|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A1A - Okresní přebor dospělí
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Vykáň | 26 | 19 | 3 | 4 | 125: 55 | 60 | ( 21) |
|
2. | Loučeň | 26 | 13 | 7 | 6 | 61: 31 | 46 | ( 7) |
|
3. | Pátek | 26 | 12 | 6 | 8 | 56: 42 | 42 | ( 3) |
|
4. | Slovan Poděbrady A | 26 | 14 | 3 | 9 | 55: 45 | 42 | ( 6) |
|
5. | Městec Králové A | 26 | 12 | 4 | 10 | 84: 68 | 40 | ( 1) |
|
6. | Hrubý Jeseník A | 26 | 10 | 5 | 11 | 42: 62 | 35 | ( -4) |
|
7. | Kostomlaty | 26 | 10 | 5 | 11 | 53: 59 | 35 | ( -4) |
|
8. | Bohemia Poděbrady B | 26 | 10 | 3 | 13 | 57: 64 | 33 | ( -6) |
|
9. | Běrunice A | 26 | 9 | 6 | 11 | 44: 55 | 33 | ( -6) |
|
10. | Krchleby | 26 | 10 | 2 | 14 | 57: 73 | 32 | ( -7) |
|
11. | AFK Semice B | 26 | 10 | 2 | 14 | 55: 89 | 32 | ( -7) |
|
12. | Kostelní Lhota A | 26 | 8 | 7 | 11 | 43: 49 | 31 | ( -8) |
|
13. | Polaban Nymburk B | 26 | 8 | 5 | 13 | 58: 73 | 29 | (-10) |
|
14. | Přerov n. Labem A | 26 | 5 | 6 | 15 | 36: 61 | 21 | (-18) |
|
Družstvu Slovan Poděbrady A bylo odebráno bodů: 3
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Loučeň | 13 | 9 | 3 | 1 | 42: 9 | 30 |
|
2. | Vykáň | 13 | 9 | 2 | 2 | 71: 29 | 29 |
|
3. | Polaban Nymburk B | 13 | 8 | 2 | 3 | 41: 24 | 26 |
|
4. | Slovan Poděbrady A | 13 | 8 | 1 | 4 | 33: 20 | 25 |
|
5. | Bohemia Poděbrady B | 13 | 8 | 0 | 5 | 38: 18 | 24 |
|
6. | Městec Králové A | 13 | 7 | 1 | 5 | 47: 28 | 22 |
|
7. | Pátek | 13 | 6 | 4 | 3 | 25: 19 | 22 |
|
8. | Krchleby | 13 | 6 | 2 | 5 | 37: 29 | 20 |
|
9. | AFK Semice B | 13 | 6 | 0 | 7 | 34: 34 | 18 |
|
10. | Kostelní Lhota A | 13 | 5 | 2 | 6 | 25: 22 | 17 |
|
11. | Kostomlaty | 13 | 4 | 4 | 5 | 28: 27 | 16 |
|
12. | Hrubý Jeseník A | 13 | 4 | 4 | 5 | 23: 29 | 16 |
|
13. | Přerov n. Labem A | 13 | 4 | 4 | 5 | 27: 24 | 16 |
|
14. | Běrunice A | 13 | 4 | 3 | 6 | 20: 23 | 15 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vykáň | 13 | 10 | 1 | 2 | 54: 26 | 31 |
|
2. | Pátek | 13 | 6 | 2 | 5 | 31: 23 | 20 |
|
3. | Slovan Poděbrady A | 13 | 6 | 2 | 5 | 22: 25 | 20 |
|
4. | Kostomlaty | 13 | 6 | 1 | 6 | 25: 32 | 19 |
|
5. | Hrubý Jeseník A | 13 | 6 | 1 | 6 | 19: 33 | 19 |
|
6. | Městec Králové A | 13 | 5 | 3 | 5 | 37: 40 | 18 |
|
7. | Běrunice A | 13 | 5 | 3 | 5 | 24: 32 | 18 |
|
8. | Loučeň | 13 | 4 | 4 | 5 | 19: 22 | 16 |
|
9. | Kostelní Lhota A | 13 | 3 | 5 | 5 | 18: 27 | 14 |
|
10. | AFK Semice B | 13 | 4 | 2 | 7 | 21: 55 | 14 |
|
11. | Krchleby | 13 | 4 | 0 | 9 | 20: 44 | 12 |
|
12. | Bohemia Poděbrady B | 13 | 2 | 3 | 8 | 19: 46 | 9 |
|
13. | Přerov n. Labem A | 13 | 1 | 2 | 10 | 9: 37 | 5 |
|
14. | Polaban Nymburk B | 13 | 0 | 3 | 10 | 17: 49 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Hrubý Jeseník A | --- | 3:1 | 0:2 | 2:1 | 3:3 | 0:1 | 0:4 | 2:1 | 2:3 | 2:2 | 3:3 | 2:2 | 0:5 | 4:1 |
|
2. | Přerov n. Labem A | 1:1 | --- | 3:1 | 3:2 | 6:0 | 2:4 | 0:3 | 1:1 | 2:2 | 4:2 | 4:4 | 0:1 | 1:2 | 0:1 |
|
3. | Krchleby | 0:1 | 4:0 | --- | 1:3 | 5:0 | 0:3 | 3:2 | 0:3 | 5:0 | 4:0 | 2:5 | 1:1 | 9:8 | 3:3 |
|
4. | Kostomlaty | 0:2 | 4:0 | 3:4 | --- | 5:1 | 2:3 | 1:1 | 0:0 | 2:5 | 2:2 | 2:1 | 4:2 | 1:4 | 2:2 |
|
5. | AFK Semice B | 3:1 | 2:1 | 3:1 | 1:2 | --- | 1:3 | 0:2 | 4:2 | 0:2 | 7:3 | 2:4 | 1:3 | 1:8 | 9:2 |
