|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A2D - Moravskoslezská divize - MSD - skupina "D"
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Šardice | 30 | 21 | 5 | 4 | 66: 26 | 68 | ( 23) |
|
2. | Líšeň | 30 | 21 | 5 | 4 | 63: 24 | 68 | ( 23) |
|
3. | Hulín | 30 | 16 | 8 | 6 | 58: 25 | 56 | ( 11) |
|
4. | Třebíč | 30 | 14 | 9 | 7 | 42: 23 | 51 | ( 6) |
|
5. | Vyškov | 30 | 13 | 8 | 9 | 45: 34 | 47 | ( 2) |
|
6. | Vikt. Otrokovice | 30 | 12 | 7 | 11 | 49: 40 | 43 | ( -2) |
|
7. | Protivanov | 30 | 11 | 6 | 13 | 35: 36 | 39 | ( -6) |
|
8. | Konice | 30 | 11 | 5 | 14 | 46: 67 | 38 | ( -7) |
|
9. | Žďár n Sáz. | 30 | 10 | 8 | 12 | 48: 56 | 38 | ( -7) |
|
10. | Velké Meziříčí | 30 | 9 | 9 | 12 | 38: 48 | 36 | ( -9) |
|
11. | Rousínov | 30 | 10 | 5 | 15 | 33: 39 | 35 | (-10) |
|
12. | Napajedla | 30 | 8 | 9 | 13 | 36: 53 | 33 | (-12) |
|
13. | Boskovice | 30 | 8 | 7 | 15 | 29: 53 | 31 | (-14) |
|
14. | Ždírec | 30 | 8 | 6 | 16 | 29: 45 | 30 | (-15) |
|
15. | Rájec-Jestřebí | 30 | 7 | 7 | 16 | 32: 51 | 28 | (-17) |
|
16. | Mohelnice | 30 | 7 | 4 | 19 | 33: 62 | 25 | (-20) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šardice | 15 | 11 | 4 | 0 | 37: 11 | 37 |
|
2. | Líšeň | 15 | 11 | 2 | 2 | 30: 13 | 35 |
|
3. | Hulín | 15 | 10 | 2 | 3 | 39: 12 | 32 |
|
4. | Vyškov | 15 | 8 | 4 | 3 | 21: 14 | 28 |
|
5. | Vikt. Otrokovice | 15 | 8 | 3 | 4 | 25: 16 | 27 |
|
6. | Třebíč | 15 | 7 | 5 | 3 | 23: 12 | 26 |
|
7. | Protivanov | 15 | 7 | 4 | 4 | 23: 12 | 25 |
|
8. | Boskovice | 15 | 7 | 4 | 4 | 19: 19 | 25 |
|
9. | Napajedla | 15 | 6 | 4 | 5 | 21: 19 | 22 |
|
10. | Rousínov | 15 | 6 | 3 | 6 | 21: 20 | 21 |
|
11. | Žďár n Sáz. | 15 | 6 | 3 | 6 | 28: 29 | 21 |
|
12. | Velké Meziříčí | 15 | 6 | 3 | 6 | 18: 16 | 21 |
|
13. | Rájec-Jestřebí | 15 | 5 | 5 | 5 | 20: 23 | 20 |
|
14. | Konice | 15 | 6 | 0 | 9 | 26: 36 | 18 |
|
15. | Mohelnice | 15 | 5 | 3 | 7 | 19: 23 | 18 |
|
16. | Ždírec | 15 | 3 | 5 | 7 | 14: 23 | 14 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Líšeň | 15 | 10 | 3 | 2 | 33: 11 | 33 |
|
2. | Šardice | 15 | 10 | 1 | 4 | 29: 15 | 31 |
|
3. | Třebíč | 15 | 7 | 4 | 4 | 19: 11 | 25 |
|
4. | Hulín | 15 | 6 | 6 | 3 | 19: 13 | 24 |
|
5. | Konice | 15 | 5 | 5 | 5 | 20: 31 | 20 |
|
6. | Vyškov | 15 | 5 | 4 | 6 | 24: 20 | 19 |
|
7. | Žďár n Sáz. | 15 | 4 | 5 | 6 | 20: 27 | 17 |
|
8. | Vikt. Otrokovice | 15 | 4 | 4 | 7 | 24: 24 | 16 |
|
9. | Ždírec | 15 | 5 | 1 | 9 | 15: 22 | 16 |
|
10. | Velké Meziříčí | 15 | 3 | 6 | 6 | 20: 32 | 15 |
|
11. | Protivanov | 15 | 4 | 2 | 9 | 12: 24 | 14 |
|
12. | Rousínov | 15 | 4 | 2 | 9 | 12: 19 | 14 |
|
13. | Napajedla | 15 | 2 | 5 | 8 | 15: 34 | 11 |
|
14. | Rájec-Jestřebí | 15 | 2 | 2 | 11 | 12: 28 | 8 |
|
15. | Mohelnice | 15 | 2 | 1 | 12 | 14: 39 | 7 |
|
16. | Boskovice | 15 | 1 | 3 | 11 | 10: 34 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Vyškov | --- | 4:2 | 4:1 | 1:0 | 0:3 | 3:3 | 1:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 1:1 | 1:0 | 2:0 | 0:1 |
|
2. | Mohelnice | 2:0 | --- | 1:1 | 0:2 | 0:0 | 3:0 | 1:2 | 3:1 | 3:1 | 2:1 | 0:1 | 1:3 | 0:3 | 2:5 | 1:1 | 0:2 |
|
3. | Napajedla | 1:3 | 1:1 | --- | 0:1 | 1:0 | 2:3 | 4:1 | 0:3 | 3:1 | 3:1 | 2:0 | 0:2 | 1:1 | 0:0 | 3:2 | 0:0 |
|
4. | Hulín | 1:1 | 3:1 | 4:0 | --- | 2:0 | 7:0 | 3:0 | 1:4 | 1:0 | 5:0 | 0:2 | 0:3 | 0:0 | 2:1 | 6:0 | 4:0 |
|
5. | Rájec-Jestřebí | 0:2 | 3:0 | 1:1 | 0:5 | --- | 1:1 | 1:1 | 0:2 | 3:1 | 0:0 | 1:3 | 1:2 | 1:0 | 3:1 | 4:4 | 1:0 |
|
6. | Konice | 0:6 | 2:1 | 2:3 | 2:3 | 4:3 | --- | 1:2 | 3:4 | 4:1 | 3:4 | 2:0 | 0:4 | 1:0 | 1:2 | 1:0 | 0:3 |
|
7. | Velké Meziříčí | 2:0 | 1:0 | 1:2 | 3:0 | 0:1 | 2:2 | --- | 1:2 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 1:3 | 0:3 | 2:0 | 0:0 | 1:0 |
|
8. | Šardice | 2:1 | 5:0 | 5:0 | 1:1 | 4:1 | 5:2 | 2:2 | --- | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 2:0 | 2:1 |
|
9. | Boskovice | 1:1 | 1:3 | 1:0 | 0:1 | 3:0 | 1:1 | 2:2 | 2:1 | --- | 1:0 | 1:0 | 2:1 | 0:2 | 0:5 | 1:1 | 3:1 |
|
10. | Protivanov | 2:2 | 1:2 | 1:1 | 2:1 | 1:0 | 1:2 | 4:0 | 1:1 | 4:0 | --- | 2:0 | 1:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 2:0 |
|
11. | Rousínov | 1:3 | 3:0 | 2:2 | 1:1 | 3:1 | 1:0 | 2:3 | 1:0 | 1:1 | 0:1 | --- | 0:1 | 1:2 | 2:1 | 1:3 | 2:1 |
|
12. | Líšeň | 1:1 | 3:0 | 3:1 | 2:2 | 2:1 | 2:0 | 3:1 | 1:2 | 2:0 | 1:0 | 1:0 | --- | 2:0 | 3:1 | 2:3 | 2:1 |
|
13. | Třebíč | 2:0 | 4:1 | 1:1 | 0:1 | 2:0 | 1:1 | 2:1 | 0:1 | 2:1 | 0:0 | 1:1 | 1:1 | --- | 1:0 | 1:2 | 5:1 |
|
14. | Vikt. Otrokovice | 2:1 | 1:0 | 4:2 | 0:0 | 3:1 | 2:3 | 2:2 | 0:2 | 3:0 | 4:0 | 2:1 | 0:2 | 1:0 | --- | 1:1 | 0:1 |
|
15. | Žďár n Sáz. | 3:1 | 4:2 | 3:0 | 1:1 | 2:0 | 0:1 | 4:2 | 0:4 | 4:1 | 0:3 | 1:1 | 1:4 | 2:3 | 3:3 | --- | 0:3 |
|
16. | Ždírec | 0:2 | 3:1 | 1:0 | 0:0 | 1:1 | 0:1 | 0:0 | 1:2 | 1:1 | 2:0 | 1:2 | 0:5 | 0:2 | 3:3 | 1:3 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šardice | 15 | 11 | 3 | 1 | 32: 10 | 36 |
|
2. | Líšeň | 15 | 10 | 2 | 3 | 30: 12 | 32 |
|
3. | Třebíč | 15 | 9 | 4 | 2 | 21: 10 | 31 |
|
4. | Hulín | 15 | 8 | 4 | 3 | 27: 11 | 28 |
|
5. | Vyškov | 15 | 8 | 3 | 4 | 22: 17 | 27 |
|
6. | Konice | 15 | 8 | 2 | 5 | 27: 26 | 26 |
|
7. | Žďár n Sáz. | 15 | 7 | 3 | 5 | 27: 23 | 24 |
|
8. | Rousínov | 15 | 5 | 4 | 6 | 19: 21 | 19 |
|
9. | Velké Meziříčí | 15 | 6 | 1 | 8 | 21: 25 | 19 |
|
10. | Boskovice | 15 | 4 | 4 | 7 | 16: 27 | 16 |
|
11. | Ždírec | 15 | 4 | 3 | 8 | 15: 24 | 15 |
|
12. | Protivanov | 15 | 4 | 2 | 9 | 11: 20 | 14 |
|
13. | Vikt. Otrokovice | 15 | 3 | 4 | 8 | 18: 20 | 13 |
|
14. | Rájec-Jestřebí | 15 | 3 | 4 | 8 | 9: 21 | 13 |
|
15. | Napajedla | 15 | 2 | 6 | 7 | 13: 23 | 12 |
|
16. | Mohelnice | 15 | 2 | 3 | 10 | 12: 30 | 9 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Líšeň | 15 | 11 | 3 | 1 | 33: 12 | 36 |
|
2. | Šardice | 15 | 10 | 2 | 3 | 34: 16 | 32 |
|
3. | Vikt. Otrokovice | 15 | 9 | 3 | 3 | 31: 20 | 30 |
|
4. | Hulín | 15 | 8 | 4 | 3 | 31: 14 | 28 |
|
5. | Protivanov | 15 | 7 | 4 | 4 | 24: 16 | 25 |
|
6. | Napajedla | 15 | 6 | 3 | 6 | 23: 30 | 21 |
|
7. | Třebíč | 15 | 5 | 5 | 5 | 21: 13 | 20 |
|
8. | Vyškov | 15 | 5 | 5 | 5 | 23: 17 | 20 |
|
9. | Velké Meziříčí | 15 | 3 | 8 | 4 | 17: 23 | 17 |
|
10. | Rousínov | 15 | 5 | 1 | 9 | 14: 18 | 16 |
|
11. | Mohelnice | 15 | 5 | 1 | 9 | 21: 32 | 16 |
|
12. | Rájec-Jestřebí | 15 | 4 | 3 | 8 | 23: 30 | 15 |
|
13. | Ždírec | 15 | 4 | 3 | 8 | 14: 21 | 15 |
|
14. | Boskovice | 15 | 4 | 3 | 8 | 13: 26 | 15 |
|
15. | Žďár n Sáz. | 15 | 3 | 5 | 7 | 21: 33 | 14 |
|
16. | Konice | 15 | 3 | 3 | 9 | 19: 41 | 12 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0101 | Vyškov | Ždírec | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Popelka Petr, Čalkovský Petr, Hanousek Petr |
|
|
A2D0102 | Mohelnice | Žďár n Sáz. | 1:1 | | |
ŽK: Kloss Jiří, Kuba Roman - Litochleb Jiří, Šindelka Jakub, Heide Petr, Pátek Michal, Zedníček Vojtěch; ČK: 0 - Pátek Michal |
|
|
A2D0103 | Napajedla | Vikt. Otrokovice | 0:0 | | |
ŽK: Nguyen Vitězslav, Kameník Jan, Huťka Michal, Samsonek Jakub - Jordánek Václav, Gerych Pavel, Krhut Dominik, Kraváček Michal, Novák Miroslav |
|
|
A2D0104 | Hulín | Třebíč | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Kopeček Martin, Smažil Pavel, Koníř Ivo |
|
|
A2D0105 | Rájec-Jestřebí | Líšeň | 1:2 | | |
ŽK: Buriánek Tomáš, Barényi David - Jaroš Jiří, Kupský Tomáš, Pecha Petr |
|
|
A2D0106 | Konice | Rousínov | 2:0 | | |
ŽK: Kobylík Jiří - Maša Martin, Žoček Miloš, Boušek Milan |
|
|
A2D0107 | Velké Meziříčí | Protivanov | 1:2 | | |
ŽK: Krejčí Jaroslav - Večeřa Miroslav, Koláček Lukáš, Látal Aleš |
|
|
A2D0108 | Šardice | Boskovice | 2:0 | | |
ŽK: Štěpanovský Zdeněk - Kuldan František, Bárta Vlastimil, Martínek Lukáš, Ošlejšek Radek; ČK: 0 - Václavek Ondřej |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0201 | Ždírec | Boskovice | 1:1 | | |
ŽK: Žďánský Milan - Bárta Vlastimil, Škarabela Radek |
|
|
A2D0202 | Protivanov | Šardice | 1:1 | | |
ŽK: Šimek Robert, Kadeřábek Zdeněk - Spazier Petr, Dorotík Radek, Janík Dušan |
|
|
A2D0203 | Rousínov | Velké Meziříčí | 2:3 | | |
ŽK: Mikloška Jan, Maša Martin, Boušek Milan - Fober Martin, Průša Kamil, Pokorný František |
|
|
A2D0204 | Líšeň | Konice | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Penc Roman, Skopal Dušan |
|
|
A2D0205 | Třebíč | Rájec-Jestřebí | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Klusák Stanislav, Buriánek Tomáš |
|
|
A2D0206 | Vikt. Otrokovice | Hulín | 0:0 | | |
ŽK: Maschtovský Dušan, Mikulčík Lukáš, Krhut Dominik - Stržínek Petr, Máčala Daniel, Ševela Michal, Paciorek Jaromír, Třasoň Miroslav; ČK: 0 - Stržínek Petr |
|
|
A2D0207 | Žďár n Sáz. | Napajedla | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Říha Dominik |
|
|
A2D0208 | Vyškov | Mohelnice | 4:2 | | |
ŽK: Bárta Vítězslav, Vágner Lukáš - Kloss Jiří, Hlaváč Petr, Strnad Milan; ČK: 0 - Chudáček Martin |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0301 | Mohelnice | Ždírec | 0:2 | | |
ŽK: Kloss Jiří, Kuba Roman - Klupka Pavel, Kysilko Miroslav |
|
|
A2D0302 | Napajedla | Vyškov | 1:3 | | |
ŽK: Samsonek Jakub - Hodinář David, Baričák Jan |
|
|
A2D0303 | Hulín | Žďár n Sáz. | 6:0 | | |
ŽK: Kadlec Svatopluk, Dvořáček Michal - Otoupalík Radek |
|
|
A2D0304 | Rájec-Jestřebí | Vikt. Otrokovice | 3:1 | | |
ŽK: Ryšánek Pavel - Mikulčík Lukáš, Gerych Pavel, Kraváček Michal |
|
|
A2D0305 | Konice | Třebíč | 1:0 | | |
ŽK: Svozil Martin - Adamov Zdeněk, Smažil Pavel |
|
|
A2D0306 | Velké Meziříčí | Líšeň | 1:3 | | |
ŽK: Mucha Zdeněk - Hebron Pavel, Kupský Tomáš, Nečas Lukáš |
|
|
A2D0307 | Šardice | Rousínov | 2:1 | | |
ŽK: Dorotík Radek, Štěpanovský Zdeněk, Burša Tomáš - Chadzidis Dimostenis, Maša Martin, Žoček Miloš |
|
|
A2D0308 | Boskovice | Protivanov | 1:0 | | |
ŽK: Vykoukal Josef, Bárta Vlastimil, Neuhybel Martin, Horák Vladan, Doležel Ondřej - Poláček Petr |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0401 | Ždírec | Protivanov | 2:0 | | |
ŽK: Kysilko Miroslav - Vítek Jan, Valenta Viktor, Pazdera Leoš, Látal Aleš, Večeřa Michal, Poláček Petr; ČK: 0 - Koláček Lukáš |
|
|
A2D0402 | Rousínov | Boskovice | 1:1 | | |
ŽK: Rychlík Lukáš, Kotouč Miroslav - Ošlejšek Radek, Vykoukal Josef |
|
|
A2D0403 | Líšeň | Šardice | 1:2 | | |
ŽK: Hebron Pavel, Kupský Tomáš, Dostálek Richard - Holub Ondřej; ČK: Hebron Pavel - 0 |
|
|
A2D0404 | Třebíč | Velké Meziříčí | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Mucha Patrik, Průša Kamil, Němec Ladislav |
|
|
A2D0405 | Vikt. Otrokovice | Konice | 2:3 | | |
ŽK: Zálešák Jakub, Jordánek Václav, Gerych Pavel - Macháček David, Švrček Filip |
|
|
A2D0406 | Žďár n Sáz. | Rájec-Jestřebí | 2:0 | | |
ŽK: Bureš Jiří - Buriánek Tomáš, Holý Lukáš |
|
|
A2D0407 | Vyškov | Hulín | 1:0 | | |
ŽK: Schindler Jaroslav - Stržínek Petr, Mršťák Josef, Paciorek Jaromír |
|
|
A2D0408 | Mohelnice | Napajedla | 1:1 | | |
ŽK: Kloss Jiří, Čihulka Karel, Šrot Daniel - Zatloukal Tomáš, Dvořáček Filip, Samsonek Jakub |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0501 | Napajedla | Ždírec | 0:0 | | |
ŽK: Zavadil Michal, Haša Petr - Smejkal Jiří |
|
|
A2D0502 | Hulín | Mohelnice | 3:1 | | |
ŽK: Dunda Michal, Laciga Jaroslav - Blümel Martin |
|
|
A2D0503 | Rájec-Jestřebí | Vyškov | 0:2 | | |
ŽK: Kolář Antonín, Ryšánek Pavel, Škvarenina Libor - 0 |
|
|
A2D0504 | Konice | Žďár n Sáz. | 1:0 | | |
ŽK: Švrček Filip, Křeček Pavel - Šindelka Jakub, Bratršovský Daniel |
|
|
A2D0505 | Velké Meziříčí | Vikt. Otrokovice | 2:0 | | |
ŽK: Mucha Zdeněk, Průša Kamil, Pokorný František - Křížek Michal, Zálešák Jakub, Ondráš Zdeněk, Čermák Marek, Krhut Dominik, Kraváček Michal, Večeřa Ondřej |
|
|
A2D0506 | Šardice | Třebíč | 1:1 | | |
ŽK: Zapletal Libor, Kopčil David, Kučera Pavel - Brabenec Jaroslav, Pospíchal Emil, Koníř Ivo, Karásek Jan |
|
|
A2D0507 | Boskovice | Líšeň | 2:1 | | |
ŽK: Martínek Lukáš - 0 |
|
|
A2D0508 | Protivanov | Rousínov | 2:0 | | |
ŽK: Večeřa Miroslav, Koláček Lukáš, Látal Aleš - Chadzidis Dimostenis, Kotouč Miroslav, Buršík Tomáš, Kalvoda Martin |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0601 | Ždírec | Rousínov | 1:2 | | |
ŽK: Buriánek Michal - Mikloška Jan, Maša Martin, Udržal David |
|
|
A2D0602 | Líšeň | Protivanov | 1:0 | | |
|
|
A2D0603 | Třebíč | Boskovice | 2:1 | | |
ŽK: Beer Michal, Řezáč Martin - Kuldan František, Vykoukal Josef |
|
|
A2D0604 | Vikt. Otrokovice | Šardice | 0:2 | | |
ŽK: Zálešák Jakub, Kraváček Michal - Kučera Pavel, Melichárek Lukáš |
|
|
A2D0605 | Žďár n Sáz. | Velké Meziříčí | 4:2 | | |
ŽK: Smetana Pavel, Otoupalík Radek - Mucha Patrik, Němec Ladislav; ČK: 0 - Mucha Patrik |
|
|
A2D0606 | Vyškov | Konice | 3:3 | | |
ŽK: Schindler Jaroslav, Hodinář David - Penc Roman, Kobylík Jiří |
|
|
A2D0607 | Mohelnice | Rájec-Jestřebí | 0:0 | | |
ŽK: Mičker Jan - Polák Radim, Kolář Antonín, Přikryl Roman, Giertl Pavol |
|
|
A2D0608 | Napajedla | Hulín | 0:1 | | |
ŽK: Dvořáček Filip, Haša Petr, Samsonek Jakub - Dunda Michal, Ševela Michal, Paciorek Jaromír, Volek David, Koutný Michal |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0701 | Hulín | Ždírec | 4:0 | | |
ŽK: Volek David - Čalkovský Petr, Kolouch Radek |
|
|
A2D0702 | Rájec-Jestřebí | Napajedla | 1:1 | | |
ŽK: Bezděk Radek - 0 |
|
|
A2D0703 | Konice | Mohelnice | 2:1 | | |
ŽK: Režný Tomáš, Křeček Tomáš - Kloss Jiří, Čihulka Karel, Vašíček Květoslav, Chudáček Martin, Masopust Aleš |
|
|
A2D0704 | Velké Meziříčí | Vyškov | 2:0 | | |
ŽK: Pánek Jan, Němec Ladislav, Kolečkář Jaroslav - Kollár Michal, Lang David, Vágner Lukáš |
|
|
A2D0705 | Šardice | Žďár n Sáz. | 2:0 | | |
ŽK: Švrček Marián, Kučera Pavel - Hirsch Martin, Bojda Josef |
|
|
A2D0706 | Boskovice | Vikt. Otrokovice | 0:5 | | |
ŽK: Martínek Pavel, Václavek Ondřej - Zálešák Jakub, Mikulčík Lukáš, Krhut Dominik |
|
|
A2D0707 | Protivanov | Třebíč | 0:1 | | |
ŽK: Dostál Ondřej, Pazdera Leoš, Laník Filip - Řezáč Martin, Koníř Ivo, Rygl Jiří |
|
|
A2D0708 | Rousínov | Líšeň | 0:1 | | |
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Mikloška Jan, Maša Martin, Udržal David, Rychlík Lukáš, Píšek Stanislav, Kotouč Miroslav, Vymazal Ladislav - Sedmidubský Tomáš, Nečas Lukáš, Oprchal Zbyněk; ČK: Maša Martin - 0 |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0801 | Ždírec | Líšeň | 0:5 | | |
ŽK: Máša Tomáš - Čampa Rudolf, Polák Přemysl |
|
|
A2D0802 | Třebíč | Rousínov | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Píšek Stanislav |
|
|
A2D0803 | Vikt. Otrokovice | Protivanov | 4:0 | | |
ŽK: Dujka Tomáš, Mikulčík Lukáš, Krhut Dominik, Maschtovský Dušan, Novák Miroslav - Vítek Jan, Pazdera Leoš, Látal Aleš; ČK: 0 - Látal Aleš |
|
|
A2D0804 | Žďár n Sáz. | Boskovice | 4:1 | | |
ŽK: Šindelka Jakub, Bojda Josef, Chmelíček Radim - Kuldan František, Martínek Lukáš, Horák Vladan |
|
|
A2D0805 | Vyškov | Šardice | 1:0 | | |
ŽK: Kopáček Jan, Kollár Michal, Vágner Lukáš, Sigmund Ivo - Štěpán Pavel, Sukup Ondřej |
|
|
A2D0806 | Mohelnice | Velké Meziříčí | 1:2 | | |
ŽK: Kloss Jiří, Čihulka Karel, Navrátil Petr, Chudáček Martin, Šrot Daniel, Masopust Aleš - Krejčí Jaroslav, Kratochvíl Vít |
|
|
A2D0807 | Napajedla | Konice | 2:3 | | |
ŽK: Krajča Jaroslav, Zavadil Michal, Haša Petr, Kameník Jan, Huťka Michal, Samsonek Jakub - Svozil Martin, Penc Roman, Kobylík Jiří, Hlouš Martin |
|
|
A2D0808 | Hulín | Rájec-Jestřebí | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Klusák Stanislav |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D0901 | Rájec-Jestřebí | Ždírec | 1:0 | | |
ŽK: Kolář Antonín - Klupka Pavel, Čalkovský Petr, Carda Petr |
|
|
A2D0902 | Konice | Hulín | 2:3 | | |
ŽK: Svozil Martin, Přikryl Adam - Kupka Petr, Číhal Roman, Paciorek Jaromír |
|
|
A2D0903 | Velké Meziříčí | Napajedla | 1:2 | | |
ŽK: Průša Kamil, Hort Jiří, Němec Ladislav - Zatloukal Tomáš |
|
|
A2D0904 | Šardice | Mohelnice | 5:0 | | |
ŽK: Štěpanovský Zdeněk - Večeř Petr, Šrot Daniel, Chudáček Martin |
|
|
A2D0905 | Boskovice | Vyškov | 1:1 | | |
ŽK: Václavek Ondřej - Lang David |
|
|
A2D0906 | Protivanov | Žďár n Sáz. | 1:0 | | |
ŽK: Vítek Jan, Dostál Ondřej, Koláček Lukáš, Večeřa Michal - Heide Petr, Otoupalík Radek, Hirsch Martin |
|
|
A2D0907 | Rousínov | Vikt. Otrokovice | 2:1 | | |
ŽK: Maša Martin, Kotouč Miroslav - Mikulčík Lukáš, Gerych Pavel; ČK: 0 - Czucz Štefan |
|
|
A2D0908 | Líšeň | Třebíč | 2:0 | | |
ŽK: Hebron Pavel, Pecha Petr - Koníř Ivo, Karásek Jan |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1001 | Ždírec | Třebíč | 0:2 | | |
ŽK: Kysilko Miroslav, Čalkovský Petr - Křivánek Michal; ČK: Kysilko Miroslav - 0 |
|
|
A2D1002 | Vikt. Otrokovice | Líšeň | 0:2 | | |
ŽK: Dujka Tomáš, Zálešák Jakub, Gerych Pavel - Čampa Rudolf, Polák Přemysl |
|
|
A2D1003 | Žďár n Sáz. | Rousínov | 1:1 | | |
ŽK: Zedníček Vojtěch, Bojda Josef - Mikloška Jan, Rychlík Lukáš |
|
|
A2D1004 | Vyškov | Protivanov | 1:0 | | |
ŽK: Kopáček Jan, Lang David, Bárta Vítězslav, Horváth Valdemar - Látal Aleš, Večeřa Michal |
|
|
A2D1005 | Mohelnice | Boskovice | 3:1 | | |
ŽK: Masopust Aleš, Vašíček Květoslav - Václavek Ondřej, Martínek Lukáš, Vykoukal Josef, Horák Vladan, Horák Jakub, Doležel Ondřej; ČK: 0 - Švéda Petr |
|
|
A2D1006 | Napajedla | Šardice | 0:3 | | |
ŽK: Zavadil Michal, Plachý Tomáš, Kameník Jan, Huťka Michal - Kučera Pavel |
|
|
A2D1007 | Hulín | Velké Meziříčí | 3:0 | | |
ŽK: Laciga Jaroslav - Krejčí Jaroslav, Němec Ladislav, Pánek Jan |
|
|
A2D1008 | Rájec-Jestřebí | Konice | 1:1 | | |
ŽK: Kolář Antonín, Klusák Stanislav, Němec Libor - Svozil Martin, Švrček Filip, Skopal Dušan, Křeček Tomáš |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1101 | Konice | Ždírec | 0:3 | | |
ŽK: Svozil Martin, Švrček Filip, Křeček Pavel - Šnobl Tomáš, Procházka Luděk, Kolouch Radek; ČK: Švrček Filip - 0 |
|
|
A2D1102 | Velké Meziříčí | Rájec-Jestřebí | 0:1 | | |
ŽK: Mucha Patrik, Kratochvíl Vít - Bezděk Radek, Škvarenina Libor, Němec Libor, Giertl Pavol; ČK: 0 - Němec Libor |
|
|
A2D1103 | Šardice | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Macháň Petr - Kupka Petr, Mršťák Josef |
|
|
A2D1104 | Boskovice | Napajedla | 1:0 | | |
ŽK: Doležel Ondřej, Martínek Lukáš, Bárta Vlastimil, Müller Robin - Dvořáček Filip, Huťka Michal, Samsonek Jakub; ČK: 0 - Samsonek Jakub |
|
|
A2D1105 | Protivanov | Mohelnice | 1:2 | | |
ŽK: Pazdera Leoš, Poláček Petr, Dostál Martin - Bayer Martin, Chudáček Martin, Kloss Jiří; ČK: 0 - Kloss Jiří |
|
|
A2D1106 | Rousínov | Vyškov | 1:3 | | |
ŽK: Mikloška Jan, Maša Martin, Buršík Tomáš - 0 |
|
|
A2D1107 | Líšeň | Žďár n Sáz. | 2:3 | | |
ŽK: Sedmidubský Tomáš, Dostálek Richard, Nečas Lukáš - Šindelka Jakub, Filip Petr, Mašek Jan |
|
|
A2D1108 | Třebíč | Vikt. Otrokovice | 1:0 | | |
ŽK: Smažil Pavel - Dujka Tomáš, Zálešák Jakub, Mikulčík Lukáš, Gerych Pavel, Krhut Dominik |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1201 | Ždírec | Vikt. Otrokovice | 3:3 | | |
ŽK: Mareš Roman, Kolouch Radek, Buriánek Michal - Zálešák Jakub |
|
|
A2D1202 | Žďár n Sáz. | Třebíč | 2:3 | | |
ŽK: Bratršovský Daniel - Vejmelka Michal |
|
|
A2D1203 | Vyškov | Líšeň | 1:1 | | |
ŽK: Kollár Michal, Vágner Lukáš - Kupský Tomáš, Jaroš Jiří, Polák Přemysl |
|
|
A2D1204 | Mohelnice | Rousínov | 0:1 | | |
ŽK: Rosůlek Michal, Bayer Martin, Vašíček Květoslav - Maša Martin, Kotouč Miroslav, Sedláček Jakub |
|
|
A2D1205 | Napajedla | Protivanov | 3:1 | | |
ŽK: Vlček Michal - Látal Aleš |
|
|
A2D1206 | Hulín | Boskovice | 1:0 | | |
ŽK: Kadlec Svatopluk - Martínek Pavel, Martínek Lukáš, Bárta Vlastimil |
|
|
A2D1207 | Rájec-Jestřebí | Šardice | 0:2 | | |
ŽK: Kolář Antonín, Klusák Stanislav, Bezděk Radek, Němec Libor, Lajcman Viktor - Sukup Ondřej, Kopčil David, Dorotík Radek, Štěpanovský Zdeněk |
|
|
A2D1208 | Konice | Velké Meziříčí | 1:2 | | |
ŽK: Skopal Dušan, Křeček Pavel - Krejčí Jaroslav, Němec Ladislav, Havlíček Michal, Kratochvíl Vít |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1301 | Velké Meziříčí | Ždírec | 1:0 | | |
ŽK: Mucha Patrik, Hort Jiří - Čalkovský Petr |
|
|
A2D1302 | Šardice | Konice | 5:2 | | |
ŽK: Štěpanovský Zdeněk, Holub Ondřej - Kmecik Peter, Svozil Martin, Voral Petr, Režný Tomáš |
|
|
A2D1303 | Boskovice | Rájec-Jestřebí | 3:0 | | |
ŽK: Bárta Vlastimil, Müller Robin, Horák Vladan - Němec Libor, Lajcman Viktor, Fiala Radim |
|
|
A2D1304 | Protivanov | Hulín | 2:1 | | |
ŽK: Koláček Lukáš, Kopecký Jaroslav - Kupka Petr, Zlámal Jaroslav |
|
|
A2D1305 | Rousínov | Napajedla | 2:2 | | |
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Píšek Stanislav, Buršík Tomáš - Dvořáček Filip, Zatloukal Tomáš, Huťka Michal |
|
|
A2D1306 | Líšeň | Mohelnice | 3:0 | | |
ŽK: Kupský Tomáš - Večeř Petr, Šrot Daniel, Masopust Aleš |
|
|
A2D1307 | Třebíč | Vyškov | 2:0 | | |
ŽK: Smažil Pavel - Vágner Lukáš |
|
|
A2D1308 | Vikt. Otrokovice | Žďár n Sáz. | 1:1 | | |
ŽK: Mařák Bedřich, Czucz Štefan - Nahodil Martin, Šindelka Jakub, Litochleb Jiří, Otoupalík Radek |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1401 | Ždírec | Žďár n Sáz. | 1:3 | | |
ŽK: Sobotka Michal, Šnobl Tomáš, Čalkovský Petr - Mašek Jan, Bratršovský Daniel |
|
|
A2D1402 | Vyškov | Vikt. Otrokovice | 1:0 | | |
ŽK: Schindler Jaroslav, Lang David - Mikulčík Lukáš |
|
|
A2D1403 | Mohelnice | Třebíč | 0:3 | | |
ŽK: Masopust Aleš - Václavek Miloš |
|
|
A2D1404 | Napajedla | Líšeň | 0:2 | | |
ŽK: Kameník Jan - Čampa Rudolf, Oprchal Zbyněk, Klimeš Milan, Nečas Lukáš; ČK: 0 - Klimeš Milan |
|
|
A2D1405 | Hulín | Rousínov | 0:2 | | |
|
|
A2D1406 | Rájec-Jestřebí | Protivanov | 0:0 | | |
ŽK: Bezděk Radek, Giertl Pavol, Škvarenina Libor - Dostál Ondřej, Dostál Martin, Koláček Lukáš, Večeřa Miroslav; ČK: Lajcman Viktor - 0 |
|
|
A2D1407 | Konice | Boskovice | 4:1 | | |
ŽK: Režný Tomáš, Přikryl Adam - Švéda Petr, Neuhybel Martin, Václavek Ondřej, Bárta Vlastimil, Müller Robin, Vykoukal Josef, Horák Vladan |
|
|
A2D1408 | Velké Meziříčí | Šardice | 1:2 | | |
ŽK: Fober Martin, Průša Kamil - Sukup Ondřej |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1501 | Šardice | Ždírec | 2:1 | | |
ŽK: Burša Tomáš, Štěpanovský Zdeněk - 0 |
|
|
A2D1502 | Boskovice | Velké Meziříčí | 2:2 | | |
ŽK: Kuldan František, Martínek Pavel, Martínek Lukáš, Horák Vladan - 0; ČK: 0 - Pokorný František |
|
|
A2D1503 | Protivanov | Konice | 1:2 | | |
ŽK: Látal Aleš - 0 |
|
|
A2D1504 | Rousínov | Rájec-Jestřebí | 3:1 | | |
ŽK: Maša Martin, Zavřel Roman - Bezděk Radek, Holý Lukáš, Janíček Kamil |
|
|
A2D1505 | Líšeň | Hulín | 2:2 | | |
ŽK: Čampa Rudolf, Oprchal Zbyněk - Zlámal Jaroslav, Laciga Jaroslav, Paciorek Jaromír, Volek David |
|
|
A2D1506 | Třebíč | Napajedla | 1:1 | | |
ŽK: Jedlička Michal - Zatloukal Tomáš, Zavadil Michal, Nguyen Vitězslav, Vlček Michal, Samsonek Jakub |
|
|
A2D1507 | Vikt. Otrokovice | Mohelnice | 1:0 | | |
|
|
A2D1508 | Žďár n Sáz. | Vyškov | 3:1 | | |
ŽK: Bojda Josef - Kollár Ladislav, Schindler Jaroslav, Kollár Michal, Hodinář David, Sigmund Ivo, Mašlej Miroslav, Vágner Lukáš |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1601 | Ždírec | Vyškov | 0:2 | | |
ŽK: Šnobl Tomáš, Kysilko Miroslav, Blažek Lukáš - 0 |
|
|
A2D1602 | Žďár n Sáz. | Mohelnice | 4:2 | | |
ŽK: Bojda Josef, Bratršovský Daniel, Filippi Lukáš - Rosůlek Michal, Heidenreich Aleš, Navrátil Petr |
|
|
A2D1603 | Vikt. Otrokovice | Napajedla | 4:2 | | |
ŽK: Jordánek Václav, Kraváček Michal, Čermák Marek - Zavadil Michal, Haša Petr, Samsonek Jakub |
|
|
A2D1604 | Třebíč | Hulín | 0:1 | | |
ŽK: Smažil Pavel - Dunda Michal, Paciorek Jaromír; ČK: 0 - Dunda Michal |
|
|
A2D1605 | Líšeň | Rájec-Jestřebí | 2:1 | | |
ŽK: Oprchal Zbyněk - Pecha Petr, Klusák Stanislav |
|
|
A2D1606 | Rousínov | Konice | 1:0 | | |
ŽK: Rychlík Lukáš, Kotouč Miroslav - Svozil Martin, Macháček David, Přikryl Adam |
|
|
A2D1607 | Protivanov | Velké Meziříčí | 4:0 | | |
ŽK: Koláček Lukáš, Kopecký Jaroslav - Krejčí Jaroslav, Pokorný František, Němec Ladislav; ČK: 0 - Fober Martin, Mucha Patrik |
|
|
A2D1608 | Boskovice | Šardice | 2:1 | | |
ŽK: Martínek Lukáš, Müller Robin, Vykoukal Josef, Horák Vladan - Sukup Ondřej, Kopčil David |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1701 | Boskovice | Ždírec | 3:1 | | |
ŽK: Václavek Ondřej, Kašpar Jaroslav, Vykoukal Josef - Čalkovský Petr |
|
|
A2D1702 | Šardice | Protivanov | 1:0 | | |
ŽK: Kopčil David - Valenta Viktor, Látal Aleš, Rojka David, Dostál Martin |
|
|
A2D1703 | Velké Meziříčí | Rousínov | 2:0 | | |
ŽK: Mucha Zdeněk, Němec Ladislav - Maša Martin, Boušek Milan, Rychlík Lukáš |
|
|
A2D1704 | Konice | Líšeň | 0:4 | | |
ŽK: 0 - Němec Libor, Kupský Tomáš |
|
|
A2D1705 | Rájec-Jestřebí | Třebíč | 1:0 | | |
ŽK: Lajcman Viktor - Beer Michal, Brabenec Jaroslav, Cupák David, Durajka Roman |
|
|
A2D1706 | Hulín | Vikt. Otrokovice | 2:1 | | |
ŽK: Ditrich Radim, Václavíček Ondřej - 0 |
|
|
A2D1707 | Napajedla | Žďár n Sáz. | 3:2 | | |
ŽK: Zavadil Michal, Sklenář David, Haša Petr, Nečas Lukáš - Raška Milan, Otoupalík Radek, Bratršovský Daniel |
|
|
A2D1708 | Mohelnice | Vyškov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Schindler Jaroslav, Vágner Lukáš |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1801 | Ždírec | Mohelnice | 3:1 | | |
ŽK: Čalkovský Petr - Strnad Milan |
|
|
A2D1802 | Vyškov | Napajedla | 4:1 | | |
ŽK: Lang David, Vágner Lukáš, Baričák Jan - Zatloukal Tomáš, Huťka Michal |
|
|
A2D1803 | Žďár n Sáz. | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Heide Petr, Otoupalík Radek, Bojda Josef, Procházka Luděk - Dunda Michal, Ditrich Radim |
|
|
A2D1804 | Vikt. Otrokovice | Rájec-Jestřebí | 3:1 | | |
ŽK: Dujka Tomáš, Hrnčiřík Jakub, Mikulčík Lukáš - Sova Aleš |
|
|
A2D1805 | Třebíč | Konice | 1:1 | | |
ŽK: Smažil Pavel, Řezáč Martin - Coufal Petr, Špunda David |
|
|
A2D1806 | Líšeň | Velké Meziříčí | 3:1 | | |
ŽK: Široký Marek, Němec Libor, Oprchal Zbyněk - 0; ČK: 0 - Němec Ladislav |
|
|
A2D1807 | Rousínov | Šardice | 1:0 | | |
ŽK: Kotouč Miroslav - Macháň Petr |
|
|
A2D1808 | Protivanov | Boskovice | 4:0 | | |
ŽK: Dragon Petr, Dostál Martin - 0 |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D1901 | Protivanov | Ždírec | 2:0 | | |
ŽK: Kulíšek Miloslav - Čalkovský Petr, Kolouch Radek |
|
|
A2D1902 | Boskovice | Rousínov | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Maša Martin, Kotouč Miroslav |
|
|
A2D1903 | Šardice | Líšeň | 2:0 | | |
ŽK: Kopčil David, Janík Dušan - Sedmidubský Tomáš, Němec Libor, Hebron Pavel |
|
|
A2D1904 | Velké Meziříčí | Třebíč | 0:3 | | |
ŽK: Průša Kamil - Kopeček Martin; ČK: Průša Kamil - 0 |
|
|
A2D1905 | Konice | Vikt. Otrokovice | 1:2 | | |
ŽK: Šimek Robert, Voral Petr - Maschtovský Dušan, Hrnčiřík Jakub, Mikulčík Lukáš, Ondryáš Marek |
|
|
A2D1906 | Rájec-Jestřebí | Žďár n Sáz. | 4:4 | | |
ŽK: Macík Milan - Raška Milan, Zedníček Vojtěch |
|
|
A2D1907 | Hulín | Vyškov | 1:1 | | |
ŽK: Václavíček Ondřej - Schindler Jaroslav, Sigmund Ivo, Hanus Jakub |
|
|
A2D1908 | Napajedla | Mohelnice | 1:1 | | |
ŽK: Haša Petr, Melichárek Lukáš - 0 |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2001 | Ždírec | Napajedla | 1:0 | | |
ŽK: Kolouch Radek - 0 |
|
|
A2D2002 | Mohelnice | Hulín | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Mršťák Josef, Paciorek Jaromír, Laciga Jaroslav |
|
|
A2D2003 | Vyškov | Rájec-Jestřebí | 0:3 | | |
ŽK: Schindler Jaroslav, Hodinář David - Sova Aleš, Lajcman Viktor, Kugler Luděk |
|
|
A2D2004 | Žďár n Sáz. | Konice | 0:1 | | |
ŽK: Otoupalík Radek - Kobylík Jiří, Šimek Radek |
|
|
A2D2005 | Vikt. Otrokovice | Velké Meziříčí | 2:2 | | |
ŽK: Vrága Michal, Zálešák Jakub, Jordánek Václav - Mucha Patrik, Kratochvíl Vít, Berka Lukáš, Durda Radek |
|
|
A2D2006 | Třebíč | Šardice | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Štěpanovský Zdeněk |
|
|
A2D2007 | Líšeň | Boskovice | 2:0 | | |
ŽK: Klimeš Milan, Široký Marek - Müller Robin, Vykoukal Josef |
|
|
A2D2008 | Rousínov | Protivanov | 0:1 | | |
ŽK: Maša Martin, Kalvoda Martin, Kupčík Libor, Buršík Tomáš - Vala Lukáš |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2101 | Rousínov | Ždírec | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Čalkovský Petr, Kolouch Radek; ČK: 0 - Čalkovský Petr |
|
|
A2D2102 | Protivanov | Líšeň | 1:1 | | |
ŽK: Machálek Tomáš, Rojka David - Kupský Tomáš; ČK: 0 - Kupský Tomáš |
|
|
A2D2103 | Boskovice | Třebíč | 0:2 | | |
ŽK: Šmíd Marek, Havlíček Jan, Müller Robin - Brabenec Jaroslav, Dvořák Radim |
|
|
A2D2104 | Šardice | Vikt. Otrokovice | 1:1 | | |
ŽK: Janík Dušan, Sukup Ondřej - Jordánek Václav, Krhut Dominik, Mikulčík Lukáš |
|
|
A2D2105 | Velké Meziříčí | Žďár n Sáz. | 0:0 | | |
ŽK: Berka Lukáš, Kratochvíl Vít - Heide Petr |
|
|
A2D2106 | Konice | Vyškov | 0:6 | | |
ŽK: Šimek Robert - Mašlej Miroslav, Žoček Martin |
|
|
A2D2107 | Rájec-Jestřebí | Mohelnice | 3:0 | | |
ŽK: Sova Aleš, Bezděk Radek - Masopust Lukáš |
|
|
A2D2108 | Hulín | Napajedla | 4:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2201 | Ždírec | Hulín | 0:0 | | |
ŽK: Klupka Pavel - Kupka Petr, Ševela Michal |
|
|
A2D2202 | Napajedla | Rájec-Jestřebí | 1:0 | | |
ŽK: Sklenář David, Huťka Michal, Melichárek Lukáš - Sova Aleš, Lajcman Viktor |
|
|
A2D2203 | Mohelnice | Konice | 3:0 | | |
ŽK: Masopust Lukáš, Mičunda Jan - Kmecik Peter, Šimek Robert, Penc Roman, Macháček David, Křeček Pavel, Schön Martin, Hlouš Martin |
|
|
A2D2204 | Vyškov | Velké Meziříčí | 1:1 | | |
ŽK: Vágner Lukáš - Trnavský Jan, Karásek Jan |
|
|
A2D2205 | Žďár n Sáz. | Šardice | 0:4 | | |
ŽK: Heide Petr, Sysel Petr, Šindelka Jakub - Štěpanovský Zdeněk, Janík Dušan |
|
|
A2D2206 | Vikt. Otrokovice | Boskovice | 3:0 | | |
ŽK: Gerych Pavel, Maňák Josef - Doležel Ondřej, Ošlejšek Radek, Müller Robin, Cetkovský Otakar, Vykoukal Josef, Odehnal Martin; ČK: 0 - Doležel Ondřej |
|
|
A2D2207 | Třebíč | Protivanov | 0:0 | | |
ŽK: Vejmelka Michal - Látal Aleš |
|
|
A2D2208 | Líšeň | Rousínov | 1:0 | | |
ŽK: Čampa Rudolf, Oprchal Zbyněk, Kupský Tomáš - Mikloška Jan, Maša Martin, Kašík Ilja, Galia Tomáš, Buršík Tomáš; ČK: 0 - Sedláček Jakub |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2301 | Líšeň | Ždírec | 2:1 | | |
ŽK: Kolář Antonín, Kupský Tomáš, Hebron Pavel, Klimeš Milan - Čalkovský Petr, Sobotka Michal, Blažek Lukáš; ČK: 0 - Blažek Lukáš |
|
|
A2D2302 | Rousínov | Třebíč | 1:2 | | |
ŽK: Maša Martin - Cupák David; ČK: 0 - Beer Michal |
|
|
A2D2303 | Protivanov | Vikt. Otrokovice | 0:1 | | |
ŽK: Dostál Martin - Maschtovský Dušan, Mikulčík Lukáš, Jurčík Martin |
|
|
A2D2304 | Boskovice | Žďár n Sáz. | 1:1 | | |
ŽK: Doležel Ondřej, Cetkovský Otakar, Vykoukal Josef, Horák Jakub - Mašek Jan, Heide Petr; ČK: Horák Jakub - 0 |
|
|
A2D2305 | Šardice | Vyškov | 2:1 | | |
ŽK: Rezek Jakub, Štěpanovský Zdeněk - Kollár Michal, Vágner Lukáš |
|
|
A2D2306 | Velké Meziříčí | Mohelnice | 1:0 | | |
ŽK: Mucha Patrik, Dufek Jaroslav - Erneker Petr, Chudáček Martin, Masopust Lukáš, Vašíček Květoslav, Kloss Jiří; ČK: 0 - Kloss Jiří |
|
|
A2D2307 | Konice | Napajedla | 2:3 | | |
ŽK: Šimek Robert, Přikryl Adam, Křeček Tomáš - Plachý Tomáš |
|
|
A2D2308 | Rájec-Jestřebí | Hulín | 0:5 | | |
ŽK: Macík Milan, Sova Aleš - Ševela Michal |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2401 | Ždírec | Rájec-Jestřebí | 1:1 | | |
ŽK: Žďánský Milan, Chmelík Zdeněk, Čalkovský Petr, Kolouch Radek - Nahodil Martin, Lajcman Viktor; ČK: Kolouch Radek - Lajcman Viktor |
|
|
A2D2402 | Hulín | Konice | 7:0 | | |
ŽK: 0 - Křeček Pavel; ČK: 0 - Kmecik Peter |
|
|
A2D2403 | Napajedla | Velké Meziříčí | 4:1 | | |
ŽK: Krajča Jaroslav - Invald Roman, Pokorný František, Němec Ladislav, Durda Radek |
|
|
A2D2404 | Mohelnice | Šardice | 3:1 | | |
ŽK: Svačina Michal - Rezek Jakub, Crla Ondřej |
|
|
A2D2405 | Vyškov | Boskovice | 0:1 | | |
ŽK: Schindler Jaroslav, Hodinář David, Lang David, Vágner Lukáš - Havlíček Jan, Václavek Ondřej, Vykoukal Josef; ČK: 0 - Havlíček Jan |
|
|
A2D2406 | Žďár n Sáz. | Protivanov | 0:3 | | |
ŽK: Heide Petr, Otoupalík Radek, Bratršovský Daniel - Dostál Martin, Pászto Vít, Rojka David; ČK: Otoupalík Radek - 0 |
|
|
A2D2407 | Vikt. Otrokovice | Rousínov | 2:1 | | |
ŽK: Dujka Tomáš, Gerych Pavel, Homola Juraj - Buršík Tomáš |
|
|
A2D2408 | Třebíč | Líšeň | 1:1 | | |
ŽK: Kopeček Martin, Cupák David - Kolář Antonín, Široký Marek, Kupský Tomáš, Hebron Pavel, Jaroš Jiří |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2501 | Třebíč | Ždírec | 5:1 | | |
ŽK: Koníř Ivo - Carda Petr |
|
|
A2D2502 | Líšeň | Vikt. Otrokovice | 3:1 | | |
ŽK: Široký Marek - Dujka Tomáš, Zálešák Jakub, Hrnčiřík Jakub, Mikulčík Lukáš; ČK: 0 - Dujka Tomáš |
|
|
A2D2503 | Rousínov | Žďár n Sáz. | 1:3 | | |
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Mikloška Jan, Galia Tomáš - Mašek Jan, Procházka Luděk; ČK: Kalvoda Martin - Heide Petr |
|
|
A2D2504 | Protivanov | Vyškov | 2:2 | | |
ŽK: Látal Aleš - Tilšer Lubomír, Baričák Jan, Sigmund Ivo |
|
|
A2D2505 | Boskovice | Mohelnice | 1:3 | | |
ŽK: Janíček Jiří - Večeř Petr, Kuba Roman, Macák Jan |
|
|
A2D2506 | Šardice | Napajedla | 5:0 | | |
ŽK: Sukup Ondřej, Kopčil David - Krajča Jaroslav, Sklenář David |
|
|
A2D2507 | Velké Meziříčí | Hulín | 3:0 | | |
ŽK: Němec Ladislav, Krejčí Jaroslav - Zlámal Jaroslav, Václavíček Ondřej, Kadlec Svatopluk |
|
|
A2D2508 | Konice | Rájec-Jestřebí | 4:3 | | |
ŽK: Schön Martin, Michalčák Milan, Přikryl Adam - Sova Aleš, Lajcman Viktor, Bezděk Radek; ČK: Křeček Pavel - 0 |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2601 | Ždírec | Konice | 0:1 | | |
ŽK: Čalkovský Petr - Hlouš Martin |
|
|
A2D2602 | Rájec-Jestřebí | Velké Meziříčí | 1:1 | | |
ŽK: Ostrý Pavel, Macík Milan, Lajcman Viktor, Krejčí Jiří - Krejčí Jaroslav |
|
|
A2D2603 | Hulín | Šardice | 1:4 | | |
ŽK: Dunda Michal, Mršťák Josef, Volek David - Foltán Michael; ČK: Dunda Michal - 0 |
|
|
A2D2604 | Napajedla | Boskovice | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Ošlejšek Radek |
|
|
A2D2605 | Mohelnice | Protivanov | 2:1 | | |
ŽK: Mičker Jan, Mičunda Jan - Pászto Vít, Látal Aleš |
|
|
A2D2606 | Vyškov | Rousínov | 1:0 | | |
ŽK: Bárta Vítězslav, Hochman Patrik - Maša Martin, Sedláček Jakub, Žoček Miloš |
|
|
A2D2607 | Žďár n Sáz. | Líšeň | 1:4 | | |
ŽK: Hirsch Martin, Mašek Jan - Široký Marek, Ryšánek Pavel |
|
|
A2D2608 | Vikt. Otrokovice | Třebíč | 1:0 | | |
ŽK: Mikulčík Lukáš, Gerych Pavel - Cupák David, Durajka Roman |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2701 | Vikt. Otrokovice | Ždírec | 0:1 | | |
ŽK: Dujka Tomáš, Hrnčiřík Jakub, Krhut Dominik, Ondryáš Marek - Takács Petr, Smejkal Jiří; ČK: 0 - Smejkal Jiří, Blažek Lukáš |
|
|
A2D2702 | Třebíč | Žďár n Sáz. | 1:2 | | |
ŽK: Durajka Roman - Procházka Luděk, Sysel Petr |
|
|
A2D2703 | Líšeň | Vyškov | 1:1 | | |
ŽK: Kupský Tomáš, Hebron Pavel - Schindler Jaroslav, Lang David, Sigmund Ivo |
|
|
A2D2704 | Rousínov | Mohelnice | 3:0 | | |
ŽK: Mikloška Jan, Kašík Ilja, Galia Tomáš, Buršík Tomáš, Růžička Jiří - Kuba Roman, Šrot Daniel, Mičunda Jan |
|
|
A2D2705 | Protivanov | Napajedla | 1:1 | | |
ŽK: Vala Lukáš, Niessner Martin, Látal Aleš - Zatloukal Tomáš |
|
|
A2D2706 | Boskovice | Hulín | 0:1 | | |
ŽK: Doležel Ondřej, Václavek Ondřej, Ošlejšek Radek - Číhal Roman, Ševela Michal, Třasoň Miroslav |
|
|
A2D2707 | Šardice | Rájec-Jestřebí | 4:1 | | |
ŽK: Kučera Pavel, Janík Dušan, Štěpanovský Zdeněk - Škvarenina Libor, Bezděk Radek, Kugler Luděk, Fiala Radim, Lajcman Viktor |
|
|
A2D2708 | Velké Meziříčí | Konice | 2:2 | | |
ŽK: Mucha Patrik, Berka Lukáš, Kratochvíl Vít - Šimek Robert, Michalčák Milan |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2801 | Ždírec | Velké Meziříčí | 0:0 | | |
ŽK: Klupka Pavel, Čalkovský Petr, Hanousek Petr - Klusák Stanislav, Berka Lukáš, Kratochvíl Vít |
|
|
A2D2802 | Konice | Šardice | 3:4 | | |
ŽK: Hlouš Martin, Kobylík Jiří, Schön Martin - Sukup Ondřej, Kučera Pavel; ČK: 0 - Štěpán Pavel |
|
|
A2D2803 | Rájec-Jestřebí | Boskovice | 3:1 | | |
ŽK: Fligl Aleš, Macík Milan - Václavek Ondřej, Ošlejšek Radek, Vykoukal Josef, Cetkovský Otakar |
|
|
A2D2804 | Hulín | Protivanov | 5:0 | | |
ŽK: Koutný Michal - Ženata Luděk, Látal Aleš, Dragon Petr |
|
|
A2D2805 | Napajedla | Rousínov | 2:0 | | |
ŽK: Melichárek Lukáš - Kašík Ilja, Galia Tomáš, Kotouč Miroslav |
|
|
A2D2806 | Mohelnice | Líšeň | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Široký Marek, Kupský Tomáš, Hebron Pavel |
|
|
A2D2807 | Vyškov | Třebíč | 1:1 | | |
ŽK: Hanus Jakub, Daněk Jan - Václavek Miloš |
|
|
A2D2808 | Žďár n Sáz. | Vikt. Otrokovice | 3:3 | | |
ŽK: Šindelka Jakub, Bratršovský Daniel, Sysel Petr - Mikulčík Lukáš |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D2901 | Žďár n Sáz. | Ždírec | 0:3 | | |
ŽK: Bureš Jiří, Mašek Jan, Bratršovský Daniel, Sysel Petr - Takács Petr, Mareš Roman; ČK: Šindelka Jakub - 0 |
|
|
A2D2902 | Vikt. Otrokovice | Vyškov | 2:1 | | |
ŽK: Dujka Tomáš, Hrnčiřík Jakub, Gerych Pavel - Tilšer Lubomír, Sigmund Ivo; ČK: 0 - Vágner Lukáš |
|
|
A2D2903 | Třebíč | Mohelnice | 4:1 | | |
ŽK: Brabenec Jaroslav, Cupák David, Dvořák Radim, Václavek Miloš - Svačina Michal, Kloss Jiří |
|
|
A2D2904 | Líšeň | Napajedla | 3:1 | | |
ŽK: Kolář Antonín, Oprchal Zbyněk, Němec Libor - Zavadil Michal, Haša Petr, Huťka Michal, Melichárek Lukáš |
|
|
A2D2905 | Rousínov | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Maša Martin, Buršík Tomáš - Stržínek Petr, Paciorek Jaromír, Kříž Vítězslav |
|
|
A2D2906 | Protivanov | Rájec-Jestřebí | 1:0 | | |
ŽK: Látal Aleš - 0 |
|
|
A2D2907 | Boskovice | Konice | 1:1 | | |
ŽK: Janíček Jiří, Preč Antonín - Penc Roman, Kobylík Jiří |
|
|
A2D2908 | Šardice | Velké Meziříčí | 2:2 | | |
ŽK: Sukup Ondřej, Kopčil David - Trnavský Jan, Mucha Patrik, Pokorný František, Klusák Stanislav |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2D3001 | Ždírec | Šardice | 1:2 | | |
ŽK: Šnobl Tomáš, Čalkovský Petr - Kopčil David, Dorotík Radek |
|
|
A2D3002 | Velké Meziříčí | Boskovice | 1:1 | | |
|
|
A2D3003 | Konice | Protivanov | 3:4 | | |
ŽK: 0 - Látal Aleš, Rojka David, Niessner Martin |
|
|
A2D3004 | Rájec-Jestřebí | Rousínov | 1:3 | | |
ŽK: Macík Milan, Lajcman Viktor, Kugler Luděk, Krejčí Jiří - Chadzidis Dimostenis, Galia Tomáš |
|
|
A2D3005 | Hulín | Líšeň | 0:3 | | |
ŽK: Dunda Michal, Laciga Jaroslav, Ševela Michal, Kadlec Svatopluk, Třasoň Miroslav - Široký Marek, Oprchal Zbyněk |
|
|
A2D3006 | Napajedla | Třebíč | 1:1 | | |
ŽK: Kameník Jan - Brabenec Jaroslav, Václavek Miloš, Vejmelka Michal, Smažil Pavel, Ošmera Michal |
|
|
A2D3007 | Mohelnice | Vikt. Otrokovice | 2:5 | | |
|
|
A2D3008 | Vyškov | Žďár n Sáz. | 2:0 | | |
ŽK: Kollár Michal - Šindelka Jakub, Procházka Luděk |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 682 | 2.8 |
Branky domácí | 384 | 1.6 |
Branky hosté | 298 | 1.2 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Boskovice | 0 | 0 | 0 |
|
Hulín | 0 | 0 | 0 |
|
Konice | 0 | 0 | 0 |
|
Líšeň | 0 | 0 | 0 |
|
Mohelnice | 0 | 0 | 0 |
|
Napajedla | 0 | 0 | 0 |
|
Protivanov | 0 | 0 | 0 |
|
Rájec-Jestřebí | 0 | 0 | 0 |
|
Rájec-Jetřebí | 0 | 0 | 0 |
|
Rousínov | 0 | 0 | 0 |
|
Šardice | 0 | 0 | 0 |
|
Třebíč | 0 | 0 | 0 |
|
Velké Meziříčí | 0 | 0 | 0 |
|
Vikt. Otrokovice | 0 | 0 | 0 |
|
Vyškov | 0 | 0 | 0 |
|
Žďár n Sáz. | 0 | 0 | 0 |
|
Ždírec | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|