tomáš - Sencovici Patrk |
|
|
F2E2104 | HFK Olomouc | Přerov | 1:2 | | |
ŽK: Kluka Adam - Pavelka David |
|
|
F2E2105 | Bruntál | Baník Ostrava B | 0:7 | | |
|
|
F2E2106 | Vítkovice B | Havířov | 4:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2E2201 | Bílovec | Vítkovice B | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Tomis Petr |
|
|
F2E2202 | Havířov | Bruntál | 4:0 | | |
ŽK: Charvat Přemek - Zapp Jakub |
|
|
F2E2203 | Baník Ostrava B | HFK Olomouc | 3:2 | | |
|
|
F2E2204 | Přerov | Sigma Olomouc B | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Hýbl Matěj |
|
|
F2E2205 | Hranice | Jeseník | 0:3 | | |
ŽK: Sencovici Patrk - 0 |
|
|
F2E2206 | FC HN Ostrava | Uničov | 0:2 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 574 | 4.3 |
Branky domácí | 299 | 2.3 |
Branky hosté | 275 | 2.1 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava B | 0 | 0 | 0 |
|
Bílovec | 0 | 0 | 0 |
|
Bruntál | 0 | 0 | 0 |
|
FC HN Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
Havířov | 0 | 0 | 0 |
|
HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Hranice | 0 | 0 | 0 |
|
Jeseník | 0 | 0 | 0 |
|
Přerov | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc B | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice B | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|