Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


E1A - MS®L - starąí ľáci

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Sigma Olomouc262123 83: 2465( 26)
2.Baník Ostrava262105 67: 2163( 24)
3.Vítkovice261844 64: 2358( 19)
4.Opava261547 60: 2849( 10)
5.FC Brno261367 57: 2645( 6)
6.Frýdek-Místek2611312 34: 4036( -3)
7.Jihlava2610412 43: 4734( -5)
8.Hlučín2610313 46: 6033( -6)
9.TESC. Zlín26899 33: 3633( -6)
10.Karviná269215 26: 4429(-10)
11.Slovácko268513 42: 4829(-10)
12.Znojmo267316 32: 7624(-15)
13.©ardice266317 26: 5921(-18)
14.Sparta Brno261025 10: 913(-36)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava131201 38: 636
2.Sigma Olomouc131111 44: 1034
3.Frýdek-Místek13904 21: 1327
4.Vítkovice13823 29: 1526
5.Opava13823 32: 1126
6.FC Brno13823 40: 1126
7.TESC. Zlín13544 21: 1519
8.Jihlava13535 24: 2018
9.Karviná13607 14: 1518
10.Hlučín13526 21: 2917
11.Slovácko13445 28: 2616
12.Znojmo13517 20: 3216
13.©ardice13436 17: 2815
14.Sparta Brno131012 6: 373


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Vítkovice131021 35: 832
2.Sigma Olomouc131012 39: 1431
3.Baník Ostrava13904 29: 1527
4.Opava13724 28: 1723
5.FC Brno13544 17: 1519
6.Jihlava13517 19: 2716
7.Hlučín13517 25: 3116
8.TESC. Zlín13355 12: 2114
9.Slovácko13418 14: 2213
10.Karviná13328 12: 2911
11.Frýdek-Místek13238 13: 279
12.Znojmo13229 12: 448
13.©ardice132011 9: 316
14.Sparta Brno130013 4: 540


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Vítkovice--- 3:2 1:0 1:1 2:0 3:3 2:3 3:1 1:0 6:0 0:1 3:0 1:4 3:0
2.FC Brno0:0 --- 5:0 3:2 9:0 5:1 1:0 4:2 0:1 7:0 0:1 1:1 2:3 3:0
3.Znojmo0:3 1:3 --- 4:2 2:1 0:3 1:4 0:3 0:2 2:1 3:0 3:3 0:6 4:1
4.Frýdek-Místek2:1 1:0 5:4 --- 2:0 0:2 0:1 3:0 2:1 2:0 1:2 0:1 1:0 2:1
5.Karviná1:3 0:1 1:0 1:0 --- 1:0 0:3 0:4 0:1 2:0 5:0 0:1 0:1 3:1
6.Slovácko1:4 1:1 7:1 2:2 2:2 --- 4:1 3:1 0:1 3:0 2:5 1:1 1:4 1:3
7.Baník Ostrava1:2 4:0 8:1 2:0 3:2 1:0 --- 3:0 4:0 1:0 3:1 4:0 3:0 1:0
8.Hlučín0:5 1:3 1:1 5:2 1:1 2:1 0:3 --- 1:5 5:2 2:0 1:0 2:4 0:2
9.Opava0:3 1:1 4:0 3:0 1:2 2:0 1:3 4:0 --- 7:0 4:0 1:0 2:2 2:0
10.Sparta Brno0:4 0:3 1:2 0:2 0:1 0:2 0:1 1:8 0:4 --- 0:5 1:2 1:3 2:0
11.Jihlava1:2 0:1 5:0 0:1 3:1 0:1 2:1 2:2 3:3 3:1 --- 1:1 0:5 4:1
12.TESC. Zlín0:0 1:1 1:1 1:1 0:2 2:0 2:3 0:1 3:2 5:0 3:1 --- 1:3 2:0
13.Sigma Olomouc2:4 1:0 5:1 2:0 3:0 2:0 2:1 7:1 2:2 9:0 1:0 4:1 --- 4:0
14.©ardice0:4 1:1 0:1 3:0 1:0 4:1 0:5 1:2 1:6 2:0 3:3 1:1 0:4 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Vítkovice131120 39: 1235
2.Sigma Olomouc131012 36: 1631
3.Jihlava13733 31: 1724
4.Baník Ostrava13805 28: 1524
5.Hlučín13805 32: 2324
6.Opava13724 33: 1723
7.Frýdek-Místek13634 19: 1821
8.FC Brno13625 30: 1220
9.Karviná13508 13: 3015
10.TESC. Zlín13355 16: 1914
11.Slovácko13337 20: 2512
12.Znojmo13319 15: 4410
13.©ardice13229 14: 338
14.Sparta Brno130013 3: 480


