Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


D2E - MSDD - skupina "E" mladąí dorost

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Přerov262132 95: 2266( 27)
2.Vítkovice B262015108: 3361( 22)
3.Hlučín261844 83: 3058( 19)
4.HFK Olomouc261835106: 3457( 18)
5.Zábřeh261547 77: 3749( 10)
6.Hranice261448 69: 4246( 7)
7.Uničov261277 52: 3643( 4)
8.Vsetín268315 40: 8427(-12)
9.Fulnek266614 61: 8124(-15)
10.Jeseník266218 43:12520(-19)
11.Bystřice p. H.265516 34: 9120(-19)
12.FC Ostrava-Jih265417 49: 7919(-20)
13.Havířov265219 37: 7817(-22)
14.Val. Meziříčí263419 35:11713(-26)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Hlučín131201 51: 1236
2.Přerov131030 51: 1033
3.HFK Olomouc13922 65: 1529
4.Vítkovice B13913 60: 1828
5.Zábřeh13913 49: 1728
6.Uničov13742 29: 1625
7.Hranice13724 37: 2023
8.Vsetín13427 17: 3214
9.Fulnek13337 39: 3212
10.Bystřice p. H.13328 17: 3711
11.FC Ostrava-Jih13319 24: 4310
12.Jeseník13319 29: 5610
13.Havířov13229 14: 258
14.Val. Meziříčí131210 21: 535


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Vítkovice B131102 48: 1533
2.Přerov131102 44: 1233
3.HFK Olomouc13913 41: 1928
4.Hranice13724 32: 2223
5.Hlučín13643 32: 1822
6.Zábřeh13634 28: 2021
7.Uničov13535 23: 2018
8.Vsetín13418 23: 5213
9.Fulnek13337 22: 4912
10.Jeseník13319 14: 6910
11.FC Ostrava-Jih13238 25: 369
12.Havířov133010 23: 539
13.Bystřice p. H.13238 17: 549
14.Val. Meziříčí13229 14: 648


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Val. Meziříčí--- 1:2 6:6 0:3 1:5 0:5 0:5 3:4 1:8 1:4 2:4 2:4 4:3 0:0
2.Jeseník4:3 --- 2:3 0:6 0:3 2:4 2:5 1:7 2:5 4:4 0:3 5:4 4:3 3:6
3.Fulnek5:0 8:2 --- 1:2 3:4 1:1 4:4 0:3 1:3 7:0 2:2 3:5 1:2 3:4
4.Hranice1:0 7:1 4:0 --- 1:1 0:3 2:2 1:3 1:2 2:3 7:0 5:1 3:2 3:2
5.HFK Olomouc12:1 12:0 6:0 2:0 --- 0:0 3:0 0:6 3:6 10:0 9:0 4:0 2:2 2:0
6.Uničov0:0 3:3 3:3 4:1 3:1 --- 1:0 2:0 0:2 1:0 3:0 5:1 4:4 0:1
7.Hlučín12:1 4:0 3:0 2:0 0:2 3:0 --- 3:1 3:1 6:2 5:2 5:1 1:0 4:2
8.Přerov8:0 5:0 1:1 1:1 3:2 3:0 2:2 --- 2:0 6:0 7:1 5:0 4:2 4:1
9.Vítkovice B9:1 12:0 5:3 4:1 1:3 3:2 1:1 0:1 --- 8:0 5:1 6:0 6:2 0:3
10.Bystřice p. H.2:2 1:2 5:0 2:5 0:5 0:4 0:2 0:9 0:4 --- 0:2 3:1 4:1 0:0
11.Vsetín2:3 3:0 3:2 0:3 2:5 0:0 1:3 0:3 0:6 1:1 --- 4:0 1:0 0:6
12.Havířov4:0 5:1 0:1 1:4 0:3 1:2 0:1 0:3 0:3 1:1 1:3 --- 1:3 0:0
13.FC Ostrava-Jih0:2 1:3 1:3 3:3 1:7 4:1 0:6 1:2 2:5 4:1 4:2 2:5 --- 1:3
14.Zábřeh5:1 7:0 10:0 2:3 4:0 3:1 2:1 1:2 0:3 3:1 7:3 4:1 1:1 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Přerov131111 50: 1134
2.HFK Olomouc131021 55: 1232
3.Vítkovice B131012 53: 1531
4.Hlučín13922 50: 1629
5.Hranice13832 40: 1927
6.Uničov13643 27: 1622
7.Zábřeh13625 31: 2620
8.Fulnek13418 31: 3513
9.Jeseník13418 26: 4913
10.Vsetín13409 23: 4712
11.FC Ostrava-Jih13229 24: 468
12.Havířov132110 19: 467
13.Bystřice p. H.132110 15: 597
14.Val. Meziříčí132110 15: 627


