Domácí soutěľe

reklama
Zpět na archiv soutěľí

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


F1S - SpSM-ľáci U14 SEVER seznam.cz

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Baník Ostrava302811294: 885( 40)
2.Sigma Olomouc302514182: 3376( 31)
3.Karviná302253163: 1571( 26)
4.Opava302316170: 4170( 25)
5.Hlučín302118130: 5064( 19)
6.Třinec3019011 75: 5457( 12)
7.©umperk3016311 96: 6251( 6)
8.Val. Meziříčí3015114 64: 8846( 1)
9.Frýdek-Místek3011316 62:10936( -9)
10.Jeseník309417 58:10631(-14)
11.Vítkovice309318 50:15430(-15)
12.Hranice307518 39:11926(-19)
13.HFK Olomouc307122 45:13722(-23)
14.Bílovec305124 35:17916(-29)
15.Uničov303324 23:16612(-33)
16.Havířov303126 23:18810(-35)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava151410159: 443
2.Sigma Olomouc151410111: 1143
3.Opava151203 79: 2036
4.Hlučín151203 67: 2636
5.Třinec151203 36: 1936
6.Karviná151023 84: 1032
7.©umperk15834 42: 2427
8.Val. Meziříčí15807 34: 3724
9.Vítkovice15708 32: 6021
10.Frýdek-Místek15627 31: 4720
11.Jeseník15528 33: 5717
12.HFK Olomouc154011 24: 6512
13.Bílovec153111 20: 8610
14.Hranice152310 21: 659
15.Uničov151113 12: 814
16.Havířov151113 10:1024


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava151401135: 442
2.Karviná151230 79: 539
3.Opava151113 91: 2134
4.Sigma Olomouc151104 71: 2233
5.Hlučín15915 63: 2428
6.©umperk15807 54: 3824
7.Val. Meziříčí15717 30: 5122
8.Třinec15708 39: 3521
9.Hranice15528 18: 5417
10.Frýdek-Místek15519 31: 6216
11.Jeseník15429 25: 4914
12.HFK Olomouc153111 21: 7210
13.Vítkovice152310 18: 949
14.Uničov152211 11: 858
15.Bílovec152013 15: 936
16.Havířov152013 13: 866


  KŘÍ®OVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Jeseník--- 2:8 3:0 0:9 0:0 1:2 0:17 4:1 8:0 3:3 0:4 5:0 1:3 3:2 3:4 0:4
2.©umperk2:0 --- 6:0 1:1 4:0 2:2 0:6 7:1 5:0 0:3 0:4 1:1 6:2 4:3 4:0 0:1
3.Havířov0:7 0:11 --- 0:15 1:4 0:2 0:13 4:1 2:2 0:1 0:11 0:1 1:6 0:14 2:5 0:9
4.Opava8:0 3:0 5:0 --- 8:1 5:0 1:4 8:0 6:0 8:1 0:4 8:1 5:1 2:3 8:3 4:2
5.HFK Olomouc0:3 1:0 1:4 0:5 --- 1:3 0:7 8:0 0:2 4:2 0:8 5:1 2:4 1:10 1:4 0:12
6.Hranice4:4 1:5 2:4 1:11 2:3 --- 0:11 4:2 3:2 1:6 0:0 0:0 0:3 1:6 1:2 1:6
7.Baník Ostrava7:0 8:0 16:0 9:0 17:0 13:0 --- 14:0 20:0 11:2 1:1 16:0 4:0 4:1 11:0 8:0
8.Bílovec0:5 0:11 7:1 0:15 3:2 0:6 1:9 --- 5:5 2:1 0:10 1:2 0:6 0:4 1:3 0:6
9.Vítkovice3:1 0:5 3:1 0:5 5:0 4:0 0:11 3:0 --- 2:5 0:8 5:3 1:4 2:10 2:1 2:6
10.Frýdek-Místek0:0 2:4 4:0 1:3 2:1 1:1 0:17 7:3 4:1 --- 1:4 2:0 3:0 1:6 3:4 0:3
11.Karviná5:1 9:0 9:0 0:2 5:0 3:0 0:4 12:0 9:0 13:1 --- 17:0 1:0 1:2 0:0 0:0
12.Uničov0:1 1:6 2:1 2:10 1:5 0:1 0:11 0:3 3:3 0:1 0:9 --- 1:7 1:7 1:4 0:12
13.Třinec4:0 1:0 2:0 2:1 5:2 5:0 0:6 4:0 3:0 2:0 0:7 3:0 --- 0:2 2:0 3:1
14.Sigma Olomouc6:0 4:0 12:1 4:3 8:0 8:0 1:0 12:0 18:1 8:2 3:3 11:0 6:1 --- 6:0 4:0
15.Val. Meziříčí4:2 2:4 4:0 0:9 4:3 7:1 1:6 1:2 1:2 3:2 0:3 3:0 2:1 0:1 --- 2:1
16.Hlučín6:1 4:0 10:1 1:2 7:0 4:0 0:13 5:2 7:0 5:1 0:3 8:2 2:1 2:0 6:0 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava151500141: 545
2.Karviná151212 81: 837
3.Opava151203101: 2336
4.Sigma Olomouc151203 94: 1836
5.Hlučín151005 64: 2430
6.©umperk151005 59: 2630
7.Třinec15906 37: 3427
8.Val. Meziříčí15807 32: 4324
9.Hranice15627 22: 5120
10.Frýdek-Místek15528 35: 5217
11.Jeseník15519 33: 5116
12.Vítkovice15519 29: 7016
13.HFK Olomouc153012 26: 839
14.Havířov152013 9: 916
15.Bílovec151113 14:1114
16.Uničov151014 12: 993


