|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E1A - MSŽL - starší žáci
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Sigma Olomouc | 26 | 21 | 5 | 0 | 79: 14 | 68 | ( 29) |
|
2. | Baník Ostrava | 26 | 20 | 3 | 3 | 66: 20 | 63 | ( 24) |
|
3. | FC Brno | 26 | 17 | 3 | 6 | 63: 21 | 54 | ( 15) |
|
4. | Slovácko | 26 | 16 | 1 | 9 | 57: 33 | 49 | ( 10) |
|
5. | Karviná | 26 | 13 | 5 | 8 | 40: 27 | 44 | ( 5) |
|
6. | Jihlava | 26 | 13 | 3 | 10 | 49: 33 | 42 | ( 3) |
|
7. | Frýdek-Místek | 26 | 10 | 4 | 12 | 59: 62 | 34 | ( -5) |
|
8. | Hlučín | 26 | 10 | 2 | 14 | 47: 71 | 32 | ( -7) |
|
9. | TESC. Zlín | 26 | 8 | 7 | 11 | 35: 42 | 31 | ( -8) |
|
10. | Vítkovice | 26 | 6 | 7 | 13 | 27: 50 | 25 | (-14) |
|
11. | Znojmo | 26 | 6 | 5 | 15 | 32: 67 | 23 | (-16) |
|
12. | Opava | 26 | 5 | 5 | 16 | 28: 56 | 20 | (-19) |
|
13. | HFK Olomouc | 26 | 4 | 4 | 18 | 22: 66 | 16 | (-23) |
|
14. | Vyškov | 26 | 2 | 8 | 16 | 22: 64 | 14 | (-25) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 13 | 12 | 1 | 0 | 49: 5 | 37 |
|
2. | Baník Ostrava | 13 | 12 | 0 | 1 | 40: 8 | 36 |
|
3. | Slovácko | 13 | 11 | 0 | 2 | 38: 12 | 33 |
|
4. | Jihlava | 13 | 9 | 1 | 3 | 27: 10 | 28 |
|
5. | FC Brno | 13 | 8 | 3 | 2 | 34: 10 | 27 |
|
6. | Karviná | 13 | 8 | 2 | 3 | 24: 7 | 26 |
|
7. | Frýdek-Místek | 13 | 7 | 0 | 6 | 35: 31 | 21 |
|
8. | Hlučín | 13 | 6 | 2 | 5 | 31: 24 | 20 |
|
9. | TESC. Zlín | 13 | 5 | 4 | 4 | 22: 21 | 19 |
|
10. | Znojmo | 13 | 4 | 3 | 6 | 20: 26 | 15 |
|
11. | Opava | 13 | 3 | 3 | 7 | 17: 24 | 12 |
|
12. | Vítkovice | 13 | 2 | 4 | 7 | 9: 20 | 10 |
|
13. | Vyškov | 13 | 1 | 5 | 7 | 12: 27 | 8 |
|
14. | HFK Olomouc | 13 | 1 | 3 | 9 | 10: 33 | 6 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 13 | 9 | 4 | 0 | 30: 9 | 31 |
|
2. | Baník Ostrava | 13 | 8 | 3 | 2 | 26: 12 | 27 |
|
3. | FC Brno | 13 | 9 | 0 | 4 | 29: 11 | 27 |
|
4. | Karviná | 13 | 5 | 3 | 5 | 16: 20 | 18 |
|
5. | Slovácko | 13 | 5 | 1 | 7 | 19: 21 | 16 |
|
6. | Vítkovice | 13 | 4 | 3 | 6 | 18: 30 | 15 |
|
7. | Jihlava | 13 | 4 | 2 | 7 | 22: 23 | 14 |
|
8. | Frýdek-Místek | 13 | 3 | 4 | 6 | 24: 31 | 13 |
|
9. | TESC. Zlín | 13 | 3 | 3 | 7 | 13: 21 | 12 |
|
10. | Hlučín | 13 | 4 | 0 | 9 | 16: 47 | 12 |
|
11. | HFK Olomouc | 13 | 3 | 1 | 9 | 12: 33 | 10 |
|
12. | Opava | 13 | 2 | 2 | 9 | 11: 32 | 8 |
|
13. | Znojmo | 13 | 2 | 2 | 9 | 12: 41 | 8 |
|
14. | Vyškov | 13 | 1 | 3 | 9 | 10: 37 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Slovácko | --- | 5:1 | 3:0 | 3:0 | 4:2 | 1:3 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 3:1 | 4:1 | 4:0 | 0:3 | 5:1 |
|
2. | Hlučín | 2:0 | --- | 4:3 | 2:3 | 6:2 | 1:2 | 2:2 | 1:4 | 4:0 | 0:1 | 6:2 | 2:1 | 1:1 | 0:3 |
|
3. | Vítkovice | 0:2 | 0:3 | --- | 0:1 | 2:4 | 0:2 | 0:2 | 3:1 | 0:0 | 1:0 | 1:3 | 0:0 | 1:1 | 1:1 |
|
4. | Karviná | 2:1 | 3:1 | 2:0 | --- | 3:0 | 0:1 | 0:1 | 1:2 | 0:0 | 4:0 | 2:1 | 5:0 | 0:0 | 2:0 |
|
5. | Znojmo | 0:4 | 1:2 | 4:2 | 0:1 | --- | 0:4 | 2:2 | 2:1 | 1:2 | 3:0 | 1:1 | 1:1 | 2:5 | 3:1 |
|
6. | FC Brno | 4:1 | 9:0 | 0:0 | 3:0 | 2:0 | --- | 0:1 | 0:3 | 2:1 | 2:2 | 4:0 | 2:1 | 1:1 | 5:0 |
|
7. | Baník Ostrava | 3:1 | 2:1 | 4:0 | 2:0 | 4:0 | 2:1 | --- | 3:2 | 3:0 | 3:0 | 3:1 | 6:1 | 0:1 | 5:0 |
|
8. | Jihlava | 2:1 | 3:0 | 1:1 | 3:0 | 3:0 | 1:0 | 0:1 | --- | 2:0 | 5:1 | 2:3 | 3:1 | 1:2 | 1:0 |
|
9. | TESC. Zlín | 0:1 | 5:3 | 0:0 | 1:1 | 4:0 | 0:5 | 2:2 | 2:1 | --- | 2:1 | 3:3 | 2:0 | 0:2 | 1:2 |
|
10. | Opava | 1:2 | 2:0 | 0:1 | 0:4 | 1:1 | 1:2 | 0:5 | 0:0 | 0:2 | --- | 4:1 | 2:2 | 1:3 | 5:1 |
|
11. | Frýdek-Místek | 3:2 | 6:0 | 2:3 | 2:4 | 5:0 | 1:3 | 1:3 | 3:2 | 4:2 | 5:2 | --- | 2:1 | 1:6 | 0:3 |
|
12. | Vyškov | 2:2 | 2:3 | 2:3 | 1:1 | 0:2 | 0:5 | 0:4 | 0:0 | 0:0 | 0:3 | 1:1 | --- | 1:3 | 3:0 |
|
13. | Sigma Olomouc | 1:0 | 9:0 | 7:1 | 2:0 | 6:0 | 2:0 | 2:1 | 4:2 | 3:1 | 4:0 | 0:0 | 7:0 | --- | 2:0 |
|
14. | HFK Olomouc | 1:2 | 0:2 | 1:4 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 1:2 | 2:4 | 0:5 | 0:0 | 0:7 | 1:2 | 0:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Baník Ostrava | 13 | 10 | 2 | 1 | 38: 11 | 32 |
|
2. | FC Brno | 13 | 10 | 1 | 2 | 40: 6 | 31 |
|
3. | Sigma Olomouc | 13 | 9 | 4 | 0 | 31: 8 | 31 |
|
4. | Slovácko | 13 | 9 | 0 | 4 | 33: 13 | 27 |
|
5. | Karviná | 13 | 6 | 3 | 4 | 16: 13 | 21 |
|
6. | Frýdek-Místek | 13 | 6 | 1 | 6 | 31: 29 | 19 |
|
7. | Jihlava | 13 | 5 | 2 | 6 | 20: 17 | 17 |
|
8. | Hlučín | 13 | 5 | 2 | 6 | 28: 37 | 17 |
|
9. | TESC. Zlín | 13 | 4 | 3 | 6 | 19: 19 | 15 |
|
10. | Znojmo | 13 | 4 | 1 | 8 | 15: 41 | 13 |
|
11. | Vítkovice | 13 | 3 | 3 | 7 | 14: 28 | 12 |
|
12. | Opava | 13 | 3 | 2 | 8 | 13: 22 | 11 |
|
13. | Vyškov | 13 | 1 | 4 | 8 | 9: 31 | 7 |
|
14. | HFK Olomouc | 13 | 1 | 2 | 10 | 9: 41 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 13 | 12 | 1 | 0 | 48: 6 | 37 |
|
2. | Baník Ostrava | 13 | 10 | 1 | 2 | 28: 9 | 31 |
|
3. | Jihlava | 13 | 8 | 1 | 4 | 29: 16 | 25 |
|
4. | Karviná | 13 | 7 | 2 | 4 | 24: 14 | 23 |
|
5. | FC Brno | 13 | 7 | 2 | 4 | 23: 15 | 23 |
|
6. | Slovácko | 13 | 7 | 1 | 5 | 24: 20 | 22 |
|
7. | TESC. Zlín | 13 | 4 | 4 | 5 | 16: 23 | 16 |
|
8. | Frýdek-Místek | 13 | 4 | 3 | 6 | 28: 33 | 15 |
|
9. | Hlučín | 13 | 5 | 0 | 8 | 19: 34 | 15 |
|
10. | Vítkovice | 13 | 3 | 4 | 6 | 13: 22 | 13 |
|
11. | HFK Olomouc | 13 | 3 | 2 | 8 | 13: 25 | 11 |
|
12. | Znojmo | 13 | 2 | 4 | 7 | 17: 26 | 10 |
|
13. | Opava | 13 | 2 | 3 | 8 | 15: 34 | 9 |
|
14. | Vyškov | 13 | 1 | 4 | 8 | 13: 33 | 7 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0101 | Slovácko | HFK Olomouc | 5:1 | | |
|
|
E1A0102 | Hlučín | Sigma Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Reichl Dominik, Řehák Alex |
|
|
E1A0103 | Vítkovice | Vyškov | 0:0 | | |
|
|
E1A0104 | Karviná | Frýdek-Místek | 2:1 | | |
ŽK: Berešík Tomáš - Neumann Karel, Vyvijal Tadeáš |
|
|
E1A0105 | Znojmo | Opava | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Müller Florian |
|
|
E1A0106 | FC Brno | TESC. Zlín | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Pavlíček Václav |
|
|
E1A0107 | Baník Ostrava | Jihlava | 3:2 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0201 | HFK Olomouc | Jihlava | 2:4 | | |
ŽK: Skula Kryštof - 0 |
|
|
E1A0202 | TESC. Zlín | Baník Ostrava | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Šašinka Jakub |
|
|
E1A0203 | Opava | FC Brno | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Pazourek David |
|
|
E1A0204 | Frýdek-Místek | Znojmo | 5:0 | | |
ŽK: Paleček Zbyněk - 0; ČK: 0 - Bula Radek |
|
|
E1A0205 | Vyškov | Karviná | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Frisch Lukáš |
|
|
E1A0206 | Sigma Olomouc | Vítkovice | 7:1 | | |
|
|
E1A0207 | Slovácko | Hlučín | 5:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0301 | Hlučín | HFK Olomouc | 0:3 | | |
ŽK: Koňařík Jan - César Martin |
|
|
E1A0302 | Vítkovice | Slovácko | 0:2 | | |
ŽK: Šimák Martin - Hanák Přemysl |
|
|
E1A0303 | Karviná | Sigma Olomouc | 0:0 | | |
|
|
E1A0304 | Znojmo | Vyškov | 1:1 | | |
|
|
E1A0305 | FC Brno | Frýdek-Místek | 4:0 | | |
|
|
E1A0306 | Baník Ostrava | Opava | 3:0 | | |
ŽK: Lokaj Adam - 0 |
|
|
E1A0307 | Jihlava | TESC. Zlín | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Koller Martin |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0401 | HFK Olomouc | TESC. Zlín | 0:5 | | |
ŽK: Procházka Jaroslav, Fryčák Mojmír - 0 |
|
|
E1A0402 | Opava | Jihlava | 0:0 | | |
|
|
E1A0403 | Frýdek-Místek | Baník Ostrava | 1:3 | | |
|
|
E1A0404 | Vyškov | FC Brno | 0:5 | | |
|
|
E1A0405 | Sigma Olomouc | Znojmo | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Nováček Ondřej |
|
|
E1A0406 | Slovácko | Karviná | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Cienciala David, Kurušta Lukáš |
|
|
E1A0407 | Hlučín | Vítkovice | 4:3 | | |
ŽK: 0 - Badura Michal |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0501 | Vítkovice | HFK Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: 0 - César Martin |
|
|
E1A0502 | Karviná | Hlučín | 3:1 | | |
ŽK: Pecha Vladimír, Cienciala David, Siekiera Denis, Kurušta Lukáš - 0 |
|
|
E1A0503 | Znojmo | Slovácko | 0:4 | | |
ŽK: Vala Petr - Slaný Jakub |
|
|
E1A0504 | FC Brno | Sigma Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Kalvach Lukáš |
|
|
E1A0505 | Baník Ostrava | Vyškov | 6:1 | | |
|
|
E1A0506 | Jihlava | Frýdek-Místek | 2:3 | | |
ŽK: 0 - Štěrba Pavel, Celba Josef, Sušovský Martin; ČK: 0 - Sušovský Martin |
|
|
E1A0507 | TESC. Zlín | Opava | 2:1 | | |
ŽK: Řezník Jakub - 0 |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0601 | HFK Olomouc | Opava | 0:0 | | |
ŽK: Skula Kryštof - 0 |
|
|
E1A0602 | Frýdek-Místek | TESC. Zlín | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Petrskovský Tomáš, Pavlíček Václav |
|
|
E1A0603 | Vyškov | Jihlava | 0:0 | | |
|
|
E1A0604 | Sigma Olomouc | Baník Ostrava | 2:1 | | |
ŽK: Ševčík Ondřej, Chorý Tomáš - Šašinka Jakub |
|
|
E1A0605 | Slovácko | FC Brno | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Fojtík Petr, Žák Filip |
|
|
E1A0606 | Hlučín | Znojmo | 6:2 | | |
ŽK: 0 - Karban Josef, Novák Martin |
|
|
E1A0607 | Vítkovice | Karviná | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Šlampiak Dominik |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0701 | Karviná | HFK Olomouc | 2:0 | | |
ŽK: Pecha Vladimír, Frisch Lukáš, Cienciala David - Janeček Antonín |
|
|
E1A0702 | Znojmo | Vítkovice | 4:2 | | |
ŽK: Kolegar Filip - Rovenský Pavel; ČK: 0 - Lukašík Petr |
|
|
E1A0703 | FC Brno | Hlučín | 9:0 | | |
|
|
E1A0704 | Baník Ostrava | Slovácko | 3:1 | | |
|
|
E1A0705 | Jihlava | Sigma Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Ševčík Ondřej |
|
|
E1A0706 | TESC. Zlín | Vyškov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Foitl Lukáš, Hladík Jaroslav |
|
|
E1A0707 | Opava | Frýdek-Místek | 4:1 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0801 | HFK Olomouc | Frýdek-Místek | 0:7 | | |
ŽK: Dvořák Marek, Bořil Ondřej - Pavlíček Daniel, Kedroň David |
|
|
E1A0802 | Vyškov | Opava | 0:3 | | |
ŽK: Foitl Lukáš, Kuba Miroslav - Vícha Lukáš, Lazecký Josef |
|
|
E1A0803 | Sigma Olomouc | TESC. Zlín | 3:1 | | |
|
|
E1A0804 | Slovácko | Jihlava | 2:0 | | |
|
|
E1A0805 | Hlučín | Baník Ostrava | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Šašinka Jakub |
|
|
E1A0806 | Vítkovice | FC Brno | 0:2 | | |
|
|
E1A0807 | Karviná | Znojmo | 3:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0901 | Znojmo | HFK Olomouc | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Skula Kryštof |
|
|
E1A0902 | FC Brno | Karviná | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Kurušta Lukáš |
|
|
E1A0903 | Baník Ostrava | Vítkovice | 4:0 | | |
ŽK: Špavelko Dominik - 0 |
|
|
E1A0904 | Jihlava | Hlučín | 3:0 | | |
ŽK: Pedro Dominik - Czudek Pavel |
|
|
E1A0905 | TESC. Zlín | Slovácko | 0:1 | | |
ŽK: Švec Michal - 0 |
|
|
E1A0906 | Opava | Sigma Olomouc | 1:3 | | |
|
|
E1A0907 | Frýdek-Místek | Vyškov | 2:1 | | |
ŽK: Vyvijal Tadeáš - 0 |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1001 | HFK Olomouc | Vyškov | 1:2 | | |
ŽK: Batla Martin, Chládek Miroslav - Hladík Jaroslav |
|
|
E1A1002 | Sigma Olomouc | Frýdek-Místek | 0:0 | | |
ŽK: Chorý Tomáš - 0 |
|
|
E1A1003 | Slovácko | Opava | 3:1 | | |
ŽK: Mikulec Michal - Černohorský Adam |
|
|
E1A1004 | Hlučín | TESC. Zlín | 4:0 | | |
ŽK: Czudek Pavel, Buchvaldek Lukáš, Malý Jakub - Koller Martin |
|
|
E1A1005 | Vítkovice | Jihlava | 3:1 | | |
ŽK: Fiedor Vojtěch - 0 |
|
|
E1A1006 | Karviná | Baník Ostrava | 0:1 | | |
|
|
E1A1007 | Znojmo | FC Brno | 0:4 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1101 | FC Brno | HFK Olomouc | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Herník Petr |
|
|
E1A1102 | Baník Ostrava | Znojmo | 4:0 | | |
|
|
E1A1103 | Jihlava | Karviná | 3:0 | | |
|
|
E1A1104 | TESC. Zlín | Vítkovice | 0:0 | | |
|
|
E1A1105 | Opava | Hlučín | 2:0 | | |
ŽK: Lavrovič Stanislav - 0 |
|
|
E1A1106 | Frýdek-Místek | Slovácko | 3:2 | | |
ŽK: Kedroň David - 0 |
|
|
E1A1107 | Vyškov | Sigma Olomouc | 1:3 | | |
ŽK: Kuba Miroslav - Chorý Tomáš |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1201 | HFK Olomouc | Sigma Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Chorý Tomáš |
|
|
E1A1202 | Slovácko | Vyškov | 4:0 | | |
|
|
E1A1203 | Hlučín | Frýdek-Místek | 6:2 | | |
ŽK: Ferenc Jan - Rusina Libor |
|
|
E1A1204 | Vítkovice | Opava | 1:0 | | |
ŽK: Gregor Dominik, Badura Michal, Šimák Martin - Godula Lukáš, Mezera Patrik |
|
|
E1A1205 | Karviná | TESC. Zlín | 0:0 | | |
ŽK: Frisch Lukáš - Kořenek Jan |
|
|
E1A1206 | Znojmo | Jihlava | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Kubát Jaroslav; ČK: 0 - Kriegsmann Miloš |
|
|
E1A1207 | FC Brno | Baník Ostrava | 0:1 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1301 | Baník Ostrava | HFK Olomouc | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Dvořák Marek |
|
|
E1A1302 | Jihlava | FC Brno | 1:0 | | |
ŽK: Kubát Jaroslav - Žák Filip |
|
|
E1A1303 | TESC. Zlín | Znojmo | 4:0 | | |
|
|
E1A1304 | Opava | Karviná | 0:4 | | |
|
|
E1A1305 | Frýdek-Místek | Vítkovice | 2:3 | | |
ŽK: 0 - Šimák Martin, Palarčík Miroslav |
|
|
E1A1306 | Vyškov | Hlučín | 2:3 | | |
ŽK: 0 - Ferenc Jan |
|
|
E1A1307 | Sigma Olomouc | Slovácko | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Janečka Martin |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1401 | HFK Olomouc | Slovácko | 1:2 | | |
ŽK: Dvořák Marek, Herník Petr, Fryčák Mojmír - Mikulec Michal, Palička Martin |
|
|
E1A1402 | Sigma Olomouc | Hlučín | 9:0 | | |
|
|
E1A1403 | Vyškov | Vítkovice | 2:3 | | |
ŽK: Foitl Lukáš - Šimák Martin |
|
|
E1A1404 | Frýdek-Místek | Karviná | 2:4 | | |
ŽK: Burda Patrik - 0 |
|
|
E1A1405 | Opava | Znojmo | 1:1 | | |
ŽK: Poledne Jakub - 0 |
|
|
E1A1406 | TESC. Zlín | FC Brno | 0:5 | | |
ŽK: Sedlařík Ondřej - 0 |
|
|
E1A1407 | Jihlava | Baník Ostrava | 0:1 | | |
ŽK: Hron Vojtěch - 0 |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1501 | Jihlava | HFK Olomouc | 1:0 | | |
ŽK: Pedro Dominik, Maruš Štěpán - Herník Petr, Rychlý Lukáš |
|
|
E1A1502 | Baník Ostrava | TESC. Zlín | 3:0 | | |
ŽK: Špavelko Dominik - Koller Martin |
|
|
E1A1503 | FC Brno | Opava | 2:2 | | |
ŽK: Prinz Richard - Mezera Patrik, Fišer Dominik |
|
|
E1A1504 | Znojmo | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Novák Martin - Burda Patrik, Sušovský Martin |
|
|
E1A1505 | Karviná | Vyškov | 5:0 | | |
ŽK: Cienciala David - Jeřábek Michal, Hradil Michal, Kuba Miroslav, Pospíšil Jiří; ČK: Cienciala David - 0 |
|
|
E1A1506 | Vítkovice | Sigma Olomouc | 1:1 | | |
|
|
E1A1507 | Hlučín | Slovácko | 2:0 | | |
ŽK: Ferenc Jan - Kozubík Aleš |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1601 | HFK Olomouc | Hlučín | 0:2 | | |
ŽK: Herník Petr, Janeček Antonín - Honiš Martin |
|
|
E1A1602 | Slovácko | Vítkovice | 3:0 | | |
ŽK: Hořejší Patrik - Herák Antonín, Šimák Martin |
|
|
E1A1603 | Sigma Olomouc | Karviná | 2:0 | | |
|
|
E1A1604 | Vyškov | Znojmo | 0:2 | | |
ŽK: Hradil Michal - Kunst Petr |
|
|
E1A1605 | Frýdek-Místek | FC Brno | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Miksan Lukáš |
|
|
E1A1606 | Opava | Baník Ostrava | 0:5 | | |
ŽK: 0 - Kiai Mohammed |
|
|
E1A1607 | TESC. Zlín | Jihlava | 2:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1701 | TESC. Zlín | HFK Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: Pavlíček Václav - Chládek Miroslav |
|
|
E1A1702 | Jihlava | Opava | 5:1 | | |
ŽK: 0 - Godula Lukáš, Lavrovič Stanislav |
|
|
E1A1703 | Baník Ostrava | Frýdek-Místek | 3:1 | | |
|
|
E1A1704 | FC Brno | Vyškov | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Vrána Šimon |
|
|
E1A1705 | Znojmo | Sigma Olomouc | 2:5 | | |
|
|
E1A1706 | Karviná | Slovácko | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Palička Martin; ČK: 0 - Palička Martin |
|
|
E1A1707 | Vítkovice | Hlučín | 0:3 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1801 | HFK Olomouc | Vítkovice | 1:4 | | |
ŽK: Herník Petr - Šimák Martin |
|
|
E1A1802 | Hlučín | Karviná | 2:3 | | |
ŽK: Ferenc Jan - 0 |
|
|
E1A1803 | Slovácko | Znojmo | 4:2 | | |
|
|
E1A1804 | Sigma Olomouc | FC Brno | 2:0 | | |
|
|
E1A1805 | Vyškov | Baník Ostrava | 0:4 | | |
|
|
E1A1806 | Frýdek-Místek | Jihlava | 3:2 | | |
ŽK: Pavlíček Daniel, Neumann Karel, Glembek Přemysl - Trojánek Lubor, Rejthar Jakub |
|
|
E1A1807 | Opava | TESC. Zlín | 0:2 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1901 | Opava | HFK Olomouc | 5:1 | | |
|
|
E1A1902 | TESC. Zlín | Frýdek-Místek | 3:3 | | |
ŽK: 0 - Celba Josef |
|
|
E1A1903 | Jihlava | Vyškov | 3:1 | | |
ŽK: Pedro Dominik - Martinek Filip, Pavel Michal |
|
|
E1A1904 | Baník Ostrava | Sigma Olomouc | 0:1 | | |
ŽK: Půda Kamil - Chorý Tomáš |
|
|
E1A1905 | FC Brno | Slovácko | 4:1 | | |
ŽK: Kubík Ondřej - Ťok Tomáš |
|
|
E1A1906 | Znojmo | Hlučín | 1:2 | | |
|
|
E1A1907 | Karviná | Vítkovice | 2:0 | | |
ŽK: Kloda Patrik - Karlík Pavel |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2001 | HFK Olomouc | Karviná | 1:1 | | |
ŽK: César Martin - 0 |
|
|
E1A2002 | Vítkovice | Znojmo | 2:4 | | |
ŽK: Fiedor Vojtěch - 0 |
|
|
E1A2003 | Hlučín | FC Brno | 1:2 | | |
ŽK: Ferenc Jan - Krumbholc Ondřej, Pazourek David, Sodomka Tomáš |
|
|
E1A2004 | Slovácko | Baník Ostrava | 2:0 | | |
|
|
E1A2005 | Sigma Olomouc | Jihlava | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Rejthar Jakub |
|
|
E1A2006 | Vyškov | TESC. Zlín | 0:0 | | |
|
|
E1A2007 | Frýdek-Místek | Opava | 5:2 | | |
ŽK: 0 - Poledne Jakub |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2101 | Frýdek-Místek | HFK Olomouc | 0:3 | | |
ŽK: 0 - Lorenc Filip, Herník Petr, Batla Martin |
|
|
E1A2102 | Opava | Vyškov | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Jeřábek Michal, Hladík Jaroslav, Ryšánek Ondřej |
|
|
E1A2103 | TESC. Zlín | Sigma Olomouc | 0:2 | | |
|
|
E1A2104 | Jihlava | Slovácko | 2:1 | | |
ŽK: Poul Daniel, Hron Vojtěch - 0 |
|
|
E1A2105 | Baník Ostrava | Hlučín | 2:1 | | |
|
|
E1A2106 | FC Brno | Vítkovice | 0:0 | | |
|
|
E1A2107 | Znojmo | Karviná | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Onderka Martin |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2201 | HFK Olomouc | Znojmo | 1:1 | | |
|
|
E1A2202 | Karviná | FC Brno | 0:1 | | |
|
|
E1A2203 | Vítkovice | Baník Ostrava | 0:2 | | |
ŽK: Badura Michal - 0 |
|
|
E1A2204 | Hlučín | Jihlava | 1:4 | | |
ŽK: 0 - Kubát Jaroslav, Rychetník Jakub |
|
|
E1A2205 | Slovácko | TESC. Zlín | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Petrskovský Tomáš, Řezník Jakub |
|
|
E1A2206 | Sigma Olomouc | Opava | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Pavlíček Lukáš, Banovec Martin |
|
|
E1A2207 | Vyškov | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Hradil Michal - Celba Josef, Glembek Přemysl |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2301 | Vyškov | HFK Olomouc | 3:0 | | |
ŽK: Vrána Šimon - 0 |
|
|
E1A2302 | Frýdek-Místek | Sigma Olomouc | 1:6 | | |
ŽK: Celba Josef - Chorý Tomáš |
|
|
E1A2303 | Opava | Slovácko | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Mikulec Michal, Ťok Tomáš |
|
|
E1A2304 | TESC. Zlín | Hlučín | 5:3 | | |
ŽK: Heger Tomáš - 0 |
|
|
E1A2305 | Jihlava | Vítkovice | 1:1 | | |
ŽK: Maruš Štěpán, Poul Daniel - 0 |
|
|
E1A2306 | Baník Ostrava | Karviná | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Cienciala David |
|
|
E1A2307 | FC Brno | Znojmo | 2:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2401 | HFK Olomouc | FC Brno | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Sodomka Tomáš |
|
|
E1A2402 | Znojmo | Baník Ostrava | 2:2 | | |
|
|
E1A2403 | Karviná | Jihlava | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Břinek Radim |
|
|
E1A2404 | Vítkovice | TESC. Zlín | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Višněvský Nikola |
|
|
E1A2405 | Hlučín | Opava | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Poledne Jakub |
|
|
E1A2406 | Slovácko | Frýdek-Místek | 4:1 | | |
ŽK: Ťok Tomáš, Kozubík Aleš - 0 |
|
|
E1A2407 | Sigma Olomouc | Vyškov | 7:0 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2501 | Sigma Olomouc | HFK Olomouc | 2:0 | | |
|
|
E1A2502 | Vyškov | Slovácko | 2:2 | | |
|
|
E1A2503 | Frýdek-Místek | Hlučín | 6:0 | | |
|
|
E1A2504 | Opava | Vítkovice | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Šimák Martin, Palarčík Miroslav |
|
|
E1A2505 | TESC. Zlín | Karviná | 1:1 | | |
|
|
E1A2506 | Jihlava | Znojmo | 3:0 | | |
|
|
E1A2507 | Baník Ostrava | FC Brno | 2:1 | | |
ŽK: Fojtík Dominik - 0 |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2601 | HFK Olomouc | Baník Ostrava | 1:2 | | |
|
|
E1A2602 | FC Brno | Jihlava | 0:3 | | |
|
|
E1A2603 | Znojmo | TESC. Zlín | 1:2 | | |
|
|
E1A2604 | Karviná | Opava | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Poledne Jakub |
|
|
E1A2605 | Vítkovice | Frýdek-Místek | 1:3 | | |
ŽK: Herák Antonín, Šimák Martin - Neumann Karel, Sušovský Martin |
|
|
E1A2606 | Hlučín | Vyškov | 2:1 | | |
ŽK: Buchvaldek Lukáš - Vrána Šimon, Pavel Michal, Pospíšil Jiří |
|
|
E1A2607 | Slovácko | Sigma Olomouc | 0:3 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 626 | 3.4 |
Branky domácí | 368 | 2.0 |
Branky hosté | 258 | 1.4 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
FC Brno | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Hlučín | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava | 0 | 0 | 0 |
|
Karviná | 0 | 0 | 0 |
|
Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Slovácko | 0 | 0 | 0 |
|
TESC. Zlín | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice | 0 | 0 | 0 |
|
Vyškov | 0 | 0 | 0 |
|
Znojmo | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|