|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
D2A - SCM U16
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Sigma Olomouc | 34 | 29 | 3 | 2 | 148: 26 | 90 | ( 39) |
|
2. | ZBROJOVKA Brno | 34 | 30 | 0 | 4 | 176: 30 | 90 | ( 39) |
|
3. | Baník Ostrava | 34 | 28 | 3 | 3 | 143: 32 | 87 | ( 36) |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | 34 | 22 | 5 | 7 | 130: 49 | 71 | ( 20) |
|
5. | Jihlava | 34 | 22 | 2 | 10 | 100: 43 | 68 | ( 17) |
|
6. | Karviná | 34 | 20 | 7 | 7 | 103: 56 | 67 | ( 16) |
|
7. | FASTAV Zlín | 34 | 19 | 6 | 9 | 76: 40 | 63 | ( 12) |
|
8. | Hlučín | 34 | 17 | 2 | 15 | 91: 85 | 53 | ( 2) |
|
9. | Třinec | 34 | 12 | 9 | 13 | 64: 54 | 45 | ( -6) |
|
10. | Znojmo | 34 | 11 | 7 | 16 | 42: 73 | 40 | (-11) |
|
11. | 1. HFK Olomouc | 34 | 9 | 9 | 16 | 38: 87 | 36 | (-15) |
|
12. | Hodonín | 34 | 11 | 1 | 22 | 40:119 | 34 | (-17) |
|
13. | Vyškov | 34 | 10 | 2 | 22 | 39:110 | 32 | (-19) |
|
14. | Opava | 34 | 8 | 5 | 21 | 51: 86 | 29 | (-22) |
|
15. | Frýdek-Místek | 34 | 8 | 1 | 25 | 50:131 | 25 | (-26) |
|
16. | Prostějov | 34 | 7 | 2 | 25 | 49:108 | 23 | (-28) |
|
17. | Kroměříž | 34 | 6 | 3 | 25 | 29:108 | 21 | (-30) |
|
18. | Břeclav | 34 | 2 | 3 | 29 | 22:154 | 9 | (-42) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 17 | 15 | 1 | 1 | 85: 14 | 46 |
|
2. | ZBROJOVKA Brno | 17 | 15 | 0 | 2 | 82: 14 | 45 |
|
3. | Baník Ostrava | 17 | 14 | 1 | 2 | 87: 16 | 43 |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | 17 | 13 | 1 | 3 | 78: 25 | 40 |
|
5. | Jihlava | 17 | 12 | 1 | 4 | 53: 14 | 37 |
|
6. | Karviná | 17 | 10 | 5 | 2 | 58: 25 | 35 |
|
7. | FASTAV Zlín | 17 | 10 | 4 | 3 | 42: 16 | 34 |
|
8. | Hlučín | 17 | 11 | 0 | 6 | 54: 37 | 33 |
|
9. | Třinec | 17 | 5 | 6 | 6 | 32: 26 | 21 |
|
10. | Hodonín | 17 | 7 | 0 | 10 | 24: 45 | 21 |
|
11. | Znojmo | 17 | 5 | 2 | 10 | 24: 34 | 17 |
|
12. | 1. HFK Olomouc | 17 | 4 | 5 | 8 | 17: 33 | 17 |
|
13. | Frýdek-Místek | 17 | 5 | 1 | 11 | 26: 63 | 16 |
|
14. | Opava | 17 | 4 | 3 | 10 | 30: 45 | 15 |
|
15. | Vyškov | 17 | 4 | 2 | 11 | 18: 41 | 14 |
|
16. | Prostějov | 17 | 3 | 1 | 13 | 29: 56 | 10 |
|
17. | Kroměříž | 17 | 3 | 0 | 14 | 14: 50 | 9 |
|
18. | Břeclav | 17 | 1 | 2 | 14 | 13: 71 | 5 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | ZBROJOVKA Brno | 17 | 15 | 0 | 2 | 94: 16 | 45 |
|
2. | Sigma Olomouc | 17 | 14 | 2 | 1 | 63: 12 | 44 |
|
3. | Baník Ostrava | 17 | 14 | 2 | 1 | 56: 16 | 44 |
|
4. | Karviná | 17 | 10 | 2 | 5 | 45: 31 | 32 |
|
5. | 1. FC SLOVÁCKO | 17 | 9 | 4 | 4 | 52: 24 | 31 |
|
6. | Jihlava | 17 | 10 | 1 | 6 | 47: 29 | 31 |
|
7. | FASTAV Zlín | 17 | 9 | 2 | 6 | 34: 24 | 29 |
|
8. | Třinec | 17 | 7 | 3 | 7 | 32: 28 | 24 |
|
9. | Znojmo | 17 | 6 | 5 | 6 | 18: 39 | 23 |
|
10. | Hlučín | 17 | 6 | 2 | 9 | 37: 48 | 20 |
|
11. | 1. HFK Olomouc | 17 | 5 | 4 | 8 | 21: 54 | 19 |
|
12. | Vyškov | 17 | 6 | 0 | 11 | 21: 69 | 18 |
|
13. | Opava | 17 | 4 | 2 | 11 | 21: 41 | 14 |
|
14. | Prostějov | 17 | 4 | 1 | 12 | 20: 52 | 13 |
|
15. | Hodonín | 17 | 4 | 1 | 12 | 16: 74 | 13 |
|
16. | Kroměříž | 17 | 3 | 3 | 11 | 15: 58 | 12 |
|
17. | Frýdek-Místek | 17 | 3 | 0 | 14 | 24: 68 | 9 |
|
18. | Břeclav | 17 | 1 | 1 | 15 | 9: 83 | 4 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|
1. | Jihlava | --- | 5:0 | 3:2 | 2:1 | 0:0 | 0:2 | 7:0 | 2:0 | 0:1 | 2:0 | 9:0 | 1:0 | 4:0 | 5:0 | 1:4 | 2:4 | 6:0 | 4:0 |
|
2. | Třinec | 1:2 | --- | 0:5 | 3:3 | 0:0 | 1:2 | 1:0 | 4:2 | 0:1 | 0:0 | 1:1 | 3:1 | 5:0 | 8:2 | 1:2 | 2:2 | 2:2 | 0:1 |
|
3. | ZBROJOVKA Brno | 4:1 | 2:1 | --- | 2:1 | 2:1 | 6:0 | 9:0 | 4:0 | 1:2 | 5:1 | 6:0 | 6:2 | 8:0 | 9:0 | 4:1 | 0:2 | 6:2 | 8:0 |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | 3:2 | 2:3 | 3:6 | --- | 6:0 | 5:1 | 7:1 | 3:2 | 5:2 | 2:1 | 6:0 | 8:0 | 3:0 | 3:1 | 2:2 | 2:4 | 7:0 | 11:0 |
|
5. | Znojmo | 0:4 | 0:2 | 0:5 | 0:1 | --- | 2:3 | 2:3 | 0:1 | 1:2 | 0:1 | 2:1 | 5:0 | 3:0 | 4:2 | 2:2 | 0:6 | 2:0 | 1:1 |
|
6. | Hlučín | 1:5 | 2:1 | 1:5 | 0:5 | 6:0 | --- | 1:0 | 3:1 | 2:4 | 2:4 | 9:1 | 2:0 | 6:1 | 5:1 | 4:3 | 1:6 | 3:0 | 6:0 |
|
7. | Vyškov | 1:5 | 0:3 | 1:3 | 0:3 | 0:2 | 1:1 | --- | 2:1 | 0:1 | 1:4 | 0:1 | 2:1 | 2:2 | 2:1 | 3:4 | 0:6 | 3:0 | 0:3 |
|
8. | Opava | 1:2 | 2:2 | 1:9 | 0:5 | 1:1 | 0:6 | 4:0 | --- | 1:6 | 1:2 | 9:0 | 0:4 | 6:0 | 0:1 | 0:4 | 1:2 | 2:0 | 1:1 |
|
9. | Baník Ostrava | 4:3 | 1:1 | 0:2 | 7:3 | 7:1 | 6:0 | 9:0 | 4:0 | --- | 6:1 | 7:1 | 6:0 | 6:1 | 7:1 | 4:0 | 1:2 | 6:0 | 6:0 |
|
10. | FASTAV Zlín | 3:1 | 3:0 | 0:3 | 1:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 2:2 | 2:2 | --- | 8:0 | 2:0 | 10:0 | 2:1 | 3:1 | 2:1 | 1:0 | 2:2 |
|
11. | Hodonín | 2:1 | 2:1 | 1:4 | 0:7 | 0:1 | 5:3 | 3:1 | 2:1 | 0:8 | 0:2 | --- | 0:2 | 4:1 | 2:3 | 0:4 | 0:2 | 1:3 | 2:1 |
|
12. | Prostějov | 0:3 | 1:5 | 0:8 | 2:4 | 3:3 | 2:3 | 3:4 | 0:3 | 0:5 | 0:4 | 2:3 | --- | 6:0 | 2:1 | 3:6 | 0:1 | 1:2 | 4:1 |
|
13. | Břeclav | 1:6 | 0:5 | 0:15 | 2:2 | 2:3 | 3:2 | 1:4 | 1:3 | 0:7 | 0:4 | 1:2 | 0:4 | --- | 1:6 | 0:1 | 0:5 | 1:1 | 0:1 |
|
14. | Frýdek-Místek | 2:6 | 1:5 | 1:9 | 0:7 | 1:1 | 3:1 | 2:1 | 3:4 | 1:2 | 2:1 | 2:1 | 3:1 | 1:3 | --- | 2:6 | 0:11 | 1:2 | 1:2 |
|
15. | Karviná | 4:1 | 1:0 | 1:2 | 2:2 | 5:1 | 3:2 | 10:2 | 5:0 | 2:5 | 2:2 | 4:1 | 6:1 | 6:1 | 3:1 | --- | 1:1 | 1:1 | 2:2 |
|
16. | Sigma Olomouc | 1:3 | 4:0 | 4:1 | 3:2 | 5:0 | 5:3 | 10:1 | 4:0 | 1:1 | 1:0 | 5:0 | 5:0 | 9:0 | 10:1 | 2:0 | --- | 11:0 | 5:2 |
|
17. | Kroměříž | 1:2 | 1:2 | 0:10 | 0:2 | 0:1 | 2:5 | 0:2 | 2:1 | 0:3 | 0:5 | 1:3 | 1:2 | 3:0 | 2:0 | 0:3 | 0:5 | --- | 1:4 |
|
18. | 1. HFK Olomouc | 0:0 | 1:1 | 0:5 | 0:3 | 1:2 | 3:3 | 0:1 | 0:0 | 0:4 | 0:2 | 2:1 | 2:2 | 1:0 | 3:2 | 0:2 | 0:3 | 4:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 17 | 16 | 1 | 0 | 74: 10 | 49 |
|
2. | ZBROJOVKA Brno | 17 | 16 | 0 | 1 | 90: 10 | 48 |
|
3. | Baník Ostrava | 17 | 14 | 0 | 3 | 82: 20 | 42 |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | 17 | 11 | 2 | 4 | 75: 18 | 35 |
|
5. | Karviná | 17 | 11 | 2 | 4 | 62: 29 | 35 |
|
6. | Jihlava | 17 | 11 | 0 | 6 | 47: 26 | 33 |
|
7. | Hlučín | 17 | 11 | 0 | 6 | 51: 34 | 33 |
|
8. | FASTAV Zlín | 17 | 10 | 2 | 5 | 43: 21 | 32 |
|
9. | Opava | 17 | 6 | 3 | 8 | 32: 41 | 21 |
|
10. | 1. HFK Olomouc | 17 | 6 | 3 | 8 | 18: 51 | 21 |
|
11. | Znojmo | 17 | 6 | 2 | 9 | 21: 43 | 20 |
|
12. | Třinec | 17 | 5 | 4 | 8 | 26: 32 | 19 |
|
13. | Frýdek-Místek | 17 | 5 | 0 | 12 | 33: 71 | 15 |
|
14. | Vyškov | 17 | 5 | 0 | 12 | 19: 58 | 15 |
|
15. | Hodonín | 17 | 4 | 1 | 12 | 17: 63 | 13 |
|
16. | Kroměříž | 17 | 3 | 1 | 13 | 13: 56 | 10 |
|
17. | Prostějov | 17 | 2 | 1 | 14 | 23: 57 | 7 |
|
18. | Břeclav | 17 | 0 | 0 | 17 | 8: 94 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Baník Ostrava | 17 | 14 | 3 | 0 | 61: 12 | 45 |
|
2. | ZBROJOVKA Brno | 17 | 14 | 0 | 3 | 86: 20 | 42 |
|
3. | Sigma Olomouc | 17 | 13 | 2 | 2 | 74: 16 | 41 |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | 17 | 11 | 3 | 3 | 55: 31 | 36 |
|
5. | Jihlava | 17 | 11 | 2 | 4 | 53: 17 | 35 |
|
6. | Karviná | 17 | 9 | 5 | 3 | 41: 27 | 32 |
|
7. | FASTAV Zlín | 17 | 9 | 4 | 4 | 33: 19 | 31 |
|
8. | Třinec | 17 | 7 | 5 | 5 | 38: 22 | 26 |
|
9. | Hodonín | 17 | 7 | 0 | 10 | 23: 56 | 21 |
|
10. | Znojmo | 17 | 5 | 5 | 7 | 21: 30 | 20 |
|
11. | Hlučín | 17 | 6 | 2 | 9 | 40: 51 | 20 |
|
12. | Vyškov | 17 | 5 | 2 | 10 | 20: 52 | 17 |
|
13. | Prostějov | 17 | 5 | 1 | 11 | 26: 51 | 16 |
|
14. | 1. HFK Olomouc | 17 | 3 | 6 | 8 | 20: 36 | 15 |
|
15. | Kroměříž | 17 | 3 | 2 | 12 | 16: 52 | 11 |
|
16. | Frýdek-Místek | 17 | 3 | 1 | 13 | 17: 60 | 10 |
|
17. | Břeclav | 17 | 2 | 3 | 12 | 14: 60 | 9 |
|
18. | Opava | 17 | 2 | 2 | 13 | 19: 45 | 8 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0101 | Jihlava | 1. HFK Olomouc | 4:0 | | |
|
|
D2A0102 | Třinec | Kroměříž | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Glozyga Martin, Fojta Petr |
|
|
D2A0103 | ZBROJOVKA Brno | Sigma Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Kolomazník Patrik |
|
|
D2A0104 | 1. FC SLOVÁCKO | Karviná | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Poštulka Lukáš, Hujo Tomáš |
|
|
D2A0105 | Znojmo | Frýdek-Místek | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Velička Bohdan |
|
|
D2A0106 | Hlučín | Břeclav | 6:1 | | |
|
|
D2A0107 | Vyškov | Prostějov | 2:1 | | |
ŽK: Plhal Radek - Chudoba Kamil, Popelka Michal, Svačina Martin |
|
|
D2A0108 | Opava | Hodonín | 9:0 | | |
|
|
D2A0109 | Baník Ostrava | FASTAV Zlín | 6:1 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0201 | 1. HFK Olomouc | FASTAV Zlín | 0:2 | | |
ŽK: Příhoda Martin, Kráčmar Martin - Zahradník Martin |
|
|
D2A0202 | Hodonín | Baník Ostrava | 0:8 | | |
|
|
D2A0203 | Prostějov | Opava | 0:3 | | |
ŽK: Moštěk Martin - 0 |
|
|
D2A0204 | Břeclav | Vyškov | 1:4 | | |
ŽK: Kocian Martin, Suský Patrik - Rozehnal Matěj, Martínez Daniel |
|
|
D2A0205 | Frýdek-Místek | Hlučín | 3:1 | | |
|
|
D2A0206 | Karviná | Znojmo | 5:1 | | |
|
|
D2A0207 | Sigma Olomouc | 1. FC SLOVÁCKO | 3:2 | | |
ŽK: Smékal Dominik - Kaňovský Petr, Vajda Lukáš |
|
|
D2A0208 | Kroměříž | ZBROJOVKA Brno | 0:10 | | |
ŽK: Šmatelka Pavel - 0 |
|
|
D2A0209 | Jihlava | Třinec | 5:0 | | |
ŽK: Časta Pavel - 0 |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0301 | Třinec | 1. HFK Olomouc | 0:1 | | |
ŽK: Sliwka Dorian - Ďurina Lukáš, Antoníček Dominik |
|
|
D2A0302 | ZBROJOVKA Brno | Jihlava | 4:1 | | |
|
|
D2A0303 | 1. FC SLOVÁCKO | Kroměříž | 7:0 | | |
|
|
D2A0304 | Znojmo | Sigma Olomouc | 0:6 | | |
ŽK: Fiala Jiří - Juráš Jakub |
|
|
D2A0305 | Hlučín | Karviná | 4:3 | | |
ŽK: Malík Patrik - Štěrba Filip |
|
|
D2A0306 | Vyškov | Frýdek-Místek | 2:1 | | |
ŽK: Slouka Petr - Urbiš Daniel |
|
|
D2A0307 | Opava | Břeclav | 6:0 | | |
|
|
D2A0308 | Baník Ostrava | Prostějov | 6:0 | | |
|
|
D2A0309 | FASTAV Zlín | Hodonín | 8:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0401 | 1. HFK Olomouc | Hodonín | 2:1 | | |
ŽK: Polák Ondřej - 0 |
|
|
D2A0402 | Prostějov | FASTAV Zlín | 0:4 | | |
ŽK: Moštěk Martin, Hanák Petr - 0 |
|
|
D2A0403 | Břeclav | Baník Ostrava | 0:7 | | |
|
|
D2A0404 | Frýdek-Místek | Opava | 3:4 | | |
ŽK: 0 - Tomáško Vojtěch |
|
|
D2A0405 | Karviná | Vyškov | 10:2 | | |
ŽK: 0 - Slouka Petr, Novák Lukáš |
|
|
D2A0406 | Sigma Olomouc | Hlučín | 5:3 | | |
ŽK: Kolomazník Patrik - 0 |
|
|
D2A0407 | Kroměříž | Znojmo | 0:1 | | |
|
|
D2A0408 | Jihlava | 1. FC SLOVÁCKO | 2:1 | | |
|
|
D2A0409 | Třinec | ZBROJOVKA Brno | 0:5 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0501 | ZBROJOVKA Brno | 1. HFK Olomouc | 8:0 | | |
ŽK: 0 - Havlas Libor |
|
|
D2A0502 | 1. FC SLOVÁCKO | Třinec | 2:3 | | |
ŽK: 0 - Bocek Ondřej, Samiec Martin, Kucharčík Martin |
|
|
D2A0503 | Znojmo | Jihlava | 0:4 | | |
ŽK: Švejkar Jiří - Vrzal Milan |
|
|
D2A0504 | Hlučín | Kroměříž | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Fojta Petr, Zakopal Tomáš |
|
|
D2A0505 | Vyškov | Sigma Olomouc | 0:6 | | |
ŽK: Martínez Daniel - Rezek Jakub |
|
|
D2A0506 | Opava | Karviná | 0:4 | | |
ŽK: Mička Filip - Štěrba Filip |
|
|
D2A0507 | Baník Ostrava | Frýdek-Místek | 7:1 | | |
ŽK: Matějček Michael - 0 |
|
|
D2A0508 | FASTAV Zlín | Břeclav | 10:0 | | |
ŽK: 0 - Hübl Michal |
|
|
D2A0509 | Hodonín | Prostějov | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Zapletal Michal |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0601 | 1. HFK Olomouc | Prostějov | 2:2 | | |
ŽK: Dlouhý Adam - 0 |
|
|
D2A0602 | Břeclav | Hodonín | 1:2 | | |
ŽK: Kocian Martin, Popp Thomas, Suský Patrik - Pelikán Dominik, Pešta Jiří |
|
|
D2A0603 | Frýdek-Místek | FASTAV Zlín | 2:1 | | |
ŽK: Šimík Martin, Velička Bohdan - Gettler Vílem, Kotas Filip |
|
|
D2A0604 | Karviná | Baník Ostrava | 2:5 | | |
ŽK: Michalidis Marek - Matějček Michael, Kopečný Adam, Domiter Karel; ČK: Formela Aron - 0 |
|
|
D2A0605 | Sigma Olomouc | Opava | 4:0 | | |
|
|
D2A0606 | Kroměříž | Vyškov | 0:2 | | |
|
|
D2A0607 | Jihlava | Hlučín | 0:2 | | |
|
|
D2A0608 | Třinec | Znojmo | 0:0 | | |
|
|
D2A0609 | ZBROJOVKA Brno | 1. FC SLOVÁCKO | 2:1 | | |
ŽK: Rapouch Josef - 0 |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0701 | 1. FC SLOVÁCKO | 1. HFK Olomouc | 11:0 | | |
ČK: 0 - Andrýsek Dominik |
|
|
D2A0702 | Znojmo | ZBROJOVKA Brno | 0:5 | | |
|
|
D2A0703 | Hlučín | Třinec | 2:1 | | |
|
|
D2A0704 | Vyškov | Jihlava | 1:5 | | |
|
|
D2A0705 | Opava | Kroměříž | 2:0 | | |
ŽK: Barteska Samuel, Fojtík Kamil, Vavrečka Michal - Glozyga Martin, Zakopal Tomáš |
|
|
D2A0706 | Baník Ostrava | Sigma Olomouc | 1:2 | | |
|
|
D2A0707 | FASTAV Zlín | Karviná | 3:1 | | |
|
|
D2A0708 | Hodonín | Frýdek-Místek | 2:3 | | |
ŽK: Vaněk Jozef, Svoboda Jan - Šponiar Adam |
|
|
D2A0709 | Prostějov | Břeclav | 6:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0801 | 1. HFK Olomouc | Břeclav | 1:0 | | |
ŽK: Havlas Libor, Orálek Dominik - Suský Patrik |
|
|
D2A0802 | Frýdek-Místek | Prostějov | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Valsa Ondřej |
|
|
D2A0803 | Karviná | Hodonín | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Faltýnek Hynek, Horňáček Martin |
|
|
D2A0804 | Sigma Olomouc | FASTAV Zlín | 1:0 | | |
ŽK: Antl Martin - 0 |
|
|
D2A0805 | Kroměříž | Baník Ostrava | 0:3 | | |
|
|
D2A0806 | Jihlava | Opava | 2:0 | | |
|
|
D2A0807 | Třinec | Vyškov | 1:0 | | |
|
|
D2A0808 | ZBROJOVKA Brno | Hlučín | 6:0 | | |
ŽK: Smrčka Adam - Ságner Patrik |
|
|
D2A0809 | 1. FC SLOVÁCKO | Znojmo | 6:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0901 | Znojmo | 1. HFK Olomouc | 1:1 | | |
|
|
D2A0902 | Hlučín | 1. FC SLOVÁCKO | 0:5 | | |
ŽK: Krumpholz Tomáš, Malík Patrik - 0 |
|
|
D2A0903 | Vyškov | ZBROJOVKA Brno | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Janošek Dominik |
|
|
D2A0904 | Opava | Třinec | 2:2 | | |
|
|
D2A0905 | Baník Ostrava | Jihlava | 4:3 | | |
ŽK: Matějček Michael, Holiš Roman - Vrzal Milan, Vlk Adam |
|
|
D2A0906 | FASTAV Zlín | Kroměříž | 1:0 | | |
ŽK: Paták Dominik - Šťastný Daniel, Šmerda Daniel, Cupák Michal, Zakopal Tomáš |
|
|
D2A0907 | Hodonín | Sigma Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Hrabovský Jan |
|
|
D2A0908 | Prostějov | Karviná | 3:6 | | |
ŽK: 0 - Lingr Ondřej |
|
|
D2A0909 | Břeclav | Frýdek-Místek | 1:6 | | |
ŽK: Popp Thomas - Urbiš Daniel |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1001 | 1. HFK Olomouc | Frýdek-Místek | 3:2 | | |
ŽK: 0 - Kublák Radomil, Šnyta Marek |
|
|
D2A1002 | Karviná | Břeclav | 6:1 | | |
|
|
D2A1003 | Sigma Olomouc | Prostějov | 5:0 | | |
ŽK: Blahůšek Michal - 0 |
|
|
D2A1004 | Kroměříž | Hodonín | 1:3 | | |
ŽK: Šmerda Daniel, Šmatelka Pavel, Zakopal Tomáš - Svoboda Martin |
|
|
D2A1005 | Jihlava | FASTAV Zlín | 2:0 | | |
ŽK: Časta Pavel, Vlk Adam - Třasoň Matyáš |
|
|
D2A1006 | Třinec | Baník Ostrava | 0:1 | | |
|
|
D2A1007 | ZBROJOVKA Brno | Opava | 4:0 | | |
|
|
D2A1008 | 1. FC SLOVÁCKO | Vyškov | 7:1 | | |
ŽK: 0 - Plhal Radek, Smejkal Tomáš, Fialka Tomáš, Julínek Jakub |
|
|
D2A1009 | Znojmo | Hlučín | 2:3 | | |
ŽK: Fiala Jiří, Švejda Adam, Kubejka Jiří - Chvěja Daniel; ČK: Krula Filip - 0 |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1101 | Hlučín | 1. HFK Olomouc | 6:0 | | |
|
|
D2A1102 | Vyškov | Znojmo | 0:2 | | |
ŽK: Kocman David, Martínez Daniel - 0 |
|
|
D2A1103 | Opava | 1. FC SLOVÁCKO | 0:5 | | |
|
|
D2A1104 | Baník Ostrava | ZBROJOVKA Brno | 0:2 | | |
ŽK: Hurta Petr - Rapouch Josef |
|
|
D2A1105 | FASTAV Zlín | Třinec | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Kotas Adam |
|
|
D2A1106 | Hodonín | Jihlava | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Svoboda Pavel, Mužátko Filip, Svoboda Patrik |
|
|
D2A1107 | Prostějov | Kroměříž | 1:2 | | |
ŽK: Koláček Adam, Stískal Ondřej - Zakopal Tomáš |
|
|
D2A1108 | Břeclav | Sigma Olomouc | 0:5 | | |
ŽK: Herman Šimon, Popp Thomas - Hrabovský Jan |
|
|
D2A1109 | Frýdek-Místek | Karviná | 2:6 | | |
ŽK: Velička Bohdan - Lingr Ondřej |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1201 | 1. HFK Olomouc | Karviná | 0:2 | | |
|
|
D2A1202 | Sigma Olomouc | Frýdek-Místek | 10:1 | | |
ŽK: Hrabovský Jan - Šponiar Adam, Velička Bohdan |
|
|
D2A1203 | Kroměříž | Břeclav | 3:0 | | |
|
|
D2A1204 | Jihlava | Prostějov | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Moštěk Martin, Zapletal Michal |
|
|
D2A1205 | Třinec | Hodonín | 1:1 | | |
|
|
D2A1206 | ZBROJOVKA Brno | FASTAV Zlín | 5:1 | | |
|
|
D2A1207 | 1. FC SLOVÁCKO | Baník Ostrava | 5:2 | | |
ŽK: Pospíšil Kryštof - 0 |
|
|
D2A1208 | Znojmo | Opava | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Hájek Václav, Tilkeridis Nikolas |
|
|
D2A1209 | Hlučín | Vyškov | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Plhal Radek, Martínez Daniel, Julínek Jakub, Grůza Josef |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1301 | Vyškov | 1. HFK Olomouc | 0:3 | | |
ŽK: Julínek Jakub - Ďurina Lukáš, Dlouhý Adam |
|
|
D2A1302 | Opava | Hlučín | 0:6 | | |
ŽK: Tilkeridis Nikolas - 0 |
|
|
D2A1303 | Baník Ostrava | Znojmo | 7:1 | | |
|
|
D2A1304 | FASTAV Zlín | 1. FC SLOVÁCKO | 1:1 | | |
|
|
D2A1305 | Hodonín | ZBROJOVKA Brno | 1:4 | | |
ŽK: Vaněk Jozef - 0 |
|
|
D2A1306 | Prostějov | Třinec | 1:5 | | |
|
|
D2A1307 | Břeclav | Jihlava | 1:6 | | |
|
|
D2A1308 | Frýdek-Místek | Kroměříž | 1:2 | | |
ŽK: Kratochvíl Aleš, Šnyta Marek - Šmerda Daniel, Lýsek Daniel |
|
|
D2A1309 | Karviná | Sigma Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Juráš Jakub, Antl Martin, Brázdil Petr, Rezek Jakub |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1401 | 1. HFK Olomouc | Sigma Olomouc | 0:3 | | |
ŽK: Dlouhý Adam - Brázdil Petr |
|
|
D2A1402 | Kroměříž | Karviná | 0:3 | | |
|
|
D2A1403 | Frýdek-Místek | Jihlava | 2:6 | | |
ŽK: Peša Petr - 0 |
|
|
D2A1404 | Třinec | Břeclav | 5:0 | | |
|
|
D2A1405 | ZBROJOVKA Brno | Prostějov | 6:2 | | |
ŽK: Šustr Patrik - 0 |
|
|
D2A1406 | 1. FC SLOVÁCKO | Hodonín | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Poláček Tomáš |
|
|
D2A1407 | Znojmo | FASTAV Zlín | 0:1 | | |
ŽK: Fiala Jiří - Košák Filip; ČK: Svoboda Radek - 0 |
|
|
D2A1408 | Hlučín | Baník Ostrava | 2:4 | | |
ŽK: 0 - Macík Lukáš, Matějček Michael |
|
|
D2A1409 | Vyškov | Opava | 2:1 | | |
ČK: 0 - Kolísek Jan |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1501 | Opava | 1. HFK Olomouc | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Štajgr Milan |
|
|
D2A1502 | Baník Ostrava | Vyškov | 9:0 | | |
|
|
D2A1503 | FASTAV Zlín | Hlučín | 1:0 | | |
|
|
D2A1504 | Hodonín | Znojmo | 0:1 | | |
ŽK: Vaněk Jozef - Švejkar Jiří |
|
|
D2A1505 | Prostějov | 1. FC SLOVÁCKO | 2:4 | | |
ŽK: Moštěk Martin - 0 |
|
|
D2A1506 | Břeclav | ZBROJOVKA Brno | 0:15 | | |
|
|
D2A1507 | Frýdek-Místek | Třinec | 1:5 | | |
|
|
D2A1508 | Karviná | Jihlava | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Časta Pavel, Smejkal Tomáš |
|
|
D2A1509 | Sigma Olomouc | Kroměříž | 11:0 | | |
ŽK: 0 - Šťastný Daniel, Cupák Michal |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1601 | 1. HFK Olomouc | Kroměříž | 4:2 | | |
ŽK: Foukal Aleš, Šuba Jakub - Fojta Petr |
|
|
D2A1602 | Jihlava | Sigma Olomouc | 2:4 | | |
ŽK: Vlček Dominik, Kafoněk Marek, Vrzal Milan - Brázdil Petr, Kiška Jiří, Rezek Jakub |
|
|
D2A1603 | Třinec | Karviná | 1:2 | | |
ŽK: Liška Adam, Kotas Adam - 0 |
|
|
D2A1604 | ZBROJOVKA Brno | Frýdek-Místek | 9:0 | | |
|
|
D2A1605 | 1. FC SLOVÁCKO | Břeclav | 3:0 | | |
|
|
D2A1606 | Znojmo | Prostějov | 5:0 | | |
ŽK: Kulíšek Zbyněk - Zapletal Michal |
|
|
D2A1607 | Hlučín | Hodonín | 9:1 | | |
ŽK: 0 - Tóth Vitězslav |
|
|
D2A1608 | Vyškov | FASTAV Zlín | 1:4 | | |
ŽK: Julínek Jakub, Svensson Filip - Tkáč Pavel |
|
|
D2A1609 | Opava | Baník Ostrava | 1:6 | | |
ŽK: Tomáško Vojtěch - Freit Tomáš, Kopečný Adam, Chvěja Ondřej |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1701 | Baník Ostrava | 1. HFK Olomouc | 6:0 | | |
ŽK: Matějček Michael, Telnar Mario - 0 |
|
|
D2A1702 | FASTAV Zlín | Opava | 2:2 | | |
ŽK: Venený David - Paláček Filip |
|
|
D2A1703 | Hodonín | Vyškov | 3:1 | | |
ŽK: Odehnal Vilém, Mokruša Adam, Ondroušek Daniel - Kocman David, Svensson Filip |
|
|
D2A1704 | Prostějov | Hlučín | 2:3 | | |
ŽK: Valsa Ondřej, Skalník Jan - Václavík František |
|
|
D2A1705 | Břeclav | Znojmo | 2:3 | | |
|
|
D2A1706 | Frýdek-Místek | 1. FC SLOVÁCKO | 0:7 | | |
|
|
D2A1707 | Karviná | ZBROJOVKA Brno | 1:2 | | |
ŽK: Wenglozr Wojciech - Klement Martin, Rapouch Josef, Šustr Patrik, Gáč David |
|
|
D2A1708 | Sigma Olomouc | Třinec | 4:0 | | |
|
|
D2A1709 | Kroměříž | Jihlava | 1:2 | | |
ŽK: Fojta Petr, Šmatelka Pavel, Zakopal Tomáš - 0 |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1801 | 1. HFK Olomouc | Jihlava | 0:0 | | |
ŽK: Ďurina Lukáš - 0 |
|
|
D2A1802 | Kroměříž | Třinec | 1:2 | | |
|
|
D2A1803 | Sigma Olomouc | ZBROJOVKA Brno | 4:1 | | |
ŽK: Kolomazník Patrik, Kiška Jiří - 0 |
|
|
D2A1804 | Karviná | 1. FC SLOVÁCKO | 2:2 | | |
ŽK: Jaworski Arkadiusz - Salay Jakub, Tkáč Pavel |
|
|
D2A1805 | Frýdek-Místek | Znojmo | 1:1 | | |
ŽK: Špok Stanislav - Fiala Jiří, Svoboda Radek |
|
|
D2A1806 | Břeclav | Hlučín | 3:2 | | |
ŽK: Popp Thomas - Dudek Matěj |
|
|
D2A1807 | Prostějov | Vyškov | 3:4 | | |
ŽK: Chudoba Kamil, Zapletal Michal, Svačina Martin - Martínez Daniel, Mach Jakub |
|
|
D2A1808 | Hodonín | Opava | 2:1 | | |
|
|
D2A1809 | FASTAV Zlín | Baník Ostrava | 2:2 | | |
ŽK: Višenka Jakub, Paták Dominik, Gettler Vílem - Macík Lukáš, Holiš Roman, Kopečný Adam |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1901 | FASTAV Zlín | 1. HFK Olomouc | 2:2 | | |
ŽK: Minařík Jan - 0 |
|
|
D2A1902 | Baník Ostrava | Hodonín | 7:1 | | |
ŽK: Kebísek Adam - 0 |
|
|
D2A1903 | Opava | Prostějov | 0:4 | | |
|
|
D2A1904 | Vyškov | Břeclav | 2:2 | | |
ŽK: Jakš Adam, Fialka Tomáš, Hledík Filip - Beneš David |
|
|
D2A1905 | Hlučín | Frýdek-Místek | 5:1 | | |
|
|
D2A1906 | Znojmo | Karviná | 2:2 | | |
ŽK: Fiala Jiří - Dostál Lukáš, Špaček Petr, Egri David, Lingr Ondřej |
|
|
D2A1907 | 1. FC SLOVÁCKO | Sigma Olomouc | 2:4 | | |
|
|
D2A1908 | ZBROJOVKA Brno | Kroměříž | 6:2 | | |
ŽK: Šustr Patrik - Fojta Petr |
|
|
D2A1909 | Třinec | Jihlava | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Mužátko Filip |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2001 | 1. HFK Olomouc | Třinec | 1:1 | | |
ŽK: Havlas Libor - Kotas Adam, Sliwka Dorian |
|
|
D2A2002 | Jihlava | ZBROJOVKA Brno | 3:2 | | |
ŽK: Vrzal Milan - Rapouch Josef |
|
|
D2A2003 | Kroměříž | 1. FC SLOVÁCKO | 0:2 | | |
|
|
D2A2004 | Sigma Olomouc | Znojmo | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Šmíd Adam, Kubejka Jiří |
|
|
D2A2005 | Karviná | Hlučín | 3:2 | | |
ŽK: Formela Aron, Špaček Petr - Klembara Pavel, Hrazděra Filip, Marák Daniel, Malík Patrik |
|
|
D2A2006 | Frýdek-Místek | Vyškov | 2:1 | | |
ŽK: Velička Bohdan - Smejkal Dominik; ČK: 0 - Martínez Daniel |
|
|
D2A2007 | Břeclav | Opava | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Mako Jan, Rychlý Adam |
|
|
D2A2008 | Prostějov | Baník Ostrava | 0:5 | | |
|
|
D2A2009 | Hodonín | FASTAV Zlín | 0:2 | | |
ŽK: Pelikán Dominik, Chrenčík Martin - Zahradník Martin, Jakubík Adam |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2101 | Hodonín | 1. HFK Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: Svoboda Jan, Chrenčík Martin - Dlouhý Adam, Duba Marek |
|
|
D2A2102 | FASTAV Zlín | Prostějov | 2:0 | | |
|
|
D2A2103 | Baník Ostrava | Břeclav | 6:1 | | |
ŽK: 0 - Hübl Michal |
|
|
D2A2104 | Opava | Frýdek-Místek | 0:1 | | |
ŽK: Vrána Matěj - Wojčík Alexandr |
|
|
D2A2105 | Vyškov | Karviná | 3:4 | | |
ŽK: Kocman David, Fessl David, Julínek Jakub - Jóba Daniel, Lingr Ondřej |
|
|
D2A2106 | Hlučín | Sigma Olomouc | 1:6 | | |
|
|
D2A2107 | Znojmo | Kroměříž | 2:0 | | |
ŽK: Švejkar Jiří - Gabriel Marian |
|
|
D2A2108 | 1. FC SLOVÁCKO | Jihlava | 3:2 | | |
ŽK: Sadílek Michal, Janík Michal - Vrzal Milan, Bartok Patrik |
|
|
D2A2109 | ZBROJOVKA Brno | Třinec | 2:1 | | |
ŽK: Ulbrich Tom - Sliwka Dorian |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2201 | 1. HFK Olomouc | ZBROJOVKA Brno | 0:5 | | |
|
|
D2A2202 | Třinec | 1. FC SLOVÁCKO | 3:3 | | |
|
|
D2A2203 | Jihlava | Znojmo | 0:0 | | |
ŽK: Malár František, Vlk Adam, Wendl Miroslav - Tóth Tomáš |
|
|
D2A2204 | Kroměříž | Hlučín | 2:5 | | |
ŽK: Glozyga Martin - Malík Patrik |
|
|
D2A2205 | Sigma Olomouc | Vyškov | 10:1 | | |
ŽK: 0 - Fialka Tomáš |
|
|
D2A2206 | Karviná | Opava | 5:0 | | |
|
|
D2A2207 | Frýdek-Místek | Baník Ostrava | 1:2 | | |
ŽK: Šimík Martin, Velička Bohdan - 0 |
|
|
D2A2208 | Břeclav | FASTAV Zlín | 0:4 | | |
|
|
D2A2209 | Prostějov | Hodonín | 2:3 | | |
ŽK: 0 - Kovalčík Michal, Bartoš Jan, Mokruša Adam |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2301 | Prostějov | 1. HFK Olomouc | 4:1 | | |
ŽK: Chudoba Kamil, Zapletal Michal, Popelka Michal - Dlouhý Adam |
|
|
D2A2302 | Hodonín | Břeclav | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Beneš David |
|
|
D2A2303 | FASTAV Zlín | Frýdek-Místek | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Wojčík Alexandr, Peša Petr |
|
|
D2A2304 | Baník Ostrava | Karviná | 4:0 | | |
ŽK: Kubík Ondřej - Dostál Lukáš |
|
|
D2A2305 | Opava | Sigma Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: Paláček Filip, Vavrečka Michal - Machalický Marek, Kolomazník Patrik, Antl Martin |
|
|
D2A2306 | Vyškov | Kroměříž | 3:0 | | |
ŽK: Smejkal Tomáš, Julínek Jakub - Glozyga Martin |
|
|
D2A2307 | Hlučín | Jihlava | 1:5 | | |
ŽK: Malík Patrik - Vlk Adam |
|
|
D2A2308 | Znojmo | Třinec | 0:2 | | |
|
|
D2A2309 | 1. FC SLOVÁCKO | ZBROJOVKA Brno | 3:6 | | |
ŽK: Šmatelka Pavel, Vrba Vojtěch - Obůrka Josef |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2401 | 1. HFK Olomouc | 1. FC SLOVÁCKO | 0:3 | | |
ČK: 0 - Zatloukal Marek |
|
|
D2A2402 | ZBROJOVKA Brno | Znojmo | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Procházka Tomáš |
|
|
D2A2403 | Třinec | Hlučín | 1:2 | | |
|
|
D2A2404 | Jihlava | Vyškov | 7:0 | | |
ŽK: Malár František - Martínez Daniel |
|
|
D2A2405 | Kroměříž | Opava | 2:1 | | |
ŽK: Glozyga Martin, Zakopal Tomáš, Zavadil Ondřej - Tomáško Vojtěch |
|
|
D2A2406 | Sigma Olomouc | Baník Ostrava | 1:1 | | |
ŽK: Juráš Jakub - 0; ČK: 0 - Kopečný Adam |
|
|
D2A2407 | Karviná | FASTAV Zlín | 2:2 | | |
ŽK: Michalidis Marek, Dostál Lukáš - Gettler Vílem, Minařík Jan |
|
|
D2A2408 | Frýdek-Místek | Hodonín | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Pelikán Dominik, Chrenčík Martin, Hlaváč David; ČK: 0 - Konečný Filip |
|
|
D2A2409 | Břeclav | Prostějov | 0:4 | | |
ŽK: Poláček David, Suský Patrik - Valsa Ondřej, Hanák Petr |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2501 | Břeclav | 1. HFK Olomouc | 0:1 | | |
ŽK: Sedláček Roman, Kocian Martin - Kameníček Robert, Janů Jiří, Šmirják Jan |
|
|
D2A2502 | Prostějov | Frýdek-Místek | 2:1 | | |
ŽK: Zapletal Michal - 0 |
|
|
D2A2503 | Hodonín | Karviná | 0:4 | | |
ŽK: Faltýnek Hynek - Michalidis Marek |
|
|
D2A2504 | FASTAV Zlín | Sigma Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: Jakubík Adam - Antl Martin, Brázdil Petr |
|
|
D2A2505 | Baník Ostrava | Kroměříž | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Lýsek Daniel, Fojta Petr |
|
|
D2A2506 | Opava | Jihlava | 1:2 | | |
ŽK: Vrána Matěj, Kolísek Jan - Průša Adam |
|
|
D2A2507 | Vyškov | Třinec | 0:3 | | |
ŽK: Plhal Radek, Smejkal Dominik, Fialka Tomáš - 0 |
|
|
D2A2508 | Hlučín | ZBROJOVKA Brno | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Tulaydan Jiří |
|
|
D2A2509 | Znojmo | 1. FC SLOVÁCKO | 0:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2601 | 1. HFK Olomouc | Znojmo | 1:2 | | |
ŽK: Havlas Libor - Svoboda Radek |
|
|
D2A2602 | 1. FC SLOVÁCKO | Hlučín | 5:1 | | |
ŽK: 0 - Klembara Pavel |
|
|
D2A2603 | ZBROJOVKA Brno | Vyškov | 9:0 | | |
|
|
D2A2604 | Třinec | Opava | 4:2 | | |
ŽK: 0 - Tomáško Vojtěch |
|
|
D2A2605 | Jihlava | Baník Ostrava | 0:1 | | |
ŽK: Svoboda Patrik, Vlk Adam - 0 |
|
|
D2A2606 | Kroměříž | FASTAV Zlín | 0:5 | | |
ŽK: Maniatis Tomáš - 0 |
|
|
D2A2607 | Sigma Olomouc | Hodonín | 5:0 | | |
|
|
D2A2608 | Karviná | Prostějov | 6:1 | | |
ŽK: 0 - Závodný Lukáš, Valsa Ondřej |
|
|
D2A2609 | Frýdek-Místek | Břeclav | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Kocian Martin |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2701 | Frýdek-Místek | 1. HFK Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Dlouhý Adam, Havlas Libor |
|
|
D2A2702 | Břeclav | Karviná | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Dostál Lukáš |
|
|
D2A2703 | Prostějov | Sigma Olomouc | 0:1 | | |
|
|
D2A2704 | Hodonín | Kroměříž | 1:3 | | |
ŽK: Horňáček Martin - 0 |
|
|
D2A2705 | FASTAV Zlín | Jihlava | 3:1 | | |
ŽK: Kotas Filip - Malár František |
|
|
D2A2706 | Baník Ostrava | Třinec | 1:1 | | |
ŽK: Kubík Ondřej - 0 |
|
|
D2A2707 | Opava | ZBROJOVKA Brno | 1:9 | | |
ŽK: 0 - Obůrka Josef |
|
|
D2A2708 | Vyškov | 1. FC SLOVÁCKO | 0:3 | | |
ŽK: Fessl David - 0 |
|
|
D2A2709 | Hlučín | Znojmo | 6:0 | | |
ŽK: Malík Patrik - 0 |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2801 | 1. HFK Olomouc | Hlučín | 3:3 | | |
ŽK: Šmirják Jan, Vykydal David - Klembara Pavel, Malík Patrik |
|
|
D2A2802 | Znojmo | Vyškov | 2:3 | | |
ŽK: Procházka Tomáš - Smejkal Tomáš |
|
|
D2A2803 | 1. FC SLOVÁCKO | Opava | 3:2 | | |
ŽK: Tkáč Pavel - Kovács Viktor, Vrána Matěj, Mako Jan |
|
|
D2A2804 | ZBROJOVKA Brno | Baník Ostrava | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Matějček Michael, Telnar Mario, Hurta Petr, Holiš Roman |
|
|
D2A2805 | Třinec | FASTAV Zlín | 0:0 | | |
|
|
D2A2806 | Jihlava | Hodonín | 9:0 | | |
ŽK: 0 - Pelikán Dominik |
|
|
D2A2807 | Kroměříž | Prostějov | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Šarman David, Závodný Lukáš, Zapletal Michal |
|
|
D2A2808 | Sigma Olomouc | Břeclav | 9:0 | | |
ŽK: Kvapil Matěj - 0 |
|
|
D2A2809 | Karviná | Frýdek-Místek | 3:1 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A2901 | Karviná | 1. HFK Olomouc | 2:2 | | |
ŽK: Jóba Daniel, Berešík Martin - Kráčmar Martin, Chyzhman Stanislav, Metelka Jakub |
|
|
D2A2902 | Frýdek-Místek | Sigma Olomouc | 0:11 | | |
ŽK: 0 - Antl Martin |
|
|
D2A2903 | Břeclav | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: Kocian Martin, Popp Thomas, Poláček David - Krejčíř Jan |
|
|
D2A2904 | Prostějov | Jihlava | 0:3 | | |
|
|
D2A2905 | Hodonín | Třinec | 2:1 | | |
ŽK: Mokruša Adam - Kotas Adam |
|
|
D2A2906 | FASTAV Zlín | ZBROJOVKA Brno | 0:3 | | |
ŽK: 0 - Ulbrich Tom, Janošek Dominik |
|
|
D2A2907 | Baník Ostrava | 1. FC SLOVÁCKO | 7:3 | | |
ŽK: 0 - Čajka Ondřej |
|
|
D2A2908 | Opava | Znojmo | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Švejkar Jiří, Svoboda Radek |
|
|
D2A2909 | Vyškov | Hlučín | 1:1 | | |
ŽK: Smejkal Tomáš - Václavík František, Malík Patrik |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A3001 | 1. HFK Olomouc | Vyškov | 0:1 | | |
ŽK: Polák Ondřej - 0 |
|
|
D2A3002 | Hlučín | Opava | 3:1 | | |
ŽK: Malík Patrik, Klembara Pavel - Mako Jan |
|
|
D2A3003 | Znojmo | Baník Ostrava | 1:2 | | |
|
|
D2A3004 | 1. FC SLOVÁCKO | FASTAV Zlín | 2:1 | | |
ŽK: Šmatelka Pavel - 0 |
|
|
D2A3005 | ZBROJOVKA Brno | Hodonín | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Mokruša Adam, Horňáček Martin |
|
|
D2A3006 | Třinec | Prostějov | 3:1 | | |
ŽK: Kucharčík Martin - Stískal Ondřej, Moštěk Martin, Chudoba Kamil |
|
|
D2A3007 | Jihlava | Břeclav | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Hübl Michal, Popp Thomas |
|
|
D2A3008 | Kroměříž | Frýdek-Místek | 2:0 | | |
ŽK: Glozyga Martin, Zakopal Tomáš - Wojčík Alexandr |
|
|
D2A3009 | Sigma Olomouc | Karviná | 2:0 | | |
ŽK: Juráš Jakub - 0 |
|
31.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A3101 | Sigma Olomouc | 1. HFK Olomouc | 5:2 | | |
ŽK: Kolomazník Patrik - Dlouhý Adam, Duba Marek, Havlas Libor |
|
|
D2A3102 | Karviná | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Lýsek Daniel |
|
|
D2A3103 | Jihlava | Frýdek-Místek | 5:0 | | |
|
|
D2A3104 | Břeclav | Třinec | 0:5 | | |
ŽK: Poláček David, Suský Patrik - 0 |
|
|
D2A3105 | Prostějov | ZBROJOVKA Brno | 0:8 | | |
|
|
D2A3106 | Hodonín | 1. FC SLOVÁCKO | 0:7 | | |
ŽK: Miléř Martin - 0 |
|
|
D2A3107 | FASTAV Zlín | Znojmo | 0:1 | | |
|
|
D2A3108 | Baník Ostrava | Hlučín | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Malík Patrik |
|
|
D2A3109 | Opava | Vyškov | 4:0 | | |
ŽK: Černín Lukáš - 0 |
|
32.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A3201 | 1. HFK Olomouc | Opava | 0:0 | | |
ŽK: Ďurina Lukáš - Šafrán Martin |
|
|
D2A3202 | Vyškov | Baník Ostrava | 0:1 | | |
|
|
D2A3203 | Hlučín | FASTAV Zlín | 2:4 | | |
|
|
D2A3204 | Znojmo | Hodonín | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Vaněk Jozef |
|
|
D2A3205 | 1. FC SLOVÁCKO | Prostějov | 8:0 | | |
|
|
D2A3206 | ZBROJOVKA Brno | Břeclav | 8:0 | | |
ŽK: 0 - Popp Thomas |
|
|
D2A3207 | Třinec | Frýdek-Místek | 8:2 | | |
ŽK: 0 - Mistrik Ivan |
|
|
D2A3208 | Jihlava | Karviná | 1:4 | | |
|
|
D2A3209 | Kroměříž | Sigma Olomouc | 0:5 | | |
ŽK: 0 - Kiška Jiří |
|
33.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A3301 | Kroměříž | 1. HFK Olomouc | 1:4 | | |
ŽK: 0 - Andrýsek Dominik, Šmirják Jan |
|
|
D2A3302 | Sigma Olomouc | Jihlava | 1:3 | | |
ŽK: Juráš Jakub, Socha Marek - Svoboda Patrik, Vrzal Milan |
|
|
D2A3303 | Karviná | Třinec | 1:0 | | |
ŽK: Formela Aron - 0 |
|
|
D2A3304 | Frýdek-Místek | ZBROJOVKA Brno | 1:9 | | |
|
|
D2A3305 | Břeclav | 1. FC SLOVÁCKO | 2:2 | | |
ŽK: Suský Patrik - Vajda Lukáš |
|
|
D2A3306 | Prostějov | Znojmo | 3:3 | | |
ŽK: Moštěk Martin - Svoboda Radek |
|
|
D2A3307 | Hodonín | Hlučín | 5:3 | | |
ŽK: Poláček Tomáš, Kuchynka Eduard - 0 |
|
|
D2A3308 | FASTAV Zlín | Vyškov | 0:1 | | |
|
|
D2A3309 | Baník Ostrava | Opava | 4:0 | | |
|
34.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A3401 | 1. HFK Olomouc | Baník Ostrava | 0:4 | | |
|
|
D2A3402 | Opava | FASTAV Zlín | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Višenka Jakub, Vaculín Přemysl |
|
|
D2A3403 | Vyškov | Hodonín | 0:1 | | |
ŽK: Fialka Tomáš - 0 |
|
|
D2A3404 | Hlučín | Prostějov | 2:0 | | |
ŽK: Klembara Pavel - Moštěk Martin, Škrabal Tomáš |
|
|
D2A3405 | Znojmo | Břeclav | 3:0 | | |
ŽK: 0 - Suský Patrik |
|
|
D2A3406 | 1. FC SLOVÁCKO | Frýdek-Místek | 3:1 | | |
ŽK: Lorenc Matěj - Kublák Radomil |
|
|
D2A3407 | ZBROJOVKA Brno | Karviná | 4:1 | | |
|
|
D2A3408 | Třinec | Sigma Olomouc | 2:2 | | |
ŽK: Kucharčík Martin, Sliwka Dorian - 0 |
|
|
D2A3409 | Jihlava | Kroměříž | 6:0 | | |
ŽK: Mužátko Filip - Beneš Jan |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 1391 | 4.5 |
Branky domácí | 766 | 2.5 |
Branky hosté | 625 | 2.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
1. FC SLOVÁCKO | 0 | 0 | 0 |
|
1. HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Baník Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
Břeclav | 0 | 0 | 0 |
|
FASTAV Zlín | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
Hlučín | 0 | 0 | 0 |
|
Hodonín | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava | 0 | 0 | 0 |
|
Karviná | 0 | 0 | 0 |
|
Kroměříž | 0 | 0 | 0 |
|
Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Prostějov | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Třinec | 0 | 0 | 0 |
|
Vyškov | 0 | 0 | 0 |
|
ZBROJOVKA Brno | 0 | 0 | 0 |
|
Znojmo | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|