|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
G1A - OP přípravka
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | GRAFFIN Vlašim A | 22 | 17 | 4 | 1 | 123: 21 | 55 | ( 22) |
|
2. | GRAFFIN Vlašim B | 22 | 16 | 2 | 4 | 54: 28 | 50 | ( 17) |
|
3. | Bílkovice | 22 | 13 | 4 | 5 | 92: 48 | 43 | ( 10) |
|
4. | Benešov A | 22 | 13 | 1 | 8 | 93: 48 | 40 | ( 7) |
|
5. | Benešov B | 22 | 12 | 3 | 7 | 83: 42 | 39 | ( 6) |
|
6. | Týnec n/Sáz. | 22 | 11 | 1 | 10 | 72: 54 | 34 | ( 1) |
|
7. | Divišov | 22 | 11 | 1 | 10 | 67: 59 | 34 | ( 1) |
|
8. | Čerčany | 22 | 8 | 1 | 13 | 51: 78 | 25 | ( -8) |
|
9. | Pyšely | 22 | 8 | 0 | 14 | 65: 81 | 24 | ( -9) |
|
10. | Votice | 22 | 7 | 2 | 13 | 54: 97 | 23 | (-10) |
|
11. | Sedlec-Prčice | 22 | 4 | 1 | 17 | 44:119 | 13 | (-20) |
|
12. | Poříčí n/S. | 22 | 1 | 2 | 19 | 17:140 | 5 | (-28) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | GRAFFIN Vlašim A | 11 | 10 | 1 | 0 | 70: 8 | 31 |
|
2. | GRAFFIN Vlašim B | 11 | 10 | 0 | 1 | 32: 14 | 30 |
|
3. | Bílkovice | 11 | 7 | 3 | 1 | 52: 21 | 24 |
|
4. | Benešov B | 11 | 7 | 2 | 2 | 52: 15 | 23 |
|
5. | Benešov A | 11 | 7 | 0 | 4 | 49: 30 | 21 |
|
6. | Týnec n/Sáz. | 11 | 7 | 0 | 4 | 44: 27 | 21 |
|
7. | Divišov | 11 | 7 | 0 | 4 | 37: 23 | 21 |
|
8. | Votice | 11 | 6 | 2 | 3 | 39: 26 | 20 |
|
9. | Pyšely | 11 | 5 | 0 | 6 | 36: 34 | 15 |
|
10. | Čerčany | 11 | 4 | 1 | 6 | 28: 37 | 13 |
|
11. | Sedlec-Prčice | 11 | 4 | 0 | 7 | 29: 41 | 12 |
|
12. | Poříčí n/S. | 11 | 1 | 2 | 8 | 11: 60 | 5 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | GRAFFIN Vlašim A | 11 | 7 | 3 | 1 | 53: 13 | 24 |
|
2. | GRAFFIN Vlašim B | 11 | 6 | 2 | 3 | 22: 14 | 20 |
|
3. | Benešov A | 11 | 6 | 1 | 4 | 44: 18 | 19 |
|
4. | Bílkovice | 11 | 6 | 1 | 4 | 40: 27 | 19 |
|
5. | Benešov B | 11 | 5 | 1 | 5 | 31: 27 | 16 |
|
6. | Týnec n/Sáz. | 11 | 4 | 1 | 6 | 28: 27 | 13 |
|
7. | Divišov | 11 | 4 | 1 | 6 | 30: 36 | 13 |
|
8. | Čerčany | 11 | 4 | 0 | 7 | 23: 41 | 12 |
|
9. | Pyšely | 11 | 3 | 0 | 8 | 29: 47 | 9 |
|
10. | Votice | 11 | 1 | 0 | 10 | 15: 71 | 3 |
|
11. | Sedlec-Prčice | 11 | 0 | 1 | 10 | 15: 78 | 1 |
|
12. | Poříčí n/S. | 11 | 0 | 0 | 11 | 6: 80 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | Benešov A | --- | 0:11 | 1:3 | 6:1 | 8:1 | 3:5 | 5:0 | 1:4 | 12:2 | 4:1 | 5:1 | 4:1 |
|
2. | GRAFFIN Vlašim A | 5:2 | --- | 2:2 | 16:0 | 4:0 | 4:0 | 2:0 | 5:1 | 3:0 | 16:0 | 6:1 | 7:2 |
|
3. | GRAFFIN Vlašim B | 2:1 | 0:6 | --- | 7:0 | 2:0 | 3:1 | 2:0 | 2:0 | 3:1 | 6:3 | 1:0 | 4:2 |
|
4. | Poříčí n/S. | 3:2 | 0:6 | 1:1 | --- | 1:10 | 2:10 | 0:10 | 2:3 | 1:4 | 1:1 | 0:11 | 0:2 |
|
5. | Pyšely | 0:9 | 1:6 | 0:3 | 4:0 | --- | 3:0 | 4:5 | 1:3 | 2:5 | 13:1 | 3:2 | 5:0 |
|
6. | Bílkovice | 0:0 | 3:3 | 4:2 | 6:1 | 8:3 | --- | 2:2 | 4:2 | 8:3 | 8:1 | 1:2 | 8:2 |
|
7. | Benešov B | 3:4 | 0:0 | 0:1 | 7:0 | 7:0 | 3:2 | --- | 4:3 | 4:2 | 8:1 | 2:2 | 14:0 |
|
8. | Týnec n/Sáz. | 0:7 | 3:1 | 0:4 | 11:2 | 7:0 | 0:4 | 1:5 | --- | 2:0 | 4:3 | 11:1 | 5:0 |
|
9. | Čerčany | 1:5 | 2:7 | 1:3 | 6:0 | 1:6 | 2:6 | 1:3 | 2:2 | --- | 3:2 | 3:1 | 6:2 |
|
10. | Sedlec-Prčice | 1:8 | 1:6 | 1:3 | 9:0 | 5:3 | 3:5 | 1:4 | 2:1 | 0:2 | --- | 2:6 | 4:3 |
|
11. | Divišov | 2:1 | 0:4 | 1:0 | 5:1 | 2:1 | 2:5 | 3:2 | 0:6 | 1:2 | 7:0 | --- | 14:1 |
|
12. | Votice | 1:5 | 3:3 | 3:0 | 3:1 | 2:5 | 2:2 | 6:0 | 4:3 | 5:2 | 8:2 | 2:3 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | GRAFFIN Vlašim B | 11 | 9 | 1 | 1 | 33: 11 | 28 |
|
2. | GRAFFIN Vlašim A | 11 | 8 | 2 | 1 | 51: 12 | 26 |
|
3. | Divišov | 11 | 8 | 0 | 3 | 33: 28 | 24 |
|
4. | Bílkovice | 11 | 6 | 2 | 3 | 43: 25 | 20 |
|
5. | Týnec n/Sáz. | 11 | 6 | 0 | 5 | 41: 22 | 18 |
|
6. | Benešov A | 11 | 6 | 0 | 5 | 38: 31 | 18 |
|
7. | Benešov B | 11 | 5 | 1 | 5 | 39: 23 | 16 |
|
8. | Pyšely | 11 | 5 | 0 | 6 | 39: 31 | 15 |
|
9. | Votice | 11 | 5 | 0 | 6 | 34: 38 | 15 |
|
10. | Čerčany | 11 | 3 | 0 | 8 | 18: 39 | 9 |
|
11. | Sedlec-Prčice | 11 | 2 | 0 | 9 | 27: 60 | 6 |
|
12. | Poříčí n/S. | 11 | 0 | 0 | 11 | 6: 82 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | GRAFFIN Vlašim A | 11 | 9 | 2 | 0 | 72: 9 | 29 |
|
2. | Bílkovice | 11 | 7 | 2 | 2 | 49: 23 | 23 |
|
3. | Benešov B | 11 | 7 | 2 | 2 | 44: 19 | 23 |
|
4. | Benešov A | 11 | 7 | 1 | 3 | 55: 17 | 22 |
|
5. | GRAFFIN Vlašim B | 11 | 7 | 1 | 3 | 21: 17 | 22 |
|
6. | Týnec n/Sáz. | 11 | 5 | 1 | 5 | 31: 32 | 16 |
|
7. | Čerčany | 11 | 5 | 1 | 5 | 33: 39 | 16 |
|
8. | Divišov | 11 | 3 | 1 | 7 | 34: 31 | 10 |
|
9. | Pyšely | 11 | 3 | 0 | 8 | 26: 50 | 9 |
|
10. | Votice | 11 | 2 | 2 | 7 | 20: 59 | 8 |
|
11. | Sedlec-Prčice | 11 | 2 | 1 | 8 | 17: 59 | 7 |
|
12. | Poříčí n/S. | 11 | 1 | 2 | 8 | 11: 58 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0101 | Benešov A | Votice | 4:1 (3:0) | 30 | |
Rozhodčí: Slunéčko Jindřich -laik |
|
|
G1A0102 | GRAFFIN Vlašim A | Divišov | 6:1 (4:0) | 30 | |
Rozhodčí: Linhart Josef - laik |
|
|
G1A0103 | GRAFFIN Vlašim B | Sedlec-Prčice | 6:3 (3:2) | 30 | |
Rozhodčí: Vejvoda Martin-laik |
|
|
G1A0104 | Poříčí n/S. | Čerčany | 1:4 (0:2) | 15 | |
Rozhodčí: Murgač Ladislav |
|
|
G1A0105 | Pyšely | Týnec n/Sáz. | 1:3 (1:0) | 50 | |
Rozhodčí: Jan Sládek - laik |
|
|
G1A0106 | Bílkovice | Benešov B | 2:2 (1:1) | 30 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef - laik |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0201 | Votice | Benešov B | 6:0 (5:0) | 30 | |
Rozhodčí: Dohnal Milan-laik |
|
|
G1A0202 | Týnec n/Sáz. | Bílkovice | 0:4 (0:1) | 20 | |
Rozhodčí: Urban Pavel |
|
|
G1A0203 | Čerčany | Pyšely | 1:6 (0:2) | 20 | |
Rozhodčí: Procházka Martin - laik |
|
|
G1A0204 | Sedlec-Prčice | Poříčí n/S. | 9:0 (4:0) | 20 | |
Rozhodčí: Dřevojan Libor - laik |
|
|
G1A0205 | Divišov | GRAFFIN Vlašim B | 1:0 (1:0) | 40 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav - laik |
|
|
G1A0206 | Benešov A | GRAFFIN Vlašim A | 0:11 (0:4) | 20 | |
Rozhodčí: Slunéčko Jindřich - laik |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0301 | GRAFFIN Vlašim A | Votice | 7:2 (2:1) | 30 | |
Rozhodčí: Linhart Josef-laik |
|
|
G1A0302 | GRAFFIN Vlašim B | Benešov A | 2:1 (1:1) | 20 | |
Rozhodčí: Linhart Josef-laik |
|
|
G1A0303 | Poříčí n/S. | Divišov | 0:11 (0:4) | 20 | |
Rozhodčí: Cigler Jaroslav |
|
|
G1A0304 | Pyšely | Sedlec-Prčice | 13:1 (6:0) | 50 | |
Rozhodčí: Turek Tomáš-laik |
|
|
G1A0305 | Bílkovice | Čerčany | 8:3 (3:0) | 50 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef-laik |
|
|
G1A0306 | Benešov B | Týnec n/Sáz. | 4:3 (1:1) | 50 | |
Rozhodčí: Řejha Miloš-laik |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0401 | Votice | Týnec n/Sáz. | 4:3 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Dohnal Milan-laik |
|
|
G1A0402 | Čerčany | Benešov B | 1:3 (0:1) | 30 | |
Rozhodčí: Procházka Martin-laik |
|
|
G1A0403 | Sedlec-Prčice | Bílkovice | 3:5 (1:3) | 40 | |
Rozhodčí: Dřevojan Libor - laik |
|
|
G1A0404 | Divišov | Pyšely | 2:1 (1:1) | 30 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav-laik |
|
|
G1A0405 | Benešov A | Poříčí n/S. | 6:1 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Lán Milan-laik |
|
|
G1A0406 | GRAFFIN Vlašim A | GRAFFIN Vlašim B | 2:2 (1:0) | 10 | |
Rozhodčí: Boháč Ondřej - laik |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0501 | GRAFFIN Vlašim B | Votice | 4:2 (3:1) | 30 | |
Rozhodčí: Vejsada Martin - laik |
|
|
G1A0502 | Poříčí n/S. | GRAFFIN Vlašim A | 0:6 (0:3) | | |
Rozhodčí: Macháček Martin |
|
|
G1A0503 | Pyšely | Benešov A | 0:9 (0:3) | 50 | |
Rozhodčí: Turek Tomáš-laik |
|
|
G1A0504 | Bílkovice | Divišov | 1:2 (1:2) | 30 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef -laik |
|
|
G1A0505 | Benešov B | Sedlec-Prčice | 8:1 (5:1) | 30 | |
Rozhodčí: Řejha Miloš -laik |
|
|
G1A0506 | Týnec n/Sáz. | Čerčany | 2:0 (0:0) | 50 | |
Rozhodčí: Urban Pavel |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0601 | Votice | Čerčany | 5:2 (3:0) | | |
Rozhodčí: Dohnal Milan - laik |
|
|
G1A0602 | Sedlec-Prčice | Týnec n/Sáz. | 2:1 (1:1) | 30 | |
Rozhodčí: Novotný Josef |
|
|
G1A0603 | Divišov | Benešov B | 3:2 (1:1) | 30 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav - laik |
