|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A1A - Moravskoslezská fotbalová liga - MSFL
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Znojmo | 28 | 18 | 5 | 5 | 52: 23 | 59 | ( 17) |
|
2. | HFK Olomouc | 28 | 14 | 6 | 8 | 53: 33 | 48 | ( 6) |
|
3. | Sigma Olomouc B | 28 | 14 | 6 | 8 | 42: 29 | 48 | ( 6) |
|
4. | Frýdek-Místek | 28 | 13 | 6 | 9 | 46: 32 | 45 | ( 3) |
|
5. | Břeclav | 28 | 12 | 7 | 9 | 34: 31 | 43 | ( 1) |
|
6. | Zábřeh | 28 | 12 | 6 | 10 | 33: 31 | 42 | ( 0) |
|
7. | Uničov | 28 | 11 | 8 | 9 | 49: 33 | 41 | ( -1) |
|
8. | Slavičín | 28 | 12 | 5 | 11 | 27: 32 | 41 | ( -1) |
|
9. | FC Brno B | 28 | 9 | 9 | 10 | 29: 30 | 36 | ( -6) |
|
10. | Kroměříž | 28 | 9 | 9 | 10 | 27: 34 | 36 | ( -6) |
|
11. | Jihlava B | 28 | 8 | 9 | 11 | 37: 39 | 33 | ( -9) |
|
12. | Líšeň | 28 | 8 | 8 | 12 | 25: 37 | 32 | (-10) |
|
13. | Mutěnice | 28 | 9 | 3 | 16 | 21: 48 | 30 | (-12) |
|
14. | Baník Ostrava B | 28 | 7 | 4 | 17 | 27: 46 | 25 | (-17) |
|
15. | DOSTA Bystrc | 28 | 5 | 7 | 16 | 17: 41 | 22 | (-20) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Znojmo | 14 | 10 | 2 | 2 | 33: 13 | 32 |
|
2. | HFK Olomouc | 14 | 10 | 2 | 2 | 37: 15 | 32 |
|
3. | Zábřeh | 14 | 8 | 4 | 2 | 17: 9 | 28 |
|
4. | Uničov | 14 | 7 | 6 | 1 | 25: 8 | 27 |
|
5. | Břeclav | 14 | 8 | 3 | 3 | 21: 17 | 27 |
|
6. | Frýdek-Místek | 14 | 8 | 2 | 4 | 28: 16 | 26 |
|
7. | Jihlava B | 14 | 7 | 5 | 2 | 24: 10 | 26 |
|
8. | Slavičín | 14 | 7 | 4 | 3 | 14: 9 | 25 |
|
9. | Sigma Olomouc B | 14 | 7 | 3 | 4 | 21: 13 | 24 |
|
10. | Líšeň | 14 | 7 | 3 | 4 | 20: 14 | 24 |
|
11. | FC Brno B | 14 | 6 | 4 | 4 | 20: 13 | 22 |
|
12. | Kroměříž | 14 | 6 | 4 | 4 | 17: 11 | 22 |
|
13. | Mutěnice | 14 | 7 | 0 | 7 | 14: 20 | 21 |
|
14. | Baník Ostrava B | 14 | 6 | 2 | 6 | 16: 18 | 20 |
|
15. | DOSTA Bystrc | 14 | 4 | 5 | 5 | 11: 15 | 17 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Znojmo | 14 | 8 | 3 | 3 | 19: 10 | 27 |
|
2. | Sigma Olomouc B | 14 | 7 | 3 | 4 | 21: 16 | 24 |
|
3. | Frýdek-Místek | 14 | 5 | 4 | 5 | 18: 16 | 19 |
|
4. | HFK Olomouc | 14 | 4 | 4 | 6 | 16: 18 | 16 |
|
5. | Břeclav | 14 | 4 | 4 | 6 | 13: 14 | 16 |
|
6. | Slavičín | 14 | 5 | 1 | 8 | 13: 23 | 16 |
|
7. | Uničov | 14 | 4 | 2 | 8 | 24: 25 | 14 |
|
8. | Zábřeh | 14 | 4 | 2 | 8 | 16: 22 | 14 |
|
9. | FC Brno B | 14 | 3 | 5 | 6 | 9: 17 | 14 |
|
10. | Kroměříž | 14 | 3 | 5 | 6 | 10: 23 | 14 |
|
11. | Mutěnice | 14 | 2 | 3 | 9 | 7: 28 | 9 |
|
12. | Líšeň | 14 | 1 | 5 | 8 | 5: 23 | 8 |
|
13. | Jihlava B | 14 | 1 | 4 | 9 | 13: 29 | 7 |
|
14. | Baník Ostrava B | 14 | 1 | 2 | 11 | 11: 28 | 5 |
|
15. | DOSTA Bystrc | 14 | 1 | 2 | 11 | 6: 26 | 5 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Slavičín | --- | 2:1 | 0:1 | 0:0 | 1:3 | 2:0 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 0:0 | 1:0 | 2:1 | 0:2 | | 3:0 |
|
2. | HFK Olomouc | 3:2 | --- | 1:1 | 2:0 | 1:2 | 4:0 | 3:1 | 3:2 | 1:1 | 0:1 | 4:1 | 4:0 | 2:0 | 3:1 | | 6:3 |
|
3. | Kroměříž | 1:0 | 3:0 | --- | 0:2 | 0:0 | 0:0 | 1:0 | 2:3 | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 4:0 | 2:2 | 0:1 | | 0:1 |
|
4. | Sigma Olomouc B | 3:0 | 1:0 | 3:0 | --- | 2:3 | 2:0 | 2:0 | 0:4 | 0:0 | 3:0 | 3:2 | 1:1 | 0:1 | 1:1 | | 0:1 |
|
5. | Znojmo | 4:0 | 1:2 | 0:0 | 4:1 | --- | 3:2 | 3:2 | 2:1 | 2:1 | 0:0 | 2:3 | 4:0 | 2:1 | 1:0 | | 5:0 |
|
6. | DOSTA Bystrc | 1:3 | 0:0 | 2:0 | 1:2 | 0:2 | --- | 2:2 | 0:2 | 2:0 | 0:3 | 1:0 | 0:0 | 0:0 | 1:1 | | 1:0 |
|
7. | Baník Ostrava B | 0:1 | 0:5 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | --- | 3:1 | 2:3 | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 2:1 | 1:0 | | 2:1 |
|
8. | Uničov | 2:0 | 0:0 | 2:2 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 3:0 | --- | 4:1 | 0:0 | 3:0 | 0:0 | 5:2 | 0:1 | | 1:1 |
|
9. | Jihlava B | 0:2 | 3:0 | 7:0 | 3:2 | 0:0 | 4:1 | 1:0 | 3:2 | --- | 2:1 | 1:1 | 0:0 | 0:1 | 0:0 | | 0:0 |
|
10. | Břeclav | 0:1 | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 0:2 | 0:0 | 3:2 | 2:1 | 2:2 | --- | 0:5 | 3:1 | 2:1 | 3:0 | | 2:0 |
|
11. | Frýdek-Místek | 2:2 | 1:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 2:1 | 4:1 | 2:2 | 3:1 | 3:1 | --- | 3:0 | 1:0 | 4:0 | | 2:0 |
|
12. | Líšeň | 3:0 | 2:2 | 2:1 | 0:1 | 2:1 | 0:2 | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 3:1 | 0:1 | --- | 0:3 | 1:1 | | 3:0 |
|
13. | Zábřeh | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 0:5 | 1:1 | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 3:1 | 0:1 | 0:0 | 1:0 | --- | 1:1 | | 0:0 |
|
14. | FC Brno B | 1:2 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 0:1 | 1:0 | 2:3 | 1:4 | 4:0 | 1:0 | 1:1 | 0:0 | 2:0 | --- | | 3:0 |
|
15. | Fulnek | | | | | | | | | | | | | | | --- | |
|
16. | Mutěnice | 1:0 | 0:2 | 0:1 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 2:1 | 0:4 | 0:3 | 2:1 | 2:3 | 1:0 | | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Znojmo | 14 | 9 | 4 | 1 | 27: 9 | 31 |
|
2. | Zábřeh | 14 | 7 | 4 | 3 | 21: 14 | 25 |
|
3. | Slavičín | 14 | 7 | 3 | 4 | 15: 13 | 24 |
|
4. | Uničov | 14 | 6 | 4 | 4 | 28: 18 | 22 |
|
5. | Sigma Olomouc B | 14 | 6 | 4 | 4 | 15: 11 | 22 |
|
6. | Frýdek-Místek | 14 | 6 | 2 | 6 | 27: 19 | 20 |
|
7. | Břeclav | 14 | 5 | 4 | 5 | 14: 16 | 19 |
|
8. | HFK Olomouc | 14 | 4 | 6 | 4 | 23: 17 | 18 |
|
9. | DOSTA Bystrc | 14 | 4 | 5 | 5 | 11: 13 | 17 |
|
10. | FC Brno B | 14 | 4 | 5 | 5 | 9: 14 | 17 |
|
11. | Mutěnice | 14 | 5 | 1 | 8 | 14: 30 | 16 |
|
12. | Baník Ostrava B | 14 | 4 | 3 | 7 | 13: 20 | 15 |
|
13. | Jihlava B | 14 | 3 | 5 | 6 | 15: 18 | 14 |
|
14. | Kroměříž | 14 | 3 | 5 | 6 | 12: 19 | 14 |
|
15. | Líšeň | 14 | 3 | 3 | 8 | 10: 23 | 12 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | HFK Olomouc | 14 | 10 | 0 | 4 | 30: 16 | 30 |
|
2. | Znojmo | 14 | 9 | 1 | 4 | 25: 14 | 28 |
|
3. | Sigma Olomouc B | 14 | 8 | 2 | 4 | 27: 18 | 26 |
|
4. | Frýdek-Místek | 14 | 7 | 4 | 3 | 19: 13 | 25 |
|
5. | Břeclav | 14 | 7 | 3 | 4 | 20: 15 | 24 |
|
6. | Kroměříž | 14 | 6 | 4 | 4 | 15: 15 | 22 |
|
7. | Líšeň | 14 | 5 | 5 | 4 | 15: 14 | 20 |
|
8. | Uničov | 14 | 5 | 4 | 5 | 21: 15 | 19 |
|
9. | FC Brno B | 14 | 5 | 4 | 5 | 20: 16 | 19 |
|
10. | Jihlava B | 14 | 5 | 4 | 5 | 22: 21 | 19 |
|
11. | Zábřeh | 14 | 5 | 2 | 7 | 12: 17 | 17 |
|
12. | Slavičín | 14 | 5 | 2 | 7 | 12: 19 | 17 |
|
13. | Mutěnice | 14 | 4 | 2 | 8 | 7: 18 | 14 |
|
14. | Baník Ostrava B | 14 | 3 | 1 | 10 | 14: 26 | 10 |
|
15. | DOSTA Bystrc | 14 | 1 | 2 | 11 | 6: 28 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0101 | Slavičín | Mutěnice | 3:0 | | |
ŽK: Samko Martin, Švach Michal - Zich Jan, Lacko Ivan; ČK: 0 - Zich Jan |
|
|
|
A1A0103 | Kroměříž | FC Brno B | 0:1 | | |
ŽK: Matoušek Tomáš, Mazouch Tomáš - Okleštěk Tomáš |
|
|
A1A0104 | Sigma Olomouc B | Zábřeh | 0:1 | | |
ŽK: Blaha Martin - Barcal Daniel, Čučka Martin |
|
|
A1A0105 | Znojmo | Líšeň | 4:0 | | |
ŽK: Šilinger Jan - Dupal Martin, Jaroš Jiří |
|
|
A1A0106 | DOSTA Bystrc | Frýdek-Místek | 1:0 | | |
ŽK: Veselý Jan, Hanák Martin - Němec Lubomír; ČK: 0 - Hrdlička Jan |
|
|
A1A0107 | Baník Ostrava B | Břeclav | 0:0 | | |
ŽK: Vašenda Dalibor, Wojnar Petr - Valent Róbert |
|
|
A1A0108 | Uničov | Jihlava B | 4:1 | | |
ŽK: Vejvoda Roman - Filip Petr, Vyskočil Michal |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0201 | Mutěnice | Jihlava B | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Filip Petr, Demeter Robin, Procházka Luděk; ČK: 0 - Černý Vojtěch |
|
|
A1A0202 | Břeclav | Uničov | 2:1 | | |
ŽK: Jakubovič Juraj - Švajda Pavel, Novosad Petr, Škoda Filip |
|
|
A1A0203 | Frýdek-Místek | Baník Ostrava B | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Cverna Ondřej |
|
|
A1A0204 | Líšeň | DOSTA Bystrc | 0:2 | | |
ŽK: Dupal Martin - Galla David, Jirásek Ladislav, Janíček Martin, Veselý Jan |
|
|
A1A0205 | Zábřeh | Znojmo | 1:1 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Svozil Jaroslav, Richter Dominik - Vavřík Martin, Helebrant Oldřich, Lukáš Tomáš |
|
|
A1A0206 | FC Brno B | Sigma Olomouc B | 1:1 | | |
ŽK: Král Miroslav, Farmačka David, Buchta Radek - Nuc Tomáš, Němčák Jaroslav |
|
|
|
A1A0208 | Slavičín | HFK Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: Hnaníček Josef, Švach Petr, Otépka Milan, Školník Ondřej - Filipský Petr, Čtvrtníček Ondřej |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0301 | HFK Olomouc | Mutěnice | 6:3 | | |
ŽK: Čtvrtníček Ondřej - Zich Jan |
|
|
A1A0302 | Kroměříž | Slavičín | 1:0 | | |
ŽK: Kovařík Jiří, Matoušek Tomáš, Dočkal Martin - Kříž Pavel; ČK: Matoušek Tomáš - 0 |
|
|
|
A1A0304 | Znojmo | FC Brno B | 1:0 | | |
ŽK: Mička Zdeněk, Krhut Dominik - Šural Josef, Král Miroslav, Farmačka David |
|
|
A1A0305 | DOSTA Bystrc | Zábřeh | 0:0 | | |
ŽK: Šíma Jiří, Outrata Pavel, Veselovský Tomáš, Křivánek Filip, Grygar Jakub - Šalamoun Martin, Barcal Jiří, Vodák Petr, Čučka Martin, Svozil Jaroslav; ČK: 0 - Čučka Martin |
|
|
A1A0306 | Baník Ostrava B | Líšeň | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Konrád Manfréd |
|
|
A1A0307 | Uničov | Frýdek-Místek | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Cesnek Martin |
|
|
A1A0308 | Jihlava B | Břeclav | 2:1 | | |
ŽK: Naniaš Michal, Filip Petr, Peška Vladimír - Koryčánek Kamil |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0401 | Mutěnice | Břeclav | 0:4 | | |
ŽK: Trnovec Radomír, Jašíček Michal, Zich Jan, Kašpar Jaroslav, Pospíšil Martin - Michal Ivo |
|
|
A1A0402 | Frýdek-Místek | Jihlava B | 3:1 | | |
ŽK: Prokeš Jiří, Literák Petr, Fromelius David - Naniaš Michal |
|
|
A1A0403 | Líšeň | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Kolář Antonín, Dupal Martin - Řehák Tomáš, Toman Jiří, Sostřonek Michal |
|
|
A1A0404 | Zábřeh | Baník Ostrava B | 2:0 | | |
ŽK: Kalvoda Ondřej - 0; ČK: 0 - Pietrzkiewicz David |
|
|
A1A0405 | FC Brno B | DOSTA Bystrc | 1:0 | | |
ŽK: Doležal Martin, Pacák Aleš, Farmačka David, Cupák David, Pospěch Zbyněk - Veselý Jan, Sedláček Matěj |
|
|
|
A1A0407 | Slavičín | Sigma Olomouc B | 0:0 | | |
ŽK: Hnaníček Josef, Švach Petr, Železník Lukáš, Holek Martin, Otépka Milan - Blaha Martin, Nuc Tomáš, Schulmeister Jan, Pulkert Martin, Navrátil Jan, Murin Ondřej |
|
|
A1A0408 | HFK Olomouc | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: Čtvrtníček Ondřej, Žondra Libor - Vogl Marek, Šilinger Ondřej, Janča Petr, Handl Martin, Mazouch Tomáš; ČK: Žondra Libor - 0 |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0501 | Kroměříž | Mutěnice | 0:1 | | |
ŽK: Stojaník Ondřej, Dvořáček Michal - Novák Rudolf, Otruba Bronislav, Zich Jan, Lacko Ivan |
|
|
A1A0502 | Sigma Olomouc B | HFK Olomouc | 1:0 | | |
ŽK: Machalický Milan, Navrátil Jan, Pulkert Martin - 0 |
|
|
A1A0503 | Znojmo | Slavičín | 4:0 | | |
ŽK: Vavřík Martin, Lacko Matúš - Mendl Petr, Jaroš Mojmír, Školník Ondřej |
|
|
|
A1A0505 | Baník Ostrava B | FC Brno B | 1:0 | | |
ŽK: Strnad Miloslav - Pacák Aleš, Král Miroslav; ČK: Coufal Radek - 0 |
|
|
A1A0506 | Uničov | Zábřeh | 5:2 | | |
ŽK: 0 - Sedlák Petr, Olejník Milan |
|
|
A1A0507 | Jihlava B | Líšeň | 0:0 | | |
ŽK: Štěpanovský Martin, Naniaš Michal, Chlup Jiří - Sedmidubský Tomáš, Hebron Pavel, Nosko Martin; ČK: 0 - Nosko Martin |
|
|
A1A0508 | Břeclav | Frýdek-Místek | 0:5 | | |
ŽK: Csákó Jakub, Svoboda Lukáš, Čermák Marek - Literák Petr |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0601 | Mutěnice | Frýdek-Místek | 0:3 | | |
ŽK: Jašíček Michal, Rohovský Lukáš - Prokeš Jiří, Němec Lubomír, Cabák Stanislav |
|
|
A1A0602 | Líšeň | Břeclav | 3:1 | | |
ŽK: Oprchal Zbyněk, Dupal Martin - Csákó Jakub, Malár Vladimír, Čermák Marek, Simandl Pavel |
|
|
A1A0603 | Zábřeh | Jihlava B | 3:1 | | |
ŽK: Vodák Petr - Karlík Karol, Filip Petr, Černý Vojtěch |
|
|
A1A0604 | FC Brno B | Uničov | 1:4 | | |
ŽK: Šamánek Rostislav, Farmačka David - Vejvoda Roman |
|
|
|
A1A0606 | Slavičín | DOSTA Bystrc | 2:0 | | |
ŽK: Železník Lukáš, Hnaníček Josef, Otépka Milan, Kříž Pavel, Lysáček Petr, Školník Ondřej - Kopecký Radim, Janíček Martin, Křivánek Filip |
|
|
A1A0607 | HFK Olomouc | Znojmo | 1:2 | | |
ŽK: Zlatohlavý Martin, Salatin Vadym, Čtvrtníček Ondřej, Libič Tomáš - Mička Zdeněk, Šilinger Jan |
|
|
A1A0608 | Kroměříž | Sigma Olomouc B | 0:2 | | |
ŽK: Stojaník Ondřej, Valášek Josef, Janča Petr - Navrátil Jan |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0701 | Sigma Olomouc B | Mutěnice | 0:1 | | |
ŽK: Nuc Tomáš, Koutný Václav, Ulma Miroslav - Zich Jan, Macek Michal |
|
|
A1A0702 | Znojmo | Kroměříž | 0:0 | | |
ŽK: Vavřík Martin, Hříbek Roman, Šilinger Jan - Vogl Marek, Fiala Matěj, Janča Petr, Mazouch Tomáš |
|
|
A1A0703 | DOSTA Bystrc | HFK Olomouc | 0:0 | | |
ŽK: Vlček Radim, Drábek Michal, Outrata Pavel - 0 |
|
|
A1A0704 | Baník Ostrava B | Slavičín | 0:1 | | |
|
|
|
A1A0706 | Jihlava B | FC Brno B | 0:0 | | |
ŽK: Naniaš Michal, Chlup Jiří, Peška Vladimír - Pašek David, Červinek Jakub |
|
|
A1A0707 | Břeclav | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: Schwarz Petr, Dvořák Ivan, Koryčánek Kamil, Jakubovič Juraj - Bárta Michal, Šalamoun Martin; ČK: Doležal Karel - Richter Dominik |
|
|
A1A0708 | Frýdek-Místek | Líšeň | 3:0 | | |
ŽK: Staněk Zdeněk - Hebron Pavel, Dupal Martin |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0801 | Mutěnice | Líšeň | 2:1 | | |
ŽK: Lacko Ivan - Oprchal Zbyněk, Dupal Martin, Belej Michal |
|
|
A1A0802 | Zábřeh | Frýdek-Místek | 0:0 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Čučka Martin - Maceček Karel |
|
|
A1A0803 | FC Brno B | Břeclav | 1:0 | | |
ŽK: Šamánek Rostislav, Král Miroslav, Urban Jan - Dvořák Ivan, Koryčánek Kamil |
|
|
|
A1A0805 | Slavičín | Uničov | 1:1 | | |
ŽK: Šamánek Andrej, Hnaníček Josef, Otépka Milan - Hrubý Vladimír, Novosad Petr, Toman Jiří, Žmolík Dušan, Škoda Filip; ČK: Šamánek Andrej - 0 |
|
|
A1A0806 | HFK Olomouc | Baník Ostrava B | 3:1 | | |
ŽK: Čtvrtníček Ondřej - Cverna Ondřej, Frydrych Michal |
|
|
A1A0807 | Kroměříž | DOSTA Bystrc | 0:0 | | |
ŽK: Matoušek Tomáš - Břežný Daniel, Veselý Jan |
|
|
A1A0808 | Sigma Olomouc B | Znojmo | 2:3 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0901 | Znojmo | Mutěnice | 5:0 | | |
ŽK: Yonov Todor - Kupka Petr, Jašíček Michal, Zich Jan |
|
|
A1A0902 | DOSTA Bystrc | Sigma Olomouc B | 1:2 | | |
ŽK: Veselý Jan - Murin Ondřej, Machalický Milan, Lukšík Filip |
|
|
A1A0903 | Baník Ostrava B | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: Metelka František - 0 |
|
|
A1A0904 | Uničov | HFK Olomouc | 0:0 | | |
ŽK: Vejvoda Roman, Řehák Tomáš, Žmolík Dušan - Žondra Libor |
|
|
A1A0905 | Jihlava B | Slavičín | 0:2 | | |
ŽK: Lovětínský Michal - Hnaníček Josef, Samko Martin, Fábry Martin |
|
|
|
A1A0907 | Frýdek-Místek | FC Brno B | 4:0 | | |
|
|
A1A0908 | Líšeň | Zábřeh | 0:3 | | |
ŽK: Sedmidubský Tomáš, Kolář Antonín - Šalamoun Martin |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1001 | Mutěnice | Zábřeh | 2:3 | | |
ŽK: Macek Michal, Pospíšil Martin - Šalamoun Martin |
|
|
A1A1002 | FC Brno B | Líšeň | 0:0 | | |
|
|
|
A1A1004 | Slavičín | Břeclav | 1:0 | | |
ŽK: Šamánek Andrej, Hnaníček Josef, Švach Petr - Doležal Karel, Schwarz Petr, Demjanovič Marek; ČK: 0 - Demjanovič Marek |
|
|
A1A1005 | HFK Olomouc | Jihlava B | 1:1 | | |
ŽK: Filipský Petr, Libič Tomáš - Chlup Jiří, Vyskočil Michal |
|
|
A1A1006 | Kroměříž | Uničov | 2:3 | | |
ŽK: Valášek Josef, Mazouch Tomáš - Vejvoda Roman |
|
|
A1A1007 | Sigma Olomouc B | Baník Ostrava B | 2:0 | | |
ŽK: Dreksa Pavel - Cverna Ondřej, Vašenda Dalibor, Lee Hyung Sang; ČK: Dreksa Pavel - 0 |
|
|
A1A1008 | Znojmo | DOSTA Bystrc | 3:2 | | |
ŽK: Zapalač Petr - Janíček Martin, Veselý Jan, Veselovský Tomáš; ČK: Hříbek Roman - 0 |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1101 | DOSTA Bystrc | Mutěnice | 1:0 | | |
ŽK: Břežný Daniel, Drábek Michal, Hanák Martin - Jašíček Michal, Zich Jan, Otruba Bronislav, Macek Michal |
|
|
A1A1102 | Baník Ostrava B | Znojmo | 2:0 | | |
ŽK: Zawada Jan, Kosňovský Tomáš, Kraut Dominik - Vavřík Martin, Mička Zdeněk, Zapalač Petr, Šilinger Jan |
|
|
A1A1103 | Uničov | Sigma Olomouc B | 1:1 | | |
ŽK: Řehák Tomáš, Žmolík Dušan, Sostřonek Michal, Ondrušík Petr - Blaha Martin, Nuc Tomáš, Machalický Milan, Lukšík Filip; ČK: 0 - Machalický Milan |
|
|
A1A1104 | Jihlava B | Kroměříž | 7:0 | | |
ŽK: Filip Petr, Vyskočil Michal - Stojaník Ondřej, Valášek Josef |
|
|
A1A1105 | Břeclav | HFK Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: Dvořák Ivan, Jakubovič Juraj - Vajda Tomáš |
|
|
A1A1106 | Frýdek-Místek | Slavičín | 2:2 | | |
ŽK: Němec Lubomír - Cesnek Martin, Šamánek Andrej, Hnaníček Josef, Otépka Milan, Jaroš Mojmír, Školník Ondřej; ČK: Němec Lubomír - 0 |
|
|
|
A1A1108 | Zábřeh | FC Brno B | 1:1 | | |
ŽK: Kalvoda Ondřej, Barcal Jiří, Svozil Jaroslav, Jančík Michal - Paděra Ondřej, Buchta Radek |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1201 | Mutěnice | FC Brno B | 1:0 | | |
ŽK: Jašíček Michal, Novák Rudolf, Pospíšil Martin - Smutný Roman, Král Miroslav; ČK: 0 - Smutný Roman, Král Miroslav |
|
|
|
A1A1203 | Slavičín | Líšeň | 1:0 | | |
ŽK: Mendl Petr, Šamánek Andrej - Sedmidubský Tomáš, Kolář Antonín, Křap Patrik |
|
|
A1A1204 | HFK Olomouc | Frýdek-Místek | 4:1 | | |
ŽK: Zedníček Stanislav, Filipský Petr - Literák Petr |
|
|
A1A1205 | Kroměříž | Břeclav | 1:1 | | |
ŽK: Matoušek Tomáš, Mazouch Tomáš - Dvořák Ivan |
|
|
A1A1206 | Sigma Olomouc B | Jihlava B | 0:0 | | |
ŽK: Murin Ondřej - Šisler Jiří |
|
|
A1A1207 | Znojmo | Uničov | 2:1 | | |
ŽK: Minarech Matúš, Kováč Gregor, Podzemský Lukáš - Fiala Vlastimil, Švajda Pavel, Řehák Tomáš, Toman Jiří |
|
|
A1A1208 | DOSTA Bystrc | Baník Ostrava B | 2:2 | | |
ŽK: Břežný Daniel, Veselý Jan - Brunclík Roman, Metelka František, Tomašák Petr, Frydrych Michal |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1301 | Baník Ostrava B | Mutěnice | 2:1 | | |
ŽK: Kosňovský Tomáš - Macek Michal |
|
|
A1A1302 | Uničov | DOSTA Bystrc | 3:0 | | |
ŽK: Fiala Vlastimil - Břežný Daniel, Šíma Jiří, Janíček Martin, Hanák Martin |
|
|
A1A1303 | Jihlava B | Znojmo | 0:0 | | |
ŽK: Filip Petr - Vavřík Martin, Podzemský Lukáš, Zapalač Petr, Krhut Dominik; ČK: Lovětínský Michal - 0 |
|
|
A1A1304 | Břeclav | Sigma Olomouc B | 1:0 | | |
ŽK: Schwarz Petr, Dvořák Ivan, Svoboda Lukáš - Blaha Martin, Vepřek Michal, Machalický Milan, Esis Steines Caihame, Štětina Vít |
|
|
A1A1305 | Frýdek-Místek | Kroměříž | 0:2 | | |
ŽK: Hrdlička Jan, Literák Petr - Stojaník Ondřej, Valášek Josef, Matoušek Tomáš |
|
|
A1A1306 | Líšeň | HFK Olomouc | 2:2 | | |
ŽK: Čampa Rudolf, Čejka Petr, Belej Michal - Costa Michel, Čtvrtníček Ondřej |
|
|
A1A1307 | Zábřeh | Slavičín | 2:0 | | |
ŽK: Šalamoun Martin - Bělaška Martin, Otépka Milan, Školník Ondřej |
|
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
A1A1402 | Slavičín | FC Brno B | 0:2 | | |
ŽK: Švach Petr, Fábry Martin - Poláček Martin, Pacák Aleš, Košulič Luboš |
|
|
A1A1403 | HFK Olomouc | Zábřeh | 2:0 | | |
ŽK: Šrom Vojtěch, Kovář Michal, Dadák Tomáš, Čtvrtníček Ondřej - Bárta Michal, Šalamoun Martin, Sedlák Petr, Svozil Jaroslav; ČK: Čtvrtníček Ondřej - 0 |
|
|
A1A1404 | Kroměříž | Líšeň | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Čampa Rudolf, Nosko Martin |
|
|
A1A1405 | Sigma Olomouc B | Frýdek-Místek | 3:2 | | |
ŽK: Esis Steines Caihame - Prokeš Jiří, Staněk Zdeněk; ČK: 0 - Hrdlička Jan, Kořínek Kamil |
|
|
A1A1406 | Znojmo | Břeclav | 0:0 | | |
ŽK: Podzemský Lukáš - Hladký Václav, Jakubovič Juraj, Svoboda Lukáš, Kočíř Michal |
|
|
A1A1407 | DOSTA Bystrc | Jihlava B | 2:0 | | |
ŽK: Veselý Jan - Naniaš Michal |
|
|
A1A1408 | Baník Ostrava B | Uničov | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Řehák Tomáš, Žmolík Dušan |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1501 | Uničov | Mutěnice | 1:1 | | |
ŽK: Vejvoda Roman, Hrubý Vladimír, Řehák Tomáš - Kupka Petr, Zich Jan, Novák Rudolf, Macek Michal |
|
|
A1A1502 | Jihlava B | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: Vyskočil Michal, Korčián David - Metelka František |
|
|
A1A1503 | Břeclav | DOSTA Bystrc | 0:0 | | |
ŽK: Doležal Karel, Schwarz Petr, Simandl Pavel, Koryčánek Kamil - Vrtěna Jaroslav, Janíček Martin, Outrata Pavel, Veselý Jan |
|
|
A1A1504 | Frýdek-Místek | Znojmo | 0:2 | | |
ŽK: Staněk Zdeněk - Vavřík Martin, Zapalač Petr |
|
|
A1A1505 | Líšeň | Sigma Olomouc B | 0:1 | | |
ŽK: Sedmidubský Tomáš, Široký Marek, Dupal Martin, Hebron Pavel - Vepřek Michal, Pulkert Martin; ČK: 0 - Murin Ondřej |
|
|
A1A1506 | Zábřeh | Kroměříž | 2:0 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Čučka Martin - Matoušek Tomáš |
|
|
A1A1507 | FC Brno B | HFK Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: Cupák David, Fabricio Soares Leonardo, Inacio Da Silva Dalmo - Čtvrtníček Ondřej |
|
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1601 | Mutěnice | Slavičín | 1:0 | | |
ŽK: Petričko Marek, Koiš Martin, Lacko Ivan - Jaroš Mojmír; ČK: Koiš Martin - 0 |
|
|
|
A1A1603 | FC Brno B | Kroměříž | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Grim Jaromír |
|
|
A1A1604 | Zábřeh | Sigma Olomouc B | 0:5 | | |
ŽK: Bárta Michal, Kalvoda Ondřej, Michalčák Lukáš - Koutný Václav |
|
|
A1A1605 | Líšeň | Znojmo | 2:1 | | |
ŽK: Vrtěna Jaroslav - Látal Zdeněk |
|
|
A1A1606 | Frýdek-Místek | DOSTA Bystrc | 2:1 | | |
ŽK: Švrček Michal, Literák Petr, Soukup Petr, Cesnek Martin, Fromelius David - Břežný Daniel, Veselý Jan, Záblacký Miroslav; ČK: 0 - Šíma Jiří |
|
|
A1A1607 | Břeclav | Baník Ostrava B | 3:2 | | |
ŽK: Valent Róbert, Dvořák Ivan - 0 |
|
|
A1A1608 | Jihlava B | Uničov | 3:2 | | |
ŽK: Filip Petr, Demeter Robin, Peška Vladimír, Veselý Michal - Vejvoda Roman, Fiala Vlastimil, Švajda Pavel, Řehák Tomáš |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1701 | Jihlava B | Mutěnice | 0:0 | | |
|
|
A1A1702 | Uničov | Břeclav | 0:0 | | |
ŽK: Vejvoda Roman, Řehák Tomáš, Toman Jiří - Schwarz Petr, Svoboda Lukáš, Michal Ivo |
|
|
A1A1703 | Baník Ostrava B | Frýdek-Místek | 0:1 | | |
ŽK: Pelán Radek - Literák Petr |
|
|
A1A1704 | DOSTA Bystrc | Líšeň | 0:0 | | |
ŽK: Lajcman Viktor, Fous Jakub - Vrtěna Jaroslav |
|
|
A1A1705 | Znojmo | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: Yonov Todor, Krhut Dominik, Zapalač Petr - Barcal Daniel, Štětina Vít, Knötig Tomáš |
|
|
A1A1706 | Sigma Olomouc B | FC Brno B | 1:1 | | |
ŽK: Heidenreich Jakub, Krč Aleš - Dos Santos Lira Elton, Šamánek Rostislav |
|
|
|
A1A1708 | HFK Olomouc | Slavičín | 3:2 | | |
ŽK: Zlatohlavý Martin, Čtvrtníček Ondřej, Zmeškal Zdeněk - Švach Michal, Hnaníček Josef, Stýskala Petr, Holek Martin |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1801 | Mutěnice | HFK Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: Otruba Bronislav, Hanák Martin, Pospíšil Martin, Trávník Lukáš - 0 |
|
|
A1A1802 | Slavičín | Kroměříž | 0:1 | | |
ŽK: Kříž Pavel, Hořák Lukáš - Mašlej Miroslav, Grim Jaromír, Hromek Jan |
|
|
|
A1A1804 | FC Brno B | Znojmo | 0:1 | | |
ŽK: Pernica Luděk, Čoupek Petr, Pašek David - Látal Zdeněk |
|
|
A1A1805 | Zábřeh | DOSTA Bystrc | 1:0 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Knötig Tomáš - Břežný Daniel, Šíma Jiří, Fous Jakub, Bubeníček Radim, Moučka Petr; ČK: 0 - Lajcman Viktor |
|
|
A1A1806 | Líšeň | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: Hebron Pavel - Pietrzkiewicz David |
|
|
A1A1807 | Frýdek-Místek | Uničov | 2:2 | | |
ŽK: Literák Petr, Málek Petr, Němec Lubomír - Kyselý Marek, Hrubý Vladimír, Toman Jiří |
|
|
A1A1808 | Břeclav | Jihlava B | 2:2 | | |
ŽK: Valent Róbert, Dvořák Ivan - Naniaš Michal, Filip Petr, Demeter Robin |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1901 | Břeclav | Mutěnice | 2:0 | | |
ŽK: Paulík Jiří - Thomas Cristiano, Pospíšil Martin |
|
|
A1A1902 | Jihlava B | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Filip Petr, Demeter Robin, Gába Jiří, Zelinka Karel - Literák Petr, Prokeš Hynek |
|
|
A1A1903 | Uničov | Líšeň | 0:0 | | |
ŽK: Vejvoda Roman, Žmolík Dušan - Sedmidubský Tomáš, Vrtěna Jaroslav |
|
|
A1A1904 | Baník Ostrava B | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: Buček Antonín, Zawada Jan, Coufal Radek, Frydrych Michal - Vyskočil Michal, Vodák Petr |
|
|
A1A1905 | DOSTA Bystrc | FC Brno B | 1:1 | | |
ŽK: Šíma Jiří - Sus Martin, Buchta Radek |
|
|
|
A1A1907 | Sigma Olomouc B | Slavičín | 3:0 | | |
ŽK: Šichor Marek - Otépka Milan, Železník Lukáš |
|
|
A1A1908 | Kroměříž | HFK Olomouc | 3:0 | | |
ŽK: Smutný Roman, Janča Petr - Kovář Michal, Lukášek Jaromír, Kopecký Radim, Šturma Zdeněk |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2001 | Mutěnice | Kroměříž | 0:1 | | |
ŽK: Petričko Marek - Stojaník Ondřej |
|
|
A1A2002 | HFK Olomouc | Sigma Olomouc B | 2:0 | | |
ŽK: Čtvrtníček Ondřej - Štěpán Vojtěch, Koutek Ladislav |
|
|
A1A2003 | Slavičín | Znojmo | 1:3 | | |
ŽK: Hořák Lukáš - Yonov Todor, Látal Zdeněk, Šilinger Jan |
|
|
|
A1A2005 | FC Brno B | Baník Ostrava B | 2:3 | | |
ŽK: Paděra Ondřej, Chlup Filip, Borák Jaroslav - Frydrych Michal; ČK: Chlup Filip - 0 |
|
|
A1A2006 | Zábřeh | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Bednár Ondrej, Šalamoun Martin, Barcal Jiří, Vodák Petr, Richter Dominik - Vejvoda Roman, Švajda Pavel, Řehák Tomáš, Toman Jiří |
|
|
A1A2007 | Líšeň | Jihlava B | 1:1 | | |
ŽK: Pecha Petr - Naniaš Michal, Lovětínský Michal, Peška Vladimír |
|
|
A1A2008 | Frýdek-Místek | Břeclav | 3:1 | | |
ŽK: Literák Petr, Cesnek Martin - Svoboda Lukáš |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2101 | Frýdek-Místek | Mutěnice | 2:0 | | |
ŽK: Grussmann Radim, Cesnek Martin - Koštuřík Dalibor, Hanák Martin, Trávník Lukáš |
|
|
A1A2102 | Břeclav | Líšeň | 3:1 | | |
ŽK: Schwarz Petr, Michal Ivo - Vrtěna Jaroslav, Pecha Petr, Nosko Martin; ČK: Michal Ivo - 0 |
|
|
A1A2103 | Jihlava B | Zábřeh | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Krejčíř Pavel, Vyskočil Michal, Štětina Vít |
|
|
A1A2104 | Uničov | FC Brno B | 0:1 | | |
ŽK: Novosad Petr, Toman Jiří - 0 |
|
|
|
A1A2106 | DOSTA Bystrc | Slavičín | 1:3 | | |
ŽK: Lajcman Viktor, Doubek Martin, Veselý Jan - Otépka Milan, Holek Martin |
|
|
A1A2107 | Znojmo | HFK Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: Yonov Todor, Baláž Martin, Hříbek Roman - Zedníček Stanislav, Costa Michel, Čtvrtníček Ondřej |
|
|
A1A2108 | Sigma Olomouc B | Kroměříž | 3:0 | | |
ŽK: Ulma Miroslav - 0 |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2201 | Mutěnice | Sigma Olomouc B | 1:2 | | |
ŽK: Trávník Lukáš - Pospíšil Martin, Krč Aleš |
|
|
A1A2202 | Kroměříž | Znojmo | 0:0 | | |
ŽK: Stojaník Ondřej - Podzemský Lukáš, Látal Zdeněk |
|
|
A1A2203 | HFK Olomouc | DOSTA Bystrc | 4:0 | | |
|
|
A1A2204 | Slavičín | Baník Ostrava B | 0:0 | | |
ŽK: Bělaška Martin, Melichárek Lukáš - 0 |
|
|
|
A1A2206 | FC Brno B | Jihlava B | 4:0 | | |
ŽK: Polák Zdeněk, Pacák Aleš, Križko Juraj - Leligdon Jan |
|
|
A1A2207 | Zábřeh | Břeclav | 0:1 | | |
|
|
A1A2208 | Líšeň | Frýdek-Místek | 0:1 | | |
ŽK: Vrtěna Jaroslav, Pecha Petr - Kořínek Kamil |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2301 | Líšeň | Mutěnice | 3:0 | | |
ŽK: Vrtěna Jaroslav - 0 |
|
|
A1A2302 | Frýdek-Místek | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: Hrdlička Jan, Cesnek Martin, Němec Lubomír, Maceček Karel - Krejčíř Pavel, Barcal Jiří, Vyskočil Michal |
|
|
A1A2303 | Břeclav | FC Brno B | 3:0 | | |
ŽK: Valent Róbert, Demjanovič Marek - Michna Lukáš, Sus Martin; ČK: Valent Róbert - 0 |
|
|
|
A1A2305 | Uničov | Slavičín | 2:0 | | |
ŽK: Fiala Vlastimil - Šamánek Andrej, Hnaníček Josef, Stýskala Petr, Fábry Martin |
|
|
A1A2306 | Baník Ostrava B | HFK Olomouc | 0:5 | | |
ŽK: Frydrych Michal, Coufal Radek, Pelán Radek, Lee Hyung Sang - Lukášek Jaromír, Costa Michel, Filipský Petr |
|
|
A1A2307 | DOSTA Bystrc | Kroměříž | 2:0 | | |
ŽK: Krajíček Marcel, Šíma Jiří, Veselý Jan, Moučka Petr - Smutný Roman, Grim Jaromír, Mazouch Tomáš, Valášek Josef |
|
|
A1A2308 | Znojmo | Sigma Olomouc B | 4:1 | | |
ŽK: Lacko Matúš - Šichor Marek; ČK: Mička Zdeněk - Chlebek Lukáš |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2401 | Mutěnice | Znojmo | 0:2 | | |
ŽK: Trávník Lukáš, Thomas Cristiano, Jungman František, Řihák Jakub, Hanák Martin, Holešinský Radim - 0; ČK: 0 - Hrubý Vlastimil |
|
|
A1A2402 | Sigma Olomouc B | DOSTA Bystrc | 2:0 | | |
ŽK: Nekuda Petr - Břežný Daniel, Fous Jakub |
|
|
A1A2403 | Kroměříž | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
|
|
A1A2404 | HFK Olomouc | Uničov | 3:2 | | |
ŽK: Šrom Vojtěch, Kovář Michal - Heinz Lukáš |
|
|
A1A2405 | Slavičín | Jihlava B | 1:0 | | |
ŽK: Hnaníček Josef, Kříž Pavel, Holek Martin, Hořák Lukáš - Demeter Robin |
|
|
|
A1A2407 | FC Brno B | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Polák Zdeněk, Pacák Aleš, Michna Lukáš - Cabák Stanislav |
|
|
A1A2408 | Zábřeh | Líšeň | 1:0 | | |
ŽK: Štětina Vít - Král Miroslav, Vrtěna Jaroslav |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2501 | Zábřeh | Mutěnice | 0:0 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Krejčíř Pavel - Lacko Ivan, Holešinský Radim |
|
|
A1A2502 | Líšeň | FC Brno B | 1:1 | | |
ŽK: Hebron Pavel, Vrtěna Jaroslav - Polák Zdeněk, Pacák Aleš, Urban Jan |
|
|
|
A1A2504 | Břeclav | Slavičín | 0:1 | | |
ŽK: Navrátil Jaroslav, Schwarz Petr, Svoboda Lukáš, Malár Vladimír - Talčík Jakub, Hnaníček Josef |
|
|
A1A2505 | Jihlava B | HFK Olomouc | 3:0 | | |
ŽK: Naniaš Michal, Gába Jiří, Veselý Michal - Čtvrtníček Ondřej, Kopecký Radim |
|
|
A1A2506 | Uničov | Kroměříž | 2:2 | | |
ŽK: Hrubý Vladimír - Dočkal Martin, Mašlej Miroslav, Dvořáček Michal; ČK: Heinz Lukáš - 0 |
|
|
A1A2507 | Baník Ostrava B | Sigma Olomouc B | 1:2 | | |
ŽK: Wojnar Petr - Murin Ondřej, Nekuda Petr |
|
|
A1A2508 | DOSTA Bystrc | Znojmo | 0:2 | | |
ŽK: Lajcman Viktor, Břežný Daniel, Šíma Jiří, Outrata Pavel - Yonov Todor, Látal Zdeněk |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2601 | Mutěnice | DOSTA Bystrc | 2:0 | | |
ŽK: Otruba Bronislav, Koiš Martin - Šíma Jiří, Doubek Martin |
|
|
A1A2602 | Znojmo | Baník Ostrava B | 3:2 | | |
ŽK: Yonov Todor, Zapalač Petr - Strnad Miloslav; ČK: Yonov Todor - 0 |
|
|
A1A2603 | Sigma Olomouc B | Uničov | 0:4 | | |
ŽK: Hajčík Miroslav, Nekuda Petr, Vašíček Václav - Vejvoda Roman, Fiala Vlastimil; ČK: 0 - Sostřonek Michal |
|
|
A1A2604 | Kroměříž | Jihlava B | 2:1 | | |
ŽK: Matoušek Tomáš, Grim Jaromír - Demeter Robin |
|
|
A1A2605 | HFK Olomouc | Břeclav | 0:1 | | |
ŽK: Kopecký Radim - Jakubovič Juraj |
|
|
A1A2606 | Slavičín | Frýdek-Místek | 0:0 | | |
ŽK: Švach Michal - Fromelius David |
|
|
|
A1A2608 | FC Brno B | Zábřeh | 2:0 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2701 | FC Brno B | Mutěnice | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Petričko Marek |
|
|
|
A1A2703 | Líšeň | Slavičín | 3:0 | | |
ŽK: Čampa Rudolf, Hebron Pavel, Bednář David - Stýskala Petr |
|
|
A1A2704 | Frýdek-Místek | HFK Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: Staněk Zdeněk, Cesnek Martin, Maceček Karel, Fromelius David - Lukášek Jaromír, Dadák Tomáš, Čtvrtníček Ondřej |
|
|
A1A2705 | Břeclav | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Hromek Jan, Huška Michal |
|
|
A1A2706 | Jihlava B | Sigma Olomouc B | 3:2 | | |
ŽK: Karlík Karol, Filip Petr, Demeter Robin, Leligdon Jan - Pospíšil Martin, Vavřík Petr, Kostorek Oldřich |
|
|
A1A2707 | Uničov | Znojmo | 1:0 | | |
ŽK: Vejvoda Roman, Kyselý Marek, Řehák Tomáš - Mička Zdeněk, Podzemský Lukáš, Lacko Matúš |
|
|
A1A2708 | Baník Ostrava B | DOSTA Bystrc | 2:0 | | |
ŽK: Vašenda Dalibor, Strnad Miloslav - Šíma Jiří, Outrata Pavel |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2801 | Mutěnice | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Boháč Patrik, Lukáš Milan |
|
|
A1A2802 | DOSTA Bystrc | Uničov | 0:2 | | |
ŽK: Jirásek Ladislav, Šíma Jiří - Vejvoda Roman, Heinz Lukáš, Řehák Tomáš |
|
|
A1A2803 | Znojmo | Jihlava B | 2:1 | | |
ŽK: Vavřík Martin - Kopic Jan, Filip Petr, Benda Pavel |
|
|
A1A2804 | Sigma Olomouc B | Břeclav | 3:0 | | |
ŽK: Šichor Marek - Simandl Pavel; ČK: 0 - Michal Ivo |
|
|
A1A2805 | Kroměříž | Frýdek-Místek | 1:0 | | |
ŽK: Stojaník Ondřej - Staněk Zdeněk, Literák Petr, Cesnek Martin |
|
|
A1A2806 | HFK Olomouc | Líšeň | 4:0 | | |
ŽK: Šrom Vojtěch, Lukášek Jaromír, Dohnal Adam, Čtvrtníček Ondřej - Král Miroslav |
|
|
A1A2807 | Slavičín | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: Železník Lukáš, Holek Martin - Barcal Jiří, Vyskočil Michal, Richter Dominik |
|
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
A1A2902 | FC Brno B | Slavičín | 1:2 | | |
ŽK: Polák Zdeněk, Pacák Aleš, Pejić Matijas, Michna Lukáš - Mendl Petr, Švach Michal |
|
|
A1A2903 | Zábřeh | HFK Olomouc | 2:0 | | |
ŽK: Kalvoda Ondřej - Zlatohlavý Martin, Zedníček Stanislav, Čtvrtníček Ondřej, Žondra Libor |
|
|
A1A2904 | Líšeň | Kroměříž | 2:1 | | |
ŽK: Král Miroslav, Vrtěna Jaroslav, Nosko Martin - Grim Jaromír |
|
|
A1A2905 | Frýdek-Místek | Sigma Olomouc B | 1:2 | | |
ŽK: Hrdlička Jan - Šustr Martin, Ulma Miroslav, Nekuda Petr, Krč Aleš |
|
|
A1A2906 | Břeclav | Znojmo | 0:2 | | |
ŽK: Navrátil Jaroslav, Schwarz Petr - Yonov Todor, Podzemský Lukáš |
|
|
A1A2907 | Jihlava B | DOSTA Bystrc | 4:1 | | |
ŽK: Filip Petr - Břežný Daniel, Veselý Jan |
|
|
A1A2908 | Uničov | Baník Ostrava B | 3:0 | | |
ŽK: Řehák Tomáš - Greguš Ján, Cverna Ondřej |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A3001 | Mutěnice | Uničov | 2:1 | | |
ŽK: Thomas Cristiano, Řihák Jakub, Otruba Bronislav, Petričko Marek - Vejvoda Roman, Sostřonek Michal |
|
|
A1A3002 | Baník Ostrava B | Jihlava B | 2:3 | | |
ŽK: Frydrych Michal, Zeher Robert - Peška Vladimír |
|
|
A1A3003 | DOSTA Bystrc | Břeclav | 0:3 | | |
ŽK: Veselý Jan, Veselovský Tomáš - Dvořák Ivan |
|
|
A1A3004 | Znojmo | Frýdek-Místek | 2:3 | | |
ŽK: Zapalač Petr - Cesnek Martin; ČK: Látal Zdeněk - 0 |
|
|
A1A3005 | Sigma Olomouc B | Líšeň | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Široký Marek, Bednář David, Nosko Martin |
|
|
A1A3006 | Kroměříž | Zábřeh | 2:2 | | |
|
|
A1A3007 | HFK Olomouc | FC Brno B | 3:1 | | |
|
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 519 | 2.5 |
Branky domácí | 318 | 1.5 |
Branky hosté | 201 | 1.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava B | 0 | 0 | 0 |
|
Břeclav | 0 | 0 | 0 |
|
DOSTA Bystrc | 0 | 0 | 0 |
|
FC Brno B | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava B | 0 | 0 | 0 |
|
Kroměříž | 0 | 0 | 0 |
|
Líšeň | 0 | 0 | 0 |
|
Mutěnice | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc B | 0 | 0 | 0 |
|
Slavičín | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Zábřeh | 0 | 0 | 0 |
|
Znojmo | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|