|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
D2A - SCM U16
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Sigma Olomouc | 17 | 15 | 2 | 0 | 90: 15 | 47 | ( 23) |
|
2. | Jihlava | 17 | 14 | 1 | 2 | 71: 15 | 43 | ( 19) |
|
3. | Frýdek-Místek | 17 | 13 | 1 | 3 | 58: 29 | 40 | ( 13) |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | 17 | 13 | 1 | 3 | 52: 18 | 40 | ( 13) |
|
5. | ZBROJOVKA Brno | 17 | 13 | 0 | 4 | 75: 22 | 39 | ( 15) |
|
6. | Baník Ostrava | 17 | 12 | 2 | 3 | 81: 25 | 38 | ( 14) |
|
7. | Opava | 17 | 8 | 4 | 5 | 34: 28 | 28 | ( 1) |
|
8. | PROSTĚJOV | 17 | 8 | 2 | 7 | 33: 53 | 26 | ( -1) |
|
9. | Líšeň | 17 | 7 | 2 | 8 | 29: 49 | 23 | ( -1) |
|
10. | Karviná | 17 | 7 | 1 | 9 | 41: 57 | 22 | ( -2) |
|
11. | FASTAV Zlín | 17 | 6 | 3 | 8 | 33: 42 | 21 | ( -3) |
|
12. | Vyškov | 17 | 5 | 2 | 10 | 26: 34 | 17 | (-10) |
|
13. | Hlučín | 17 | 4 | 2 | 11 | 17: 42 | 14 | (-13) |
|
14. | Třinec | 17 | 3 | 3 | 11 | 16: 48 | 12 | (-15) |
|
15. | Znojmo | 17 | 3 | 2 | 12 | 21: 65 | 11 | (-13) |
|
16. | 1. HFK Olomouc | 17 | 3 | 0 | 14 | 13: 67 | 9 | (-18) |
|
17. | Kroměříž | 17 | 1 | 4 | 12 | 11: 49 | 7 | (-17) |
|
18. | Hodonín | 17 | 2 | 0 | 15 | 13: 56 | 6 | (-21) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Frýdek-Místek | 9 | 8 | 0 | 1 | 37: 12 | 24 |
|
2. | Sigma Olomouc | 8 | 7 | 1 | 0 | 51: 6 | 22 |
|
3. | Jihlava | 8 | 7 | 1 | 0 | 38: 4 | 22 |
|
4. | Baník Ostrava | 8 | 7 | 0 | 1 | 44: 9 | 21 |
|
5. | 1. FC SLOVÁCKO | 9 | 6 | 1 | 2 | 31: 9 | 19 |
|
6. | ZBROJOVKA Brno | 8 | 6 | 0 | 2 | 38: 12 | 18 |
|
7. | Vyškov | 9 | 5 | 1 | 3 | 21: 12 | 16 |
|
8. | Opava | 9 | 4 | 2 | 3 | 15: 16 | 14 |
|
9. | PROSTĚJOV | 9 | 4 | 2 | 3 | 17: 22 | 14 |
|
10. | FASTAV Zlín | 8 | 4 | 1 | 3 | 22: 18 | 13 |
|
11. | Líšeň | 8 | 4 | 1 | 3 | 13: 17 | 13 |
|
12. | Znojmo | 8 | 3 | 1 | 4 | 16: 18 | 10 |
|
13. | Karviná | 8 | 2 | 1 | 5 | 19: 29 | 7 |
|
14. | Hlučín | 9 | 2 | 1 | 6 | 10: 23 | 7 |
|
15. | Třinec | 9 | 2 | 1 | 6 | 10: 22 | 7 |
|
16. | Kroměříž | 8 | 1 | 2 | 5 | 7: 19 | 5 |
|
17. | Hodonín | 9 | 1 | 0 | 8 | 7: 27 | 3 |
|
18. | 1. HFK Olomouc | 9 | 1 | 0 | 8 | 5: 38 | 3 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 9 | 8 | 1 | 0 | 39: 9 | 25 |
|
2. | Jihlava | 9 | 7 | 0 | 2 | 33: 11 | 21 |
|
3. | ZBROJOVKA Brno | 9 | 7 | 0 | 2 | 37: 10 | 21 |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | 8 | 7 | 0 | 1 | 21: 9 | 21 |
|
5. | Baník Ostrava | 9 | 5 | 2 | 2 | 37: 16 | 17 |
|
6. | Frýdek-Místek | 8 | 5 | 1 | 2 | 21: 17 | 16 |
|
7. | Karviná | 9 | 5 | 0 | 4 | 22: 28 | 15 |
|
8. | Opava | 8 | 4 | 2 | 2 | 19: 12 | 14 |
|
9. | PROSTĚJOV | 8 | 4 | 0 | 4 | 16: 31 | 12 |
|
10. | Líšeň | 9 | 3 | 1 | 5 | 16: 32 | 10 |
|
11. | FASTAV Zlín | 9 | 2 | 2 | 5 | 11: 24 | 8 |
|
12. | Hlučín | 8 | 2 | 1 | 5 | 7: 19 | 7 |
|
13. | 1. HFK Olomouc | 8 | 2 | 0 | 6 | 8: 29 | 6 |
|
14. | Třinec | 8 | 1 | 2 | 5 | 6: 26 | 5 |
|
15. | Hodonín | 8 | 1 | 0 | 7 | 6: 29 | 3 |
|
16. | Kroměříž | 9 | 0 | 2 | 7 | 4: 30 | 2 |
|
17. | Vyškov | 8 | 0 | 1 | 7 | 5: 22 | 1 |
|
18. | Znojmo | 9 | 0 | 1 | 8 | 5: 47 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|
1. | Hlučín | --- | 2:0 | | 1:4 | | 2:0 | | 2:5 | | 0:1 | | 0:3 | | 0:0 | | 0:5 | | 3:5 |
|
2. | Vyškov | | --- | 4:0 | | 2:0 | | 3:0 | | 1:0 | | 3:3 | | 0:2 | | 1:2 | | 6:3 | 1:2 |
|
3. | 1. HFK Olomouc | 1:3 | | --- | 0:2 | | 1:2 | | 1:3 | | 1:5 | | 0:9 | | 1:0 | | 0:11 | | 0:3 |
|
4. | 1. FC SLOVÁCKO | | 5:0 | | --- | 2:4 | | 2:1 | | 1:1 | | 2:1 | | 3:0 | | 0:2 | | 5:0 | 11:0 |
|
5. | Frýdek-Místek | 1:0 | | 5:0 | | --- | 3:2 | | 7:1 | | 1:5 | | 4:1 | | 6:0 | | 6:1 | | 4:2 |
|
6. | Třinec | | 2:0 | | 0:1 | | --- | 1:2 | | 1:1 | | 1:2 | | 2:5 | | 1:5 | | 1:0 | 1:6 |
|
7. | Hodonín | 0:1 | | 1:2 | | 0:4 | | --- | 2:3 | | 0:5 | | 0:2 | | 2:1 | | 0:5 | | 2:4 |
|
8. | PROSTĚJOV | | 1:1 | | 0:3 | | 1:1 | | --- | 1:7 | | 1:0 | | 5:1 | | 1:9 | | 5:0 | 2:0 |
|
9. | Opava | 3:1 | | 0:1 | | 1:1 | | 2:0 | | --- | 0:7 | | 1:4 | | 1:1 | | 3:1 | | 4:0 |
|
10. | Jihlava | | 3:1 | | 4:1 | | 10:0 | | 4:0 | | --- | 9:0 | | 1:0 | | 2:2 | | 5:0 | |
|
11. | Líšeň | 4:0 | | 2:1 | | 0:2 | | 3:0 | | 1:7 | | --- | 0:7 | | 3:0 | | 0:0 | | |
|
12. | ZBROJOVKA Brno | | 2:0 | | 2:4 | | 4:0 | | 8:0 | | 5:2 | | --- | 8:0 | | 3:4 | | 6:2 | |
|
13. | FASTAV Zlín | 2:2 | | 4:1 | | 2:3 | | 5:2 | | 1:2 | | 4:1 | | --- | 2:1 | | 2:6 | | |
|
14. | Kroměříž | | 2:1 | | 1:3 | | 1:1 | | 1:3 | | 1:3 | | 1:2 | | --- | 0:6 | | 0:0 | |
|
15. | Sigma Olomouc | 6:0 | | 4:0 | | 9:2 | | 11:0 | | 6:0 | | 9:0 | | 3:1 | | --- | 3:3 | | |
|
16. | Baník Ostrava | | 5:2 | | 1:3 | | 4:0 | | 6:1 | | 2:1 | | 3:1 | | 8:1 | | --- | 15:0 | |
|
17. | Znojmo | 2:0 | | 9:3 | | 1:5 | | 2:1 | | 0:1 | | 1:4 | | 1:1 | | 0:3 | | --- | |
|
18. | Karviná | | | | | | | | | | 1:4 | 2:5 | 1:8 | 1:1 | 7:0 | 1:6 | 2:5 | 4:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sigma Olomouc | 17 | 15 | 2 | 0 | 90: 15 | 47 |
|
2. | Jihlava | 17 | 14 | 1 | 2 | 71: 15 | 43 |
|
3. | 1. FC SLOVÁCKO | 17 | 13 | 1 | 3 | 52: 18 | 40 |
|
4. | Frýdek-Místek | 17 | 13 | 1 | 3 | 58: 29 | 40 |
|
5. | ZBROJOVKA Brno | 17 | 13 | 0 | 4 | 75: 22 | 39 |
|
6. | Baník Ostrava | 17 | 12 | 2 | 3 | 81: 25 | 38 |
|
7. | Opava | 17 | 8 | 4 | 5 | 34: 28 | 28 |
|
8. | PROSTĚJOV | 17 | 8 | 2 | 7 | 33: 53 | 26 |
|
9. | Líšeň | 17 | 7 | 2 | 8 | 29: 49 | 23 |
|
10. | Karviná | 17 | 7 | 1 | 9 | 41: 57 | 22 |
|
11. | FASTAV Zlín | 17 | 6 | 3 | 8 | 33: 42 | 21 |
|
12. | Vyškov | 17 | 5 | 2 | 10 | 26: 34 | 17 |
|
13. | Hlučín | 17 | 4 | 2 | 11 | 17: 42 | 14 |
|
14. | Třinec | 17 | 3 | 3 | 11 | 16: 48 | 12 |
|
15. | Znojmo | 17 | 3 | 2 | 12 | 21: 65 | 11 |
|
16. | 1. HFK Olomouc | 17 | 3 | 0 | 14 | 13: 67 | 9 |
|
17. | Kroměříž | 17 | 1 | 4 | 12 | 11: 49 | 7 |
|
18. | Hodonín | 17 | 2 | 0 | 15 | 13: 56 | 6 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0101 | Hlučín | Karviná | 3:5 | | |
|
|
D2A0102 | Vyškov | Znojmo | 6:3 | | |
ŽK: Rozehnal Matěj, Husár Robin - Novotný Patrik, Moravec Milan |
|
|
D2A0103 | 1. HFK Olomouc | Baník Ostrava | 0:11 | | |
ŽK: Smyčka Marek, Hrůzek Tomáš, Kročil Matěj - 0 |
|
|
D2A0104 | 1. FC SLOVÁCKO | Sigma Olomouc | 0:2 | | |
ŽK: 0 - Matoušek Jakub |
|
|
D2A0105 | Frýdek-Místek | Kroměříž | 6:0 | | |
|
|
D2A0106 | Třinec | FASTAV Zlín | 2:5 | | |
|
|
D2A0107 | Hodonín | ZBROJOVKA Brno | 0:2 | | |
ŽK: Ott Martin - 0 |
|
|
D2A0108 | PROSTĚJOV | Líšeň | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Štěrba Martin |
|
|
D2A0109 | Opava | Jihlava | 0:7 | | |
ŽK: 0 - Rážek Dominik |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0201 | Karviná | Jihlava | 1:4 | | |
ŽK: 0 - Bartl Denis |
|
|
D2A0202 | Líšeň | Opava | 1:7 | | |
ŽK: Lörincz Marek, Hlavai Patrik - Dybal Dominik, Hluchý Petr |
|
|
D2A0203 | ZBROJOVKA Brno | PROSTĚJOV | 8:0 | | |
|
|
D2A0204 | FASTAV Zlín | Hodonín | 5:2 | | |
ŽK: 0 - Hartmann Dominik |
|
|
D2A0205 | Kroměříž | Třinec | 1:1 | | |
ŽK: Dostál Zdeněk - Cieslar Vojtěch |
|
|
D2A0206 | Sigma Olomouc | Frýdek-Místek | 9:2 | | |
ŽK: 0 - Jiříček Karel |
|
|
D2A0207 | Baník Ostrava | 1. FC SLOVÁCKO | 1:3 | | |
ŽK: Demko Filip - 0 |
|
|
D2A0208 | Znojmo | 1. HFK Olomouc | 9:3 | | |
ŽK: Škárka Filip - Hrůzek Tomáš |
|
|
D2A0209 | Hlučín | Vyškov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Rozehnal Matěj |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0301 | Vyškov | Karviná | 1:2 | | |
ŽK: Rozehnal Matěj, Kozel David, Rogožan Lukáš - Hejda Jakub, Wala Vojtěch |
|
|
D2A0302 | 1. HFK Olomouc | Hlučín | 1:3 | | |
ŽK: Vaculík Stanislav - Martiník Daniel; ČK: Kotek Štěpán - 0 |
|
|
D2A0303 | 1. FC SLOVÁCKO | Znojmo | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Moravec Milan, Strečko Michal |
|
|
D2A0304 | Frýdek-Místek | Baník Ostrava | 6:1 | | |
ŽK: Vávra Jan, Šohaj Jan, Jiříček Karel - 0; ČK: 0 - Blejchař Jakub |
|
|
D2A0305 | Třinec | Sigma Olomouc | 1:5 | | |
|
|
D2A0306 | Hodonín | Kroměříž | 2:1 | | |
ŽK: Konečný Ondřej, Kratochvíl Adam - Dočkal Pavel; ČK: Ott Martin - 0 |
|
|
D2A0307 | PROSTĚJOV | FASTAV Zlín | 5:1 | | |
|
|
D2A0308 | Opava | ZBROJOVKA Brno | 1:4 | | |
ŽK: Hluchý Petr - 0 |
|
|
D2A0309 | Jihlava | Líšeň | 9:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0401 | Karviná | Líšeň | 2:5 | | |
ŽK: 0 - Stříž Jan |
|
|
D2A0402 | ZBROJOVKA Brno | Jihlava | 5:2 | | |
ŽK: Blažík Dominik - 0 |
|
|
D2A0403 | FASTAV Zlín | Opava | 1:2 | | |
|
|
D2A0404 | Kroměříž | PROSTĚJOV | 1:3 | | |
ŽK: Dočkal Pavel, Chytil Daniel - Sedlák Adam |
|
|
D2A0405 | Sigma Olomouc | Hodonín | 11:0 | | |
ŽK: 0 - Mezera Tadeáš |
|
|
D2A0406 | Baník Ostrava | Třinec | 4:0 | | |
|
|
D2A0407 | Znojmo | Frýdek-Místek | 1:5 | | |
ŽK: 0 - Janša Marek |
|
|
D2A0408 | Hlučín | 1. FC SLOVÁCKO | 1:4 | | |
ŽK: Šmarhovyč Viktor - Vlček Dominik |
|
|
D2A0409 | Vyškov | 1. HFK Olomouc | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Hrůzek Tomáš |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0501 | 1. HFK Olomouc | Karviná | 0:3 | | |
ŽK: Hrůzek Tomáš, Chlapík Adam - Lipták Dominik |
|
|
D2A0502 | 1. FC SLOVÁCKO | Vyškov | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Rozehnal Matěj, Husár Robin |
|
|
D2A0503 | Frýdek-Místek | Hlučín | 1:0 | | |
ŽK: 0 - Golich Vojtěch, Boček Robin |
|
|
D2A0504 | Třinec | Znojmo | 1:0 | | |
ŽK: Potůček Stanislav, Ryba Daniel - 0 |
|
|
D2A0505 | Hodonín | Baník Ostrava | 0:5 | | |
ŽK: Mezera Tadeáš - Blejchař Jakub |
|
|
D2A0506 | PROSTĚJOV | Sigma Olomouc | 1:9 | | |
ŽK: 0 - Sláma Jiří |
|
|
D2A0507 | Opava | Kroměříž | 1:1 | | |
ŽK: Hluchý Petr, Zacpal Denis, Musila Martin, Dočkal Pavel - 0 |
|
|
D2A0508 | Jihlava | FASTAV Zlín | 1:0 | | |
ŽK: Křišťál Vojtěch - Červenka Patrik |
|
|
D2A0509 | Líšeň | ZBROJOVKA Brno | 0:7 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0601 | Karviná | ZBROJOVKA Brno | 1:8 | | |
ŽK: Hladík Michal - Holman Filip |
|
|
D2A0602 | FASTAV Zlín | Líšeň | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Hlavai Patrik |
|
|
D2A0603 | Kroměříž | Jihlava | 1:3 | | |
|
|
D2A0604 | Sigma Olomouc | Opava | 6:0 | | |
|
|
D2A0605 | Baník Ostrava | PROSTĚJOV | 6:1 | | |
|
|
D2A0606 | Znojmo | Hodonín | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Schüller Martin, Kordula Alex, Kratochvíl Adam, Hodonský Jan, Čajka Jakub |
|
|
D2A0607 | Hlučín | Třinec | 2:0 | | |
ŽK: Hetto Jan - Paholík Marián |
|
|
D2A0608 | Vyškov | Frýdek-Místek | 2:0 | | |
ŽK: Rozehnal Matěj, Slunský František - Kluz Patrik |
|
|
D2A0609 | 1. HFK Olomouc | 1. FC SLOVÁCKO | 0:2 | | |
ŽK: Kročil Matěj - 0 |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0701 | 1. FC SLOVÁCKO | Karviná | 11:0 | | |
ŽK: 0 - Hladík Michal |
|
|
D2A0702 | Frýdek-Místek | 1. HFK Olomouc | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Hrůzek Tomáš |
|
|
D2A0703 | Třinec | Vyškov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Rogožan Lukáš, Setínský Jiří; ČK: 0 - Rogožan Lukáš |
|
|
D2A0704 | Hodonín | Hlučín | 0:1 | | |
ŽK: Hartmann Dominik, Kordula Alex, Mooc Aleš - Herák Tomáš, Boček Robin |
|
|
D2A0705 | PROSTĚJOV | Znojmo | 5:0 | | |
ŽK: Drnovský Václav - 0 |
|
|
D2A0706 | Opava | Baník Ostrava | 3:1 | | |
ŽK: Hartmann Patrik - Kaloč Filip |
|
|
D2A0707 | Jihlava | Sigma Olomouc | 2:2 | | |
ŽK: 0 - Gröger Denis, Matoušek Jakub |
|
|
D2A0708 | Líšeň | Kroměříž | 3:0 | | |
|
|
D2A0709 | ZBROJOVKA Brno | FASTAV Zlín | 8:0 | | |
ŽK: Krula Filip - 0 |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0801 | Karviná | FASTAV Zlín | 1:1 | | |
|
|
D2A0802 | Kroměříž | ZBROJOVKA Brno | 1:2 | | |
ŽK: Berčík Ondřej - Moučka David, Holman Filip, Šarkózy Ivan |
|
|
D2A0803 | Sigma Olomouc | Líšeň | 9:0 | | |
ŽK: 0 - Zeman Tomáš |
|
|
D2A0804 | Baník Ostrava | Jihlava | 2:1 | | |
ŽK: Pak Miroslav - Bartl Denis |
|
|
D2A0805 | Znojmo | Opava | 0:1 | | |
ŽK: Koch Richard - Štefka Tomáš |
|
|
D2A0806 | Hlučín | PROSTĚJOV | 2:5 | | |
ŽK: Tomáš Jakub, Boček Robin - Hýbl František, Krátký Martin |
|
|
D2A0807 | Vyškov | Hodonín | 3:0 | | |
ŽK: Setínský Jiří - Hodonský Jan; ČK: Slunský František - 0 |
|
|
D2A0808 | 1. HFK Olomouc | Třinec | 1:2 | | |
ŽK: Přenosil Jan - 0 |
|
|
D2A0809 | 1. FC SLOVÁCKO | Frýdek-Místek | 2:4 | | |
ŽK: Vlček Dominik, Vrána Šimon, Olšanský Radim - Mrkvička Adam, Janša Marek, Sedláček Daniel |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A0901 | Frýdek-Místek | Karviná | 4:2 | | |
ŽK: Hammer Martin, Sedláček Daniel - Špiriak Kristián |
|
|
D2A0902 | Třinec | 1. FC SLOVÁCKO | 0:1 | | |
|
|
D2A0903 | Hodonín | 1. HFK Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: Hodonský Jan - Smyčka Marek, Henkl František, Golbinec Roman; ČK: Chocholáček Jakub - 0 |
|
|
D2A0904 | PROSTĚJOV | Vyškov | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Koudelka Patrik |
|
|
D2A0905 | Opava | Hlučín | 3:1 | | |
ŽK: Dybal Dominik, Štefka Tomáš, Rys Bruno - Lambert Matěj; ČK: 0 - Lapeš Jakub |
|
|
D2A0906 | Jihlava | Znojmo | 5:0 | | |
ŽK: 0 - Moravec Milan |
|
|
D2A0907 | Líšeň | Baník Ostrava | 0:0 | | |
|
|
D2A0908 | ZBROJOVKA Brno | Sigma Olomouc | 3:4 | | |
ŽK: 0 - Jankovič Matěj |
|
|
D2A0909 | FASTAV Zlín | Kroměříž | 2:1 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1001 | Karviná | Kroměříž | 7:0 | | |
ŽK: Gančařík Dominik - 0 |
|
|
D2A1002 | Sigma Olomouc | FASTAV Zlín | 3:1 | | |
ŽK: Mráz Tomáš - Janků Jakub, Červenka Patrik, Novák Filip |
|
|
D2A1003 | Baník Ostrava | ZBROJOVKA Brno | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Krejčí Ladislav, Holman Filip, Krula Filip |
|
|
D2A1004 | Znojmo | Líšeň | 1:4 | | |
ŽK: Škárka Filip, Burda Jan - Sobotka David, Hlavai Patrik, Šperka Tomáš, Dědič Pavel |
|
|
D2A1005 | Hlučín | Jihlava | 0:1 | | |
ŽK: Tomáš Jakub, Šmarhovyč Viktor - Pejřimovský Kryštof |
|
|
D2A1006 | Vyškov | Opava | 1:0 | | |
ŽK: Rogožan Lukáš - Šikula Matěj, Hluchý Petr |
|
|
D2A1007 | 1. HFK Olomouc | PROSTĚJOV | 1:3 | | |
ŽK: Kříž Pavel - 0 |
|
|
D2A1008 | 1. FC SLOVÁCKO | Hodonín | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Perička Ivan, Kordula Alex |
|
|
D2A1009 | Frýdek-Místek | Třinec | 3:2 | | |
ŽK: Křenek Jakub - Potůček Stanislav |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1101 | Třinec | Karviná | 1:6 | | |
ŽK: 0 - Gančařík Dominik |
|
|
D2A1102 | Hodonín | Frýdek-Místek | 0:4 | | |
ŽK: Skřivánek Adam, Kratochvíl Adam, Hodonský Jan - Vávra Jan, Šohaj Jan, Pánek Jakub; ČK: Kratochvíl Adam - 0 |
|
|
D2A1103 | PROSTĚJOV | 1. FC SLOVÁCKO | 0:3 | | |
ŽK: Kyselý Dominik - 0 |
|
|
D2A1104 | Opava | 1. HFK Olomouc | 0:1 | | |
|
|
D2A1105 | Jihlava | Vyškov | 3:1 | | |
ŽK: 0 - Osolsobě Jan, Rogožan Lukáš, Slunský František; ČK: 0 - Rogožan Lukáš |
|
|
D2A1106 | Líšeň | Hlučín | 4:0 | | |
|
|
D2A1107 | ZBROJOVKA Brno | Znojmo | 6:2 | | |
|
|
D2A1108 | FASTAV Zlín | Baník Ostrava | 2:6 | | |
ŽK: Štěpánek Filip, Palčík Filip - 0 |
|
|
D2A1109 | Kroměříž | Sigma Olomouc | 0:6 | | |
ŽK: Dočkal Pavel - 0 |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1201 | Karviná | Sigma Olomouc | 1:6 | | |
|
|
D2A1202 | Baník Ostrava | Kroměříž | 8:1 | | |
|
|
D2A1203 | Znojmo | FASTAV Zlín | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Kolář Jakub |
|
|
D2A1204 | Hlučín | ZBROJOVKA Brno | 0:3 | | |
ŽK: Kubík Hynek - Blažík Dominik |
|
|
D2A1205 | Vyškov | Líšeň | 3:3 | | |
ŽK: Rozehnal Matěj, Slunský František - 0 |
|
|
D2A1206 | 1. HFK Olomouc | Jihlava | 1:5 | | |
|
|
D2A1207 | 1. FC SLOVÁCKO | Opava | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Hluchý Petr |
|
|
D2A1208 | Frýdek-Místek | PROSTĚJOV | 7:1 | | |
ŽK: 0 - Sedlák Adam |
|
|
D2A1209 | Třinec | Hodonín | 1:2 | | |
ŽK: Nieslanik Denis, Tumlíř Patrik - Schüller Martin, Skřivánek Adam |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1301 | Hodonín | Karviná | 2:4 | | |
ŽK: Jaroš Jaroslav - Gančařík Dominik, Wala Vojtěch, Hruška Adam, Kvapil Michal |
|
|
D2A1302 | PROSTĚJOV | Třinec | 1:1 | | |
ŽK: Popelka Martin - Cieslar Jiří |
|
|
D2A1303 | Opava | Frýdek-Místek | 1:1 | | |
ŽK: Fusek Tomáš, Hluchý Petr, Šefčík Jiří, Hartmann Patrik - Kluz Patrik; ČK: 0 - Kluz Patrik, Kokeš Daniel |
|
|
D2A1304 | Jihlava | 1. FC SLOVÁCKO | 4:1 | | |
ŽK: Matulka Radek - 0 |
|
|
D2A1305 | Líšeň | 1. HFK Olomouc | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Koupil Michal |
|
|
D2A1306 | ZBROJOVKA Brno | Vyškov | 2:0 | | |
ŽK: 0 - Slunský František |
|
|
D2A1307 | FASTAV Zlín | Hlučín | 2:2 | | |
ŽK: Pafka Jiří, Švach Patrik - Lambert Matěj, Herák Tomáš |
|
|
D2A1308 | Kroměříž | Znojmo | 0:0 | | |
|
|
D2A1309 | Sigma Olomouc | Baník Ostrava | 3:3 | | |
ŽK: Jankovič Matěj - Kaloč Filip |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1401 | Karviná | Baník Ostrava | 2:5 | | |
ŽK: Swaczyna Stanislav - Pak Miroslav, Najt David |
|
|
D2A1402 | Znojmo | Sigma Olomouc | 0:3 | | |
|
|
D2A1403 | Hlučín | Kroměříž | 0:0 | | |
|
|
D2A1404 | Vyškov | FASTAV Zlín | 0:2 | | |
ŽK: Rogožan Lukáš - 0 |
|
|
D2A1405 | 1. HFK Olomouc | ZBROJOVKA Brno | 0:9 | | |
|
|
D2A1406 | 1. FC SLOVÁCKO | Líšeň | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Stříž Jan, Šperka Tomáš |
|
|
D2A1407 | Frýdek-Místek | Jihlava | 1:5 | | |
ŽK: Pánek Jakub - Rážek Dominik, Matulka Radek, Křišťál Vojtěch |
|
|
D2A1408 | Třinec | Opava | 1:1 | | |
ŽK: 0 - Hartmann Patrik |
|
|
D2A1409 | Hodonín | PROSTĚJOV | 2:3 | | |
ŽK: Schüller Martin, Kučera Vít, Konečný Ondřej, Kordula Alex, Hodonský Jan - Sedlák Adam |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1501 | PROSTĚJOV | Karviná | 2:0 | | |
ŽK: Krátký Martin, Kvapil Tomáš - Greger Jakub, Macko René, Kožusznik Alexandr |
|
|
D2A1502 | Opava | Hodonín | 2:0 | | |
ŽK: Zacpal Denis - 0 |
|
|
D2A1503 | Jihlava | Třinec | 10:0 | | |
|
|
D2A1504 | Líšeň | Frýdek-Místek | 0:2 | | |
|
|
D2A1505 | ZBROJOVKA Brno | 1. FC SLOVÁCKO | 2:4 | | |
ŽK: Horváth Tomáš - 0 |
|
|
D2A1506 | FASTAV Zlín | 1. HFK Olomouc | 4:1 | | |
ŽK: 0 - Přenosil Jan, Kreuzer Jan |
|
|
D2A1507 | Kroměříž | Vyškov | 2:1 | | |
ŽK: 0 - Rozehnal Matěj, Slunský František, Husár Robin, Klvač Jakub |
|
|
D2A1508 | Sigma Olomouc | Hlučín | 6:0 | | |
ŽK: Matoušek Jakub - Lambert Matěj |
|
|
D2A1509 | Baník Ostrava | Znojmo | 15:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1601 | Karviná | Znojmo | 4:0 | | |
ŽK: 0 - Moravec Milan |
|
|
D2A1602 | Hlučín | Baník Ostrava | 0:5 | | |
ŽK: 0 - Demko Filip |
|
|
D2A1603 | Vyškov | Sigma Olomouc | 1:2 | | |
ŽK: 0 - Sedlmajer Jan |
|
|
D2A1604 | 1. HFK Olomouc | Kroměříž | 1:0 | | |
ŽK: Hrůzek Tomáš, Kreuzer Jan - 0 |
|
|
D2A1605 | 1. FC SLOVÁCKO | FASTAV Zlín | 3:0 | | |
ŽK: Gabčo David - 0 |
|
|
D2A1606 | Frýdek-Místek | ZBROJOVKA Brno | 4:1 | | |
|
|
D2A1607 | Třinec | Líšeň | 1:2 | | |
|
|
D2A1608 | Hodonín | Jihlava | 0:5 | | |
ŽK: Skřivánek Adam, Konečný Ondřej, Venclík Petr, Kordula Alex, Kratochvíl Adam, Hodonský Jan - Chlumský Dominik; ČK: Skřivánek Adam - 0 |
|
|
D2A1609 | PROSTĚJOV | Opava | 1:7 | | |
ŽK: Sedlák Adam - Hartmann Patrik |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D2A1701 | Opava | Karviná | 4:0 | | |
|
|
D2A1702 | Jihlava | PROSTĚJOV | 4:0 | | |
|
|
D2A1703 | Líšeň | Hodonín | 3:0 | | |
ŽK: Stříž Jan - Kutra Vít, Kratochvíl Adam |
|
|
D2A1704 | ZBROJOVKA Brno | Třinec | 4:0 | | |
|
|
D2A1705 | FASTAV Zlín | Frýdek-Místek | 2:3 | | |
ŽK: Sklenář Petr, Švach Patrik, Červenka Patrik - Hammer Martin |
|
|
D2A1706 | Kroměříž | 1. FC SLOVÁCKO | 1:3 | | |
ŽK: Dočkal Pavel - 0 |
|
|
D2A1707 | Sigma Olomouc | 1. HFK Olomouc | 4:0 | | |
ŽK: Obdržálek Adam - Al Kuhaly Karim, Hrůzek Tomáš |
|
|
D2A1708 | Baník Ostrava | Vyškov | 5:2 | | |
ŽK: 0 - Dvořák Christian |
|
|
D2A1709 | Znojmo | Hlučín | 2:0 | | |
ŽK: Křivánek Petr, Novotný Patrik - Boček Robin |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 714 | 4.7 |
Branky domácí | 401 | 2.6 |
Branky hosté | 313 | 2.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
1. FC SLOVÁCKO | 0 | 0 | 0 |
|
1. HFK Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Baník Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
FASTAV Zlín | 0 | 0 | 0 |
|
Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 |
|
Hlučín | 0 | 0 | 0 |
|
Hodonín | 0 | 0 | 0 |
|
Jihlava | 0 | 0 | 0 |
|
Karviná | 0 | 0 | 0 |
|
Kroměříž | 0 | 0 | 0 |
|
Líšeň | 0 | 0 | 0 |
|
Opava | 0 | 0 | 0 |
|
PROSTĚJOV | 0 | 0 | 0 |
|
Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 |
|
Třinec | 0 | 0 | 0 |
|
Vyškov | 0 | 0 | 0 |
|
ZBROJOVKA Brno | 0 | 0 | 0 |
|
Znojmo | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
Řídící komise pro Moravu |
Řídící komise fotbalu pro Moravu, Na Střelnici 39, PO Box 92, 779 00 Olomouc 9
Tel:
585 203 940-1,
585 220 244(konec 1.8.2012)
734 173 374(místo pevné linky)
Fax: 585 220 245
|
|
|