|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A1A - Moravskoslezská fotbalová liga - MSFL
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Opava | 28 | 21 | 6 | 1 | 59: 13 | 69 | ( 27) |
|
2. | HFK Olomouc | 28 | 19 | 5 | 4 | 53: 13 | 62 | ( 20) |
|
3. | Frýdek-Místek | 28 | 14 | 6 | 8 | 50: 35 | 48 | ( 6) |
|
4. | Kroměříž | 28 | 12 | 6 | 10 | 38: 37 | 42 | ( 0) |
|
5. | Sigma Olomouc B | 28 | 12 | 6 | 10 | 36: 30 | 42 | ( 0) |
|
6. | Uničov | 28 | 11 | 8 | 9 | 36: 36 | 41 | ( -1) |
|
7. | TESC. Zlín B | 28 | 10 | 7 | 11 | 37: 41 | 37 | ( -5) |
|
8. | Zábřeh | 28 | 11 | 4 | 13 | 38: 41 | 37 | ( -5) |
|
9. | Jihlava B | 28 | 9 | 9 | 10 | 40: 46 | 36 | ( -6) |
|
10. | Břeclav | 28 | 8 | 9 | 11 | 24: 31 | 33 | ( -9) |
|
11. | FC Brno B | 28 | 9 | 5 | 14 | 39: 41 | 32 | (-10) |
|
12. | Hulín | 28 | 9 | 4 | 15 | 37: 50 | 31 | (-11) |
|
13. | Slovácko B | 28 | 9 | 4 | 15 | 31: 47 | 31 | (-11) |
|
14. | Líšeň | 28 | 8 | 6 | 14 | 29: 42 | 30 | (-12) |
|
15. | Slavičín | 28 | 2 | 7 | 19 | 17: 61 | 13 | (-29) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Opava | 14 | 11 | 2 | 1 | 38: 9 | 35 |
|
2. | HFK Olomouc | 14 | 11 | 1 | 2 | 29: 5 | 34 |
|
3. | Kroměříž | 14 | 9 | 3 | 2 | 22: 9 | 30 |
|
4. | Frýdek-Místek | 14 | 9 | 1 | 4 | 29: 15 | 28 |
|
5. | Sigma Olomouc B | 14 | 8 | 3 | 3 | 23: 11 | 27 |
|
6. | Zábřeh | 14 | 8 | 3 | 3 | 27: 21 | 27 |
|
7. | Líšeň | 14 | 8 | 2 | 4 | 18: 12 | 26 |
|
8. | Uničov | 14 | 6 | 6 | 2 | 20: 11 | 24 |
|
9. | TESC. Zlín B | 14 | 7 | 3 | 4 | 22: 14 | 24 |
|
10. | Jihlava B | 14 | 6 | 6 | 2 | 24: 17 | 24 |
|
11. | Hulín | 14 | 8 | 0 | 6 | 24: 22 | 24 |
|
12. | Břeclav | 14 | 6 | 5 | 3 | 15: 10 | 23 |
|
13. | Slovácko B | 14 | 7 | 2 | 5 | 21: 19 | 23 |
|
14. | FC Brno B | 14 | 6 | 4 | 4 | 25: 18 | 22 |
|
15. | Slavičín | 14 | 2 | 5 | 7 | 9: 25 | 11 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Opava | 14 | 10 | 4 | 0 | 21: 4 | 34 |
|
2. | HFK Olomouc | 14 | 8 | 4 | 2 | 24: 8 | 28 |
|
3. | Frýdek-Místek | 14 | 5 | 5 | 4 | 21: 20 | 20 |
|
4. | Uničov | 14 | 5 | 2 | 7 | 16: 25 | 17 |
|
5. | Sigma Olomouc B | 14 | 4 | 3 | 7 | 13: 19 | 15 |
|
6. | TESC. Zlín B | 14 | 3 | 4 | 7 | 15: 27 | 13 |
|
7. | Kroměříž | 14 | 3 | 3 | 8 | 16: 28 | 12 |
|
8. | Jihlava B | 14 | 3 | 3 | 8 | 16: 29 | 12 |
|
9. | FC Brno B | 14 | 3 | 1 | 10 | 14: 23 | 10 |
|
10. | Zábřeh | 14 | 3 | 1 | 10 | 11: 20 | 10 |
|
11. | Břeclav | 14 | 2 | 4 | 8 | 9: 21 | 10 |
|
12. | Slovácko B | 14 | 2 | 2 | 10 | 10: 28 | 8 |
|
13. | Hulín | 14 | 1 | 4 | 9 | 13: 28 | 7 |
|
14. | Líšeň | 14 | 0 | 4 | 10 | 11: 30 | 4 |
|
15. | Slavičín | 14 | 0 | 2 | 12 | 8: 36 | 2 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | TESC. Zlín B | --- | 1:2 | 1:2 | 1:3 | 0:2 | 3:0 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 3:1 | 0:0 | 2:1 | 2:1 | | 4:0 |
|
2. | Jihlava B | 2:2 | --- | 3:1 | 2:2 | 0:1 | 0:0 | 3:2 | 0:0 | 3:1 | 2:1 | 2:3 | 1:1 | 2:2 | 2:1 | | 2:0 |
|
3. | Kroměříž | 2:0 | 2:1 | --- | 0:1 | 1:1 | 0:1 | 2:0 | 1:0 | 4:1 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 0:0 | | 2:1 |
|
4. | HFK Olomouc | 3:0 | 2:0 | 3:0 | --- | 0:1 | 3:0 | 3:1 | 4:1 | 3:0 | 3:0 | 1:1 | 2:0 | 0:1 | 1:0 | | 1:0 |
|
5. | Opava | 4:0 | 1:0 | 4:1 | 0:1 | --- | 4:0 | 1:0 | 3:1 | 9:0 | 1:0 | 1:1 | 2:2 | 1:0 | 4:3 | | 3:0 |
|
6. | Slovácko B | 2:0 | 3:1 | 4:0 | 0:2 | 0:2 | --- | 0:4 | 2:3 | 2:1 | 0:4 | 2:2 | 2:0 | 3:0 | 1:0 | | 0:0 |
|
7. | Hulín | 1:4 | 1:5 | 3:2 | 0:2 | 0:1 | 5:2 | --- | 1:3 | 1:0 | 0:1 | 2:0 | 2:1 | 4:0 | 2:0 | | 2:1 |
|
8. | Uničov | 3:1 | 1:1 | 3:0 | 0:0 | 0:1 | 3:2 | 1:1 | --- | 1:1 | 3:0 | 2:2 | 1:0 | 1:1 | 0:1 | | 1:0 |
|
9. | Slavičín | 1:1 | 0:0 | 0:4 | 1:5 | 0:2 | 2:0 | 1:1 | 0:1 | --- | 1:0 | 1:5 | 1:1 | 0:2 | 0:2 | | 1:1 |
|
10. | Zábřeh | 1:1 | 3:0 | 1:3 | 0:3 | 1:3 | 2:1 | 2:1 | 1:1 | 3:2 | --- | 2:1 | 4:1 | 2:0 | 3:2 | | 2:2 |
|
11. | Frýdek-Místek | 4:1 | 5:2 | 1:1 | 2:1 | 0:3 | 2:1 | 4:0 | 0:1 | 1:0 | 1:3 | --- | 5:1 | 2:0 | 2:0 | | 0:1 |
|
12. | Líšeň | 1:2 | 3:0 | 2:1 | 0:0 | 0:0 | 2:0 | 1:0 | 5:3 | 2:1 | 1:0 | 0:1 | --- | 1:0 | 0:2 | | 0:2 |
|
13. | Břeclav | 0:0 | 1:1 | 0:0 | 0:0 | 0:2 | 0:2 | 4:1 | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 3:0 | --- | 2:1 | | 0:2 |
|
14. | FC Brno B | 2:1 | 5:1 | 3:1 | 0:3 | 2:2 | 1:1 | 5:1 | 1:2 | 2:0 | 0:0 | 0:1 | 3:2 | 0:0 | --- | | 1:3 |
|
15. | Vítkovice | | | | | | | | | | | | | | | --- | |
|
16. | Sigma Olomouc B | 1:2 | 1:2 | 0:0 | 2:1 | 0:0 | 1:0 | 0:0 | 4:0 | 3:0 | 3:2 | 1:2 | 2:1 | 1:0 | 4:1 | | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Opava | 14 | 13 | 1 | 0 | 35: 7 | 40 |
|
2. | HFK Olomouc | 14 | 9 | 3 | 2 | 22: 5 | 30 |
|
3. | Frýdek-Místek | 14 | 6 | 5 | 3 | 29: 20 | 23 |
|
4. | Kroměříž | 14 | 6 | 3 | 5 | 18: 15 | 21 |
|
5. | TESC. Zlín B | 14 | 6 | 3 | 5 | 20: 18 | 21 |
|
6. | Líšeň | 14 | 5 | 4 | 5 | 21: 20 | 19 |
|
7. | Hulín | 14 | 6 | 1 | 7 | 22: 24 | 19 |
|
8. | Uničov | 14 | 4 | 6 | 4 | 19: 21 | 18 |
|
9. | Zábřeh | 14 | 5 | 2 | 7 | 13: 15 | 17 |
|
10. | Břeclav | 14 | 4 | 5 | 5 | 12: 15 | 17 |
|
11. | Jihlava B | 14 | 5 | 2 | 7 | 20: 28 | 17 |
|
12. | Sigma Olomouc B | 14 | 5 | 1 | 8 | 16: 21 | 16 |
|
13. | Slovácko B | 14 | 4 | 3 | 7 | 15: 25 | 15 |
|
14. | FC Brno B | 14 | 3 | 3 | 8 | 18: 25 | 12 |
|
15. | Slavičín | 14 | 1 | 4 | 9 | 8: 29 | 7 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | HFK Olomouc | 14 | 10 | 2 | 2 | 31: 8 | 32 |
|
2. | Opava | 14 | 8 | 5 | 1 | 24: 6 | 29 |
|
3. | Sigma Olomouc B | 14 | 7 | 5 | 2 | 20: 9 | 26 |
|
4. | Frýdek-Místek | 14 | 8 | 1 | 5 | 21: 15 | 25 |
|
5. | Uničov | 14 | 7 | 2 | 5 | 17: 15 | 23 |
|
6. | Kroměříž | 14 | 6 | 3 | 5 | 20: 22 | 21 |
|
7. | FC Brno B | 14 | 6 | 2 | 6 | 21: 16 | 20 |
|
8. | Zábřeh | 14 | 6 | 2 | 6 | 25: 26 | 20 |
|
9. | Jihlava B | 14 | 4 | 7 | 3 | 20: 18 | 19 |
|
10. | Břeclav | 14 | 4 | 4 | 6 | 12: 16 | 16 |
|
11. | TESC. Zlín B | 14 | 4 | 4 | 6 | 17: 23 | 16 |
|
12. | Slovácko B | 14 | 5 | 1 | 8 | 16: 22 | 16 |
|
13. | Hulín | 14 | 3 | 3 | 8 | 15: 26 | 12 |
|
14. | Líšeň | 14 | 3 | 2 | 9 | 8: 22 | 11 |
|
15. | Slavičín | 14 | 1 | 3 | 10 | 9: 32 | 6 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0101 | TESC. Zlín B | Sigma Olomouc B | 4:0 | | |
ŽK: Hájek Tomáš - Chlebek Lukáš, Vavřík Petr |
|
|
|
A1A0103 | Kroměříž | FC Brno B | 0:0 | | |
ŽK: Valášek Josef, Janča Petr, Mazouch Tomáš - Cupák David, Paděra Ondřej, Michna Lukáš, Křeček Lukáš, Šamánek Rostislav |
|
|
A1A0104 | HFK Olomouc | Břeclav | 0:1 | | |
ŽK: Čtvrtníček Ondřej - Veselý Jan |
|
|
A1A0105 | Opava | Líšeň | 2:2 | | |
ŽK: Švrček Roman, Klesnil Zdeněk - Hebron Pavel, Vrtěna Jaroslav |
|
|
A1A0106 | Slovácko B | Frýdek-Místek | 2:2 | | |
ŽK: Čtvrtníček Josef, Starý Jaroslav, Perůtka Jiří - 0 |
|
|
A1A0107 | Hulín | Zábřeh | 0:1 | | |
ŽK: Kadlec Svatopluk, Václavíček Ondřej - 0 |
|
|
A1A0108 | Uničov | Slavičín | 1:1 | | |
ŽK: Vejvoda Roman, Řehák Tomáš - Stýskala Petr, Hudák Marek |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0201 | Sigma Olomouc B | Slavičín | 3:0 | | |
ŽK: Murin Ondřej, Kalas Tomáš, Pospíšil Martin - Talčík Jakub, Hnaníček Josef |
|
|
A1A0202 | Zábřeh | Uničov | 1:1 | | |
ŽK: Pulkert Martin, Hrdlovič Tomáš, Kalvoda Ondřej - Švajda Pavel, Toman Jiří |
|
|
A1A0203 | Hulín | Frýdek-Místek | 2:0 | | |
ŽK: Zlámal Jaroslav, Číhal Roman, Ševela Michal, Crla Ondřej - Hrdlička Jan, Staněk Zdeněk, Grussmann Radim |
|
|
A1A0204 | Líšeň | Slovácko B | 2:0 | | |
ŽK: Čampa Rudolf, Vrtěna Jaroslav, Pecha Petr - 0 |
|
|
A1A0205 | Břeclav | Opava | 0:2 | | |
ŽK: Schwarz Petr - Klesnil Zdeněk, Vyskočil Michal |
|
|
A1A0206 | FC Brno B | HFK Olomouc | 0:3 | | |
ŽK: Cupák David - Richter Dominik |
|
|
|
A1A0208 | TESC. Zlín B | Jihlava B | 1:2 | | |
ŽK: Dostál Stanislav, Jugas Jakub, Borák Jaroslav - Demeter Robin |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0301 | Jihlava B | Sigma Olomouc B | 2:0 | | |
|
|
A1A0302 | Kroměříž | TESC. Zlín B | 2:0 | | |
ŽK: Valášek Josef, Mazouch Tomáš - Hájek Tomáš, Jugas Jakub, Motal Lukáš |
|
|
|
A1A0304 | Opava | FC Brno B | 4:3 | | |
ŽK: 0 - Bureš Tomáš, Cupák David, Buchta Radek, Farmačka David, Jukl David, Urban Jan, Nagy Tomáš; ČK: Vyskočil Michal - Buchta Radek |
|
|
A1A0305 | Slovácko B | Břeclav | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Navrátil Jaroslav, Dvořák Ivan, Veselý Jan, Simandl Pavel |
|
|
A1A0306 | Hulín | Líšeň | 2:1 | | |
ŽK: Číhal Roman, Kadlec Svatopluk - Čampa Rudolf, Široký Marek, Křap Patrik, Vrtěna Jaroslav; ČK: 0 - Křap Patrik |
|
|
A1A0307 | Uničov | Frýdek-Místek | 2:2 | | |
ŽK: Vejvoda Roman - Hrdlička Jan, Maceček Karel, Cabák Stanislav, Kerbr Milan |
|
|
A1A0308 | Slavičín | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: Jaroš Mojmír, Hnaníček Josef - Koubek Petr, Barcal Daniel, Hrdlovič Tomáš |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0401 | Sigma Olomouc B | Zábřeh | 3:2 | | |
ŽK: 0 - Suchánek Pavel, Koubek Petr, Hrdlovič Tomáš |
|
|
A1A0402 | Slavičín | Frýdek-Místek | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Hrdlička Jan, Literák Petr, Maceček Karel, Grussmann Radim |
|
|
A1A0403 | Líšeň | Uničov | 5:3 | | |
ŽK: Vrtěna Jaroslav, Pecha Petr - Fiala Vlastimil, Krč Aleš |
|
|
A1A0404 | Břeclav | Hulín | 4:1 | | |
ŽK: Schwarz Petr, Polák Vlastimil - 0 |
|
|
A1A0405 | FC Brno B | Slovácko B | 1:1 | | |
ŽK: Cupák David, Košulič Luboš - Hesek Josef |
|
|
|
A1A0407 | TESC. Zlín B | HFK Olomouc | 1:3 | | |
ŽK: Jugas Jakub - Onofrej Ladislav, Polák Zdeněk, Kopecký Radim |
|
|
A1A0408 | Jihlava B | Kroměříž | 3:1 | | |
ŽK: Ptáček František, Kosak Jan, Demeter Robin, Leligdon Jan - Smutný Roman, Stojaník Ondřej, Klabal Jiří, Hromek Jan, Mazouch Tomáš |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0501 | Kroměříž | Sigma Olomouc B | 2:1 | | |
ŽK: Valášek Josef, Mazouch Tomáš - Koutný Václav, Pospíšil Martin, Nekuda Petr |
|
|
A1A0502 | HFK Olomouc | Jihlava B | 2:0 | | |
ŽK: Lukášek Jaromír, Zedníček Stanislav, Čtvrtníček Ondřej - Dobrovolný Jan, Filip Petr, Pikl Jiří; ČK: 0 - Filip Petr |
|
|
A1A0503 | Opava | TESC. Zlín B | 4:0 | | |
ŽK: Žmolík Dušan, Chmelíček Aleš - Hájek Tomáš, Bublák Radim, Kašpar Jaroslav, Rokos David |
|
|
|
A1A0505 | Hulín | FC Brno B | 2:0 | | |
ŽK: Kadlec Svatopluk - Cupák David, Štourač Jakub |
|
|
A1A0506 | Uničov | Břeclav | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Schwarz Petr, Veselý Jan |
|
|
A1A0507 | Slavičín | Líšeň | 1:1 | | |
ŽK: Šamánek Andrej, Hnaníček Josef, Stýskala Petr - Vrtěna Jaroslav, Nosko Martin; ČK: Ptáček David - Drábek Michal |
|
|
A1A0508 | Zábřeh | Frýdek-Místek | 2:1 | | |
ŽK: Krejčíř Pavel, Michalčák Lukáš, Allison Alawari - Cabák Stanislav, Chýlek Radomír, Biolek Matěj |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0601 | Sigma Olomouc B | Frýdek-Místek | 1:2 | | |
ŽK: Tomeček Václav - Hrdlička Jan, Staněk Zdeněk, Literák Petr, Soukup Petr |
|
|
A1A0602 | Líšeň | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: Oprchal Zbyněk, Pecha Petr - Krejčíř Pavel |
|
|
A1A0603 | Břeclav | Slavičín | 1:0 | | |
ŽK: Pacl Martin, Schwarz Petr, Demjanovič Marek, Veselý Jan - Šamánek Andrej, Lysáček Petr, Melichárek Lukáš |
|
|
A1A0604 | FC Brno B | Uničov | 1:2 | | |
ŽK: Cupák David, Okleštěk Tomáš, Košulič Luboš - Kyselý Marek |
|
|
|
A1A0606 | TESC. Zlín B | Slovácko B | 3:0 | | |
ŽK: Motal Lukáš, Švach Petr - Svízela Jakub |
|
|
A1A0607 | Jihlava B | Opava | 0:1 | | |
|
|
A1A0608 | Kroměříž | HFK Olomouc | 0:1 | | |
ŽK: Stojaník Ondřej, Valášek Josef, Matoušek Tomáš, Grim Jaromír, Kaňa Tomáš - Šrom Vojtěch, Kovář Michal, Zedníček Stanislav |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0701 | HFK Olomouc | Sigma Olomouc B | 1:0 | | |
ŽK: Kobylík Petr, Kopecký Radim - Murin Ondřej, Nepožitek Radim |
|
|
A1A0702 | Opava | Kroměříž | 4:1 | | |
ŽK: Švrček Roman, Knapp Lubor - Smutný Roman, Stojaník Ondřej; ČK: 0 - Smutný Roman |
|
|
A1A0703 | Slovácko B | Jihlava B | 3:1 | | |
ŽK: Perůtka Jiří, Ondřejka Václav - Procházka Jan, Zelinka Karel, Leligdon Jan |
|
|
A1A0704 | Hulín | TESC. Zlín B | 1:4 | | |
ŽK: Laciga Jaroslav, Crla Ondřej, Václavíček Ondřej - Motal Lukáš |
|
|
|
A1A0706 | Slavičín | FC Brno B | 0:2 | | |
ŽK: Švach Michal, Lysáček Petr - Foukal Martin, Šamánek Rostislav |
|
|
A1A0707 | Zábřeh | Břeclav | 2:0 | | |
ŽK: Šalamoun Martin, Barcal Jiří, Hrdlovič Tomáš - Schwarz Petr, Michal Ivo |
|
|
A1A0708 | Frýdek-Místek | Líšeň | 5:1 | | |
ŽK: Literák Petr, Kerbr Milan - Pecha Petr |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0801 | Sigma Olomouc B | Líšeň | 2:1 | | |
ŽK: Pospíšil Martin, Ordoš Michal, Pospíšil Tomáš - Král Miroslav |
|
|
A1A0802 | Břeclav | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Pacl Martin, Demjanovič Marek - Kerbr Milan, Prokeš Jiří; ČK: 0 - Prokeš Jiří |
|
|
A1A0803 | FC Brno B | Zábřeh | 0:0 | | |
ŽK: Farmačka David, Buchta Radek, Kršák Michael - Šalamoun Martin, Barcal Daniel, Dvořák Radim, Hrdlovič Tomáš |
|
|
|
A1A0805 | TESC. Zlín B | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Kocián Tomáš, Bublák Radim - Řehák Tomáš |
|
|
A1A0806 | Jihlava B | Hulín | 3:2 | | |
ŽK: Filip Petr - 0 |
|
|
A1A0807 | Kroměříž | Slovácko B | 0:1 | | |
ŽK: Šilinger Ondřej - Hlůpik Filip |
|
|
A1A0808 | HFK Olomouc | Opava | 0:1 | | |
ŽK: Lukášek Jaromír, Onofrej Ladislav - Chmelíček Aleš, Schaffartzik Jan |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0901 | Opava | Sigma Olomouc B | 3:0 | | |
ŽK: Knapp Lubor, Partyš Zdeněk, Zapletal Václav - Šustr Martin, Koutný Václav, Kalas Tomáš, Pospíšil Martin, Pospíšil Tomáš |
|
|
A1A0902 | Slovácko B | HFK Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: Daníček Vlastimil - Dadák Tomáš |
|
|
A1A0903 | Hulín | Kroměříž | 3:2 | | |
ŽK: Hloch Pavel, Mršťák Josef, Ševela Michal, Sedlář Ondřej - Smutný Roman, Klabal Jiří, Mazouch Tomáš; ČK: 0 - Smutný Roman |
|
|
A1A0904 | Uničov | Jihlava B | 1:1 | | |
ŽK: Uvízl Tomáš, Vejvoda Roman, Sostřonek Michal - Tecl Stanislav |
|
|
A1A0905 | Slavičín | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
ŽK: Hnaníček Josef - Malý Michal, Bublák Radim |
|
|
|
A1A0907 | Frýdek-Místek | FC Brno B | 2:0 | | |
ŽK: Lužný Martin, Hrdlička Jan - Chlup Filip, Cupák David, Sus Martin |
|
|
A1A0908 | Líšeň | Břeclav | 1:0 | | |
ŽK: Král Miroslav, Vrtěna Jaroslav, Belej Michal - Schwarz Petr, Svoboda Lukáš, Simandl Pavel, Michal Ivo, Polák Vlastimil |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1001 | Sigma Olomouc B | Břeclav | 1:0 | | |
ŽK: Šindelář Martin, Šultes Pavel, Nepožitek Radim - Jakubovič Juraj, Polák Vlastimil |
|
|
A1A1002 | FC Brno B | Líšeň | 3:2 | | |
ŽK: Hamouz Josef, Michna Lukáš - Pecha Petr |
|
|
|
A1A1004 | TESC. Zlín B | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: Hájek Tomáš - Šalamoun Martin, Krejčíř Pavel |
|
|
A1A1005 | Jihlava B | Slavičín | 3:1 | | |
ŽK: Veselý Michal, Kříž Pavel - 0 |
|
|
A1A1006 | Kroměříž | Uničov | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Heinz Lukáš |
|
|
A1A1007 | HFK Olomouc | Hulín | 3:1 | | |
ŽK: Onofrej Ladislav, Polák Zdeněk, Kopecký Radim - Hloch Pavel, Laciga Jaroslav, Kadlec Svatopluk, Ševela Michal, Václavíček Ondřej |
|
|
A1A1008 | Opava | Slovácko B | 4:0 | | |
ŽK: Čáp Vladimír, Žmolík Dušan - Fryšták Tomáš, Čtvrtníček Josef |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1101 | Slovácko B | Sigma Olomouc B | 0:0 | | |
ŽK: Kleiber Radim, Nestrovski Ilija - Šindelář Martin, Pospíšil Tomáš |
|
|
A1A1102 | Hulín | Opava | 0:1 | | |
ŽK: Zlámal Jaroslav - Čáp Vladimír, Partyš Zdeněk |
|
|
A1A1103 | Uničov | HFK Olomouc | 0:0 | | |
ŽK: Řehák Tomáš, Toman Jiří, Sostřonek Michal - Kovář Michal, Čtvrtníček Ondřej |
|
|
A1A1104 | Slavičín | Kroměříž | 0:4 | | |
ŽK: Švach Michal - 0 |
|
|
A1A1105 | Zábřeh | Jihlava B | 3:0 | | |
ŽK: Hrdlovič Tomáš - Filip Petr, Demeter Robin |
|
|
A1A1106 | Frýdek-Místek | TESC. Zlín B | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Rokos David |
|
|
|
A1A1108 | Břeclav | FC Brno B | 2:1 | | |
ŽK: Mica Tomáš, Svoboda Lukáš, Polák Vlastimil - Rýdel Filip, Sus Martin, Košulič Luboš |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1201 | Sigma Olomouc B | FC Brno B | 4:1 | | |
ŽK: Murin Ondřej, Šindelář Martin - Cupák David, Buchta Radek |
|
|
|
A1A1203 | TESC. Zlín B | Líšeň | 0:0 | | |
ŽK: Dobeš Jiří, Švach Petr, Bublák Radim - Král Miroslav, Oprchal Zbyněk, Vrtěna Jaroslav |
|
|
A1A1204 | Jihlava B | Frýdek-Místek | 2:3 | | |
ŽK: Kosak Jan, Demeter Robin - Švrček Michal, Literák Petr, Maceček Karel, Biolek Matěj |
|
|
A1A1205 | Kroměříž | Zábřeh | 2:0 | | |
