|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C2E - MSDD sk. "E" st. dor.
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Uničov | 28 | 21 | 3 | 4 | 107: 47 | 66 | ( 24) |
|
2. | Krnov | 28 | 19 | 3 | 6 | 90: 38 | 60 | ( 18) |
|
3. | Havířov | 28 | 19 | 3 | 6 | 132: 49 | 60 | ( 18) |
|
4. | Hranice B | 28 | 14 | 5 | 9 | 55: 35 | 47 | ( 5) |
|
5. | Dolní Benešov | 28 | 14 | 5 | 9 | 61: 33 | 47 | ( 5) |
|
6. | Mohelnice | 28 | 13 | 6 | 9 | 55: 49 | 45 | ( 3) |
|
7. | Nový Jičín | 28 | 12 | 4 | 12 | 48: 62 | 40 | ( -2) |
|
8. | Zábřeh | 28 | 12 | 3 | 13 | 53: 50 | 39 | ( -3) |
|
9. | Šumperk | 28 | 11 | 4 | 13 | 70: 66 | 37 | ( -5) |
|
10. | Vsetín | 28 | 9 | 7 | 12 | 44: 58 | 34 | ( -8) |
|
11. | Valašské Meziříčí | 28 | 9 | 7 | 12 | 50: 73 | 34 | ( -8) |
|
12. | Vítkovice B | 28 | 10 | 1 | 17 | 48: 68 | 31 | (-11) |
|
13. | Jeseník | 28 | 8 | 6 | 14 | 68: 76 | 30 | (-12) |
|
14. | Slavia Opava | 28 | 7 | 2 | 19 | 61: 85 | 23 | (-19) |
|
15. | Staříč | 28 | 2 | 1 | 25 | 26:179 | 7 | (-35) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Krnov | 14 | 12 | 1 | 1 | 66: 19 | 37 |
|
2. | Havířov | 14 | 11 | 1 | 2 | 70: 18 | 34 |
|
3. | Uničov | 14 | 10 | 2 | 2 | 48: 19 | 32 |
|
4. | Hranice B | 14 | 10 | 2 | 2 | 34: 15 | 32 |
|
5. | Nový Jičín | 14 | 9 | 1 | 4 | 32: 24 | 28 |
|
6. | Dolní Benešov | 14 | 7 | 4 | 3 | 26: 11 | 25 |
|
7. | Zábřeh | 14 | 8 | 1 | 5 | 28: 21 | 25 |
|
8. | Mohelnice | 14 | 7 | 2 | 5 | 35: 22 | 23 |
|
9. | Valašské Meziříčí | 14 | 6 | 5 | 3 | 24: 28 | 23 |
|
10. | Vsetín | 14 | 5 | 4 | 5 | 21: 23 | 19 |
|
11. | Jeseník | 14 | 5 | 3 | 6 | 41: 30 | 18 |
|
12. | Šumperk | 14 | 5 | 2 | 7 | 44: 30 | 17 |
|
13. | Vítkovice B | 14 | 5 | 0 | 9 | 32: 37 | 15 |
|
14. | Slavia Opava | 14 | 4 | 1 | 9 | 35: 40 | 13 |
|
15. | Staříč | 14 | 1 | 1 | 12 | 13: 82 | 4 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Uničov | 14 | 11 | 1 | 2 | 59: 28 | 34 |
|
2. | Havířov | 14 | 8 | 2 | 4 | 62: 31 | 26 |
|
3. | Krnov | 14 | 7 | 2 | 5 | 24: 19 | 23 |
|
4. | Dolní Benešov | 14 | 7 | 1 | 6 | 35: 22 | 22 |
|
5. | Mohelnice | 14 | 6 | 4 | 4 | 20: 27 | 22 |
|
6. | Šumperk | 14 | 6 | 2 | 6 | 26: 36 | 20 |
|
7. | Vítkovice B | 14 | 5 | 1 | 8 | 16: 31 | 16 |
|
8. | Hranice B | 14 | 4 | 3 | 7 | 21: 20 | 15 |
|
9. | Vsetín | 14 | 4 | 3 | 7 | 23: 35 | 15 |
|
10. | Zábřeh | 14 | 4 | 2 | 8 | 25: 29 | 14 |
|
11. | Jeseník | 14 | 3 | 3 | 8 | 27: 46 | 12 |
|
12. | Nový Jičín | 14 | 3 | 3 | 8 | 16: 38 | 12 |
|
13. | Valašské Meziříčí | 14 | 3 | 2 | 9 | 26: 45 | 11 |
|
14. | Slavia Opava | 14 | 3 | 1 | 10 | 26: 45 | 10 |
|
15. | Staříč | 14 | 1 | 0 | 13 | 13: 97 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Vsetín | --- | 2:1 | 3:1 | 1:2 | 3:4 | 1:3 | 1:0 | 0:0 | | 1:3 | 2:2 | 1:0 | 0:3 | 1:1 | 3:1 | 2:2 |
|
2. | Slavia Opava | 0:1 | --- | 1:3 | 10:1 | 2:9 | 3:7 | 0:1 | 7:0 | | 0:4 | 4:3 | 5:1 | 1:2 | 2:2 | 0:3 | 0:3 |
|
3. | Zábřeh | 4:1 | 5:2 | --- | 2:0 | 0:4 | 4:3 | 3:0 | 1:2 | | 2:0 | 0:3 | 2:3 | 1:1 | 1:0 | 0:1 | 3:1 |
|
4. | Staříč | 0:8 | 2:4 | 1:7 | --- | 2:4 | 0:17 | 0:4 | 1:8 | | 0:7 | 2:2 | 2:6 | 0:2 | 0:9 | 2:1 | 1:3 |
|
5. | Uničov | 5:1 | 5:1 | 2:1 | 7:0 | --- | 3:7 | 5:1 | 1:0 | | 2:1 | 5:0 | 2:2 | 2:2 | 3:0 | 6:0 | 0:3 |
|
6. | Havířov | 6:0 | 4:2 | 4:0 | 5:0 | 3:5 | --- | 1:3 | 7:1 | | 4:1 | 8:0 | 6:1 | 8:0 | 6:0 | 3:0 | 5:5 |
|
7. | Krnov | 4:1 | 7:3 | 3:1 | 16:0 | 2:2 | 4:2 | --- | 7:0 | | 4:2 | 4:1 | 5:1 | 4:0 | 1:0 | 2:4 | 3:2 |
|
8. | Nový Jičín | 1:1 | 4:2 | 2:1 | 5:2 | 2:5 | 1:3 | 1:2 | --- | | 6:4 | 1:2 | 1:0 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | 3:2 |
|
9. | volno | | | | | | | | | --- | | | | | | | |
|
10. | Dolní Benešov | 1:0 | 2:2 | 3:0 | 6:1 | 0:1 | 1:2 | 1:0 | 0:0 | | --- | 2:3 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | 4:1 | 4:0 |
|
11. | Šumperk | 3:4 | 5:1 | 3:0 | 11:0 | 3:6 | 0:4 | 2:2 | 3:1 | | 0:3 | --- | 2:4 | 1:2 | 1:1 | 1:2 | 9:0 |
|
12. | Valašské Meziříčí | 2:1 | 1:3 | 2:1 | 3:2 | 1:8 | 3:3 | 0:0 | 1:0 | | 0:0 | 2:1 | --- | 0:0 | 1:5 | 5:1 | 3:3 |
|
13. | Mohelnice | 1:1 | 2:0 | 2:4 | 9:0 | 2:6 | 4:2 | 3:1 | 2:0 | | 0:2 | 0:1 | 4:3 | --- | 0:1 | 1:1 | 5:0 |
|
14. | Hranice B | 0:0 | 2:0 | 2:2 | 3:2 | 2:0 | 3:2 | 0:2 | 6:1 | | 2:0 | 2:0 | 4:1 | 3:4 | --- | 2:0 | 3:1 |
|
15. | Vítkovice B | 5:0 | 1:3 | 0:3 | 7:2 | 2:3 | 2:5 | 1:4 | 0:1 | | 0:6 | 2:3 | 5:2 | 1:3 | 1:0 | --- | 5:2 |
|
16. | Jeseník | 3:4 | 3:2 | 1:1 | 12:1 | 4:2 | 2:2 | 1:4 | 2:2 | | 1:2 | 2:5 | 6:2 | 3:0 | 1:2 | 0:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Krnov | 14 | 11 | 2 | 1 | 44: 16 | 35 |
|
2. | Uničov | 14 | 10 | 2 | 2 | 48: 28 | 32 |
|
3. | Havířov | 14 | 9 | 2 | 3 | 57: 26 | 29 |
|
4. | Hranice B | 14 | 9 | 2 | 3 | 27: 14 | 29 |
|
5. | Zábřeh | 14 | 9 | 0 | 5 | 31: 21 | 27 |
|
6. | Šumperk | 14 | 6 | 3 | 5 | 33: 38 | 21 |
|
7. | Nový Jičín | 14 | 6 | 2 | 6 | 21: 27 | 20 |
|
8. | Valašské Meziříčí | 14 | 5 | 4 | 5 | 26: 31 | 19 |
|
9. | Jeseník | 14 | 5 | 2 | 7 | 34: 29 | 17 |
|
10. | Dolní Benešov | 14 | 4 | 4 | 6 | 24: 22 | 16 |
|
11. | Mohelnice | 14 | 4 | 3 | 7 | 16: 30 | 15 |
|
12. | Vsetín | 14 | 3 | 4 | 7 | 17: 34 | 13 |
|
13. | Slavia Opava | 14 | 3 | 1 | 10 | 22: 41 | 10 |
|
14. | Vítkovice B | 14 | 3 | 0 | 11 | 18: 34 | 9 |
|
15. | Staříč | 14 | 2 | 1 | 11 | 18: 45 | 7 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Uničov | 14 | 11 | 1 | 2 | 59: 19 | 34 |
|
2. | Havířov | 14 | 10 | 1 | 3 | 75: 23 | 31 |
|
3. | Dolní Benešov | 14 | 10 | 1 | 3 | 37: 11 | 31 |
|
4. | Mohelnice | 14 | 9 | 3 | 2 | 39: 19 | 30 |
|
5. | Krnov | 14 | 8 | 1 | 5 | 46: 22 | 25 |
|
6. | Vítkovice B | 14 | 7 | 1 | 6 | 30: 34 | 22 |
|
7. | Vsetín | 14 | 6 | 3 | 5 | 27: 24 | 21 |
|
8. | Nový Jičín | 14 | 6 | 2 | 6 | 27: 35 | 20 |
|
9. | Hranice B | 14 | 5 | 3 | 6 | 28: 21 | 18 |
|
10. | Šumperk | 14 | 5 | 1 | 8 | 37: 28 | 16 |
|
11. | Valašské Meziříčí | 14 | 4 | 3 | 7 | 24: 42 | 15 |
|
12. | Slavia Opava | 14 | 4 | 1 | 9 | 39: 44 | 13 |
|
13. | Jeseník | 14 | 3 | 4 | 7 | 34: 47 | 13 |
|
14. | Zábřeh | 14 | 3 | 3 | 8 | 22: 29 | 12 |
|
15. | Staříč | 14 | 0 | 0 | 14 | 8:134 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0101 | Vsetín | Jeseník | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Marcinov David |
|
|
C2E0102 | Slavia Opava | Vítkovice B | 0:3 | | |
ŽK: Rolný Jaroslav, Lidmila Vojtěch - Richtár Miroslav, Holý Martin |
|
|
C2E0103 | Zábřeh | Hranice B | 1:0 | | |
ŽK: Žanda Miroslav, Horký Tomáš - Kuchař Michal; ČK: 0 - Magula Tomáš |
|
|
C2E0104 | Staříč | Mohelnice | 0:2 | | |
ŽK: Baran Ondřej, Volný Ladislav - Ryba Petr, Pauliny Martin |
|
|
C2E0105 | Uničov | Valašské Meziříčí | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Novák Filip |
|
|
C2E0106 | Havířov | Šumperk | 8:0 | | |
ŽK: Osvěčík Vojta - Max Ladislav, Urbášek Jakub |
|
|
C2E0107 | Krnov | Dolní Benešov | 4:2 | | |
ŽK: Čanecký Matěj, Urban Jan - Mudroch Jan, Daněk Michal |
|
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2E0202 | Dolní Benešov | Nový Jičín | 0:0 | | |
ŽK: Janoš Jan - Petřek Pavel |
|
|
C2E0203 | Šumperk | Krnov | 2:2 | | |
ŽK: Max Ladislav - Čanecký Matěj, Urban Jan |
|
|
C2E0204 | Valašské Meziříčí | Havířov | 3:3 | | |
ŽK: Bártek David - Osvěčík Vojta |
|
|
C2E0205 | Mohelnice | Uničov | 2:6 | | |
ŽK: Ryba Petr - 0 |
|
|
C2E0206 | Hranice B | Staříč | 3:2 | | |
ŽK: Šerý Daniel - Vavřík Lukáš |
|
|
C2E0207 | Vítkovice B | Zábřeh | 0:3 | | |
ŽK: Richtár Miroslav, Kiai Mohammed - Heblák Jakub |
|
|
C2E0208 | Vsetín | Slavia Opava | 2:1 | | |
ŽK: Husička Dušan - 0 |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0301 | Slavia Opava | Jeseník | 0:3 | | |
ŽK: Lidmila Vojtěch, Schneider Jiří - Vojtek Radim |
|
|
C2E0302 | Zábřeh | Vsetín | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Hruška Marek |
|
|
C2E0303 | Staříč | Vítkovice B | 2:1 | | |
|
|
C2E0304 | Uničov | Hranice B | 3:0 | | |
ŽK: Kipritidis Denis - Kubica Matěj, Dobeš Tomáš, Magula Tomáš |
|
|
C2E0305 | Havířov | Mohelnice | 8:0 | | |
ŽK: Gara Jan - Rozsíval Kamil, Šafář Jiří |
|
|
C2E0306 | Krnov | Valašské Meziříčí | 5:1 | | |
ŽK: Urban Jan - Borák Daniel |
|
|
C2E0307 | Nový Jičín | Šumperk | 1:2 | | |
ŽK: Bouda Jan - Vamvakaš Filip |
|
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0401 | Jeseník | Dolní Benešov | 1:2 | | |
ŽK: Hanúsek Jan, Obšil Adam - 0 |
|
|
|
C2E0403 | Valašské Meziříčí | Nový Jičín | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Tichánek Jakub, Bouda Jan |
|
|
C2E0404 | Mohelnice | Krnov | 3:1 | | |
|
|
C2E0405 | Hranice B | Havířov | 3:2 | | |
ŽK: Šindelek Josef, Vanduch Petr - Čižmář Filip |
|
|
C2E0406 | Vítkovice B | Uničov | 2:3 | | |
ŽK: Richtár Miroslav, Trojan Roman - Muzikant Michal |
|
|
C2E0407 | Vsetín | Staříč | 1:2 | | |
|
|
C2E0408 | Slavia Opava | Zábřeh | 1:3 | | |
ŽK: Schneider Jiří - 0 |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0501 | Zábřeh | Jeseník | 3:1 | | |
ŽK: Vaník Tomáš - Knebl Josef, Bajza Karel |
|
|
C2E0502 | Staříč | Slavia Opava | 2:4 | | |
ŽK: 0 - Rolný Jaroslav, Schneider Jiří, Gračanin Dean, Lampa Daniel; ČK: 0 - Lidmila Vojtěch |
|
|
C2E0503 | Uničov | Vsetín | 5:1 | | |
ŽK: Zámečník Jan, Všetula David - 0 |
|
|
C2E0504 | Havířov | Vítkovice B | 3:0 | | |
ŽK: Kubiš Jakub - Hofírek Jiří |
|
|
C2E0505 | Krnov | Hranice B | 1:0 | | |
ŽK: Košárek Jan - Vanduch Petr, Zezulka David |
|
|
C2E0506 | Nový Jičín | Mohelnice | 2:0 | | |
ŽK: Urbanovský Prokop, Pítr Lukáš - Ryba Petr; ČK: 0 - Kneifel Vojtěch |
|
|
|
C2E0508 | Dolní Benešov | Šumperk | 2:3 | | |
ŽK: Klinger Dominik, Komenda Denis - Max Ladislav, Baláž Lubomír, Vamvakaš Filip |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0601 | Jeseník | Šumperk | 2:5 | | |
ŽK: Hanúsek Jan, Řezníček Jakub - Kapl Rostislav, Schelle Patrik |
|
|
C2E0602 | Valašské Meziříčí | Dolní Benešov | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Baránek Aleš, Mudroch Jan, Kozelek Patrik, Klinger Dominik |
|
|
|
C2E0604 | Hranice B | Nový Jičín | 6:1 | | |
ŽK: Hoffmann Patrik, Magula Tomáš, Maňák Jaroslav - Bouda Jan |
|
|
C2E0605 | Vítkovice B | Krnov | 1:4 | | |
ŽK: Legeza Tomáš - Šimeček Martin |
|
|
C2E0606 | Vsetín | Havířov | 1:3 | | |
ŽK: Pfeiler Robin, Fojtů Radek - Žižka Dalibor, Kaduch Tomáš |
|
|
C2E0607 | Slavia Opava | Uničov | 2:9 | | |
ŽK: Lampa Daniel - Kasal Patrik; ČK: Rolný Jaroslav - 0 |
|
|
C2E0608 | Zábřeh | Staříč | 2:0 | | |
ŽK: Malinovský Nikos - 0 |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0701 | Staříč | Jeseník | 1:3 | | |
ŽK: Volný Ladislav - Vojtek Radim, Marcinov David |
|
|
C2E0702 | Uničov | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: Kasal Patrik, Kipritidis Denis - Horák Zdeněk, Žváček Karel |
|
|
C2E0703 | Havířov | Slavia Opava | 4:2 | | |
ŽK: Kubiš Jakub, Rozsíval Kamil - Stuchlík Miroslav, Rolný Jaroslav |
|
|
C2E0704 | Krnov | Vsetín | 4:1 | | |
|
|
C2E0705 | Nový Jičín | Vítkovice B | 2:0 | | |
ŽK: Bouda Jan, Petřek Pavel, Zmatek Lukáš - Koval Robin, Janoško Daniel |
|
|
|
C2E0707 | Dolní Benešov | Mohelnice | 1:1 | | |
|
|
C2E0708 | Šumperk | Valašské Meziříčí | 2:4 | | |
ŽK: Minařík Karel, Urbášek Jakub - 0 |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0801 | Jeseník | Valašské Meziříčí | 6:2 | | |
ŽK: Bajza Karel - 0 |
|
|
C2E0802 | Mohelnice | Šumperk | 0:1 | | |
|
|
C2E0803 | Hranice B | Dolní Benešov | 2:0 | | |
ŽK: Spurný Štěpán, Nehyba Jan - Kubiš Marek, Janoš Jan, Kolenko Ondřej |
|
|
|
C2E0805 | Vsetín | Nový Jičín | 0:0 | | |
ŽK: Fojtů Radek - Svobodník Ondřej, Pítr Lukáš, Rudel Ondřej |
|
|
C2E0806 | Slavia Opava | Krnov | 0:1 | | |
ŽK: Lidmila Vojtěch, Lampa Daniel - Košárek Jan |
|
|
C2E0807 | Zábřeh | Havířov | 4:3 | | |
ŽK: Klubíčko Tomáš, Horák Zdeněk, Žváček Karel - Gistinger Tomáš |
|
|
C2E0808 | Staříč | Uničov | 2:4 | | |
ŽK: Bogdan Martin - 0 |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E0901 | Uničov | Jeseník | 0:3 | | |
ŽK: Havlíček Marek, Kipritidis Denis - Řezníček Jakub, Lukáč Marek, Marcinov David, Obšil Adam |
|
|
C2E0902 | Havířov | Staříč | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Baran Ondřej, Volný Ladislav |
|
|
C2E0903 | Krnov | Zábřeh | 3:1 | | |
ŽK: Čanecký Matěj - Vaník Tomáš |
|
|
C2E0904 | Nový Jičín | Slavia Opava | 4:2 | | |
ŽK: Bouda Jan, Petřek Pavel, Urbanovský Prokop - Lidmila Vojtěch, Lampa Daniel |
|
|
|
C2E0906 | Dolní Benešov | Vítkovice B | 4:1 | | |
ŽK: Janoš Jan - Fiedor Vojtěch, Majkut Marek |
|
|
C2E0907 | Šumperk | Hranice B | 1:1 | | |
ŽK: Schelle Patrik, Vamvakaš Filip - Nehyba Jan, Šerý Daniel |
|
|
C2E0908 | Valašské Meziříčí | Mohelnice | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Kneifel Vojtěch, Marák Jan, Ryba Daniel |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1001 | Jeseník | Mohelnice | 3:0 | | |
ŽK: Žiga Daniel, Obšil Adam, Bajza Karel - Marák Jan, Marák Radek |
|
|
C2E1002 | Hranice B | Valašské Meziříčí | 4:1 | | |
ŽK: Maňák Jaroslav - 0 |
|
|
C2E1003 | Vítkovice B | Šumperk | 2:3 | | |
ŽK: 0 - Max Ladislav |
|
|
C2E1004 | Vsetín | Dolní Benešov | 1:3 | | |
ŽK: Čtvrtníček Ondřej, Smilek Martin, Stržínek Otto - Komenda Denis, Mudroch Jan |
|
|
|
C2E1006 | Zábřeh | Nový Jičín | 1:2 | | |
ŽK: Malinovský Nikos, Žváček Karel - Petřek Pavel, Taška Jakub |
|
|
C2E1007 | Staříč | Krnov | 0:4 | | |
ŽK: Musálek Stanislav - Šimeček Martin, Simichanidis Patrik, Urban Jan |
|
|
C2E1008 | Uničov | Havířov | 3:7 | | |
ŽK: Spurný Adam, Kasal Patrik - Pytlík Ondřej; ČK: 0 - Jaworek Michal |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1101 | Havířov | Jeseník | 5:5 | | |
ŽK: Kučera Adam, Gara Jan - Řezníček Jakub, Žiga Daniel, Chromek Martin, Marcinov David; ČK: Žižka Dalibor - 0 |
|
|
C2E1102 | Krnov | Uničov | 2:2 | | |
ŽK: Ostrák Mark, Šimeček Martin - Muzikant Michal, Kipritidis Denis |
|
|
C2E1103 | Nový Jičín | Staříč | 5:2 | | |
ŽK: Bouda Jan - Vavřík Lukáš |
|
|
|
C2E1105 | Dolní Benešov | Slavia Opava | 2:2 | | |
ŽK: Kozelek Patrik - Schneider Jiří, Gračanin Dean |
|
|
C2E1106 | Šumperk | Vsetín | 3:4 | | |
ŽK: Třetina Zdeněk, Málek Marek - Čtvrtníček Ondřej |
|
|
C2E1107 | Valašské Meziříčí | Vítkovice B | 5:1 | | |
ŽK: 0 - Holý Martin, Aschenbrener Roman, Vujtík Martin; ČK: Štys Dominik - 0 |
|
|
C2E1108 | Mohelnice | Hranice B | 0:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1201 | Jeseník | Hranice B | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Dobeš Tomáš |
|
|
C2E1202 | Vítkovice B | Mohelnice | 1:3 | | |
ŽK: Uhlík Leo - Ryba Daniel |
|
|
C2E1203 | Vsetín | Valašské Meziříčí | 1:0 | | |
ŽK: Smilek Martin - Kelnar Daniel |
|
|
C2E1204 | Slavia Opava | Šumperk | 4:3 | | |
ŽK: Kardaš Adam, Lampa Daniel - Třetina Zdeněk, Ondráček Jakub, Baláž Lubomír |
|
|
C2E1205 | Zábřeh | Dolní Benešov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Gloga Jakub, Štencel Petr |
|
|
|
C2E1207 | Uničov | Nový Jičín | 1:0 | | |
ŽK: Jaroš Jan, Kasal Patrik, Kipritidis Denis - Tichánek Jakub, Petřek Pavel |
|
|
C2E1208 | Havířov | Krnov | 1:3 | | |
ŽK: Gistinger Tomáš - Čanecký Matěj |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1301 | Krnov | Jeseník | 3:2 | | |
ŽK: Čanecký Matěj, Košárek Jan - Řezníček Jakub, Vojtek Radim, Filip Petr, Marcinov David, Bajza Karel |
|
|
C2E1302 | Nový Jičín | Havířov | 1:3 | | |
ŽK: Bouda Jan - 0 |
|
|
|
C2E1304 | Dolní Benešov | Staříč | 6:1 | | |
ŽK: Štencel Petr - Volný Ladislav |
|
|
C2E1305 | Šumperk | Zábřeh | 3:0 | | |
ŽK: Vamvakaš Filip, Urbášek Jakub - Žváček Karel, Kristek Josef |
|
|
C2E1306 | Valašské Meziříčí | Slavia Opava | 1:3 | | |
ŽK: Horáček Daniel - 0 |
|
|
C2E1307 | Mohelnice | Vsetín | 1:1 | | |
ŽK: Foltán Michal - 0 |
|
|
C2E1308 | Hranice B | Vítkovice B | 2:0 | | |
ŽK: Nehyba Jan, Dobeš Tomáš, Sobek Rostislav - Wilk Tomáš, Trojan Roman |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1401 | Jeseník | Vítkovice B | 0:1 | | |
ŽK: Obšil Adam - Holaň Dominik, Aschenbrener Roman, Herák Antonín, Uher Daniel, Trojan Roman |
|
|
C2E1402 | Vsetín | Hranice B | 1:1 | | |
ŽK: Smilek Martin, Fojtů Radek - Sobek Rostislav, Nehyba Jan, Dán Radek, Magula Tomáš |
|
|
C2E1403 | Slavia Opava | Mohelnice | 1:2 | | |
ŽK: Herrmann Jakub, Rolný Jaroslav - Marák Jan, Marák Radek, Cikryt Vojtěch |
|
|
C2E1404 | Zábřeh | Valašské Meziříčí | 2:3 | | |
ŽK: Vaník Tomáš, Janíček Aleš, Švub Viktor - Lančarič Jiří |
|
|
C2E1405 | Staříč | Šumperk | 2:2 | | |
|
|
C2E1406 | Uničov | Dolní Benešov | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Proksch Šimon; ČK: Vybíhal Vojtěch - 0 |
|
|
|
C2E1408 | Krnov | Nový Jičín | 7:0 | | |
ŽK: 0 - Pítr Lukáš; ČK: 0 - Tichánek Jakub |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1501 | Nový Jičín | Jeseník | 3:2 | | |
ŽK: Bouda Jan, Petřek Pavel - Lukáč Marek, Hanúsek Jan, Marcinov David |
|
|
|
C2E1503 | Dolní Benešov | Havířov | 1:2 | | |
ŽK: Štencel Petr - Gistinger Tomáš |
|
|
C2E1504 | Šumperk | Uničov | 3:6 | | |
ŽK: Max Ladislav, Kroupa Filip - Kasal Patrik |
|
|
C2E1505 | Valašské Meziříčí | Staříč | 3:2 | | |
ŽK: Gilar Šimon, Štys Dominik - Bogdan Martin |
|
|
C2E1506 | Mohelnice | Zábřeh | 2:4 | | |
ŽK: 0 - Žváček Karel, Morong Erik |
|
|
C2E1507 | Hranice B | Slavia Opava | 2:0 | | |
ŽK: Maňák Jaroslav - Schneider Jiří, Šujan Stanislav |
|
|
C2E1508 | Vítkovice B | Vsetín | 5:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1601 | Jeseník | Vsetín | 3:4 | | |
ŽK: Hanúsek Jan, Obšil Adam, Chromek Martin, Bajza Karel - Tovaryš Matouš, Hrabica Petr |
|
|
C2E1602 | Vítkovice B | Slavia Opava | 1:3 | | |
ŽK: Černý Denis, Vujtík Martin - Korbel Adam |
|
|
C2E1603 | Hranice B | Zábřeh | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Janíček Aleš |
|
|
C2E1604 | Mohelnice | Staříč | 9:0 | | |
|
|
C2E1605 | Valašské Meziříčí | Uničov | 1:8 | | |
ŽK: Tichánek Pavel - Muzikant Michal, Kipritidis Denis |
|
|
C2E1606 | Šumperk | Havířov | 0:4 | | |
ŽK: Vamvakaš Filip - 0 |
|
|
C2E1607 | Dolní Benešov | Krnov | 1:0 | | |
ŽK: Kozelek Patrik, Lellek Tomáš - Boček Roman |
|
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
C2E1702 | Nový Jičín | Dolní Benešov | 6:4 | | |
|
|
C2E1703 | Krnov | Šumperk | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Kapl Rostislav, Demeter Libor, Urbášek Jakub |
|
|
C2E1704 | Havířov | Valašské Meziříčí | 6:1 | | |
ŽK: Osvěčík Vojta - Zachrdla Martin |
|
|
C2E1705 | Uničov | Mohelnice | 2:2 | | |
ŽK: Muzikant Michal - Kneifel Vojtěch |
|
|
C2E1706 | Staříč | Hranice B | 0:9 | | |
ŽK: Smilowski Vojtěch - 0 |
|
|
C2E1707 | Zábřeh | Vítkovice B | 0:1 | | |
ŽK: Neoral Patrik - Majkut Marek, Strohalm Jakub, Legeza Tomáš |
|
|
C2E1708 | Slavia Opava | Vsetín | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Obr Štěpán, Čtvrtníček Ondřej, Pařenica Roman |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1801 | Jeseník | Slavia Opava | 3:2 | | |
ŽK: Vavrač Filip, Vojtek Radim, Bajza Karel - Schneider Jiří |
|
|
C2E1802 | Vsetín | Zábřeh | 3:1 | | |
ŽK: Vráblík Daniel, Maček Jakub - Vaník Tomáš, Janíček Aleš, Žváček Karel; ČK: 0 - Švub Viktor |
|
|
C2E1803 | Vítkovice B | Staříč | 7:2 | | |
ŽK: Aschenbrener Roman - Černý Luboš, Musálek Stanislav, Matula Sebastián |
|
|
C2E1804 | Hranice B | Uničov | 2:0 | | |
ŽK: Dobeš Tomáš - Jaroš Jan, Kasal Patrik, Muzikant Michal, Kipritidis Denis, Hofírek Filip |
|
|
C2E1805 | Mohelnice | Havířov | 4:2 | | |
ŽK: Ryba Petr - Gistinger Tomáš |
|
|
C2E1806 | Valašské Meziříčí | Krnov | 0:0 | | |
ŽK: Zachrdla Martin - Košárek Jan |
|
|
C2E1807 | Šumperk | Nový Jičín | 3:1 | | |
ŽK: Demeter Libor, Urbášek Jakub - Rulíšek Martin, Urbanovský Prokop, Zmatek Lukáš; ČK: Vamvakaš Filip - 0 |
|
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E1901 | Dolní Benešov | Jeseník | 4:0 | | |
ŽK: Janoš Jan - Daniel Jan, Hanúsek Jan |
|
|
|
C2E1903 | Nový Jičín | Valašské Meziříčí | 1:0 | | |
ŽK: Petřek Pavel - Štýs Dominik |
|
|
C2E1904 | Krnov | Mohelnice | 4:0 | | |
ŽK: Simichanidis Patrik - Václav Adam |
|
|
C2E1905 | Havířov | Hranice B | 6:0 | | |
ŽK: Stallmach Martin, Kubovič Petr - 0; ČK: Stuchlík Robin - 0 |
|
|
C2E1906 | Uničov | Vítkovice B | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Černý Denis, Aschenbrener Roman, Vujtík Martin, Wilk Tomáš, Trojan Roman |
|
|
C2E1907 | Staříč | Vsetín | 0:8 | | |
ŽK: Musálek Stanislav - 0 |
|
|
C2E1908 | Zábřeh | Slavia Opava | 5:2 | | |
ŽK: Vaník Tomáš, Janíček Aleš - Machura Dominik, Schneider Jiří, Lampa Daniel, Ryž Tomáš |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2001 | Jeseník | Zábřeh | 1:1 | | |
ŽK: Vavrač Filip, Daniel Jan, Krátký Jan, Vojtek Radim, Bajza Karel - Klubíčko Tomáš, Horák Zdeněk, Janíček Aleš, Žváček Karel |
|
|
C2E2002 | Slavia Opava | Staříč | 10:1 | | |
ŽK: 0 - Mašlonka Jakub |
|
|
C2E2003 | Vsetín | Uničov | 3:4 | | |
ŽK: 0 - Kudrna Filip, Kasal Patrik, Kipritidis Denis, Všetula David |
|
|
C2E2004 | Vítkovice B | Havířov | 2:5 | | |
ŽK: Herák Antonín - Cenek Jan, Rozsíval Kamil |
|
|
C2E2005 | Hranice B | Krnov | 0:2 | | |
ŽK: Vanduch Petr, Sadil Dominik, Šindelek Josef - 0 |
|
|
C2E2006 | Mohelnice | Nový Jičín | 2:0 | | |
ŽK: Ryba Petr - Matoušek Michal, Petřek Pavel, Hrubý Marek, Bouda Jan |
|
|
|
C2E2008 | Šumperk | Dolní Benešov | 0:3 | | |
ŽK: Šabršula Tomáš - 0 |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2101 | Šumperk | Jeseník | 9:0 | | |
ŽK: 0 - Lukáč Marek, Žiga Daniel |
|
|
C2E2102 | Dolní Benešov | Valašské Meziříčí | 0:0 | | |
ŽK: 0 - Hrabovský Jaroslav |
|
|
|
C2E2104 | Nový Jičín | Hranice B | 1:0 | | |
ŽK: Matoušek Michal, Urbanovský Prokop, Pham Patrik - Šindelek Josef; ČK: Petřek Pavel - 0 |
|
|
C2E2105 | Krnov | Vítkovice B | 2:4 | | |
ŽK: Havlíček Marek, Matějíček Matěj, Čanecký Matěj - Mlčoch Dominik, Legeza Tomáš |
|
|
C2E2106 | Havířov | Vsetín | 6:0 | | |
|
|
C2E2107 | Uničov | Slavia Opava | 5:1 | | |
ŽK: 0 - Mrázek Tomáš, Henčl Vojtěch |
|
|
C2E2108 | Staříč | Zábřeh | 1:7 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2201 | Jeseník | Staříč | 12:1 | | |
|
|
C2E2202 | Zábřeh | Uničov | 0:4 | | |
ŽK: Skácel Gabriel, Báča Miroslav - Havlíček Marek, Kasal Patrik; ČK: Žváček Karel - 0 |
|
|
C2E2203 | Slavia Opava | Havířov | 3:7 | | |
|
|
C2E2204 | Vsetín | Krnov | 1:0 | | |
ŽK: Tkadlec Jaromír - Boček Roman, Matějíček Matěj |
|
|
C2E2205 | Vítkovice B | Nový Jičín | 0:1 | | |
ŽK: Vujtík Martin, Trojan Roman - Urbanovský Prokop, Tripský Andrej |
|
|
|
C2E2207 | Mohelnice | Dolní Benešov | 0:2 | | |
|
|
C2E2208 | Valašské Meziříčí | Šumperk | 2:1 | | |
ŽK: Hrabovský Jaroslav, Švajda Jan - Šafář Jiří, Třetina Zdeněk |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2301 | Valašské Meziříčí | Jeseník | 3:3 | | |
ŽK: Štys Dominik - Orel Jaroslav, Vojtek Radim, Bajza Karel, Kisel Vojtěch |
|
|
C2E2302 | Šumperk | Mohelnice | 1:2 | | |
ŽK: Demeter Libor, Urbášek Jakub - 0 |
|
|
C2E2303 | Dolní Benešov | Hranice B | 1:0 | | |
ŽK: Kozelek Patrik, Vavřínek Jan - Dán Radek, Magula Tomáš, Šindelek Josef; ČK: 0 - Motloch Patrik |
|
|
|
C2E2305 | Nový Jičín | Vsetín | 1:1 | | |
ŽK: Albrecht Tomáš, Navrátil Zdeněk, Zmatek Lukáš - Pfeiler Robin |
|
|
C2E2306 | Krnov | Slavia Opava | 7:3 | | |
|
|
C2E2307 | Havířov | Zábřeh | 4:0 | | |
|
|
C2E2308 | Uničov | Staříč | 7:0 | | |
ŽK: Klimunda Tomáš - 0 |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2401 | Jeseník | Uničov | 4:2 | | |
ŽK: Lukáč Marek, Obšil Adam - Bartoněk Zdeněk |
|
|
C2E2402 | Staříč | Havířov | 0:17 | | |
ŽK: Klimunda Tomáš - 0 |
|
|
C2E2403 | Zábřeh | Krnov | 3:0 | | |
ŽK: Vaník Tomáš, Janíček Aleš, Báča Miroslav - Mohyla Lukáš |
|
|
C2E2404 | Slavia Opava | Nový Jičín | 7:0 | | |
|
|
|
C2E2406 | Vítkovice B | Dolní Benešov | 0:6 | | |
ŽK: Legeza Tomáš - 0 |
|
|
C2E2407 | Hranice B | Šumperk | 2:0 | | |
|
|
C2E2408 | Mohelnice | Valašské Meziříčí | 4:3 | | |
ŽK: 0 - Kelnar Daniel |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2501 | Mohelnice | Jeseník | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Marcinov David |
|
|
C2E2502 | Valašské Meziříčí | Hranice B | 1:5 | | |
|
|
C2E2503 | Šumperk | Vítkovice B | 1:2 | | |
ŽK: Šafář Jiří, Třetina Zdeněk, Nemeth Jan - Herák Antonín |
|
|
C2E2504 | Dolní Benešov | Vsetín | 1:0 | | |
ŽK: Gloga Jakub - 0 |
|
|
|
C2E2506 | Nový Jičín | Zábřeh | 2:1 | | |
|
|
C2E2507 | Krnov | Staříč | 16:0 | | |
ŽK: 0 - Klimunda Tomáš, Pětroš Vojtěch, Geryk Lukáš |
|
|
C2E2508 | Havířov | Uničov | 3:5 | | |
ŽK: 0 - Kudrna Filip, Kipritidis Denis; ČK: 0 - Vybíhal Vojtěch, Hofírek Filip |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2601 | Jeseník | Havířov | 2:2 | | |
ŽK: Žemba Adam, Obšil Adam - Stuchlík Robin, Cenek Jan, Gistinger Tomáš, Osvěčík Vojta, Rozsíval Kamil, Mičík Daniel |
|
|
C2E2602 | Uničov | Krnov | 5:1 | | |
ŽK: Bartoněk Zdeněk, Kasal Patrik, Kipritidis Denis, Smékal Pavel - 0 |
|
|
C2E2603 | Staříč | Nový Jičín | 1:8 | | |
ŽK: 0 - Urbanovský Prokop |
|
|
|
C2E2605 | Slavia Opava | Dolní Benešov | 0:4 | | |
ŽK: 0 - Janoš Jan |
|
|
C2E2606 | Vsetín | Šumperk | 2:2 | | |
ŽK: Vráblík Daniel, Maček Jakub - Vamvakaš Filip, Schelle Patrik; ČK: 0 - Šafář Jiří |
|
|
C2E2607 | Vítkovice B | Valašské Meziříčí | 5:2 | | |
ŽK: Legeza Tomáš - 0 |
|
|
C2E2608 | Hranice B | Mohelnice | 3:4 | | |
ŽK: Nehyba Jan - Ryba Petr, Pauliny Martin |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2701 | Hranice B | Jeseník | 3:1 | | |
ŽK: Frydrych Jakub, Šindelek Josef - Vavrač Filip, Filip Petr |
|
|
C2E2702 | Mohelnice | Vítkovice B | 1:1 | | |
ŽK: Hora Jakub, Srdýnko Jan, Selinger Jan - Metzner Patrik, Strohalm Jakub; ČK: 0 - Wanderburg David |
|
|
C2E2703 | Valašské Meziříčí | Vsetín | 2:1 | | |
ŽK: Zachrdla Martin, Pazderka Marek - Pařenica Roman |
|
|
C2E2704 | Šumperk | Slavia Opava | 5:1 | | |
ŽK: Miterko Ondřej, Demeter Libor, Morong Petr - Klein Patrik, Schneider Jiří, Henčl Vojtěch, Gračanin Dean |
|
|
C2E2705 | Dolní Benešov | Zábřeh | 3:0 | | |
|
|
|
C2E2707 | Nový Jičín | Uničov | 2:5 | | |
ŽK: Tichánek Jakub, Zmatek Lukáš - Kipritidis Denis |
|
|
C2E2708 | Krnov | Havířov | 4:2 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2801 | Jeseník | Krnov | 1:4 | | |
ŽK: Bajza Karel - Košárek Jan, Ostrák Mark |
|
|
C2E2802 | Havířov | Nový Jičín | 7:1 | | |
ŽK: Kaduch Tomáš, Osvěčík Vojta, Kubiš Jakub, Jurčík Petr - Matoušek Michal, Urbanovský Prokop, Rulíšek Martin, Navrátil Zdeněk |
|
|
|
C2E2804 | Staříč | Dolní Benešov | 0:7 | | |
|
|
C2E2805 | Zábřeh | Šumperk | 0:3 | | |
ŽK: Horký Tomáš - 0 |
|
|
C2E2806 | Slavia Opava | Valašské Meziříčí | 5:1 | | |
ŽK: Šujan Stanislav, Dubový Filip - Bulla Štěpán, Jasný Michal |
|
|
C2E2807 | Vsetín | Mohelnice | 0:3 | | |
ŽK: Kašpar Jakub - Šincl Jiří; ČK: Smilek Martin - 0 |
|
|
C2E2808 | Vítkovice B | Hranice B | 1:0 | | |
ŽK: Fiedor Vojtěch - Dobeš Tomáš |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E2901 | Vítkovice B | Jeseník | 5:2 | | |
ŽK: Aschenbrener Roman, Wilk Tomáš - Vojtek Radim, Bráblík Michal; ČK: 0 - Žemba Adam |
|
|
C2E2902 | Hranice B | Vsetín | 0:0 | | |
ŽK: Magula Tomáš - 0 |
|
|
C2E2903 | Mohelnice | Slavia Opava | 2:0 | | |
|
|
C2E2904 | Valašské Meziříčí | Zábřeh | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Vaník Tomáš, Žváček Karel, Báča Miroslav; ČK: 0 - Horký Tomáš |
|
|
C2E2905 | Šumperk | Staříč | 11:0 | | |
|
|
C2E2906 | Dolní Benešov | Uničov | 0:1 | | |
ŽK: Thiemel Marko - Všetula David |
|
|
|
C2E2908 | Nový Jičín | Krnov | 1:2 | | |
ŽK: Urbanovský Prokop - Havlíček Patrik |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2E3001 | Jeseník | Nový Jičín | 2:2 | | |
ŽK: Krátký Jan, Vojtek Radim, Zrník Richard - Hatlapatka Daniel, Maňák Ondřej |
|
|
|
C2E3003 | Havířov | Dolní Benešov | 4:1 | | |
ŽK: Cenek Jan, Gistinger Tomáš - Kozelek Patrik, Klinger Dominik |
|
|
C2E3004 | Uničov | Šumperk | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Minařík Karel |
|
|
C2E3005 | Staříč | Valašské Meziříčí | 2:6 | | |
|
|
C2E3006 | Zábřeh | Mohelnice | 1:1 | | |
ŽK: Majstršin Jan, Valenta František - Najman Tomáš |
|
|
C2E3007 | Slavia Opava | Hranice B | 2:2 | | |
|
|
C2E3008 | Vsetín | Vítkovice B | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Holaň Dominik, Legeza Tomáš, Uher Daniel; ČK: 0 - Legeza Tomáš |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 968 | 4.6 |
Branky domácí | 549 | 2.6 |
Branky hosté | 419 | 2.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Dolní Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
Havířov | 0 | 0 | 0 |
|
Hranice B | 0 | 0 | 0 |
|
Jeseník | 0 | 0 | 0 |
|
Krnov | 0 | 0 | 0 |
|
Mohelnice | 0 | 0 | 0 |
|
Nový Jičín | 0 | 0 | 0 |
|
Slavia Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Staříč | 0 | 0 | 0 |
|
Šumperk | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Valašské Meziříčí | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice B | 0 | 0 | 0 |
|
Vsetín | 0 | 0 | 0 |
|
Zábřeh | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|