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Přerov131021 45: 1132
2.Vítkovice B131003 55: 1830
3.Zábřeh13922 46: 1129
4.Hlučín13922 33: 1429
5.HFK Olomouc13814 51: 2225
6.Uničov13634 25: 2021
7.Hranice13616 29: 2319
8.Vsetín13436 17: 3715
9.Bystřice p. H.13346 19: 3213
10.FC Ostrava-Jih13328 25: 3311
11.Fulnek13256 30: 4611
12.Havířov13319 18: 3210
13.Jeseník132110 17: 767
14.Val. Meziříčí13139 20: 556



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0101Val. MeziříčíZábřeh0:0 
®K: 0 - Jira Petr, Jurenka Tomáą
D2E0102JeseníkFC Ostrava-Jih4:3 
®K: Kysela Pavel - Pastorek Tomáą, Jemelka Martin
D2E0103FulnekHavířov3:5 
®K: Barią Vít - Timp Tomáą, Miľo Jan
D2E0104HraniceVsetín7:0 
D2E0105HFK OlomoucBystřice p. H.10:0 
D2E0106UničovVítkovice B0:2 
D2E0107HlučínPřerov3:1 
®K: Pyąno Jakub - Tihelka Roman


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0201ZábřehPřerov1:2 
Rozhodčí: ©míd Jak, Kratochvíl J, Zahradníček; ®K: ©ín Marcel, Sitta Marek, Jurenka Tomáą, Stolarik Lukáą - Kryąka Jaroslav, Tihelka Roman
D2E0202Vítkovice BHlučín1:1 
Rozhodčí: MS KFS, Viąčor, MS KFS; ®K: Kaděra Michal, Grulo Ladislav - Vavrečka Pavel, Nečekal David, Lischka Daniel, Kula Jiří; ČK: 0 - Vavrečka Pavel
D2E0203Bystřice p. H.Uničov0:4 
Rozhodčí: Mikoąka, Páral, Mikula
D2E0204VsetínHFK Olomouc2:5 
Rozhodčí: Dokoupil, Goňa, Rovenský; ®K: Juřica Vlastimil, ®amboch Jan - 0
D2E0205HavířovHranice1:4 
Rozhodčí: MS KFS, Dudek, MS KFS; ®K: Dřímal Lubomír - Jaroň Vladimír, ©elle Jan; ČK: 0 - Jaroň Vladimír
D2E0206FC Ostrava-JihFulnek1:3 
Rozhodčí: MS KFS, Hess, MS KFS; ®K: Kroupa David - Barią Vít, Cihlář René
D2E0207Val. MeziříčíJeseník1:2 
Rozhodčí: Vrána, Duda, Holub; ®K: 0 - Kysela Pavel


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0301JeseníkZábřeh3:6 
®K: Nepoľitek Jiří, Burguą Jakub, Kadlčík Michal, Kysela Pavel - Ohrablo Daniel, Slováček Jan, Chudoba Jakub
D2E0302FulnekVal. Meziříčí5:0 
D2E0303HraniceFC Ostrava-Jih3:2 
®K: Zvirinský Michal - 0
D2E0304HFK OlomoucHavířov4:0 
®K: Přikryl Filip - Miľo Jan
D2E0305UničovVsetín3:0 
D2E0306HlučínBystřice p. H.6:2 
®K: Malcharek Lukáą - 0
D2E0307PřerovVítkovice B2:0 


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0401ZábřehVítkovice B0:3 
®K: 0 - Kaděra Michal
D2E0402Bystřice p. H.Přerov0:9 
®K: Kopřiva Michal - 0
D2E0403VsetínHlučín1:3 
®K: Juřica Vlastimil, Vráblík Jan - Kula Jiří
D2E0404HavířovUničov1:2 
®K: Uryga Radek - Demeter Radek, Kasal Jiří, Bartuněk Jaroslav
D2E0405FC Ostrava-JihHFK Olomouc1:7 
®K: 0 - Hrabec Daniel
D2E0406Val. MeziříčíHranice0:3 
D2E0407JeseníkFulnek2:3 
®K: Plastarias Charis, Jaroą Václav, Kysela Pavel - Barią Vít, ©tefek Jan


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0501FulnekZábřeh3:4 
®K: Barią Vít - Macek Martin
D2E0502HraniceJeseník7:1 
®K: Zvirinský Michal - Furik Martin
D2E0503HFK OlomoucVal. Meziříčí12:1 
®K: 0 - Hájek Tomáą
D2E0504UničovFC Ostrava-Jih4:4 
®K: 0 - Kroupa David
D2E0505HlučínHavířov5:1 
D2E0506PřerovVsetín7:1 
®K: Přikryl Robin, Mika Lukáą, Tihelka Roman - Juřica Vlastimil
D2E0507Vítkovice BBystřice p. H.8:0 
®K: Kostelecký Jiří - Kuąík Radim; ČK: Grulo Ladislav - Čech Ondřej


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0601ZábřehBystřice p. H.3:1 
®K: 0 - Pagáč Martin
D2E0602VsetínVítkovice B0:6 
®K: Herman Jan, Kunka Antonín - Hubený Tomáą
D2E0603HavířovPřerov0:3 
®K: 0 - Tihelka Roman
D2E0604FC Ostrava-JihHlučín0:6 
®K: Kroupa David - Kula Jiří
D2E0605Val. MeziříčíUničov0:5 
®K: Onderka Marek - ©těpán Matěj
D2E0606JeseníkHFK Olomouc0:3 
®K: 0 - Přikryl Filip, Hapal Lukáą
D2E0607FulnekHranice1:2 
®K: Barią Vít, Stratil Jaromír, Jurečka Matěj - 0


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0701HraniceZábřeh3:2 
D2E0702HFK OlomoucFulnek6:0 
®K: Lébr Ladislav - Barią Vít, Kalivoda Ondřej, Stratil Jaromír
D2E0703UničovJeseník3:3 
®K: Hirsch Radim, Kasal Jiří - ©moldas Marian, Plastarias Charis, Kubík Ondřej
D2E0704HlučínVal. Meziříčí12:1 
D2E0705PřerovFC Ostrava-Jih4:2 
®K: Dolák Jiří - Kroupa David
D2E0706Vítkovice BHavířov6:0 
D2E0707Bystřice p. H.Vsetín0:2 
®K: 0 - Lambert Kristián, Juřica Vlastimil


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0801ZábřehVsetín7:3 
®K: Macek Martin - Polách Stanislav
D2E0802HavířovBystřice p. H.1:1 
®K: Durbák Martin - Kopřiva Michal
D2E0803FC Ostrava-JihVítkovice B2:5 
®K: ©afer Jakub - Hubený Tomáą
D2E0804Val. MeziříčíPřerov3:4 
®K: Dub Karel - Chuda David, Janováč Ondřej
D2E0805JeseníkHlučín2:5 
®K: Samolej Radim - Malcharek Lukáą
D2E0806FulnekUničov1:1 
®K: ©evčík Jiří, Minařík Vít - Bartuněk Jaroslav, Kasal Jiří, Rozsypal Jan; ČK: 0 - Bartuněk Jaroslav
D2E0807HraniceHFK Olomouc1:1 
®K: Biskup Zdeněk - Vlček Roman, Přikryl Filip, Hrabec Daniel


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E0901HFK OlomoucZábřeh2:0 
®K: 0 - Macek Martin, Řegucký Jakub
D2E0902UničovHranice4:1 
®K: 0 - Zvirinský Michal
D2E0903HlučínFulnek3:0 
®K: Malcharek Lukáą, Středula Dominik, Kokoąek Roman - Barią Vít, ©evčík Jiří
D2E0904PřerovJeseník5:0 
®K: Dolák Jiří, Doleľel Lukáą, Navrátil Daniel - Kadlčík Michal
D2E0905Vítkovice BVal. Meziříčí9:1 
D2E0906Bystřice p. H.FC Ostrava-Jih4:1 
®K: Čech Ondřej, Pagáč Martin - 0
D2E0907VsetínHavířov4:0 
®K: Kachtík Zdeněk - 0


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1001ZábřehHavířov4:1 
D2E1002FC Ostrava-JihVsetín4:2 
®K: Kroupa David - Polách Stanislav
D2E1003Val. MeziříčíBystřice p. H.1:4 
D2E1004JeseníkVítkovice B2:5 
®K: Plastarias Charis, Morong Jiří - Hubený Tomáą, Kozelský Marek
D2E1005FulnekPřerov0:3 
®K: Krpec Petr, ©tefek Jan - 0
D2E1006HraniceHlučín2:2 
®K: Sencovici Patrk, Jaroň Vladimír, Malaník Dominik - Gaąparik Pavel, Malcharek Lukáą
D2E1007HFK OlomoucUničov0:0 
®K: Vlček Roman, Přikryl Filip - Niče Daniel, ©těpán Matěj


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1101UničovZábřeh0:1 
®K: 0 - Byvan Karel
D2E1102HlučínHFK Olomouc0:2 
®K: Nečekal David - Zifčák Petr
D2E1103PřerovHranice1:1 
®K: Dolák Jiří, Tihelka Roman - Kus Tomáą, Biskup Zdeněk
D2E1104Vítkovice BFulnek5:3 
®K: Heiník Vojtěch - Kalivoda Ondřej, Jurečka Matěj, Cihlář René; ČK: Batfalský Luboą - Barią Vít, ©tefek Jan
D2E1105Bystřice p. H.Jeseník1:2 
®K: 0 - Čech Ondřej, Sadil Radek, Kuąík Radim
D2E1106VsetínVal. Meziříčí2:3 
®K: Kachtík Zdeněk - 0
D2E1107HavířovFC Ostrava-Jih1:3 
®K: 0 - ©afer Jakub


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1201ZábřehFC Ostrava-Jih1:1 
®K: Macek Martin, Olejník Milan - 0
D2E1202Val. MeziříčíHavířov2:4 
D2E1203JeseníkVsetín0:3 
®K: Samolej Radim, Furik Martin, Plastarias Charis - ®amboch Jan, Herman Jan
D2E1204FulnekBystřice p. H.7:0 
D2E1205HraniceVítkovice B1:2 
®K: Sencovici Patrk, Pokorný Radim - Potůček Patrik, Coufal David
D2E1206HFK OlomoucPřerov0:6 
®K: Mucha Filip, Přikryl Filip, Hrabec Daniel, Hapal Lukáą, Vlček Roman - Zatloukal Ondřej, Sukop Jiří
D2E1207UničovHlučín1:0 
®K: ©těpán Matěj, Kasal Jiří - Gaąparik Pavel


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1301HlučínZábřeh4:2 
®K: Gellner Tomáą - Beran Daniel
D2E1302PřerovUničov3:0 
D2E1303Vítkovice BHFK Olomouc1:3 
®K: Kaděra Michal, Papuga David - Vlček Roman, Hrabec Daniel, Novák Martin
D2E1304Bystřice p. H.Hranice2:5 
D2E1305VsetínFulnek3:2 
®K: Janků Patrik - Kalivoda Ondřej, ©evčík Jiří, Krpec Petr
D2E1306JeseníkHavířov5:4 
®K: Kysela Pavel - Dřímal Lubomír, Stuchlík Denis
D2E1307FC Ostrava-JihVal. Meziříčí0:2 
®K: Kroupa David, Hrnčíř Jiří - Vančura Jan


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1401ZábřehVal. Meziříčí5:1 
®K: 0 - Včelařík Jiří
D2E1402FC Ostrava-JihJeseník1:3 
®K: Pastorek Tomáą - Till Jakub, Samolej Radim, Bělík Miroslav
D2E1403HavířovFulnek0:1 
®K: Neugebauer Tomáą - Staník Filip
D2E1404VsetínHranice0:3 
D2E1405Bystřice p. H.HFK Olomouc0:5 
D2E1406Vítkovice BUničov3:2 
®K: 0 - Hrdlička Tomáą
D2E1407PřerovHlučín2:2 
®K: Mika Lukáą - Jarkulisch Patrik


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1501PřerovZábřeh4:1 
®K: Pospíąil Michal, Tihelka Roman - Kejík Lukáą, Macek Martin, Olejník Milan, Byvan Karel
D2E1502HlučínVítkovice B3:1 
D2E1503UničovBystřice p. H.1:0 
®K: Kasal Jiří - Vaąík Vladimír, Zámorský Stanislav, Kuąík Radim
D2E1504HFK OlomoucVsetín9:0 
®K: Vlček Roman - 0
D2E1505HraniceHavířov5:1 
®K: 0 - Michálek Jan, Neugebauer Tomáą
D2E1506FulnekFC Ostrava-Jih1:2 
®K: 0 - Kapeą Michal, Jemelka Martin
D2E1507JeseníkVal. Meziříčí4:3 


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1601ZábřehJeseník7:0 
®K: 0 - Kysela Pavel
D2E1602Val. MeziříčíFulnek6:6 
®K: Horák Petr, Odstrčil Jakub, Bača Martin - Staník Filip, Stratil Jaromír, Minařík Vít, Mička Ondřej, Krpec Petr
D2E1603FC Ostrava-JihHranice3:3 
®K: Obrusník Pavel, Jemelka Martin - Jaroň Vladimír; ČK: 0 - Jaroň Vladimír
D2E1604HavířovHFK Olomouc0:3 
®K: 0 - Prucek Martin, Přikryl Filip
D2E1605VsetínUničov0:0 
®K: Vráblík Jan, Smýkal Miroslav - Petr Jakub
D2E1606Bystřice p. H.Hlučín0:2 
®K: Čech Ondřej, Sadil Radek - Nečekal David, ®ywiak Tomáą
D2E1607Vítkovice BPřerov0:1 
®K: 0 - Zatloukal Ondřej, Baran Michal


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1701Vítkovice BZábřeh0:3 
®K: Hubený Tomáą, Pyclík Ondřej - 0
D2E1702PřerovBystřice p. H.6:0 
®K: 0 - Pagáč Martin
D2E1703HlučínVsetín5:2 
®K: 0 - Horský Patrik
D2E1704UničovHavířov5:1 
®K: 0 - Uryga Radek
D2E1705HFK OlomoucFC Ostrava-Jih2:2 
®K: Dluhý - Smith Jakub - Kroupa David, Bodnár Nikolas
D2E1706HraniceVal. Meziříčí1:0 
®K: Zvirinský Michal, Pokorný Radim - 0
D2E1707FulnekJeseník8:2 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1801ZábřehFulnek10:0 
®K: Macek Martin, Minář Radim - Staník Filip
D2E1802JeseníkHranice0:6 
®K: Krátký Lukáą, Kadlčík Michal - Janáček Miroslav
D2E1803Val. MeziříčíHFK Olomouc1:5 
®K: 0 - Vitásek Jakub, Přikryl Filip, Hrabec Daniel; ČK: 0 - Hrabec Daniel
D2E1804FC Ostrava-JihUničov4:1 
®K: Kroupa David - Hirsch Radim
D2E1805HavířovHlučín0:1 
D2E1806VsetínPřerov0:3 
®K: 0 - Zatloukal Ondřej
D2E1807Bystřice p. H.Vítkovice B0:4 
®K: Pálka Roman - Pavlík Přemek


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E1901Bystřice p. H.Zábřeh0:0 
D2E1902Vítkovice BVsetín5:1 
®K: Coufal David - Horský Patrik; ČK: Kubala Tomáą - 0
D2E1903PřerovHavířov5:0 
®K: Janováč Ondřej - 0
D2E1904HlučínFC Ostrava-Jih1:0 
®K: Ptáček Jakub - Jemelka Martin
D2E1905UničovVal. Meziříčí0:0 
®K: Niče Daniel, Kasal Jiří, Petr Jakub - Vančura Jan
D2E1906HFK OlomoucJeseník12:0 
D2E1907HraniceFulnek4:0 
®K: 0 - ©tefek Jan


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E2001ZábřehHranice2:3 
®K: Macek Martin, Beran Daniel - Jaroň Vladimír
D2E2002FulnekHFK Olomouc3:4 
®K: Stratil Jaromír - Mucha Filip
D2E2003JeseníkUničov2:4 
®K: Krátký Lukáą, Kubík Ondřej - 0
D2E2004Val. MeziříčíHlučín0:5 
D2E2005FC Ostrava-JihPřerov1:2 
D2E2006HavířovVítkovice B0:3 
®K: Strakoą Michal - Čmelík Milan, Pavlík Přemek, Coufal David, Gunár David
D2E2007VsetínBystřice p. H.1:1 
®K: Kunka Antonín - 0


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E2101VsetínZábřeh0:6 
®K: Horský Patrik - Minář Radim, Beran Daniel
D2E2102Bystřice p. H.Havířov3:1 
®K: Sadil Radek - Strakoą Michal
D2E2103Vítkovice BFC Ostrava-Jih6:2 
®K: 0 - Holman Jakub
D2E2104PřerovVal. Meziříčí8:0 
®K: 0 - Onderka Marek
D2E2105HlučínJeseník4:0 
D2E2106UničovFulnek3:3 
®K: Kasal Jiří, Vlček Ondřej - Staník Filip, Stratil Jaromír, ©tefek Jan, Pleąek Petr, Minařík Vít
D2E2107HFK OlomoucHranice2:0 
®K: Dluhý - Smith Jakub, Vlček Roman, Hapal Lukáą - 0


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E2201ZábřehHFK Olomouc4:0 
®K: Kunčar Lukáą - ©těpánek Petr
D2E2202HraniceUničov0:3 
®K: Biskup Zdeněk - 0
D2E2203FulnekHlučín4:4 
®K: Minařík Vít - 0
D2E2204JeseníkPřerov1:7 
®K: 0 - Přikryl Robin
D2E2205Val. MeziříčíVítkovice B1:8 
®K: Bártek Petr, Horák Petr - 0
D2E2206FC Ostrava-JihBystřice p. H.4:1 
®K: 0 - Čech Ondřej, Pagáč Martin
D2E2207HavířovVsetín1:3 
®K: 0 - Vráblík Jan, Smýkal Miroslav; ČK: 0 - Vráblík Jan


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E2301HavířovZábřeh0:0 
®K: 0 - Diblík ©těpán
D2E2302VsetínFC Ostrava-Jih1:0 
®K: Ryza Pavel - Jemelka Martin, Hrnčíř Jiří
D2E2303Bystřice p. H.Val. Meziříčí2:2 
®K: Pálka Roman - Horák Petr, Vančura Jan
D2E2304Vítkovice BJeseník12:0 
D2E2305PřerovFulnek1:1 
®K: Pospíąil Michal, Dostál Tomáą, Mika Lukáą - ©tefek Jan, Staník Filip, Krpec Petr
D2E2306HlučínHranice2:0 
D2E2307UničovHFK Olomouc3:1 
®K: Vlček Ondřej - ©těpánek Petr, Hrabec Daniel


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E2401ZábřehUničov3:1 
®K: Macek Martin, Olejník Milan, Jurenka Tomáą, Minář Radim - Demeter Radek, ©těpán Matěj, Hirsch Radim; ČK: 0 - ©těpán Matěj
D2E2402HFK OlomoucHlučín3:0 
®K: Přikryl Filip - 0
D2E2403HranicePřerov1:3 
®K: 0 - Tihelka Roman
D2E2404FulnekVítkovice B1:3 
D2E2405JeseníkBystřice p. H.4:4 
®K: 0 - Pagáč Martin
D2E2406Val. MeziříčíVsetín2:4 
®K: Horák Petr - Trlica Karel
D2E2407FC Ostrava-JihHavířov2:5 
®K: Holman Jakub - 0


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E2501FC Ostrava-JihZábřeh1:3 
®K: Kroupa David, Bodnár Nikolas - Olejník Milan
D2E2502HavířovVal. Meziříčí4:0 
®K: 0 - Vedral Jakub, Onderka Marek
D2E2503VsetínJeseník3:0 
D2E2504Bystřice p. H.Fulnek5:0 
®K: 0 - ©tefek Jan, Mička Ondřej, Maleňák Vojtěch
D2E2505Vítkovice BHranice4:1 
®K: Potůček Patrik - Jaroň Vladimír
D2E2506PřerovHFK Olomouc3:2 
®K: 0 - Prucek Martin, Hrabec Daniel, Přikryl Filip, Hapal Lukáą
D2E2507HlučínUničov3:0 
®K: 0 - Janouąek Petr; ČK: 0 - Divią Jakub


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
D2E2601ZábřehHlučín2:1 
®K: Macek Martin - Stojka Pavel, Bačo Marek
D2E2602UničovPřerov2:0 
®K: ©těpán Matěj, Kasal Jiří - Pospíąil Michal, Baran Michal
D2E2603HFK OlomoucVítkovice B3:6 
D2E2604HraniceBystřice p. H.2:3 
®K: Lukeą Jakub - 0
D2E2605FulnekVsetín2:2 
®K: Staník Filip, Mička Ondřej - Vráblík Jan, Kunka Antonín, Smýkal Miroslav; ČK: Staník Filip - 0
D2E2606HavířovJeseník5:1 
D2E2607Val. MeziříčíFC Ostrava-Jih4:3 
®K: Vedral Jakub - Kroupa David, Hrnčíř Jiří



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem8894.9
Branky domácí5032.8
Branky hosté3862.1
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Bystřice p. H.000
FC Ostrava-Jih000
Fulnek000
Havířov000
HFK Olomouc000
Hlučín000
Hranice000
Jeseník000
Přerov000
Uničov000
Val. Meziříčí000
Vítkovice B000
Vsetín000
Zábřeh000



Zpět na archiv soutěľí

Řídící komise pro Moravu
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel: 585 203 940-1, 585 220 244(konec 1.8.2012) 734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245

ŘK M FAČR
Členové ŘK M
Komise
Sekretariát

Adresáře
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí
Udělené tresty
Informace FS
Termínová listina-podzim 2015
Přihláąky do soutěľí 2015-16
Komuniké ŘKM
Přihláąky do soutěľí 2015/16 ®ENY
Tiskopisy ŘK M
Termínová listina-jaro 2015
Statut ŘKF
Odborné komise ŘKF
Adresář klubů 2014-15
 
Disciplinární komise
17.6.2015DK - Úřední zprávy
 
STK
23.6.2015STK - Úřední zprávy
9.6.2015MSD® - nástavba - výsledky
4.6.2015MSD® - nástavba
29.5.2015MSD® - nástavba - obszení rozhodčími
12.8.2014Pravidla pro soutľe SCM a SpSM
 
Komise rozhodčích
25.6.2015Komuniké KR ze zasedání
21.1.2015Seminář delegátů
21.1.2015Seminář rozhodčích
14.4.2014Fyzické prověrky R - MSFL a Divize
20.2.2014Program semináře R a D
 
Hodnocení rozhodčích v jednotlivých kolech
Komise mládeľe
14.2.2007Starąí ľáci Baníku Ostrava halovým mistrem
 
Úřední zprávy
1.6.2015Naříľená utkání STK
27.1.2015Pohár předsedy ŘKM - Bílovec 2015
26.6.2014Pohár FAČR 2014-15
9.6.2014Nářízená utkání 30.kola
4.6.2014Losovací Aktiv ŘKM
2.6.2014Jednotné začátky - 29.kola
12.3.2014Opravy a upřesnění RMS 2013/14
20.1.2014Turnaj o Pohár předsedy ŘK FAČR M - Třebíč 2014
19.9.2012Opravy a upřesnění RMS
30.7.2012Memoriál Fr. Haraąty-výsledky
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate