|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E1A - SSŽ Moravskoslezská žákovská liga - MSŽL - starší
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | FC Brno | 22 | 16 | 4 | 2 | 55: 16 | 52 | ( 19) |
|
2. | Baník Ostrava | 22 | 16 | 4 | 2 | 64: 19 | 52 | ( 19) |
|
3. | Jihlava | 22 | 15 | 1 | 6 | 47: 29 | 46 | ( 13) |
|
4. | Sigma Olomouc | 22 | 14 | 2 | 6 | 72: 28 | 44 | ( 11) |
|
5. | Vítkovice | 22 | 12 | 4 | 6 | 30: 18 | 40 | ( 7) |
|
6. | Opava | 22 | 10 | 4 | 8 | 39: 32 | 34 | ( 1) |
|
7. | Slovácko | 22 | 7 | 10 | 5 | 43: 24 | 31 | ( -2) |
|
8. | Zlín | 22 | 7 | 7 | 8 | 40: 28 | 28 | ( -5) |
|
9. | Karviná | 22 | 5 | 4 | 13 | 18: 51 | 19 | (-14) |
|
10. | Frýdek-Místek | 22 | 4 | 3 | 15 | 15: 62 | 15 | (-18) |
|
11. | Kroměříž | 22 | 3 | 2 | 17 | 18: 62 | 11 | (-22) |
|
12. | Bílovec | 22 | 0 | 1 | 21 | 10: 82 | 1 | (-32) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vítkovice | 11 | 8 | 2 | 1 | 20: 6 | 26 |
|
2. | Baník Ostrava | 11 | 8 | 1 | 2 | 25: 9 | 25 |
|
3. | Jihlava | 11 | 8 | 1 | 2 | 26: 14 | 25 |
|
4. | FC Brno | 11 | 7 | 3 | 1 | 28: 9 | 24 |
|
5. | Sigma Olomouc | 11 | 7 | 1 | 3 | 35: 14 | 22 |
|
6. | Zlín | 11 | 5 | 3 | 3 | 27: 12 | 18 |
|
7. | Slovácko | 11 | 4 | 5 | 2 | 21: 11 | 17 |
|
8. | Opava | 11 | 5 | 2 | 4 | 21: 17 | 17 |
|
9. | Karviná | 11 | 3 | 3 | 5 | 13: 22 | 12 |
|
10. | Frýdek-Místek | 11 | 3 | 0 | 8 | 7: 31 | 9 |
|
11. | Kroměříž | 11 | 2 | 1 | 8 | 10: 29 | 7 |
|
12. | Bílovec | 11 | 0 | 1 | 10 | 5: 39 | 1 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FC Brno | 11 | 9 | 1 | 1 | 27: 7 | 28 |
|
2. | Baník Ostrava | 11 | 8 | 3 | 0 | 39: 10 | 27 |
|
3. | Sigma Olomouc | 11 | 7 | 1 | 3 | 37: 14 | 22 |
|
4. | Jihlava | 11 | 7 | 0 | 4 | 21: 15 | 21 |
|
5. | Opava | 11 | 5 | 2 | 4 | 18: 15 | 17 |
|
6. | Slovácko | 11 | 3 | 5 | 3 | 22: 13 | 14 |
|
7. | Vítkovice | 11 | 4 | 2 | 5 | 10: 12 | 14 |
|
8. | Zlín | 11 | 2 | 4 | 5 | 13: 16 | 10 |
|
9. | Karviná | 11 | 2 | 1 | 8 | 5: 29 | 7 |
|
10. | Frýdek-Místek | 11 | 1 | 3 | 7 | 8: 31 | 6 |
|
11. | Kroměříž | 11 | 1 | 1 | 9 | 8: 33 | 4 |
|
12. | Bílovec | 11 | 0 | 0 | 11 | 5: 43 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | Zlín | --- | 2:2 | 0:2 | 1:0 | 1:3 | 0:0 | 0:3 | 6:0 | 3:0 | 0:0 | 6:2 | 8:0 |
|
2. | Baník Ostrava | 2:0 | --- | 1:2 | 2:0 | 3:1 | 1:1 | 2:4 | 3:0 | 3:0 | 3:1 | 4:0 | 1:0 |
|
3. | FC Brno | 2:2 | 2:2 | --- | 3:1 | 0:2 | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 8:0 | 3:2 | 0:0 | 5:0 |
|
4. | Vítkovice | 2:1 | 0:0 | 1:0 | --- | 1:0 | 3:3 | 3:1 | 2:0 | 3:0 | 0:1 | 1:0 | 4:0 |
|
5. | Jihlava | 2:0 | 1:7 | 1:2 | 0:0 | --- | 2:1 | 2:1 | 1:0 | 4:1 | 3:1 | 3:0 | 7:1 |
|
6. | Slovácko | 0:0 | 1:3 | 1:2 | 1:1 | 3:0 | --- | 1:1 | 4:0 | 3:3 | 1:1 | 2:0 | 4:0 |
|
7. | Sigma Olomouc | 2:1 | 2:3 | 2:2 | 4:2 | 1:2 | 4:1 | --- | 6:0 | 3:0 | 0:1 | 6:0 | 5:2 |
|
8. | Karviná | 1:1 | 0:3 | 1:3 | 0:3 | 0:3 | 1:1 | 1:3 | --- | 1:1 | 3:2 | 3:1 | 2:1 |
|
9. | Frýdek-Místek | 0:1 | 1:7 | 0:4 | 1:0 | 1:4 | 0:3 | 0:9 | 0:1 | --- | 0:2 | 2:0 | 2:0 |
|
10. | Opava | 3:1 | 0:3 | 0:3 | 0:1 | 3:1 | 1:1 | 0:2 | 4:1 | 2:2 | --- | 4:1 | 4:1 |
|
11. | Kroměříž | 1:5 | 0:5 | 0:3 | 0:1 | 2:4 | 0:2 | 3:6 | 1:1 | 1:0 | 1:2 | --- | 1:0 |
|
12. | Bílovec | 1:1 | 1:4 | 0:4 | 0:1 | 0:1 | 0:9 | 0:7 | 0:2 | 0:1 | 1:5 | 2:4 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FC Brno | 11 | 9 | 2 | 0 | 29: 9 | 29 |
|
2. | Jihlava | 11 | 8 | 0 | 3 | 27: 13 | 24 |
|
3. | Baník Ostrava | 11 | 7 | 2 | 2 | 25: 10 | 23 |
|
4. | Vítkovice | 11 | 7 | 2 | 2 | 18: 6 | 23 |
|
5. | Sigma Olomouc | 11 | 6 | 2 | 3 | 39: 15 | 20 |
|
6. | Zlín | 11 | 5 | 4 | 2 | 26: 9 | 19 |
|
7. | Opava | 11 | 5 | 2 | 4 | 20: 14 | 17 |
|
8. | Slovácko | 11 | 2 | 6 | 3 | 15: 13 | 12 |
|
9. | Karviná | 11 | 2 | 2 | 7 | 8: 28 | 8 |
|
10. | Kroměříž | 11 | 2 | 0 | 9 | 13: 34 | 6 |
|
11. | Frýdek-Místek | 11 | 1 | 2 | 8 | 6: 31 | 5 |
|
12. | Bílovec | 11 | 0 | 0 | 11 | 4: 48 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Baník Ostrava | 11 | 9 | 2 | 0 | 39: 9 | 29 |
|
2. | Sigma Olomouc | 11 | 8 | 0 | 3 | 33: 13 | 24 |
|
3. | FC Brno | 11 | 7 | 2 | 2 | 26: 7 | 23 |
|
4. | Jihlava | 11 | 7 | 1 | 3 | 20: 16 | 22 |
|
5. | Slovácko | 11 | 5 | 4 | 2 | 28: 11 | 19 |
|
6. | Opava | 11 | 5 | 2 | 4 | 19: 18 | 17 |
|
7. | Vítkovice | 11 | 5 | 2 | 4 | 12: 12 | 17 |
|
8. | Karviná | 11 | 3 | 2 | 6 | 10: 23 | 11 |
|
9. | Frýdek-Místek | 11 | 3 | 1 | 7 | 9: 31 | 10 |
|
10. | Zlín | 11 | 2 | 3 | 6 | 14: 19 | 9 |
|
11. | Kroměříž | 11 | 1 | 2 | 8 | 5: 28 | 5 |
|
12. | Bílovec | 11 | 0 | 1 | 10 | 6: 34 | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0101 | Zlín | Bílovec | 8:0 | | |
|
|
E1A0102 | Baník Ostrava | Kroměříž | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Panák Michal |
|
|
E1A0103 | FC Brno | Opava | 3:2 | | |
ŽK: 0 - Hadaščok Vojtěch |
|
|
E1A0104 | Vítkovice | Frýdek-Místek | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Trněný Jakub |
|
|
E1A0105 | Jihlava | Karviná | 1:0 | | |
ŽK: Zeman Alois - Padych Tomáš |
|
|
E1A0106 | Slovácko | Sigma Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: Simerský Dominik - Bernard Jiří |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0201 | Bílovec | Sigma Olomouc | 0:7 | | |
ŽK: Hon Radim - 0 |
|
|
E1A0202 | Karviná | Slovácko | 1:1 | | |
|
|
E1A0203 | Frýdek-Místek | Jihlava | 1:4 | | |
ŽK: Šponiar Jan, Ostrák Patrik - Zeman Alois |
|
|
E1A0204 | Opava | Vítkovice | 0:1 | | |
ŽK: Schreier Jan - Babušík Adam |
|
|
E1A0205 | Kroměříž | FC Brno | 0:3 | | |
ŽK: Jarka David - 0 |
|
|
E1A0206 | Zlín | Baník Ostrava | 2:2 | | |
ŽK: Smýkal Miroslav, Postava Pavel - Matějka Patrik, Skoupý Karel, Andrýsek Nikola |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0301 | Baník Ostrava | Bílovec | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Ondruš Dušan |
|
|
E1A0302 | FC Brno | Zlín | 2:2 | | |
|
|
E1A0303 | Vítkovice | Kroměříž | 1:0 | | |
|
|
E1A0304 | Jihlava | Opava | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Hadaščok Vojtěch |
|
|
E1A0305 | Slovácko | Frýdek-Místek | 3:3 | | |
ŽK: Horák Martin - Horňáček Jaroslav, Geryk Jan, Vojkovský Michael, Čotek Petr |
|
|
E1A0306 | Sigma Olomouc | Karviná | 6:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0401 | Bílovec | Karviná | 0:2 | | |
|
|
E1A0402 | Frýdek-Místek | Sigma Olomouc | 0:9 | | |
ŽK: Šponiar Jan - Bernard Jiří; ČK: Trněný Jakub - Karabina Michal |
|
|
E1A0403 | Opava | Slovácko | 1:1 | | |
|
|
E1A0404 | Kroměříž | Jihlava | 2:4 | | |
ŽK: Handl David, Šafařík Pavel, Janoštík Radek - 0 |
|
|
E1A0405 | Zlín | Vítkovice | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Talián Erik, Staník Martin |
|
|
E1A0406 | Baník Ostrava | FC Brno | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Sedláček Adam |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0501 | FC Brno | Bílovec | 5:0 | | |
ŽK: Duchovný Robin - Bzonek Jan, Seidler Michal |
|
|
E1A0502 | Vítkovice | Baník Ostrava | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Coufal Vladimír |
|
|
E1A0503 | Jihlava | Zlín | 2:0 | | |
|
|
E1A0504 | Slovácko | Kroměříž | 2:0 | | |
|
|
E1A0505 | Sigma Olomouc | Opava | 0:1 | | |
ŽK: Kovács Michal, Bernard Jiří, Hála Martin - 0 |
|
|
E1A0506 | Karviná | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Maňásek Patrik - Rakszawski Jiří |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0601 | Bílovec | Frýdek-Místek | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Čotek Petr, Tobiáš Pavel, Kubásek Michal; ČK: Adamec Martin - 0 |
|
|
E1A0602 | Opava | Karviná | 4:1 | | |
|
|
E1A0603 | Kroměříž | Sigma Olomouc | 3:6 | | |
ŽK: Handl David - Maděrka Ondřej, Beneš Jakub, Hála Martin |
|
|
E1A0604 | Zlín | Slovácko | 0:0 | | |
|
|
E1A0605 | Baník Ostrava | Jihlava | 3:1 | | |
ŽK: Horváth Denis - 0 |
|
|
E1A0606 | FC Brno | Vítkovice | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Babušík Adam |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0701 | Vítkovice | Bílovec | 4:0 | | |
ŽK: Fajčák Daniel - Minařík Václav |
|
|
E1A0702 | Jihlava | FC Brno | 1:2 | | |
ŽK: Kryštůfek Lukáš - Klusák Tomáš, Podaný Tomáš |
|
|
E1A0703 | Slovácko | Baník Ostrava | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Šustr Vojtěch |
|
|
E1A0704 | Sigma Olomouc | Zlín | 2:1 | | |
ŽK: Novotný Adam - Suchý Jakub, Postava Pavel, Bui Ngoc Duy |
|
|
E1A0705 | Karviná | Kroměříž | 3:1 | | |
|
|
E1A0706 | Frýdek-Místek | Opava | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Demel Kryštof; ČK: Javorek Dalibor - 0 |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0801 | Bílovec | Opava | 1:5 | | |
|
|
E1A0802 | Kroměříž | Frýdek-Místek | 1:0 | | |
ŽK: Konečný David - Horňáček Jaroslav, Vojkovský Michael |
|
|
E1A0803 | Zlín | Karviná | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Graňák Lukáš |
|
|
E1A0804 | Baník Ostrava | Sigma Olomouc | 2:4 | | |
ŽK: Šustr Vojtěch, Vengřinek Tomáš - Přikryl Tomáš, Rozsíval Filip, Hála Martin |
|
|
E1A0805 | FC Brno | Slovácko | 1:0 | | |
ŽK: Pyszko Šimon, Klusák Tomáš - 0 |
|
|
E1A0806 | Vítkovice | Jihlava | 1:0 | | |
ŽK: Švrčina Jakub, Borgosz Vojtěch, Talián Erik - Kryštůfek Lukáš, Štancl Martin |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0901 | Jihlava | Bílovec | 7:1 | | |
ŽK: 0 - Adamec Martin, Steinitz Jakub |
|
|
E1A0902 | Slovácko | Vítkovice | 1:1 | | |
ŽK: Přerovský Daniel - Nogol Ondřej, Babušík Adam, Staník Martin, Jonek Jakub |
|
|
E1A0903 | Sigma Olomouc | FC Brno | 2:2 | | |
ŽK: Rolinc Jakub - Drbal Pavel, Goiš Jakub, Tomi Michal |
|
|
E1A0904 | Karviná | Baník Ostrava | 0:3 | | |
ŽK: Mleziva Tomáš - Skoupý Karel |
|
|
E1A0905 | Frýdek-Místek | Zlín | 0:1 | | |
|
|
E1A0906 | Opava | Kroměříž | 4:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1001 | Bílovec | Kroměříž | 2:4 | | |
Rozhodčí: Šrut, MS KFS, MS KFS; ŽK: Škrobánek Ivo, Mička Ondřej, Ondruš Dušan - Budín Radovan, Handl David |
|
|
E1A1002 | Zlín | Opava | 0:0 | | |
Rozhodčí: Kaláb, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: Kostka David - Žídek Matěj |
|
|
E1A1003 | Baník Ostrava | Frýdek-Místek | 3:0 | | |
Rozhodčí: Priesol, MS KFS, MS KFS |
|
|
E1A1004 | FC Brno | Karviná | 2:0 | | |
Rozhodčí: Zach, Jm KFS, Jm KFS; ŽK: Koubek Filip - Štrba Tomáš, Mika Robin |
|
|
E1A1005 | Vítkovice | Sigma Olomouc | 3:1 | | |
Rozhodčí: Bečica, MS KFS, MS KFS; ČK: 0 - Reichel Michal |
|
|
E1A1006 | Jihlava | Slovácko | 2:1 | | |
Rozhodčí: Reich, KFS Vy, KFS Vy; ŽK: Kryštůfek Lukáš - Mačuda Jakub, Stráník Václav |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1101 | Slovácko | Bílovec | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Adamec Martin |
|
|
E1A1102 | Sigma Olomouc | Jihlava | 1:2 | | |
ŽK: Malý Jan - Kryštůfek Lukáš, Přibyl Ondřej |
|
|
E1A1103 | Karviná | Vítkovice | 0:3 | | |
ŽK: Padych Tomáš, Mleziva Tomáš - 0 |
|
|
E1A1104 | Frýdek-Místek | FC Brno | 0:4 | | |
ŽK: Kubica Martin, Trněný Jakub - Malík Jan |
|
|
E1A1105 | Opava | Baník Ostrava | 0:3 | | |
ŽK: Žídek Matěj - Andrýsek Nikola, Šustr Vojtěch; ČK: 0 - Andrýsek Nikola |
|
|
E1A1106 | Kroměříž | Zlín | 1:5 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1201 | Bílovec | Zlín | 1:1 | | |
ŽK: Krpec Petr - Postava Pavel, Jugas Jakub, Salachna Lukáš |
|
|
E1A1202 | Kroměříž | Baník Ostrava | 0:5 | | |
|
|
E1A1203 | Opava | FC Brno | 0:3 | | |
ŽK: Matušík Tomáš - 0 |
|
|
E1A1204 | Frýdek-Místek | Vítkovice | 1:0 | | |
ŽK: Pavlát Martin - 0 |
|
|
E1A1205 | Karviná | Jihlava | 0:3 | | |
|
|
E1A1206 | Sigma Olomouc | Slovácko | 4:1 | | |
ŽK: Jakubec Petr - Bančák Patrik |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1301 | Sigma Olomouc | Bílovec | 5:2 | | |
Rozhodčí: Dorušák, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: Přikryl Tomáš, Rolinc Jakub, Karabina Michal - Jeřábek Daniel, Steinitz Jakub, Hrnčíř Radek |
|
|
E1A1302 | Slovácko | Karviná | 4:0 | | |
Rozhodčí: Monček, Zl KFS, Zl KFS |
|
|
E1A1303 | Jihlava | Frýdek-Místek | 4:1 | | |
Rozhodčí: Kůrka, KFS Vy, KFS Vy; ŽK: 0 - Horňáček Jaroslav, Trněný Jakub |
|
|
E1A1304 | Vítkovice | Opava | 0:1 | | |
Rozhodčí: Lalík, MS KFS, MS KFS; ŽK: 0 - Schreier Jan |
|
|
E1A1305 | FC Brno | Kroměříž | 0:0 | | |
Rozhodčí: Vejrostová, Jm KFS, Jm KFS; ŽK: 0 - Šafařík Pavel |
|
|
E1A1306 | Baník Ostrava | Zlín | 2:0 | | |
Rozhodčí: Zelník, MS KFS, MS KFS |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1401 | Bílovec | Baník Ostrava | 1:4 | | |
|
|
E1A1402 | Zlín | FC Brno | 0:2 | | |
ŽK: Beránek Jan, Postava Pavel, Kurtin Petr - Podaný Tomáš |
|
|
E1A1403 | Kroměříž | Vítkovice | 0:1 | | |
ŽK: Budín Radovan - Pitron Martin |
|
|
E1A1404 | Opava | Jihlava | 3:1 | | |
ŽK: Hoza Michal - Kryštůfek Lukáš; ČK: 0 - Kryštůfek Lukáš |
|
|
E1A1405 | Frýdek-Místek | Slovácko | 0:3 | | |
|
|
E1A1406 | Karviná | Sigma Olomouc | 1:3 | | |
ŽK: Maňásek Patrik, Štrba Tomáš - Hála Martin |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1501 | Karviná | Bílovec | 2:1 | | |
ŽK: Štrba Tomáš, Bilas René - Minařík Václav, Seidler Michal, Hon Radim |
|
|
E1A1502 | Sigma Olomouc | Frýdek-Místek | 3:0 | | |
ŽK: Novotný Adam, Hála Martin - Ostrák Patrik, Javorek Dalibor, Trněný Jakub, Peřina Jan, Horňáček Jaroslav |
|
|
E1A1503 | Slovácko | Opava | 1:1 | | |
ŽK: Mikulica René, Matůškovič Petr - Schreier Jan, Hoza Michal, Furik Michal, Boháč Radek |
|
|
E1A1504 | Jihlava | Kroměříž | 3:0 | | |
ŽK: Vokoum Martin - Kovář Martin, Pospíšil Martin |
|
|
E1A1505 | Vítkovice | Zlín | 2:1 | | |
ŽK: Borgosz Vojtěch - Kurtin Petr |
|
|
E1A1506 | FC Brno | Baník Ostrava | 2:2 | | |
ŽK: Zouhar Tomáš - Boháč Patrik |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1601 | Bílovec | FC Brno | 0:4 | | |
ŽK: Minařík Václav - Lidmila Jakub |
|
|
E1A1602 | Baník Ostrava | Vítkovice | 2:0 | | |
ŽK: Vengřinek Tomáš - 0 |
|
|
E1A1603 | Zlín | Jihlava | 1:3 | | |
ŽK: Žáček Ondřej, Štětkář Jaromír, Urbanovský Ondřej - Vokoum Martin |
|
|
E1A1604 | Kroměříž | Slovácko | 0:2 | | |
ŽK: Budín Radovan - Matůškovič Petr |
|
|
E1A1605 | Opava | Sigma Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Novotný Adam |
|
|
E1A1606 | Frýdek-Místek | Karviná | 0:1 | | |
ŽK: Horňáček Jaroslav - Mika Robin, Ksenák Marek, Jurygáček René; ČK: 0 - Štrba Tomáš |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1701 | Frýdek-Místek | Bílovec | 2:0 | | |
|
|
E1A1702 | Karviná | Opava | 3:2 | | |
|
|
E1A1703 | Sigma Olomouc | Kroměříž | 6:0 | | |
ŽK: Novotný Adam - Budín Radovan |
|
|
E1A1704 | Slovácko | Zlín | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Kostka David |
|
|
E1A1705 | Jihlava | Baník Ostrava | 1:7 | | |
ŽK: Zeman Alois - Andrýsek Nikola, Šustr Vojtěch |
|
|
E1A1706 | Vítkovice | FC Brno | 1:0 | | |
ŽK: Talián Erik, Kvasnica Michal - Buchta Petr, Lidmila Jakub; ČK: 0 - Pyszko Šimon |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1801 | Bílovec | Vítkovice | 0:1 | | |
ŽK: Škrobánek Ivo - Vybíral Jan |
|
|
E1A1802 | FC Brno | Jihlava | 0:2 | | |
ŽK: Drbal Pavel - Brabec Miloslav, Zeman Alois |
|
|
E1A1803 | Baník Ostrava | Slovácko | 1:1 | | |
ŽK: Skoupý Karel, Šustr Vojtěch - 0 |
|
|
E1A1804 | Zlín | Sigma Olomouc | 0:3 | | |
ŽK: Kostka David, Kurtin Petr - Přikryl Tomáš, Hála Martin, Novotný Adam, Kostorek Oldřich; ČK: Zapletal Jakub - 0 |
|
|
E1A1805 | Kroměříž | Karviná | 1:1 | | |
ŽK: Panák Michal, Šimoňuk Radek, Hausknecht David - Baláž Radim, Graňák Lukáš, Jurygáček René, Štrba Tomáš, Padych Tomáš |
|
|
E1A1806 | Opava | Frýdek-Místek | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Ostrák Patrik |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1901 | Opava | Bílovec | 4:1 | | |
|
|
E1A1902 | Frýdek-Místek | Kroměříž | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Janoštík Radek; ČK: Čotek Petr - Šimoňuk Radek |
|
|
E1A1903 | Karviná | Zlín | 1:1 | | |
ŽK: Maňásek Patrik, Jurygáček René - Žáček Ondřej, Postava Pavel |
|
|
E1A1904 | Sigma Olomouc | Baník Ostrava | 2:3 | | |
ŽK: Kuřil Zdeněk - 0 |
|
|
E1A1905 | Slovácko | FC Brno | 1:2 | | |
ŽK: Malý Lukáš, Přerovský Daniel - Bednář Vojtěch, Koubek Filip |
|
|
E1A1906 | Jihlava | Vítkovice | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Talián Erik |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2001 | Bílovec | Jihlava | 0:1 | | |
Rozhodčí: Sebök, MS KFS, MS KFS |
|
|
E1A2002 | Vítkovice | Slovácko | 3:3 | | |
Rozhodčí: Hess, MS KFS, MS KFS; ŽK: Kašuba Jan, Jonek Jakub - Kirschner Ladislav; ČK: Kašuba Jan - 0 |
|
|
E1A2003 | FC Brno | Sigma Olomouc | 2:0 | | |
Rozhodčí: Volf, Jm KFS, Jm KFS; ŽK: Pyszko Šimon - Chrastina Tomáš |
|
|
E1A2004 | Baník Ostrava | Karviná | 3:0 | | |
Rozhodčí: Proske, MS KFS, MS KFS |
|
|
E1A2005 | Zlín | Frýdek-Místek | 3:0 | | |
Rozhodčí: Gloser, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: 0 - Trněný Jakub, Velička Tomáš |
|
|
E1A2006 | Kroměříž | Opava | 1:2 | | |
Rozhodčí: Kypr, Zl KFS, Zl KFS |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2101 | Kroměříž | Bílovec | 1:0 | | |
ŽK: Janoštík Radek, Pospíšil Martin - Minařík Václav, Adamec Martin, Krpec Petr |
|
|
E1A2102 | Opava | Zlín | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Kostka David, Salachna Lukáš |
|
|
E1A2103 | Frýdek-Místek | Baník Ostrava | 1:7 | | |
ŽK: Trněný Jakub - Šustr Vojtěch |
|
|
E1A2104 | Karviná | FC Brno | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Veselý Vlastimil |
|
|
E1A2105 | Sigma Olomouc | Vítkovice | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Talián Erik |
|
|
E1A2106 | Slovácko | Jihlava | 3:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2201 | Bílovec | Slovácko | 0:9 | | |
Rozhodčí: Duda, MS KFS, MS KFS |
|
|
E1A2202 | Jihlava | Sigma Olomouc | 2:1 | | |
Rozhodčí: Karas, KFS Vy, KFS Vy; ŽK: Michalek Filip, Zeman Alois, Štancl Martin - Kovács Michal, Hála Martin |
|
|
E1A2203 | Vítkovice | Karviná | 2:0 | | |
Rozhodčí: Zelník, MS KFS, MS KFS |
|
|
E1A2204 | FC Brno | Frýdek-Místek | 8:0 | | |
Rozhodčí: Sedlář, Jm KFS, Jm KFS |
|
|
E1A2205 | Baník Ostrava | Opava | 3:1 | | |
Rozhodčí: Šrut, MS KFS, MS KFS |
|
|
E1A2206 | Zlín | Kroměříž | 6:2 | | |
Rozhodčí: Ondráš, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: Kurtin Petr, Janáček Adam - Budín Radovan |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 451 | 3.4 |
Branky domácí | 238 | 1.8 |
Branky hosté | 213 | 1.6 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
Bílovec | 0 | 0 | 0 |
|
FC Brno | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava | 0 | 0 | 0 |
|
Karviná | 0 | 0 | 0 |
|
Kroměříž | 0 | 0 | 0 |
|
Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Slovácko | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice | 0 | 0 | 0 |
|
Zlín | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|