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Baník Ostrava151311153: 340
2.Sigma Olomouc151311 88: 1540
3.Karviná151041 82: 734
4.Opava151113 69: 1834
5.Hlučín151113 66: 2634
6.Třinec151005 38: 2030
7.Val. Meziříčí15717 32: 4522
8.©umperk15636 37: 3621
9.Frýdek-Místek15618 27: 5719
10.Jeseník15438 25: 5515
11.Vítkovice15429 21: 8414
12.HFK Olomouc154110 19: 5413
13.Bílovec154011 21: 6812
14.Uničov152310 11: 679
15.Hranice151311 17: 686
16.Havířov151113 14: 974



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0101JeseníkHlučín0:4 
F1S0102©umperkVal. Meziříčí4:0 
F1S0103HavířovSigma Olomouc0:14 
F1S0104OpavaTřinec5:1 
®K: Rychlý Adam - Lanc Michal
F1S0105HFK OlomoucUničov5:1 
F1S0106HraniceKarviná0:0 
F1S0107Baník OstravaFrýdek-Místek11:2 
F1S0108BílovecVítkovice5:5 


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0201HlučínVítkovice7:0 
®K: 0 - Smolín Richard
F1S0202Frýdek-MístekBílovec7:3 
F1S0203KarvináBaník Ostrava0:4 
®K: 0 - ©aąinka Ondřej
F1S0204UničovHranice0:1 
®K: 0 - Vladař Pavel
F1S0205TřinecHFK Olomouc5:2 
®K: 0 - Takáč Dominik
F1S0206Sigma OlomoucOpava4:3 
F1S0207Val. MeziříčíHavířov4:0 
®K: Odstrčil David - Klus Patrik, Kriľňanský Adam
F1S0208Jeseník©umperk2:8 
®K: 0 - Ondráček Jakub


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0301©umperkHlučín0:1 
®K: 0 - Malík Patrik
F1S0302HavířovJeseník0:7 
F1S0303OpavaVal. Meziříčí8:3 
®K: 0 - Dlouhý Adam, Hlavica ©těpán
F1S0304HFK OlomoucSigma Olomouc1:10 
F1S0305HraniceTřinec0:3 
F1S0306Baník OstravaUničov16:0 
®K: 0 - Chlup Pavel
F1S0307BílovecKarviná0:10 
F1S0308VítkoviceFrýdek-Místek2:5 
®K: Vogt Denis, Drnovský Michal - Válek Filip


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0401HlučínFrýdek-Místek5:1 
®K: 0 - Válek Filip, ©poniar Adam
F1S0402KarvináVítkovice9:0 
®K: 0 - Drnovský Michal
F1S0403UničovBílovec0:3 
®K: Holouą Jiří - 0
F1S0404TřinecBaník Ostrava0:6 
F1S0405Sigma OlomoucHranice8:0 
F1S0406Val. MeziříčíHFK Olomouc4:3 
F1S0407JeseníkOpava0:9 
®K: Bajza Karel, Koláček Martin, Slámka Jiří, Cikryt Filip, Křivohlávek Jaroslav - Tomáąko Vojtěch
F1S0408©umperkHavířov6:0 
®K: 0 - Kriľňanský Adam


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0501HavířovHlučín0:9 
F1S0502Opava©umperk3:0 
F1S0503HFK OlomoucJeseník0:3 
F1S0504HraniceVal. Meziříčí1:2 
®K: ©krobánek Hynek - Dlouhý Adam, Kundrát Matěj
F1S0505Baník OstravaSigma Olomouc4:1 
®K: Fárek Prokop - Machalický Marek, Vyhlídal Jan
F1S0506BílovecTřinec0:6 
F1S0507VítkoviceUničov5:3 
®K: Fiala David - 0
F1S0508Frýdek-MístekKarviná1:4 


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0601HlučínKarviná0:3 
®K: 0 - Poątulka Lukáą
F1S0602UničovFrýdek-Místek0:1 
®K: Skvortsov Leon - 0
F1S0603TřinecVítkovice3:0 
®K: Lanc Michal, Samiec Martin - 0
F1S0604Sigma OlomoucBílovec12:0 
F1S0605Val. MeziříčíBaník Ostrava1:6 
®K: Dlouhý Adam - 0
F1S0606JeseníkHranice1:2 
F1S0607©umperkHFK Olomouc4:0 
F1S0608HavířovOpava0:15 
®K: ©imonek Radim - 0


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0701OpavaHlučín4:2 
®K: Vrána Matěj, Fojtík Kamil - 0
F1S0702HFK OlomoucHavířov1:4 
F1S0703Hranice©umperk1:5 
F1S0704Baník OstravaJeseník7:0 
F1S0705BílovecVal. Meziříčí1:3 
F1S0706VítkoviceSigma Olomouc2:10 
F1S0707Frýdek-MístekTřinec3:0 
®K: Válek Filip - 0
F1S0708KarvináUničov17:0 


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0801HlučínUničov8:2 
F1S0802TřinecKarviná0:7 
F1S0803Sigma OlomoucFrýdek-Místek8:2 
®K: Psotka Tadeáą - 0
F1S0804Val. MeziříčíVítkovice1:2 
®K: 0 - Zsigrai Martin
F1S0805JeseníkBílovec4:1 
®K: Cikryt Filip - Dybal Dominik
F1S0806©umperkBaník Ostrava0:6 
F1S0807HavířovHranice0:2 
®K: Fiala Patrik - 0
F1S0808OpavaHFK Olomouc8:1 


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S0901HFK OlomoucHlučín0:12 
F1S0902HraniceOpava1:11 
F1S0903Baník OstravaHavířov16:0 
F1S0904Bílovec©umperk0:11 
F1S0905VítkoviceJeseník3:1 
®K: Zsigrai Martin - Urban Lukáą
F1S0906Frýdek-MístekVal. Meziříčí3:4 
F1S0907KarvináSigma Olomouc1:2 
F1S0908UničovTřinec1:7 


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1001TřinecHlučín3:1 
F1S1002Sigma OlomoucUničov11:0 
F1S1003Val. MeziříčíKarviná0:3 
F1S1004JeseníkFrýdek-Místek3:3 
®K: 0 - ®iľka Martin
F1S1005©umperkVítkovice5:0 
®K: 0 - Zsigrai Martin
F1S1006HavířovBílovec4:1 
F1S1007OpavaBaník Ostrava1:4 
F1S1008HFK OlomoucHranice1:3 
®K: 0 - ©indelek Jiří


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1101HraniceHlučín1:6 
®K: 0 - Krumpholz Tomáą, Fojtík Adam
F1S1102Baník OstravaHFK Olomouc17:0 
F1S1103BílovecOpava0:15 
F1S1104VítkoviceHavířov3:1 
F1S1105Frýdek-Místek©umperk2:4 
®K: Urbią Daniel - Zatloukal Filip, Pham The Huynh Duc
F1S1106KarvináJeseník5:1 
F1S1107UničovVal. Meziříčí1:4 
®K: ©tefek Luboą - 0
F1S1108TřinecSigma Olomouc0:2 
®K: 0 - Jati Filip


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1201HlučínSigma Olomouc2:0 
F1S1202TřinecVal. Meziříčí2:0 
®K: Kotas Adam - 0
F1S1203JeseníkUničov5:0 
F1S1204©umperkKarviná0:4 
F1S1205HavířovFrýdek-Místek0:1 
F1S1206OpavaVítkovice6:0 
®K: 0 - Chlopek Patrik, Smolín Richard
F1S1207HFK OlomoucBílovec8:0 
F1S1208HraniceBaník Ostrava0:11 


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1301Baník OstravaHlučín8:0 
®K: 0 - Malík Patrik, Macík Lukáą
F1S1302BílovecHranice0:6 
F1S1303VítkoviceHFK Olomouc5:0 
®K: Kubala Alexandr - 0
F1S1304Frýdek-MístekOpava1:3 
F1S1305KarvináHavířov9:0 
F1S1306Uničov©umperk1:6 
F1S1307JeseníkTřinec1:3 
®K: 0 - Lanc Michal, Baľanowski Marek
F1S1308Sigma OlomoucVal. Meziříčí6:0 


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1401Val. MeziříčíHlučín2:1 
®K: Jasný Michal, Dlouhý Adam - Krumpholz Tomáą
F1S1402JeseníkSigma Olomouc3:2 
®K: Kadlec Jan, Urban Lukáą - 0
F1S1403©umperkTřinec6:2 
F1S1404HavířovUničov0:1 
®K: Kriľňanský Adam - 0
F1S1405OpavaKarviná0:4 
F1S1406HFK OlomoucFrýdek-Místek4:2 
®K: Čtvrtlík Jakub - 0
F1S1407HraniceVítkovice3:2 
®K: 0 - Smolín Richard
F1S1408Baník OstravaBílovec14:0 


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1501BílovecHlučín0:6 
F1S1502VítkoviceBaník Ostrava0:11 
F1S1503Frýdek-MístekHranice1:1 
®K: 0 - Mičkal Adam; ČK: 0 - Hrazdil Dominik
F1S1504KarvináHFK Olomouc5:0 
F1S1505UničovOpava2:10 
®K: 0 - Rychlý Adam
F1S1506TřinecHavířov2:0 
F1S1507Sigma Olomouc©umperk4:0 
®K: Kvapil Matěj - 0
F1S1508Val. MeziříčíJeseník4:2 
®K: Hlavica ©těpán, Kovács Viktor - Urban Lukáą; ČK: Dlouhý Adam - 0


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1601HlučínJeseník6:1 
®K: Krumpholz Tomáą - 0
F1S1602Val. Meziříčí©umperk2:4 
F1S1603Sigma OlomoucHavířov12:1 
F1S1604TřinecOpava2:1 
F1S1605UničovHFK Olomouc1:5 
®K: Skvortsov Leon - 0
F1S1606KarvináHranice3:0 
F1S1607Frýdek-MístekBaník Ostrava0:17 
®K: Kaňok Broněk - ©aąinka Ondřej, Holią Roman
F1S1608VítkoviceBílovec3:0 
®K: 0 - Marák Daniel


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1701VítkoviceHlučín2:6 
F1S1702BílovecFrýdek-Místek2:1 
®K: Socha Marek - Wojčík Alexandr, ©poniar Adam
F1S1703Baník OstravaKarviná1:1 
®K: ©aąinka Ondřej - 0
F1S1704HraniceUničov0:0 
®K: 0 - Masařík Frantiąek, Soldán Miroslav
F1S1705HFK OlomoucTřinec2:4 
F1S1706OpavaSigma Olomouc2:3 
®K: 0 - Machalický Marek
F1S1707HavířovVal. Meziříčí2:5 
®K: 0 - Odstrčil David, Jakubík Adam
F1S1708©umperkJeseník2:0 


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1801Hlučín©umperk4:0 
F1S1802JeseníkHavířov3:0 
F1S1803Val. MeziříčíOpava0:9 
®K: Dlouhý Adam - 0
F1S1804Sigma OlomoucHFK Olomouc8:0 
F1S1805TřinecHranice5:0 
®K: Byrtus Patrik - 0
F1S1806UničovBaník Ostrava0:11 
F1S1807KarvináBílovec12:0 
F1S1808Frýdek-MístekVítkovice4:1 
®K: ©pok Stanislav - Chlopek Patrik, Osswald Jan, Smolín Richard


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S1901Frýdek-MístekHlučín0:3 
F1S1902VítkoviceKarviná0:8 
®K: Smolín Richard - 0
F1S1903BílovecUničov1:2 
F1S1904Baník OstravaTřinec4:0 
®K: Freit Tomáą - Samiec Martin
F1S1905HraniceSigma Olomouc1:6 
F1S1906HFK OlomoucVal. Meziříčí1:4 
F1S1907OpavaJeseník8:0 
F1S1908Havířov©umperk0:11 


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2001HlučínHavířov10:1 
F1S2002©umperkOpava1:1 
®K: Cikryt Filip - Rychlý Adam
F1S2003JeseníkHFK Olomouc0:0 
®K: Křivohlávek Jaroslav - 0
F1S2004Val. MeziříčíHranice7:1 
F1S2005Sigma OlomoucBaník Ostrava1:0 
F1S2006TřinecBílovec4:0 
F1S2007UničovVítkovice3:3 
®K: Chlup Pavel, Carda Dominik - Řezniček Martin
F1S2008KarvináFrýdek-Místek13:1 


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2101KarvináHlučín0:0 
®K: Brevčinský Dominik - Macík Lukáą
F1S2102Frýdek-MístekUničov2:0 
®K: 0 - Fuchs Tomáą
F1S2103VítkoviceTřinec1:4 
F1S2104BílovecSigma Olomouc0:4 
®K: 0 - ©panihel Daniel
F1S2105Baník OstravaVal. Meziříčí11:0 
®K: Fárek Prokop - 0
F1S2106HraniceJeseník4:4 
F1S2107HFK Olomouc©umperk1:0 
F1S2108OpavaHavířov5:0 
®K: 0 - Fiala Patrik, ©imonek Radim, Klus Patrik


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2201HlučínOpava1:2 
®K: Velička Bohdan - Burda Marian
F1S2202HavířovHFK Olomouc1:4 
®K: 0 - Sýkora Miroslav
F1S2203©umperkHranice2:2 
F1S2204JeseníkBaník Ostrava0:17 
®K: 0 - Matějček Michael
F1S2205Val. MeziříčíBílovec1:2 
F1S2206Sigma OlomoucVítkovice18:1 
F1S2207TřinecFrýdek-Místek2:0 
®K: 0 - Wojčík Alexandr
F1S2208UničovKarviná0:9 
®K: Michalík Jakub, Dokoupil Zdeněk - Poątulka Lukáą


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2301UničovHlučín0:12 
®K: 0 - Kudry Tomáą
F1S2302KarvináTřinec1:0 
F1S2303Frýdek-MístekSigma Olomouc1:6 
F1S2304VítkoviceVal. Meziříčí2:1 
®K: Smolín Richard - 0
F1S2305BílovecJeseník0:5 
F1S2306Baník Ostrava©umperk8:0 
F1S2307HraniceHavířov2:4 
®K: 0 - Fiala Patrik, Hrdina Filip
F1S2308HFK OlomoucOpava0:5 


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2401HlučínHFK Olomouc7:0 
F1S2402OpavaHranice5:0 
®K: 0 - Vladař Pavel
F1S2403HavířovBaník Ostrava0:13 
F1S2404©umperkBílovec7:1 
F1S2405JeseníkVítkovice8:0 
®K: 0 - Smolín Richard
F1S2406Val. MeziříčíFrýdek-Místek3:2 
®K: Dlouhý Adam, Odstrčil David - 0
F1S2407Sigma OlomoucKarviná3:3 
F1S2408TřinecUničov3:0 


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2501HlučínTřinec2:1 
®K: 0 - Kotas Adam
F1S2502UničovSigma Olomouc1:7 
F1S2503KarvináVal. Meziříčí0:0 
®K: Cieslawski Petr - Hrabovský Erik
F1S2504Frýdek-MístekJeseník0:0 
F1S2505Vítkovice©umperk0:5 
F1S2506BílovecHavířov7:1 
®K: Vaněk Jan - ©imonek Radim
F1S2507Baník OstravaOpava9:0 
F1S2508HraniceHFK Olomouc2:3 


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2601HlučínHranice4:0 
F1S2602HFK OlomoucBaník Ostrava0:7 
F1S2603OpavaBílovec8:0 
F1S2604HavířovVítkovice2:2 
®K: Fiala Patrik - Smolín Richard
F1S2605©umperkFrýdek-Místek0:3 
F1S2606JeseníkKarviná0:4 
®K: Slámka Jiří - Jaworski Slawomir
F1S2607Val. MeziříčíUničov3:0 
F1S2608Sigma OlomoucTřinec6:1 


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2701Sigma OlomoucHlučín4:0 
®K: 0 - Krumpholz Tomáą
F1S2702Val. MeziříčíTřinec2:1 
®K: Odstrčil David - 0
F1S2703UničovJeseník0:1 
®K: Vician Petr - 0
F1S2704Karviná©umperk9:0 
®K: 0 - Zatloukal Filip
F1S2705Frýdek-MístekHavířov4:0 
®K: 0 - ©eda Patrik
F1S2706VítkoviceOpava0:5 
®K: Smolín Richard - 0
F1S2707BílovecHFK Olomouc3:2 
®K: 0 - Polák Ondřej
F1S2708Baník OstravaHranice13:0 


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2801HlučínBaník Ostrava0:13 
F1S2802HraniceBílovec4:2 
®K: ®eravík Frantiąek - 0
F1S2803HFK OlomoucVítkovice0:2 
F1S2804OpavaFrýdek-Místek8:1 
F1S2805HavířovKarviná0:11 
®K: 0 - Lingr Ondřej
F1S2806©umperkUničov1:1 
F1S2807TřinecJeseník4:0 
F1S2808Val. MeziříčíSigma Olomouc0:1 


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S2901HlučínVal. Meziříčí6:0 
F1S2902Sigma OlomoucJeseník6:0 
F1S2903Třinec©umperk1:0 
®K: Kotas Adam - Ondráček Jakub
F1S2904UničovHavířov2:1 
®K: Chlup Pavel, Kux Daniel - ©imonek Radim
F1S2905KarvináOpava0:2 
F1S2906Frýdek-MístekHFK Olomouc2:1 
®K: Hruąka Jan - Polák Ondřej, Havlas Libor
F1S2907VítkoviceHranice4:0 
F1S2908BílovecBaník Ostrava1:9 
®K: Kudýn Tomáą - ©aąinka Ondřej


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
F1S3001HlučínBílovec5:2 
F1S3002Baník OstravaVítkovice20:0 
F1S3003HraniceFrýdek-Místek1:6 
F1S3004HFK OlomoucKarviná0:8 
F1S3005OpavaUničov8:1 
®K: 0 - Vician Petr
F1S3006HavířovTřinec1:6 
®K: 0 - Kotas Adam
F1S3007©umperkSigma Olomouc4:3 
®K: Zatloukal Filip, Pham The Huynh Duc - 0
F1S3008JeseníkVal. Meziříčí3:4 
®K: 0 - Hlavica ©těpán, Jasný Michal



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem15096.3
Branky domácí7953.3
Branky hosté7143.0
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Baník Ostrava000
Bílovec000
Frýdek-Místek000
Havířov000
HFK Olomouc000
Hlučín000
Hranice000
Jeseník000
Karviná000
Opava000
Sigma Olomouc000
©umperk000
Třinec000
Uničov000
Val. Meziříčí000
Vítkovice000



Zpět na archiv soutěľí

Řídící komise pro Moravu
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel: 585 203 940-1, 585 220 244(konec 1.8.2012) 734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245

ŘK M FAČR
Členové ŘK M
Komise
Sekretariát

Adresáře
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěľí
Obsazení soutěľí
Archiv soutěľí

Informace k soutěľím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěľí
Udělené tresty
Informace FS
Termínová listina-podzim 2015
Přihláąky do soutěľí 2015-16
Komuniké ŘKM
Přihláąky do soutěľí 2015/16 ®ENY
Tiskopisy ŘK M
Termínová listina-jaro 2015
Statut ŘKF
Odborné komise ŘKF
Adresář klubů 2014-15
 
Disciplinární komise
17.6.2015DK - Úřední zprávy
 
STK
23.6.2015STK - Úřední zprávy
9.6.2015MSD® - nástavba - výsledky
4.6.2015MSD® - nástavba
29.5.2015MSD® - nástavba - obszení rozhodčími
12.8.2014Pravidla pro soutľe SCM a SpSM
 
Komise rozhodčích
25.6.2015Komuniké KR ze zasedání
21.1.2015Seminář delegátů
21.1.2015Seminář rozhodčích
14.4.2014Fyzické prověrky R - MSFL a Divize
20.2.2014Program semináře R a D
 
Hodnocení rozhodčích v jednotlivých kolech
Komise mládeľe
14.2.2007Starąí ľáci Baníku Ostrava halovým mistrem
 
Úřední zprávy
1.6.2015Naříľená utkání STK
27.1.2015Pohár předsedy ŘKM - Bílovec 2015
26.6.2014Pohár FAČR 2014-15
9.6.2014Nářízená utkání 30.kola
4.6.2014Losovací Aktiv ŘKM
2.6.2014Jednotné začátky - 29.kola
12.3.2014Opravy a upřesnění RMS 2013/14
20.1.2014Turnaj o Pohár předsedy ŘK FAČR M - Třebíč 2014
19.9.2012Opravy a upřesnění RMS
30.7.2012Memoriál Fr. Haraąty-výsledky
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate