|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2E - MSŽD - skupina "E" - starší žáci
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Sigma Olomouc B | 22 | 18 | 1 | 3 | 77: 24 | 55 | ( 22) |
|
2. | Přerov | 22 | 13 | 5 | 4 | 55: 19 | 44 | ( 11) |
|
3. | HFK Olomouc | 22 | 13 | 3 | 6 | 62: 34 | 42 | ( 9) |
|
4. | Vítkovice B | 22 | 11 | 4 | 7 | 35: 36 | 37 | ( 4) |
|
5. | Vsetín | 22 | 10 | 6 | 6 | 32: 19 | 36 | ( 3) |
|
6. | Baník Ostrava B | 22 | 10 | 3 | 9 | 34: 27 | 33 | ( 0) |
|
7. | Uničov | 22 | 9 | 5 | 8 | 34: 32 | 32 | ( -1) |
|
8. | Zábřeh | 22 | 6 | 9 | 7 | 20: 24 | 27 | ( -6) |
|
9. | TESC. Zlín B | 22 | 4 | 7 | 11 | 38: 43 | 19 | (-14) |
|
10. | Rýmařov | 22 | 4 | 7 | 11 | 17: 35 | 19 | (-14) |
|
11. | Hranice | 22 | 3 | 6 | 13 | 29: 56 | 15 | (-18) |
|
12. | Havířov | 22 | 1 | 4 | 17 | 20:104 | 7 | (-26) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 11 | 9 | 1 | 1 | 41: 11 | 28 |
|
2. | Přerov | 11 | 9 | 1 | 1 | 32: 8 | 28 |
|
3. | HFK Olomouc | 11 | 9 | 1 | 1 | 43: 10 | 28 |
|
4. | Vítkovice B | 11 | 7 | 1 | 3 | 21: 15 | 22 |
|
5. | Zábřeh | 11 | 6 | 4 | 1 | 14: 4 | 22 |
|
6. | Uničov | 11 | 6 | 2 | 3 | 19: 15 | 20 |
|
7. | Baník Ostrava B | 11 | 6 | 1 | 4 | 21: 12 | 19 |
|
8. | Vsetín | 11 | 5 | 3 | 3 | 20: 11 | 18 |
|
9. | Hranice | 11 | 3 | 5 | 3 | 19: 19 | 14 |
|
10. | TESC. Zlín B | 11 | 3 | 4 | 4 | 26: 19 | 13 |
|
11. | Rýmařov | 11 | 3 | 3 | 5 | 12: 15 | 12 |
|
12. | Havířov | 11 | 1 | 4 | 6 | 12: 34 | 7 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 11 | 9 | 0 | 2 | 36: 13 | 27 |
|
2. | Vsetín | 11 | 5 | 3 | 3 | 12: 8 | 18 |
|
3. | Přerov | 11 | 4 | 4 | 3 | 23: 11 | 16 |
|
4. | Vítkovice B | 11 | 4 | 3 | 4 | 14: 21 | 15 |
|
5. | HFK Olomouc | 11 | 4 | 2 | 5 | 19: 24 | 14 |
|
6. | Baník Ostrava B | 11 | 4 | 2 | 5 | 13: 15 | 14 |
|
7. | Uničov | 11 | 3 | 3 | 5 | 15: 17 | 12 |
|
8. | Rýmařov | 11 | 1 | 4 | 6 | 5: 20 | 7 |
|
9. | TESC. Zlín B | 11 | 1 | 3 | 7 | 12: 24 | 6 |
|
10. | Zábřeh | 11 | 0 | 5 | 6 | 6: 20 | 5 |
|
11. | Hranice | 11 | 0 | 1 | 10 | 10: 37 | 1 |
|
12. | Havířov | 11 | 0 | 0 | 11 | 8: 70 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | Hranice | --- | 0:0 | 2:2 | 1:1 | 0:0 | 0:4 | 1:7 | 1:1 | 3:2 | 0:2 | 1:0 | 10:0 |
|
2. | Zábřeh | 1:0 | --- | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 4:1 | 1:2 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 3:0 |
|
3. | Přerov | 2:1 | 2:0 | --- | 0:2 | 7:0 | 1:0 | 4:1 | 2:0 | 1:1 | 2:1 | 3:0 | 8:2 |
|
4. | Vsetín | 4:0 | 1:0 | 1:1 | --- | 1:1 | 4:1 | 1:2 | 0:1 | 3:1 | 1:1 | 1:3 | 3:0 |
|
5. | Vítkovice B | 3:2 | 1:0 | 0:0 | 0:2 | --- | 1:2 | 2:6 | 2:1 | 3:1 | 2:0 | 2:0 | 5:1 |
|
6. | HFK Olomouc | 3:2 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 5:1 | --- | 0:1 | 5:0 | 5:2 | 2:2 | 2:0 | 15:1 |
|
7. | Sigma Olomouc B | 4:1 | 7:0 | 0:2 | 2:1 | 3:1 | 5:1 | --- | 6:0 | 2:0 | 4:1 | 2:2 | 6:2 |
|
8. | Rýmařov | 3:0 | 0:0 | 0:2 | 0:1 | 0:3 | 0:0 | 1:5 | --- | 1:0 | 1:1 | 0:2 | 6:1 |
|
9. | TESC. Zlín B | 7:0 | 2:2 | 2:2 | 0:1 | 1:1 | 2:2 | 1:4 | 2:1 | --- | 0:4 | 1:2 | 8:0 |
|
10. | Uničov | 4:1 | 1:1 | 0:5 | 2:2 | 0:3 | 0:2 | 2:1 | 1:0 | 3:0 | --- | 3:0 | 3:0 |
|
11. | Baník Ostrava B | 3:0 | 2:0 | 3:1 | 0:2 | 1:2 | 4:1 | 0:1 | 0:0 | 1:3 | 4:1 | --- | 3:1 |
|
12. | Havířov | 3:3 | 2:2 | 0:8 | 1:0 | 1:2 | 3:5 | 0:6 | 1:1 | 1:1 | 0:2 | 0:4 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 11 | 10 | 0 | 1 | 33: 8 | 30 |
|
2. | HFK Olomouc | 11 | 8 | 1 | 2 | 34: 7 | 25 |
|
3. | Přerov | 11 | 6 | 2 | 3 | 20: 12 | 20 |
|
4. | Vítkovice B | 11 | 5 | 3 | 3 | 18: 14 | 18 |
|
5. | Vsetín | 11 | 5 | 3 | 3 | 16: 12 | 18 |
|
6. | Uničov | 11 | 5 | 2 | 4 | 17: 13 | 17 |
|
7. | Baník Ostrava B | 11 | 5 | 1 | 5 | 17: 13 | 16 |
|
8. | Zábřeh | 11 | 3 | 5 | 3 | 10: 7 | 14 |
|
9. | TESC. Zlín B | 11 | 2 | 4 | 5 | 19: 23 | 10 |
|
10. | Rýmařov | 11 | 1 | 4 | 6 | 4: 16 | 7 |
|
11. | Hranice | 11 | 1 | 3 | 7 | 16: 27 | 6 |
|
12. | Havířov | 11 | 0 | 2 | 9 | 6: 58 | 2 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 11 | 8 | 1 | 2 | 44: 16 | 25 |
|
2. | Přerov | 11 | 7 | 3 | 1 | 35: 7 | 24 |
|
3. | Vítkovice B | 11 | 6 | 1 | 4 | 17: 22 | 19 |
|
4. | Vsetín | 11 | 5 | 3 | 3 | 16: 7 | 18 |
|
5. | Baník Ostrava B | 11 | 5 | 2 | 4 | 17: 14 | 17 |
|
6. | HFK Olomouc | 11 | 5 | 2 | 4 | 28: 27 | 17 |
|
7. | Uničov | 11 | 4 | 3 | 4 | 17: 19 | 15 |
|
8. | Zábřeh | 11 | 3 | 4 | 4 | 10: 17 | 13 |
|
9. | Rýmařov | 11 | 3 | 3 | 5 | 13: 19 | 12 |
|
10. | TESC. Zlín B | 11 | 2 | 3 | 6 | 19: 20 | 9 |
|
11. | Hranice | 11 | 2 | 3 | 6 | 13: 29 | 9 |
|
12. | Havířov | 11 | 1 | 2 | 8 | 14: 46 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0101 | Hranice | Havířov | 10:0 | | |
Rozhodčí: Pustějovský, Ol KFS, Ol KFS |
|
|
E2E0102 | Zábřeh | Baník Ostrava B | 0:0 | | |
Rozhodčí: Sebök, Ol KFS, Ol KFS |
|
|
E2E0103 | Přerov | Uničov | 2:1 | | |
Rozhodčí: Kaláb, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Kasal Jiří, Petr Jakub |
|
|
E2E0104 | Vsetín | TESC. Zlín B | 3:1 | | |
Rozhodčí: Kypr, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: Polách Robin - 0 |
|
|
E2E0105 | Vítkovice B | Rýmařov | 2:1 | | |
Rozhodčí: Bečica, MS KFS, MS KFS |
|
|
E2E0106 | HFK Olomouc | Sigma Olomouc B | 0:1 | | |
Rozhodčí: Kondler, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Bednář Radek, Habusta Jakub |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0201 | Havířov | Sigma Olomouc B | 0:6 | | |
|
|
E2E0202 | Rýmařov | HFK Olomouc | 0:0 | | |
ŽK: Urban Radoslav, Javůrek David - 0 |
|
|
E2E0203 | TESC. Zlín B | Vítkovice B | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Smětak Radim |
|
|
E2E0204 | Uničov | Vsetín | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Kovařík Marián |
|
|
E2E0205 | Baník Ostrava B | Přerov | 3:1 | | |
ŽK: Kolenko Jakub - 0 |
|
|
E2E0206 | Hranice | Zábřeh | 0:0 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0301 | Zábřeh | Havířov | 3:0 | | |
ŽK: Linet Petr - 0 |
|
|
E2E0302 | Přerov | Hranice | 2:1 | | |
ŽK: Zselezo Jacob - Rebenda Pavel |
|
|
E2E0303 | Vsetín | Baník Ostrava B | 1:3 | | |
|
|
E2E0304 | Vítkovice B | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Koutný David |
|
|
E2E0305 | HFK Olomouc | TESC. Zlín B | 5:2 | | |
ŽK: Hapal Lukáš - Kurtin Petr |
|
|
E2E0306 | Sigma Olomouc B | Rýmařov | 6:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0401 | Havířov | Rýmařov | 1:1 | | |
Rozhodčí: Brezovský, MS KFS, MS KFS |
|
|
E2E0402 | TESC. Zlín B | Sigma Olomouc B | 1:4 | | |
Rozhodčí: Mikula, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: Lehkoživ David - 0 |
|
|
E2E0403 | Uničov | HFK Olomouc | 0:2 | | |
Rozhodčí: Molík, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Skřivánek Jan, Hapal Lukáš, Hrabec Daniel, Benýšek Lukáš |
|
|
E2E0404 | Baník Ostrava B | Vítkovice B | 1:2 | | |
Rozhodčí: Rygel, MS KFS, MS KFS |
|
|
E2E0405 | Hranice | Vsetín | 1:1 | | |
Rozhodčí: Páral, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: Malaník Dominik - Vráblík Jan, Kovařík Marián |
|
|
E2E0406 | Zábřeh | Přerov | 1:0 | | |
Rozhodčí: Molík, Ol KFS, Ol KFS |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0501 | Přerov | Havířov | 8:2 | | |
Rozhodčí: Mikula, Ol KFS, Ol KFS |
|
|
E2E0502 | Vsetín | Zábřeh | 1:0 | | |
Rozhodčí: Nedbal, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: Vráblík Jan - Hampl Ondřej |
|
|
E2E0503 | Vítkovice B | Hranice | 3:2 | | |
Rozhodčí: Dudek, MS KFS, MS KFS |
|
|
E2E0504 | HFK Olomouc | Baník Ostrava B | 2:0 | | |
Rozhodčí: Sebök, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: Hrdlička Tomáš - Kolenko Jakub |
|
|
E2E0505 | Sigma Olomouc B | Uničov | 4:1 | | |
Rozhodčí: Piňos, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Janoušek Petr |
|
|
E2E0506 | Rýmařov | TESC. Zlín B | 1:0 | | |
Rozhodčí: Sebök, MS KFS, MS KFS; ŽK: Strouhal Petr - 0 |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0601 | Havířov | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Šrut, MS KFS, MS KFS; ŽK: 0 - Kurtin Petr |
|
|
E2E0602 | Uničov | Rýmařov | 1:0 | | |
Rozhodčí: Horák, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Javůrek David, Šašinka Dominik |
|
|
E2E0603 | Baník Ostrava B | Sigma Olomouc B | 0:1 | | |
Rozhodčí: Brezovský, MS KFS, MS KFS |
|
|
E2E0604 | Hranice | HFK Olomouc | 0:4 | | |
Rozhodčí: Páral, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Skřivánek Jan |
|
|
E2E0605 | Zábřeh | Vítkovice B | 2:0 | | |
Rozhodčí: Straka Mich, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Pyclík Ondřej |
|
|
E2E0606 | Přerov | Vsetín | 0:2 | | |
Rozhodčí: Plesar, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: Ráček Jiří, Matušík Tomáš, Dolák Jiří - Kovařík Marián |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0701 | Vsetín | Havířov | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Timp Tomáš |
|
|
E2E0702 | Vítkovice B | Přerov | 0:0 | | |
|
|
E2E0703 | HFK Olomouc | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Linet Petr |
|
|
E2E0704 | Sigma Olomouc B | Hranice | 4:1 | | |
|
|
E2E0705 | Rýmařov | Baník Ostrava B | 0:2 | | |
ŽK: Laštůvka Josef, Sitař Tomáš - 0 |
|
|
E2E0706 | TESC. Zlín B | Uničov | 0:4 | | |
ŽK: 0 - Kasal Jiří |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0801 | Havířov | Uničov | 0:2 | | |
|
|
E2E0802 | Baník Ostrava B | TESC. Zlín B | 1:3 | | |
|
|
E2E0803 | Hranice | Rýmařov | 1:1 | | |
ŽK: Rebenda Pavel, Sao Link Nguyen - 0 |
|
|
E2E0804 | Zábřeh | Sigma Olomouc B | 1:2 | | |
|
|
E2E0805 | Přerov | HFK Olomouc | 1:0 | | |
ŽK: Matušík Tomáš, Zatloukal Ondřej, Dolák Jiří - Prucek Martin, Přikryl Filip |
|
|
E2E0806 | Vsetín | Vítkovice B | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Hubený Tomáš |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E0901 | Vítkovice B | Havířov | 5:1 | | |
|
|
E2E0902 | HFK Olomouc | Vsetín | 2:0 | | |
|
|
E2E0903 | Sigma Olomouc B | Přerov | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Matušík Tomáš |
|
|
E2E0904 | Rýmařov | Zábřeh | 0:0 | | |
|
|
E2E0905 | TESC. Zlín B | Hranice | 7:0 | | |
|
|
E2E0906 | Uničov | Baník Ostrava B | 3:0 | | |
ŽK: Horák Zdeněk, Kasal Jiří - 0 |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1001 | Havířov | Baník Ostrava B | 0:4 | | |
|
|
E2E1002 | Hranice | Uničov | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Šimeček Michal |
|
|
E2E1003 | Zábřeh | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Cahynová Klára |
|
|
E2E1004 | Přerov | Rýmařov | 2:0 | | |
|
|
E2E1005 | Vsetín | Sigma Olomouc B | 1:2 | | |
|
|
E2E1006 | Vítkovice B | HFK Olomouc | 1:2 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1101 | HFK Olomouc | Havířov | 15:1 | | |
Rozhodčí: Piňos, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: Mucha Filip, Hrabec Daniel - 0 |
|
|
E2E1102 | Sigma Olomouc B | Vítkovice B | 3:1 | | |
Rozhodčí: Sedláček, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Miskovič Jiří |
|
|
E2E1103 | Rýmařov | Vsetín | 0:1 | | |
Rozhodčí: Langhammer, MS KFS, MS KFS; ŽK: Strouhal Petr - 0 |
|
|
E2E1104 | TESC. Zlín B | Přerov | 2:2 | | |
Rozhodčí: Konečný B, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: Dvořák Hynek - 0 |
|
|
E2E1105 | Uničov | Zábřeh | 1:1 | | |
Rozhodčí: Straka Mich, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Macek Martin |
|
|
E2E1106 | Baník Ostrava B | Hranice | 3:0 | | |
Rozhodčí: Viščor, MS KFS, MS KFS; ŽK: Chromečka Václav - 0 |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1201 | Havířov | Hranice | 3:3 | | |
Rozhodčí: Šrut, MS KFS, MS KFS; ŽK: Timp Tomáš - Jaroň Vladimír; ČK: 0 - Voharek Jakub |
|
|
E2E1202 | Baník Ostrava B | Zábřeh | 2:0 | | |
Rozhodčí: Pustějovský, MS KFS, MS KFS; ŽK: Piskoř Dominik, Jurča Radim, Váňa Martin - Formánek Tomáš, Olejník Milan, Macek Martin |
|
|
E2E1203 | Uničov | Přerov | 0:5 | | |
Rozhodčí: Straka Mich, Ol KFS, Ol KFS; ŽK: Koutný David - 0 |
|
|
E2E1204 | TESC. Zlín B | Vsetín | 0:1 | | |
Rozhodčí: Březáček, Zl KFS, Zl KFS; ŽK: 0 - Vráblík Jan, Kovařík Marián, Kunka Antonín |
|
|
E2E1205 | Rýmařov | Vítkovice B | 0:3 | | |
Rozhodčí: Jahoda, MS KFS, MS KFS |
|
|
E2E1206 | Sigma Olomouc B | HFK Olomouc | 5:1 | | |
Rozhodčí: Boček Vl., Ol KFS, Ol KFS; ŽK: 0 - Vlček Roman |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1301 | Sigma Olomouc B | Havířov | 6:2 | | |
|
|
E2E1302 | HFK Olomouc | Rýmařov | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Koneczný Vojtěch, Laštůvka Josef |
|
|
E2E1303 | Vítkovice B | TESC. Zlín B | 3:1 | | |
ŽK: Fischbach Antonín - Salachna Lukáš |
|
|
E2E1304 | Vsetín | Uničov | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Studený Zdeněk |
|
|
E2E1305 | Přerov | Baník Ostrava B | 3:0 | | |
|
|
E2E1306 | Zábřeh | Hranice | 1:0 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1401 | Havířov | Zábřeh | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Formánek Tomáš |
|
|
E2E1402 | Hranice | Přerov | 2:2 | | |
ŽK: Šelle Jan - 0 |
|
|
E2E1403 | Baník Ostrava B | Vsetín | 0:2 | | |
ŽK: Murín Mário - Kunka Antonín |
|
|
E2E1404 | Uničov | Vítkovice B | 0:3 | | |
ŽK: Janoušek Petr, Šimeček Michal - 0 |
|
|
E2E1405 | TESC. Zlín B | HFK Olomouc | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Mucha Filip, Kotůlek Martin, Smětal Matěj |
|
|
E2E1406 | Rýmařov | Sigma Olomouc B | 1:5 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1501 | Rýmařov | Havířov | 6:1 | | |
ŽK: 0 - Mižo Jan |
|
|
E2E1502 | Sigma Olomouc B | TESC. Zlín B | 2:0 | | |
|
|
E2E1503 | HFK Olomouc | Uničov | 2:2 | | |
ŽK: Novák Martin, Hrabec Daniel - Šimeček Michal, Petr Jakub |
|
|
E2E1504 | Vítkovice B | Baník Ostrava B | 2:0 | | |
|
|
E2E1505 | Vsetín | Hranice | 4:0 | | |
ŽK: Kovařík Marián - 0 |
|
|
E2E1506 | Přerov | Zábřeh | 2:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1601 | Havířov | Přerov | 0:8 | | |
ŽK: Kačica Lukáš - 0 |
|
|
E2E1602 | Zábřeh | Vsetín | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Slovák Jiří, Kovařík Marián |
|
|
E2E1603 | Hranice | Vítkovice B | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Miskovič Jiří |
|
|
E2E1604 | Baník Ostrava B | HFK Olomouc | 4:1 | | |
ŽK: Hutka Štefan - Mucha Filip, Hrabec Daniel, Skřivánek Jan |
|
|
E2E1605 | Uničov | Sigma Olomouc B | 2:1 | | |
ŽK: Hirsch Radim, Kasal Jiří - Zbraněk Michal |
|
|
E2E1606 | TESC. Zlín B | Rýmařov | 2:1 | | |
ŽK: Postava Pavel - 0 |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1701 | TESC. Zlín B | Havířov | 8:0 | | |
ŽK: 0 - Dřímal Lubomír |
|
|
E2E1702 | Rýmařov | Uničov | 1:1 | | |
ŽK: Strouhal Petr - 0 |
|
|
E2E1703 | Sigma Olomouc B | Baník Ostrava B | 2:2 | | |
ŽK: Malaník Dominik, Rozsíval Filip, Globa Alexandr - Fehervári Miloslav |
|
|
E2E1704 | HFK Olomouc | Hranice | 3:2 | | |
ŽK: Přikryl Filip, Vlček Roman - Žabíček Václav, Kučák Daniel |
|
|
E2E1705 | Vítkovice B | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: Miskovič Jiří, Fischbach Antonín - Formánek Tomáš, Macek Martin, Hampl Ondřej |
|
|
E2E1706 | Vsetín | Přerov | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Čepelka Petr |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1801 | Havířov | Vsetín | 1:0 | | |
|
|
E2E1802 | Přerov | Vítkovice B | 7:0 | | |
|
|
E2E1803 | Zábřeh | HFK Olomouc | 4:1 | | |
ŽK: Falout Radim - 0 |
|
|
E2E1804 | Hranice | Sigma Olomouc B | 1:7 | | |
|
|
E2E1805 | Baník Ostrava B | Rýmařov | 0:0 | | |
|
|
E2E1806 | Uničov | TESC. Zlín B | 3:0 | | |
ŽK: Niče Daniel - Krajča Bronislav |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E1901 | Uničov | Havířov | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Poszagi Štefan |
|
|
E2E1902 | TESC. Zlín B | Baník Ostrava B | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Váňa Martin |
|
|
E2E1903 | Rýmařov | Hranice | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Grygar Roman |
|
|
E2E1904 | Sigma Olomouc B | Zábřeh | 7:0 | | |
ŽK: 0 - Falout Radim |
|
|
E2E1905 | HFK Olomouc | Přerov | 2:0 | | |
ŽK: Kotůlek Martin, Dubský Josef - Navrátil Daniel |
|
|
E2E1906 | Vítkovice B | Vsetín | 0:2 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E2001 | Havířov | Vítkovice B | 1:2 | | |
|
|
E2E2002 | Vsetín | HFK Olomouc | 4:1 | | |
ŽK: Vráblík Jan, Herman Jan, Vančura Jan - Přikryl Filip |
|
|
E2E2003 | Přerov | Sigma Olomouc B | 4:1 | | |
ŽK: Dolák Jiří, Machát Petr - 0 |
|
|
E2E2004 | Zábřeh | Rýmařov | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Urban Radoslav, Gevorgyan Tigran |
|
|
E2E2005 | Hranice | TESC. Zlín B | 3:2 | | |
ŽK: Grygar Roman - 0 |
|
|
E2E2006 | Baník Ostrava B | Uničov | 4:1 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E2101 | Baník Ostrava B | Havířov | 3:1 | | |
|
|
E2E2102 | Uničov | Hranice | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Hanák Miroslav |
|
|
E2E2103 | TESC. Zlín B | Zábřeh | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Rattay Libor |
|
|
E2E2104 | Rýmařov | Přerov | 0:2 | | |
|
|
E2E2105 | Sigma Olomouc B | Vsetín | 2:1 | | |
|
|
E2E2106 | HFK Olomouc | Vítkovice B | 5:1 | | |
ŽK: 0 - Kaděra Michal, Miskovič Jiří |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2E2201 | Havířov | HFK Olomouc | 3:5 | | |
ŽK: Mižo Jan - Hapal Lukáš, Hrabec Daniel |
|
|
E2E2202 | Vítkovice B | Sigma Olomouc B | 2:6 | | |
|
|
E2E2203 | Vsetín | Rýmařov | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Swiech Jakub |
|
|
E2E2204 | Přerov | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
|
|
E2E2205 | Zábřeh | Uničov | 1:0 | | |
|
|
E2E2206 | Hranice | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: Jaroň Vladimír, Kučák Daniel - Sládek Tomáš |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 453 | 3.4 |
Branky domácí | 280 | 2.1 |
Branky hosté | 173 | 1.3 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava B | 0 | 0 | 0 |
|
Havířov | 0 | 0 | 0 |
|
HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Hranice | 0 | 0 | 0 |
|
Přerov | 0 | 0 | 0 |
|
Rýmařov | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc B | 0 | 0 | 0 |
|
TESC. Zlín B | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice B | 0 | 0 | 0 |
|
Vsetín | 0 | 0 | 0 |
|
Zábřeh | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|