|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E1S - SpSM-žáci U15 SEVER
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Baník Ostrava | 28 | 26 | 1 | 1 | 140: 14 | 79 | ( 37) |
|
2. | Sigma Olomouc | 28 | 26 | 1 | 1 | 233: 11 | 79 | ( 37) |
|
3. | Frýdek-Místek | 28 | 20 | 3 | 5 | 116: 30 | 63 | ( 21) |
|
4. | Třinec | 28 | 17 | 4 | 7 | 58: 34 | 55 | ( 13) |
|
5. | Karviná | 28 | 17 | 3 | 8 | 108: 59 | 54 | ( 12) |
|
6. | Šumperk | 28 | 17 | 2 | 9 | 74: 42 | 53 | ( 11) |
|
7. | Opava | 28 | 13 | 2 | 13 | 69: 72 | 41 | ( -1) |
|
8. | Hranice | 28 | 12 | 4 | 12 | 52: 68 | 40 | ( -2) |
|
9. | Bílovec | 28 | 11 | 4 | 13 | 56: 83 | 37 | ( -5) |
|
10. | Vítkovice | 28 | 9 | 4 | 15 | 47: 74 | 31 | (-11) |
|
11. | Valašské Meziříčí | 28 | 5 | 8 | 15 | 64:105 | 23 | (-19) |
|
12. | Hlučín | 28 | 6 | 2 | 20 | 44:110 | 20 | (-22) |
|
13. | 1. HFK Olomouc | 28 | 5 | 2 | 21 | 33:100 | 17 | (-25) |
|
14. | Uničov | 28 | 4 | 2 | 22 | 30:104 | 14 | (-28) |
|
15. | Orlová | 28 | 0 | 2 | 26 | 16:234 | 2 | (-40) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Baník Ostrava | 14 | 14 | 0 | 0 | 77: 6 | 42 |
|
2. | Sigma Olomouc | 14 | 13 | 1 | 0 | 126: 7 | 40 |
|
3. | Frýdek-Místek | 14 | 11 | 1 | 2 | 64: 15 | 34 |
|
4. | Karviná | 14 | 10 | 0 | 4 | 69: 25 | 30 |
|
5. | Šumperk | 14 | 10 | 0 | 4 | 39: 14 | 30 |
|
6. | Třinec | 14 | 8 | 3 | 3 | 29: 13 | 27 |
|
7. | Hranice | 14 | 8 | 3 | 3 | 26: 22 | 27 |
|
8. | Opava | 14 | 8 | 1 | 5 | 39: 32 | 25 |
|
9. | Vítkovice | 14 | 6 | 2 | 6 | 33: 35 | 20 |
|
10. | Bílovec | 14 | 5 | 3 | 6 | 29: 39 | 18 |
|
11. | Valašské Meziříčí | 14 | 4 | 2 | 8 | 45: 52 | 14 |
|
12. | Hlučín | 14 | 3 | 2 | 9 | 21: 50 | 11 |
|
13. | Uničov | 14 | 2 | 1 | 11 | 18: 45 | 7 |
|
14. | 1. HFK Olomouc | 14 | 1 | 2 | 11 | 17: 46 | 5 |
|
15. | Orlová | 14 | 0 | 1 | 13 | 11: 96 | 1 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 14 | 13 | 0 | 1 | 107: 4 | 39 |
|
2. | Baník Ostrava | 14 | 12 | 1 | 1 | 63: 8 | 37 |
|
3. | Frýdek-Místek | 14 | 9 | 2 | 3 | 52: 15 | 29 |
|
4. | Třinec | 14 | 9 | 1 | 4 | 29: 21 | 28 |
|
5. | Karviná | 14 | 7 | 3 | 4 | 39: 34 | 24 |
|
6. | Šumperk | 14 | 7 | 2 | 5 | 35: 28 | 23 |
|
7. | Bílovec | 14 | 6 | 1 | 7 | 27: 44 | 19 |
|
8. | Opava | 14 | 5 | 1 | 8 | 30: 40 | 16 |
|
9. | Hranice | 14 | 4 | 1 | 9 | 26: 46 | 13 |
|
10. | 1. HFK Olomouc | 14 | 4 | 0 | 10 | 16: 54 | 12 |
|
11. | Vítkovice | 14 | 3 | 2 | 9 | 14: 39 | 11 |
|
12. | Valašské Meziříčí | 14 | 1 | 6 | 7 | 19: 53 | 9 |
|
13. | Hlučín | 14 | 3 | 0 | 11 | 23: 60 | 9 |
|
14. | Uničov | 14 | 2 | 1 | 11 | 12: 59 | 7 |
|
15. | Orlová | 14 | 0 | 1 | 13 | 5:138 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|
1. | Vítkovice | --- | 2:4 | | 0:4 | 4:3 | 4:0 | 0:8 | 6:0 | 2:3 | 4:2 | 0:3 | 4:0 | 1:1 | 2:2 | 0:4 | 4:1 |
|
2. | Třinec | 1:0 | --- | | 2:2 | 2:0 | 6:0 | 0:3 | 7:1 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 1:1 | 4:1 | 1:1 | 2:0 | 1:0 |
|
3. | volno | | | --- | | | | | | | | | | | | | |
|
4. | Frýdek-Místek | 6:2 | 0:0 | | --- | 6:0 | 2:1 | 0:4 | 12:0 | 1:3 | 3:1 | 5:0 | 5:2 | 10:0 | 4:1 | 6:1 | 4:0 |
|
5. | Hlučín | 2:2 | 3:4 | | 1:8 | --- | 3:2 | 0:5 | 3:0 | 0:7 | 1:5 | 1:2 | 4:4 | 1:0 | 0:6 | 1:3 | 1:2 |
|
6. | Hranice | 2:0 | 2:1 | | 1:1 | 3:0 | --- | 1:5 | 5:0 | 0:8 | 1:1 | 1:1 | 2:0 | 4:0 | 1:4 | 2:1 | 1:0 |
|
7. | Sigma Olomouc | 6:0 | 5:0 | | 2:1 | 11:0 | 5:0 | --- | 25:0 | 1:1 | 11:0 | 7:2 | 13:0 | 8:0 | 14:0 | 7:3 | 11:0 |
|
8. | Orlová | 1:2 | 0:6 | | 0:6 | 0:7 | 0:7 | 0:21 | --- | 0:14 | 0:3 | 2:11 | 3:3 | 3:5 | 0:4 | 0:4 | 2:3 |
|
9. | Baník Ostrava | 2:0 | 2:1 | | 1:0 | 2:0 | 8:0 | 2:1 | 14:0 | --- | 5:0 | 3:1 | 9:0 | 5:0 | 5:3 | 7:0 | 12:0 |
|
10. | Bílovec | 3:0 | 2:1 | | 1:6 | 2:0 | 1:3 | 0:15 | 13:0 | 0:6 | --- | 1:1 | 1:1 | 1:2 | 1:1 | 3:1 | 0:2 |
|
11. | Šumperk | 1:0 | 1:2 | | 5:0 | 4:1 | 5:0 | 0:4 | 8:0 | 0:2 | 2:0 | --- | 2:1 | 6:1 | 0:1 | 3:2 | 2:0 |
|
12. | Valašské Meziříčí | 0:0 | 1:2 | | 1:8 | 4:3 | 7:7 | 0:10 | 21:0 | 1:3 | 1:7 | 1:3 | --- | 3:0 | 4:3 | 0:3 | 1:3 |
|
13. | Uničov | 1:3 | 0:1 | | 1:2 | 2:5 | 0:1 | 0:10 | 7:1 | 0:6 | 1:2 | 0:4 | 1:1 | --- | 1:5 | 2:3 | 2:1 |
|
14. | Karviná | 8:0 | 1:2 | | 0:3 | 12:1 | 3:2 | 1:6 | 8:1 | 2:0 | 10:0 | 2:4 | 6:2 | 4:0 | --- | 5:3 | 7:1 |
|
15. | Opava | 6:4 | 0:2 | | 0:5 | 7:1 | 1:0 | 0:5 | 7:0 | 1:4 | 3:1 | 3:1 | 1:1 | 4:1 | 0:4 | --- | 6:3 |
|
16. | 1. HFK Olomouc | 0:1 | 2:3 | | 0:6 | 1:2 | 1:3 | 0:10 | 2:2 | 0:4 | 2:3 | 0:2 | 1:3 | 5:1 | 1:4 | 2:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Baník Ostrava | 14 | 14 | 0 | 0 | 68: 6 | 42 |
|
2. | Sigma Olomouc | 14 | 13 | 0 | 1 | 123: 3 | 39 |
|
3. | Frýdek-Místek | 14 | 10 | 2 | 2 | 60: 11 | 32 |
|
4. | Karviná | 14 | 9 | 1 | 4 | 54: 36 | 28 |
|
5. | Třinec | 14 | 9 | 1 | 4 | 27: 14 | 28 |
|
6. | Hranice | 14 | 6 | 3 | 5 | 33: 35 | 21 |
|
7. | Vítkovice | 14 | 6 | 2 | 6 | 35: 31 | 20 |
|
8. | Šumperk | 14 | 6 | 2 | 6 | 27: 23 | 20 |
|
9. | Opava | 14 | 6 | 1 | 7 | 36: 36 | 19 |
|
10. | Bílovec | 14 | 6 | 1 | 7 | 39: 48 | 19 |
|
11. | Valašské Meziříčí | 14 | 3 | 2 | 9 | 44: 66 | 11 |
|
12. | Hlučín | 14 | 3 | 2 | 9 | 21: 55 | 11 |
|
13. | 1. HFK Olomouc | 14 | 3 | 1 | 10 | 17: 43 | 10 |
|
14. | Uničov | 14 | 2 | 0 | 12 | 14: 67 | 6 |
|
15. | Orlová | 14 | 0 | 0 | 14 | 8:132 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 14 | 13 | 1 | 0 | 110: 8 | 40 |
|
2. | Baník Ostrava | 14 | 12 | 1 | 1 | 72: 8 | 37 |
|
3. | Šumperk | 14 | 11 | 0 | 3 | 47: 19 | 33 |
|
4. | Frýdek-Místek | 14 | 10 | 1 | 3 | 56: 19 | 31 |
|
5. | Třinec | 14 | 8 | 3 | 3 | 31: 20 | 27 |
|
6. | Karviná | 14 | 8 | 2 | 4 | 54: 23 | 26 |
|
7. | Opava | 14 | 7 | 1 | 6 | 33: 36 | 22 |
|
8. | Hranice | 14 | 6 | 1 | 7 | 19: 33 | 19 |
|
9. | Bílovec | 14 | 5 | 3 | 6 | 17: 35 | 18 |
|
10. | Valašské Meziříčí | 14 | 2 | 6 | 6 | 20: 39 | 12 |
|
11. | Vítkovice | 14 | 3 | 2 | 9 | 12: 43 | 11 |
|
12. | Hlučín | 14 | 3 | 0 | 11 | 23: 55 | 9 |
|
13. | Uničov | 14 | 2 | 2 | 10 | 16: 37 | 8 |
|
14. | 1. HFK Olomouc | 14 | 2 | 1 | 11 | 16: 57 | 7 |
|
15. | Orlová | 14 | 0 | 2 | 12 | 8:102 | 2 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0101 | Vítkovice | 1. HFK Olomouc | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Přenosil Jan |
|
|
E1S0102 | Třinec | Opava | 2:0 | | |
|
|
|
E1S0104 | Frýdek-Místek | Uničov | 10:0 | | |
ŽK: 0 - Weigel Tomáš |
|
|
E1S0105 | Hlučín | Valašské Meziříčí | 4:4 | | |
ŽK: Boček Robin - 0 |
|
|
E1S0106 | Hranice | Šumperk | 1:1 | | |
|
|
E1S0107 | Sigma Olomouc | Bílovec | 11:0 | | |
ŽK: 0 - Hluchý Petr |
|
|
E1S0108 | Orlová | Baník Ostrava | 0:14 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0201 | 1. HFK Olomouc | Baník Ostrava | 0:4 | | |
ŽK: Kreuzer Jan - 0 |
|
|
E1S0202 | Bílovec | Orlová | 13:0 | | |
|
|
E1S0203 | Šumperk | Sigma Olomouc | 0:4 | | |
|
|
E1S0204 | Valašské Meziříčí | Hranice | 7:7 | | |
ŽK: 0 - Lapeš Jakub, Zobaník Jakub, Plaskura Matyáš |
|
|
E1S0205 | Uničov | Hlučín | 2:5 | | |
ŽK: Weigel Tomáš - 0; ČK: 0 - Bílý David |
|
|
E1S0206 | Karviná | Frýdek-Místek | 0:3 | | |
ŽK: 0 - Mrkvička Adam, Janša Marek |
|
|
|
E1S0208 | Vítkovice | Třinec | 2:4 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0301 | Třinec | 1. HFK Olomouc | 1:0 | | |
|
|
|
E1S0303 | Frýdek-Místek | Opava | 6:1 | | |
ŽK: Harbáček Daniel - Kubný Antonín, Varyš Dominik |
|
|
E1S0304 | Hlučín | Karviná | 0:6 | | |
|
|
E1S0305 | Hranice | Uničov | 4:0 | | |
|
|
E1S0306 | Sigma Olomouc | Valašské Meziříčí | 13:0 | | |
|
|
E1S0307 | Orlová | Šumperk | 2:11 | | |
|
|
E1S0308 | Baník Ostrava | Bílovec | 5:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0401 | 1. HFK Olomouc | Bílovec | 2:3 | | |
|
|
E1S0402 | Šumperk | Baník Ostrava | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Pak Miroslav |
|
|
E1S0403 | Valašské Meziříčí | Orlová | 21:0 | | |
|
|
E1S0404 | Uničov | Sigma Olomouc | 0:10 | | |
|
|
E1S0405 | Karviná | Hranice | 3:2 | | |
|
|
E1S0406 | Opava | Hlučín | 7:1 | | |
|
|
E1S0407 | Vítkovice | Frýdek-Místek | 0:4 | | |
|
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
E1S0502 | Frýdek-Místek | Třinec | 0:0 | | |
|
|
E1S0503 | Hlučín | Vítkovice | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Baumann Dominik |
|
|
E1S0504 | Hranice | Opava | 2:1 | | |
ŽK: Durčák Samuel - Musila Martin |
|
|
E1S0505 | Sigma Olomouc | Karviná | 14:0 | | |
|
|
E1S0506 | Orlová | Uničov | 3:5 | | |
ŽK: Kubiš Matěj - Sívek Josef |
|
|
E1S0507 | Baník Ostrava | Valašské Meziříčí | 9:0 | | |
|
|
E1S0508 | Bílovec | Šumperk | 1:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0601 | 1. HFK Olomouc | Šumperk | 0:2 | | |
|
|
E1S0602 | Valašské Meziříčí | Bílovec | 1:7 | | |
ŽK: 0 - Fojtík Lukáš |
|
|
E1S0603 | Uničov | Baník Ostrava | 0:6 | | |
|
|
E1S0604 | Karviná | Orlová | 8:1 | | |
|
|
E1S0605 | Opava | Sigma Olomouc | 0:5 | | |
ŽK: Zouhar Matěj - 0 |
|
|
E1S0606 | Vítkovice | Hranice | 4:0 | | |
|
|
E1S0607 | Třinec | Hlučín | 2:0 | | |
ŽK: Ryba Daniel, Kolesnáč Jakub - Bílý David, Martiník Daniel |
|
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0701 | Frýdek-Místek | 1. HFK Olomouc | 4:0 | | |
|
|
|
E1S0703 | Hranice | Třinec | 2:1 | | |
ŽK: Veselý Ondřej, Mateiciuc Matěj - 0 |
|
|
E1S0704 | Sigma Olomouc | Vítkovice | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Sedláček Daniel |
|
|
E1S0705 | Orlová | Opava | 0:4 | | |
|
|
E1S0706 | Baník Ostrava | Karviná | 5:3 | | |
ŽK: Tůma Tomáš - Feik Rostislav, Wala Vojtěch |
|
|
E1S0707 | Bílovec | Uničov | 1:2 | | |
|
|
E1S0708 | Šumperk | Valašské Meziříčí | 2:1 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0801 | 1. HFK Olomouc | Valašské Meziříčí | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Jašíček Roman |
|
|
E1S0802 | Uničov | Šumperk | 0:4 | | |
ŽK: 0 - Janíček Martin |
|
|
E1S0803 | Karviná | Bílovec | 10:0 | | |
ŽK: 0 - Hluchý Petr |
|
|
E1S0804 | Opava | Baník Ostrava | 1:4 | | |
ŽK: Havrlant Vít - Stošek Jan |
|
|
E1S0805 | Vítkovice | Orlová | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Graf Marek, Kubiš Matěj |
|
|
E1S0806 | Třinec | Sigma Olomouc | 0:3 | | |
|
|
|
E1S0808 | Frýdek-Místek | Hlučín | 6:0 | | |
ŽK: 0 - Sklář Jiří; ČK: 0 - Bílý David |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S0901 | Hlučín | 1. HFK Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: Boček Robin - Rada Jan |
|
|
E1S0902 | Hranice | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Joukl Radomír - Jeřábek Robin |
|
|
|
E1S0904 | Orlová | Třinec | 0:6 | | |
|
|
E1S0905 | Baník Ostrava | Vítkovice | 2:0 | | |
ŽK: Demko Filip - 0 |
|
|
E1S0906 | Bílovec | Opava | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Šefčík Jiří, Fusek Tomáš |
|
|
E1S0907 | Šumperk | Karviná | 0:1 | | |
ŽK: Novák Pavel - 0 |
|
|
E1S0908 | Valašské Meziříčí | Uničov | 3:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1001 | 1. HFK Olomouc | Uničov | 5:1 | | |
|
|
E1S1002 | Karviná | Valašské Meziříčí | 6:2 | | |
|
|
E1S1003 | Opava | Šumperk | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Novák Pavel |
|
|
E1S1004 | Vítkovice | Bílovec | 4:2 | | |
|
|
E1S1005 | Třinec | Baník Ostrava | 0:2 | | |
ŽK: Potůček Stanislav - Tůma Tomáš |
|
|
|
E1S1007 | Frýdek-Místek | Sigma Olomouc | 0:4 | | |
ŽK: Mrkvička Adam - 0 |
|
|
E1S1008 | Hlučín | Hranice | 3:2 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1101 | Hranice | 1. HFK Olomouc | 1:0 | | |
|
|
E1S1102 | Sigma Olomouc | Hlučín | 11:0 | | |
|
|
E1S1103 | Orlová | Frýdek-Místek | 0:6 | | |
ŽK: Kubiš Matěj - 0 |
|
|
|
E1S1105 | Bílovec | Třinec | 2:1 | | |
ŽK: Hluchý Petr, Šimíček Daniel - Tumlíř Patrik |
|
|
E1S1106 | Šumperk | Vítkovice | 1:0 | | |
|
|
E1S1107 | Valašské Meziříčí | Opava | 0:3 | | |
|
|
E1S1108 | Uničov | Karviná | 1:5 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1201 | 1. HFK Olomouc | Karviná | 1:4 | | |
ŽK: Konečný Martin - 0 |
|
|
E1S1202 | Opava | Uničov | 4:1 | | |
|
|
E1S1203 | Vítkovice | Valašské Meziříčí | 4:0 | | |
|
|
E1S1204 | Třinec | Šumperk | 2:0 | | |
|
|
|
E1S1206 | Frýdek-Místek | Baník Ostrava | 1:3 | | |
ŽK: Jeřábek Robin - Holec Alexandr |
|
|
E1S1207 | Hlučín | Orlová | 3:0 | | |
ŽK: Bílý David - Kubiš Matěj |
|
|
E1S1208 | Hranice | Sigma Olomouc | 1:5 | | |
ŽK: Mikšánek Martin - Sivoň Robert |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1301 | Sigma Olomouc | 1. HFK Olomouc | 11:0 | | |
|
|
E1S1302 | Orlová | Hranice | 0:7 | | |
|
|
E1S1303 | Baník Ostrava | Hlučín | 2:0 | | |
|
|
E1S1304 | Bílovec | Frýdek-Místek | 1:6 | | |
ŽK: Štefka Tomáš, Dybal Dominik - Janša Marek, Dryák Adam |
|
|
|
E1S1306 | Valašské Meziříčí | Třinec | 1:2 | | |
ŽK: Furmánek Patrik - 0 |
|
|
E1S1307 | Uničov | Vítkovice | 1:3 | | |
ŽK: Barák Tadeáš, Siegl Lucas - 0 |
|
|
E1S1308 | Karviná | Opava | 5:3 | | |
ŽK: Feik Rostislav, Wala Vojtěch - Pučan Adam |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1401 | 1. HFK Olomouc | Opava | 2:2 | | |
ŽK: Přenosil Jan - Havrlant Vít |
|
|
E1S1402 | Vítkovice | Karviná | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Hejda Jakub |
|
|
E1S1403 | Třinec | Uničov | 4:1 | | |
|
|
|
E1S1405 | Frýdek-Místek | Šumperk | 5:0 | | |
|
|
E1S1406 | Hlučín | Bílovec | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Šimíček Daniel, Teichman David |
|
|
E1S1407 | Hranice | Baník Ostrava | 0:8 | | |
|
|
E1S1408 | Sigma Olomouc | Orlová | 25:0 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1501 | Orlová | 1. HFK Olomouc | 2:3 | | |
|
|
E1S1502 | Baník Ostrava | Sigma Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: Regec Lukáš - Zmrzlý Ondřej |
|
|
E1S1503 | Bílovec | Hranice | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Mateiciuc Matěj |
|
|
E1S1504 | Šumperk | Hlučín | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Múdrik Jakub |
|
|
E1S1505 | Valašské Meziříčí | Frýdek-Místek | 1:8 | | |
ŽK: Furmánek Patrik - Kičín Radim |
|
|
|
E1S1507 | Karviná | Třinec | 1:2 | | |
ČK: 0 - Kisza Rostislav |
|
|
E1S1508 | Opava | Vítkovice | 6:4 | | |
ŽK: Fusek Tomáš - Sedláček Daniel, Bandy Rostislav |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1601 | 1. HFK Olomouc | Vítkovice | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Kopecký Patrik |
|
|
E1S1602 | Opava | Třinec | 0:2 | | |
|
|
|
E1S1604 | Uničov | Frýdek-Místek | 1:2 | | |
ŽK: Siegl Lucas - Vávra Jan, Jiříček Karel, Janša Marek |
|
|
E1S1605 | Valašské Meziříčí | Hlučín | 4:3 | | |
|
|
E1S1606 | Šumperk | Hranice | 5:0 | | |
|
|
E1S1607 | Bílovec | Sigma Olomouc | 0:15 | | |
|
|
E1S1608 | Baník Ostrava | Orlová | 14:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1701 | Baník Ostrava | 1. HFK Olomouc | 12:0 | | |
|
|
E1S1702 | Orlová | Bílovec | 0:3 | | |
|
|
E1S1703 | Sigma Olomouc | Šumperk | 7:2 | | |
|
|
E1S1704 | Hranice | Valašské Meziříčí | 2:0 | | |
|
|
E1S1705 | Hlučín | Uničov | 1:0 | | |
|
|
E1S1706 | Frýdek-Místek | Karviná | 4:1 | | |
ŽK: Jeřábek Robin - Wala Vojtěch |
|
|
|
E1S1708 | Třinec | Vítkovice | 1:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1801 | 1. HFK Olomouc | Třinec | 2:3 | | |
ŽK: Chlapík Adam - Petružálek Matouš |
|
|
|
E1S1803 | Opava | Frýdek-Místek | 0:5 | | |
ŽK: Musila Martin, Hartmann Patrik - Jeřábek Robin |
|
|
E1S1804 | Karviná | Hlučín | 12:1 | | |
ŽK: 0 - Bílý David |
|
|
E1S1805 | Uničov | Hranice | 0:1 | | |
ŽK: 0 - Lapeš Jakub |
|
|
E1S1806 | Valašské Meziříčí | Sigma Olomouc | 0:10 | | |
|
|
E1S1807 | Šumperk | Orlová | 8:0 | | |
|
|
E1S1808 | Bílovec | Baník Ostrava | 0:6 | | |
ŽK: Kyselý Ladislav, Teichman David - 0 |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S1901 | Bílovec | 1. HFK Olomouc | 0:2 | | |
|
|
E1S1902 | Baník Ostrava | Šumperk | 3:1 | | |
|
|
E1S1903 | Orlová | Valašské Meziříčí | 3:3 | | |
ŽK: 0 - Pobořil Lukáš, Pop Ivo, Jašíček Roman |
|
|
E1S1904 | Sigma Olomouc | Uničov | 8:0 | | |
|
|
E1S1905 | Hranice | Karviná | 1:4 | | |
ŽK: 0 - Wala Vojtěch |
|
|
E1S1906 | Hlučín | Opava | 1:3 | | |
ŽK: Hetto Jan - Kubný Antonín, Mateiciuc Matěj |
|
|
E1S1907 | Frýdek-Místek | Vítkovice | 6:2 | | |
|
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
E1S2002 | Třinec | Frýdek-Místek | 2:2 | | |
ŽK: Unucka Tomáš - 0 |
|
|
E1S2003 | Vítkovice | Hlučín | 4:3 | | |
ŽK: Baumann Dominik, Funiok Jakub - 0; ČK: Halamíček Filip - 0 |
|
|
E1S2004 | Opava | Hranice | 1:0 | | |
|
|
E1S2005 | Karviná | Sigma Olomouc | 1:6 | | |
ŽK: Feik Rostislav, Kvapil Michal - Zifčák Pavel |
|
|
E1S2006 | Uničov | Orlová | 7:1 | | |
ŽK: 0 - Motloch Jan |
|
|
E1S2007 | Valašské Meziříčí | Baník Ostrava | 1:3 | | |
ŽK: 0 - Richtár Matyáš |
|
|
E1S2008 | Šumperk | Bílovec | 2:0 | | |
ŽK: Novák Pavel - Dybal Dominik |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2101 | Šumperk | 1. HFK Olomouc | 2:0 | | |
ŽK: Bubeníček Dominik - Adamík Rostislav |
|
|
E1S2102 | Bílovec | Valašské Meziříčí | 1:1 | | |
|
|
E1S2103 | Baník Ostrava | Uničov | 5:0 | | |
ŽK: Pak Miroslav - 0 |
|
|
E1S2104 | Orlová | Karviná | 0:4 | | |
|
|
E1S2105 | Sigma Olomouc | Opava | 7:3 | | |
ŽK: Jankovič Matěj - Fusek Tomáš |
|
|
E1S2106 | Hranice | Vítkovice | 2:0 | | |
ŽK: Křenek Pavel - Baumann Dominik |
|
|
E1S2107 | Hlučín | Třinec | 3:4 | | |
ŽK: Múdrik Jakub, Velička Jakub - Potůček Stanislav |
|
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2201 | 1. HFK Olomouc | Frýdek-Místek | 0:6 | | |
|
|
|
E1S2203 | Třinec | Hranice | 6:0 | | |
|
|
E1S2204 | Vítkovice | Sigma Olomouc | 0:8 | | |
|
|
E1S2205 | Opava | Orlová | 7:0 | | |
|
|
E1S2206 | Karviná | Baník Ostrava | 2:0 | | |
ŽK: Macko René - Kusyn Mario; ČK: Wala Vojtěch - 0 |
|
|
E1S2207 | Uničov | Bílovec | 1:2 | | |
|
|
E1S2208 | Valašské Meziříčí | Šumperk | 1:3 | | |
ŽK: Jašíček Roman, Furmánek Patrik - Skýva Filip, Novák Pavel |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2301 | Valašské Meziříčí | 1. HFK Olomouc | 1:3 | | |
ŽK: Pop Ivo, Jašíček Roman, Furmánek Patrik - 0 |
|
|
E1S2302 | Šumperk | Uničov | 6:1 | | |
ŽK: 0 - Sívek Josef, Záhora Tomáš |
|
|
E1S2303 | Bílovec | Karviná | 1:1 | | |
ŽK: Polášek Petr, Sedláček Petr - Gančařík Dominik |
|
|
E1S2304 | Baník Ostrava | Opava | 7:0 | | |
|
|
E1S2305 | Orlová | Vítkovice | 1:2 | | |
ŽK: Kubiš Matěj - Baumann Dominik |
|
|
E1S2306 | Sigma Olomouc | Třinec | 5:0 | | |
|
|
|
E1S2308 | Hlučín | Frýdek-Místek | 1:8 | | |
ŽK: Múdrik Jakub, Boček Robin - 0 |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2401 | 1. HFK Olomouc | Hlučín | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Martiník Daniel |
|
|
E1S2402 | Frýdek-Místek | Hranice | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Joukl Radomír, Durčák Samuel |
|
|
|
E1S2404 | Třinec | Orlová | 7:1 | | |
|
|
E1S2405 | Vítkovice | Baník Ostrava | 2:3 | | |
|
|
E1S2406 | Opava | Bílovec | 3:1 | | |
|
|
E1S2407 | Karviná | Šumperk | 2:4 | | |
ŽK: Feik Rostislav - Jurka David |
|
|
E1S2408 | Uničov | Valašské Meziříčí | 1:1 | | |
ŽK: Muzikant Martin - Gajdušek Petr |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2501 | Uničov | 1. HFK Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Kročil Matěj |
|
|
E1S2502 | Valašské Meziříčí | Karviná | 4:3 | | |
ŽK: Švidrnoch Patrik - Hladík Michal, Ptáček Lukáš, Feik Rostislav |
|
|
E1S2503 | Šumperk | Opava | 3:2 | | |
ŽK: Bubeníček Dominik, Jurka David - Hartmann Patrik |
|
|
E1S2504 | Bílovec | Vítkovice | 3:0 | | |
ŽK: Dluhoš Adam - Sedláček Daniel |
|
|
E1S2505 | Baník Ostrava | Třinec | 2:1 | | |
ŽK: Demko Filip - Potůček Stanislav |
|
|
|
E1S2507 | Sigma Olomouc | Frýdek-Místek | 2:1 | | |
|
|
E1S2508 | Hranice | Hlučín | 3:0 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2601 | 1. HFK Olomouc | Hranice | 1:3 | | |
|
|
E1S2602 | Hlučín | Sigma Olomouc | 0:5 | | |
|
|
E1S2603 | Frýdek-Místek | Orlová | 12:0 | | |
|
|
|
E1S2605 | Třinec | Bílovec | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Teichman David |
|
|
E1S2606 | Vítkovice | Šumperk | 0:3 | | |
|
|
E1S2607 | Opava | Valašské Meziříčí | 1:1 | | |
ŽK: Šikula Matěj - 0 |
|
|
E1S2608 | Karviná | Uničov | 4:0 | | |
|
27.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2701 | Karviná | 1. HFK Olomouc | 7:1 | | |
ŽK: Hladík Michal - 0 |
|
|
E1S2702 | Uničov | Opava | 2:3 | | |
|
|
E1S2703 | Valašské Meziříčí | Vítkovice | 0:0 | | |
|
|
E1S2704 | Šumperk | Třinec | 1:2 | | |
ŽK: Novák Pavel, Jurka David - 0 |
|
|
|
E1S2706 | Baník Ostrava | Frýdek-Místek | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Jiříček Karel |
|
|
E1S2707 | Orlová | Hlučín | 0:7 | | |
|
|
E1S2708 | Sigma Olomouc | Hranice | 5:0 | | |
|
28.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2801 | 1. HFK Olomouc | Sigma Olomouc | 0:10 | | |
|
|
E1S2802 | Hranice | Orlová | 5:0 | | |
|
|
E1S2803 | Hlučín | Baník Ostrava | 0:7 | | |
|
|
E1S2804 | Frýdek-Místek | Bílovec | 3:1 | | |
|
|
|
E1S2806 | Třinec | Valašské Meziříčí | 1:1 | | |
|
|
E1S2807 | Vítkovice | Uničov | 1:1 | | |
|
|
E1S2808 | Opava | Karviná | 0:4 | | |
|
29.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S2901 | Opava | 1. HFK Olomouc | 6:3 | | |
ŽK: 0 - Nezval Lukáš, Heger Petr |
|
|
E1S2902 | Karviná | Vítkovice | 8:0 | | |
|
|
E1S2903 | Uničov | Třinec | 0:1 | | |
ŽK: Sívek Josef - 0 |
|
|
|
E1S2905 | Šumperk | Frýdek-Místek | 5:0 | | |
ŽK: Scheuter David, Jurka David, Novák Pavel - Jiříček Karel |
|
|
E1S2906 | Bílovec | Hlučín | 2:0 | | |
|
|
E1S2907 | Baník Ostrava | Hranice | 8:0 | | |
|
|
E1S2908 | Orlová | Sigma Olomouc | 0:21 | | |
|
30.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1S3001 | 1. HFK Olomouc | Orlová | 2:2 | | |
|
|
E1S3002 | Sigma Olomouc | Baník Ostrava | 1:1 | | |
|
|
E1S3003 | Hranice | Bílovec | 1:1 | | |
|
|
E1S3004 | Hlučín | Šumperk | 1:2 | | |
|
|
E1S3005 | Frýdek-Místek | Valašské Meziříčí | 5:2 | | |
|
|
|
E1S3007 | Třinec | Karviná | 1:1 | | |
|
|
E1S3008 | Vítkovice | Opava | 0:4 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 1140 | 5.4 |
Branky domácí | 643 | 3.1 |
Branky hosté | 497 | 2.4 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
1. HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Baník Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
Bílovec | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
Hlučín | 0 | 0 | 0 |
|
Hranice | 0 | 0 | 0 |
|
Karviná | 0 | 0 | 0 |
|
Opava | 0 | 0 | 0 |
|
Orlová | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Šumperk | 0 | 0 | 0 |
|
Třinec | 0 | 0 | 0 |
|
Uničov | 0 | 0 | 0 |
|
Valašské Meziříčí | 0 | 0 | 0 |
|
Vítkovice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|