ŽK: Šilinger Ondřej - Šalamoun Martin, Hrdlovič Tomáš, Krejčíř Pavel; ČK: 0 - Hrdlovič Tomáš |
|
|
A1A1206 | HFK Olomouc | Slavičín | 3:0 | | |
ŽK: Hořava Josef, Žondra Libor - Bělaška Martin, Jaroš Mojmír |
|
|
A1A1207 | Opava | Uničov | 3:1 | | |
ŽK: Partyš Zdeněk, Chmelíček Aleš, Klesnil Zdeněk - Vejvoda Roman, Švajda Pavel, Řehák Tomáš, Krč Aleš |
|
|
A1A1208 | Slovácko B | Hulín | 0:4 | | |
ŽK: Čtvrtníček Josef, Ruman Jan - Laciga Jaroslav |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1301 | Hulín | Sigma Olomouc B | 2:1 | | |
ŽK: Barcuch Vlastimil, Ševela Michal, Václavíček Ondřej - Koutný Václav, Nepožitek Radim; ČK: 0 - Nepožitek Radim |
|
|
A1A1302 | Uničov | Slovácko B | 3:2 | | |
ŽK: 0 - Borusík Tomáš, Kleiber Radim, Čtvrtníček Josef, Dočkal Martin; ČK: Novosad Petr - 0 |
|
|
A1A1303 | Slavičín | Opava | 0:2 | | |
ŽK: Šamánek Andrej, Hnaníček Josef, Stýskala Petr, Lysáček Petr, Fábry Martin, Melichárek Lukáš - Partyš Zdeněk; ČK: Švach Michal, Lysáček Petr, Fábry Martin - Klesnil Zdeněk |
|
|
A1A1304 | Zábřeh | HFK Olomouc | 0:3 | | |
ŽK: 0 - Filipský Petr |
|
|
A1A1305 | Frýdek-Místek | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: Staněk Zdeněk, Cabák Stanislav - Stojaník Ondřej, Janča Petr, Mazouch Tomáš |
|
|
A1A1306 | Líšeň | Jihlava B | 3:0 | | |
ŽK: Oprchal Zbyněk, Vrtěna Jaroslav, Pecha Petr, Nosko Martin - Demeter Robin |
|
|
A1A1307 | Břeclav | TESC. Zlín B | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Jugas Jakub, Bublák Radim, Švach Petr |
|
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
A1A1402 | TESC. Zlín B | FC Brno B | 2:1 | | |
ŽK: Poznar Tomáš - Buchta Radek |
|
|
A1A1403 | Jihlava B | Břeclav | 2:2 | | |
ŽK: Filip Petr, Málek Jaroslav - Nevídal Jiří |
|
|
A1A1404 | Kroměříž | Líšeň | 2:1 | | |
ŽK: Janča Petr - Křap Patrik, Pecha Petr |
|
|
A1A1405 | HFK Olomouc | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Kovář Michal, Polák Zdeněk - Cesnek Martin, Cabák Stanislav |
|
|
A1A1406 | Opava | Zábřeh | 1:0 | | |
ŽK: Kolínek Jaroslav, Knapp Lubor, Partyš Zdeněk, Žmolík Dušan, Schaffartzik Jan - Krejčíř Pavel, Koubek Petr, Břežný Daniel |
|
|
A1A1407 | Slovácko B | Slavičín | 2:1 | | |
ŽK: Košút Tomáš, Ohnutek Tomáš, Kleiber Radim, Juřenčák Vojtěch - Otépka Milan |
|
|
A1A1408 | Hulín | Uničov | 1:3 | | |
ŽK: Číhal Roman, Laciga Jaroslav, Václavíček Ondřej - Řehák Tomáš, Toman Jiří |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1501 | Uničov | Sigma Olomouc B | 1:0 | | |
|
|
A1A1502 | Slavičín | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Švach Michal, Fábry Martin - Mršťák Josef, Laciga Jaroslav, Kadlec Svatopluk, Václavíček Ondřej |
|
|
A1A1503 | Zábřeh | Slovácko B | 2:1 | | |
ŽK: Dvořák Radim - Daníček Vlastimil |
|
|
A1A1504 | Frýdek-Místek | Opava | 0:3 | | |
ŽK: Cesnek Martin - 0 |
|
|
A1A1505 | Líšeň | HFK Olomouc | 0:0 | | |
ŽK: Pecha Petr - Dadák Tomáš |
|
|
A1A1506 | Břeclav | Kroměříž | 0:0 | | |
ŽK: Belčík David, Polák Vlastimil - 0 |
|
|
A1A1507 | FC Brno B | Jihlava B | 5:1 | | |
ŽK: Cupák David - Lovětínský Michal, Filip Petr |
|
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1601 | Sigma Olomouc B | TESC. Zlín B | 1:2 | | |
ŽK: Murin Ondřej - Bublák Radim |
|
|
|
A1A1603 | FC Brno B | Kroměříž | 3:1 | | |
ŽK: Huška Jiří, Pernica Luděk, Křeček Lukáš - Valášek Josef, Klabal Jiří, Hromek Jan, Matoušek Tomáš |
|
|
A1A1604 | Břeclav | HFK Olomouc | 0:0 | | |
ŽK: Navrátil Jaroslav - Čtvrtníček Ondřej |
|
|
A1A1605 | Líšeň | Opava | 0:0 | | |
ŽK: Vrtěna Jaroslav, Šudoma Michal - Čáp Vladimír, Cigánek Petr, Partyš Zdeněk, Zapletal Václav |
|
|
A1A1606 | Frýdek-Místek | Slovácko B | 2:1 | | |
ŽK: Kerbr Milan - Ruman Jan, Perůtka Jiří |
|
|
A1A1607 | Zábřeh | Hulín | 2:1 | | |
ŽK: Krejčíř Pavel - Laciga Jaroslav, Václavíček Ondřej; ČK: 0 - Barcuch Vlastimil |
|
|
A1A1608 | Slavičín | Uničov | 0:1 | | |
ŽK: Melichárek Lukáš - Řehák Tomáš, Toman Jiří, Sostřonek Michal |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1701 | Slavičín | Sigma Olomouc B | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Nuc Tomáš, Rolinc Jakub |
|
|
A1A1702 | Uničov | Zábřeh | 3:0 | | |
ŽK: Vejvoda Roman, Krč Aleš - Krejčíř Pavel, Hrdlovič Tomáš, Pospíšil Tomáš, Šichor Marek; ČK: 0 - Šalamoun Martin |
|
|
A1A1703 | Frýdek-Místek | Hulín | 4:0 | | |
ŽK: Švrček Michal, Literák Petr, Grussmann Radim, Prokeš Hynek - Číhal Roman, Němec Richard, Laciga Jaroslav, Pacl Martin |
|
|
A1A1704 | Slovácko B | Líšeň | 2:0 | | |
ŽK: Habanec Jakub, Ruman Jan, Daníček Vlastimil - Cupák David |
|
|
A1A1705 | Opava | Břeclav | 1:0 | | |
ŽK: Cigánek Petr, Knapp Lubor, Partyš Zdeněk - Navrátil Jaroslav, Filip Petr, Dvořák Ivan |
|
|
A1A1706 | HFK Olomouc | FC Brno B | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Kaňa Tomáš, Košulič Luboš |
|
|
|
A1A1708 | Jihlava B | TESC. Zlín B | 2:2 | | |
ŽK: Šilinger Jan, Dobrovolný Jan - Bublák Radim |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1801 | Sigma Olomouc B | Jihlava B | 1:2 | | |
ŽK: Murin Ondřej, Hajčík Miroslav - Kosak Jan, Leligdon Jan |
|
|
A1A1802 | TESC. Zlín B | Kroměříž | 1:2 | | |
ŽK: Kocián Tomáš - Dobeš Jiří, Hromek Jan |
|
|
|
A1A1804 | FC Brno B | Opava | 2:2 | | |
ŽK: Šamánek Rostislav, Folprecht Zdeněk - Klesnil Zdeněk |
|
|
A1A1805 | Břeclav | Slovácko B | 0:2 | | |
ŽK: Jakubovič Juraj, Simandl Pavel, Michal Ivo - Nešpor Daniel, Ondřejka Václav |
|
|
A1A1806 | Líšeň | Hulín | 1:0 | | |
ŽK: Král Miroslav, Čampa Rudolf, Vrtěna Jaroslav, Oprchal Zbyněk - Číhal Roman, Laciga Jaroslav, Kadlec Svatopluk; ČK: Čampa Rudolf - 0 |
|
|
A1A1807 | Frýdek-Místek | Uničov | 0:1 | | |
ŽK: Grussmann Radim - Kyselý Marek, Machálek Tomáš |
|
|
A1A1808 | Zábřeh | Slavičín | 3:2 | | |
ŽK: Krejčíř Pavel, Rajnoha Petr, Hrdlovič Tomáš, Pospíšil Tomáš, Michalčák Lukáš - Jaroš Mojmír, Stýskala Petr, Otépka Milan |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1901 | Zábřeh | Sigma Olomouc B | 2:2 | | |
ŽK: Krejčíř Pavel, Suchánek Pavel, Pospíšil Tomáš, Jančík Michal - Murin Ondřej, Nuc Tomáš, Štětina Vít |
|
|
A1A1902 | Frýdek-Místek | Slavičín | 1:0 | | |
ŽK: Biolek Matěj, Grussmann Radim - Jaroš Mojmír, Švach Michal, Stýskala Petr |
|
|
A1A1903 | Uničov | Líšeň | 1:0 | | |
ŽK: Hrubý Vladimír, Řehák Tomáš - Vrtěna Jaroslav, Tenkl Jan, Cupák David |
|
|
A1A1904 | Hulín | Břeclav | 4:0 | | |
ŽK: Zlámal Jaroslav - Dvořák Ivan |
|
|
A1A1905 | Slovácko B | FC Brno B | 1:0 | | |
ŽK: Daníček Vlastimil - Jílek Martin, Pernica Luděk, Štourač Jakub |
|
|
|
A1A1907 | HFK Olomouc | TESC. Zlín B | 3:0 | | |
ŽK: Lukášek Jaromír - Kurtin Petr, Dobeš Jiří, Salachna Lukáš |
|
|
A1A1908 | Kroměříž | Jihlava B | 2:1 | | |
ŽK: Poturovič Damir, Matoušek Tomáš, Budín Radovan, Janoštík Radek - Mandžuka Elmin, Kryštůfek Lukáš |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2001 | Sigma Olomouc B | Kroměříž | 0:0 | | |
ŽK: Hála Martin, Chlebek Lukáš, Jerome Stefan - Šilinger Ondřej, Matoušek Tomáš, Budín Radovan, Janča Petr; ČK: 0 - Matoušek Tomáš |
|
|
A1A2002 | Jihlava B | HFK Olomouc | 2:2 | | |
ŽK: Kučera Tomáš, Leligdon Jan, Dobrovolný Jan - Lukášek Jaromír, Bednář David, Dadák Tomáš |
|
|
A1A2003 | TESC. Zlín B | Opava | 0:2 | | |
|
|
|
A1A2005 | FC Brno B | Hulín | 5:1 | | |
ŽK: Buchta Petr, Jílek Martin, Přerovský Daniel - 0 |
|
|
A1A2006 | Břeclav | Uničov | 1:0 | | |
ŽK: Navrátil Jaroslav - Fiala Vlastimil |
|
|
A1A2007 | Líšeň | Slavičín | 2:1 | | |
ŽK: Vrtěna Jaroslav, Nosko Martin - Kutra Lukáš, Stýskala Petr; ČK: 0 - Stýskala Petr |
|
|
A1A2008 | Frýdek-Místek | Zábřeh | 1:3 | | |
ŽK: Cesnek Martin, Grussmann Radim - Barcal Jiří, Hrdlovič Tomáš, Dvořák Radim |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2101 | Frýdek-Místek | Sigma Olomouc B | 0:1 | | |
ŽK: Cesnek Martin, Chýlek Radomír, Grussmann Radim - Blaha Martin, Murin Ondřej, Pospíšil Martin, Petr Jakub; ČK: Maceček Karel - 0 |
|
|
A1A2102 | Zábřeh | Líšeň | 4:1 | | |
ŽK: Hrdlovič Tomáš - Král Miroslav |
|
|
A1A2103 | Slavičín | Břeclav | 0:2 | | |
ŽK: Dolina Vojtěch, Kutra Lukáš, Országh Peter - 0 |
|
|
A1A2104 | Uničov | FC Brno B | 0:1 | | |
ŽK: Hrubý Vladimír, Švajda Pavel, Řehák Tomáš - Borák Jaroslav, Jukl David |
|
|
|
A1A2106 | Slovácko B | TESC. Zlín B | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Poznar Tomáš, Salachna Lukáš |
|
|
A1A2107 | Opava | Jihlava B | 1:0 | | |
ŽK: Čáp Vladimír - Čížek David, Ptáček František, Lovětínský Michal, Fadrný Jiří |
|
|
A1A2108 | HFK Olomouc | Kroměříž | 3:0 | | |
ŽK: Čtvrtníček Ondřej, Polák Zdeněk - Janča Petr |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2201 | Sigma Olomouc B | HFK Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: Koutný Václav, Nuc Tomáš - Kovář Michal, Tögel Jan |
|
|
A1A2202 | Kroměříž | Opava | 1:1 | | |
ŽK: Šilinger Ondřej, Stojaník Ondřej, Janča Petr - Zapletal Václav, Cigánek Petr, Formánek René |
|
|
A1A2203 | Jihlava B | Slovácko B | 0:0 | | |
|
|
A1A2204 | TESC. Zlín B | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Salachna Lukáš - Laciga Jaroslav, Ševela Michal, Václavíček Ondřej; ČK: Linek Jakub - 0 |
|
|
|
A1A2206 | FC Brno B | Slavičín | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Ptáček David, Kutra Lukáš, Liška Tomáš |
|
|
A1A2207 | Břeclav | Zábřeh | 2:0 | | |
ŽK: Kobler Petr, Dvořák Ivan - Šalamoun Martin, Šichor Marek, Dvořák Radim |
|
|
A1A2208 | Líšeň | Frýdek-Místek | 0:1 | | |
ŽK: Král Miroslav, Pecha Petr, Hebron Pavel, Nosko Martin - Lužný Martin, Hrdlička Jan, Staněk Zdeněk, Biolek Matěj, Prokeš Hynek, Kerbr Milan; ČK: Belej Michal - 0 |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2301 | Líšeň | Sigma Olomouc B | 0:2 | | |
ŽK: Nosko Martin - 0 |
|
|
A1A2302 | Frýdek-Místek | Břeclav | 2:0 | | |
ŽK: Staněk Zdeněk, Biolek Matěj - Lysoněk Ondřej, Michal Ivo, Jakubovič Juraj, Bielčik David |
|
|
A1A2303 | Zábřeh | FC Brno B | 3:2 | | |
ŽK: Šichor Marek, Pospíšil Tomáš - Borák Jaroslav, Migliorini Marco, Rýdel Filip, Šural Josef, Matyska Lukáš |
|
|
|
A1A2305 | Uničov | TESC. Zlín B | 3:1 | | |
ŽK: Švajda Pavel - Švach Petr, Salachna Lukáš |
|
|
A1A2306 | Hulín | Jihlava B | 1:5 | | |
ŽK: Číhal Roman, Ševela Michal - Krutý Peter |
|
|
A1A2307 | Slovácko B | Kroměříž | 4:0 | | |
ŽK: Nestorovski Ilija - Hromek Jan |
|
|
A1A2308 | Opava | HFK Olomouc | 0:1 | | |
ŽK: Kolínek Jaroslav, Cigánek Petr, Formánek René, Křeček Lukáš - Šrom Vojtěch |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2401 | Sigma Olomouc B | Opava | 0:0 | | |
ŽK: Nuc Tomáš - Klesnil Zdeněk, Cigánek Petr |
|
|
A1A2402 | HFK Olomouc | Slovácko B | 3:0 | | |
ŽK: Onofrej Ladislav, Čtvrtníček Ondřej, Tögel Jan - Matalyha Ilya, Hlůpik Filip, Ruman Jan |
|
|
A1A2403 | Kroměříž | Hulín | 2:0 | | |
ŽK: Poturovič Damir, Hromek Jan, Matoušek Tomáš, Janča Petr - Štěpán Pavel, Hloch Pavel, Otruba Bronislav, Číhal Roman |
|
|
A1A2404 | Jihlava B | Uničov | 0:0 | | |
ŽK: Kryštůfek Lukáš, Leligdon Jan, Krutý Peter - Krč Aleš; ČK: Krutý Peter - Krč Aleš |
|
|
A1A2405 | TESC. Zlín B | Slavičín | 1:1 | | |
|
|
|
A1A2407 | FC Brno B | Frýdek-Místek | 0:1 | | |
ŽK: Brdarovski Vladica - Hrdlička Jan, Junga Ondřej, Cesnek Martin, Prokeš Hynek |
|
|
A1A2408 | Břeclav | Líšeň | 3:0 | | |
ŽK: Pulkert Martin, Michal Ivo - Široký Marek, Cupák David, Matoušek Martin |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2501 | Břeclav | Sigma Olomouc B | 0:2 | | |
ŽK: Navrátil Jaroslav - 0 |
|
|
A1A2502 | Líšeň | FC Brno B | 0:2 | | |
ŽK: Široký Marek - Jílek Martin |
|
|
|
A1A2504 | Zábřeh | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
|
|
A1A2505 | Slavičín | Jihlava B | 0:0 | | |
ŽK: Mendl Petr, Šamánek Andrej - 0 |
|
|
A1A2506 | Uničov | Kroměříž | 3:0 | | |
ŽK: Hrubý Vladimír, Toman Jiří - Janoštík Radek |
|
|
A1A2507 | Hulín | HFK Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: Barcuch Vlastimil, Václavíček Ondřej - Bednář David |
|
|
A1A2508 | Slovácko B | Opava | 0:2 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2601 | Sigma Olomouc B | Slovácko B | 1:0 | | |
ŽK: Machalický Milan - 0 |
|
|
A1A2602 | Opava | Hulín | 1:0 | | |
ŽK: Knapp Lubor, Neubert Martin - Barcuch Vlastimil, Laciga Jaroslav, Otruba Bronislav |
|
|
A1A2603 | HFK Olomouc | Uničov | 4:1 | | |
ŽK: Obal Rudolf, Čtvrtníček Ondřej - Heinz Lukáš, Řehák Tomáš, Juřátek Radoslav |
|
|
A1A2604 | Kroměříž | Slavičín | 4:1 | | |
ŽK: Janoštík Radek - Ptáček David, Řihák Jakub, Vaculka Lukáš |
|
|
A1A2605 | Jihlava B | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: Gába Jiří - Hrdlovič Tomáš, Pospíšil Tomáš |
|
|
A1A2606 | TESC. Zlín B | Frýdek-Místek | 3:1 | | |
ŽK: Švach Petr, Poznar Tomáš - Hrdlička Jan, Staněk Zdeněk, Cesnek Martin, Prokeš Hynek; ČK: 0 - Hrdlička Jan |
|
|
|
A1A2608 | FC Brno B | Břeclav | 0:0 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2701 | FC Brno B | Sigma Olomouc B | 1:3 | | |
ŽK: Buchta Petr - Nuc Tomáš |
|
|
|
A1A2703 | Líšeň | TESC. Zlín B | 1:2 | | |
ŽK: Král Miroslav, Oprchal Zbyněk, Nosko Martin - Jugas Jakub, Holík Lukáš |
|
|
A1A2704 | Frýdek-Místek | Jihlava B | 5:2 | | |
ŽK: Švrček Michal, Literák Petr, Junga Ondřej - Dobrovolný Jan, Krutý Peter, Fadrný Jiří |
|
|
A1A2705 | Zábřeh | Kroměříž | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Klabal Jiří |
|
|
A1A2706 | Slavičín | HFK Olomouc | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Lukášek Jaromír, Filipský Petr, Polák Zdeněk |
|
|
A1A2707 | Uničov | Opava | 0:1 | | |
ŽK: Řehák Tomáš, Toman Jiří, Juřátek Radoslav - Čáp Vladimír, Cigánek Petr, Zapletal Václav |
|
|
A1A2708 | Hulín | Slovácko B | 5:2 | | |
ŽK: Hloch Pavel, Laciga Jaroslav, Ševela Michal - Čtvrtníček Josef, Sasín Radek, Ruman Jan, Kolínek Jakub, Fujerik Lukáš |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2801 | Sigma Olomouc B | Hulín | 0:0 | | |
ŽK: Machalický Milan, Vavřík Petr, Nekuda Petr, Chlebek Lukáš - Laciga Jaroslav |
|
|
A1A2802 | Slovácko B | Uničov | 2:3 | | |
ŽK: Habanec Jakub - 0 |
|
|
A1A2803 | Opava | Slavičín | 9:0 | | |
ŽK: Čáp Vladimír - Švach Michal, Otépka Milan, Liška Tomáš |
|
|
A1A2804 | HFK Olomouc | Zábřeh | 3:0 | | |
ŽK: Lukášek Jaromír, Dadák Tomáš - Šichor Marek, Dvořák Radim, Pospíšil Tomáš |
|
|
A1A2805 | Kroměříž | Frýdek-Místek | 2:0 | | |
ŽK: Fiala Matěj, Hajdarivič Alidin - Staněk Zdeněk, Literák Petr, Cesnek Martin |
|
|
A1A2806 | Jihlava B | Líšeň | 1:1 | | |
ŽK: Kosak Jan - Vrtěna Jaroslav |
|
|
A1A2807 | TESC. Zlín B | Břeclav | 2:1 | | |
ŽK: Křiva Adam - Michal Ivo |
|
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
A1A2902 | FC Brno B | TESC. Zlín B | 2:1 | | |
|
|
A1A2903 | Břeclav | Jihlava B | 1:1 | | |
ŽK: Dvořák Ivan, Simandl Pavel - 0 |
|
|
A1A2904 | Líšeň | Kroměříž | 2:1 | | |
ŽK: Král Miroslav, Široký Marek, Vrtěna Jaroslav - Šilinger Ondřej, Matoušek Tomáš, Janoštík Radek |
|
|
A1A2905 | Frýdek-Místek | HFK Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: Kerbr Milan, Biolek Matěj, Grussmann Radim - Šrom Vojtěch, Lukášek Jaromír, Onofrej Ladislav, Kopecký Radim |
|
|
A1A2906 | Zábřeh | Opava | 1:3 | | |
ŽK: Barcal Jiří - 0 |
|
|
A1A2907 | Slavičín | Slovácko B | 2:0 | | |
ŽK: Kutra Lukáš - Habanec Jakub, Ruman Jan; ČK: 0 - Ondica Michal |
|
|
A1A2908 | Uničov | Hulín | 1:1 | | |
ŽK: Kyselý Marek - Václavíček Ondřej |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A3001 | Sigma Olomouc B | Uničov | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Vejvoda Roman, Toman Jiří, Krč Aleš |
|
|
A1A3002 | Hulín | Slavičín | 1:0 | | |
ŽK: Dvorník Josef, Mršťák Josef - Jaroš Mojmír, Řihák Jakub |
|
|
A1A3003 | Slovácko B | Zábřeh | 0:4 | | |
ŽK: Hesek Josef, Čtvrtníček Josef - 0 |
|
|
A1A3004 | Opava | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Vyskočil Michal - Literák Petr, Fromelius David |
|
|
A1A3005 | HFK Olomouc | Líšeň | 2:0 | | |
|
|
A1A3006 | Kroměříž | Břeclav | 2:2 | | |
ŽK: Janča Petr, Janoštík Radek, Brahimaj Egzon - Dvořák Ivan, Simandl Pavel |
|
|
A1A3007 | Jihlava B | FC Brno B | 2:1 | | |
|
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 564 | 2.7 |
Branky domácí | 346 | 1.6 |
Branky hosté | 218 | 1.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Břeclav | 0 | 0 | 0 |
|
FC Brno B | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Hulín | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava B | 0 | 0 | 0 |
|
Kroměříž | 0 | 0 | 0 |
|
Líšeň | 0 | 0 | 0 |
|
Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc B | 0 | 0 | 0 |
|
Slavičín | 0 | 0 | 0 |
|
Slovácko B | 0 | 0 | 0 |
|
TESC. Zlín B | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Zábřeh | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|