|
6. | Slovan Poděbrady A | 1:2 | 1:1 | 6:2 | 4:1 | 2:0 | --- | 0:3 | 4:1 | 1:2 | 2:1 | 4:3 | 2:0 | 3:4 | 3:0 |
|
7. | Pátek | 1:2 | 1:1 | 4:1 | 5:0 | 2:1 | 3:2 | --- | 2:2 | 0:0 | 1:0 | 0:0 | 0:2 | 1:6 | 5:2 |
|
8. | Loučeň | 3:0 | 5:0 | 6:1 | 2:2 | 1:1 | 5:0 | 1:1 | --- | 3:0 | 1:0 | 2:1 | 6:0 | 1:3 | 6:0 |
|
9. | Běrunice A | 1:2 | 4:0 | 2:0 | 0:3 | 1:5 | 1:1 | 2:3 | 0:2 | --- | 5:2 | 1:3 | 0:0 | 1:1 | 2:1 |
|
10. | Polaban Nymburk B | 4:5 | 3:1 | 1:2 | 5:2 | 1:3 | 8:2 | 3:0 | 4:2 | 3:2 | --- | 4:3 | 0:0 | 4:1 | 1:1 |
|
11. | Městec Králové A | 2:1 | 6:1 | 4:0 | 1:4 | 11:0 | 1:3 | 4:3 | 2:2 | 3:4 | 8:2 | --- | 4:2 | 0:4 | 1:2 |
|
12. | Kostelní Lhota A | 4:0 | 1:0 | 1:2 | 2:3 | 1:2 | 1:0 | 2:0 | 1:2 | 2:2 | 1:1 | 3:4 | --- | 2:4 | 4:2 |
|
13. | Vykáň | 8:2 | 3:1 | 9:3 | 6:1 | 4:5 | 0:0 | 3:8 | 2:0 | 6:1 | 8:0 | 12:2 | 4:4 | --- | 6:2 |
|
14. | Bohemia Poděbrady B | 5:0 | 0:2 | 2:1 | 0:1 | 13:0 | 1:0 | 4:1 | 0:1 | 3:1 | 4:2 | 1:4 | 3:1 | 2:4 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vykáň | 13 | 10 | 0 | 3 | 64: 35 | 30 |
|
2. | Pátek | 13 | 8 | 2 | 3 | 36: 20 | 26 |
|
3. | Loučeň | 13 | 7 | 2 | 4 | 31: 19 | 23 |
|
4. | Hrubý Jeseník A | 13 | 7 | 2 | 4 | 24: 24 | 23 |
|
5. | AFK Semice B | 13 | 7 | 0 | 6 | 40: 44 | 21 |
|
6. | Městec Králové A | 13 | 6 | 1 | 6 | 46: 39 | 19 |
|
7. | Slovan Poděbrady A | 13 | 6 | 1 | 6 | 25: 29 | 19 |
|
8. | Kostomlaty | 13 | 5 | 3 | 5 | 29: 30 | 18 |
|
9. | Polaban Nymburk B | 13 | 5 | 2 | 6 | 37: 38 | 17 |
|
10. | Běrunice A | 13 | 5 | 2 | 6 | 26: 32 | 17 |
|
11. | Kostelní Lhota A | 13 | 4 | 4 | 5 | 19: 21 | 16 |
|
12. | Bohemia Poděbrady B | 13 | 4 | 2 | 7 | 24: 39 | 14 |
|
13. | Přerov n. Labem A | 13 | 3 | 3 | 7 | 22: 29 | 12 |
|
14. | Krchleby | 13 | 1 | 2 | 10 | 15: 39 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vykáň | 13 | 9 | 3 | 1 | 61: 20 | 30 |
|
2. | Krchleby | 13 | 9 | 0 | 4 | 42: 34 | 27 |
|
3. | Slovan Poděbrady A | 13 | 8 | 2 | 3 | 30: 16 | 26 |
|
4. | Loučeň | 13 | 6 | 5 | 2 | 30: 12 | 23 |
|
5. | Městec Králové A | 13 | 6 | 3 | 4 | 38: 29 | 21 |
|
6. | Bohemia Poděbrady B | 13 | 6 | 1 | 6 | 33: 25 | 19 |
|
7. | Kostomlaty | 13 | 5 | 2 | 6 | 24: 29 | 17 |
|
8. | Pátek | 13 | 4 | 4 | 5 | 20: 22 | 16 |
|
9. | Běrunice A | 13 | 4 | 4 | 5 | 18: 23 | 16 |
|
10. | Kostelní Lhota A | 13 | 4 | 3 | 6 | 24: 28 | 15 |
|
11. | Polaban Nymburk B | 13 | 3 | 3 | 7 | 21: 35 | 12 |
|
12. | Hrubý Jeseník A | 13 | 3 | 3 | 7 | 18: 38 | 12 |
|
13. | AFK Semice B | 13 | 3 | 2 | 8 | 15: 45 | 11 |
|
14. | Přerov n. Labem A | 13 | 2 | 3 | 8 | 14: 32 | 9 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0101 | Hrubý Jeseník A | Bohemia Poděbrady B | 4:1 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
|
A1A0102 | Přerov n. Labem A | Vykáň | 1:2 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0103 | Krchleby | Kostelní Lhota A | 1:1 | | |
Rozhodčí: Leština Karel |
|
|
A1A0104 | Kostomlaty | Městec Králové A | 2:1 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A0105 | AFK Semice B | Polaban Nymburk B | 7:3 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
|
A1A0106 | Slovan Poděbrady A | Běrunice A | 1:2 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A0107 | Pátek | Loučeň | 2:2 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0201 | Bohemia Poděbrady B | Loučeň | 0:1 | | |
Rozhodčí: Kubera |
|
|
A1A0202 | Běrunice A | Pátek | 2:3 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A0203 | Polaban Nymburk B | Slovan Poděbrady A | 8:2 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A0204 | Městec Králové A | AFK Semice B | 11:0 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
A1A0205 | Kostelní Lhota A | Kostomlaty | 2:3 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0206 | Vykáň | Krchleby | 9:3 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A0207 | Hrubý Jeseník A | Přerov n. Labem A | 3:1 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0301 | Přerov n. Labem A | Bohemia Poděbrady B | 0:1 | | |
Rozhodčí: Šebela Jiří |
|
|
A1A0302 | Krchleby | Hrubý Jeseník A | 0:1 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A0303 | Kostomlaty | Vykáň | 1:4 | | |
Rozhodčí: Leština Karel |
|
|
A1A0304 | AFK Semice B | Kostelní Lhota A | 1:3 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A0305 | Slovan Poděbrady A | Městec Králové A | 4:3 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0306 | Pátek | Polaban Nymburk B | 1:0 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A0307 | Loučeň | Běrunice A | 3:0 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0401 | Bohemia Poděbrady B | Běrunice A | 3:1 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
A1A0402 | Polaban Nymburk B | Loučeň | 4:2 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0403 | Městec Králové A | Pátek | 4:3 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A0404 | Kostelní Lhota A | Slovan Poděbrady A | 1:0 | | |
Rozhodčí: Křivka František |
|
|
A1A0405 | Vykáň | AFK Semice B | 4:5 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A0406 | Hrubý Jeseník A | Kostomlaty | 2:1 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A0407 | Přerov n. Labem A | Krchleby | 3:1 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0501 | Krchleby | Bohemia Poděbrady B | 3:3 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0502 | Kostomlaty | Přerov n. Labem A | 4:0 | | |
|
|
A1A0503 | AFK Semice B | Hrubý Jeseník A | 3:1 | | |
Rozhodčí: Leština Karel |
|
|
A1A0504 | Slovan Poděbrady A | Vykáň | 3:4 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
|
A1A0505 | Pátek | Kostelní Lhota A | 0:2 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A0506 | Loučeň | Městec Králové A | 2:1 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A0507 | Běrunice A | Polaban Nymburk B | 5:2 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0601 | Bohemia Poděbrady B | Polaban Nymburk B | 4:2 | | |
Rozhodčí: Křivka František |
|
|
A1A0602 | Městec Králové A | Běrunice A | 3:4 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A0603 | Kostelní Lhota A | Loučeň | 1:2 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A0604 | Vykáň | Pátek | 3:8 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A0605 | Hrubý Jeseník A | Slovan Poděbrady A | 0:1 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0606 | Přerov n. Labem A | AFK Semice B | 6:0 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A0607 | Krchleby | Kostomlaty | 1:3 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0701 | Kostomlaty | Bohemia Poděbrady B | 2:2 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A0702 | AFK Semice B | Krchleby | 3:1 | | |
|
|
A1A0703 | Slovan Poděbrady A | Přerov n. Labem A | 1:1 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
|
A1A0704 | Pátek | Hrubý Jeseník A | 1:2 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A0705 | Loučeň | Vykáň | 1:3 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A0706 | Běrunice A | Kostelní Lhota A | 0:0 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0707 | Polaban Nymburk B | Městec Králové A | 4:3 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0801 | Bohemia Poděbrady B | Městec Králové A | 1:4 | | |
Rozhodčí: Šebela Jiří |
|
|
A1A0802 | Kostelní Lhota A | Polaban Nymburk B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Leština Karel |
|
|
A1A0803 | Vykáň | Běrunice A | 6:1 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A0804 | Hrubý Jeseník A | Loučeň | 2:1 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
A1A0805 | Přerov n. Labem A | Pátek | 0:3 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A0806 | Krchleby | Slovan Poděbrady A | 0:3 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
|
A1A0807 | Kostomlaty | AFK Semice B | 5:1 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A0901 | AFK Semice B | Bohemia Poděbrady B | 9:2 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
|
A1A0902 | Slovan Poděbrady A | Kostomlaty | 4:1 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A0903 | Pátek | Krchleby | 4:1 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A0904 | Loučeň | Přerov n. Labem A | 5:0 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
|
A1A0905 | Běrunice A | Hrubý Jeseník A | 1:2 | | |
Rozhodčí: Křivka František |
|
|
A1A0906 | Polaban Nymburk B | Vykáň | 4:1 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A0907 | Městec Králové A | Kostelní Lhota A | 4:2 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1001 | Bohemia Poděbrady B | Kostelní Lhota A | 3:1 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
|
A1A1002 | Vykáň | Městec Králové A | 12:2 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A1003 | Hrubý Jeseník A | Polaban Nymburk B | 2:2 | | |
Rozhodčí: Leština Karel |
|
|
A1A1004 | Přerov n. Labem A | Běrunice A | 2:2 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1005 | Krchleby | Loučeň | 0:3 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A1006 | Kostomlaty | Pátek | 1:1 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A1007 | AFK Semice B | Slovan Poděbrady A | 1:3 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1101 | Slovan Poděbrady A | Bohemia Poděbrady B | 3:0 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A1102 | Pátek | AFK Semice B | 2:1 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
A1A1103 | Loučeň | Kostomlaty | 2:2 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
|
A1A1104 | Běrunice A | Krchleby | 2:0 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
|
A1A1105 | Přerov n. Labem A | Polaban Nymburk B | 4:2 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A1106 | Městec Králové A | Hrubý Jeseník A | 2:1 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1107 | Kostelní Lhota A | Vykáň | 2:4 | | |
Rozhodčí: Salava Václav |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1201 | Bohemia Poděbrady B | Vykáň | 2:4 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A1202 | Hrubý Jeseník A | Kostelní Lhota A | 2:2 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
|
A1A1203 | Přerov n. Labem A | Městec Králové A | 4:4 | | |
Rozhodčí: Křivka František |
|
|
A1A1204 | Krchleby | Polaban Nymburk B | 4:0 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A1205 | Kostomlaty | Běrunice A | 2:5 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A1206 | AFK Semice B | Loučeň | 4:2 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1207 | Slovan Poděbrady A | Pátek | 0:3 | | kontumace |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1301 | Pátek | Bohemia Poděbrady B | 5:2 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1302 | Loučeň | Slovan Poděbrady A | 5:0 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
A1A1303 | Běrunice A | AFK Semice B | 1:5 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A1304 | Polaban Nymburk B | Kostomlaty | 5:2 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
|
A1A1305 | Městec Králové A | Krchleby | 4:0 | | |
Rozhodčí: Salava Václav |
|
|
A1A1306 | Kostelní Lhota A | Přerov n. Labem A | 1:0 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A1307 | Vykáň | Hrubý Jeseník A | 8:2 | | |
Rozhodčí: Leština Karel, Tovara Milan, Kubera Milan |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1401 | Bohemia Poděbrady B | Hrubý Jeseník A | 5:0 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A1402 | Vykáň | Přerov n. Labem A | 3:1 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A1403 | Kostelní Lhota A | Krchleby | 1:2 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A1404 | Městec Králové A | Kostomlaty | 1:4 | | |
Rozhodčí: Salava Václav |
|
|
A1A1405 | Polaban Nymburk B | AFK Semice B | 1:3 | | |
|
|
A1A1406 | Běrunice A | Slovan Poděbrady A | 1:1 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1407 | Loučeň | Pátek | 1:1 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1501 | Loučeň | Bohemia Poděbrady B | 6:0 | | |
|
|
A1A1502 | Pátek | Běrunice A | 0:0 | | |
|
|
A1A1503 | Slovan Poděbrady A | Polaban Nymburk B | 2:1 | | |
|
|
A1A1504 | AFK Semice B | Městec Králové A | 2:4 | | |
|
|
A1A1505 | Kostomlaty | Kostelní Lhota A | 4:2 | | |
|
|
A1A1506 | Krchleby | Vykáň | 9:8 | | |
|
|
A1A1507 | Přerov n. Labem A | Hrubý Jeseník A | 1:1 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1601 | Bohemia Poděbrady B | Přerov n. Labem A | 0:2 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A1602 | Hrubý Jeseník A | Krchleby | 0:2 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A1603 | Vykáň | Kostomlaty | 6:1 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1604 | Kostelní Lhota A | AFK Semice B | 1:2 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
|
A1A1605 | Městec Králové A | Slovan Poděbrady A | 1:3 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
|
A1A1606 | Polaban Nymburk B | Pátek | 3:0 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
|
A1A1607 | Běrunice A | Loučeň | 0:2 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1701 | Běrunice A | Bohemia Poděbrady B | 2:1 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A1702 | Loučeň | Polaban Nymburk B | 1:0 | | |
Rozhodčí: OFS Ml. Bol. |
|
|
A1A1703 | Pátek | Městec Králové A | 0:0 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A1704 | Slovan Poděbrady A | Kostelní Lhota A | 2:0 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1705 | AFK Semice B | Vykáň | 1:8 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
A1A1706 | Kostomlaty | Hrubý Jeseník A | 0:2 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A1707 | Krchleby | Přerov n. Labem A | 4:0 | | |
Rozhodčí: Nepovím František, Rozvoral Miloš, Langr Bronislav |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1801 | Bohemia Poděbrady B | Krchleby | 2:1 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
|
A1A1802 | Přerov n. Labem A | Kostomlaty | 3:2 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A1803 | Hrubý Jeseník A | AFK Semice B | 3:3 | | |
Rozhodčí: Salava Václav |
|
|
A1A1804 | Vykáň | Slovan Poděbrady A | 0:0 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A1805 | Kostelní Lhota A | Pátek | 2:0 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A1806 | Městec Králové A | Loučeň | 2:2 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A1807 | Polaban Nymburk B | Běrunice A | 3:2 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A1901 | Polaban Nymburk B | Bohemia Poděbrady B | 1:1 | | |
Rozhodčí: Leština Karel |
|
|
A1A1902 | Běrunice A | Městec Králové A | 1:3 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš |
|
|
A1A1903 | Loučeň | Kostelní Lhota A | 6:0 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
|
A1A1904 | Pátek | Vykáň | 1:6 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A1905 | Slovan Poděbrady A | Hrubý Jeseník A | 1:2 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A1906 | AFK Semice B | Přerov n. Labem A | 2:1 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A1907 | Kostomlaty | Krchleby | 3:4 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2001 | Bohemia Poděbrady B | Kostomlaty | 0:1 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A2002 | Krchleby | AFK Semice B | 5:0 | | |
Rozhodčí: Langr Bronislav |
|
|
A1A2003 | Přerov n. Labem A | Slovan Poděbrady A | 2:4 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
|
A1A2004 | Hrubý Jeseník A | Pátek | 0:4 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A2005 | Vykáň | Loučeň | 2:0 | | |
Rozhodčí: Rozvoral Miloš, Langr Bronislav, Hlavička Pavel |
|
|
A1A2006 | Kostelní Lhota A | Běrunice A | 2:2 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A2007 | Městec Králové A | Polaban Nymburk B | 8:2 | | |
Rozhodčí: Kubera Milan |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2101 | Městec Králové A | Bohemia Poděbrady B | 1:2 | | |
Rozhodčí: Voborník Josef |
|
|
A1A2102 | Polaban Nymburk B | Kostelní Lhota A | 0:0 | | |
Rozhodčí: Salava Václav |
|
|
A1A2103 | Běrunice A | Vykáň | 1:1 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A2104 | Loučeň | Hrubý Jeseník A | 3:0 | | |
Rozhodčí: Hlavička Pavel |
|
|
A1A2105 | Pátek | Přerov n. Labem A | 1:1 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A2106 | Slovan Poděbrady A | Krchleby | 6:2 | | |
Rozhodčí: Lerch Jaroslav |
|
|
A1A2107 | AFK Semice B | Kostomlaty | 1:2 | | |
Rozhodčí: Leština Karel |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2201 | Bohemia Poděbrady B | AFK Semice B | 13:0 | | |
Rozhodčí: OFS Kolín |
|
|
A1A2202 | Kostomlaty | Slovan Poděbrady A | 2:3 | | |
Rozhodčí: Karlík Milan |
|
|
A1A2203 | Krchleby | Pátek | 3:2 | | |
Rozhodčí: Jenik st. Josef |
|
|
A1A2204 | Přerov n. Labem A | Loučeň | 1:1 | | |
Rozhodčí: Kubera Milan |
|
|
A1A2205 | Hrubý Jeseník A | Běrunice A | 2:3 | | |
Rozhodčí: Souček Radek |
|
|
A1A2206 | Vykáň | Polaban Nymburk B | 8:0 | | |
Rozhodčí: Havlas Petr |
|
|
A1A2207 | Kostelní Lhota A | Městec Králové A | 3:4 | | |
Rozhodčí: Kopic Miloslav |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2301 | Kostelní Lhota A | Bohemia Poděbrady B | 4:2 | | |
|
|
A1A2302 | Městec Králové A | Vykáň | 0:4 | | |
|
|
A1A2303 | Polaban Nymburk B | Hrubý Jeseník A | 4:5 | | |
|
|
A1A2304 | Běrunice A | Přerov n. Labem A | 4:0 | | |
|
|
A1A2305 | Loučeň | Krchleby | 6:1 | | |
|
|
A1A2306 | Pátek | Kostomlaty | 5:0 | | |
|
|
A1A2307 | Slovan Poděbrady A | AFK Semice B | 2:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2401 | Bohemia Poděbrady B | Slovan Poděbrady A | 1:0 | | |
|
|
A1A2402 | AFK Semice B | Pátek | 0:2 | | |
|
|
A1A2403 | Kostomlaty | Loučeň | 0:0 | | |
|
|
A1A2404 | Krchleby | Běrunice A | 5:0 | | |
|
|
A1A2405 | Polaban Nymburk B | Přerov n. Labem A | 3:1 | | |
|
|
A1A2406 | Hrubý Jeseník A | Městec Králové A | 3:3 | | |
|
|
A1A2407 | Vykáň | Kostelní Lhota A | 4:4 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2501 | Vykáň | Bohemia Poděbrady B | 6:2 | | |
|
|
A1A2502 | Kostelní Lhota A | Hrubý Jeseník A | 4:0 | | |
|
|
A1A2503 | Městec Králové A | Přerov n. Labem A | 6:1 | | |
|
|
A1A2504 | Polaban Nymburk B | Krchleby | 1:2 | | |
|
|
A1A2505 | Běrunice A | Kostomlaty | 0:3 | | |
|
|
A1A2506 | Loučeň | AFK Semice B | 1:1 | | |
|
|
A1A2507 | Pátek | Slovan Poděbrady A | 3:2 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A1A2601 | Bohemia Poděbrady B | Pátek | 4:1 | | |
|
|
A1A2602 | Slovan Poděbrady A | Loučeň | 4:1 | | |
|
|
A1A2603 | AFK Semice B | Běrunice A | 0:2 | | |
|
|
A1A2604 | Kostomlaty | Polaban Nymburk B | 2:2 | | |
|
|
A1A2605 | Krchleby | Městec Králové A | 2:5 | | |
|
|
A1A2606 | Přerov n. Labem A | Kostelní Lhota A | 0:1 | | |
|
|
A1A2607 | Hrubý Jeseník A | Vykáň | 0:5 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 765 | 4.6 |
Branky domácí | 458 | 2.7 |
Branky hosté | 307 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
AFK Semice B | 0 | 0 | 0 |
|
Běrunice A | 0 | 0 | 0 |
|
Bohemia Poděbrady B | 0 | 0 | 0 |
|
Hrubý Jeseník A | 0 | 0 | 0 |
|
Kostelní Lhota A | 0 | 0 | 0 |
|
Kostomlaty | 0 | 0 | 0 |
|
Krchleby | 0 | 0 | 0 |
|
Loučeň | 0 | 0 | 0 |
|
Městec Králové A | 0 | 0 | 0 |
|
Pátek | 0 | 0 | 0 |
|
Polaban Nymburk B | 0 | 0 | 0 |
|
Přerov n. Labem A | 0 | 0 | 0 |
|
Slovan Poděbrady A | 0 | 0 | 0 |
|
Vykáň | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Nymburk |
Nerudova 512/10, 288 02 Nymburk
Tel: 325 512 332
|
|
|