|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A2E - Moravskoslezská divize - MSD - skupina "E"
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | TESC. Zlín B | 30 | 18 | 7 | 5 | 81: 34 | 61 | ( 16) |
|
2. | Hájek a synové | 30 | 17 | 9 | 4 | 47: 22 | 60 | ( 15) |
|
3. | Hulín | 30 | 15 | 9 | 6 | 47: 24 | 54 | ( 9) |
|
4. | Mikulovice | 30 | 15 | 8 | 7 | 60: 41 | 53 | ( 8) |
|
5. | Šumperk | 30 | 15 | 6 | 9 | 45: 31 | 51 | ( 6) |
|
6. | Dolní Benešov | 30 | 13 | 5 | 12 | 40: 47 | 44 | ( -1) |
|
7. | Opava B | 30 | 12 | 7 | 11 | 47: 43 | 43 | ( -2) |
|
8. | Val. Meziříčí | 30 | 12 | 4 | 14 | 54: 64 | 40 | ( -5) |
|
9. | Orlová | 30 | 11 | 6 | 13 | 47: 45 | 39 | ( -6) |
|
10. | Havířov | 30 | 11 | 5 | 14 | 42: 45 | 38 | ( -7) |
|
11. | Brumov | 30 | 10 | 8 | 12 | 45: 53 | 38 | ( -7) |
|
12. | Poruba | 30 | 10 | 7 | 13 | 46: 60 | 37 | ( -8) |
|
13. | Kravaře | 30 | 8 | 7 | 15 | 35: 54 | 31 | (-14) |
|
14. | Hranice | 30 | 6 | 8 | 16 | 44: 78 | 26 | (-19) |
|
15. | Rýmařov | 30 | 7 | 5 | 18 | 46: 61 | 26 | (-19) |
|
16. | Velké Losiny | 30 | 5 | 9 | 16 | 46: 70 | 24 | (-21) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | TESC. Zlín B | 15 | 11 | 4 | 0 | 50: 11 | 37 |
|
2. | Hájek a synové | 15 | 10 | 5 | 0 | 26: 5 | 35 |
|
3. | Hulín | 15 | 11 | 2 | 2 | 23: 7 | 35 |
|
4. | Mikulovice | 15 | 11 | 2 | 2 | 38: 16 | 35 |
|
5. | Šumperk | 15 | 10 | 2 | 3 | 26: 13 | 32 |
|
6. | Val. Meziříčí | 15 | 9 | 1 | 5 | 34: 19 | 28 |
|
7. | Dolní Benešov | 15 | 8 | 2 | 5 | 26: 22 | 26 |
|
8. | Brumov | 15 | 7 | 4 | 4 | 29: 21 | 25 |
|
9. | Opava B | 15 | 7 | 3 | 5 | 24: 15 | 24 |
|
10. | Kravaře | 15 | 5 | 5 | 5 | 23: 23 | 20 |
|
11. | Havířov | 15 | 5 | 4 | 6 | 21: 19 | 19 |
|
12. | Poruba | 15 | 4 | 6 | 5 | 23: 26 | 18 |
|
13. | Rýmařov | 15 | 5 | 2 | 8 | 31: 32 | 17 |
|
14. | Velké Losiny | 15 | 4 | 4 | 7 | 31: 31 | 16 |
|
15. | Orlová | 15 | 4 | 3 | 8 | 24: 31 | 15 |
|
16. | Hranice | 15 | 3 | 6 | 6 | 25: 27 | 15 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Hájek a synové | 15 | 7 | 4 | 4 | 21: 17 | 25 |
|
2. | TESC. Zlín B | 15 | 7 | 3 | 5 | 31: 23 | 24 |
|
3. | Orlová | 15 | 7 | 3 | 5 | 23: 14 | 24 |
|
4. | Hulín | 15 | 4 | 7 | 4 | 24: 17 | 19 |
|
5. | Šumperk | 15 | 5 | 4 | 6 | 19: 18 | 19 |
|
6. | Opava B | 15 | 5 | 4 | 6 | 23: 28 | 19 |
|
7. | Havířov | 15 | 6 | 1 | 8 | 21: 26 | 19 |
|
8. | Poruba | 15 | 6 | 1 | 8 | 23: 34 | 19 |
|
9. | Mikulovice | 15 | 4 | 6 | 5 | 22: 25 | 18 |
|
10. | Dolní Benešov | 15 | 5 | 3 | 7 | 14: 25 | 18 |
|
11. | Brumov | 15 | 3 | 4 | 8 | 16: 32 | 13 |
|
12. | Val. Meziříčí | 15 | 3 | 3 | 9 | 20: 45 | 12 |
|
13. | Kravaře | 15 | 3 | 2 | 10 | 12: 31 | 11 |
|
14. | Hranice | 15 | 3 | 2 | 10 | 19: 51 | 11 |
|
15. | Rýmařov | 15 | 2 | 3 | 10 | 15: 29 | 9 |
|
16. | Velké Losiny | 15 | 1 | 5 | 9 | 15: 39 | 8 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | TESC. Zlín B | --- | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 4:0 | 3:0 | 4:1 | 5:0 | 7:1 | 1:1 | 7:1 | 4:1 | 5:1 | 3:2 | 0:0 | 3:0 |
|
2. | Brumov | 0:3 | --- | 2:0 | 1:1 | 6:0 | 1:3 | 3:0 | 1:1 | 5:1 | 2:1 | 1:4 | 2:1 | 2:4 | 2:1 | 1:1 | 0:0 |
|
3. | Rýmařov | 3:7 | 1:1 | --- | 5:1 | 2:2 | 0:2 | 1:2 | 4:1 | 3:1 | 0:2 | 4:1 | 1:5 | 1:2 | 0:1 | 4:1 | 2:3 |
|
4. | Velké Losiny | 0:4 | 5:1 | 3:3 | --- | 0:2 | 2:3 | 5:0 | 0:0 | 3:3 | 2:6 | 2:2 | 1:2 | 4:0 | 2:3 | 2:1 | 0:1 |
|
5. | Hranice | 1:1 | 2:2 | 1:0 | 2:2 | --- | 1:2 | 1:2 | 0:1 | 2:3 | 1:1 | 5:5 | 4:1 | 3:2 | 0:2 | 2:2 | 0:1 |
|
6. | Havířov | 2:2 | 1:2 | 4:1 | 1:3 | 6:0 | --- | 2:0 | 1:0 | 3:1 | 1:1 | 0:2 | 0:0 | 0:3 | 0:1 | 0:0 | 0:3 |
|
7. | Kravaře | 0:2 | 2:2 | 0:0 | 5:1 | 3:1 | 3:2 | --- | 3:1 | 1:3 | 1:1 | 0:1 | 2:1 | 0:4 | 0:0 | 2:3 | 1:1 |
|
8. | Dolní Benešov | 1:2 | 2:0 | 0:3 | 0:0 | 5:1 | 3:0 | 3:2 | --- | 3:1 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 3:1 | 3:2 | 1:3 | 0:3 |
|
9. | Val. Meziříčí | 3:1 | 6:2 | 1:0 | 5:0 | 1:3 | 1:2 | 0:1 | 2:0 | --- | 2:1 | 1:1 | 0:3 | 7:1 | 0:1 | 3:2 | 2:1 |
|
10. | Hulín | 1:0 | 1:0 | 2:1 | 2:1 | 6:1 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | 0:0 | --- | 1:1 | 1:0 | 1:2 | 0:1 | 2:0 | 1:0 |
|
11. | Opava B | 3:0 | 1:2 | 2:1 | 4:1 | 2:4 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 5:1 | 2:0 | --- | 0:2 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 0:1 |
|
12. | Šumperk | 3:2 | 4:0 | 1:2 | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 1:1 | 1:3 | --- | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 3:1 |
|
13. | Poruba | 2:2 | 1:2 | 4:0 | 1:1 | 4:1 | 1:1 | 2:1 | 2:3 | 1:1 | 2:2 | 1:0 | 0:0 | --- | 0:1 | 2:4 | 0:7 |
|
14. | Hájek a synové | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 5:0 | 2:0 | 2:0 | 4:1 | 0:0 | 3:1 | 0:0 | 1:0 | 1:1 | 3:0 | --- | 2:2 | 0:0 |
|
15. | Mikulovice | 2:3 | 1:0 | 2:1 | 4:2 | 7:2 | 3:0 | 1:1 | 2:3 | 5:1 | 1:0 | 3:0 | 1:0 | 2:0 | 2:2 | --- | 2:1 |
|
16. | Orlová | 1:2 | 3:1 | 5:2 | 2:1 | 2:2 | 0:5 | 0:0 | 0:2 | 4:0 | 1:4 | 0:2 | 0:1 | 1:3 | 3:3 | 2:3 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | TESC. Zlín B | 15 | 9 | 4 | 2 | 38: 20 | 31 |
|
2. | Šumperk | 15 | 9 | 3 | 3 | 28: 13 | 30 |
|
3. | Hájek a synové | 15 | 7 | 7 | 1 | 21: 9 | 28 |
|
4. | Hulín | 15 | 7 | 6 | 2 | 22: 11 | 27 |
|
5. | Poruba | 15 | 8 | 2 | 5 | 27: 21 | 26 |
|
6. | Mikulovice | 15 | 7 | 4 | 4 | 32: 20 | 25 |
|
7. | Opava B | 15 | 7 | 3 | 5 | 25: 17 | 24 |
|
8. | Orlová | 15 | 6 | 3 | 6 | 23: 22 | 21 |
|
9. | Dolní Benešov | 15 | 6 | 2 | 7 | 16: 24 | 20 |
|
10. | Velké Losiny | 15 | 5 | 4 | 6 | 27: 25 | 19 |
|
11. | Brumov | 15 | 5 | 3 | 7 | 24: 25 | 18 |
|
12. | Kravaře | 15 | 4 | 5 | 6 | 13: 22 | 17 |
|
13. | Hranice | 15 | 5 | 2 | 8 | 21: 32 | 17 |
|
14. | Havířov | 15 | 4 | 1 | 10 | 11: 27 | 13 |
|
15. | Val. Meziříčí | 15 | 3 | 2 | 10 | 16: 39 | 11 |
|
16. | Rýmařov | 15 | 2 | 1 | 12 | 17: 34 | 7 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Hájek a synové | 15 | 10 | 2 | 3 | 26: 13 | 32 |
|
2. | TESC. Zlín B | 15 | 9 | 3 | 3 | 43: 14 | 30 |
|
3. | Val. Meziříčí | 15 | 9 | 2 | 4 | 38: 25 | 29 |
|
4. | Mikulovice | 15 | 8 | 4 | 3 | 28: 21 | 28 |
|
5. | Hulín | 15 | 8 | 3 | 4 | 25: 13 | 27 |
|
6. | Havířov | 15 | 7 | 4 | 4 | 31: 18 | 25 |
|
7. | Dolní Benešov | 15 | 7 | 3 | 5 | 24: 23 | 24 |
|
8. | Šumperk | 15 | 6 | 3 | 6 | 17: 18 | 21 |
|
9. | Brumov | 15 | 5 | 5 | 5 | 21: 28 | 20 |
|
10. | Rýmařov | 15 | 5 | 4 | 6 | 29: 27 | 19 |
|
11. | Opava B | 15 | 5 | 4 | 6 | 22: 26 | 19 |
|
12. | Orlová | 15 | 5 | 3 | 7 | 24: 23 | 18 |
|
13. | Kravaře | 15 | 4 | 2 | 9 | 22: 32 | 14 |
|
14. | Poruba | 15 | 2 | 5 | 8 | 19: 39 | 11 |
|
15. | Hranice | 15 | 1 | 6 | 8 | 23: 46 | 9 |
|
16. | Velké Losiny | 15 | 0 | 5 | 10 | 19: 45 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0101 | TESC. Zlín B | Orlová | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Kopel Jarmil, Sochora Karel, Věčorek Aleš |
|
|
A2E0102 | Brumov | Mikulovice | 1:1 | | |
ŽK: Lendvay Matej, Martinka Pavel, Bartošák Lukáš - Píca Jan, Burian Karel, Onciul Ivo; ČK: Križko Petr, Martinka Pavel - 0 |
|
|
A2E0103 | Rýmařov | Hájek a synové | 0:1 | | |
ŽK: Rončák Jiří, Přecechtěl Radim, Jiřičný David, Lapukhin Pavel - Blatný Libor |
|
|
A2E0104 | Velké Losiny | Poruba | 4:0 | | |
ŽK: Huf Jaroslav - Laub Jaroslav, Wojnarovský Artur |
|
|
A2E0105 | Hranice | Šumperk | 4:1 | | |
ŽK: Pulkert Ondřej - Kameník Petr, Los Pavel, Horák Lukáš; ČK: 0 - Skopal Roman |
|
|
A2E0106 | Havířov | Opava B | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Holčák Josef |
|
|
A2E0107 | Kravaře | Hulín | 1:1 | | |
|
|
A2E0108 | Dolní Benešov | Val. Meziříčí | 3:1 | | |
ŽK: Štefek Robin, Juchelka Michal - Michálek Aleš; ČK: 0 - Sovák Petr |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0201 | Orlová | Val. Meziříčí | 4:0 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk, Kopel Jarmil, Široký Miloš - Marek Lukáš, Macíček Marek, Viskupič Miloš |
|
|
A2E0202 | Hulín | Dolní Benešov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Rozsíval Jakub |
|
|
A2E0203 | Opava B | Kravaře | 2:0 | | |
ŽK: Starý Jakub - 0 |
|
|
A2E0204 | Šumperk | Havířov | 2:0 | | |
ŽK: Reichl Lukáš - 0 |
|
|
A2E0205 | Poruba | Hranice | 4:1 | | |
ŽK: Lesniak Lukáš - Janíček Michal, Kuchař David |
|
|
A2E0206 | Hájek a synové | Velké Losiny | 5:0 | | |
ŽK: Jahoda Roman - Zbořil Jiří, Papica Vilém; ČK: 0 - Šubrt Filip |
|
|
A2E0207 | Mikulovice | Rýmařov | 2:1 | | |
ŽK: Hložánka David, Lhoťan Dominik, Žíla Martin - Martinka Libor, Přecechtěl Radim, Krajčovič Ivo; ČK: 0 - Stsetski Aliaksandr |
|
|
A2E0208 | TESC. Zlín B | Brumov | 1:1 | | |
ŽK: Bačík Martin - Kiačik Peter, Naňák Patrik |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0301 | Brumov | Orlová | 0:0 | | |
ŽK: Križko Petr, Kiačik Peter, Naňák Patrik - Široký Miloš, Kopel Jarmil, Kadlčák Filip, Kadlčák Zdeněk |
|
|
A2E0302 | Rýmařov | TESC. Zlín B | 3:7 | | |
ŽK: Krajčovič Ivo, Lapukhin Pavel - Malý Michal, Linek Jakub |
|
|
A2E0303 | Velké Losiny | Mikulovice | 2:1 | | |
ŽK: Papica Vilém, Navrátil Miroslav, Ferko David, Vývoda Tomáš, Přikryl Adam - Špiller Martin, Ganaj Dalibor |
|
|
A2E0304 | Hranice | Hájek a synové | 0:2 | | |
ŽK: Henkl Jiří, Derych Radim, Blaha Jan - Moravčík Ján, Kunc Pavel |
|
|
A2E0305 | Havířov | Poruba | 0:3 | | |
ŽK: Pristáš Jan, Bartoš Roman, Sourada David - Lesniak Lukáš, Wojnarovský Artur |
|
|
A2E0306 | Kravaře | Šumperk | 2:1 | | |
ŽK: Malý Jakub - Opravil Zdeněk |
|
|
A2E0307 | Dolní Benešov | Opava B | 1:0 | | |
ŽK: Václavek Martin - Horka Luboš, Hanel Jiří, Schaffartzik Jan, Krčmařík Lukáš; ČK: 0 - Pejša Jan |
|
|
A2E0308 | Val. Meziříčí | Hulín | 2:1 | | |
ŽK: Šťástka Tomáš, Bartecký Pavel, Malina Lukáš, Viskupič Miloš - Václavíček Ondřej, Laciga Jaroslav |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0401 | Orlová | Hulín | 1:4 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk, Kadlčák Filip, Sochora Karel - Cetkovský Otakar, Zlámal Jaroslav |
|
|
A2E0402 | Opava B | Val. Meziříčí | 5:1 | | |
ŽK: Neubert Martin, Starý Jakub - Michálek Aleš, Bartecký Pavel, Horák Zdeněk |
|
|
A2E0403 | Šumperk | Dolní Benešov | 2:0 | | |
ŽK: Pobucký Lukáš, Novák Martin - Štefek Robin, Bochňák Rudolf |
|
|
A2E0404 | Poruba | Kravaře | 2:1 | | |
ŽK: Voznica Tomáš - Hlaváč Jiří, Václavík Martin, Blažek Radim, Pelán Radek; ČK: 0 - Pelán Radek |
|
|
A2E0405 | Hájek a synové | Havířov | 2:0 | | |
ŽK: Moravčík Ján - Pristáš Jan, Hančín Ondrej, Vandriak Jan |
|
|
A2E0406 | Mikulovice | Hranice | 7:2 | | |
ŽK: Lhoťan Dominik - Děreš Petr, Kundrát Radim, Derych Ladislav, Janíček Michal |
|
|
A2E0407 | TESC. Zlín B | Velké Losiny | 2:1 | | |
|
|
A2E0408 | Brumov | Rýmařov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Přecechtěl Radim, Krajčovič Ivo, Hapka Richard |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0501 | Rýmařov | Orlová | 2:3 | | |
ŽK: Hapka Richard, Přecechtěl Radim, Ondruška Pavel - Věčorek Aleš, Kadlčák Filip |
|
|
A2E0502 | Velké Losiny | Brumov | 5:1 | | |
ŽK: Ferko David, Michalčák Milan - Smolka Simon, Bartošák Lukáš; ČK: 0 - Naňák Patrik |
|
|
A2E0503 | Hranice | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
ŽK: Bušina Vojtěch, Kundrát Radim, Žoch Michal, Janíček Michal - Červenka Štěpán, Motal Lukáš, Sokol David |
|
|
A2E0504 | Havířov | Mikulovice | 0:0 | | |
ŽK: Pacanovský Ondrej, Aniol Marek, Pristáš Jan, Kučerňák Roman, Sourada David - Burian Marek, Onciul Ivo, Lhoťan Dominik |
|
|
A2E0505 | Kravaře | Hájek a synové | 0:0 | | |
ŽK: Klösel Vladan - Jašek Radek |
|
|
A2E0506 | Dolní Benešov | Poruba | 3:1 | | |
ŽK: Rohel Pavel, Václavek Martin, Buchta Tomáš - Voznica Tomáš, Lesniak Lukáš, Wojnarovský Artur |
|
|
A2E0507 | Val. Meziříčí | Šumperk | 0:3 | | |
ŽK: Michálek Aleš, Šťástka Tomáš, Macíček Marek - Horák Lukáš |
|
|
A2E0508 | Hulín | Opava B | 1:1 | | |
ŽK: Číhal Roman, Zlámal Jaroslav - Michalčák Petr |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0601 | Orlová | Opava B | 0:2 | | |
ŽK: Věčorek Tomáš - Holčák Josef |
|
|
A2E0602 | Šumperk | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Reichl Lukáš - Kadlec Svatopluk |
|
|
A2E0603 | Poruba | Val. Meziříčí | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Šťástka Tomáš |
|
|
A2E0604 | Hájek a synové | Dolní Benešov | 0:0 | | |
ŽK: Šot Vladimír, Moravčík Ján - Štefek Robin, Buchta Tomáš |
|
|
A2E0605 | Mikulovice | Kravaře | 1:1 | | |
ŽK: Matěj Jaromír, Onciul Ivo - Malý Jakub, Jašek Michal, Husárik Radim |
|
|
A2E0606 | TESC. Zlín B | Havířov | 3:0 | | |
ŽK: Bublák Radim - 0 |
|
|
A2E0607 | Brumov | Hranice | 6:0 | | |
ŽK: Bartošák Lukáš - Kundrát Radim, Kufa Martin |
|
|
A2E0608 | Rýmařov | Velké Losiny | 5:1 | | |
ŽK: Přecechtěl Radim, Jahoda Pavel, Pospíšil Jaromír - Navrátil Miroslav, Pinkava Lubomír, Červenka Jakub |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0701 | Velké Losiny | Orlová | 0:1 | | |
ŽK: Vývoda Tomáš, Přikryl Adam, Pinkava Lubomír - Kadlčák Zdeněk, Kopel Jarmil, Kadlčák Filip, Kušnír Jan |
|
|
A2E0702 | Hranice | Rýmařov | 1:0 | | |
ŽK: Blaha Jan - Kocúr Kamil, Krajčovič Ivo, Jahoda Pavel |
|
|
A2E0703 | Havířov | Brumov | 1:2 | | |
ŽK: Pristáš Jan - Bartošák Lukáš, Ritter David, Smolka Simon |
|
|
A2E0704 | Kravaře | TESC. Zlín B | 0:2 | | |
ŽK: Knopp Tomáš, Pelán Radek - Kutra Lukáš |
|
|
A2E0705 | Dolní Benešov | Mikulovice | 1:3 | | |
ŽK: Koval Miroslav, Fico Martin - Lhoťan Dominik, Burian Karel, Hložánka David |
|
|
A2E0706 | Val. Meziříčí | Hájek a synové | 0:1 | | |
ŽK: Michálek Aleš, Marek Lukáš - Malina Ondřej, Moravčík Ján, Molnár Kamil |
|
|
A2E0707 | Hulín | Poruba | 1:2 | | |
ŽK: Václavíček Ondřej, Laciga Jaroslav - Tomáš Martin |
|
|
A2E0708 | Opava B | Šumperk | 0:2 | | |
ŽK: Krčmařík Lukáš, Holčák Josef - Reichl Lukáš, Opravil Zdeněk, Pobucký Lukáš |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0801 | Orlová | Šumperk | 0:1 | | |
ŽK: Široký Miloš, Kadlčák Filip, Kušnír Jan - Reichl Lukáš, Hruda Tomáš |
|
|
A2E0802 | Poruba | Opava B | 1:0 | | |
ŽK: Sluka Tomáš, Voznica Tomáš, Wojnarovský Artur - Breškovec Patrik, Krčmařík Lukáš |
|
|
A2E0803 | Hájek a synové | Hulín | 0:0 | | |
ŽK: Moravčík Ján - Kadlec Svatopluk |
|
|
A2E0804 | Mikulovice | Val. Meziříčí | 5:1 | | |
ŽK: Hložánka David, Ganaj Dalibor - Michálek Aleš, Šťástka Tomáš, Kudělka Jan; ČK: 0 - Michálek Aleš, Kudělka Jan |
|
|
A2E0805 | TESC. Zlín B | Dolní Benešov | 5:0 | | |
ŽK: Sokol David, Kašpar Jaroslav - Štefek Roman |
|
|
A2E0806 | Brumov | Kravaře | 3:0 | | |
ŽK: Lendvay Matej, Martinka Pavel, Dekleva Tomáš - Knopp Tomáš, Staněk Zdeněk, Pelán Radek, Malý Jakub, Husárik Radim; ČK: 0 - Knopp Tomáš, Husárik Radim |
|
|
A2E0807 | Rýmařov | Havířov | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Pacanovský Ondrej, Valový Lukáš, Pištěk Robert, Sourada David |
|
|
A2E0808 | Velké Losiny | Hranice | 0:2 | | |
ŽK: Huf Jaroslav, Okrouhlý Marek, Michalčák Milan, Pinkava Lubomír - Kundrát Radim, Henkl Jiří, Kufa Martin |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E0901 | Hranice | Orlová | 0:1 | | |
ŽK: Páleník Milan - Věčorek Aleš, Kopel Jarmil, Kadlčák Filip, Kušnír Jan |
|
|
A2E0902 | Havířov | Velké Losiny | 1:3 | | |
ŽK: Vandriak Jan, Kisel Ivo, Valla Tomáš - Huf Jaroslav |
|
|
A2E0903 | Kravaře | Rýmařov | 0:0 | | |
ŽK: Pelán Radek, Poštulka Lukáš - Krajčovič Ivo, Jahoda Pavel |
|
|
A2E0904 | Dolní Benešov | Brumov | 2:0 | | |
ŽK: Štefek Robin, Václavek Martin, Literák Tomáš - Martinka Pavel, Bartošák Lukáš, Smolka Simon |
|
|
A2E0905 | Val. Meziříčí | TESC. Zlín B | 3:1 | | |
ŽK: Šťástka Tomáš, Guráš Martin - Linek Jakub, Poznar Tomáš, Motal Lukáš |
|
|
A2E0906 | Hulín | Mikulovice | 2:0 | | |
ŽK: Zlámal Jaroslav, Kadlec Svatopluk - Červenka Jiří, Onciul Ivo, Ganaj Dalibor, Minařík Petr |
|
|
A2E0907 | Opava B | Hájek a synové | 0:0 | | |
ŽK: Breškovec Patrik - Bitta Kamil, Molnár David |
|
|
A2E0908 | Šumperk | Poruba | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Voznica Tomáš, Wojnarovský Artur |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1001 | Orlová | Poruba | 1:3 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk, Kadlčák Filip, Kušnír Jan - Stuchlík Stanislav, Voznica Tomáš, Wojnarovský Artur |
|
|
A2E1002 | Hájek a synové | Šumperk | 1:1 | | |
ŽK: Hampel David, Moravčík Ján - Skopal Roman, Novák Martin |
|
|
A2E1003 | Mikulovice | Opava B | 3:0 | | |
ŽK: Lhoťan Dominik - Pejša Jan, Pomp Petr |
|
|
A2E1004 | TESC. Zlín B | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Bačík Martin, Elšík Pavel, Kutra Lukáš - Kutňák Tomáš |
|
|
A2E1005 | Brumov | Val. Meziříčí | 5:1 | | |
ŽK: Sucháček Ondřej, Kiačik Peter, Bartozel Olin - Sváček Martin, Michálek Aleš, Marek Lukáš |
|
|
A2E1006 | Rýmařov | Dolní Benešov | 4:1 | | |
ŽK: Přecechtěl Radim, Krajčovič Ivo - Rohel Pavel, Štefek Robin, Juchelka Michal |
|
|
A2E1007 | Velké Losiny | Kravaře | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Knopp Tomáš |
|
|
A2E1008 | Hranice | Havířov | 1:2 | | |
ŽK: Kufa Martin - Látal Zdeněk |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1101 | Havířov | Orlová | 0:3 | | |
ŽK: Látal Zdeněk, Pristáš Jan, Giňa Roman, Punčochář Michal, Sourada David - Prčík Milan, Kadlčák Zdeněk, Široký Miloš, Kušnír Jan |
|
|
A2E1102 | Kravaře | Hranice | 3:1 | | |
ŽK: Václavík Martin, Blažek Radim, Pelán Radek, Poštulka Lukáš - Kundrát Radim, Pohorelli Tomáš |
|
|
A2E1103 | Dolní Benešov | Velké Losiny | 0:0 | | |
ŽK: Moravec Tomáš, Juchelka Michal, Eršil Zdeněk, Bochňák Rudolf - Zatloukal Jakub, Hložánka Jakub |
|
|
A2E1104 | Val. Meziříčí | Rýmařov | 1:0 | | |
ŽK: Sváček Martin, Šťástka Tomáš - Martinka Libor, Přecechtěl Radim, Krajčovič Ivo, Ondruška Pavel; ČK: 0 - Přecechtěl Radim |
|
|
A2E1105 | Hulín | Brumov | 1:0 | | |
ŽK: Barcuch Vlastimil, Václavíček Ondřej, Kadlec Svatopluk, Štěpán Pavel - Dubec Lubomír, Križko Petr, Kiačik Peter, Martinka Pavel, Ritter David; ČK: Václavíček Ondřej, Kadlec Svatopluk - 0 |
|
|
A2E1106 | Opava B | TESC. Zlín B | 3:0 | | |
ŽK: Breškovec Patrik - 0 |
|
|
A2E1107 | Šumperk | Mikulovice | 2:0 | | |
ŽK: Reichl Lukáš - Žáček Radim, Burian Karel |
|
|
A2E1108 | Poruba | Hájek a synové | 0:1 | | |
ŽK: Laub Jaroslav, Stuchlík Stanislav, Svatonský Jiří, Horák Michal, Voznica Tomáš, Švec Rostislav, Sluka Tomáš - Moravčík Ján; ČK: Horák Michal - 0 |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1201 | Orlová | Hájek a synové | 3:3 | | |
ŽK: Szarowski Radek, Kadlčák Zdeněk, Kopel Jarmil, Kadlčák Filip, Kušnír Jan - Jahoda Roman, Jašek Radek, Moravčík Ján; ČK: Kadlčák Zdeněk - Malina Ondřej |
|
|
A2E1202 | Mikulovice | Poruba | 2:0 | | |
ŽK: Matěj Jaromír, Ganaj Dalibor - Švec Rostislav, Wojnarovský Artur; ČK: 0 - Wojnarovský Artur |
|
|
A2E1203 | TESC. Zlín B | Šumperk | 4:1 | | |
ŽK: Bačík Martin - Opravil Zdeněk, Skopal Roman, Los Pavel |
|
|
A2E1204 | Brumov | Opava B | 1:4 | | |
ŽK: 0 - Kovalík Robert |
|
|
A2E1205 | Rýmařov | Hulín | 0:2 | | |
ŽK: Krajčovič Ivo, Jiřičný David - Zlámal Jaroslav, Volek David, Laciga Jaroslav, Trnčák Tomáš |
|
|
A2E1206 | Velké Losiny | Val. Meziříčí | 3:3 | | |
ŽK: Vývoda Tomáš, Pinkava Lubomír - Sváček Martin, Šťástka Tomáš, Kudělka Jan; ČK: 0 - Sváček Martin |
|
|
A2E1207 | Hranice | Dolní Benešov | 0:1 | | |
ŽK: Kundrát Radim, Blaha Jan - Štefek Robin, Eršil Zdeněk, Štefek Roman, Literák Tomáš |
|
|
A2E1208 | Havířov | Kravaře | 2:0 | | |
ŽK: Reichl Michael, Punčochář Michal - Pelán Radek |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1301 | Kravaře | Orlová | 1:1 | | |
ŽK: Jašek Michal, Pelán Radek - Kopel Jarmil, Kadlčák Filip |
|
|
A2E1302 | Dolní Benešov | Havířov | 3:0 | | |
ŽK: Rohel Pavel, Štefek Robin, Václavek Martin - Aniol Marek, Punčochář Michal, Pristáš Jan |
|
|
A2E1303 | Val. Meziříčí | Hranice | 1:3 | | |
ŽK: Michálek Aleš, Šťástka Tomáš, Macíček Marek - Kundrát Radim, Kuchař David |
|
|
A2E1304 | Hulín | Velké Losiny | 2:1 | | |
ŽK: Číhal Roman, Trnčák Tomáš - Zatloukal Jakub, Okrouhlý Marek, Navrátil Miroslav, Michalčák Milan, Přikryl Adam |
|
|
A2E1305 | Opava B | Rýmařov | 2:1 | | |
ŽK: Půda Dušan, Breškovec Patrik - Přecechtěl Radim |
|
|
A2E1306 | Šumperk | Brumov | 4:0 | | |
ŽK: Král Martin - Martinka Pavel, Naňák Patrik |
|
|
A2E1307 | Poruba | TESC. Zlín B | 2:2 | | |
ŽK: Svatonský Jiří, Balažovič Filip - Jugas Jakub; ČK: Balažovič Filip - 0 |
|
|
A2E1308 | Hájek a synové | Mikulovice | 2:2 | | |
ŽK: Moravčík Ján - Červenka Jiří, Žáček Radim, Onciul Ivo, Ganaj Dalibor, Hložánka David |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1401 | Orlová | Mikulovice | 2:3 | | |
ŽK: Věčorek Aleš, Kopel Jarmil, Kušnír Jan - Matěj Jaromír, Burian Marek, Burian Karel |
|
|
A2E1402 | TESC. Zlín B | Hájek a synové | 3:2 | | |
ŽK: Bačík Martin, Sokol David - Rybařík David |
|
|
A2E1403 | Brumov | Poruba | 2:4 | | |
ŽK: Lendvay Matej, Bartozel Olin - Lesniak Lukáš |
|
|
A2E1404 | Rýmařov | Šumperk | 1:5 | | |
|
|
A2E1405 | Velké Losiny | Opava B | 2:2 | | |
ŽK: Navrátil Miroslav, Hložánka Jakub - Pomp Petr |
|
|
A2E1406 | Hranice | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Derych Radim, Kundrát Radim, Blaha Jan, Ferenc Jan - Janalík Radek, Zlámal Jaroslav, Václavíček Ondřej, Laciga Jaroslav, Kadlec Svatopluk, Trnčák Tomáš, Kutňák Tomáš, Volek David |
|
|
A2E1407 | Havířov | Val. Meziříčí | 3:1 | | |
ŽK: Punčochář Michal - Sváček Martin, Michálek Aleš, Palát Marián, Macíček Marek |
|
|
A2E1408 | Kravaře | Dolní Benešov | 3:1 | | |
ŽK: Hladký Petr, Václavík Martin, Staněk Zdeněk, Poštulka Lukáš, Žůrek Pavel - Štefek Robin, Moravec Tomáš, Juchelka Michal |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1501 | Dolní Benešov | Orlová | 0:3 | | |
ŽK: Václavek Martin, Juchelka Michal - Kadlčák Zdeněk, Široký Miloš, Kopel Jarmil, Šebek Martin, Kadlčák Filip |
|
|
A2E1502 | Val. Meziříčí | Kravaře | 0:1 | | |
ŽK: Michálek Aleš, Šťástka Tomáš, Horák Zdeněk - Václavík Martin, Husárik Radim |
|
|
A2E1503 | Hulín | Havířov | 2:0 | | |
|
|
A2E1504 | Opava B | Hranice | 2:4 | | |
ŽK: Holčák Josef - Henkl Jiří |
|
|
A2E1505 | Šumperk | Velké Losiny | 0:0 | | |
ŽK: Reichl Lukáš, Los Pavel - Okrouhlý Marek |
|
|
A2E1506 | Poruba | Rýmařov | 4:0 | | |
ŽK: Švec Rostislav - Přecechtěl Radim, Jahoda Pavel, Ondruška Pavel |
|
|
A2E1507 | Hájek a synové | Brumov | 1:0 | | |
ŽK: Jahoda Roman - Bartošák Lukáš, Ritter David |
|
|
A2E1508 | Mikulovice | TESC. Zlín B | 2:3 | | |
ŽK: Píca Jan, Špiller Martin - Pazdera Lukáš, Křiva Adam, Elšík Pavel |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1601 | Orlová | TESC. Zlín B | 1:2 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk, Věčorek Tomáš - Linek Jakub, Bačík Martin, Motal Lukáš |
|
|
A2E1602 | Mikulovice | Brumov | 1:0 | | |
ŽK: Žáček Radim - Beňo Přemysl, Bartozel Olin |
|
|
A2E1603 | Hájek a synové | Rýmařov | 1:0 | | |
ŽK: Vávra Jakub, Molnár David, Moravčík Ján - Šmíd Martin |
|
|
A2E1604 | Poruba | Velké Losiny | 1:1 | | |
ŽK: Klímek Lukáš, Sluka Tomáš - Čemba Lukáš |
|
|
A2E1605 | Šumperk | Hranice | 1:0 | | |
ŽK: Reichl Lukáš, Horák Lukáš, Hruda Tomáš - 0 |
|
|
A2E1606 | Opava B | Havířov | 2:1 | | |
ŽK: Korčián David, Pejša Jan, Přecechtěl Vít, Michalčák Petr, Bíro Ondřej, Kašný Petr, Horka Luboš - Pristáš Jan |
|
|
A2E1607 | Hulín | Kravaře | 1:0 | | |
ŽK: Trnčák Tomáš - 0 |
|
|
A2E1608 | Val. Meziříčí | Dolní Benešov | 2:0 | | |
ŽK: Vaculín Viktor, Michálek Aleš, Palát Marián - Tchuř Marián, Moravec Tomáš, Bochňák Rudolf |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1701 | Val. Meziříčí | Orlová | 2:1 | | |
ŽK: Vaculín Viktor, Palát Marián - Věčorek Aleš, Kopel Jarmil, Kadlčák Zdeněk, Kušnír Jan |
|
|
A2E1702 | Dolní Benešov | Hulín | 0:3 | | |
ŽK: Štefek Robin, Juchelka Michal - Janalík Radek, Cetkovský Otakar, Číhal Roman, Zlámal Jaroslav |
|
|
A2E1703 | Kravaře | Opava B | 0:1 | | |
ŽK: Blatný Libor, Poštulka Lukáš - Kršek Petr |
|
|
A2E1704 | Havířov | Šumperk | 0:0 | | |
ŽK: Sittek Jakub, Galajda Michal - Reichl Lukáš |
|
|
A2E1705 | Hranice | Poruba | 3:2 | | |
ŽK: Henkl Jiří, Zachar Jakub, Fiala Marek, Pulkert Ondřej - Klímek Lukáš, Starý Jakub, Wojnarovský Artur; ČK: 0 - Wojnarovský Artur |
|
|
A2E1706 | Velké Losiny | Hájek a synové | 2:3 | | |
ŽK: Tabaček Martin - Šrom Martin, Chudík Michal |
|
|
A2E1707 | Rýmařov | Mikulovice | 4:1 | | |
ŽK: Šmíd Martin, Přecechtěl Radim, Šupák Tomáš - Hložánka David, Švancer Leoš, Onciul Ivo, Hanzlík Martin; ČK: Šmíd Martin - 0 |
|
|
A2E1708 | Brumov | TESC. Zlín B | 0:3 | | |
ŽK: Naňák Patrik, Školník Ondřej - Švach Petr, Bača Martin |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1801 | Orlová | Brumov | 3:1 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk, Sochora Karel - Lendvay Matej, Beňo Přemysl, Školník Ondřej, Petrík František, Řehák David |
|
|
A2E1802 | TESC. Zlín B | Rýmařov | 1:1 | | |
ŽK: Kašpar Jaroslav - Přecechtěl Radim, Šupák Tomáš |
|
|
A2E1803 | Mikulovice | Velké Losiny | 4:2 | | |
ŽK: Švancer Leoš, Burian Karel - Pászto Vít, Navrátil Miroslav; ČK: 0 - Zbořil Jiří |
|
|
A2E1804 | Hájek a synové | Hranice | 2:0 | | |
ŽK: Bitta Kamil, Molnár David, Moravčík Ján - 0 |
|
|
A2E1805 | Poruba | Havířov | 1:1 | | |
ŽK: Klímek Lukáš, Sluka Tomáš, Martinka Jan - Pacanovský Ondrej, Aniol Marek, Sittek Jakub, Schovajsa Marek, Voznica Tomáš; ČK: 0 - Sittek Jakub, Schovajsa Marek |
|
|
A2E1806 | Šumperk | Kravaře | 2:1 | | |
ŽK: Szöcs Ladislav, Pobucký Lukáš - Vaněk Lubomír |
|
|
A2E1807 | Opava B | Dolní Benešov | 1:2 | | |
ŽK: Pomp Petr, Palkovič Kamil - Hlaváč Jiří, Eršil Zdeněk, Juchelka Michal, Václavek Martin |
|
|
A2E1808 | Hulín | Val. Meziříčí | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Vaculín Viktor |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E1901 | Hulín | Orlová | 1:0 | | |
|
|
A2E1902 | Val. Meziříčí | Opava B | 1:1 | | |
|
|
A2E1903 | Dolní Benešov | Šumperk | 1:1 | | |
|
|
A2E1904 | Kravaře | Poruba | 0:4 | | |
ŽK: Klösel Vladan, Baranek Radim, Peterek Emil - Klímek Lukáš, Sluka Tomáš |
|
|
A2E1905 | Havířov | Hájek a synové | 0:1 | | |
ŽK: Pristáš Jan - Vávra Jakub, Moravčík Ján |
|
|
A2E1906 | Hranice | Mikulovice | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Burian Karel |
|
|
A2E1907 | Velké Losiny | TESC. Zlín B | 0:4 | | |
ŽK: Zatloukal Jakub - Motal Lukáš |
|
|
A2E1908 | Rýmařov | Brumov | 1:1 | | |
ŽK: Šupák Tomáš - Dorňák Stanislav, Kiačik Peter, Smolka Simon; ČK: 0 - Kiačik Peter |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2001 | Orlová | Rýmařov | 5:2 | | |
ŽK: Věčorek Aleš - Jahoda Pavel, Macrineanu Jiří, Furik Martin |
|
|
A2E2002 | Brumov | Velké Losiny | 1:1 | | |
ŽK: Školník Ondřej - Zatloukal Jakub, Michalčák Milan |
|
|
A2E2003 | TESC. Zlín B | Hranice | 4:0 | | |
ŽK: Linek Jakub - 0; ČK: 0 - Malota Pavel |
|
|
A2E2004 | Mikulovice | Havířov | 3:0 | | |
ŽK: Červenka Jiří, Sedlák Petr, Špiller Martin, Švancer Leoš - Sáblik Radim, Voznica Tomáš; ČK: 0 - Dittrich Petr |
|
|
A2E2005 | Hájek a synové | Kravaře | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Klösel Vladan, Staněk Zdeněk, Poštulka Lukáš |
|
|
A2E2006 | Poruba | Dolní Benešov | 2:3 | | |
ŽK: Svatonský Jiří, Lokša Radovan, Wojnarovský Artur - Hlaváč Jiří, Štefek Robin, Bochňák Rudolf, Literák Tomáš; ČK: Svatonský Jiří - 0 |
|
|
A2E2007 | Šumperk | Val. Meziříčí | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Vaculín Viktor, Mikula Josef, Plešek Jan, Nikolić Petar |
|
|
A2E2008 | Opava B | Hulín | 2:0 | | |
ŽK: Pejša Jan, Pomp Petr, Žurek David, Škrobánek Lukáš - 0 |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2101 | Opava B | Orlová | 0:1 | | |
ŽK: Tkadleček Jan, Pomp Petr - Kadlčák Filip, Kušnír Jan |
|
|
A2E2102 | Hulín | Šumperk | 1:0 | | |
ŽK: Ševela Michal - Opravil Zdeněk, Skopal Roman, Knápek Miroslav |
|
|
A2E2103 | Val. Meziříčí | Poruba | 7:1 | | |
ŽK: 0 - Wojnarovský Artur |
|
|
A2E2104 | Dolní Benešov | Hájek a synové | 3:2 | | |
ŽK: Bochňák Rudolf - Jašek Radek, Moravčík Ján, Šrom Martin |
|
|
A2E2105 | Kravaře | Mikulovice | 2:3 | | |
ŽK: Klösel Vladan, Staněk Zdeněk - Burian Marek, Mikulenka Tomáš, Žůrek Pavel; ČK: Klösel Vladan - 0 |
|
|
A2E2106 | Havířov | TESC. Zlín B | 2:2 | | |
ŽK: Pristáš Jan, Voznica Tomáš, Schovajsa Marek - Motal Lukáš, Bublák Radim, Červenka Štěpán |
|
|
A2E2107 | Hranice | Brumov | 2:2 | | |
ŽK: Janíček Michal - Beňo Přemysl |
|
|
A2E2108 | Velké Losiny | Rýmařov | 3:3 | | |
ŽK: Pinkava Lubomír - Martinka Libor, Přecechtěl Radim |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2201 | Orlová | Velké Losiny | 2:1 | | |
ŽK: Hrdina Zdeněk, Urban Jan, Kadlčák Zdeněk - Mráček Pavel, Navrátil Miroslav, Pinkava Lubomír |
|
|
A2E2202 | Rýmařov | Hranice | 2:2 | | |
ŽK: Šmíd Martin, Přecechtěl Radim, Ondruška Pavel - Fiala Marek |
|
|
A2E2203 | Brumov | Havířov | 1:3 | | |
ŽK: Kiačik Peter, Beňo Přemysl, Školník Ondřej, Ritter David - Valový Lukáš, Sittek Jakub, Schovajsa Marek |
|
|
A2E2204 | TESC. Zlín B | Kravaře | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Šimon Michal, Paulus Marek; ČK: 0 - Staněk Zdeněk |
|
|
A2E2205 | Mikulovice | Dolní Benešov | 2:3 | | |
ŽK: Žáček Radim, Burian Karel, Burian Marek - Knopp Jiří, Juchelka Michal |
|
|
A2E2206 | Hájek a synové | Val. Meziříčí | 3:1 | | |
ŽK: Molnár David, Moravčík Ján - Vaculín Viktor, Mikula Josef, Michálek Aleš, Macíček Marek, Plešek Jan, Kudělka Jan; ČK: 0 - Michálek Aleš |
|
|
A2E2207 | Poruba | Hulín | 2:2 | | |
ŽK: Klímek Lukáš - Václavíček Ondřej, Zlámal Jaroslav, Trnčák Tomáš; ČK: 0 - Janalík Radek |
|
|
A2E2208 | Šumperk | Opava B | 1:3 | | |
ŽK: Lošťák Ivo - Horka Luboš, Kašný Petr, Kiša Rostislav |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2301 | Šumperk | Orlová | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Urban Jan, Kadlčák Filip, Kušnír Jan, Věčorek Tomáš, Kopel Jarmil |
|
|
A2E2302 | Opava B | Poruba | 0:0 | | |
ŽK: Hanel Jiří - 0 |
|
|
A2E2303 | Hulín | Hájek a synové | 0:1 | | |
ŽK: Ševela Michal - Sokol Marek, Šot Vladimír, Jahoda Roman, Vávra Jakub |
|
|
A2E2304 | Val. Meziříčí | Mikulovice | 3:2 | | |
ŽK: Trochta Vlastimil, Vaculín Viktor, Plešek Jan - Karakasidis Jakub, Žáček Radim, Burian Karel, Matěj Jaromír, Špiller Martin |
|
|
A2E2305 | Dolní Benešov | TESC. Zlín B | 1:2 | | |
ŽK: Rozsíval Jakub, Bochňák Rudolf - Dostál Stanislav, Linek Jakub, Kocián Tomáš |
|
|
A2E2306 | Kravaře | Brumov | 2:2 | | |
ŽK: Klösel Vladan - Petrík františek |
|
|
A2E2307 | Havířov | Rýmařov | 4:1 | | |
ŽK: Aniol Marek - Hapka Richard |
|
|
A2E2308 | Hranice | Velké Losiny | 2:2 | | |
ŽK: Kufa Martin - Zbořil Jiří, Mráček Pavel, Vývoda Tomáš, Pinkava Lubomír; ČK: 0 - Navrátil Miroslav |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2401 | Orlová | Hranice | 2:2 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk - Henkl Jiří, Modelský Petr |
|
|
A2E2402 | Velké Losiny | Havířov | 2:3 | | |
ŽK: Zatloukal Jakub, Michalčák Milan - Sittek Jakub |
|
|
A2E2403 | Rýmařov | Kravaře | 1:2 | | |
ŽK: Přecechtěl Radim, Ondruška Pavel - Hružík Adam, Peterek Emil, Vaněk Lubomír |
|
|
A2E2404 | Brumov | Dolní Benešov | 1:1 | | |
ŽK: Križko Petr, Lendvay Matej, Beňo Přemysl, Školník Ondřej, Ritter David - Štefek Robin, Seidler Michal |
|
|
A2E2405 | TESC. Zlín B | Val. Meziříčí | 7:1 | | |
ŽK: Kašpar Jaroslav, Motal Lukáš, Smýkal Miroslav - Vaculín Viktor |
|
|
A2E2406 | Mikulovice | Hulín | 1:0 | | |
ŽK: Burian Karel, Matěj Jaromír, Žůrek Pavel - Václavíček Ondřej, Mršťák Josef, Laciga Jaroslav |
|
|
A2E2407 | Hájek a synové | Opava B | 1:0 | | |
ŽK: Jahoda Roman - Žurek David |
|
|
A2E2408 | Poruba | Šumperk | 0:0 | | |
ŽK: Svatonský Jiří, Wojnarovský Artur - Szöcs Ladislav, Skopal Roman |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2501 | Poruba | Orlová | 0:7 | | |
ŽK: Martinka Jan - Kadlčák Zdeněk, Kadlčák Filip, Kušnír Jan |
|
|
A2E2502 | Šumperk | Hájek a synové | 2:1 | | |
ŽK: Opravil Zdeněk, Krcho Dušan - 0 |
|
|
A2E2503 | Opava B | Mikulovice | 0:0 | | |
ŽK: Lička Patrik, Palkovič Kamil - Hložánka David, Žáček Radim, Mikulenka Tomáš |
|
|
A2E2504 | Hulín | TESC. Zlín B | 1:0 | | |
ŽK: Václavíček Ondřej - Malý Michal |
|
|
A2E2505 | Val. Meziříčí | Brumov | 6:2 | | |
ŽK: Nikolić Petar - Dorňák Stanislav, Smolka Simon, Školník Ondřej, Naňák Patrik, Ritter David |
|
|
A2E2506 | Dolní Benešov | Rýmařov | 0:3 | | |
ŽK: Štefek Robin, Štefek Roman - Martinka Libor, Spáčil Michal, Šupák Tomáš; ČK: 0 - Spáčil Michal |
|
|
A2E2507 | Kravaře | Velké Losiny | 5:1 | | |
ŽK: Staněk Zdeněk, Poštulka Lukáš, Vaněk Lubomír - Zatloukal Jakub, Pinkava Lubomír |
|
|
A2E2508 | Havířov | Hranice | 6:0 | | |
ŽK: Sittek Jakub, Sáblik Radim - Derych Radim, Janíček Michal, Kufa Martin |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2601 | Orlová | Havířov | 0:5 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk, Kušnír Jan, Skácelík Martin - Sittek Jakub, Václavík Martin |
|
|
A2E2602 | Hranice | Kravaře | 1:2 | | |
ŽK: Derych Ladislav - Hružík Adam, Peterek Emil, Klösel Vladan |
|
|
A2E2603 | Velké Losiny | Dolní Benešov | 0:0 | | |
ŽK: Zatloukal Jakub, Přikryl Adam - Štefek Robin, Rozsíval Jakub, Literák Tomáš, Punčochář Michal |
|
|
A2E2604 | Rýmařov | Val. Meziříčí | 3:1 | | |
ŽK: Hampel David, Martinka Libor, Jahoda Pavel, Přecechtěl Radim, Šupák Tomáš - Vaculín Viktor, Mikula Josef, Bartecký Pavel, Michálek Aleš; ČK: Přecechtěl Radim, Macrineanu Jiří - 0 |
|
|
A2E2605 | Brumov | Hulín | 2:1 | | |
ŽK: Dorňák Stanislav, Beňo Přemysl, Martinka Pavel - Barcuch Vlastimil, Číhal Roman, Václavíček Ondřej, Ševela Michal |
|
|
A2E2606 | TESC. Zlín B | Opava B | 7:1 | | |
ŽK: Linek Jakub, Elšík Pavel - Michalčák Petr, Palkovič Kamil |
|
|
A2E2607 | Mikulovice | Šumperk | 1:0 | | |
ŽK: Hložánka David, Mikulenka Tomáš - Kameník Petr, Opravil Zdeněk, Král Martin, Skopal Roman, Novák Martin, Mlynář Bronislav, Krcho Dušan; ČK: 0 - Krcho Dušan |
|
|
A2E2608 | Hájek a synové | Poruba | 3:0 | | |
ŽK: Sokol Marek, Bitta Kamil, Molnár David - 0 |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2701 | Hájek a synové | Orlová | 0:0 | | |
ŽK: Moravčík Ján, Schreier Jan - Prčík Milan, Urban Jan, Kopel Jarmil, Kušnír Jan |
|
|
A2E2702 | Poruba | Mikulovice | 2:4 | | |
ŽK: 0 - Mikulenka Tomáš, Burian Karel |
|
|
A2E2703 | Šumperk | TESC. Zlín B | 3:2 | | |
ŽK: Křepelka Jan, Reichl Lukáš - Malý Michal, Bačík Martin, Kašpar Jaroslav |
|
|
A2E2704 | Opava B | Brumov | 1:2 | | |
ŽK: Tkadleček Jan - Lendvay Matej, Naňák Patrik |
|
|
A2E2705 | Hulín | Rýmařov | 2:1 | | |
ŽK: Cetkovský Otakar, Laciga Jaroslav, Kadlec Svatopluk, Zlámal Jaroslav - Jahoda Pavel, Hapka Richard, Spáčil Michal, Šupák Tomáš, Vincenec Jan |
|
|
A2E2706 | Val. Meziříčí | Velké Losiny | 5:0 | | |
ŽK: Vaculín Viktor, Bína Vítězslav - Vývoda Tomáš |
|
|
A2E2707 | Dolní Benešov | Hranice | 5:1 | | |
ŽK: Eršil Zdeněk, Rozsíval Jakub - Kuchař David |
|
|
A2E2708 | Kravaře | Havířov | 3:2 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2801 | Orlová | Kravaře | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Baranek Radim, Poštulka Lukáš |
|
|
A2E2802 | Havířov | Dolní Benešov | 1:0 | | |
ŽK: Pristáš Jan, Sittek Jakub, Schovajsa Marek, Voznica Tomáš - Rozsíval Jakub, Bochňák Rudolf, Štefek Roman, Punčochář Michal; ČK: Schovajsa Marek, Voznica Tomáš - 0 |
|
|
A2E2803 | Hranice | Val. Meziříčí | 2:3 | | |
ŽK: Chrastina Tomáš, Kundrát Radim, Kufa Martin - Michálek Aleš; ČK: Derych Radim - Palát Marián |
|
|
A2E2804 | Velké Losiny | Hulín | 2:6 | | |
ŽK: Okrouhlý Marek, Mráček Pavel - 0; ČK: Okrouhlý Marek - 0 |
|
|
A2E2805 | Rýmařov | Opava B | 4:1 | | |
ŽK: Ondruška Pavel, Vincenec Jan - Kašný Petr |
|
|
A2E2806 | Brumov | Šumperk | 2:1 | | |
ŽK: Beňo Přemysl, Školník Ondřej - Opravil Zdeněk, Novák Martin, Jakoubek Petr |
|
|
A2E2807 | TESC. Zlín B | Poruba | 5:1 | | |
ŽK: Bača Martin, Kašpar Jaroslav - Klímek Lukáš, Starý Jakub, Wojnarovský Artur |
|
|
A2E2808 | Mikulovice | Hájek a synové | 2:2 | | |
ŽK: Sedlák Petr, Mikulenka Tomáš - Malina Ondřej, Pavelka Aleš |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E2901 | Mikulovice | Orlová | 2:1 | | |
ŽK: Červenka Jiří, Sedlák Petr, Burian Karel, Matěj Jaromír - Míšanec Marek, Kušnír Jan; ČK: Burian Marek - 0 |
|
|
A2E2902 | Hájek a synové | TESC. Zlín B | 1:0 | | |
ŽK: Vávra Jakub - Křiva Adam, Poznar Tomáš |
|
|
A2E2903 | Poruba | Brumov | 1:2 | | |
ŽK: Pagáč Jan - Križko Petr, Školník Ondřej, Burša Tomáš, Řehák David |
|
|
A2E2904 | Šumperk | Rýmařov | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Jahoda Pavel, Spáčil Michal, Ondruška Pavel, Večeřa Jaroslav, Šupák Tomáš |
|
|
A2E2905 | Opava B | Velké Losiny | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Čemba Lukáš, Pinkava Lubomír |
|
|
A2E2906 | Hulín | Hranice | 6:1 | | |
ŽK: Ševela Michal, Kutňák Tomáš - Kundrát Radim, Fiala Marek; ČK: 0 - Derych Ladislav |
|
|
A2E2907 | Val. Meziříčí | Havířov | 1:2 | | |
ŽK: Vaculín Viktor - Pacanovský Ondrej, Sittek Jakub, Pohorelli Tomáš, Svatoš Ladislav |
|
|
A2E2908 | Dolní Benešov | Kravaře | 3:2 | | |
ŽK: 0 - Knopp Tomáš |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2E3001 | Orlová | Dolní Benešov | 0:2 | | |
ŽK: Kadlčák Zdeněk, Skácelík Martin - Rozsíval Jakub |
|
|
A2E3002 | Kravaře | Val. Meziříčí | 1:3 | | |
|
|
A2E3003 | Havířov | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Dittrich Petr, Pristáš Jan - Dunda Michal |
|
|
A2E3004 | Hranice | Opava B | 5:5 | | |
ŽK: Kufa Martin, Pulkert Ondřej - Palkovič Kamil, Krčmařík Lukáš |
|
|
A2E3005 | Velké Losiny | Šumperk | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Král Martin, Pobucký Lukáš |
|
|
A2E3006 | Rýmařov | Poruba | 1:2 | | |
ŽK: Jahoda Pavel, Spáčil Michal - Dutka David, Wojnarovský Artur |
|
|
A2E3007 | Brumov | Hájek a synové | 2:1 | | |
ŽK: Vypušťák Stanislav, Dorňák Stanislav, Lendvay Matej, Smolka Simon, Školník Ondřej, Ritter David - Malina Ondřej, Sokol Marek, Bitta Kamil, Lang Ondřej |
|
|
A2E3008 | TESC. Zlín B | Mikulovice | 0:0 | | |
ŽK: Bačík Martin - Červenka Jiří, Sedlák Petr, Onciul Ivo |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 772 | 3.2 |
Branky domácí | 454 | 1.9 |
Branky hosté | 318 | 1.3 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Brumov | 0 | 0 | 0 |
|
Dolní Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
Hájek a synové | 0 | 0 | 0 |
|
Havířov | 0 | 0 | 0 |
|
Hranice | 0 | 0 | 0 |
|
Hulín | 0 | 0 | 0 |
|
Kravaře | 0 | 0 | 0 |
|
Mikulovice | 0 | 0 | 0 |
|
Opava B | 0 | 0 | 0 |
|
Orlová | 0 | 0 | 0 |
|
Poruba | 0 | 0 | 0 |
|
Rýmařov | 0 | 0 | 0 |
|
Šumperk | 0 | 0 | 0 |
|
TESC. Zlín B | 0 | 0 | 0 |
|
Val. Meziříčí | 0 | 0 | 0 |
|
Velké Losiny | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|