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava131300 39: 639
2.Sigma Olomouc131111 47: 834
3.Opava13823 27: 1126
4.FC Brno13742 27: 1425
5.Vítkovice13724 25: 1123
6.TESC. Zlín13544 17: 1719
7.Slovácko13526 22: 2317
8.Frýdek-Místek13508 15: 2215
9.Karviná13427 13: 1414
10.Znojmo13427 17: 3214
11.©ardice13418 12: 2613
12.Jihlava13319 12: 3010
13.Hlučín13238 14: 379
14.Sparta Brno131012 7: 433



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0101Vítkovice©ardice3:0 
®K: Moučka Matěj - Basta Patrik, Tóth Roman
E1A0102FC BrnoSigma Olomouc2:3 
®K: Dvořák Jakub, Husa Martin, Frimmel Denis, ©auer Martin, Schuster Patrik - Němeček David, Studený Filip
E1A0103ZnojmoTESC. Zlín3:3 
E1A0104Frýdek-MístekJihlava1:2 
®K: 0 - Krotký Jan, Kelbler Martin, Doucha Petr, Klusák David
E1A0105KarvináSparta Brno2:0 
E1A0106SlováckoOpava0:1 
E1A0107Baník OstravaHlučín3:0 
®K: Čaja Patrik, Gomola Tomasz - Hudeczek Kristian


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0201©ardiceHlučín1:2 
®K: Doleľal Adam, Tóth Roman - Stronati Patrizio, ©koda Petr, Stojka Pavel, Czudek Pavel
E1A0202OpavaBaník Ostrava1:3 
E1A0203Sparta BrnoSlovácko0:2 
®K: Rýzner Michal, Horváth Radek, Konečný Adam - 0
E1A0204JihlavaKarviná3:1 
®K: Partl Jakub - 0
E1A0205TESC. ZlínFrýdek-Místek1:1 
®K: Eląík Robin - Zoubek Petr, Javorek David, Folwarczny Daniel, Bracháček Jan, Střalka Kamil
E1A0206Sigma OlomoucZnojmo5:1 
E1A0207VítkoviceFC Brno3:2 
®K: Gomola Matěj - ©auer Martin


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0301FC Brno©ardice3:0 
E1A0302ZnojmoVítkovice0:3 
E1A0303Frýdek-MístekSigma Olomouc1:0 
®K: ©těrba Pavel - Studený Filip; ČK: ©těrba Pavel - 0
E1A0304KarvináTESC. Zlín0:1 
ČK: 0 - Dulík David
E1A0305SlováckoJihlava2:5 
E1A0306Baník OstravaSparta Brno1:0 
®K: Kutěj René - 0
E1A0307HlučínOpava1:5 
®K: 0 - Pfleger Jakub


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0401©ardiceOpava1:6 
®K: Tóth Roman, Závorka Tomáą, Basta Patrik - 0
E1A0402Sparta BrnoHlučín1:8 
E1A0403JihlavaBaník Ostrava2:1 
®K: 0 - Kutěj René
E1A0404TESC. ZlínSlovácko2:0 
®K: Baier Martin - 0
E1A0405Sigma OlomoucKarviná3:0 
E1A0406VítkoviceFrýdek-Místek1:1 
®K: Tomis Petr - Gurňák Michal, Střalka Kamil
E1A0407FC BrnoZnojmo5:0 
®K: Černý Jakub - Honz Jakub, Kolegar Filip


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0501Znojmo©ardice4:1 
®K: Černý Dalibor - Bíza Petr, Mach Ondřej, Basta Patrik, Tóth Roman
E1A0502Frýdek-MístekFC Brno1:0 
®K: Střalka Kamil - Schuster Patrik
E1A0503KarvináVítkovice1:3 
®K: 0 - Prudký Jan
E1A0504SlováckoSigma Olomouc1:4 
®K: 0 - ©evčík Petr
E1A0505Baník OstravaTESC. Zlín4:0 
E1A0506HlučínJihlava2:0 
®K: 0 - Krotký Jan
E1A0507OpavaSparta Brno7:0 
®K: Martinák Michal - Pozdenkov Michael


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0601©ardiceSparta Brno2:0 
®K: 0 - Horváth Radek, Foukal Jakub
E1A0602JihlavaOpava3:3 
®K: Maruą ©těpán, Dvořáček Filip - Jurečka Václav, Patsch Marek
E1A0603TESC. ZlínHlučín0:1 
®K: Dulík David - ©koda Petr, Karp Martin
E1A0604Sigma OlomoucBaník Ostrava2:1 
E1A0605VítkoviceSlovácko3:3 
®K: Tomis Petr - 0
E1A0606FC BrnoKarviná9:0 
®K: Kudlička Lukáą, ©auer Martin - Owczarzy Tomáą
E1A0607ZnojmoFrýdek-Místek4:2 
®K: 0 - Střalka Kamil


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0701Frýdek-Místek©ardice2:1 
®K: Boráň Ondřej - Doleľal Adam, Závorka Tomáą
E1A0702KarvináZnojmo1:0 
®K: 0 - Honz Jakub
E1A0703SlováckoFC Brno1:1 
®K: Řepka David - Husa Martin, Adamec Luboą, Kudlička Lukáą
E1A0704Baník OstravaVítkovice1:2 
®K: Gomola Tomasz - Chraąč Filip
E1A0705HlučínSigma Olomouc2:4 
®K: ©koda Petr - Němeček David
E1A0706OpavaTESC. Zlín1:0 
®K: 0 - Eląík Robin, Novák Pavel
E1A0707Sparta BrnoJihlava0:5 
®K: Čihák Petr - Prchal Vojtěch


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0801©ardiceJihlava3:3 
®K: Palička Martin, Závorka Tomáą - Fikar Petr, Růľička Tomáą, Maruą ©těpán
E1A0802TESC. ZlínSparta Brno5:0 
E1A0803Sigma OlomoucOpava2:2 
E1A0804VítkoviceHlučín3:1 
®K: 0 - Hartmann Martin
E1A0805FC BrnoBaník Ostrava1:0 
®K: Kudlička Lukáą - Novák Marek, Gomola Tomasz, Stratil Lukáą
E1A0806ZnojmoSlovácko0:3 
E1A0807Frýdek-MístekKarviná2:0 
®K: Střalka Kamil - 0


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0901Karviná©ardice3:1 
®K: Ryąavý David - 0
E1A0902SlováckoFrýdek-Místek2:2 
®K: Kübl Marek - Zoubek Petr, Boráň Tomáą, Bracháček Jan, Střalka Kamil, Folwarczny Daniel, Boráň Ondřej; ČK: 0 - Boráň Tomáą
E1A0903Baník OstravaZnojmo8:1 
®K: 0 - Křemenský Duąan
E1A0904HlučínFC Brno1:3 
®K: Lessniak Petr - Husa Martin
E1A0905OpavaVítkovice0:3 
E1A0906Sparta BrnoSigma Olomouc1:3 
E1A0907JihlavaTESC. Zlín1:1 


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1001©ardiceTESC. Zlín1:1 
®K: Reąka Tomáą - Novák Pavel, Zavadil Petr
E1A1002Sigma OlomoucJihlava1:0 
®K: Studený Filip - Melecha Daniel
E1A1003VítkoviceSparta Brno6:0 
E1A1004FC BrnoOpava0:1 
®K: 0 - Pfleger Jakub
E1A1005ZnojmoHlučín0:3 
®K: 0 - Kundera Tomáą
E1A1006Frýdek-MístekBaník Ostrava0:1 
®K: Střalka Kamil - 0
E1A1007KarvináSlovácko1:0 
®K: 0 - Pilka Jan


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1101Slovácko©ardice1:3 
®K: 0 - Grmolec Petr
E1A1102Baník OstravaKarviná3:2 
E1A1103HlučínFrýdek-Místek5:2 
®K: 0 - ©alata Pavel, Bracháček Jan, Střalka Kamil
E1A1104OpavaZnojmo4:0 
®K: Pfleger Jakub, Patsch Marek - 0
E1A1105Sparta BrnoFC Brno0:3 
®K: Rýzner Michal - 0
E1A1106JihlavaVítkovice1:2 
E1A1107TESC. ZlínSigma Olomouc1:3 


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1201©ardiceSigma Olomouc0:4 
®K: Tóth Roman - 0
E1A1202VítkoviceTESC. Zlín3:0 
E1A1203FC BrnoJihlava0:1 
®K: 0 - Pedro Dominik, Prchal Vojtěch; ČK: 0 - Pedro Dominik
E1A1204ZnojmoSparta Brno2:1 
®K: Kolegar Filip - 0
E1A1205Frýdek-MístekOpava2:1 
®K: Javorek David, Folwarczny Daniel, Bracháček Jan - Dydowicz Daniel
E1A1206KarvináHlučín0:4 
E1A1207SlováckoBaník Ostrava4:1 
®K: Řepka David, Skovajsík Tomáą - 0


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1301Baník Ostrava©ardice1:0 
E1A1302HlučínSlovácko2:1 
®K: Stojka Pavel, Karp Martin - Netopilík Daniel
E1A1303OpavaKarviná1:2 
E1A1304Sparta BrnoFrýdek-Místek0:2 
®K: Abudayyeh Radovan - Bracháček Jan, Koloničný Robin
E1A1305JihlavaZnojmo5:0 
®K: 0 - Křemenský Duąan, Honz Jakub, Černý Dalibor
E1A1306TESC. ZlínFC Brno1:1 
®K: Baier Martin, Eląík Robin, Dulík David - Adamec Luboą, Kulhánek Roman
E1A1307Sigma OlomoucVítkovice2:4 
®K: ©evčík Petr, Hořelica Patrik - Moučka Matěj, Chraąč Filip; ČK: ©evčík Petr - 0


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1401©ardiceVítkovice0:4 
®K: 0 - Tomis Petr, Chraąč Filip
E1A1402Sigma OlomoucFC Brno1:0 
E1A1403TESC. ZlínZnojmo1:1 
®K: Hlobil Patrik - 0
E1A1404JihlavaFrýdek-Místek0:1 
®K: 0 - Javorek David, Střalka Kamil
E1A1405Sparta BrnoKarviná0:1 
®K: Foukal Jakub - 0
E1A1406OpavaSlovácko2:0 
E1A1407HlučínBaník Ostrava0:3 
®K: 0 - Novák Marek


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1501Hlučín©ardice0:2 
®K: Kremser Aleą, Hudeczek Kristian - 0
E1A1502Baník OstravaOpava4:0 
E1A1503SlováckoSparta Brno3:0 
E1A1504KarvináJihlava5:0 
®K: 0 - Molák Josef
E1A1505Frýdek-MístekTESC. Zlín0:1 
®K: Koloničný Robin, Javorek David - 0
E1A1506ZnojmoSigma Olomouc0:6 
E1A1507FC BrnoVítkovice0:0 
®K: Neumann Jakub - 0


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1601©ardiceFC Brno1:1 
®K: Kachyňa Zbyněk - 0
E1A1602VítkoviceZnojmo1:0 
®K: Gorovič Michal, Tomis Petr - Kahaj Michal
E1A1603Sigma OlomoucFrýdek-Místek2:0 
E1A1604TESC. ZlínKarviná0:2 
®K: Hradil Erik - 0
E1A1605JihlavaSlovácko0:1 
®K: Fikar Petr - Trávník Michal
E1A1606Sparta BrnoBaník Ostrava0:1 
E1A1607OpavaHlučín4:0 
®K: Dřizgevič Patrik, Továrek ©imon - Czudek Pavel, Stojka Pavel


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1701Opava©ardice2:0 
E1A1702HlučínSparta Brno5:2 
®K: 0 - Schuster Patrik
E1A1703Baník OstravaJihlava3:1 
E1A1704SlováckoTESC. Zlín1:1 
®K: Trávník Michal - ®ůrek Petr
E1A1705KarvináSigma Olomouc0:1 
E1A1706Frýdek-MístekVítkovice2:1 
®K: Preči Arber - Kot Michal, Moučka Matěj, Tomis Petr
E1A1707ZnojmoFC Brno1:3 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1801©ardiceZnojmo0:1 
®K: 0 - Černý Dalibor, Juhaňák Luděk
E1A1802FC BrnoFrýdek-Místek3:2 
®K: Kudlička Lukáą - Mokroą Jakub, Střalka Kamil
E1A1803VítkoviceKarviná2:0 
®K: 0 - Klimąa Daniel
E1A1804Sigma OlomoucSlovácko2:0 
®K: Němeček David - Kübl Marek, Řepka David
E1A1805TESC. ZlínBaník Ostrava2:3 
E1A1806JihlavaHlučín2:2 
®K: 0 - Czudek Pavel
E1A1807Sparta BrnoOpava0:4 


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1901Sparta Brno©ardice2:0 
®K: 0 - Grmolec Petr
E1A1902OpavaJihlava4:0 
E1A1903HlučínTESC. Zlín1:0 
®K: Karp Martin - Baier Martin, Dorotík Jan, Talaą Jan
E1A1904Baník OstravaSigma Olomouc3:0 
E1A1905SlováckoVítkovice1:4 
®K: 0 - Fulnek Jakub
E1A1906KarvináFC Brno0:1 
®K: Dančík Petr - Kulhánek Roman
E1A1907Frýdek-MístekZnojmo5:4 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2001©ardiceFrýdek-Místek3:0 
E1A2002ZnojmoKarviná2:1 
®K: Křemenský Duąan, Černý Dalibor - 0
E1A2003FC BrnoSlovácko5:1 
®K: Adamec Luboą, Černý Jakub, Cigánek Petr - Jankůj Dominik; ČK: 0 - Jankůj Dominik
E1A2004VítkoviceBaník Ostrava2:3 
®K: 0 - Zlámal Dominik, Gomola Tomasz
E1A2005Sigma OlomoucHlučín7:1 
E1A2006TESC. ZlínOpava3:2 
E1A2007JihlavaSparta Brno3:1 
®K: 0 - Rýzner Michal


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2101Jihlava©ardice4:1 
®K: 0 - Reąka Tomáą
E1A2102Sparta BrnoTESC. Zlín1:2 
®K: Schuster Patrik - Baier Martin
E1A2103OpavaSigma Olomouc2:2 
E1A2104HlučínVítkovice0:5 
®K: Čanecký Matěj - Loska Vojtěch
E1A2105Baník OstravaFC Brno4:0 
®K: Kutěj René, Gomola Tomasz - 0
E1A2106SlováckoZnojmo7:1 
E1A2107KarvináFrýdek-Místek1:0 
®K: 0 - Střalka Kamil


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2201©ardiceKarviná1:0 
E1A2202Frýdek-MístekSlovácko0:2 
®K: 0 - Groulík Michal, Trávník Michal
E1A2203ZnojmoBaník Ostrava1:4 
E1A2204FC BrnoHlučín4:2 
®K: Kulhánek Roman, Kudlička Lukáą - Czudek Pavel, Stojka Pavel, Těľký Vojta
E1A2205VítkoviceOpava1:0 
®K: 0 - Dydowicz Daniel, Drexler David
E1A2206Sigma OlomoucSparta Brno9:0 
®K: 0 - Mrkvica David, Hanuą Martin
E1A2207TESC. ZlínJihlava3:1 
®K: Eląík Robin, Talaą Jan - Doucha Petr


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2301TESC. Zlín©ardice2:0 
®K: 0 - Bíza Petr
E1A2302JihlavaSigma Olomouc0:5 
®K: 0 - Studený Filip
E1A2303Sparta BrnoVítkovice0:4 
E1A2304OpavaFC Brno1:1 
®K: Hartmann Radek - 0
E1A2305HlučínZnojmo1:1 
®K: Stojka Pavel - 0
E1A2306Baník OstravaFrýdek-Místek2:0 
®K: Kundrátek Patrik, Novák Marek, Stratil Lukáą - Střalka Kamil
E1A2307SlováckoKarviná2:2 
®K: 0 - Dančík Petr


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2401©ardiceSlovácko4:1 
E1A2402KarvináBaník Ostrava0:3 
E1A2403Frýdek-MístekHlučín3:0 
®K: Preči Arber, Koloničný Robin - Czudek Pavel, Hudeczek Kristian, Stojka Pavel
E1A2404ZnojmoOpava0:2 
®K: Černý Dalibor - Dřizgevič Patrik
E1A2405FC BrnoSparta Brno7:0 
E1A2406VítkoviceJihlava0:1 
®K: ©imečka Jiří - 0
E1A2407Sigma OlomoucTESC. Zlín4:1 
®K: 0 - Baier Martin


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2501Sigma Olomouc©ardice4:0 
®K: 0 - Grmolec Petr
E1A2502TESC. ZlínVítkovice0:0 
®K: Konečný Jan - Prudký Jan
E1A2503JihlavaFC Brno0:1 
®K: Dvořáček Filip - 0
E1A2504Sparta BrnoZnojmo1:2 
®K: 0 - Uzel David, Hověz Daniel
E1A2505OpavaFrýdek-Místek3:0 
®K: Drexler David - 0
E1A2506HlučínKarviná1:1 
®K: Kundera Tomáą - Gizara David
E1A2507Baník OstravaSlovácko1:0 
®K: Gomola Tomasz - Řepka David


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A2601©ardiceBaník Ostrava0:5 
E1A2602SlováckoHlučín3:1 
®K: Pilka Jan - Hudeczek Kristian
E1A2603KarvináOpava0:1 
®K: Toman Lukáą - Drexler David, Jurečka Václav
E1A2604Frýdek-MístekSparta Brno2:0 
®K: Preči Arber, Mokroą Jakub - Schuster Patrik
E1A2605ZnojmoJihlava3:0 
E1A2606FC BrnoTESC. Zlín1:1 
®K: Dobąík Martin - Hlobil Patrik, Eląík Robin
E1A2607VítkoviceSigma Olomouc1:4 



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem6233.4
Branky domácí3552.0
Branky hosté2681.5
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Baník Ostrava000
FC Brno000
Frýdek-Místek000
Hlučín000
Jihlava000
Karviná000
Opava000
Sigma Olomouc000
Slovácko000
Sparta Brno000
©ardice000
TESC. Zlín000
Vítkovice000
Znojmo000



Zpět na archiv soutěľí

Řídící komise pro Moravu
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel: 585 203 940-1, 585 220 244(konec 1.8.2012) 734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245

ŘK M FAČR
Členové ŘK M
Komise
Sekretariát

Adresáře
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí
Udělené tresty
Informace FS
Termínová listina-podzim 2015
Přihláąky do soutěľí 2015-16
Komuniké ŘKM
Přihláąky do soutěľí 2015/16 ®ENY
Tiskopisy ŘK M
Termínová listina-jaro 2015
Statut ŘKF
Odborné komise ŘKF
Adresář klubů 2014-15
 
Disciplinární komise
17.6.2015DK - Úřední zprávy
 
STK
23.6.2015STK - Úřední zprávy
9.6.2015MSD® - nástavba - výsledky
4.6.2015MSD® - nástavba
29.5.2015MSD® - nástavba - obszení rozhodčími
12.8.2014Pravidla pro soutľe SCM a SpSM
 
Komise rozhodčích
25.6.2015Komuniké KR ze zasedání
21.1.2015Seminář delegátů
21.1.2015Seminář rozhodčích
14.4.2014Fyzické prověrky R - MSFL a Divize
20.2.2014Program semináře R a D
 
Hodnocení rozhodčích v jednotlivých kolech
Komise mládeľe
14.2.2007Starąí ľáci Baníku Ostrava halovým mistrem
 
Úřední zprávy
1.6.2015Naříľená utkání STK
27.1.2015Pohár předsedy ŘKM - Bílovec 2015
26.6.2014Pohár FAČR 2014-15
9.6.2014Nářízená utkání 30.kola
4.6.2014Losovací Aktiv ŘKM
2.6.2014Jednotné začátky - 29.kola
12.3.2014Opravy a upřesnění RMS 2013/14
20.1.2014Turnaj o Pohár předsedy ŘK FAČR M - Třebíč 2014
19.9.2012Opravy a upřesnění RMS
30.7.2012Memoriál Fr. Haraąty-výsledky
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate