|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
D3A - 1. dorostencká liga - mladší dorost
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Viktoria Plzeň | 30 | 21 | 4 | 5 | 80: 39 | 67 | ( 22) |
|
2. | Sigma Olomouc | 30 | 20 | 6 | 4 | 67: 27 | 66 | ( 21) |
|
3. | Sparta Praha | 30 | 19 | 5 | 6 | 86: 41 | 62 | ( 17) |
|
4. | Slavia Praha | 30 | 19 | 5 | 6 | 64: 40 | 62 | ( 17) |
|
5. | Baník Ostrava | 30 | 17 | 5 | 8 | 59: 33 | 56 | ( 11) |
|
6. | Teplice | 30 | 15 | 3 | 12 | 58: 44 | 48 | ( 3) |
|
7. | Slovácko | 30 | 12 | 10 | 8 | 48: 33 | 46 | ( 1) |
|
8. | Opava | 30 | 12 | 7 | 11 | 54: 62 | 43 | ( -2) |
|
9. | FC Brno | 30 | 10 | 8 | 12 | 53: 46 | 38 | ( -7) |
|
10. | Siad Most | 30 | 11 | 4 | 15 | 46: 61 | 37 | ( -8) |
|
11. | Mladá Boleslav | 30 | 8 | 7 | 15 | 47: 70 | 31 | (-14) |
|
12. | Hradec Králové | 30 | 6 | 6 | 18 | 34: 63 | 24 | (-21) |
|
13. | Jihlava | 30 | 7 | 3 | 20 | 34: 82 | 24 | (-21) |
|
14. | České Budějovice | 30 | 6 | 5 | 19 | 31: 56 | 23 | (-22) |
|
15. | Pardubice | 30 | 3 | 13 | 14 | 27: 60 | 22 | (-23) |
|
16. | TESC. Zlín | 30 | 4 | 9 | 17 | 18: 49 | 21 | (-24) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Viktoria Plzeň | 15 | 12 | 1 | 2 | 50: 19 | 37 |
|
2. | Sigma Olomouc | 15 | 11 | 3 | 1 | 37: 11 | 36 |
|
3. | Sparta Praha | 15 | 10 | 3 | 2 | 51: 20 | 33 |
|
4. | Baník Ostrava | 15 | 10 | 1 | 4 | 30: 13 | 31 |
|
5. | Teplice | 15 | 10 | 1 | 4 | 34: 16 | 31 |
|
6. | Opava | 15 | 9 | 3 | 3 | 35: 25 | 30 |
|
7. | Slovácko | 15 | 8 | 5 | 2 | 30: 14 | 29 |
|
8. | Slavia Praha | 15 | 8 | 4 | 3 | 38: 25 | 28 |
|
9. | Siad Most | 15 | 8 | 3 | 4 | 25: 19 | 27 |
|
10. | FC Brno | 15 | 7 | 3 | 5 | 30: 18 | 24 |
|
11. | Mladá Boleslav | 15 | 7 | 3 | 5 | 32: 28 | 24 |
|
12. | Jihlava | 15 | 6 | 0 | 9 | 21: 34 | 18 |
|
13. | Pardubice | 15 | 2 | 8 | 5 | 15: 23 | 14 |
|
14. | TESC. Zlín | 15 | 2 | 5 | 8 | 8: 23 | 11 |
|
15. | České Budějovice | 15 | 2 | 4 | 9 | 12: 23 | 10 |
|
16. | Hradec Králové | 15 | 2 | 3 | 10 | 14: 33 | 9 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Slavia Praha | 15 | 11 | 1 | 3 | 26: 15 | 34 |
|
2. | Viktoria Plzeň | 15 | 9 | 3 | 3 | 30: 20 | 30 |
|
3. | Sigma Olomouc | 15 | 9 | 3 | 3 | 30: 16 | 30 |
|
4. | Sparta Praha | 15 | 9 | 2 | 4 | 35: 21 | 29 |
|
5. | Baník Ostrava | 15 | 7 | 4 | 4 | 29: 20 | 25 |
|
6. | Slovácko | 15 | 4 | 5 | 6 | 18: 19 | 17 |
|
7. | Teplice | 15 | 5 | 2 | 8 | 24: 28 | 17 |
|
8. | Hradec Králové | 15 | 4 | 3 | 8 | 20: 30 | 15 |
|
9. | FC Brno | 15 | 3 | 5 | 7 | 23: 28 | 14 |
|
10. | Opava | 15 | 3 | 4 | 8 | 19: 37 | 13 |
|
11. | České Budějovice | 15 | 4 | 1 | 10 | 19: 33 | 13 |
|
12. | Siad Most | 15 | 3 | 1 | 11 | 21: 42 | 10 |
|
13. | TESC. Zlín | 15 | 2 | 4 | 9 | 10: 26 | 10 |
|
14. | Pardubice | 15 | 1 | 5 | 9 | 12: 37 | 8 |
|
15. | Mladá Boleslav | 15 | 1 | 4 | 10 | 15: 42 | 7 |
|
16. | Jihlava | 15 | 1 | 3 | 11 | 13: 48 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Jihlava | --- | 2:3 | 2:1 | 1:0 | 2:1 | 0:7 | 1:3 | 2:3 | 0:1 | 2:4 | 2:1 | 2:4 | 2:1 | 0:1 | 2:1 | 1:3 |
|
2. | Hradec Králové | 0:0 | --- | 0:1 | 1:2 | 1:1 | 0:0 | 0:1 | 0:1 | 2:3 | 0:2 | 5:1 | 0:6 | 2:6 | 1:6 | 2:0 | 0:3 |
|
3. | Pardubice | 1:1 | 3:3 | --- | 0:0 | 4:2 | 2:1 | 1:1 | 0:0 | 1:1 | 0:3 | 0:1 | 1:3 | 1:1 | 0:3 | 0:0 | 1:3 |
|
4. | TESC. Zlín | 1:0 | 0:3 | 0:0 | --- | 1:1 | 0:1 | 0:0 | 1:4 | 1:2 | 1:2 | 1:3 | 1:1 | 0:0 | 1:0 | 0:4 | 0:2 |
|
5. | Mladá Boleslav | 4:2 | 2:2 | 4:0 | 2:2 | --- | 5:0 | 1:6 | 2:0 | 3:1 | 1:5 | 4:2 | 1:2 | 0:1 | 1:1 | 0:3 | 2:1 |
|
6. | Sigma Olomouc | 3:1 | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 9:0 | --- | 3:0 | 0:2 | 2:1 | 1:1 | 4:2 | 4:1 | 1:1 | 3:1 | 1:1 | 1:0 |
|
7. | Baník Ostrava | 3:0 | 2:1 | 2:1 | 3:1 | 2:1 | 0:3 | --- | 0:1 | 3:1 | 4:0 | 4:0 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 0:1 | 4:0 |
|
8. | Slavia Praha | 7:1 | 1:3 | 2:1 | 1:0 | 5:2 | 0:3 | 1:1 | --- | 6:2 | 0:0 | 4:1 | 1:5 | 4:1 | 3:3 | 1:1 | 2:1 |
|
9. | České Budějovice | 1:2 | 0:1 | 1:1 | 0:2 | 0:1 | 0:2 | 2:2 | 1:2 | --- | 0:3 | 3:1 | 1:1 | 1:2 | 2:1 | 0:0 | 0:2 |
|
10. | Viktoria Plzeň | 6:0 | 2:1 | 3:1 | 7:0 | 3:1 | 2:1 | 2:1 | 0:1 | 2:1 | --- | 4:2 | 1:4 | 7:0 | 3:1 | 4:1 | 4:4 |
|
11. | Siad Most | 2:0 | 4:1 | 2:2 | 2:1 | 2:2 | 2:2 | 2:1 | 1:2 | 1:3 | 0:1 | --- | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 0:2 | 1:0 |
|
12. | Sparta Praha | 7:3 | 2:0 | 9:0 | 4:1 | 3:0 | 1:2 | 2:1 | 3:1 | 3:1 | 3:3 | 2:4 | --- | 1:1 | 6:0 | 2:2 | 3:1 |
|
13. | Opava | 4:2 | 5:1 | 1:1 | 1:0 | 2:1 | 1:2 | 0:4 | 3:0 | 2:1 | 3:2 | 2:2 | 1:3 | --- | 3:3 | 3:2 | 4:1 |
|
14. | FC Brno | 0:0 | 1:1 | 3:2 | 0:0 | 4:0 | 1:3 | 2:3 | 2:3 | 2:0 | 1:2 | 3:0 | 1:2 | 4:1 | --- | 3:0 | 3:1 |
|
15. | Slovácko | 4:0 | 2:0 | 5:0 | 0:0 | 0:0 | 2:2 | 1:2 | 0:5 | 1:0 | 3:0 | 2:1 | 2:1 | 6:1 | 0:0 | --- | 2:2 |
|
16. | Teplice | 5:1 | 3:0 | 1:1 | 2:1 | 4:2 | 0:1 | 2:3 | 0:1 | 4:1 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | 5:2 | 2:1 | 1:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Viktoria Plzeň | 15 | 12 | 1 | 2 | 48: 18 | 37 |
|
2. | Sigma Olomouc | 15 | 10 | 2 | 3 | 32: 16 | 32 |
|
3. | Teplice | 15 | 10 | 0 | 5 | 30: 17 | 30 |
|
4. | Slavia Praha | 15 | 9 | 2 | 4 | 28: 21 | 29 |
|
5. | Sparta Praha | 15 | 8 | 4 | 3 | 30: 21 | 28 |
|
6. | Baník Ostrava | 15 | 8 | 3 | 4 | 27: 14 | 27 |
|
7. | Mladá Boleslav | 15 | 6 | 5 | 4 | 27: 19 | 23 |
|
8. | Slovácko | 15 | 6 | 4 | 5 | 28: 18 | 22 |
|
9. | Siad Most | 15 | 5 | 3 | 7 | 25: 33 | 18 |
|
10. | Opava | 15 | 4 | 6 | 5 | 26: 40 | 18 |
|
11. | Hradec Králové | 15 | 5 | 2 | 8 | 23: 25 | 17 |
|
12. | České Budějovice | 15 | 4 | 3 | 8 | 20: 30 | 15 |
|
13. | FC Brno | 15 | 3 | 5 | 7 | 21: 22 | 14 |
|
14. | Pardubice | 15 | 2 | 6 | 7 | 11: 29 | 12 |
|
15. | Jihlava | 15 | 2 | 1 | 12 | 17: 44 | 7 |
|
16. | TESC. Zlín | 15 | 0 | 5 | 10 | 4: 30 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sparta Praha | 15 | 11 | 1 | 3 | 56: 20 | 34 |
|
2. | Sigma Olomouc | 15 | 10 | 4 | 1 | 35: 11 | 34 |
|
3. | Slavia Praha | 15 | 10 | 3 | 2 | 36: 19 | 33 |
|
4. | Viktoria Plzeň | 15 | 9 | 3 | 3 | 32: 21 | 30 |
|
5. | Baník Ostrava | 15 | 9 | 2 | 4 | 32: 19 | 29 |
|
6. | Opava | 15 | 8 | 1 | 6 | 28: 22 | 25 |
|
7. | FC Brno | 15 | 7 | 3 | 5 | 32: 24 | 24 |
|
8. | Slovácko | 15 | 6 | 6 | 3 | 20: 15 | 24 |
|
9. | Siad Most | 15 | 6 | 1 | 8 | 21: 28 | 19 |
|
10. | Teplice | 15 | 5 | 3 | 7 | 28: 27 | 18 |
|
11. | Jihlava | 15 | 5 | 2 | 8 | 17: 38 | 17 |
|
12. | TESC. Zlín | 15 | 4 | 4 | 7 | 14: 19 | 16 |
|
13. | Pardubice | 15 | 1 | 7 | 7 | 16: 31 | 10 |
|
14. | České Budějovice | 15 | 2 | 2 | 11 | 11: 26 | 8 |
|
15. | Mladá Boleslav | 15 | 2 | 2 | 11 | 20: 51 | 8 |
|
16. | Hradec Králové | 15 | 1 | 4 | 10 | 11: 38 | 7 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0101 | Jihlava | Teplice | 1:3 | | |
|
|
D3A0102 | Hradec Králové | Slovácko | 2:0 | | |
|
|
D3A0103 | Pardubice | FC Brno | 0:3 | | |
|
|
D3A0104 | TESC. Zlín | Opava | 0:0 | | |
|
|
D3A0105 | Mladá Boleslav | Sparta Praha | 1:2 | | |
|
|
D3A0106 | Sigma Olomouc | Siad Most | 4:2 | | |
|
|
D3A0107 | Baník Ostrava | Viktoria Plzeň | 4:0 | | |
|
|
D3A0108 | Slavia Praha | České Budějovice | 6:2 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0201 | Teplice | České Budějovice | 4:1 | | |
|
|
D3A0202 | Viktoria Plzeň | Slavia Praha | 0:1 | | |
|
|
D3A0203 | Siad Most | Baník Ostrava | 2:1 | | |
|
|
D3A0204 | Sparta Praha | Sigma Olomouc | 1:2 | | |
|
|
D3A0205 | Opava | Mladá Boleslav | 2:1 | | |
|
|
D3A0206 | FC Brno | TESC. Zlín | 0:0 | | |
|
|
D3A0207 | Slovácko | Pardubice | 5:0 | | |
|
|
D3A0208 | Jihlava | Hradec Králové | 2:3 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0301 | Hradec Králové | Teplice | 0:3 | | |
|
|
D3A0302 | Pardubice | Jihlava | 1:1 | | |
|
|
D3A0303 | TESC. Zlín | Slovácko | 0:4 | | |
|
|
D3A0304 | Mladá Boleslav | FC Brno | 1:1 | | |
|
|
D3A0305 | Sigma Olomouc | Opava | 1:1 | | |
|
|
D3A0306 | Baník Ostrava | Sparta Praha | 1:2 | | |
|
|
D3A0307 | Slavia Praha | Siad Most | 4:1 | | |
|
|
D3A0308 | České Budějovice | Viktoria Plzeň | 0:3 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0401 | Teplice | Viktoria Plzeň | 1:2 | | |
|
|
D3A0402 | Siad Most | České Budějovice | 1:3 | | |
|
|
D3A0403 | Sparta Praha | Slavia Praha | 3:1 | | |
|
|
D3A0404 | Opava | Baník Ostrava | 0:4 | | |
|
|
D3A0405 | FC Brno | Sigma Olomouc | 1:3 | | |
|
|
D3A0406 | Slovácko | Mladá Boleslav | 0:0 | | |
|
|
D3A0407 | Jihlava | TESC. Zlín | 1:0 | | |
|
|
D3A0408 | Hradec Králové | Pardubice | 0:1 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0501 | Pardubice | Teplice | 1:3 | | |
|
|
D3A0502 | TESC. Zlín | Hradec Králové | 0:3 | | |
|
|
D3A0503 | Mladá Boleslav | Jihlava | 4:2 | | |
|
|
D3A0504 | Sigma Olomouc | Slovácko | 1:1 | | |
|
|
D3A0505 | Baník Ostrava | FC Brno | 1:1 | | |
|
|
D3A0506 | Slavia Praha | Opava | 4:1 | | |
|
|
D3A0507 | České Budějovice | Sparta Praha | 1:1 | | |
|
|
D3A0508 | Viktoria Plzeň | Siad Most | 4:2 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0601 | Teplice | Siad Most | 2:0 | | |
|
|
D3A0602 | Sparta Praha | Viktoria Plzeň | 3:3 | | |
|
|
D3A0603 | Opava | České Budějovice | 2:1 | | |
|
|
D3A0604 | FC Brno | Slavia Praha | 2:3 | | |
|
|
D3A0605 | Slovácko | Baník Ostrava | 1:2 | | |
|
|
D3A0606 | Jihlava | Sigma Olomouc | 0:7 | | |
|
|
D3A0607 | Hradec Králové | Mladá Boleslav | 1:1 | | |
|
|
D3A0608 | Pardubice | TESC. Zlín | 0:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0701 | TESC. Zlín | Teplice | 0:2 | | |
|
|
D3A0702 | Mladá Boleslav | Pardubice | 4:0 | | |
|
|
D3A0703 | Sigma Olomouc | Hradec Králové | 1:0 | | |
|
|
D3A0704 | Baník Ostrava | Jihlava | 3:0 | | |
|
|
D3A0705 | Slavia Praha | Slovácko | 1:1 | | |
|
|
D3A0706 | České Budějovice | FC Brno | 2:1 | | |
|
|
D3A0707 | Viktoria Plzeň | Opava | 7:0 | | |
|
|
D3A0708 | Siad Most | Sparta Praha | 2:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0801 | Teplice | Sparta Praha | 2:0 | | |
|
|
D3A0802 | Opava | Siad Most | 2:2 | | |
|
|
D3A0803 | FC Brno | Viktoria Plzeň | 1:2 | | |
|
|
D3A0804 | Slovácko | České Budějovice | 1:0 | | |
|
|
D3A0805 | Jihlava | Slavia Praha | 2:3 | | |
|
|
D3A0806 | Hradec Králové | Baník Ostrava | 0:1 | | |
|
|
D3A0807 | Pardubice | Sigma Olomouc | 2:1 | | |
|
|
D3A0808 | TESC. Zlín | Mladá Boleslav | 1:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A0901 | Mladá Boleslav | Teplice | 2:1 | | |
|
|
D3A0902 | Sigma Olomouc | TESC. Zlín | 2:0 | | |
|
|
D3A0903 | Baník Ostrava | Pardubice | 2:1 | | |
|
|
D3A0904 | Slavia Praha | Hradec Králové | 1:3 | | |
|
|
D3A0905 | České Budějovice | Jihlava | 1:2 | | |
|
|
D3A0906 | Viktoria Plzeň | Slovácko | 4:1 | | |
|
|
D3A0907 | Siad Most | FC Brno | 2:1 | | |
|
|
D3A0908 | Sparta Praha | Opava | 1:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1001 | Teplice | Opava | 5:2 | | |
|
|
D3A1002 | FC Brno | Sparta Praha | 1:2 | | |
|
|
D3A1003 | Slovácko | Siad Most | 2:1 | | |
|
|
D3A1004 | Jihlava | Viktoria Plzeň | 2:4 | | |
|
|
D3A1005 | Hradec Králové | České Budějovice | 2:3 | | |
|
|
D3A1006 | Pardubice | Slavia Praha | 0:0 | | |
|
|
D3A1007 | TESC. Zlín | Baník Ostrava | 0:0 | | |
|
|
D3A1008 | Mladá Boleslav | Sigma Olomouc | 5:0 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1101 | Sigma Olomouc | Teplice | 1:0 | | |
|
|
D3A1102 | Baník Ostrava | Mladá Boleslav | 2:1 | | |
|
|
D3A1103 | Slavia Praha | TESC. Zlín | 1:0 | | |
|
|
D3A1104 | České Budějovice | Pardubice | 1:1 | | |
|
|
D3A1105 | Viktoria Plzeň | Hradec Králové | 2:1 | | |
|
|
D3A1106 | Siad Most | Jihlava | 2:0 | | |
|
|
D3A1107 | Sparta Praha | Slovácko | 2:2 | | |
|
|
D3A1108 | Opava | FC Brno | 3:3 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1201 | Teplice | FC Brno | 2:1 | | |
|
|
D3A1202 | Slovácko | Opava | 6:1 | | |
|
|
D3A1203 | Jihlava | Sparta Praha | 2:4 | | |
|
|
D3A1204 | Hradec Králové | Siad Most | 5:1 | | |
|
|
D3A1205 | Pardubice | Viktoria Plzeň | 0:3 | | |
|
|
D3A1206 | TESC. Zlín | České Budějovice | 1:2 | | |
|
|
D3A1207 | Mladá Boleslav | Slavia Praha | 2:0 | | |
|
|
D3A1208 | Sigma Olomouc | Baník Ostrava | 3:0 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1301 | Baník Ostrava | Teplice | 4:0 | | |
|
|
D3A1302 | Slavia Praha | Sigma Olomouc | 0:3 | | |
|
|
D3A1303 | České Budějovice | Mladá Boleslav | 0:1 | | |
|
|
D3A1304 | Viktoria Plzeň | TESC. Zlín | 7:0 | | |
|
|
D3A1305 | Siad Most | Pardubice | 2:2 | | |
|
|
D3A1306 | Sparta Praha | Hradec Králové | 2:0 | | |
|
|
D3A1307 | Opava | Jihlava | 4:2 | | |
|
|
D3A1308 | FC Brno | Slovácko | 3:0 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1401 | Teplice | Slovácko | 1:0 | | |
|
|
D3A1402 | Jihlava | FC Brno | 0:1 | | |
|
|
D3A1403 | Hradec Králové | Opava | 2:6 | | |
|
|
D3A1404 | Pardubice | Sparta Praha | 1:3 | | |
|
|
D3A1405 | TESC. Zlín | Siad Most | 1:3 | | |
|
|
D3A1406 | Mladá Boleslav | Viktoria Plzeň | 1:5 | | |
|
|
D3A1407 | Sigma Olomouc | České Budějovice | 2:1 | | |
|
|
D3A1408 | Baník Ostrava | Slavia Praha | 0:1 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1501 | Slavia Praha | Teplice | 2:1 | | |
|
|
D3A1502 | České Budějovice | Baník Ostrava | 2:2 | | |
|
|
D3A1503 | Viktoria Plzeň | Sigma Olomouc | 2:1 | | |
|
|
D3A1504 | Siad Most | Mladá Boleslav | 2:2 | | |
|
|
D3A1505 | Sparta Praha | TESC. Zlín | 4:1 | | |
|
|
D3A1506 | Opava | Pardubice | 1:1 | | |
|
|
D3A1507 | FC Brno | Hradec Králové | 1:1 | | |
|
|
D3A1508 | Slovácko | Jihlava | 4:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1601 | Teplice | Jihlava | 5:1 | | |
|
|
D3A1602 | Slovácko | Hradec Králové | 2:0 | | |
|
|
D3A1603 | FC Brno | Pardubice | 3:2 | | |
|
|
D3A1604 | Opava | TESC. Zlín | 1:0 | | |
|
|
D3A1605 | Sparta Praha | Mladá Boleslav | 3:0 | | |
|
|
D3A1606 | Siad Most | Sigma Olomouc | 2:2 | | |
|
|
D3A1607 | Viktoria Plzeň | Baník Ostrava | 2:1 | | |
|
|
D3A1608 | České Budějovice | Slavia Praha | 1:2 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1701 | České Budějovice | Teplice | 0:2 | | |
|
|
D3A1702 | Slavia Praha | Viktoria Plzeň | 0:0 | | |
|
|
D3A1703 | Baník Ostrava | Siad Most | 4:0 | | |
|
|
D3A1704 | Sigma Olomouc | Sparta Praha | 4:1 | | |
|
|
D3A1705 | Mladá Boleslav | Opava | 0:1 | | |
|
|
D3A1706 | TESC. Zlín | FC Brno | 1:0 | | |
|
|
D3A1707 | Pardubice | Slovácko | 0:0 | | |
|
|
D3A1708 | Hradec Králové | Jihlava | 0:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1801 | Teplice | Hradec Králové | 3:0 | | |
|
|
D3A1802 | Jihlava | Pardubice | 2:1 | | |
|
|
D3A1803 | Slovácko | TESC. Zlín | 0:0 | | |
|
|
D3A1804 | FC Brno | Mladá Boleslav | 4:0 | | |
|
|
D3A1805 | Opava | Sigma Olomouc | 1:2 | | |
|
|
D3A1806 | Sparta Praha | Baník Ostrava | 2:1 | | |
|
|
D3A1807 | Siad Most | Slavia Praha | 1:2 | | |
|
|
D3A1808 | Viktoria Plzeň | České Budějovice | 2:1 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A1901 | Viktoria Plzeň | Teplice | 4:4 | | |
|
|
D3A1902 | České Budějovice | Siad Most | 3:1 | | |
|
|
D3A1903 | Slavia Praha | Sparta Praha | 1:5 | | |
|
|
D3A1904 | Baník Ostrava | Opava | 1:0 | | |
|
|
D3A1905 | Sigma Olomouc | FC Brno | 3:1 | | |
|
|
D3A1906 | Mladá Boleslav | Slovácko | 0:3 | | |
|
|
D3A1907 | TESC. Zlín | Jihlava | 1:0 | | |
|
|
D3A1908 | Pardubice | Hradec Králové | 3:3 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2001 | Teplice | Pardubice | 1:1 | | |
|
|
D3A2002 | Hradec Králové | TESC. Zlín | 1:2 | | |
|
|
D3A2003 | Jihlava | Mladá Boleslav | 2:1 | | |
|
|
D3A2004 | Slovácko | Sigma Olomouc | 2:2 | | |
|
|
D3A2005 | FC Brno | Baník Ostrava | 2:3 | | |
|
|
D3A2006 | Opava | Slavia Praha | 3:0 | | |
|
|
D3A2007 | Sparta Praha | České Budějovice | 3:1 | | |
|
|
D3A2008 | Siad Most | Viktoria Plzeň | 0:1 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2101 | Siad Most | Teplice | 1:0 | | |
|
|
D3A2102 | Viktoria Plzeň | Sparta Praha | 1:4 | | |
|
|
D3A2103 | České Budějovice | Opava | 1:2 | | |
|
|
D3A2104 | Slavia Praha | FC Brno | 3:3 | | |
|
|
D3A2105 | Baník Ostrava | Slovácko | 0:1 | | |
|
|
D3A2106 | Sigma Olomouc | Jihlava | 3:1 | | |
|
|
D3A2107 | Mladá Boleslav | Hradec Králové | 2:2 | | |
|
|
D3A2108 | TESC. Zlín | Pardubice | 0:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2201 | Teplice | TESC. Zlín | 2:1 | | |
|
|
D3A2202 | Pardubice | Mladá Boleslav | 4:2 | | |
|
|
D3A2203 | Hradec Králové | Sigma Olomouc | 0:0 | | |
|
|
D3A2204 | Jihlava | Baník Ostrava | 1:3 | | |
|
|
D3A2205 | Slovácko | Slavia Praha | 0:5 | | |
|
|
D3A2206 | FC Brno | České Budějovice | 2:0 | | |
|
|
D3A2207 | Opava | Viktoria Plzeň | 3:2 | | |
|
|
D3A2208 | Sparta Praha | Siad Most | 2:4 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2301 | Sparta Praha | Teplice | 3:1 | | |
|
|
D3A2302 | Siad Most | Opava | 2:1 | | |
|
|
D3A2303 | Viktoria Plzeň | FC Brno | 3:1 | | |
|
|
D3A2304 | České Budějovice | Slovácko | 0:0 | | |
|
|
D3A2305 | Slavia Praha | Jihlava | 7:1 | | |
|
|
D3A2306 | Baník Ostrava | Hradec Králové | 2:1 | | |
|
|
D3A2307 | Sigma Olomouc | Pardubice | 2:0 | | |
|
|
D3A2308 | Mladá Boleslav | TESC. Zlín | 2:2 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2401 | Teplice | Mladá Boleslav | 4:2 | | |
|
|
D3A2402 | TESC. Zlín | Sigma Olomouc | 0:1 | | |
|
|
D3A2403 | Pardubice | Baník Ostrava | 1:1 | | |
|
|
D3A2404 | Hradec Králové | Slavia Praha | 0:1 | | |
|
|
D3A2405 | Jihlava | České Budějovice | 0:1 | | |
|
|
D3A2406 | Slovácko | Viktoria Plzeň | 3:0 | | |
|
|
D3A2407 | FC Brno | Siad Most | 3:0 | | |
|
|
D3A2408 | Opava | Sparta Praha | 1:3 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2501 | Opava | Teplice | 4:1 | | |
|
|
D3A2502 | Sparta Praha | FC Brno | 6:0 | | |
|
|
D3A2503 | Siad Most | Slovácko | 0:2 | | |
|
|
D3A2504 | Viktoria Plzeň | Jihlava | 6:0 | | |
|
|
D3A2505 | České Budějovice | Hradec Králové | 0:1 | | |
|
|
D3A2506 | Slavia Praha | Pardubice | 2:1 | | |
|
|
D3A2507 | Baník Ostrava | TESC. Zlín | 3:1 | | |
|
|
D3A2508 | Sigma Olomouc | Mladá Boleslav | 9:0 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2601 | Teplice | Sigma Olomouc | 0:1 | | |
|
|
D3A2602 | Mladá Boleslav | Baník Ostrava | 1:6 | | |
|
|
D3A2603 | TESC. Zlín | Slavia Praha | 1:4 | | |
|
|
D3A2604 | Pardubice | České Budějovice | 1:1 | | |
|
|
D3A2605 | Hradec Králové | Viktoria Plzeň | 0:2 | | |
|
|
D3A2606 | Jihlava | Siad Most | 2:1 | | |
|
|
D3A2607 | Slovácko | Sparta Praha | 2:1 | | |
|
|
D3A2608 | FC Brno | Opava | 4:1 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2701 | FC Brno | Teplice | 3:1 | | |
|
|
D3A2702 | Opava | Slovácko | 3:2 | | |
|
|
D3A2703 | Sparta Praha | Jihlava | 7:3 | | |
|
|
D3A2704 | Siad Most | Hradec Králové | 4:1 | | |
|
|
D3A2705 | Viktoria Plzeň | Pardubice | 3:1 | | |
|
|
D3A2706 | České Budějovice | TESC. Zlín | 0:2 | | |
|
|
D3A2707 | Slavia Praha | Mladá Boleslav | 5:2 | | |
|
|
D3A2708 | Baník Ostrava | Sigma Olomouc | 0:3 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2801 | Teplice | Baník Ostrava | 2:3 | | |
|
|
D3A2802 | Sigma Olomouc | Slavia Praha | 0:2 | | |
|
|
D3A2803 | Mladá Boleslav | České Budějovice | 3:1 | | |
|
|
D3A2804 | TESC. Zlín | Viktoria Plzeň | 1:2 | | |
|
|
D3A2805 | Pardubice | Siad Most | 0:1 | | |
|
|
D3A2806 | Hradec Králové | Sparta Praha | 0:6 | | |
|
|
D3A2807 | Jihlava | Opava | 2:1 | | |
|
|
D3A2808 | Slovácko | FC Brno | 0:0 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A2901 | Slovácko | Teplice | 2:2 | | |
|
|
D3A2902 | FC Brno | Jihlava | 0:0 | | |
|
|
D3A2903 | Opava | Hradec Králové | 5:1 | | |
|
|
D3A2904 | Sparta Praha | Pardubice | 9:0 | | |
|
|
D3A2905 | Siad Most | TESC. Zlín | 2:1 | | |
|
|
D3A2906 | Viktoria Plzeň | Mladá Boleslav | 3:1 | | |
|
|
D3A2907 | České Budějovice | Sigma Olomouc | 0:2 | | |
|
|
D3A2908 | Slavia Praha | Baník Ostrava | 1:1 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D3A3001 | Teplice | Slavia Praha | 0:1 | | |
|
|
D3A3002 | Baník Ostrava | České Budějovice | 3:1 | | |
|
|
D3A3003 | Sigma Olomouc | Viktoria Plzeň | 1:1 | | |
|
|
D3A3004 | Mladá Boleslav | Siad Most | 4:2 | | |
|
|
D3A3005 | TESC. Zlín | Sparta Praha | 1:1 | | |
|
|
D3A3006 | Pardubice | Opava | 1:1 | | |
|
|
D3A3007 | Hradec Králové | FC Brno | 1:6 | | |
|
|
D3A3008 | Jihlava | Slovácko | 2:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 806 | 3.4 |
Branky domácí | 462 | 1.9 |
Branky hosté | 344 | 1.4 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Baník Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
České Budějovice | 0 | 0 | 0 |
|
FC Brno | 0 | 0 | 0 |
|
Hradec Králové | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava | 0 | 0 | 0 |
|
Mladá Boleslav | 0 | 0 | 0 |
|
Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Pardubice | 0 | 0 | 0 |
|
Siad Most | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Slavia Praha | 0 | 0 | 0 |
|
Slovácko | 0 | 0 | 0 |
|
Sparta Praha | 0 | 0 | 0 |
|
Teplice | 0 | 0 | 0 |
|
TESC. Zlín | 0 | 0 | 0 |
|
Viktoria Plzeň | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|