|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C1A - MSDL - starší dorost-seznam.cz národní soutěž
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Sigma Olomouc B | 30 | 23 | 4 | 3 | 92: 30 | 73 | ( 28) |
|
2. | Hlučín | 30 | 19 | 3 | 8 | 68: 33 | 60 | ( 15) |
|
3. | FC Brno B | 30 | 18 | 6 | 6 | 66: 26 | 60 | ( 15) |
|
4. | Jihlava B | 30 | 15 | 5 | 10 | 69: 63 | 50 | ( 5) |
|
5. | RSM Hodonín | 30 | 13 | 10 | 7 | 51: 48 | 49 | ( 4) |
|
6. | Vítkovice | 30 | 13 | 4 | 13 | 45: 40 | 43 | ( -2) |
|
7. | Kroměříž | 30 | 11 | 9 | 10 | 50: 55 | 42 | ( -3) |
|
8. | Baník Ostrava B | 30 | 12 | 6 | 12 | 55: 46 | 42 | ( -3) |
|
9. | Slovácko B | 30 | 12 | 5 | 13 | 41: 38 | 41 | ( -4) |
|
10. | Třebíč | 30 | 10 | 8 | 12 | 54: 65 | 38 | ( -7) |
|
11. | Frýdek-Místek | 30 | 10 | 8 | 12 | 57: 56 | 38 | ( -7) |
|
12. | Sparta Brno | 30 | 9 | 7 | 14 | 41: 52 | 34 | (-11) |
|
13. | Karviná | 30 | 9 | 6 | 15 | 53: 56 | 33 | (-12) |
|
14. | TESC. Zlín B | 30 | 7 | 9 | 14 | 36: 71 | 30 | (-15) |
|
15. | Třinec | 30 | 5 | 4 | 21 | 41: 78 | 19 | (-26) |
|
16. | Znojmo | 30 | 3 | 8 | 19 | 20: 82 | 17 | (-28) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 15 | 12 | 0 | 3 | 53: 17 | 36 |
|
2. | Jihlava B | 15 | 11 | 2 | 2 | 39: 18 | 35 |
|
3. | Hlučín | 15 | 10 | 2 | 3 | 44: 13 | 32 |
|
4. | RSM Hodonín | 15 | 9 | 4 | 2 | 30: 19 | 31 |
|
5. | FC Brno B | 15 | 8 | 5 | 2 | 36: 10 | 29 |
|
6. | Slovácko B | 15 | 8 | 3 | 4 | 28: 16 | 27 |
|
7. | Kroměříž | 15 | 6 | 5 | 4 | 31: 27 | 23 |
|
8. | Třebíč | 15 | 7 | 2 | 6 | 32: 31 | 23 |
|
9. | Baník Ostrava B | 15 | 6 | 3 | 6 | 31: 25 | 21 |
|
10. | Karviná | 15 | 6 | 3 | 6 | 27: 19 | 21 |
|
11. | TESC. Zlín B | 15 | 6 | 2 | 7 | 24: 34 | 20 |
|
12. | Vítkovice | 15 | 5 | 3 | 7 | 20: 16 | 18 |
|
13. | Frýdek-Místek | 15 | 4 | 5 | 6 | 27: 23 | 17 |
|
14. | Sparta Brno | 15 | 4 | 4 | 7 | 22: 22 | 16 |
|
15. | Třinec | 15 | 4 | 3 | 8 | 28: 35 | 15 |
|
16. | Znojmo | 15 | 3 | 5 | 7 | 12: 30 | 14 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 15 | 11 | 4 | 0 | 39: 13 | 37 |
|
2. | FC Brno B | 15 | 10 | 1 | 4 | 30: 16 | 31 |
|
3. | Hlučín | 15 | 9 | 1 | 5 | 24: 20 | 28 |
|
4. | Vítkovice | 15 | 8 | 1 | 6 | 25: 24 | 25 |
|
5. | Baník Ostrava B | 15 | 6 | 3 | 6 | 24: 21 | 21 |
|
6. | Frýdek-Místek | 15 | 6 | 3 | 6 | 30: 33 | 21 |
|
7. | Kroměříž | 15 | 5 | 4 | 6 | 19: 28 | 19 |
|
8. | RSM Hodonín | 15 | 4 | 6 | 5 | 21: 29 | 18 |
|
9. | Sparta Brno | 15 | 5 | 3 | 7 | 19: 30 | 18 |
|
10. | Jihlava B | 15 | 4 | 3 | 8 | 30: 45 | 15 |
|
11. | Třebíč | 15 | 3 | 6 | 6 | 22: 34 | 15 |
|
12. | Slovácko B | 15 | 4 | 2 | 9 | 13: 22 | 14 |
|
13. | Karviná | 15 | 3 | 3 | 9 | 26: 37 | 12 |
|
14. | TESC. Zlín B | 15 | 1 | 7 | 7 | 12: 37 | 10 |
|
15. | Třinec | 15 | 1 | 1 | 13 | 13: 43 | 4 |
|
16. | Znojmo | 15 | 0 | 3 | 12 | 8: 52 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Karviná | --- | 1:1 | 1:2 | 1:1 | 1:0 | 2:4 | 3:2 | 0:1 | 2:1 | 2:2 | 7:0 | 5:0 | 1:2 | 0:2 | 1:0 | 0:1 |
|
2. | RSM Hodonín | 3:2 | --- | 0:0 | 2:0 | 5:2 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 4:0 | 2:1 | 1:1 | 3:1 | 3:2 | 1:1 | 1:5 | 2:1 |
|
3. | Frýdek-Místek | 1:2 | 3:3 | --- | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 1:2 | 0:2 | 7:0 | 1:1 | 1:1 | 0:1 | 2:3 | 1:3 | 2:1 | 4:1 |
|
4. | TESC. Zlín B | 0:4 | 2:1 | 0:4 | --- | 4:1 | 1:5 | 1:1 | 1:3 | 1:0 | 4:1 | 0:0 | 3:2 | 3:4 | 0:4 | 0:3 | 4:1 |
|
5. | Znojmo | 2:2 | 1:1 | 0:3 | 0:0 | --- | 1:3 | 2:0 | 1:5 | 2:1 | 0:5 | 1:1 | 1:0 | 1:1 | 0:4 | 0:1 | 0:3 |
|
6. | FC Brno B | 2:2 | 0:0 | 2:0 | 9:0 | 4:0 | --- | 3:1 | 0:1 | 5:0 | 3:1 | 3:1 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 0:1 |
|
7. | Slovácko B | 1:0 | 2:3 | 2:0 | 1:1 | 4:1 | 0:1 | --- | 1:0 | 2:2 | 7:0 | 1:0 | 1:3 | 3:1 | 1:3 | 1:1 | 1:0 |
|
8. | Hlučín | 5:1 | 5:0 | 6:2 | 2:0 | 7:0 | 0:0 | 2:0 | --- | 3:0 | 6:2 | 1:3 | 3:0 | 1:1 | 0:1 | 2:3 | 1:0 |
|
9. | Třinec | 1:4 | 1:3 | 2:4 | 2:2 | 3:0 | 1:0 | 2:1 | 1:2 | --- | 4:2 | 1:3 | 1:2 | 2:2 | 2:3 | 3:3 | 2:4 |
|
10. | Jihlava B | 2:1 | 1:1 | 1:2 | 4:0 | 4:1 | 1:0 | 3:0 | 3:0 | 4:1 | --- | 3:1 | 2:2 | 3:0 | 0:6 | 4:1 | 4:2 |
|
11. | Kroměříž | 2:1 | 3:2 | 3:3 | 3:1 | 4:0 | 2:3 | 0:2 | 4:1 | 0:4 | 1:2 | --- | 1:1 | 2:2 | 3:3 | 2:1 | 1:1 |
|
12. | Sparta Brno | 3:3 | 0:1 | 1:2 | 1:1 | 3:0 | 2:1 | 1:2 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 2:0 | --- | 2:2 | 2:3 | 1:2 | 1:2 |
|
13. | Třebíč | 3:2 | 5:2 | 3:2 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 0:1 | 1:3 | 3:1 | 4:2 | 2:3 | 1:4 | --- | 1:1 | 2:1 | 1:3 |
|
14. | Sigma Olomouc B | 7:0 | 4:1 | 5:2 | 6:0 | 5:0 | 1:4 | 1:0 | 2:0 | 4:2 | 2:3 | 4:2 | 6:0 | 3:0 | --- | 1:0 | 2:3 |
|
15. | Baník Ostrava B | 3:1 | 1:1 | 6:3 | 1:2 | 0:0 | 0:2 | 2:1 | 4:1 | 4:1 | 5:3 | 1:2 | 1:2 | 2:2 | 0:2 | --- | 1:2 |
|
16. | Vítkovice | 2:1 | 0:1 | 1:1 | 2:2 | 5:0 | 0:1 | 0:0 | 0:2 | 1:0 | 3:4 | 0:1 | 1:0 | 4:0 | 1:2 | 0:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 15 | 11 | 2 | 2 | 43: 17 | 35 |
|
2. | Jihlava B | 15 | 9 | 4 | 2 | 37: 23 | 31 |
|
3. | Baník Ostrava B | 15 | 9 | 3 | 3 | 34: 20 | 30 |
|
4. | FC Brno B | 15 | 8 | 3 | 4 | 36: 13 | 27 |
|
5. | Hlučín | 15 | 8 | 2 | 5 | 25: 15 | 26 |
|
6. | Slovácko B | 15 | 8 | 1 | 6 | 25: 16 | 25 |
|
7. | Kroměříž | 15 | 6 | 5 | 4 | 25: 25 | 23 |
|
8. | RSM Hodonín | 15 | 6 | 5 | 4 | 22: 24 | 23 |
|
9. | Vítkovice | 15 | 6 | 0 | 9 | 18: 20 | 18 |
|
10. | Třebíč | 15 | 4 | 5 | 6 | 25: 32 | 17 |
|
11. | TESC. Zlín B | 15 | 4 | 5 | 6 | 18: 35 | 17 |
|
12. | Frýdek-Místek | 15 | 4 | 4 | 7 | 25: 28 | 16 |
|
13. | Sparta Brno | 15 | 4 | 4 | 7 | 15: 26 | 16 |
|
14. | Karviná | 15 | 3 | 4 | 8 | 23: 25 | 13 |
|
15. | Třinec | 15 | 4 | 0 | 11 | 21: 37 | 12 |
|
16. | Znojmo | 15 | 1 | 3 | 11 | 11: 47 | 6 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc B | 15 | 12 | 2 | 1 | 49: 13 | 38 |
|
2. | Hlučín | 15 | 11 | 1 | 3 | 43: 18 | 34 |
|
3. | FC Brno B | 15 | 10 | 3 | 2 | 30: 13 | 33 |
|
4. | RSM Hodonín | 15 | 7 | 5 | 3 | 29: 24 | 26 |
|
5. | Vítkovice | 15 | 7 | 4 | 4 | 27: 20 | 25 |
|
6. | Frýdek-Místek | 15 | 6 | 4 | 5 | 32: 28 | 22 |
|
7. | Třebíč | 15 | 6 | 3 | 6 | 29: 33 | 21 |
|
8. | Karviná | 15 | 6 | 2 | 7 | 30: 31 | 20 |
|
9. | Kroměříž | 15 | 5 | 4 | 6 | 25: 30 | 19 |
|
10. | Jihlava B | 15 | 6 | 1 | 8 | 32: 40 | 19 |
|
11. | Sparta Brno | 15 | 5 | 3 | 7 | 26: 26 | 18 |
|
12. | Slovácko B | 15 | 4 | 4 | 7 | 16: 22 | 16 |
|
13. | TESC. Zlín B | 15 | 3 | 4 | 8 | 18: 36 | 13 |
|
14. | Baník Ostrava B | 15 | 3 | 3 | 9 | 21: 26 | 12 |
|
15. | Znojmo | 15 | 2 | 5 | 8 | 9: 35 | 11 |
|
16. | Třinec | 15 | 1 | 4 | 10 | 20: 41 | 7 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0101 | Karviná | Vítkovice | 0:1 | | |
ŽK: Timp Tomáš - Vybíral Jan, Jonek Jakub |
|
|
C1A0102 | RSM Hodonín | Baník Ostrava B | 1:5 | | |
ŽK: Hlaváč Patrik - Horváth Jaroslav |
|
|
C1A0103 | Frýdek-Místek | Sigma Olomouc B | 1:3 | | |
ŽK: Sládek Tomáš, Krejčok Dominik, Střalka Kamil, Šponiar Jan - Zbraněk Michal |
|
|
C1A0104 | TESC. Zlín B | Třebíč | 3:4 | | |
ŽK: Kostka Matěj, Surovec Vladimír - Kopeček Tomáš, Svoboda Ladislav; ČK: 0 - Ujčík Tomáš |
|
|
C1A0105 | Znojmo | Sparta Brno | 1:0 | | |
ŽK: Bula Vojtěch, Sýkora Miroslav, Peřinka Petr - Dostál David |
|
|
C1A0106 | FC Brno B | Kroměříž | 3:1 | | |
ŽK: Marák Martin - Šimoňuk Radek, Handl David |
|
|
C1A0107 | Slovácko B | Jihlava B | 7:0 | | |
ŽK: Hladiš Petr, Kirschner Ladislav, Zůbek Tomáš - 0 |
|
|
C1A0108 | Hlučín | Třinec | 3:0 | | |
ŽK: Kovařík Marián - Koper Jakub |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0201 | Vítkovice | Třinec | 1:0 | | |
ŽK: Liška Ondřej - Baron Lukáš |
|
|
C1A0202 | Jihlava B | Hlučín | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Nečekal David |
|
|
C1A0203 | Kroměříž | Slovácko B | 0:2 | | |
ŽK: Moravčík Jan, Budín Radovan, Hausknecht David - Kirschner Ladislav, Foltýn Jan |
|
|
C1A0204 | Sparta Brno | FC Brno B | 2:1 | | |
ŽK: Cenek Čeněk, Kočař Tomáš - Červinka Jan, Vávra Stanislav |
|
|
C1A0205 | Třebíč | Znojmo | 2:2 | | |
ŽK: Malý Pavel, Kostelecký Milan - Slušný Jaroslav, Chaloupka Jaroslav |
|
|
C1A0206 | Sigma Olomouc B | TESC. Zlín B | 6:0 | | |
ŽK: Teplý Jakub - Dvořák Hynek, Smýkal Miroslav |
|
|
C1A0207 | Baník Ostrava B | Frýdek-Místek | 6:3 | | |
ŽK: Botur Jiří - Preči Ilir |
|
|
C1A0208 | Karviná | RSM Hodonín | 1:1 | | |
ŽK: Otisk Denis, Graňák Lukáš - Maršálek Jiří, Bartoněk Vojtěch, Grdina Lukáš, Dohnálek Petr |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0301 | RSM Hodonín | Vítkovice | 2:1 | | |
ŽK: Bartoněk Vojtěch, Grdina Lukáš - Babušík Adam |
|
|
C1A0302 | Frýdek-Místek | Karviná | 1:2 | | |
ŽK: Kovalik Tibor, Šigut Martin - Ševčík Radim |
|
|
C1A0303 | TESC. Zlín B | Baník Ostrava B | 0:3 | | |
|
|
C1A0304 | Znojmo | Sigma Olomouc B | 0:4 | | |
ŽK: Bula Vojtěch - Ulrych Tomáš |
|
|
C1A0305 | FC Brno B | Třebíč | 2:0 | | |
ŽK: Horák Libor - Kostelecký Milan |
|
|
C1A0306 | Slovácko B | Sparta Brno | 1:3 | | |
|
|
C1A0307 | Hlučín | Kroměříž | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Budín Radovan, Handl David |
|
|
C1A0308 | Třinec | Jihlava B | 4:2 | | |
ŽK: Vlachovič Martin, Putorik Norbert - Jícha Tomáš, Vonásek Jan, Míka Vojtěch, Tvrdý Antonín |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0401 | Vítkovice | Jihlava B | 3:4 | | |
ŽK: Liška Ondřej, Borgosz Vojtěch, Fajčák Daniel - Hráček Lukáš, Urbánek Jan |
|
|
C1A0402 | Kroměříž | Třinec | 0:4 | | |
ŽK: Panák Michal, Hausknecht David, Strašák Tomáš - 0 |
|
|
C1A0403 | Sparta Brno | Hlučín | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Liška David |
|
|
C1A0404 | Třebíč | Slovácko B | 0:1 | | |
ŽK: Benda Ondřej, Válek Tomáš, Kostelecký Milan, Horký Lukáš - Pochylý Jan |
|
|
C1A0405 | Sigma Olomouc B | FC Brno B | 1:4 | | |
ŽK: 0 - Konečný David, Vávra Stanislav |
|
|
C1A0406 | Baník Ostrava B | Znojmo | 0:0 | | |
ŽK: Kryštof Tomáš - Jakub Petr, Šabaka Roman, Čapoun Michal |
|
|
C1A0407 | Karviná | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
|
|
C1A0408 | RSM Hodonín | Frýdek-Místek | 0:0 | | |
ŽK: Grdina Lukáš - Střalka Kamil, Musiol David; ČK: Grdina Lukáš - 0 |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0501 | Frýdek-Místek | Vítkovice | 4:1 | | |
ŽK: Preči Ilir, Čotek Petr, Kovalik Tibor - Hrbáček Libor, Babušík Adam; ČK: 0 - Babušík Adam |
|
|
C1A0502 | TESC. Zlín B | RSM Hodonín | 2:1 | | |
ŽK: Trochta Tomáš, Richtr David, Dvorník Václav, Mézl Petr - Michna David; ČK: Trochta Tomáš - 0 |
|
|
C1A0503 | Znojmo | Karviná | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Legierski Jakub |
|
|
C1A0504 | FC Brno B | Baník Ostrava B | 1:1 | | |
ŽK: Kucharčuk Pavel, Horák Libor, Hajn Jan - Červeňák Miroslav |
|
|
C1A0505 | Slovácko B | Sigma Olomouc B | 1:3 | | |
|
|
C1A0506 | Hlučín | Třebíč | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Kopeček Tomáš, Benda Ondřej, Kostelecký Milan, Chalupa Martin |
|
|
C1A0507 | Třinec | Sparta Brno | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Fousek Přemysl, Demko Luboš |
|
|
C1A0508 | Jihlava B | Kroměříž | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Šimoňuk Radek, Budín Radovan, Hausknecht David, Janoštík Radek |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0601 | Vítkovice | Kroměříž | 0:1 | | |
ŽK: Hrbáček Libor, Váňa Martin - Šimoňuk Radek, Budín Radovan, Hausknecht David, Janoštík Radek, Strašák Tomáš; ČK: 0 - Hausknecht David |
|
|
C1A0602 | Sparta Brno | Jihlava B | 1:1 | | |
ŽK: Líznar Petr - Vonásek Jan |
|
|
C1A0603 | Třebíč | Třinec | 3:1 | | |
ŽK: Kopeček Tomáš - 0 |
|
|
C1A0604 | Sigma Olomouc B | Hlučín | 2:0 | | |
ŽK: Globa Alexandr - 0 |
|
|
C1A0605 | Baník Ostrava B | Slovácko B | 2:1 | | |
ŽK: Chromečka Václav - Pochylý Jan |
|
|
C1A0606 | Karviná | FC Brno B | 2:4 | | |
ŽK: 0 - Bohuslav Radek |
|
|
C1A0607 | RSM Hodonín | Znojmo | 5:2 | | |
|
|
C1A0608 | Frýdek-Místek | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
ŽK: Musiol David - Balážik Jiří, Dvořák Hynek, Richtr David, Kalus Vojtěch |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0701 | TESC. Zlín B | Vítkovice | 4:1 | | |
ŽK: Dvořák Hynek - Dička Tibor, Liška Ondřej, Hrbáček Libor, Tkáč Jakub |
|
|
C1A0702 | Znojmo | Frýdek-Místek | 0:3 | | |
ŽK: Bula Vojtěch - Šponiar Jan, Kovalik Tibor |
|
|
C1A0703 | FC Brno B | RSM Hodonín | 0:0 | | |
ŽK: Konečný David - Grdina Lukáš, Dohnálek Petr |
|
|
C1A0704 | Slovácko B | Karviná | 1:0 | | |
ŽK: Kirschner Ladislav - Seget Ondřej, Horváth Denis |
|
|
C1A0705 | Hlučín | Baník Ostrava B | 2:3 | | |
|
|
C1A0706 | Třinec | Sigma Olomouc B | 2:3 | | |
ŽK: Teofil Marek - Ješko Roman, Neuer Patrik, Zbraněk Michal, Zahradníček Tomáš, Svozil Jaroslav |
|
|
C1A0707 | Jihlava B | Třebíč | 3:0 | | |
ŽK: Masopust Lukáš, Kavka Daniel - 0 |
|
|
C1A0708 | Kroměříž | Sparta Brno | 1:1 | | |
ŽK: Šprňa Martin - Fousek Přemysl, Demko Luboš |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0801 | Vítkovice | Sparta Brno | 1:0 | | |
ŽK: Vybíral Jan - Líznar Petr, Cenek Čeněk |
|
|
C1A0802 | Třebíč | Kroměříž | 2:3 | | |
ŽK: Kopeček Tomáš, Válek Tomáš, Laš Patrik - Budín Radovan, Janoštík Radek |
|
|
C1A0803 | Sigma Olomouc B | Jihlava B | 2:3 | | |
ŽK: Jonáš Bohumil, Zbraněk Michal, Müller Ondřej - 0 |
|
|
C1A0804 | Baník Ostrava B | Třinec | 4:1 | | |
ŽK: Cieciotka Jiří - Buzek Ondřej |
|
|
C1A0805 | Karviná | Hlučín | 0:1 | | |
ŽK: Marek Jiří - Pyšno Jakub, Hon Radim, Gašparik Pavel, Kremzer Petr |
|
|
C1A0806 | RSM Hodonín | Slovácko B | 1:0 | | |
ŽK: Bartoněk Vojtěch, Grdina Lukáš - Michna Marek, Křivánek Milan, Pochylý Jan; ČK: 0 - Michna Marek, Pochylý Jan |
|
|
C1A0807 | Frýdek-Místek | FC Brno B | 2:1 | | |
|
|
C1A0808 | TESC. Zlín B | Znojmo | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Slušný Jaroslav, Peřinka Petr; ČK: 0 - Peřinka Petr |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0901 | Znojmo | Vítkovice | 0:3 | | |
ŽK: Slušný Jaroslav - Liška Ondřej, Nagy David |
|
|
C1A0902 | FC Brno B | TESC. Zlín B | 9:0 | | |
ŽK: Jurák David, Netopil Tomáš - Malota Tomáš, Trochta Tomáš |
|
|
C1A0903 | Slovácko B | Frýdek-Místek | 2:0 | | |
ŽK: Forro Daniel, Křivánek Milan, Nedvídek Petr, Haša Roman, Zůbek Tomáš - Vojkovský Michael, Střalka Kamil, Čotek Petr |
|
|
C1A0904 | Hlučín | RSM Hodonín | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Petráš Martin |
|
|
C1A0905 | Třinec | Karviná | 1:4 | | |
ŽK: Vlachovič Martin, Pliska Robin - Ochodek Jan, Maljar Tomáš |
|
|
C1A0906 | Jihlava B | Baník Ostrava B | 4:1 | | |
ČK: 0 - Kryštof Tomáš |
|
|
C1A0907 | Kroměříž | Sigma Olomouc B | 3:3 | | |
ŽK: Moravčík Jan, Hausknecht David - Puškáč David, Müller Ondřej, Globa Alexandr |
|
|
C1A0908 | Sparta Brno | Třebíč | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Ujčík Tomáš, Svoboda Michal, Kostelecký Milan |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1001 | Vítkovice | Třebíč | 4:0 | | |
ŽK: Hrbáček Libor - Malý Pavel |
|
|
C1A1002 | Sigma Olomouc B | Sparta Brno | 6:0 | | |
ŽK: Teplý Jakub - Fousek Přemysl |
|
|
C1A1003 | Baník Ostrava B | Kroměříž | 1:2 | | |
ŽK: Skřížala Patrik, Kolenko Jakub, Trajkovski Dino - Panák Michal, Urubek Jan, Šimoňuk Radek, Štěrba Milan |
|
|
C1A1004 | Karviná | Jihlava B | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Bialek Milan, Kavka Daniel, Mlčoch David |
|
|
C1A1005 | RSM Hodonín | Třinec | 4:0 | | |
ŽK: Koryčánek Filip - Baron Lukáš |
|
|
C1A1006 | Frýdek-Místek | Hlučín | 0:2 | | |
ŽK: Střalka Kamil, Vojkovský Michael - Stojka Pavel |
|
|
C1A1007 | TESC. Zlín B | Slovácko B | 1:1 | | |
ŽK: Dvořák Hynek, Manďák Roman - Nedvídek Petr, Banasik Marek |
|
|
C1A1008 | Znojmo | FC Brno B | 1:3 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1101 | FC Brno B | Vítkovice | 0:1 | | |
ŽK: Marák Martin - Palej Dominik, Jonek Jakub |
|
|
C1A1102 | Slovácko B | Znojmo | 4:1 | | |
ŽK: Hladiš Petr - Doleček Jiří, Chaloupka Jaroslav |
|
|
C1A1103 | Hlučín | TESC. Zlín B | 2:0 | | |
ŽK: Andrýsek Nikola - Skalička Lukáš, Dvořák Hynek, Smýkal Miroslav |
|
|
C1A1104 | Třinec | Frýdek-Místek | 2:4 | | |
ŽK: Vlachovič Martin, Pliska Robin - Střalka Kamil, Musiol David; ČK: Koper Jakub - 0 |
|
|
C1A1105 | Jihlava B | RSM Hodonín | 1:1 | | |
ŽK: Cipruš Radek, Čížek David - Bartoněk Vojtěch, Matůšek Igor |
|
|
C1A1106 | Kroměříž | Karviná | 2:1 | | |
ŽK: Panák Michal, Handl David, Janoštík Radek - Górniok Lukáš, Stanowski Michal, Karpjak Michal, Graňák Lukáš; ČK: Janoštík Radek - 0 |
|
|
C1A1107 | Sparta Brno | Baník Ostrava B | 1:2 | | |
ŽK: Nguyen Gary, Purtseladze Giorgi - 0 |
|
|
C1A1108 | Třebíč | Sigma Olomouc B | 1:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1201 | Vítkovice | Sigma Olomouc B | 1:2 | | |
ŽK: Dička Tibor, Hrbáček Libor - Globa Alexandr, Puškáč David, Teplý Jakub |
|
|
C1A1202 | Baník Ostrava B | Třebíč | 2:2 | | |
ŽK: Kryštof Tomáš - Čermák Michal |
|
|
C1A1203 | Karviná | Sparta Brno | 5:0 | | |
ŽK: Graňák Lukáš - Cenek Čeněk, Martinec Michal |
|
|
C1A1204 | RSM Hodonín | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Pospíšil Martin |
|
|
C1A1205 | Frýdek-Místek | Jihlava B | 1:1 | | |
|
|
C1A1206 | TESC. Zlín B | Třinec | 1:0 | | |
|
|
C1A1207 | Znojmo | Hlučín | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Stojka Pavel |
|
|
C1A1208 | FC Brno B | Slovácko B | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Lipoti Marek, Schenel Jakub |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1301 | Slovácko B | Vítkovice | 1:0 | | |
ŽK: Hladiš Petr - Ondračka Milan |
|
|
C1A1302 | Hlučín | FC Brno B | 0:0 | | |
ŽK: Coufal Vladimír - Netopil Tomáš, Horák Libor, Husa Martin |
|
|
C1A1303 | Třinec | Znojmo | 3:0 | | |
ŽK: Cienciala Jiří - Peřinka Petr |
|
|
C1A1304 | Jihlava B | TESC. Zlín B | 4:0 | | |
ŽK: Vonásek Jan, Cipruš Radek, Císař Petr - Smýkal Miroslav, Surovec Vladimír |
|
|
C1A1305 | Kroměříž | Frýdek-Místek | 3:3 | | |
ŽK: Urubek Jan, Šimoňuk Radek - Roháček David, Preči Ilir, Střalka Kamil, Ostrák Patrik, Čotek Petr, Musiol David |
|
|
C1A1306 | Sparta Brno | RSM Hodonín | 0:1 | | |
ŽK: Weinstein David, Martinec Michal - Grdina Lukáš, Pospiš Tomáš, Sychra Petr; ČK: Martinec Michal - 0 |
|
|
C1A1307 | Třebíč | Karviná | 3:2 | | |
ŽK: Ujčík Tomáš, Malý Pavel, Bárta Jiří - Karpjak Michal; ČK: Malý Pavel - Karpjak Michal |
|
|
C1A1308 | Sigma Olomouc B | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: Ševčík Adam, Teplý Jakub, Svozil Jaroslav - Kryštof Tomáš, Kolenko Jakub |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1401 | Vítkovice | Baník Ostrava B | 0:1 | | |
ŽK: Dička Tibor, Liška Ondřej, Ondračka Milan, Borgosz Vojtěch, Nagy David - Foltyn Martin, Kryštof Tomáš |
|
|
C1A1402 | Karviná | Sigma Olomouc B | 0:2 | | |
|
|
C1A1403 | RSM Hodonín | Třebíč | 3:2 | | |
ŽK: Bartoněk Vojtěch, Petrák Igor, Pospiš Tomáš - Válek Tomáš, Křeček Jakub |
|
|
C1A1404 | Frýdek-Místek | Sparta Brno | 0:1 | | |
ŽK: Tesarčik Petr, Ostrák Patrik - Přichystal Ondřej, Blaha Martin |
|
|
C1A1405 | TESC. Zlín B | Kroměříž | 0:0 | | |
ŽK: Malota Tomáš, Dvořák Hynek, Smýkal Miroslav, Hájek Marek, Dvorník Václav - Panák Michal, Šimoňuk Radek, Handl David |
|
|
C1A1406 | Znojmo | Jihlava B | 0:5 | | |
ŽK: 0 - Vonásek Jan, Čížek David |
|
|
C1A1407 | FC Brno B | Třinec | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Samek Miroslav, Placzek Patrik |
|
|
C1A1408 | Slovácko B | Hlučín | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Kovařík Marián |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1501 | Hlučín | Vítkovice | 1:0 | | |
ŽK: Kremzer Petr - Dička Tibor, Borgosz Vojtěch, Vybíral Jan |
|
|
C1A1502 | Třinec | Slovácko B | 2:1 | | |
|
|
C1A1503 | Jihlava B | FC Brno B | 1:0 | | |
ŽK: Urbánek Jan, Kyzlink Tomáš - Horák Libor |
|
|
C1A1504 | Kroměříž | Znojmo | 4:0 | | |
ŽK: Moravčík Jan - Slušný Jaroslav, Bula Vojtěch, Chaloupka Jaroslav; ČK: 0 - Bock Ondřej, Bula Vojtěch |
|
|
C1A1505 | Sparta Brno | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
ŽK: Fousek Přemysl - Dvořák Hynek, Bartolomeu Robert |
|
|
C1A1506 | Třebíč | Frýdek-Místek | 3:2 | | |
ŽK: Válek Tomáš, Chalupa Martin, Horký Lukáš - Střalka Kamil |
|
|
C1A1507 | Sigma Olomouc B | RSM Hodonín | 4:1 | | |
ŽK: Zbraněk Michal - Michna David |
|
|
C1A1508 | Baník Ostrava B | Karviná | 3:1 | | |
ŽK: Kryštof Tomáš, Juranek Daniel - Horváth Denis, Timp Tomáš |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1601 | Vítkovice | Karviná | 2:1 | | |
ŽK: Dička Tibor, Hrbáček Libor, Babušík Adam, Nagy David, Jonek Jakub - Stanowski Michal, Krištan Radoslav, Kurušta Lukáš; ČK: Hrbáček Libor - Stanowski Michal |
|
|
C1A1602 | Baník Ostrava B | RSM Hodonín | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Bidmon Petr, Maršálek Hynek, Pospiš Tomáš |
|
|
C1A1603 | Sigma Olomouc B | Frýdek-Místek | 5:2 | | |
ŽK: Hrušák Tomáš - Preči Ilir, Javorek Dalibor, Střalka Kamil, Juříček Jaroslav, Musiol David |
|
|
C1A1604 | Třebíč | TESC. Zlín B | 2:1 | | |
ŽK: Míča Jiří, Kyzlink Tomáš, Svoboda Ladislav - Balážik Jiří, Krajča Pavel, Dvořák Hynek, Richtr David |
|
|
C1A1605 | Sparta Brno | Znojmo | 3:0 | | |
ŽK: Zavadil Ondřej - 0 |
|
|
C1A1606 | Kroměříž | FC Brno B | 2:3 | | |
ŽK: Budín Radovan, Handl David - Kugler Michal |
|
|
C1A1607 | Jihlava B | Slovácko B | 3:0 | | |
ŽK: Urbánek Jan, Kliment Jan, Cipruš Radek - Motyčka Michal, Michna Marek, Foltýn Jan |
|
|
C1A1608 | Třinec | Hlučín | 1:2 | | |
ŽK: Cienciala Jiří, Pliska Robin - Stojka Pavel |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1701 | Třinec | Vítkovice | 2:4 | | |
ŽK: 0 - Pyclík Ondřej |
|
|
C1A1702 | Hlučín | Jihlava B | 6:2 | | |
ŽK: 0 - Kavka Daniel, Kulík Petr; ČK: 0 - Kulík Petr |
|
|
C1A1703 | Slovácko B | Kroměříž | 1:0 | | |
ŽK: Nedvídek Petr - Kovář Martin, Hausknecht David |
|
|
C1A1704 | FC Brno B | Sparta Brno | 1:1 | | |
|
|
C1A1705 | Znojmo | Třebíč | 1:1 | | |
ŽK: Odehnal Daniel, Honz Jakub - Chňoupek Tomáš |
|
|
C1A1706 | TESC. Zlín B | Sigma Olomouc B | 0:4 | | |
ŽK: Kopečný Miloš, Hájek Marek - Teplý Jakub; ČK: 0 - Globa Alexandr |
|
|
C1A1707 | Frýdek-Místek | Baník Ostrava B | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Cieciotka Jiří, Chromečka Václav, Pavlík Přemek, Voves Tomáš |
|
|
C1A1708 | RSM Hodonín | Karviná | 3:2 | | |
ŽK: Bidmon Petr - 0 |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1801 | Vítkovice | RSM Hodonín | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Maršálek Hynek |
|
|
C1A1802 | Karviná | Frýdek-Místek | 1:2 | | |
ŽK: Talián Erik, Kovařík Marián - Murín Mário, Javorek Dalibor, Klimpar Pavel, Juříček Jaroslav, Musiol David |
|
|
C1A1803 | Baník Ostrava B | TESC. Zlín B | 1:2 | | |
ŽK: Chalkias Christos, Cieciotka Jiří - Skalička Lukáš |
|
|
C1A1804 | Sigma Olomouc B | Znojmo | 5:0 | | |
|
|
C1A1805 | Třebíč | FC Brno B | 2:3 | | |
ŽK: Kopeček Tomáš, Ryšavý Radek, Křeček Jakub - Červinka Jan |
|
|
C1A1806 | Sparta Brno | Slovácko B | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Zůbek Tomáš |
|
|
C1A1807 | Kroměříž | Hlučín | 4:1 | | |
ŽK: Panák Michal, Pospíšil Martin, Knichal Jiří, Janoštík Radek - Coufal Vladimír, Kremzer Petr, Hon Radim |
|
|
C1A1808 | Jihlava B | Třinec | 4:1 | | |
ŽK: Kulík Petr, Melecha Daniel - Samek Miroslav, Sniegoň Michal, Baron Lukáš |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1901 | Jihlava B | Vítkovice | 4:2 | | |
ŽK: Šuta Radim - Tomis Petr, Borgosz Vojtěch, Pyclík Ondřej |
|
|
C1A1902 | Třinec | Kroměříž | 1:3 | | |
ŽK: Buzek Ondřej, Placzek Patrik, Holeksa Roman - Jarka David, Panák Michal, Pospíšil Martin, Moravčík Jan, Budín Radovan |
|
|
C1A1903 | Hlučín | Sparta Brno | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Cenek Čeněk, Husa Martin |
|
|
C1A1904 | Slovácko B | Třebíč | 3:1 | | |
ŽK: Schenel Jakub - 0 |
|
|
C1A1905 | FC Brno B | Sigma Olomouc B | 1:1 | | |
ŽK: Stehlík Jindřich - Bednář Jan |
|
|
C1A1906 | Znojmo | Baník Ostrava B | 0:1 | | |
ŽK: Slušný Jaroslav - Horváth Jaroslav, Heiník Vojtěch |
|
|
C1A1907 | TESC. Zlín B | Karviná | 0:4 | | |
ŽK: Kopečný Miloš, Sadil Radek - Stanowski Michal, Škorič Milenko, Karpjak Michal, Graňák Lukáš, Kovařík Marián |
|
|
C1A1908 | Frýdek-Místek | RSM Hodonín | 3:3 | | |
ŽK: Sládek Tomáš, Ostrák Patrik, Šigut Martin - Navrátil Martin, Bábíček Jakub, Koryčánek Filip; ČK: Ostrák Patrik - Bartoněk Vojtěch |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2001 | Vítkovice | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Vybíral Jan, Borgosz Vojtěch, Pyclík Ondřej, Jaroš Václav - Roháček David, Střalka Kamil, Šigut Martin; ČK: Vybíral Jan - 0 |
|
|
C1A2002 | RSM Hodonín | TESC. Zlín B | 2:0 | | |
ŽK: Dohnálek Petr - Krajča Bronislav |
|
|
C1A2003 | Karviná | Znojmo | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Bula Vojtěch |
|
|
C1A2004 | Baník Ostrava B | FC Brno B | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Vávra Stanislav, Kugler Michal |
|
|
C1A2005 | Sigma Olomouc B | Slovácko B | 1:0 | | |
|
|
C1A2006 | Třebíč | Hlučín | 1:3 | | |
ŽK: Svoboda Michal, Kopeček Tomáš - Andrýsek Nikola |
|
|
C1A2007 | Sparta Brno | Třinec | 1:0 | | |
ŽK: Hruška Jan, Martinec Michal - Teofil Marek, Zowada Václav |
|
|
C1A2008 | Kroměříž | Jihlava B | 1:2 | | |
ŽK: Pospíšil Martin, Šimoňuk Radek, Knichal Jiří, Janoštík Radek - Zavadil Vojtěch, Urbánek Jan, Šuta Radim, Bialek Milan; ČK: 0 - Míka Vojtěch |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2101 | Kroměříž | Vítkovice | 1:1 | | |
ŽK: Panák Michal, Moravčík Jan, Šimoňuk Radek, Handl David, Janoštík Radek - Dička Tibor, Kavan Petr; ČK: Šimoňuk Radek - 0 |
|
|
C1A2102 | Jihlava B | Sparta Brno | 2:2 | | |
ŽK: Pokorný Patrik, Urbánek Jan - Blaha Martin, Shkurupii Andrii, Shkurupii Andrii, Kubíček Lukáš |
|
|
C1A2103 | Třinec | Třebíč | 2:2 | | |
ŽK: Samek Miroslav, Placzek Patrik - Svoboda Michal, Kyzlink Tomáš, Čermák Michal |
|
|
C1A2104 | Hlučín | Sigma Olomouc B | 0:1 | | |
ŽK: Babušík Adam, Andrýsek Nikola, Kula Jiří - Ješko Roman, Jakubec Petr, Teplý Jakub, Zbraněk Michal |
|
|
C1A2105 | Slovácko B | Baník Ostrava B | 1:1 | | |
|
|
C1A2106 | FC Brno B | Karviná | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Marek Jiří, Legierski Jakub |
|
|
C1A2107 | Znojmo | RSM Hodonín | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Hlaváč Patrik |
|
|
C1A2108 | TESC. Zlín B | Frýdek-Místek | 0:4 | | |
ŽK: Dvořák Hynek, Kopečný Miloš, Lošťák Ivo - Střalka Kamil, Boráň Ondřej; ČK: Dvořák Hynek - 0 |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2201 | Vítkovice | TESC. Zlín B | 2:2 | | |
ŽK: Dička Tibor, Taraba Adam, Juroška Jan - Surovec Vladimír |
|
|
C1A2202 | Frýdek-Místek | Znojmo | 1:1 | | |
ŽK: Střalka Kamil, Růžička Michal - Chaloupka Jaroslav, Šabaka Roman |
|
|
C1A2203 | RSM Hodonín | FC Brno B | 1:2 | | |
ŽK: Bábíček Jakub, Vanda Filip - Zezula Tadeáš, Kugler Michal, Netopil Tomáš |
|
|
C1A2204 | Karviná | Slovácko B | 3:2 | | |
ŽK: Marek Jiří - Hladiš Petr, Michna Marek, Banasik Marek, Bartoš Jan; ČK: 0 - Michna Marek |
|
|
C1A2205 | Baník Ostrava B | Hlučín | 4:1 | | |
|
|
C1A2206 | Sigma Olomouc B | Třinec | 4:2 | | |
ŽK: Puškáč David - Buba Lukáš, Baron Lukáš, Samek Miroslav |
|
|
C1A2207 | Třebíč | Jihlava B | 4:2 | | |
ŽK: Kopeček Tomáš - Zavadil Vojtěch |
|
|
C1A2208 | Sparta Brno | Kroměříž | 2:0 | | |
ŽK: Ianosteac Lukáš, Přichystal Ondřej, Blaha Martin, Kubíček Lukáš, Beránek Stanislav - Kovář Martin, Oslzla Lukáš, Knichal Jiří, Janoštík Radek |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2301 | Sparta Brno | Vítkovice | 1:2 | | |
ŽK: Fousek Přemysl, Demko Luboš, Líznar Petr, Blaha Martin, Martinec Michal - 0 |
|
|
C1A2302 | Kroměříž | Třebíč | 2:2 | | |
ŽK: Slováček Adam, Janoštík Radek - Malý Pavel |
|
|
C1A2303 | Jihlava B | Sigma Olomouc B | 0:6 | | |
ŽK: 0 - Ševčík Adam |
|
|
C1A2304 | Třinec | Baník Ostrava B | 3:3 | | |
ŽK: Koper Jakub, Baron Lukáš - Voves Tomáš |
|
|
C1A2305 | Hlučín | Karviná | 5:1 | | |
ŽK: 0 - Talián Erik, Graňák Lukáš, Kovařík Marián, Kurušta Lukáš |
|
|
C1A2306 | Slovácko B | RSM Hodonín | 2:3 | | |
ŽK: 0 - Schuster Patrik |
|
|
C1A2307 | FC Brno B | Frýdek-Místek | 2:0 | | |
ŽK: Kucharčuk Pavel, Ullmann Ondřej - Musiol David |
|
|
C1A2308 | Znojmo | TESC. Zlín B | 0:0 | | |
ŽK: Chaloupka Jaroslav, Jakub Petr - Kopečný Miloš; ČK: 0 - Kopečný Miloš |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2401 | Vítkovice | Znojmo | 5:0 | | |
|
|
C1A2402 | TESC. Zlín B | FC Brno B | 1:5 | | |
ŽK: Balážik Jiří - 0 |
|
|
C1A2403 | Frýdek-Místek | Slovácko B | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Mikulec Michal |
|
|
C1A2404 | RSM Hodonín | Hlučín | 1:1 | | |
ŽK: Hlaváč Patrik - Kremzer Petr, Gašparik Pavel |
|
|
C1A2405 | Karviná | Třinec | 2:1 | | |
ŽK: Škorič Milenko, Górniok Lukáš, Kovařík Marián, Kurušta Lukáš - Buba Lukáš, Buzek Ondřej, Koper Jakub, Baron Lukáš, Vlachovič Martin |
|
|
C1A2406 | Baník Ostrava B | Jihlava B | 5:3 | | |
ŽK: Chromečka Václav, Cieciotka Jiří - Urbánek Jan, Pokorný Patrik |
|
|
C1A2407 | Sigma Olomouc B | Kroměříž | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Šimoňuk Radek, Vojtášek Pavel, Janoštík Radek |
|
|
C1A2408 | Třebíč | Sparta Brno | 1:4 | | |
ŽK: Válek Tomáš - Demko Luboš |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2501 | Třebíč | Vítkovice | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Nagy David |
|
|
C1A2502 | Sparta Brno | Sigma Olomouc B | 2:3 | | |
|
|
C1A2503 | Kroměříž | Baník Ostrava B | 2:1 | | |
ŽK: Urubek Jan, Šimoňuk Radek, Knichal Jiří, Hausknecht David - Červeňák Miroslav, Moučka Matěj |
|
|
C1A2504 | Jihlava B | Karviná | 2:1 | | |
ŽK: Čížek David, Kučera Jindřich - Škorič Milenko, Górniok Lukáš, Kovařík Marián |
|
|
C1A2505 | Třinec | RSM Hodonín | 1:3 | | |
ŽK: Kisza Vlastimil, Vlachovič Martin - 0; ČK: 0 - Koryčánek Filip |
|
|
C1A2506 | Hlučín | Frýdek-Místek | 6:2 | | |
ŽK: Coufal Vladimír - Klimpar Pavel, Krejčok Dominik, Kovalik Tibor, Malyjurek Jakub, Chlebek Ondřej |
|
|
C1A2507 | Slovácko B | TESC. Zlín B | 1:1 | | |
|
|
C1A2508 | FC Brno B | Znojmo | 4:0 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2601 | Vítkovice | FC Brno B | 0:1 | | |
ŽK: Vybíral Jan, Hrbáček Libor, Juroška Jan - Netopil Tomáš, Konečný David |
|
|
C1A2602 | Znojmo | Slovácko B | 2:0 | | |
ŽK: Chaloupka Jaroslav, Čapoun Michal - Masár Michal, Směřička Martin |
|
|
C1A2603 | TESC. Zlín B | Hlučín | 1:3 | | |
ŽK: Skalička Lukáš, Smýkal Miroslav, Krajča Pavel, Malota Tomáš - Andrýsek Nikola |
|
|
C1A2604 | Frýdek-Místek | Třinec | 7:0 | | |
ŽK: 0 - Samek Miroslav |
|
|
C1A2605 | RSM Hodonín | Jihlava B | 2:1 | | |
ŽK: Benešovský Radek, Bartoněk Vojtěch, Michna David - Hanousek Leoš |
|
|
C1A2606 | Karviná | Kroměříž | 7:0 | | |
ŽK: Górniok Lukáš, Legierski Jakub, Kurušta Lukáš - Urubek Jan, Šimoňuk Radek |
|
|
C1A2607 | Baník Ostrava B | Sparta Brno | 1:2 | | |
ŽK: Zimčík Michal - Demko Luboš, Blaha Martin |
|
|
C1A2608 | Sigma Olomouc B | Třebíč | 3:0 | | |
ČK: 0 - Svoboda Michal |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2701 | Sigma Olomouc B | Vítkovice | 2:3 | | |
ŽK: Houska David, Novotný Adam - Palej Dominik |
|
|
C1A2702 | Třebíč | Baník Ostrava B | 2:1 | | |
|
|
C1A2703 | Sparta Brno | Karviná | 3:3 | | |
ŽK: Líznar Petr, Shkurupii Andrii - 0 |
|
|
C1A2704 | Kroměříž | RSM Hodonín | 3:2 | | |
ŽK: Panák Michal, Kovář Martin, Janoštík Radek - Dohnálek Petr; ČK: 0 - Petráš Martin |
|
|
C1A2705 | Jihlava B | Frýdek-Místek | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Preči Ilir, Střalka Kamil |
|
|
C1A2706 | Třinec | TESC. Zlín B | 2:2 | | |
|
|
C1A2707 | Hlučín | Znojmo | 7:0 | | |
|
|
C1A2708 | Slovácko B | FC Brno B | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Jurák David |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2801 | Vítkovice | Slovácko B | 0:0 | | |
|
|
C1A2802 | FC Brno B | Hlučín | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Coufal Vladimír, Andrýsek Nikola |
|
|
C1A2803 | Znojmo | Třinec | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Buzek Ondřej, Machala Marek |
|
|
C1A2804 | TESC. Zlín B | Jihlava B | 4:1 | | |
ŽK: Novotný Lukáš - Brabec Miloslav, Míka Vojtěch, Urbánek Jan, Vokoun Martin |
|
|
C1A2805 | Frýdek-Místek | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: Šponiar Jan, Musiol David, Chlebek Ondřej - Pospíšil Martin, Handl David, Janoštík Radek |
|
|
C1A2806 | RSM Hodonín | Sparta Brno | 3:1 | | |
ŽK: Bidmon Petr - Balák Martin, Fousek Přemysl, Demko Luboš |
|
|
C1A2807 | Karviná | Třebíč | 1:2 | | |
ŽK: Kovařík Marián, Blaho Dominik - Malý Pavel, Kopeček Tomáš, Válek Tomáš, Křeček Jakub |
|
|
C1A2808 | Baník Ostrava B | Sigma Olomouc B | 0:2 | | |
ŽK: Horváth Jaroslav, Voves Tomáš - Hrušák Tomáš, Teplý Jakub, Hodis Lukáš, Vrána Tomáš |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2901 | Baník Ostrava B | Vítkovice | 1:2 | | |
ŽK: Kostelecký Jiří - Liška Ondřej, Potůček Patrik |
|
|
C1A2902 | Sigma Olomouc B | Karviná | 7:0 | | |
ŽK: Globa Alexandr, Puškáč David, Teplý Jakub - Kurušta Lukáš |
|
|
C1A2903 | Třebíč | RSM Hodonín | 5:2 | | |
ŽK: 0 - Michna David, Bidmon Petr, Vanda Filip |
|
|
C1A2904 | Sparta Brno | Frýdek-Místek | 1:2 | | |
ŽK: Ianosteac Lukáš, Přichystal Ondřej, Martinec Michal - Střalka Kamil, Tvardek Erik |
|
|
C1A2905 | Kroměříž | TESC. Zlín B | 3:1 | | |
ŽK: Urubek Jan, Oslzla Lukáš, Knichal Jiří - 0 |
|
|
C1A2906 | Jihlava B | Znojmo | 4:1 | | |
ŽK: Šuta Radim - Chaloupka Jaroslav, Benda Michal, Kráčman Michael |
|
|
C1A2907 | Třinec | FC Brno B | 1:0 | | |
ŽK: Cienciala Jiří - 0 |
|
|
C1A2908 | Hlučín | Slovácko B | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Nedvídek Petr |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A3001 | Vítkovice | Hlučín | 0:2 | | |
ŽK: Liška Ondřej - 0 |
|
|
C1A3002 | Slovácko B | Třinec | 2:2 | | |
|
|
C1A3003 | FC Brno B | Jihlava B | 3:1 | | |
|
|
C1A3004 | Znojmo | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: Odehnal Daniel, Chaloupka Jaroslav, Šabaka Roman - Janoštík Radek |
|
|
C1A3005 | TESC. Zlín B | Sparta Brno | 3:2 | | |
ŽK: Hořelica Patrik - Demko Luboš, Kubíček Lukáš |
|
|
C1A3006 | Frýdek-Místek | Třebíč | 2:3 | | |
|
|
C1A3007 | RSM Hodonín | Sigma Olomouc B | 1:1 | | |
ŽK: Hlaváč Patrik, Dohnálek Petr - 0 |
|
|
C1A3008 | Karviná | Baník Ostrava B | 1:0 | | |
ŽK: Kovařík Marián - Voves Tomáš |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 839 | 3.5 |
Branky domácí | 484 | 2.0 |
Branky hosté | 355 | 1.5 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava B | 0 | 0 | 0 |
|
FC Brno B | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
Hlučín | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava B | 0 | 0 | 0 |
|
Karviná | 0 | 0 | 0 |
|
Kroměříž | 0 | 0 | 0 |
|
RSM Hodonín | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc B | 0 | 0 | 0 |
|
Slovácko B | 0 | 0 | 0 |
|
Sparta Brno | 0 | 0 | 0 |
|
TESC. Zlín B | 0 | 0 | 0 |
|
Třebíč | 0 | 0 | 0 |
|
Třinec | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice | 0 | 0 | 0 |
|
Znojmo | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|