|
|
G1A0604 | Benešov A | Bílkovice | 3:5 (2:3) | 40 | |
Rozhodčí: Lán Milan - laik |
|
|
G1A0605 | GRAFFIN Vlašim A | Pyšely | 4:0 (2:0) | 30 | |
Rozhodčí: Linhart Josef - laik |
|
|
G1A0606 | GRAFFIN Vlašim B | Poříčí n/S. | 7:0 (4:0) | 20 | |
Rozhodčí: Boháč Ondřej - laik |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0701 | Poříčí n/S. | Votice | 0:2 (0:1) | 70 | |
Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav |
|
|
G1A0702 | Pyšely | GRAFFIN Vlašim B | 0:3 (0:2) | 20 | |
Rozhodčí: Cigler Jaroslav |
|
|
G1A0703 | Bílkovice | GRAFFIN Vlašim A | 3:3 (1:0) | 70 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef - laik |
|
|
G1A0704 | Benešov B | Benešov A | 3:4 (1:1) | 60 | |
Rozhodčí: Slunéčko Jindřich - laik |
|
|
G1A0705 | Týnec n/Sáz. | Divišov | 11:1 (1:1) | 40 | |
Rozhodčí: Urban Pavel |
|
|
G1A0706 | Čerčany | Sedlec-Prčice | 3:2 (0:0) | | |
Rozhodčí: Greš Josef - laik |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0801 | Votice | Sedlec-Prčice | 8:2 (6:0) | 20 | |
Rozhodčí: Dohnal Milan- laik |
|
|
G1A0802 | Divišov | Čerčany | 1:2 (1:1) | 40 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav - laik |
|
|
G1A0803 | Benešov A | Týnec n/Sáz. | 1:4 (0:3) | 10 | |
Rozhodčí: Slunéčko Jindřich-laik |
|
|
G1A0804 | GRAFFIN Vlašim A | Benešov B | 2:0 (0:0) | 40 | |
Rozhodčí: Linhart Josef - laik |
|
|
G1A0805 | GRAFFIN Vlašim B | Bílkovice | 3:1 (1:0) | 20 | |
Rozhodčí: Vejvoda Martin |
|
|
G1A0806 | Poříčí n/S. | Pyšely | 1:10 (0:5) | 30 | |
Rozhodčí: Limon Josef - laik |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A0901 | Pyšely | Votice | 5:0 (2:0) | 20 | |
Rozhodčí: Hruška Ladislav - laik |
|
|
G1A0902 | Bílkovice | Poříčí n/S. | 6:1 (2:0) | 50 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef - laik |
|
|
G1A0903 | Benešov B | GRAFFIN Vlašim B | 0:1 (0:0) | 30 | |
Rozhodčí: Dostál Ladislav - laik |
|
|
G1A0904 | Týnec n/Sáz. | GRAFFIN Vlašim A | 3:1 (1:1) | 40 | |
Rozhodčí: Urban Pavel |
|
|
G1A0905 | Čerčany | Benešov A | 1:5 (1:1) | 30 | |
Rozhodčí: Procházka Martin - laik |
|
|
G1A0906 | Sedlec-Prčice | Divišov | 2:6 (1:3) | 30 | |
Rozhodčí: Krejčí Jaroslav-laik |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1001 | Votice | Divišov | 2:3 (2:1) | 20 | |
Rozhodčí: Dohnal Milan - laik |
|
|
G1A1002 | Benešov A | Sedlec-Prčice | 4:1 (1:1) | 20 | |
Rozhodčí: Slunéčko Jindřich - laik |
|
|
G1A1003 | GRAFFIN Vlašim A | Čerčany | 3:0 (1:0) | 20 | |
Rozhodčí: Linhart Josef - laik |
|
|
G1A1004 | GRAFFIN Vlašim B | Týnec n/Sáz. | 2:0 (2:0) | | |
|
|
G1A1005 | Poříčí n/S. | Benešov B | 0:10 (0:5) | 45 | |
Rozhodčí: Pospíšil Tomáš - laik |
|
|
G1A1006 | Pyšely | Bílkovice | 3:0 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Turek Tomáš - laik |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1101 | Bílkovice | Votice | 8:2 (5:0) | 60 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef - laik |
|
|
G1A1102 | Benešov B | Pyšely | 7:0 (2:0) | 30 | |
Rozhodčí: Řejha Miloš - laik |
|
|
G1A1103 | Týnec n/Sáz. | Poříčí n/S. | 11:2 (7:0) | 40 | |
Rozhodčí: Urban Pavel |
|
|
G1A1104 | Čerčany | GRAFFIN Vlašim B | 1:3 (0:1) | 20 | |
Rozhodčí: Rublič Luděk - laik |
|
|
G1A1105 | Sedlec-Prčice | GRAFFIN Vlašim A | 1:6 (1:2) | 20 | |
Rozhodčí: Dřevojan Libor - laik |
|
|
G1A1106 | Divišov | Benešov A | 2:1 (2:0) | 30 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav - laik |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1201 | Votice | Benešov A | 1:5 (0:2) | 30 | |
Rozhodčí: Grund Zdeněk |
|
|
G1A1202 | Divišov | GRAFFIN Vlašim A | 0:4 (0:0) | 20 | |
Rozhodčí: Březina Zdeněk |
|
|
G1A1203 | Sedlec-Prčice | GRAFFIN Vlašim B | 1:3 (0:1) | 10 | |
Rozhodčí: Hůlka Jaroslav |
|
|
G1A1204 | Čerčany | Poříčí n/S. | 6:0 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Cigler Jaroslav |
|
|
G1A1205 | Týnec n/Sáz. | Pyšely | 7:0 (3:0) | 40 | |
Rozhodčí: Mikolášek Jiří |
|
|
G1A1206 | Benešov B | Bílkovice | 3:2 (1:1) | 50 | |
Rozhodčí: Murgač Ladislav |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1301 | Benešov B | Votice | 14:0 (9:0) | 30 | |
Rozhodčí: Řejha Miloš - laik |
|
|
G1A1302 | Bílkovice | Týnec n/Sáz. | 4:2 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef - laik |
|
|
G1A1303 | Pyšely | Čerčany | 2:5 (1:1) | 10 | |
Rozhodčí: Turek Tomáš - laik |
|
|
G1A1304 | Poříčí n/S. | Sedlec-Prčice | 1:1 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Pospíšil Tomáš - laik |
|
|
G1A1305 | GRAFFIN Vlašim B | Divišov | 1:0 (0:0) | 20 | |
Rozhodčí: Zelingr Pavel - laik |
|
|
G1A1306 | GRAFFIN Vlašim A | Benešov A | 5:2 (2:0) | 45 | |
Rozhodčí: Špejtek Frant. - laik |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1401 | Votice | GRAFFIN Vlašim A | 3:3 (0:2) | 20 | |
Rozhodčí: Milan Dohnal - laik |
|
|
G1A1402 | Benešov A | GRAFFIN Vlašim B | 1:3 (0:1) | 20 | |
Rozhodčí: Řejha Miloš -laik |
|
|
G1A1403 | Divišov | Poříčí n/S. | 5:1 (3:0) | 35 | |
Rozhodčí: Jaroslav Novák - laik |
|
|
G1A1404 | Sedlec-Prčice | Pyšely | 5:3 (2:1) | 30 | |
Rozhodčí: Milan Kaňka - laik |
|
|
G1A1405 | Čerčany | Bílkovice | 2:6 (1:3) | 70 | |
Rozhodčí: Procházka Martin - laik |
|
|
G1A1406 | Týnec n/Sáz. | Benešov B | 1:5 (0:2) | 15 | |
Rozhodčí: Urban Pavel |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1501 | Týnec n/Sáz. | Votice | 5:0 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Konvička Petr |
|
|
G1A1502 | Benešov B | Čerčany | 4:2 (3:0) | 30 | |
Rozhodčí: Miloš Řejha - laik |
|
|
G1A1503 | Bílkovice | Sedlec-Prčice | 8:1 (4:0) | 45 | |
Rozhodčí: Josef Šimánek - laik |
|
|
G1A1504 | Pyšely | Divišov | 3:2 (2:1) | 50 | |
Rozhodčí: Tomáš Turek - laik |
|
|
G1A1505 | Poříčí n/S. | Benešov A | 3:2 (1:0) | 30 | |
Rozhodčí: Novotný Fr. |
|
|
G1A1506 | GRAFFIN Vlašim B | GRAFFIN Vlašim A | 0:6 (0:3) | 10 | |
Rozhodčí: Josef Linhart - laik |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1601 | Votice | GRAFFIN Vlašim B | 3:0 (0:0) | 30 | |
Rozhodčí: Milan Dohnal - laik |
|
|
G1A1602 | GRAFFIN Vlašim A | Poříčí n/S. | 16:0 (9:0) | 20 | |
Rozhodčí: Josef Linhart - laik |
|
|
G1A1603 | Benešov A | Pyšely | 8:1 (3:0) | 10 | |
Rozhodčí: Jindřich Slunéčko - laik |
|
|
G1A1604 | Divišov | Bílkovice | 2:5 (0:5) | 30 | |
Rozhodčí: Jaroslav Novák - laik |
|
|
G1A1605 | Sedlec-Prčice | Benešov B | 1:4 (0:1) | | |
Rozhodčí: Milan Kaňka - laik |
|
|
G1A1606 | Čerčany | Týnec n/Sáz. | 2:2 (1:0) | | |
Rozhodčí: Martin Procházka - laik |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1701 | Čerčany | Votice | 6:2 (3:2) | 30 | |
Rozhodčí: Martin Procházka - laik |
|
|
G1A1702 | Týnec n/Sáz. | Sedlec-Prčice | 4:3 (3:1) | 50 | |
Rozhodčí: Urban Pavel |
|
|
G1A1703 | Benešov B | Divišov | 2:2 (1:2) | 30 | |
Rozhodčí: Řejha Miloš - Laik |
|
|
G1A1704 | Bílkovice | Benešov A | 0:0 (0:0) | 50 | |
Rozhodčí: Josef Šimánek - laik |
|
|
G1A1705 | Pyšely | GRAFFIN Vlašim A | 1:6 (0:1) | | |
Rozhodčí: Turek Tomáš - laik |
|
|
G1A1706 | Poříčí n/S. | GRAFFIN Vlašim B | 1:1 (0:0) | 30 | |
Rozhodčí: Macháček Martin |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1801 | Votice | Poříčí n/S. | 3:1 (0:0) | 30 | |
Rozhodčí: Dohnal Milan - laik |
|
|
G1A1802 | GRAFFIN Vlašim B | Pyšely | 2:0 (0:0) | 20 | |
Rozhodčí: Linhart Josef- laik |
|
|
G1A1803 | GRAFFIN Vlašim A | Bílkovice | 4:0 (4:0) | 20 | |
Rozhodčí: Linhart Josef-laik |
|
|
G1A1804 | Benešov A | Benešov B | 5:0 (2:0) | 40 | |
Rozhodčí: Řejha Miloš - laik |
|
|
G1A1805 | Divišov | Týnec n/Sáz. | 0:6 (0:3) | 30 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav - laik |
|
|
G1A1806 | Sedlec-Prčice | Čerčany | 0:2 (0:0) | 30 | |
Rozhodčí: Dolejší - laik |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A1901 | Sedlec-Prčice | Votice | 4:3 (2:2) | 10 | |
Rozhodčí: Hůlka Jaroslav |
|
|
G1A1902 | Čerčany | Divišov | 3:1 (2:1) | 30 | |
Rozhodčí: Vorálek Karel - laik |
|
|
G1A1903 | Týnec n/Sáz. | Benešov A | 0:7 (0:2) | | |
Rozhodčí: Skalický Luděk - laik |
|
|
G1A1904 | Benešov B | GRAFFIN Vlašim A | 0:0 (0:0) | 40 | |
Rozhodčí: Dostál Ladislav - laik |
|
|
G1A1905 | Bílkovice | GRAFFIN Vlašim B | 4:2 (2:0) | 45 | |
Rozhodčí: Zákostelský Pavel - laik |
|
|
G1A1906 | Pyšely | Poříčí n/S. | 4:0 (2:0) | 50 | |
Rozhodčí: Turek Tomáš - laik |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A2001 | Votice | Pyšely | 2:5 (2:2) | 30 | |
Rozhodčí: Dohnal Milan - laik |
|
|
G1A2002 | Poříčí n/S. | Bílkovice | 2:10 (1:4) | 40 | |
Rozhodčí: Pecina Josef - laik |
|
|
G1A2003 | GRAFFIN Vlašim B | Benešov B | 2:0 (1:0) | 42 | |
Rozhodčí: Boháč Ondřej - laik |
|
|
G1A2004 | GRAFFIN Vlašim A | Týnec n/Sáz. | 5:1 (1:0) | 55 | |
Rozhodčí: Boháč Ondřej - laik |
|
|
G1A2005 | Benešov A | Čerčany | 12:2 (6:2) | 20 | |
Rozhodčí: Slunečko Jindřich - laik |
|
|
G1A2006 | Divišov | Sedlec-Prčice | 7:0 (4:0) | 40 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav - laik |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A2101 | Divišov | Votice | 14:1 (6:0) | 50 | |
Rozhodčí: Novák Jaroslav - laik |
|
|
G1A2102 | Sedlec-Prčice | Benešov A | 1:8 (1:3) | 10 | |
Rozhodčí: Hůlka Jaroslav |
|
|
G1A2103 | Čerčany | GRAFFIN Vlašim A | 2:7 (2:4) | | |
Rozhodčí: Vorálek Karel - laik |
|
|
G1A2104 | Týnec n/Sáz. | GRAFFIN Vlašim B | 0:4 (0:2) | 30 | |
Rozhodčí: Zelinger - laik |
|
|
G1A2105 | Benešov B | Poříčí n/S. | 7:0 (5:0) | 30 | |
Rozhodčí: Blahůšek Richard |
|
|
G1A2106 | Bílkovice | Pyšely | 8:3 (6:1) | 40 | |
Rozhodčí: Šimánek Josef - laik |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
G1A2201 | Votice | Bílkovice | 2:2 (1:1) | 50 | |
Rozhodčí: Dohnal Milan - laik |
|
|
G1A2202 | Pyšely | Benešov B | 4:5 (3:1) | | |
Rozhodčí: Turek Tomáš - laik |
|
|
G1A2203 | Poříčí n/S. | Týnec n/Sáz. | 2:3 (1:3) | 30 | |
Rozhodčí: Pospíšil Tomáš - laik |
|
|
G1A2204 | GRAFFIN Vlašim B | Čerčany | 3:1 (1:1) | | |
Rozhodčí: Zelingr Pavel - laik |
|
|
G1A2205 | GRAFFIN Vlašim A | Sedlec-Prčice | 16:0 (7:0) | 40 | |
Rozhodčí: Zelingr Pavel - laik |
|
|
G1A2206 | Benešov A | Divišov | 5:1 (1:0) | 20 | |
Rozhodčí: Blahůšek Richard |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 815 | 6.2 |
Branky domácí | 479 | 3.6 |
Branky hosté | 336 | 2.5 |
Diváků | 3902 | 30 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Benešov A | 260 | 355 | 615 |
|
Benešov B | 410 | 302 | 712 |
|
Bílkovice | 500 | 410 | 910 |
|
Čerčany | 260 | 265 | 525 |
|
Divišov | 375 | 320 | 695 |
|
GRAFFIN Vlašim A | 340 | 240 | 580 |
|
GRAFFIN Vlašim B | 212 | 285 | 497 |
|
Poříčí n/S. | 340 | 355 | 695 |
|
Pyšely | 330 | 310 | 640 |
|
Sedlec-Prčice | 230 | 355 | 585 |
|
Týnec n/Sáz. | 355 | 315 | 670 |
|
Votice | 290 | 390 | 680 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Benešov |
Vnoučkova 1699, 256 01 Benešov
Tel: 317 729 538
Fax: 317 723 171
|
|
|