Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


E1S - SpSM-ľáci U15 SEVER seznam.cz

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Sigma Olomouc302721175: 1883( 38)
2.Baník Ostrava302622153: 1880( 35)
3.Karviná302433115: 1975( 30)
4.Opava302037 97: 4463( 18)
5.Frýdek-Místek3017211 59: 4453( 8)
6.Hlučín3015411 70: 7049( 4)
7.HFK Olomouc3014610 62: 5148( 3)
8.©umperk3013413 56: 5243( -2)
9.Bílovec3011613 55: 7839( -6)
10.Val. Meziříčí3011316 48: 6336( -9)
11.Uničov308418 48: 8828(-17)
12.Třinec308418 20: 7428(-17)
13.Vítkovice 1919307617 31: 7027(-18)
14.Hranice304521 33: 9217(-28)
15.Jeseník304323 30:10915(-30)
16.Havířov302127 13:1757(-38)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Sigma Olomouc151500 93: 945
2.Baník Ostrava151311 98: 1040
3.Karviná151230 63: 639
4.Opava15924 40: 1729
5.Hlučín15924 35: 3429
6.Frýdek-Místek15915 31: 1928
7.HFK Olomouc15744 35: 2425
8.Bílovec15645 28: 2722
9.Třinec15618 13: 3919
10.©umperk15537 22: 2418
11.Val. Meziříčí15519 25: 3416
12.Vítkovice 191915429 22: 3814
13.Uničov154110 24: 4113
14.Hranice153210 19: 4011
15.Jeseník152112 16: 497
16.Havířov152112 8: 827


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava151311 55: 840
2.Sigma Olomouc151221 82: 938
3.Karviná151203 52: 1336
4.Opava151113 57: 2734
5.Frýdek-Místek15816 28: 2525
6.©umperk15816 34: 2825
7.HFK Olomouc15726 27: 2723
8.Hlučín15627 35: 3620
9.Val. Meziříčí15627 23: 2920
10.Bílovec15528 27: 5117
11.Uničov15438 24: 4715
12.Vítkovice 191915348 9: 3213
13.Třinec152310 7: 359
14.Jeseník152211 14: 608
15.Hranice151311 14: 526
16.Havířov150015 5: 930


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Jeseník--- 2:4 4:0 0:4 0:1 2:2 0:5 2:4 0:1 1:4 0:1 1:6 1:2 0:8 1:6 2:1
2.©umperk1:1 --- 8:0 1:4 0:3 1:0 0:4 2:2 4:0 0:3 0:3 1:2 2:0 0:1 1:1 1:0
3.Havířov2:2 0:8 --- 0:11 2:0 1:3 0:3 0:5 0:3 0:5 0:7 1:4 2:1 0:20 0:1 0:9
4.Opava4:0 2:1 4:1 --- 1:2 1:1 1:4 1:1 2:0 2:0 3:0 9:1 3:0 1:3 4:0 2:3
5.HFK Olomouc4:1 3:0 7:0 2:6 --- 6:1 1:3 2:1 4:0 0:0 0:4 1:1 1:1 1:4 1:0 2:2
6.Hranice3:1 1:2 4:1 0:5 2:3 --- 0:4 4:0 0:0 0:3 1:4 1:1 0:1 1:8 0:3 2:4
7.Baník Ostrava11:1 6:0 20:0 1:2 5:0 5:2 --- 9:0 8:1 7:0 2:1 12:0 3:0 1:1 4:2 4:0
8.Bílovec4:2 1:1 3:1 2:5 2:2 5:1 1:2 --- 1:0 1:2 0:5 6:3 0:0 0:0 0:3 2:0
9.Vítkovice 19190:1 2:5 5:0 2:7 1:1 0:0 1:4 3:1 --- 0:2 1:4 4:1 2:0 0:7 0:1 1:4
10.Frýdek-Místek3:0 2:0 2:0 3:0 3:1 6:1 0:2 1:2 5:0 --- 0:2 2:0 0:0 1:5 2:1 1:5
11.Karviná10:1 2:0 10:0 3:0 3:0 6:1 0:0 8:1 3:0 2:0 --- 0:0 6:1 2:1 1:1 7:0
12.Uničov4:0 0:2 5:0 1:3 0:6 2:1 1:4 1:5 0:1 1:6 2:3 --- 2:0 1:4 2:4 2:2
13.Třinec2:3 0:4 2:0 0:3 1:4 1:0 0:6 2:1 1:1 1:0 0:6 0:4 --- 0:6 1:0 2:1
14.Sigma Olomouc6:1 4:1 10:0 8:1 3:0 9:0 2:1 10:0 2:0 8:1 3:2 4:0 7:0 --- 9:0 8:2
15.Val. Meziříčí2:0 1:2 6:1 1:3 2:3 3:0 0:5 1:2 1:1 1:2 0:8 3:1 3:0 1:4 --- 0:2
16.Hlučín4:0 2:4 3:1 3:3 2:1 4:1 1:8 5:2 1:1 1:0 1:2 2:0 3:1 0:10 3:0 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava151320 96: 441
2.Sigma Olomouc151311109: 740
3.Karviná151221 58: 738
4.Opava151005 47: 2430
5.HFK Olomouc15843 36: 2328
6.Frýdek-Místek15825 32: 2426
7.©umperk15726 27: 2323
8.Bílovec15726 28: 4023
9.Hlučín15627 27: 3020
10.Třinec15537 10: 3218
11.Val. Meziříčí15528 23: 3917
12.Uničov15429 21: 4614
13.Vítkovice 191915258 14: 2911
14.Jeseník152211 17: 648
15.Hranice151212 13: 545
16.Havířov150114 5:1171


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Sigma Olomouc151410 66: 1143
2.Baník Ostrava151302 57: 1439
3.Karviná151212 57: 1237
4.Opava151032 50: 2033
5.Hlučín15924 43: 4029
6.Frýdek-Místek15906 27: 2027
7.©umperk15627 29: 2920
8.HFK Olomouc15627 26: 2820
9.Val. Meziříčí15618 25: 2419
10.Bílovec15447 27: 3816
11.Vítkovice 191915519 17: 4116
12.Uničov15429 27: 4214
13.Hranice15339 20: 3812
14.Třinec153111 10: 4210
15.Jeseník152112 13: 457
16.Havířov152013 8: 586



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0101JeseníkHlučín2:1 
E1S0102©umperkVal. Meziříčí1:1 
E1S0103HavířovSigma Olomouc0:20 
E1S0104OpavaTřinec3:0 
®K: 0 - Labaj Kristian
E1S0105HFK OlomoucUničov1:1 
®K: Loą»ák David - Jarma Ctirad, Vaněk Kamil, Kuba David; ČK: Kubica David - 0
E1S0106HraniceKarviná1:4 
®K: Sivanič Petr - 0
E1S0107Baník OstravaFrýdek-Místek7:0 
®K: Garčár Radim - 0
E1S0108BílovecVítkovice 19191:0 


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0201HlučínVítkovice 19191:1 
®K: 0 - Uher Daniel, Uhlík Leo
E1S0202Frýdek-MístekBílovec1:2 
®K: Koulák Květoslav - Rulíąek Martin
E1S0203KarvináBaník Ostrava0:0 
®K: Matějek Vojtěch, Budina Lukáą - 0
E1S0204UničovHranice2:1 
E1S0205TřinecHFK Olomouc1:4 
®K: Zubek Marián, Mieszek Michal - Spurný Tadeáą
E1S0206Sigma OlomoucOpava8:1 
E1S0207Val. MeziříčíHavířov6:1 
®K: 0 - Brychci Adam
E1S0208Jeseník©umperk2:4 


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0301©umperkHlučín1:0 
E1S0302HavířovJeseník2:2 
®K: Baran Dominik - 0
E1S0303OpavaVal. Meziříčí4:0 
®K: 0 - Smilek Martin
E1S0304HFK OlomoucSigma Olomouc1:4 
®K: 0 - Bala Roman
E1S0305HraniceTřinec0:1 
E1S0306Baník OstravaUničov12:0 
E1S0307BílovecKarviná0:5 
E1S0308Vítkovice 1919Frýdek-Místek0:2 
®K: Matuąka Dominik, Skála Jan - 0


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0401HlučínFrýdek-Místek1:0 
®K: 0 - Vokoun Petr
E1S0402KarvináVítkovice 19193:0 
®K: 0 - Pěchovič Tomáą, Uhlík Leo, Hinčica Vojtěch
E1S0403UničovBílovec1:5 
®K: Pěruąka Tomáą - Rulíąek Martin
E1S0404TřinecBaník Ostrava0:6 
E1S0405Sigma OlomoucHranice9:0 
E1S0406Val. MeziříčíHFK Olomouc2:3 
®K: 0 - Vohralík Tomáą
E1S0407JeseníkOpava0:4 
®K: Bajza Karel - Helebrand Matěj, Helebrand Adam
E1S0408©umperkHavířov8:0 
®K: Minařík Karel - Palowski Stanislav


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0501HavířovHlučín0:9 
®K: Heczko Matěj - 0
E1S0502Opava©umperk2:1 
®K: Harazin Adam, Helebrand Matěj, Helebrand Adam, Adamovský Tomáą - Minařík Karel, Demeter Libor
E1S0503HFK OlomoucJeseník4:1 
®K: Boscato Marco - 0
E1S0504HraniceVal. Meziříčí0:3 
®K: 0 - Smilek Martin
E1S0505Baník OstravaSigma Olomouc1:1 
®K: 0 - Lasovský Martin
E1S0506BílovecTřinec0:0 
®K: 0 - Zoubek Ondřej
E1S0507Vítkovice 1919Uničov4:1 
®K: Matuąka Dominik - Pěruąka Tomáą
E1S0508Frýdek-MístekKarviná0:2 
®K: Majer Dominik, Vokoun Petr - 0


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0601HlučínKarviná1:2 
E1S0602UničovFrýdek-Místek1:6 
®K: Knob Daniel - 0
E1S0603TřinecVítkovice 19191:1 
®K: Mieszek Michal - Matuąka Dominik
E1S0604Sigma OlomoucBílovec10:0 
E1S0605Val. MeziříčíBaník Ostrava0:5 
®K: Roupec Petr - 0
E1S0606JeseníkHranice2:2 
E1S0607©umperkHFK Olomouc0:3 
E1S0608HavířovOpava0:11 
®K: Přibyl Miroslav - Helebrand Matěj


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0701OpavaHlučín2:3 
®K: Harazin Adam, Helebrand Matěj - Bedry Jan
E1S0702HFK OlomoucHavířov7:0 
E1S0703Hranice©umperk1:2 
®K: Rozsíval Petr - 0
E1S0704Baník OstravaJeseník11:1 
®K: Grossmann Dominik - Bajza Karel
E1S0705BílovecVal. Meziříčí0:3 
®K: Pěla Martin - 0
E1S0706Vítkovice 1919Sigma Olomouc0:7 
E1S0707Frýdek-MístekTřinec0:0 
®K: 0 - Borski Radek
E1S0708KarvináUničov0:0 
®K: 0 - Dostál Duąan


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0801HlučínUničov2:0 
®K: 0 - Spurný Adam, Knob Daniel
E1S0802TřinecKarviná0:6 
®K: Hrbáček Tomáą - 0
E1S0803Sigma OlomoucFrýdek-Místek8:1 
E1S0804Val. MeziříčíVítkovice 19191:1 
®K: Baletka Ondřej - 0
E1S0805JeseníkBílovec2:4 
®K: Lukeą Tomáą - Pavlík Ondřej
E1S0806©umperkBaník Ostrava0:4 
E1S0807HavířovHranice1:3 
®K: 0 - ©indelek Jiří
E1S0808OpavaHFK Olomouc1:2 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S0901HFK OlomoucHlučín2:2 
®K: Boscato Marco - 0
E1S0902HraniceOpava0:5 
®K: ©ebesta Petr, Motloch Patrik - Helebrand Adam, Adamovský Tomáą
E1S0903Baník OstravaHavířov20:0 
E1S0904Bílovec©umperk1:1 
®K: 0 - Strnad Patrik
E1S0905Vítkovice 1919Jeseník0:1 
E1S0906Frýdek-MístekVal. Meziříčí2:1 
®K: Vojvodík Dominik - 0
E1S0907KarvináSigma Olomouc2:1 
®K: Blanik Dawid - Markovič Filip
E1S0908UničovTřinec2:0 
®K: Knob Daniel - 0


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1001TřinecHlučín2:1 
®K: Labaj Kristian - 0
E1S1002Sigma OlomoucUničov4:0 
E1S1003Val. MeziříčíKarviná0:8 
E1S1004JeseníkFrýdek-Místek1:4 
®K: 0 - Račev Teodor Rumen
E1S1005©umperkVítkovice 19194:0 
E1S1006HavířovBílovec0:5 
E1S1007OpavaBaník Ostrava1:4 
®K: Tesařík Jonáą, Harazin Adam - Malý Jakub
E1S1008HFK OlomoucHranice6:1 


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1101HraniceHlučín2:4 
®K: ©indelek Josef - 0
E1S1102Baník OstravaHFK Olomouc5:0 
E1S1103BílovecOpava2:5 
®K: Pěla Martin - 0
E1S1104Vítkovice 1919Havířov5:0 
E1S1105Frýdek-Místek©umperk2:0 
E1S1106KarvináJeseník10:1 
E1S1107UničovVal. Meziříčí2:4 
®K: Kuba David - 0
E1S1108TřinecSigma Olomouc0:6 


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1201HlučínSigma Olomouc0:10 
®K: 0 - Ambrozek Jan
E1S1202TřinecVal. Meziříčí1:0 
E1S1203JeseníkUničov1:6 
®K: 0 - Knob Daniel
E1S1204©umperkKarviná0:3 
E1S1205HavířovFrýdek-Místek0:5 
E1S1206OpavaVítkovice 19192:0 
®K: 0 - Pěchovič Tomáą
E1S1207HFK OlomoucBílovec2:1 
E1S1208HraniceBaník Ostrava0:4 


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1301Baník OstravaHlučín4:0 
®K: Smékal Pavel - Kodeą Jakub
E1S1302BílovecHranice5:1 
®K: 0 - ©indelek Josef
E1S1303Vítkovice 1919HFK Olomouc1:1 
®K: Uher Daniel, Tyč Tomáą - 0
E1S1304Frýdek-MístekOpava3:0 
®K: Janoąec Ondřej, Němec Patrik - Helebrand Adam
E1S1305KarvináHavířov10:0 
E1S1306Uničov©umperk0:2 
E1S1307JeseníkTřinec1:2 
®K: 0 - Walek Michal
E1S1308Sigma OlomoucVal. Meziříčí9:0 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1401Val. MeziříčíHlučín0:2 
®K: Zachrdla Martin - 0
E1S1402JeseníkSigma Olomouc0:8 
®K: 0 - Ambrozek Jan
E1S1403©umperkTřinec2:0 
E1S1404HavířovUničov1:4 
®K: Uherčík Tomáą - 0
E1S1405OpavaKarviná3:0 
E1S1406HFK OlomoucFrýdek-Místek0:0 
®K: 0 - Vojvodík Dominik, Uhlíř Lukáą
E1S1407HraniceVítkovice 19190:0 
®K: Sivanič Petr - 0
E1S1408Baník OstravaBílovec9:0 
®K: 0 - Seidler David


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1501BílovecHlučín2:0 
E1S1502Vítkovice 1919Baník Ostrava1:4 
E1S1503Frýdek-MístekHranice6:1 
®K: Bártek Jiří, Skokan Aleą, Janík Rostislav, Marek David, Motloch Patrik - Sivanič Petr
E1S1504KarvináHFK Olomouc3:0 
®K: Matějek Vojtěch - 0
E1S1505UničovOpava1:3 
®K: Vaněk Kamil, Kuba David - Helebrand Adam
E1S1506TřinecHavířov2:0 
E1S1507Sigma Olomouc©umperk4:1 
E1S1508Val. MeziříčíJeseník2:0 


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1601HlučínJeseník4:0 
E1S1602Val. Meziříčí©umperk1:2 
®K: 0 - ©afář Jiří, Slončík Vítek, Demeter Libor
E1S1603Sigma OlomoucHavířov10:0 
E1S1604TřinecOpava0:3 
®K: Orawski Jiří - Berger Vojtěch
E1S1605UničovHFK Olomouc0:6 
E1S1606KarvináHranice6:1 
®K: 0 - Dobeą Tomáą
E1S1607Frýdek-MístekBaník Ostrava0:2 
®K: Koulák Květoslav, Krischke Richard - 0
E1S1608Vítkovice 1919Bílovec3:1 
®K: Pěchovič Tomáą, Zsigrai Martin - 0


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1701Vítkovice 1919Hlučín1:4 
E1S1702BílovecFrýdek-Místek1:2 
®K: Mikyska Michal - 0
E1S1703Baník OstravaKarviná2:1 
®K: Garčár Radim - Budina Lukáą
E1S1704HraniceUničov1:1 
®K: Loą»ák Filip - 0
E1S1705HFK OlomoucTřinec1:1 
®K: Hanzelka Richard - 0
E1S1706OpavaSigma Olomouc1:3 
E1S1707HavířovVal. Meziříčí0:1 
®K: Uherčík Tomáą, Tobiáą Radoslav - 0
E1S1708©umperkJeseník1:1 
®K: Minařík Karel - 0


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1801Hlučín©umperk2:4 
®K: 0 - Demeter Libor
E1S1802JeseníkHavířov4:0 
E1S1803Val. MeziříčíOpava1:3 
®K: 0 - Berger Vojtěch
E1S1804Sigma OlomoucHFK Olomouc3:0 
®K: Smrľ Vojtěch - 0
E1S1805TřinecHranice1:0 
®K: 0 - Sivanič Petr, Motloch Patrik, Loą»ák Filip
E1S1806UničovBaník Ostrava1:4 
E1S1807KarvináBílovec8:1 
®K: Matějek Vojtěch, Budina Lukáą, Čermák Jakub - Kaleta Lukáą
E1S1808Frýdek-MístekVítkovice 19195:0 
®K: 0 - Drulák Robert


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S1901Frýdek-MístekHlučín1:5 
®K: ©afner Radim - Horák Patrik
E1S1902Vítkovice 1919Karviná1:4 
E1S1903BílovecUničov6:3 
®K: 0 - Knob Daniel
E1S1904Baník OstravaTřinec3:0 
®K: 0 - Labaj Kristian, Hrbáček Tomáą
E1S1905HraniceSigma Olomouc1:8 
E1S1906HFK OlomoucVal. Meziříčí1:0 
E1S1907OpavaJeseník4:0 
®K: Adamovský Tomáą - 0
E1S1908Havířov©umperk0:8 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2001HlučínHavířov3:1 
®K: 0 - Brychci Adam
E1S2002©umperkOpava1:4 
®K: Demeter Libor - Tesařík Jonáą, Petzuch Jakub
E1S2003JeseníkHFK Olomouc0:1 
E1S2004Val. MeziříčíHranice3:0 
®K: Čaňo Kryątof - Symerský Frantiąek, Loą»ák Filip, Dobeą Tomáą
E1S2005Sigma OlomoucBaník Ostrava2:1 
®K: Josif Adam, Částečka Tomáą - Krivčík Adam
E1S2006TřinecBílovec2:1 
E1S2007UničovVítkovice 19190:1 
®K: Dostál Duąan - Zsigrai Martin
E1S2008KarvináFrýdek-Místek2:0 
®K: Budina Lukáą - 0


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2101KarvináHlučín7:0 
E1S2102Frýdek-MístekUničov2:0 
®K: 0 - Jarma Ctirad
E1S2103Vítkovice 1919Třinec2:0 
®K: 0 - Orawski Jiří
E1S2104BílovecSigma Olomouc0:0 
®K: Pěla Martin, Seidler David, Rulíąek Martin, Stix Daniel - 0; ČK: Pavlík Ondřej - 0
E1S2105Baník OstravaVal. Meziříčí4:2 
E1S2106HraniceJeseník3:1 
®K: Juříček Tomáą - Kisel Vojtěch, ®iga Daniel
E1S2107HFK Olomouc©umperk3:0 
®K: Vohralík Tomáą - Minařík Karel
E1S2108OpavaHavířov4:1 
®K: Helebrand Adam - Uherčík Tomáą


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2201HlučínOpava3:3 
®K: Václavík Frantiąek - Petzuch Jakub, Helebrand Adam, Adamovský Tomáą
E1S2202HavířovHFK Olomouc2:0 
®K: Skříąovský David - 0
E1S2203©umperkHranice1:0 
®K: Max Ladislav, Strnad Patrik, Demeter Libor - 0
E1S2204JeseníkBaník Ostrava0:5 
E1S2205Val. MeziříčíBílovec1:2 
E1S2206Sigma OlomoucVítkovice 19192:0 
E1S2207TřinecFrýdek-Místek1:0 
E1S2208UničovKarviná2:3 


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2301UničovHlučín2:2 
®K: Spurný Adam - Rychnovský David
E1S2302KarvináTřinec6:1 
E1S2303Frýdek-MístekSigma Olomouc1:5 
®K: Majer Dominik - 0
E1S2304Vítkovice 1919Val. Meziříčí0:1 
®K: Zsigrai Martin - 0
E1S2305BílovecJeseník4:2 
E1S2306Baník Ostrava©umperk6:0 
E1S2307HraniceHavířov4:1 
®K: 0 - Hrdina Filip
E1S2308HFK OlomoucOpava2:6 


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2401HlučínHFK Olomouc2:1 
E1S2402OpavaHranice1:1 
®K: Said Adrian Sámir, Petzuch Jakub - Sivanič Petr, Motloch Patrik
E1S2403HavířovBaník Ostrava0:3 
E1S2404©umperkBílovec2:2 
®K: 0 - Rulíąek Martin
E1S2405JeseníkVítkovice 19190:1 
E1S2406Val. MeziříčíFrýdek-Místek1:2 
®K: 0 - Bártek Jiří, Račev Teodor Rumen
E1S2407Sigma OlomoucKarviná3:2 
E1S2408TřinecUničov0:4 
®K: Orawski Jiří - Knob Daniel


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2501HlučínTřinec3:1 
®K: Horák Patrik - 0
E1S2502UničovSigma Olomouc1:4 
®K: 0 - Smrľ Vojtěch
E1S2503KarvináVal. Meziříčí1:1 
®K: 0 - Zubík Filip
E1S2504Frýdek-MístekJeseník3:0 
E1S2505Vítkovice 1919©umperk2:5 
E1S2506BílovecHavířov3:1 
®K: Melecký Radovan - Heczko Matěj, Tobiáą Radoslav
E1S2507Baník OstravaOpava1:2 
®K: Lischka David, Malý Jakub - 0
E1S2508HraniceHFK Olomouc2:3 
®K: Motloch Patrik - 0


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2601HlučínHranice4:1 
®K: Bedry Jakub, Kirschner Roman - Dobeą Tomáą, Sobek Rostislav, Motloch Patrik
E1S2602HFK OlomoucBaník Ostrava1:3 
E1S2603OpavaBílovec1:1 
®K: Kotala Filip, Telnar Mario - Pavlík Ondřej, Seidler David
E1S2604HavířovVítkovice 19190:3 
®K: Tobiáą Radoslav - Uhlík Leo, Uher Daniel
E1S2605©umperkFrýdek-Místek0:3 
®K: 0 - Němec Patrik
E1S2606JeseníkKarviná0:1 
®K: Mirčevský Jiří, ®iga Daniel - 0
E1S2607Val. MeziříčíUničov3:1 
®K: Zubík Filip, Kelnar Daniel - Valigura Jiří, Kuba David
E1S2608Sigma OlomoucTřinec7:0 
®K: 0 - Hrbáček Tomáą


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2701Sigma OlomoucHlučín8:2 
®K: Částečka Tomáą - 0
E1S2702Val. MeziříčíTřinec3:0 
E1S2703UničovJeseník4:0 
E1S2704Karviná©umperk2:0 
E1S2705Frýdek-MístekHavířov2:0 
E1S2706Vítkovice 1919Opava2:7 
®K: Němec Jakub - Berger Vojtěch
E1S2707BílovecHFK Olomouc2:2 
E1S2708Baník OstravaHranice5:2 


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2801HlučínBaník Ostrava1:8 
®K: 0 - Malý Jakub, Walecki Lucas
E1S2802HraniceBílovec4:0 
®K: ©indelek Josef, Sivanič Petr - 0
E1S2803HFK OlomoucVítkovice 19194:0 
E1S2804OpavaFrýdek-Místek2:0 
®K: Petzuch Jakub - ©imek Rudolf
E1S2805HavířovKarviná0:7 
®K: Uherčík Tomáą - Hilbert Miroslav, Kubiena Richard
E1S2806©umperkUničov1:2 
E1S2807TřinecJeseník2:3 
E1S2808Val. MeziříčíSigma Olomouc1:4 
®K: Tichánek Pavel - Ambrozek Jan


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S2901HlučínVal. Meziříčí3:0 
E1S2902Sigma OlomoucJeseník6:1 
E1S2903Třinec©umperk0:4 
®K: Alexa Pavel - Demeter Libor
E1S2904UničovHavířov5:0 
E1S2905KarvináOpava3:0 
E1S2906Frýdek-MístekHFK Olomouc3:1 
E1S2907Vítkovice 1919Hranice0:0 
®K: 0 - Motloch Patrik
E1S2908BílovecBaník Ostrava1:2 
®K: Murin Tomáą, Rulíąek Martin - Novák Jiří


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1S3001HlučínBílovec5:2 
®K: Voąvrda Matěj, Horák Patrik - 0
E1S3002Baník OstravaVítkovice 19198:1 
E1S3003HraniceFrýdek-Místek0:3 
®K: Sivanič Petr - 0
E1S3004HFK OlomoucKarviná0:4 
E1S3005OpavaUničov9:1 
E1S3006HavířovTřinec2:1 
®K: Tobiáą Radoslav - Puczok Jakub
E1S3007©umperkSigma Olomouc0:1 
E1S3008JeseníkVal. Meziříčí1:6 
®K: 0 - Bulla ©těpán



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem10654.4
Branky domácí5722.4
Branky hosté4932.1
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Baník Ostrava000
Bílovec000
Frýdek-Místek000
Havířov000
HFK Olomouc000
Hlučín000
Hranice000
Jeseník000
Karviná000
Opava000
Sigma Olomouc000
©umperk000
Třinec000
Uničov000
Val. Meziříčí000
Vítkovice 1919000



Zpět na archiv soutěľí

Řídící komise pro Moravu
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel: 585 203 940-1, 585 220 244(konec 1.8.2012) 734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245

ŘK M FAČR
Členové ŘK M
Komise
Sekretariát

Adresáře
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí
Udělené tresty
Informace FS
Termínová listina-podzim 2015
Přihláąky do soutěľí 2015-16
Komuniké ŘKM
Přihláąky do soutěľí 2015/16 ®ENY
Tiskopisy ŘK M
Termínová listina-jaro 2015
Statut ŘKF
Odborné komise ŘKF
Adresář klubů 2014-15
 
Disciplinární komise
17.6.2015DK - Úřední zprávy
 
STK
23.6.2015STK - Úřední zprávy
9.6.2015MSD® - nástavba - výsledky
4.6.2015MSD® - nástavba
29.5.2015MSD® - nástavba - obszení rozhodčími
12.8.2014Pravidla pro soutľe SCM a SpSM
 
Komise rozhodčích
25.6.2015Komuniké KR ze zasedání
21.1.2015Seminář delegátů
21.1.2015Seminář rozhodčích
14.4.2014Fyzické prověrky R - MSFL a Divize
20.2.2014Program semináře R a D
 
Hodnocení rozhodčích v jednotlivých kolech
Komise mládeľe
14.2.2007Starąí ľáci Baníku Ostrava halovým mistrem
 
Úřední zprávy
1.6.2015Naříľená utkání STK
27.1.2015Pohár předsedy ŘKM - Bílovec 2015
26.6.2014Pohár FAČR 2014-15
9.6.2014Nářízená utkání 30.kola
4.6.2014Losovací Aktiv ŘKM
2.6.2014Jednotné začátky - 29.kola
12.3.2014Opravy a upřesnění RMS 2013/14
20.1.2014Turnaj o Pohár předsedy ŘK FAČR M - Třebíč 2014
19.9.2012Opravy a upřesnění RMS
30.7.2012Memoriál Fr. Haraąty-výsledky
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate